PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Xperia™ S | اولین گوشی اندرویدی با برندSONY,پردازنده ی دو هسته ای و دوربین12مگاپیکسلی

صفحه ها : [1] 2 3 4

Original Titan
10-01-2012, 00:33
بالاخره سوني اولين اسمارت فون خودش رو زد با اين مشخصات:

* صفحه نمايش 4.3 اينچ با رزولوشن اچ دي

* پردازنده دو هسته اي با كلاك 1.5 گيگاهرتز (MSM8260 chipset)

* 1 گيگابايت رم RAM

* دوربين 12 مگاپيكسلي با فيلم برداري 1080

* دوربين دوم (جلو) 1.3 مگا پيكسلي با قابليت فيلم برداري اچ دي (720p)

* حافظه داخلي 32 گيگا بايتي

* 144 گرم وزن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

titanium_zarin
10-01-2012, 01:24
اقا ما مخلصیم دربست ...
ولیاولیش این نبودا ...
این بود :

اینی که شما گزاشتی میگن امروز و فردا میاد ...
ولی خیلی تاپپپپپپپپپپه

narotu
10-01-2012, 01:29
از نظر ظاهری که گوشی خیلی قشنگیه

saver
10-01-2012, 01:53
ولی از نظر باطنی هیچی نداره
بابا شرکتهای چیزی تکروندند ces رو آخه این آشغالها چیه زده سونی !!!

hompoil
10-01-2012, 10:51
ایکونهاش خوشگل شده

PersiAndroid
10-01-2012, 11:49
General 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
3G Network HSDPA 900 / 2100 - LT26i
HSDPA 850 / 1900 / 2100 - LT26a
Announced 2012, January
Status Coming soon
Body Dimensions -
Weight 144 g
- Touch-sensitive controls
Display Type Capacitive touchscreen, 16M colors
Size 720 x 1280 pixels, 4.3 inches (~342 ppi pixel density)
Multitouch Yes
Protection Scratch-resistant glass
Sound Alert types Vibration; MP3 ringtones
Loudspeaker Yes
3.5mm jack Yes
Memory Card slot No
Internal 16/32 GB, 1 GB RAM
Data GPRS Yes
EDGE Yes
Speed HSDPA, HSUPA
WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/n, DLNA, Wi-Fi hotspot
Bluetooth Yes, v3.0 with A2DP, EDR
USB Yes, microUSB v2.0, USB On-the-go support
Camera Primary 12 MP, 4000x3000 pixels, autofocus, LED flash
Features Geo-tagging, touch focus, face and smile detection, 3D sweep panorama, image stabilization
Video Yes, 1080p@30fps, continuous autofocus, video light, video stabilizer
Secondary Yes
Features OS Android OS, v2.3.5 (Gingerbread), upgradable to 4.0 ICS
Chipset Qualcomm MSM8260 Snapdragon
CPU Dual-core 1.5 GHz Scorpion
GPU Adreno 220
Sensors Accelerometer, gyro, proximity, compass
Messaging SMS (threaded view), MMS, Email, IM, Push Email
Browser HTML5, Adobe Flash
GPS Yes, with A-GPS support
Java Yes, via Java MIDP emulator
Colors Black, Silver, White
- MicroSIM card support only
- SNS integration
- HDMI port
- Active noise cancellation with dedicated mic
- MP4/H.263/H.264/WMV player
- MP3/eAAC+/WMA/WAV player
- TrackID music recognition
- Google Search, Maps, Gmail,
YouTube, Calendar, Google Talk
- Document viewer
- Voice memo/dial/commands
- Predictive text input
Battery Standard battery

PersiAndroid
10-01-2012, 13:00
در ضمن این اولین گوشی شرکت سونی نیست
من خودم یه گوشی داشتم SONY Z5 هنوزم دارمش :دی

pour-homme
10-01-2012, 13:35
در ضمن این اولین گوشی شرکت سونی نیست
من خودم یه گوشی داشتم SONY Z5 هنوزم دارمش :دی

این گوشیه یا واکی تاکی :31:

Lamanta
10-01-2012, 14:09
چرا هنوزم پشتش آرم سونی اریکسون هست ؟

MOHAMMAD2010
10-01-2012, 14:12
به نظرم که طراحیش اونقدر هم خوب نیست آرک از این خیلی خوشگل تره ...

adrenalin
10-01-2012, 14:18
به نظرم که طراحیش اونقدر هم خوب نیست آرک از این خیلی خوشگل تره ...

از این بهتر فکر نکنم میشد درش آورد اخه دوربین 12 باتری 1900 یه خورده بزرگتره به خاطر همین نمشه انحنا رو بشتر کرد :10:

Mohammad King
10-01-2012, 14:33
این همون نوزامی نیست؟

PersiAndroid
10-01-2012, 14:37
این گوشیه یا واکی تاکی :31:

این گوشی ماله 12 سال پیشه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsony_cmd_z5-133.php)...
اون موقع شیک ترین گوشی بود واسه خودش
اینجا هم میتونی بقیه گوشیای سونی رو ببینی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
---------- Post added at 02:37 PM ---------- Previous post was at 02:37 PM ----------

این همون نوزامی نیست؟

چرا همون نازومیه

Mohammad King
10-01-2012, 14:44
پس چرا سونی به اسم خودش تمومش کرده؟

هنوز معلوم نیست باید دید چی میشه

Lamanta
10-01-2012, 14:44
این گوشی ماله 12 سال پیشه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsony_cmd_z5-133.php)...
اون موقع شیک ترین گوشی بود واسه خودش

اون موقع بابام میخواست اینو بخره ، حدود 340 تومان قیمتش بود....

h!tman
10-01-2012, 14:56
پس چرا سونی به اسم خودش تمومش کرده؟

هنوز معلوم نیست باید دید چی میشه

چون دیگه اریکسونی در کار نیست:دی
MSM :41::41::41::2::2:
بیخیال بشو نیستن

.:PAR3A:.
10-01-2012, 14:59
چرا هنوزم پشتش آرم سونی اریکسون هست ؟

فک کنم این لوگو دیگه قراره لوگوی Sony Mobiles بشه :دی

titanium_zarin
10-01-2012, 16:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع :

PersiAndroid
10-01-2012, 16:08
این لوگو که مخفف se هست دیگه اریکسونی هم وجود نداره پس بی معنیه که نگهش داشتن...

silent-assassin
10-01-2012, 16:10
میگم این که همه زندگانیش با Ion مثل همه
فقط تو اندازه LCd انگار تفاوت دارن

h!tman
10-01-2012, 16:15
میگم این که همه زندگانیش با Ion مثل همه
فقط تو اندازه LCd انگار تفاوت دارن

Neo
Neo V
Live
Pro
Arc
Ray
Active
فقط توی چند چیز کوچولو (به جز دوربین که زیاد کوچولو نیست:دی ) یا صفحه نمایش (مخصوص لایو گفتم اینو )
تفاوت دارن
کلا با 8255 و Adreno 205 قرار داد چند ساله بسته انگار:دی

کلا سونی فیها خالدون گوشی هاش همه یکیه : ))
ولی مثلا طراحی آرک یک چیز دیگس!
کاش یک جور میشد این باطری رو توی آرک بچپونن با طراحی آرک بدن بیرون

silent-assassin
10-01-2012, 16:22
Neo
Neo V
Live
Pro
Arc
Ray
Active
فقط توی چند چیز کوچولو (به جز دوربین که زیاد کوچولو نیست:دی ) یا صفحه نمایش (مخصوص لایو گفتم اینو )
تفاوت دارن

به نکته خوبی اشاره کردی!

ولی از طراحی Ion خوشم اومد
به نظرم بهتره این اکسپریا اس هست

اما آرک یه چیز دیگست!

10-01-2012, 16:31
یه نکته ای که واسم جالبه اینه که همیشه گوشیای سونی تاپیکشون بیشترین سر و صدا رو داره :دی چرا به نظرتون؟؟؟ :دی

saver
10-01-2012, 16:41
یه نکته ای که واسم جالبه اینه که همیشه گوشیای سونی تاپیکشون بیشترین سر و صدا رو داره :دی چرا به نظرتون؟؟؟ :دی
خوب برند محبوبی هست به دلایل زیر

طراحی بسیار زیبا نسبت به برندهای دیگر
کیفیت قعطات به خصوص دوربین و نمایشگر
عرضه گوشیهای خاص در بازه های زمانی خاص (k750 p990 x10) که پر سر و صدا هم بودند

نکته آخر و مهمتر اینکه اونها خوب بلندند ملت رو تو کف محصولاتشون بذارند

malkemid
10-01-2012, 16:50
Neo
Neo V
Live
Pro
Arc
Ray
Active
تفاوت دارن

دیگه باید کم کم بره سراغ adreno 220 ...

adrenalin
10-01-2012, 16:53
مگه گوشی های سامی خوبه قیافه ها همه لنگه هم فقط سخت افزار تغییر میده :دی سامی یه فریم پیدا کرده همش همونو تغییر میده باز خدا جابز رو بیامرزه یه ایفون داد بیرون :دی وگر نه ............... :دی

ادرنو 220 داره قدیمی میشه باید بره درور بره 320 :دی

h!tman
10-01-2012, 16:56
دیگه باید کم کم بره سراغ adreno 220 ...
یک دونه پاور وی آر هم نزده دلمون خوش شه با کس دیگه ای هم قرار داد داره:دی
220 هم بزنه باید کلاهو انداخت هوا

مگه گوشی های سامی خوبه قیافه ها همه لنگه هم فقط سخت افزار تغییر میده :دی سامی یه فریم پیدا کرده همش همونو تغییر میده باز خدا جابز رو بیامرزه یه ایفون داد بیرون :دی وگر نه ............... :دی

ادرنو 220 داره قدیمی میشه باید بره درور بره 320 :دی

دقیقا خاک تو سرش با این طراحیش:دی
ولی سخت افزار رقیب نداره... دوربین هم همینطور! لنز های سامی فوق العادس

adrenalin
10-01-2012, 16:59
البته خوبی سخت افزار یک سان (نزدیک به هم ) هم تو برنامه ها و بازی ها خودشو نشون میده دیگه کاربر نیاز نداره چنتا دیتای مختلف دانلود کنه

h!tman
10-01-2012, 17:01
البته خوبی سخت افزار یک سان (نزدیک به هم ) هم تو برنامه ها و بازی ها خودشو نشون میده دیگه کاربر نیاز نداره چنتا دیتای مختلف دانلود کنه

بدیش رو توی همون بازی نشون میده
مثلا اگر یک چیزی مثل NOVA2 میاد کل این سری میپوکن:دی

saver
10-01-2012, 17:02
یک دونه پاور وی آر هم نزده دلمون خوش شه با کس دیگه ای هم قرار داد داره:دی

دقیقا خاک تو سرش با این طراحیش:دی
ولی سخت افزار رقیب نداره... دوربین هم همینطور! لنز های سامی فوق العادس

تو صفحه اولم گفتم که سونی از شرکتهای چینی هم عقب مونده گوشی هوآوی رو ببینید
الان همه دارن گوشی با پردازنده گرافیکی 4 هسته ای میدن بیرون asus htc samsung iphone
من که بی خیال سونی شدم تازه این دوتا گوشی که معرفی کرده جینجر برد هستند !!!:18:

adrenalin
10-01-2012, 17:06
الان همه دارن گوشی با پردازنده گرافیکی 4 هسته ای میدن بیرون asus htc samsung iphone

به نظر من همچینم عقب نیستا چهار هسته ای فعلا فایده نداره رو تبلت هم فایده فعلا نداره چه نرم افزاری هست یا چه بازی هست که نیاز به 4 هسته ایی داره ؟ فیلم 1080 هم بخواید ببینید دو هسته هم بیشتر نیاز نی :5:
اندروید 4 هم واسشون میاد ولی الان به نظرتون اندو 4 چنتا برنامه داره ؟ :13:

h!tman
10-01-2012, 17:07
huwawi غوله! غول
یک چیزی مثل الان سامسونگ توی دنیاست!
اون یک چیزی میزنه کل بازار چینو میگیره! کل بازارای اطرافشم میگیره!:دی
همین مخابرات خودمون چندین و چند ساله باهاش قرار داد داره
تقریبا همه کشور ها باهاش قرار داد دارن البته!:دی
ولی من هنوز با این قضیه آپدیت سونی کنار نیومدم
این که همرو شوت کرده کوارتر دوم!
هنوزم از سونی شاکیم
این قیافش خیلی افت کرده : ((

PersiAndroid
10-01-2012, 17:10
این گوشی ها به اندوید 4 اپدیت میشن
هنوز آپدیت رسمی واسه خیلی از گوشی های دیگه هم نیومده مثل ریزر و جی اس 2 و نوت و سنسیشن و ...

saver
10-01-2012, 17:17
به نظر من همچینم عقب نیستا چهار هسته ای فعلا فایده نداره رو تبلت هم فایده فعلا نداره چه نرم افزاری هست یا چه بازی هست که نیاز به 4 هسته ایی داره ؟ فیلم 1080 هم بخواید ببینید دو هسته هم بیشتر نیاز نی :5:
اندروید 4 هم واسشون میاد ولی الان به نظرتون اندو 4 چنتا برنامه داره ؟ :13:
نکته همین جاست
همین سخت افزار کافیه با این حرف ما داریم خودمون رو گول میزنیم، چرا ؟
چون ما مجبور میشیم با کفایت به سخت افزار عرضه شده زود به زود گوشیمون رو ارتقا بدیم، این خوبه ؟

چرا مجبور میشیم گوشیم رو ارتقا بدیم ؟
چون هر روز نیازهامون بیشتر میشه چون میبینیم که گوشی مالتی تسکینگ ضعیفی داره و همیشه موقع سوئیچ کردن برنامه ها لگ میزنه چیزی که الان سونی عرضه کرده همون چیزی هست که سنسیشن داره و ...

نمیخوام بحث مقایسه رو بکشم وسط ولی میگم این گوشی خوبی نیست صبر کنید شرکتهای دیگه گوشیشون رو معرفی کنند اون موقع متوجه میشید

10-01-2012, 17:19
ببخشید این و یون رو پس با آدرنو رضا معرفی کرده دیگه...

ادرنو 220 داره قدیمی میشه باید بره درور بره 320
320 مث که واس تبلته ، تو ویکیپدیا زده شبکه مخابراتی نداره :دی
3943940 هم بزنه راضی نمیشم ، مث بچه آدم بره OMAP بزنه :دی

به نظر من همچینم عقب نیستا چهار هسته ای فعلا فایده نداره رو تبلت هم فایده فعلا نداره چه نرم افزاری هست یا چه بازی هست که نیاز به 4 هسته ایی داره ؟ فیلم 1080 هم بخواید ببینید دو هسته هم بیشتر نیاز نی
اندروید 4 هم واسشون میاد ولی الان به نظرتون اندو 4 چنتا برنامه داره ؟
الان فایده نداره ، ولی در آینده چرا... فعلا تنها چیزی که میتونیم بگیم اینه که سنسیشن گند زده... منتظریم ببینیم سنسیشن اونم 720p تو بنچمارکا چه جوری خودشو نشون میده...
یه حسی بهم میگه که HTC یه گندی تو سنسیشن ها زده که اینطوری نتیجه میدن :دی فکر نکنم سونی سخت افزاری که قبلا ضعفشو اینطور نشون داده باشه به همون شکلی که تو سنسیشنه استفاده کرده باشه...

نمیخوام بحث مقایسه رو بکشم وسط ولی میگم این گوشی خوبی نیست صبر کنید شرکتهای دیگه گوشیشون رو معرفی کنند اون موقع متوجه میشید
سونی به نظر میاد که مثل 2011 که های اند نبود و توی میدرنج کار میکرد ، توی 2012 هم همین برنامه رو داره... این گوشی توی میدرنج میتونه فوق العاده باشه ، همونطور که آرک و نئو و بقیه رفقاش بودن ، حتی این از اون ها بیشتر میتونه فوق العاده باشه :دی

h!tman
10-01-2012, 17:25

320 مث که واس تبلته ، تو ویکیپدیا زده شبکه مخابراتی نداره :دی
3943940 هم بزنه راضی نمیشم ، مث بچه آدم بره OMAP بزنه :دی

الان فایده نداره ، ولی در آینده چرا... فعلا تنها چیزی که میتونیم بگیم اینه که سنسیشن گند زده... منتظریم ببینیم سنسیشن اونم 720p تو بنچمارکا چه جوری خودشو نشون میده...
یه حسی بهم میگه که HTC یه گندی تو سنسیشن ها زده که اینطوری نتیجه میدن :دی فکر نکنم سونی سخت افزاری که قبلا ضعفشو اینطور نشون داده باشه به همون شکلی که تو سنسیشنه استفاده کرده باشه...

سونی به نظر میاد که مثل 2011 که های اند نبود و توی میدرنج کار میکرد ، توی 2012 هم همین برنامه رو داره... این گوشی توی میدرنج میتونه فوق العاده باشه ، همونطور که آرک و نئو و بقیه رفقاش بودن ، حتی این از اون ها بیشتر میتونه فوق العاده باشه :دی

خوشگل:دی دارم تک هسته ای هاشو میگم مثل Arc و Arc S و امثالهم! بیخیال این آدرنو 205 بشه بره سراغ یک چیز دیگه!
فکر کن آرک اس داری خوب؟ بعد میبینی لایو هم آدرنو 205 داره : )) بسوووز
اگر مشکل سخت افزار باشه و مچ نبودنش و امثالهم توی این بدتره چون صفحه HD ه و پدر جی پی یو رو در میاره
اگر مشکل سخت افزار نباشه بریم تایوان اچ تی سی رو بکنیم بوس:دی:27:
پ/ن: تو ایران میدرنج معنی نداره! عشق مغاره دار معنی پیدا میکنه

hamed1297
10-01-2012, 17:37
سرعت فعال شدن دوربینش عایه.در 1.5 ثانیه دوربین از حالت استندبای میتونه عکس بگیره.

Like the Xperia ion the Xperia S will be able to take pictures from sleep in just 1.5 seconds.

Lamanta
10-01-2012, 18:21

توی این عکس پشت گوشی خیلی خلوت و زشته...باید یدونه شبرنگ SONY بگیری بزنی پشتش ! :31:

PersiAndroid
10-01-2012, 18:27
آره حداقل ion پشتش قشنگتره

Lamanta
10-01-2012, 18:33

Sony reveals the Xperia NX and Xperia acro HD for Japan

The Xperia NX and the acro HD are based on the Xperia S, with the NX even borrowing the design. Still, they have their additional features specially added for the Japanese people.
The Xperia acro HD, is an NFC-enabled Android 2.3 Gingerbread-running smartphone with an infrared port and a TV tuner thrown. The two phones share a 1.5GHz dual-core processor, HD resolution display (1280x720 pixels) and a 12.1MP camera with Sony's Exmor R sensor. The
Other specs for the Xperia acro HD and Xperia NX include a microHDMI port, 16GB memory and a 1840mAh battery.
The acro HD will come in bunch of different colors like Aqua Blue, Black, Sakura Pink and Ceramich White, while the Xperia NX will be available in plain black and white colors. Expect the Xperia NX to pop up on NTT DoCoMo's network in February and the Xperia acro HD in March of this year.

پ.ن:
باز اسم سونی اریکسون روی این گوشیاست......
سایت سونی از CES هیچ خبری نداده ولی سونی اریکسون توی سایتش مشخصات دوتا گوشی جدید رو به همراه خبر های CES زده...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فکر کنم انتقال از برند سونی اریکسون به سونی اینقدر ها هم راحت نباشه....

silent-assassin
10-01-2012, 18:53
آره حداقل ion پشتش قشنگتره

میگم این عکس را از کجای gsm آوردید؟

من دلم پیش این Xperia s نیست!
این Ion چشم منو گرفته!

10-01-2012, 19:03
دعا کنیم این Ion هم مث گوشیای موتو با کد آنلاک شه :دی

PersiAndroid
10-01-2012, 19:04
CES 2012: Sony overview ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sony Xperia ion hands-on

silent-assassin
10-01-2012, 19:11
CES 2012: Sony overview ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sony Xperia ion hands-on

چه جالب!

این صفحه دوم هم داشت! من همش میرفتم صفحه اولش!!!

adrenalin
10-01-2012, 20:30
دعا کنیم این Ion هم مث گوشیای موتو با کد آنلاک شه :دی
فک نکنم پارسا کارش به کد برسه :دی

یه موردی هم هست بعد عرضه این گوشی های تو ایران امیدوارم که باقیمت های نوجومی این گوشی ها رو نبینیم چون ایرانیا مخصوصا فروشندگان عزیز :دی عادت دارن هرچی که روش نوشته باشه سونی گرون میدن :دی

dave3232
10-01-2012, 20:41

دوست عزیز زمانی که سونی داشت این گوشی ها را اماده می کرد که هنوز سورس ICS منتشر نشده بود...
اماده کردن کرنل هم کار بسیار سختی هست..
مخصوصا اینکه سورس ها براساس Texas بهینه شدند برای GNex

320 مث که واس تبلته ، تو ویکیپدیا زده شبکه مخابراتی نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3943940 هم بزنه راضی نمیشم ، مث بچه آدم بره OMAP بزنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه حسی بهم میگه که HTC یه گندی تو سنسیشن ها زده که اینطوری نتیجه میدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فکر نکنم سونی سخت افزاری که قبلا ضعفشو اینطور نشون داده باشه به همون شکلی که تو سنسیشنه استفاده کرده باشه...

سونی به نظر میاد که مثل 2011 که های اند نبود و توی میدرنج کار میکرد ، توی 2012 هم همین برنامه رو داره... این گوشی توی میدرنج میتونه فوق العاده باشه ، همونطور که آرک و نئو و بقیه رفقاش بودن ، حتی این از اون ها بیشتر میتونه فوق العاده باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

OMAP که چیپ اصلی هست به GPU چکار داره؟
من موندم چرا هیچکس به PowerVR SGX540 گیر نداده ، اینکه از 220 هم قدیمی تر هست...ولی تو GNex ازش استفاده شده...
پس یعنی هیچ کدام از شرکت ها نمی دونستن دارن چکار می کنند؟!! :18:

از کی تا حالا 2 هسته ای دیگه high-end حساب نمیشه؟ ( حرفایی میزنیدا :31: )
خودمونیم اندروید تازه برای ساپورت 2 هسته ای ها اماده شده ، بعد شما.....

اگر به این باشه سال دیگه 6 هسته ای .....میاد پس دیگه.....:31:

با گوشی کار کنید و لذت ببرید ، بیخیال این حرفا شید...

------

در مورد پشت گوشی هم فکر کنم هنوز نسخه های prototype هستند و باید منتظر retail باشیم تا مشخص شه...
حتی در بعضی از مدل های موجود در CES هنوز روی گوشی برند SE زده شده...

hasanmotori
10-01-2012, 21:34
خبر گذاری gsm : سامسونگ پس از معرفی دو گوشی جدید سونی با نام های Xperia S و Xperia ion اعلام کرد این حرکت سونی برند معظم مارا به شدت به زمین کوبید و ما دیگر تنیه بلند شدن نداریم همچنین بابت دندان تیز کردن برای گرفتن جایگاه نوکیا از نوکیا و همه هوادارانش معذرت خواهی کرد
اینم لینک خبر تو gsmarena :

سونی امسال ترکونده من که بی صبرانه منتظر xperia S هستم عجب چیزیه لامصب
بچه ها MSM مگه چشه هی گیر دادین OMAP بزن ... ادرنو 220 که از 540 قویتره
راستی مطمعن باشید امسال چهار هسته ای معرفی نمیشه و همین xperia S بهترین گوشی 2012 ه

~ReZa~
10-01-2012, 21:53
خبر گذاری gsm : سامسونگ پس از معرفی دو گوشی جدید سونی با نام های Xperia S و Xperia ion اعلام کرد این حرکت سونی برند معظم مارا به شدت به زمین کوبید و ما دیگر تنیه بلند شدن نداریم همچنین بابت دندان تیز کردن برای گرفتن جایگاه نوکیا از نوکیا و همه هوادارانش معذرت خواهی کرد
اینم لینک خبر تو gsmarena :

سونی امسال ترکونده من که بی صبرانه منتظر xperia S هستم عجب چیزیه لامصب
بچه ها MSM مگه چشه هی گیر دادین OMAP بزن ... ادرنو 220 که از 540 قویتره
راستی مطمعن باشید امسال چهار هسته ای معرفی نمیشه و همین xperia S بهترین گوشی 2012 ه

حسن جان تو دیگه چرا؟؟:27::27::27:
منتظر غول سامسونگ باشین اونم چیزی نیست جز گالاکسی اس3.:46:
یه گوشی خفن درست کرده که مثل گالاکسی اس1 و 2 پوز بقیه شرکتها رو زمین میزنه.:46:

hasanmotori
10-01-2012, 22:02
حسن جان تو دیگه چرا؟؟:27::27::27:
منتظر غول سامسونگ باشین اونم چیزی نیست جز گالاکسی اس3.:46:
یه گوشی خفن درست کرده که مثل گالاکسی اس1 و 2 پوز بقیه شرکتها رو زمین میزنه.:46:

مگه نخوندی :

خبرگزاری gsm : سامسونگ در اقدامی عجیب اعلام کرد که در بخش تلفن همراه در حال ورشکستی است و بخش گوشی های های اند خود رو به شرکت چینی Huawei به مبلغ 6 میلیون دلار واگذار نموده است. سامسونگ در حالی این خبر را منتشر کرد که شرکت huawei دقایقی پس از خرید سامسونگ جدیدترین گوشی خود را با نام Ascend P1 معرفی نمود. گفتنی است این شرکت بخش تولید نمایشگرهای AMOLED را نیز از آن خود کرده است اما مبلغ پرداختی اعلام نشده است و مطعاقباً Huawei جدیدترین گوشی خود را با نمایشگر Super Amoled عرضه کرده است.
سامسونگ دلیل این اقدام خود را عدم توانایی در رقابت با برندهایی همچون سونی،HTC،LG،motorola و نوکیا اعلام کرد. وی در این باره خاطر نشان کرد سونی تمام توان خود را بکار گرفته و با معرفی دو گوشی جدید که سامسونگ توانایی رقابت با آنها را تا حداقل پنج سال آینده ندارد ضربه سختی به سامسونگ وارد آورده است. از سوی دیگر واگذاری موتورولا به google و ابهاماتی که در پی آن در خصوص آینده سیستم عامل متن باز اندروید به وجود آمده سامسونگ را کاملاً دلسرد نموده. نوکیا نیز با روی آوردن به سیستم عامل محبوب ویندوز فون باری دیگر خود را در بازار مطرح نموده است و رقابت با آن بسیار مشکل شده است.
سامسونگ برای نجات خود از این اوضاع اشفته اعلام کرد سیستم عامل بادا را از این پس با نام Tizen در گوشیهای رده متوسط و ضعیف خود به کار میبرد. این شرکت اعلام کرد هیچ ادعایی در سیستم عامل ندارد و اذعان داشت که سیستم عامل Tizen یا همان بادا به پلتفرم جاوا نزدیکتر است تا سیستم عاملهای مورد استفاده در گوشی های امروزی.
خبر متاثر کننده اما برای دارندگان گوشی های سری گلکسی امروز منتشر شد. سامسونگ اعلام کرد هیچ کدام از گوشی های سری گلکسی اندروید 4 را دریافت نخواهند کرد.

سامسونگ دیگه اندروید نمیزنه ... huawei خط تولید های انداشو خریده ... من که دیگه زدم تو کار سونی

malkemid
10-01-2012, 22:17
مگه نخوندی :

سامسونگ دیگه اندروید نمیزنه ... huawei خط تولید های انداشو خریده ... من که دیگه زدم تو کار سونی

عزیز این پرت و پلاها چیه؟ دروغ 13 هست؟!! :))

اون لینک هم که دادی توش فقط نوشته سامسونگ امیدواره نوکیا روپشت سر بذاره...سونی اریکسون که همین الانشم پشت سر هست !

aha2012
10-01-2012, 23:17
به نظرتون SONY به گوشی میاد یا sony ericsson ?
کدوم ابهتش بیشتره؟؟؟

adrenalin
10-01-2012, 23:36
به نظرتون SONY به گوشی میاد یا sony ericsson ?
کدوم ابهتش بیشتره؟؟؟

خوب معلومه دیگه سونی یه برند شناخته شده به گوشی خیلی بهتر میاد تا سونی اریکسون

این حسن هم بعضی اوقات یه کارایی می کنه ها ادم میمونه توش :31:

10-01-2012, 23:48
OMAP که چیپ اصلی هست به GPU چکار داره؟
وقتی OMAP بیاد ، یعنی دیگه Snapdragon نیست و وقتی هم Snapdragon نباشه یعنی از سری Adreno استفاده نمیشه...

من موندم چرا هیچکس به PowerVR SGX540 گیر نداده ، اینکه از 220 هم قدیمی تر هست...ولی تو GNex ازش استفاده شده...
پس یعنی هیچ کدام از شرکت ها نمی دونستن دارن چکار می کنند؟!!
اون هم اتفاقا به نظر من خیلی مسخره بود... اما نتیجه کلی مهمه ، که از سنسیشن نتایج خیلی بهتری داده...
من نمیگم سونی نمیدونسته داره چیکار میکنه ، میگم بعیده که از سخت افزاری که سنسیشن این نتایج رو باهاش داده روی صفحه 720p استفاده کنه ، باید صبر کنیم تا بنچمارک هاش نشون بدن... فکر میکنم HTC یه گندی تو سنسیشن زده و گرنه این نتایج دور از انتظاره واسه این چیپست...

از کی تا حالا 2 هسته ای دیگه high-end حساب نمیشه؟ ( حرفایی میزنیدا )
خودمونیم اندروید تازه برای ساپورت 2 هسته ای ها اماده شده ، بعد شما.....
MSM 8260 ، توی سال 2011 یک های اند محسوب میشد (سنسیشن ها و اوو 3 دی و اینا خلاصه :دی های اند های 2011 بودن) ، اما توی سال 2012 ، با وجود ورود A15 ها (و کواد کور ها که من باهاشون کاری ندارم ، چون به نظرم کواد هنوز خیلی زوده واسه اسمارت فون و به نظرم دوال ها رو پیشرفت بدن بهتره) ، دیگه High End محسوب نمیشه ، یک گوشی توی مید رنج حساب میشه...
قبول ندارین اینو که وقتی نسل جدید بیاد ، دیگه MSM8260 پرفورمنس هم سطح اون ها نیست و در نتیجه نمیشه بهش گفت های اند؟؟؟

PersiAndroid
11-01-2012, 00:05
حسن جان اين چه كاريه كردي همه رو سكته دادي....
الان پست يكي از كاربر ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو ديدم بيچاره داشت از نگراني مي مرد
خواهشا بحث رو بيشتر از اين به حاشيه نكشين.

dave3232
11-01-2012, 00:10
وقتی OMAP بیاد ، یعنی دیگه Snapdragon نیست و وقتی هم Snapdragon نباشه یعنی از سری Adreno استفاده نمیشه...

طبق اخرین اطلاعاتی که دارم Adreno واسه ATI بوده و کوالکوم خودش خواسته از این استفاده کنه...

MSM 8260 ، توی سال 2011 یک های اند محسوب میشد (سنسیشن ها و اوو 3 دی و اینا خلاصه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] های اند های 2011 بودن) ، اما توی سال 2012 ، با وجود ورود A15 ها (و کواد کور ها که من باهاشون کاری ندارم ، چون به نظرم کواد هنوز خیلی زوده واسه اسمارت فون و به نظرم دوال ها رو پیشرفت بدن بهتره) ، دیگه High End محسوب نمیشه ، یک گوشی توی مید رنج حساب میشه...
قبول ندارین اینو که وقتی نسل جدید بیاد ، دیگه MSM8260 پرفورمنس هم سطح اون ها نیست و در نتیجه نمیشه بهش گفت های اند؟؟؟

نه این حرف را قبول ندارم ، چون High-end بودن یک کلمه عمومی هست که از یک سطحی بالاتر به گوشی ها گفته میشه که جدیدا دیگه ازش استفاده نمیشه...:31:
الان دیگه از Superphone استفاده می کنند..
منظور من این هست که اگه قرار باشه ، با تولیدات شرکت ها گوشی عوض کنیم...دیگه باید زندگی را ول کنیم...:31:
اره شاید 2 سال دیگه بشه گفت که دو هسته ای ها mid-range هستند...ولی هنوز خیلی زوده...
یعنی گوگل میاد گوشی mid-range را مرجع می کنه؟

h!tman
11-01-2012, 00:21
High End کلا به یک سری محصولات میگن که یک سرو گردن بالاتر از محصولات رایج بازار باشند
مثلا وقتی همه سی پی یو دوال کور دارن توی کامپیوترشون یکهو کواد کور ها میان ، مید رنج میشه دوال کور و های اند میشه کواد کور
اما اگر واقعا مشکل چیپست باشه نه این سونی و نه سنسیشن های MSM دوال کور دار های اند محسوب نمیشن! چون عملکردشون در حد تک هسته ای ها هست مثل Arc S و Galaxy W و XL !
ولی مثلا O2X های اند محسوب میشه چون عملکردی نزدیک به سقف بازار ( Note) داره! هرچند که ته تهش نیست
سونی هم بعید میدونم تست نکرده گوشی رو داده باشه بیرون
اگر نتایج ضعیف تری از سنسیشن بگیره یعنی سونی اینو داده که فن هاش رو بکشونه طرف خرید این گوشی و از نظرم این سونی رو از چشم همه میندازه

C O O L
11-01-2012, 00:32
So what the hell is this
?????????????????????

PersiAndroid
11-01-2012, 00:39
بله بحث در مورد لوگو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو قبلا تو صفحه 2 شد
در ضمن لطفا فارسي تايپ كنيد

hompoil
11-01-2012, 01:08
فکر کنم اگه s3 بیاد تنها تفاوتی که با این خواهد داشت: صغحه نمایش باکیفیت + cpu و gpu بهتر
البته بدون دکمه سخت افزاری

titanium_zarin
11-01-2012, 01:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع :

aha2012
11-01-2012, 01:36
1-انصافا آرک اس از همشون قشنگتره
2-چرا اسم همشون sony ericsson ه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

dave3232
11-01-2012, 02:13
High End کلا به یک سری محصولات میگن که یک سرو گردن بالاتر از محصولات رایج بازار باشند
مثلا وقتی همه سی پی یو دوال کور دارن توی کامپیوترشون یکهو کواد کور ها میان ، مید رنج میشه دوال کور و های اند میشه کواد کور
اما اگر واقعا مشکل چیپست باشه نه این سونی و نه سنسیشن های MSM دوال کور دار های اند محسوب نمیشن! چون عملکردشون در حد تک هسته ای ها هست مثل Arc S و Galaxy W و XL !
ولی مثلا O2X های اند محسوب میشه چون عملکردی نزدیک به سقف بازار ( Note) داره! هرچند که ته تهش نیست
سونی هم بعید میدونم تست نکرده گوشی رو داده باشه بیرون
اگر نتایج ضعیف تری از سنسیشن بگیره یعنی سونی اینو داده که فن هاش رو بکشونه طرف خرید این گوشی و از نظرم این سونی رو از چشم همه میندازه

منظورتون از عملکرد بنچمارک هست؟ چون واقعا تفاوت محسوسی بین مدل هایی که گفتید در کار های عادی مثل بازی و .........نیست.

رزلوشن صفحه نمایش تا حد بسیار زیادی در نتایچ بنچمارک های 2D و 3D تاثیر داره...مطمئن باشید....
بنچمارک که از S منتشر شده...البته نسخه prototype بوده و در نسخه نهایی بهتر خواهد شد...

Galaxy Note

Xperia S : نسخه اولیه

شما نباید انتظار داشته باشید که با S II مقایسه بشه... ( Note مسلما گزینه منطقی تری هست )
در مورد Note مسدله ای هم هست اینه که در واقع 1 subpixel در هر pixel از Xperia S کمتر داره که احتمالا در بارگذاری GPU موثر خواهد بود....
البته گوشی های سامسونگ بنچمارک هم نداشته باشند دیگه کاربر دلش به مکعب مستطیل خوش باشه؟ :31:

h!tman
11-01-2012, 02:36
منظورتون از عملکرد بنچمارک هست؟ چون واقعا تفاوت محسوسی بین مدل هایی که گفتید در کار های عادی مثل بازی و .........نیست.

رزلوشن صفحه نمایش تا حد بسیار زیادی در نتایچ بنچمارک های 2D و 3D تاثیر داره...مطمئن باشید....
بنچمارک که از S منتشر شده...البته نسخه prototype بوده و در نسخه نهایی بهتر خواهد شد...

Galaxy Note

Xperia S : نسخه اولیه

شما نباید انتظار داشته باشید که با S II مقایسه بشه... ( Note مسلما گزینه منطقی تری هست )
در مورد Note مسدله ای هم هست اینه که در واقع 1 subpixel در هر pixel از Xperia S کمتر داره که احتمالا در بارگذاری GPU موثر خواهد بود....
البته گوشی های سامسونگ بنچمارک هم نداشته باشند دیگه کاربر دلش به مکعب مستطیل خوش باشه؟ :31:
اتفاقا هم جی پی یو و هم سی پی یو
به همین دلیل اگر اشکال از چیپ باشه این گوشی ضعیف ترین دو هسته ای میشه!

dave3232
11-01-2012, 02:47
اتفاقا هم جی پی یو و هم سی پی یو
به همین دلیل اگر اشکال از چیپ باشه این گوشی ضعیف ترین دو هسته ای میشه!

احتمال این چیزی که میگید در حد صفر هست....مگه میشه یک کمپانی در این حد کلا یک نسل از محصولاتش ایراد داشته باشند؟
این محصولات باید کلی استاندارد و تاییدیه بگذرونند تا وارد بازار بشند و در تولیدات شرکت های دیگه استفاده بشند...

نتیجه بنچمارک را که دیدید:

فقط حدود 4 امتیاز با Note در FPS اختلاف داره در حالی که هنوز ورژن های ریتیل وارد بازار نشدند....

به نظر من گوشی باید هم طراحی مناسب داشته باشه و هم سخت افزار قوی..
که متاسفانه سامسونگ تا الان طراحی بخصوصی نداشته...

Lamanta
11-01-2012, 09:33
به نظر من تا ARC S هست صبر کردن برای این گوشی ها بی فایده است چون تفاوتاشون خیلی کمه....

shahabprince
11-01-2012, 09:59
واقعا سونی تو طراحی و خلاقیت حرف اول رومیزنه
برندهای دیگه دارن رو پردازنده ی 4 هسته ای کار میکنن
ولی تازه سونی 2 ماه دیگه میخواد یه 2 هسته ای بده بیرون
من کماکان صبر میکنم تا ببینم گوشی های بعدی سونی چی هستن
این مارک سونی هم رو گوشی خیلی باحاله آدم حال میکنه باهاش

Pedram_mrn
11-01-2012, 10:28
عجب جیگرایین این دوتا... به نظرم ابهتی که اینا دارنو آرک نداره...

اینکه قدرت این نوع کوالکوم خوبه یا بده توش بحث زیاده اما یه شرکت وقتی میخواد چندین میلیون دلار هزینه کنه و یه گوشی بسازه انقد اون گوشیو تو لابراتور هاش تست میکنه که ازش مطمئن شه... زیر بم چیزی که داره روش هزینه میکنه رو درمیاره...یعنی اونا عقلشون نمیرسه که چی خوبه چی بده...صدرصد تصمیمی که میگیرن حساب شدش....
همین سنسیشن هم که انقد میکوبیم بدبختو:31:تا حالا نشده تو یه بازی کم بیاره...
این داستان بنچمارک هم کاملا دقیق نیست چون میشه یه کرنل رو طوری نوشت که تو بنچمارک امتیاز بالایی بدست بیاره...
و در عمل نصف اون چیزم کارایی نداشته باشه
ولی خب نمیشه بنچمارکو کاملا نادیده....
همه ی اینا وقتی کاملا روشن میشه که بازی های مخصوص این گوشی ها بیاد ولی خب تا اون موقع چیز بهتری از بنچمارک برای مقایسه نداریم....

این ویدئو رو هم از دست ندید ریویو خوبیه...

چقد این لهجه ی بیریتیش نچسبه...:2:

shahabprince
11-01-2012, 10:41
خیلی عجیبه که سونی از نسخه ی 2.1 بلوتوث استفاده میکنه
الان دیگه حداقل باید نسخه ی 3 باشه
خیلی عجیبه

rhamid_esf
11-01-2012, 12:08
LG Nitro
دقیقا مشخصاتش با این گوشی یکی هست و بنچمارکهایی که داره قابل توجه ...
به هیچ وجه زود نمی شه در رابطه با سرعت این گوشی صحبت کرد !

aha2012
11-01-2012, 12:57
تو عکسهای صفحه ی قبل چرا اسم همشون sony ericsson ه؟
تازه من یه چیزایی شنیدم که sony تا آخر سال 2012 نمیخواد از برند SONY تو گوشیهاش استفاده کنه و از sony ericsson استفاده میکنه
الان عکسهای صفحه ی قبل همشون sony ericsson هستند.
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

panther99
11-01-2012, 13:12
مطمئنا امسال 4 هسته اي هم ميده به بازار . فقط ميخوام بدونم تكليف سوني اريكسون چي ميشه ؟؟؟ همچنان گوشي توليد ميكنه تحت اين اسم ؟؟؟؟

Pedram_mrn
11-01-2012, 13:38
تو عکسهای صفحه ی قبل چرا اسم همشون sony ericsson ه؟
تازه من یه چیزایی شنیدم که sony تا آخر سال 2012 نمیخواد از برند SONY تو گوشیهاش استفاده کنه و از sony ericsson استفاده میکنه
الان عکسهای صفحه ی قبل همشون sony ericsson هستند.
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خودشونم نمیدونن میخوان چیکار کنن انگار دعواشون شده تو فیلمایی که من دیدم ریویو کننده همش انگشتشو میذاره رو مارک sony ericsson......

به احتمال زیاد با اسم سونی میاد بیرون...

11-01-2012, 14:17
نمونه های پروتوتایپش هر کدوم یک شکل هستن :دی یه سری سونی و یه سری سونی اریکسون... ولی احتمال 99% با همون اسم Sony وارد بازار میشه...
و زمان ورود به بازارش هم ماه مارچ هست...

dave3232
11-01-2012, 14:27
خودشونم نمیدونن میخوان چیکار کنن انگار دعواشون شده تو فیلمایی که من دیدم ریویو کننده همش انگشتشو میذاره رو مارک sony ericsson......

به احتمال زیاد با اسم سونی میاد بیرون...

نسخه های prototype این گوشی ها زمان تولیدشون فرق می کنه..واسه همین هست که برند ها متفاوت هست..
ولی در یکی از ویدئو ها که با یکی از اعضای تیم Xperia سونی صحبت می کردند ، گفتش که هر دو گوشی با برند SONY وارد بازار میشند....

در ضمن من در ویدئو هایی که دیدم ، گوشی هایی که برند سونی داشتند اصلا لگ نداشتند و بیشتر به نسخه نهایی شبیه بودند...

اینم تاییدش:

11-01-2012, 14:31
نه این حرف را قبول ندارم ، چون High-end بودن یک کلمه عمومی هست که از یک سطحی بالاتر به گوشی ها گفته میشه که جدیدا دیگه ازش استفاده نمیشه...
الان دیگه از Superphone استفاده می کنند..
حق با شماست... از یک سطحی بالاتر گفته میشه ، اما اون سطح ، سطحیه که فقط چند مدل تاپ بازار شایستش باشن... یعنی نه اینکه تمام گوشی های قوی رو بگیم های اند ، قوی ترین ها رو میگیم های اند...
در زمینه سوپر فون هم که کلا من فقط خوندمش و اصلا به فلسفش و اینا کاری ندارم و خلاصه اینا دیگه : )) ولی اینجور که شما گفتین و من فکر میکنم ، های اند اسمارت فون ها میشه سوپر فون ، درسته؟؟؟

منظور من این هست که اگه قرار باشه ، با تولیدات شرکت ها گوشی عوض کنیم...دیگه باید زندگی را ول کنیم...
من هم دقیقا موافقم با حرف شما... الان سرعت بالا رفتن تکنولوژی تلفن های همراه خیلی بالا رفته و دیگه اگه بخوایم همیشه آپدیت باشیم ، تنها راهش جوراب + یه کامیونی چیزی + یه بانک با امنیت پایینه : ))
من هم اصلا نمیگم که این گوشی ضعیفه یا گوشی خوبی نیست یا ... ، فقط میگم توی 2012 ، نقش یک سوپرفون یا یک گوشی High-End رو ایفا نمیکنه و میدرنج حساب میشه... یعنی میشه مثل آرک اس توی 2011... آرک اس هم توی 2011 گوشی قوی محسوب میشد اما توی قوی ترین ها نبود...

یعنی گوگل میاد گوشی mid-range را مرجع می کنه؟
توی 2011 هم مرجع Nexus S بود که توی مید رنج حساب میشد... این تقریبا به خاطر زمان بندی معرفی گوشی های گوگله یه جورایی (هر چند مدت زیادی نیست که از بازار اسمارت فون ها اطلاعات مختصری دارم و اصلا راجع به نکسس اس اطلاعی ندارم... اما چیزی که میتونم بگم اینه که های اند های 2011 رو که یکیشون رو بخوایم S2 در نظر بگیریم ، اوایل سال معرفی شد اما GNex اواخر سال :) )...

طبق اخرین اطلاعاتی که دارم Adreno واسه ATI بوده و کوالکوم خودش خواسته از این استفاده کنه...
این نکته رو نمیدونستم :) ممنون ;) منظور من اصلا این نبود که Adreno ضعف داره... کلی گفتم :دی
ممنون از جواباتون ;)

dave3232
11-01-2012, 14:43
دوستان شما بین ION و S طراحی کدام را میپسندید؟

از اونجایی که از 300ppi به بالا چشم ما دیگه نمی تونه از فاصله مناسبی pixel ها را تشخیص بده ، پس دیگه تو این دو مدل دیگه خیلی دقت صفحه نمایش متفاوت نیست...

به شخصه کارت حافظه و صفحه نمایش بزرگتر را ترجیح میدم....

ولی نظر شما در مورد طراحی این دو گوشی چیه؟

hamed1297
11-01-2012, 15:05
یه چیزی که توی معرفی این گشی ها گم شد رو هم ببینید.
خیلی باحاله.
این 4 تا رو توی جاهای مختلف میگذارید و با استفاده از NFC وقتی گوشی رو بهشون نزدیک کنید یه پروفایل برای گوشی تعریف میشه.

مثلا سوار ماشین میشید و گوشی رو نزدیک به تگ آبی رنگ میکنید.به صورت اتوماتیک تنظیمات گوشی به این شکل تعریف میشه.

GPS:on
bluetooth:on
Launch google navigation

ایده باحای داره

یه ویدئو از پروموشنش ببینید:

hasanmotori
12-01-2012, 10:45
سمپل دوربین و مقایسه با پاناسونیک لومیکس fz40 :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] les%22&kw=) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] les%22&kw=)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] les%22&kw=) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] les%22&kw=)

Original Titan
12-01-2012, 11:07
خوب گرفته حسن!

adrenalin
12-01-2012, 11:52
مشکل اینجاست که الان خوب میگیره :دی باید دید وقتی گوشی وارد بازار میشه همین جوری میگیره یا نه زمانی که با اریکسون بود بعد از عرضه کیفیتی نداشت امیدوارم که سونی اینجوری نباشه :10:

12-01-2012, 13:30
دوستان شما بین ION و S طراحی کدام را میپسندید؟

از اونجایی که از 300ppi به بالا چشم ما دیگه نمی تونه از فاصله مناسبی pixel ها را تشخیص بده ، پس دیگه تو این دو مدل دیگه خیلی دقت صفحه نمایش متفاوت نیست...

به شخصه کارت حافظه و صفحه نمایش بزرگتر را ترجیح میدم....

ولی نظر شما در مورد طراحی این دو گوشی چیه؟

منم از یون بیشتر خوشم اومده... به ویژه طراحیش که پشت اس خیلی سادس... و اینکه صفحه نمایششم خیلی :40:ــه :دی

دوستان من متوجه یه نکته ای شدم ، رنگ ها توی عکس های گرفته شده با Ion خیلی پخته تر و جالب تر از S هستن... چرا به نظرتون؟؟؟ :دی

این عکس های یون :
ساعت :دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نکسس 4جی :دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالا اس :
ساعت :دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نکسس 4جی :دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PersiAndroid
12-01-2012, 13:31
اگه سمت راستي باشه كه اصلا كيفيت جالبي نداره!
حسن جان نمي شد بگي كدوم مربوط به چه دستگاهيه

adrenalin
12-01-2012, 14:05
پارسا کیفت یون تو این عکس ها بهتره ولی تو شریاط یک سان انگار نیست عکس ها یکی بالاتره یکی پایین تر گرفته شده ولی رنگ های یون یه خورده پرحرارت تره ولی بازم بچه های:31: متخصص ما باید نظر بدن

Pedram_mrn
12-01-2012, 14:11
منم از یون بیشتر خوشم اومده... به ویژه طراحیش که پشت اس خیلی سادس... و اینکه صفحه نمایششم خیلی :40:ــه :دی

دوستان من متوجه یه نکته ای شدم ، رنگ ها توی عکس های گرفته شده با Ion خیلی پخته تر و جالب تر از S هستن... چرا به نظرتون؟؟؟ :دی

این عکس های یون :
ساعت :دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fimages%2Farticles%2F52294-image%2FDSC-0160.jpg)
نکسس 4جی :دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fimages%2Farticles%2F52293-image%2FDSC-0159.jpg)

حالا اس :
ساعت :دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fimages%2Farticles%2F52307-image%2FDSC-0026.jpg)
نکسس 4جی :دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fimages%2Farticles%2F52306-image%2FDSC-0024.jpg)

اگه قرار باشه بهم کادو بدن نمیدونم کدومشو وردارم:31:
هرکدوم یه جور قشنگه دوست دارم دوتاشم کادو بگیرم:31:

مگه دوربین جفتشون یکی نیست پس چرا کیفیتاشون فرق میکنه؟

12-01-2012, 15:00
اگه سمت راستي باشه كه اصلا كيفيت جالبي نداره!
حسن جان نمي شد بگي كدوم مربوط به چه دستگاهيه
اون گزینه کیوت رو واس همین گزاشتنا :دی
سمت راستی S ــه...

پارسا کیفت یون تو این عکس ها بهتره ولی تو شریاط یک سان انگار نیست عکس ها یکی بالاتره یکی پایین تر گرفته شده ولی رنگ های یون یه خورده پرحرارت تره ولی بازم بچه های:31: متخصص ما باید نظر بدن

درسته این عکس ها ، عکس های مقایسه حرفه ای نیست ، چون زاویه و یه سری موارد فرق میکنه اما نور و اکثر شرایط مهم یکیه و کاملا واضحه که رنگ های یون پخته تره... اس خیلی رنگ هاش به خاکستری میزنه...

dave3232
12-01-2012, 17:08
هنوز که نسخه های نهایی نیستند....باید منتظر ریویو گوشی های retail باشیم...

feryshad
12-01-2012, 20:31
سمپل هاش تعریفی نیستند!!

ولی بنچمارک خوبی گرفته ...

Xperia S

LG Nitro HD که مشخصاتش مثل Xperia S هستش

با اینکه نسخه پروتوتایپه خیلی خوبه ...

12-01-2012, 21:13
عکس مشکل داره...

titanium_zarin
12-01-2012, 22:31
نظرتون در مورد اینکه باطریش در نمیاد چیه ؟؟

silent-assassin
12-01-2012, 22:51
نظرتون در مورد اینکه باطریش در نمیاد چیه ؟؟

این باتریش معمولیه

باتری Xperia Ion سرخود گوشی هست

Original Titan
12-01-2012, 23:54
نه اين گوشي در نمياد!
آيون در مياد

به نظر من خيلي بده!
گوشي كه هنگ ميكنه چه خاكي تو سر كنيم؟

M@hdi-B
13-01-2012, 09:23
نه اين گوشي در نمياد!
آيون در مياد

به نظر من خيلي بده!
گوشي كه هنگ ميكنه چه خاكي تو سر كنيم؟

علی معمولا با نگه داشتن دکمه پاور میشه ری استارت کرد

titanium_zarin
13-01-2012, 12:28
دوستان هر دو گوشیجدید سونی ظاهرا باطریشون در نمیاد ...
اینم عکس ...
البته این اس هست ...

اینم واسه اینکه دلتون بسوزه بیشتر :دی

PersiAndroid
13-01-2012, 14:08
اگه باتريشون در نمياد پس واسه چي در گذاشته!
نمي شد سيم كارتو از بغل بخوره :دي

titanium_zarin
13-01-2012, 14:58
چی بگم ...
میبینید که توی عکس کاملا مشخصه باطری گوشی در نمیاد ...

h!tman
13-01-2012, 15:54
راست میگه درش برا چیه پس؟:دی گاف داده یا سیم از بالا میخوره؟

adrenalin
13-01-2012, 15:59
درش فک کنم واسه اینه که یه نفر مثلا گوشی مشکل دار بشه و نیاز به تعمیر سخت افزار پیدا کنه یا چمیدونم ال سی گوشی بشکنه خلاصه یه جوری باید تعمیرش کرد دیگه نمیشه که گوشی و بندازی دو :دی

PersiAndroid
13-01-2012, 16:09
اين همه گوشي هست كه باتريشون قابل در آوردن نيست واسشون در نذاشتن كه!
n8 , iphone ,razer و...
تعمير هم ميشن... لازم نيست يه در بذاري واسه يه سيم كارت...
راحت هم ميشه سيم رو از بغل تعويض كرد
اگه باتري در نمياد ديگه بدنه بايد يكپارچه باشه...

M@hdi-B
13-01-2012, 16:58
اینم یه جور طراحیه دیگه

به نظر من اینجوری باز کردن گوشی راحت تره .. ایکس 10 مینی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم طراحیش به همین شکل بود

تعمیر یه گوشی مثل آیفون یا ریزر به مراتب سخت تره .. ریسک باز کردنشون هم بیشتر

hamed1297
13-01-2012, 18:26
اون همه پیچ رو واسه نمایش که نذاشته.باید برای باز کردن یه سری قطعات اون پیچها باز بشه.اگه میخواست در نزاره اون پیچا رو کجا باید میزاشت؟:دی

Original Titan
13-01-2012, 19:10
اون همه پیچ رو واسه نمایش که نذاشته.باید برای باز کردن یه سری قطعات اون پیچها باز بشه.اگه میخواست در نزاره اون پیچا رو کجا باید میزاشت؟

حامد آيفون پس پيچاش كجاست؟ درش بستس پيچم نداره :دي

علی معمولا با نگه داشتن دکمه پاور میشه ری استارت کرد

آيا اين ويژگي موقع تعويض رام و زماني كه رام در حلقه تكرار قرار ميگيرد هم موثر واقع ميشود؟
با تشكر

---------- Post added at 07:10 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

دوستان اين نكته رو بگم كه اين گوشي به گفته يكي از كاركنان سوني اريكسون
فلگ شيپ 2012 نخواهد بود!!!
حالا پيدا كن پرتقال فروش رو
تا حالا اين بابا دروغ نگفته!

dave3232
13-01-2012, 19:32
دوستان اين نكته رو بگم كه اين گوشي به گفته يكي از كاركنان سوني اريكسون
فلگ شيپ 2012 نخواهد بود!!!
حالا پيدا كن پرتقال فروش رو
تا حالا اين بابا دروغ نگفته!

سونی برای سایت ها و خبرگزاری های معتبر دعوتنامه فرستاده برای MWC 2012
شاید چند مدل هم اونجا معرفی بشه...ولی بعیده به این زودی بیاد و گوشی پر قدرت تر از این سری وارد بازار کنه...
برای گوشی 4 هسته ای از سونی فکر کنم تا سال دیگه همین موقع باید صبر کنیم...:31:

طبق سایت developer.sonyericsson.com فعلا که Xperia S به عنوان flagship معرفی شده...

از 5 مارچ فروش این گوشی در انگلیس شروع میشه...

hamed1297
13-01-2012, 20:15
پیش فروشش شروع شد.قیمت 486 یورو ناقابل.

---------- Post added at 08:15 PM ---------- Previous post was at 08:13 PM ----------

حامد آيفون پس پيچاش كجاست؟ درش بستس پيچم نداره :دي

اونم پیچاش از بیرون مشخصه.ولی سونی نخواسته توی دیزاین خراب کاری کنه.من میدونم:دی

Original Titan
13-01-2012, 21:23
پیش فروشش شروع شد.قیمت 486 یورو ناقابل.

حامد 487 پونده!!!!!!!!!! نه يورو!
ميشه حدود 1300،000 تومن!

adrenalin
13-01-2012, 21:37
از الان معلومه تو اون نمایشگاه ها چی معرفی بشه هر چنتا که به خواد معرفی بشه صد در صد از این دوتا ضعیف تر خواهد بود و بقول بچه ها میان قیمت :دی

Original Titan
13-01-2012, 22:29
اين چطوره بچه ها؟

كانسپته ولي :31:

Original Titan
14-01-2012, 00:44
جالب اينه كه ايده اوليه كانسپ ها طراحي اصلي خود سونيه!

tanatos
14-01-2012, 00:57
اینم یکی دو تا عکس دیگه:

Amir-Rainman
14-01-2012, 14:28
با درود و سلام ...

خب خلاصه قیمت دقیق و تاریخ عرضه هم مشخص شد:5:
ﺣﺪﻭﺩ 5 ﻣﺎﺭﭺ ﺑﺎ ﻗﯿﻤﺖ 390 ﯾﻮﺭﻭ ( 600 ﺩﻻﺭ ) ﺩﺭ ﺍﺭﻭﭘﺎ ﺑﻪ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﻣﯿﺎﺩ که به پول ایران میشه حدود 800 تومن! و به وقت ایران میشه 15 اسفند سال 1390 !:21:

shahabprince
14-01-2012, 17:20
وای دارم دیوونه میشم
سونی خیلی خلاقه
عجب کانسپتی درست کرده. xperia glass رو میگم

dave3232
14-01-2012, 17:32
با درود و سلام ...

خب خلاصه قیمت دقیق و تاریخ عرضه هم مشخص شد:5:
ﺣﺪﻭﺩ 5 ﻣﺎﺭﭺ ﺑﺎ ﻗﯿﻤﺖ 390 ﯾﻮﺭﻭ ( 600 ﺩﻻﺭ ) ﺩﺭ ﺍﺭﻭﭘﺎ ﺑﻪ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﻣﯿﺎﺩ که به پول ایران میشه حدود 800 تومن! و به وقت ایران میشه 15 اسفند سال 1390 !:21:

سایت clove قیمتش حدود 390 پوند هست نه یورو....میشه حدود 450 یورو...
600 دلار که میشه حدود 1 و 170 ...چرا 800 تومن؟

titanium_zarin
14-01-2012, 19:21
در مورد اون اشتباه یورو و پوند اشکال در شناخت ایکون این دو ارز بوده ...
کسی که ترجمه کرده خودش گفت ...
390 پوند هست ...

feryshad
14-01-2012, 23:14
Xperia S, CES 2012 Hot Stuff Awards winner

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تو صفحه 5[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lamanta
15-01-2012, 11:11
یکی به من بگه این دکمه های لمسی که شیشه ای مانندن و زیرشون هیچی نیست چطوری کار میکنن ؟ :31:

PersiAndroid
15-01-2012, 12:02
اي بابا اين كه چيزي نيست ال جي يه گوشي داشت با صفحه كليد كاملا شفاف gd900

PersiAndroid
15-01-2012, 15:31
بچه ها به نظر شما سوني نميتونست يه اسم بهتر واسه اين فلگ شيپش انتخاب كنه به جاي اينكه مثل سامي بياد اسم سري رو يذاره مثلا اكسپريا يا گالكسي بعد بياد يه اس بذاره جلوش؟ به نظرتون همون آرك اچ دي بهتر نيود يا يه كلمه جديد مثل همين ion يا ... اينجوري براي نسخه هاي ارتقاء يافته باز بايد اسم جديد بذاره يا بياد مثل سامي بذاره "اكسپريا اس دو "
چون اگه سياست نامگذاري سامي رو بدونين دقيفا همينجوريه

when you hear about a Samsung Galaxy phone, this is what the letters in the name mean: S means “Super Smart” and denotes a flagship device, while R stands for “Royal” or “Refined,” and denotes a premium model, just below the S class. W stands for “Wonder”, which translates to a high quality, mid-level device; M means “Magical” and denotes a mid-to-low-level smartphone, while Y stands for “Young,” meaning an entry-level device.
Additionally, Pro indicates the device includes a physical QWERTY keyboard, Plus means the device is an upgrade from an existing model, while LTE means that the device supports LTE (Long-Term Evolution) standard, which enables very fast data transfer.
This makes our job easier: If we tell you that Samsung has released four new Android smartphones: Galaxy W, Galaxy M Pro, Galaxy Y and Galaxy Y Pro, you already know what that means[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lamanta
15-01-2012, 16:14
اي بابا اين كه چيزي نيست ال جي يه گوشي داشت با صفحه كليد كاملا شفاف gd900

خوب این تکنولوژی اسمش چیه به انگلیسی ؟ مقاله ای چیزی نیست بدونم چطور کار میکنن ؟

PersiAndroid
15-01-2012, 17:45
فك كنم اسمش اين باشه

touch sensetive transparent keypad

feryshad
15-01-2012, 18:27
اون تیکه ترنسپرنت که دکمه های لمسی نیستن ...

اون فقط led نوتیفیکیشن هستن که به تو 360 درجه قابل دید هستند ...

اینجوری وقتی گوشی رو هر طرف بزارین رو زمین بعد از اینکه بعد یه مدت دیدینش و اس ام اس یا میسد کال یا ... داشتید به راحتی متوجه میشید ...

mostafa_khan001
15-01-2012, 18:36
این ترنسپرنت اصلا تکنولوژیش واسه سونی بود که اولین بار هم سونی امد توی گوشی اکسپریاش استفاده کرد

بعدشم

اقا من 200 عدد گوشی اکسپریا اس دارم دونه ایی 400 تومن میفروشم.هیچ گوشی دیگری نخرین همشون اشغالن.خواستین پیام خصوصی بدین(یاد و خاطره ی کاربر فرهوده را گرامی میداریم:دی )

PersiAndroid
15-01-2012, 19:02
اون تیکه ترنسپرنت که دکمه های لمسی نیستن ...

اون فقط led نوتیفیکیشن هستن که به تو 360 درجه قابل دید هستند ...

اینجوری وقتی گوشی رو هر طرف بزارین رو زمین بعد از اینکه بعد یه مدت دیدینش و اس ام اس یا میسد کال یا ... داشتید به راحتی متوجه میشید ...

يعني چي لمسي نيست؟؟؟ :13:
مگه نميشه هم led باشه هم لمسي مثل همين گوشي كه بالا گفتم؟؟؟

در ضمن اون ترنسپرنت تو صفحه اكسپرياPureness بر مي گرده به صفحه نمايش و قابليت لمسي هم نداشت
اما خب حالت مشابهي داره و احتمالا طراحي اين گوشي هم با نيم نگاهي به اين و هم به قول يكي از كاربرا بهlcd tv هاي سوني بر مي گرده

hamed1297
15-01-2012, 19:31
از لحاظ شدن میشه ولی ظاهرا توی این گوشی لمسی نیست.
فکر کنم با وجود ICS دیگه نیازی به کلیدهای سخت افزاری نباشه.چون پایین منو به صورت نرم افزاری وجود داره.

PersiAndroid
15-01-2012, 19:37
آره انگار لمسي نيس:

اينم يه ريويو ازش:

Sony has stuck to a simple design, with the only real distinguishing feature being a transparent stripe that runs along the bottom of the device. Three touch-sensitive buttons sit directly above this LED illuminated strip, and although it does look nice we had to resist the urge to keep prodding it.منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] t%2Finquirer%2Freview%2F2136658%2Fces-sony-xperia-hands-review)

PersiAndroid
15-01-2012, 20:01
ريويوي gsmarena هم همينو ميگه اون 3 تا نقطه ي بالايي هستن كه لمسين....
و قسمت شيشه اي به عنوان يك نوع آنتن هم عمل مي كنه

Now let's talk about the front. Above the display are the earpiece and the 1.3MP video-call camera, while below the whole HD goodness becomes quite interesting. There are 3 small white dots and just below them is a narrow transparent band with the three Android icons engraved and blue back-lighting. This transparent thing goes the whole way through the phone and you can see right through it. And it's not only a cool design element either - that's actually an antenna, so it's functional too.

At first we tried taping on those icons on the frame, but as it turned out the actual capacitive controls are those three dots above them. It's awkward and confusing at first, but you quickly get used to them.

پس يعني سوني نتونسته حداقل يه چيزي مثل gd900 بذاره تو اين 3 تا دكمه

همونطور كه مي بينين هر كاربري از همچين طراحي همچين انتظاري داره
و واقعا اون 3 تا نقطه ي لمسيه بالاي همچين طراحي شيشه اي زيبا و نوراني و اون آيكوناي داخلش نا اميد كنندس :41:
كاش باز بشه بفهميم تو اون قسمت پلاستيكيه پايينش چيه؟.... :13: احتمالا تو خاليه :31: آخه تو كه اين همه خلاقيت داري كه آنتن ميزاري تو اون چرا يكم ديگه بيشتر فكر نمي كني؟؟ :41:
شايد هم يه جور اتصال شفاف تو بين قسمت شيشه اي رد ميشه و اون قسمت پايينه (قسمت پلاستيكيه زير قسمت شيشه اي) كه آنتن داخلشه...

shahabprince
15-01-2012, 20:51
احتمالا طراحي اين گوشي هم با نيم نگاهي به اين و هم به قول يكي از كاربرا بهlcd tv هاي سوني بر مي گرده

به قول من بوده ها:31: اولین نفر من بودم که کشفش کردم:31:
میگم حالا چه گیری دادید به این شیشه پایین گوشی
بابا یکم در مورد سخت افزار بحرفیم دیگه
بنچمارک تازه ای از گوشی بیرون نیومده؟

PersiAndroid
16-01-2012, 13:29
سوني يه سري ساعت هوشمند اندرويدي معرفي كرد

كه با گوشي اندرويديتون وصل ميشه و اس ام اس ها و ايميل هاتون رو براتون به نمايش ميذاره:
اين ساعت ها همرا اكسپريا اس به فروش مي رسن و قيمتشون 150 دلاره

Sony announces Android-powered SmartWatch, pairs with your phone to show your tweets, texts and emails ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fsony-announces-android-powered-smartwatch-pairs-with-your-phone-to-show-your-tweets-texts-and-emails%2F)

Smart watches that pair with your phone and let you view and access select functions of your phone seem to be the coolest thing in the world of mobile accessories at the moment. Motorola recently launched the Android-powered MOTOACTV ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fmotoactv-coming-to-uk-on-december-1-will-set-you-back-by-250-quid%2F) that works as your music player and also logs your workout sessions.

Now Sony too has joined the fray with their smart watch called, well, SmartWatch. It has a 1.3-inch multi-touch OLED display that lets you access your phone functions such as calls, messages, music as well as social networking applications such as Twitter and Facebook.

Like the MOTOACTV, the Sony SmartWatch runs on Android (Honeycomb, in this case). But unlike Motorola, Sony is letting you download apps on the SmartWatch through the Android Market. Of course, the apps will need to be optimized for the small display, not to mention the limited hardware of the watch. Sony will be releasing an SDK for developers to make appropriate apps to run on the SmartWatch.

Although Sony calls it a SmartWatch, you don’t necessarily have to use it as one. Unlike the MOTOACTV, the SmartWatch clips on to a wrist band and can be detached and clipped on elsewhere, like your clothes or a bag, which gives it much greater flexibility. The SmartWatch is also dust and splash proof. Thanks to Bluetooth 3.0, it can pair with any Android smartphone and not just Sony’s.

The Sony SmartWatch will go on sale with the new Xperia S ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsony_xperia_s-4369.php) and will cost you $149.

Source ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fcws%2Fproducts%2Faccessories%2Foverview%2Fsma rtwatch%3Fcc%3Dgb%26lc%3Den%23view%3Doverview)

tanatos
16-01-2012, 14:12
بچه ها راستی شنیدین اون گوشیه که چند صفحه قبل عکسش رو گذاشته بودین و شبیه Xperia s بود گفتن که عرضه میشه؛ دو هسته ایه با صفحه ی 4.3 HD؛ ولی کلا خیلی شبیه این گوشیه! انگار سونی با جدا شدن از اریکسون میخواد حسابی گرد و خاک کنه.

ziba12
16-01-2012, 17:47
قدرت گرافیکی این گوشی در اجرای بازی :

نمایش فیلم mkv 1080p :

رویوی این گوشی :

زاویه دید این گوشی :

PersiAndroid
16-01-2012, 18:57
سمپل هايي ازدوربين 12 مگاپيكسلي اكسپريا اس

Check out the first Sony Xperia S 12MP camera samples ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcheck_out_the_first_sony_xperia_s_12mp_camera_sam ples-news-3674.php)

Surely lots of people wonder about the quality of the 12MP ExmorR sensor on the Sony's Xperia S ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsony_xperia_s-4369.php).

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcheck_out_the_first_sony_xperia_s_12mp_camera_sam ples-news-3674.php#) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcheck_out_the_first_sony_xperia_s_12mp_camera_sam ples-news-3674.php#) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcheck_out_the_first_sony_xperia_s_12mp_camera_sam ples-news-3674.php#) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcheck_out_the_first_sony_xperia_s_12mp_camera_sam ples-news-3674.php#)

Sony Xperia S camera samples
Unfortunately, photo quality is not stellar at this early stage. The way we see it, the resolved detail is good enough, but it could have been even better. Noise levels are quite high too, but at least the colors and contrast seem OK.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcheck_out_the_first_sony_xperia_s_12mp_camera_sam ples-news-3674.php#)

Sony Xperia S sweep panorama sample
We suggest we don’t pass any judgments just yet because the Xperia S is still two months ahead of its release and a lot could happen until then. And there is an ICS update on the way to be released a few weeks after the launch in March as well.

Source ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F2012%2F01%2F12%2Fsample-pictures-sony-xperia-s%2F)

jamisem
16-01-2012, 20:03
با 2تا عکس آخری که ziba 12 گذاشت قطعا عاشقش شدم بقول بچه ها مثل led tv میمونه اونم پایینش مثل همین خوش فورمه

PersiAndroid
16-01-2012, 20:52
عكس هائي از دو گوشي جديد از سري xperia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

malkemid
16-01-2012, 20:55
قدرت گرافیکی این گوشی در اجرای بازی :

g[/IMG]

البته این دموی بازیه ظاهرا....نه خود بازی

PersiAndroid
18-01-2012, 12:05
Sony Xperia S: Bound for the UK possibly this month with love

No arguing about it, but the UK is seemingly a hotspot for all things mobile related – mainly because the country sees a good share of new handsets right away, with very minimal wait. CES 2012 brought along a slew of exciting smartphones ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), and not surprisingly, the Sony Xperia S was clearly one of the memorable ones.

Potentially the perfect phone for James Bond 007, especially when recent movies featured phones from Sony Ericsson’s collection, it’ll make for the perfect complementary gadget for 007 to show off. Previously, it was reported that the handset would be launch in the March time frame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), but we might actually see it a whole lot sooner – like this month even!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

UK retailer Play is currently accepting pre-orders for the [URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]Sony Xperia S ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Xperia S Bound to the UK possibly this month with love.jpg&caption=&title=Image+from+%22Sony+Xperia+S%3A+Bound+for+the +UK+possibly+this+month+with+love%22&kw=), but more importantly, it is “due for release on 30 January 2012.” Sounds awesome, right? Of course, there’s still the matter of shelling out $693 (£449.99) to buy this one-of-a-kind assassin, but we’re certain that good old Bond can somehow spend that kind of money without working up a sweat.

So yeah, there’s a good reason for UK consumers to be happy, but for those across the pond in the US, they probably need to come to the realization that importing is the only route for now with this beauty.

source: Play ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$ja=tsid:11853%7Cprd:78888&awc=1418_1326839138_c5cfc317162ef1899d2c8ff896eac8 e1) via Unwired View ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9)

PersiAndroid
20-01-2012, 23:00
فكر كنيم همين ماه ديگه عرضه بشه چون GSMArena هم خبرشو تاييد كرد

Sony Xperia S coming this month, sooner than expected ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamed1297
21-01-2012, 00:30
چه زرنگ شده SE.ازش بعید بود.اونوقت با چه قیمتی؟

M@hdi-B
21-01-2012, 07:41
چه زرنگ شده SE.ازش بعید بود.اونوقت با چه قیمتی؟

E ش دیگه مرد حامد سونی خالی شد :31:

طبق گفته علی تایتان حدود 1300

البته وقتی پاش برسه ایران باید با دلار 2000 تومنی محاسبه کنی :31:

biostar
23-01-2012, 20:09
صفحه نمایش این سری RGBW هست یا نه؟

بنظرم گوشی های خوبی هستند ، شاید باعث رشد سونی در فروش اسمارت فون ها بشه

PersiAndroid
26-01-2012, 02:13
به اين ميگن فن بوي .... :31:
ويديو رو ببينين :

Fan-made Sony Ericsson Xperia music video will warm your heart ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

senaps
27-01-2012, 15:29
نمی دونم که قبلا گفته بودن دوستان یا نه....ولی الان تو فیس بوق سونی خوندم که این گوشیه،نوتیفکیشن هارو(اینو هر کاری کردم به فارسی نمیدونم باید چی ترجمه کنم!! میشه اگاه سازی؟) از هر زاویه ای نشون میده!!!! فک کنم اون تیکه ی پایینش روشن و خاموش میشه!! چه شود....

With the illuminating transparent belt on the Xperia S, see your notifications from any angle, anywhere in the room - like it?

The Xperia S lets you go from sleep to capture in just 1.5 seconds - that way, you'll never miss that special moment. What will you create with the fastest capture yet?

حالا چون عسک!! هاش برا فیس بوق بود....فقط اگر میتونین ببینین ببینیدشون!!!!

PersiAndroid
27-01-2012, 21:32
دوتا چيز جديد ديگه در مورد اكسپريا اس!
اول اينكه يه پوشش خاص به اسم :"UV-active nano-coating," كه از خاك گرفتن و كثيف شدن گوشي جلوگيري مي كنه و دوم اينكه از يه تكنلوژي جديد در باتريش استفاده شده كه تقريبا تو نصف زمان نسبت به ساير باتري ها شارژ كامل ميشه يعني حتي با 10 دقيقه شارژ ميتونين 1 ساعت گوشيتون رو روشن نگه دارين

Sony Xperia S repels dirt and recharges fast ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

The Sony Xperia S captured a lot of attention and hearts at the CES 2012 in Las Vegas. And with the 12MP camera on back and the 1.3MP camera upfront, the unit has your photography needs covered. You want 1080p HD video capture? You got it! The 4.3 inch 720p screen has a nice 342ppi for crisp images. Under the hood is a dual-core 1.5GHz Qualcomm MSM8260 processor, and 1GB of RAM is aboard. Android 2.3 is pre-installed.

What wasn't listed with the specs is the fact that Sony told Swiss web site PocketPC.ch that thanks to the phone's "UV-active nano-coating," the Sony Xperia S repels dirt and also protects the device from the everyday wear and tear that a smartphone faces. Another feature on the Sony Xperia S is the improved lithium-polymer technology that allows the device to charge in half the time of a regular battery. Just 10 minutes of charging time will get the Xperia S up and running for 1 hour.

The Sony Xperia S will be launched overseas in the second week of March with its U.S. cousin, the Sony Xperia Ion, rolling out in the second quarter.

shahabprince
27-01-2012, 23:41
دوستان من یه سوالی داشتم:
میخواستم بدونم Gpu این گوشی در حال حاضر با چه gpu هایی میتونه رقابت کنه ؟

sAeEd_kHaAn
28-01-2012, 09:38
کلا گوشی خیلی خفنی نیست و اصطلاحا گوشی 2012 نیست
با گوشی های 2011 میتونه رقابت کنه که 1 سال پیش اومدن
منتظر نمایشگاه بارسلون باشید

tanatos
28-01-2012, 13:18
دوتا چيز جديد ديگه در مورد اكسپريا اس!
اول اينكه يه پوشش خاص به اسم :"UV-active nano-coating," كه از خاك گرفتن و كثيف شدن گوشي جلوگيري مي كنه و دوم اينكه از يه تكنلوژي جديد در باتريش استفاده شده كه تقريبا تو نصف زمان نسبت به ساير باتري ها شارژ كامل ميشه يعني حتي با 10 دقيقه شارژ ميتونين 1 ساعت گوشيتون رو روشن نگه دارين

علاوه بر اینها گفته شده که گوشی تکنولوژی شارژ به وسیله ی نور خورشید رو داره اما تا چه حد ممکنه که این وعده ها واقعیت پیدا کنه نمیدونم!

PersiAndroid
28-01-2012, 13:36
علاوه بر اینها گفته شده که گوشی تکنولوژی شارژ به وسیله ی نور خورشید رو داره اما تا چه حد ممکنه که این وعده ها واقعیت پیدا کنه نمیدونم!

من همچين در مورد Solar Battery Charge نديدم...
ميشه منبع خبر بدين؟؟؟
چون شارژ بوسيله نور خورشيد يه سطح جذب نور ميخواد كه مطمئنا در پلاستيكي پشتش اين قابليت رو نداره :31:
شايد منظورتون از اين خبر باشه:

Dirt and chocolate stains on the cover are said to come off easily after the UV coating is exposed to sunlight for several seconds

hoomi_gta
28-01-2012, 15:01
یک ویدئو از گوشی اومده که روی قابش با خودکار مینویسن و بعد براحتی با یک پارچه مرطوب پاکش می کنن به دلیل فناوری نانویی که داره. گرد و خاک هم نمیگیره!

feryshad
28-01-2012, 21:00
با تشکر از اطلاعاتتون!!
میشه منبعش رو هم بگین؟!!

این گوشی تقریبا تمام گوشی های دو هسته ای فعلی بازار رو تو اکثر بنچمارک ها پشت سر گذاشته (البته به نظر من اصلا بنچمارک ملاک نیست!!! چون واسه مشا مهمه گفتم) و تا فصل سوم 2012 هم گوشی ای نمیاد که سخت افزاری بالاتر از سخت افزارهای فعلی داشته باشه. تازه همه اینها با قیمتی کمتر از 500 یورو هست که حتی در زمان ورودش به بازار هم از گوشی هایی که در بازار هستند ارزونتر یا نهایت هم قیمت خواهد بود ...

برای آخرای 2012 هم خدا بزرگه و هم گوشی های Mint و Hayabusa سونی میان ...
هیچوقت سونی رو دست کم نگیرید!! :دی

البته در مورد CPU و GPU گوشی های جدیدی که احتمالا تو بارسلون معرفی میشه خیلی میشه بحث کرد ...

tanatos
29-01-2012, 01:58
شايد منظورتون از اين خبر باشه:

نه داداش اونقدرها هم انگلیسیم افتضاح نیست که فرق جمله ای رو که گفتی با جمله ای که نقل قول کردم رو متوجه نشم؛ اما به هر حال هر چیزی که بوده انگار صحت نداشته چون از همون سایت هم حذفش کردند! :2:

shahabprince
29-01-2012, 14:14
دوستان من یه سوالی داشتم:
میخواستم بدونم Gpu این گوشی در حال حاضر با چه gpu هایی میتونه رقابت کنه ؟

از همتون ممنونم که به سوالم جواب دادید:31:
بابا یکی جواب بده دیگه

PersiAndroid
29-01-2012, 14:43
اين همون چيپ گرافيكي هست كه تو سنسيشن هست:

Adreno 220 in Qualcomm MSM8260 Snapdragon

Qualcomm Adreno 205 vs Adreno 220 / HTC Sensation vs HTC Flyer, HTC Desire HD and Samsung Galaxy S

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d.com%2F2011%2F08%2F09%2Fqualcomm-adreno-205-vs-adreno-220-htc-sensation-vs-htc-flyer-htc-desire-hd-and-samsung-galaxy-s%2F)

GL Benchmark 2.0:
Qualcomm Electopia:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d.com%2Fwordpress%2Fwp-content%2Fuploads%2F2011%2F07%2FElectopia.png)
This is Qualcomm’s own benchmark so we shouldn’t be surprised to see the PowerVR SGX540 score as low as it does.
Nenamark:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d.com%2Fwordpress%2Fwp-content%2Fuploads%2F2011%2F07%2FNenmark.png)
Quadrant:

NenaMark2

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] CTransformer%20TF101%7CMotorola%20Atrix%204G%7CGT-I9001%7CSamsung%20Galaxy%20S%7CGalaxy%20Nexus%7CLG %20Optimus%202X%7CLG%20%20Optimus%202X%20%28T-Mobile%29%7CHTC%20Sensation%204G%7CLG%20Optimus%20 2X%7CHTC%20EVO%203D%7CHTC%20Sensation%7CGT-N7000%7CSamsung%20Galaxy%20S%20II%7CSamsung%20Gala xy%20S%20II%20Ep...&chxp=1,0.6,1.6,2.6,3.6,4.6,5.6,6.6,7.6,8.6,9.6,10. 6,11.6,12.6,13.6,14.6,15.6&chxr=0,0,70%7C1,0,16&chxs=1,676767,11.5,0,_,676767&chxt=x,r&chbh=a,2&chs=400x300&cht=bhs&chco=FFFFFF,E81B00,46B612&chds=0,70,0,70,0,70&chd=t:32.90,15.90,25.60,7.50,19.40,22.80,20.60,22. 00,21.30,17.40,15.90,0.90,20.50,16.50,3.90,3.70%7C 13.8,30.68,11.66,22.64,9.33,5.16,6.64,5.2,5.7,8.27 ,7.71,22.69,2.94,4.93,9.04,2.76%7C12.8,12.82,19.04 ,18.46,16.77,7.04,20.16,3.7,6.3,14.63,10.09,8.31,7 .66,26.47,17.66,4.24&chma=%7C0,0

تو بنچمارك هاي پايين SGX 543MP2 لحاظ نشده چون گوشي اندرويدي با اين چيپ نداريم
ولي قويتر از MAALI400 هست

البته بايد منتظر بنچمارك هاي جديد تر با گوشي هاي جديد تر و فريمور هاي بهينه سازي شده (اندرويد 4 ) و از همه مهمتر خود اين دستگاه بود

29-01-2012, 18:59
تقریبا توی اسمارتفون های اندرویدی دومین چیپست قدرتمنده...

hoomi_gta
29-01-2012, 19:30
کی میاد به بازار؟ فکر می کنید کی ایران بیاد؟

senaps
30-01-2012, 08:55
تازه همه اینها با قیمتی کمتر از 500 یورو هست که حتی در زمان ورودش به بازار هم از گوشی هایی که در بازار هستند ارزونتر یا نهایت هم قیمت خواهد بود ...

اینکه میشه و خورده ای....فک کنم باید یه دو سه ماه اضافه بذارم برا این گوشی!

PersiAndroid
31-01-2012, 13:48
مثه اينكه دوباره عرضش عقب افتاد...
تو انگليس تا 13 فوريه عقب انداختن:

Play delays its launch of Sony Xperia S in U.K ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

The Sony Xperia S was one of the standouts during CES. In the U.K., retailer Play had started taking pre-orders on the phone with a January 30th delivery date. Unfortunately, that date has now come and gone with the new Sony flagship model nowhere to be seen. Play says that the Sony Xperia S is delayed and will be shipped on February 13th. Play is asking 449.99 GBP ($708.15 USD) for the phone.

Another U.K. retailer, Clove, reiterated on its website that they will be getting stock of the phone in during March 6th or 7th. Clove has already said that it would be offering the device SIM-Free in the first week of March from its website. As the retailer posted on its site, while it would be nice for Clove to "have Sony's new flagship in stock sooner," U.K. smartphone fanatics will have to wait until after MWC to have the phone in their hand. Some things, after all, are worth waiting for.

dave3232
31-01-2012, 23:39
مثه اينكه دوباره عرضش عقب افتاد...
تو انگليس تا 13 فوريه عقب انداختن:

Play delays its launch of Sony Xperia S in U.K ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fnews%2FPlay-delays-its-launch-of-Sony-Xperia-S-in-U.K._id26429)

The Sony Xperia S was one of the standouts during CES. In the U.K., retailer Play had started taking pre-orders on the phone with a January 30th delivery date. Unfortunately, that date has now come and gone with the new Sony flagship model nowhere to be seen. Play says that the Sony Xperia S is delayed and will be shipped on February 13th. Play is asking 449.99 GBP ($708.15 USD) for the phone.

Another U.K. retailer, Clove, reiterated on its website that they will be getting stock of the phone in during March 6th or 7th. Clove has already said that it would be offering the device SIM-Free in the first week of March from its website. As the retailer posted on its site, while it would be nice for Clove to "have Sony's new flagship in stock sooner," U.K. smartphone fanatics will have to wait until after MWC to have the phone in their hand. Some things, after all, are worth waiting for.

این play را جدی نگیرید...سایت های معتبر تاریخ عرضه را هفته اول مارچ زدند....
تاخیری تو کار نیست ، احتمالا تاریخ نزدیکتر زدند که مشتری بیشتری جذب کنند...

clove هم تایید کرده که عرضه هفته اول مارچ هست...

aha2012
01-02-2012, 00:28
بچه ها میتونید live wallpaper همین S و برام بذارید؟همین امواج آبی.خیلی قشنگه

PersiAndroid
01-02-2012, 10:34
بچه ها میتونید live wallpaper همین S و برام بذارید؟همین امواج آبی.خیلی قشنگه

تو تاپيك والپيپر هاي اندرويد گذاشتم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

adrenalin
01-02-2012, 15:31
High resolution displays in Android phones are likely to be common place in 2012. The Xperia S will launch
with a 720 x 1280 pixel 4.3-inch TFT RGB display, giving it a PPI of 342 (higher than the retina display of the iPhone 4/4S). However, if you’re wondering how it fares compared to Samsung’s HD monsters, the Galaxy Nexus and Galaxy Note then read on. The Galaxy Nexus has a 4.65-inch (720 x 1280) Super AMOLED Pentile display, whilst the Galaxy Note has a 5.3-inch (800 x 1280) Super AMOLED Pentile display. The obvious advantages of the AMOLED display is the amazing contrast levels, which can be seen in the comparison pictures below. Quite frankly, the Xperia S doesn’t come close in terms of contrast. The Samsung handsets also appear to have the edge when it comes to viewing angles. The Xperia S has a more natural colour compared to the Samsung models, which tends towards blue-ish tones to our eyes.
It’s worth noting that the pictures don’t compare how nicely text should be rendered on the Xperia S given that it has a RBG display with higher pixel density. Have a look at the gallery below and let us know which takes your fancy. You should be able to tell which phones are which, but the Xperia S sits in the middle of the pictures with the Galaxy Nexus mostly on the left and huge Galaxy Note on the right side.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F01%2FBuilding_1.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F01%2FBuilding_2.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F01%2FBuilding_3.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F01%2FBuilding_4.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F01%2FFlower_1.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F01%2FFlower_2.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F01%2FFlower_3.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F01%2FFlower_4.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F01%2FGirl_1.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F01%2FGirl_2.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F01%2FGirl_3.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F01%2FGirl_4.jpg)

فقط خواهشا اگه خواستید در مورد عکس ها بحث کنید تایپیک رو به حاشیه نکنشید :11:
باتشکر :40:

aha2012
01-02-2012, 18:26
تو تاپيك والپيپر هاي اندرويد گذاشتم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دمت گرم پسر.حال دادی اساسی:20::5:
ولی برای S توی این امواجش یه راه راههایی دیده میشه.اونو نداری؟

PersiAndroid
02-02-2012, 13:31
از کدوم لینک دانلود کردین؟
چک کنین هر دوتا لینک شکل تم یکی هست؟
من چون سونی اریکسون ندارم نتونستم تست کنم

Masoud-Susa
02-02-2012, 15:31
من شنیدم قراره با 950-900 وارد بازار بشــه...حالا یه سوال...چـقدر طول می کشه تا زیر 700 بیاد؟!
(ایشالا تا تابستون آینده بیــاد کـه ما از نـوکیا کوچ کنیم دیگه!):31:

mostafa_360
02-02-2012, 15:53
دوستان ایا پردازنده ی گرافیکی که روی این گوشی استفاده شده جزو بهترین های گوشی های هوشمند است؟؟؟

adrenalin
02-02-2012, 20:26
If you’re intrigued to see how the upcoming 12MP Sony Xperia S compares against the 8MP Xperia arc S, then check out a couple of comparison sample photos below. We don’t know what settings were used, but the Xperia arc S appears to have the edge over the Xperia S. We imagine that a prototype Xperia S was used in the test, so it’d be interesting to compare pictures once the handset sees retail release. See the pics below.
Comparison pics: Xperia arc S on the left and Xperia S on the right [click to enlarge]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F02%2FCity_XperiaarcS.jp g) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F02%2FCity_XperiaS.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F02%2FTeddy_XperiaarcS.j pg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F02%2FTeddy_XperiaS.jpg)

PersiAndroid
03-02-2012, 01:59
دوستان ایا پردازنده ی گرافیکی که روی این گوشی استفاده شده جزو بهترین های گوشی های هوشمند است؟؟؟

سلام دوست عزیز سوال شما در صفحه ی 15 همین تاپیک مطرح شده
اونجا رو بخونین

adrenalin
14-02-2012, 14:28
مقایسه کیفیت عکس گوشی های اکسپریا اس و نوکیا ان 8
توی این مقایسه با حالت های مختلف عکاسی اعم از Landscape - Macro - Snapshot Sample و... مورد مقایسه قرار گرفته است

Mobile phone camera technology has come a long way in recent years, from the substandard VGA offerings of yesteryear to the compact camera-challenging smartphones of today. Even the most basic device is now able to offer a dizzying array of options for the photography-conscious consumer, including intelligent ISO, wide-angle lenses and face recognition.

At the very top end of the camera phone market, The Nokia N8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .uk%2F2010%2F06%2F29%2Fno-nokia-n8-until-summer-review%2F) has long been considered the benchmark by which others are measured. Boasting a 12 megapixel camera with Carl Zeiss optics, xenon flash and autofocus, its arrival showcased just what was possible when taking dedicated digital camera features and placing them into a smartphone.

However, the new Sony Xperia S ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .uk%2F2012%2F01%2F10%2Fxperia-s-from-sony-multi-megapixel-monster%2F) looks set to steal the Nokia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] uk%2Fphones%2Fnokia%2F)’s crown. The Japanese manufacturer’s flagship unit not only matches the Nokia’s megapixel count, it also includes super-fast capture and the impressive Exmor R sensor technology, the very same sensor that can be found in Sony’s high-end compacts
.

Both handsets certainly impress on paper, but which has the best image capturing capability in the real world? We decided to compare the devices in three key photographic areas to see which performs its duties to the highest standard. The areas under the spotlight are:

Point-and-Shoot Mode
Landscape Mode
Macro Mode

Point-and-Shoot Mode

When used as an out-of-the pocket snapper, the Xperia S cannot fail to impress. Its ability to shoot from standby in just 2.2 seconds by simply holding down the shutter button means the device is ready to go virtually as soon as you see the shot. This, when combined with the intuitive on-screen interface means that those special moments can be captured as they happen. Our test images gleaned high quality results showing good colour saturation and little loss of clarity
.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Xperia S - Snapshot Sample

The Nokia N8 wasn’t able to match the Sony unit as a point-and-shoot device, the lag when going from a locked unit being far longer than that exhibited by the Xperia S. The on-screen interface is competent rather than impressive but the compact size of the handset does aid composition when putting together a shot. Image clarity and saturation is broadly similar to that of the Sony with only marginal differences in sharpness
.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] N8 - Snapshot Sample

Overall, the Xperia S is clearly the stronger of the two devices in this department. Its super-fast capture alone is enough to impress the user and the ease of use when shooting quickly makes it more competent out of the pocket than the slower Nokia device.

Landscape Mode

When composing more considered shots – such as landscape photography – the N8 is really able to show its strengths. The Carl Zeiss optics system ensures a sense of realism within the image and optical performance is outstanding, with no border degradation and impressive resolved detail. Our test images produced strong results, particularly in cloud detail, where the depth of tone was clearly evident
.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] N8 - Landscape Sample

The Xperia S was similarly competent when composing landscape images and the Exmor R CMOS sensor really pulls out the very best of the image, with colour saturation of a high standard and tonal range balanced across the board. Additionally, the f/2.4 lens aperture gives the processor as much light as possible to work with, as is evident in our test shots
.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Xperia S - Landscape Sample

Both handsets excel when putting together landscape images, with each playing on their respective strengths of high quality optics and a top-end sensor in order to create photographs with clarity and depth. The larger 4.3-inch screen of the Xperia is of some benefit here; the N8’s 3.5-inch display meaning composition is slightly more difficult. However, this is a small gripe and we see it is a dead heat between the handsets in this department.

Macro Mode

For the keen photographer macro mode is a vital feature (particularly in wildlife and still-life image capture) and the Xperia S really is able to shine here. The conveniently programmed auto-macro setting captures close-ups with quite frankly dazzling clarity and exceptional detail. The Exmor R sensor really is able to flex its muscles in this mode, providing results that easily equal the majority of dedicated compact cameras
.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Xperia S - Macro Sample

In comparison, the N8’s macro credentials are somewhat disappointing. Extreme close-ups are simply not possible and the camera struggled to lock a strong focus in our tests, even at conservative distances. The mode is not entirely redundant but it is not one that inspired us
.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] N8 - Macro Sample

Although competent, the N8 really is no match for the Xperia S as a serious macro camera. The Sony device exudes quality in this mode, something that sets it apart from the pack and the auto-macro functionality makes capturing high-quality close-ups a breeze.

Conclusion

Despite both handsets providing an engaging image capturing experience and each yielding impressive results, Sony’s Xperia S is the clear winner here. The combination of swift image capture, excellent colour saturation and impressive low-light capability make the handset a top-drawer compact-camera equivalent. There seemed to be no situation in our testing that could push the Sony handset beyond its limits. The Exmor R sensor is a revelation and as such the image output of the camera is consistently of a high quality.

The Nokia N8, although not matching the Xperia S in a number of areas, certainly does not shame itself though. The Carl Zeiss optics provide distortion-free images and the xenon flash gives indoor shots a realistic sheen. The macro setting was a letdown and out-of-the-pocket speed gave a sluggish feel to proceedings at times, but the device still felt top-drawer in most photographic situations.

Overall, both of these handsets provide credence to the argument that the modern smartphone really is a valid alternative to the digital compact camera, and with rumours of the forthcoming Nokia 803 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .uk%2F2012%2F02%2F09%2Fleaked-nokia-803-promises-incredible-camera%2F) handset suggesting optical zoom and a super-large sensor, the bar looks set to be lifted even higher in the near future.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .uk%2F2012%2F02%2F13%2F12mp-camera-phone-comparison-sony-xperia-s-vs-nokia-n8%2F)

PersiAndroid
14-02-2012, 16:42
مقايسه اي تو سرعت عكس برداري:
آيفون فور اس و گلكسي اس به خاطر نداشتن دكمه ي شاتر نسبت به لوميا 800 و اكسپريا اس ديرتر عكس گرفتن و در نهايت بين مقايسه ي كيفيت بين لوميا 800 و اكسپريا اس - اكسپريا اس برنده ميشه

چقد زشت! تو فيلمه ماركه اريكسونو پاك كردن :|

Sony Xperia S camera wins cowboy shootout against the iPhone 4S, Nokia Lumia 800 and the Galaxy S II ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fnews%2FSony-Xperia-S-camera-wins-cowboy-shootout-against-the-iPhone-4S-Nokia-Lumia-800-and-the-Galaxy-S-II_id26731)

In a shootout designed to determine whose camera can capture a photo the fastest, the Sony Xperia S lived up to its maker's claims. The cowboy shootout against the iPhone 4S ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fphones%2FApple-iPhone-4S_id5257), Nokia Lumia 800 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fphones%2FNokia-Lumia-800_id5686) and the Galaxy S II ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fphones%2FSamsung-Galaxy-S-II-AT-T_id5639) was organized to measure the time it takes the phone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fnews%2FSony-Xperia-S-camera-wins-cowboy-shootout-against-the-iPhone-4S-Nokia-Lumia-800-and-the-Galaxy-S-II_id26731#) to focus and take a snap from a cold start.

The Xperia S ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fphones%2FSony-Xperia-S_id6220) with its 12MP Exmor R sensor took 1.8 seconds, a tad over the 1.5 that the commercials claimed, while the Nokia Lumia 800 came up pretty close to that as well. The iPhone 4S and the Galaxy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fnews%2FSony-Xperia-S-camera-wins-cowboy-shootout-against-the-iPhone-4S-Nokia-Lumia-800-and-the-Galaxy-S-II_id26731#) S II both took over 5 seconds, when the cowboys counted the time needed to start the camera app with the on-screen button, and then use the virtual shutter key to take a picture.

Of course, both the Xperia S and the Lumia 800 have dedicated camera buttons on the side that take you directly into snapping a picture, without having to go through icons, which worked aggressively in their favor. Watch the funny shootout video ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fnews%2FSony-Xperia-S-camera-wins-cowboy-shootout-against-the-iPhone-4S-Nokia-Lumia-800-and-the-Galaxy-S-II_id26731#) below, Clint Eastwood would be proud.

adrenalin
14-02-2012, 18:48
چقد زشت! تو فيلمه ماركه اريكسونو پاك كردن :|

شرکتی که دیگه کات شده دیگه معنی نداره واسش تبلیغ بشه :دی

adrenalin
16-02-2012, 00:19

مقایسه سرعت بوت شدن و بروزر گوشی اکسپریا اس با گوشی های Galaxy S II, Nexus and Motorola Razr
پیشنهاد میشه ویدئو ها رو ببینید
ولی تا زمان عرضه جهانی گوشی نمیشه خیلی روی این تست ها حساب باز کرد:5:

If you want to see how the Sony Xperia S compares against some of the Samsung Android heavyweights (Galaxy S II and Galaxy Nexus) and the Motorola Droid Razr then check out a couple of videos below. They show the browsing experience and boot times of the Xperia S against the aforementioned phones. The Xperia S seems to be a bit slower on the browsing front, but it is packing in more pixels than the Galaxy S II (480 x 800) and Razr (540 x 960). Boot times on the Xperia S appear to be quicker although the test wasn’t exactly fair as the handsets weren’t switched on at the same time. Click through for the videos below.
Boot time compared

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] watch%3Fv%3DhDUOvBxz-1Q%26feature%3Dplayer_embedded)

Browsing compared

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] watch%3Fv%3DX1Lx8o95YR0%26feature%3Dplayer_embedde d)

این تست اخر هم مزبوط به خوده گوشی اکسپریا اس هست , این تست کیفیت صفحه نمایش در حالت پخش HD نشون میده

Xperia S HD Screen

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] watch%3Fv%3DyczYDV3pUIM%26feature%3Dplayer_embedde d)

h!tman
16-02-2012, 00:27
باز دمش گرم دو هسته ای نزده از آرک اس ضعیف تر باشه=))

adrenalin
17-02-2012, 13:17

اولین عکس از باکس گوشی اکسپریا اس بدون نام اریکسون

adrenalin
18-02-2012, 21:38

We’ve got the first unboxing of a retail Sony Xperia S. It comes
from Rog of SE-First, who despite closing his website, couldn’t resist posting the first unboxing video of a new Xperia phone once again. We saw the first picture ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F2012%2F02%2F16%2Fget-a-first-look-at-the-xperia-s-retail-box-complete-with-sony-branding%2F) of the box yesterday and whilst it looked big, it was difficult to get a sense of scale. We can see from the video that the box is indeed quite wide although it is much thinner than the traditional Xperia boxes we’ve seen in the last couple of years.
Inside the box, Rog unboxes a black Xperia S and the retail box includes a charger, headphones and the usual documentation. There’s no sign of a HDMI cable, promised for the UK version ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F2012%2F01%2F31%2Fxperia-s-will-ship-with-micro-hdmi-cable-%25e2%2580%2593-at-least-in-uk%2F), but we imagine the bundled accessories will differ from region to region. See the video below.

silent-assassin
18-02-2012, 22:02

We’ve got the first unboxing of a retail Sony Xperia S. It comes
from Rog of SE-First, who despite closing his website, couldn’t resist posting the first unboxing video of a new Xperia phone once again. We saw the first picture ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F2012%2F02%2F16%2Fget-a-first-look-at-the-xperia-s-retail-box-complete-with-sony-branding%2F) of the box yesterday and whilst it looked big, it was difficult to get a sense of scale. We can see from the video that the box is indeed quite wide although it is much thinner than the traditional Xperia boxes we’ve seen in the last couple of years.
Inside the box, Rog unboxes a black Xperia S and the retail box includes a charger, headphones and the usual documentation. There’s no sign of a HDMI cable, promised for the UK version ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F2012%2F01%2F31%2Fxperia-s-will-ship-with-micro-hdmi-cable-%25e2%2580%2593-at-least-in-uk%2F), but we imagine the bundled accessories will differ from region to region. See the video below.

چه باکس باحالی داره!

و یه نکته
روی شارژر چی زده بود؟

adrenalin
18-02-2012, 23:50
چه باکس باحالی داره!

و یه نکته
روی شارژر چی زده بود؟

خلاصه بازم ابتکار سونیه دیگه :دی
رو شارژر هم سونی اریکسون نوشته بود پشت جعبه هم لوگو و اسم کامل سونی اریکسون بود که به احتمال زیاد به خاطر اولین توزیع ها اینجوریه بعدا دیگه اسمی ازش نخواهد بود :5:

silent-assassin
19-02-2012, 08:12
خلاصه بازم ابتکار سونیه دیگه :دی
رو شارژر هم سونی اریکسون نوشته بود پشت جعبه هم لوگو و اسم کامل سونی اریکسون بود که به احتمال زیاد به خاطر اولین توزیع ها اینجوریه بعدا دیگه اسمی ازش نخواهد بود :5:

آخه میشه قبول کرد روی خود گوشی سونی اریکسون باشه چون از قبل تولید شده و نمیتونن بندازن دور! اما روی شارژر یا دیگه بدتر روی جعبه که صددرصد چند وقتی نباید از آماده شدنش بگذره دیگه چرا؟

البته من که اصلا بدم نمیاد! چون زیاد از سونی خوشم نمیاد
سونی اریکسون را خیلی دوسش دارم!

adrenalin
19-02-2012, 12:59
آخه میشه قبول کرد روی خود گوشی سونی اریکسون باشه چون از قبل تولید شده و نمیتونن بندازن دور! اما روی شارژر یا دیگه بدتر روی جعبه که صددرصد چند وقتی نباید از آماده شدنش بگذره دیگه چرا؟

البته من که اصلا بدم نمیاد! چون زیاد از سونی خوشم نمیاد
سونی اریکسون را خیلی دوسش دارم!

ولی فک کنم زمانی که دیگه به ایران برسه دیگه خبری از اریکسون هم روی باتریش نباشه ولی به احتمال خیلی زیاد اسم سونی اریکسون فعلا رو جعبه هاش تا یه چند وقتی باشه

hoomi_gta
19-02-2012, 14:33
این که لوگوی سونی اریکسون پشت گوشی هنوز داشت. امیدوارم این لوگوی زیبا حذف نشه از گوشی های سونی .

adrenalin
19-02-2012, 18:05
لوگو حذف نخواهد شد یا حداقل به این زودیا چون کلی روش مانور تبلیغاتی و... انجام دادن اگه بخوان حذف کنن شاید شاید 2 یا 3 سال دیگه که اونم معلوم نی

hoomi_gta
19-02-2012, 18:41
لوگو حذف نخواهد شد یا حداقل به این زودیا چون کلی روش مانور تبلیغاتی و... انجام دادن اگه بخوان حذف کنن شاید شاید 2 یا 3 سال دیگه که اونم معلوم نی
ولی این لوگو ترکیب اول حرف سونی و اریکسون هستش. اینجوری باشه که اریکسون هم باید سهم خودشو بگیره از فروش گوشی ها؟ مگه اینکه لوگو را هم خریده باشه سونی؟

PersiAndroid
20-02-2012, 01:33
Sony's Xperia SmartTags app now in Android Market, useless until SmartTags are launched ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پيشنهاد مي كنم ويديو ها رو حتما ببينين

adrenalin
20-02-2012, 21:13
Whilst we have seen many hands-on reports of the Sony Xperia S, there has been a lack of detail surrounding the new user interface and the changes from the existing 2011 Xperia range. The video below does a great job of highlighting most of these new features and refers to the new UI as ‘UXP NXT’. We would hope that the 2011 Xperia range will also receive this new UI update later in the year too. The video shows the new lock screen, home screen, FM radio, widgets, music player, gallery. It saves the best till last though, showcasing an overhauled Timescape that looks much more refined and sporting a new UI that reminds us of SPB Shell 3D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). We’ve also attached another hands-on video that shows us the new lock screen and widgets in more detail.

:10:

20-02-2012, 23:17
تاریخ تقریبی ریلیزش کیه؟؟؟

adrenalin
21-02-2012, 12:16
تاریخ تقریبی ریلیزش کیه؟؟؟

گفتن تو مارچ هست عرضه جهانی میشه
ولی من تو فن پیج اس ای پرسیدم گفت تا فروردین ایران میاد و گفتن نماینده رسمی ما همون پارس کامتل هست :5:

adrenalin
21-02-2012, 21:57
We brought you the first unboxing ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) of the Sony Xperia S a few days back, however it was a brief affair with no hands-on time with the handset switched on. SoyaCincau also recently unboxed the handset and has given a more in-depth look at the handset. This includes two unboxing videos with a total run time of around 19 minutes that are well worth checking out. SoyaCincau confirm that they have a retail version of the Xperia S that is destined to hit their home town of Malaysia shortly. Thankfully, they noticed improvements over the prototype they handled in January. They found that the build quality and “mesmerizing” display really stood out. They even went as far as saying that the display is the best on offer on any Android handset right now. See the unboxing videos below.

feryshad
23-02-2012, 01:41
این گوشی به دست GSMArena رسیده و رویووش رو میذاره . البته چون کنگره موبایل در پیشه میشه بعد از کنگره

کیفیت صفحه نمایش و مخصوصا رنگ سیاهش عالیه ...

23-02-2012, 11:45
دوستان احتمال داره تا 2-3 هفته دیگه وارد بازار جهانی شه؟! میخوامش :((

adrenalin
23-02-2012, 12:47
دوستان احتمال داره تا 2-3 هفته دیگه وارد بازار جهانی شه؟! میخوامش :((
من خودمم می خوامش :دی زیاد عجله نکن صبر کن بعد عید میاد ایران
راستی بچه این ویدئوهایی که از این گوشی منتشر شده رو دیدید؟ اون قسمت نوار شیشه ایی داره تو اکثر ویدئوها خوب عمل نمی کنه نمیدونم مشکل از کاربرهای یا نسخه های اولیه اونجوریه امیدوارم که مشکلی نداشته باشه :10:

shahabprince
23-02-2012, 13:31
ناراحت نباش مشکلی نداره
سونی کارش درسته

PersiAndroid
24-02-2012, 16:30
ويديو بنچمارك اكسپريا اس‌(تو لينك منبع)

Sony Xperia S benchmark tests ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fnews%2FSony-Xperia-S-benchmark-tests_id27184)

The long-awaited first dual-core phone from Sony, the Xperia S ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fphones%2FSony-Xperia-S_id6220), keeps up with the manufacturer's tradition to use Qualcomm chipsets in its Android lineup, but we have the Snapdragon S3 in its maxed out 1.5GHz variant in the Xperia S.

It's still a Cortex-A9 chipset, with Adreno 220 graphics processor - not the most scorching of combinations to wow the bench tests, but a good all-rounder, considering it has integrated HSPA+ radio, and all the regular connectivity chips, making Sony's life easier for testing and implementation.

It scored a bit over 3000 on the new Quadrant ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fnews%2FLet-the-games-begin-Quadrant-2.0-out-with-benchmark-support-for-multicore-processors-and-ICS_id26862), which now accounts for multicore chipsets, north of 6400 on AnTuTu, and the GPU eked about 38fps on NenaMark 2 - all in all, decent results, and about what we expected from this chipset. On Browsermark, which is a synthetic online browsing test, the Xperia S favored pretty well, too, at slightly over the 75, 000 points mark, meaning that browsing will be smooth sailing, except for the heaviest or some unoptimized sites.

All in all, it is unlikely that the Xperia S will be scared by anything you can throw at it from Android Market, even at the HD screen resolution, and it's also very snappy when recording 1080p video or taking pictures, and that's all which is needed from it.

PersiAndroid
24-02-2012, 16:48
Sony Xperia S 1080p video tested under the rough conditions of a live concert ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PersiAndroid
24-02-2012, 16:58
رابط كاربري اكسپريا اس:
در ويديو سايت منبع:

Sony's new UXP NXT UI appears on video for Sony Xperia S ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

A leaked video of the Sony Xperia S shows off the manufacturer's new UI which is being called UXP NXT. There are major changes to Timescape, the gallery and the music player and a new lock screen is also revealed. Among the features of the UI shown on the video is an FM Radio, the device's set-up guide, and a calculator similar to the one on iOS, that turns from basic features to a scientific calculator in landscape mode.

The Sony Xperia S ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) runs on Android 2.3 and is expected to be launched in Europe early next month ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). An update to Android 4.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) should take place shortly afterward. The Sony Xperia S is armed with a special coating to repel dirt, and a fast charging battery system ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) and its cousin, the Sony Xperia ion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), is expected to hit the States via a launch by AT&T. That event should take place at the end of the current quarter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

Sony will be cooking up some Alphabet Soup at the end of this month as the Sony Xperia S, Sony Xperia P and Sony Xperia U are all expected to strut their stuff in Barcelona at MWC 2012. And of course, we will be there providing you with the most complete and up-to-date coverage of the expo.

But we digress. Take a look at UXP NXT in the video below and let us know what you think by dropping a comment in the box below.

adrenalin
24-02-2012, 23:02
مقایسه کیفیت عکس گوشی اکسپریا اس با گوشی های کالکسی اس II نوکیا ان 8 اچ تی سی XL و دوربین فوجی فیلم

The bods over at Recombu have come up with another ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F2011%2F12%2F28%2Fcamera-face-off-xperia-arc-s-vs-galaxy-nexuss2note-and-htc-sensation-xl%2F) comprehensive camera shootout. This time, the Sony Xperia S is pitted against the Samsung Galaxy S II, Nokia N8, HTC Sensation XL as well as a Fujifilm Finepix T200 camera. As the headline says, the 12MP Xperia S managed to come on top again ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F2012%2F02%2F07%2Fxperia-s-wins-fast-capture-shootout-against-iphone-4s-lumia-800-and-galaxy-sii%2F) pushing the Nokia N8 and Fujifilm Finepix T200 into joint-second. This was even more impressive considering the Xperia S was not using final build software. Recombu were impressed with the Xperia S’ “incredibly fast” pictures along with the “most intuitive UI with a great focusing system”. They tested the cameras across different environments including outdoor shots, macro shots and indoor pictures with and without the use of flash. We’ve attached a summary picture grid of the sample shots from each camera below, but head over to Recombu ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fcamera-comparison-sony-xperia-s-samsung-galaxy-s2-htc-sensation-xl-nokia-n8-and-fujifilm-finepix-t200_M16956.html) for plenty of more analysis and camera samples.

PersiAndroid
25-02-2012, 01:21
من خودمم می خوامش :دی زیاد عجله نکن صبر کن بعد عید میاد ایران
راستی بچه این ویدئوهایی که از این گوشی منتشر شده رو دیدید؟ اون قسمت نوار شیشه ایی داره تو اکثر ویدئوها خوب عمل نمی کنه نمیدونم مشکل از کاربرهای یا نسخه های اولیه اونجوریه امیدوارم که مشکلی نداشته باشه :10:

اون قسمته كه اصلا قرار نيس كاري بكنه!
منطقي تر بود كه به يه شكل كيپد شفاف لمسي كار كنه اما انگار فقط آنتن هست و نور نوتيفيكشن رو نشون ميده
اون نقطه هاي بالاش لمسي هست و عمل مي كنه... اصلا نبايد روي آيكوناي تو شيشه كليك كرد
بايد روي نقطه ها زد... تو صفحات اولي هم بحثش مفصل شد

PersiAndroid
26-02-2012, 14:36
Sony Xperia S 3D view - 360° spin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

adrenalin
02-03-2012, 12:04
فروش گوشی اکسپریا اس تو تو فروشگاه سونی داخل بارسلون شروع شده

Sony has started to sell the Xperia S exclusively through the Sony Store in Barcelona. The handset is expected to be launched officially from next week in most regions in Europe and Asia. Sony was most likely selling the handset in Barcelona this week because of the MWC tradeshow. For those wondering, the Spanish version contained the Xperia S itself, a headset, charger, USB cable, screen protector, HDMI cable and two SmartTags. Contents will differ by region though. In the UK, if you buy the Xperia S through O2 you will get four SmartTags and if you buy it through Three, they’ll throw in two SmartTags. All UK SKUs will get the HDMI cable too. Not too long to wait for the official release.

adrenalin
02-03-2012, 23:08

اولین ریویو اکسپریا اس
تو بنچمارک ها هم تقریبا خوب عمل کرده :20:

Sony Xperia S at a glance:

General: GSM 850/900/1800/1900 MHz, UMTS 900/2100 MHz or 850/1900/2100MHz, 14.4 Mbps HSDPA, 5.76 Mbps HSUPA
Form factor: Touchscreen bar phone
Dimensions: 128 x 64 x 10.6 mm, 144 g
Display: 4.3" 16M-color TFT capacitive touchscreen, 720 x 1280 pixels
CPU: Qualcomm MSM8260 chipset, dual-core 1.5 GHz Scorpion CPU, Adreno 220 GPU
OS: Android 2.3 (Gingerbread), planned 4.0 Ice Cream Sandwich update
Memory: 32GB of storage, 1GB of RAM
Camera: 12 megapixel auto-focus camera with LED flash, face detection and touch focus; 1080p video recording at 30fps; 1.3MP front-facing camera with 720p video recording, sweep multi-angle shots for lenticular print effect
Connectivity: Wi-Fi b/g/n, Wi-Fi Direct, DLNA; Bluetooth 2.1 with A2DP, standard microUSB port, GPS receiver with A-GPS, 3.5mm audio jack, microHDMI port
Misc: Sony Timescape UI, TV launcher, built-in accelerometer, proximity sensor, Sony Mobile Bravia engine, multi-touch input, scratch-resistant surface, microSIM only

biostar
02-03-2012, 23:08
پیش بررسی gsmarena

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsony_xperia_s-review-729.php)

خوشمان آمد !
احساس میکنم HTC این چیپ Scorpion رو بد نام کرده بود :دی

البته مشخصات سخت افزاریش برای 6 ماهه پیش خوب بود نه الان ، اما معمولا سونی به جای سخت افزار به چیز های دیگه ، مخصوصا زیبایی و خاص بودن گوشی اهمیت میده

03-03-2012, 23:46
بچه ها کسی خبر نداره این تو امارات اومده یا نه؟؟؟

بین این و Galaxy Nexus موندم... چیکار کنم به نظرتون؟؟؟؟ :|

shahabprince
04-03-2012, 15:15
به نظر من همین رو بگیر
تو تست ها هم که میبینی از galaxy nexus سرتره
تازه طراحی متفاوتی هم داره
کیفیت ساختش هم خیلی خوبه

04-03-2012, 16:23
سخت افزار ، دوربین ، صفحه نمایش ، احتمالا قیمت ، حافظه ، کیفیت ساخت ، دیزاین (و هزاران جوایز نقدی و غیر نقدی دیگر :|) این از نکسس سر تره ، ولی هر چی باشه نکسس واس گوگله :|

adrenalin
04-03-2012, 18:43
پارسا جان تمام چیزایی که گفته درسته ولی فقط به قول خودت اون هرچی باشه واسه خوده گوگل اولین اپدیت آبنبات پاستیلی :دی واسه گوگل میاد ولی احتمال خیلی زیاده واسه اینم بیاد ولی باید سیاست های سونی هم ببینیم چی
راستی تو یکی از فروشگاه های خارجی قیمت 669 دلار زدن واسه نسخه 32 با دلار 2 تومنی ما با عوارض و... 1.5 درمیاد اگه این قیمت بشه پیدا کرد

04-03-2012, 20:06
قیمت پیش فروش Expansys که فقط 2100 درهمه :|

biostar
04-03-2012, 20:48
قیمت پیش فروش Expansys که فقط 2100 درهمه :|

یجوری میگی فقط که انگار مفته :31:

بیاد ایران حدودا قیمتش اندازه ی Note خواهد بود
1200 باید قیمت بخوره ایران

biostar
04-03-2012, 20:55
سونی اعلام کرده نمی خواد بره به سمت 4 هسته ای ها و میگه هنوز زوده !

البته شاید هم راست بگه اما اینکه گوشی ایی که دستت میگیری جزو پر قدرت ترین گوشی ها باشه ، برای اکثر کاربر ها مهمه و میتونه باعث کاهش میزان فروشش باشه

احتمالا سونی قراره از دو هسته ایی های A15 استفاده کنه ، همون کاری که سامسونگ انجام میده

ترجمش از فروم اندروید هست

04-03-2012, 21:04
یجوری میگی فقط که انگار مفته :31:

بیاد ایران حدودا قیمتش اندازه ی Note خواهد بود
1200 باید قیمت بخوره ایران

از نوت 500 درهم ارزون تره آخه :دی

titanium_zarin
04-03-2012, 23:52
از صفحه نمایش گوشی زیر نور کسی جایی چیزی خونده ؟؟

اینم ریویو فون ارنا !

apoosh
05-03-2012, 19:48
هفته دیگه از نزدیک این شاهکار سونی رو تو دوبی ملاقات خواهم کرد! دوستان اگر نکته ای مدنظرشون هست بگن که از الان برای تست روش آماده کنم

hoomi_gta
05-03-2012, 20:03
این سونی هم حرکتایی میزنه ها! اومده پردازشگر این و از پی قویتر ساخته از طرفی بدنه ی p آلمینیومی هست و یک داک مخصوص هم داره با پرت یو اس بی و hdmi که s این داک و نداره!! و p یک تکنولوژی جدید هم در صفحه نمایش داره .خوب چرا s و با همه ی این امکانات عرضه نکرده من موندم!

biostar
05-03-2012, 20:50
هفته دیگه از نزدیک این شاهکار سونی رو تو دوبی ملاقات خواهم کرد! دوستان اگر نکته ای مدنظرشون هست بگن که از الان برای تست روش آماده کنم

به به :دی

کیفیت صفحه نمایشش رو چک کن ، خیلی مهمه
میخوام بدونم این سری از سونی از صفحه نمایش های جدیدی که قرار بود از رنگ سفید برای افزایش brightness استفاده کنه ، درون این گوشی استفاده کرده یا نه؟

دوربینش هم چک کن ، مهم ترین ویژگی این گوشی دوربینشه ، اگ کیفیتش خوب نباشه که دیگه چیز خاصی نداره

silent-assassin
05-03-2012, 20:57

میخوام بدونم این سری از سونی از صفحه نمایش های جدیدی که قرار بود از رنگ سفید برای افزایش brightness استفاده کنه ، درون این گوشی استفاده کرده یا نه؟

دوربینش هم چک کن ، مهم ترین ویژگی این گوشی دوربینشه ، اگ کیفیتش خوب نباشه که دیگه چیز خاصی نداره

فکر میکنم این قضیه رنگ سفید برای افزایش برایت نس فقط توی اکسپریا پی مورد استفاده قرار گرفته باشه

Masoud-Susa
05-03-2012, 21:20
ولــی خدایــش کیـفیت دوربیــنش اصلا بـه پـای N8 نمیــرســه:31:(طبق اون عکس هایی که دو صفحه پیش گذاشته شد!)
مــمکنـه با آپـدیت و ایـنا کیـفیتش درست بشه؟!

پ.ن: فـکر کنم زیر 700 شـدن (حتی زیــر 800 شدن)این گوشی چیزی شبیه به یـه آرزو بشـه واسمـون..!:13:

biostar
05-03-2012, 21:55
ولــی خدایــش کیـفیت دوربیــنش اصلا بـه پـای N8 نمیــرســه:31:(طبق اون عکس هایی که دو صفحه پیش گذاشته شد!)
مــمکنـه با آپـدیت و ایـنا کیـفیتش درست بشه؟!

پ.ن: فـکر کنم زیر 700 شـدن (حتی زیــر 800 شدن)این گوشی چیزی شبیه به یـه آرزو بشـه واسمـون..!:13:

با دلار 1900 چه توقعاتی داری !!!!!!
مگر اینکه دلار ارزون بشه

کیفیت عکس میشه بهتر بشه ، این اتفاق برای X10 افتاد. به این عکس های قبل از ریلیز نمیشه زیاد اطمینان کرد

05-03-2012, 23:21
پیمان جان اگه میشه یه سری بنچمارک هم بگیرین...

adrenalin
06-03-2012, 13:22
apoosh
یه تست کلی انجام بده ببین چه جوریه نکته خاصی و نمی خواد تست کنی چون اکثرا ویدئوها رو دیدن :دی

راستی رئوف جان این Coming Soon رو بردارش :دی

yee_pesare
06-03-2012, 20:59
موبایل هرمزگان آورده 1380

adrenalin
07-03-2012, 19:33
فک کنم نسخه 16 گیگش درسته ؟

dave3232
08-03-2012, 13:55
فک کنم نسخه 16 گیگش درسته ؟

در هیچ سایتی نسخه 16 ارائه نشده....
اصلا فکر نکنم همچین مدلی داشته باشیم....

hoomi_gta
08-03-2012, 14:27
مدل 16 گیگ؟ اگه دیدید شک نکنید تقلبیه! اکسپریا اس فقط حافظه داخلی 32 گیگ داره اس دی کارت هم نمیخوره
یه چیز دیگه ای هم داره اینکه فقط مینی سیم کارت بهش میخوره. البته فکر کنم راهی داشته باشه که سیم کارت های بزرگ و برید و مینیش کرد نه؟

08-03-2012, 14:52
البته فکر کنم راهی داشته باشه که سیم کارت های بزرگ و برید و مینیش کرد نه؟
بله ، وسیله ای به اسم Sim Cutter هست که بدون مشکل میبره...
با قیچی و اینا هم میشه ولی معمولا 10-12 تا سیم رو نفله میکنن تا یکی درست در بیاد :دی
خود ایرانسل هم میکرو میده...

PSYCHO_MAN
08-03-2012, 17:37

مقایسه دوربینش با ساتیو :
xperia s ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
satio ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

adrenalin
08-03-2012, 21:31
hoomi_gta
چون اوایل معرفی این گوشی گفته بود نسخه 16 هم داره منم گفتم قیمتش پایینه حتما نسخه 16 هست
اگه 32با این قیمت تو بازار عرضه بشه خوبه

adrenalin
08-03-2012, 22:11

The Sony Xperia S finally completed its journey to the UK and is now available for purchase. The first smartphone to ship with the Sony branding, rather than Sony Ericsson, is already offered by Three both on a contract and on a pay-as-you-go basis.
You can have the Sony Xperia S ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsony_xperia_s-4369.php) for free if you are willing to sign a contract on The One Plan worth £30/month or £36/month. That would give you all-you-can-eat data, 2,000 minutes and 5,000 texts and, of course, the chance to own the latest and greatest in the Xperia world.
Alternatively, the Sony Xperia S can be had with a pre-paid card, but you'll need to pay £369.99 upfront. You'd need to spend £15 or £25 extra for either an All in One 15 or All in One 30 package, but you won't have to commit to Three long term.
Sadly, the Sony Xperia S is still unavailable at the Three UK online store, so you'll have to visit one of their brick and mortar stores if you want to get it, or just wait for a few days until it comes up.
The other major UK carriers are all expected to start offering the Sony Xperia S in the following weeks, but we are yet to learn more about the specific conditions each of them is going to be offering.
Source ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] re.co.uk%2FPress-Releases%2FSony-Xperia-S-now-available-on-Three-2b6.aspx) | Via ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2F2012%2F03%2F08%2Fsony-xperia-s-finally-launched-in-the-uk-only-via-three-for-now%2F)

hoomi_gta
08-03-2012, 23:52
بله ، وسیله ای به اسم Sim Cutter هست که بدون مشکل میبره...
با قیچی و اینا هم میشه ولی معمولا 10-12 تا سیم رو نفله میکنن تا یکی درست در بیاد :دی
خود ایرانسل هم میکرو میده...
این موبایل فروشی ها که تعمیرات دارن اینکار و هم انجام میدن؟

09-03-2012, 00:11
بله...
P30 عزیز ، 10 حرف تا ته تو اونجات ، ماییدی :|

Lamanta
09-03-2012, 14:50
این یه گوشی جدیده فکر کنم...آره ؟!

Xperia™ NXT Series runs on dual core processors so you can multitask without interruption

منبع : صفحه ی فیس بوک Sony Mobile

born89
09-03-2012, 16:11
همون xperia p نيست؟!

shahabprince
09-03-2012, 19:04
مقدار اشعه ی SAR که گوشی آزاد میکنه مشخص شده؟

hoomi_gta
09-03-2012, 20:09
یه قابلیت باحال داره این xperia s اونم اینکه میتونید بهش یو اس بی فلش یا اس دی کارت بزنین و گوشی اون فلش یا مموری و شناساسیی می کنه درست مثل کامپیوتر.

09-03-2012, 20:23
یه قابلیت باحال داره این xperia s اونم اینکه میتونید بهش یو اس بی فلش یا اس دی کارت بزنین و گوشی اون فلش یا مموری و شناساسیی می کنه درست مثل کامپیوتر.

همون OTG ــه و چیز جدیدی نیست ، آرک هم داشته ، N8 هم داشته ، S II هم داشته...

hoomi_gta
09-03-2012, 20:37
نگفتم جدید گفتم باحال :دی

adrenalin
09-03-2012, 22:20
اولین مقایسه گالکسی اس 2 و اکسپریا اس
میشه گفت اکسپریا خوب عمل کرده به جز چنتا مورد که قابل چشم پوشی

ولی در کل عالیه :31:البته از نظر من

:10:

09-03-2012, 22:58
برتری های S II زیاد اهمیت ندارن ، به جز اون زاویه دید صفحه نمایش... این گوشی شاهکار خالصه :|

feryshad
09-03-2012, 23:34
میشه گفت اکسپریا خوب عمل کرده به جز چنتا مورد که قابل چشم پوشی
شوخی میکنی؟ :دی

The Sony Xperia S can successfully take on the best current-gen droids and come out the winner in several key areas.

mehdi30nema
10-03-2012, 10:21
برتری های S II زیاد اهمیت ندارن ، به جز اون زاویه دید صفحه نمایش... این گوشی شاهکار خالصه :|

به این نکته هم توجه داشته باشید که Galaxy S II دقیقا یک سال قبل از Xperia S یعنی فوریه 2011 معرفی شده . پس با این حال که یک سال عقب تره ولی هنوز تو بعضی موارد سرتره .
البته من اس 2 ندارم نگید دارم فن بازی درمیارم .

shahabprince
10-03-2012, 14:30
اگه بخوایم به گذشته برگردیم خوب شرکت های ژاپنی به خاطر زلزله ای که اون سال تو ژاپن اومد خیلی صدمه دیدند و عقب موندند
که یکی از این شرکت ها سونی بود
ولی خداییش قبول دارم که اس 2 در نوع خودش یه شاهکار بود از سامسونگ و هنوز هم هست

10-03-2012, 15:18
به این نکته هم توجه داشته باشید که Galaxy S II دقیقا یک سال قبل از Xperia S یعنی فوریه 2011 معرفی شده . پس با این حال که یک سال عقب تره ولی هنوز تو بعضی موارد سرتره .
البته من اس 2 ندارم نگید دارم فن بازی درمیارم .

بحث زمان نیست ، بحث قیمته... اس 2 درسته پارسال معرفی شده ، اما همچنان قیمت بالاتری از این گوشی داره...
S II بدون شک در زمان ورود به بازار و مدت زیادی بعدش ، بدون رقیب بود و شاهکار بود... اما دیگه الان رقیب های قدرت مندی داره و غول مطلق بازار نیست...

jamisem
11-03-2012, 12:49
دیگه حتی سایت سونی اریکسون هم بالا نمیاد کلا حذف دار میشه اریکسون
الان زدم sonyericsson سایت عوض شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این میاد
اریکسون دیگه به تاریخ پیوست
پیشنهاد میکنم ببینید سایت جدید رو با همون حرف همیشگی make .believe

11-03-2012, 18:04
وقتی سونی اریکسون به سونی موبایل تبدیل شده ، واسه چی سایت قبلی باشه؟!

adrenalin
11-03-2012, 21:06
الان دو سه هفته ایی میشه که سایت اس ای به تاریخ پیوسته شما حتی فن پیج های شرکت اس ای رو نگاه کنید تبدیل شدن به سونی موبایل

Bad Request
11-03-2012, 21:30
همه چی داره به غیر از قیافه

hoomi_gta
12-03-2012, 19:56
به نظر من هم قیافه مشکیش جالب نیست زیاد . سفیدش ولی خوشگله
کاش لوگوی سونی اریکسون به تاریخ نپیونده!

hamed1297
12-03-2012, 20:48
فکر نکنم لگو رو حذف کنن.سونی کلا لوگوی خاصی نداره.

apoosh
13-03-2012, 11:05
من دیروز تو لانچ رسمی این گوشی، از نزدیک باهاش کار کردم، کلا مدل فوق العادیه! سفیدش هم که بسیار قشنگه
به احتمال فراوان هم از فردا یکیش رو خواهم داشت B-)

adrenalin
13-03-2012, 19:59
خوب خلاصه یکی این گوشی رو باز کرد :دی باتری گوشی قابلیت تعویض داره و به مادربرد گوشی نچسبیده

The new Sony Xperia S smartphone has an ‘embedded’ 1750mAh capacity battery. The fact that the battery cannot be changed easily has annoyed some who like to use higher capacity third-party batteries or like to carry a spare on long journeys. Well it seems that the battery is not embedded in the strictest sense. You can access it by removing the screws on the back cover (including a few torx screws) and then prising the chassis open. The battery looks like a typical Sony (Ericsson) one from years gone by, although as you can see in the pictures the battery capacity is listed as 1700mAh (minimum). This is correct as Sony Mobile has listed the battery specs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) as 1750mAh (typical) and 1700mAh (min).
The video below shows the battery removed, although this user had already taken out the screws prior to opening the handset. It shows that the battery can be easily removed. It doesn’t mean you’ll be able to use a third-party battery neither does it mean you’ll be able to carry a spare given the arduous process of replacing it. However, it does mean that you can replace it if at some point down the line if the battery is losing charge.

Image via PocketGames.jp ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

apoosh
14-03-2012, 13:15
من الان یه سفیدش رو دارم، جدا که این رنگش زیباست!
نکاتی که تا الان از کار کردن باهاش مشاهده کرده
نمایشگر اثر لک و انگشت را به خوبی جذب میکند! در اون لحظه نخست هم که کلی پرز گرفت اما این مشکلش برطرف شد (احتمالا بخاطر بار الکتریکی ناشی از کندن برچسب ایجاد شده بود)
این میکرو سیم کارت خوردنش باعث شده فعلا توش سیم نندازم! (دلم نمیاد سیم کارتم رو خراب کنم!)
نمایشگر کیفیت عالی داره اما همچنان مشکل بور شدن صفحه در هنگام مشاهده از کناره ها وجود داره
تم های خوشکل با رنگ و لعابهای گوناگون داره
به صورت پیش فرض فارسی رو ساپورت میکنه و روی کیبوردش هم هست
فوکوس دوربینش بی نظیره! به قدری سرعت عملش بالاست که من جدا کف کردم!!
اون نوار شیشه ای پایین رو هم دوست دارم، بینهایت تا!

در کل گوشی ای هست که از داشتن آن پشیمان نخواهید شد

hoomi_gta
14-03-2012, 14:22
ببینم چه قیمتی خریدید؟ منظورتون از اینکه اثر انگشت و جذب می کنه چیه؟ یعنی اثر انگشت روی صفحه میفته یا نمیفته؟

apoosh
14-03-2012, 14:43
ببینم چه قیمتی خریدید؟ منظورتون از اینکه اثر انگشت و جذب می کنه چیه؟ یعنی اثر انگشت روی صفحه میفته یا نمیفته؟

این گوشی رو من نخریدم، خود سونی موبایل بهم داده
منظورم هم این بود که اثر انگشت باقی میمونه، البتهدر حدی که آزار دهنده باشه نیست

titanium_zarin
14-03-2012, 14:49
میشه زیر نوز افتاب تستش کنید و در صورت امکان ازش عکس هم بزارید ؟؟

apoosh
14-03-2012, 15:31
الان که هوا ابره
اینهم دو تا عکس از این ملوسک!

hoomi_gta
14-03-2012, 15:51
این گوشی رو من نخریدم، خود سونی موبایل بهم داده
منظورم هم این بود که اثر انگشت باقی میمونه، البتهدر حدی که آزار دهنده باشه نیست
خوشا به سعادتت :31: میگم مگه قرار نبود صفحه ی این گوشی ضد اثر انگشت باشه؟ مگه از تکنولوژی نانو استفاده نشده که حتی گرد و خارک هم نگیره به خودش و اگه با ماژیک روش بنویسی با پارچه مرطوب پاک بشه؟ همه ی اینها داستان بود؟
من بی صبرانه منتظر این گوشی هستم ولی اثر انگشت روی صفحه اصلا نمیتونم تحمل کنم . قاب پشتش هم همینطوره؟

14-03-2012, 17:28
الان که هوا ابره
اینهم دو تا عکس از این ملوسک!

یه صحبت هایی از دبی و اینا کرده بودین قبلنا:دی
توی دبی موجوده این گوشی؟!

biostar
14-03-2012, 17:32
یه صحبت هایی از دبی و اینا کرده بودین قبلنا:دی
توی دبی موجوده این گوشی؟!