PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در ايميل ياهو

رعد
30-06-2006, 07:25
با سلام …
يك سوال از خدمت دوستان عزيز داشتم و اونم اينه كه مدتي هست كه نميتونم به بعضي از دوستانم در سرويس ايميل ياهو ميل بزنم …
البته باهشون ميتونم چت كنم اما وقتي براشون نامه اي ميفرستم يك پيغام بلافاصله به آدرس ايميل خودم برگشت ميخوره كه زياد از مفهومشم سر در نميارم .
براي همين قسمتهاييش رو آوردم تا دوستاني كه در اين زمينه آگاهي دارن من رو راهنمايي كنن كه اشكال كار چيه و چجوري ميشه دوباره به آيدي مورد نظر ايمميل زد …
البته اين رو بگم اين خطا فقط در مورد تعداد اندكي از آدرس هاي ايميل صورت ميگيره .
( در ضمن اولش هم مينويسه masege send اما بعدش نميدونم چرا نميرسه .
اگر راهنماييم كنيد يك دنيا ممنون ميشم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FATIMA
30-06-2006, 10:00
سلام
به احتمال زياد چون دوستاتون براي مدت بيش از چهار ماه ايميل ياهوشون رو باز نكردن اين طوري شده.
چون ياهو بعد از چهار ماه id رو مي بنده و ايميلهاي درون باكس رو delete مي كنه و هر ايميلي هم كه به اون آدرس فرستاده بشه رو برميگردونه البته مي شه از اون id براي چت استفاده كرد.

*سینا*
30-06-2006, 10:16
با سلام
نگاه کنید امکان داره شما به ایدی یاهوی اونها دارید ایمیل می زنید یا به یکی از پروفایل هاشون که وجود داره
مثلا ایدی من sina_ir1384 هستش
اما دو تا پروفایل دارم یکی sina aghaei
به فاصله بین سینا و آقایی دقت کنید
یکی هم s_ir_2006
حالا شما برای ایمیل زدن به من باید از آیدی من استفاده کنید که اولی هستش
امیدوارم متوجه شده باشید

wood56
30-06-2006, 10:28
سلام دوست عزیز
این مشکل دو تا علت میتونه داشته باشه
1- شما ادرس افراد رو در قسمت To درست نمينویسید. مثلا @ را نمیذارید و یا ....
2- شما به پروفیل افراد (ایمیل مجازی) میل می زنید.

Meisam
30-06-2006, 11:46
سلام ...
این تاپیک رو منتقل کردم به انجمن وب و اینترنت ... اینجا جاش بهتر ، دوستان بهتر میتونن به شما کمک کنند

ممـنــون :)
مـیـثــم

رعد
30-06-2006, 18:24
خب در هر صورت ممنونم از همه دوستان .
اما باید عرض کنم که اون آیدی اصلی هست و پروفایل نیست ...
چون قبلا چندین و چند بار براش عکس و متن فرستادم و دریافت کرده بود ..
ممکنه حرف فاتیما جان درست باشه و خود یاهو بعلت اینکه طرف چند ماهی ایملهاش رو چک نکرده دیگه اجازه نمیده تا بهش ایمیل بزنیم ؟

*سینا*
30-06-2006, 19:57
با سلام
اگر قبلا اارسال شده میلی برای ایشون پس حتما همون دلیلی هستش که دوستمون فاطیما گفتن
من که چیزی به ذهنم نمی رسه
البه اینکه مدتی کار نکنه با ایمیل بازم میشه اونو بازش کرد یعنی با یه ذره ور رفتن با ایمیل میشه فعالش کرد
یاهو اینا رو دلت نمیکنه
تازه ایشون که از مسنجر استفاده کردن پس احتمال اینکه پاک بشه کمه

رعد
30-06-2006, 20:00
مرسي سينا جان ...
پس بايد بهش بگم در اولين فرصت شده يك سري به ايملاش بزنه تا شايد فعال بشه ؟
و گرنه هم كه يك آيدي ديگه به من بده .

ehsan_monster
30-06-2006, 20:43
از طرفي دوست عزيز اين دليل نميشه كه قبلا براش فرستادي ايميل مي فرستادي الان بازم اين ايميلش باشه و پروفايلش نكرده باشه چون اين امكان هست كه هر موقع بخواهي ميتوني جاي يك پروفايل رو با ايميل اصليت عوض كني...

رعد
30-06-2006, 21:49
از طرفي دوست عزيز اين دليل نميشه كه قبلا براش فرستادي ايميل مي فرستادي الان بازم اين ايميلش باشه و پروفايلش نكرده باشه چون اين امكان هست كه هر موقع بخواهي ميتوني جاي يك پروفايل رو با ايميل اصليت عوض كني...

جدي ؟ :ohno: :blink: :blink: :ohno:

DarkWizard
01-07-2006, 00:23
رعد جان بعضی اوقات هم دلیلش فقط مشکل خود یاهو هست ! یه مدت گیر داره بعد خودش درست میشه. :happy:

جدي ؟
بله ! کافیه به بخش پروفایلهاتون برید و اونی که دلخواهتونه رو با استفاده از گزینه ی make default به ایمیل اصلیتون تغییرش بدید. :rolleye:

ehsan_monster
01-07-2006, 00:48
رعد جان بعضی اوقات هم دلیلش فقط مشکل خود یاهو هست ! یه مدت گیر داره بعد خودش درست میشه. :happy:

بله ! کافیه به بخش پروفایلهاتون برید و اونی که دلخواهتونه رو با استفاده از گزینه ی make default به ایمیل اصلیتون تغییرش بدید. :rolleye:
دقيقا همين طوره كه ايشون گفتن.

رعد
01-07-2006, 21:53
در هر صورت مرسي از راهنماييهاتون ...
اما فكر نميكنم اشكال از ياهو باشه ..
هر چي هست مشكل از خود كاربره ...