PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای نصب sql 2008

khoshgelafi
31-12-2011, 22:18
میخوام SQL 2008 رو نصب کنم ولی نمی شه ...لطفا یکی توضیح بده چجوریه نصبش...ویندوزم سون هست

Darya-eng
01-01-2012, 00:39
سلام
کاش مشکل یا اروری که میده رو هم می گفتید
از لینک زیر میتونید فایل اموزشی(تصویری)نصب را دانلود کنید
دانلود مستقیم (تمامی بخشها) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تا سه بخش اول رایگان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
امیدوارم مشکل حل بشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fproduct_detail.php%3Fuid%3D90)

khoshgelafi
01-01-2012, 23:09
این Error رو میده :41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khoshgelafi
02-01-2012, 11:23
اگه کسی میدونه مشکل از کجاست لطفا کمک کنه

khoshgelafi
02-01-2012, 18:54
:(( کمک کنید دیگه..فوریه

irainian
03-01-2012, 14:55
نگاه بکنید من فکر کنم مشکلی شبیه این داشتم ایا قبلش ورژنی از sql روی سیستمت نصب بوده یا نه بعد کاملا پاکش کن اگر هم این ورژن قبلن نصب بوده کامل پاکش کن در ضمن نباید قبل از نصب sql روی سیستمت ویژوال نصب باشه گیر میده من خودم به شخصه ویندوز رو پاک کردم و بعد نصب کردم و همین که ویندوز نصب شد سریعا ویندوز اینستالر و چند مورد دیگه رو نصب کردم و بلافاصله sql درست شده

khoshgelafi
03-01-2012, 15:44
نگاه بکنید من فکر کنم مشکلی شبیه این داشتم ایا قبلش ورژنی از sql روی سیستمت نصب بوده یا نه بعد کاملا پاکش کن اگر هم این ورژن قبلن نصب بوده کامل پاکش کن در ضمن نباید قبل از نصب sql روی سیستمت ویژوال نصب باشه گیر میده من خودم به شخصه ویندوز رو پاک کردم و بعد نصب کردم و همین که ویندوز نصب شد سریعا ویندوز اینستالر و چند مورد دیگه رو نصب کردم و بلافاصله sql درست شده

آره نصبه! پس باید پاکشون کنم! مرسی از راهنماییت فکر کنم مشکل همینه :20: