PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و راهنمایی در مورد مودم iP LINk

parya_shilan
09-01-2012, 18:59
سلام به دوستان
مودم های ip link از جمله مودم های مورد استفاده برای
سرویس اینترنت adsl مورد استفاده قرار میگیرد.
که اخیرا من هم یکیشو خرید کردم.
از دوستان کسانی که دراین زمینه اطلاعات دارن خواهش
می کنم در خصوص موارد زیر راهنمایی بکنن:
1- راهنمایی برای انجام تنظیمات اولیه مودم
2- نحوه فعال سازی وایرلس جهت اتصال لپ تاب به اینترنت
3-نحوه تنظیمات مربوط به اتصال گوشی موبایل به اینترنت از طریق مودم وایرلس iplink
4- خطای 651 ( مودم شما یا سایر دستگاههای اتصال دهنده خطائی را گزارش کرده است.(اشکال پیش آمده از مودم شماست.) )مربوط به چی هست و نحوه رفع این خطا چه جوریست.

اگه دوستانی که از این مودم استفاده نمودن ایا این مودم رو به
tp link ترجیح میدن یا فرقی باهم ندارن فروشنده که ادعا میکرد
از نظر قطعات داخلی جفتشون مثل هم هستن و فقط یه ترفند
بازاری هست که یه دستی به سروشکل مودم ها کشیدن
که قیمتشون فرق کنه .

با تشکر از دوستان :11:

parya_shilan
10-01-2012, 10:13
دوستان تواین آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونن یه راهنمایی دراین مورد بخونن که ظاهرا این مشکل مربوط به یک فایلی از خود ویندوز بنام raspppoe.sys میباشد که فایل اصلاح شده هم در همونجا واسه دانلود موجود هست.
این فایل چون از جمله فایل های اجرایی خود ویندوزهست امکان کپی کردن فایل ممکن نیست حتی وقتی در حالت سیف مود بالا میایی نمیشه روش کپی کرد اگه کسی نظر ی داره لطفا راهنمایی بکنه.

- یه سری از دوستان توهمین p30world خودمون تو آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه سری راهنمایی دراین مورد کردن که برا من نتیجه نداد.

mohammadr1359
27-07-2012, 22:53
این مودم از نظر قطعات داخلی خیلی با کیفیت تر از TP-Link هست
اگر در مودم IPLink رو باز کنید می بینید که از چیپ Realtek استفاده کرده که نسبت به چیپ Trend که در TP-Link استفاده شده، بسیار باکیفیت تر و گرونتر است.

rasouli.823
11-12-2012, 10:05
با سلام خدمت دوستان
مودم های بسیار عالی هستند سریع کانفیگ می شوند و لینک می گیرند از تی پی لینک ارزون تر هستند . درکل به نظر من مودم های عالی هستند

smtp1000
27-08-2013, 14:13
منم با این مودم همین مشکل رو دارم و اخطار ۶۵۱ میده بهم - هرکار هم میکنم کانکت نمیشه هم به صورت pppoe هم brige تست کردم نمیشه

کمک کنید ویندوزمم سون هست

supco24
19-09-2013, 07:41
دوستانی که نیاز به راهنمایی در مورد تنظیمات مودم دارند یا به ارور خاصی برخورد کرده اند سایت زیر مرجع کاملی در این زمینه است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در قسمت بخش ارورها کاملا توضیح داده 651 مربوط به چی میشه:n01:

a2aliakbar
23-01-2014, 07:12
سلام دوستان در مورد تنظیم رمز وایرلس مودم ip link مشکل دارم چند وقته میخام رمز براش بزارم اما هنوز موفق نشدم کمکم کنید ممنون ميشم