PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت های خیلی پرسرعت ایرانی

ashkan 261
28-12-2011, 21:25
سلام

احساس کردم سرعت اینترنتم نسبت به میانگین ایران خیلی بالاتره
عکس میذارم ، لطفا سرعت هاتونو قرار بدید ، با هم مقایسه داشته باشیم

وایرلس شرکت پرنیان هشتگرد ، با isp افرانت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توضیحات :
بطور رسمی میشه گفت که هیچ کاربر خانگی ای در ایران چنین سرعتی با دانلود نامحدود نداره ، مگر اینکه ماهیانه بین 1 میلیون تا یک میلیون و پانصد هزار تومان هزینه کنه ( صرف نظر از دانلود های محدود )
من از چند تا لینک استفاده میکنم که میانگین لینک های من 3 مگابایت هست ، گاهی وقتا که از isp افرانت استفاده میکنم سرعتم تا این حد بالا هست ، در مورد هزینه ها هم باید بگم که ، من انقدر برای این شرکت مشتری جورد کردم که مثل همکار به من اینترنت میدن و اگر الان سرعت من به 6-7 مگ رسیده همینجوری یرخی نبوده .

من سرور با پورت 1 گیگ هم دارم که بعضا سرعت اینترنت اون به 80 مگ هم میرسه اما توی آمریکاست و خب سروره ! پس اگر کسی میخواد تست بذاره از سرور نذاره ، برخی هم که سرعت اینترنتشون خیلی خیلی بالاس در حد 60 مگ ، هرگر توی خونه این سرعت رو ندارن ، اگر هم داشته باشن دلایل خاص خودش رو داره .

کسانی که سوال میکنن چطور میشه همچین سرعتی داشت :

1 به ازای هر مگابایت اینترنت نامحدود ماهانه حدود 500 هزار تومان پرداخت کنید
2 با شرکت اینترنتی دوست باشید تا به شما پنای بایند باز بدن
3 با روش های -- و دزدی اشنا باشید تا بتونید از سرعت های بالا استفاده کنید
4 از راه هایی مثل اینترنت ماهواره ای و خرید اکانت " برای دانلود " " بدون قدرت ارسال " استفاده کنید که هزینه بالایی داره

در آخر هم لازم به ذکره که سرعت بیشتر adsl ها در ایران 1 مگابایت هست و دلیلش اینه که دانلود کاربر زود به اتمام برسه ، اما اینترنت های با دانلود نامحدود نهایتا 512 هستن به طور میانگین .

sinaxex
28-12-2011, 21:46
دوست من تاپیک اسپید تست هست تو انجمن! فکر کنم زدن چنین تاپیکی بی مورد باشه(البته عذر میخوام نظر بنده بود)

به هر حال پست من از اسپم بیاد بیرون تست های امروز بنده رو مشاهده کنید تو تاپیک اسپد تست:

ashkan 261
28-12-2011, 23:00
زیاد سخت نگیر
اینی که شما داری اینترنت خونگیه یا شرکت هست ؟

این تاپیکو زدم که اینترنت های پرسرعت معری بشه اونجا کلی هست ، اما فکر نمیکنم شما برای مصرف خونگی این اینترنتو داشه باشید چون توی شرکت منم بالای 20 مگ تست میزنم

MILAD99
28-12-2011, 23:16
آقا این نت شما چجوریه که این هوا سرعت داره؟!!
میشه بگید از شرکت یا جای خاصیه؟ هزینش به چه شکل هست؟

Pejii
28-12-2011, 23:56
آقا، منم از اون 60 مگابیتی ها میخوام :31:

arashsard
29-12-2011, 02:21
این اینترنت زمانی به درد میخوره که نا محدود باشه.محدودش فایده نداره. البته پینگشم خوبه.شما اگه بخوای 10 تا پیج هم همزمان باز کنی با 60 کیلو بایت هم به راحتی کارت راه میوفته.وقتی شما در ماه مثلا محدود به 2 گیگ باشی روزی فوقش بتونی 150 مگ مصرف داشته باشه. از این 150 مگ 100 مگ شاید مصرف پیج باز کردن بشه.50 مگ واسه دانلود فایل. اون وقت شما بخوای این 50 مگ رو چه با سرعت 60 کیلو و چه با سرعت 600 کیلو دانلود کنی شاید تفاوت زمانیش خیلی نباشه مثلااز 2 3 دیقه بشه 20 دیقه.دانلود بسیار بالا زمانی ارزش داره که سرویس نا محدود باشه. شما اگه اون سرعت 60 مگابیت هم داشته باشی ولی محدود باشی چه فایده داره؟؟؟!!!!!

MILAD99
29-12-2011, 15:16
این اینترنت زمانی به درد میخوره که نا محدود باشه.محدودش فایده نداره. البته پینگشم خوبه.شما اگه بخوای 10 تا پیج هم همزمان باز کنی با 60 کیلو بایت هم به راحتی کارت راه میوفته.وقتی شما در ماه مثلا محدود به 2 گیگ باشی روزی فوقش بتونی 150 مگ مصرف داشته باشه. از این 150 مگ 100 مگ شاید مصرف پیج باز کردن بشه.50 مگ واسه دانلود فایل. اون وقت شما بخوای این 50 مگ رو چه با سرعت 60 کیلو و چه با سرعت 600 کیلو دانلود کنی شاید تفاوت زمانیش خیلی نباشه مثلااز 2 3 دیقه بشه 20 دیقه.دانلود بسیار بالا زمانی ارزش داره که سرویس نا محدود باشه. شما اگه اون سرعت 60 مگابیت هم داشته باشی ولی محدود باشی چه فایده داره؟؟؟!!!!!
قطعا حق با شماست و البته ما فرض رو بر این گرفتیم که سرویس ایشون نامحدود هست و اگر هم محدود باشه شبانه و روزانش هم قاعدتا نباید تفاوت آنچنانی داشته باشه!
من هم در دانشگاه با سیستم لیچ اختصاصی تونستم به این سرعت برسم ولی دانشگا بود دیگه!!

Alone-Star
29-12-2011, 16:41
اینترنت در خانه مثل بقیه هست ، پیشاپیش گفتم کسی حسودیش نشه ; -)
ویرایش: این تست را هم الان گرفتم

seda_19332
29-12-2011, 16:59
سلام ببخشيد ميخواستم بدونم از بين خطوط اينترنت خط مخابرات بهتره يا شاتل؟

darvish1900
29-12-2011, 17:24
داداش امضا منو ببین فکر نکن فقط خودتی. تازه آپلودم از شما بیشتر

Alone-Star
29-12-2011, 18:04
داداش امضا منو ببین فکر نکن فقط خودتی. تازه آپلودم از شما بیشتر
عزیزم من که نگفتم کسی دیگه دسترسی نداره ;- )
درضم این نت مال من نیست که بخوام قمپزشو در کنم ، لینک کردم همه ببینند چطوری این نت ها رو نفله میکنند و مردم رو در حسرت گذاشتند. ( گفتم کسی حسودیش نشه بخاطر همین D : )

تست شما از VPS هست یا نت داخلی ؟ نامش ناآشناست.

شب خوش.

sinaxex
29-12-2011, 19:05
اینترنت در خانه مثل بقیه هست ، پیشاپیش گفتم کسی حسودیش نشه ; -)
ویرایش: این تست را هم الان گرفتم

این تستی که گذاشتی دوست من پهنای باند متفارن نیست! از امثال چنین تست هایی توی دانشگاه های کشور بسیار زیاد است!!!

ashkan 261
29-12-2011, 20:18
برای من نا محدوده
مخصوص خونه هم هست ، دوستانی که لینک کش میرن یا از توی isp تست میذارن نامردیه که بگن اینترنت خودشونه

Farshid72
29-12-2011, 20:32
سلام

احساس کردم سرعت اینترنتم نسبت به میانگین ایران خیلی بالاتره
عکس میذارم ، لطفا سرعت هاتونو قرار بدید ، با هم مقایسه داشته باشیم

وایرلس شرکت پرنیان هشتگرد ، با isp افرانت

این دیگه چه پینگیه ؟؟؟ سایتم میاره ؟

ashkan 261
29-12-2011, 20:36
متوجه منظور شما نشدم ، این پینگ هم خوبه ، دیگه کمتر ازین نهایتا به 10 میرسه

arashsard
29-12-2011, 22:04
برای من نا محدوده
مخصوص خونه هم هست ، دوستانی که لینک کش میرن یا از توی isp تست میذارن نامردیه که بگن اینترنت خودشونه

حتما پول هنگفتی هم میدی؟؟؟ چون غیر از مخابرات که معمولا سرویسای نامحدودش ارزونتره تازه اونم به اندازه سرعتی که گرفتی دانلود میده مثلا 512 کیلوبیت همون سرعت 64 دانلود میده.الان سرویس نامحدود 2 مگ شرکتهای دیگه ماهانه بالای 200 تمن ماهیانه هست.کمه کمش200 250 تمن در ماه پول میدی.نه؟

sinaxex
29-12-2011, 22:29
برای من نا محدوده
هزینه ایی که ماهانه میکنید رو هم لطفا بفرمایید! وگرنه الان چیز غیر طبیعی نیست که تو ایران هر چقدر پول بدی همون قدر هم پهنای باند بهت میدند!!

ashkan 261
29-12-2011, 22:30
توی تاپیک اول توضیح دادم
این سرعت بیشتر از 200 تومنه ، 200 تومن مال 512 نامحدود هست

Electronic-Arts
29-12-2011, 22:41
توی تاپیک اول توضیح دادم
ممکنه بپرسم که سرعت 6 مگابیت با هزینه ماهیانه حدود 3 میلیون تومان برای شما چه سودی داره؟

sinaxex
29-12-2011, 23:52
توی تاپیک اول توضیح دادم
512 نامحدود ماهی 200 تومان بعد با این سرعت؟
دو حالت بیشتر نداره یا از جایی که سرویس میگیرد اطلاعات کافی ندارند و خوب نمیتونند یوزر هاشون رو کانفیک کنند و یا...(بماند) - بنده با اطلاعاتی که در ضمینه پهنای باند دارم 512 نامحدود برای ای اس پی ها به قیمت 70 هزار تومان برای مصرف کننده در میاد(دقت کنید مصرف کننده) - : 512 نامحدود با سرعت دانلود 60 تا 70 کیلوبیت
اما اینی که شما گذاشتی اگر نامحدود باشه سرویس 512 نیست! اگر محدودیت دانلود و ترافیک داشته باشید ممکنه 512 باشه!
اما مورد دیگر در مورد قیمت 200 هزار تومان شرکت ارائه دهنده اینترنتی بهتون 2 مگ با پهنای باند نامتقارن میده وگرنه 2 مگ با پهنای باند متقارن میشه ماهی 700 هزار تومان! در مورد دیگر اگر پهنای باند اتون 6 مگ باشه در بهترین قیمت میشه 2 میلیون تومان(پهنای باند متقارن) که تا به حال هیچ ارائه دهنده اینترنتی در کشور مجوز ارائه سرعت بالاتر از 4 مگ رو برای یوزر نداره و بالای 4 مگ حتما به صورت متقارت و تحت عنوان لینک پهنای باند و با مجوز بنا به مورد استفاده طرف قرار داد میسر هست
اینکه پرسیدم چقدر هزینه میکنید برای رفع ابهام خودم بود که رفع نگردید! شما دقیقا چه مقدار هزینه میکنید با چه عنوان سرویسی؟

mahyarSAMSUNG
30-12-2011, 18:22
ممکنه بپرسم که سرعت 6 مگابیت با هزینه ماهیانه حدود 3 میلیون تومان برای شما چه سودی داره؟

والاااا همینو بگو ... :31:

ashkan 261
30-12-2011, 20:44
512 نامحدود ماهی 200 تومان بعد با این سرعت؟
دو حالت بیشتر نداره یا از جایی که سرویس میگیرد اطلاعات کافی ندارند و خوب نمیتونند یوزر هاشون رو کانفیک کنند و یا...(بماند) - بنده با اطلاعاتی که در ضمینه پهنای باند دارم 512 نامحدود برای ای اس پی ها به قیمت 70 هزار تومان برای مصرف کننده در میاد(دقت کنید مصرف کننده) - : 512 نامحدود با سرعت دانلود 60 تا 70 کیلوبیت
اما اینی که شما گذاشتی اگر نامحدود باشه سرویس 512 نیست! اگر محدودیت دانلود و ترافیک داشته باشید ممکنه 512 باشه!
اما مورد دیگر در مورد قیمت 200 هزار تومان شرکت ارائه دهنده اینترنتی بهتون 2 مگ با پهنای باند نامتقارن میده وگرنه 2 مگ با پهنای باند متقارن میشه ماهی 700 هزار تومان! در مورد دیگر اگر پهنای باند اتون 6 مگ باشه در بهترین قیمت میشه 2 میلیون تومان(پهنای باند متقارن) که تا به حال هیچ ارائه دهنده اینترنتی در کشور مجوز ارائه سرعت بالاتر از 4 مگ رو برای یوزر نداره و بالای 4 مگ حتما به صورت متقارت و تحت عنوان لینک پهنای باند و با مجوز بنا به مورد استفاده طرف قرار داد میسر هست
اینکه پرسیدم چقدر هزینه میکنید برای رفع ابهام خودم بود که رفع نگردید! شما دقیقا چه مقدار هزینه میکنید با چه عنوان سرویسی؟

نه من عرض کرردم که توی تاپیک اول توضیح دادم ، همونجارو ویرایش کردم و توضیحاتم دادم که بچه های دیگه دچار مشکل نشن
من اطلاعاتم تو ان زمینه نسبتا کامله و از همه قیمت ها و شرکت ها با خبر هستم چون به نوعی بازاریاب اینترنت هستم و با همه تعرفه های بیشتر شرکت ها و امکاناتشون آشنا هستم
شما تاپیک اولو بخونی متوجه منظورم میشی

aliani
30-12-2011, 21:09
دوستان بد نبود از سرورهای خارجی مثل گوگل و غیره هم پینگ میگرفتن سرعتهای پایین که اکثر isp یهای ایرانی پینگشون از 200 پایینتر نمیاد ! در حالی که کشورهای دیگه اکثرا پینگاشون از 20 تا 60 70 ه

---------- Post added at 09:09 PM ---------- Previous post was at 09:06 PM ----------

من اطلاعاتم تو ان زمینه نسبتا کامله و از همه قیمت ها و شرکت ها با خبر هستم چون به نوعی بازاریاب اینترنت هستم و با همه تعرفه های بیشتر شرکت ها و امکاناتشون آشنا هستم

شما که آشنایی ممنون میشم بگید کدوم شرکت پایینترین پینگ رو ارائه میده من خودم یه شرکت پیدا کردم پینگ گوگلش 120 بود !!! ولی خب بیشتر از 2 3 منطقه تهران سرویس ارائه نمیداد :|

arashsard
30-12-2011, 21:13
نه من عرض کرردم که توی تاپیک اول توضیح دادم ، همونجارو ویرایش کردم و توضیحاتم دادم که بچه های دیگه دچار مشکل نشن

میگم خیلی پولداری نه؟؟؟؟ ما که والا واسه نتمون ماهی 7 تمن هزینه میکنیم اونم کلی جونمون بالا میاد پولشو میدیم.:31::31:

arashsard
30-12-2011, 21:22
دوستان بد نبود از سرورهای خارجی مثل گوگل و غیره هم پینگ میگرفتن سرعتهای پایین که اکثر isp یهای ایرانی پینگشون از 200 پایینتر نمیاد ! در حالی که کشورهای دیگه اکثرا پینگاشون از 20 تا 60 70 ه

---------- Post added at 09:09 PM ---------- Previous post was at 09:06 PM ----------

شما که آشنایی ممنون میشم بگید کدوم شرکت پایینترین پینگ رو ارائه میده من خودم یه شرکت پیدا کردم پینگ گوگلش 120 بود !!! ولی خب بیشتر از 2 3 منطقه تهران سرویس ارائه نمیداد :|

پینگ گوگل 120 130 با چیز پی ان؟؟؟ دوست من الان هر چی میخوای پینگ بگیری با چیز پی ان مهمه. الان همین سرعت 6 مگابیت رو ببین وقتی چیز پی ان روش اعمال میشه 100 کیلو بیت هم نمیشه.والا من از نتم از راضیم به شرطی که هیچ سایتی شیلتر نباشه. من میخوام یه فیلم آنلاین ییینم والا نمیتون. الان من میخواستم چنتا عکس ببینم باورت میشه گوگل ایمیج رو زدم از نزدیک مثلا 500 600 تا عکس ممکن فقط 12 تا باز بود؟؟؟ چیز پی ان که متصل کردم اصلا هیچ عکسی نتونستم ببینم.اینقد سرعت کم شد!!! اصلا عملا اینترنت توو ایران با این کاراشون شده بی معنی.والا شده بی معنی!!!! به کی باید بگیم آخه؟؟؟؟؟؟ بابا فقط یاد گرفتیم بگیم پینگ این شرکته خوبه.پینگ تمام شرکتا خوبه.اصلا به نظر من پینگ زیر 300 خیلی خوبه. اما وقتی یه چیز پی ان میاد روش گند میشه.اون وقته که حرص آدمو در میاره...

ashkan 261
30-12-2011, 21:37
میگم خیلی پولداری نه؟؟؟؟ ما که والا واسه نتمون ماهی 7 تمن هزینه میکنیم اونم کلی جونمون بالا میاد پولشو میدیم.

نه دوست من ، من ابتدا برای 128 ماهی 30 تومن میدادم ، آنتن وایرلس من 300 تومن بود من برای شرکت سایت ساختم بهم یه آنتن مجانی دادن ، کم کم از همین نت براشون مشتری جور کردم و کم کمهم سرعتم بالا رفت هم نتم مجانی شد

ما که آشنایی ممنون میشم بگید کدوم شرکت پایینترین پینگ رو ارائه میده من خودم یه شرکت پیدا کردم پینگ گوگلش 120 بود !!! ولی خب بیشتر از 2 3 منطقه تهران سرویس ارائه نمیداد :|

احتمالا شما اهل بازی آنلاین هستی که پینگ میخوای
خوب پینگ به اتصالات شما هم بستگی داره ، میتونی امتحان کنی ، اگر adsl داری بدون اسپیلتور و با اتصالات نامنظم پینگ بگیر ، و با حالت نرمال مقایسه کن تا ببینی چه تفاوتی داره
اگر به این نتیجه رسیدی باید بجای adsl از سرویس وایمکث یا وایرلس استفاده کنی ، برای تست هم میتونی از کسای که دارن استعلام بگیری ، من شرکت شاتل یا افرانت رو پیشنهاد میکنم چون این شرکت ها بدون واسطه هستن شاید گرون تر باشن اما کیفیت ویرلسشون عالیه

پینگ گوگل 120 130 با چیز پی ان؟؟؟ دوست من الان هر چی میخوای پینگ بگیری با چیز پی ان مهمه. الان همین سرعت 6 مگابیت رو ببین وقتی چیز پی ان روش اعمال میشه 100 کیلو بیت هم نمیشه

من با l2tp یا ساکس پرو-کسی با سرعت بالا دانلود میکنم و مشکلی وجود نداره

arashsard
30-12-2011, 21:43
این پینگ من بدون چیز پی ان

همیشه هم ثابته

ولی وقتی چیز پی ان میزاری داغون میشه

---------- Post added at 10:43 PM ---------- Previous post was at 10:42 PM ----------

نه دوست من ، من ابتدا برای 128 ماهی 30 تومن میدادم ، آنتن وایرلس من 300 تومن بود من برای شرکت سایت ساختم بهم یه آنتن مجانی دادن ، کم کم از همین نت براشون مشتری جور کردم و کم کمهم سرعتم بالا رفت هم نتم مجانی شد

احتمالا شما اهل بازی آنلاین هستی که پینگ میخوای
خوب پینگ به اتصالات شما هم بستگی داره ، میتونی امتحان کنی ، اگر adsl داری بدون اسپیلتور و با اتصالات نامنظم پینگ بگیر ، و با حالت نرمال مقایسه کن تا ببینی چه تفاوتی داره
اگر به این نتیجه رسیدی باید بجای adsl از سرویس وایمکث یا وایرلس استفاده کنی ، برای تست هم میتونی از کسای که دارن استعلام بگیری ، من شرکت شاتل یا افرانت رو پیشنهاد میکنم چون این شرکت ها بدون واسطه هستن شاید گرون تر باشن اما کیفیت ویرلسشون عالیه

من با l2tp یا ساکس پرو-کسی با سرعت بالا دانلود میکنم و مشکلی وجود نداره

ببخشید میشه یه عکس بزارید از سایت youtube بزارید که ببینم دانلودتون چقدر هست

aliani
30-12-2011, 21:52
پینگ گوگل 120 130 با چیز پی ان؟؟؟ دوست من الان هر چی میخوای پینگ بگیری با چیز پی ان مهمه. الان همین سرعت 6 مگابیت رو ببین وقتی چیز پی ان روش اعمال میشه 100 کیلو بیت هم نمیشه.والا من از نتم از راضیم به شرطی که هیچ سایتی شیلتر نباشه. من میخوام یه فیلم آنلاین ییینم والا نمیتون. الان من میخواستم چنتا عکس ببینم باورت میشه گوگل ایمیج رو زدم از نزدیک مثلا 500 600 تا عکس ممکن فقط 12 تا باز بود؟؟؟ چیز پی ان که متصل کردم اصلا هیچ عکسی نتونستم ببینم.اینقد سرعت کم شد!!! اصلا عملا اینترنت توو ایران با این کاراشون شده بی معنی.والا شده بی معنی!!!! به کی باید بگیم آخه؟؟؟؟؟؟ بابا فقط یاد گرفتیم بگیم پینگ این شرکته خوبه.پینگ تمام شرکتا خوبه.اصلا به نظر من پینگ زیر 300 خیلی خوبه. اما وقتی یه چیز پی ان میاد روش گند میشه.اون وقته که حرص آدمو در میاره...

من برای بازی آنلاین میگم وگرنه برای صفحه باز کردن و دانلود پینگ آنچنان تاثیری نداره در مورد چیز پی ان هم من الان دارم با سرعت 60 Kb دانلود میکنم و مشکلی نداره

arashsard
30-12-2011, 22:11
من برای بازی آنلاین میگم وگرنه برای صفحه باز کردن و دانلود پینگ آنچنان تاثیری نداره در مورد چیز پی ان هم من الان دارم با سرعت 60 Kb دانلود میکنم و مشکلی نداره

من که کلا بازی آنلاین نمیکنم. اصلا هم با چیز پ=ی ان نمیتونم فیلم آنلاین ببینم.همش قطعو وصل میشه.دانلودمم با چیز پی ان خیلی نوسان داره.همش هم دورو بره 20 30 میگرده:13::13:

iload
30-12-2011, 22:37
سلام

کاری نداره منم با فتوشاپ و یه تست از سرور کانادام یه عکس به شما بدم . این رفتار درست نیست آدم احساس میکنه کمبود توجه دارید !

بعدشم الان من 512 نامحدود از خود مخابرات گرفتم ماهی 19 هزار تومن که اگه 1 مگ میگرفتم میشد 25 هزار تومن و 2 مگشم میشه 37 هزار تومن این 6 مگ که نهایتش 200 بیشتر خرج نداره . ! چرا اینقدر بزرگش میکنید ؟!

SevenCity
30-12-2011, 23:06
از این دس تبلیغات زیاد شده تو فروم ها جالبیش اینجاس که همشون هم یه داستان میبافن که البته این یکی خیلی صادقه و خودش داره میگه بازاریابو مشتری جمع کنه
ویرایش:
اها اون یکی هم همینجاس :31:

ashkan 261
31-12-2011, 19:53
بعدشم الان من 512 نامحدود از خود مخابرات گرفتم ماهی 19 هزار تومن که اگه 1 مگ میگرفتم میشد 25 هزار تومن و 2 مگشم میشه 37 هزار تومن این 6 مگ که نهایتش 200 بیشتر خرج نداره . ! چرا اینقدر بزرگش میکنید ؟!

به هر حال ما تو کارشیم ، شما فقط مصرف کننده ای ، سرویس من توی تهران زیر 1 میلیون وجود نداره

از این دس تبلیغات زیاد شده تو فروم ها جالبیش اینجاس که همشون هم یه داستان میبافن که البته این یکی خیلی صادقه و خودش داره میگه بازاریابو مشتری جمع کنه
ویرایش:
اها اون یکی هم همینجاس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شخصیت داشته باش وگرنه گوزپیچ کردنت کاری برام نداره

ashkan 261
04-01-2012, 15:14
ببخشید میشه یه عکس بزارید از سایت youtube بزارید که ببینم دانلودتون چقدر هست

neopersia
04-01-2012, 17:00
من تقریباً همه این تاپیک رو خوندم ولی دقیقاً متوجه نشدم که هدفش چیه؟!
تاپیک زدید که بگید سرعت اینترنت من خوبه؟! یا اینکه هدف تاپیک اثبات کیفیت اون isp بوده؟

اگر اولیه که برای تست سرعت تاپیک داریم و باید در همونجا ادامه بدید
در مورد دومی هم به دلیل اینکه تبلیغات خلاف قوانین انجمن هست و همینطور خیلی وقتها تبلیغاتی که در انجمنها میشه به ضرر کاربر نهایی تموم میشه ادامه تاپیک مجاز نیست!

تاپیک موقتاً قفل میشه. اگر هدف موجهی داره تا قبل از انتقال به ترش پیام بدید که باز شه