PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Xperia™ S | اولین گوشی اندرویدی با برندSONY,پردازنده ی دو هسته ای و دوربین12مگاپیکسلی

صفحه ها : 1 [2] 3 4

hoomi_gta
14-03-2012, 19:08
در ایران هم موجوده ! 1350 تومن ناقابل:31:
به این سرعت اومد ایران؟ مطمئنی؟ تو تهران کجا داره؟

titanium_zarin
14-03-2012, 20:12
الان که هوا ابره
اینهم دو تا عکس از این ملوسک!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دستت درد نکنه ...
از اینکه ای دی منم تو عکست هست کلی و کلا ذوقیدیم :دی
ولی منظورم عکس از صفحه نمایش گوشی زیر نور مستقیم افتاب بود ...
میخوام خوانایی اون رو ببینم !

.:PAR3A:.
14-03-2012, 22:11
در ایران هم موجوده ! 1350 تومن ناقابل:31:
از اون نظر که آره... منظورم لانچ ورژن خاورمیانه یا ... بود ، خلاصه منظورم این بود که تک و توک نباشه که قیمتش بالا باشه :)

به این سرعت اومد ایران؟ مطمئنی؟ تو تهران کجا داره؟

بـــهله :دی الان موبایلستان گور به گور شده وا نمیشه ، وا شد بهت لینک میدم :دی یه سایت ــه که صاحابش توی موبایلستان تاپیکشو زده و توی اون سایت (موبایل بازار؟! موبایل شاپ؟!) دیده بودم Xperia S رو...

asghar taraghe
15-03-2012, 00:00
یه سوال فنی داشتم از دوستان .این و از دبی بیارم اینجا به سلامتی کار می کنه سیم کارت ما توش ؟ ممنون

ali888
15-03-2012, 01:00
امروز یدونه سفیدشو خریدم 1150

15-03-2012, 10:07

با شدت هر چه تمام تر مبارکتون باشه :40:
از کجا؟!

mh_rayaneh
15-03-2012, 10:21
تو یکی از مغازه های میدان ولیعصر سفیدشو دیدم

hoomi_gta
15-03-2012, 13:32
آقا مبارکا باشه. یه توضیحی میدی که چجوریه و نظرتو بگو راجع بهش.
چند تا سوال
1- سیمکارت میکرو داشتی؟
2- محتویات داخلش چی بود؟ کابل hdmi و بقیه داستانا توش بود؟

apoosh
15-03-2012, 14:56
آقا مبارکا باشه. یه توضیحی میدی که چجوریه و نظرتو بگو راجع بهش.
چند تا سوال
1- سیمکارت میکرو داشتی؟
2- محتویات داخلش چی بود؟ کابل hdmi و بقیه داستانا توش بود؟

با اجازه اون دوستمون من جواب میدم

1- سیم کارت رو باید میکرو کنید، کار سختی نیست اما باز اگر بدی این امور مشترکین بکنه خیالت راحت تره (من سیم کارت ایرانسلم با اینکار خراب شد!!)
2- داخلش خبری از کابل hdmi نیست، فقط هدفون، اتصال به کامپیوتر و شارژر (کلا جعبه اش رو الکی بزرگ ساختند!)

fabio montari
15-03-2012, 14:59
این لوگوی سبز سونی اریکسون که هنوز پشتشه :13:

apoosh
15-03-2012, 19:16
این لوگو الان برای سونی موبایل هست دیگه، اریکسون رو سونی خرید، قرار نشد که دیگه همه چیز رو از اول شروع کنه!

ali888
16-03-2012, 17:09
گوشیه خوبیه . ولی از لحاظ دوربین زیاد جالب نیست البته منظورم کیفیت عکساش هست ولی فیلمبرداریش عالیه . صفحه نمایش عالی . کیفیت صدا خوب . به هیچ عنوان اثر انگشت پشت گوشی باقی نمیمونه خیلی جالبه . خوش دست بودن عالی . باطری متوسط . سرعت عالی .

hoomi_gta
16-03-2012, 17:53
تو پکش nfc tags سونی بود؟ تو سایت اکسپریا بلاگ یکی از تهران نوشته که کابل hdmi هم تو بسته هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F2012%2F03%2F16%2Fxperia-s-whats-in-your-box%2F)

titanium_zarin
16-03-2012, 22:52
1280 از اینجا :

vahidhgh
17-03-2012, 02:28
برو بچه ها کسی این گوشی رو داره ؟
یه رویو از دید خودش بذاره و ثواب کنه

ali888
17-03-2012, 13:02
تو پکش nfc tags سونی بود؟ تو سایت اکسپریا بلاگ یکی از تهران نوشته که کابل hdmi هم تو بسته هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F2012%2F03%2F16%2Fxperia-s-whats-in-your-box%2F)

بله دار . هر دو را داره

shahabprince
17-03-2012, 13:47
گوشیه خوبیه . ولی از لحاظ دوربین زیاد جالب نیست البته منظورم کیفیت عکساش هست ولی فیلمبرداریش عالیه . صفحه نمایش عالی . کیفیت صدا خوب . به هیچ عنوان اثر انگشت پشت گوشی باقی نمیمونه خیلی جالبه . خوش دست بودن عالی . باطری متوسط . سرعت عالی .

عکسهایی که تو gsmarena بود کیفیت خوبی داشتند
اینطور که شما میگید تو آپدیتهای بعدی که به ICS آپدیت میشه حتما تغییراتی رو تو نرم افزار خروجی دوربین میدن
مثل GS2 که بعد از آپدیت شدن به ICS کیفیت عکسهاش بهتر شده
جا نموندن اثر انگشت هم به خاطر به کار بردن تکنولوژی نانو تو بدنه هست

17-03-2012, 13:59
بله دار . هر دو را داره

دوست عزیز نگفتین از کجا خریدین :|

apoosh
17-03-2012, 16:43
تو پکی که من دارم و لانچ رسمی دوبی هستس، خبری از کابل و این قرتی بازی ها نیست!
تو ریویو جی اس ام آرنا هم نوشته بود که نداره!

M@hdi-B
17-03-2012, 17:36
1130 علاالدین

احتمالا فردا بخرم

17-03-2012, 17:41
رفقایی که این گوشیو دارن لطفا اینو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تست کنن ببینن چه نتیجه ای میگیرن :دی

titanium_zarin
18-03-2012, 12:52
اول اعلام برائت میکنم !
من یه سونی فن خیلی شدید هستم !
این متنی هم در زیر میزارم به خاط اینه که اذهان عمومی روشن شه !
این طرف که ازش نقل قول کردم میتونم بگم یکی از بهترین کسایی هست که توی اندروید من سراغ دارم !
پس نظرش برام حجته هر چند که با این نظری که داده خرخره اش زیر دندونمه :دی

امروز یه Sony S شرکت داد بهم برای تست برا چند ساعت.

میدونید که خودم سونی باز بودم و هستم ولی واقعا میتونم بگم گوشی بیخودی بود. تجربیاتی که توی این چند ساعت کسب کردم رو میگم واقعا در مقایسه با GSII خودم:

- همونطور که اکثر سایت ها نوشتن، کلیدهای لمسیش خیلی جاشون بده. باید دو سه باز بزنی تا بفهمی کجاست.
- نسبت به GSII خیلی سنگینتر بود.
- کیفیت صفحش HD بود درست ولی برای فیلم دیدن Super AMOLED+ بودن GSII به نظر من بهتر بود. رنگ ها زیادی غلیظ بود توی XS انگار که Color روی 100 در صد کرده باشی.
- خیلی درازه! این زیرش رو که اضافه کردن وقتی دستت میگیری یه جوریه که راحت نمیشه با یک دست با گوشی کار کرد.

و از همه مهمتر! UI سونی! مثل همیشه! کُند! چپ و راست کردن منوها هم کمی کند بود! یعنی آدم واقعا شک میکنه که CPU دو هسته ای داشته باشه! (شاید البته به رام های کاستوم فوق العاده سریع GSII عادت کرده باشم!)

نکته های مثبتش:
- رنگ بندی تمش باحال بود. ترکیب مشکی با آبی نئون خیلی جذاب بود.
- کیفیت اسپیکر و هدفونش در حد SL65

صبح که فهمیدم شرکت XS آورده رفتم پولش رو کامل از بانک برداشتم که نقد بخرمش ولی بعد از تست کردن پشیمون شدم. واقعا سونی هنوز داره درجا میزنه به نظر من. (با عرض پوزش از Sony دارها!)

mostafa_360
18-03-2012, 15:22
اصولآ گوشی های هوشمند توان عکاسی چندان بالایی ندارند و هیچگاه نمی توانند همانند یک دوربین دیجیتال (حتی نمونه های معمولی برندهای معروفی همچون کانن) برای شما عکاسی کنند.گوشی های سونی هم از قاعده مستثنا نیستند گرچه خود سونی یکی از غول های سازنده ی دوربین های عکاسی و فیلم برداری است.
من خودم حسابی شیفته ی اکسپریا اس شدم اما تا قیمتش زیر 800-900 تومن نیاد نمی خرم به نظرم 1200000 یه خورده برای این گوشی زیاده.با این پول میشه تبلت ترنسفورمز پرایم خرید.

jamisem
18-03-2012, 22:58
منم زیر 900 بشه میگیرم
فکر کنم اردیبهشت بیاد پایین مثل همیشه
lcd این گوشی عالیه هست آخه موتور پردازشگر براویا روشه باید ببینید تا تفاوت رو حس کنید اما درباره رابطه کاربری اندروید یه سری مشکل ها هست که با آپدیت android 4 احتمالا درست میشه

vahidhgh
19-03-2012, 03:16
اول اعلام برائت میکنم !
من یه سونی فن خیلی شدید هستم !
این متنی هم در زیر میزارم به خاط اینه که اذهان عمومی روشن شه !
این طرف که ازش نقل قول کردم میتونم بگم یکی از بهترین کسایی هست که توی اندروید من سراغ دارم !
پس نظرش برام حجته هر چند که با این نظری که داده خرخره اش زیر دندونمه :دی

دوست عزیز بهتر بود مینوشتی مقایسه سونی با اس 2 ، خوب معلومه جلوی اس 2 کم میاره چون اس 2 رو خود سامسونگ هم دیگه مثلش رو نمیتونه بسازه
من خودم از سامسونگ زیاد خوشم نمیاد ولی از سونی هم چشمم آب نمیخوره که یه چیز خوب بده بیرون ، تا همین چند وقت پیش داشت گوشی با حافظه داخلی 320 میداد بیرون در صورتی که همه داشتن با 16 و 32 کار میکردن ، سونی هنوز کار داره و مثل کارخونه تازه تاسیس باید تجربه کسب کنه

noisymind
19-03-2012, 08:46
GSMArena که این گوشی رو با GS2 مقایسه کرده و در خیلی از موارد این گوشی سر تر بوده.
دیگه اینکه پرفروشترین گوشی پارسال GS2 بوده و اکثرا هم با خانواده گالاکسی کار کردن و به این UI عادت دارن و خب عادی هست که با یک ساعت کار کردن با UI دیگه ، کمی براشون سخت باشه. ضمنا مگه از رو چرخیدن تو منو میشه تشخیص داد که دو هسته ای یا تک هست؟؟؟؟

titanium_zarin
19-03-2012, 12:21
دوست عزیز بهتر بود مینوشتی مقایسه سونی با اس 2 ، خوب معلومه جلوی اس 2 کم میاره چون اس 2 رو خود سامسونگ هم دیگه مثلش رو نمیتونه بسازه
من خودم از سامسونگ زیاد خوشم نمیاد ولی از سونی هم چشمم آب نمیخوره که یه چیز خوب بده بیرون ، تا همین چند وقت پیش داشت گوشی با حافظه داخلی 320 میداد بیرون در صورتی که همه داشتن با 16 و 32 کار میکردن ، سونی هنوز کار داره و مثل کارخونه تازه تاسیس باید تجربه کسب کنه
یه کم زیادی تندش کردی !
خب شما هم فلان گوشی رو با گوشی که خودت داری استفاده میکنی می سنجی ...
انتظار داری وقتی میخوای گوشی عوض کنی بهتر از گوشی قبلیش باشه ...
تازه این حرف دوست زیری هم درسته ...
توی تستهای تخصصی سایتها در خیلی از موارد اس2 رو جا گذاشته ...
در بی رقیب بودن اس2 شکی نیست ولی این حرف شما یه مقداری ناجوره !

GSMArena که این گوشی رو با GS2 مقایسه کرده و در خیلی از موارد این گوشی سر تر بوده.
دیگه اینکه پرفروشترین گوشی پارسال GS2 بوده و اکثرا هم با خانواده گالاکسی کار کردن و به این UI عادت دارن و خب عادی هست که با یک ساعت کار کردن با UI دیگه ، کمی براشون سخت باشه. ضمنا مگه از رو چرخیدن تو منو میشه تشخیص داد که دو هسته ای یا تک هست؟؟؟؟
در مورد چرخیدن ...
مسله سرعت کار هست !
ادم انتظار داره یه گوشی سریع عکس العمل نشون بده ...
این اقایی که ازش نقل قول کردم و اقا مهدی هم تایید کردن که نمیدونم پستشون هست یا پاک شده ...
ایشون x10 داشتن و یه مقداری هم با اون مقایسه میکنن !

M@hdi-B
19-03-2012, 18:36
کلا با خرید و فروش و ضرر 130 تومنی یک روزه این گوشی دیگه عمرا طرف سونی نخواهم رفت و همینجا اعلام می کنم که سونی هم مثل نوکیا دیگه حرفی واسه گفتن نداره

حالا هی بره اگزمور آر و براویا انجین و 3D پانوراما و Floating touch رو تو بوق و کرنا کنه

والسلام

Original Titan
20-03-2012, 01:30
مهدي اين گوشي فقط مارك سوني روشه. سوني نيمه دوم 2012 تازه روي كار مياد

hamed1297
20-03-2012, 13:06
کلا با خرید و فروش و ضرر 130 تومنی یک روزه این گوشی دیگه عمرا طرف سونی نخواهم رفت و همینجا اعلام می کنم که سونی هم مثل نوکیا دیگه حرفی واسه گفتن نداره

حالا هی بره اگزمور آر و براویا انجین و 3D پانوراما و Floating touch رو تو بوق و کرنا کنه

والسلام
خوب از ایراداتش بگین.حداقل 2-3 روز بهش فرصت عرض اندام میدادین.مطمئنا انقدرا هم بد نیست.

M@hdi-B
20-03-2012, 14:37
خوب از ایراداتش بگین.حداقل 2-3 روز بهش فرصت عرض اندام میدادین.مطمئنا انقدرا هم بد نیست.

گوشی واسه من حکم فیلم رو داره

من وقتی فیلم می بینم 5 دقیقه اول گرفت گرفت .. نگرفت درش میارم می ندازم اونور

بزرگترین ایرادش کلیدهای لمسی بود که باید دو سه بار می زدی تا عمل کنه همون یه ساعت اول حالمو گرفت(واقعا رو اعصاب بود)

فرم بدنه خیلی مکعبی شکله اصلا تو دست (حداقل دست من) راحت نبود .. فشردن کلید پاور اصلا برام راحت نبود

چرخیدن تو منوها و هوم اسکرین سرعت و روونی نداشت

مولتی تاچ با اینکه اولین باره دیدم اشاره شده : Multitouch up to 10 fingers اصلا روون کار نمی کنه من بازی فروت نینجا رو (اون جدیده : نمی دونم دیدین یا نه) یه مرحله داره که با ریزر پنج انگشتی بازی می کنم ولی XS قاتی می کرد محل تاچها رو .. یکی دو تا بازی دیگه رو هم تست کردم همینطور بود تو بعضیهاشون که لگ هم داشت.

من نمی گم گوشی بدیه ولی با وجود این همه گوشی های اند سونی با این گوشی حرفی واسه گفتن نداره

یه کم هم تعریف می کنم همش بد نگم:

ال سی دی خیلی خوبی داره در حد آرک ولی با رزولوشن و شفافیت بهتر ولی کماکان مشکل نمایش رنگ مشکی پا برجاست
صدای مکالمه خیلی خوبه .. صدای اسپیکر بلند و با کیفیته . بیس خوبی هم داره

دوربین خیلی خوبی داره .. فوکوس خیلی سریعه من اولین گوشی هست که دیدم فوکوس سریعی داره

فیلمبرداری خیلی روونه صدای ضبط شده هم خوبه ولی متاسفانه وقت نشد بریزم تو پی سی ببینم چه جوریاس

کیفیت ساخت خوبی داره ... جنس بدنه حس خوبی به آدم میده

همونطور که از گفته هام مشخصه سونی = مولتی مدیای قوی

اون مشکلهایی که گفتم شاید با آپدیت به ICS یا آپدیتهای جینجربرد قبل از 4 درست بشه ولی من به دلیلی که بالا گفتم نتونستم نگهش دارم

موفق باشی:46:

titanium_zarin
20-03-2012, 15:08
گوشی واسه من حکم فیلم رو داره

من وقتی فیلم می بینم 5 دقیقه اول گرفت گرفت .. نگرفت درش میارم می ندازم اونور

بزرگترین ایرادش کلیدهای لمسی بود که باید دو سه بار می زدی تا عمل کنه همون یه ساعت اول حالمو گرفت(واقعا رو اعصاب بود)

فرم بدنه خیلی مکعبی شکله اصلا تو دست (حداقل دست من) راحت نبود .. فشردن کلید پاور اصلا برام راحت نبود

چرخیدن تو منوها و هوم اسکرین سرعت و روونی نداشت

مولتی تاچ با اینکه اولین باره دیدم اشاره شده : Multitouch up to 10 fingers اصلا روون کار نمی کنه من بازی فروت نینجا رو (اون جدیده : نمی دونم دیدین یا نه) یه مرحله داره که با ریزر پنج انگشتی بازی می کنم ولی XS قاتی می کرد محل تاچها رو .. یکی دو تا بازی دیگه رو هم تست کردم همینطور بود تو بعضیهاشون که لگ هم داشت.

من نمی گم گوشی بدیه ولی با وجود این همه گوشی های اند سونی با این گوشی حرفی واسه گفتن نداره

یه کم هم تعریف می کنم همش بد نگم:

ال سی دی خیلی خوبی داره در حد آرک ولی با رزولوشن و شفافیت بهتر ولی کماکان مشکل نمایش رنگ مشکی پا برجاست
صدای مکالمه خیلی خوبه .. صدای اسپیکر بلند و با کیفیته . بیس خوبی هم داره

دوربین خیلی خوبی داره .. فوکوس خیلی سریعه من اولین گوشی هست که دیدم فوکوس سریعی داره

فیلمبرداری خیلی روونه صدای ضبط شده هم خوبه ولی متاسفانه وقت نشد بریزم تو پی سی ببینم چه جوریاس

کیفیت ساخت خوبی داره ... جنس بدنه حس خوبی به آدم میده

همونطور که از گفته هام مشخصه سونی = مولتی مدیای قوی

اون مشکلهایی که گفتم شاید با آپدیت به ICS یا آپدیتهای جینجربرد قبل از 4 درست بشه ولی من به دلیلی که بالا گفتم نتونستم نگهش دارم

موفق باشی:46:

اقا مهدی میدونم خیلی گوشی باز هستی و قبولت دارم توی این مورد ...
هر چند با این انتقاداتت به سونی کلا از اشناییت پشیمونم و میخوام سر به تنت نباشه :دی
یه مقدار هم فحش تو دلمه که اینجا جاش نیست :دی

ولی جدای از شوخی !
چند تا سوال :
1.جریانه رنگ مشکی چیه ؟؟(2)
2.مشکل با دکمه پاور را تشریح کنید (0.25)
توی گوشیهایی که داشتی از کدوما بهتر بوده و از کدومت بدتر !

:دی

adrenalin
20-03-2012, 15:18
مهدی جان من با این حرف شما موافقم تو اکثر ویدئوهایی که از این گوشی تو یوتیوب بوده رو دیدم می تونم بگم تو بیشتر موارد این کلیدهای لمسیش خوب عمل نمی کردن
ولی حق هم داری وقتی گوشی عوض می کنه ادم انتظار داره بهترین عملکرد رو حداقل مثل گوشی قبلیش داشته باشه ولی فعلا که سونی ........ ولی بهتر میشه چون تازه اول راه :31:
باید دید با آپدیت این مشکلات تا چه حدی حل میشه

farzin_silver
20-03-2012, 15:57
سلام.
بعد از چن وقت برگشتم به پی سی ورلد.
منم این گوشی رو گرفتم.خیلی خوشگل و با استیله.قبلا آرک اس هم داشتم.کیفیت ال سی دی خیلی بهتر شده مخصوصا تو رنگ مشکی.
زاویه دید هم نسبت به ارک خیلی بهتر شده.
دکمه های لمسیش یه مقدار کم شوت میزنه.مثلا یه موقع ها بک رو باید دوبار زد.
فک کنم با اپدیت درست شه.
کلا فک کنم گوشیه خوبی باشه.

M@hdi-B
20-03-2012, 16:49
هر چند با این انتقاداتت به سونی کلا از اشناییت پشیمونم و میخوام سر به تنت نباشه :دی

ولی جدای از شوخی !
چند تا سوال :

مهم نیست عزیز تا دلت می خواد فحش بده :31: این نشون میده که تعصبی هستی آقای علی آقا جاری(درست گفتم اسمتو؟:31:)

همه می دونن من طرفدار برند خاصی نیستم از هر گوشی خوشم بیاد می خرم و همیشه حقیقت رو می گم و تعصبی نیستم .. الانم موتورولا ریزر دارم (سومین گوشی موتوی من)

1. رنگ مشکی رو بور نشون میده (تو این زمینه سوپر آمولد خیلی خوب عمل می کنه )
2.مشکلم با دکمه پاور اینه که فشردنش مثل مثلا سنسیشن راحت نیست به خاطر فرم مکعب مستطیلی گوشی(شاید یه آدم با دستای بزرگ مشکلی نداشته باشه)

گوشی زیاد داشتم نمی تونم نظر بدم

راستی اون LED های پایینش خیلی خوشگله .. گوشی رو جذاب کرده

این چند تا عکس از گوشی خودم که واسه فروش گذاشته بودم تو فروم همسایه

golmohammadi
20-03-2012, 18:15

ولی جدای از شوخی !
چند تا سوال :

سلام
جریان رنگ مشکی همانطور که مهدی گفتنش در گوشیهای سونی و سونی اریکسون رنگ مشکی را مشکی کامل نشون نمیده
بلکه حس میکنی یک لایه سفید رو رنگ پاشیده شده
ولی در گالاکسی اس و کلا سوپر آمولدها مشکی کامل هست
طوری که وقتی جایی از تصویر مشکی باشه نمیشه تشخصی داد اونجا جزئی از صفحه هست یا بدنه گوشی .... :46:(در صورت مشکی بودن گوشی)
البته خودم یک فیلم مقایسه بین صفحه آرک و گالاکسی اس داشتم که وقت نکردم اپ کنم یوتیوب
راستش وقت که دارم سرعتم خیلی کمه
ولی خب در عوض سفید را گوشیهای سونی بهتر نشون میده

در مورد پاور نمیدونم مال اکسپریا اس چجوریه
ولی مال ارک واقعا مشکل بود
در حالی که میتونست مثل خیلی از گوشیهای دیگر همچون x8 نرمتر طراحی کنه

البته این نظرات مهدی مقداری هم سلیقه ای بود
مثلا نشستن گوشی در دست که خب نسبت به هیکل شخص تغییر میکنه
و دکمه پاور هم تا خودم کار نکنم نمیتونم منظورشو متوجه بشم

در مورد سرعت کم اینترفیس گوشی
گوشیهای اندروید قبلی که تک هسته ای بودند سرعتشون عالی بوده
پس xperia s که دو هسته ای و رمش 1 گیگ هست مطمئنا باید بیشتر باشه
چون این اولین گوشی دو هسته ای هست + اینکه آندروید 4 هم روشه مطمئنا اوایلش باگهایی خواهد داشت

درمورد قیمتش
الان که 1.150 هستش هم قیمت اس 2 هست
فکر میکنین حتی از اس 2 هم ضعیفتره ؟
پس قیمتش خوبه
و بهتر خواهد شد
ضمنا هر وقت اس 2 بشه 700 اینم میشه 800
تو ایران مشکلات دیگری داریم که گوشی فعلا افت نخواهد کرد ....

ولی در کل سونی هنوز نتونسته خودشو اپدیت و بروز نگه داره
بعد از اینکه شرکتها کلی گوشی دو هسته ای زدند سونی کمی دیر زده
مگر اینکه تا 4 ماه بعدی گوشیهای قویتری نیز معرفی کنه

ضمنا سونی همیشه مزیتهای خودشو داشته
مثلا جی پی اس قویتر + باطری بهتر + طراحی و جنس بدنه بهتر + دوربین بهتر

M@hdi-B
20-03-2012, 18:49
دکمه پاور خیلی خوبه برجسته هست .. کلا همه کلیدهاش برجسته هست و کاملا لمس میشه (تو عکس کاملا مشخصه) ولی فشردنش واسه من کمی سخت بود شاید واسه اینه که قبلا اس2 داشتم الانم ریزر دارم و هر دو کلید پاورشون بغل گوشی تعبیه شده و باید با انگشت شصت فشرده بشه .. ولی اکسپریا چون بالای گوشی هست باید با انگشت اشاره فشرده بشه

کلا رو کلید پاور زیاد کلید نیستم .. بیشتر اون کلید لمسی ها رو اعصاب بودن

راستی اسماعیل رو XS اندروئید 2.3.7 هست هنوز آپدیت 4 براش نیومده:46:

saver
20-03-2012, 18:55
مشکل قاطی کردن تاچ رو من تو آرک هم دیدم
مشکل لگ زدن رو هم دیدم
فیکر میکنم بخاطر چیپ های جدید برای کم کردن انرژی باشه
واقعا ظایعه فکر کن وسط فرویت نینجا یه لگ تخمی بیاد چی میشه !!!

golmohammadi
20-03-2012, 19:26
دکمه پاور خیلی خوبه برجسته هست .. کلا همه کلیدهاش برجسته هست و کاملا لمس میشه (تو عکس کاملا مشخصه) ولی فشردنش واسه من کمی سخت بود شاید واسه اینه که قبلا اس2 داشتم الانم ریزر دارم و هر دو کلید پاورشون بغل گوشی تعبیه شده و باید با انگشت شصت فشرده بشه .. ولی اکسپریا چون بالای گوشی هست باید با انگشت اشاره فشرده بشه

کلا رو کلید پاور زیاد کلید نیستم .. بیشتر اون کلید لمسی ها رو اعصاب بودن

راستی اسماعیل رو XS اندروئید 2.3.7 هست هنوز آپدیت 4 براش نیومده:46:

اونی که تو عکس دیده میشه به نظر خوب هست
حداقل از آرک بهتر به نظر میرسه

در مورد ورژن آندرویید اره اشتباه کردم

مشکل قاطی کردن تاچ رو من تو آرک هم دیدم
مشکل لگ زدن رو هم دیدم
فیکر میکنم بخاطر چیپ های جدید برای کم کردن انرژی باشه
واقعا ظایعه فکر کن وسط فرویت نینجا یه لگ تخمی بیاد چی میشه !!!
من چندین آرک داشتم تا به حال
اتفاقا تاچشون خیلی روون کار میکرد
و اصلا لگی نداشت تو محیط گوشی یا حداقل به ندرت دیده میشه
نوشتن پیام در آرک برای من خیلی بهتر از اس 2 بود

titanium_zarin
20-03-2012, 22:00
مهم نیست عزیز تا دلت می خواد فحش بده :31: این نشون میده که تعصبی هستی آقای علی آقا جاری(درست گفتم اسمتو؟:31:)

همه می دونن من طرفدار برند خاصی نیستم از هر گوشی خوشم بیاد می خرم و همیشه حقیقت رو می گم و تعصبی نیستم .. الانم موتورولا ریزر دارم (سومین گوشی موتوی من)

1. رنگ مشکی رو بور نشون میده (تو این زمینه سوپر آمولد خیلی خوب عمل می کنه )
2.مشکلم با دکمه پاور اینه که فشردنش مثل مثلا سنسیشن راحت نیست به خاطر فرم مکعب مستطیلی گوشی(شاید یه آدم با دستای بزرگ مشکلی نداشته باشه)

گوشی زیاد داشتم نمی تونم نظر بدم

راستی اون LED های پایینش خیلی خوشگله .. گوشی رو جذاب کرده

این چند تا عکس از گوشی خودم که واسه فروش گذاشته بودم تو فروم همسایه

علی اقاجری هستم ! میشی 19 !

اقا مهدی ...
خداییش تعصبی نیستم ولی از سونی به خاطر طراحی منحصر به فردش و زیباییهای خاضش خیلی خوشم میاد و همون قدر از اچ تی سی متنفرم ! هر چند که به نظرم وان ایکس یه استثنا هست توی طراحیهای اچ تی سی !
ولی فحشهام ربطی به تعصب نداشت ...
چون گوشی مورد علاقم بوده اینجوری بهت گفتم :دی

اتفاقا ریزر هم انتخابم هست ولی به خاطر نوع صفحه نمایشش و اینکه موتو کلا طوری گوشی میسازه که هیچ کس نتونه باهاش ور بره ازش در رفتم ...

در مورد رنگ مشکی !
متوجه هستم چی میگید ...
توی این موارد حتی توی تی وی هم سامسونگ عالی هست واقعا وقتی جایی مشکی هست ادم شک میکنه اینقدر تیره هست ...
ولی این چیزها یه مقدار تخصصی هست و به چشم هر کسی نمیاد !

Original Titan
20-03-2012, 22:47
اين مشكل تاچ رو كه خيلي هم تو ذوق ميزنه رو من روي اكسپريا Ray ‌تاييد ميكنم!
تو 10 بار تاچي كه روي صفحه داري 2 تاش خطا ميره :دي نميدونم چرا ولي من تو نئو اين مشكلو ندارم
البته وقتي رام رو روي نئو عوض ميكنم هم براي نئو هم اين مشكل پيش مياد
كلا يه مشكلي پيدا شده تو تاچ سوني- نرم افزاري هم به نظر ميرسه

titanium_zarin
20-03-2012, 23:47
دوستان یه سوال :
این مشکلاتی که دوستان اشاره میکنن چرا توی فرومهای اجنبی گزارش نشده ؟؟
حداقل من ندیدم ...
شما چی ؟؟

adel.alizadeh1994
22-03-2012, 19:21
منم تا حالا این این مشکلات رو ندیدم
دوستان میشه بگید مشکلات اساسی این گوشی چی هست؟
من فکر میکردم بشه بهترین گوشی سال اونوقت شما این همه ایراد ازش گرفتید در ضمن مقایسه ی اس 2 با ایکس پریا اس به نظر من اصلا درست نیست و ایکسپریا اس از نظر پردازنده و دوربین خیلی موارد دیگر برتری داره و ما باید گوشی ایکسپریا اس رو با گوشی هایی که امسال عرضه شده مقایسه کنیم نو گوشی های پارسال.

CHAPTER
22-03-2012, 20:35
سونی اقدام به انتشار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یک آرشیو از کدها و ابزارهای لازم برای ساخت یک ROM برای گوشی Xperia S خود، گوشیِ هوشمند مبتنی بر اندروید که بر روی پلتفرم Qualcomm Snapdragon S3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اجرا می‌شود، کرده است. این کدها و ابزارها می‌توانند در پروژه‌هایی نظیر ساینوژن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])برای ساخت فرم‌ویرها سفارشی مبتنی بر اندروید برای این گوشی‌ها مورد استفاده قرار گیرند.

درکنار این کدها و ابزارها برای ساخت ROM، این آرشیو همچنین حاوی حباب‌های باینری فرم‌ویر و یک اسکریپ که اجزا فرم‌ویر را به هسته‌ی گوشی اضافه می‌کند، است. به گزارش سونی، اجزا تجازی برای بهینه کردن مصرف انرژی سخت افزارهای مورد نیاز است. راه‌اندازهای سخت‌افزاری توسط Qualcomm عرضه شده است و برای استفاده از آنها باید با گواهینامه‌ی آنها موافقت کرد. سایر اجزا اضافه شده، نظیر هسته، تحت گواهینامه‌های متفاوت کدباز عرضه شده است.

کاربران علاقه‌مند می‌تواند بسته‌ی کدها را از طریق پایگاه‌وب سونی دریافت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کنند. کاربران ناوارد بهتر است از فلش کردن دستگاه خود خودداری کنند تا به گوشی خود صدمه‌ای نزنند.

22-03-2012, 22:38
منم تا حالا این این مشکلات رو ندیدم
دوستان میشه بگید مشکلات اساسی این گوشی چی هست؟
من فکر میکردم بشه بهترین گوشی سال اونوقت شما این همه ایراد ازش گرفتید در ضمن مقایسه ی اس 2 با ایکس پریا اس به نظر من اصلا درست نیست و ایکسپریا اس از نظر پردازنده و دوربین خیلی موارد دیگر برتری داره و ما باید گوشی ایکسپریا اس رو با گوشی هایی که امسال عرضه شده مقایسه کنیم نو گوشی های پارسال.
(:|

سونی اقدام به انتشار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یک آرشیو از کدها و ابزارهای لازم برای ساخت یک ROM برای گوشی Xperia S خود، گوشیِ هوشمند مبتنی بر اندروید که بر روی پلتفرم Qualcomm Snapdragon S3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اجرا می‌شود، کرده است. این کدها و ابزارها می‌توانند در پروژه‌هایی نظیر ساینوژن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])برای ساخت فرم‌ویرها سفارشی مبتنی بر اندروید برای این گوشی‌ها مورد استفاده قرار گیرند.

درکنار این کدها و ابزارها برای ساخت ROM، این آرشیو همچنین حاوی حباب‌های باینری فرم‌ویر و یک اسکریپ که اجزا فرم‌ویر را به هسته‌ی گوشی اضافه می‌کند، است. به گزارش سونی، اجزا تجازی برای بهینه کردن مصرف انرژی سخت افزارهای مورد نیاز است. راه‌اندازهای سخت‌افزاری توسط Qualcomm عرضه شده است و برای استفاده از آنها باید با گواهینامه‌ی آنها موافقت کرد. سایر اجزا اضافه شده، نظیر هسته، تحت گواهینامه‌های متفاوت کدباز عرضه شده است.

کاربران علاقه‌مند می‌تواند بسته‌ی کدها را از طریق پایگاه‌وب سونی دریافت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کنند. کاربران ناوارد بهتر است از فلش کردن دستگاه خود خودداری کنند تا به گوشی خود صدمه‌ای نزنند.

اوووووف ! فوق الهاده استقبالمان آمد ، خیلی میتونه به دولوپمنت این گوشی کمک کنه...

راستی اسماعیل رو XS اندروئید 2.3.7 هست هنوز آپدیت 4 براش نیومده
اووووهــــوووم اووووهـــــــوم :| :دی به آرشیو یاهوت مراجعه شود :دی

hoomi_gta
22-03-2012, 23:29
رفقا یه سوال در مورد این گوشی. وقتی گوشی هنگ می کنه و به هیچ وجه خاموش هم نمیشه از قدیم الایام رسم بر این بوده که باطری و در میاریم تا گوشی خاموش بشه دوباره جا میزنیم تا روشین کنیم حالا این گوشی که باطریش در نمیاد خدایی نکرده یه موقع هنگ نافرم کنه تکلیف چیه؟

M@hdi-B
23-03-2012, 10:24
رفقا یه سوال در مورد این گوشی. وقتی گوشی هنگ می کنه و به هیچ وجه خاموش هم نمیشه از قدیم الایام رسم بر این بوده که باطری و در میاریم تا گوشی خاموش بشه دوباره جا میزنیم تا روشین کنیم حالا این گوشی که باطریش در نمیاد خدایی نکرده یه موقع هنگ نافرم کنه تکلیف چیه؟

معولا با نگه داشتن کلید پاور یا پاور+یه کلید دیگه گوشی ریست میشه

مثلا ریزر با پاور+ولوم پایین ریست میشه ولی خدا رو شکر تا حالا هنگ نکرده :27:

shahabprince
24-03-2012, 10:43
ای بابا من امروز میخواستم برم یه مشکیشو بخرم
این قدر ازش بد گفتین که پشیمون شدم
ولی فکر کنم بیشتر این مشکلات نرم افزاری هست
امیدوارم با آپدیت مشکلات برطرف بشه
خیلی دوست دارم یه گوشی با آرم سونی داشته باشم
آخه آرمش یه حس خوبی به آدم میده

saver
24-03-2012, 11:52
ای بابا من امروز میخواستم برم یه مشکیشو بخرم
این قدر ازش بد گفتین که پشیمون شدم
ولی فکر کنم بیشتر این مشکلات نرم افزاری هست
امیدوارم با آپدیت مشکلات برطرف بشه
خیلی دوست دارم یه گوشی با آرم سونی داشته باشم
آخه آرمش یه حس خوبی به آدم میده

سو تعبیر نشه ها ولی از وقتی از اریکسون جدا شده گوشیهاش شبیه گوشت کوب شده !!!

یه مقدار صبر کن بلکه یه طراحی درست و حسابی بزنه

shahabprince
24-03-2012, 12:26
سو تعبیر نشه ها ولی از وقتی از اریکسون جدا شده گوشیهاش شبیه گوشت کوب شده !!!

یه مقدار صبر کن بلکه یه طراحی درست و حسابی بزنه

نه داداش راحت باش من از فن بوی های تعصبی سونی نیستم
از این به بعد هر چی دوست داشته باشم میخرم
من الان آرک دارم و ازش راضی هستم
شاید خیلی صبر کنم تا سونی 4 هسته ای معرفی کنه بعد گوشیم رو عوض کنم

M@hdi-B
24-03-2012, 12:59
نه داداش راحت باش من از فن بوی های تعصبی سونی نیستم
از این به بعد هر چی دوست داشته باشم میخرم
من الان آرک دارم و ازش راضی هستم
شاید خیلی صبر کنم تا سونی 4 هسته ای معرفی کنه بعد گوشیم رو عوض کنم

دو هسته ایشو یه سال بعد از همه برندها داده:دی چه برسه چهار هسته ای :27:

فعلا کرده تو اکسپریا در نمیاره :31:

noisymind
24-03-2012, 13:32
سونی رسما اعلام کرده بود که تا سال 2013 از 4 هسته ای خبری نیست.
حالا چرا اینقدر زیراب این گوشی بدبخت که تازه اومده رو میزنین؟:31: مگه همه گوشی میخرن که باهاش بازی کنن؟!!! برای خیلی ها برنامه های کاربردی و مالتی مدیا از همه چیز مهمتره. که فکر نکنم باقی گوشیا از این نظر به پای این برسن.

اینم نظر یکی از دوستان موبایلستانی که GS2 هم داشته :

خوب من فرقش رو با اس2 میگم چون قبل این اس2 داشتم
به نظر من اس2 عکس گرفتنش از این بهتره با اینکه دوربینش 8 هستش و این 12 که خوب شاید با اومدن ورژنهای بعدی ارتقا پیدا بکنه ولی فعلا نه (البته میبخشین من شمال بودم یه 2-3 تاعکس گرفتم ولی خوب عکسها شخصی هستش بنابراین نمی تونم تو سایت بزارم)
از لحاظ کیفیت تماس و آنتن دهی من نمیتونم نسبت به گالاکسی اس2 بگم ولی میتونم بگم عالیه چون یه جا رفتیم که بعضی گوشیها نمیتونستن تماس بگیرن با این شد.
وزنش خوب نسبت به اس2 سنگیرنتره ولی نه اذیت نمیکنه و به نظر من خیلی خوش دست هستش
هنگ تا حالا نداشتم مشکلی از این لحاظ.داغ شدن هم راستش بازی خاصی نریختم روش ولی اس2 من با بازیهایی مثل cut the rope هم بعد یه مدت گرم میشد (رام اون اپدیت بود و همه جور کرنلی هم ریخته بودم)که تو این اصلا نشد که میشه نتیجه گرفت از این لحاظ بهتره که خوب باید دید بازیهای حجیم و با کیفیت برای این رزولوشن وقتی بیان چه جوابی میدن
کیفیت صداش خیلی خوبه البته من طبق معمول هر گوشی که داشتم با هدفون تست نکردم چون اصلا دوست ندارم ولی با بلندگو کیفیت صدای خوبی داره و بلندی قابل قبول
باطری اون فعلا ظعیف تر از اس2 عمل کرده که خوب علت اون میتونه این باشه که فعلا باید چند باری شارژ بشه تا به حد درست خودش برسه بعد بشه نظر قطعی داد ولی فعلا با استفاده زیاد هر روز باید شارژ بشه که البته یکی از دلایل اصلی اون هم کیفیت صفحه نمایش هستش.
حالا 2 تا نکته بسیار عالی این گوشی
1-کیفیت صفحه نمایش اون که به جرات بگم اگه این گوشی جاوا بود ولی این کیفیت صفحه رو داشت از خیلی از گوشیهای الان بیشتر میارزید(چیزی که من واقعا اهمیت میدم و باور کنین هرکی دید گفت بابا این چیه تا حالا همچین چیزی ندیدیم)
2-طراحی اون که فوق العاده هستش و تا حالا تنها گوشی بوده که حتی کسایی که اصلا موبایل باز هم نیستن نتونستن از کنارش به سادگی بگذرن و از زیباییش لذن نبرن.(یعنی تو شمال که رفته بودیم از فامیل اینا هرکی دید گفت واقعا خوشگله با اینکه سلیقه ها متفاوت هستش)
جمع بندی کلی اینکه من خیلی راضیم از خریدش با اینکه تو دوربینش فعلا ضعف زیادی میبینم ولی خوب دوستان منتظر باشن قیمتش مطمینا پایین میاد و به یه قیمت معقول تر میرسه)

shahabprince
24-03-2012, 15:29
پس منتظر میمونم ببینم آپدیت چی واسش میاد اگه مشکلاتش برطرف شد میگیرمش

Sheil
25-03-2012, 01:25
یکی از دوستام می خواست iphone4 بگیره ، بعد وقتی چشمش به این گوشی افتاد اینو گرفت .
اون که خیلی تعریف می کنه ، سعی می کنم در اولین فرصت باهاش کار کنم و نتیجه رو اینجا می ذارم

adrenalin
25-03-2012, 11:36
سونی بخواد خیلی راحت میتونه کواد کور بزنه همون جوری که پی اس ویتا کوادکور هست ولی نمیدونم سیاست کاری سونی رو گوشی هاش اینجوریه
البته کوادکور هم بیاد زیاد مالی نیست اونم با اندروید

hoomi_gta
25-03-2012, 18:09
سونی یک گوشی فقط برای ژاپن زده به اسم acro hd که همین مشخصات Xperia S و داره ولی با پوشش ویژه نانو ضد آب شده . و یکسری مشخصات دیگه مثلا micro sd بهش میخوره. سایر مشخصاتش مثل S سی پی یو 1.5 دوآل رم 1 گیگ حافظه داخلی 32 و دوربین 12 مگاپیکسلی و داره.خیلی چیز خوفیه کاش بیاد ایران
جالبه تو چارت فروش ژاپن صدر جدول بوده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F2012%2F03%2F23%2Fxperia-acro-hd-is-a-best-seller-in-japan%2F)

saver
25-03-2012, 18:21
سونی یک گوشی فقط برای ژاپن زده به اسم acro hd که همین مشخصات Xperia S و داره ولی با پوشش ویژه نانو ضد آب شده . و یکسری مصخیات دیگه مثلا micro sd بهش میخوره. سایر مشخصاتش مثل سی پی یو 1.5 دوآل رم 1 گیگ حافظه داخلی 32 و دوربین 12 مگاپیکسلی و داره.خیلی چیز خوفیه کاش بیاد ایران
جالبه تو چارت فروش ژاپن صدر جدول بوده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F2012%2F03%2F23%2Fxperia-acro-hd-is-a-best-seller-in-japan%2F)

فکر کنم اینا فقط تو ژاپن آنتن بده فکر کنم اینا CDMA باشن که این نوع شبکه فقط تو ژاپن فکر کنم باشه
شرکت پنتک هم برای کره گوشیهای خفنی میزنه

این همون چیزیه که اینجا معنا نداره مثلا میوه خوب صادر میشه میوه آشغال رو خودمون میخوریم :20:

shahabprince
26-03-2012, 14:37
البته کوادکور هم بیاد زیاد مالی نیست اونم با اندروید

به نظرم اگه هر شرکتی سیستم عامل آندروید رو واسه خودش بهینه سازی کنه و طبق سخت افزاری که روی اون گوشی هست بهینه سازیش کنه یا بهتر بگم سیستم عامل رو با سخت افزار مچ کنه خیلی از مشکلات حل میشه
مثل سخت اقزارهای اپل که به نظر من خیلی با هم مچ هستن و نرم افزار و سخت افزار همکاری خوبی با هم دارن
به همین دلیل هست که تو آیپد جدید از پردازنده ی 2 هسته ای استفاده کردن
چون نیازی به 4 هسته نداشت
من امروز یکی از دوستام xperia s رو خریده بود یه نیم ساعت باهاش کار کردم ولی با وجود 2 هسته ای بودن تو منو ها بعضی وقتا کند عمل میکرد و این نشون از مچ نبودن سیستم عامل با سخت افزار هست یا شایدم به خاطر محیط کاربری سونی هست که مشکل داره

adrenalin
26-03-2012, 15:21
یه مشکل اصلی اندروید این که نسخه های اندروید از سخت افزار گوشی ها عقبه و همین باعث میشه که خوب مچ نشه و مورد بعدی هم نسخه ها اندروید دارن زیاد میشن و هنوز هم گوگل به یه نسخه پایدار نرسیده تازه از ورژن 4 داره شروع میشه ولی بازم دیره سخت افزار ها داره اینقدر تنوعشون میره بالا که سیستم عامل و برنامه نویس ها داره ازشون جا میمونه :دی که این زیاد خوب نیست اونم واسه سیستم عاملی که هر روز چند صدهزار دستگاه داره به خودش جذب می کنه

Bahman.M86
26-03-2012, 20:00
با سلام خدمت دوستان

من Galaxy S II داشتم ولی به دلیل بزرگی فروختمش، گوشی خوبی بود ولی خوش دست نبود
ضمن احترام به علاقمندان این گوشی ، این صفحه ای که این گوشی داره قابل رقابت با Super AMOLED نیست ، درضمن گوشی بیش از حد بزرگه و گوشی خوش دستی نیست.... اما خوب چیزهایی داره که باعث شده گوشی قابل احترامی باشه مثل دوربین عالی( نه به خاطر رزولوشن بالاش ، بلکه بخاطر کیفیت لنز) و همچنین سرعت تحسین برانگیز آماده بکار شدن دوربین
من میخواستم بخرمش ولی بادیدن ابعاد و نوع صفحه اش منصرف شدم ....
برای من همون Galaxy S Advance مناسب تره ، چون من ترجیه میدم صفحه Super AMOLED باشه و زیر 4 اینچ باشه

با تشکر

shahabprince
27-03-2012, 09:47
با سلام خدمت دوستان

من Galaxy S II داشتم ولی به دلیل بزرگی فروختمش، گوشی خوبی بود ولی خوش دست نبود
ضمن احترام به علاقمندان این گوشی ، این صفحه ای که این گوشی داره قابل رقابت با Super AMOLED نیست ، درضمن گوشی بیش از حد بزرگه و گوشی خوش دستی نیست.... اما خوب چیزهایی داره که باعث شده گوشی قابل احترامی باشه مثل دوربین عالی( نه به خاطر رزولوشن بالاش ، بلکه بخاطر کیفیت لنز) و همچنین سرعت تحسین برانگیز آماده بکار شدن دوربین
من میخواستم بخرمش ولی بادیدن ابعاد و نوع صفحه اش منصرف شدم ....
برای من همون Galaxy S Advance مناسب تره ، چون من ترجیه میدم صفحه Super AMOLED باشه و زیر 4 اینچ باشه

با تشکر

به نظرم اشتباه کردی که گوشیتو فروختی
کسی که با Super AMOLED کار کرده باشه به نظرم نمیتونه با صفخه های دیگه کنار بیاد
ضمنا GS II که خیلی خوش دسته
خوب گوشی به خاطر صفحه ی بزرگش بزرگه دیگه
نمیتونن صفحه رو بزرگ بزنن بعد گوشی رو کوچیکتر از صفحه بسازن
شما یه گوشی بخر که حتما Super AMOLED داشته باشه

Bahman.M86
27-03-2012, 11:25
به نظرم اشتباه کردی که گوشیتو فروختی
کسی که با Super AMOLED کار کرده باشه به نظرم نمیتونه با صفخه های دیگه کنار بیاد
ضمنا GS II که خیلی خوش دسته
خوب گوشی به خاطر صفحه ی بزرگش بزرگه دیگه
نمیتونن صفحه رو بزرگ بزنن بعد گوشی رو کوچیکتر از صفحه بسازن
شما یه گوشی بخر که حتما Super AMOLED داشته باشه

درمورد Super AMOLED بودن 100% باشما موافقم ، کسی که گوشی با صفحه ی Super AMOLED بگیره دستش دیگه نمیتونه گوشیی با صفحه ی LCD یا غیره رو بگیره دستش
درمورد فروختن SGS II هم الان تا حدودی پشیمون هستم ولی برای دستهای من یکم بزرگ و UnStable بود ، ولی خوب همونطور که اندازه ی قد آدم ها متفاوته ، دستهاشون هم میتونه متفاوت باشه( قد من 173cm هست:31:)
( میدونم که اینجا تاپیک Xperia S هست ولی تاپیک خود i9070 خیلی سوت و کور بود، اینه که اینجا می پرسم)
یه سوال دیگه داشتم و اون اینه که اگه قرار باشه یه رده بندی بین گوشی ها انجام بشه ، اونوقت Galaxy S Advance i9070 از لحاظ چیپ گرافیکی و نوع چیپ پردازنده و چیپ اصلی خود گوشی ، کجای این رده بندی قرار میگیره؟ یعنی منی که تجربه ی کار با SGS II رو داشتم ، افت کیفیت محسوسی رو در کار با i9070 احساس خواهم کرد؟

noisymind
27-03-2012, 11:33
حداقل برید تو تاپیک گالاکسی S2 مطرح کنید که اونجا خیلی هم شلوغه :31:

h!tman
27-03-2012, 11:56
دارم میرم باش کار کنم:دی
2ساعت دیگه ببینم به سونی فحش میکشم یا نه : ))

Bahman.M86
27-03-2012, 12:11
دارم میرم باش کار کنم:دی
2ساعت دیگه ببینم به سونی فحش میکشم یا نه : ))

پس نتیجه ی کار کردنت رو حتما بیا به ما هم بگو

شاید ما هم حال نکردیم و روح پدر مرحوم رئیس سونی رو مورد لطف و عنایت قرار دادیم!!!:31::5::21:

saver
27-03-2012, 15:08
پس نتیجه ی کار کردنت رو حتما بیا به ما هم بگو

شاید ما هم حال نکردیم و روح پدر مرحوم رئیس سونی رو مورد لطف و عنایت قرار دادیم!!!:31::5::21:

تغصیر خودمونه وقتی هر آشغالی میزنه میریم میخریم نتیجه اش هم همینه
امروز sd card رو بر میداره فردا بلوتوث رو حذف میکنه پس فردا صفحه تک رنگ میزنه !!!!

M@hdi-B
27-03-2012, 16:54
تغصیر خودمونه وقتی هر آشغالی میزنه میریم میخریم نتیجه اش هم همینه
امروز sd card رو بر میداره فردا بلوتوث رو حذف میکنه پس فردا صفحه تک رنگ میزنه !!!!

دیگه در این حد هم نیست :46:

h!tman
27-03-2012, 17:48
باز گشتیم:دی
متاسفانه الاغی که قرار بود برام بیاره یکم دیر کرد تو این هوای تهران توی خیابون وایساده بودم:دی
بعد از اون گوشی رو که گرفتم ،
خوب واقعا تو عکسا به اندازه ای که واقعا هست خوشگل نیست!
و البته به اندازه ای که واقعا هست مکعب مستطیل نیست!!
ببینید من گوشی هام تا الان از گلکسی اس بوده و گلکسی اس 2 و آرک و نئو و لایو و دیزایر اس و و وایلد فایر اس و آپتیموس بلک و 2 ایکس و 3دی و امثالهم!(شده بعضی هاشون 10روزه باشه ) تقریبا با بقیه گوشی ها مثل Razr و نوت و اتریکس و فوتون و امثالهم مثل اکسپریا اس کار کردم!
ولی تقریبا میشه گفت این گوشی خیلی بد دسته! فوق العاده ترکیب بندی دکمه هاش غلط و اشتباهه
من راحت ترین گوشی که دستم گرفتم گلکسی اس بوده و همین الان هم به همین خاطر Galaxy S WIFI خریدم!!!!
و از نظرم ریزر هم کمی بد دسته ولی این گوشی خیلی بد دسته =))
زیر نور آفتاب خواناییش نسبت به S AMOLED هایی که داشتم خیلی کمتره ولی بازم خوبه!
اینترفیس گوشی احساس گوشی 1تومنی رو بهت نمیده ! یعنی بدون لانچر و کاستوم رام حس میکنی دستت Galaxy Y هست!
دوربینش توی روز زیاد نویز داره! نمیدونم کسی توجه کرده یا نه ولی یکم زوم کنید زدگی ها به وضوح دیده میشه
توی فیلم برداری دوربین خوبی داره! هرچند دیوایسی نداشتم این یک موردو تست کنم
این 3تا نقطه کوچولوهه هست:دی
من گفتم بروبکس بد میزنن خودم اومدم کلاس بزارم خیلی دقیق بزنم دیدم دهه : )) حتی برا خودمم مشکله
با mxپلیر زدیم خیلی خوب ویدئو پخش میکنه! بدون هیچ لگی خوب البته بایدم اینطور باشه
این نمیدونم چرا 670تا رم خالی داشت در حالی که رو اس2 حدودا 740 تا خالی داشتم
آخه آدم بگه اینترفیس! تاچ ویز جلوی این کلا یک دنیاس: ))
صدا گوشی خوبه ! هرچند کیفیت ایده آل من رو نداشت!
هدفون هاش نمیدونم چرا به دلم ننشست! که با یک 60تومن خرج اضافه درست میشه
نکته : کلا بیخیال رام سونی شید
نکته 2 : بیخیال شارژ نگه داشتن زیاد بشید چون توی حدود 35دقیقه کار کردنم با ویدئو و بدون وایفای و شبکه 2جی حدود 18درصد کم کرد!
نکته 3: آرتروز :دی

jamisem
27-03-2012, 19:02
hitman جان ممنون
یه سوال دیگه
من میخواستم این گوشی بخرم اما الان شک کردم به نظر خودت sensation xe یا xl بگیرم یا این گوشی؟؟؟
(کلا از سامسونگم بدم میاد نگو سامسونگ بگیر)
چی بگیرم؟؟؟

h!tman
27-03-2012, 19:06
hitman جان ممنون
یه سوال دیگه
من میخواستم این گوشی بخرم اما الان شک کردم به نظر خودت sensation xe یا xl بگیرم یا این گوشی؟؟؟
(کلا از سامسونگم بدم میاد نگو سامسونگ بگیر)
چی بگیرم؟؟؟

دیگه گفتم یکم بد دسته ولی خوب گوشی عالی هست! من فقط عیب هاشو گفتم
سنسیشن ها کلا به چشم یک افتضاح ساخت دیده میشن!
همینو بگیر

jamisem
27-03-2012, 19:31
به نظرت htc one x کی میاد ؟ ارزش داره واسش صبر کنم؟ به نظرت قیمتش چقدره وقتی بیاد؟
نسبت به این چقدر فرق داره؟؟

biostar
27-03-2012, 19:42
برای مشاوره به این تاپیک برید

مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینجا تاپیک مشاوره نیست

adrenalin
28-03-2012, 19:21
به نظر من دوستانی که این گوشی دارن و یا ازش استفاده کردن و دیدن یه سری مشکلات داره به ساپورت سونی خبر بده بد نمیشه چون اینجوری تو آپدیت اندروید بعدی کلی از مشکلات حل بشه

M@hdi-B
28-03-2012, 19:30
به نظر من دوستانی که این گوشی دارن و یا ازش استفاده کردن و دیدن یه سری مشکلات داره به ساپورت سونی خبر بده بد نمیشه چون اینجوری تو آپدیت اندروید بعدی کلی از مشکلات حل بشه

خودشون خبر دارن :31:

تو موبایلستان می گفتن آپدیت اومده براش دوستانی که دارن(ما که پول نداریم:31:) آپ کنن ببینن چطور میشه :46:

sajjad1973
29-03-2012, 10:19
اقا کسی اینجا هسن که xperia S داشته باشه - اگه هست لطف کنه و یه نمونه عکس که با xperia S گرفته تو قسمت عکسهای گرفته شده با گوشی های اندرویدی بزاره

apoosh
29-03-2012, 15:35
چندتا از ایراداهاش دراین دو هفته ای که دستم بوده را میگم، دوستان دیگه هم که اکسپریا اس دارند چک کنند ببیند برای اونها هم چنین ایراداتی داره یا نه

1- فوکوس بعضی وقتها افتضاح عمل میکنه! یعنی تصویر را بدون اینکه به خودش زحمت فکر کردن بده، تار میگیره. در موقع فیلمبرداری و تحرک اجسام این موضوع بدتره، یعنی کافیه از نزدیک چیزی رو بگیرید و بعد برید سراغ محیط عادی، تا بخواد دوزاریش بیفته کلی تصویر تار تحویل شما میده
2- در کیبورد فارسی حرف "ژ" رو نداره!
3- بعضی اس ام اس های فارسی قاطی پاتی میره که هنوز نفهمیدم چرا اینجور میشه، یعنی گیرنده یه مشت دری وری تحویل میگیره! تقریبا از هر 5 تا یکی اینطور میشه
4- قفل Pattern رو که میذاریم، همچنان قفل اسلایدی نمایشگر باقی میمونه! یعنی مجبوریم از دوتا قفل رد بشیم!!

البته این ایرادهاش بود که فکر میکنم همه با آپدیت حل بشه، وگرنه در کل گوشیه خوبی هست

M@hdi-B
29-03-2012, 15:54
باگ اسمس تایید میشه مال من همش دری وری می رفت نه پنج تا یدونه :31:

adrenalin
29-03-2012, 18:44

Some new Sony Xperia S firmware (6.0.A.3.73) has started to roll out on some handsets. This firmware was certified by the PTCRB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) on 19 March and is currently the latest firmware to be certified. A reader from Saudi Arabia supplied the screen shot below but a firm change log is unknown at this point. The firmware is still based on Android 2.3.7. No update is available on our Xperia S so if you have updated to this new firmware we’d love to know if you’ve noticed anything different.

adrenalin
30-03-2012, 22:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shahabprince
30-03-2012, 23:52
یه مشکلی که من تو تاپیک های خارجی دیدم این بود که:
تماسهای ویدیویی رو شبکه ی 3g گوشی کار نمیکنن و کاربرا باید از نرم افزاری مثل Skype استفاده کنند
گرچه که این مشکل تو ایران مهم نیست ولی خوب ایراده دیگه:27:

born89
31-03-2012, 16:03
سلام
دوستاني كه اين گوشيرو دارن با سيستم مكانياب "گلوناس"ك ميگن تو اين گوشياس كار كردن؟
ميشه ي عكس از محيط اون برنامه در صورت امكان بزارين ؟
ممنون.

saver
31-03-2012, 20:21
سلام
دوستاني كه اين گوشيرو دارن با سيستم مكانياب "گلوناس"ك ميگن تو اين گوشياس كار كردن؟
ميشه ي عكس از محيط اون برنامه در صورت امكان بزارين ؟
ممنون.

گلوناس برنامه نیست بذار برات توضیح بدم
gps یه سیستمن ماهواره ای موقعیت یاب جهاینه که توسط آمریکا ایجاد شده و متشکل از سی و چند تا ماهواره هست که با سرعت ثابت و در نقطه ثابت از زمین و با گردش زمین میچرخند یعنی هر بار چرخش آنها برابر با یک 24 ساعت ماست
یعنی در نقطه ای ثابت از فضای آسمان قرار دارند و یک ماهواره اضافه هم در نظر گرفته شده که در صورت نیاز جایگزین ماهواره با مشکل روبرو شده قرار میگیره

حالا کشور روسیه هم چنین سیستمی رو برای خودش درست کرده با تعدادی ماهواره و اسم این سیستم رو گلوناس گذاشته

حالا تو گوشیهای 2011 و 2012 سونی اریکسون (سونی) سیستم موقیعت یاب از هر دوی این سیستم ها استفاده میکنه برای دقت در موقعیت یابی و همچنین تسریع در قفل شدن بر ماهواره ها

adrenalin
31-03-2012, 23:34
در تکمیل حرف این دوستمونم بگم که یه جورایی دیگه محتاج سیستم امریکایی نیست و در مواقع نیاز میشه از گلوناس استفاده کرد
چون اگه GPS هم یه زمانی تحریم بشیم میشه از این به راحتی استفاده کرد

hoomi_gta
03-04-2012, 17:44
جدید ترین قیمت گوشی چنده؟

MOHAMMAD2010
03-04-2012, 17:59
GPS هم یه زمانی تحریم بشیم میشه از این به راحتی استفاده کرد
GPS هیچ وقت تحریم نمیشه ! مثل این میمونه بگیم هاتبرد تحریم بشه !

adrenalin
03-04-2012, 20:43
GPS هیچ وقت تحریم نمیشه ! مثل این میمونه بگیم هاتبرد تحریم بشه !

من منظورم خوب نرسوندم دوست عزیز :11:
منظورم اینکه که الان امریکا بگه کلا دست رسی جی پی اس برای چندین کشور قطع بشه ایران یا کشور های X , Y و... دستشون میمونه تو پوست گردو :دی برای همین روسیه یه همچین سیستمی راه انداخته مثل چین و...

از این بیشتر بحث نشه بهتره میره تو حاشیه :دی

mohamad skystar
14-04-2012, 22:17
این گوشی به نظر من از امکانات خیلی عالی بهره مند هست.
دوستان یه سوال
آندرویید 4 روش نصب کردین OK بوده؟ تو سایت GSMARENA نوشته ورژن 2.3 قابل ارتقا به 4
نسبت به قیمت ارزش خرید داره یا صرفه به هزینه بیشتر برای خرید iPhone 4S هست؟
چون الان اختلاف قیمت گزافی ندارن.

h!tman
14-04-2012, 22:30
این گوشی به نظر من از امکانات خیلی عالی بهره مند هست.
دوستان یه سوال
آندرویید 4 روش نصب کردین OK بوده؟ تو سایت GSMARENA نوشته ورژن 2.3 قابل ارتقا به 4
نسبت به قیمت ارزش خرید داره یا صرفه به هزینه بیشتر برای خرید iPhone 4S هست؟
چون الان اختلاف قیمت گزافی ندارن.
4s که بهتره
رو این حرفی نمیزنم! چون مثل این میمونه بگید پلتفرم ویندوز بهتره یا مکینتاش:دی محمد جان ماشینیشو بگم مثل این میمونه بگی GLX بهتره یا 206! خوب هر کدوم مزایا و معایبی دارن
ولی از نظر ساخت و اینا من که به دلم ننشست! چند صفحه قبل بچه ها ریویو گذاشتند
میتونی با این پول Note یا همون 4S رو تهیه کنی به نظرم معقولانه تره

14-04-2012, 23:19
گوشی خوبیه ، اما مثل اینکه یه سری اشکالات مثل ضعف دکمه های گوشی و ضعف تاچ و ... داره... گزینه هایی مثل Note و 4S هم قیمت این هستند... توصیه میکنم نگاهی به Galaxy Nexus هم بکنید ، اونقدرا ضعفی نسبت به این گوشی نداره و 200 تومن ارزون تره...

shahabprince
15-04-2012, 12:26
گوشی خوبیه ، اما مثل اینکه یه سری اشکالات مثل ضعف دکمه های گوشی و ضعف تاچ و ... داره... گزینه هایی مثل Note و 4S هم قیمت این هستند... توصیه میکنم نگاهی به Galaxy Nexus هم بکنید ، اونقدرا ضعفی نسبت به این گوشی نداره و 200 تومن ارزون تره...

این فرق میکنه:31:
طراحیش متفاوت تره
ضمن اینکه آرم سونی روش هست
از آرم سونی نمیشه گذشت:31:

golmohammadi
15-04-2012, 14:00
چندتا از ایراداهاش دراین دو هفته ای که دستم بوده را میگم، دوستان دیگه هم که اکسپریا اس دارند چک کنند ببیند برای اونها هم چنین ایراداتی داره یا نه

1- فوکوس بعضی وقتها افتضاح عمل میکنه! یعنی تصویر را بدون اینکه به خودش زحمت فکر کردن بده، تار میگیره. در موقع فیلمبرداری و تحرک اجسام این موضوع بدتره، یعنی کافیه از نزدیک چیزی رو بگیرید و بعد برید سراغ محیط عادی، تا بخواد دوزاریش بیفته کلی تصویر تار تحویل شما میده
2- در کیبورد فارسی حرف "ژ" رو نداره!
3- بعضی اس ام اس های فارسی قاطی پاتی میره که هنوز نفهمیدم چرا اینجور میشه، یعنی گیرنده یه مشت دری وری تحویل میگیره! تقریبا از هر 5 تا یکی اینطور میشه
4- قفل Pattern رو که میذاریم، همچنان قفل اسلایدی نمایشگر باقی میمونه! یعنی مجبوریم از دوتا قفل رد بشیم!!

البته این ایرادهاش بود که فکر میکنم همه با آپدیت حل بشه، وگرنه در کل گوشیه خوبی هست

یه عده ایرادها عمومی هستند
مثلا فوکوس در فیلمبرداری
در گوشیهای قبلش هم ممکن بو دو یا سه ثانیه بکشه تا موقع عوض شدن صحنه فوکس انجام بشه
وقتی پترن تعریف میکنی کیلاکر گوشی اره هنوز میمونه که در گوشیهای قبلی هم اینچنین بود
خداییش تو آرک خیلی منو اذیت میکرد این موضوع
هرچند با نرم افزارها و ... مشکل حل میشد
در مورد پیامها که بد میرند احتمالا از تنظیمات پیام باشه
از اولش اینطوری بود ؟

حالا یه سوال هم خودم دارم
این قسمت پایین گوشی که با یه نوار جداش ده و اونوار پشتش دیده شمیشه تو این قسمت چی هستش؟

h!tman
16-04-2012, 13:46
این فرق میکنه:31:
طراحیش متفاوت تره
ضمن اینکه آرم سونی روش هست
از آرم سونی نمیشه گذشت:31:

ما که کار کردیم کلا از خیر پدر صاحاب سونی هم گذشتیم:دی

adrenalin
16-04-2012, 17:26
ما که کار کردیم کلا از خیر پدر صاحاب سونی هم گذشتیم:دی

ما مو میبینیم و شما پیچش مو :دی
میدونید چیه دوستان بعضی از دوستان اینقدر با گوشی های متفاوت کار کردن تا توی یه گوشی یه ضعف کوچیک میبینین ازش زده میشن چون گوشی های بهتری هم بوده که نظرشون رو جالب کنه الانم همین جوریه الان همین گوشی اکسپریا اس یا نکسوس جدید و... بقیه گوشی های جدید رو باهاشون کار کنه میگه اقا ته گوشی و بهتر از این نیست فلان :دی / اون دوستون از یه زاویه دیگه به گوشیش نگاه می کنه و یکی دیگه از یه زاویه دیگه نگاه می کنه و میگه فلان :40:
کلا دارم میگن :10:

h!tman
16-04-2012, 18:46
آخه نکسوس هم چیز مالی نبود
تو بازی هم اون چراغاش خاموش نمیشد
یک چیزی هست! این گوشی وقتی خیلی خوبه (فوق العاده خوب!) که با گوشی دیگه کار نکرده باشی
یکی خود رابط کاربری سونی خیلی داغونه :| گوشی نخریده باید Miui زد
یکی گوشی خیلی درازه انگار:-؟
سونی با آرک هم نتونست جلوی ضرر دهی رو بگیره
پس بهتره به جای این که یک سری سخت افزارو با شکل مختلف بده! یا چند سخت افزار مختلف با یک قیافه
چند سخت افزار با چند قیافه بزنه تا دستای مشتری برای خرید باز بمونه
سونی مثل همیشه رنج زیر قیمت بازار ایران رو در دست داره! رقیب نوکیاس
در عوض در رنج بالا نمیتونه رقیب موتورولا،سامسونگ و ال جی بشه! البته ال جی سخت افزار خوبی میزنه ولی مثل سونی ساپورت خوبی نداره
اچ تی سی هم که بیخیال: ))
کلا انگار همه برند ها یک جور نقص رو برای ادامه رقابت گذاشتتند
Adrenalin جان نمیدونم با S کار کردی یا نه
ولی حاضرم 500تومن سر بدم دو هسته ای سونی شبیه آرک بدون کلید سخت افزاری باشه

16-04-2012, 19:44
ولی حاضرم 500تومن سر بدم دو هسته ای سونی شبیه آرک بدون کلید سخت افزاری باشه
واسه آرک کلید هویج افزاریه؟! :-؟

adrenalin
17-04-2012, 18:45
کلا سونی همین جوریه دیگه اون از اون از تلوزیون ها دوربین عکاسی و... همشون تقریبا یه امکانات دارن ولی تو یه چیز های جزئی باهم فرق می کنن الانم حکایت گوشی هاشه
شما الان می خواستید دو هسته ای بگیرید چی میگیرد؟

titanium_zarin
17-04-2012, 23:52
دوستان اینو دیدید ؟؟

h!tman
18-04-2012, 21:38
واسه آرک کلید هویج افزاریه؟! :-؟
پارسا ماری جوانا میزنی؟
میگم طراحی آرک بدون اون 3تا کلید پایین

کلا سونی همین جوریه دیگه اون از اون از تلوزیون ها دوربین عکاسی و... همشون تقریبا یه امکانات دارن ولی تو یه چیز های جزئی باهم فرق می کنن الانم حکایت گوشی هاشه
شما الان می خواستید دو هسته ای بگیرید چی میگیرد؟

احتمالا Note ، Atrix 2 ، Gs2،
One S اگر سالم باشه : ))
و یا صبر میکنم برای gs جدید!

18-04-2012, 21:45
پارسا ماری جوانا میزنی؟
میگم طراحی آرک بدون اون 3تا کلید پایین
جملتو مث آدم بگو خو. :| فک کردم میگی مثل آرک باشه دکمه هاش مث S نباشه. :دی

fabio montari
18-04-2012, 22:08
دوستان میتو نید برید علائدین تستش کنید من تستش کردم ولی اصلا باهاش حال نکردم اصلا خیلی تاچش بد و خیلی جنسه بدنش اشغال بود 1100 بدی اینو بخری پسر عمم میخواست بخره شانس اورد دید و تستش کرد وگرنه منو میکشت !

apoosh
19-04-2012, 11:56
یه عده ایرادها عمومی هستند
مثلا فوکوس در فیلمبرداری
در گوشیهای قبلش هم ممکن بو دو یا سه ثانیه بکشه تا موقع عوض شدن صحنه فوکس انجام بشه
وقتی پترن تعریف میکنی کیلاکر گوشی اره هنوز میمونه که در گوشیهای قبلی هم اینچنین بود
خداییش تو آرک خیلی منو اذیت میکرد این موضوع
هرچند با نرم افزارها و ... مشکل حل میشد
در مورد پیامها که بد میرند احتمالا از تنظیمات پیام باشه
از اولش اینطوری بود ؟

حالا یه سوال هم خودم دارم
این قسمت پایین گوشی که با یه نوار جداش ده و اونوار پشتش دیده شمیشه تو این قسمت چی هستش؟

این نوار بیشتر جنبه تزئینی داره و یکی از نکات متفاوت اون در طراحی هست و کار خاصی هم نمیکنه جز اینکه در هنگام زنگ خوردن و کار با گوشی روشن میشه و جلوه قشنگی به اون میده
البته بخاطر نورش و علامتهای توش، یه جورایی راهنمای سه تا کلید لمسی بالاش هم هست

apoosh
19-04-2012, 12:07
دوستان میتو نید برید علائدین تستش کنید من تستش کردم ولی اصلا باهاش حال نکردم اصلا خیلی تاچش بد و خیلی جنسه بدنش اشغال بود 1100 بدی اینو بخری پسر عمم میخواست بخره شانس اورد دید و تستش کرد وگرنه منو میکشت !

به نظر من این صحبت شما علاوه بر اینکه تنها یک دیدگاه شخصی است، بلکه کمی هم غیرمنصفانه هست
البته من هم نمیخوام نظر شخصی خودم را در مورد این مدل بگم و در این نزدیک به 40 روزی که این گوشی رو داشتم (جزو اولین نفرات در ایران) ایراداتی هم در اون دیدم، اما به طور جد هم عرض میکنم که اگر نگم بهترین، به طور حتم یکی از بهترینهای موجود در دنیا است
شما میتونید حتی مجله معتبر Stuff (ماه April) را هم مطالعه کنید که نمره 5 از 5 را به این مدل داده (موردی که خیلی کم پیش میاد) و حتی در مقایسه با آیفون 4s هم اون رو برتر دونسته، فکر نمیکنم نظر متخصصان اونها بر آشغال بودن بدنه یا بدی تاچ باشه!!
پس لطفا با یک نظر شخصی چنین القابی را به این شاهکار ندهید، به طور یقین اکثر ایرادهای گوشی (که البته مشکل بزرگی هم نیستند) با برخی به روز رسانیها و همچنین مهاجرت به نسخه اندروید 4 برطرف خواهد شد

shahabprince
19-04-2012, 19:46

داداش توهم زدی
کیفیت بدنه خداست:27:
سونی حرف اول رو تو کیفیت میزنه
مشکلات تاچش هم با آپدیت به راحتی حل میشه
به همین راحتی میای تو تاپیک گوشی و گوشی رو با خاک یکسان میکنی
واقعا که:41:

M@hdi-B
19-04-2012, 19:55
داداش توهم زدی

با بقیه جملت کاری ندارم ولی این قسمتی که قرمز کردم رو جای دیگه نگی بهت می خندن

رو دست گوشیهای موتورولا بعد اچ تی سی و نوکیا کیفیت ساخت ندیدم

shahabprince
19-04-2012, 20:15
با بقیه جملت کاری ندارم ولی این قسمتی که قرمز کردم رو جای دیگه نگی بهت می خندن

رو دست گوشیهای موتورولا بعد اچ تی سی و نوکیا کیفیت ساخت ندیدم

حتما بهش میگم
دوست عزیز من منظورم این بود که کیفیتش خیلی خوبه
نگفتم که از همه سرتره که
چرا حالا شلوغش میکنی
موتورولا رو من چیکار داشتم این وسط
اصلا من با هیچ برندی مقایسه نکردم
منظورم از خداست یعنی اینکه خیلی خوبه

M@hdi-B
19-04-2012, 20:21
حتما بهش میگم
دوست عزیز من منظورم این بود که کیفیتش خیلی خوبه
نگفتم که از همه سرتره که
چرا حالا شلوغش میکنی
موتورولا رو من چیکار داشتم این وسط
اصلا من با هیچ برندی مقایسه نکردم
منظورم از خداست یعنی اینکه خیلی خوبه

الان من شلوغ کردم به نظرت یا تو ؟ موتورولا رو تو کاری نداری ولی من کار دارم چون گفتی حرف اولو می زنه

چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است ؟

موفق باشی

fabio montari
20-04-2012, 00:23
داداش توهم زدی

عزیزم واقعیته خودم سونی فن هستم ولی باید قبول کرد خراب کرد با این گوشی خدایش کیفین ساختش خوبه ؟ پس برو ببین htc one s چی هستش ! یا razr

shahabprince
20-04-2012, 13:51
عزیزم واقعیته خودم سونی فن هستم ولی باید قبول کرد خراب کرد با این گوشی خدایش کیفین ساختش خوبه ؟ پس برو ببین htc one s چی هستش ! یا razr

من با گوشی از نزدیک کار نکردم
اگه اینجوره که شما میگی پس کیفیتش زیاد خوب نیست
راستش فکر میکردم کیفیتش خوب باشه
با one x کار کردم خیلی کیفیتش بالا بود

adrenalin
20-04-2012, 14:02
بزارید اکسپریا پی وارد بازار بشه
حداقل میدونیم که بدنش المینیومه :دی

silent-assassin
20-04-2012, 14:56
کلا انتخاب حرفه ای تو این بازار تبدیل شده به یه کابوس

افتضاحه آقا! افتضاح

یکی بدنه آلومینیومی داره
یکی هسته Krait داره
یکی دیگه 720p هستش
یکی سوپر آمولیده
اون یکی دوربینش 12ست
یکی از اون یکی CPUقویتر داره اون یکی از این یکی GPUقوی تر داره

من موندم اینا یه گوشی کامل هم نه حداقل نسبتا کامل هم نمیتونن بزنن

M@hdi-B
20-04-2012, 15:29
اگه یه گوشی کامل بزنن که همه می رن اونو می خرن بقیه گوشیها باد می کنه :31:

به سرعت هم خز میشه :31:

hamed1297
20-04-2012, 15:30
وقتی یه نفر توی دلش به فلاند برند علاقه داره و با گوشی با برند متفاوت کار میکنه هیچ وقت نمیتونه اون تعصب رو کنار بزاره.
کیفیت رو خود آدم باید بببینه و نظر بده.
تجربه نشون داده نه تعریف کردن خیلی ها واقعی هست نه ایراد گیری هاشون.پس تا خودتون ندیدید قضاوت نکنید.

silent-assassin
20-04-2012, 17:21
هر دو بزرگوار درست میگید ولی من که بعد از 5سال میخوام گوشی عوض کنم (البته تو این مدت به لطف دوستان با اکثر گوشی های تاپ خیلی زیاد کار کردم) و بالاخره دست از W810!(عزیز دلمه!) بکنم به نظرتون باید چی بگیرم؟ Xperia P یا One S یا Xperia S ؟
یه جورایی هیچ کدوم نسبت به اون یکی برتری نداره

میاییم سراغ این میگن کنده و بدنش کیفیت نداره
میریم سراغ P بعدش برمیگردیم چون هنوز خبری ازش نیست!
اون One S هم که غیر از بدنش میگن دوربین و LCD با کیفیتی نداره

البته به نظرم CPUوGPU این گوشی هم با رزولوشن 720 که داره واقعا خوب عمل کرده
قیمتش هم که رسیده به 1100000
4روز پیش تا حالا نزدیک 100تومن افت کرده

پ.ن:این پست من مشاوره خرید نبودا!

پیشنهاد برا مدیرای عزیز: بدی نیست یه تاپیک بزنید که توش همه مدل های معروف CPU و GPU به صورت حدودی هم که شده با هم مقایسه بشن که تکلیف کاربرای مبتدی تره یه کم روشن تر بشه.:11:

fabio montari
20-04-2012, 19:57
من با گوشی از نزدیک کار نکردم
اگه اینجوره که شما میگی پس کیفیتش زیاد خوب نیست
راستش فکر میکردم کیفیتش خوب باشه
با one x کار کردم خیلی کیفیتش بالا بود

عزیز میتونی بری علا.دین تست کنی خودت تست کنی همه چی میاد دستت one x هم بدنش جنسه با حالی داره

shahabprince
20-04-2012, 20:54
هر دو بزرگوار درست میگید ولی من که بعد از 5سال میخوام گوشی عوض کنم (البته تو این مدت به لطف دوستان با اکثر گوشی های تاپ خیلی زیاد کار کردم) و بالاخره دست از W810!(عزیز دلمه!) بکنم به نظرتون باید چی بگیرم؟ Xperia P یا One S یا Xperia S ؟
یه جورایی هیچ کدوم نسبت به اون یکی برتری نداره

میاییم سراغ این میگن کنده و بدنش کیفیت نداره
میریم سراغ P بعدش برمیگردیم چون هنوز خبری ازش نیست!
اون One S هم که غیر از بدنش میگن دوربین و LCD با کیفیتی نداره

البته به نظرم CPUوGPU این گوشی هم با رزولوشن 720 که داره واقعا خوب عمل کرده
قیمتش هم که رسیده به 1100000
4روز پیش تا حالا نزدیک 100تومن افت کرده

پ.ن:این پست من مشاوره خرید نبودا!

پیشنهاد برا مدیرای عزیز: بدی نیست یه تاپیک بزنید که توش همه مدل های معروف CPU و GPU به صورت حدودی هم که شده با هم مقایسه بشن که تکلیف کاربرای مبتدی تره یه کم روشن تر بشه.:11:

one x بگیر خیال خودت رو راحت کن
روز به روز قیمتش میاد پایین
یه 1 ماه صبر کنی فکر کنم تا 1 تومن بشه
one x که از همه سرتره که هم از لحاظ cpu و هم از لحاظ gpu

silent-assassin
20-04-2012, 21:56
one x بگیر خیال خودت رو راحت کن
روز به روز قیمتش میاد پایین
یه 1 ماه صبر کنی فکر کنم تا 1 تومن بشه
one x که از همه سرتره که هم از لحاظ cpu و هم از لحاظ gpu

اینم حرفیه

حالا تا یه مدت دیگه ببینیم چی میشه
قیمتها احتمالا با این وضعیتی که داره پیش میاد شاید دارن به ثبات میرسن و احتمالا افت قیمت دلار هم خواهیم داشت (همه احتمالا!)

یه سوال هم بپرسم که اسپم نشه :

میگما این که 720p هست الان اکثر بازیها باید با رزولوژنش مشکل پیدا کنند دیگه؟ وضعیت اجرای بازیها چطوره روش؟ اتوماتیک فیت میشن یا حاشیه میندازه گوشی اطراف بازیها؟

M@hdi-B
21-04-2012, 05:20
اینم حرفیه

حالا تا یه مدت دیگه ببینیم چی میشه
قیمتها احتمالا با این وضعیتی که داره پیش میاد شاید دارن به ثبات میرسن و احتمالا افت قیمت دلار هم خواهیم داشت (همه احتمالا!)

یه سوال هم بپرسم که اسپم نشه :

میگما این که 720p هست الان اکثر بازیها باید با رزولوژنش مشکل پیدا کنند دیگه؟ وضعیت اجرای بازیها چطوره روش؟ اتوماتیک فیت میشن یا حاشیه میندازه گوشی اطراف بازیها؟

معمولا بازیهای گیم لافت فقط مشکل دار می شن بقیه مشکلی ندارن

titanium_zarin
22-04-2012, 19:20
اقایون کسی قیمت جدید نداره ؟؟
من یه قیمتی یکی از دوستان بهم داده چشمام شده قد هندونه ...
890 تا 850 !!

adrenalin
22-04-2012, 22:10
تو موبایل دات ای ار موبایل شهروند کرمانشاه قیمت 990 داده شاید این قیمت هایی که شما گفتی تو تهران پیدا بشه

راستی Neo L سونی هم تو ایران رونمایی شد :دی

hoomi_gta
23-04-2012, 15:33
من دیروز رفتم این گوشی و بگیر از علاءدین از 950 قیمت بود تا 1120. ولی اینایی که قیمت پایین میگفتن ته مسخره بود. اولا که چرت میگفتن گوشی بدون نصب نرم افزار نمیدیم و همه چیز پک و هم ورداشته بودن جدا میفروختن!! جالبه وقتی بهشون میگفتی بدون نرم افزار بده انگار بهشون توهین کرده باشی شاکی میشدن!! ولی میشد قیمت 1 میلیون و 30 فول پک و فروش گوشی بدون نصب نرم افزار پیدا کرد. یکی از فروشنده هایی که از خودش داشتم میخریدم منصرفم کرد گفت دو سه هفته دیگه میاد طرفای 850!!!

hoomi_gta
23-04-2012, 19:38
من دیگه طاقت نیوردم امروز گوشی و خریدم همون 1 و 30 فول پک با شارژر ماشین، کابل hdmi و دو nfc tag . خیلی وقته تو نخش بودم اون افتی که میخواستم و کرد دیگه بشه 850 یا 800 هم مهم نیست :دی
در نگاه اول و یکمی که باهاش کار کردم باید بگم گوشی فوق العاده و محشریه. حالا بیشتر کار کنم تجربیاتم و میگم. همون ابتدا هم برام آپدیت جدید اومد. ولی 4 نیست.
یچیز باحال هم بگم قابلیت نانو قاب گوشی را هم همون اول یارو برام تست کرد!! دست طرف از یه خودکاری جوهری شده بود خودش نفهمید سیم کارتم و که خواست جا بزنه کاور گوشی جوهری شد خفن. یارو کپ کرد منو میگی!! ولی با یه دستمال راحت پاک شد. حالا جالبه من یکم قبلش داشتم همین قابلیت نانو را به فروشنده میگفتم :دی

shahabprince
23-04-2012, 21:26
مبارکت باشه:46:
نمیدونم چرا قیمت گوشی نم نم داره میاد پایین
من میخوام اینقدر صبر کنم تا galaxy s 4 هم معرفی بشه بعد میرم گوشی میخرم:31:

hoomi_gta
23-04-2012, 21:43
مرسی رفیق . ارادتمند اتزیو فقید هم هستیم :دی
آره خیلی اومد پایین اونم به خاطر افت دلار بود. من از وقتی 1 و 400 بود قیمتشو دنبال میکردم دیگه خلقم تنگ شد نتونستم صبر کنم. انصافا نسبت به امکانات و سخت افزار خوفی که داره زیر 1 تومان براش بی انصافیه :دی اینقدر اختلاف قیمت با 4s 32 gb وقتی چیزی ازش کم نداره؟
راستی این nfs tag ها خیلی باحالن :دی البته بیشتر برای کسایی که دیگه درجه تنبلیشون در حدیه که حال و حوصله ی تاچ و ندارن به درد میخوره :دی

clau
23-04-2012, 22:00
با سلام من گوشی xperia arcخودم امشب فروختم xperia s32 خریدی چطور گوشی هست راضی هستی ازش قصد خریدش دارم راستی یک سوال اون 3تا دکمه مخصوص اندروید رو داره یا لمسیش کردن راستی اندرویدی که روش نصبه ورژن چنده:20:

24-04-2012, 00:15
من دیگه طاقت نیوردم امروز گوشی و خریدم همون 1 و 30 فول پک با شارژر ماشین، کابل hdmi و دو nfc tag . خیلی وقته تو نخش بودم اون افتی که میخواستم و کرد دیگه بشه 850 یا 800 هم مهم نیست :دی
در نگاه اول و یکمی که باهاش کار کردم باید بگم گوشی فوق العاده و محشریه. حالا بیشتر کار کنم تجربیاتم و میگم. همون ابتدا هم برام آپدیت جدید اومد. ولی 4 نیست.
یچیز باحال هم بگم قابلیت نانو قاب گوشی را هم همون اول یارو برام تست کرد!! دست طرف از یه خودکاری جوهری شده بود خودش نفهمید سیم کارتم و که خواست جا بزنه کاور گوشی جوهری شد خفن. یارو کپ کرد منو میگی!! ولی با یه دستمال راحت پاک شد. حالا جالبه من یکم قبلش داشتم همین قابلیت نانو را به فروشنده میگفتم :دی

مبارکت باشه.
نقاط قوتش چیا بودن به نظرت؟! نقاط ضعفش چه طور؟!
اگه کسی از آشناهات گوشی های هم رده رو دارن یه مقایسه بزاری خیلی جالب میشه.

EHSANRF
24-04-2012, 00:56
ارزش داره آیفون4 8گیگ رو با این گوشی تعویض کنم!؟
میخوام مطمئن بشم.

hoomi_gta
24-04-2012, 09:11
مبارکت باشه.
نقاط قوتش چیا بودن به نظرت؟! نقاط ضعفش چه طور؟!
اگه کسی از آشناهات گوشی های هم رده رو دارن یه مقایسه بزاری خیلی جالب میشه.
مرسی رفیق
تا حالا که نقطه قوتش از لحاظ فیزیکی وزن سبک طوریک ه خیلی سبک تر از چیزی بود که فکر می کردم و خوش دست تر از چیزی هم بود که خونده بودم. ظاهر فوق العاده جذاب مخصوصا اون نوار شیشه ای. من سفید گرفتم به نظرم سفیدم زیبا تر بود. جنس با کیفیت بدنه. جنس نانو که داره باعث میشه گرد و خاک هم به خودش نگیره. اثر انگشت هم روی قاب گوشی باقی نمیمونه. از لحاظ کارکرد هم سرعت فوق سریع گوشی. عملیات نصب نرم افزار و انتقال نرم افزار به حافظه حتی نرم افزار های بالای 20 مگ خیلی سریع انجام میشه. اصلا گوشی لگ نداره و خیلی روون. نرم افزار ها و ویجت های جالبی هم روی گوشی هست. وضوح تصویر فوق العاده . حافظش هم به نظر کافی میاد هرچند اگه جای اس دی کارت داشت بد نبود. دوربینش هم خوبه ولی حس 12 مگاپیکسل و نمیده البته قابلیت پانارومای 3d داره که جالب بود. در مورد دوربین کلا من دوربین دیجیتال و ترجیه میدم همین برند سونی . هنوز روش گیم سنگین نریختم تا قابلیت های گرافیکی و پردازشی و گوشی و بیشتر تست کنم.
نقاط ضعفش تا اینجا دکمه های پایینش یه ذره تو مخیه. بعضی موقع های باید دو یا سه بار بزنی . البته قلقش میاد دستت. مصرف باطریش هم به نظرم ینمه زیاده. نقطه ضعف دیگه ای تا حالا ندیدم همینایی که گفتم.
وقتی قیمت iphone 4s و با این مقایسه میکنی از اونجایی که از لحاظ سخت افزاری این گوشی از نظر خیلی از سایت های بنچمارکینگ سر تر هم هست به نظرم خرید اکسپریا اس گزینه بهتری باشه

hoomi_gta
24-04-2012, 09:22
دوستانی که گوشی و دارن دو تا سوال دارم. یکی اینکه برای اینکه بتونم فلش به گوشی وصل کنم دقیقا چه کابلی باید بگیرم؟ و اینکه وقتی گوشی و به کامپیوتر وصل می کنم برای این گوشی دیگه Mount و Unmount نداره و توی کامپیوتر هم نمیشه safe remove کرد. خواستم ببینم برای کشیدن کابل usb راهی نداره که safe remove کنیم؟ یا مشکلی نداره؟

24-04-2012, 15:24
ارزش داره آیفون4 8گیگ رو با این گوشی تعویض کنم!؟
میخوام مطمئن بشم.

اگه خودتون آیفون 4 8 گیگ دارین و میخواین اینو بگیرین ، حتما این کارو بکنین.
ولی اگه این گوشی رو دارین و میخواین بدین جاش آیفون 4 8 گیگ بگیرین اشتباه محظه.

Original Titan
24-04-2012, 18:56
دوستانی که گوشی و دارن دو تا سوال دارم. یکی اینکه برای اینکه بتونم فلش به گوشی وصل کنم دقیقا چه کابلی باید بگیرم؟ و اینکه وقتی گوشی و به کامپیوتر وصل می کنم برای این گوشی دیگه Mount و Unmount نداره و توی کامپیوتر هم نمیشه safe remove کرد. خواستم ببینم برای کشیدن کابل usb راهی نداره که safe remove کنیم؟ یا مشکلی نداره؟
اگه تو حالت MTP ‌وصل باشي نميخواد safe remove كني يا unmount نداره اصلا
ولي اگه MSC ‌باشه بايد گزينه Unmount ‌باشه از اونطرف هم تو پي سيت بايد safe remove بياد

=======================
درمورد تاچش كه ميگي رو موخه

گوشي Ray ‌هم همينطوري هستش دقيقا!‌ بعضا 2 بار بايد روي كليداي تاچ پايين كليك كني تا كار كنه
ولي تو آپديت آخرش كاملا درست شده!
مال شمام درست ميشه انشالا

titanium_zarin
24-04-2012, 19:27

کابل که اسمش otg هست ...
باقی رو هم دوستان جواب دادن !!

EHSANRF
24-04-2012, 21:00
اگه خودتون آیفون 4 8 گیگ دارین و میخواین اینو بگیرین ، حتما این کارو بکنین.
ولی اگه این گوشی رو دارین و میخواین بدین جاش آیفون 4 8 گیگ بگیرین اشتباه محظه.

نه آیفون 4 16 گیگ هست ( شرمنده اشتباه نوشته بودم )
و اینکه صد تومن هم سر میخواد!
به نظرتون تعویض کنم با این شرایط ضرر نمیکنم؟! مشکلی نداره!؟

EHSANRF
26-04-2012, 15:35
نه آیفون 4 16 گیگ هست ( شرمنده اشتباه نوشته بودم )
و اینکه صد تومن هم سر میخواد!
به نظرتون تعویض کنم با این شرایط ضرر نمیکنم؟! مشکلی نداره!؟

منتظرم چون باید فردا معامله کنم...
دوستان بگن با این وجود میصرفه!؟

PersiAndroid
26-04-2012, 16:31
به نظر من نه...
ميتونين آيفونتونو تو بازار قيمت خوب بفروشين و با پولش GNex نو بخرين

adel.alizadeh1994
26-04-2012, 17:27
سلام اقای homi-gta مگه این قابلیت nfs tag ها چه قابلیتیه؟

EHSANRF
26-04-2012, 17:50
به نظر من نه...
ميتونين آيفونتونو تو بازار قيمت خوب بفروشين و با پولش GNex نو بخرين

آخه یه کم خط و خش داره.

hamed1297
26-04-2012, 18:16
سلام اقای homi-gta مگه این قابلیت nfs tag ها چه قابلیتیه؟

با اجازه همون دوستی که ازش پرسیدی باید بگم گه 3-4 تا تگ هستن که توی پک همراه گوشی به فروش میرسن.هر کدوم هم یک رنگ هستن.شما میتونید بنا به نیازتون هر تگ رو تنظیم کنید تا با فقط نزدیک کردن گوشی به اون تگ ،تنظیمات دلخواهتون ست بشه.مثلا سر کار که میرید یکدونش رو میگذارید تنظیماتش هم میگذارید روشن شدن وای فای ،خاموش شدن جی پی اس یا سایلنت شدن گوشی و غیره.دست خودتونه چه تنظیماتی انجام بدین.

adrenalin
26-04-2012, 19:39
سونی یه چی میدونسته فعلا واسه این اندروید 4 نداده :31: چون هنوز ملت درگیر نصب نرم افزار وبازی هستن اخه خیلی حرفه وقتی طرف اپدیت بکنه به یه ورژن بالاتر بعد بخواد یه سری محدود بازی و نرم افزار استفاده
باز خدا پدر ماکروسافت و IOs بیامرزه :دی

PersiAndroid
26-04-2012, 20:33
:|
منظورتو نفهميدم يعني برنامه و بازي هاي جينجر برد رو آيسكريم نمي خوره...
اصلا اين دليل حساب نميشه... اصلا آيس كريم محدوديت نرم افزاري نداره

M@hdi-B
26-04-2012, 20:49
سونی یه چی میدونسته فعلا واسه این اندروید 4 نداده :31: چون هنوز ملت درگیر نصب نرم افزار وبازی هستن اخه خیلی حرفه وقتی طرف اپدیت بکنه به یه ورژن بالاتر بعد بخواد یه سری محدود بازی و نرم افزار استفاده
باز خدا پدر ماکروسافت و IOs بیامرزه :دی

تمام برنامه ها و بازیهایی که تا الان ریلیز شده با آیس کریم سازگاره به جز تعدادی انگشت شمار

این دلیل منطقی برای نیومدن آپدیت برای یه گوشی نیست

adrenalin
26-04-2012, 21:22
:|
منظورتو نفهميدم يعني برنامه و بازي هاي جينجر برد رو آيسكريم نمي خوره...
اصلا اين دليل حساب نميشه... اصلا آيس كريم محدوديت نرم افزاري نداره

تمام برنامه ها و بازیهایی که تا الان ریلیز شده با آیس کریم سازگاره به جز تعدادی انگشت شمار

این دلیل منطقی برای نیومدن آپدیت برای یه گوشی نیست

عجب بساطی داریم ما این داداشمونا واسه خودش سر خود اومده با اکانت من اینجا نظر داد :13:
شرمنده بچه ها :11::11:

hamed1297
26-04-2012, 23:14
یکم داداش رو نصیحت کن خوب:دی....این آیفونی ها نیاز به هدایت دارن:دی

shahabprince
01-05-2012, 09:27
xperia s
1 تومن شد

grendier
04-05-2012, 20:11
از مقابل که خیل خوشگله:5:.برم یکی بخرم.->1 میلیون تومن.:19:

amir504
04-05-2012, 23:06
منم میخوامش.....
ولی من که پولشا ندارم...
استدلال استقرایی: نمیخرم

amir504
04-05-2012, 23:38
من خیلی ازش خوشم میاد ولی یه چی ذهنما درگیر کرده:
انصافا آدم دویست تومن بزاره روش یه آیفون 4 بخره بهتر نیست؟
من از طرفدارای پروپاقرص سونی هستم..واقعا دوسش دارم و ازش تعریف میکنم..ولی اینم هست

---------- Post added at 12:38 AM ---------- Previous post was at 12:33 AM ----------

چقدر اینجا سوت و کوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سه روزه که هیشکی هیچی نمیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohamad skystar
05-05-2012, 00:13
من از طرفدارای پروپاقرص سونی هستم..واقعا دوسش دارم و ازش تعریف میکنم..ولی اینم هست

---------- Post added at 12:38 AM ---------- Previous post was at 12:33 AM ----------

من فکر میکنم iPhone 4S از نظر نرم افزاری و کلاس کار از Xperia S برتر یاشه
اما از نظر سطح کارایی و عملکرد در سطح کلی Xperia S حتما برتر هست.
از نظر سخت افزاری بازم سونی برتری رو نشون داده
من خودم واقعا لذت بردم از این حرکت سونی.
تازه مدل ion هم که در راهه و خودش چالشی خواهد بود بر سایر برندها

saver
05-05-2012, 10:42

اصلا پیشنهاد نمیشه

سه دلیل دارم
iphone4 کلا برای پخش فرمتهای غیر از mp4 مشکل داره من تمام پلیرهای موجود رو تست کردم هیچ کدوم نتونستن فرمتهای غیره با رزولوشن 1280*720 رو درست نشون بدن به طور قطعی و کامل

صفحه کوچک اون به شدت چشم شما رو آزار میده کافیه به مدت 15 دقیقه کار مداوم باهاش بکنید مثلا بازی بعد چشم از روی صفحه بردارید میبینید که همه چیز تا چند ثانیه تاره که من با گوشیهای قبلیم این مشکل رو نداشتم (x10 و arc s)

به هیچ وجح نمیتونید بدون استفاده از pc فایل روی گوشی بریزید مگر اینکه از طریق بلوتوث و اتصال به مودم
گوشی هیچ گونه نرم افزار رایگان یا پولی برای تبدیل کردن گوشی به سرور رو نداره و شما فقط و فقط میتونید اینترنت گوشی رو به اشتراک بگذارید

mohamad skystar
05-05-2012, 11:58
اصلا پیشنهاد نمیشه

سه دلیل دارم
iphone4 کلا برای پخش فرمتهای غیر از mp4 مشکل داره من تمام پلیرهای موجود رو تست کردم هیچ کدوم نتونستن فرمتهای غیره با رزولوشن 1280*720 رو درست نشون بدن به طور قطعی و کامل

صفحه کوچک اون به شدت چشم شما رو آزار میده کافیه به مدت 15 دقیقه کار مداوم باهاش بکنید مثلا بازی بعد چشم از روی صفحه بردارید میبینید که همه چیز تا چند ثانیه تاره که من با گوشیهای قبلیم این مشکل رو نداشتم (x10 و arc s)

به هیچ وجح نمیتونید بدون استفاده از pc فایل روی گوشی بریزید مگر اینکه از طریق بلوتوث و اتصال به مودم
گوشی هیچ گونه نرم افزار رایگان یا پولی برای تبدیل کردن گوشی به سرور رو نداره و شما فقط و فقط میتونید اینترنت گوشی رو به اشتراک بگذارید

بله درسته منم یکی از دوستام همین مشکل رو داشته

SHinoB
06-05-2012, 06:50
Sony-Xperia-2012-Android-phone-launch-schedue-price
سلام. منتظر گوشی های قدرتمندتر نسبت به xperia s باشید.

همونطور که از عکس مشخصه به احتمال زیاد سونی یه گوشی فوقالعاده قدرتمند با نام Mint I در ماه sep(شهریور) معرفی میکنه.
همچنین hayabusa که اطلاعاتش تو gsmarena.com اومده و از نظر پردازنده CPU و GPU و اندازه صفحه نمایش، دوربین یه سرو گردن بالاتر از xperia s هست. همچنین این گوشی با آندروید 4 وارد بازار میشه.

shahabprince
06-05-2012, 13:05
این Mint l دیگه چیه؟
فکر میکنم 4 هسته ای باشه
گوشیه خفنی خواهد بود

SHinoB
06-05-2012, 19:41
فک کنم مینت آی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com) دیگه بترکونه. باید گوشی فوق العاده ای باشه. و احتمال اینکه 4 هسته ای باشه زیاده.:18::18::18::18:

SHinoB
06-05-2012, 20:00
راستی xperia s واقعا گوشیه خوبیه؟ البته من یکی از طرفدارای جدی گوشی های سونیم(سال 86 یه k750 گرفتم هنوز دستمه):31::31:. ولی الان میخوام یه گوشی بگیرم بین xperia s و galaxy note و htc one x نمیدونم کدومو انتخاب کنم. xperia s صفحش با کیفیت تره و دوربینش قویتره.galaxy note صفحهش گنده تره و قدرتمندتره. htc one x هم که نیاز به معرفی نداره. واقعا گیج شدم، نمیدونم کدومو بگیرم.

shahabprince
06-05-2012, 20:12
قیمت گوشی دوباره افت کرد
940 تومن

hamed1297
08-05-2012, 22:44
ﺷﯿﺮﺍﺯ..910

EHSANRF
09-05-2012, 00:43
قشم 890 تومن
بابا چقدر میاد پایین این!
اومد 750 میخرمش :دی

جدا بین این و htc one x موندم
این چون دو هسته ایه یه کم دلمو میزنه
اون چون گرد و غبار میره زیر ال سی دیش...

shahabprince
09-05-2012, 16:12
قشم 890 تومن

فقط این گوشی نیست که قیمتش میاد پایین
همه ی گوشیها قیمتشون هر هفته میاد پایین
الان one x رو 950 هم میشه گیر آورد

Pedram_mrn
09-05-2012, 17:39
قشم 890 تومن

جدا بین این و htc one x موندم
این چون دو هسته ایه یه کم دلمو میزنه
اون چون گرد و غبار میره زیر ال سی دیش...

خدا کنه بیشتر بیاد پایین تا همه بتونن بخرن...

منم بین این دو موندم تقریبا چون این ارزونتره به شک انداخته منو...
دوهسته ای بودنش مشکلی نداره شنیدم دمای ال سی دی به 40 درجه که میرسه لکه های زرد میوفته روش...
راستی سفیدش زود کثیف میشه؟ از هرکی یه چیز شنیدیدم...؟

EHSANRF
09-05-2012, 20:58
شیراز امروز 880 تومن... !

mehrankhanhoy
09-05-2012, 21:05
دوستان یه سوال این HTC جدیده اسمش چیه ؟ :20:

M@hdi-B
09-05-2012, 21:27
دوستان یه سوال این HTC جدیده اسمش چیه ؟ :20:

One X

البته ربطی هم به این تاپیک نداشت :46:

mehrankhanhoy
09-05-2012, 21:51
One X

البته ربطی هم به این تاپیک نداشت :46:

ببخشید دادا اخه جایی پیدا نکردم اینو بگم :31: مجبود شدم این جا بگم

مرسی :11:

EHSANRF
09-05-2012, 22:55
دوستان این گوشی بهتره یا نکسوز؟

fk_u
10-05-2012, 13:33
در تابیک ایفون سوال کردم هیچی نشد :13:
کلا بازار جوریه که منم نظرم با بچه ها هست که یک گوشی باحال نیست هر کدوم یک نقص داره
ممنون میشم کسی که با ایبد و ایفون و ... کار کرده + سونی اس و بروز هست راهنمایی بکند مرسیی

سلام به همه بچه های گل فروم

در واقع راهنمایی میخام گفتم اینجا بگم
بین اندروید و سیستم عامل ایفون گیر کردم اندروید مجانی هست ایفون نه نمیدونم کدوم بهتره
تو اندروید ها هر کدوم نقصی دارند از سونی اس خوشم اومده ( کلا با برند سونی حال میکنم ) ولی شنیدم که داغ بشه بعضی هاش صفحش زرد میشه و .... مشکل بیدا میکنه بعد سونی هم گفته از تاریخ فلان دیگه درست کردیم بقیه سالمم نمیدونم حالا
چیزی از ایفون نمیدونم فقط تو نت ویدیو و ... دیدم خوشم اومده ولی مشکلم صفحش هست که 3.5 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه رو گنج بودم مزاحم بچه ها نمیشدم یکی میخریدم ولی چون بگیرم امکان خرید دیگه ندارم نمیدونم ایفون بگیرم صفحش کوچیکه ضد حال نشه کاش 4 اینچ بود
بچه ها یی که دارند این صفحه 3.5 زیاد کوچیک نیست برای گوشی که برنامه و .... باحال زیاد داره ؟
درسته ایفون جدید میخاد بیاد زمانش معلوم نیست نزدیکه کریسمس میدن؟
جدیدا جیل بریک نشده درسته؟ بریک کنیم باتری زود خالی میشه درسته امکان خرابی هست؟
من سونی بخام بگیرم وسط های تابستونه ولی ایفون بخام بخرم طرف های شهریور هست ( از ایبد هم خوشم اومده حداقل صفحش بزرگه دوستان تونستند من را از سردرگمی در بیارند درباره گزینه ایبدم هم نظری داشتند بفرمایید که نسبت به ایفون و ... ارزش داره کاربردی تره برای من یا نه مرسییییی
جیل بریک نکنیم با گیفت کارت برنامه و بازی ها ی ایفون چنده حدودا از کم تا زیادش چقدر میشه؟
جایی هم شنیدم باتری ایفون ها بعد دو سال ضعیف میشه تو ایران عوض کنند وسایل مخصوصش ندارند گوشی بچنگ میدن صدمه میزنند؟ مثلا سونی بخرم باتری اون عوض کنند چیزیش نمیشه اونم نمایندگی اورجینا که ندارن هر کی رفته تو کار موبایل.
اندروید هم نسخه جدید بیاد مثلا 5 روی سونی اس دیگه نصب نمیشه سخت افزارش نمیکشه؟
مرسیییییی

hasanmotori
10-05-2012, 14:50
در تابیک ایفون سوال کردم هیچی نشد :13:
کلا بازار جوریه که منم نظرم با بچه ها هست که یک گوشی باحال نیست هر کدوم یک نقص داره
ممنون میشم کسی که با ایبد و ایفون و ... کار کرده + سونی اس و بروز هست راهنمایی بکند مرسیی

سلام به همه بچه های گل فروم

در واقع راهنمایی میخام گفتم اینجا بگم
بین اندروید و سیستم عامل ایفون گیر کردم اندروید مجانی هست ایفون نه نمیدونم کدوم بهتره
تو اندروید ها هر کدوم نقصی دارند از سونی اس خوشم اومده ( کلا با برند سونی حال میکنم ) ولی شنیدم که داغ بشه بعضی هاش صفحش زرد میشه و .... مشکل بیدا میکنه بعد سونی هم گفته از تاریخ فلان دیگه درست کردیم بقیه سالمم نمیدونم حالا
چیزی از ایفون نمیدونم فقط تو نت ویدیو و ... دیدم خوشم اومده ولی مشکلم صفحش هست که 3.5 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه رو گنج بودم مزاحم بچه ها نمیشدم یکی میخریدم ولی چون بگیرم امکان خرید دیگه ندارم نمیدونم ایفون بگیرم صفحش کوچیکه ضد حال نشه کاش 4 اینچ بود
بچه ها یی که دارند این صفحه 3.5 زیاد کوچیک نیست برای گوشی که برنامه و .... باحال زیاد داره ؟
درسته ایفون جدید میخاد بیاد زمانش معلوم نیست نزدیکه کریسمس میدن؟
جدیدا جیل بریک نشده درسته؟ بریک کنیم باتری زود خالی میشه درسته امکان خرابی هست؟
من سونی بخام بگیرم وسط های تابستونه ولی ایفون بخام بخرم طرف های شهریور هست ( از ایبد هم خوشم اومده حداقل صفحش بزرگه دوستان تونستند من را از سردرگمی در بیارند درباره گزینه ایبدم هم نظری داشتند بفرمایید که نسبت به ایفون و ... ارزش داره کاربردی تره برای من یا نه مرسییییی
جیل بریک نکنیم با گیفت کارت برنامه و بازی ها ی ایفون چنده حدودا از کم تا زیادش چقدر میشه؟
جایی هم شنیدم باتری ایفون ها بعد دو سال ضعیف میشه تو ایران عوض کنند وسایل مخصوصش ندارند گوشی بچنگ میدن صدمه میزنند؟ مثلا سونی بخرم باتری اون عوض کنند چیزیش نمیشه اونم نمایندگی اورجینا که ندارن هر کی رفته تو کار موبایل.
اندروید هم نسخه جدید بیاد مثلا 5 روی سونی اس دیگه نصب نمیشه سخت افزارش نمیکشه؟
مرسیییییی

بهتره این سوالو تو تاپیک مشاوره خرید گوشیهای اندرویدی بپرسی. اینجا جواب بدم دوستان ایراد میگیرن

adrenalin
13-05-2012, 12:00
The last official ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F2012%2F03%2F30%2Fsony-delays-xperia-android-4-0-ics-update-now-starting-from-mid-april%2F) word we heard from Sony Mobile on the Xperia S Android 4.0 ICS launch date was “from the later part of the second quarter”. However, a support person over at the Talk Sony Mobile forums is narrowing this down a bit. “Xperia S is planned to get ICS somewhere around late May/early June. That’s what’s been said and that’s still what we’re sticking to,” said Markus from Xperia support. This could mean that in just under three weeks we will start to see Ice Cream Sandwich land on Xperia S handsets. We can’t wait.

clau
15-05-2012, 14:03
با سلام خدمت دوستان یک سوالی داشتم من گوشی قبلیم xperia arcبود وقتی برنامه نصب میکردم یا دیتا بازی میریختم تمامی عکس های برنامه و بازی میرفت تو قسمت گالری گوشی میخواستم بدونم این گوشی هم همینطوریه ؟

adrenalin
15-05-2012, 22:11
سلام
امروز رفته بودم تور منطقه ای سونی :دی با اکسپریا اس کار کردم تو 45 دقیقه ایی که با این گوشی کار کردم این چیزا دست گیرم شد
اول ایکه مکان کلیدهای لمسی زیاد مناسب نیست دوم تاچ اون یه نقطه خیلی با ضعف رو به رو بود یعنی باید چند بار تاچ میکردید تا عمل می کرد (به احتمال زیاد تو اپدیت رفع میشه) سوم دوربین این گوشی بود که اصلا حس دوربین 12 نمیده کیفیته یه دوربین 8 داشت که فقط سایزش بزرگتر شده مهم ترین نکته دوربین عکس برداری سریع بود
تو منوها یه نمه لگ داشت (اینم با اپدیت احتمال داره )درست بشه
نمی خوام بگم گوشی افتضاحی بود :دی ولی اگه با گوشیهای هم رده خودش مقایسه نشه واسه خودش قولی هست قیمتش هم الکی بالاست باید بیاد درو بر 700
همین دیگه :31:

titanium_zarin
15-05-2012, 23:49
اول بگو این تور منطقه ای چیه که هی میگی خو ؟؟
در ضمن ...
این گوشی یه برتری فوق العاده ای که داره صفحه اچ دی اون هست نسبت به رقیبان هم ترازش :
چون بازیها اچ دی الان دارن زیاد میشن و امروز 2مین بازی تمام اچ دی هم اومد که روی اس هم درست جوواب نداده !!

hasanmotori
16-05-2012, 00:29
در ضمن ...
این گوشی یه برتری فوق العاده ای که داره صفحه اچ دی اون هست نسبت به رقیبان هم ترازش :
چون بازیها اچ دی الان دارن زیاد میشن و امروز 2مین بازی تمام اچ دی هم اومد که روی اس هم درست جوواب نداده !!

رقیبان منظورت کدوم گوشیا هستن ؟
گلکسی نکسوس هم همین رزولوشن رو داره 200 تومنم ارزنتره هر کسیم باهاش کار کرده راضی بوده نه مثله این که همه ازش ایراد گرفتن

adrenalin
16-05-2012, 10:01
بعد از رونمایی این گوشی به صورت رسمی تو تهران از اون به بعد تو بعضی از شهرها اومدن به صورت تبلیغاتی این گوشی به همه معرفی می کنن مثلا تو تهران سینما ملت بود ویا تو رشت مرکز خرید گلسار میتونید برید با گوشی کار کنید

titanium_zarin
16-05-2012, 14:28
رقیبان منظورت کدوم گوشیا هستن ؟
گلکسی نکسوس هم همین رزولوشن رو داره 200 تومنم ارزنتره هر کسیم باهاش کار کرده راضی بوده نه مثله این که همه ازش ایراد گرفتن

دقیقا منظورم اس2 بود ...
تا چشت دراد :دی

hasanmotori
16-05-2012, 14:50
دقیقا منظورم اس2 بود ...
تا چشت دراد :دی

هنوز اس2 از این بهتره
اینو هر کی میگیره دستش میگه افتضاحه :27:

adrenalin
16-05-2012, 16:31
میگم که اگه مقایسه نشه در نوع خودش عالیه به جزء چنتا مورد که باید با اپدیت حل بشه ولی الان با این قیمت اصلا به صرفه نیست و گزینه های بهتری از نظر سخت افزاری موجود هست نمیخوام دیگه نام ببرم دوستان وارد هستن :20:

h!tman
16-05-2012, 16:42
قیمت درست Xperia S باید حدود 650 باشه
مثل همه گوشی های سونی که میدرنج هستند

titanium_zarin
16-05-2012, 16:50
حالا جدای از شوخی با اقا حسن و باقی دوستان ...
قبول دارم که این گوشی ضعف و کاستی هایی داره ...
قیمتش هم من نظرم روی 700 هست که متاسفانه امروز نمیدونم چه دردی بهش زدن که یهو از 840 پرید 900 !!
اما اون جریان صفحه اچ دی داره خیلی مهم میشه ...
به خاطر کسایی که توی بازی برای اونها مهمه و بازیهای اچ دی هم مسلما پر طرفدار ...
کلا چهارتا گوشی من میدونم اچ دی هستن ...
همین گوشی محبوب :دی
اس3
وان ایکس
نکسس گلکسی
و شاید توی الجی ها ...

اقا حسن من خودم طرفدار اس2 هستم شدید ولی برو بوق بزن :دی

---------- Post added at 05:50 PM ---------- Previous post was at 05:49 PM ----------

راستی سونی یو و پی هم اومدن با قیمتهایبالای 950 :دی

h!tman
16-05-2012, 16:52
به نظر من صرف نظر از این که چه برندی خفن تره و چه گوشی قوی تر
HD ها فقط نوت !
عشقه منه
یعنی عقشششششششششششششششششششش
خداییش اینقدر گنده Super Amoled
اکسپریا اس هم نگفتیم گوشی بدیه! ولی کاملا بد دیزاینه!
یکم هم ایرادات داره
مثل این میمونه خریدارای این گوشی موش آزمایشگاهی سونی هستند!

dave3232
16-05-2012, 19:44
خوب افتادید، اینجا اکسپریا اس را می کوبید...:31:
من هم امروز سفارش دادم...930 تومن سفیدش...

به جز مشکل dot ها من در تمام ریوو هایی که دیدم هیچ کدوم مشکلات دیگه ای را گزارش نکرده بودند.( مشکل زردی صفجه نمایش هم من نمیدونم چثدر شایع هست)
dot ها هم بیشتر برمیگرده به اینکه ما عادت نداریم باهاشون کار کنیم...چند روزی بگذره عادی میشه...

اگر Xperia S بشه 650 که دیگه گوشی هایی مثل S II باید قیمتشون چند باشه....؟!؟!

hoomi_gta
16-05-2012, 20:35
این گوشی حرف نداره تاچش هم فوق العادس. من که دارم عشق می کنم باهاش. قیمت این گوشی 900 تومن کمتر بی انصافیه

h!tman
16-05-2012, 21:53
خوب افتادید، اینجا اکسپریا اس را می کوبید...:31:
من هم امروز سفارش دادم...930 تومن سفیدش...

به جز مشکل dot ها من در تمام ریوو هایی که دیدم هیچ کدوم مشکلات دیگه ای را گزارش نکرده بودند.( مشکل زردی صفجه نمایش هم من نمیدونم چثدر شایع هست)
dot ها هم بیشتر برمیگرده به اینکه ما عادت نداریم باهاشون کار کنیم...چند روزی بگذره عادی میشه...

اگر Xperia S بشه 650 که دیگه گوشی هایی مثل S II باید قیمتشون چند باشه....؟!؟!
s2 جز رزولوشن هیچ کم و کاستی ازین نداره عزیز:)

این گوشی حرف نداره تاچش هم فوق العادس. من که دارم عشق می کنم باهاش. قیمت این گوشی 900 تومن کمتر بی انصافیه

900 ؟:دی گلکسی نکسس داره هر روز 50میاد پایین برادر:دی

adrenalin
23-05-2012, 12:41
50171

The Ice Cream Sandwich update that is rolling out ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) to some of the 2011 Sony Xperia family brings with it Android 4.0.3 using the 2.6.32 kernel. Many have been wondering why Sony Mobile is taking so much longer to release ICS for its 2012 flagship, the Xperia S. Well judging from a snapshot of a leaked ROM the reason is likely to be that Sony is updating the Xperia S to Android 4.0.4 rather than 4.0.3. The snapshot of the leaked ROM comes from the Xperia NX (SO-02D) – the Japanese equivalent of the Xperia S. It shows that the handset is running Android 4.0.4 and an updated 3.0.8 kernel. The firmware build number of this version is 6.1.A.0.405. Hopefully the firmware will bring with it better power management and hence longer battery life.

titanium_zarin
23-05-2012, 13:38
درمورد زدی صفحه نمایش :
مثل اینکه این مود به طور چشمگیری در سری گوشیهایی که باطریهاشون با aa شروع میشن دیده میشه ...ایمنا سری اول هستن !!

titanium_zarin
23-05-2012, 14:09
اول این عکس از مشکل زردی :

بعد هم نکته ای برای کمتر برخوردن به این مشکل :

مشکل زردی صفحه فقط و فقط به سری اول مربوط میشه .
Aaab و aaaa سری اول هست که باز هم شانسی هست . گوشی بعضی ها با همین کد هیچ مشکلی نداشتند .
Abab , abac , abae سری های بعد از سری اول هستند که مشکل زردی صفحه وجود ندارد

hamed1297
23-05-2012, 18:48
اون دکمه های تاچ پایین گوشی واقع آزار دهنده هستن؟یا بعضی موارد اذیت میکنه؟

یه برنامه هست به نام botton savior...میتونید از اون استفاده کنید.خیلی عالیه.

clau
24-05-2012, 15:03
من هنوز نتونستم تصمیم بگیرم کدوم گوشی بخرم قصد خرید xperia sداشتم که مشکل زردی صفحه نمایش وقتی دیدم تو عکس دیگه منصرف شدم:37:

24-05-2012, 17:14
اون دکمه های تاچ پایین گوشی واقع آزار دهنده هستن؟یا بعضی موارد اذیت میکنه؟

یه برنامه هست به نام botton savior...میتونید از اون استفاده کنید.خیلی عالیه.

اینطور که توی شو روم ــه سونی توی علاالدین تست کردم ، بله خیــلی آزار دهندست. :دی

hamed1297
24-05-2012, 20:15
یادمه k850 فقید هم همین مشکل رو داشت.چه اصراری واسه گذاشتن این تکمه ها هست نمیدونم :دی

clau
24-05-2012, 20:20
سونی اگه اون سه تا دکمه هاش رو هم لمسی میکرد عالی میشد :13:

clau
24-05-2012, 20:25
بچه ها هنوز اپدیت اندروید4 برای این گوشی به بازار نیومده با این حساب فکر نکنم xperia ion هم که بیاد اندروید4به صورت پیش فرض روش باشه :13:

adrenalin
24-05-2012, 21:00
سونی که هفته پیش بود اگه اشتباه نکنم گفت دوهفته دیگه 4 میاد

خلاصه معلوم نیست چیکار کرده :دی امیدوارم که با اپدیت حل یشه
ولی انگار قیمت این گوشی نمیخواد پایین بیاد اگه اینجوری بمونه میره قاطی بقیه محصولات سونی که تو یه رنج قیمتی بالا میمونن

24-05-2012, 21:52
سونی اگه اون سه تا دکمه هاش رو هم لمسی میکرد عالی میشد :13:

الان صوتیه مگه؟! :دی

clau
24-05-2012, 23:32
الان صوتیه مگه؟! :دی

منظورم اون سه تا دکمه (Back, Home, Setting)که گوشی قبلیم که xperia arcبود اینقد اذیتم کرد که بیشتر از 2ماه نتونستم نگهش دارم این گوشی هم که باز از عملکرد اون دکمه هاش ناراضی هستن اکثر کسایی که تستش کردن:41:

25-05-2012, 11:57
منظورم اون سه تا دکمه (Back, Home, Setting)که گوشی قبلیم که xperia arcبود اینقد اذیتم کرد که بیشتر از 2ماه نتونستم نگهش دارم این گوشی هم که باز از عملکرد اون دکمه هاش ناراضی هستن اکثر کسایی که تستش کردن:41:
اون دکمه ها توی این گوشی هم لمسی هستن. عملکرد لمسیشون ضعیفه.

PersiAndroid
25-05-2012, 12:58
فکر کنم منظور دوستمون او نوار شیشه ای و شفاف بین قاب گوشیه که همه انتظار داشتن از صفحه کلید لمسی شفاف استفاده کنه اما به جاش سه تا نطه ی لمسی بالاش قرار داده که گیج کنندس

apoosh
25-05-2012, 18:50
دکمه‌هاش گیج کننده هست اما شاید فقط واسه روز اول! بعدش دیگه آدم عادت میکنه. اگرچه در کل چندان کیفیت جالبی ندارند!!!
امروز یک ریویو جالب و کامل درباره این گوشی خوندم که نویسنده خودش بنچمارک هم گرفته. خوندنش رو از دست ندین. مخصوصا واسه کسانی که در گرفتن گوشی شک دارند...
لینکش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Original Titan
25-05-2012, 19:03
الان صوتیه مگه؟!

نوع تاچش فرق ميكنه اتفاقا
مشكل همينه! اگه با تاچ صفحه نمايش يكپارچه بود خوب بود
تاچش نوريه - كلا تاچ نوري مرغوبيت نداره

دکمه‌هاش گیج کننده هست اما شاید فقط واسه روز اول! بعدش دیگه آدم عادت میکنه. اگرچه در کل چندان کیفیت جالبی ندارند!!!
امروز یک ریویو جالب و کامل درباره این گوشی خوندم که نویسنده خودش بنچمارک هم گرفته. خوندنش رو از دست ندین. مخصوصا واسه کسانی که در گرفتن گوشی شک دارند...
لینکش

نويسندش كه خودتي پيمان جان :دي

25-05-2012, 19:10
گــ × ز چه ربطی به شقیقه داره؟! :دی
این دوستمون میگه کاش تاچ بود ، من میگم همین الانشم تاچه ، تمام!

apoosh
25-05-2012, 20:24

نويسندش كه خودتي پيمان جان :دي

حالا ما خواستیم ریا نشه!! اگه شما گذاشتی :46:

adrenalin
25-05-2012, 21:34
اگه این گوشی LT29 سونی عرضه جهانی داشته باشه چیزی خوبی میشه سخت افزارش دقیقا شبیه وان اس از نظر سخت افزاری سونی چند پله جلو تر میبره :دی

50475

silent-assassin
25-05-2012, 22:19
والبته به نظر خیلی خوش قیافه تر از xperia s میزنه
اگه این گوشی LT29 سونی عرضه جهانی داشته باشه چیزی خوبی میشه سخت افزارش دقیقا شبیه وان اس از نظر سخت افزاری سونی چند پله جلو تر میبره :دی

50475

adrenalin
25-05-2012, 22:27
والبته به نظر خیلی خوش قیافه تر از xperia s میزنه

واقعا طراحیش بهتر از قبل شده بازم تو این عکس زیاد خوب معلوم نیست چنتا از ویدئوهاشو دیدم واقعا خوب طراحی شده

Original Titan
26-05-2012, 00:27
@ كي بودي؟ همون كه عكس ترول داري :دي
ها پارسا :31:

تو گفتي صوتيه
منم گفتم نه نوريه :31:
حالا اون بابا نميدونست لمسيه ديگه بماند

@ پيمان

شرمنده :31: يه دستي زدم گرفت
ولي بنچماركات عالي بود!
گوشي رو خريدي ها؟

apoosh
26-05-2012, 00:40
گوشی رو اسفندماه خود سونی بهم هدیه داد، ازش هم خوشم اومد، نگهش داشتم دیگه
البته اینجا جاش نیست، اما اگه دوست داشته باشی، میتونیم تو سایت و مجله و کلا حوزه آی تی با همدگه همکاریهای خوبی داشته باشیم
اگر تمایل داشتی بهم بگو، من خوشحال میشم از کمک دوستان خوب و متخصصی چون شما بهره بگیرم ;)

silent-assassin
26-05-2012, 17:43
گوشی رو اسفندماه خود سونی بهم هدیه داد، ازش هم خوشم اومد، نگهش داشتم دیگه
البته اینجا جاش نیست، اما اگه دوست داشته باشی، میتونیم تو سایت و مجله و کلا حوزه آی تی با همدگه همکاریهای خوبی داشته باشیم
اگر تمایل داشتی بهم بگو، من خوشحال میشم از کمک دوستان خوب و متخصصی چون شما بهره بگیرم ;)

سلام عزیز
میگم چه شکلی از این هدیه ها میدن؟ بگو منم دستی بر آتش که نه اما شعله دارم! هدیه لازمم که هستیم!

Original Titan
26-05-2012, 20:58
البته پيمان جان سوني به منم هديه زياد داده(‌يه سري باگ- تاخير در آپديت- بدقولي هاي مكرر :31:)

تخصص از خودتونه :31: ولي اگه كمكي بتونم بكنم خوشحال ميشم
تابستون سرم خلوت ميشه
توش هديه هم هست؟ :31:
راستي مجلتون هنوز كار ميكنه؟

tesla3
26-05-2012, 21:00
سلام دوستان
یکی از مشکلایی که Xperia S سونی داره و کمتر جایی دیدم بهش پرداخته باشن اینه که خیلی زود داغ میکنه. البته منم تو اینجا دیدم:

silent-assassin
27-05-2012, 06:34
سلام دوستان
یکی از مشکلایی که Xperia S سونی داره و کمتر جایی دیدم بهش پرداخته باشن اینه که خیلی زود داغ میکنه. البته منم تو اینجا دیدم:

داغ کردن یا ایرادات جزئی تاچ و ایراداتی از این قبل اصولا تو سری اول اکثر گوشی ها هست.
مهم اینه که با آپدیت رفع بشه

احتمالا سونی تو آنروید 4 این دست ایرادات گوشی را برطرف میکنه

h!tman
27-05-2012, 07:19
اینجور که من با تاچش کار کردم
فکر نکنم زیاد قابل حل باشه
ولی داغ کردن چرا!

apoosh
27-05-2012, 11:37
البته پيمان جان سوني به منم هديه زياد داده(‌يه سري باگ- تاخير در آپديت- بدقولي هاي مكرر :31:)

تخصص از خودتونه :31: ولي اگه كمكي بتونم بكنم خوشحال ميشم
تابستون سرم خلوت ميشه
توش هديه هم هست؟ :31:
راستي مجلتون هنوز كار ميكنه؟

مجله که کار میکنه عزیز
شما خوب کار کنی همه جور هدیه هم هست ;)
فعلا در پی ارتقای سایت هستیم

titanium_zarin
27-05-2012, 18:15
ویدیو ورژن 4 روی این گوشی ...
چی پی ان هم فراموش نشه !!

titanium_zarin
28-05-2012, 01:59
ویدیو ورژن 4 روی این گوشی ...
چی پی ان هم فراموش نشه !!

دوستان توصیه میکنم ویدیو رو ببینید ...
بخش گالریش خیلی باحاله ...
ضمنا توی این ویدیو یا طرف خیلی حرفه ای بود یا واقعا مشکل رو سونی برطرف کرده ...منظورم مشکل اون سه تا دکمه پایین هست ...
ببینید خودتون !!

dave3232
29-05-2012, 12:50
دوستانی که میگن سونی تور برگزار کرده و ....
یعنی الان این گوشی ساپورت رسمی میشه تو ایران؟خدمات پس از فروش و تعمیر داره؟

adrenalin
29-05-2012, 19:51
دوستانی که میگن سونی تور برگزار کرده و ....
یعنی الان این گوشی ساپورت رسمی میشه تو ایران؟خدمات پس از فروش و تعمیر داره؟

نه ساپورت نمیشه که دوست عزیز
مثلا گوشی های سامسونگ چه جوری لندن رونمایی میشن اینم همون جوری بوده تو تهران معرفی رسمی شده بعد تو شهرهای بزرگ تو یه سری جاها تور گذاشته میتونید برید باهاشون کار می کردید هنوز چیزی در مورد گارانتی رسمی گفته نشده ولی به احتمال زیاد باز شرکت پارس کامتل پشتیبانی و گارانتی کننده بر عهده بگیره

silent-assassin
29-05-2012, 20:04
نه ساپورت نمیشه که دوست عزیز
مثلا گوشی های سامسونگ چه جوری لندن رونمایی میشن اینم همون جوری بوده تو تهران معرفی رسمی شده بعد تو شهرهای بزرگ تو یه سری جاها تور گذاشته میتونید برید باهاشون کار می کردید هنوز چیزی در مورد گارانتی رسمی گفته نشده ولی به احتمال زیاد باز شرکت پارس کامتل پشتیبانی و گارانتی کننده بر عهده بگیره

گارانتی که شده

من تبلیغشم دیدم. هفته پیش بود به یه پل هوایی تبلیغشو دیدم. تو ماشین بودم فقط گوشی را دیدم. رد شدم اسم شرکتش را هم میبینم

adrenalin
29-05-2012, 21:04
گارانتی که شده

من تبلیغشم دیدم. هفته پیش بود به یه پل هوایی تبلیغشو دیدم. تو ماشین بودم فقط گوشی را دیدم. رد شدم اسم شرکتش را هم میبینم

بله درست میگید تو موبایل دات ای ار یه نفر نوشته بود با گارانتی پارس کامتل دیده شده
من امارشو نداشتم

بقیه گوشی های سونی تو بازار ایران هم پیدا شدن :دی P/U/Sola

h!tman
29-05-2012, 21:10
p خوش قیمت ترین دو هسته ای شده
دمش گرم

titanium_zarin
29-05-2012, 21:55
p خوش قیمت ترین دو هسته ای شده
دمش گرم

الان خوش قیمتی از کدوم ور ؟؟
من میخوام بخرمش ولی خدایی 900 خیلی براش !!

h!tman
30-05-2012, 10:07
الان خوش قیمتی از کدوم ور ؟؟
من میخوام بخرمش ولی خدایی 900 خیلی براش !!
شرمنده
xperia U:دی
شده 550

adrenalin
31-05-2012, 12:39
Samsung released its new Android flagship today in the UK, the Galaxy S III. The handset comes with a 4.8-inch display and quad-core processor. If you’re interested in knowing how it stacks up against the Sony Xperia S, then check out the comparison pictures below courtesy of PhoneArena. In all honesty, we expected the Galaxy S III to be a lot bigger than the Xperia S considering it has a 4.8-inch display versus the 4.3-inch display of the Xperia S. The Galaxy S III also looks thinner than the Xperia S which has a monolithic design. Our vote overall would still for the Xperia S, the Galaxy S III looks too bland in our eyes. Which design do you prefer?

:7:

titanium_zarin
01-06-2012, 14:00
به نقل از دانیال عزیز :

سلام

یک اپدیت جدید برای S اومده...
میگن کلید های لمسی خیلی خوب شدند...حساسیتشون تا حد زیادی ارتقا پیدا کرده...
تو xda که خیلی راضی بودند...

titanium_zarin
03-06-2012, 14:51
دوستان دو تا فریمور جدید اومده :

jask
03-06-2012, 20:40
می شه بگین کجا معرفی شده و می شه باهاش کار کرد؟

titanium_zarin
03-06-2012, 21:03
می شه بگین کجا معرفی شده و می شه باهاش کار کرد؟

توی انجمن تخصصی اندروید هم لینکش هست هم طریقه استفاده اون !!

hamed999
04-06-2012, 00:47
بین این گوشی و اکسپریا پی بدون در نظر گرفتن دوربین سخت افزار پی قویتره ؟
کلا چرا سونی تو گوشی های پایین ترش cpu و gpu بهتری به کار برده
مگه این گوشی high end سونی نبوده پس باید از همه قویتر باشه ولی فقط یه دوربین و صفحه نمایش hd داره همین و از بیقه از نظر سخت افزار ضعیفتره

titanium_zarin
04-06-2012, 01:44
بین این گوشی و اکسپریا پی بدون در نظر گرفتن دوربین سخت افزار پی قویتره ؟
کلا چرا سونی تو گوشی های پایین ترش cpu و gpu بهتری به کار برده
مگه این گوشی high end سونی نبوده پس باید از همه قویتر باشه ولی فقط یه دوربین و صفحه نمایش hd داره همین و از بیقه از نظر سخت افزار ضعیفتره

تا قویتر بودن چی معنی شه !!
مثلا پی مالی 400 داره ...خب ؟؟این چی رو قوی تر میکنه ؟؟
بازی و نر مافزارای هست کهروی پی نصب بشه و روی اس نه ؟؟
جواب : خیر !!
اما برعکسش : ایا بازی یا نرم افزاری هست که اس قادر به اجراش باشه ولی پی نباشه ؟؟
جواب :بله
چرا ؟؟
چون اس صفحه اچ دی داره وو پی قادر به اجرای نرم افزارهای اچ دی نیست !!
این چی رو ثابت میکنه ؟؟
اینکه اس گوشی نسل اینده هست ...
گوشی های صفحه اچی !!

hoomi_gta
04-06-2012, 14:34
توی انجمن تخصصی اندروید هم لینکش هست هم طریقه استفاده اون !!

میشه لینک بدی رفیق؟

titanium_zarin
04-06-2012, 15:29
میشه لینک بدی رفیق؟

برو بخش سونی اس
بعد یه تاپیک هست رامها برای فلش تولز ...

M@hdi-B
04-06-2012, 15:45
برو بخش سونی اس
بعد یه تاپیک هست رامها برای فلش تولز ...

داداش تبلیغ یه فروم دیگه خلاف قوانین هست متوجه میشی یا ریپورت بدم بنت کنن؟

این دفعه چندمته .. تکرار نشه :دی

آقا اندروئید 4 کسی ریخته ببینیم چه جوریاس؟ رو عملکرد اون سه تا کلید لمسی ها تاثیر داشته ؟

titanium_zarin
04-06-2012, 15:47

آقا اندروئید 4 کسی ریخته ببینیم چه جوریاس؟ رو عملکرد اون سه تا کلید لمسی ها تاثیر داشته ؟
تو خاینی ...
اصلا اینجا چکار میکنی ...
برو حرص همون تگرا رو بزن :دی
اندروید 4 براش نیومده ...
اخر این ماره ...
ولی یه اپ براش اومده فکر کنم بیلد 76 شده . عملکرد رو ارتقا داده !!

shahabprince
05-06-2012, 19:48

آقا مهدی چرا شما این گوشی رو فروختی؟
کلا میشه مشکلاتی که داشت رو بگین
تا الان آپدیت زیاد براش اومده فکر میکنم که بیشتر مشکلاتش برطرف شده

SPY.07
05-06-2012, 19:49
تو خاینی ...
اصلا اینجا چکار میکنی ...
برو حرص همون تگرا رو بزن :دی
اندروید 4 براش نیومده ...
اخر این ماره ...
ولی یه اپ براش اومده فکر کنم بیلد 76 شده . عملکرد رو ارتقا داده !!

عه ! پس دوست که هفته ی پیش این گوشیو خرید داد براش 4 ریختن که !!

adrenalin
05-06-2012, 21:20
حتما رام غیر رمسی بوده دوست عزیز
فعلا یه اپدیت جدید اومده با بیلد 75-76
بچه های موبایلستان تست کردن گفته بودن کلیدهای لمسی خیلی بهتر شده بوده بچه های XDA هم تایید کرده بودن و میگفتن شارژ گوشی هم خیلی بهتر شده وبیتشر نگه میداره

M@hdi-B
05-06-2012, 21:27
آقا مهدی چرا شما این گوشی رو فروختی؟
کلا میشه مشکلاتی که داشت رو بگین
تا الان آپدیت زیاد براش اومده فکر میکنم که بیشتر مشکلاتش برطرف شده

می گن برطرف شده ما هم بخیل نیستیم خوشحال شدیم

من که فروختم رفت

موفق باشی

SPY.07
06-06-2012, 18:07
حتما رام غیر رمسی بوده دوست عزیز
فعلا یه اپدیت جدید اومده با بیلد 75-76
بچه های موبایلستان تست کردن گفته بودن کلیدهای لمسی خیلی بهتر شده بوده بچه های XDA هم تایید کرده بودن و میگفتن شارژ گوشی هم خیلی بهتر شده وبیتشر نگه میداره

منم همین فکر رو کردم ولی آخه گوشی رو با گارانتی گرفت و داد همونجا براش ریختن ...
به هر حال، تاریخی برای عرضع رسمی مشخص شده ؟

titanium_zarin
06-06-2012, 20:22
منم همین فکر رو کردم ولی آخه گوشی رو با گارانتی گرفت و داد همونجا براش ریختن ...
به هر حال، تاریخی برای عرضع رسمی مشخص شده ؟

همین ماه ارایه میشه !!

hamed1297
10-06-2012, 23:34
قیمت 21 خرداد:
730 هزار تومن.....شیراز

clau
10-06-2012, 23:40
قیمت 21 خرداد:
730 هزار تومن.....شیراز

730تومان شده:18: خیلی اومده پایین تو رشت که قیمتش خیلی بالاتره:41:

feryshad
11-06-2012, 00:15
قیمت 21 خرداد:
730 هزار تومن.....شیراز

خیلی خوبه . قیمت این که پایین بیاد قیمت xperia p هم پایین میاد :دی
اونو قیمت نگرفتی حامد؟ :دی

titanium_zarin
11-06-2012, 01:35
قیمت 21 خرداد:
730 هزار تومن.....شیراز

مطمنی اینو ؟؟
ادرس و شماره اش رو لطف میکنی خصوصی کنی ؟؟

Pedram_mrn
11-06-2012, 01:49
ولی فک کنم دوستمون منظورش 830 بوده اشتباهه تایپی شده...

adrenalin
11-06-2012, 10:29
حامد پک معمولی؟؟

h!tman
11-06-2012, 10:31
اگر این قیمت باشه قیمت درستشه!
به دلیل این که قیمت جهانیش شده 450دلار
با دلار 1600ای هم بگیم میشه 720
عمده بخرن پایین تر در میاد
پس یا 820 هست یا یارو از سود زیاد خودش زده :دی

mehdi30nema
11-06-2012, 13:32
اگر این قیمت باشه قیمت درستشه!
به دلیل این که قیمت جهانیش شده 450دلار
با دلار 1600ای هم بگیم میشه 720
عمده بخرن پایین تر در میاد
پس یا 820 هست یا یارو از سود زیاد خودش زده :دی

شما دلار 1600 تومنی از کجا گیر میاری ؟ یه آمار به ما هم بده .
قیمت امروز دلار 1830 تومان هست .

dave3232
11-06-2012, 13:50

حالا دلارش یماند...قیمت 450دلار واسه کجاست؟
سایت های معتبر قیمت هاشون طرفای 520 دلار و یا 320 پوند هست...
Clove و Expansys را میگم...

h!tman
11-06-2012, 16:22
:دی به من و شما نمیدن ولی برای وارد کننده های اجناس چرا
یک تحقیق کنید میگیرید چی میگم:دی

حالا دلارش یماند...قیمت 450دلار واسه کجاست؟
سایت های معتبر قیمت هاشون طرفای 520 دلار و یا 320 پوند هست...
Clove و Expansys را میگم...
قیمت دوبی
رفیق تو دوبی دارم
ادیت :
آمازون هم بدون آف داره 480 میده;)

mehdi30nema
11-06-2012, 20:17
:دی به من و شما نمیدن ولی برای وارد کننده های اجناس چرا
یک تحقیق کنید میگیرید چی میگم:دی

دوست عزیز من کارم بازرگانی خارجی هست و سه سال هم سابقه دارم ، رو باد هوا یه چیزی نمیگم .
امروز نرخ حواله نقدی ( بازار آزاد ) از هنگ کنگ و ترکیه 1830 بود و از دبی هم مدت دار 1810 تا 1815 حواله میکنن . در ضمن الان برای شرکت خودمون داریم بابت مواد اولیه ایی که وارد میکنیم دلار دولتی میگیریم که اونم 1226 تومان هست .
کلا دو نوع دلار داریم دولتی و آزاد ، اونوقت این وسط دلار 1600 تومانی اصلا چی هست و جسارتا کیا میگیرن که من خبر ندارم ؟؟؟؟؟

h!tman
11-06-2012, 21:33
پ.خ میدم :دی

hamed1297
11-06-2012, 22:43
با در صد بالا اطمینان دارم قیمت همینه.چون جلوی خودم یکی خرید.فاکتور رو دیدم.البته پکش فول نبود.کابل داشت و هندزفری.

اونو قیمت نگرفتی حامد؟
کدوم فری؟ال جی؟

Pedram_mrn
15-06-2012, 12:15
بالاخره اون نوار شیشه ای به یه دردی خورد

لینک برنامه تو پلی استور توش هست

feryshad
16-06-2012, 20:01
با در صد بالا اطمینان دارم قیمت همینه.چون جلوی خودم یکی خرید.فاکتور رو دیدم.البته پکش فول نبود.کابل داشت و هندزفری.

کدوم فری؟ال جی؟

نه xperia p منظورم بود :دی