PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت وایرلس در شیراز با پینگ خوب

P3rsia king
09-01-2012, 16:49
سلام به همه برو بچه های گل شیرازی پی سی ورلد . من دنبال یه شرکت میگردم که وایرلس ارائه بده و شهرک گلستان رو هم پوشش بده و پینگش برام مهم هست میخوام که نوسان نداشته باشه و تو روز یا شب که ساعت رایگان هست پینگش نره بالا . کلا دو سال هست ADSL دارم داشتم استفاده میکردم دیگه خط تلفن نویز گرفت و هر چی هم اعلام خرابی کردم و مودمو اینا رو عوض کردم درست نشد که نشد . مجبور شدم وایرلس بگیرم . الان دنبال یه ISP خوب میگردم به خودم گفتم کجا بهتر از اینجا که مشکلم رو مطرح کنم و از شما دوستان عزیز کمک بگیرم :10: !

اگر جایی رو میشناسید که پینگش خوب باشه و نوسان نداشته باشه لطفا دریغ نکنید .

اگر هم جایی رو میشناسید که وایرلس ارئه میدن و از کیفیتش خبر ندارید بگین من خودم پیگیر میشم . الان هم یع آنتن نانو استیشن M5 دارم و سیم و همه چی هم دارم . فقط دنبال یه ISP خوب میگردم که پینگش خوب باشه . من فقط بازی میکنم همین . الانم تو بازی Battlefield 3 رنکینگ جهانی دارم ولی فعلا از پارس نت سرویس میگیرم که پینگش اکثم مواقع داغونه و مشکل هم پشتیبانی میگه از DNS آسیاتک هست آخه پهنای باندشو از اون میگیره . معلوم هم نیست درست بشه یا نه . منم این وسط نمیدونم چیکار کنم . یکی به من کمک کنه لطفا :20:

P3rsia king
11-01-2012, 02:25
تو این دنیا یکی میست به داد من برسه ؟‌ :45:

urcu
11-01-2012, 09:47
سلام
وایرلس همیار فکر کنم خوب باشه کیفیتش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ماتریکس هم فکر کنم پینگش خوب باشه البته نمیدونم وایرلس میده یا نه

mhv_kntu
11-01-2012, 15:18
اگه اینقدر حساسی من بهت حتما پیشنهاد میکنم IP سروری که وصل میشی رو دربیاری بعد بری تک تک isp ها . اونجا خودشون به اینترنتی که خودشون میدن حتما کانکت هستن. یک لحظه به پشتیبانشون بگو 1 خط تو cmd تایپ کنه و Ping سرور شما رو بگیره بعد isp های مختلف رو مقایسه کن.
یا همین کار رو با یوزرهایی که میشناسی بکن و بگو برات پینگ بگیرن .
پینگ کلی بگیری مثلا با سرور یاهو و ... دلیلی نمیشه پینگ سرور بازیت خوب باشه اونوقت خفن میره تو پاچت !
حتما باید پینگ رو با سرور بازی بگیری.
این بهترین راه هست !

پ . ن : بیخیال بازی آنلاین شو ! اینجوری غرقش نشو ! ما شدیم به فنا رفتیم !

P3rsia king
11-01-2012, 19:45
اگه اینقدر حساسی من بهت حتما پیشنهاد میکنم IP سروری که وصل میشی رو دربیاری بعد بری تک تک isp ها . اونجا خودشون به اینترنتی که خودشون میدن حتما کانکت هستن. یک لحظه به پشتیبانشون بگو 1 خط تو cmd تایپ کنه و Ping سرور شما رو بگیره بعد isp های مختلف رو مقایسه کن.
یا همین کار رو با یوزرهایی که میشناسی بکن و بگو برات پینگ بگیرن .
پینگ کلی بگیری مثلا با سرور یاهو و ... دلیلی نمیشه پینگ سرور بازیت خوب باشه اونوقت خفن میره تو پاچت !
حتما باید پینگ رو با سرور بازی بگیری.
این بهترین راه هست !

پ . ن : بیخیال بازی آنلاین شو ! اینجوری غرقش نشو ! ما شدیم به فنا رفتیم !
ممنون دوست عزیز !‌ خودم میدونم آخه بازی کلی سرور داره از کشور های مختلف (کل اروپا) ! من IP 4.2.2.4 یا یاهو و اینا رو ملاک قرار نمیدم و برام مهم نیست !‌فقط مهم اینه که پینگش با داخل مثلا با سرور تهران تو سایت speedtest.net زیر 35 40 میلی ثانیه باشه ! وقتی پینگ تا اینجا خوب باشه از این به بعدش هم بد نیست !‌آخه پینگی که خارج میشه از ایران دیگه اونور مرز دست اینا نیست !‌ بستگی به gateway و روتینگ داره !‌همین الان وایرلس فعلی من با 4.2.2.4 تو حالت نرما 160 میلی ثانیه هست و من تو سرور بروزر بازی پینگ 120 هم دارم و بسه !‌ ولی مشکل اینه که این ISP بنده پهنای باندش کمه و تو روز که 24 ساعت هست از ساعت 2 تا 7 هفت صبح که رو 1000 به بالا هست با سرور های داخلی که تو روز 20 تا 40 میلی ثانیه هست !‌ تو روز هم که از ساعت 7 صبح تا 2 شب فقط یک یا دو ساعتش خوب باشه بقیه ساعت ها معمولا میره رو 1000 !‌ مشکل از خودشون هست ! و کاریشم نمیشه کرد !‌با پشتیبانی هم صحبت کردم و مشکل حل نشده ! میخوام از یه ISP که وایرلس ارائه میده بگیرم !‌ مسئله اینه که نه سایتی هست نه چیزی !‌ میخوام یه لیست از این ISP ها داشته باشم به تک تکشون زنگ بزنم !‌ فقط مسئله اینه که میخوام تو 24 ساعت شبانه روز پینگ ثابت باشه سرعت مهم نیست !

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:40 PM ----------

سلام
وایرلس همیار فکر کنم خوب باشه کیفیتش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ماتریکس هم فکر کنم پینگش خوب باشه البته نمیدونم وایرلس میده یا نه
دسوت عزیز ممنونم که اهمیت دادی به مشکل من ! همیارنت پینگش شبا چطوره ؟‌و همچنین ماتریکس‌؟‌ شبا خیلی مهمه ها :)