PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل هارد مكستور 500 گيگ

Abbas.sedighi
07-01-2012, 18:25
با سلام من حدود يك ماه قبل دائم با صفحه ابي ويندوز سون مواجه ميشدم ديروز كه خواستم رايانه رو روشن كنم تا صفحه لود ويندوز ميره ولي وارد صفحه لاگين نميشه و هي ريستارت ميشه سي دي ويندوز رو هم ميزارم بلكه بتونم اپديتش كنم به سرويس پك 1 ولي هارد رو شناسايي نميكنه حالا لطف كنيد بگيد چي كار كنم ايا هاردم سوخته يا خير با تشكر

Farshid72
07-01-2012, 22:37
loading windows میاد ؟؟؟
اگه میاد که هارد مشکل نداره
شما کلید F8 رو بزن ببین از safe mod میتونی وارد شی
و همینطور توی تنظیمات bios هم هاردتو چک کن

Abbas.sedighi
08-01-2012, 01:22
loading windows میاد ؟؟؟
اگه میاد که هارد مشکل نداره
شما کلید F8 رو بزن ببین از safe mod میتونی وارد شی
و همینطور توی تنظیمات bios هم هاردتو چک کن

تا صفحه ای که انیمیشن ویندوز میاد و لود میشه بالا میاد من یه هارد دیگه انداختم رو سبستم راحت جواب داد با اینکه پر بود اگه ممکنه بگید چه جوری از بایوس چکش کنم از طریق سیف مود هم بالا نمیاد وقتیکه یه بار ریستارت میشه تقاضای سی دی ویندوز رو میکنه و وقتی سی دی رو میزارم برای ادامه نصب یا اپدیت اصلا درایوی رو نمیشناسه هر چه قدر ریفرش هم میکنم فایده نداره

Hamed DC
11-01-2012, 16:50
با سلام من حدود يك ماه قبل دائم با صفحه ابي ويندوز سون مواجه ميشدم ديروز كه خواستم رايانه رو روشن كنم تا صفحه لود ويندوز ميره ولي وارد صفحه لاگين نميشه و هي ريستارت ميشه سي دي ويندوز رو هم ميزارم بلكه بتونم اپديتش كنم به سرويس پك 1 ولي هارد رو شناسايي نميكنه حالا لطف كنيد بگيد چي كار كنم ايا هاردم سوخته يا خير با تشكر
سلام.
در ابتدا وارد بایوس سیستم شده و همه تنظیمات رو دیفالت کنید.
هارد رو به طور کامل فرمت کنید و ویندوز جدید نصب کنید.
اگر این امکان رو ندارین بهتره که سیستم رو با یه هارد یا یه پاور دیگه تست کنید.
جای رمها رو عوض کنید و اگر دوتا رم دارین، یکیش رو دربیارین.
یه کانفیگ هم از سیستم بدین؟؟؟؟

Abbas.sedighi
12-01-2012, 19:53
سلام.
در ابتدا وارد بایوس سیستم شده و همه تنظیمات رو دیفالت کنید.
هارد رو به طور کامل فرمت کنید و ویندوز جدید نصب کنید.
اگر این امکان رو ندارین بهتره که سیستم رو با یه هارد یا یه پاور دیگه تست کنید.
جای رمها رو عوض کنید و اگر دوتا رم دارین، یکیش رو دربیارین.
یه کانفیگ هم از سیستم بدین؟؟؟؟

تنظیمات دیفالت شده است دسترسی به هارد اصلا ممکن نیست با ویند وز های مختلف سیستم رو بالا اوردم ولی همشون میگن هارد در دسترس نیست در ضمن همونطور که گفتم هارد قدیمی البته با رابط قدیمی رو به سیستم وصل کردم وینوز اون هارد رو مثل هلو بالا اورد با سرعتی چند برابر ساتا چشم جای رم هم عوض میکنم مشخصات هم اینcpu dual core......ram 4gig kingmax.....powergreen 400......mainboard gigabyte ....grafic card8400

Hamed DC
12-01-2012, 20:15
تنظیمات دیفالت شده است دسترسی به هارد اصلا ممکن نیست با ویند وز های مختلف سیستم رو بالا اوردم ولی همشون میگن هارد در دسترس نیست در ضمن همونطور که گفتم هارد قدیمی البته با رابط قدیمی رو به سیستم وصل کردم وینوز اون هارد رو مثل هلو بالا اورد با سرعتی چند برابر ساتا چشم جای رم هم عوض میکنم مشخصات هم اینcpu dual core......ram 4gig kingmax.....powergreen 400......mainboard gigabyte ....grafic card8400
هارد رو روی یه سیستم دیگه تست کردین؟؟؟
با این تفاسیر مشکل از هارد هست که به احتمال زیاد سکتور سوخته پیدا کرده.

Abbas.sedighi
13-01-2012, 20:08
هارد رو روی یه سیستم دیگه تست کردین؟؟؟
با این تفاسیر مشکل از هارد هست که به احتمال زیاد سکتور سوخته پیدا کرده.

تست کردم جواب نداد حالا برای تعمیرش چقدر باید هزینه کنم ایا جایی رو می تونید معرفی کنید باتشکر

Hamed DC
13-01-2012, 21:32
تست کردم جواب نداد حالا برای تعمیرش چقدر باید هزینه کنم ایا جایی رو می تونید معرفی کنید باتشکر
دوست عزیز برای اطمینان100درصد بهتره که سیستم رو با یه هارد کاملا سالم هم تست کنید.
اگر یقین خرابی حاصل شد، به تعمیر هارد مبادرت کنی.

Abbas.sedighi
14-01-2012, 20:17
دوست عزیز برای اطمینان100درصد بهتره که سیستم رو با یه هارد کاملا سالم هم تست کنید.
اگر یقین خرابی حاصل شد، به تعمیر هارد مبادرت کنی.
گفتم خدمتتون با یه هارد دیگه امتحان کردم جواب داد حالا اگه ممکنه بگید چقدر هزینه تعمیرشه یه چند تا هم مرکز معتبر که قابل اطمینان باشن معرفی کنید واسه تعمیر