PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ایکس باکس اسلیم نو درایو 0225 (همایون)

hessam2006
29-12-2011, 13:42
سلام

دوستان من یه ایکس باکس اسلیم 250 یه هفته پیش از فروشگاه سونی در میدون توپ خونه از همایون خریدم ایشون گفتن درایو 0225 میدم که مشکلی نداشته باشه
یه مشکلی که از اولش هم بهش شک کردم این بود که بازی وقتی داخل دستگاه قرار میدی play dvd میزنه و دفعه اول وقتی تست کردن مشکل نداشت اوردیم خونه بعد از یه بازی
این مشکل به کلی خودشو نشون داد و همش play dvd می زنه و اصلا دیگه بازی اجرا نمیکنه
بردم پیش فروشنده دستگاه ( همایون ) میگه سریال دستگاه از بین رفته و میگه درست نمیشه میگه من کاری نمی تونم بکنم
آخه این انصاف ؟ با کلی امید و اطمینان دستگاه خریدم خراب !!!باید 540 تومن بندازیم دور

به نظر شما مشکل چیه ؟
کسی تا حالا به این مشکل بر خورده؟
میگه ماکروسافت اینجوری درست کرده تازگی ها مشکل دارن

arashpr9
29-12-2011, 17:25
سلام

دوستان من یه ایکس باکس اسلیم 250 یه هفته پیش از فروشگاه سونی در میدون توپ خونه از همایون خریدم ایشون گفتن درایو 0225 میدم که مشکلی نداشته باشه
یه مشکلی که از اولش هم بهش شک کردم این بود که بازی وقتی داخل دستگاه قرار میدی play dvd میزنه و دفعه اول وقتی تست کردن مشکل نداشت اوردیم خونه بعد از یه بازی
این مشکل به کلی خودشو نشون داد و همش play dvd می زنه و اصلا دیگه بازی اجرا نمیکنه
بردم پیش فروشنده دستگاه ( همایون ) میگه سریال دستگاه از بین رفته و میگه درست نمیشه میگه من کاری نمی تونم بکنم
آخه این انصاف ؟ با کلی امید و اطمینان دستگاه خریدم خراب !!!باید 540 تومن بندازیم دور

به نظر شما مشکل چیه ؟
کسی تا حالا به این مشکل بر خورده؟
میگه ماکروسافت اینجوری درست کرده تازگی ها مشکل دارن

دوست عزیز باید سوالاتو اینجا مطرح کنی
سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما اونطور که میگی تو مغازش بازی اجرا شده پس با این حساب یا بازی اورجینال بوده یا کپی
اگه اورجینال بوده یعنی اصلا کنسول شما کپی خور نبوده سرتون کلاه گذاشته , اگه کپی بوده بعنی کنسول کپی خور بوده
شما بازی رو که گذاشتید پیغام اپدیت داد؟ کی کنسول رو خریدی؟

IRAN_KING
29-12-2011, 20:03
شما به live وصل شدی ؟

hessam2006
02-01-2012, 11:04
نه اصلا دستگاه خام

---------- Post added at 11:04 AM ---------- Previous post was at 11:02 AM ----------

دوست عزیز باید سوالاتو اینجا مطرح کنی
سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما اونطور که میگی تو مغازش بازی اجرا شده پس با این حساب یا بازی اورجینال بوده یا کپی
اگه اورجینال بوده یعنی اصلا کنسول شما کپی خور نبوده سرتون کلاه گذاشته , اگه کپی بوده بعنی کنسول کپی خور بوده
شما بازی رو که گذاشتید پیغام اپدیت داد؟ کی کنسول رو خریدی؟
نه هیچ پیغامی نداد

بازی رو وقتی داخلش میزاری play dvd میزنه
وقتی هم داخل بازی میره بعد از 3 دقیقه کنسول هنگ میکنه باید خاموش روشن کنی

arashpr9
02-01-2012, 13:27
نه هیچ پیغامی نداد

بازی رو وقتی داخلش میزاری play dvd میزنه
وقتی هم داخل بازی میره بعد از 3 دقیقه کنسول هنگ میکنه باید خاموش روشن کنی

دوست گرامی بهت گفتم سوالات مربوط رو تاپیک خودش مطرح کن

konami-pes
05-01-2012, 21:28
داداش آقا همایون از هر لحاظ مورد تاییده و مطمئن باش بحث کلاه برداری و اینا نیست من چندین ساله هر چی کنسول خریدم از ایشون خریدم و به جز ایشون به کسی اطمینان ندارم.در مورد مشکلت هم در تایپکی که دوستان گفتن موضوع رو مطرح کن .یا حق

hessam2006
07-01-2012, 16:56
داداش آقا همایون از هر لحاظ مورد تاییده و مطمئن باش بحث کلاه برداری و اینا نیست من چندین ساله هر چی کنسول خریدم از ایشون خریدم و به جز ایشون به کسی اطمینان ندارم.در مورد مشکلت هم در تایپکی که دوستان گفتن موضوع رو مطرح کن .یا حق
مگه من نداشتم به ایشون منم 3 سال مشتری بودم

ولی دیگه همایون قدیم نیست

دوستان دستگاه برد درایوش به صورت ناشیانه ای کپی خور شده بود که از روز اول که از ایشون خریدم این مشکل داشت وایشون گردن نگرفتم مجبور به خرید برد جدید به قیمت 120 هزارتومن برای درایو شدم

دوستان حواستون باشه خرید میکنید

SamGun
19-01-2012, 13:40
مگه من نداشتم به ایشون منم 3 سال مشتری بودم

ولی دیگه همایون قدیم نیست

دوستان دستگاه برد درایوش به صورت ناشیانه ای کپی خور شده بود که از روز اول که از ایشون خریدم این مشکل داشت وایشون گردن نگرفتم مجبور به خرید برد جدید به قیمت 120 هزارتومن برای درایو شدم

دوستان حواستون باشه خرید میکنید

wow ! آخرین قیمتی که از برد داشتم 45 تومن بود !!