PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی از دوستان شیرازی

behnambb
03-01-2012, 11:37
با سلام
دوستان من الان در حال حاضر سرویس 1 مگ از شرکت ماتریکس میگیرم ولی الان خیلی سرعتش افتزا شده تو دانلود بهم 120 کی دانلود مییده و شبها هم که مجانیه سرعتش میشه 20 تا 30 کی که خیلی خیلی پایینه ..حالا میخوام برم شرکت اسیا تک قبلش هم میخواستم برم شرکت همیارنت که متاسفانه بنده زیر نظر مخابرات وصال هست که ساپورت نمیکنه ..حالا میخوام برم آسیا تک ولی نمیدونم پهنای باندش خوبه یا نه اصلا فرقی داره نسبت به شرکت ماتریکس که دارم سرویس میگیرم ؟؟؟لطفا همه بهم کمک و راهنمایی کنند ..راستی دوستان چه جوری خطم رو پینگ کنم تا بفهمم سرعت واقعی چقدره ؟؟؟

behnambb
03-01-2012, 14:56
plz help me

behnambb
03-01-2012, 22:55
من والا خونه قبلی که بودم سرعت ماتریکس بد نبود ولی از وقتی تو این خونه اومدم سرعتم خیلی بد شده مخصوصا شبها که افتزا هست تازه تو این خونه که اومدیم سریع خطم را رانژه کردن و 4 تا 5 روز بهم سرویس دادن ولی تو خونه قبلیه 4 روز طول کشید ..تازه آقای رحیمی رییس ماتریکس هم آشنامون هست که اینجوری سرعتش پایینه هر وقت هم بهشون تماس میگیرم یک بهونه ای میارن یا اشکال از خط هست یا میگه تلفن بی سیم رو بکشین یا خط رو ببرین تو حیاط و مودم رو بهش وصل کنید از این بهونه ها ...حالا من دنبال یک شرکت هستم که واقعا سرعتشون چه روز و چه شب یکی باشه و پشتیبانی عالی داشته باشه .میخواستم برم همیار که متاسفانه مخابرات ما رو ساپورت نمیکنه ..حالا شما په شرکتی رو پیشنهاد میدین ؟؟؟؟