PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا کمک کنید کارت گرافیک

k52j
01-01-2012, 23:57
سلام من یک لپ تاپ مدل k52jc دارم 3 روز پیش ویندوزم رو عوض کردم الان که میخوام کارت گرافیک انویدیا رو روش نصب کنم ارور میده ورژن های 266 و 285 رو امحتان کردم نشد حتی رفتم تو سایت ایسوز و درایور مخصوص خودشو گرفتم و وقتی میخوام نصب کنم ارور میده لطفا راهنمایی کنید.
اینهم عکس ارور درایور مخصوص خودش از سایت ایسور
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
02-01-2012, 00:08
تاپیک پایین ببینید این دوستمونم مشکل شما رو داشتن که با برنامه driver genius مشکلشون برطرف شدشما درایور گرافیکتون با این برنامه آپدیت کنیدبه احتمال زیاد رفع بشه:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

k52j
02-01-2012, 10:59
ببخشید اون دوستمون درایور رو لپ تاپش نصب بود فقط نمیتونست اپدیتش کنه ولی ازمن اصلا درایورش نصب نمیشه حتی از سایت ایسوس درایور مخصوص خودش رو گرفتم ولی بازم ارور میده حتی برنامه driver genius هم نمیشه ممنون اگر راهنمایی کنید

samijazini
02-01-2012, 11:12
درباره ویندوزت توضیح بده قبلا چی بود حالا چیه؟
اگه روی لپتاپ ویندوز اورجینال داری همونو نصب کن..

k52j
03-01-2012, 20:55
ممنون مشکلم حل شد مشکلم این بود که وقتی یه ویندوز جدید ریختم دیگه کارت گرافیک رو نصب نمیکرد ولی وقتی ویندوز قبلیم رو نصب کردم درست شد پس مشکل از ویندوزم بود ممنون از راهنماییتون

alirezaasemani49
03-01-2012, 23:24
ممنون مشکلم حل شد مشکلم این بود که وقتی یه ویندوز جدید ریختم دیگه کارت گرافیک رو نصب نمیکرد ولی وقتی ویندوز قبلیم رو نصب کردم درست شد پس مشکل از ویندوزم بود ممنون از راهنماییتون

سلام,شما فرمودید که ویندوز اصلی لپتاپ را نصب کردید, مشکلتان حل شد.پس اگر اینطور باشد هیچ وقت نباید ویندوز را عوض کنید که دچار این مشکل نشوید.من فکر میکنم مشکل شما حل نشده,بلکه مشکل را موقتا به تعویق انداخته اید.
هر وقت یک ویندوز جدید بر روی سیستمی نصب شود,بصورت خودکار درایورها شناسایی میشوند.اما با اینحال برخی از قطعات مانند مودم ,کارت صدا ,کارت گرافیک و ....به دلیل تنوع آنها ممکن است توسط ویندوز شناسایی و نصب نشوند.شما پس از نصب ویندوز, DVD تمام سخت افزارها را داخل سیستم بگذارید و همه را یکبار دیگر نصب کنید.