PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من از LCD-tv بعنوان مونیتور استفاده میکنم اما

alirezaasemani49
09-01-2012, 21:43
سلام,من از تلویزیون که ال سی دی است بعنوان مانیتور هم استفاده میکنم.یک مشکل دارم و آن این است که وقتی در حال استفاده برای کامپیوتر هستم گاهی اوقات یک لحظه صفحه میره(سیاه میشه)و بلافاصله برمیگرده.زمان خاصی ندارد هر از گاهی این اتفاق پیش میآید.بعضی اوقات دو یا سه بار و گاهی هم مدتی اتفاق پیش نمیآید البته وقتی در حال تماشای تلویزیون هستم مشکلی نیست.وقتی هم صفحه میره در دسکتاپ هیچ تغییری ایجاد نمیشه و همان که بوده هست و بکارم ادامه میدم.آیا این مشکل جدی است؟ایراد از کجاست؟چه باید بکنم؟
ممنون از توجه شما

shahrammc
09-01-2012, 22:42
سلام,من از تلویزیون که ال سی دی است بعنوان مانیتور هم استفاده میکنم.یک مشکل دارم و آن این است که وقتی در حال استفاده برای کامپیوتر هستم گاهی اوقات یک لحظه صفحه میره(سیاه میشه)و بلافاصله برمیگرده.زمان خاصی ندارد هر از گاهی این اتفاق پیش میآید.بعضی اوقات دو یا سه بار و گاهی هم مدتی اتفاق پیش نمیآید البته وقتی در حال تماشای تلویزیون هستم مشکلی نیست.وقتی هم صفحه میره در دسکتاپ هیچ تغییری ایجاد نمیشه و همان که بوده هست و بکارم ادامه میدم.آیا این مشکل جدی است؟ایراد از کجاست؟چه باید بکنم؟
ممنون از توجه شما

سلام ... داداش من یه ال ای دی سامسونگ دارم ... یه مدتی بود دیدم صفحم میره سیاه میشه !!! گفتم خدایا این نو هستش که!!! بعد فهمیدم چون موبایلم پشت مانیتور بوده به علت پارازیتایی که میده صفحه میره !!! دیگه موبایلو کنارش نمیزارم الان درست شده ...

alirezaasemani49
09-01-2012, 22:59
سلام ... داداش من یه ال ای دی سامسونگ دارم ... یه مدتی بود دیدم صفحم میره سیاه میشه !!! گفتم خدایا این نو هستش که!!! بعد فهمیدم چون موبایلم پشت مانیتور بوده به علت پارازیتایی که میده صفحه میره !!! دیگه موبایلو کنارش نمیزارم الان درست شده ...
ممنون از راهنمایی شما,وقتی هم که تلویزیون نگاه میکردی این مشکل را داشتی یا فقط موقع استفاده بعنوان مانیتور این مشکل وجود داشت؟

alirezaasemani49
14-01-2012, 16:11
در تعجب هستم که کسی علت این مشکل را نمیداند.:18: :whistle:
البته باید بگم که این مشکل همیشگی نیست,گاهی پیش میآید و همین مرا به فکر انداخته که شاید اولش است و اگر درست نکنم بیشتر میشود.
ممنون از راهنمایی شما

hamid_IT63
06-03-2012, 11:18
ممنون از توجه شما

به نظر من بهترین کار اینه که این مشکل رو با خدمات پس از فروش تلویزیونت در میون بذاری و ازشون راهنمایی بخوای .

alirezaasemani49
06-03-2012, 20:08
به نظر من بهترین کار اینه که این مشکل رو با خدمات پس از فروش تلویزیونت در میون بذاری و ازشون راهنمایی بخوای .
همین کار را کردم اما جواب قانع کننده ندادن به دو یا سه خدمات پس از فروش زنگ زدم هر کدام یک نظر جدا از دیگری داشت.
خودم فکر کردم که شاید برای سیم برق درون پریز باشد یا برای کابل وی جی ای باشد.

wsxwsx
19-04-2012, 22:50
مشکل بعلت مناسب نبودن رزولوشن و فرکانس تصویر ه، بعبارت دیگه تصویر ازطریق کامپیوتر با رزولوشن و فرکانسی که برای tv مناسب نیست به tv ارسال میشه، ابتدا درایور کارت گرافیکت را اپدیت کن بعد با توجه به رزولوشن و فرکانسی که تلویزیونت پشتیبانی میکنه تنظیمات Resolution و Refresh rate را در کامپیوتر انجام بده. بعدباتوجه به نوع کانکشنی که به tv دادی D-sub یا DVI یا HDMI یه سر هم به تنظیمات تصویر tv نگاه بنداز شاید نوع سیستم رنگ با انچه براش ارسال میشه سازگارنیست وباید تغییرش بدی