PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Best of 2011: Genre Awards - Best Platformer Game

Layken
31-12-2011, 01:20
Best Games of 2011
Genre Awards
Best Platformer Game

بــرتــریــن بــازی هــای ۱ ۱ ۰ ۲
برترین هر ژانر
برترین بازی پلتفرمر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

LittleBigPlanet 2
PlayStation 3

Developer : Media Molecule
Publisher : Sony Computer Entertainment

Rayman Origins
Xbox 360, PlayStation 3

Developer : Ubisoft Montpellier
Publisher : Ubisoft

Trine 2
PC, Xbox 360, PlayStation 3

Developer : Frozenbyte
Publisher : Atlus

سرانجام برنده این نظر سنجی ...

Rayman Origins
Xbox 360, PlayStation 3

مقام دوم : LittleBigPlanet 2

Best of 2011

Genre Awards - Best Action/Adventure Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Driving Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Fighting Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Platformer Game | Best Puzzle Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Rhythm Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best RPG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Shooter Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Sports Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Strategy Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Platform Awards - Best PC Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best PlayStation 3 Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Xbox 360 Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Game of The Year ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Big-Boss
02-01-2012, 12:39
ضمن ادای احترام به Trine 2 رای من میره به Rayman Origins.
درباره LBP 2 هم فقط باید گفت دروغ بزرگ دیگری از سونی در این نسل! قرار بود LBP یه بازی کامل باشه که در این نسل براش DLC و آپدیت بیاد نه اینکه نسخه بعدی در کار باشه.

havas_1980
02-01-2012, 17:30
:exclamati نتیجه آرا LittleBigPlanet 2 هر چی بشه, 2 رای ازش کسر میشه.

CRIS Joon CR7
02-01-2012, 22:23
آهان اونوقت اساتید از کجا میفهمید که یه نفر با دو تا یوزر اومده رای داده؟:31:

CATALONIA
03-01-2012, 12:35
Rayman ... یه بازی سرگرم کننده ی عالی در بین این همه بازی خشن و شوتر واقعا همیشه جا براش هست ...

MobinS
03-01-2012, 12:51
Little Big Planet 2
مشخصا... شاهکاره این بازی... از همه لحاظ...
البته rayman هم خیلی خفن و شاهکار ساخته بودن... ولی به LBP2 اصلا نمی رسید!

MohammadT15
03-01-2012, 13:53
نتیجه این نظر سنجی به نظر من خنده دار ترین سوژه ی سال 2011 بود:31:الان این فن های ایکس باکس باز میریزن اینجا آقا شوخی کردم:31:
ولی دور از شوخی فقط LBP2 :40:

Layken
03-01-2012, 14:12
عجب ارا هیجان انگیزی چه رقابتی...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اخر این نتایج به کجا خواهد رسید هیچ کس نمی تواند تشخیص بدهد حساسیت در اوج هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ضمن ادای احترام به Trine 2 رای من میره به Rayman Origins.
درباره LBP 2 هم فقط باید گفت دروغ بزرگ دیگری از سونی در این نسل! قرار بود LBP یه بازی کامل باشه که در این نسل براش DLC و آپدیت بیاد نه اینکه نسخه بعدی در کار باشه.

به به عجب ایده لوژی جالبی ...عجب بیانی...

میگن اواتار تاثیر گذاره باور نداشتم هی بیگ باس رو میبینم ...هی باز این جملرو...:31: بابا زشته بیگ باس این حرفا رو نگو..

به Trine احترام گذاشتی رای خودتو به ریمن دادی...بعد اومدی یه کمپانی رو با ساکنینش دروغ گو خطاب کردی و باقی حرف های کاملا بی منطق و بدون مدرک و منبع و امتیاز این موارد ( معلوم نیست تو این فروم ملت امتیاز گرا هستن یا تجربه گرا معلوم نیست منبع رو ملاک میدارن یا تجربشون رو خلاصه هر دم از این باغ یه چیزی میگذرد )

فقط برا محض اطلاع شما دوست عزیز بگم سازنده ریمن وقتی به LBP رسیده کلا سیستم ساخت بازیشو تغییر داد چون راه هست برا این که دروغ سونی رو بتونه تو این نسل و نسل های بعدی بچه ها نتیجه ها ندیده هارو گذاشت کنار......

ویرایش ئه اومدی ج دادی تو پروفایلم..فکر کردم فرار کردی. : دی

B.3.S.T
03-01-2012, 15:22
( معلوم نیست تو این فروم ملت امتیاز گرا هستن یا تجربه گرا معلوم نیست منبع رو ملاک میدارن یا تجربشون رو خلاصه هر دم از این باغ یه چیزی میگذرد )

THANKS @ LOT :دی

چند وقتی هست می خواستم اینو بگم هی یادم میرفت!جدآ تکلیف خودمونم نمیدونیم!:دی

vahid_sh2447
03-01-2012, 15:48
Little Big Planet به نظرم نسبت به شماره قبلیش افت داشت و به rayman origins رای دادم...

halflife g
03-01-2012, 17:37
انتخاب سختیه من که رای ندادم تا ریمن رو بازی کنم بعد رای بدم.... .

امتیاز بازیها تو مشخص کردن سطح کیفی به درد میخوره ولی تو نظر سنجی نظر شخصی تو رو می پرسن

اینم بگم این روال فقط تو ایران نیس تو کل سایتا و فرومای دنیا نتیجه نظر سنجی یه چیز متفاوت با امتیازای بازی از اب درمیاد........ .

+

راستی وحید تو چرا همه جات بتمن؟:31:یعنی اینقدر قشنگه بازیش؟
.
.
.

Layken
03-01-2012, 17:54

والا وحید....من یه دوره ای از برخی بازی ها تعریف تمجید کردم ملت اومدن گفتن ای برادر تو چرا اینطوری میگی متاش که کمه 85 ، پایینه 83 ...فلانه تو داری بزرگ نمایی میکنی...پیش خودم گفتم اره حتما پس من شاید زیادی بزرگ میکردم الان میبینم وا...اگه به متاست پس این چیه...اگه تجربست پس اون چیه...
من هی پیشنهاد میکردم اقا تجربه نکردی نگو...برا همین روزهاست :31: پس وقتی تجربه کردی و خوشت اومده حتما یه چیزی توش دیدی که خوشت اومده دیگه....مثلا همین ریمن که بچه ها تجربه کردن و حتما از تجربشون لذت بردن هیچ وقت همکسی معترض نخواهد شد...
خلاصه زین پس هر موقع کسی متا و متابولیسم رو بخواد برا کسی دیگه رو کنه بهتره اول به این تاپیک سری بزنه و ببینه که امتیاز فرق داره یا تجریه ای داشته باشه و تجربه هم یه ملاک دیگست..:31: به هرحال امتیاز ها مال سایت ها و اوناست و نظر یه ادم نظر خودشه ربطی به سایت و اینا نداره...

این پیوست هم جور در نمیاد هزار بار ادم ویرایش میکنه....فکر کنم الان امضا قشنگ شده باشه...

silent-assassin
03-01-2012, 19:24
انتخاب سختیه
اما چون ریمن PC را آدم حساب نکرده بود! به Trine رای دادم

resident_evil
03-01-2012, 21:05
آقا Outland سبکش به این تاپیک نمیخورد ؟! :| من کلا تحریم میکنم این تاپیک رو به دلیل نبود اون بازی : دی . شاهکار بود این Outland
کلا به نظر من یه تاپیک برای بازی های Arcade یا همون Downloadable میشد بزنین ! اما خُب در بین این گزینه ها Rayman رو انتخاب میکنم

B.3.S.T
04-01-2012, 00:26
راستی وحید تو چرا همه جات بتمن؟یعنی اینقدر قشنگه بازیش؟

Batman خیلی لاولیه!:دی
تو چطور دلت اومده بازی به این عظمت رو نگیری بعدم تازه شک داری قشنگه یا زشت!؟:دی

اما چون ریمن PC را آدم حساب نکرده بود! به Trine رای دادم

شما خیلی باحالی داداش...!:دی

silent-assassin
04-01-2012, 07:46
Batman خیلی لاولیه!:دی
تو چطور دلت اومده بازی به این عظمت رو نگیری بعدم تازه شک داری قشنگه یا زشت!؟:دی

شما خیلی باحالی داداش...!:دی

خواهش! خودم با ریمن خیلی حال کردم و لذت بردم اما با شبیه ساز که نمیشه زندگی کرد

البته یه نکته ای هست
کیفیت کار Trine هم واقعا بالاست و گرنه اگه قرار بود بازی ناقصی باشه یا ایراداتی داشته باشه خب به همون ریمن رای میدادم

mosolim
04-01-2012, 21:16
سلام

ریمن یه شاهکار به تمام معنا بود که تو بازی های پلتفورمر تو امسال رقیبی براش نمیبینم.

Alex Fera
06-01-2012, 14:17
سلام

ریمن یه شاهکار به تمام معنا بود که تو بازی های پلتفورمر تو امسال رقیبی براش نمیبینم.

تایید میشه،100%.....................
تازه این ریشه ها بود،من که متظر ریمن:ساقه ها هستم:31:

halflife g
08-01-2012, 10:42
منم بالاخره بازی rayman رو تجربه کردم البته فعلا دیروز گرفتم و کامل بازی نکردم....خداییش خیلی فان و با حال .....

به نظرم littlebigpanet2 واقعا بازی شایسته ای هست(البته یه نفر گفت نسبت به شماره 1 تغییر زیادی نداشته که چون من 1 رو بازی نکردم نظری ندارم)بازی rayman با اینکه امسال امتیاز و توجه کمتری از منتقدا رو نسبت به رقیبش جلب کرد ولی در عوض بیشتر جایزه برد و محبوب هم شد علتشم محیط و طراحی و گیم پلی شاد بازی و عام پسندترش نسبت به رقیب(البته سابقه rayman هم مزید بر علت شد)...... .

در نهایت من رایمو به littlebigplanet 2 میدم.
.
.
.

Fate2646
11-01-2012, 16:53
Rayman Origins 1
Little Big Planet 2

marmolak kocholo
11-01-2012, 18:35
یه مدت صبر کردم که هر دو تا بازی رو بیشتر پیش ببرم، ببینم کدوم برام جذاب تر بوده، نتیجه ای که گرفتم چیزی نبود جز Rayman Origin،
Trine 2 بدون شک یه بازی عالی بود، یه پلتفرمر معمایی که به آدم لذت خاصی میده...
ولی خوب از اونجایی که من برای خودم یه سری معیارها تو سبک پلتفرمر دارم و اینکه Rayman از اون پلتفرمرهای اصیله، رای ـمو به این بازی دادم. این بازی تمام چیزی که یه پلتفرم باید داشته باشه رو داشت!
هیجان انگیز، فان و زیبا.

amin 2010
15-01-2012, 22:44
خوب قطعا بین این بازیا برای من هیجان انگیز ترینشون RAYMAN بوده ، اما از حق نگذریم اگه زمان بیشتری برای LBP2 میزاشتن ، قطعا بازی بهتری میشد اما الان بازی خیلی خیلی نسبت به نسخه اول تفاوتش کمه پس
THE AWARD GOES TO .... RAYMAN ORIGINS

Masoud King
16-01-2012, 14:33
سرانجام برنده این نظر سنجی ...

Rayman Origins
Xbox 360, PlayStation 3

مقام دوم : LittleBigPlanet 2