PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Best of 2011: Genre Awards - Best Driving Game

Spaniuly
31-12-2011, 23:59
Best Games of 2011
Genre Awards
Best Driving Game

بــرتــریــن بــازی هــای ۱ ۱ ۰ ۲
برترین هر ژانر
برترین بازی رانندگی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DiRT 3
PC, Xbox 360, PlayStation 3

Developer : Codmasters
Publisher : Codmasters

Driver: San Francisco

Developer : Reflections
Publisher : Ubisoft

Forza Motorsport 4
Xbox 360

Developer : Turn 10 Studios
Publisher : Microsoft Studio

Shift 2: Unleashed

Developer : Slightly Mad Studios
Publisher : Electronic Arts

سرانجام برنده این نظر سنجی ...

Forza Motorsport 4
Xbox 360

Publisher : Microsoft Studio

مقام دوم : Driver: San Francisco

Best of 2011

Genre Awards - Best Action/Adventure Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Driving Game | Best Fighting Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Platformer Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Puzzle Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Rhythm Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best RPG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Shooter Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Sports Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Strategy Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Platform Awards - Best PC Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best PlayStation 3 Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Xbox 360 Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Game of The Year ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

majid322
02-01-2012, 11:33
پس the run کجاست ....؟ :13:

Masoud King
02-01-2012, 11:53
پس the run کجاست ....؟
اینجا برا بهترین بازیه
شاید سال های دیگه یه قسمت برا نا امیدکننده ترین بازی های سال داشته باشیم
اگه امسال همچین چیزی بود بدون شک Need for Speed: The Run اونجا می بود

majid322
02-01-2012, 11:59
اینجا برا بهترین بازیه
شاید سال های دیگه یه قسمت برا نا امیدکننده ترین بازی های سال داشته باشیم
اگه امسال همچین چیزی بود بدون شک Need for Speed: The Run اونجا می بود

هوم خنده دارترین کامنتی که تا حالا خوندم... :13:
پس اگه the run نا امید کننده ست driver فاجعه ست..

+

انتخابا نامزد بازی ها نباید از روی سلیقه باشه و سلیقه ها متفاوته...
واقعا تعجب میکنم از شما بابت زدن این حرف ...

havas_1980
02-01-2012, 17:41
هوم خنده دارترین کامنتی که تا حالا خوندم... :13:
پس اگه the run نا امید کننده ست driver فاجعه ست..

+

انتخابا نامزد بازی ها نباید از روی سلیقه باشه و سلیقه ها متفاوته...
واقعا تعجب میکنم از شما بابت زدن این حرف ...شما اول برین یه نگاه به نمرات بازی مورد علاقه تون بندازین و با بقیه مقایسه اش کنین, بعدش بیایین بگین که RUN کجاست. عنوانی که میانگین نمراتش به زیر 70 از 100 رسید و از بابت کیفیت در کنار Undercover قرار گرفت. در طرف مقابل, Driver جدید عنوانی بود که نمراتش 80 شد و جاهایی هم تونست نامزد بشه.

پس بدونین که ملاک انتخاب گزینه ها در وحله اول نمراتشون بوده و بعد هم مطرح بودنشون در این انجمن.

majid322
02-01-2012, 17:54
شما اول برین یه نگاه به نمرات بازی مورد علاقه تون بندازین و با بقیه مقایسه اش کنین, بعدش بیایین بگین که RUN کجاست. عنوانی که میانگین نمراتش به زیر 70 از 100 رسید و از بابت کیفیت در کنار Undercover قرار گرفت. در طرف مقابل, Driver جدید عنوانی بود که نمراتش 80 شد و جاهایی هم تونست نامزد بشه.

پس بدونین که ملاک انتخاب گزینه ها در وحله اول نمراتشون بوده و بعد هم مطرح بودنشون در این انجمن.

ملاک نمرات بازی ها نیست اصلا .
همونطور که دیدیم حق چه بازیهایی مانند کرایسیس خورده شد دیگه the run که جای خود داره..
بازی مثل درایور که همش روزه و به حدی ضعیف کار شده که 5 جور ماشین یک صدا دارن و هندلینگاشونم گاها بهم شبیهه چه ارزشی داره؟ به نظر شما چیه این بازی خوب بود که نمراتش این باشه؟ حتما گرافیکش پی سی من که نکشید از بس گرافیک این بازی نو اوری داشت. :31:

بازی که 10 دقیقه بازی کردنش حوصله ی ادمو سر میبره رو باید یه راست بندازی تو سطل اشغال...

+

همه چیز در یک بازی به نمراتش ختم نمیشه the run م طرفدارای زیادی داره که باید تو نظر سنجی گذاشته میشد هر چند فکر نکنم
کسی حاضر باشه این اشتباه رو قبول کنه و در نتیجه این بحث ها بی خوده..

موفق باشید.

vahidgame
02-01-2012, 18:57
شما هیچ سایتی رو پیدا نمی کنید که این بازی رو نامزد کرده باشه
و جدای از اون هم نظر تیم مدیریت انجمن بازی بود که این گزینه ها باشن و بهترین ها و لایق ترین ها در نظر گرفته شدن
اینی که شما داری میگی یه نظر کاملا شخصیه و قابل احترامه ولی اگه با این سیستم می خواستیم جلو بریم احتمالا باید برای هر سبک 10-15 گزینه رو جزو نامزد ها قرار می دادیم که این اصلا منطقی نیست!
بازم میگم که نظر شخصی هر کسی قابل احترامه ولی اون چیزی که مشخصه باید واقعیت رو قبول کنیم...

Layken
03-01-2012, 01:33
forza 4

بهترین در این نسل....:46:

Sam Fisher 11
03-01-2012, 02:19
Forza عالی بود(هست) Dirt هم فنشم اما به Driver: San Francisco رای دادم چون یه ایده بکر و جالب رو کرد و از طرفی یه شهر بزرگ با تعداد بسیار زیادی ماشین لیسانس شده در اختیارمون قرار داد تا در کنار یه داستان جذاب هم بچه ها فان کنن و هم افراد بزرگسال لذت ببرن.

Spaniuly
03-01-2012, 12:24
حیف TDU2 توی لیست نبود وگرنه من رای رو به اون می دادم (TDU2 متعلق به 2010 هست ولی خوب بالاخره که توی 2011 عرضه شد) خدائیش بالاترین لذت رانندگی رو از TDU2 بردم درسته فورزا 4 شدیدا عالیه و مو لای درزش نمی ره ولی حالی که آدم موقع TDU2 بازی کردن می گیره توی هیچ بازی ریسینگی نیست حال و هوای GTA داره یه جورایی ارتباط عمیقی برقرار می کنه با آدم... کلا باید قبول کرد که سلیقه یه چیز دیگه اس وقتی آدم عاشق یه بازی می شه دیگه کاریش نمیشه کرد من سخت عاشق یه بازی می شم این TDU2 جزو همونا بود من عاشق فورزا 4 نیستم ولی معترفم که الهه ریسینگ هست این فورزا 4 بنابراین رای من فورزا 4 بود موفق باشید...

CATALONIA
03-01-2012, 12:33
اگه RUN بود بهش رای میدادم تا مسعود بسوزه :31: :31:

ولی وقتی دیگه فورزا توی نامزد ها باشه دیگه مجالی برای بقیه ی بازی ها نمیمونه ...

MobinS
03-01-2012, 12:44
The Run اونقدرا هم بد نبودا... در سطح 78 ، تا 80 بود...
بهترین بازی هم مسلما Forza 4 بود دیگه... کینکت هم به بازی اضافه شده بود دیگه شاهکار اندر شاهکار شده بود.

Spaniuly
03-01-2012, 13:37
The Run اونقدرا هم بد نبودا... در سطح 78 ، تا 80 بود...
بهترین بازی هم مسلما Forza 4 بود دیگه... کینکت هم به بازی اضافه شده بود دیگه شاهکار اندر شاهکار شده بود.
آره دقیقا گرچه امتیازات ران پائین بود نسبت به شیفت ولی حتی یه درصد هم شک نکنید که ران به عنوان یه بازی که با شیفت هم سن و سال بهتر بود اگه ران مجموع نقدهاش نسبت به شیفت پائین بود فقط به این دلیل بود که ران با هات پورسویت مقایسه شد ولی شیفت 2 با شیفت 1 اگه بنا به مقایسه شیفت 2 با ران باشه از هر لحاظ ران بهتر بود...

به قول شهاب عزیز وقتی فورزا 4 اینجاست صحبت در مورد NFS بیهوده و مسخره اس!

MohammadT15
03-01-2012, 13:51
من کلا سبک رانندگی بدم میاد خیلی مزخرفه هر کدوم از این 4 5 تا بازی هم در حد نیم ساعت بازی کردم گذاشتم کنار ولی بین اینا باز فرزا بهتر بود دیرت هم خوب بود بقیشون که افتضاح بودن:31:
البته چون من خوشم نمیاد شاید فکر میکنم افتضاح بودن:31:

B.3.S.T
03-01-2012, 14:19
به نظر من هم run بازیه خیلی خوبی بود و نظر شخصی هر کسی هم محترم..

silent-assassin
03-01-2012, 19:28
به نظرم حرکت اشتباهی بود که RUN را نگذاشتید (البته بود من بهش رای نمیدادم) اما اینجا نظرسنجیه
باید به نظر اکثریت احترام گذاشته بشه. کاش ران را هم میگذاشتید

majid322
03-01-2012, 19:32
یه چیزی میگم ناراحت نشید ولی اینجا اگه یکی یه حرف درستی هم بزنه همه میگن علطه.. :31:

resident_evil
03-01-2012, 21:08
البته به صورت عمومی که ثابت شده FM4 بهترین در این نسل بوده اما جالبه که رای های Driver از Dirt بالاتر هستش . فکر کنم به خاطر تنوع بیشتر باشه البته من هنوز بازی نکردم نسخه ی کامل رو : دی

Viren
04-01-2012, 21:18
من به هیچ کدوم رای ندادم!

Forza بازی نکردم.3 تای دیگه هم که خوب نبودن

mosolim
04-01-2012, 21:21
سلام

من که شخصا به فورزا رای دادم اما بهتر نبود به جای شیفت 2 ران رو قرار میدادین . خوب اینجا خواستین فقط با چند بازیه فاجعه لیست پر بشه مثل درایور و یا دیرت و بدتر از همه شیفت اما حداقل ران از این سه تای دیگه بهتر بود بماند که رای هم نمیاورد.

Fate2646
11-01-2012, 16:25
من به DiRT 3 رای میدم
Driver: San Francisco رو هم بازی کردم اما اصلا از ایدهش خوشم نیومد (خوب سلیقه منه دیگه) به نظرم اون عطشی که تو مسابقات ماشین برای باز کردن یه ماشین خاص که دوست داری باش بازی کنی تو اون نیست و این به نظرم خیلی مهمه

LiverBarca
13-01-2012, 17:00
دیگه پرسیدن نداره،معلومه فورزا همه ی اینا رو یه جا قورت میده...

starblue7750
15-01-2012, 17:51
چرا The RUN نیست پس ؟
اگه Run بود که به اون رای می دادم
در بین بازی های بالایی Dirt3 و Shift رو بازی کردم
از نظر منshift خوب بود

EngineeR EhsaN
15-01-2012, 20:18
Forza 4 :5:

mjorh
15-01-2012, 20:49
یه روز باس برم این فوروتزارو تو گیم نت بازی کنم ...ببینم چیه ک دل همرو برده!

marmolak kocholo
16-01-2012, 00:00
اگه The Run تو لیست بود ممکن بود به اون رای میدادم، ولی حالا که خبری ازش نیست رای ـمو به فورتزا میدم.
این نسخه از NFS به نظرم خیلی خوب بود، فقط یکم متفاوت تر بود تو زمینه ی گیم پلی برای همین شاید به مزاق خیلیا خوش نیومد.
من خودم زیاد با بخش داستانی حال نکردم، ولی در عوض از Challenge های بازی فوق العاده لذت بردم.
DiRT 3 هم به نظرم بازی خوبی بود، ولی برای بهترین شدن هنوز جا داره.
Driver: San Francisco هم یه ایده خیلی خوب داشت، ماشین های زیاد و لایسنس شده هم یکی از نقاط قوتش بود، ولی در عوض تو مواردی مثل گرافیک مشکل داشت...
Shift 2: Unleashed هم با اینکه نسبت به نسخه قبلی تغییراتی داشت و به نظرم بهتر هم شده بود ولی باز هم برام زیاد جالب نبود و خیلی زود تکراری شد...
اما از طرفی فورتزا باز هم عالی ظاهر شد، الحق که عنوان بهترین ریسینگ این نسل لایق فورتزا هست و بس.

CRIS Joon CR7
16-01-2012, 09:43
Forza Motor Sport 4
بقیه رقبا هم خوب بودن مخصوصا Dirt 3 , Driver
ولی خب باید بهترین رو ابتخاب کنیم دیگه:11:

Masoud King
16-01-2012, 14:26
سرانجام برنده این نظر سنجی ...

Forza Motorsport 4
Xbox 360