PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی جهت مشکل پلی 2

moslem47
30-12-2011, 22:37
سلام
یکی از دوستان پلی 2 خریده (سونی - مشکی) که اجرای بعضی از بازی ها بعد از گذشت مدتی قطع میشه.
مشکل چی می تونه باشه؟
moslem47
31-12-2011, 14:09
بالا......................................

alirezanas
31-12-2011, 16:40
سلام
یکی از دوستان پلی 2 خریده (سونی - مشکی) که اجرای بعضی از بازی ها بعد از گذشت مدتی قطع میشه.
مشکل چی می تونه باشه؟
شاید لنزش ضعیف باشه یا سی دی مشکل داره یا پردازندش مشکل داره

moslem47
01-01-2012, 14:39
راه دقیق تری برای پیدا کردن مشکلش نیست؟............

meyn
02-01-2012, 10:31
راه دقیق تری برای پیدا کردن مشکلش نیست؟............

سلام میشه بیشتر توضیح بدین؟ منظورتون از قطع شدن چیه؟ آیا خود بازی فریز میشه یا کنسول خاموش یا ریست میشه؟ آیا برای همه بازیها اين مشکل وجود داره؟

moslem47
02-01-2012, 13:43
سلام میشه بیشتر توضیح بدین؟ منظورتون از قطع شدن چیه؟ آیا خود بازی فریز میشه یا کنسول خاموش یا ریست میشه؟ آیا برای همه بازیها اين مشکل وجود داره؟
برای همه بازی ها این طور نیست مثلا برای یه بازی فوتبالی بعد از گذشت 15 دقیقه از بازی ریست می شد

meyn
02-01-2012, 17:15
برای همه بازی ها این طور نیست مثلا برای یه بازی فوتبالی بعد از گذشت 15 دقیقه از بازی ریست می شد

خوب، مشخص شد که ایراد از لنز دستگاه یا دیسک بازی نیست، چون اگه ایراد از لنز دستگاه بود یا بازی اجرا نمیشد (please insert playstation or playstation 2 format disc) یا وسط بازی گیر (فریز) میکرد. به احتمال زیاد ایراد از سخت افزار دستگاه هستش. چک کن ببین فن دستگاه کار میکنه؟ شاید داغ کردن دستگاه به دلیل کار نکردن فن علت ریست باشه. بهتره دستگاه رو برای تعمیر پیش یک متخصص ببری.

parsa hs
03-01-2012, 12:48
من هم ps2 دارم و این مشکل برام پیش اومده
اگر بازی اوریجینال نباشه (یعنی عکس بازی روی دیسک نباشه و بازی رایت شده باشه ) پس اشکال از بازی است:)

M.FBI
06-01-2012, 10:21
سلام
مشکل چی می تونه باشه؟
سلام دوست من
مشکل پلی2نیست مشکل ازبازی سای کنیدبازیهایی روبخرید کعکس روی سی دی لیزری باشه
باتشکر

---------- Post added at 10:21 AM ---------- Previous post was at 10:18 AM ----------

خوب، مشخص شد که ایراد از لنز دستگاه یا دیسک بازی نیست، چون اگه ایراد از لنز دستگاه بود یا بازی اجرا نمیشد (please insert playstation or playstation 2 format disc) یا وسط بازی گیر (فریز) میکرد. به احتمال زیاد ایراد از سخت افزار دستگاه هستش. چک کن ببین فن دستگاه کار میکنه؟ شاید داغ کردن دستگاه به دلیل کار نکردن فن علت ریست باشه. بهتره دستگاه رو برای تعمیر پیش یک متخصص ببری.

سلام دوست عزیز
من هم باشما موافقمبه احتمال زیاد ایراد از سخت افزار دستگاه هستش. چک کن ببین فن دستگاه کار میکنه
باتشکر

*لارا*
19-02-2015, 20:36
سلام دوست عزیز
من هم باشما موافقمبه احتمال زیاد ایراد از سخت افزار دستگاه هستش. چک کن ببین فن دستگاه کار میکنه
باتشکر[/QUOTE]
سلام، من نرم افزار pcxs2 دارم و وقتی میخوام بازی Rule of rose رو بازی کنم این اخطار رو میده. چیکار کنم؟

*لارا*
19-02-2015, 20:37
سلام دوست عزیز
باتشکر
سلام، من نرم افزار pcxs2 دارم و وقتی میخوام بازی Rule of rose رو بازی کنم این اخطار رو میده. چیکار کنم؟

x2x3
05-08-2015, 14:23

منم میخوام بازی کنم مینویسهplease insert a playstation or play stion2 format disc. یعنی مشکل از لنزمه /////؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟/