PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایجاد CD جهت Live Boot

babak2002
07-01-2012, 23:40
دوستان من هاردم اسیب دیده و دیگه بوت نمی شه به همین دلیل نیاز دارم که اون رو از طریق CD بوت کنم تا بتونم اطلاعاتم رو کپی کنم
نرم افزاری نیاز دارم که بشه باهاش سی دی Live Boot ساخت ترجیحاً بشه براش چند تا نرم افزار هم تعریف کرد تا بتونم برای کپی و بازیابی اطلاعات استفاده کنم
با استفاده از این CD های Live Boot می شه برنامه هایی که توی هاردم هست رو اجرا کنم ؟

jafarian
07-01-2012, 23:43
یکیش همین سیدی hiren boot cd که میتونید اینکار به وسیله این سیدی انجام بدین یکی دیگه هم استفاده ازبرنامه PeBuilder با ویندوز xp برای ساخت ویندوز لایو که یکم دردسر داره پیشنهاد من اینه که یا ویندوز لایو دان کنید یا از همین سیدی hiren boot cd استفاده کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

babak2002
08-01-2012, 00:11
یکیش همین سیدی hiren boot cd که میتونید اینکار به وسیله این سیدی انجام بدین یکی دیگه هم استفاده ازبرنامه PeBuilder با ویندوز xp برای ساخت ویندوز لایو که یکم دردسر داره پیشنهاد من اینه که یا ویندوز لایو دان کنید یا از همین سیدی hiren boot cd استفاده کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون از راهنمایی
فقط دو سوال :
1- اگه ویندوز لایو دانلود کنم خودم با دستکاری می تونم یه سری برنامه بهش اضافه کنم ؟
2- اگه با ویندوز لایو بوت کنم می تونم برنامه های توی هاردم رو اجرا کنم ؟

jafarian
08-01-2012, 00:19
ممنون از راهنمایی
فقط دو سوال :
1- اگه ویندوز لایو دانلود کنم خودم با دستکاری می تونم یه سری برنامه بهش اضافه کنم ؟
2- اگه با ویندوز لایو بوت کنم می تونم برنامه های توی هاردم رو اجرا کنم ؟

بابت سئوال اول جواب نه به ویندوز لایو نمیتونید برنامه اضاف کنید بابت سئوال دوم هم فقط برای کپی اطلاعات ازیک درایو به درایو دیگه استفاده میشه برای مواقعی هم کاربرد داره که ویندوز سیستم بنا به دلایلی بالا نمیاد.