PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مودم وایرلس D-LINK DSL-2730U N150 کانفیگش رو توضیح بدید!

mostafait
01-01-2012, 10:16
سلام.

دوستان عزیز داخل بخش کانفیگ شدم در بخش Advance گزینه add رو زدم و vpi و vci رو وارد کردم و 3 گزینه داره: EOA وPPoA و ... که نوشته شده EOA برای حالت BridgeوPPOE هستش!

خلاصه بر روی EoA قرار دادم و در قسمت WAN نیز گزینه رو بر روی Bridge قرار دادم و کانکشن ساختم در کامپیوتر و به اینترنت کانکت شد! اما بر روی PPOE قرار میدم که اتوماتیک کانکت بشه مودم کانکت نمیشه!

اگه میشه منو راهنمایی کنید!

با تشکر!

ممنون از شما!

mostafait
03-01-2012, 11:34
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی!

آخرش این مودم کانفیگ نشد!

هرکسی اطلاعی داره راهنمایی کنید!

hadi.EST
03-01-2012, 12:18
دوست عزیز آیا میتونید عکس از صفحه تنضیمات PPPOE ارائه بدید؟ لطفا" چک کنید ببینید مک لیمیت نباشید . یکبار هم مودم رو ریسیت و تنظیمات رو دوباره اعمال کنید. بین خاموش و روشن شدن مودم هم 5-10 دقیقه فاصله بدید.

محسن بي
27-01-2012, 16:46
سلام من یه مودم D-LINK DSL-2730U دارم که به لب تابم وصلش کردم اما به اینترنت وصل نمیشه. اگه میشه آموزش تصویری کانفیگشو برام توضیح بدید. با تشکر

محسن بي
27-01-2012, 16:51
البته با مودم دوستم که D-LINK DSL-2520U هست میتونم کانکت بشم ولی مثل اینکه مودم خودم درست کانفیگ نشده. توی بیشتر سایت ها رفتم ولی هیچکدوم توضیح کاملی ندادن. adsl رو از مخابرات گرفتم اگه میشه کامل توضیح بدین توی تنظیمات مودم باید چکار کنم؟ خیلی ممنون