PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیم کارت شکسته؟

mjorh
01-01-2012, 20:13
وقتی به یه شماره زنگ میزنیم بدونه این ک بوقی بزنه بعد از3 ثانیه بلافاصله قطع شه ...میشه نتیجه گرفت ک سیم کارت شکسته ؟(سیم کارته کسی ک بش زنگ میزنیم)

mr_khodaei2008
01-01-2012, 21:05
ربطی به شکستن سیم کارت نداره سیم بشکنه میگه خط خاموش است . چطور به این نتیجه رسیدید که شکسته

ممکنه طرف شما را وارد لیست سیاه خودش کرده برا همین وقتی زنگ میزنید یا بدون بوق قطع میشه یا همیشه بوق اشغالی میرنه

mjorh
02-01-2012, 17:32
ربطی به شکستن سیم کارت نداره سیم بشکنه میگه خط خاموش است . چطور به این نتیجه رسیدید که شکسته

ممکنه طرف شما را وارد لیست سیاه خودش کرده برا همین وقتی زنگ میزنید یا بدون بوق قطع میشه یا همیشه بوق اشغالی میرنه
ببینید این قضیه واقعا برام مهمه...یه بار دیگه بگم : زنگ میزنم به سه ثانیه نمیکشه قطع میشه بدون هیچ بوق یا هرچیز دیگه ای...با تلفن خونه هم زنگ میزنم بوق اشغال میزنه ! یه چیز دیگه هم این ک اصلا مسج نمیره ! بعد 5 ساعت از فرستادنه مسج میگه تحویل داده نشد !(msg not delivered)
با وجود همه ی اینا مطمئنید سیم کارت نشکسته؟
درضمن من با چن تا شماره ی دیگه امتحان کردم فرقی نکرد...شماره ی منو بلک لیست کرده ....شماره ی اون یکیارو چی؟

Farhad 8904
02-01-2012, 22:01
ببینید این قضیه واقعا برام مهمه...یه بار دیگه بگم : زنگ میزنم به سه ثانیه نمیکشه قطع میشه بدون هیچ بوق یا هرچیز دیگه ای...با تلفن خونه هم زنگ میزنم بوق اشغال میزنه ! یه چیز دیگه هم این ک اصلا مسج نمیره ! بعد 5 ساعت از فرستادنه مسج میگه تحویل داده نشد !(msg not delivered)
با وجود همه ی اینا مطمئنید سیم کارت نشکسته؟
درضمن من با چن تا شماره ی دیگه امتحان کردم فرقی نکرد...شماره ی منو بلک لیست کرده ....شماره ی اون یکیارو چی؟
دوست عزیز اگه سیمکارت شکسته باشه مثل این میمونه که سیمکارت خاموش باشه! شاید اون شماره ای که شما باهاش تماس میگیرید دایورت شده روی یه شماره ای که اصلا وجود نداره!!

mjorh
02-01-2012, 23:55
دوست عزیز اگه سیمکارت شکسته باشه مثل این میمونه که سیمکارت خاموش باشه! شاید اون شماره ای که شما باهاش تماس میگیرید دایورت شده روی یه شماره ای که اصلا وجود نداره!!
آخه من با هر شماره تلفنی زنگ میزنم اینطوری میشه فقط واسه خودم نی ک...
این ک مسج نمیررو چجطوری توجیح میکنید؟
با تشکر:40:

Farhad 8904
03-01-2012, 00:42
آخه من با هر شماره تلفنی زنگ میزنم اینطوری میشه فقط واسه خودم نی ک...خوب این یعنی این که خطی که بهش زنگ میزنی به قول دوستمون شماره شما رو یا وارد بلک لیست کرده یا دایورت هست!!

این ک مسج نمیررو چجطوری توجیح میکنید؟
با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به احتمال زیاد شخص مورد نظر شما خط خودش رو دایورت کرده و گوشی رو خاموش!! در این صورت اس ام اس ها بعد از چند ساعت که توسط خط مورد نظر دریافت نمیشن Fail میشه!!

سیمکارت اگه شکسته باشه یا مثلا سوخته باشه یا هر بلای دیگه که سرش اومده باشه هیچوقت وقتی بهش زنگ میزنی تماس Fail نمیشه بعد از چند ثانیه!! حالا چرا؟؟ وقتی سیمکارت شکسته باشه یعنی چی؟؟ یعنی سیمکارت از کار افتاده پس یعنی داخل گوشی کار نمیکنه!! بنابراین هنگامی که با سیمکارت تماس گرفته میشه اگه سیم شکسته باشه یا میگه در دسترس نیست و یا میگه خاموشه!!!
امیدوارم متوجه شده باشی!!

mjorh
03-01-2012, 00:47
میتونه اینکارو کرده باشه ک فقط چن تا شماره ای ک میشناسرو اجازه ی تماس داده باشه بشون ....؟ (ینی فقط شماره هایی ک واسش آشنا هسن بتونن باش تماس بگیرن)
؟

h!tman
03-01-2012, 01:08
میتونه اینکارو کرده باشه ک فقط چن تا شماره ای ک میشناسرو اجازه ی تماس داده باشه بشون ....؟ (ینی فقط شماره هایی ک واسش آشنا هسن بتونن باش تماس بگیرن)
؟

فکر کنم با بعضی نرم افزار ها میشه

Farhad 8904
03-01-2012, 09:35
؟
بله میشه!! اما اگه با نرم افزار این کار رو کرده باشه پس باید اس ام اس به دستش برسه چون اس ام اس رو نمیشه جزء بلک لیست قرار داد

mjorh
03-01-2012, 18:42
بله میشه!! اما اگه با نرم افزار این کار رو کرده باشه پس باید اس ام اس به دستش برسه چون اس ام اس رو نمیشه جزء بلک لیست قرار داد

پس بدون نرم افزار اینکارو انجام داده؟

Farhad 8904
03-01-2012, 20:17
پس بدون نرم افزار اینکارو انجام داده؟
به احتمال زیاد!!

mjorh
03-01-2012, 20:45
به احتمال زیاد!!

پس سیم کارت قطعا نشکسته ....درسه؟

Farhad 8904
03-01-2012, 21:22
پس سیم کارت قطعا نشکسته ....درسه؟

طبق تجربه ای که من دارم بله نشکسته!!

mjorh
03-01-2012, 21:46
یه کار غیرقانونی :31: : نمیشه هکش کرد ؟ یا هر کاری ک بشه این بلک لیست و اینارو خنثی کرد...

Farhad 8904
03-01-2012, 22:01
یه کار غیرقانونی :31: : نمیشه هکش کرد ؟ یا هر کاری ک بشه این بلک لیست و اینارو خنثی کرد...

اینجا نیاز به یه هکر ماهر هست که بیاد نظر بده!!!:20::27:

mr_khodaei2008
06-01-2012, 15:18
همونطور که گقتم سیم نشکسته و 90 درصد یه لیست دیرست کرده که فقط اونا بتونن بهش زنگ بزنن برا همینه که با هر خطی میزنی نمیشه

و چون اس بدستش نمیرسه همون خاموش کرده و دایورت رو یه خط که اون را هم براش لیست کرده و نمیتونید زنگ بزنید . چون اگه رو یه شماره الکی هم دایورت کرده بود میگفت شماره در شبکه نیست یا اشتباه هست

و شما هم نمیتونید هیچ کاری بکیند یعنی لیستش را حذف کنید مگر اینکه با شماره ای بهش زنگ بزنید که تو لیست دریافتش باشه

mjorh
06-01-2012, 21:03
ک اینطور...:37:
دست همتون درد نکنه :11: