PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش نصب و سوالات پیرامون JFW DH

s.j-rez
09-01-2012, 09:59
با عرض سلام

آنچه که باید در مورد این تاپیک بدانید:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-پست اول با رسیدن خبر های جدید و آموزش های جدید آبدیت میشود.
2-از ایجاد هر گونه بحث متفرقه و اسپم دادن شدیدا بپرهیزید.
3-بنده و سایت در قبال کنسول شما هیچ مسیولیتی قبول نمیکنیم.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ne%2Ccomunidad%20anti%20EOL%5DProhibido%20copiar%2 0contenidos%20a%20EOL%20y%20estercoleros%20parecid os.%20%E2%80%A2%20Portal.jpg

JFW DH:
از چند وقت پیش خبر های زیادی در مورد اینCFWو کارهایی که میتونست بکنه بود.حتی شایعاتی مبنی بر اجرا شدن روی ورژن فریم ویر 3.73 بود که خوب البته در آخر کار گروه از اجرای این فریوم ویر روی ورژن3.73سر باز زد.
در واقع این فریم ویر در کنسول های دارای ورژن3.55نصب میشه و به طور اتوماتیک اونرو به 3.56ارتقا میده پس بعد از نصب اینCFWبه صورت عادی امکان برگشت به3.55 و امکانات آن نیست و برای داونگرید نیاز بهE3 FLASHERهست.پس با دقت انتخاب خود را بکنید شاید کمی صبر بهتر از ارتقا به3.56باشد شاید همJFW DHبرای شما امکانات جدید به ارمغان می آورد.

ویژگی های اینCFW:

1-امکان اجرای بازی های قدیمی.
2-امکان اجرای بعضی از بازی های جدید(R3-FIFA12-PES12-RED FACTION)
3-قابلیتJAIL BREAKورژن3.56 از طریق ورژن3.55.

آموزش نصبJFW DH:

برای نصب این کاستومایز فریم ویر لازم است که شما حتماOFW 3.55روی کنسول خود داشته باشید نهCFWو نهOFW3.56.

گروه توصیه کرده که اگه OFW 3.55هم دارید این کار هارو انجام بدید:

1-DOWNGRADکنسول خود به ورژن3.41.(چون توی این فروم اکثر دوستان دانگل ندارن از آموزش صرف نظر میکنم)
2-تهیه نسخه پشتیبان به وسیله برنامهMULTI MAN.
3-هارد رو با استفاده از برنامه هایی که کاملا FORMATمیکنن فرمت کنید.
4-OFW3.55رو نصب کنید.
5-نصب JFW DHبر روی کنسول دارایOFW3.55.

نکات قابل توجه:

1-اگر قسط نگه داشتنSAVEهارا دارید کنسول را فرمت و داونگرید نکنید.

2-بعد از داونگرید از خاموش بودنQA FLAQاطمینان خاصل کنید و آنرا پاک کنید.(تنظیماتQA FLAQدرXMBقرار دارد.)

آموزش نصب نهایی:

1-ابتداJFW DHرا از اینجا دانلود کنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

MD5:efe066e4836393c8bf60a5cc6804ddc3

2-در یک فلش مموری با فرمتFAT32یک پوشه به نامPS3بسازید و در آن پوشه یک پوشه دیگر به نامUPDATEبسازید و فریم ویر را به صورتPS3UPDATE.PUP در آن پوشه قرار دهید.

3-درPS3به منویSETTINGرفته وSYSTEM UPDATEرا انتخاب کنید و سپسUPDATE VIA STORAGE MEDIAرا انتخاب کنید.

خوب کار تمام است.

بعد از نصب متوجه چیزی نخواهید شد و مانند گزشته کنسول به روال کار طبیعی خود ادامه میدهد.

SERVICE PACK:

گروهDHبرای رفع مشکلات و افزودن امکانات جدید آبدیت هارا به صورت سرویس پک عرضه میکند.

آموزش نصب سرویس پک:

1-فایل سرویس پک را از سایت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF) کنید.
2-فایل رو از حالت زیپ خارج کنیددرPENDRIVE.
3-USB PENرو به پورت سمت راست کنسول وصل کنید.
4-کنسول رو با استفاده از کلید پشتی خاموش کنید.
5-کلید پشتی رو روشن کنید و حدود15تانیه صبر کنید.
6-زمانی کهPS3روشن شد سرویس پک هم نصب شده.

آموزش کمی ناقصه و لینک های مستقیم به زودی قرار داده میشه.

hosein ati
09-01-2012, 11:20
سلام.ممنون که اموزش گزاشتی.
منظورت از pendrive فلش ساده هست؟

راستی سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم بالا نمیاد.یه چیزی به زبان اسپانیایی مینویسه.google translate هم ترجمه نمیکنه ببینم چه ارروری مینویسه.

Maziar_69
09-01-2012, 11:23
خیلی ممنون بابت آموزش. چنتا سوال داشتم:

1. اگه خواستیم میتونیم باز برگردونیم به حالت اولیه مثل الان؟
2. همه بازیهای قبلی هم ساپورت میشن؟
3. بازی هایی مثل فیفا نیاز به Eboot دارن؟ یا فقط بریزیم خودش اجرا میشه؟
4. هیچ راهی نداره که هارد رو فرمت نکنیم؟
5. و اینکه گفتین با استفاده از برنامه هایی که هارد رو فرمت میکنن منظور چه برنامه هایی هست؟
6. سوال آخر اینکه خودتون پیشنهاد میکنین که کنسول رو به این روش ه.ک کنیم؟ یا باز هم صبر کنیم؟ با توجه به اینکه من عاشق فیفا هستم. :دی

s.j-rez
09-01-2012, 11:39
خیلی ممنون بابت آموزش. چنتا سوال داشتم:

1. اگه خواستیم میتونیم باز برگردونیم به حالت اولیه مثل الان؟
2. همه بازیهای قبلی هم ساپورت میشن؟
3. بازی هایی مثل فیفا نیاز به Eboot دارن؟ یا فقط بریزیم خودش اجرا میشه؟
4. هیچ راهی نداره که هارد رو فرمت نکنیم؟
5. و اینکه گفتین با استفاده از برنامه هایی که هارد رو فرمت میکنن منظور چه برنامه هایی هست؟
6. سوال آخر اینکه خودتون پیشنهاد میکنین که کنسول رو به این روش ه.ک کنیم؟ یا باز هم صبر کنیم؟ با توجه به اینکه من عاشق فیفا هستم. :دی
1-نه اگه بخواید این کار رو بکنید باید داونگرید کنید که اونمe3flasherو هزینه های خودشو داره.
2-با بکاپ منیجر مخصوص اینcfwدوستانی که چند تا بازی رو تست کردن مشکلی نداشته.
3-نیاز به دمو و خود بازی با ای دیBLES30809هست.
4-این توصیه خودdhبوده و اونطور که گفته بدون داونگرید و فرمت هم میشه مثل اینکه.
5-مثلاkilldisk.
6-ببینید حتی اگه به این ورزن آبدیت کنید نمیتونید به راحتی بازی هارو انجام بدید(یعنی باید یه سری کار ها کنید)
و اینcfwهنوز به طور کامل جا نیفتاده.و یکی از دوستان ایرانی هم دارن روی یهcfwکار میکنن و به علت نامعلومی خواستن یکم صبر کنیم و آبدیت نکنیم.با این اوصاف یکم صبر بهتره: دی
----------------------------------------------------

سلام.ممنون که اموزش گزاشتی.
منظورت از pendrive فلش ساده هست؟

راستی سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) هم بالا نمیاد.یه چیزی به زبان اسپانیایی مینویسه.google translate هم ترجمه نمیکنه ببینم چه ارروری مینویسه.
بله همون فلش خودمون: دی
آره مثل اینکه مشکل داره.منم که صیح رفتم نتونستم برم و فایل هارو مستقیم کنم متاسفانه

hamed-akbarie
09-01-2012, 17:33
سلام

پس با این اوصاف این CFW جدید امکان اجرای بازی های جدید را خواخد داشت یا نه ؟

ببخشید اون CFW که شما گفتید قرار جدید بیاد همینه ؟ یعنی دیگه خبری از این جدید تر نیست ؟ آخه اینکه میشه 3.56 نه +3.73 ؟

s.j-rez
09-01-2012, 17:52
سلام

پس با این اوصاف این CFW جدید امکان اجرای بازی های جدید را خواخد داشت یا نه ؟

ببخشید اون CFW که شما گفتید قرار جدید بیاد همینه ؟ یعنی دیگه خبری از این جدید تر نیست ؟ آخه اینکه میشه 3.56 نه +3.73 ؟
خبر ازCFWهای بالاتر زیاد هست و خبر همون دوست ایرانی که دقیقا معلوم نیست چی ساخته.
فعلا چند تا بازی جدیدFIXشده ولی نمیشه گفت همه بازی های جدید رو شمال میشه ممکنه بشه ممکنه نشه.

matrix_3s
10-01-2012, 14:51
خبر ازCFWهای بالاتر زیاد هست و خبر همون دوست ایرانی که دقیقا معلوم نیست چی ساخته.
فعلا چند تا بازی جدیدFIXشده ولی نمیشه گفت همه بازی های جدید رو شمال میشه ممکنه بشه ممکنه نشه.
دوست عزیز کجا میتونم خبرای اون هکر ایرانی رو دنبال کنم ممنون................

hosein ati
10-01-2012, 14:57
دوست عزیز کجا میتونم خبرای اون هکر ایرانی رو دنبال کنم ممنون................

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a z i c e n t e r.com/thread55153/

Master Game
11-01-2012, 12:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) a z i c e n t e r.com/thread55153/

این که خرابه

s.j-rez
11-01-2012, 12:35
این که خرابه
کل مطلب رو کپی کنید !!!
چی بگم

hosein ati
11-01-2012, 12:52
این که خرابه

داداش اون فاصله ها رو بردار بین حروف.من اون طوری نوشتم که ادرس به صورت خط چین نیوفته.

shahin_mp3
12-01-2012, 00:22
یعنی الانم که Fifa12 برای 3.55 اومد اصلا دیگه به صلاح نیست که این JFW DH رو نصب کنید

100 تومن بدید دانگل و بخرید بهتز از اینه