PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در شکستن یکی از دی وی دی های پک های نرم افزاری معروف

masoud71
07-01-2012, 23:50
سلام دوستان
من می خوام یکی از دی وی دی های پک L رو بشکنم
با الکل 120 نشد با کلون هم نشد با دی وی دی فاب هم نشد
چه کنم؟
ممنون
منتظرم

jafarian
07-01-2012, 23:57
برنامه GiliSoft DVD Region CSS Decryption یا که DVDFabPasskey رو هم تست کنید:20:

لینک دانلود GiliSoft DVD Region CSS Decryption

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fget%2FCD-DVD-Tools%2FCD-DVD-Rip-Other-Tools%2FGiliSoft-DVD-CSS-Decryption.shtml)

کرک برنامه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fdownload.php%3Ffile%3D346141)

masoud71
08-01-2012, 00:53
سلام
این نرم افزار هم نتونست
راه دیگه ای هست؟

narotu
08-01-2012, 01:19
من موندم اینا خودشون میان کپی میکنن کرک میکنن
بعد قفلم میزارن

masoud71
08-01-2012, 14:57
پس نرم افزار دیگه ای سراغ ندارید؟

mohsen_2006
09-01-2012, 03:01
سلام
میتونی از MagicISO یا BlindWrite استفاده کنی.

azadeh2007
09-01-2012, 07:37
يه Shot از محتويات سي دي قرار بده كه توي Iso buster بازش كرده باشي ...

masoud71
09-01-2012, 20:21
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

متوجه نشدم؟ ممنون میشم دوباره توضیح بدید

azadeh2007
09-01-2012, 23:23
دوست من ابتدا برنامه Isobuster را نصب کن...سپس سی دی را در درایو قرار بده و بعد برنامه را اجرا کن...
بعد از محتویات سی دی در اون برنامه (Isobuster) یک عکس بگیر و اون عکس را در اینجا ضمیمه کن...
شاید از روی محتویات سی دی و ... بشه متوجه شد که چه نوع قفلی داره...
امیدوارم خوب توضیح داده باشم...
برای عکس گرفتن از صفحه ای خاص در محیط ویندوز ویستا و یا 7 می توانید از ابزار Snipping Tools استفاده کنید... برای این کار مسیر زیر را دنبال کنید...
Start>all Program>accessories>snipping tools

masoud71
10-01-2012, 01:50
سلام
هر گزینه ای رو زدم تا محتویات سی دی بر روی سیستمم بیاد این ارور رو داد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

azadeh2007
10-01-2012, 07:40
شما مي بايست توي اين صفحه گزينه Replace With Dummy data را انتخاب كنيد...
بعد تيك Always Apply Selection را بزنيد و در نهايت روي Selection Click كنيد...
بعد توي اون صفحه اصلي از محتويات Track1 يه Shot بزاريد...

masoud71
10-01-2012, 15:14
سلام
ایمیج رو ساخت با حجم 4 گیگ ولی وقتی امیج رو فراخونی می کنم و اتورانش می خواد باز بشه میگه خطا در قفل برنامه و همونجا قفل میکنه

دوستان راه حل دیگه ای نیست؟

azadeh2007
10-01-2012, 15:50
ايميج را روي سي دي رايت كردي يا با نرم افزار قفل را شبيه سازي كردي؟؟؟

masoud71
10-01-2012, 23:03
سلام
نه دیگه الان ایمیجو دارم ولی اجرا نمیشه

Farjameh
11-01-2012, 15:11
فقلی که بدست یه آدم تولید میشه حتماً قابل شکسته ولی به وقت تلف کردنش نمی ارزه. حالا بدتر از این شنیدم که این جور قفل ها به دی وی دی رام هم آسیب میرسونه.

masoud71
19-01-2012, 00:54
سلام
دوستان راه دیگه ای سراغ ندارید؟

hamechizdan
21-01-2012, 21:32
عجب روزگاری شده رایگان خودشون دانلود می کنن کرک می کنن بعد می زنن به cd با قیمت بالا می فروشند همچین قفلی هم برای cd میگذارند که برای شکستن آن باید هرکول را صدا کنیم

hamechizdan
21-01-2012, 22:35
این راهنما برای شکستن قفل پک کینگ پرند است:
به دلیل درخواست دوستان این ترفندو همینجا قرار می دم فقط اگر توانستید تشکر یادتون نره!
با سلام امروز میخوام آموزش شکستن قفل دی وی دی های کینگ(پرند)رو براتون قرار بدم فقط چند نکته رو بگم:
1.این روش روی دی وی دی های کینگ(پرند)2009امتحان شده است
2.برای این کار به دو نرم افزار IsoBusterوUltra isoنیاز دارید
خب برای شروع باید دی وی دی کینگ رو در دی وی دی رام خود قرار بدید ودی وی دی را با نرم افزارUltra isoباز کنید دنبال فایلی به نام Prn.pnbبگردید در هر دی وی دی فرق دارد بعد آن را حذف کنید وگرینه Save asرو بزنید واز دی وی دی ایمیج بگیرید می بینید که ایمیج گرفته می شود
مرحله 2
نرم افزار Iso buster رو باز کنید وتغییرات زیر رو در اون بدید
از منوی Option روی Communication کلیک کنید و تو تب های ردیف بالایی به تب File System برید و حالا از تب های پایینی تب ISO9960 & Extensions رو انتخاب کنید و بعد تیک کنار عبارت Little Endian/Intel را علامتدار کنید
از پنجره ی سمت چپی روی منوی درختی که رنگش آبیه کلیک کنید تا باز بشه بعد توی تمام فولدرها رو بگردید تا فولدری به نام prn.pnb رو پیدا کنین (کنارش یه علامت + قرمز رنگ هست) وارد پوشه بشید و تمام فایل های موجود را انتخاب کرده و کلیک راست کنید حالا Extract Objects رو بزنید و آدرس فولدر دلخواهتون روی هارد مشخص کنین.حالا منتظر بمونید تا فایل ها استخراج بشه بعد تمام فایل های exeکه همون setupنرم افزارها هستند روی هارد کپی می شه
مرحله 3
حالا ایمیجی را که قبلا درست کرده بودید با نرم افزارUltra isoباز کنید وتوی همون پوشه ای که فایل Prn.pnbقرار داشت
مثلا اگه در دی وی دی در پوشهAntiviruseفایلی به اسمPrn.pnbقرار داشت که ما قبل از ایمیج گرفتن اونو حذف کردید دوباره باید پوشه ای به همون اسم رو دقیقادر همون محل با اسمPrn.pnbدرست کنید دقت کنید این کار در نرم افزار Ultra iso قابل انجام است بعد از این که این پوشه رو درست کردید وارد اون بشین واز منوی File>Add filesرو بزنید وبعد به مسری که فایل های EXEرو استخراج کرده بودید بروید وآنها را اضافه کنید
خب کار تمام است حالا کافی است دوباره گزینه ی Saveرو بزنید تاتغییرات در ایمیج ذخیره شود
بعد از این که کار ذخیره کردن تمام شد می توانید ایمیج را Mountکنید ویا روی دی وی دی رایت کنید
بعد از Mountکردن ویا رایت کردن می بینید که مثل دی وی دی اورجینال به درستی کار خواهد کرد!

hadymk
23-01-2012, 08:59
ل همون لرد هست یا منطورتون کینگ ه؟؟؟؟
پک 2012 را تو مدیافایر میزارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه گذاشتین پسووووورد یادتون نره وگرنه بخاطر اینکه نرم افزار ها کرکی هستند همشو پاک میکنن...

saeed194
24-01-2012, 00:07
تمام پک های کینگ و لورد با clone cd شکسته میشن. فقط وقتی که این برنامه در حال ایمیج گرفتنه کمی(در حد.د 20 تا 30 دقیقه) صبر کنید تا از قسمتی که سرعت خواندن سی دی رو صفر نشون میده بگذزه.به همون میزان زمانی که گفته شد اگر صبر کنید میتونید با این نرم افزار از پک به ازای هر سیدی ایمیج بگیرید.virtual clone drive رو هم از همون پک کینگ برای mountنصب کنید

---------- Post added at 12:07 AM ---------- Previous post was at 12:04 AM ----------

من این کارو همیشه میکنم و جواب گرفتم.کافیه امتحان کنین.ضرر نداره

masoud71
25-01-2012, 01:01
لرد 2012 منظورمه
کمک کنید بشکنمش اینترنت پر سرعت دارم کله دی وی دی ها شو براتون آپلود می کنم

hamechizdan
25-01-2012, 19:59
فکر نکنم راهی برای شکستن این قفل باشه ولی اگر فایل هایش تصویری است می توانی با نرم افزار camtasia ضبطش کنی بعد هم نگاهش کنی چون ایرانی ها همچین قفل هایی می سازند که کل شرکت مایکروسافت باید یک هفته وقت بگذارد تا آنرا بشکند و یا بدی به یه مگا هکر تا بشکنه

masoud71
26-01-2012, 15:21
حالا مگاهکر از کجا گیر بیارم؟:31:

mohammadi_4u
27-01-2012, 14:55
حالا کی گفت که قفل داره؟؟
منکه از روش ایمج گرفتم و باهاش کار میکنم دوست عزیز

mimic
27-01-2012, 20:36
شکستن قفل پکیج های نرم افزاری راهش اینه
یکی از برنامه ها را از منو اتوران اجرا کنید
برنامه process explorer را اجرا کنید
در صفحه این برنامه ببینید مسیری که ستاپ در حال اجرا شدن است کجاست
حالا با برنامه هایی مثل isobuster برید اون مsسیر را بکل روی هاردتون کپی کنید
حتی میتونید مسیر را مستقیم در منو ران تایپ کنید

hadymk
04-02-2012, 07:00
حالا کی گفت که قفل داره؟؟
منکه از روش ایمج گرفتم و باهاش کار میکنم دوست عزیز

کلون سیدی براحتی میتونه ایمیج بگیره.......

hadi.h18
06-03-2012, 10:59
سلام
من دي وي دي قفل شكسته شده icdl لرد 2012 رو از دوستام گرفتم ولي هنگام اجراي آوتوران خطاي قفل ميده منم ميرم تو دي وي دي چندتا فايل فلش و چندتا فايل f4v تو دي وي دي هست كه فايلهاي f4v رو با هيچ برنامه پخش كننده ويدئو كه مخصوص پخش اين فايلها هستن نتونستم بازكنم
ميخوام از اساتيد بپرسم كه اين فايلها هم ممكنه قفل شده باشن؟
اگه آره راه يا برنامه اي هست كه بشه قفل اونهارو باز كرد؟

parvaz12369
16-06-2012, 09:01
سلام :برنامه یا را حل شکستن قفل لورد اموزش لرد2012

payan_zaman
09-09-2012, 13:49
هیچ راهی نمی خواد من امروز کینگ 2013 گرفتم کلا قفل رو برداشتند از روی کینگ و راحت کپی میشه بجاش کارت پشتیبانی گذاشتند
دیگه اینقدر نمی خواد دنبال شکستن قفلش باشید

pcsoft
10-09-2012, 05:43
یه نفر یا آموزش برا شکستن قفل DVD های آموزش تصویری لرد قرار بده. هم 2011 قفل داره هم احتمالا 2012. ایمیج با کلون هم که بله فقط روی دی وی دی های غیر آموزشی بکار میره.

.................................................. ......
مثل اینکه راهی غیر از ضبط نداریم:31:

ddavood
05-03-2013, 13:11
شکستن قفل پکیج های نرم افزاری راهش اینه
یکی از برنامه ها را از منو اتوران اجرا کنید
برنامه process explorer را اجرا کنید
در صفحه این برنامه ببینید مسیری که ستاپ در حال اجرا شدن است کجاست
حالا با برنامه هایی مثل isobuster برید اون مsسیر را بکل روی هاردتون کپی کنید
حتی میتونید مسیر را مستقیم در منو ران تایپ کنید

سلام به همگی ،منم دنبال راهی هستم که بشه دی وی دی آموزشی لرد 2010 رو بشه باز کرد و این ارور لعنتی رو نده البته اینم بگم که راهی که گفتید برنامه process explorer رو اجرا کنم و یه فایل نصبی رو از سی دی و از منوی ران اجرا کنم این کار رو کردم ولی مسیر داخل دی وی دی رو نشون میده .
البته بازم این رو بگم که من ایمیج قفل شکسته شده رو دارم که یکی از همکارام این کار رو کرد ولی بازم هنوز نتونستم بفهمم که چطور این کار رو کرده . فقط میدونم که از طریق برنامه ایزو باستر و اولترا ایزو این کارو کرده مثل مجموعه پرند . لطفا اگه چیزی پیدا کردید بگید .