PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ××× دانلود رايگان روزنامه ها !!! ×××

saeed666
30-06-2006, 12:27
سلام
با این برنامه می تونید روزنامه هاو هفته نامه هاي زیر رو ر به راحتی دانلود کنید :

1-اعتماد ملي
2-اطلاعات
3-اطلاعات جوانان امروز
4-اطلاعات علمي
5-اطلاعات ورزشي
6-اطلاعات هفتگي
7-ايام ( ضميمه ي جام جم)
8- ايران ( اگه از تعطيلي دراد!!!)
9-ايران ورزشي
10-آفتاب يزد
11-تپش ( ضميمه ي جام جم)
12- تماشا ( ضميمه ي جام جم)
13 - جام جم
14 - جمهوري اسلامي
15-جوان ( ضميمه ي جام جم)
16 - جهان فوتبال
17 - چارديواري ( ضميمه ي جام جم)
18 - حكيم ( ضميمه ي جام جم)
19 - حمايت
20 - دنياي اقتصاد
21 - رسالت
22 - شرق
23 - قاب ( ضميمه ي جام جم)
24 - قدس
25 - كليك ( ضميمه ي جام جم)
26 - كيهان ورزشي
27 - ماوي
28 - مردم سالاري
29 - نسل 3 ( ضميمه ي جام جم)
30 - نود
31 - سهند (هفته نامه)
32 - همبستگي

دوستان قديمي يادشونه كه قبلا من نسخه ي Beta اين برنامرو كه خودم با vb نوشتمو گزاشته بودم. اون موقع 18 تا روزنامه بود ولي الان 32 تاست !!!

اسم برنامه دانلود روزنامه ها : NEWSStand ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اين نسخه ي 1 برنامست و امكانات فوق العاده اي بهش اضافه شده كه در قالب Plus v1.0 به آن اضافه شده . به اختصار توضيح ميدم :

1 - يافتن پسورد دايال آپ : ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ديگه اينو همه ميدونن چيه

2 - جستجوي كرك و سريال برنامه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : جستجوي كرك و سريال مورد نظر شما در 20 سايت مختلف

3 - ديدن سورس برنامه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : عملكرد آن همانند Resource hacker است ولي تفاوت آن اين است كه شما فقط مي توانيد سورس ها را ببينيد و يا ذخيره كنيد ولي نمي توانيد آن ها را ويرايش كنيد

4 - رسم نمودار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): مي توانيد نمودارهاي ساده رياضي (نه خيلي ساده) را رسم كنيد . در نسخه ي بعد امكانات بيشتري به اين بخش اضافه مي شود

5 - نقشه ي ايران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : ديگه فكر كنم همه دنبال يه همچين چيزي هستن . نقشه ي ايران به قسمت هاي مختلف تقسيم شده است كه با زوم ثابت بزرگ شده ي هر بخش را به راحتي خواهيد ديد.

6 - پشه كش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : اين برنامه هم بيشتر جنبه ي سر گرمي داره . خواهشمندم به خاطر فركانس صداش به من فحش ندين به پشه ها فحش بدين !!!

خب ديگه تموم شد . بايد بگم كه هر يك از اين بخش ها رو مي تونيد جداگانه دريافت كنيد و كنار برنامه ي اصلي قرار بدبد تا كارايي بهتري داشته باشن .

توي اين برنامه ها فقط نقشه ي ايران حجمش زياده كه باز دل به خواهيه و هر بخشي رو كه خواستين دانلود كنين .

كساني كه كل برنامه ها رو يعني برنامه ي اصلي و 6 قسمت ديگرو ميخوان ميتونن از اين جا دانلود كنند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جمله ي آخر : هر كي برنامرو دانلود كرد نظرشو بگه يا اگه نظر نداره بگه دانود كردم كه من بفهمم چه قدر موفق بودم . اگه سوالي هم داشتين حتما بپرسين

نكته ي مهم : تازه فهميدم مشكل چيه . اگه ديدين هر كدوم از برناه ها رو باز مي كنيد اجرا نميشه يك فايل كنار برنامه هست كه اسم برنامست + manifest . ( برنامه نويسا ميدونن چيه) اونو پاك كنيد برنامه به راحتي اجرا ميشه

دانلود نكنيد ضرر كرديد

saeed666
30-06-2006, 20:27
پس چرا اين تعدادي كه دانلود كردن هيچي نميگن ؟ تو اين 23 نفر بازديد كننده هيشكي حال نداره ؟

ويرايش : پست اول شلوغ شده بود اين پستو ويرايش كردم :

اگه كسي نتونست از پرشين گيگ دانلود كنه و پيغام پهناي باند داد تو رپيد شيرم آپلود كردم . البته فقط نسخه ي كل رو . ميتونيد از اينجا بگيريدش :

Renjer Babi
30-06-2006, 21:22
سعیید جون داداش ممنون
من دارم دانلود میکنم 23% شده خبرشو میگم

saeed666
30-06-2006, 21:34
رنجر جون ممنون شرمنده نكن ديگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . پس خبرشو بگيا !!!

ya abbas
01-07-2006, 06:05
سلام دوست عزيز
من دانلود كردم
ولي فقط يك برنامه كار كرد كه اون هم رسم نمودار بود
لطفا منو راهنمايي كن كه بايد چيكار بكنم.

با تشكر

farid0485
01-07-2006, 06:31
بابا جان كلش با خودت بفرما زير گل
بدرد خودت مي خوره

saeed666
01-07-2006, 10:38
سلام دوست عزيز
من دانلود كردم
ولي فقط يك برنامه كار كرد كه اون هم رسم نمودار بود
لطفا منو راهنمايي كن كه بايد چيكار بكنم.

با تشكر

سلام يعني پيغامي چيزي ميده كه اجرا نميشه ؟

jasmin
01-07-2006, 10:53
سلام
متاسفانه لينكتون براي من Data Transfer Limit Reached نشون ميده
و من نميتونم دانلودش كنم
به هرحال ممنون

saeed666
01-07-2006, 10:57
سلام
متاسفانه لينكتون براي من Data Transfer Limit Reached نشون ميده
و من نميتونم دانلودش كنم

سلام ماله سرورهاي پرشين گيگه . تا 3 ساعت ديگه درست ميشه ولي شما هر قسمتي رو كه خواستين بگين يه جاي ديگه آپلود ميكنم

ممنون

zelda
01-07-2006, 14:22
سلام سعيد
بايد بگم كه عالي بود. از نسخه ي قبلي خيلي بهتر شده. ممنون...
Zelda

saeed666
01-07-2006, 14:49
سلام سعيد
بايد بگم كه عالي بود. از نسخه ي قبلي خيلي بهتر شده. ممنون...
Zelda

به به چه عجب ما شما رو اينجا ديديم . همشو دانلود كردي ؟ درست كار مي كنه ديگه ؟

بگو كه من اميوار شم .

Honradez
01-07-2006, 16:33
ممنون ولي من هر وقت باز مي كنم (هر كدوم از فايلها رو) System Error ميده.

saeed666
01-07-2006, 17:18
تازه فهميدم مشكل چيه . اگه ديدين هر كدوم از برناه ها رو باز مي كنيد اجرا نميشه يك فايل كنار برنامه هست كه اسم برنامست + manifest . اونو پاك كنيد برنامه به راحتي اجرا ميشه

دانلود نكنيد ضرر كرديد .

Honradez
01-07-2006, 19:51
تازه فهميدم مشكل چيه . اگه ديدين هر كدوم از برناه ها رو باز مي كنيد اجرا نميشه يك فايل كنار برنامه هست كه اسم برنامست + manifest . اونو پاك كنيد برنامه به راحتي اجرا ميشه

دانلود نكنيد ضرر كرديد .
دوست عزيز راه شما عمل كرد.
با تشكر.

nikndm
01-07-2006, 23:50
سلام. ممنون. من فايلها رو گرفتم پس از نصب نظرم رو ميگم. برقرار باشيد

farid0485
02-07-2006, 06:15
أانلود نكنيد سركارين (بهتر از بيكازيه)فقط پول هدر ميدين حاي دانلود اين صفحه بدرد نخور برين جاهاي ديگه انجمن رو نگا كنيد يا سايت اصلي رو.

ya abbas
02-07-2006, 11:05
سلام
براي من هم كار كرد
واقعا نرم افزار جالبيه
خيلي ممنون

br0991
02-07-2006, 11:27
سعید جون اول یه دست مریضاد بگم به خاطر برنامه مفیدت
و یه مشکلی که من دارم اینه که فونت فارسیش برای من کار نمی کنه ، کلید ها رو نمی تونم تشخیص بدم
ممنون می شم راهنما ییم کنی

در ضمن خوشحال می شم باهات بیشتر صحبت کنم ، این آیدیه منه اگه افتخار بدی با هم یه گپه دوستانه ای داشته باشیم

آیدی : once.4ever@yahoo.com

nayebaghaee
02-07-2006, 12:23
سعید جون اول یه دست مریضاد بگم به خاطر برنامه مفیدت
و یه مشکلی که من دارم اینه که فونت فارسیش برای من کار نمی کنه ، کلید ها رو نمی تونم تشخیص بدم
ممنون می شم راهنما ییم کنی

در ضمن خوشحال می شم باهات بیشتر صحبت کنم ، این آیدیه منه اگه افتخار بدی با هم یه گپه دوستانه ای داشته باشیم

آیدی : once.4ever@yahoo.com

من هم همین مشکل رو دارم راهنمایی کنید

saeed666
02-07-2006, 19:02
سلام خيلي ممنون كه برا من وقت گزاشتين .

br099 و ya abbas1 و nayebaghaee ممنون.

اگه كسي بخواد نرم افزارهاي فارسي رو تو كامپيوتر درست ببينه : 1 -تو ويندوزش بايد هنگام نصب فارسي رو هم نصب كرده باشه كه معمولا همه دارند . 2 - اين كارارا رو بايد انجام بده :

Control panel ---> Regional and Language Option ---> Advanced
سپس انگليسي رو به فارسي تغيير بده . با اين كار هيچ اتفاقي نمي افته يعني نه چيزي فارسي ميشه نه جايي تغييري ميبينيد فقط مزيتش اينه كه برنامه هاي فارسي بهتر ديده ميشند .

ممنون منتظر نظراتتون هستم

saeed666
02-07-2006, 19:18
راستي اگه كسي با چيزي كه تو پست قبل نوشتم مشكل داره اين آموزش تصويريشه :

farid0485
02-07-2006, 19:47
دانلود شد ولي اجرا نشد آخه آدم عاقل توي روز روشن مردم رو ميذاري سر كار؟

saeed666
02-07-2006, 20:07
سلام

دانلود شد ولي اجرا نشد آخه آدم عاقل توي روز روشن مردم رو ميذاري سر كار؟

من نميدونم شما همون bababarghi قديمي هستين ؟ اون كه اين طوري حرف نميزد و حتي يادمه از نسخه قبليش خيلي راضي بود . خيلي با مرام بود ...

من نميدونم شما چه خصومتي با من دارين . شايدم منو ميشناسي ولي من نه . به هر حال شما چند تا پست بيهدوده و بي هدف و با لحني بد دادين كه من جوابتونو ندادم و نميدم چون دوست ندارم بحث به حاشيه كشيده بشه . فقط يه چيزيو بفهم كه يه بار نظرتو دادي و بعد به سلامت . اگه نظرت مفيد بود ميتوني كاملش كني و با پستاي بعدي ادامش بدي ولي وقتي هيچ نظر و دليل منطقي اي نداري بهتره كه الكي پست نديو جو درست نكني

jasmin
03-07-2006, 13:22
كساني كه كل برنامه ها رو يعني برنامه ي اصلي و 6 قسمت ديگرو ميخوان ميتونن از اين جا دانكود كنند

دوست من اين قسمتي كه روزنامه هارو دانلود ميكنه (فقط)
كه شما نوشتي برنامه اصلي
لينك همين قسمتو ميخواستم نه 6 قسمت ديگه
اگه لطف كني ممنون ميشم

jasmin
03-07-2006, 14:27
كل برنامه رو گرفتم و ديگه لازم نيست شما زحمت بكشين
فوق العاده ممنون بابت نرم افزار جالبتون

Renjer Babi
03-07-2006, 14:41
أانلود نكنيد سركارين (بهتر از بيكازيه)فقط پول هدر ميدين حاي دانلود اين صفحه بدرد نخور برين جاهاي ديگه انجمن رو نگا كنيد يا سايت اصلي رو.

سلام دوست عزیز بهتره اینجا درست صحبت کنی در اینجا جای اینجور حرف زدن نیست.
اگه دوست نداری مشکل از سلیقت هست.
برنامش واقعا عالیه
سعیید جون ایول

saeed666
03-07-2006, 18:23
كل برنامه رو گرفتم و ديگه لازم نيست شما زحمت بكشين
فوق العاده ممنون بابت نرم افزار جالبتون

سلام دوست عزیز بهتره اینجا درست صحبت کنی در اینجا جای اینجور حرف زدن نیست.
اگه دوست نداری مشکل از سلیقت هست.
برنامش واقعا عالیه
سعیید جون ایول

jasmin و renjer_babi جان خيلي ممنون كه هم وقت گزاشتين برنامرو گرفتين و هم نظرتونو اعلام كردين. حدود 157 نفر دانلود كردن ولي نظرا انقدر كمه ! . از شما و همه كساني كه دانلود كردند و مخصوصا نظر و پيشنهادشونو گفتن يا ميگن ممنونم.

منتظر نظرات و پيشنهاداتت بقيه هستم

راستي يه پيشنهاد : علاقه مندان به كامپيوتر ويژه نامه ي كليك رو حتما حتما دانلود كنين.ويژه نامه ي يكشنبه هاي جام جم است و حجم صفحاتشم خيلي كمه .

br0991
03-07-2006, 19:15

اگه كسي بخواد نرم افزارهاي فارسي رو تو كامپيوتر درست ببينه : 1 -تو ويندوزش بايد هنگام نصب فارسي رو هم نصب كرده باشه كه معمولا همه دارند . 2 - اين كارارا رو بايد انجام بده :

سپس انگليسي رو به فارسي تغيير بده . با اين كار هيچ اتفاقي نمي افته يعني نه چيزي فارسي ميشه نه جايي تغييري ميبينيد فقط مزيتش اينه كه برنامه هاي فارسي بهتر ديده ميشند .

سعید جان این کاری که تو گفتی من قبلا کردم ( موقع نصب ویندوز ) ، مشکل از اون نیست

jasmin
03-07-2006, 19:26
علاقه مندان به كامپيوتر ويژه نامه ي كليك رو حتما حتما دانلود كنين.ويژه نامه ي يكشنبه هاي جام جم است و حجم صفحاتشم خيلي كمه .

دقيقا يكي از دلايلي كه من برنامه شمارو دانلود كردم همين بود
يه پيشنهاد هم دارم براتون:
هر روزنامه رو ما ميتونيم صفحاتشو جداگونه دانلود كنيم
حالا شما ميتونيد يه گزينه هم بزاريد كه همه صفحات اون روزنامه را مثلا كل كليك رو يكجا دريافت كنيم
چون اينجوري يه كم زحمتش زياده كه ما واسه گرفتن هر صفحه چند بار كليك كنيم( تنبلي رو ميبيني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

saeed666
03-07-2006, 20:02
سلام

سعید جان این کاری که تو گفتی من قبلا کردم ( موقع نصب ویندوز ) ، مشکل از اون نیست

مطمين بودم شما اين كارو كردي ولي براي تكرار گفتم . میدونم که شما استادی . جدي نميدونم چرا برا شما اينجوريه . من خودم 3 تا ويندوز دارم : يكي مديا سنتر كه ويندوز اصليمه . يكي اولين نسخه ي ويندوز xp و یکی دیگه xp sp2 . رو اون دو تا ویندوز فرعیام این کارو کردم درست شد . به نظرم یه بار انگلیسیش کنین دوباره فارسی شاید درست شه . اگه اون تیک چند کاربره پایینش بزننین شاید بهتر باشه . ولی فکر نکنم بازم در استفاده از برنامه مشکلی باشه . چون اونجوری که من دیدم بیشتر دکمه ها این طوری بودن و نام روزنامه ها خوانا بود .

ممنون

يه پيشنهاد هم دارم براتون:
هر روزنامه رو ما ميتونيم صفحاتشو جداگونه دانلود كنيم
حالا شما ميتونيد يه گزينه هم بزاريد كه همه صفحات اون روزنامه را مثلا كل كليك رو يكجا دريافت كنيم
چون اينجوري يه كم زحمتش زياده كه ما واسه گرفتن هر صفحه چند بار كليك كنيم( تنبلي رو ميبيني )

ممنون از پيشنهادتون . تو نسخه ي قبليم بچه ها همه همين پيشنهادو دادن ولي ميدونيد چرا اين كارو نميكنم : به خاطر اينه كه كاري كردم كه خود برنامه به اينترنت وصل نشه و برا كسي شكي به وجود نياد . اگه دقت كننين مي بينين كه موقعي كه مي خواين يه روزنامرو دانلود كنين صفحه ي دانلود ويندوز باز ميشه و در واقع برنامه به ويندوز دستور ميده كه فايلو دانلود كنه ولي اگه خود برنامه روزنامه ها رو دانلود كنه اين قابليت رو ميشه بهش اضافه كرد . حالا اگه كسي شك نكنه تو نسخه ي بعدي اين كارو انجام بدم . كسي شك ميكنه ؟!!!!!

ممنون

Sina.G
03-07-2006, 20:20
به نظر من اگر یه نسخه جداگونه از قسمت دانلود روزنامه درست میکردی خیلی بهتر بود ، چون خیلی طرفداره.

مرسی از زحمتت.

saeed666
03-07-2006, 20:30
به نظر من اگر یه نسخه جداگونه از قسمت دانلود روزنامه درست میکردی خیلی بهتر بود ، چون خیلی طرفداره.

مرسی از زحمتت.

سلام

ممنون از پيشنهادتون . ولي نسخه ي جداگانه داره ديگه ! من قسمت All رو براي كساني كه كلشو ميخوان گزاشتم . مگرنه قسمت NEWSStand در واقع همون قسمت دانلود روزنامست كه هر كس ميتونه با دانلود 6 قسمت اضافي تكميلش كنه .

jasmin
03-07-2006, 22:04
سلام

ممنون از پيشنهادتون . ولي نسخه ي جداگانه داره ديگه ! من قسمت All رو براي كساني كه كلشو ميخوان گزاشتم . مگرنه قسمت NEWSStand در واقع همون قسمت دانلود روزنامست كه هر كس ميتونه با دانلود 6 قسمت اضافي تكميلش كنه .

سلام دوباره من مزاحم شدم
اگه دقت كرده باشين تو صفحه اول براي بخش اصلي نرم افزارتون NEWSStand لينك نگذاشتين تا فقط اونو دانلود كنيم
ولي با اجازتون من يه كم فضولي كردم تو پرشن گيگتون
و اين لينكو براي Sina.G ميذارم:

saeed666
03-07-2006, 22:50
سلام

سلام دوباره من مزاحم شدم
اگه دقت كرده باشين تو صفحه اول براي بخش اصلي نرم افزارتون NEWSStand لينك نگذاشتين تا فقط اونو دانلود كنيم
ولي با اجازتون من يه كم فضولي كردم تو پرشن گيگتون
و اين لينكو براي Sina.G ميذارم:

واقعا ممنون از توجهتون ولي فكر كنم يه كم دير اين پستو دادين چون وقتي پست اولمو ويرايش كردم اينو بهش اضافه كردم البته خيلي واضح نبود ولي توضيحات شما تو اين پست كاملا آشكارش كرد .

اسم برنامه دانلود روزنامه ها : NEWSStand

Last edited by saeed666 : امروز at 09:51 PM.

ممنون

nayebaghaee
04-07-2006, 07:41

از راهنماییت ممنون مشکل نا مشخص بودن حروف با راهنمایی شما حل شد باز هم سپاسگزارم

saeed666
04-07-2006, 09:41
سلام

از راهنماییت ممنون مشکل نا مشخص بودن حروف با راهنمایی شما حل شد باز هم سپاسگزارم

خيلي ممنون از اين كه اعلام كردين و من و بقيه را مطلع كردين .

Balrog
04-07-2006, 11:00
بعضى اشتباهات لپى تو كارت هست، مثلا:

در كل خوب كار كردى.
راستى، مگس‌كشه واقعا كار مى‌كنه؟

saeed666
04-07-2006, 11:14
سلام

بعضى اشتباهات لپى تو كارت هست،

ايول . ميبينم كه كساني هستند كه همه ي برنامرو امتحان كرده باشند . خوشم اومد. راستش ديگه اين اواخر حال نداشتم رو اين جمله ها فكر كنم و دقيقا آخرين جاي برنامه بود كه ويرايش كردم .

اون پشه كشم بيشتر برا سرگرميه . فكر كنم برنامه anti mosquito موبايلو ديده باشين . اين يه چيزي تو همون مايه هاست ولي به نظر من جفتشون واقعا كار نميكنند .

J A V I D
04-07-2006, 11:14
من اومدم دانلود کنم باندش تموم شده بود رو یه هاستی بذارید که باند به این زودی ها ته نکشه منم م یخوام هفته نامه عصر ارطباطم اگه بهش اضافه کنی خیلی حال دادی

Balrog
04-07-2006, 11:28
خيلى مى‌تونى بسطش بدى. بيشتر روش كار كن و يه كارى كن كم‌تر Errorهاى جورواجور بده. سليقه و دقت بيشترى هم به خرج بده!

divoonejoon
04-07-2006, 11:35
اقا 1 جا بزارين بتونيم دانلود كنيم ... از اونجا كه محدوديت باند مي ده .. مرسي

donyayeman
04-07-2006, 12:13
من كه هرچه كردم نتونستم دانلود كنم لطفا راهنمايي كنيد با تشكر donyayeman

saeed666
04-07-2006, 12:31
سلام

خيلى مى‌تونى بسطش بدى. بيشتر روش كار كن و يه كارى كن كم‌تر Errorهاى جورواجور بده. سليقه و دقت بيشترى هم به خرج بده!

ممنون از نظرت ولي اگه بيشتر توضيح بدي ممنون ميشم . هم درباره ارور ها و هم ظاهر برنامه . اگه تو پيغام خصوصي بدي شايد بهتر باشه .

اقا 1 جا بزارين بتونيم دانلود كنيم ... از اونجا كه محدوديت باند مي ده .. مرسي
و

من كه هرچه كردم نتونستم دانلود كنم لطفا راهنمايي كنيد با تشكر donyayeman

مشكل دانلود براي سرورهاي پرشين گيگه . به خاطر دانلود زياده برا همين پهناي باند من تا حدود 1 ساعت بستست . بعدش دوباره ميتونين دانلود كنين

ممنون

Mohammad Hosseyn
04-07-2006, 12:42
با سلام خدمت دوستان و سعيد جان عزيزز.
مي خواستم به آقا سعيد بگم كه جاشو عوض كنه.بزار تو راژيد شيرر.اين ژر شين گيگ هميشه مشكل داره.
با تشكر

saeed666
04-07-2006, 12:47
سلام

با سلام خدمت دوستان و سعيد جان عزيزز.
مي خواستم به آقا سعيد بگم كه جاشو عوض كنه.بزار تو راژيد شيرر.اين ژر شين گيگ هميشه مشكل داره.
با تشكر

ممنون محمد حسين جون . چون ديگه واقعا شورشو در آورده اين پرشين گيگ اين كارو ميكنم ولي نسخه ي كلو ميزارم . به هر حال اينترنته منم دايال آپه ديگه !!!

الان دارم آپ مي كنم چند دقيقه ديگه تموم ميشه !

saeed666
04-07-2006, 13:09
سلام . دوباره اومدم

اينم نسخه ي كل در رپيد شير . فكر نمي كنم ديگه مشكلي باشه :

saeed666
05-07-2006, 15:10
سلام

تقريبا 240 نفر دانلود كردند اونوقت كسي چيزي نميگه ! عجيبه ها . خجالت مي كشين ؟ تو تاپيكاي ديگه كه اين طوري نيست همه نظرشونو ميگن . اينم مثل اوناي ديگه .

منتظر نظرات هستم !!!

IRP30WORLD
05-07-2006, 16:56
ممنون سعید جان دارم دانلود میکنم ،فکر کنم چیز خوبی باشه.

masoud_35_teh
05-07-2006, 19:25
مرسی عالی بود

nayebaghaee
05-07-2006, 20:10
دوست عزیز

اگه میشه برای دان لود تمام صفحات يك روزنامه با يك كليك گزينه اي تعريف كنيد

باز هم ممنون از برنامه خوبت موفق باشيد

علمدار
05-07-2006, 20:29
خداييش جالب بود
يا علي

saeed666
06-07-2006, 17:21
سلام

IRP30WORLD جان ممنون اگه پيشنهادي هم داشتي بگو

masoud_35_teh و nayebaghaee جان ممنون .

nayebaghaee جان ممنون از پيشنهادت . يكي ديگر از دوستان هم همين پيشنهادو كرده بود . ( تو صفحه ي 3 تاپيك) و اصلا بيشترين پيشنهاد هم در اين نسخه و هم در نسخه ي قبلي به من همين بود ولي به دليل زير نميتونم اين كارو بكنم . دليل مسخره اي هم هست . اگه كسي به برنامه هاي ايراني شك نداشته باشه حله . ولي شايد 2 تا نسخش كردم . يكي با اين قابليت و ديگري بدون اين قابليت .

دليل صفحه ي 3 :

ممنون از پيشنهادتون . تو نسخه ي قبليم بچه ها همه همين پيشنهادو دادن ولي ميدونيد چرا اين كارو نميكنم : به خاطر اينه كه كاري كردم كه خود برنامه به اينترنت وصل نشه و برا كسي شكي به وجود نياد . اگه دقت كننين مي بينين كه موقعي كه مي خواين يه روزنامرو دانلود كنين صفحه ي دانلود ويندوز باز ميشه و در واقع برنامه به ويندوز دستور ميده كه فايلو دانلود كنه ولي اگه خود برنامه روزنامه ها رو دانلود كنه اين قابليت رو ميشه بهش اضافه كرد . حالا اگه كسي شك نكنه تو نسخه ي بعدي اين كارو انجام بدم . كسي شك ميكنه ؟!!!!!

علمدار جان ممنون

saeed666
07-07-2006, 11:40
سلام

منم م یخوام هفته نامه عصر ارطباطم اگه بهش اضافه کنی خیلی حال دادی

ببخشيد پست شما رو نديدم . هفته نامه عصر ارتباط متاسفانه نه آرشيو داره و نه pdf چون اگه داشت حتما جزء اولين انتخابام بود .

ممنون

دوستان دانلود ميكنند ولي نظر هيچي . منتظر نظرات هستم . مثلا يه نمونش ايا برنامه هايي كه توي Plus v1.0 گزاشتم خوبه يا نه . كدومشو حذف كنم يا چه چيزه ساده ي ديگه اي اگه تونستم بهشون اضافه كنم .

منتظرما !!

amirk
08-07-2006, 12:43
با سلام
چرا روزنامه همشهری تو لیستش نیست. مگه pdf نداره؟

Renjer Babi
08-07-2006, 13:15
سلام
آقا سعیید خیلی ممنون
فقط یه مشکل برنامه دیال آپ ارور میده

saeed666
08-07-2006, 15:43
سلام

با سلام
چرا روزنامه همشهری تو لیستش نیست. مگه pdf نداره؟

امير جان نه متاسفانه فقط آرشيوش به صورت html و براي استفاده ي آنلاينه !

سلام
آقا سعیید خیلی ممنون
فقط یه مشکل برنامه دیال آپ ارور میده

خيلي ممنون كه اطلاع دادين . اگه اين ارور پايينو ميده براي اينه كه نام كانكشن چون فارسيه براش غير قابل خوندنه . اميدوارم بتونم حلش كنم . دارم روش كار ميكنم . خيلي برنامه هاي ديگه هم با فارسي مشكل دارند مثل nero , acrobat reader ,...
اگه اررور چیزه دیگه ای غیر از اینی بود که حدس زدم ممنون میشم بگی .

بازم ممنون

Renjer Babi
09-07-2006, 07:41
سلام
ممنون ولی برای من فارسی هست(نیست اشتباه نوشتم)

saeed666
09-07-2006, 10:24
سلام

سلام
ممنون ولی برای من فارسی هست

بازم ممنون از اين كه به من كمك كردين . سعي مي كنم اين مشكله فارسي رو تو نسخه ي بعد رفع كنم يا كلا ً اين قسمتو حذف كنم.

Renjer Babi
09-07-2006, 10:55
آقا سعیید عکس رو دیدی این یه ارور دیگه هست

saeed666
09-07-2006, 11:41
سلام

آقا سعیید عکس رو دیدی این یه ارور دیگه هست

ببخشد آخه شما اول گفته بودي فارسيه برا همين من زياد دقت نكردم . الان واقعا نميدونم چرا اين ارورو ميده . آخه من برنامرو تو 3 تا ويندوز امتحان كردم . شما برنامرو از حالت zip خارج كردي ؟

Renjer Babi
09-07-2006, 12:13
خارج کردم
همه برنامه ها خوب کار میکنند فقط این یه دونه که نیاز زیادی به اون داشتم خرابه
بازم ممنون .........

saeed666
09-07-2006, 12:54
خارج کردم
همه برنامه ها خوب کار میکنند فقط این یه دونه که نیاز زیادی به اون داشتم خرابه
بازم ممنون .........

من واقعا از شما معذرت مي خوام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كه نتونستم اين مشكلو حل كنم ولي هر وقت تونستم بهتون پيغام خصوصي ميدم كه نسخه ي جديده اين قسمتو دانلود كنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Renjer Babi
09-07-2006, 13:13
نه بابا شما چرا
همون روزنامه ها واقعا عالی بودند امروزم کلیک رو گرفتم واقعا دمت گرم
به امید هرچه بیشتر موفقیت شما
با تشکر
بابک

saeed666
09-07-2006, 15:31
سلام

نه بابا شما چرا
همون روزنامه ها واقعا عالی بودند امروزم کلیک رو گرفتم واقعا دمت گرم
به امید هرچه بیشتر موفقیت شما
با تشکر
بابک

ممنون .
موفق باشيد.

amirk
09-07-2006, 15:51
با سلام خدمت saeed666
خيلي ببخشيد ولي چون اين نرم افزار به نظر من خيلي عالي هست آيا شما ورژن بالاتري از اين نرم افزار را مي سازيد يا نه؟ اگر مي سازيد زمان آن را هم بگوييد.
نرم افزار بسيار خوب و عالي است.
با تشكر از زحمات Saeed666

saeed666
09-07-2006, 16:35
سلام

با سلام خدمت saeed666
خيلي ببخشيد ولي چون اين نرم افزار به نظر من خيلي عالي هست آيا شما ورژن بالاتري از اين نرم افزار را مي سازيد يا نه؟ اگر مي سازيد زمان آن را هم بگوييد.
نرم افزار بسيار خوب و عالي است.
با تشكر از زحمات Saeed666

واقعا من انتظار همچين استقباليرو نداشتم . خودمو آماده كردم كه بيام يه اروره جديدو ببينم . خيلي ممنونم نظر لطفتونه .

درباره ي نسخه ي بعد هم بگم كه هر چه زودتر اگه تمام مشكلاي برنامرو بفهمم و بفهمم كدوم قسمت برنامه جالب و مورد استفاده نبوده و كدوم قسمتا بايد تكميل بشه ميرم نسخه ي بعد رو آماده كنم. همش بستگي به دوستان اين انجمن داره . چون من ايده ي اين برنامرو از توي همين انجمن فهميدم و همچنين فقط برنامرو توي اين انجمن تا حالا معرفي كردم .

با تمام اين اوصاف چون من هنوز محصلم اگه تا يكي دو هفته ي ديگه كاراش درست نشه نسخه ي بعدي خيلي دير آماده ميشه .

ممنون

nayebaghaee
09-07-2006, 19:15
سلام

واقعا من انتظار همچين استقباليرو نداشتم . خودمو آماده كردم كه بيام يه اروره جديدو ببينم . خيلي ممنونم نظر لطفتونه .

درباره ي نسخه ي بعد هم بگم كه هر چه زودتر اگه تمام مشكلاي برنامرو بفهمم و بفهمم كدوم قسمت برنامه جالب و مورد استفاده نبوده و كدوم قسمتا بايد تكميل بشه ميرم نسخه ي بعد رو آماده كنم. همش بستگي به دوستان اين انجمن داره . چون من ايده ي اين برنامرو از توي همين انجمن فهميدم و همچنين فقط برنامرو توي اين انجمن تا حالا معرفي كردم .

با تمام اين اوصاف چون من هنوز محصلم اگه تا يكي دو هفته ي ديگه كاراش درست نشه نسخه ي بعدي خيلي دير آماده ميشه .

ممنون
آخی باور کن اکثر بچه ها قدر زحمت شما رو میدونند و به این سعی و تلاش احترام میگذارند همینن که سعی کرده ای تا یک کار مثبت آن هم بدون چشمداشت انجام بدی شایسته تقدیره

saeed666
09-07-2006, 19:35
سلام

آخی باور کن اکثر بچه ها قدر زحمت شما رو میدونند و به این سعی و تلاش احترام میگذارند همینن که سعی کرده ای تا یک کار مثبت آن هم بدون چشمداشت انجام بدی شایسته تقدیره

ممنون ديگه بيشتر از اين شرمندم نكن . زحمات من در مقابل زحمات خيلي از افراد ديگه توي اين انجمن به شدت ناچيزه .

ممنون از اين كه اميدوارم كردي. راستي درباره ي نسخه ي احتمالي بعدي نظري نداريد ؟

jak_1300
10-07-2006, 08:59
دانلود نميشه

saeed666
10-07-2006, 11:55
سلام

دانلود نميشه

امكان نداره ! از پرشين گيگ نشه حتما از رپيد شير ميشه !

saeed666
11-07-2006, 21:52
سلام

مي خوام يه چيزيرو بگم شايد بعضيا ندونن اونم اينه : براي مثال ويژه نامه ي كليك ضميمه ي يكشنبه هاي روزنامه جام جم است ولي شما تا شنبه ي بعد مي تونيد اونو دانلود كنيد . كليك براي كساني كه به كامپيوتر علاقه دارند خيلي خوبه پيشنهاد مي كنم بگيرينش

راستي اگه پيشنهادي هم بديد بد نيست !

aliali1262
13-07-2006, 09:45
باتشكر از برنامه جالبتان -مشكلي كه من داشتم --از اداره با پسورد وصل مي شوم و هر بار با درخواست يك صفحه مجدد پسورد مي خواهد
ضمناً اگر لطف كنيد و بگوييد كه برنامه Winxpfarsi را چگونه نوشتيد سپاسگزار مي شوم تا ما هم مقالاتمان را با آن بنويسيم با تشكر

nikndm
13-07-2006, 10:07
سلام انصافا كار خوبيست . من هم به سهم خودم باز تشكر مي كنم( قبلا هم كردم) فقط رو كامييوتر من دكمه هاي عملياتي برنامه ها فارسي نيست فونت هاي ناخواناي ميخي ست. احتمالا مشكل از طرف من بايد باشد. فكر مي كنيد دليل آن چيست؟

saeed666
13-07-2006, 10:12
سلام

مشكلي كه من داشتم --از اداره با پسورد وصل مي شوم و هر بار با درخواست يك صفحه مجدد پسورد مي خواهد

ببخشيد ولي من نفهميدم چه چيزي پسورد ميخواد . ميشه بيشتر توضيح بديد؟

ضمناً اگر لطف كنيد و بگوييد كه برنامه Winxpfarsi را چگونه نوشتيد سپاسگزار مي شوم تا ما هم مقالاتمان را با آن بنويسيم با تشكر

نه ! اشتباه نكنيد اين راهنمارو من ننوشتم . من فقط اينو قرار دادم كه كساني كه در نمايش برنامه هاي فارسي مشكل دارند بتونن اين مشكلو حل كنن . ولي فكر نمي كنم چيزه پيچيده اي باشه . شما تو انجمن درخواست نرم افزار مطرح كن دوستان اونجا كمك مي كنند.

ممنون از شما

saeed666
13-07-2006, 10:17
سلام

سلام انصافا كار خوبيست . من هم به سهم خودم باز تشكر مي كنم( قبلا هم كردم) فقط رو كامييوتر من دكمه هاي عملياتي برنامه ها فارسي نيست فونت هاي ناخواناي ميخي ست. احتمالا مشكل از طرف من بايد باشد. فكر مي كنيد دليل آن چيست؟

ممنون از شما

درباره ي مشكل شما بعضي دوستان ديگر هم گفته بودند و من هم در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توضيح دادم ولي اگه با اين مشكل داشتيد اين آموزش تصويريشه :

masoud khan
13-07-2006, 19:25
اقا خیلی عالی بود من همه قسمتهارو گرفتم واقعا خسته نباشید این کار شما جای تقدیر داره
امدوارم که با پشتکار بیشتر بتونید هم این برنامه رو تکمیل تر کنید هم برنامه های کاربردی جدیدتری براتی ما بنویسید وبزارید
بازم مرسی

masoud khan
13-07-2006, 19:30
فقط یه راهنمایی برای کلیک جام جم باید چه عددی برای صفحه وارد کنیم

saeed666
13-07-2006, 19:56
سلام ...

اقا خیلی عالی بود من همه قسمتهارو گرفتم واقعا خسته نباشید این کار شما جای تقدیر داره
امدوارم که با پشتکار بیشتر بتونید هم این برنامه رو تکمیل تر کنید هم برنامه های کاربردی جدیدتری براتی ما بنویسید وبزارید
بازم مرسی

ممنون از شما كه به من روحيه ميديد . نظر لطفتونه

فقط یه راهنمایی برای کلیک جام جم باید چه عددی برای صفحه وارد کنیم

هر صفحه اي كه مد نظرتونه ميتونيد دانلود كنيد . كليك كلاُ 16 صفحه دارد و هر صفحه اي رو خواستيد انتخاب و دانلود كنيد . اگر مشكلي در نحوه ي دانلود داشتيد صفحه ي دوم "راهنماي استفاده" در داخل برنامه را بخونيد . اگر رفع نشد من اينجا در خدمتم ...

hustler
13-07-2006, 21:04
سلام
واقعا" عالي بود هم برنامه هم پاسخگويي به سوالها.
موفق باشيد

.p.s: آگر از روزنامه ها يا مجلات خارجي در ورژن بعدي استقاده كنيد بسيار بسيار عالي خواهد بود.

nikndm
14-07-2006, 09:54
سعيد جان دست و دلت بر مدار شادي و توفيق. مشكل فارسي شدن من حل شد. حالا با اطمينان مي گم برنامه بسيار جامع و قابل استفاده ايست. سادگي و ظاهر زيباي آن نيز دلرباست. منتظر كارهاي ديگر شما و روزآمدي اين برنامه هم هستم.

saeed666
14-07-2006, 11:29
سلام...

سلام
واقعا" عالي بود هم برنامه هم پاسخگويي به سوالها.
موفق باشيد

خيلي ممنون . شما هم هميشه موفق و سربلند باشيد

.p.s: آگر از روزنامه ها يا مجلات خارجي در ورژن بعدي استقاده كنيد بسيار بسيار عالي خواهد بود

ايول به اين ميگن پيشنهاد . عالي بود . پارسال براي نسخه ي بتا تو همين فكر بودم ولي پيگيرش نشدم . اميدوارم تو نسخه ي بعد كاري از دستم بر بياد ...

سعيد جان دست و دلت بر مدار شادي و توفيق. مشكل فارسي شدن من حل شد. حالا با اطمينان مي گم برنامه بسيار جامع و قابل استفاده ايست. سادگي و ظاهر زيباي آن نيز دلرباست. منتظر كارهاي ديگر شما و روزآمدي اين برنامه هم هستم.

خيلي ممنون . خوشحالم از اين كه مشكلتون حل شد . هميشه موفق باشيد ...

saeed666
14-07-2006, 11:56
ويرايش شد : به تاپيكه خودش بريد بهتره !!!

nikndm
14-07-2006, 23:03
سعيد جان دست شما درد نكنه. به هر شكلي كه لطف كنيد خوب است ولي من به نظرم همراه با برنامه قبلي باشد سرراست تر است

saeed666
15-07-2006, 07:25
سلام...

سعيد جان دست شما درد نكنه. به هر شكلي كه لطف كنيد خوب است ولي من به نظرم همراه با برنامه قبلي باشد سرراست تر است

ممنون . ولي به نطر شما ممكن نيست برنامه اونطوري خيلي شلوغ بشه ؟ !

vahid_shokrzadeh
15-07-2006, 10:20
ســــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــلام آقا سعيد رسم نمودار خيلي به دردم خورد آخه من دانشجوي رياضي هستم
بازم برنامه راجع به رياضي بذار ممنون مي شم

عنان دل برفت از دست كمك كن اي خداي من ... فلك كر شد ز فريادم تو هم بشنو صداي من
در اين دنيا به جز حســرت نديدم من ز كام خود ... چرا آخر به خوشبخــتي نفرمودي قضاي من

saeed666
15-07-2006, 11:22
سلام ...

ســــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــلام آقا سعيد رسم نمودار خيلي به دردم خورد آخه من دانشجوي رياضي هستم
بازم برنامه راجع به رياضي بذار ممنون مي شم

ممنون . چشم حتما اين برنامرو كامل مي كنم فقط كمي دير ميشه . ببخشيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khaiyam
15-07-2006, 23:08
دستت درد نكنه واقعا كار جالبي هست

nikndm
15-07-2006, 23:17
سلام...

ممنون . ولي به نطر شما ممكن نيست برنامه اونطوري خيلي شلوغ بشه ؟ !

سلام عرض كردم هر جورس تصميم بگيريد خوب است ولي در عين حال فكر نمي كنم شلوغ بشه چون خيلي منطقي از كليدهاي عملياتي استفاده كردين. تقريبا همه صفحات اينترنتي شلوغ هستند ولي قابل استفاده مهم نوع برنامه نويسي هست كه با كاربر ايجاد ارتباط آسان دارد. اگر حمل بر تعارف نكنيد شما هم ساده مي نويسيد و هم كاملا قابل استفاده. برقرار باشيد

k.h
16-07-2006, 12:24
سعيد جان برنامه ات عالي است ولي به همين مرحله ختمش نكن سعي كن گسترشش بدهي و قابليتهاي ديگري به آن اضافه كني مخصوصا در مورد برنامه روزنامه مثلا با يك كليك كل روزنامه دانلود بشود يا كاربر بتواند خودش صفحه دانلود را اديت كند(مثلا يك عنوان جديد روزنامه ديگري را اضافه كند) بهر حال از زحمتت متشكريم هميشه موفق باشي.

saeed666
16-07-2006, 19:02
سلام ...

honarmand و nikndm و k.h جان ممنون .

nikndm جان خيلي ممنون از توضيحات كاملت . بيشتر روش فكر مي كنم

k.h جان پيشنهاده خيلي خوبي دادي (در مورد اضافه كردنه برنامه توسط كاربر ) ممنون ولي پيشنهاد اول رو خيليا مطرح كردن كه من جواب دادم كه در چه صورت اين كار عمليه !

در هر حال فكر كنم هر كاري بخوام بكنم بكشه به سال ديگه ! ولي از سال ديگه ( اگه زنده باشم ) تمام اين پيشنهادارو عملي مي كنم چون دارم تمام اين پيشنهادارو مينويسم تا يادم نره !

بازم ممنون

bahdar
17-09-2006, 13:07
خيلي عاليه من كه همه رو دانلود كردم بيست بيست .
بازم از اينطور چيزا بذار فقط چند نكته براي شماره بعد.
اگه بشه براش قابليت آپديت بذار تا هر دفعه كل آن را دانلود نكنيم.
اگه بتوني قسمتي بذار كه علاوه بر پيدا كردن كرك و سريال بشود چيزهاي ديگر مانند كتابهاي الكترونيكي و نرم افزارها يا ... را بگذار.
ممنون.
خداحافظ.

thekhosrow
19-09-2006, 00:19
دست درد نكنه خيلي جالبه
اين روزنامه ها رو از وب سايتشون ميگيره يا خوده شما آپديت ميكني !؟

ميخوام بدونم 2سال ديگه هم اين نرم افزار كار ميكنه يا نه..
:happy:

Setareh 2006
11-04-2007, 03:56
ببخشید هیچ کدوم از لینک ها برای دانلود برنامه کار نمی کنه .
اگه ممکنه بخش اصلی برنامه یعنی NEWSStand رو یک جایی آپلود کنید که رزیومه رو ساپورت کنه .
در ضمن اگه بخواهیم کل برنامه رو دانلود کنیم ، حجمش چقدره ؟

مرتضی nvcd
13-04-2007, 07:52
سلام

دانلود کردم.از همه نظر عالیه .ولی چرا مال سال قبله .منظورم اینه که روزنامه های سال 85 رو نشون می ده

قسمت بروز رسانی ش هم که کار نمی کنه.

ممنون

loverminion
15-05-2007, 12:18
این که پیام میده دانلود اکسپلورر نمی تواند دانلود کند فایل پی دی اف را برای دانلود روزنامه راست این از سال 85 درست

roonak2006
15-05-2007, 13:22
سلام
دست شما درد نکنه
فقط یک مشکل اساسی اینکه:
مگه فایل ها پی دی اف نیستند پس چرا باز نمیشن؟؟؟

saeed666
15-05-2007, 23:58
سلام...

واقعا از همه معذرت میخوام به علت آپدیت نشدن برنامه . اکثر مشکلاتی که برای بیشتر روزنامه ها بوجود میاد به علت اینه که من وقت نکردم برنامرو آپدیت کنم و برنامه برای سال 85 است . مطمین باشید بعد کنکور نسخه ی 86 را با حذف و اضافه کردن چند روزنامه و برنامه قرار میدم. ولی قسمت های دیگه نظیر نقشه و ... سالم و بی نیاز به سال هستند

beauty
08-06-2007, 13:30
سلام

دوست عزیز برنامه را دانلود کردم

البته فقط نقشه و سرچ کرک و روزنامه ها

دستت درد نکنه عالی بود

maag
08-06-2007, 15:19
سلام من كه نتونستم دانلود كنم

mechhadi
29-09-2010, 17:39
دستت درد نکنه ولی فونتهاش تو Windows 7 به هم ریخته هستش. ممنون میشم راهنمایی کنی

atolympic
21-11-2012, 22:05
روزنامه همشهری جزو برنامتون نیست؟