PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Best of 2011: Genre Awards - Best Shooter Game

havas_1980
31-12-2011, 00:18
Best Games of 2011
Genre Awards
Best Shooter Game

بــرتــریــن بــازی هــای ۱ ۱ ۰ ۲
برترین هر ژانر
برترین بازی شوتر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Battlefield 3
PC, Xbox 360, PlayStation 3

Developer : EA Digital Illusions CE
Publisher : Electronic Arts

Call of Duty: Modern Warfare 3

Developer : Infinity Ward / Sledgehammer Games
Publisher : Activision

Crysis 2

Developer : Crytek

Dead Space 2

Developer : Visceral Games

Gears of War 3
Xbox 360

Developer : Epic Games
Publisher : Microsoft Studios

Killzone 3
PlayStation 3

Developer : Guerrilla Games
Publisher : Sony Computer Entertainment

سرانجام برنده این نظر سنجی ...

مقام دوم : Gears of War 3

Best of 2011

Genre Awards - Best Action/Adventure Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Driving Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Fighting Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Platformer Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Puzzle Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best Rhythm Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Best RPG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Shooter Game | Best Sports Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Strategy Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Platform Awards - Best PC Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best PlayStation 3 Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])| Best Xbox 360 Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Game of The Year ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

halflife g
02-01-2012, 14:30
چه خوبه که به هرچی که رای میدیم بدیم ولی حداقل فرهنگ رای دادن رو هم داشته باشیم :

اقای " محمد" که واسه خاطر رای دادن به "کیلزون3"در این تاپیک و "انچارتد"3 در تایپک دیگه و "لیتل بیگ پلنت2" در اون یکی تاپیک تا حالا 2 تا نام کاربری علاوه بر نام کاربری خودت باز کردی کمی به خودت بیا......

.

havas_1980
02-01-2012, 18:01
:exclamati عاقبت آرای Killzone 3 هر چی باشه, 2 رای ازش کسر میشه.

کاربر MohammadT15 ! همون دو جمله اولتون شخصیت شما رو بخوبی نشون داد!
لطفا دیگه سعی نکنین اینطوری فرهنگ سازی کنین!

B.3.S.T
03-01-2012, 00:37
3 کاندید از EA ! حتی نظر سنجیه خودمون رو هم حساب نکنیم تو اکثر نظرسنجیها EA در زمینه Best Shooter کاندیدهاش از بقیه بیشتر بوده! واقعآ تحسین برانگیزه عملکرد این کمپانی در صنعت گیم..

+
نمیگم حق bf3 باید باشه که آراش از همه بیشتر باشه ولیکن فاصله تا به این حد هم نیست که داریم الان نتیجشو میبینیم!(البته با توجه به آماری که تو نظرسنجیه کاربرای GS و GI دیدم...)

mjorh
03-01-2012, 00:40
3 کاندید از EA ! حتی نظر سنجیه خودمون رو هم حساب نکنیم تو اکثر نظرسنجیها EA در زمینه Best Shooter کاندیدهاش از بقیه بیشتر بوده! واقعآ تحسین برانگیزه عملکرد این کمپانی در صنعت گیم..

+
نمیگم حق bf3 باید باشه که آراش از همه بیشتر باشه ولیکن فاصله تا به این حد هم نیست که داریم الان نتیجشو میبینیم!(البته با توجه به آماری که تو نظرسنجیه کاربرای GS و GI دیدم...)

آخه سایت ایرانیه ...ایرانیا علاقه شدیدی ب cod دارن بخاطره همون از رو تعصب....
واسه IGNرو ک من دیدیم اختلاف خیلی زیادی BF3 نسبت ب COD داشت (BF3 بیشتر آورده بود)

Sam Fisher 11
03-01-2012, 03:10
ایول نتیجه آرا تا به اینجا بسیار امیدوارکننده است که نشان از سطح شعور بالای کاربرای عادیه انجمن داره: دی خواص به خودشون بیان: دی

Gears of War 3 رای من بود
CoDMW3 هم خوب بود بخصوص پایان زیباش که هرگز فراموش نمیشه...ولی بالاخره 80پا اون دادم ضایعس بهش رای ندم: دی
بعد هم همه جانبه بخوایم به هر دو بازی نگاه کنیم GoW3 خیلی جامع تره و پرمحتواتره.

بقیه هم عالی بودن فقط Crysis 2 به خاطر پایان نچندان هیجان انگیزش و Bf3 به خاطر مشکلات زیاد و داستان کلیشه ای و روند کسل کننده اش(بجز در انتهای بازی) پایین تر از بقیه قرار میگیرن.

halflife g
03-01-2012, 10:57

قشنگی نظر سنجی ما هم همینه دیگه.......قرار علایق و داشته های گیمرهای ایرانی رو نشون بده دیگه مگه غیر اینه؟؟
این نظر سنجی نشون میده تیپ علایق و پلتفرم غالب گیمرهای ایرانی چیه(در مقایسه با نظر سنجی های اعضای سایتای خارجی )

+

از بین لیست امسال کلا هیچکدوم خارق العاده نبودن و یه جورایی هنوز برای بهتر شدن جا داشتن ...
ولی اگه بخواهیم منصفانه نگاه کنیم تنها بازی که هم سینگل پلیر و هم مولتی پلیر و هم گرافیکش در حد نمره قبولی بود gears of war 3 هستش و رای میره برای اون(بقیه عناوین هر 3 مورد رو با هم نداشتن)...... .

+

در نتیجه امسال از لحاظ تعداد شاید سال خوبی برای سبک شوتر بود ولی از لحاظ خلق یه عنوان جاویدان نتونست خوب عمل کنه و به نظرم سال بعد با حضور bioshock و halo4 شرایط بهتری برای سبک شوتر خواهد بود..... .

.

king 2009
03-01-2012, 11:23
نزنید تو سرم ولی من با هیچ کدوم از اینا حال نکردم.

خیلی تکراری بودن.

تو لیست bulletstorm بود به اون رای میدادم.نو آوری های بسیار جالبی داشت و خیلی از بازی کردنش لذت بردم.:)

البته جا داشت یکم بیشتر به گرافیک بازی توجه میکردند.

Erfan.
03-01-2012, 12:35
من به Crysis 2 رای دادم، با احترام به BF3 و GEOW 3 ... :دی

دلیل رای هم گیم پلی متنوع و سرگرم کننده + گرافیک تکنیکی فوق‌العاده بود...

MW3 هر چه قدر بازی زیبا و هیجان انگیزی بود، ولی به نظرم ارزش رای نداره، همون قضیه تکراری بودن و ...

در ضمن با پست king 2009 کاملا موافقم، چرا Bulletstorm توی لیست جای نداره...؟ اگه توی لیست بود من به اون رای میدادم.

پیروز باشید.

CATALONIA
03-01-2012, 12:40
این قسمت دیگه انتخاب سخت میشه ... یه کم هم سلیقه ای ..
Gears چون پایان بهترین تریلوژی بود که تا به حال بازی کردم انتخابش میکنم ... جدا از این که از هر نظر عالی بود ...

Abolfazl3007
03-01-2012, 12:44
منم به MW3 رای دادم چون واقعا نشون داد که بازی قابل احترامیه ... و حقش بود رای رو بهش بدم .... از اونوز GEARS 3 هم بازی شاهکاری بود ...

Alireza.M67
03-01-2012, 12:49
تو لیست bulletstorm بود به اون رای میدادم.نو آوری های بسیار جالبی داشت و خیلی از بازی کردنش لذت بردم.:)

در ضمن با پست king 2009 کاملا موافقم، چرا Bulletstorm توی لیست جای نداره...؟ اگه توی لیست بود من به اون رای میدادم.

e ... e ....e
اصلا حواسم به این بازی نبود .
راست میگن .
اگه میشه نظر سنجی رو از اول بذارین و Bulletstorm رو هم بین گزینه ها قرار بدین ، من بهش رای میدم .
خیلی بازی خوبی بود و از همه شوتر های امسال بهتر بود .

Spaniuly
03-01-2012, 13:56
امسال بین شوتر ها عاشق کال آف شدم ولی از اونجا که هر سال شاهکاری به اسم گیرز 3 نمیاد به این بازی رای دادم... گیرز 3 برام تکرار نمیشه به این زودیا مطمئنم... حتی کال آف که اینقدر بازی می کنمش هم تاثیر عمیق گیرز رو روی من نمیذاره من گیرز 1 رو تموم نکردم ولی کلا نتونستم اون ارتباط لازم رو با 2 برقرار کنم دلیلشو نمی دونم ولی گیرز 3 منو شیفته خودش کرد ماورا تصورم بود بنابراین به رایی که به گیرز 3 دادم حتی سر سوزن هم شک ندارم و لایق بهترین می دونمش

MohammadT15
03-01-2012, 13:58
واسه IGNرو ک من دیدیم اختلاف خیلی زیادی BF3 نسبت ب COD داشت (BF3 بیشتر آورده بود)

داداش این تیتر نظر سنجی اشتباهه آخه منم مشکلم با همینه
برتریییین بازیها که انتخاب شدن میانگین امتیازاشونم تو تاپیکاشون هست . این تیتر منظورش برترین بازیها طبق سلیقه ی بچه ها این فرومه و فقط برا اینه که با سلیقه 20 نفر از بچه های اینجا آشنا شیم همین
شما اصل مطلب رو بچسب اون نظر سنجیا که شما میگی بر حسب نقد و دلیله اینا همه سلیقه و احساسه:31:
=================================

Killzone 3 فقط به خاطر گرافیک بالاش:40:

p3yman_xl
03-01-2012, 14:18
من میخواستم به Gears 3 رای بدم اما به خاطر داستان سرایی فوق العاده زیبا و صحنه های سینماتیک نفس گیر بازی MW3 جای این بازی رو گرفت!

Layken
03-01-2012, 14:20

+

وحید نیمه پر لیوان رو ببین...:31:
الان من مثل اون مرده جان کافی تو فیلم مسیر سبز هستم.....همه چیو میبینم درک میکنم اما دیگه چه کنم از درون داره افسوس میخوره ...دل هستش دیگه کاریش نمیشه کرد...:31:

Killzone 3 فقط به خاطر گرافیک بالاش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ملاک خالی گرافیک مهم باشه که اصلا رای ندیم بهتره....
گیم پلی...هوش مصنوعی....دیالوگ ها ...نگاه ها سیستم کاورگیری شاهکارش مرحله ماشین های اسقاتی (درست نوشتم ؟)
برف ...سرما یارو یخ رو سیبیلش جا انداخته بود ی: دی کیلزون 3 فوق العاده بود

(کسی به متاش توجه کنه یه سر به پلتفرمر ها بزنه بعد اورین ):31:

B.3.S.T
03-01-2012, 14:34
وحید نیمه پر لیوان رو ببین...:31:

نیمه پر لیوان یعنی ما همینه که هستیم درست نمیشیم!:دی

vahid_sh2447
03-01-2012, 15:44
تنها killzone 3 رو بازی نکرده بودم ولی میدونم به پای شاهکار اکتیویژن نمیرسه...

mjorh
03-01-2012, 19:02
قشنگی نظر سنجی ما هم همینه دیگه.......قرار علایق و داشته های گیمرهای ایرانی رو نشون بده دیگه مگه غیر اینه؟؟
این نظر سنجی نشون میده تیپ علایق و پلتفرم غالب گیمرهای ایرانی چیه(در مقایسه با نظر سنجی های اعضای سایتای خارجی )

+

از بین لیست امسال کلا هیچکدوم خارق العاده نبودن و یه جورایی هنوز برای بهتر شدن جا داشتن ...
ولی اگه بخواهیم منصفانه نگاه کنیم تنها بازی که هم سینگل پلیر و هم مولتی پلیر و هم گرافیکش در حد نمره قبولی بود gears of war 3 هستش و رای میره برای اون(بقیه عناوین هر 3 مورد رو با هم نداشتن)...... .

+

در نتیجه امسال از لحاظ تعداد شاید سال خوبی برای سبک شوتر بود ولی از لحاظ خلق یه عنوان جاویدان نتونست خوب عمل کنه و به نظرم سال بعد با حضور bioshock و halo4 شرایط بهتری برای سبک شوتر خواهد بود..... .

.

آره ..کاملا موافقم...:46:
منظوره منم این بود ک تو ژانر FPS اگه کلی نگا کنیم گیمرای ایرانی cod رو بیشتر میپسندن اما گیمرای خارجی ...

Abolfazl3007
03-01-2012, 19:23
والا همچین هم نیست من کلی بچه های خارجی رو میشناسم که با COD بیشتر حال کردند ... و اصلا فکر نمیکنم این چیزی که شما میگی درست باشه ...

فروش وحشتناک بازی هم حداقل تا یه درصدی این قضیه رو نشون میده که تو کشورهای خارجی هم طرفدارهای COD خیلی زیاده ؟؟

من خودم یه زمانی ( قبل از عرضه ) وقتی میومدم فروم های ایرانی همه به طور کامل بتلفیلدی شده بودن ولی فرومهای خارجی اصلا اینطور نبود ...

mjorh
03-01-2012, 20:37
والا همچین هم نیست من کلی بچه های خارجی رو میشناسم که با COD بیشتر حال کردند ... و اصلا فکر نمیکنم این چیزی که شما میگی درست باشه ...

فروش وحشتناک بازی هم حداقل تا یه درصدی این قضیه رو نشون میده که تو کشورهای خارجی هم طرفدارهای COD خیلی زیاده ؟؟

من خودم یه زمانی ( قبل از عرضه ) وقتی میومدم فروم های ایرانی همه به طور کامل بتلفیلدی شده بودن ولی فرومهای خارجی اصلا اینطور نبود ...
ب نظر من این ک بیاییم فروش رو مدنظر قرار بدیم اصن درس نیست...
خیلی واضحه ک همه واسه خریدن MW3 لحظه شماری میکردن چرا؟ چون سریای قبلی این بازی واقعا تو ژانر FPS فوق العاده بودن ...خب یه بازیه جا افتاده و قدیمی هسش 7 سری از بازی اومده بود همشونم عالی ،این ک فروشش بالا باشه شکی توش نیس ...حالا عوامل دیگه هم تاثیرگزارن مثه سیستم پایین واسه اجرا....

مقایسه نظرای گیمرای خارجی و ایرانیم درمورد BF3 , CODMW3 گزاشتم ...تو سایته ایرانی 50 به 14 COD زده بود جلو ...اما تو سایت خارجی (IGN)
BF3 ....
اینم ویدئو ریزالت نتیجه IGN :

Abolfazl3007
03-01-2012, 20:48
همه جوره میشه به قضیه نگاه کرد !

از لحاظ تئوری همه از سری تکراری COD خسته شده بودن و کسی خوشش نمیومد پولشو سر یه MAP جدید هدر بده ! ولی از لحاظ عملی رکورد تاریخی زد !

منم فقط فروش رو مدنظر قرار ندادم اما اینکه یه محصولی رکورد فروش تاریخی بزنه پس بدون شک حتما باید محبوبیتش جزو عوامل اصلی فروشش باشه

همونطور که کاملا نمیشه رو فروش بازی برای محبوب بودنش اتکا کرد به نظرسنجی یکی دو سایت هم نمیشه اطمینان کرد...

mjorh
03-01-2012, 20:59
همه جوره میشه به قضیه نگاه کرد !

از لحاظ تئوری همه از سری تکراری COD خسته شده بودن و کسی خوشش نمیومد پولشو سر یه MAP جدید هدر بده ! ولی از لحاظ عملی رکورد تاریخی زد !

منم فقط فروش رو مدنظر قرار ندادم اما اینکه یه محصولی رکورد فروش تاریخی بزنه پس بدون شک حتما باید محبوبیتش جزو عوامل اصلی فروشش باشه

همونطور که کاملا نمیشه رو فروش بازی برای محبوب بودنش اتکا کرد به نظرسنجی یکی دو سایت هم نمیشه اطمینان کرد...

همه ی حرفاتو قبول دارم جز خط آخری ...
تقریبا همه ی سایتا نظرشون (یوزرا البته ) رو BF3 ب مراتب بیشتر از COD بود...
حالا منم نمیگم صد در صد BF3 از COD بالاتره...هر کدوم یه برتریایی نسبت ب هم دیگه دارن مثلا کمپین COD خیلی بهتر از BF3 بود یه کپتن پرایس کله کرکترای BF3 رو حریفه!:31:
اما خب با BF3 بیشتر حال کردم با گیم پلیش با گرافیکش ...

vegas
03-01-2012, 21:07
جالبه که تمام این بازی ها ادامه نسخه قبل و sequel هستند ....:5:

resident_evil
03-01-2012, 21:13
Gears هرچی نداشته باشه برای من بهترین شوتر بوده همیشه . خدایی تو این زمینه نقص نداره : دی

mjorh
03-01-2012, 21:16
Gears هرچی نداشته باشه برای من بهترین شوتر بوده همیشه . خدایی تو این زمینه نقص نداره : دی
اگه رو PC بود حتما بش رای میدادم...
یادش بخیر نسخه 1 این بازی ...خیلی حال داد!

B.3.S.T
04-01-2012, 00:06
وقتی geow3 نتونه از پس mw3 بر بیاد,حتی پیامبران الولعظم هم نمی تونن تو نظرسنجی بهترین شوتر سال دخیل بشن و تغییرش بدن تا زمانی که عنوانی از سری cod باشه!!!: دی

CRIS Joon CR7
04-01-2012, 00:30
COD یه دستی به سر گرافیک بکشه و یه خورده به چیز های دیگم برسه هیچ بازی شوتری بش نمیرسه
اگه هر سال هم بیاد تکراری هم بیاد ولی من ازش خسته نمیشم:46:
چه تک نفره با داستان جالب (و البته غم انگیز سوپ مک تاویش چرا مردی؟:18::18::41:) چه بخش مولتیش آخرته:46:

Layken
04-01-2012, 13:04

سخت بود...

Geow 3 در این قسمت اون چیزی نشد که در قسمت دوم دیدم مطمئنا اگر Geow 2 بود بهترین بازی سال من میشد.

MW3 رو بهترین شوتر این نسل هم میشه گفت اما نه این قسمتش رو همش کنار هم و سری MW حرف ندارن.

BF3 باید بگم بتل 2 بیشتر چسبید...

بین کرایسیس و کیلزون واقعا موندم...هر چی بالا پایین میکنم و اون حرف اخر الکاتراز که میگه منو پرافیت صدا کنید یادم میاد و رقابتشون برام نفس گیر...اما خب کیلزون چربید بالاخره 220 تومن مایه دادم بهش : دی

در کیلزون 3 احساس میکردم برف ها هم هوش مصنوعی دارن..: دی

arashpr9
04-01-2012, 18:30
نمیخوام به نظرها بی احترامی کنم ولی COD رو به نظرتون لیاقتش رو داره ؟
پس Killzone و GEOW 3 چی ؟

crowe
04-01-2012, 20:06
اي كاش بتل فييلد هم مثل كرايسيس نسخه دايركس 9 اش ميومد، مطمئنا اگراينطور ميشد شايد خيل ها ميتونستن روونتر بازيش كنن و نظرات بيشتري بدن.

vahidgame
04-01-2012, 20:14
نمیخوام به نظرها بی احترامی کنم ولی COD رو به نظرتون لیاقتش رو داره ؟
پس Killzone و GEOW 3 چی ؟

توی نظرسنجی همچین سبکایی معمولا تعصب به بازی ها حداقل یکمی توی رای ها تاثیر داره
حتی Dead Space 2 هم از MW3 بهتر بود و حداقل نسبت به نسخه قبلی قدمی رو به جلو بود و نوآوری هم داشت
MW3 از نظر گیم پلی خیلی عالی بود و روند داستانی سینماتیک خیلی خوبی داشت ولی داستانش اون جوری نبود که چیز خاصی داشته باشه و اینجور داستان ها رو فکر کنم یه بچه هم با دیدن چند تا فیلم سینمایی بتونه طراحی کنه!
به نظر من خیلی سینمایی بودن یه بازی و هیجان بالا دلیل قانع کننده ای برای بهتر بودن نیست و واقعیتش اینه که من MW3 رو جزو بازی های خیلی خوب امسال می دونم ولی در حد بهترین شوتر سال اصلا! اگه شوتر های متنوع زیادی رو بازی کنید می فهمید که همه چی شوتر توی صحنه های سینمایی و فقط کشتن خلاصه نمیشه و این سبک خیلی فراتر از این حرفا ست...

Arrowtic
04-01-2012, 20:28
MW3 اتفاقا من بیشتر از هر چی از داستانش خوشم اومد!(البته خوب چون آخرین سری و ادامه 2 تای قبلیش بود) و داستانش خیلی بهم چسبید و به نظرم خیلی قشنگ کار شده بود.در کل از نظر داستان من میگم:
MW
MW3
MW2
بود برام!
تو MW3 من بیشتر از هر کس از مرگ
Sandman
ناراحت شدم.

mosolim
04-01-2012, 20:50
سلام
مسلما منم به گیرز رای میدم تو بازی های شوتر امسال تاثیر گذار ترین بازی بود که بازی کردم حتی از کال اف که یه فن متعصبش هستم برام با ارزش تر بود.

واقعا لذت بردم.

Killzone2
04-01-2012, 21:01

شوتر زیاده ولی هر شوتری که شوت نمیکنه! : دی

اینطور انتخاب ها بیشتر سلیقه هست! هر کسی بر اساس چیزی که بیشتر اون رو جذب میکنه و البته گرافیک و صدا گذاری عالی و دیگر باعث میشه هر کسی انتخاب هایی داشته باشه... این MW و BF هر دو عالی بودن ولی به نظر من انحصاری با کیفیت تر اینا رو زیاد نشون نمیده! :31:

این DS2 اگر تو لیست ترسناک ترین ها بود اول میشد! : دی

شاهکار بزرگ Killzone 3 که خیلی عالی عمل کرد به این رای دادم!

halflife g
04-01-2012, 21:01
MW3 از نظر گیم پلی خیلی عالی بود و روند داستانی سینماتیک خیلی خوبی داشت ولی داستانش اون جوری نبود که چیز خاصی داشته باشه و اینجور داستان ها رو فکر کنم یه بچه هم با دیدن چند تا فیلم سینمایی بتونه طراحی کنه!

کلا mw3 از لحاظ لول دیزاین هم چیز خاصی نداشت و میشه گفت فقط مرحله عوض میشد ولی کاری که ما باید می کردیم عوض نمیشد:31:همیشه فرت و فرت شلیک کن...
البته در بعضی مراحل مخفیانه وارد مقر دشمن میشدیم که اونم یادگار نو آوریهای mw های قبلی بود و این mw فقط اون mw های قبلی رو واسه این شماره کپی پیست کرده بود و تنها لول جدید و قابل توجهش اون هواپیما بود تا حدی......... .
داستانش هم که اصلا چیز شاخی نداشت و حتی روایت فک براندازی هم نداشت فقط کاملا سینماتیک بود گرافیک هم که واسه کنسول اره خیلی خوب بود ولی واسه pc نه.... .

+

در کل mw3 نشون داد که اکثریت جامعه گیمرها رو میشه با یه "گیم پلی عامه پسند ساده" (دقت کنید نگفتم ضعیف)و صحنه های سینمایی شیفته کرد و لول دیزاین و داستان پیچیده و گرافیک شاخ نیازی نیس(البته باید گفت در این موارد ذکر شده اکتیویژن استاد)

بتلفیلد (بیشتر در سینگل) و کیلزون (بیشتر درمولتی پلیر) هم خواستن از همین روند استفاده کنن که خیلی نتونستن....... .
.
.
.

Viren
04-01-2012, 21:13
من به COD رای دادم.

بهترین شوتری بود که تا به حال بازی کردم

AlexMercer
04-01-2012, 22:16
MW3 بهتر بود از نظر من

majid322
04-01-2012, 22:23
منم با این حرف که mw3 عامه پسند بود موافقم..
ولی اگه به نظرات کاربرا تو گیم اسپات نگاه میکردید متوجه میشدید که حتی طرفداران cod ( مثل خودم ) هم از تکراری بودن این بازی خسته شده بودن و از بازی لذت نبردن...

من بازی های انحصاری رو بازی نکردم ولی بنظرم بین بازیهای پی سی bf3 برتر بود..

marmolak kocholo
04-01-2012, 23:09
بین شوترهای پارسال همشون رو گاز زدم جز جناب کیلزون عزیز D: ...

هم دلم برای بتلفیلد میسوزه و هم دایس، چرا که از فشارهای EA مجبور شد یه جورایی حول حولکی بازی رو روانه ی بازار کنه. اگه رو این بازی چند ماه بیشتر کار میشد و چند وقت دیرتر عرضه میشد حتماً می تونست موفقیت های بیشتری کسب کنه ولی با این حال من یکی خیلی ازش راضیم، بعد از تموم کردنشم تا به الآن دارم مولتیش رو می خورم D:

کال آو دیوتی هم همون طور که قبلا هم در موردش صحبت کرده بودم روند تکراری در پیش گرفته، تو این نسخه واقعاً چیز خاصی ندیدم از این بازی.

کرایسیس 2 هم بازی خیلی خوبی بود، کلکسیونی از بازی های دیگه جمع کرده بود ریخته بود تو خودش D: و با یک گرافیک خیلی خوب همراه کرده بود، به نظرم کلی بخوایم حساب کنیم بازی خوب و راضی کننده ای بود.

یکی از کم نقص ترین بازی های پارسال همین Dead Space 2 بود. این بازی واقعاً چیزی کم نداشت، به نظرم خیلی بهش کم لطفی شد، شاید یکی از دلایلش این باشه که اوایل سال منتشر شد ولی واقعاً حقش بیشتر از اینا بود... بعد از 2 بار تموم کردن بازی باز هم این عنوان برام تازگی داشت، به شحصه خیلی ازش لذت بردم.

یه چیزی بهم میگه به GEOW3 (پدر پدر سوخته) رای بدم! به نظر من گیرز امسال نسبت به بازی های هم رده خودش از کیفیت بهتری برخوردار بود. هم سینگل خوبی داشت و هم مولتی جذاب (البته این قسمتشو زیاد بازی نکردم). گرافیک خیلی خوب، گیم پلی ای که تو این نسخه سریع تر و جذاب تر شده بود، داستان گیراتر که با صحنه هایی زیبا همراه بود و... همه و همه باعث شده بود این عنوان نسبت به بقیه سرتر باشه.

انتخاب من برای بهترین شوتر Gears Of War 3 هست، امسال تو بخش شوتر عنوان های بزرگی بودن ولی کیفیت مناسبی نداشتن ایشاالله سال بعد با بازی هایی مثل Metro Last Light, BioShock Infinite و اگه خدا بخواد Half Life 3 شاهد شوترهای فوق العاده زیباتری خواهیم بود...

B.3.S.T
05-01-2012, 00:06
می خوام بگم که mw3 فقط و فقط به خاطر کم حاشیه بودنش همیشه اوله این لیسته(البته تو نظر سنجی های ما!;) )
آرین درست میگه که bf3 اگر اون سوتیاشو اصلاح می کرد و با صبر بازی رو میداد بیرون این دید خیلی تغییر می کرد.تنها شوتری که تا سر حد واقعیت منو به خودش جذب کرد bf3 بود و حالا حالا هم فکر نکنم کسی رو دستش بیاد جز عناوین metro:last light و اَبــَر قدرت,قَدَر شوکت: دی,HL3 که خودش آفریننده ی این سبکه بیاد.
در مورد DS2 هم فقط میشه تآسف خورد که تو این نظر سنجی قرار داده شده که همه ی رقیباش یک دو جین فن کولر پنکه دارن!:دی
به قول سهیل تو ژانر ترسناک ترین بازی سال بی همتاس!: دی

halflife g
05-01-2012, 00:47
اَبــَر قدرت,قَدَر شوکت: دی,HL3 که خودش آفریننده ی این سبکه بیاد.

با من کاری داری داشتین؟؟:31:

ببین وحید:

1-سال بعد که ولو شماره جدید کانتر رو داره پس halflife3 رو بی خیال(هر چند هنوز هم شماره 2 اش تازه و شاداب مونده)

2-بازی metro هم که از لحاظ گرافیکی درسته غول خواهد بود ولی به کلیت بازی امیدی نیس

3-میمونه شماره جدید bioshock و البته ابر قدرت دوم :31:halo 4 که امید شوترهای سال بعد هستن.... .البته بین اونا هم چون halo4 رو استودیوی جدیدی میسازه(بااینکه خیلی هم استودیوی غولی هست)در نتیجه فعلا در شک و تردیدیم...

4-پس فقط موند bioshock که اونم به نظر عالی خواهد شد ولی شباهت زاید الوصفترش به بایو شاک قبلی و halflife (مخصوصا اون دختر کنار شخصیت اول که شبیه الکس هست یا سیستم کات سیز ها و.....)باعث میشه کمی تردید در موردش باشه

پس بهترین شوتر سال اینده چی میشه؟؟؟؟cod سال آینده...:16:

.

Layken
05-01-2012, 00:54
سلام
دوستان به نظر من نیمه جان سوم عمرا دیگه تو این نسل بیادش...مگه این که معجزه بشه
والو کمپانی نیست که در اواخر نسل بخواد یه بازی رو بده مگر این که در انحصار PC باشه یا دیگه بزنه فوق شاهکار کنه

نیمه جان بازیی نیست که یه قسمتش تو این نسل بیاد بگن بعله قسمت بعدش تو نسل بعد میاد این طوری اصلا به صلاح والو نمیشه
باز اگر دو سال پیش یه اپیزود از نیمه جان میداد میشد گفت اره اواخر نسل قسمت جدیدی میادش

ولی فعلا برا من بایوشاک و هیلو 4 سال 2012 خفن ترین شوترها هستن مخصوصا که مستر چیف هست مبحث جدا میشه

B.3.S.T
05-01-2012, 01:09
1- هیچی معلوم نیست!من امیدم رو از دست نمیدم تا آخرین روز سال 2012(اگر زندگی جاری بود همچنان!: دی)غافلگیری اصل مهمی در صنعت گیم بوده و هست...خب این از این :دی
2- مترو هم فرض رو بر این بگیریم که داریم از روی ویدئوهای منتشر شدش استنباط می کنیم که کلآ اشتباس..بهش ایمان دارم که سال آینده جزء بهترین شوترها میشه چون تجربه ی دوم سازنده ها اکثرآ موفقتر بوده البته استثناء هم وجود داره که خیلی کم دیدم
3- اینم من در جریان نیستم!(3 و 4ـــت شد بایوشاک که! :دی)
4-اینم که هیچی..: دی

+
ایشالا همه دست به دست هم بدیم سال آینده کلآ اسمی از cod تو لیست بهترین شوتر قرار ندیم!اگرم کسی شکایتی داشت یه تاپیک نظرسنجی میزارین واسه کلآ cod 1,2,3,4,5,6,7,8,9 الی آخر!: دی

mjorh
05-01-2012, 01:13
اون ک الکی بود(Hl3)...خبرشو تو تاپیک اخبار گزاشتم
اینم لینکشه :

arashpr9
05-01-2012, 12:39
توی نظرسنجی همچین سبکایی معمولا تعصب به بازی ها حداقل یکمی توی رای ها تاثیر داره
حتی Dead Space 2 هم از MW3 بهتر بود و حداقل نسبت به نسخه قبلی قدمی رو به جلو بود و نوآوری هم داشت
به نظر من خیلی سینمایی بودن یه بازی و هیجان بالا دلیل قانع کننده ای برای بهتر بودن نیست و واقعیتش اینه که من MW3 رو جزو بازی های خیلی خوب امسال می دونم ولی در حد بهترین شوتر سال اصلا! اگه شوتر های متنوع زیادی رو بازی کنید می فهمید که همه چی شوتر توی صحنه های سینمایی و فقط کشتن خلاصه نمیشه و این سبک خیلی فراتر از این حرفا ست...

کاملا درسته D2 یکی بهترین های TPS بود و در حقش کم لطفی شد ولی در مورد MW3 همون جور که دوستمون گفت :

کلا mw3 از لحاظ لول دیزاین هم چیز خاصی نداشت و میشه گفت فقط مرحله عوض میشد ولی کاری که ما باید می کردیم عوض نمیشدهمیشه فرت و فرت شلیک کن...

کلا بازی تبدیل به یه بازی خطی شده و ... . اونا هم فقط سود براشون مهمه نه نواوریش و ...

havas_1980
05-01-2012, 21:29
اونایی که COD رو انتخاب نکردن, منو ببخشن پیشاپیش!!

نظرمو با Crysis 2 شروع میکنم... ادامه یه ابر گرافیک, این بازی هم با همون رویکرد - اما ناقص برای پی سی در مقایسه با بازیهای قبلی - با صداگذاری و موسیقی خوبی ظاهر شد. اینبار محیط جنگلی جای خودشو داد به محیط شهری که به نظر من تغییر مناسبی بود ولی ای کاش حسرت به دل نمیموندم که فقط یه دونه درخت تخریب کنم! داستانی هم داشت که به نظر من نسبت به بازی های قبل کمی ضعیف کار شده بود. سیستم ارتقای سوئیت و اصلاحاتی هم که در عملکرد های سوئیت دیده میشد نکات مثبتش بود. اما وقتی میرسیم به هوش مصنوعی میبینیم که جای تعریفی وجود نداره چون حریفانی رو میدیدین که گهگاه میتونستن پخمه باشن! باگ ها هم که خودنمایی میکردن ... نمره من به این بازی بود 8.5 از 10.

Battlefield 3 ... انتظار عنوانی در حد COD رو داشتم چون میخواست اونجوری باشه. نمیخواست؟ معلومه. ولی خب نتیجه اون شد با داستان فراموش شدنی, کلیشه ای, تا حدی هم ایراد دار و با ضرباهنگی ناپایدار - به اون صورت که برای رسیدن به درگیری ها باید انتظار میکشیدیم. اما در طرف دیگه میدیدیم که گرافیک و صداگذاری غوغا میکرد. موسیقی هم خوب بود اما میتونست خیلی بهتر باشه... در مقایسه با بازی قبل سری BF یعنی BC2 (با نمره 9), این بازی رو پایینتر دیدم. لذتی که در اون بود در BF3 ندیدم. ای کاش برای ساخت این بازی اینگونه عجله نمیشد... اینم شد 8.5 از 10.

اما از شماره دوم عنوان موفق Dead Space - که طرفداران بازیهای ژانر وحشت رو بعد از مدت ها سیراب کرد - بگم. شروع داستان بسیار خوب بود اما تا میانه روندی نزولی به خودش میگرفت و سرانجام بخوبی به اوج رسیده و پایانی کاملا راضی کننده رو رقم میزد. سریعتر شدن بازی پذیرفتنی بود اما خطی شدنش دیگه نه. کم شدن پازل ها اونم به گونه های ساده چیزی بود که اصلا نپسندیدم. کنترل آیزاک - که این بار دیگر لال نبود و صدای بسیار مناسب هم داشت - روون و دوست داشتنی بود. مکانیزم های جدید هم به خوبی طراحی شده بودن و بازی از هوش مصنوعی بسیار خوبی برخوردار بود. وسیع تر شدن سیستم نمایش مسیر های حرکت در کنار اصلاحات بخش آپگرید تجهیزات و تسلیحات و وجود مکان های متنوع هم از نکات مثبت به شمار میرفت. اما وقتی که به باس فایتهاش میرسیم نا امید میشیم. چون برعکس بازی قبل تنها یک باس فایت وجود داشت که اونم در آخر بازی بود... این بازی هم از 10 گرفت 9 و شد نفر دوم این نظر سنجی.

خوشبختانه این بار در Modern Warfare 3 با داستان روشن و منطقی - ولی باز هم کوتاه مانند دو عنوان قبل - رو به رو بودیم. مثل MW2 نبود که نکات مبهم و تعجب آور و حتی نپذیرفتنی رو به نمایش میزاشت. حتی به نظرم پایان بازی, بهترین و در عین حال به یاد موندنی ترین پایان رو در این سری داشت. توی پرانتز هم بگم که پایان بازی قبل هم ضعیف ترین این سری بود. اما بچسبم به سایر عناصر... مراحل و ماموریت ها - با اکشنی بی قفه تر - تنوع بسیار خوبی داشتن. هوش مصنوعی حریفان مثل سابق قوی بود. کیفیت صداگذاری و موسیقی, در حدی بود که جای هیچگونه شکایتی رو باقی نمیزاره. گرافیک هم با اینکه در حد عناوین روز نبود اما خب, قابل تحمل بود. بخش Special OPS متشکل از مد های Survival - شبیه به مد های زامبی دو عنوان آخر Black OPS و WAW, اما بسیار جذابتر - و Missions - ماموریت های داستانی کوتاه - هم به طرز وحشتناکی معتاد کننده کار شده بود... وقتی MW3 - به نظر خودم نفر اول این نظر سنجی و با نمره 9 از 10 - رو تموم کردم اصلا باورم نمیشد واقعا چطوری این بازی تونسته اینقدر خوب بحران متلاشی شدن تیم و رفتن اعضای اصلی رو پشت سر بزاره و پایانی شایسته رو برای سه گانه MW رقم بزنه; عنوانی که به نظر من در سطحی بالاتر از MW 2 (با نمره 8.5) و پایینتر از MW (با نمره 9.5) قرار داشت. Activision, با اینکه منفور شد, اما مدیریتی تحسین برانگیز رو - با به کار گیری استدیوی تازه تاسیس SH Games - به نمایش گذاشت.

Alex Fera
06-01-2012, 14:48
به نظرم تویه این تاپیک و نظر سنجی هم اتفاقی مثل اون اتفاقی افتاد که تویه تاپیک اکشن ادونچر حق U3 خورده شد.............
به نظرم اگه GeOW 3 مولتی بود،رای هاش خیلی بیشتر از اینی که الان هست میشد.................
خیلی تجربه نکردن بازی رو تا بفهمن تویه یه بازی خطی چقدر نوآوری میشه انجام داد...........
MW3 هم بازی خوبی اما نه در حدی که بهترین شوتر سال بشه.............

mjorh
06-01-2012, 14:53
به نظرم تویه این تاپیک و نظر سنجی هم اتفاقی مثل اون اتفاقی افتاد که تویه تاپیک اکشن ادونچر حق U3 خورده شد.............
به نظرم اگه GeOW 3 مولتی بود،رای هاش خیلی بیشتر از اینی که الان هست میشد.................
خیلی تجربه نکردن بازی رو تا بفهمن تویه یه بازی خطی چقدر نوآوری میشه انجام داد...........
MW3 هم بازی خوبی اما نه در حدی که بهترین شوتر سال بشه.............
خیلیا کنسول ندارن درواقع pc gamer هسن(تو ایران)...خب ب بازیایی ک بازی نکردن رای نمیدن ...بحرحال آره، انحصاریا باس بیشتر رای بیارن ...:46:

vegas
06-01-2012, 15:04
خوشبختانه این بار در Modern Warfare 3 با داستان روشن و منطقی - ولی باز هم کوتاه مانند دو عنوان قبل - رو به رو بودیم. مثل MW2 نبود که نکات مبهم و تعجب آور و حتی نپذیرفتنی رو به نمایش میزاشت. حتی به نظرم پایان بازی, بهترین و در عین حال به یاد موندنی ترین پایان رو در این سری داشت. توی پرانتز هم بگم که پایان بازی قبل هم ضعیف ترین این سری بود. اما بچسبم به سایر عناصر... مراحل و ماموریت ها - با اکشنی بی قفه تر - تنوع بسیار خوبی داشتن. هوش مصنوعی حریفان مثل سابق قوی بود. کیفیت صداگذاری و موسیقی, در حدی بود که جای هیچگونه شکایتی رو باقی نمیزاره. گرافیک هم با اینکه در حد عناوین روز نبود اما خب, قابل تحمل بود. بخش Special OPS متشکل از مد های Survival - شبیه به مد های زامبی دو عنوان آخر Black OPS و WAW, اما بسیار جذابتر - و Missions - ماموریت های داستانی کوتاه - هم به طرز وحشتناکی معتاد کننده کار شده بود... وقتی MW3 - به نظر خودم نفر اول این نظر سنجی و با نمره 9 از 10 - رو تموم کردم اصلا باورم نمیشد واقعا چطوری این بازی تونسته اینقدر خوب بحران متلاشی شدن تیم و رفتن اعضای اصلی رو پشت سر بزاره و پایانی شایسته رو برای سه گانه MW رقم بزنه; عنوانی که به نظر من در سطحی بالاتر از MW 2 (با نمره 8.5) و پایینتر از MW (با نمره 9.5) قرار داشت. Activision, با اینکه منفور شد, اما مدیریتی تحسین برانگیز رو - با به کار گیری استدیوی تازه تاسیس SH Games - به نمایش گذاشت.

با کپی کردن از MW2 و اینجین اماده ای که در اختیار داشتن گیم پلی و کلا همه چیز بازی از جمله صحنه های اهسته بازی فوق العاده تکراری و خسته کننده بود تمام این صحنه ها رو در MW2 و MW و Black Ops دیده بودیم ! داستان بازی هم این قدر ساده بود که اصلا اگه میگفتیم بازی داستان نداشت نباید شک میکردیم کلا اکتیویژن به به این نتیجه رسیده که هر چه قدر بازی تکراری و ... باشه باز فروش خودش رو میکنه !
جالبه که 5 استادیو بازی هم روش کار میکردند ...

Layken
06-01-2012, 18:29
با کپی کردن از MW2 و اینجین اماده ای که در اختیار داشتن گیم پلی و کلا همه چیز بازی از جمله صحنه های اهسته بازی فوق العاده تکراری و خسته کننده بود تمام این صحنه ها رو در MW2 و MW و Black Ops دیده بودیم ! داستان بازی هم این قدر ساده بود که اصلا اگه میگفتیم بازی داستان نداشت نباید شک میکردیم کلا اکتیویژن به به این نتیجه رسیده که هر چه قدر بازی تکراری و ... باشه باز فروش خودش رو میکنه !
جالبه که 5 استادیو بازی هم روش کار میکردند ...

حرف شما صحیحه دوست عزیز ولی یه نکته ای هستش که بازی های کمی امسال نبود که از رو موفقیت های قبلی کپی گرفته و الهام گرفتن و موفق نشدن چه در بخش فروش چه در قسمت امتیاز و باقی...
کلا COD مخصوصا سری MW تونست با شخصیت پردازی عالی خودش بدجوری تو دل هواداران بازی جا باز کنه و برای مثال همون عکس پایانی اخر بازی و دیدن گروهبان Ghost برا سیل عظیمی از گیمر ها کفایت میکنه (اینو میشه مثالی خوب تلقی کرد)

MW تو این نسل یه جورایی سبک گذاشت چرا که سری شوتر بزرگی مثل MOH با تقلید از این سری دیدیم که نتونست به موفقیت برسه ...حتی رسوخ رگه هایی از این گیم پلی رو در عناوینی بزرگ مثل Halo مشاهده کردیم ( بخش مخفی کاری )

امسال هم سینماتیک ترین ، پرمحتواترین ، استفاده از خط دیالوگ های درست ، و حتی بهترین اچیومنت در (روی کنسول ) رو
ما در Mw3 داشتیم

چه بسا که گیم پلی تکراری رو همه عناوین شوتر امسال داشتند.

halflife g
06-01-2012, 18:55
امسال هم سینماتیک ترین ، پرمحتواترین ، استفاده از خط دیالوگ های درست ، و حتی بهترین اچیومنت در (روی کنسول ) رو
ما در Mw3 داشتیم

سینماتیک ترین درست ولی بقیه رو متوجه نشدم :

از لحاظ محتوا بدون هیچ شک و تردیدی gears of war3 بالاترین محتوا رو داره:

بخش داستانی که چند ساعت بیشتر از mw3 هست
بخش داستانی که میشه حتی 4 نفره هم بازیش کرد
بخش داستانی که خودش بخش arcade هم داره...... .
تمامی مدهای انلاین زیر رو که میشه حتی افلاین هم بازی کرد:
حدود 8 مد انلاین - بخش horde - بخش beast mode
مشغول هر کاری که در بازی باشید هم لول می گیرید از بازی قسمت داستانی گرفته تا انلاین و........

از لحاظ خط دیالوگ و بهترین اچیومنت هم توضیح بده حامد جان ...چون من کامل متوجه نشدم:11:

کلا COD مخصوصا سری MW تونست با شخصیت پردازی عالی خودش بدجوری تو دل هواداران بازی جا باز کنه و برای مثال همون عکس پایانی اخر بازی و دیدن گروهبان Ghost برا سیل عظیمی از گیمر ها کفایت میکنه (اینو میشه مثالی خوب تلقی کرد)

در اینکه سری mw از تاثیر گذارترین سری بازیهای این نسل هست شکی درش نیست ولی اینکه mw3 بیاد نون موفقیت mw1 رو بخوره .......!!!

.

Arrowtic
06-01-2012, 20:23
کلا همه چیز بازی از جمله صحنه های اهسته بازی فوق العاده تکراری و خسته کننده بود تمام این صحنه ها رو در MW2 و MW و Black Ops دیده بودیم !
والله ما یک چیز قشنگیو تو چندبازی میبینیم خسته نمیشیم!(اگه اینطوره سیستم کمبت بتمن خیلی خسته کنندست برام چون هم نسخه قبلش کم و بیش اینطور بود هم Watchmen هم سیستمش شبیه این بود!)خیلی از چیزا هستن چندین بازی دارنشون یعنی اینا دیگه مسخره و تکرارین؟!

داستان بازی هم این قدر ساده بود که اصلا اگه میگفتیم بازی داستان نداشت نباید شک میکردیم
جانم؟!داستان ساده بود؟!شما اصلا بازی کردی؟داستانش نمیگم در حد تاریخی بود ولی خیلی عالی بود و از نسخه قبل شدیدا بهتر بود!شخصیت Yuri و Sandman!وارد کردن همین دو شخصیت به بازی در یک نسخه کار راحتیه؟!به نظر من داستان بازی واقعا در سطح عالی و قابل قبولی قرار داشت!مرحله نجات رئیس جمهور!مرحله آخر!مرحله پاریس!اینا هر کدومشون قسمت مهمی از داستانو در خود داشتن و همشونم عالی بودن!(از نظر من)
دیگه بازیو کلا زیر سوال نبرید نمیگم یه بازی بود که اصلا فراتر از تصور بود نه قبول دارم ایراد داشت خیلی جاهاشم تکراری شد ولی این 2 موردی که شما گفتید از نکات مثبت بازی بودن!داستان عالی + سینماتیک های خفن!

Layken
06-01-2012, 20:58
اقا الان باز شروع کردی از من سوال کردن اخرش به خودت لعنت نفرستی فقط من دلم کوچیکه :40: چون یه طور بیان میکنی انگار کسی گفت Geow بده...؟

از لحاظ خط دیالوگ و بهترین اچیومنت هم توضیح بده حامد جان ...چون من کامل متوجه نشدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خط دیالوگ هارو برا متوجه شدن توصیه میکنم چند بار MW رو بازی کنی دقت کنی به مواردی میرسی :11:
فقط کمک کنم که یک خط داستانی قوی همیشه همراه دیالوگ ها هستش و این که یکی یک ساعت زیاد یا کمه در مبحث و شاخه ای دیگر بررسی میشه (مگر این که زمان خیلی طولانی داشته باشه )

از لحاظ محتوا بدون هیچ شک و تردیدی gears of war3 بالاترین محتوا رو داره:

بخش داستانی که چند ساعت بیشتر از mw3 هست
بخش داستانی که میشه حتی 4 نفره هم بازیش کرد
بخش داستانی که خودش بخش arcade هم داره...... .
تمامی مدهای انلاین زیر رو که میشه حتی افلاین هم بازی کرد:
حدود 8 مد انلاین - بخش horde - بخش beast mode
مشغول هر کاری که در بازی باشید هم لول می گیرید از بازی قسمت داستانی گرفته تا انلاین و........

خب MW هم کم تو بخش انلاین کم نداره نبود قسمت Co op هم ایرادی محسوب نمیشه که برا خاطرش کنارش بزنیم کم نیستن بازی های این مدلی خودت که باید خوب بدونی یک بازی کنسولی شوتر اولین دیدگاهش co op هستش

در ریزه کاری هاش هم معلومه که Geow 3 برتره مگر کسی منکرش شده...؟

[QUOTEدر اینکه سری mw از تاثیر گذارترین سری بازیهای این نسل هست شکی درش نیست ولی اینکه mw3 بیاد نون موفقیت mw1 رو بخوره .......!!![/QUOTE]

خب حتما همینطوره اولا که ادامه داستان قبلی هستش که همه چشم انتظارن ببین چه میشه...
الان نیمه جانی بیاد برا چی میاد میاد که موفقیت های خودش رو در سایه داستان قسمت های قبلی خودش ادامه بده
مگه Geow خودش سبک ساز نیست ؟ معلومه هست ولی همین هم مثل باقی بازی ها داره نون موفقیت بازی قبلی خودش رو میخوره ....نمیخوره..؟؟

+

یه موردی رو هم گوشزد کنم هیچ وقت اون کلمه ترینی که در ادامه صفات میاد دقیقا کتمان این موضوع نیست که باقی بازی های لیست باقالی محسوب میشن و به درد نخورن (چه بسا که رای خودم هم واضحه چیز دیگه ای بود)
همه بازی های این لیست موفقن و همشون جای تعریف و تمجید دارن

+
یادم رفت اچیومنت رو بگم...احتمالا به اچیو ها دقت نمیکنی و فقط به صدای دلینگشون دقت میکنی محتوای اچیومنت ها همیشه دیدنی هستن و در اولین اچیومنتی که در MW3 میگیریم میبینیم که نوشته Fail to big too معنیش هم واضحه...
+

خارج از مبحث نظر سنجیه عموم و در یک نگاه به جامعه (منتقد ها و فروش ها و جوایز ها و امارها...) میبینیم که این MW هستش که حتی اگر اون ملاک های 4 نفره یا انلاین و مد خوب رو نداره با بهترین مجموع امتیازات در کنار فروش تاریخی همراه با بهترین شدن در بین شوتر های امسال و ادامه نشون میده که در کنار عموم نفرات منتقدها هم بر این باورند که MW پرمحتواست
( امید دارم که یکیش رو ملاک بدونی ) در کنار عناوینی همچون Geow بتلفیلد کرایسیس و باقی...

resident_evil
06-01-2012, 21:17
یادم رفت اچیومنت رو بگم...احتمالا به اچیو ها دقت نمیکنی و فقط به صدای دلینگشون دقت میکنی محتوای اچیومنت ها همیشه دیدنی هستن و در اولین اچیومنتی که در MW3 میگیریم میبینیم که نوشته Fail to big too معنیش هم واضحه...

؟!
خُب بستگی داره برای هر کسی محتوای با ارزش چی باشه ! البته من همچنان نگرفتم داستان چیه : دی . یعنی مثلا Gears 3 یه اچیو داره به نام Like a Boss الان با محتواست یا نه ؟

Layken
06-01-2012, 21:29
من کی گفتم اچیومنت یعنی بازی با محتواست :18:
+

نویدی اون غروری که تو اون اچیومنت بود فوق العاده بود....اصلا کنترلر رو پرت میکنی داد میزنی MW کجایی که عاشقتم

+

یعنی مثلا Gears 3 یه اچیو داره به نام Like a Boss الان با محتواست یا نه ؟ معلومه که به محتوای اون اچیو منت نمیرسید وگرنه اینم کم نبود...

+

ویرایش اقا من دیال اپم منو انقدر سوال نکنید...:31: فردا شارژ نتم ردیف میشه تنهایی همتون رو حریفم..:18::27:

resident_evil
06-01-2012, 21:57
نه من منظورم همون اچیو بود که با محتوا است یا نیست : دی
کلا این XGD3 لعنتی باعث شد هیچکدوم از بازی های جدید رو نتونم درست حسابی بازی کنم :| از لایو هم که نمیشد گذشت

من دیگه سوالی ندارم . برو ADSL بگیر بیا ادامه بده به بحث : دی

marmolak kocholo
06-01-2012, 22:25
و حتی بهترین اچیومنت در (روی کنسول ) رو
حامد PC که بوق نیست! تمام اچیومنت های رو کنسول رو PC هم هست.
منظورت Too big too fail بود دیگه :31:؟

B.3.S.T
06-01-2012, 23:43
پرمحتواست

حامد کلآ سری cod پر محتوا نیست!عامه پسنده...ساده و بی غَل و غَش(دلیل برتریش)...
بزار یکم سوال پیچت کنم جنبتم که بالاس قلقلکم میشه!:دی

Layken
07-01-2012, 00:07
اقا من فردا امتحانام شروع میشه اولیش هم (اندیشه اسلامی 2) :27: هستش دعا کنید برام. خوب باشه همتون رو مهمون میکنم

حامد PC که بوق نیست! تمام اچیومنت های رو کنسول رو PC هم هست.ارین شکل و قیافشو ندیدم ولی فکر نمی کنم شبیه بوق باشه شیکترو وزین تره .....

منظورت Too big too fail بود دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟ مگه من چیز دیگه ای نوشتم ؟

حامد کلآ سری cod پر محتوا نیست!عامه پسنده...ساده و بی غَل و غَش(دلیل برتریش)...
بزار یکم سوال پیچت کنم جنبتم که بالاس قلقلکم میشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اقا من نوکرتم :31: همینه که هست رد خور نداره تو کله من نمیره :43:

من دیگه سوالی ندارم . برو ADSL بگیر بیا ادامه بده به بحث : دی منم ادامه نمیدم بسمه نخواستیم :31:

دوستان برا باقی بحث ها درب پروفایل من به روی همه باز بید...:11::40:
موضوع حرف بالایی من چیز دیگه ای بود و برداشت ها چیز دیگه ای شد که باید دقت میکردم :11:

halflife g
07-01-2012, 00:56
حامد چون ازم پرسیدی جواب میدم :

اقا الان باز شروع کردی از من سوال کردن اخرش به خودت لعنت نفرستی فقط من دلم کوچیکه :40: چون یه طور بیان میکنی انگار کسی گفت Geow بده...؟
خب MW هم کم تو بخش انلاین کم نداره نبود قسمت Co op هم ایرادی محسوب نمیشه که برا خاطرش کنارش بزنیم کم نیستن بازی های این مدلی خودت که باید خوب بدونی یک بازی کنسولی شوتر اولین دیدگاهش co op هستشمن اصلا حساسیتی رو gears ندارم ولی از لحاظ تعریف :

محتوا یا content یعنی اونقدر چیز واست ارایه بده که تو برای تموم کردنشون ساعتها مشغولشون بشی
اینی که تو میگی ارزش بازی هستش که به قول نوید واسه هر کسی درجه ارزش بازی فرق می کنه

در بین این بازیها بیشترین محتوا رو gears3 داره یعنی اونقدر بخش مختلف داره که برای فقط یه بار تموم کردنشون یا برای یه بار پر کردن لول ولول 100 شدنت ماهها جا واسه بازی داره......
ولی بازی mw3 بخش سینگل و انلاین وspec ops داره که بله از بقیه بازیها پر محتوا تر هست ولی در مقایسه با gears3 پایینتر(اگرم شک داری به حرفم میخوای بازم لولم تو گیرز با کال او رو بذارم تا مطمین شی کدوم بیشتر جا داره واسه بازی)..... .

+

خب حتما همینطوره اولا که ادامه داستان قبلی هستش که همه چشم انتظارن ببین چه میشه...
الان نیمه جانی بیاد برا چی میاد میاد که موفقیت های خودش رو در سایه داستان قسمت های قبلی خودش ادامه بدهبنده ادامه داستان رو نمیگم بقیه موارد رو میگم تازه درسته halflife شماره های قبلیش عالی هست ولی اگه شماره 3 اش بیاد و در حد قبلی ها نباشه به خاطر دو شماره قبلیش قربون صدقش نمیرن(ملاک آخرین ارایه هست نه شماره های قبلی بازی)

خط دیالوگ هارو برا متوجه شدن توصیه میکنم چند بار MW رو بازی کنی دقت کنی به مواردی میرسی
فقط کمک کنم که یک خط داستانی قوی همیشه همراه دیالوگ ها هستشمن و خیلی ها چند بار بازی کردیم چیزی متوجه نشدیم این نظر شخصیه شماس(مثه همون اچیومنت)......

خارج از مبحث نظر سنجیه عموم و در یک نگاه به جامعه (منتقد ها و فروش ها و جوایز ها و امارها...) میبینیم که این MW هستش که حتی اگر اون ملاک های 4 نفره یا انلاین و مد خوب رو نداره با بهترین مجموع امتیازات در کنار فروش تاریخی همراه با بهترین شدن در بین شوتر های امسال و ادامه نشون میده که در کنار عموم نفرات منتقدها هم بر این باورند که MW پرمحتواست
نشون نمیده پر محتواس نشون میده خیلی لذت بخش و قابلیت تکرار بالایی داره ............محتوا یا content داشتن یه چیز دیگس......راستی امتیازا و جوایزش هم هست تو تاپیکش و می بینیم در چه حد(نسبت به رقبا)...... پس فقط فروش بازی بسیار بالاس که اونم نون گذشتشو میخوره و البته نوش جونش(بازی خیلی خوبی هم هست ولی اینکه بهترین شوتر بین شوترهای امسال نظر شخصی شماست)
.
.
.

Sam Fisher 11
07-01-2012, 04:13
شیطونه میگه اره گیرزو بکنم تو آستین یکیتون و سیگار پرایسو بذارم رو معامله اون یکی
دفعه آخرتون باشه حضرت CoD قُــدِّسَ سِــرُّهُ(البته ایشالا بده هزار سال) با حضرت همایونی GeoW مقایسه میکنین ها!: دی

شما هنوز جوونین و به طبع دوس دارین تو هرچیزی کنجکاوی کنین ولی یادتون باشه یه سری چیزا هستن که نباید وارد حریمشون بشید چون هر چقدر هم که با ایمان باشید از اونجایی که گیمر جایزالخطاست ممکنه دچار غفلت شده و به بیراهه برید و خدای ناکرده مرتکب معصیت بشید!

CoD بخش کمپینِ سینماتیک و جذابی داشت که بازهم ارزش چندبار رفتن رو داره البته mw1 یا CoD2 نمیشه و شاید هیچ بازی دیگه ای هیچوقت نتونه جای این دو بازی رو بگیره. دو مد اسپشیالش هم عالی بودن و مولتیش هم که همون روند سابق رو پیش گرفت. اصولا codهارو میشه فقط با خودشون مقایسه کرد. ماشالا اینقدر هم زیاد و متنوعن که واسه مقایسه به مشکل نمیخورین. تجربه هم اینو ثابت کرده و از خودم نمیگم...نمونش عناوین شاخی بودن که قرار بود این بازیو محو کنن اما بعد از ریلیز کسی روش نشد مقایسشون کنه.

GeoW هم بخش کمپین خیلی زیبایی داشت که تقریبا همه بیشتر از یه بار تمومش کردن. از طرفی وجود مد چهار نفره و انواع مدهای وِِرساس و هُرد و بیست جذابش ، هم کمپین بازی رو تحت شعاع قرار دادن هم کلا سایر شوترهایی که مدهای آنلاین داشتن.

کلا بخوایم همه جانبه نگاه کنیم کامل ترین شوتر امسال GeoW3 بود و مو لا درزش هم نمیره. چون اینجا که اسمش بهترین کمپین یا دلهره آور ترین شوتر یا بهترین گرافیک در یه بازی شوتر یا بهترین خون در یه بازی شوتر(کیل سه: دی) نیستش که...اسمش بهترین شوتره.
اما خب خیلی از کاربرای اینجا به خاطر هزار و یک مشکل، مولتیه گیرز امتحان نکردن (تقریبا 110 تومن فقط دوماه مولتیه این بازی سردستم خرج گذاشت!) که حق هم داشتن! و به mw3 رای دادن. یادتون نره mw هم مولتی پلتفرم بود و کسی بعید میدونم بازیش نکرده باشه(بجز نوید که عذرش موجهِ: دی) هم اینکه کمپین خیلی باحالی داشت پس عجیب نیست اول شدنش تو این تاپیک.

بعد هم اگر انتخاب چندگانه بود این اختلاف ها کمتر بود مثلا خودِ من جا اینکه فقط به Gears of war3 رای بدم به MW3 هم رای میدادم یا حتی به یکی دوتای دیگه مثل BF3 یا DS2. چون امسال شوترهای خیلی خوبی اومد که هر کدومش واسه شش ماه یا یه سال کافی بود.

halflife g
07-01-2012, 10:26
کلا بخوایم همه جانبه نگاه کنیم کامل ترین شوتر امسال GeoW3 بود و مو لا درزش هم نمیره.
خدا بهت عمر بده منم دارم همینو میگم بیشترین content یا محتوا رو gears3 داشت یعنی به قول معروف از همه "پرملات تر" بود

یادتون نره mw هم مولتی پلتفرم بود و کسی بعید میدونم بازیش نکرده باشه(بجز نوید که عذرش موجهِ: دی) هم اینکه کمپین خیلی باحالی داشت پس عجیب نیست اول شدنش تو این تاپیک.

البته حسین جون این به نظرم ایرادی نداره ها.....چون این نظر سنجی از ایرانی ها هستش و نظر ایرانیهاس(لزوما هم قرار نیست درست باشه) چطور که مثلا اگه این نظر سنجی از ژاپنی ها به عمل بیاد کسی به اسکایرم یا mw3 رای نمیده بلکه همه میرن به supermario و فاینال فانتزی رای میدن:31:.......چون نه ایکس باکس دارن و نه از بازیهای غربی خوششون میاد
واسه ماهم دقیقا فرم دیگه این صدق می کنه(اکثریت کنسول ندارن)
.
.
.

Killzone2
07-01-2012, 13:06
البته حسین جون این به نظرم ایرادی نداره ها.....چون این نظر سنجی از ایرانی ها هستش و نظر ایرانیهاس(لزوما هم قرار نیست درست باشه) چطور که مثلا اگه این نظر سنجی از ژاپنی ها به عمل بیاد کسی به اسکایرم یا mw3 رای نمیده بلکه همه میرن به supermario و فاینال فانتزی رای میدن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چون نه ایکس باکس دارن و نه از بازیهای غربی خوششون میاد
واسه ماهم دقیقا فرم دیگه این صدق می کنه(اکثریت کنسول ندارن)
اون قسمت حرفتون که نظر سنجی تو ایران اینطوری هست اینا درسته و اینکه به مورد جالبی اشاره کردی البته مراد جان دیگه انحصاری های با کیفیت تر خودت هم بهتر میدونی بسته به سلیقه کیفیت بالاتر نسبت به این مولتی پلتفرم ها تو شوتر ها دارن و البته بیشتر باید رای بیاره اگر مبنا رو کیفیت بزاریم و اره همین بخش چند نفره جالبتر و اینا درسته با این حال MW بیشتر رای آورد:31:
این MW هم شاهکاری هست از نظر طرفدار ها به هر حال نظر هر کسی قابل احترام هست :11:

ولی درباره ژاپن!...
مراد جان ژاپنی ها خودشون تا بخوایی سبک ساختن برای همون نیاز به بازی های غربی که فقط فرهنگ کشتن با خشونت زیاد و جنگ اینا داره کنارش یه داستان به قول خودشون حماسی نیاز ندارن با وجود شاهکار های خیلی بزرگ تر و عنوان های خیلی پر محتوی تر ساخته شده توسط چون کسی مثل میکامی و کوجیما و میزاکی و... کسانی که ساختن و خیلی باهاش خاطره دارن برا همین دیگه عنوانی که اسمش شده انحصاری 360 برا اینا ارزش زیادی نداره با وجود شاهکار FF و سوپر ماریو و خیلی از انحصاری ها از جمله آنچارتد 3 و GOW بیشتر لذت میبرن و اینکه ماریو هم بازی کنید بعد دبارش قضاوت کنید! هر چقدر گیرز و اسکایریم و اینا برای طرفداراش قابل احترام هست اینا هم برای طرفداراش دارای یک درجه بسیار بالایی هست.
اون قسمت حرفتوت هم که گفتی بازی اسکایریم و اینا ژاپنی ها بازی نمیکن اصلا درست نیست بلکه فامیستو به تنها بازی غربی که نمره کامل داده همین بود اگر غرب شاهکار بسازه ژاپن هم خوشش میاد چون عنوان های خیلی پر محتوی تری نسبت به غرب داره...
از همین حرف شما هم میشه اینطوری برداشت کرد که غربی ها هم فقط میرن گیرز و دد اسپیس بازی میکنن و تو نظر سنجی هم اینطوریه چون از ژاپنی ها خوششون نمیاد و اینکه PS3 ندارن!!! درسته به نظر خودت؟

همین سونی و نینتندو اینقدر انحصاری داره که همه هم با کیفیت بعد طرف بیاد بره چند تا انحصاری مایکروسافت رو بازی کنه؟ البته منظورم رو بد برداشت نکنید از جنبه خوبش ببینید چون یه مقدار رو جزئیات توجه کنید اینطوری هست!:11::20:
+
یه چیز دیگه! : دی اینکه هر کسی از هر سبکی خوشش میاد و باعث میشه طرف بیاد بخش چند نفره و اینا رو بره و اینکه از جنگ با لوکاست لذت ببره بسته به سلیقه هست و بگه اره این پر محتوی است و کسی هم نمیگه نیست حالا یکی دیگه میگه نه میاد یه نظر دیگه میده من خودم چون از گیرز خوشم نمیاد نمیگم بی محتواس یا اینکه از عنوان های دیگه ضعیف تره! اینطوری از ارزش بازی کم نمیشه و اینکه کسی هم با این حرف نمیگه اره گیرز بازی جالبی نیست!!!!! به جا اینکارا بهتره سلیقه دیگران رو در نظر بگیرید این طور که شما درباره بهترین نقش آفرینی تاریخ و برترین پلتفرمر دنیا میگید انگار بازی های مسخره ای هست! و شاهکار SMG2 رو همین سایت غربی گیم اسپات خیلی هم خوشتون میاد ازش بهش 10 داده پس غربی ها هم میدونن شاهکار چی هست!!! اگر پر محتوی ترین منظورتون هست همین عنوان پلتفرم که داستانی هم نداره از عنوان های دیگه خیلی فراتر شاهکار هست!!! :31:

این مورد هم بگم اگر به محتوی و داستان پردازی قوی و گرافیک خیره کننده محیط های زیبا و اینا بخوایین سونی نینتندو خیلی موفق تر عمل کردن ولی این به معنی این نیست که عنوان های غربی همه رو میگم پر محتوی نباشه و نظر هر کسی به هر حال متفاوت هست... :20::11:

halflife g
07-01-2012, 13:30
بنده اصلا با ps3 و xbox7400 و sony و micro و supermario و killznoe و mw و انحصاری و .........کاری ندارم و هیچ چیز رو هم ارزش گذاری و مقایسه نکردم(کسایی که پست قبلیمو بخوونن متوجه میشن) فقط گفتم نظرات مردم در اقصی نقاط دنیا متفاوته همین ......
در ایران ما هم نظرات گیمرها به هر علتی اینه چه خوب چه بد ....مردم ژاپن(نه فامیتسو) هم نظراتشون اونه و بالطبع دیگر مردم نقاط دنیا هم به هر علتی نظر متفاوتی دارن....... .

+

در مورد محتوا هم قبلا توضیح داده شد اونی که شما میگید ارزش بازی برای هر کس هست ولی content یا محتوا یه چیز ثابت..... .
برای مثال اسکایرم 100 ساعت گیم پلی داره در نتیجه محتوای گیم پلیش بالاس حالا شاید یکی از بازی خوشش نیاد نمیشه گفت بی محتواس میتونه بگه از محتواش خوشش نمیاد

.

Layken
07-01-2012, 18:06
سلام اقا رفقا AD وصلید...: دی
امتحان هم عالی بود تقلب پیشه کار کردم..

رقابت خیلی خوب پیش اومده تا اینجای کار

Call of Duty: Modern Warfare 3 با 40 رای ممتنه : دی اوله

Gears of War 3 هم با 25 رای...

Crysis 2 هم با 12 رای به در مقام های اول تا سوم قرار دارند

شیطونه میگه اره گیرزو بکنم تو آستین یکیتون و سیگار پرایسو بذارم رو معامله اون یکی
دفعه آخرتون باشه حضرت CoD قُــدِّسَ سِــرُّهُ(البته ایشالا بده هزار سال) با حضرت همایونی GeoW مقایسه میکنین ها!: دی

منم امتحان اندیشه داشتم الان مغز پره....
اقا کسی مقایسه نکرد اصلا مبحث چیز دیگه ای بود برداشت چیز دیگه ای شد

حسین جان برخی دوستان صب تا شب به جای یه کار مثبت فقط میشینن بگن اهان این اینجا یه حرفی زد ..اهان یه کلمه شد دو کلمه
اصلا کی با Geow 3 کار داره ...خب معلومه از بین شوتر های امسال از همش سر تره این که تابلوئه .....
یه لحظه حرف من رو با چه کسی نقل و قول شد و در چه موردی بود بگذریم...اصلا...: دی

vahidgame
07-01-2012, 18:25
از قدیم گفتن وقتی بحث COD بشه دیگه پایانی وجود نداره : دی

به نظر من به طور کلی شوترهای پارسال رو در نظر بگیریم در اون سطح که فکر می کردیم نشدن. یادمه اول سال چه قدر تعجب می کردیم که امسال عجب سال رویایی و فوق العاده برای این سبکه که اگه الان به طور کلی همه بازی ها رو در نظر بگیریم عملا می بینیم که به این صورت نبوده. الان مثلا بالاترین امتیاز در بین شوتر ها رو گیرز 3 داره اونم با میانگین امتیاز 91 و بعد از اونم بازی هایی مثل Battlefield 3 و MW3 و Dead Space 2 قرار دارن که میانگین امتیازشون حدود 89 ایناست که واقعا انتظار می رفت بعضی از این شوتر ها که نامزد شدن در سطح بالاتری باشن...
الان مثلا سال 2004 رو در نظر بگیریم سال رویایی و خیلی فوق العاده برای این سبک بودش چون بازی هایی مثل Half Life 2 و Far Cry و Doom 3 منتشر شدن و اگه در آخر سال آدم یه بررسی کلی کنه مشخصه سطح فنی بازی های در اون سبک در چه حدی بوده که سال 2011 به نظر من به طور میانگین در نظر بگیریم در سطح خیلی عالی قرار داشت اما نه در سطح فوق العاده و بالاتر...

البته مثلا برای کسایی مثل حسین هر شوتری منتشر میشه خیلی عالی و فوق العاده ست : دی

لیست بازی های شوتر بزرگ 2012 رو که داشتم جمع می کردم جدای از بایوشاک و هیلو و مکس پین و ... به اسم های دیگه ای هم می خوردم که به این نتیجه رسیدم که امسال برای شوتر ها وضع بهتری نسبت به پارسال وجود داره و فکر کنم از این نظر سال خیلی سورپرایز کننده ای باشه!

CRIS Joon CR7
07-01-2012, 18:51
لیست بازی های شوتر بزرگ 2012 رو که داشتم جمع می کردم جدای از بایوشاک و هیلو و مکس پین و ... به اسم های دیگه ای هم می خوردم که به این نتیجه رسیدم که امسال برای شوتر ها وضع بهتری نسبت به پارسال وجود داره و فکر کنم از این نظر سال خیلی سورپرایز کننده ای باشه!
خب اسم اونای دیگه هم بگو ببینیم منتظر چیا باید باشیم:46:

vahidgame
07-01-2012, 21:02
خب اسم اونای دیگه هم بگو ببینیم منتظر چیا باید باشیم:46:
این به بحث این تاپیک زیاد نمی خوره منم آخر حرفم اینو گفت و یکمی گذرا ازش گذشتم و دیگه بحثو باز نکردم
توی یه تاپیکی که به زودی در چند روز آینده زده خواهد در مورد همچین چیزایی به طور کامل صحبت خواهد شد
اگه شما توی اون تاپیک جوابتو نگرفتی صد در صد می تونی بگی چرا جوابی داده نشد : دی
+
به نظر من در بین این شوتر ها از نظر خط دیالوگ بهترین Dead Space 2 بودش و واقعا داستانی که این بازی داره خیلی سطحش بالا هستش و فکر کنم بعد از بازی کردن اون خود سازندگان بازی های دیگه این سبک به بهتر بودن داستان این بازی اعتراف کنن!
نمی دونم حامد چرا گفت MW3 بهترین خط دیالوگ رو داره! :دی اصلا خط دیالوگش کو که بهترین هم باشه؟! :دی

CRIS Joon CR7
07-01-2012, 22:41
این به بحث این تاپیک زیاد نمی خوره منم آخر حرفم اینو گفت و یکمی گذرا ازش گذشتم و دیگه بحثو باز نکردم
توی یه تاپیکی که به زودی در چند روز آینده زده خواهد در مورد همچین چیزایی به طور کامل صحبت خواهد شد
اگه شما توی اون تاپیک جوابتو نگرفتی صد در صد می تونی بگی چرا جوابی داده نشد : دی
+

عزیزم من دیدم کار تاپیک داره به جاهای باریک و زبونم لال بد و بیراه کشیده میشه:13:
گفتم بحث و عوض کنم هم اسم بازی های آینده رو بدونم:20:
دیدم نه کار تاپیک بیخ پیدا کرده و با پا در میونی من و امثال من درست بشو نیس:31:
شما هم که زدید تو ذوقم ممنون:11:
کار ندارم برید بجنگید :31:
شوخی کردم ولی یکی بیاد بحث و جمع کنه :19:

Masoud King
09-01-2012, 16:39
آقا الان دارم می ترکم که نمی تونم چیزی بگم چون هیچکدوم رو بازی نکردم

اصلا کی گفته یه ناظر انجمن گیم باید در حال حاضر گیمر باشه؟

اینا دلداری بود : دی

خلاصه بگذیریم

ولی گیرز رو یکم بازی کردم و همچنین مدرن رو و البته بتل فیلد که در حد یه آشنایی با بازی بود

همشون خوب بودن یعنی با اینقدری که بازی کردم نمیشه نظر خاصی داد که کدوم بهتره اما گیرز یه حس خوبی داشت.
+
اینکه بعضیا میگن کال فلان و فلانه من اصلا قبول ندارم
به نظرم WAW اصلا قابل قبول نبود و نقطه تاریک سری محسوب میشه اما بقیشون تونستن تجربه یه شوتر مدرن رو بهمون بدن که هیچ وقت تجربه نکرده بودیم

کلا Treyarch بره همون مرد عنکبوتی بسازه هم برا خودش بهتره هم برای سری CoD : دی

mjorh
09-01-2012, 19:39
من برعکس!:31:
خداییش black ops ایی ک Treyarch ساخت ،خیلی خوب بود (همینطور world at war)..
داستانش ک موهای آدمو سیخ سیخ میکرد ! از نظر گرافیکو گیم پلی و صداگزاری سخت میشد ازش ایراد گرفت ...
بزارید سریه جدیده cod بیاد ،ببینید Treyarch چیکا میکنه!

MohammadT15
10-01-2012, 22:00
والا خیلی جالبه یه سری حرفا از اکانت محمد تی زده میشه کلی بازتاب بد و منظور بد برداشت میشه و همه مخالفت میکنن اون وقت همون حرفا رو بعضیا میان میزنن همه موافقن !
من از همون اول گفتم الانشم میگم همه حق رای دادن ندارن . به تریپ بعضیا برخورد یکی اومد گفت یعنی تو از همه بیشتر میدونی؟یکی گفت تو گیمر حرفه ای هستی مثلا یکی گفت ....

آقا جان چه ربطی داره؟طرف از بین این 5 6 تا بازی یکیشو بازی کرده خوشش اومده بعد اومده اینجا رای داده بهش. خوب این رای بر چه اساسیه؟یه همچین آدمی حق رای دادن داره؟
به نظر من همینجوری گند زده میشه به نظر سنجیای فروم های ایرانی . فراوانی هر کنسول = رای بیشتر بازیه کنسول . توی ایرانم که ماشاالله مهندس کامپیوتر تو شرکت میشینه کال آف میزنه خوب معلومه دیگه فراوانیه کامپیوتر میره بالا همه به کال آف رای میدن!غیر از اینه مگه؟اون وقت اینجا حق کیل زون و گیرز باید ضایع شه

طرف خودش به وضوح میاد میگه آقا من فلان بازیا رو بازی نکردم!خوب چرا رای میدی قربونت برم؟آیه نازل شده؟تویی که نمیدونی کیل زول چیه و بازی نکردی نمیدونی گیرز چیه چطور تشخیص دادی کال آف ازشون بهتره؟این مثلا شد نظر سنجی و مقایسه؟خوب برادر من بیا اینجا صد صفحه بنویس مدرن وار فار ولی تو نظر سنجی رای نده بگو چون بقیه بازیا رو بازی نکردم نمیتونم رای بدم . تو عمرت 2 تا بازی شوتر رفتی هر جا میبینی نظر سنجیه میری تیک میزنی!بابا اون بقیه بازیا پیام بازرگانی که نیست . بازی کردی؟میدونی چیه اصلا؟خوب اگه نمیدونی چرا میای رای میدی؟

الان باز 2 3 تا از اون با فرهنگاش میان میگن یعنی تو از همه بهتر میدونی؟نه آقا ولی تک تک این بازیا رو بازی کردم طبق سلیقم میگم اول کیل زون بعد گیرز بعد کال آف بعد .... این سلیقمه حالا برا اینکه واقعیتم بفهمم میرم میانگین امتیازات و نقدا رو میبینم ببینم سلیقم در چه حد با واقعیت تناسب داره!

ولی آخه این نظر سنجیه چیه بابا هر وقت میام میبینم اعصابم خورد میشه. اگه هر کدوم از این 44 تایی که به کال آف رای دادن تک تک این شوترارو بازی کرده بودن والا عین خیالمم نبود میگفتم خوب سلیقه بچه هاس دیگه زوری که نیست اما دو سومشون خودشون اومدن گفتن کنسول ندارن!

تا صد سال دیگه هم زنده باشم میگم نصف اینایی که رای دادن حق نداشتن رای بدن به این دلایل که گفتم حالا هر چی میخواید بگید صهیونیست و شورشگر و نژاد پرست و دیکتاتور و اسرائیلی و حکومت خودکامه و ... هر چی خواستید بچسبونید بهمون

I-Tech
11-01-2012, 01:01
به شدت با حرفایه MohammadT15‏ مخالفم!(نه بابا شوخی کردم،موافقم: دی)
من خودم از بین این 6تا بازی فقط 3تاشون رو بازی کردم ولی باز اومدم به کال آف رای دادم، الان که پست شما رو خوندم فهمیدم واقعا کار اشتباهی کردم، ولی قبول کنید هیچ وقت نمیشه اون نظرسنجی ای که مدنظر شماست رو اجرا کرد چون بالاخره این وسط رای های ناجوانمردانه:دی هم خواه ناخواه رد میشه...
ولی خداییش بین اون 3تا بازی که من کردم بهترینشون کال آف بود(اسم دو بازی دیگه رو به خاطر جلوگیری از درگیری نمیگم!:دی)
به هر حال الان که دیگه کار از کار گذشته و طبق این نظرسنجی کال آف به عنوان برترین شوتر سال 2011 انتخاب شد(آدم میترسه نگه که شوخیه!: دی)

Abolfazl3007
11-01-2012, 11:56
فحش بدین ، دعوا کنین ، 44 نفرو آدم حساب نکنید ، فروش تاریخی رو نادیده بگیرین ، شماره های قبلیش رو بخواین بزنین تو سرش ! ، کلی جوایز مختلف رو بازم نادید بگیرین و کلی بهونه های دیگه ... بازم پرچم MW3 بالاست !

بابا چی میشه یه بار قبول کنید و به نظر اکثریت احترام بزارید و کوتاه بیاین به جای اینکه کلی صغری و کبری بچینید ؟؟

مگه پرسپولیس 3 تا خورد ما به استقلالیها تبریک نگفتیم ؟؟

نکته ای که هست اینه که طرفدارهای COD و MW زیاد اهل سر و صدا کردن نیستن ... مثلا تو همچین تایپیکی میان رای رو میدن و دیگه کلی داستان سر هم نمیکنن ... به خاطر همین بقیه دوستان میان کلی بد و بیراه بهشون میگن و ...

Arrowtic
11-01-2012, 12:29
والا خیلی جالبه یه سری حرفا از اکانت محمد تی زده میشه کلی بازتاب بد و منظور بد برداشت میشه و همه مخالفت میکنن اون وقت همون حرفا رو بعضیا میان میزنن همه موافقن !
من از همون اول گفتم الانشم میگم همه حق رای دادن ندارن . به تریپ بعضیا برخورد یکی اومد گفت یعنی تو از همه بیشتر میدونی؟یکی گفت تو گیمر حرفه ای هستی مثلا یکی گفت ....

آقا جان چه ربطی داره؟طرف از بین این 5 6 تا بازی یکیشو بازی کرده خوشش اومده بعد اومده اینجا رای داده بهش. خوب این رای بر چه اساسیه؟یه همچین آدمی حق رای دادن داره؟
به نظر من همینجوری گند زده میشه به نظر سنجیای فروم های ایرانی . فراوانی هر کنسول = رای بیشتر بازیه کنسول . توی ایرانم که ماشاالله مهندس کامپیوتر تو شرکت میشینه کال آف میزنه خوب معلومه دیگه فراوانیه کامپیوتر میره بالا همه به کال آف رای میدن!غیر از اینه مگه؟اون وقت اینجا حق کیل زون و گیرز باید ضایع شه

طرف خودش به وضوح میاد میگه آقا من فلان بازیا رو بازی نکردم!خوب چرا رای میدی قربونت برم؟آیه نازل شده؟تویی که نمیدونی کیل زول چیه و بازی نکردی نمیدونی گیرز چیه چطور تشخیص دادی کال آف ازشون بهتره؟این مثلا شد نظر سنجی و مقایسه؟خوب برادر من بیا اینجا صد صفحه بنویس مدرن وار فار ولی تو نظر سنجی رای نده بگو چون بقیه بازیا رو بازی نکردم نمیتونم رای بدم . تو عمرت 2 تا بازی شوتر رفتی هر جا میبینی نظر سنجیه میری تیک میزنی!بابا اون بقیه بازیا پیام بازرگانی که نیست . بازی کردی؟میدونی چیه اصلا؟خوب اگه نمیدونی چرا میای رای میدی؟

الان باز 2 3 تا از اون با فرهنگاش میان میگن یعنی تو از همه بهتر میدونی؟نه آقا ولی تک تک این بازیا رو بازی کردم طبق سلیقم میگم اول کیل زون بعد گیرز بعد کال آف بعد .... این سلیقمه حالا برا اینکه واقعیتم بفهمم میرم میانگین امتیازات و نقدا رو میبینم ببینم سلیقم در چه حد با واقعیت تناسب داره!

ولی آخه این نظر سنجیه چیه بابا هر وقت میام میبینم اعصابم خورد میشه. اگه هر کدوم از این 44 تایی که به کال آف رای دادن تک تک این شوترارو بازی کرده بودن والا عین خیالمم نبود میگفتم خوب سلیقه بچه هاس دیگه زوری که نیست اما دو سومشون خودشون اومدن گفتن کنسول ندارن!

تا صد سال دیگه هم زنده باشم میگم نصف اینایی که رای دادن حق نداشتن رای بدن به این دلایل که گفتم حالا هر چی میخواید بگید صهیونیست و شورشگر و نژاد پرست و دیکتاتور و اسرائیلی و حکومت خودکامه و ... هر چی خواستید بچسبونید بهمون
عزیزم اعصابتو خرد میکنه نیا تو تاپیک!:13:دعوتت نکردیم که!کسیم نگفته توروخدا بیا وضع اینجا رو درست کن!:13:
هر کسی حق یک بار رای دادنو داره!دلیل نمیشه چون شما فن PS3 و فن KZ3 هستی هرکی به چیزای دیگه رای داده رو محکوم کنی که آخه!ok پس یعنی کسایی(مثل من) که کنسول ندارن(فقط یه PSP دارم) حق رای ندارن؟!حالا باز خوبه من و رفقا با هم بازی میکنیم خونه هم!(من PCم سیستمش خوبه بقیه PS3 یا Xbox دارن.منم به غیر از KZ3 بقیه رو بازی نکردم و اگه کنسول داشتم اونم بازی میکردم ول کنسول ندارم.حالا یعنی رای ندم؟!من MW3 بهم بیشتر چسبید چون داستانش خوب بود و از داستانش لذت کامل بردم!چرا که 2 نسخه قبلشو هر کدومو چند بار رو هر درجه سختی که بگی تموم کردم و برا همین خیلی بهم حال داد ادامه داستانشو اینقدر خوب ساخته بودن!آره گرافیکش در حد خیلیای دیگه نبود ولی همه چی برای من گرافیک نیست!گرافیکشم افتضاح نبوده!گیم پلیشم خیلی بهم چسبید سینماتیک ها و ... .)(هیچ کدومه اینا که گفتیم دلیل نمیشه مثل بچه ها با چنداکانت رای بدی!)

E Z I O
11-01-2012, 13:15
MohammadT15 حرفاتو تا حدودی تاید میکنم ! ولی این که میگی همه حق رای دادن ندارن را باهات مخالفم!

اصلا این نظر سنجیا باید جور دیگه ای طراحی میشد که حالا بحث به اینجا کشیده نشه باید بهترین بازی ها در هر ژانر یک تاپیک جداگانه برای هر پلتفرم داشته باشه که مثلا کسایی که PS3 دارن یا Xbox360 دارن توی تاپیک خود پلتفرم به بازی ها رای بدن و نظرشونو بگن اگه اینجوری بود بحث به اینجا کشیده نمیشد.

من نمیدونم چی به شماها میرسه اگه از یه بازی بد بگن یا خوب ؟! پولش تو جیبتون میره؟ یا اطلاعاتتون میره بالا ؟! بس کنید تو را خدا انجمن بازی را به گند کشیدید! کاش اون روزا بر میگشت میفهمیدید بحث کردن سر بازی ها یعنی چی ! کاش اون روزا که کاربرا نقد های موشکافانه از بازی ها میذاشتن شماها بودین و میدیدید! که الان خجالت بکشید از این بحث های مسخرتون! ناراحت نشید ولی بعضیاتون فکر میکنید خیلی بارتونه! یه کم واقع بین باشید. همش میخواین هم دیگرو توجیه کنید اگه همین جور پیش بره همین چندتا کاربر فعالی هم که انجمن بازی داره میرن و تاریخ دوباره تکرار میشه!

در هر صورت موفق باشید:40:

Layken
11-01-2012, 14:12
بسه دیگه....دوستان مبحث رو تموم کنید نمی خوام بعد پست من پستی در بابا حاشیه رویداده شده ببینم.
همه قابل احتراما و همه ارا قابل احترام تر پس ادامه ندید ....
از همین ثانیه موضوع تموم هستش

Ultimator
11-01-2012, 14:57
غیر از Gears of War 3 بقیه رو بازی کردم ولی از killzone بیشتر لذت بردم البته چون فقط killzone رو تو شرکت co-op بازی میکنیم ( :دی ) طبیعتا بیشتر لذت داره :دی و به همین دلیل COD رو انتخاب نکردم چون CoD بهتر بود شایدم نبود :دی نمیدونم اصلا من رایم رو پس میگیرم :دی

Spaniuly
11-01-2012, 15:47
MohammadT15 حرفاتو تا حدودی تاید میکنم ! ولی این که میگی همه حق رای دادن ندارن را باهات مخالفم!

اصلا این نظر سنجیا باید جور دیگه ای طراحی میشد که حالا بحث به اینجا کشیده نشه باید بهترین بازی ها در هر ژانر یک تاپیک جداگانه برای هر پلتفرم داشته باشه که مثلا کسایی که PS3 دارن یا Xbox360 دارن توی تاپیک خود پلتفرم به بازی ها رای بدن و نظرشونو بگن اگه اینجوری بود بحث به اینجا کشیده نمیشد.

من نمیدونم چی به شماها میرسه اگه از یه بازی بد بگن یا خوب ؟! پولش تو جیبتون میره؟ یا اطلاعاتتون میره بالا ؟! بس کنید تو را خدا انجمن بازی را به گند کشیدید! کاش اون روزا بر میگشت میفهمیدید بحث کردن سر بازی ها یعنی چی ! کاش اون روزا که کاربرا نقد های موشکافانه از بازی ها میذاشتن شماها بودین و میدیدید! که الان خجالت بکشید از این بحث های مسخرتون! ناراحت نشید ولی بعضیاتون فکر میکنید خیلی بارتونه! یه کم واقع بین باشید. همش میخواین هم دیگرو توجیه کنید اگه همین جور پیش بره همین چندتا کاربر فعالی هم که انجمن بازی داره میرن و تاریخ دوباره تکرار میشه!

در هر صورت موفق باشید:40:

این که عالیه ولی محمد می دونی که نخود هر آش زیاد داریم... توی تاپیک همون PS3 هم یه سری می اومدن رای می دادن که اصلا کنسول ندارن! مشکل اینجاس بعضیا واقعا از شیزوفرنی رنج می برن و به این نتیجه رسیدن برای درمان بهتره نظرسنجی ها رو هدف قرار بدن و توی فروم ترولینگ کنن و با این شیوه تخلیه کنن خودشون رو
من صحبت های ایجاد شده بین حسین و وحید رو دیدم پست قبلیت رو هم که... به هر حال همه اینا از ترولینگ یک یا دونفر بیکار نشات می گیره و باعث درگیری بین افرادی میشه که فکرش رو هم نمی کنی
مطمئن باش وقتی یه درگیری بین ناظر و مدیر سابق پیش میاد باعث و بانیش یک نفر ترول هست که دوست داره بین دو نفر دیگه رو بهم بزنه.
کاری جز تاسف خوردن به این حالت نا هنجار به ذهنم نمی رسه...

به عشق گیم باشید نه به عشق چیزهایی که می دونید نفعی بهتون نخواهد داشت این نظر سنجی ها فقط می مونه اینجا بین خودمون نه توی مجله کثیر الانتشار می خوان چاپ کنن نه قراره بهترین بازی این نظر سنجی goty سال 2011 بشه سال 2011 تموم شد و رفت goty هم انتخاب شد هدف یه ایجاد تفنن و ایجاد فضای نظرسنجی آزاد بود که اگه هومان می دونست قراره این بلوا به پا بشه از اول بیخیالش می شد.

موفق باشید دوستان

gap
11-01-2012, 16:37
این که عالیه ولی محمد می دونی که نخود هر آش زیاد داریم... توی تاپیک همون PS3 هم یه سری می اومدن رای می دادن که اصلا کنسول ندارن! مشکل اینجاس بعضیا واقعا از شیزوفرنی رنج می برن و به این نتیجه رسیدن برای درمان بهتره نظرسنجی ها رو هدف قرار بدن و توی فروم ترولینگ کنن و با این شیوه تخلیه کنن خودشون رو
من صحبت های ایجاد شده بین حسین و وحید رو دیدم پست قبلیت رو هم که... به هر حال همه اینا از ترولینگ یک یا دونفر بیکار نشات می گیره و باعث درگیری بین افرادی میشه که فکرش رو هم نمی کنی
مطمئن باش وقتی یه درگیری بین ناظر و مدیر سابق پیش میاد باعث و بانیش یک نفر ترول هست که دوست داره بین دو نفر دیگه رو بهم بزنه.
کاری جز تاسف خوردن به این حالت نا هنجار به ذهنم نمی رسه...

به عشق گیم باشید نه به عشق چیزهایی که می دونید نفعی بهتون نخواهد داشت این نظر سنجی ها فقط می مونه اینجا بین خودمون نه توی مجله کثیر الانتشار می خوان چاپ کنن نه قراره بهترین بازی این نظر سنجی goty سال 2011 بشه سال 2011 تموم شد و رفت goty هم انتخاب شد هدف یه ایجاد تفنن و ایجاد فضای نظرسنجی آزاد بود که اگه هومان می دونست قراره این بلوا به پا بشه از اول بیخیالش می شد.

موفق باشید دوستان
آقا حالا واسه تموم کردن این بحث ها،‌خدایی این آرین بیچاره یک بازی گفت goty:دی حالا همه دارن استفاده میکننا:دی بابا کپی رایت داره:دی در ضمن من کاری ندارم:دی اگه geow3 رای نیاره دیگه حساب قیام های خونینی که راه میندازمو داشته باشید:دی

Fate2646
11-01-2012, 16:49
والا خیلی سخته انتخاب اما به نظرم همشون عالین و حق Dead Space 2 یکم ضاع شده البته سلیقه ای دیگه انصافا هوش مصنوعی ایش از خیلی از اینایی که رای اوردن بهتر بود البته خوب مولتی قوی نداشت

gap
11-01-2012, 16:54
والا خیلی سخته انتخاب اما به نظرم همشون عالین و حق Dead Space 2 یکم ضاع شده البته صلیقه ای دیگه انصافا هوش مصنوعی ایش از خیلی از اینایی که رای اوردن بهتر بود البته خوب مولتی قوی نداشت
موافقم:دی DS2 اولین بازی بود که هزارتایی کردم اچیومنتاشو:دی بعدش دنبال بقیه بازیها افتادم:دی خداییش بازی خیلی باحالی بود:دی یعنی اصن یه وضعی:دی ولی خب نظر سنجی ها فقط سلیقه هستش:دی در ضمن هوش مصنوعی Geow3 باز هم بهتر بود:دی

havas_1980
11-01-2012, 18:24
دوست ندارم وقتی این پست رو میدم دیگه هیچ گونه بحث اینچنینی رو تا پایان نظر سنجی های امسال تو تاپیک ها شاهد باشم... شوخی نداریم.

آقا جان چه ربطی داره؟طرف از بین این 5 6 تا بازی یکیشو بازی کرده خوشش اومده بعد اومده اینجا رای داده بهش. خوب این رای بر چه اساسیه؟یه همچین آدمی حق رای دادن داره؟...

...الان باز 2 3 تا از اون با فرهنگاش میان میگن یعنی تو از همه بهتر میدونی؟نه آقا ولی تک تک این بازیا رو بازی کردم طبق سلیقم میگم اول کیل زون بعد گیرز بعد کال آف بعد .... این سلیقمه حالا برا اینکه واقعیتم بفهمم میرم میانگین امتیازات و نقدا رو میبینم ببینم سلیقم در چه حد با واقعیت تناسب داره!شما میتونی بگی هر کسی که با تمامی بازی ها آشناتره بهتره بیاد شرکت کنه نه اینکه بیایی بگی اصلا حق نداره کسی که اصلا با همگی بازی ها آشنا نیست! پس تعیین تکلیف کردن نداریم.

اگه به حرف شماس پس منم میتونم بگم اکثریت این کسانی که رای دادن - چه تو این نظر نظرسنجی و چه تو 9 تا نظر سنجی دیگه - همگی رایشون هیچ گونه ارزشی نداره. چرا؟ چون حداقل یه بازی - مربوط به هر نظر سنجی - رو حتما بازی نکردن. ولی قطعا همچین حرفی رو نمیزنم.

این نظر سنجی متعلقه به اعضای این انجمنه که هر کدومشون هم دنباله رو پلتفرم یا پلتفرمهایی هستن. شما عشق به پلی استیشن داری - اونم با دوز بالا - با توجه به اون محل سکونت و امضات, بقیه هم که راه خودشون رو دارن. تو این انجمن از زیاد به کم بخواییم حساب کنیم, اول پی سی بازه. بعدش هم ایکس باکس باز و اخرشم پلی استیشن باز. حالا تقصیر ما نیست که پلی استیشن باز کم داریم که باعث میشه بازیهای مورد علاقه شما رای مناسب و دلخواه شما رو نیاره!... حرفمو با نقل قولی از شما تموم میکنم: "همیشه در حق انحصاری های پلی 3 ظلم شده ولی ایراد نداره اینجور چیزا که ارزش بازی رو نمیاره" خب... پس چرا این نظر سنجی ها رفت رو اعصابتون؟

ختم کلام. حالا اگه صحبتی هم دارین در پروفایل...

... اصلا این نظر سنجیا باید جور دیگه ای طراحی میشد که حالا بحث به اینجا کشیده نشه باید بهترین بازی ها در هر ژانر یک تاپیک جداگانه برای هر پلتفرم داشته باشه که مثلا کسایی که PS3 دارن یا Xbox360 دارن توی تاپیک خود پلتفرم به بازی ها رای بدن و نظرشونو بگن اگه اینجوری بود بحث به اینجا کشیده نمیشد.میتونست اینطوری هم باشه ولی خب خودت بیا همین تعداد نظر سنجی رو ضرب در 3 کن. نتیجه اش؟ حالا جدا از این حرف, اون طور که من دیدم, امسال از میون این همه سایت منتقد تنها سایتی که اینگونه عمل کرد فقط IGN بوده و بس... به هر حال رویه ایی که پیش گرفتیم برای ایجاد تاپیک های نظر سنجی امسال, رویه ای بوده که تمامی سایتها اونو اجرا کردن.

اگه هومان می دونست قراره این بلوا به پا بشه از اول بیخیالش می شد.تو از کجا میدونی آخه بشر؟ :31:

این موارد چیزی نیست که منو نا امید کنه. اصلا بیخیالش نمیشدم.
کارمون هنوز ادامه داره و تمومش می کنیم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B.3.S.T
12-01-2012, 00:27
الان متوجه نشدین این تیکه از پست هومان رو یا کلآ فازتون یه چیز دیگس می خواین بـــکِش بـــــکِش راه بندازین!!!؟

ختم کلام. حالا اگه صحبتی هم دارین در پروفایل...

shahin_mp3
14-01-2012, 15:37
فقط BF3 :40:

havas_1980
16-01-2012, 13:54
سرانجام برنده این نظر سنجی ...

مقام دوم : Gears of War 3

Abolfazl3007
16-01-2012, 13:59
بله خوب خدا رو شکر حق به حقدار رسید ...

من قبل اینکه بیام فکر میکردم چی بگم و از کی تشکر کنم ... :31::31: تو اسکار بیشتر حالتون رو میگیرم ! :31:

بازی جدایی SOAP از پرایس :31: ( الان خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم !:31: )

تبریک به همه ی دوستداران این بازی

CRIS Joon CR7
16-01-2012, 14:24
چیزی که از اول معلوم بود:46:
ولی من فکر میکردم BF3 دوم شه ولی Gears of War 3 هم عالی بود و اگه مولتی بود اوضاش بهترم میشد
ممنون از همه کسایی که شرکت کردند:11::11: