PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرینتر "رنگی" لیزری یا جوهر افشان ؟ باتوجه به تجربه ی خودتون یا دوست و آشناتون در نظرسنجی شرکت بفرمائید+پیشنهاد دیگه ای داشتید بگید

Переклад не
08-01-2012, 18:34
سلام دوستان
من قبلا پرینتر سیاه و سفید داشتم که درایورشو برای 7 پیدا نکردم یعنی اصلا نبود که پیدا بشه و مجبود شدم بفروشمش .الان میخوام یه جدیدشو بخرم یه به روزشو
سیاه و سفید فقط برای تحقیق و نوشته به درد میخورد و حسرت یه عکس و گل و طبیعت تو دلمون موند
حالا میخواستم رنگی بخرم .خب مسلما یا جوهر افشان خواهد بود یا لیزری
متاسفانه مثله اینکه لیزری هزینه ی شارژ و... نجومی داره و...
جوهر افشان هم مشکل خشک شدن جوهر رو هد رو داره
خب الان نظرتون چیه؟
:44:
متشکرم

همت
12-05-2012, 00:21
سلام. من چند ساله جوهرافشان کنون مدل آی پی 3600 دارم. مدلهای بالاترش هم الان توی بازار هست که همونه فقط قابلیت چاپ روی سی دی داره و یه خورده سریعتره مثل مدل آی پی 4840.
در مورد خشک شدن جوهر باید بگم که همچین چیزی تقریبا وجود نداره مگر اینکه چند ماه (شاید مثلا 6 ماه) ازش استفاده نکنید چون من خودم یکی دو بار پیش اومد که 3-4 ماه ازش استفاده نکردم ولی بعدش هم بدون هیچ مشکلی کار میکرد. هزینه نگهداریشون هم خیلی پایینه. فقط کافیه جوهر مارک خوب بگیری و خودت شارژش کنی.
من که واقعا ازش راضی ام . به واسطه کارم تا حالا بالای 5000 برگ باهاش چاپ کردم و هیچ مشکلی هم نداشته.
البته در مورد متن چون متنها رو معمولا روی کاغذ معمولی چاپ میکنیم چاپش به ظرافت چاپ لیزری نیست ولی وقتی روی کاغذ مخصوص چاپ بشه و یا برای عکس استفاده بشه اصلا کیفیتش با لیزری قابل مقایسه نیست.

انشاالله لیزری یا جوهرافشان، هرچی گرفتی خیرشو ببینی
یاعلی