PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نشناختن هارد اکسترنال توشیبا

mayssam660
04-01-2012, 10:27
سلام.من یه هارد اکسترنال توشیبا پانصد گیک دارم ولی به تلویزیون که وصل میکنم فقط چراغش روشن میشه و هارد رو نمیشناسه در حالیکه یه هارد پانصد سی گیت که دارم اونو فورا تلویزیون میشناسه.دوستان راهکاری ندارن که چرا توشیبا رو نمیشناسه؟جفتشون هم ntfs هستن.

Farshid72
04-01-2012, 11:39
USB 2 هست یا 3 ؟؟؟
اگه هست ممکنه تلویزیون شما ساپورت نکنه اگه هم 2 هست شما کابل برق یا از این کابلای دو سر USB استفاده کنید ممکنه که برق مورد نیاز برای هارد شما تامین نشه
خودم هم قبلا همین مشکل رو داشتم که یه سر USB که برای برق بوو وصل نمیکردم

samijazini
04-01-2012, 11:53
باید هاردتو از نو پارتیشن بندی کنی...اصولا وسایل صوتی و تصویری با فرمت FAT یا FAT32 کار میکنند و این نوع فرمت ها را میشناسند....

mayssam660
04-01-2012, 12:53
USB 2 هست یا 3 ؟؟؟
اگه هست ممکنه تلویزیون شما ساپورت نکنه اگه هم 2 هست شما کابل برق یا از این کابلای دو سر USB استفاده کنید ممکنه که برق مورد نیاز برای هارد شما تامین نشه
خودم هم قبلا همین مشکل رو داشتم که یه سر USB که برای برق بوو وصل نمیکردم

usb2هست.
منتها فقط یه پورت یو اس بی داره واسه انتقال اطلاعات چیز دیگه ای نداره.

---------- Post added at 12:53 PM ---------- Previous post was at 12:50 PM ----------

باید هاردتو از نو پارتیشن بندی کنی...اصولا وسایل صوتی و تصویری با فرمت FAT یا FAT32 کار میکنند و این نوع فرمت ها را میشناسند....

ببخشید من یه هارد اکسترنال سی گیت هم دارم که اون با همین فرمت ntfs جواب داد.
اگه fat32کنم سرعت هاردم پایین نمیاد؟

ata.royalfalcon
05-01-2012, 12:04
سلام
پیشنهادم این هست که از usb hub آداپتوردار استفاده کنید . این دستگاهها ولتاژ مورد نیاز هارد اکسترنال رو تقویت میکنند .
اگر میخواهید بخرید ، بهتره که مدل dub-h4 4-port usb 2.0 hub که چهار پورته هست رو بخرید . قیمتش کم نیست حدوداً 30 هزارتومن هست ، ارزانتر هم پیدا میشه ولی کیفیتش هم پایینتر هست .
ضمن اینکه 100 درصد تضمین نمیکنم مشکل برطرف بشه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]