PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فراموش کردن پسورد هارد اکسترنال

hsh9091
04-01-2012, 00:48
:41:پسورد هارد اکسترنال وسترن دیجیتال 1 ترا بایت خودم رو فراموش کردم چکار باید بکنم غیر از اینکه هارد رو فرمت کنم ؟

---------- Post added at 12:48 AM ---------- Previous post was at 12:48 AM ----------

پسورد هارد اکسترنال وسترن دیجیتال 1 ترا بایت خودم رو فراموش کردم چکار باید بکنم غیر از اینکه هارد رو فرمت کنم ؟

ata.royalfalcon
04-01-2012, 08:10
:41:پسورد هارد اکسترنال وسترن دیجیتال 1 ترا بایت خودم رو فراموش کردم چکار باید بکنم غیر از اینکه هارد رو فرمت کنم ؟

---------- Post added at 12:48 AM ---------- Previous post was at 12:48 AM ----------

پسورد هارد اکسترنال وسترن دیجیتال 1 ترا بایت خودم رو فراموش کردم چکار باید بکنم غیر از اینکه هارد رو فرمت کنم ؟

سلام
به نظر من راهي وجود ندارد . سيستم پسورد گذاري يا encryption هاردهاي اكسترنال وسترن بصورت سخت افزاري هست و با استفاده از نرم افزار هاي عادي و رايج امكان recovery يا بازيابي داده ها وجود ندارد .

ضما اينكه قبل از اينكه پسورد بذاريد برنامه smartware مربوط به اين مدل از هاردها به شما اخطار ميده كه در صورت فراموش يا گم كردن پسورد ، داده ها را از دست ميدهيد .

ولي اگر اطلاعات براي شما مهم هست پيشنهادم اينه كه كاري نكنيد و با يكي از مراكز معتبر مشورت كنيد . مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

anahita2002_anahita2002
04-01-2012, 09:40
من از مدل هارد داشتم . زنگ زدم گارانتی گفتن خودتون نمیتونید ریکاوری کنید باید هارد رو برامون بیاورید اینجا. نزدیک 80 تومان هم هزینش هست . اما چون از اطلاعاتم back up داشتم . هارد رو فرمت کردم..

arashpars54
29-05-2013, 18:28
سلام
قسمت پسورد هارد من قفل شده و نمیتونم دوباره پسورد بزنم مدل my passport
wdbabm0010bbk-00
wxp1a80h4196t

ata.royalfalcon
29-05-2013, 19:56
سلام
قسمت پسورد هارد من قفل شده و نمیتونم دوباره پسورد بزنم مدل my passport
wdbabm0010bbk-00
wxp1a80h4196t

سلام .

هارد اکسترنال رو به سیستم متصل کنید و برید به قسمت my computer . اگر آیکون WD Unlocker virtual CD رو میبینید روی آن دابل کلیک کنید و پسورد رو وارد کنید تا unlock بشه . اگر پسورد رو فراموش کردید یا پسورد رو نمیدونید تا سه (یا پنج بار) پسورد اشتباه وارد کنید تا پیغام فرمت هارد ظاهر بشه . اگر اطلاعات مهمی ندارید این پیغام رو تایید کنید تا هارد فرمت و قابل استفاده بشه . ولی اگر WD Unlocker virtual CD در my computer دیده نمیشه بهتره که به گارانتی بفرستید (با استفاده از نرم افزار WD apps یا WD smartware هم میتوان هارد unlock کرد) .

PeRDu
17-07-2014, 10:43
سلام
دوستان منم این مشسکل رو دارم که پسوورد هارد اکسترنالم(WD 1T my passport) و عوض کردم تقریبا یادم چی دادم ولی هرچی امتحان کردم اشتباه بود پسوورد یادم نمیاد واقعا هیچ راهی نیست ؟ کلی فایل دارم من بدبخت میشم خواهشا دوستانی که بلدن راهنمایی کنن:n27:

mehrabooni
17-07-2014, 11:09
بفرست گارانتی
من فرستادم درست شد

PeRDu
20-07-2014, 22:14
اطلاعات شخصی توه آخه نمیشه اطمینان کرد فرستاد یعنی هیچ راهی وجود نداره از این سختتر ارو میکشنن یعنی اینقدر پیچیدست
؟

houman_2h
12-05-2019, 08:54
ریکاوری هارد وسترن دیجیتال Erase شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نوین هارد به عنوان تحقیقی ترین مرکز بازیابی اطلاعات هارد مفتخر است که آخرین تکنیک ریکاوری فوق تخصصی هارد را توسط هومن نورمحمدی در عرصه بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال وسترن دیجیتال که توسط نرم افزار شرکت WD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تعمیر-هارد-دیسک-تعمیرات-اکسترنال/بازیابی-اطلاعات-ریکاوری-اینترنال/wd-وسترن-دیجیتال) رمز گذاری و به اشتباه فرمت و Erase شده است را رمز گشایی کند.