PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالی در مورد سیم کارت اعتباری ایرانسل؟

sia0368
05-01-2012, 12:16
چند سال پیش یه خط ایرانسل گرفتم و فتوکپی شناسنامه و کارت ملی رو به مامور پست دادم و اولش کار میکرد ولی بعدش یکی دو سالی از این خط استفاده نکردم و حالا که میخوام ازش استفاده کنم مینویسه sim registration faild
و اصلا آنتن نداره این یعنی سیم کارت سوخته یا غیر فعال شده؟میشه راش انداخت یا باید سیم کارت جدید بگیرم
پ.ن:قابش رو هنوز دارم

Mehran-King
05-01-2012, 12:20
چند سال پیش یه خط ایرانسل گرفتم و فتوکپی شناسنامه و کارت ملی رو به مامور پست دادم و اولش کار میکرد ولی بعدش یکی دو سالی از این خط استفاده نکردم و حالا که میخوام ازش استفاده کنم مینویسه sim registration faild
و اصلا آنتن نداره این یعنی سیم کارت سوخته یا غیر فعال شده؟میشه راش انداخت یا باید سیم کارت جدید بگیرم

درود ، فکر کنم باید سیم کارتتون رو تعویض کنین به یه نمایندگی ایرانسل مراجعه کنین باید دوباره موارد لازم برای ثبت نامو بدین

اگه همون شماره رو میخوای قابشو نگه دارین و پوکه شو باید بدین:11:

Farhad 8904
05-01-2012, 12:58

قوانین قطع خدمات اعتباری:
کافی است برای فعال نگه داشتن خط خود در هر ۹۰ روز یکی از فعالیت های زیر را انجام دهید:

• دریافت یا برقراری تماس
• ارسال یا دریافت پیام کوتاه (SMS) و پیام چند رسانه ای
• شارژ مجدد
• استفاده از GPRS

در غیر اینصورت خط تلفن به همراه اعتبار موجود و دیگر سرویس های اختصاص یافته قطع و ضبط خواهد شد.
خط شما در اختیار ایرانسل قرار گرفته شما باید یه سیمکارت جدید بخری!
برای اینکه اطلاعات بیشتر در مورد خطت بدست بیاری با 700 تماس بگیر!!

sia0368
05-01-2012, 13:05
خط شما در اختیار ایرانسل قرار گرفته شما باید یه سیمکارت جدید بخری!
برای اینکه اطلاعات بیشتر در مورد خطت بدست بیاری با 700 تماس بگیر!!

شماره رو درست نوشتی؟میگه در شبکه موجود نیست

Farhad 8904
05-01-2012, 13:12
شماره رو درست نوشتی؟میگه در شبکه موجود نیست
بله درست نوشتم:
700 از خطوط ایرانسل
09377000000 از سایر خطوط

sia0368
05-01-2012, 13:42
بله درست نوشتم:
700 از خطوط ایرانسل
09377000000 از سایر خطوط