PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برای فرمت کردن هارد

StarrySky
11-01-2012, 21:16
دوستان سلام
یه نرم افزار میخوام برای فرمت کردن هارد، طوری که بعدا بازیابی اطلاعاتش ممکن نباشه. سعی کردم تو فروم سرچ کنم اما چیزی پیدا نکردم. ممنون میشم کمکم کنین :11:

M o h a m m @ d
11-01-2012, 21:52
نرم افزار فکر نکنم کارگر باشه بهتره درایو چندبار پر کنی و دلیت کنی بهترین راه باشه .
چون با یه بار فرمت کردن با هر نرم افزار بازم اطلاعات روشه بهتره دو سه بار درایوی را پر کنی خالی کنی اینجوری خیالت راحت باشه به هیچ وجه قابل بازیابی نیست.

A M ! N
11-01-2012, 22:33
این ابزار ها هست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] manently.com%2Fdownload%2Fdeletefilespermanently%2 F01%2Fdfp.exe)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] are.com)

که باهاش میتونی برای همیشه فایلهارو پاک کنی از روی سیستم

Take Care:40:

jafarian
11-01-2012, 22:52
ازبرنامه های تاپیک پایین استفاده کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

StarrySky
12-01-2012, 01:56
نرم افزار فکر نکنم کارگر باشه بهتره درایو چندبار پر کنی و دلیت کنی بهترین راه باشه .
چون با یه بار فرمت کردن با هر نرم افزار بازم اطلاعات روشه بهتره دو سه بار درایوی را پر کنی خالی کنی اینجوری خیالت راحت باشه به هیچ وجه قابل بازیابی نیست.
ممنون از راهنماییتون دوست عزیز، به این کار فکر کردم اما متاسفانه امکان اینکه چند بار کل هار رو پر و خالی کنم نیست. واسه همین دنبال نرم افزاری میگردم که بتونه این کار رو بکنه، که نمیدونم اصلا وجود داره یا نه!:worried:

این ابزار ها هست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] manently.com%2Fdownload%2Fdeletefilespermanently%2 F01%2Fdfp.exe)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] are.com)

که باهاش میتونی برای همیشه فایلهارو پاک کنی از روی سیستم

Take Care:40:

ازبرنامه های تاپیک پایین استفاده کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون دوستان.:11: برنامه ها رو دانلود کردم، فقط یه سوال دارم. راستش مساله اینه که یه سیستم قدیمی هست که قصد فروشش رو دارم و یه سری فایل های شخصی و خانوادگی روش بوده، واسه همین میخوام خیالم راحت باشه که بعد از فرمت کردن، هیچ جوری امکان ریکاوری هارد وجود نداشته باشه. این نرم افزارها تا چه حد غیر قابل برگشت عمل میکنن؟ نرم افزاری وجود داره که خودش چند بار هارد رو پر کنه و بعد پاک کنه؟ اینجوری مطمئن تر نیست؟
بازم ممنون:11:

jafarian
12-01-2012, 14:03
پیشنهاد من استفاده از همون برنامه eraser که لینکش گذاشتم برای از بین بردن کامل اطلاعات هادرتونه طرز کارشم ساده.

StarrySky
12-01-2012, 23:36
بازم ممنون:11: اما واسه فایلهایی که قبلا پاکشون کردم چیکار کنم؟

jafarian
13-01-2012, 00:45
شما از همین برنامه ای که گفتم درایورمورد نظر خودتون فرمت کنید هر چی فایلم که ازقبلا بطورمثال به وسیله shift+delete پاک کردین کامل پاک میکنه نگران اونا نباشین.