PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان در مورد این دوچرخه کنندل راهنمایی کنید می خام بخرم خدا خیرتون بده

امین لفتافی
06-01-2012, 17:13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوستان من می خام اینو بخرم 450 ایا می ارزه یا این یه ویوا ست که برچسب کنندل داره به شارزمانش نگاه بندازید با فرمون من اونشب تو مغازه نخریدم تا ب شما یه مشورتی بکنم ایا با این پول بهتر از این پیدا میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امین لفتافی
06-01-2012, 17:21
در مقایسه با این چی ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ن؟

AMIR-AIRGUNNER
06-01-2012, 18:02
من باشم جیتان برمیدارم
فکر کنم مدل های 20 یا 10t حدود این قیمت باشند
شانزمان هم ارزون ترین مدل شیمانو هست که خب برای دوچرخه با این قیمت طبیعی هست مال اون دو مدل جیتان هم فکر کنم همین شانزمان باشه

امین لفتافی
06-01-2012, 18:20
ممنون از راهنماییت ولی با این تعریفی که ما از ژیتان شنیدیم فکر نکنم تو ایران پیدا شه بعد من تو 450 یا 400 هزینه دارم . .. . . . . شانرمانش چطوره؟

AMIR-AIRGUNNER
06-01-2012, 18:44
تو ایران که موجوده !!
من خودم قبل از عید مدل fitzroy 10 رو خریدم 390 تومان
شانزمان همبن مدل altus هست که نسبتا خوبه (البته در مقایسه با شانزمان دوچرخه های 1میلیونی مسلمه که کم میاره ولی درکل خوبه )
توپ تنه و دسته دنده و دسته ترمز و خود ترمز ها و زنجیر و طبق عوض کن هم ست tourney شیمانو هستن
تایر و تیوبش maxxis هست
بدنه هم المینیوم 7005 هست

سرعت 56 هم باهاش تا حالا رکورد زدم !! البته قلبم داشت از جا کنده میشد !!

aliy2324
06-01-2012, 19:10
با بودجه 450 مریدا و جیتان بهتون توصیه می کنم
از قیمت های جدید خبر ندارم ولی از مدل های پایین این برند ها می تونین بخرین
این مارکcanondell یه کپی چینی از برند معروف canondeal هست که توصیه نمی شه

امین لفتافی
06-01-2012, 19:21
لطف کنید ادرس جایی که مریدا و جیتان دارن بدید پس بدرد نمی خوره یا رو تا 410 بهم تخفیف داد خودمم دو دلم یعنی جیتان 390 ولی می گن قطعات دوچرخه مهمه نه مارکش اگه بشه مریدا ولی بعید می دونم گیر بیاد من بعضی موقعه ها پرش های خرکی هم می زنم این کنندله بدرد پرش می خوره یا نه

aliy2324
06-01-2012, 21:05
خیلی از این دوچرخه ها قطعاتشون تقلبی خیلی به قطعات حرفه ای روی یه دوچرخه ارزون توجه نکنید احتمالا تقلبی هستش .
پرش داریم تا پرش اصولا برای پرش زدن باید از دوچرخه های دانهیل -دیرت یا فری راید استفاده کرد .
ولی خوب من خودم جیتان 20 دارم خیلی کارا با هاش کردم طوریش نشد .

AMIR-AIRGUNNER
06-01-2012, 21:21
لطف کنید ادرس جایی که مریدا و جیتان دارن بدید پس بدرد نمی خوره یا رو تا 410 بهم تخفیف داد خودمم دو دلم یعنی جیتان 390 ولی می گن قطعات دوچرخه مهمه نه مارکش اگه بشه مریدا ولی بعید می دونم گیر بیاد من بعضی موقعه ها پرش های خرکی هم می زنم این کنندله بدرد پرش می خوره یا نه
اگه پرش خرکی بزنی که این دوچرخه ها 1 هفته هم دووم نمیارن !!!:31:
ولی من جیتان 10 رو از عید تا حالا مشکلی باهاش نداشتم و دنده هاش هم هنوز همون تنظیم اولیه رو نگه داشتن و به صورت کامل عوض میکنن( تقریبا 1500 کیلومتری باهاش رفتم :31:)

امین لفتافی
07-01-2012, 07:53
خوب شد نخریدم ها یارو می گفت این مارک امریکایی تو ایران منتاژ میشه منم که ساده ممنون از شما دوستان

قیمت ژیتان ها چقدره من یه حساب کردم دیدم پولی که تو گمرک بدم باسه خرید بیارم اینجا سرهم کنمو اچر کشی میشه همون پول دوچرخه

piremard
07-01-2012, 12:45
از تاپیک مشاوره دوچرخه استفاده کنید + عکس سایز معقول بگذارید + درخواست آدرس فروشنده ممنوعه ( معامله و تبلیغ محسوب می شه) + فونت درشت تایپ نکنید . کسی در انجمن مشکل بینایی داشته باشه با مرورگرش برطرف می کنه /