PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مـشـکـل بـا مـادربـورد ...!

Alireza-Khan
08-01-2012, 20:50
با عرض سلام و خسته نباشید ...! دوستان عزیز من شب با پی سی کار میکردم که یهو هنگ کرد اساسی و هیچ جور درس نشد ! ری استارت کردم ؛ خواست بیاد بالا دوباره ریسیت شد ! بعد باز خواست بیاد بالا که خاموش شد ! باز روشن شد و همین جریان ...! پاور رو عوض کردم مشکل حل نشد ...!

حالا یه مادربرد نو گذاشتم روش و فعلا قضیه حل و فصل شده ! ولی شک دارم مین برد قبلیم خراب بوده باشه ! نظر شما چیه ؟! :10::40::11:

EXTREME
08-01-2012, 20:54
الان سیستم شما دائم ریست میشه ؟

Alireza-Khan
08-01-2012, 21:19
نه دادا ! الان حل شده مشکل ! میگم حل شدنش مقطعی نباشه ؟!

EXTREME
08-01-2012, 21:26
نه دادا ! الان حل شده مشکل ! میگم حل شدنش مقطعی نباشه ؟!
هرموقع دوباره مشکل پیش اومد بگین
الان با مین قبلی هم مشکل دارین ؟
میخوایم ببینیم با مین قبلی کار میکنی مشکل از کجاست
قطعات رو رو مین قبلی سوار کن و نتیجرو بگو

Alireza-Khan
08-01-2012, 21:31
میگم که ... با مین قبلی هی ریسیت میشه ! میتونیم بگیم مشکل قطعا از مین ـه ؟

adultmoris
13-01-2012, 17:17
هرموقع دوباره مشکل پیش اومد بگین
الان با مین قبلی هم مشکل دارین ؟
میخوایم ببینیم با مین قبلی کار میکنی مشکل از کجاست
قطعات رو رو مین قبلی سوار کن و نتیجرو بگو
با سلام منم به همین مشکل بر خورد کردم
اما با این تفاوت که سیستم بدون مشکل بالا میاد و کار میکنه ماهه پیش یدفه دستگاه خاموش شد بعد بالا اومد ازون وقت سیستم بعد از چند وقت کارکردن بیخودی ریس میشه
پاور رو نو کردم CPU رو عوض کردم رمهام رو همینطور گرافیکم همچنین هارد رو تازه خریدم و ازون نیست دی وی دی رو هم جدا کردم و باز هم همینه
گقتم شاید حرارت میره بالا اما چک کردم و مشکل حرارت نیست مارد برد رو بیرون کیس راه انداختم وباز هم همینه
مادر برد رو بردم تعمیر گارانتی و گفتن PWM CPU رو عوض کردن
اما باز هم چه وقتی زیر بار کار گرافیکیه و چه داره فقط وینمپ میخونه ریس میشه
کلافه شدم و دارم شاخ در میارم
لطفا کمکم کنید

mehran gorji
13-01-2012, 18:28
حالا یه مادربرد نو گذاشتم روش و فعلا قضیه حل و فصل شده ! ولی شک دارم مین برد قبلیم خراب بوده باشه ! نظر شما چیه ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میتونه از دمای cpu باشه.

دمای cpu را چک کنید و خبر دهید.

---------- Post added at 06:28 PM ---------- Previous post was at 06:27 PM ----------

با سلام منم به همین مشکل بر خورد کردم
اما با این تفاوت که سیستم بدون مشکل بالا میاد و کار میکنه ماهه پیش یدفه دستگاه خاموش شد بعد بالا اومد ازون وقت سیستم بعد از چند وقت کارکردن بیخودی ریس میشه
پاور رو نو کردم CPU رو عوض کردم رمهام رو همینطور گرافیکم همچنین هارد رو تازه خریدم و ازون نیست دی وی دی رو هم جدا کردم و باز هم همینه
گقتم شاید حرارت میره بالا اما چک کردم و مشکل حرارت نیست مارد برد رو بیرون کیس راه انداختم وباز هم همینه
مادر برد رو بردم تعمیر گارانتی و گفتن PWM CPU رو عوض کردن
اما باز هم چه وقتی زیر بار کار گرافیکیه و چه داره فقط وینمپ میخونه ریس میشه
کلافه شدم و دارم شاخ در میارم
لطفا کمکم کنید
مشخصات کامل سیستم را اعلام کنید.
همچنین پاور{قبلی و فعلی}

adultmoris
14-01-2012, 14:00
با سلام
ram:4 gig ddr 3
vga:gt 460 1024
cpu :i5
pre power:430 green
nx power:535 B greeen
ممنونم از پیگیری شما دوست عزیز
لازم به ذکر است بعد از تغییر گزینه ساسپند مود در ستاپ مادر برد در گزینه پاور از auto به S3 Only هنوز مشکل مرتفع نگردیده
با تشکر