PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ري استارت مداوم پس از نصب ويندوز جديد در ASUS

BRONZ
11-01-2012, 01:07
سلام دوستان گرامي
لپتاپ ASUS X4GSN كه همون مدل سفارشي سازگار ارقامN43SN باشه پس از نصب ويندوز التيميت در مرحله پاياني كه بعد از فينيشينگه وبراي شناسايي و تنضيمات گرافيكي انجام ميشه مدام ري استارت ميشه وحتي با سه نسخه مختلف ويندوز هم امتحان كردم نتيجه همون بود و جالبه كه فقط نسخه اصلي خودش كه بكاپ اريجينال تو پارتشين ريكاوريه درست و بي نقص كار ميكنه وSEVEN HOME PREMUM هست ومن براي انجام يه سري از برنامه هاي خاص نياز به التيميت دارم, به احتمال زياد يا از گرافيك دوگانه اين مدله ويا از ناسازگاري MBR با BIOS در Iهر حال نتونستم سون التيميت نصب كنم وپس از مرحله پاياني فقط ري استارت ميشه,و در حدود 5 ماه كه هيچ مشكلي غير از اين نداشتم اگه دوستان با اين مشكل برخورد داشتن مارو راهنمايي كنن البته نميخوام پارتيشن ريكاوري ويندوز اريجينال رو فرمت كنم!
اينهم از مزاياي OPTIMUS !!!
حالا قدر لپتاپ قبلي خودم رو ميدونم
Sony VAIO CW1LFX/B 14" Notebook - Core 2 Duo P8700 2.53 GHz - Black

1366 x 768 WXGA Display - 4 GB RAM - 320 GB HDD - DVD-Writer - nVIDIA GeForce GT230M - Bluetooth - Webcam - Windows 7 Home Premium - 4 Hour Battery - HDMI

با تشكر فراوان

F R E E M A N
11-01-2012, 10:40
نباید ویندوز را آپگرید کنی
باید در مد custom نصب کنی
میتونی از load driver زیر قسمت انتخاب پارتیشنها استفاده کنی

BRONZ
14-01-2012, 01:23
سلام دوست گرامی
حتی اخرین ورزن درایور گرافیک 550 و اینتل رو قبل از نصب لود کردم ولی این لپتاپ ادم نشد فقط میدونم یه پچ اسوس تو ویندوز گزاشته گه لم کار همونه ولی فعلا پیداش نگردم
بازهم از راهنمایی استادانه شما ممنونم