PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این چه پیغامی هست؟؟

Golbarg01
05-01-2012, 04:21
سلام دوستان
چند روزه که وقتی می خوام وارد ویندوزم بشم و در صفحه ورود اونجا که پسورد می خواد یه پیغامی نوشته : 34 unread mail messages
که البته وقتی روش کلیک می کنم پسورد ویندوز رو میخواد که وارد کنم تا وارد ویندوز بشم
این برای چی هست؟
چون قبل از این نمیومد همچین چیزی
اینم عکسش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tajrobenik
05-01-2012, 12:17
تشکر بابت این که به این نکته پی بردیم که می شود از صفحه ی لوگین هم عکس گرفت !

jafarian
05-01-2012, 14:13
برای غیر فعال کردن این پیغام از طریق رجیستری که تو سایت اول هست برین با ساخت کی مورد نظر یا که ازطریق برنامه Tweak UI که تو سایت دوم پست شماره 4 اشاره شده برین مشکلی بود بگین راهنمایی کنم:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] info%2Fhide-unread-email-messages-notification-on-xp-logon-welcome-screen%2F)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n%2Foperating-systems%2F1154641.htm%23post4342319)

Golbarg01
05-01-2012, 17:41
تشکر بابت این که به این نکته پی بردیم که می شود از صفحه ی لوگین هم عکس گرفت !
وقتی وارد صفحه لوگین شدین دکمه printscreen کیبورد رو بزنید بعد که وارد ویندوز شدید برید در محیط پینت یا فتوشاپ یا نرم افزارهای مشابه پیست و سیو کنید

برای غیر فعال کردن این پیغام از طریق رجیستری که تو سایت اول هست برین با ساخت کی مورد نظر یا که ازطریق برنامه Tweak UI که تو سایت دوم پست شماره 4 اشاره شده برین مشکلی بود بگین راهنمایی کنم:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] info%2Fhide-unread-email-messages-notification-on-xp-logon-welcome-screen%2F)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n%2Foperating-systems%2F1154641.htm%23post4342319)

ممنون
لینک دوم رو مطالعه نکردم ولی طبق دستور العمل لینک اول در رجیستری به ادرس HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\UnreadMail رفتم ولی طبق گفته اونجا گزینه MessageExpiryDays وجود نداشت.
یه دونه با این نام ساختم و صفر دادم باز مشکل رفع نشد ولی گزینه MessageCount رو که اونجا بود صفر دادم بعد اون پیغام از صفحه لوگین رفع شد.