PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Best of 2011: Genre Awards - Best Sports Game

Spaniuly
01-01-2012, 00:02
Best Games of 2011
Genre Awards
Best Sport Game

بــرتــریــن بــازی هــای ۱ ۱ ۰ ۲
برترین هر ژانر
برترین بازی ورزشی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FIFA 12
PC, Xbox 360, PlayStation 3

Developer : EA Canada
Publisher : Electronic Arts

Fight Night Champion
Xbox 360, PlayStation 3

NBA 2K12

Developer : Visual Concepts
Publisher : 2K Sports

Pro Evolution Soccer 2012

Developer : Konami Computer Entertainment Tokyo
Publisher : Konami

سرانجام برنده این نظر سنجی ...

FIFA 12

مقام دوم : Pro Evolution Soccer 2012

Best of 2011

Genre Awards - Best Action/Adventure Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Driving Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Fighting Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Platformer Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Puzzle Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Rhythm Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best RPG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Shooter Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Sports Game | Best Strategy Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Platform Awards - Best PC Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best PlayStation 3 Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Xbox 360 Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Game of The Year ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

CRIS Joon CR7
02-01-2012, 10:50
پست هم بدیم؟:31:
من فیفا رو انتخاب کردم
طبق سایت های بزرگ فیفا انخاب میشه:27:
ساکر اصلا جز هیچ نامزدی نبود:21:

Layken
02-01-2012, 11:40
اینو برا اطلاع بگم که دوستانی که رای خودشون رو دادن میتونن برا اطلاع از چگونگی رای دهندگان روی یکی از ارقام رای ها کلیک کنن تا امار افراد رو نشون بده
برای مثال در تصویر زیر نشون دادم...این طوری مشخص میشه که کی به کدوم بازی رای داده...

Big-Boss
02-01-2012, 12:28
Love Football,Play Football :40:

Masoud King
02-01-2012, 20:04
من نمی دونم چرا تو نامزد های بهترین بازی سال نباید ان بی ای و فیفا باشه..این همه نواوری تو هر نسخه سالیانه تو کدوم بازی هست؟
واقعا جای تاسف داره

دوست داشتم می تونستم به هردو رای بدم چون هردوشون
یه شاهکار ورزشی تو دنیای بازی هستن

Layken
02-01-2012, 20:57
من نمی دونم چرا تو نامزد های بهترین بازی سال نباید ان بی ای و فیفا باشه..این همه نواوری تو هر نسخه سالیانه تو کدوم بازی هست؟

MLB : The show........

B.3.S.T
02-01-2012, 23:47
بابا چه وضعشه!:دی
تاپیکهای نظرسنجی شده رینگ بوکس!

حالا اینجا یه نفر از خودتون اومد گفت اینو بزارید تو لیست ...........

واقعا اینکارا معنی نداره و خیلی زشته و کلا برای انجمن خوب نیست نکنید این کارارو..

عزیز جان شما الان دقیقآ منظورت با پست مسعود خان بود!؟اگر آره که بنده ی خدا کجای کاری fifa از اول بود تو لیست اینجا...ایشون منظورش برای goty بود که تو سایتها قرار داده نشده...:دی

Layken
02-01-2012, 23:53
واقعا خیلی جالبه یه بار از زبون ما در اومد the run رو هم بزارید تو لیست هزار نوع دلیل و مدرک و اسناد معتبر دولتی اوردن که نباید تو
لیست باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا اینجا یه نفر از خودتون اومد گفت اینو بزارید تو لیست ...........

واقعا اینکارا معنی نداره و خیلی زشته و کلا برای انجمن خوب نیست نکنید این کارارو..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز مجید جان اصلا کسی در مورد بودن یا نبودن تغییر کردن یا نکردن لیست حرفی نزده
اصلا مبحث چیز دیگه ای بوده و برداشت شما هم مثل این که چیز دیگه ای از اب دراومده...

این بازی هم مجموع امتیازاتش بالای 90 هستش در حالی که در لیست قرار نگرفته چرا چون انجمن ما زیاد باهاش اشناییت نداشت
اصلا اشنا نبود پس نیازی نبود در لیست قرار بگیره و نمیگیره....و قرار هم نیست لیست تغییری کنه
هر موقع تغییری دیدید اون موقع تصمیم گیری کنید....دیگه نیاز به توضیح بیشتری در این مورد نمیبینم.

mjorh
03-01-2012, 00:18
بابا چه وضعشه!:دی
تاپیکهای نظرسنجی شده رینگ بوکس!

عزیز جان شما الان دقیقآ منظورت با پست مسعود خان بود!؟اگر آره که بنده ی خدا کجای کاری fifa از اول بود تو لیست اینجا...ایشون منظورش برای goty بود که تو سایتها قرار داده نشده...:دی

کجاش رینگ بوکسه...تاپیک BF3 و COD یادت رفته !:31:
فقط Fifa....خوشحالم ک تو سایته ایرانی هم اوله!

Sam Fisher 11
03-01-2012, 03:16
FIFA 12

دوست داشتم می تونستم به هردو رای بدم چون هردوشون
یه شاهکار ورزشی تو دنیای بازی هستن
انقدر تحت تاثیر سلایق شیطان بزرگ قرار نگیر nba2k اگر میخواد بهتر از فیفا بشه باید از ریشه تغییر کنه و بشه فوتبال: دی

Masoud King
03-01-2012, 10:56
انقدر تحت تاثیر سلایق شیطان بزرگ قرار نگیر nba2k اگر میخواد بهتر از فیفا بشه باید از ریشه تغییر کنه و بشه فوتبال: دی
من کلا علاقه ای به بستکبال ندارم و بیشتر از نیم ساعت نمی تونم بازی کنم ... واقعا بینمون هیچ ارتباطی نیست
ولی اون روز رفتم فیفا بازی کنم تو دستگاه دیسک nba 2k 12 بود ... کلا رفتم تو بازی ... انیمیشن هاش ... گرافیکش همه چیش نامبر تو بود ( نامبر وان فیفاست : دی)
+
دیروز داشتم با یکی بازی می کردم بالاخره تونستم تو نسخه کنسولی سریعترین گل لالیگا رو عملی کنم و به یکی از بزرگترین آرزوهای ورزشیم برسم ...
تو نسخه PC قبل اینکه یارو تو واقعیت گله رو بزنه خودم کشفش کرده بودم : دی ولی تو نسخه کنسولی تا حالا نزده بودم
+
فعلا فیفا بالاترین رای رو تو کل بازیها با 26 رای داره

Big-Boss
03-01-2012, 11:11
من کلا علاقه ای به بستکبال ندارم و بیشتر از نیم ساعت نمی تونم بازی کنم ... واقعا بینمون هیچ ارتباطی نیست
ولی اون روز رفتم فیفا بازی کنم تو دستگاه دیسک nba 2k 12 بود ... کلا رفتم تو بازی ... انیمیشن هاش ... گرافیکش همه چیش نامبر تو بود ( نامبر وان فیفاست : دی)
+
دیروز داشتم با یکی بازی می کردم بالاخره تونستم تو نسخه کنسولی سریعترین گل لالیگا رو عملی کنم و به یکی از بزرگترین آرزوهای ورزشیم برسم ...
تو نسخه PC قبل اینکه یارو تو واقعیت گله رو بزنه خودم کشفش کرده بودم : دی ولی تو نسخه کنسولی تا حالا نزده بودم
+
فعلا فیفا بالاترین رای رو تو کل بازیها با 26 رای داره

راستی میدونستید فیفا که واسه ما یه شاهکاره نسبت به بقیه بازی ها ورزشی EA عقب تره.
شاید باورتون نشه ولی تکنولوژی که مثلا فیفا امسال به کار برده یکی دو سال قبلش تو بازی های دیگه بوده.
ولی چون اون بازی ها شامل ورزش هایی مثل فوتبال امریکایی و هاکی روی یخ و ... میشن تو اروپا و آسیا نه فروش خیلی بالایی دارند نه زیاد تبلیغ میشه درباره اش.
ولی پیشنهاد میکنم اگه کسی تونست یه بار بازی های ورزشی دیگه EA رو هم امتحان کنه پشیمون نمیشه.(حداقل مثل من کمی با قوانینشون اشنا میشه)

MobinS
03-01-2012, 12:19
Fight Night Champion شاهکار بود! یکدفعه دیدم فقط خودم بهش رای دادم!
واقعا شما این بازیو ، بازی کردین و بهش رای ندادین؟
اصلا شاهکار به تمام ابعاد بود... گرافیک عالی ، گیم پلی اعتیاد آور... قسمت داستانی داشت ، قسمت تمرینی خفن ، قسمت مولتی سوپر خفن!! کاملا احساس می کردی که در قسمتی ضعف داری ، وقتی داشتی مولتی بازی می کردی....
حق این بازی هست که اول بشه! نه این که یک رای داشته باشه!
البته الان هم اوله... البته از آخر :دی

CATALONIA
03-01-2012, 12:44
به نظرم فیفا 12 بیشتر نسبت به نسخه ی قبلش تغییر کرده و شبیه ساز تر شده نسبت به NBA 2k
+
چرا اصلا PES 2011 توی نظر سنجی هست ؟
مگه میانگینش به 80 رسیده ؟!

CRIS Joon CR7
03-01-2012, 13:44
من چون فیفا بازم بش رای دادم ولی فایت نایت رو بازی نکردم ببینم چجوره اگه اینجوریه که ازش تعریف میکنید باید جالب باشه میرم تجربش کنم :46:

p3yman_xl
03-01-2012, 14:19
این که دیگه نظر سنجی نمیخواد؛ فیفا 12 همه رو له کرد! :40:

smallfrank
03-01-2012, 15:13
ولی من امسال از 12 خیلی خوشم نیومد
هنوز دارم 11 کنسولی بازی میکنم خیلی قشنگه
رای هم ندادم تا شاید دوباره با 12 آشتی کنم...:31:

Sam Fisher 11
03-01-2012, 15:30
ولی اون روز رفتم فیفا بازی کنم تو دستگاه دیسک nba 2k 12 بود ... کلا رفتم تو بازی ... انیمیشن هاش ... گرافیکش همه چیش نامبر تو بود
باز گفت بسکت...همون nba11 هم الان ببینی اول فکر میکنی یه مسابقه ی ورزشیه که داره از تی وی پخش میشه. ولی چه فایده بسکته: دی PES با اینکه داغونه ولی چون فوتبال جذابه حالا گرفتی؟: دی

Fight Night Champion شاهکار بود! یکدفعه دیدم فقط خودم بهش رای دادم!
اشکال از نظرسنجیه...اگر تو بخش بازی های ورزشی تک نفره بود خیلی رای می آورد
البته گرافیک که همون FNR3 بود و اساس گیم پلی هم هیچ تغییری نکرده بود. چیزی که با قبلیا متفاوتش کرده بود همون قسمت داستانیش بود و قسمت آنلاین کم لگ ترش(رو ps3 بازی کردم از سرورای دیگش خبر ندارم).

Masoud King
03-01-2012, 21:19
راستی میدونستید فیفا که واسه ما یه شاهکاره نسبت به بقیه بازی ها ورزشی EA عقب تره.
شاید باورتون نشه ولی تکنولوژی که مثلا فیفا امسال به کار برده یکی دو سال قبلش تو بازی های دیگه بوده.
ولی چون اون بازی ها شامل ورزش هایی مثل فوتبال امریکایی و هاکی روی یخ و ... میشن تو اروپا و آسیا نه فروش خیلی بالایی دارند نه زیاد تبلیغ میشه درباره اش.
ولی پیشنهاد میکنم اگه کسی تونست یه بار بازی های ورزشی دیگه EA رو هم امتحان کنه پشیمون نمیشه.(حداقل مثل من کمی با قوانینشون اشنا میشه)
نه بابا تکنولوژی انیمیشن فیفا اینقدر قوی هست که EA تو بازی بتل فیلد ازش استفاده کرده
فقط می مونه فیزیک بازی ... امسال سال اولی بود که فیزیک رئال تایم رو اضافه کردن ... مطمئنا باگ های جزئی داره ولی همینش هم بی نظیره
+
این حرفت رو اصلا قبول ندارم ... اصلا
میانگین نمرات نسخه های 12 رو که نگاه کنی می بینی تنها فیفا امسال بالای 90 بود (gamerankings)
الان هم دو هفته هست که فیفا 12 تو چارت UK با وجود بازی های چون MW 3 و Battlefield 3 و Just Dance 3 هنوز صدر هست
کلا فیفا نه تنها برای ما بلکه برای همه ورزش دوستا یه شاهکاره

Big-Boss
03-01-2012, 23:34
نه بابا تکنولوژی انیمیشن فیفا اینقدر قوی هست که EA تو بازی بتل فیلد ازش استفاده کرده
فقط می مونه فیزیک بازی ... امسال سال اولی بود که فیزیک رئال تایم رو اضافه کردن ... مطمئنا باگ های جزئی داره ولی همینش هم بی نظیره
+
این حرفت رو اصلا قبول ندارم ... اصلا
میانگین نمرات نسخه های 12 رو که نگاه کنی می بینی تنها فیفا امسال بالای 90 بود (gamerankings)
الان هم دو هفته هست که فیفا 12 تو چارت UK با وجود بازی های چون MW 3 و Battlefield 3 و Just Dance 3 هنوز صدر هست
کلا فیفا نه تنها برای ما بلکه برای همه ورزش دوستا یه شاهکاره

دوست عزیز من تا چند سال پیش که وقت آزاد زیاد داشتم هرسال چندعنوان ورزشی بازی می کردم از NHL و NFL Madden و Tiger Woods PGA Tour تا خدا بیامرز NBA Live،
الان زیاد حضور ذهن ندارم ولی اکثر امکانات مثل ادیت و شخصیت سازی ،انیمش های در طول بازی،برخوردهای فیزیکی تا AI انعطاف پذیر اینها همه قبل از فیفا تو اون بازی ها بکار رفته بود،حتی امسال هم که فیفا یه سری اسلایدبار داره واسه تنظیم یه تیم مثل دقت پاسکاریشون و کار تیمی این از NHL اومده.

اینکه FIFA تو سطح دنیا بجز امریکای شمالی فروشش بیشتره درسته،مخصوصا در انگلستان که همیشه جزء لیست پرفروش ها هست.
میدونی که EA یه شرکت امریکایی هست و تو امریکای شمالی که بازار بزرگی هم هست فوتبال(ساکر) جزء ورزش های پر طرفدار نیست و تازه داره جا میوفته.
همونجور کاملا طبیعی هست که تو خیلی کشورها و مناطق شاید اصلا تبلیغی هم برای ویدئوگیم هاکی روی یخ یا فوتبال امریکایی نشه،و خیلی ها از اون بازی ها و تکنولوژی بکار رفته در اون بی خبر باشند.
در پایان اینها البته از ارزش فیفا کم نمیکنه.

resident_evil
04-01-2012, 00:33
مطمئنا باگ های جزئی داره ولی همینش هم بی نظیره

البته باگ ها همچین هم جزئی نیستن ها : دی
ما با بچه ها آنلاین میزنیم فقط میخندیم به باگ های قشنگ بازی : دی

Sam Fisher 11
04-01-2012, 01:29
البته باگ ها همچین هم جزئی نیستن ها : دی
در برابر تعداد چلنج هایی که در بازی اتفاق میفته جزیین : دی
این همه کانفلیکت تو بازی رخ میده خب تو هر بازی چندتاش درست از آب درنیاد ب چیز پسر نداشتت: دی کلا فوتبال یکی از پر برخوردترین ورزش هاست و تصمیم eaها که فیزیک ریل تایم رو به این بازی آوردن یه تصمیم ریسکی و جاه طلبانه بود.

Masoud King
04-01-2012, 11:20
دوست عزیز من تا چند سال پیش که وقت آزاد زیاد داشتم هرسال چندعنوان ورزشی بازی می کردم از NHL و NFL Madden و Tiger Woods PGA Tour تا خدا بیامرز NBA Live،
الان زیاد حضور ذهن ندارم ولی اکثر امکانات مثل ادیت و شخصیت سازی ،انیمش های در طول بازی،برخوردهای فیزیکی تا AI انعطاف پذیر اینها همه قبل از فیفا تو اون بازی ها بکار رفته بود،حتی امسال هم که فیفا یه سری اسلایدبار داره واسه تنظیم یه تیم مثل دقت پاسکاریشون و کار تیمی این از NHL اومده.
بازیها نکات زیادی از هم میگیرن حتی استودیو های رقیب حالا چه برسه به اینکه همه اینا مال EA هستن
بعضی چیزا رو صبر میکنن ببینن تو بازی های دیگه چطور جواب میده و بعد اضافه کنن
+
در ضمن این بازیا مال همه مال خود EA هست و تکنولوژی که یکسال تو یکی وارد بشه مطمئنا تو بازی های دیگش هم میاد
تنها دلیل اینکه یکم طول میکشه سازگار کردن اون بازی بازیه
تیم سازنده فیفا می گفت موتور فیزیک جدید رو دارن دو ساله روش کار میکنن ... کلا ساختن فوتبال خیلی فرق میکنه.
تعداد بازیکن بیشتر ... سیستم های بیشتر ... استراتژی های بیشتر ... حرکات بیشتر
فیفا از 2007 نسخه نسل بعد خودش رو منتشر کرد ... فکر نمی کنم بازی های ورزشی دیگه EA زودتر از اون نسخه نکست جن زده باشن
+
کلا اینکه میگی فقط برا ما شاهکاره حرف اشتباهی هست چون سه سال هست که فیفا پشت سر هم داره جایزه های زیادی به عنوان بهترین بازی ورزشی سال میگیره که اینم یعنی فقط برا ما شاهکار نیست..

Layken
04-01-2012, 12:53
Fifa 12 انتخاب میشه...

من فعلا با چلسی درگیرم...این رفیقم همش اونو برمیداره منم که مغرور باید ترکیبی اتخاذ کنم :31:

arashpr9
04-01-2012, 18:27
فقط FIFA 12 چون تقریبا همه پارامترهای لازم واسه یه بازی موفق ورزشی رو داره

mosolim
04-01-2012, 21:10
سلام

ببین فیفا با من چکار کرد که کسی که تا چند سال پیش با طرفدارای فیفا درگیری لفظی پیدا میکرد حالا اومده به فیفا رای بده.

کونامی یه فکری بکن.

SevenCity
05-01-2012, 12:48
اصلا باید یه تایپیک برای ترک اعتیاد به فیفا 12 زد
من بیشتر بازی های روز رو دارم و دنبال میکنم ولی فقط فیفا فیفا فیفا فیفا... کور دارم شدم اینقدر فیفا بازی کردم واقعا چشام ضعیفتر شده نسبت به چند ماه پیش
هوش مصنوعی بالا
منجرمود فوقالعاده با اون سیستم ترنسفر واقعی و ...
با فیفا 12 افلاین اصلا احتیاجی به همبازی نداری چون یه فرا انسان به نام لجندری رو داره که یک شبه انسانه مخصوصا تو فیفا 12 و مطمئن باشید فیفا13 این لول پیشرفت عجیبی خواهد کرد {نسبت پیشرفت فیفا 12 به فیفا 11 و نسبت اعتراض ها و گلایه ها به سختی لجندری}
گرافیک فیفارو که هیچوقت نپسندیدم با اینحال تو ژانر خودش بی رقیبه
گیم پلی فیفا اصلا نیازی به تعریف نداره کافی به فوتبال علاقه مند باشی اونوقت دیگه به فیفا اعتیاد شدید پیدا میکنی اونقدر وحشتناکه که هر موقع فوتبال واقعی بازی میکنم یا فوتبال واقعی از تی وی میبینم دوست دارم سریعا فیفا بازی کنم :31:
به امید رهایی سازندگان واقعی فیفا از شر کمپانی کثیفش

CRIS Joon CR7
05-01-2012, 16:14
واسه فیفا بازی کردن باید عاشق فوتبال باشی
و البته یه حرفه ای تعریف از خود نباشه و لی با اینکه بازیم خوبه ولی هنوز هم حتی از نصق امکانات و دریبل های موجود تو بازی استفاده نمیکنم
فیفا بازی یه سال و دوسال نیست بازی قرن هاست:19: خیلی جو گیر شدم:31:

Masoud King
05-01-2012, 21:44
هوش مصنوعی بالا
همه حرفات رو میشه قبول کرد الا این
هوش مصنوعی بازی یه چیزی تو مایه های متوسط رو به پائین هست
البته نه فقط فیفا ... pes هم همینطوریه و نه فقط این دو بازی کلا همه بازیا هوش مصنوعی همچی مالی ندارن
انتظار هم نمیره تو این نسل زیاد پیشرفت هوش مصنوعی داشته باشیم... اینقدری که همه به گرافیک علاقه دارن جایی برای این نمی مونه.
یه گرافیک میدن میشه بهترین بازی عمر طرف دیگه چرا خودشون رو اذیت کنن که هوش مصنوعی رو هم ارتقا بدن : دی

CRIS Joon CR7
05-01-2012, 22:05
من کسی بودم که تا سال 2010 با طرفداران فیفا درگیری لفظی و حتی فیزیکی پیدا میکردم
ولی دیدم واقعا فیفا پیشرفت کرده
با همه ی احترامی که واسه هموطن های عزیز ساکر باز دارم ولی من هیچ وقت عاشق هیچکدوم نمیشم هر کدوم بهتر بود بازی میکنم
این چند ساله خیلیا از ساکر به فیفا هجرت کردند
من هم خوب موقعی هجرت کردم چون ساکر 10 خیلی هم بد نبود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته فیفا هم ضعف هایی داره تو بعضی جاهاش مثلا هوش مصنوعیش که جای پیشرفت داره
ولی فعلا فیفا خیلی سره نسبت به ساکر:46:

Alex Fera
06-01-2012, 14:13
همه حرفات رو میشه قبول کرد الا این
هوش مصنوعی بازی یه چیزی تو مایه های متوسط رو به پائین هست
البته نه فقط فیفا ... pes هم همینطوریه و نه فقط این دو بازی کلا همه بازیا هوش مصنوعی همچی مالی ندارن
انتظار هم نمیره تو این نسل زیاد پیشرفت هوش مصنوعی داشته باشیم... اینقدری که همه به گرافیک علاقه دارن جایی برای این نمی مونه.
یه گرافیک میدن میشه بهترین بازی عمر طرف دیگه چرا خودشون رو اذیت کنن که هوش مصنوعی رو هم ارتقا بدن : دی

خوب این زیاد جالب نبودن هوش مصنوعی طبیعی هستش به نظر من مسعود جان،چون که شما فقط داری یه نفرو کنترل میکنی و AI بازی باید 21 نفر رو کنترل کنه و 100% قدرت پردازش اون بین اون 21 نفر تقسیم میشه..................

Masoud King
08-01-2012, 14:44
خوب این زیاد جالب نبودن هوش مصنوعی طبیعی هستش به نظر من مسعود جان،چون که شما فقط داری یه نفرو کنترل میکنی و AI بازی باید 21 نفر رو کنترل کنه و 100% قدرت پردازش اون بین اون 21 نفر تقسیم میشه..................
واسه همین هیچکس نمیاد از قدرت دستگاه برای هوش مصنوعی استفاده کنه چون الان یه جورایی انگاری زمان به رخ کشیدن تکنولوژی های گرافیکی هست.
مطمئنا تو نسل بعد باید الویت با هوش مصنوعی باشه وگرنه چه احیاجی به نسل بعد هست؟ فقط برا گرافیک بالاتر؟ اگه اینطوری هست امیدوارم هیچ وقت نیاد.. حداقل اینطوری آدم می تونه به خودش بگه سخت افزار نمیکشه و طفلیا گناهی ندارن : دی

Hamid Hamid
09-01-2012, 20:44
سلام ...

خب من از بين بازي ها به فيفا 12 راي دادم ... قبل از اينكه منتشر بشه خيلي شوق داشتم براي اومدنش و بازي كردن.

البته اين رو هم بگم بازي خيلي اونطوري كه من انتظار داشتم نبود اما در مقايسه با سايرين بهتر بود. كمي زود برام عادي شد ... خيلي زودتر از فيفا 11 ... و يه سري مسائل هم تو بازي خيلي طبيعي نبود اما در كل فكر ميكنم كه بهترين بود.

اگه بخوام نمره اي بهش بدم 8/10 هست.

Fate2646
11-01-2012, 16:29
فیفا 12
البته خوب nba رو بازی نکردم و از بسکتبال خوشم نمیاد که حالا بخوام بازی کنم اینارو نباید با هم مقایسه کنیم چون خوب خیلی ها بسکتبال اصلا بازی نمیکنند ( بازی که اکثر سایتا انتخابش کردن)و مثل منم به فیفا رای میدن

amin 2010
13-01-2012, 14:13
یه سوال ! طبق چه منطقی بازیی مثله PES تو لیست هست بعدا برای مثال بازیی مثله TOP SPIN نیستش ؟

reza207
13-01-2012, 17:33
یه سوال ! طبق چه منطقی بازیی مثله PES تو لیست هست بعدا برای مثال بازیی مثله TOP SPIN نیستش ؟

به نظر من که واقعا حق top spin 4 بودش که تو لیست نامزد ها باشه ولی نظر مدیران این بود که نباشه به همین خاطر نگفتم

در ضمن اونی که گفتی در مورد pes12 اصلا قبول ندارم درسته که نصبت به فیفا 12 زیاد پیشرفت نکرده بود ولی ساکر هم طرفداران خودشو داره یکیش خود من که به ساکر رای دادم فیفا هم که عالی بود بعد ساکر من فیفا رو انتخواب میکنم

amin 2010
13-01-2012, 17:57
به نظر من که واقعا حق top spin 4 بودش که تو لیست نامزد ها باشه ولی نظر مدیران این بود که نباشه به همین خاطر نگفتم

در ضمن اونی که گفتی در مورد pes12 اصلا قبول ندارم درسته که نصبت به فیفا 12 زیاد پیشرفت نکرده بود ولی ساکر هم طرفداران خودشو داره یکیش خود من که به ساکر رای دادم فیفا هم که عالی بود بعد ساکر من فیفا رو انتخواب میکنم
ضمن احترام به نظر شما ، نظر شخصی در چنین تاپیکی اصلا مهم نیست !!! نگفته پرطرفدارترین که سری PES رو هم توش قرار بدن ، گفته بهترین و مطمئنا بازی PES جز 5 بازی برتر ورزشی امسال نبوده ( ربطی هم به سلیقه نداره ، تمام سایت هایی که میانگین نمرات رو حساب می کنن میتونید ببینید) ، امسال اگه خوش بینانه حساب کنیم میتونیم بگیم PES مثل دو یا سه سال گذشته جز ناامید کننده ترین بازی های سال نبوده .
+
کلا من TS رو یه عنوان مثال گفتم ، حرفم اینه اگه PES در لیست هستش بازی هایی مثله NHL EA هم قطعا باید در این لیست میبودن

reza207
13-01-2012, 18:29
عجب نظر شخصی مهم نیست؟ اگه مهم نباشه که باید کل تایپک های نظر سنجی رو درشونو تخته کنن برن
من کاری به امتیاز های بازی ندارم من اون بازی رو انتخواب میکنم که از نظر من خوب بوده باشه و تونسته باشه منو راضی کنه
اگه امتیاز های بازی رو حساب کنی بعد بیای بگی که امتیاز فلان بازی زیاد بود من هم اونو انتخواب میکنم که دیگه نظر شما نیست

mjorh
13-01-2012, 19:02
خب اگه بازیایی ک موفق نبودن رو جز نامزدا بزاریم ،کیفیت خود نظر سنجی میاد پایین...
تو هیچ جایی نمیتونید پیدا کنید ک اسمی از PES وجود داشته باشه ! چون واقعا در حد بازیای بزرگ نیس...

amin 2010
13-01-2012, 19:02
عجب نظر شخصی مهم نیست؟ اگه مهم نباشه که باید کل تایپک های نظر سنجی رو درشونو تخته کنن برن
من کاری به امتیاز های بازی ندارم من اون بازی رو انتخواب میکنم که از نظر من خوب بوده باشه و تونسته باشه منو راضی کنه
اگه امتیاز های بازی رو حساب کنی بعد بیای بگی که امتیاز فلان بازی زیاد بود من هم اونو انتخواب میکنم که دیگه نظر شما نیست
پسر خوب ، درست نمیخونی چی میگم بعد میای پست میدی !!
من صحبتم رای دادن نبود ، نامینی کردن بود !! چنین بازی هایی که ضعیف عمل میکنن دلیل نداره نامینی بشن که کسی بهشون رای بده !!!
نظر شخصی توی این تاچیک های نظر سنجی مهمه اما اول باید یه لیست خوب انتخاب بشه بعدا نظرسنجی صورت بگیره .
مثله اینه که من نظر سنجی بزارم بگم بهترین ماشین دنیا چیه ، بعدا گزینه هام اینا باشه : پراید سمند پیکان و پرش !!!
مثلا تاپیک بغل دستی تاپیک منطقیه چون نامینی ها به هم نزدیک هستن و دیگه اون مینیموم اختلاف میره جز سلیقه ، ولی تو این تاپیک PES حتی لایق اینکه کنار اون بازی های دیگه قرار بگیره نیست
+
مثلا خود من بخاطر علاقه بیشترم به تنیس یا فوتبال کمتر NBA 2K 12 بازی کردم در حالی که خود من هم قبول دارم که شاید این بازی هم از فیفا و هم از TS بازی بهتری باشه .

havas_1980
13-01-2012, 19:09
یه سوال ! طبق چه منطقی بازیی مثله PES تو لیست هست بعدا برای مثال بازیی مثله TOP SPIN نیستش ؟ایرادی که به نبود Top Spin 4 گرفته میشه, وارده. :46:
مرسی آرمین!

shahin_mp3
14-01-2012, 15:29
Fifa 12 :40:

Masoud King
16-01-2012, 14:36
سرانجام برنده این نظر سنجی ...

FIFA 12