PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : vچجوري ميشه اينترنت Wimax رو با WiFi رو pc دریافت کرد؟

alone one
09-01-2012, 11:16
من یه مودم wifi دارم و میخوام اینترنتمو به صورت wifi رو pc داشته داشته باشم ولی متاسفانه pc من همچین قابلیتی نداره،حالا یه چیزی مثه USB Bluetooth هس که اینترنتمو به صورت WiFi بگیره؟
مثلا USB WiFi ? ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] form%2Fdownload_super_bluetooth_----_v18%2F&ei=LJkKT7jOC8KxhAecnMC1CQ&usg=AFQjCNGGg_5l--H6gEEwxcgXOvxxbW0aQw&cad=rja)

ata.royalfalcon
09-01-2012, 13:27
من یه مودم wifi دارم و میخوام اینترنتمو به صورت wifi رو pc داشته داشته باشم ولی متاسفانه pc من همچین قابلیتی نداره،حالا یه چیزی مثه USB Bluetooth هس که اینترنتمو به صورت WiFi بگیره؟
مثلا USB WiFi ? ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] form%2Fdownload_super_bluetooth_----_v18%2F&ei=LJkKT7jOC8KxhAecnMC1CQ&usg=AFQjCNGGg_5l--H6gEEwxcgXOvxxbW0aQw&cad=rja)

سلام
خيلي ساده با خريد D-Link Wireless N 150 USB Adapter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كه مثل عكس زير هست ميتونيد از طريق wifi سيستم خود را به اينترنت متصل كنيد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alone one
09-01-2012, 22:17
سلام
خيلي ساده با خريد D-Link Wireless N 150 USB Adapter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fproducts%2F%3Fpid%3D722) كه مثل عكس زير هست ميتونيد از طريق wifi سيستم خود را به اينترنت متصل كنيد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسی دوست عزیزم،دمتون گرم که تو هر تاپیک هوای ما تازه واردارو دارین
میشه اگه امکان هس یکم بیشتر درمورد این یو اس بی وایرلس توضیح بدی؟
من مودمم مال شرکت مبین نت هس
مشکلی اینا از نظر مچ بودن با هم ندارن؟
بهترین مارک و مدل بازار چی هس؟
دوس دارم بهترین مارکو مدلو بگیرم،حالا قیمتشم بالا بود مشکلی نداره
قیمت تقریبی هم لطف کنین بگین
ممنون

ata.royalfalcon
09-01-2012, 23:21
مرسی دوست عزیزم،دمتون گرم که تو هر تاپیک هوای ما تازه واردارو دارین
میشه اگه امکان هس یکم بیشتر درمورد این یو اس بی وایرلس توضیح بدی؟
من مودمم مال شرکت مبین نت هس
مشکلی اینا از نظر مچ بودن با هم ندارن؟
بهترین مارک و مدل بازار چی هس؟
دوس دارم بهترین مارکو مدلو بگیرم،حالا قیمتشم بالا بود مشکلی نداره
قیمت تقریبی هم لطف کنین بگین
ممنون

سلام
من این مدل حدود 30 هزارتومن (یا کمتر ، دقیقاً یادم نیست) با گارانتی ایزی کامپیوتر خریدم .
این مدل از استاندارد 802.11n که جدید هست ساپورت میکنه . خودم وایمکس ایرانسل دارم که با استفاده از این دستگاه ، PC هایی که در اتاقهای دیگر هست رو به اینترنت وصل کردم . البته خود مودم به روتر وصل هست . و مشکلی از لحاظ مچ نبودن هم نداشتم و کاملا هم از این مدل راضی هستم . نصبش هم کاملا ساده هست .
یه پایه هم داره که در عکس معلوم هست که میتونید دستگاه رو برای بدست آوردن حداکثر گیرندگی جابجا کنید .
پیشنهاد میدم که از مدلهای usb رو بخرید چون نیازی به باز کردن کیس و نصب در داخل اسلات نیست .

مسائل دیگری رو هم باید در نظر بگیرید مثلا سرعت اینترنتی که شما دارید چقدر هست و غیره ...

اینکه آیا این مدل بهترین هست یا خیر بهتره اساتید شبکه اظهار نظر کنن .

alone one
10-01-2012, 03:42
سلام
من این مدل حدود 30 هزارتومن (یا کمتر ، دقیقاً یادم نیست) با گارانتی ایزی کامپیوتر خریدم .

از کجا؟
تو نمایندگی حتما مدلای مختلف هس و من میتونم بیشتر تحقیق کنم دیگه،نه؟

این مدل از استاندارد 802.11n که جدید هست ساپورت میکنه . خودم وایمکس ایرانسل دارم که با استفاده از این دستگاه ، PC هایی که در اتاقهای دیگر هست رو به اینترنت وصل کردم . البته خود مودم به روتر وصل هست . و مشکلی از لحاظ مچ نبودن هم نداشتم و کاملا هم از این مدل راضی هستم . نصبش هم کاملا ساده هست .
یه پایه هم داره که در عکس معلوم هست که میتونید دستگاه رو برای بدست آوردن حداکثر گیرندگی جابجا کنید .

مرسی استاد

پیشنهاد میدم که از مدلهای usb رو بخرید چون نیازی به باز کردن کیس و نصب در داخل اسلات نیست .

اتفاقا منم نظرم رو خرید مدل یو اس بیش هس منتها میخوام بهترین مدلو مارکو بگیرم
اتفاقا تو اینترنتم گشتم،این مدل شما 32 دلار بود،تا 36 دلارم بود

مسائل دیگری رو هم باید در نظر بگیرید مثلا سرعت اینترنتی که شما دارید چقدر هست و غیره ...

یعنی چی؟
یعنی اینام تو گیرندگی سرعت محدودیت دارن؟
مثلا 512 یا 256 یا ... دارن؟میشه توضیح بدین؟

اینکه آیا این مدل بهترین هست یا خیر بهتره اساتید شبکه اظهار نظر کنن .
حالا این خبره های شبکرو چجوری میتونم پاشونو به این تاپیک باز کنم؟

بازم خیییییییییلی ممنون که با حوصله میشینی جواب منو میدی
واقعا سپاسگذار

ata.royalfalcon
10-01-2012, 08:19
از کجا؟
تو نمایندگی حتما مدلای مختلف هس و من میتونم بیشتر تحقیق کنم دیگه،نه؟
من از مركز كامپيوتر ايران كه پايينتر از ميدون وليعصر هست خريدم .
طبقه زير همكف چندتا مغازه هست كه فقط تجهيزات مربوط به شبكه رو ميفروشن . خودم بدون تحقيق رفتم هم روتر خريدم و هم usb wifi رو !!!

یعنی چی؟
یعنی اینام تو گیرندگی سرعت محدودیت دارن؟
مثلا 512 یا 256 یا ... دارن؟میشه توضیح بدین؟

خودم چون وايمكس 128 داشتم كه حداقل بود ، پس نگراني نداشتم كه آيا براي سرعت بالا جواب ميده يا خير .
ولي براي اين مدل حداكثر سرعت 150 mbps هست (150 مگابيت) .

راستي ساعت 03:42 صبح هنوز بيداري !!!:31:

حالا این خبره های شبکرو چجوری میتونم پاشونو به این تاپیک باز کنم؟

بازم خیییییییییلی ممنون که با حوصله میشینی جواب منو میدی
واقعا سپاسگذار

شما ميتونيد در انجمن خريد كارت هاي جانبي و ابزارهای ورودی و خروجی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم مطرح كنيد .

يا ميتونيد در تايپيك زير هم پست بزنيد .

مشاوره در مورد خرید مودم وایرلس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alone one
10-01-2012, 14:12
من از مركز كامپيوتر ايران كه پايينتر از ميدون وليعصر هست خريدم .
طبقه زير همكف چندتا مغازه هست كه فقط تجهيزات مربوط به شبكه رو ميفروشن . خودم بدون تحقيق رفتم هم روتر خريدم و هم usb wifi رو !!!

اطلاع دارین که این شرکت فقط محصولات D-LINK گارانتی میکنه یا شرکتای دیگه ام هستن؟

خودم چون وايمكس 128 داشتم كه حداقل بود ، پس نگراني نداشتم كه آيا براي سرعت بالا جواب ميده يا خير .
ولي براي اين مدل حداكثر سرعت 150 mbps هست (150 مگابيت) .

اووووو
همین مدلو بگیرم و اگه جنسش خوب باشه تا 150 سال دیگه اینترنت ایران به این سرعت نمیرسه:31:

راستي ساعت 03:42 صبح هنوز بيداري !!!:31:

90 رو نگا کردم بعد خوابم نگرفت گفتم بیام اینجا یه سری بزنم:31:

شما ميتونيد در انجمن خريد كارت هاي جانبي و ابزارهای ورودی و خروجی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم مطرح كنيد .

يا ميتونيد در تايپيك زير هم پست بزنيد .

مشاوره در مورد خرید مودم وایرلس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرسی دوست عزیز

alone one
10-01-2012, 22:36
آقا راستی
USB ای نیس که هم وایرلس باشه و هم بلوتوث؟

behrooz.shie
11-01-2012, 00:33
آقا راستی
USB ای نیس که هم وایرلس باشه و هم بلوتوث؟

تا حالا به اسم تایپکی که زدید دقت کردین ؟
اون V اولش ماله چیه ؟
بعد میشه بگید وایمکسش چیه ؟
بعد میخواید وایمکس رو با وایفا دریافت کنین نه ؟
حالا هم که بلوتوس!
میخواید D VB هم بگیره ؟

ممنون میشم منو راهنمیی کنین !

alone one
11-01-2012, 01:05
تا حالا به اسم تایپکی که زدید دقت کردین ؟
اون V اولش ماله چیه ؟

اشتباه چاپی

بعد میشه بگید وایمکسش چیه ؟

میخواستم پز بدم وایمکس دارم

بعد میخواید وایمکس رو با وایفا دریافت کنین نه ؟

نخیر،پستمو بخونین متوجه میشین

حالا هم که بلوتوس!
میخواید D VB هم بگیره ؟

اتفاقا تو این زمینه ام سوال دارم منتها تو تاپیک دیگه مطرح میکنم و یا تاپیک دیگه ای میزنم

ممنون میشم منو راهنمیی کنین !

والا من میخواستم از دیگران راهنمایی بگیرم،گرفتم حتما شمارم راهنمایی میکنم

alone one
12-01-2012, 01:20
تو تجهیزات شبکه،TP-Link بهتر هس یا D- Link ?یا یه شرکت دیگه؟
واقعا کدوم شرکت قدیمی تر و امتحان پس داده تر هس؟

File not found
12-01-2012, 18:50
تو تجهیزات شبکه،TP-Link بهتر هس یا D- Link ?یا یه شرکت دیگه؟
واقعا کدوم شرکت قدیمی تر و امتحان پس داده تر هس؟

من یکی دوتا قطعه از هردو داشتم و بنظرم
Dlink بهترهست