PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برگوردن فایل ها بعد از نصب ویندوز جدید

ila
06-01-2012, 16:38
من روی دسکتاپم یک سری عکس بوده که وقتی ویندوزم رو عوض کردم یادم رفته بود بردارم و کلا فرمت شده بود درایو ویندوز قبلیمو ویندوز جدید ریختم ایا میتونم عکسامو دوباره برگردونم یا نه؟

Dariushtanha
07-01-2012, 00:28
اینکار شدنیه ولی خیلی سخت و با برنامه‌های قوی و حرفه‌ای ریکاوری امکانپذیره.

nitro
07-01-2012, 00:41
تقریبا میشه گفت امکان پذیر نیست
فقط به شانست بستگی داره

masoud71
07-01-2012, 13:44
سلام
این کار امکان پذیر هست
فقط باید از نرم افزارهای ریکاوری قوی استفاده کنی من برنامه Recover My Files رو به شما پیشنهاد میدم

یا علی

jafarian
07-01-2012, 15:18
من روی دسکتاپم یک سری عکس بوده که وقتی ویندوزم رو عوض کردم یادم رفته بود بردارم و کلا فرمت شده بود درایو ویندوز قبلیمو ویندوز جدید ریختم ایا میتونم عکسامو دوباره برگردونم یا نه؟

دراینصورت شما نمیتونید اطلاعات خودتون بازگردانی کنید چون روی اون اطلاعات قبلی رو با اطلاعات جدید که همین ویندوزی که نصب کردین پرشده پس به نوعی باید قید اطلاعات خودتون بزنید اگر تو درایو دیگه بود اطلاعاتی هم داخل اون درایو کپی نمیکردین امکانش بود:20:

amir.zomorodian
07-01-2012, 15:20
جعفریان راست می گه دیگه برنمیگرده
اصولاً نرم افزارهایی هم که اطلاعات رو پاک می کنند از همین الگوریتم استفاده می کنند .
برات متاسفم چون میدونم چه حسی دارید

ila
07-01-2012, 22:13
ممنون از ابراز همدردی..اصولا الگوریتم ریخته شدن اطلاعات روی هارد چطوریه؟ ممنون

tajrobenik
08-01-2012, 20:58
امکان برگشت هم هست با این توضیح که این اطلاعات جدید که ریخته شده روی اطلاعات قبلی ریخته نشده باشه ..
و این بستگی به این داره که اطلاعاتتون (صفر و یک ها)ش کجا بوده باشه.
و اطلاعات جدید ( صفر و یک ) در چه مکانی ریخته شده باشه ...

ila
08-01-2012, 23:46
همون ..میخوام بدونم نحوه ریخته شدن اطلاعات یا همون صفر و ریک ها روی یک سطح هارد که میگن هم تصادفیه فکر کینم چه جوری..میشه کسی توضیح بده قشنگ کامل؟ مرسی

tajrobenik
10-01-2012, 14:42
بستگی به نوع پارتیشن داره و توضیحات پارتیشن های مختلف رو بخون ...
==
خلاصش این ه که ...
اطلاعات از یه طرف شروع به ریختن وقتی به جایی که قبلا فایلی بوده برسه ادامه اطلاعات می‌ره بعد از اون قسمت....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

en.wikipedia.org/wiki/NTFS