PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Best of 2011: Genre Awards - Best Rhythm Game

havas_1980
31-12-2011, 23:27
Best Games of 2011
Genre Awards
Best Rhythm Game

بــرتــریــن بــازی هــای ۱ ۱ ۰ ۲
برترین هر ژانر
برترین بازی ریتمیک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Child of Eden
Xbox 360, PlayStation 3

Developer : Q Entertainment
Publisher : Ubisoft

Dance Central 2
Xbox 360

Developer : Harmonix Music Systems
Publisher : Harmonix Music Systems

Just Dance 3
Xbox 360, PlayStation 3

Developer : Ubisoft Paris
Publisher : Ubisoft

سرانجام برنده این نظر سنجی ...

Dance Central 2
Xbox 360

مقام دوم : Child of Eden

Best of 2011

Genre Awards - Best Action/Adventure Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Driving Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Fighting Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Platformer Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Puzzle Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Rhythm Game | Best RPG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Shooter Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Sports Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Strategy Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Platform Awards - Best PC Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best PlayStation 3 Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Xbox 360 Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Game of The Year ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sam Fisher 11
03-01-2012, 02:38
Dance Central 1 و Guitar Hero II بهترین بازیهای موزیکالی بودن که تا حالا بازی کردم...
امسال بهترین Dance Central 2 بود.

MobinS
03-01-2012, 12:34
چرا همشون کینکت هستن؟ : دی
من به Just dance 3 رای دادم.
Dance central هم حقش بود... Eden که اصلا حرفشو نباید زد.... حالم از این بازی به هم خورد و بهش 6 دادم... :)
ولی چرا JD3 ؟
به علت سیستم جدید دنس... دیگه قرار نبود کار های روتین بقیه رو انجام بدی.. توی این نسخه ، توی قسمت Creat که می رفتی می تونستی با یک آهنگ برقصی... کینکت ازت فیلم می گرفت و حالا خودت الگو آهنگ می شدی... اگه با ریتم می رقصیدی امتیاز زیاد می داد... و در آینده هم می تونستی از روی خودت برقصی ، بجای این که از روی الگوی از پیش تعیین شده برقصی...
بخاطر این قابلیت خفن و جدید ، حق Just Dance 3 هست به نظر من...

CATALONIA
03-01-2012, 12:37
واقعا به نظرم هیچ کس نتونست Child of Eden رو درک کنه ...

Sam Fisher 11
03-01-2012, 15:15
اگه با ریتم می رقصیدی امتیاز زیاد می داد... و در آینده هم می تونستی از روی خودت برقصی ، بجای این که از روی الگوی از پیش تعیین شده برقصی...
ایول این خیلی جالبه...
اصلا از این امکانش خبر نداشتم
بعدا باید برم سراغش... مرسی

Eden که اصلا حرفشو نباید زد.... حالم از این بازی به هم خورد و بهش 6 دادم...
موافقم... و از اینکه این بازیو درک نکردم بی اندازه خوشحالم : دی

Layken
04-01-2012, 15:41
کینکت رو برا دنسش خریدم ولی دیدم اصلا عطوفت به من نمیاد همون بهتر که خشونت چاشنی کار باشه...

تجربه Child of Eden بهتر بود با این که بهش امتیاز کمی داده بودم

Alex Fera
06-01-2012, 13:41
به نظر من در حضور Child of Eden اصلا نباید حرف بازی دیگه ای رو زد....................
فقط کسایی که این بازی رو با کینکت تجربه کردن میدونن من چی میگم..............
واقعا تکون دستا تویه هوا جلوی مانیتور بهم حال میداد.............
نمیدونم شاید گیمرهایی که با فشردن هر دکمه باید شطک کردن خون رو تویه مانیتور ببینن نمیتونن با این بازی ارتباط برقرار کنن،حیف این همه هنر سازنده ها که حداقل بین گیمرهای ایرانی درک نشد......................

halflife g
06-01-2012, 13:56
به نظر من در حضور Child of Eden اصلا نباید حرف بازی دیگه ای رو زد....................
فقط کسایی که این بازی رو با کینکت تجربه کردن میدونن من چی میگم..............
واقعا تکون دستا تویه هوا جلوی مانیتور بهم حال میداد.............
نمیدونم شاید گیمرهایی که با فشردن هر دکمه باید شطک کردن خون رو تویه مانیتور ببینن نمیتونن با این بازی ارتباط برقرار کنن،حیف این همه هنر سازنده ها که حداقل بین گیمرهای ایرانی درک نشد......................

بازی هیچ جا درک نشد(هر دو نسخش) ....اونقدر کم فروخت که بعد یه هفته خود شرکتش زیر قیمت میفروختتش(همه بازیها بعد یه ماه اینا به این سرنوشت دچار میشن)

بازی خیلی زیبا و عالی بود و من خودم تو تاپیکشم نوشتم که خیلی زیبا بود کلا بازی رویایی بود و همه چیشم از داستان بگیر تا گرافیک و .......اش در سطح خوبی بودن ولی جلوی dancecentral2 کم میاورد
dc2 نسبت به نسخه قبلیش اونقدر پیشرفت داشت که تحسین برانگیز بود قابلیت تکرار بازی هم که خدا بود.....

.

MobinS
06-01-2012, 18:39
آخه من نکته ی خوبی توی Child of Eden نمی دیدم! فقط گرافیک هنریش جالب بود... همین! رنگ های مختلف و طراحی زیبا و فانتزی محیط جالب بود... در همین سطح بود که یک عکس ازش ببینی و بگی "به به " ولی اصلا بازی نبود... دوتا دستت رو جلو بگیری هی تیر بزنی... مثل بازی های PS1 که یک کابوی بودی باید چند نفر رو می کشتی ، حالا مثلا باید ریروس بکشی (چند تا مکعب) اصلا بازی اینقدر کشش اش کم بود که خوابت می گرفت! دو تا دستت جلو همین طور می بردی جلوی چندتاشون می زدیشون تا بازی تموم میشد! گرافیک هنری خالص که مهم نیست! هیچ چیز دیگه ای نداشت! نه تحرکی داشت ، استفاده از کینکتش مضخرف بود ، کشش هم صفر! داستان هم خیلی مضخرف بود... داستان کلیشه ای که از بس تکراری بد حال آدم بهم می خورد!
هیچ نکته ی خوبی این بازی نداشت... حق هم داشت که فروش نکنه! حالا نمی دونم چرا بعضی ها اینقدر طرفداری می کنن از این بازی! من نکات بد و خوبشو گفتم... نمی دونم شما دلیلتون چیه که می گید خوبه!

Fate2646
11-01-2012, 16:19
Dance Central 2 والا من که نه اما دوستم ازاینبازی خیلی تعریف میکرد و خیلی بهش حال داده بود

CATALONIA
14-01-2012, 11:52
آخه من نکته ی خوبی توی Child of Eden نمی دیدم! فقط گرافیک هنریش جالب بود... همین! رنگ های مختلف و طراحی زیبا و فانتزی محیط جالب بود... در همین سطح بود که یک عکس ازش ببینی و بگی "به به " ولی اصلا بازی نبود... دوتا دستت رو جلو بگیری هی تیر بزنی... مثل بازی های PS1 که یک کابوی بودی باید چند نفر رو می کشتی ، حالا مثلا باید ریروس بکشی (چند تا مکعب) اصلا بازی اینقدر کشش اش کم بود که خوابت می گرفت! دو تا دستت جلو همین طور می بردی جلوی چندتاشون می زدیشون تا بازی تموم میشد! گرافیک هنری خالص که مهم نیست! هیچ چیز دیگه ای نداشت! نه تحرکی داشت ، استفاده از کینکتش مضخرف بود ، کشش هم صفر! داستان هم خیلی مضخرف بود... داستان کلیشه ای که از بس تکراری بد حال آدم بهم می خورد!
هیچ نکته ی خوبی این بازی نداشت... حق هم داشت که فروش نکنه! حالا نمی دونم چرا بعضی ها اینقدر طرفداری می کنن از این بازی! من نکات بد و خوبشو گفتم... نمی دونم شما دلیلتون چیه که می گید خوبه!
خب این بحث ها دیگه سلیقه ای میشه ...
ولی
از نظر داستان ، به نظرم حق با شما نیست .. چون مثلا آهنگ بزارن بعد بیای برقصی و اون حرکات فرد رو انجام بدی چه داستانی داره مثلا ؟
این بازی هم میتونستن داستان براش نزارن و همینطوری دستت رو بگیری و دشمنا رو بکشی .. اصلا داستان بهتری نمیشد گذاشت ؟ (خودت نظری داری در مورد داستانی بهتر مثلا ؟ )
نکات خوبش رو که نگفتی :31:
بازی اولی هم که میزوگوچی ساخت . Rez. هم خیلی ازش استقبال نشد .. تازه اون موقع کینکت و موو هم نبود که دیگه هیچ ...
این بازی هم همینطوره ولی باز هم امتیاز های خوبی رو از خیلی از سایت ها گرفته .. مثل IGN و Gamespot که دو تاشون 8.5 دادن ...
ولی باز هم همینه که این گونه بازی ها سلیقه ای هست ..و نمیشه به کسی برای دوست داشتن یا نداشتن بازی خرده گرفت ...

S.R Download
14-01-2012, 14:47
من که از Dance Central 2 خیلی خوشم میاد

amin 2010
15-01-2012, 22:50
و از اینکه این بازیو درک نکردم بی اندازه خوشحالم : دی
D: حسین منم خیلی اولش با بازی ارتباط برقرار نکردم ولی بعدش یکم بهتر شد D:
ولی انصافا DC 2 یه چیز دیگست ( من با MJE هم خیلی حال کردم ولی مثل اینکه اینجا زیاد نبودن دوستداراش !!)

Masoud King
16-01-2012, 14:30
سرانجام برنده این نظر سنجی ...

Dance Central 2
Xbox 360

مقام دوم : Child of Eden