PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Hiweb / شرکت های وب

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

ehsan30
28-12-2011, 20:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نام شرکت:
های وب

سرویس های مورد بحث در تاپیک:
اینترنت پرسرعت ADSL2+

تعرفه ها:

مناطق تحت پوشش:

اکانتینگ شرکت:

اخبار شرکت:

تماس با شرکت:
و

وب سایت شرکت:

M i L @ D
31-12-2011, 13:28
سلام دوستان...

من امشب سرعتم رو از 256 به 512 ارتقا دادم... ولی سرعت دانلود همون 30KB/s مونده !
زنگ زدم به پشتیبانی، میگن مشکل از طرف ما نیست و کلی چرت و پرت...
گفت از سرور مایکروسافت دانلود کن، کردم، همون بود !
گفت با یه نرم افزار دیگه دانلود کن، کردم، همون بود !
آخر سر گفت با یه سیستم دیگه دانلود کن، گفتم فردا !

حالا یه سوال از شما... من میرم تو بخش تنظیمات مودم، این رو نشون میده :

Line Rate - Upstream (Kbps): 254
Line Rate - Downstream (Kbps): 255

این ربطی به قضیه داره؟!
تا جایی که تو نت خوندم و معنی اینا نشون میده، ربط داره، ولی وقتی اینو برای پشتیبانی خوندم، گفت شما دارید مشخصات مودم رو فقط میخونید... واسه همین بیخیال شدم !

حالا ممنون میشم شما راهنمایی کنید... !

از همین شرکت هم نت میگیرم !

sinaxex
31-12-2011, 17:37
سلام دوستان...

من امشب سرعتم رو از 256 به 512 ارتقا دادم... ولی سرعت دانلود همون 30KB/s مونده !

این ربطی به قضیه داره؟!
تا جایی که تو نت خوندم و معنی اینا نشون میده، ربط داره، ولی وقتی اینو برای پشتیبانی خوندم، گفت شما دارید مشخصات مودم رو فقط میخونید... واسه همین بیخیال شدم !

بله دیگه قطعا ربط داره دوست من! شما زنگ بزن پشتیبانی بگو ربطی به سیستم من نداره تو مودم ام دان استریم ام همون اشتراک قبلی ایم هست!
البته یک بار مودم رو خاموش و روشن کنید اگر دان استریم اتون 512 نشد حتما زنگ بزنید به پشتیبانی

ehsan30
31-12-2011, 21:47
سلام دوستان...

این ربطی به قضیه داره؟!

نمی دونم،از این ماه که سیستمشون تغییر کرده و خرید مستقیم از خودشون شده که کلی افت کیفیت
داشته،من که راضی نیستم،ماه های قبل کلی دانلود داشتیم،ولی این ماه :41: من سرعته دانلودم تا
شصت کیلو بایت هم میره،اما نمی دون چرا دانلود رایگان شبانه که میزارم،صبح که بلند میشم میبینم
نهایتش 400 مگابایت دانلود کرده،چندتا از دوستانم هم از این شرکت ADSL دارند،اونها هم ناراضی هستند
یکیشون که کلی زنگ زده پشتیبانی و فقط چرت و پرت تحویلش دادند:41::13:

بای

M i L @ D
31-12-2011, 22:14
بله دیگه قطعا ربط داره دوست من! شما زنگ بزن پشتیبانی بگو ربطی به سیستم من نداره تو مودم ام دان استریم ام همون اشتراک قبلی ایم هست!
البته یک بار مودم رو خاموش و روشن کنید اگر دان استریم اتون 512 نشد حتما زنگ بزنید به پشتیبانی مرسی دوست عزیز... همینکارو کردم، آخرش مشکل از طرف اونا بود و درستش کردن !
فقط جالبه که یه سوال دیگه ازشون داشتم این بود که سایت گوگل فقط با V-N برای من باز میشه و اونا گفتن مشکل از سایت گوگل هستش ! ( :18: ) دیگه نشد چیزی بگم...

نمی دونم،از این ماه که سیستمشون تغییر کرده و خرید مستقیم از خودشون شده که کلی افت کیفیت
داشته،من که راضی نیستم،ماه های قبل کلی دانلود داشتیم،ولی این ماه :41: من سرعته دانلودم تا
شصت کیلو بایت هم میره،اما نمی دون چرا دانلود رایگان شبانه که میزارم،صبح که بلند میشم میبینم
نهایتش 400 مگابایت دانلود کرده،چندتا از دوستانم هم از این شرکت ADSL دارند،اونها هم ناراضی هستند
یکیشون که کلی زنگ زده پشتیبانی و فقط چرت و پرت تحویلش دادند:41::13:

بای

بله... تو این یه ماه واقعا اذیت کردن!
هر روز یه مشکل جدید بود... !
و بنظر من بزرگترین مشکلی که فعلا وجود داره نبود اینترنت نامحدود هستش که پشتیبانی گفت تا یه ماه آینده درست میشه ! ( چون واقعا اینترنت محدود کفایت نمیده، فقط دیروز 1 گیگ و نیم مصرف کردم )
واسه دانلود شبانه هم که توجه نکردم، ولی از امشب یه نگاهی بهش میندازم !
سرعتتون چند هستش؟ من 512 تا 2مگ ـه !
بعضی وقت های رو 30 گیر میکنه و بعضی وقت ها از 100 پایین نمیاد ! : دی
خلاصه در کل این یه ماه رو بدجوری گند زدن و امیدوارم تو ماه آینده همه چی درست بشه !

ehsan30
01-01-2012, 11:12
سلام

مرسی دوست عزیز... همینکارو کردم، آخرش مشکل از طرف اونا بود و درستش کردن !
فقط جالبه که یه سوال دیگه ازشون داشتم این بود که سایت گوگل فقط با V-N برای من باز میشه و اونا گفتن مشکل از سایت گوگل هستش ! ( :18: ) دیگه نشد چیزی بگم...

بله... تو این یه ماه واقعا اذیت کردن!
هر روز یه مشکل جدید بود... !
و بنظر من بزرگترین مشکلی که فعلا وجود داره نبود اینترنت نامحدود هستش که پشتیبانی گفت تا یه ماه آینده درست میشه ! ( چون واقعا اینترنت محدود کفایت نمیده، فقط دیروز 1 گیگ و نیم مصرف کردم )
واسه دانلود شبانه هم که توجه نکردم، ولی از امشب یه نگاهی بهش میندازم !
سرعتتون چند هستش؟ من 512 تا 2مگ ـه !
بعضی وقت های رو 30 گیر میکنه و بعضی وقت ها از 100 پایین نمیاد ! : دی
خلاصه در کل این یه ماه رو بدجوری گند زدن و امیدوارم تو ماه آینده همه چی درست بشه !

منم این مشکل گوگل را دارم،خیلی برام عجیبه :دی

سرعت اینترنت من 128 تا 512 هستش که روزها معمولا روی 60 هستش و بعضی از مواقع میره
روی 100 و خورده ای،ولی ساعت دو به بعد کم میشه،امروز صبح ساعت 6:20 بود فکر کنم،نگاه
کردم،که فکر کنم روی 40 الی 50 بود،ولی خدا وکیلی توی این چند روزه،فقط دیشب و یک شب دیگه
بود تونستم خوب دانلود کنم :( منم می خواستم از اول نامحدود بگیرم که زنگ زدم پشتیبانی که گفتند
سرویس نامحدود نمیدهیم،خدا کنه زودتر راه بیافته :دی

بای

ehsan30
04-01-2012, 10:52
ویرایش:

سلام

آقا معلوم نیست توی این شرکت دارند چیکار می کنند؟!یک شب تا صبح سیستم را روشن
بگذار،صبح هم بیا ببین 400 مگ هم دانلود نکردی؟! :19: :13:

بای

واقعا دیگه شورشو در آوردند،هر شب داره کمتر از شب قبل دانلود می کنه،دیشب 300 مگ هم دانلود
نکرده،کسی راه حلی نداره؟فکر نکنم تلفن زدن فایده ای داشته باشه؟!با تشکر.

بای

j-f
25-01-2012, 16:59
چند سوال:

آیا واقعا ترافیک در صورت تمدید مجدد به دوره بعد منتقل می شود؟
نحوه ی تغییر سرویس و شارژ مجدد بصورت آنلاین است؟

داون استریم و سرعت دانلود سرویس های
128 / 128
Up to
512 / 512
چقدر است؟ و آیا شبانه رایگان دارند؟ (سرعت شبانه محدود می شود؟)
(مثلا سرویس ADIN10 شش ماهه با قیمت 45 هزار تومان و 18+3 گیگ ترافیک (یه جورایی میشه گفت قیمتش نصف eco128-1 شاتله))

در مورد سرویس های
512 / 512
Up to
896 / 2048
چطور؟

ehsan30
26-01-2012, 22:58
سلام

چند سوال:

آیا واقعا ترافیک در صورت تمدید مجدد به دوره بعد منتقل می شود؟
نحوه ی تغییر سرویس و شارژ مجدد بصورت آنلاین است؟

داون استریم و سرعت دانلود سرویس های
128 / 128
Up to
512 / 512
چقدر است؟ و آیا شبانه رایگان دارند؟ (سرعت شبانه محدود می شود؟)
(مثلا سرویس ADIN10 شش ماهه با قیمت 45 هزار تومان و 18+3 گیگ ترافیک (یه جورایی میشه گفت قیمتش نصف eco128-1 شاتله))

در مورد سرویس های
512 / 512
Up to
896 / 2048
چطور؟

والا قبلا که نبود،یعنی از ماه قبل که مقداری از حجمم مونده بود صفر شد،شاید از این به بعد این جوری شده
باشه؟!
من سرعتم 128 تا 512 هستش که روزها به 170 کیلو بایت هم میرسه،ولی شب ها که از ساعت 2 تا 8 صبح
رایگانه بیدار نبودم تا ببینم سرعت چقدره؟!

بای

smagoli
31-01-2012, 03:30
دوستان قطعی نداره؟؟؟
پینگش چطوره؟؟

کسی 4 mg نداره از این شرکت؟؟

شبانه خیلی افت میکنه؟؟

لطفا جواب بدید!! فوریه کارم!!!

ehsan30
01-02-2012, 10:39
سلام

مثل این که توی این انجمن من فقط از این شرکت ADSL دارم :دی

دوستان قطعی نداره؟؟؟
پینگش چطوره؟؟

کسی 4 mg نداره از این شرکت؟؟

شبانه خیلی افت میکنه؟؟

لطفا جواب بدید!! فوریه کارم!!!

قطعی که داره،اما زیاد نیست.

نوسان زیاد داره،یک روز پینگش خوبه،یک روز نه؟!

از وقتی که از زیر نظر نمایندگی خارج شدیم و مستقیم زیر نظر شرکت رفتیم،سرعت دانلود شبانه
خیلی کم شده.

بای

smagoli
02-02-2012, 13:50
سلام

مثل این که توی این انجمن من فقط از این شرکت ADSL دارم :دی

قطعی که داره،اما زیاد نیست.

نوسان زیاد داره،یک روز پینگش خوبه،یک روز نه؟!

از وقتی که از زیر نظر نمایندگی خارج شدیم و مستقیم زیر نظر شرکت رفتیم،سرعت دانلود شبانه
خیلی کم شده.

بای

چه عجب یکی جواب داد :D

شما شاتل داشتی؟؟

سرعت دانلود شبانش کم شده یعنی چقدر شده مثلا؟؟

در مجموع چطور ارزیابی میکنی؟؟
بگیرم از این شرکت یا نه؟؟

شاتل تو شب خیلی ازیتم میکنه!!!!

ehsan30
02-02-2012, 15:07
سلام

چه عجب یکی جواب داد :D

شما شاتل داشتی؟؟

سرعت دانلود شبانش کم شده یعنی چقدر شده مثلا؟؟

در مجموع چطور ارزیابی میکنی؟؟
بگیرم از این شرکت یا نه؟؟

شاتل تو شب خیلی ازیتم میکنه!!!!

نه من تا حالا شاتل نداشتم.

مثلا یک شب 200 مگ دانلود می کنه یک شب 300 مگ،البته تا 600 مگ هم فکر کنم دانلود داشته.

من که راضیم،کارمو راه می اندازه،اگر که دانلودش شبانش درست میشد بهتر بود.
هر جور خودت می دونی،قیمتهاش که بهتر و مناسب تر شده.

بای

smagoli
03-02-2012, 00:40
سلام

نه من تا حالا شاتل نداشتم.

مثلا یک شب 200 مگ دانلود می کنه یک شب 300 مگ،البته تا 600 مگ هم فکر کنم دانلود داشته.

من که راضیم،کارمو راه می اندازه،اگر که دانلودش شبانش درست میشد بهتر بود.
هر جور خودت می دونی،قیمتهاش که بهتر و مناسب تر شده.

بای

شما چه سرعتی دارین؟؟

ehsan30
03-02-2012, 22:16
سلام

شما چه سرعتی دارین؟؟

سرعت من طبق طبقه بندی شرکت 128 تا 512 کیلوبایت می باشد.

j-f
23-02-2012, 08:26
لطفاً یه speedtest قرار دهید با ذکر نام سرویس.

j-f
11-03-2012, 10:29
کسی نیست که از این شرکت "512 تا 2048" داشته باشه؟
قیمت هاش که خیلی پایینه، کیفیتش چطوره؟
تو روز و شب دانلودش چنده؟

*Air*
15-03-2012, 03:20
سلام ... با توجه به اینکه من جدید هستم و مطمئنا اشتباهات خاص یک تازه وارد رو دارم

می خواستم بدونم من چرا چند روزه که سرعت اینترنت ام به 5 (پنج) کلیوبایت بر ثانیه رسیده ... در صورتی 512 کلیوبایت ام من ... و باید چی کار کنم ؟ خیلی ممنون میشم بهم جواب بدید

یک موضوع دیگه ... آیا ساعت شبانه رایگان هم داره این شرکت ؟ یعنی اگه نداره که هیچ اگه داره از چند به بعد و تا چند ؟؟

و اینکه چه شرکتی از همه بهتر است ؟؟ در صورت تمایل برای تعویض می پرسم ... و اگر بخوام تعویض کنم باید چی کاری انجام بدم ؟

اگر بخوام با شرکت تماس بگیرم باید چی کار کنم ؟؟

ehsan30
15-03-2012, 10:21
سلام

سلام ... با توجه به اینکه من جدید هستم و مطمئنا اشتباهات خاص یک تازه وارد رو دارم

می خواستم بدونم من چرا چند روزه که سرعت اینترنت ام به 5 (پنج) کلیوبایت بر ثانیه رسیده ... در صورتی 512 کلیوبایت ام من ... و باید چی کار کنم ؟ خیلی ممنون میشم بهم جواب بدید

یک موضوع دیگه ... آیا ساعت شبانه رایگان هم داره این شرکت ؟ یعنی اگه نداره که هیچ اگه داره از چند به بعد و تا چند ؟؟

و اینکه چه شرکتی از همه بهتر است ؟؟ در صورت تمایل برای تعویض می پرسم ... و اگر بخوام تعویض کنم باید چی کاری انجام بدم ؟

اگر بخوام با شرکت تماس بگیرم باید چی کار کنم ؟؟

برای سرعتتون که پائینه،اگه از دوستان و آشنایان توی شهرتون هم کسی از این شرکت اینترنت داره،تحقیق
کنید ببینید که سرعته اونها چه جوری هستش،اگر که سرعته اونها هم پائین بود به پشتیبانی شرکت تماس
بگیرید در غیر اینصورت مشکل از جای دیگه ای هستش.

بله،رایگان شبانه هم داره که از ساعت 2 شب الی 8 صبح.

باید تحقیق کنی ببینی کدوم شرکت توی شهرتون خدمات اینترنت ADSL می دهد و از نظر سرعت و قیمت
کدوم بهتره و همون را انتخاب کنی.

برای تماس با شرکت:
سایت شرکت:

شماره ی پشتیبانی :
021-2954

بای

*Air*
17-03-2012, 19:18
سلام

برای سرعتتون که پائینه،اگه از دوستان و آشنایان توی شهرتون هم کسی از این شرکت اینترنت داره،تحقیق
کنید ببینید که سرعته اونها چه جوری هستش،اگر که سرعته اونها هم پائین بود به پشتیبانی شرکت تماس
بگیرید در غیر اینصورت مشکل از جای دیگه ای هستش.

بله،رایگان شبانه هم داره که از ساعت 2 شب الی 8 صبح.

باید تحقیق کنی ببینی کدوم شرکت توی شهرتون خدمات اینترنت ADSL می دهد و از نظر سرعت و قیمت
کدوم بهتره و همون را انتخاب کنی.

برای تماس با شرکت:
سایت شرکت:

شماره ی پشتیبانی :
021-2954

بای

سلام ، مرسی از جوابی که دادید

میشه درباره ی این رایگان شبانه اش توضیح بدید ؟ این یعنی من باید برای اینکه رایگان شبانه داشته باشم ، کار خاصی انجام بدم ؟ یا نه ... من از ساعت 2 تا 8 هر چی مصرف کنم برای من حساب نمیشه ؟؟ کلا مفهوم رایگان شبانه یعنی چی ؟

و یک سوال دیگه ... برای استفاده از Broadband باید یوزر و پسورد رو از کجا بیارم ؟؟

واقعا ببخشید با این سوال های پیش پا افتاده ... پیشاپیش ممنون از جوابتون ... و پیشاپیش عیدتون هم مبارک

ehsan30
22-03-2012, 00:08
سلام

سلام ، مرسی از جوابی که دادید

میشه درباره ی این رایگان شبانه اش توضیح بدید ؟ این یعنی من باید برای اینکه رایگان شبانه داشته باشم ، کار خاصی انجام بدم ؟ یا نه ... من از ساعت 2 تا 8 هر چی مصرف کنم برای من حساب نمیشه ؟؟ کلا مفهوم رایگان شبانه یعنی چی ؟

و یک سوال دیگه ... برای استفاده از Broadband باید یوزر و پسورد رو از کجا بیارم ؟؟

واقعا ببخشید با این سوال های پیش پا افتاده ... پیشاپیش ممنون از جوابتون ... و پیشاپیش عیدتون هم مبارک

اول من هم عید نوروز را به همه دوستان خوبم توی P30world و همه فارسی زبانان تبریک عرض می کنم.

برای دانلود رایگان شبانه لازم نیست کاری بکنید،فقط باید در اون ساعاتی که اعلام میشه از اینترنتتون استفاده و

یا دانلود کنید که از حجمه تون چیزی کم نشه،فقط این جوری که شنیدم،بعضی از شرکت ها برای ساعات رایگان

شبانه یوزر و پسورد جدا می دهند.

یوزر و پسورد را یا حضوری بروید شرکت و یا تلفنی ازشون بپرسید.

بای

porya_spy
22-03-2012, 00:33
دوستان کسی سرعت ۸۹۶ / ۲۰۴۸
Up to
۸۹۶ / ۴۰۹۶

رو داره ؟! واقعا سرعتش همینه ؟! شبا هم همین سرعت !؟ راستی توی اهواز نمایندگی دارن ؟ من که توی سایت چیزی ندیدم :31:

*Air*
26-03-2012, 01:32
با سلامی مجدد به همه ی دوستان

من سرعت شبانه ام به 8 کیلو بایت بر ثانیه رسیده ... در صورتی که در مزایای این شرکت نوشته شده سرعت دو برابر در شبانه ... یعنی ساعت قبل از 2 سرعتم تو مایه های 200 کیلوبایت بر ثانیه ، همین که انگار 2 میشه سرعتم فوت می کنه ... به نظرتون این کلاه گذاشتن سر مردم نیست ؟؟؟ اعصابم رو بهم ریخته

راستی من تو مشهد زندگی می کنم اگه کسی از همشهری ها هم اینترنتش که از این شرکت می گیره همینجوری ه اعلام کنه ... می خوام ببینم که این بلاها فقط سره من میاد یا همه ؟؟

با تشکر از همه ... سال نو همه هم مبارک

ehsan30
26-03-2012, 09:54
سلام

دوستان کسی سرعت ۸۹۶ / ۲۰۴۸
Up to
۸۹۶ / ۴۰۹۶

رو داره ؟! واقعا سرعتش همینه ؟! شبا هم همین سرعت !؟ راستی توی اهواز نمایندگی دارن ؟ من که توی سایت چیزی ندیدم :31:

من که سرعتم 128 و توی روز سرعتش خوبه،الا ساعت 10:50 قبل از ظهر و دارم با سرعت 60 الی 70 دانلود می کنم.
برای دیدن لیست نمایندگی ها و عاملین فروش به آدرس زیر مراجعه کنید:

و یا با تلفن به پشتیبانی تماس بگیرید.

با سلامی مجدد به همه ی دوستان

من سرعت شبانه ام به 8 کیلو بایت بر ثانیه رسیده ... در صورتی که در مزایای این شرکت نوشته شده سرعت دو برابر در شبانه ... یعنی ساعت قبل از 2 سرعتم تو مایه های 200 کیلوبایت بر ثانیه ، همین که انگار 2 میشه سرعتم فوت می کنه ... به نظرتون این کلاه گذاشتن سر مردم نیست ؟؟؟ اعصابم رو بهم ریخته

راستی من تو مشهد زندگی می کنم اگه کسی از همشهری ها هم اینترنتش که از این شرکت می گیره همینجوری ه اعلام کنه ... می خوام ببینم که این بلاها فقط سره من میاد یا همه ؟؟

با تشکر از همه ... سال نو همه هم مبارک

بله،متاسفانه این افت سرعت،در ساعات شبانه رایگان مشاهده میشه،با پشتیبانی تماس برقرار کنید و مشکلتون را در میان بگذارید،شاید حل شد :)

بای

sobhani19336
04-04-2012, 10:49
اینترنت 512 محدود 5G ترافیک از داده گستر عصر نوین دارم
سرعت دانلود شبانه مجانی از ساعت 2 تا 8 صبح با نرم افزار DAP حدود 220 کیلو میباشد

porya_spy
04-04-2012, 12:35
اینترنت 512 محدود 5G ترافیک از داده گستر عصر نوین دارم
سرعت دانلود شبانه مجانی از ساعت 2 تا 8 صبح با نرم افزار DAP حدود 220 کیلو میباشد

دوست عزیز خیلی خوبه . ماهی چقدر پرداخت میکنی ؟ :11: بعد شبا چند گیگ حدودا دانلود میکنی ؟ :40:

hamedy
05-04-2012, 07:05
ظاهرا سرعت و قیمتش خوبه، اما منطقه ما رو ساپورت نمیکرد!! :41:

20sasa
23-04-2012, 10:47
اگر کسی از این شرکت خدمات میگیره میشه در مورد کیفیتش توضیح بده
تو تهران متوسط سرعت روزانه و شبانه اش چطوره؟؟
آیا شبها محدود میکنند؟؟
پشتیبانیش چطوره؟؟

ehsan30
24-04-2012, 13:29
سلام

اگر کسی از این شرکت خدمات میگیره میشه در مورد کیفیتش توضیح بده
تو تهران متوسط سرعت روزانه و شبانه اش چطوره؟؟
آیا شبها محدود میکنند؟؟
پشتیبانیش چطوره؟؟

کیفیتش که توی شهر ما خوبه،شبها هم رایگان میشه،از ساعت 2 الی 8 صبح،پشتیبانیش هم
که خوب بوده،هر وقت تماس گرفتم جواب دادند.

بای

Fusi0n
26-04-2012, 18:02
این سرویس چطور
2 256 / 256 نامحدود 1 به 5
واقعا نامحدودش 1به 5 کسی نامحدود نداره یک تست بزاره یعنی باید حدود 60KB بده ؟!!

pori.ya
27-04-2012, 13:50
سلام به همگی
دوستان کسی از این شرکت تو تهران استفاده میکنه؟
سرعتش شبا و روزا و پینگش به چه صورت هست؟
قطعی زیاد داره یا نه؟
این اعداد که زده تو سایتش واقعی هست یا نه سرکاری هست؟

896 / 2048
Up to
896 / 4096
با تشکر:40:

Fusi0n
12-05-2012, 19:50
کسی دیگه از این شرکت خرید نکرد ؟! میخوام نامحدودش بگیرم؟!

ali206206206
08-06-2012, 11:57
سلام دوستان
من تو آذربایجان هستم از نوین نت اشتراک دارم الان 128-512 دارم سرعت دانلودم حدود 70 هست شبانه هم تغییری نمیکنه
هر موقع هم فایل حجیمی برای دانلود داشته باشم که ضروری باشه عوضش میکنم به 896 / 2048 که اونم سرعت دانلودش حدود 260 هست و شبانه تغییری نمیکنه به طوری که هر وقت 896 / 2048 دارم هر شب از یوتیوب با ------ و وی پی ان از 2 تا 8 شب حدود 4-5 گیگابایت فیلم دانلود میکنم
قیمت هاش هم که واقعا معرکس اول ماه 512 میگیرم هر وقت دانلود حجیم داشتم تبدیل میکنم به 2 مگ حالشو میبرم

3FX
08-06-2012, 12:50
دوستان نوين نتي از هر سرعتي كه داريد ميشه يه speedtest ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بگيريد بزاريد اينجا . (هم تو صضبح هم شب) ممنون ميشم .
مخصوصا 896 /2048 اش كه به نظر خوب مياد ...

mob110
09-06-2012, 16:28
دوستان نوين نتي از هر سرعتي كه داريد ميشه يه speedtest ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بگيريد بزاريد اينجا . (هم تو صبح هم شب) ممنون ميشم .
مخصوصا 896 /2048 اش كه به نظر خوب مياد ...

کسی نبود لطف کنه تست سرعت بزاره :11:

mob110
10-06-2012, 16:21
کسی نبود لطف کنه تست سرعت بزاره :11:

نبوووووووود:41:

mob110
12-06-2012, 12:34
کسی تو تهران از این شرکت سرویس داره راضیه لطفا جواب بدید یه کم عجله دارم
سرعت روز و شبش خوبه برای دانلود:11:

3FX
14-06-2012, 23:40
همين كه يوزر نداره بهترين دليل هست كه آدم انتخابش كنه ... الان هر شركتي كه شلوغ شده افتضاح هست ... شاتل صبا و پارس و جديدا آسياتك !! هر شركتي كه يوزرهاش زياد شد سه سوت به گند كشيده ميشه ...

Mr saeed
15-06-2012, 01:02
این شرکت اکثرا خیلی جاها پوشش نداره بهتره زنگ بزنید بپرسید چون سایت زده همه جا پوشش داره ولی 30% پوشش دارن بقیه ندارن .

tarfandenter
16-06-2012, 00:31
شاهین نجفی راست می گفت!!!! من پول 2 مگ آپ تو 4 رو دارم میدم سرعت دانلودم اینه!!! اونوقت اقا تو اذر بایجان سرعتش به برج ایفل کشیده !!!!! خدا وکیلی این انصافه...تازه من رفتم 10 گیگ گرفتم..اینم عکس

mob110
16-06-2012, 10:34
شاهین نجفی راست می گفت!!!! من پول 2 مگ آپ تو 4 رو دارم میدم سرعت دانلودم اینه!!! اونوقت اقا تو اذر بایجان سرعتش به برج ایفل کشیده !!!!! خدا وکیلی این انصافه...تازه من رفتم 10 گیگ گرفتم..اینم عکس

داداش شما کجایید شب و روز سرعتت یکیه؟

mob110
16-06-2012, 10:41
شما پینکت چطوره سرور داخل و خارج؟

3FX
16-06-2012, 13:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شاهین نجفی راست می گفت!!!! من پول 2 مگ آپ تو 4 رو دارم میدم سرعت دانلودم اینه!!! اونوقت اقا تو اذر بایجان سرعتش به برج ایفل کشیده !!!!! خدا وکیلی این انصافه...تازه من رفتم 10 گیگ گرفتم..اینم عکس

دوست عزيز فاصله شما از مركز مخابراتي تون زياد هست و به همين دليل اينطوره ...
سرعت شب هاتون چند هست ميشه شب هم testspeed بگيريد ...

tarfandenter
16-06-2012, 17:37
من لاهیجانم!!!!روز بترکونه 1.80 مگ ....شب ساعت 2 ک میشه انگار عزرایل می یفته ب جونش......سرعت kb5!!! پیجم باز نمی کنه!!!ساعت 4 صبح!!! سرعت میشه دایل آپ..!!!

tarfandenter
16-06-2012, 17:41
شما پینکت چطوره سرور داخل و خارج؟

والا من ک میرم پینگ میگیرم از سایت ....میگه 45.....سرور خارج هم 147!!!!

tarfandenter
16-06-2012, 17:44
[QUOTE=3FX;7055043]دوست عزيز فاصله شما از مركز مخابراتي تون زياد هست و به همين دليل اينطوره ... [3QUOTE=3FX;705504)

فاصله ی من از مرکز مخابراتی......200.....250 متر هستش!!!! از این کمتر؟!!! :20:

تست هم میزارم از شب....فقط آخه الان روزه...اجازه بدین شب بشه.

Mr saeed
16-06-2012, 19:02

بهترین سرویس دارید 1.80 دانلود این آپلود هم خدایی تو ایران تکه برای adsl اونها هم گفتم اگه مرکز مخابراتی امکان داشته باشه می شه سرعت تا 4 مگ افرایش داد .

tarfandenter
16-06-2012, 20:28
بهترین سرویس دارید 1.80 دانلود این آپلود هم خدایی تو ایران تکه برای adsl اونها هم گفتم اگه مرکز مخابراتی امکان داشته باشه می شه سرعت تا 4 مگ افرایش داد .
البته روز ها خوب هست!!!!! خدا کنه ک بیشترم بشه×××!! من که تا حالا بیشتر از این ندیدنم!!!:8::10:

3FX
17-06-2012, 11:52
شب ها هم اگر لطف كنيد سرعتتون رو اعلام كنيد ممنون ميشم دوستم ...

tsz
17-06-2012, 23:19
سلام
دوستان این سرویس ها نامحدود زیر سرعتشون چقدره؟ شب ها تغییری میکنه سرعتشون؟ کیفیت سرویس این شرکت نسبت به پارس آنلاین چطوره؟

512 / 512 نامحدودہ 1 به 10؟
و
896 / 1024 نامحدودہ 1 به 10؟

128 / 128 نامحدود 1 به5 سرعت دانلودش چقدره؟ فرقش با 1 به 10 چیه؟

ali206206206
18-06-2012, 00:40
سلام دوستان یه مشکل
من قبلا گفتم اول ماه سرویس 512 میگیرم بعد در طول ماه اگه فایل حجیم واسه دانلود داشته باشم سرویسم رو به 2 مگ تغییر میدم الان یه مشکل برام پیش اومده یکی دو روز پیش از سر مرض سرویسم رو الکی دو سه بار بین 512 و 2 مگ عوض کردم الان دیگه از رو سایت میخوام تغییر بدم فقط 512 داره دو مگ و بالاتر حذف شده واسه شما هم اینجوره یا نه؟محدود 2 مگ و 4 مگ و نامحدود 512 و 2 مگ و 4 مگ حذف شده
عکس هم گذاشتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tarfandenter
18-06-2012, 01:58
شب ها هم اگر لطف كنيد سرعتتون رو اعلام كنيد ممنون ميشم دوستم ...
اینم شب!!!! یعــــــــــــــــــــــن ی این اولین شبیه ک این جوری سرعت دارم!!!! بقیه روزا...دایــــــــــــــل آپه!!!

tsz
18-06-2012, 02:16
سرویستون چیه؟

tarfandenter
18-06-2012, 05:06
سرویستون چیه؟
1/2
2/4 :12: /====آپ تو

3FX
18-06-2012, 11:16
tarfandenter عزيز تشكر لطف كرديد اين كه خيلي خوب هست اما در حالت عادي هم تو شب لطفا سرعت رو اعلام كنيد ديال آپ يعني 5 كيلوبايت !!‌ واقعا ديال آپ هست شبا ؟

ali206206206
18-06-2012, 12:33
سلام دوستان یه مشکل
من قبلا گفتم اول ماه سرویس 512 میگیرم بعد در طول ماه اگه فایل حجیم واسه دانلود داشته باشم سرویسم رو به 2 مگ تغییر میدم الان یه مشکل برام پیش اومده یکی دو روز پیش از سر مرض سرویسم رو الکی دو سه بار بین 512 و 2 مگ عوض کردم الان دیگه از رو سایت میخوام تغییر بدم فقط 512 داره دو مگ و بالاتر حذف شده واسه شما هم اینجوره یا نه؟محدود 2 مگ و 4 مگ و نامحدود 512 و 2 مگ و 4 مگ حذف شده
عکس هم گذاشتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه کسی نوین نت داره لطف کنه یه لحظه بره تو سایتش قسمت تمدید یا تغییر سرویس ببینه فقط واسه من اینجوری شده یا نه به خدا کارم خیلی گیره چند گیگ دانلود دارم لازم دارم تغییرش بدم به 2 مگ اینا رو تموم کنم

tsz
18-06-2012, 13:09
1/2
2/4 :12: /====آپ تو

اینا که همچین سرویسی ندارن!

دوستان این سرویس ها نامحدود زیر سرعتشون چقدره؟ شب ها تغییری میکنه سرعتشون؟ کیفیت سرویس این شرکت نسبت به پارس آنلاین چطوره؟

و

ali206206206
18-06-2012, 13:17
اینا که همچین سرویسی ندارن!

و

فقط اینقدر میدونم که سرعت اینترنت نامحدود در شب و روز فرقی نمیکنه فقط در اینرنت محدود سرعت شبانه رو کم میکنن که طرف نتونه تو شب نیازش رو برآورده کنه و چون تو روز سرعتش بالاست حجمش زود تموم شه و حجم بخره

NeORiN
18-06-2012, 13:37
سلام دوستان یه مشکل
عکس هم گذاشتم

سلام.

شما چه شهری هستید؟

Fusi0n
18-06-2012, 13:46
کسی نامحدود داره 1به 5 بزار ببین چطور سرعت و پینگش با سرور داخل و خارج و با 8.8.8.8 پینگ بگیره تا مشخص بشه کامل در چه حدی ؟!
موبین نت من 128 1 به 4 حدود 100 تا 120 میده این باید همین محدود باشه ؟!

ali206206206
18-06-2012, 13:56
سلام.

شما چه شهری هستید؟

تبریز هستم

tsz
18-06-2012, 19:19
دوستان عزیز یکی جواب بده لطفا سرعت این سرویس های نامحدود تقریبا چقدره؟
و

mob110
19-06-2012, 15:22
سلام من اگه بخوام مودم رایگان بگیرم باید همون اول قرارداد یه ساله ببندم؟

nimayoosh2000
19-06-2012, 21:32
با سلام
لطفا اگر کسی سرویس 2مگ آپ 4 مگ نوین نت رو داره یه نست بگیره اینجا بذاره

nimayoosh2000
19-06-2012, 21:44

ali206206206
19-06-2012, 21:59
سلام من اگه بخوام مودم رایگان بگیرم باید همون اول قرارداد یه ساله ببندم؟

داداش تو سایتش اینو نوشته:
دریافت مودم رایگان یا بهره مندی از ۵۰% تخفیف در بهای مودم ویژه مشترکینی می باشد که در انتخاب و خرید اولین سرویس خود از شرکت داده گستر عصر نوین سرویس هایی با مبالغ بیشتر از ۴۰۰/۰۰۰ ریال را انتخاب می نماید.

ali206206206
19-06-2012, 22:03
NeORiN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز ممنون از پیغامت خیالم راحت شد من ترسیدیم گفتم شاید زیاد سرویسمو عوض کردم دارن تنبیهم میکنند

ali206206206
19-06-2012, 22:08
mob110 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گرامی بله من صد در صد از سرویسشون راضیم با سرویس 2 مگ آپ تو 4 شبی 2-3 گیگ؟؟؟؟؟برو بالاتر من خودم با 512 آپ تو 2 مگ اونم با چیز پی ان و پ ر و ک س ی هر شب از یوتیوب 4-5 گیگ شیرین دانلود میکردم با idm سرعتم حدود 260 بود الانم با 128-512 هر شب راحت تا یک و نیم گیگ دانلود میکنم همه هم میگن سرعت روز و شبش فرق داره ولی من چیزی حس نمیکنم
در مورد مودم رایگان هم تو سایتش اینو نوشته:
دریافت مودم رایگان یا بهره مندی از ۵۰% تخفیف در بهای مودم ویژه مشترکینی می باشد که در انتخاب و خرید اولین سرویس خود از شرکت داده گستر عصر نوین سرویس هایی با مبالغ بیشتر از ۴۰۰/۰۰۰ ریال را انتخاب می نماید.

3FX
19-06-2012, 22:21
آريا رسانه تدبير مگه شاتل نيست ؟ (مربوط به اسپيد تست دوست عزيز nimayoosh)

ali206206206
19-06-2012, 22:22
mob110 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جواب دادم ولی تایید نمیشه شاید مشکلی داره ولی آره راضیم .بله من با 512-2 بیشتر از اون میدانلودم

nimayoosh2000
19-06-2012, 22:30
آريا رسانه تدبير مگه شاتل نيست ؟ (مربوط به اسپيد تست دوست عزيز nimayoosh)

چرا همون شاتله

nimayoosh2000
19-06-2012, 22:31
mob110 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جواب دادم ولی تایید نمیشه شاید مشکلی داره ولی آره راضیم .بله من با 512-2 بیشتر از اون میدانلودم

لطفا اگه میشه یه تست سرعت اینجا بذارید

ali206206206
19-06-2012, 22:33
لطفا اگه میشه یه تست سرعت اینجا بذارید

دوست من مشکل الان اینه که من خیلی سرویسم رو عوض کردم الان دیگه از سایت شرکت نمیتونم سرعت های بالا انتخاب کنم اگه این مشکل حل شد حتما ولی با idm حدود 260 سرعتم بود

3FX
19-06-2012, 22:35
خوب نيما جان تست سرعت شاتل رو چرا اينجا گذاشتي فك كردم سرعت شركت نوين نت هست ... :46:

nimayoosh2000
19-06-2012, 22:35
لطفا هر کسی از داده گستر (نوین نت) سرویس داره یه تست سرعت اینجا بذاره

nimayoosh2000
19-06-2012, 22:37
خوب نيما جان تست سرعت شاتل رو چرا اينجا گذاشتي فك كردم سرعت شركت نوين نت هست ... :46:

میخوام ببینم افت سرعت الان مال همه شرکت هاست یا نه

tsz
20-06-2012, 15:07
آقا به نظرتون نوین نت بهتره یا پارس آنلاین؟

3FX
20-06-2012, 19:07
حالم گرفته شد !! ثبت نام کردم یه کم به مشکل خورد زنگ زدم اپراتورشون گفت با اینکه تجهیزات نصب شده تو منطقه شما اما فعلا شروع نکردیم واگذاری ها رو ...
ناچاری باید آسیاتک رو تحمل کرد .... دوستان حتما تلفنی بپرسید چون با اینکه تو سایت زده منطقه مخابراتی شما ok هست اما ممکن هست واگذاری هنوز شروع نشده باشه ...

mob110
21-06-2012, 12:56
شما کجایی؟ تهرانی ؟ اگه اره کدوم مرکز؟

ooghry
23-06-2012, 23:15
جهت استعلام شماره در شهرستان اصفهان، شاهین شهر، گز، دولت آباد به وب سایت novin-net.ir و یا espadanshop.com مراجعه کنید

اشتباه میکنید ، سایت این شرکت novinnet.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و اون سایتی که وسطش - داره جعلیه.

tsz
24-06-2012, 00:21
دوستان عزیز لطف میکنین تست سرعت روز و شبتونو میزارید ببینیم سرعت چطوریه ؟ ممنون میشم یکم اطلاعات بدین که سرویس نوین نت چطوریه؟
بازم ممنون میشم تست سرعت بزارین:40:

Lord Farshad
28-06-2012, 11:52
درود.

با پوزش از همه دوستان گرامی که پیام داده بودند و همچنین داخل پیام خصوصی از بنده تقاضای تست کرده بودند ، شوربختانه به خاطر امتحانات دانشگاه زیاد به نت سر نمیزدم.

بنده از فروردین ماه امسال و از طریق خود شرکت ، مشترک ۲M/۱M up to ۴M/۱M شدم ؛ و نه از طریق شرکت هایی که داعیه نمایندگی دارند مثل این alishah و ... . چون واقعا نیازی نیست ؛ خودشون هم پوشش میدند و هم پشتیبانی میکنند.

راضی هستم.

این تست از سرور Respina تهران :

و این تست هم از سرور فن آوا :

و این هم دانلود دیشب بنده که از ساعت 3 تا 8 انجامش دادم ، در منطقه شهید قندی اصفهان :

شاد و پیروز و سربلند باشید.

ooghry
29-06-2012, 10:29
سایت جعلی نیست، اگه داخل سایت نوین نت بشید هر شماره ای بزنید برایتون اسم شهرستان و نام مرکز را برای شما می یاره، داخل سایت های.........
آخه هیچ جای سایتتون ننوشتین که نماینده کدوم شرکتید،یه جوری نوشتید اینترنت پرسرعت نوین نت که آدم فکر میکنه خود نوین اصلیه(PAP) هستید،در ضمن اصولا isp-ها شماره مجوزشون میزارن ولی شما تو ساییتون هیچ شماره مجوزی از خودتون یا شرکت اصلی نذاشتید.

tsz
30-06-2012, 04:57
اگه از طریق خود شرکت اقدام کنید هزینه رانژه هم نمیگیرن واقعا عالیه، من با خود شرکت تماس گرفتم میگن عامل فروش ندارن و باید از خود شرکت اقدام کنید با ثبت نام اینترنتی ظرف 3 روز ، دمت گرم

tsz
30-06-2012, 04:58
درود.

با پوزش از همه دوستان گرامی که پیام داده بودند و همچنین داخل پیام خصوصی از بنده تقاضای تست کرده بودند ، شوربختانه به خاطر امتحانات دانشگاه زیاد به نت سر نمیزدم.

بنده از فروردین ماه امسال و از طریق خود شرکت ، مشترک ۲M/۱M up to ۴M/۱M شدم ؛ و نه از طریق شرکت هایی که داعیه نمایندگی دارند مثل این alishah و ... . چون واقعا نیازی نیست ؛ خودشون هم پوشش میدند و هم پشتیبانی میکنند.

راضی هستم.

این تست از سرور Respina تهران :

و این تست هم از سرور فن آوا :

و این هم دانلود دیشب بنده که از ساعت 3 تا 8 انجامش دادم ، در منطقه شهید قندی اصفهان :

شما این سرویس رو داری درسته؟
۸۹۶ / ۲۰۴۸
Up to
۸۹۶ / ۴۰۹۶

Lord Farshad
30-06-2012, 11:03
درود.

شما این سرویس رو داری درسته؟
۸۹۶ / ۲۰۴۸
Up to
۸۹۶ / ۴۰۹۶

بله عزیز ، همین رو دارم .

--------------------------------------------

دوستان باز هم دارم بهتون میگم و نصیحت میکنم. فقط و فقط از طریق خود شرکت که رسمی هست اقدام کنید ، فقط و فقط همین ! حرف خودشون هم همین هست. هزینه ای هم بابت رانژه نمیگیرند.

-------------------------------------------

اگر هم دوست دارید ، بگید تا مشکلاتش رو بگم که با دید باز و درست اقدام به خرید کنید.

porya_spy
30-06-2012, 16:09
درود.

بله عزیز ، همین رو دارم .

--------------------------------------------

دوستان باز هم دارم بهتون میگم و نصیحت میکنم. فقط و فقط از طریق خود شرکت که رسمی هست اقدام کنید ، فقط و فقط همین ! حرف خودشون هم همین هست. هزینه ای هم بابت رانژه نمیگیرند.

-------------------------------------------

اگر هم دوست دارید ، بگید تا مشکلاتش رو بگم که با دید باز و درست اقدام به خرید کنید.

دوست عزیز اگه لطف کنی مشکلات این ISP رو بگی ممنون میشم . فقط یه سوال یعنی همه شهر ها سرویس میدن ؟! الان من اهواز هستم میتونم ازشون سرویس بگیرم ؟

Only 50#3!14
30-06-2012, 16:40
من هم سرویس ۲M/۱M up to ۴M/۱M رو دارم و این تست سرعت و عکس دانلود هست..

--

البته مشکلی هم از این شرکت و سرویس هاش ندیدم!

porya_spy
30-06-2012, 16:44
من هم سرویس ۲M/۱M up to ۴M/۱M رو دارم و این تست سرعت و عکس دانلود هست..
--

البته مشکلی هم از این شرکت و سرویس هاش ندیدم!

دوست عزیز سرعت شب ها برای شما چند هست ؟! شبی چند گیگ دانلود میکنید ؟ راستی قطعی دارید یا نه ؟

Only 50#3!14
30-06-2012, 16:52
دوست عزیز سرعت شب ها برای شما چند هست ؟! شبی چند گیگ دانلود میکنید ؟ راستی قطعی دارید یا نه ؟

امشب آزمایش میکنم نتیجش رو بهتون خبر میدم. ولی تا حالا قطعی نداشتم. یک بار که هواسم به زمانش بود 100 مگابایت رو توی 4 دقیقه دانلود کرد. یعنی هر 10 دقیقه 250 مگ.

VAHID
30-06-2012, 17:02
یک بار که هواسم به زمانش بود 100 گیگ رو توی 4 دقیقه دانلود کرد. یعنی هر 10 دقیقه 250 گیگ.:23:

یه نگاه به جملت بکن....

Saeedifar
30-06-2012, 17:35
امشب آزمایش میکنم نتیجش رو بهتون خبر میدم. ولی تا حالا قطعی نداشتم. یک بار که هواسم به زمانش بود 100 گیگ رو توی 4 دقیقه دانلود کرد. یعنی هر 10 دقیقه 250 گیگ.
100 گیگ تو چقدر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
اگه تو هنگ کنگ هم زندگی کنی به این حرفت می خندن والا دوست خوبم .... :18:

porya_spy
30-06-2012, 18:30
100 گیگ تو چقدر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
اگه تو هنگ کنگ هم زندگی کنی به این حرفت می خندن والا دوست خوبم .... :18:

منظور دوستمون 100 مگ بوده احتمالا :31: من زنگ زدم گفتم توی اهواز سرویس میدین گفت فعلا نه !!! گقت ثبت نام کنید هر وقت راه اندازی شد بهتون اطلاع میدیم . شانس ندارم که !

Only 50#3!14
30-06-2012, 19:07
یه نگاه به جملت بکن....

عذرخواهی میکنم، مگابایت منظورم بود.

porya_spy
30-06-2012, 19:08
عذرخواهی میکنم، مگابایت منظورم بود.

راستی دوست عزیز شما کدوم شهر زندگی میکنید ؟! چون به من گفتن اهواز فعلا سرویس نمیدیم !!!

Only 50#3!14
30-06-2012, 19:10
گلستان، کردکوی

Lord Farshad
30-06-2012, 22:06
درود.

مشکلاتی که توی این چند ماهی که داشتم و باهاشون روبرو بودم (سرویس قبلیم فن آوا بود ، با اون مقایسه میکنم) :

- متاسفانه سرعت دانلودی که بهتون میده، زمانی هست که شما از آی دی ام و کانکشن هاش استفاده کنید ، توی تک کانکشن و کمتر ، سرعت اینطور نیست ، مثلا توی آپدیت ویندوز ، آپدیت آنتی ویروس و یا سیستم عامل های گئولینوکس که به اون صورت دانلود منیجر ندارند و به همین خاطر من مجبور به کوچ به ویندوز شدم. (فن آوا پیشتر اینطوری نبود)

- پینگ نسبت به فن آوا ضعیف تر (واقعا فن آوا توی پینگ تک و عالی بود) که خب حتی (چند مورد انشگت شمار) هم توی این چند ماه زیادی کند شده خودش که واقعا رو اعصاب بود.

- یه گاهی حتی کوتاه اینترنت No Internet Access میشه (توی 4 ماهی که فن آوا بودم 1 بار قطعی داشتم کلا) و این اذیت میکنه آدم رو .

- پشتبانی در اوایل ضعیف ، جالب بود که اون اوایل تعداد پشتیبان کم بود ؛ هر بار همش یکی جواب میداد و یکبار هم حتی فکر کنم آبدارچی بود :دی و موقع قطعی هم جواب نمیدادند اما خب چون مشکلات کم بوده ، گذرم به پشتیبانی زیاد نیافتاده ولی این اواخر که تماس گرفته بودم ؛ وضعیت خیلی خیلی بهتر شده بود. ادبشون هم که همیشه توی این مواقع خوب بوده.

در کل این مشکلاتی هست که ممکنه باهاشون روبرو بشید و خودتون هم خوب میدونید که منطقه به منطقه فرق میکنه و ممکنه اصلا حتی همچین مشکلی رو نبینید.

نظر خودم رو هم بعد از 4 ماه بودن توی این شرکت بخوام به دوستان عزیز بگم ؛ کاملا راضی ام :)

Hesamso3000
01-07-2012, 10:03
سلام دوستان ، خواستم ببينم در كل راضي هستيد از اين شركت؟؟؟
كسي مركز مخابراتي محلاتي هست كه از نوين نت سرويس گرفته باشه؟!

ali_80
01-07-2012, 21:12

2 تا 4 مگ

porya_spy
01-07-2012, 21:47

2 تا 4 مگ

دوست عزیز شما کدوم شهر هستی ؟! و اینکه لطف کن اگه میتونی شبانه رو هم تست کن . ببین شبی چند گیگ میتونی دانلود کنی . ممنون :40:

M E S S I
01-07-2012, 21:47
سلام بچه ها
سرعت دانلود 256 و 512 نامحدود چند KB/S هست؟
ممنون....

ali_80
01-07-2012, 21:56
دوست عزیز شما کدوم شهر هستی ؟! و اینکه لطف کن اگه میتونی شبانه رو هم تست کن . ببین شبی چند گیگ میتونی دانلود کنی . ممنون :40:

من اصفهان هستم تازه گرفتم وقت شد حتما امتحان می کنم.

tsz
02-07-2012, 00:57
ممنون میشم دوستان تست شب و روزشون رو بزارن :11:

mob110
02-07-2012, 01:33
ما که شانس نداریم زنگ زدم می گن هنوز تو منطقه شما سرویس نداریم :(

sarzaminmoud
02-07-2012, 12:39
بچه ها سرویس دهیش چطوریه ؟؟!!!! کسی سرعت دانلود سرویس محدود زیرش رو داره ؟؟!!!!
سالیانه 140 گیگ واقعا میده ؟؟!؟!!!

۵۱۲ / ۵۱۲
Up to
۸۹۶ / ۲۰۴۸

italodance
02-07-2012, 12:47
درود.

مشکلاتی که توی این چند ماهی که داشتم و باهاشون روبرو بودم (سرویس قبلیم فن آوا بود ، با اون مقایسه میکنم) :

- متاسفانه سرعت دانلودی که بهتون میده، زمانی هست که شما از آی دی ام و کانکشن هاش استفاده کنید ، توی تک کانکشن و کمتر ، سرعت اینطور نیست ، مثلا توی آپدیت ویندوز ، آپدیت آنتی ویروس و یا سیستم عامل های گئولینوکس که به اون صورت دانلود منیجر ندارند و به همین خاطر من مجبور به کوچ به ویندوز شدم. (فن آوا پیشتر اینطوری نبود)

- پینگ نسبت به فن آوا ضعیف تر (واقعا فن آوا توی پینگ تک و عالی بود) که خب حتی (چند مورد انشگت شمار) هم توی این چند ماه زیادی کند شده خودش که واقعا رو اعصاب بود.

- یه گاهی حتی کوتاه اینترنت No Internet Access میشه (توی 4 ماهی که فن آوا بودم 1 بار قطعی داشتم کلا) و این اذیت میکنه آدم رو .

- پشتبانی در اوایل ضعیف ، جالب بود که اون اوایل تعداد پشتیبان کم بود ؛ هر بار همش یکی جواب میداد و یکبار هم حتی فکر کنم آبدارچی بود :دی و موقع قطعی هم جواب نمیدادند اما خب چون مشکلات کم بوده ، گذرم به پشتیبانی زیاد نیافتاده ولی این اواخر که تماس گرفته بودم ؛ وضعیت خیلی خیلی بهتر شده بود. ادبشون هم که همیشه توی این مواقع خوب بوده.

در کل این مشکلاتی هست که ممکنه باهاشون روبرو بشید و خودتون هم خوب میدونید که منطقه به منطقه فرق میکنه و ممکنه اصلا حتی همچین مشکلی رو نبینید.

نظر خودم رو هم بعد از 4 ماه بودن توی این شرکت بخوام به دوستان عزیز بگم ؛ کاملا راضی ام :)

شما چه طوری راضی بودی؟ سرت کلاه گذاشته بودند سرعت اینترنت و دانلود شما تک کانکشه درست میباشد و ان چیزی که میبینی کلاه برداری از نژاد ایرانی که فقط IDM میدونه چی هست بود

tsz
02-07-2012, 18:17
یعنی سرعت فقط با idm بالاست؟!!!!

dvb_hamed
03-07-2012, 04:18
یکی بگه تو تهران پینگش چطوره؟واسه بازی انلاین جواب میده؟
الان داتک دارم با سرعت 120k دانلود میکنه ولی ماهی 20 هزار تومن برای 3 گیگ میدم
این شرکت خیلی به صرفه هستش
سرعت شبانه چطوره؟

Fusi0n
03-07-2012, 13:26
یک نفر اگر میتونه پینک بگیر با 8.8.8.8 در سی ام دی تا مشخص بشه
کسی تا الان سرویس نامحدود 1به 5 نگرفته ؟!!

alireza20202003
04-07-2012, 10:45
دوستانی كه از اين شركت سرويس دارن سرعت دانلود از attachment ياهو يا گوگل چقدره ؟! من بزرگترين مشكلم سرعت پايين اتچ كردن و دانلود كردن اتچمنت هست تو اكثر سرويسايی كه داشتم.

s-arash
04-07-2012, 12:33
دوستان کسی سرویس نامحدود 1 به 5 از این شرکت داره؟

سرعت دانلود و پینگش چنده؟

Lord Farshad
05-07-2012, 15:57
درود

شما چه طوری راضی بودی؟ سرت کلاه گذاشته بودند سرعت اینترنت و دانلود شما تک کانکشه درست میباشد و ان چیزی که میبینی کلاه برداری از نژاد ایرانی که فقط IDM میدونه چی هست بود

عزیز من ، من نه گفتم کارشون خوبه و نه بده ، پستم رو هم فکر میکنم کامل نوشتم و توضیح دادم.

خدا رو شکر توی نت هم خبره شدیم ، ولی بسته به نوع کاربری و استفاده ای که من از اینترنت دارم ، راضی هستم. حالا یکی میتونه راضی باشه و یکی نباشه. هر کس استفاده خودش رو داره :)

porya_spy
05-07-2012, 16:16
درود

عزیز من ، من نه گفتم کارشون خوبه و نه بده ، پستم رو هم فکر میکنم کامل نوشتم و توضیح دادم.

خدا رو شکر توی نت هم خبره شدیم ، ولی بسته به نوع کاربری و استفاده ای که من از اینترنت دارم ، راضی هستم. حالا یکی میتونه راضی باشه و یکی نباشه. هر کس استفاده خودش رو داره :)

دوست عزیز ساعت رایگان 2 تا 8 . شما اون پست قبلیتون زدید از 3 تا 8 دانلود شبانه انجام دادم . اگه 2 تا 8 بزارید چند گیگ دانلود میکنید ؟! به جز اون شب باز هم دانلود کردید ؟!

ali206206206
05-07-2012, 23:24
دوستانی که دنبال سرعت دانلود نوین نت هستن من با idm و سرعت 128-512 هر شب حدودا یک و نیم گیگ دانلود دارم با سرعت 512-2 مگ هم تا ماه پیش هر شب از 2تا 8 حدود 5 گیگ دان میکردم سرعتم هم روز و شب فرقی نداره

amirfiri
09-07-2012, 09:48
سلام
نظرتون درباره سرویس این شرکت چیه؟
ماهی 3گیگ و سرعت 1مگ(واقعی)برام کافیه.
الان از سرعت شهراد خیلی راضی ام ولی هم قیمتش رو برده بالا هم اینکه به زور باید سه ماهه شارژ بکنم.
ممنون

tarfandenter
10-07-2012, 00:32

porya_spy
10-07-2012, 01:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوست عزیز این تست مال چه سرعتی؟

tarfandenter
10-07-2012, 11:39
دوست عزیز این تست مال چه سرعتی؟
2up tp4 ..لاهیجان

tsz
11-07-2012, 13:46

اینم تست روز up to 4 m هست، شب هم سرعت رو میزارم براتون :8:
اولین تست سرعتم بعد وصل شدن :) باورم نمیشه این شرکت واقعا عالیه کارش، پارس آنلاین واقعا گند بود سرویساش

Fusi0n
11-07-2012, 17:10
سرویس حجمی به نظر خیلی خوب ولی من میخوام بدونم نامحدود 1به 5 چند یک چند روز بگیرید تست کنید موبین نت 128 1 به 4 تا 70 میده سرعت
باید قطعا سرویس 256 این شرکت حدود 80 اینارو بده ؟!
راستی دوستانی که عوض کردن چه قدر زمان برد تا خط تغییر بدن با تغییر رانژ سرویس؟!

tsz
11-07-2012, 17:26
سرویس حجمی به نظر خیلی خوب ولی من میخوام بدونم نامحدود 1به 5 چند یک چند روز بگیرید تست کنید موبین نت 128 1 به 4 تا 70 میده سرعت
باید قطعا سرویس 256 این شرکت حدود 80 اینارو بده ؟!
راستی دوستانی که عوض کردن چه قدر زمان برد تا خط تغییر بدن با تغییر رانژ سرویس؟!
زمان تعویض بین 3 الی 7 روزه ولی من 17 هم پول ریختم 17 هم رانژه شد خطم ، به خاطره اینه که تمام کارای فنی به عهده ی مخابراته و با خود مخابرات قرارداد داره و هزینه رانژه اگه از خود سایت خرید کنید صفره، هزینه رانژه نمیگیرن

porya_spy
11-07-2012, 22:33
زمان تعویض بین 3 الی 7 روزه ولی من 17 هم پول ریختم 17 هم رانژه شد خطم ، به خاطره اینه که تمام کارای فنی به عهده ی مخابراته و با خود مخابرات قرارداد داره و هزینه رانژه اگه از خود سایت خرید کنید صفره، هزینه رانژه نمیگیرن

دوست عزیز شما چه شهری هستید ؟! من خدا خدا میکنم سریعتر بیاد اهواز سرویس بده :31: شب هم لطفا بزارید دانلود بشه ببینیم تا صبح چند گیگ میگیره . ممنون

tsz
11-07-2012, 23:07
دوست عزیز شما چه شهری هستید ؟! من خدا خدا میکنم سریعتر بیاد اهواز سرویس بده :31: شب هم لطفا بزارید دانلود بشه ببینیم تا صبح چند گیگ میگیره . ممنون

من اردبیل هستم، برا شرکت 512 نامحدود گرفتم که اونم میزارم براتون ببینید هم شب و هم روزشو
باشه حتما برا دانلود میزارم امشب
موفق باشید

dvb_hamed
12-07-2012, 03:19
من زنگ زدم بگیرم(تهران)،گفتن تا 1 هفته دیگه صبر کنید تا در مراکز مخابراتی تهران به ثبات برسیم و پوشش دهیمون کامل بشه:18:
یه ماه دیگه با داتک قرار داد بستم تا ببینیم چی میشه
ولی کلا اونایی که مثل من خواهان پینگ پایین هستن یه پیشنهاد براشون دارم(البته تست نکردم هنوز)
یه سری به سایت اسیاتک بزنیدی و ضریب اشتراک هاش رو همراه با قیمت ببنید

tsz
13-07-2012, 03:20
شرمنده یکم دیر شد
این سرعت شبانه البته بالا پایین میشه و 3.50 هم میشه :20:

دیشب هم در حدود 4.698 GB دانلود داشتم البته با یکم تاخیر از ساعت 2.20 اینا شروع کردم برا دانلود تا 7.50 صبح
512 رو هم سرعت شب و روز و میزان دانلودش رو میزارم البته اون نامحدوده :27:
موفق و پیروز باشید

ashi-khan
13-07-2012, 17:59
سلام
دوستان وضعیت قطعی وصلیش چطوره؟
قطعی داره؟

tsz
13-07-2012, 19:11
من که 3 روزه دارم استفاده میکنم ازش نه نداره فعلا

Fusi0n
15-07-2012, 10:47
جناب tsz شما زحمت کشیدین گذاشتین یک تست با CMD بگیرید
بزنید ping 8.8.8.8 وضعیت پینگ با اروپا بفهمیم ممنون

italodance
15-07-2012, 11:21
لطفا دانلود مستقیم از سرورهای ماکروسافت و اپل با خود برنامه مرورگرتان بفرمایید و ان را هم بگزارید چون IDM و اصولا چیزی به اسم برنامه مورد قبول سرعت نیست ممنون

S I G N A L
15-07-2012, 19:11
تست پینگ نوین نت برای دوستان:

ali206206206
18-07-2012, 19:06
آقا این همه از مبین نت تعریف کردم و به هم پز دادم که مال من شب ها هم سرعتش افت نمیکنه ولی نامردا مال منو هم خراب کردن خدا بگم چکارشون کنه 3-4 روزه سرعتم شب ها از نصف هم پایینتر میاد روزا با 70 دانلود میکنم شب ها میشه 25-30 گریه ام در اومده آخه این دردو به کی بگم؟؟؟:41::41:
منتظرم فردا اشتراکم تموم بشه بزنم تو خط 2up to 4 ببینم اونو چیکارش کردن

ruzbeh1
18-07-2012, 23:10
سلام دوستان.سرعت دانلود با torrent شما خوبه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

Fusi0n
19-07-2012, 12:00
تست پینگ نوین نت برای دوستان:

سلام ممنون از شما
حالا وضعیت خط خوب نیوز دارین ؟!! پینگ داخلیتون چنده
این پینگ 8.8.8.8 اصلا مناسب نیست خیلی بالا

3FX
23-07-2012, 21:17
ping 8.8.8.8 ماله آسياتك بين 150 تا 200 هست ...
قيمت نوين نت به نظرم مناسب هست نسبت به سرعتش اگر پينگم بالا باشه كه خوب ديگه ديوانه هستن با اين قيمت ارائه كنن ؟

porya_spy
24-07-2012, 00:02
سرعت بالای نوین نت کولاک کرده :20: توی تست ها اول هست :31:

Zeitgeist
24-07-2012, 02:11
دوستان کسی اطلاع داره اینی که توی صفحه اولشون نوشتن احیاناً به معنای کاهش سرعت یا ساعات دانلود شبانه، یا نیم بها کردنش و امثالهم و از این قبیل خبرای بده یا نه؟

تغییر در ترافیک رایگان شبانه

نوین نت در نظر دارد به منظور افزایش کیفیت سرویس های خود در بازه زمانی رایگان شبانه، تغییراتی را از یکم شهریور ۹۱اعمال نماید .مراتب پیرو اطلاعیه شماره ۴ فروش بحضور اعلام میگردد .

؟؟؟

Fusi0n
24-07-2012, 11:20
دوستان دیگه بزارن با 8.8.8.8 پینگ ببین برای بقیه چطور کجا هستین بگین ببینم این شرکت کیفت به اندازه سرعت خوب؟!

ehsan30
24-07-2012, 12:10
سلام

دوستان کسی اطلاع داره اینی که توی صفحه اولشون نوشتن احیاناً به معنای کاهش سرعت یا ساعات دانلود شبانه، یا نیم بها کردنش و امثالهم و از این قبیل خبرای بده یا نه؟

تغییر در ترافیک رایگان شبانه

نوین نت در نظر دارد به منظور افزایش کیفیت سرویس های خود در بازه زمانی رایگان شبانه، تغییراتی را از یکم شهریور ۹۱اعمال نماید .مراتب پیرو اطلاعیه شماره ۴ فروش بحضور اعلام میگردد .

؟؟؟

کامل که توضیح نداده توی سایت،اما اینترنت من چند وقته شبانه خیلی کم دانلود می کنه،برای مثال دیشب 240 مگ دانلود کرده،قبلا 1 گیگ و خورده ای دانلود می کرد
بعد شد 600 و خورده ای الانم که ... کسی این مشکل را داره؟

Eblis 2011
24-07-2012, 13:10
دوستان من گلستان - کردکوی هستم

میخواستم بدونم کسی نزدیک منطقه ما این سرویس رو استفاده کرده .

سرعت دانلودش تو روز چنده ؟ شب چی چقدر افت میکنه ؟

porya_spy
24-07-2012, 14:00
دوستان من گلستان - کردکوی هستم

میخواستم بدونم کسی نزدیک منطقه ما این سرویس رو استفاده کرده .

سرعت دانلودش تو روز چنده ؟ شب چی چقدر افت میکنه ؟

دوست عزیز این یوزر از کردکوی گلستان . همین سرویس رو هم داره . تست سرعتش رو هم در صفحه 9 همین تاپیک گذاشته .

Eblis 2011
24-07-2012, 14:05
دوست عزیز این یوزر از کردکوی گلستان . همین سرویس رو هم داره . تست سرعتش رو هم در صفحه 9 همین تاپیک گذاشته .

مرسی
اینو دیدم اما میخوام جدیدا ببینم چطوریه . . . بهش پ خ دادم اما انگار نیست

salar_linux
25-07-2012, 01:11
سلام

بچه های تهران لطفا به من بگن وضعیت سرعت شبانه عصر نوین چطوره؟سرعت؟و چقدر تو شب میشه دانلود کرد؟به گیگ میرسه؟
ایا سرویس انتخابی روی سرعت شبانه تاثیر داره یا نه؟

mohrd
25-07-2012, 08:51
سلام بچه های تهران لطفا به من بگن وضعیت سرعت شبانه عصر نوین چطوره؟سرعت؟و چقدر تو شب میشه دانلود کرد؟به گیگ میرسه؟ ایا سرویس انتخابی روی سرعت شبانه تاثیر داره یا نه؟ سلام. با تشکر از ایشون (به خاطر نوشتن این پست!) بنده همین سؤال رو از بچه های مشهدی دارم!

Zeitgeist
26-07-2012, 12:35
شانس ما این صبانت که داغون شده

زنگ زدم داده گستر میگه که توی منطقه شما فعلاً واسه این پیش شماره، جای خالی نداریم... :(

/تهران

jizg
26-07-2012, 14:50
من وایرلس نامحدود دارم تو تهران up to 2Mb اینم speedtest
ولی هیچ وقت یک شب کامل نزاشتم واسه دانلود.

Eblis 2011
26-07-2012, 17:50

شما دقیقا از کدوم سرویس استفاده میکنید ؟

Fusi0n
26-07-2012, 19:21
او این معرکس واقعا پینگ 4 شما با 8.8.8.8 یک پینگ بزار ببینم چند ؟!
دوستمون گفت کدوم محدود تهران هستید ؟!
:18:

jizg
26-07-2012, 19:36

توی پنلشون موقع پرداخت نوشته "اینترنت نامحدود 2M/1M"
یه آنتن دارن تو قیطریه که من از اون استفاده میکنم.

Eblis 2011
27-07-2012, 03:24
دوستان من اگه این سرویس رو انتخاب کنم سرعت دانلودم تو روز چقدره؟
شب به چند میرسه حداقل ؟
گرگان - کردکوی هستم

Zeitgeist
27-07-2012, 07:09
داده گستر اگه از سایتش ثبت نام کنیم، مدرک میخواد واسه بالاتر از 128 حجمی؟

Eblis 2011
27-07-2012, 16:26
به سوالم در پست 149 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کسی نیست پاسخ بده ؟؟

jizg
27-07-2012, 16:50
داده گستر اگه از سایتش ثبت نام کنیم، مدرک میخواد واسه بالاتر از 128 حجمی؟
باید مدارکتو آپلود کنی ولی من 1 هفته بعد از اینکه از اینترنتم استفاده کردم آپلود کردم.

آرش-19
27-07-2012, 22:23
دوستان یک لطفی میکنید از cmd با 4.2.2.4 و 8.8.8.8 پینگ بگرید و بزارید؟
میدونم قبلا دوستان زحمت کشیدن ولی لطف میکنید, برا بازی آنلاین میخوام. در ضمن نوع سرویستون هم بگید.
این شرکت سرویس نا محدود میده؟

ehsan30
28-07-2012, 13:06
سلام

سلام

کامل که توضیح نداده توی سایت،اما اینترنت من چند وقته شبانه خیلی کم دانلود می کنه،برای مثال دیشب 240 مگ دانلود کرده،قبلا 1 گیگ و خورده ای دانلود می کرد
بعد شد 600 و خورده ای الانم که ... کسی این مشکل را داره؟

کسی این مشکلو جدیدا پیدا نکرده؟

آرش-19
28-07-2012, 16:18
منم از سایت ثبت نام کردم تا ببینم چطور جواب
میده! چند روزی رانژه کردن خط طول میکشه؟

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

ali206206206
28-07-2012, 17:22
سلام

کسی این مشکلو جدیدا پیدا نکرده؟

منم همین مشکلو پیدا کردم سرویسم 128-512 بود سرعت دانلود شبانم قبلا 70 بود ولی جدیدا شده بود دور و بر 30 قبلا هر شب یک و نیم گیگ دانلود میکردم ولی تازگی ها به زور 500-600 مگ دانلود میکردم سرویسم تموم شد 2up4 گرفتم الان شبانه سرعتم روی 300 هست

ehsan30
28-07-2012, 18:27
سلام

منم همین مشکلو پیدا کردم سرویسم 128-512 بود سرعت دانلود شبانم قبلا 70 بود ولی جدیدا شده بود دور و بر 30 قبلا هر شب یک و نیم گیگ دانلود میکردم ولی تازگی ها به زور 500-600 مگ دانلود میکردم سرویسم تموم شد 2up4 گرفتم الان شبانه سرعتم روی 300 هست

مگه سرویس های دیگه برای شما باز هستش؟توی شهر ما که جدیدا فقط سرویس 128-512 را ارائه می دهند،نمی دونم چرا اینکارو کردند!؟

jizg
28-07-2012, 18:28
2up4 گرفتم الان شبانه سرعتم روی 300 هست
سرعت شبانه،مرکز به مرکز . شهر به شهر متفاوته،ولی من که نامحدود 2M دارم اگه شب چیزی دانلود کنم حداقل 150 کیلو بر ثانیه دانلود میکنه.
شما هم که سرویست 4 مگ داری با 300 تو شب دانلود میکنی بد نیستا.

ali206206206
28-07-2012, 18:58
سلام

مگه سرویس های دیگه برای شما باز هستش؟توی شهر ما که جدیدا فقط سرویس 128-512 را ارائه می دهند،نمی دونم چرا اینکارو کردند!؟

بله واسه منم حدود 10-15 روزی فقط 512-128 مونده بود و سرعت های بالاتر حذف شده بود اما خودبه خود درست شد نگران نباش.تازه قبل از اینکه حذف بشن سرویس های نامحدود رو میشد فقط سه ماه و شش ماه و دوازده ماه گرفت ولی الان دیگه میشه به صورت ماهانه هم گرفت

ali206206206
28-07-2012, 19:00
سرعت شبانه،مرکز به مرکز . شهر به شهر متفاوته،ولی من که نامحدود 2M دارم اگه شب چیزی دانلود کنم حداقل 150 کیلو بر ثانیه دانلود میکنه.
شما هم که سرویست 4 مگ داری با 300 تو شب دانلود میکنی بد نیستا.
نه اخه قبلا سرعت دانلود شبانه با روزانه اصلا فرقی نمیکرد چند روزی میشه که اینطوری شده قبلا با 512-2 سرعتم شب و روز حدود 250 بود فکر میکنم سرعت دانلود شبانه همه سرویس های محدود رو از نصف هم کمتر کردن

Eblis 2011
28-07-2012, 19:09
من که امروز رفتم ثبت نام کنم چون قبلا از این سرویس استفاده میکردم گفته باید زنگ بزنی ببینی چی میگن . . . چون قبلا کسی دیگه ثبت نام کرده شمارو ما مسئولش نیستیم

arash-king
28-07-2012, 20:34
دوستان ضریب همه سرویس های نوین نت 1 به 10 هست ؟؟؟؟ 1 به 1 نداره ؟

ehsan30
28-07-2012, 21:10
بله واسه منم حدود 10-15 روزی فقط 512-128 مونده بود و سرعت های بالاتر حذف شده بود اما خودبه خود درست شد نگران نباش.تازه قبل از اینکه حذف بشن سرویس های نامحدود رو میشد فقط سه ماه و شش ماه و دوازده ماه گرفت ولی الان دیگه میشه به صورت ماهانه هم گرفت

اره الان دیدم که دوباره سرویس ها برگشته،دوستان سرویس 128 نامحدود به نظرتون خوبه؟در روز چقدر سرعت دانلود داره؟و سرویس های حجمی به غیر 128-512
کدومش بهتره،یعنی دانلود شبانش خوبه؟البته قیمتش هم مناسب باشه؟ممنون.

Eblis 2011
28-07-2012, 21:15
دوستان من اگه این سرویس رو انتخاب کنم سرعت دانلودم تو روز چقدره؟
شب به چند میرسه حداقل ؟
گرگان - کردکوی هستم

hamidbt
29-07-2012, 15:25
سلام
از دوستانی که از نوین نت سرویس میگیرن یه راهنمایی میخوام ، من الان از شاتل سرویس میگیرم و چون مصرفم زیاده اصلا جوابمو نمیده 2 ، 3 شب که رایگان دانلود کنی تا 10 یا دوهفته نمیتونی شبا رایگان دانلود کنی!
میخواستم ببینم سرویس نوین نت و سرعتش در ساعات رایگان 2 تا 8 چطوره؟ و سرویسهای نامحدودش چطوره واقعا نامحدود یا نه مثل شاتل 40 گیگ بهت میدن به اسم نامحدود؟!

Eblis 2011
29-07-2012, 17:29
کسی انگاری از این سرویس استفاده نمیکنه :41:

abbasjun
29-07-2012, 22:17
با سلام
می خواست یک سوال دوستانی که از این شرکت سرویس دارند بپرسم:
من از کجا باید بفهمم این شرکت به من سرویس میده؟
من شمارمو وارد کردم و سایت منو به صفحه زیر آورد:
این یعنی ساپورت می کنه؟

Zeitgeist
30-07-2012, 05:10
با سلام
می خواست یک سوال دوستانی که از این شرکت سرویس دارند بپرسم:
من از کجا باید بفهمم این شرکت به من سرویس میده؟
من شمارمو وارد کردم و سایت منو به صفحه زیر آورد:
این یعنی ساپورت می کنه؟

"یعنی" که آره ولی باید زنگ بزنید دفتر مرکزیشون بگید چک کنن پیش شماره و مرکز مخابراتیتونو که آیا فروش و جای خالی دارن روی اون پیش شماره یا نه...

ehsan30
30-07-2012, 09:29
سلام

اره الان دیدم که دوباره سرویس ها برگشته،دوستان سرویس 128 نامحدود به نظرتون خوبه؟در روز چقدر سرعت دانلود داره؟و سرویس های حجمی به غیر 128-512

اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم جواب بده،به نظرتون تغییر سرویس بدم،یا صبر کنم تغییراتشون را ماه دیگه اعمال کنند؟

سلام
از دوستانی که از نوین نت سرویس میگیرن یه راهنمایی میخوام ، من الان از شاتل سرویس میگیرم و چون مصرفم زیاده اصلا جوابمو نمیده 2 ، 3 شب که رایگان دانلود کنی تا 10 یا دوهفته نمیتونی شبا رایگان دانلود کنی!
میخواستم ببینم سرویس نوین نت و سرعتش در ساعات رایگان 2 تا 8 چطوره؟ و سرویسهای نامحدودش چطوره واقعا نامحدود یا نه مثل شاتل 40 گیگ بهت میدن به اسم نامحدود؟!

من سرعتم 128-512 هستش،قبل از اینکه سرعتها کم بشه حداقل شبی 1200 مگ را دانلود داشتم و اون محدودیتی که فرمودید شرکت شاتل داره را نداره،فقط چند وقته شبها 600 یا 600 و خورده ای دانلود می کنم
به همین خاطر هم می خوام تغییر سرویس بدم،در مورد اون 40 گیگ هم اطلاعی ندارم :)

بای

jizg
30-07-2012, 15:11
تقریبا همه ی شرکتها، سرعت دانلود سرویس محدود خیلی بالاتر از اون چیزی هست که بهت اسما میفروشن،مثلا بهت میفروشن 512 خطتت رو 2 مگ آپ میکنند(تو نوین نت که رسما میگن512 آپ تو 2 مگ ) هدف شرکتها هم اینه که زودتر حجمت تموم بشه و گیگ بخری،ولی نامحدود اینجوری نیست(حداقل برای منی که 2 مگ نامحدود دارم) دقیقا همون سرعتی که بهت میفروشن آپت میکنند،خدا نکنه که ضریب share هم اعمال بشه.
به نظر من سرویست رو دست نزن ، بزار اول شهریور ببینیم چه تغییری تو شبانه میدند،بعد تصمیم بگیر.

Eblis 2011
30-07-2012, 15:52
امروز زنگ زدم کلی باهاشون درد و دل کردم :31:
در مورد اطلاعیه سایت ( ترافیک شبانه ) پرسیدم گفتن به منظور رفاه حال مشترکین قرار سرویس شب رو بهتر کنن .. . . یعنی مثلا اگه با سرویس 2M - 4M روزانه با سرعت 250kb دانلود میکنه میخوان کاری کنن که شب ها هم زیاد افت نکنه و بتونن لا اقل با سرعت 200kb دانلود کنن .... حالا راست و دروغشون پای خودشون

منم امروز ثبت نام کردم و وجه رو ریختم .... سرویس ۸۹۶ / ۲۰۴۸ رو انتخاب کردم یک ماهه 5 گیگ .... به مبلغ 21.000 تومن
حالا تا چند روز دیگه وصل میشه .... دانلود شب و روز و پینگ رو بهتون میگم ....

abbasjun
30-07-2012, 19:35
من می خواستم اگه بشه از این شرکت سرویس بگیرم
برای همین چند تا سوال دارم:

1. پینگ این شرکت در کل چطوریه؟ (چون من کم و بیش بازی آنلاین میزنم)
2. سرعت تو روز چطوریاست؟ تو شب چطور؟
3. پینگ توی شب (توی ساعات رایگان) چطوریه؟
4. حجم رو درست حساب می کنه یا نه دزدی می کنه؟
5. کلا از این شرکت راضی هستین یا نه؟

توی اصفهان هم می خوام سرویس بگیرم

saeid127
31-07-2012, 10:48
دوستان من میخوام ثبت نام کنم.

تو سایت یه قسمت داره واسه شناسه معرف. فکر کنم حجم هدیه میدن به معرف.

کسی اگر میخواد شناسه شو واسه من پ.خ کنه تا بزنم.

porya_spy
31-07-2012, 19:04
من امروز زنگ زدم با کمال تعجب گفتن اهواز سرویس دهی داریم . کلی حال کردم :31: بعد گفتن کدوم مرکز مخابراتی اهواز گفتم رجایی چند دقیقه بعد گفت پورت خالی نداریم !! اینجا اصلا کسی این شرکت نمیشناسه چطوری پورت هاشون پر معلوم نیست !!! ولی گفتن طی هفته های آینده زنگ بزن شاید پورت خالی بشه . بعد گفتم نمیشه رزرو کنم گفت نه !! حالا کاشکی شانس رو کنه یه پروت برام خالی بشه :31:

ehsan30
01-08-2012, 09:28
سلام

از دوستان کسی از سرویس های نامحدود استفاده نمی کنه؟سرویس 128 یا 256 در روز یا شب چه سرعتی برای دانلود میده؟آیا راضی هستید از
این سرویس ها؟ممنون.

بای

NeORiN
01-08-2012, 10:06
من که سرویس 128 512 دارم سرعتش افتضاحه.
جدیدا رسیده به شبی 300مگ!

آرش-19
01-08-2012, 15:18
شنبه صبح سرویس 2M up to 4M ثبت نام کردم تا امروز که 4 شنبه بعد از ظهره
هنوز خط رانژه نشده!! بابا مگه سانتریفیوژه!!!
من فقط برای پینگ از این ISP سرویس گرفتم امیدوارم بعد از این همه انتظار نا امیدمون نکنه.

ehsan30
02-08-2012, 10:27
سلام

سلام

از دوستان کسی از سرویس های نامحدود استفاده نمی کنه؟سرویس 128 یا 256 در روز یا شب چه سرعتی برای دانلود میده؟آیا راضی هستید از
این سرویس ها؟ممنون.

بای

از دوستان کسی این سرویس هارو نگرفته؟آخه چند وقته نتونستم دانلود کنم،می خواهم ببینم اگه سرعتش خوبه تغییر سرویس بدم به نامحدود،ممنون :)

بای

behnam-k
02-08-2012, 11:42
شنبه صبح سرویس 2M up to 4M ثبت نام کردم تا امروز که 4 شنبه بعد از ظهره
هنوز خط رانژه نشده!! بابا مگه سانتریفیوژه!!!
من فقط برای پینگ از این ISP سرویس گرفتم امیدوارم بعد از این همه انتظار نا امیدمون نکنه.
آرش مگه این شرکت تو کرمانشاه نمایندگی داره ، تو سایت خودش که چیزی نزده !!!!!!!!

آرش-19
02-08-2012, 15:06
آرش مگه این شرکت تو کرمانشاه نمایندگی داره ، تو سایت خودش که چیزی نزده !!!!!!!!

نمایندگی فیزیکی نداره :دی ولی آره تو کرمانشاه هم فروش دارن.
تو قسمت تعرفه های سرویسش فکر کنم, استان و شهر و مرکز مخابراتی رو انتخاب میکنی و بعد جستجو بزنی
سرویس های موجودشو نشان میده. فقط قبل از ثبت نام یه زنگ بزنی چک کنی مطمئن تره. من زنگ زدم خانوم
پشتیبان گفت آره کرمانشاه مرکز فجر تحت پوششه.

mehdi n73
02-08-2012, 16:47
با سلام .

دوستان ، کسی سرویس نامحدود از این شرکت داره؟ سرعت دانلود چقدر است و سرویس خریداری شده شما؟ ممنون

Mahdi_Moosavi
02-08-2012, 16:51
سلام ... من الان پارس آنلاین دارم و در بهترین حالت شبی 500 - 600 مگ دانلود دارم ... دیشب که تعرفه های این ISP رو دیدم قیمت های پایین و سرعت نامی بالاش خیلی نظرم رو جلب کرد ...

ثبت نام کردم و الان تو پنل کاربری چنیین سرویسی مد نظرم هست :

الان 3 گیگ یه جا + 5 گیگ یه جا دیگه هدیه به من تعلق می گیره ؟!! یعنی به جای 15 گیگ تو 3 ماه، 23 گیگ می دن ؟

هزینه رانژه نمی گیرن ؟ سرعت شبانش چطوره ؟ از دوستان کسی نامحدود ثبت نام نکرده سرعتش رو تست کرده باشه ؟

اصلا ارزش داره پارس رو جمع آوری کنم اینو بگیرم ؟

Eblis 2011
02-08-2012, 17:18
من پرسیدم یارو میگفت 2m-512 سرعت دانلودش روز و شب 64
حالا منطقه به منظقه و شهر به شهر و استان به استان شاید فرق کنه
من خودم سرویس 2m-4m خریدم 5گیگ ماهی 21000
سرعت دانلودش میگن 250

هنوز وصل نشده برام ..... فک کنم شنبه یکشنبه اوکی میشه

porya_spy
02-08-2012, 21:11
سلام ... من الان پارس آنلاین دارم و در بهترین حالت شبی 500 - 600 مگ دانلود دارم ... دیشب که تعرفه های این ISP رو دیدم قیمت های پایین و سرعت نامی بالاش خیلی نظرم رو جلب کرد ...

ثبت نام کردم و الان تو پنل کاربری چنیین سرویسی مد نظرم هست :

الان 3 گیگ یه جا + 5 گیگ یه جا دیگه هدیه به من تعلق می گیره ؟!! یعنی به جای 15 گیگ تو 3 ماه، 23 گیگ می دن ؟

هزینه رانژه نمی گیرن ؟ سرعت شبانش چطوره ؟ از دوستان کسی نامحدود ثبت نام نکرده سرعتش رو تست کرده باشه ؟

اصلا ارزش داره پارس رو جمع آوری کنم اینو بگیرم ؟

اقا خوش به حالت توی مرکز شما سرویس میدن . به من میگن توی مرکز شما تجهیزات نصب شده ولی به دلیل پر شدن پورت ها یا هر مشکل دیگه ای نمیشه سرویس داد . گفت به محض اینکه همین سرویس ها نمایش داده شد توی پنل میتونید سرویس بگیرید . الان برای من اینو مینویسه :

متقاضی گرامی با عرض پوزش به دلیل رعایت کیفیت سرویس و حفظ حقوق مشترکین فعال ، در حال حاضر امکان ارایه سرویس به مشترکین جدید در این مرکز مخابراتی مقدور نمی باشد.جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 0212954 تماس حاصل فرمائید.

italodance
02-08-2012, 22:07
نکته جالب اینکه شرکتشون تو محله و مخابرات منطقه ماست (تهران رو میگم) و ما دقیقا کوچه روبروشون هستیم ولی اصلا پورت ندارند و انگار هنوز مخابرات بشون نداده

User720
03-08-2012, 00:12
من ثبت نام کردم واین سرویس رو انتخاب کردم :

کسی نمیدونده سرعت دانلودش توی ساعت رایگان چقدره؟ و توی ساعت رایگان در ماه چقدر میشه دانلود کرد؟

User720
03-08-2012, 00:15
من ثبت نام کردم و این سرویس رو انتخاب کردم :

کسی نمیدونه سرعت دانلود توی ساعت رایگان چنده؟ و در ماه چقدر میشه توی ساعت راگان دانلود کرد؟

behnam-k
03-08-2012, 08:50
نمایندگی فیزیکی نداره :دی ولی آره تو کرمانشاه هم فروش دارن.
تو قسمت تعرفه های سرویسش فکر کنم, استان و شهر و مرکز مخابراتی رو انتخاب میکنی و بعد جستجو بزنی
سرویس های موجودشو نشان میده. فقط قبل از ثبت نام یه زنگ بزنی چک کنی مطمئن تره. من زنگ زدم خانوم
پشتیبان گفت آره کرمانشاه مرکز فجر تحت پوششه.
:18: سرویس میدن تو کرمانشاه :18:

arash-king
03-08-2012, 19:38
دوستان منم وقتی تعرفه ها را دیدم تصمیم گرفتم از این شرکت اینترنت بگیرم .... من میخوام سرعت 512-2mb با ترافیک 5 گیگ بگیرم که میشه 21 هزار تومن ماهیانه
حالا چندتا سوال دارم ...... 1- قطعی داره یا نه ؟؟؟؟
2- پینگ برای بازی آنلاین چطوره ؟
3- مثل بعضی از شرکت ها محدودت میکنن ؟

آرش-19
03-08-2012, 20:54
این شرکت گویا اولای راه.
چیزی که مشخصه متاسفانه سرویس های محدودش اشتراک 1 به 10 داره
و این یعنی اگه شلوغ بشه دیگه واقعا میره رو مخ آدم. اما فکر میکنم فعلا
تا شلوغ شدنش راه داره از این سرویس استفاده کرد.

سرویس میدن تو کرمانشاه

آره ولی تو به کسی نگو, بزار شلوغش نکنیم :31:
امیدوارم حداقل کیفیتش بیشتر از بقیه باشه, من اصلا
سرعت دانلود برام مهم نیست فقط پینگ خوب و ثابت میخوام برای
ارتباط تصویری با آشناهام تو ممالک غربی و بازی آنلاین!

Eblis 2011
03-08-2012, 21:06
من ثبت نام کردم و این سرویس رو انتخاب کردم :

کسی نمیدونه سرعت دانلود توی ساعت رایگان چنده؟ و در ماه چقدر میشه توی ساعت راگان دانلود کرد؟

منم از همین سرویس انتخاب کردم فقط 5 گیگ رو ورداشتم 21.000 ت
فردا یا پس فردا وصل میشه بهت خبرشو میدم
شما از کجایی؟

tsz
04-08-2012, 03:38
دوستان فقط از خود سایت خریداری کنید برای تست سرعت هم به پست های اول این تاپیک سر بزنید
متاسفانه بعضی اشتراک نامحدود رو جمع کردن سرویساش رو 1 به 10 ندارن مثل اینکه 1 به 5 جشون هم گرونه یکم، 6 ماه 512 فکر کنم نزدیک 500 هزار تومن میشد
سرویس هاش خوبه من 1 ماه هست استفاده میکنم ازش خیلی خوبه
روزا تورنت 460 هم دانلود کردم و لینک معمولی 380 420 سرعت دانلود بود
شب ها بستگی به سروری داره که دانلود میکنی ازش ولی اون اوایل یکم بهتر بود شبا نزدیک 3.5 گیگ دانلود میکردم ولی الان یکم پایین اومده 2 2.5 گیگ دانلود میکنم
ولی از خیلی از شرکت ها بهتره پینگ هم 50 52 میده که فکر نکنم شرکتی مثل این باشه
بازم سوالی بود در خدمتم
بازم میگم فقط از طریق سایت ثبت نام کنید

malek911
04-08-2012, 08:58
دوستانی که از این شرکت سرویس گرفتن چند روز طول کشید تا وصل بشن؟
من چهارشنبه فعال کردم تو خود سایت هم همون چهارشنبه رو زده شروع اعتبار

ehsan30
04-08-2012, 09:12
سلام

دوستان فقط از خود سایت خریداری کنید برای تست سرعت هم به پست های اول این تاپیک سر بزنید
متاسفانه بعضی اشتراک نامحدود رو جمع کردن سرویساش رو 1 به 10 ندارن مثل اینکه 1 به 5 جشون هم گرونه یکم، 6 ماه 512 فکر کنم نزدیک 500 هزار تومن میشد
شب ها بستگی به سروری داره که دانلود میکنی ازش ولی اون اوایل یکم بهتر بود شبا نزدیک 3.5 گیگ دانلود میکردم ولی الان یکم پایین اومده 2 2.5 گیگ دانلود میکنم
بازم سوالی بود در خدمتم

دوست عزیز توضیح ندادید چه سرویسی داشتید که این سرعت را بهتون میداد؟

از دوستان اگر که کسی سرویس نامحدود گرفته یک توضیحی در اینباره بدهد،با تشکر.

دوستانی که از این شرکت سرویس گرفتن چند روز طول کشید تا وصل بشن؟
من چهارشنبه فعال کردم تو خود سایت هم همون چهارشنبه رو زده شروع اعتبار

من فکر پنجشنبه درخواست دادم و شنبه خطم رانژه شده بود،خودمم زنگ زدم یوزر و پسورد را گرفتم :دی البته اون موقع توی شهرمون،نمایندگی
داشت و از طریق نمایندگی اقدام کرده بودم.

بای

malek911
04-08-2012, 13:07
من فکر پنجشنبه درخواست دادم و شنبه خطم رانژه شده بود،خودمم زنگ زدم یوزر و پسورد را گرفتم :دی البته اون موقع توی شهرمون،نمایندگی
داشت و از طریق نمایندگی اقدام کرده بودم.

بای
مگه یوز و پسوورد همونی نیستش که ابتدای ثبت نام بهمون میده و با اون میتونیم تو سایتشون لاگین کنیم؟

ehsan30
04-08-2012, 18:57
سلام

مگه یوز و پسوورد همونی نیستش که ابتدای ثبت نام بهمون میده و با اون میتونیم تو سایتشون لاگین کنیم؟

در بالا که اشاره کرده بودم،من از طریق نمایندگی اقدام به خرید کردم.

NeORiN
04-08-2012, 19:04
اگه میشه دوستانی که سرویس 128 512 دارن سرعت روز و شب رو اعلام کنن.
ممنون

User720
05-08-2012, 00:06
منم از همین سرویس انتخاب کردم فقط 5 گیگ رو ورداشتم 21.000 ت
فردا یا پس فردا وصل میشه بهت خبرشو میدم
شما از کجایی؟

من تهرانم ،خبرشو بده ممنون ، شما کجایی؟

بازم سوالی بود در خدمتم

شما چه سرویس داشتی؟ توی یک ماه چقدر میزارن توی ساعت رایگان دانلود ؟ مثل شرکتهای دیگه نیست که اگه زیاد دانلود کنی محدودت کنن؟

اگه یکی از دوستان راجع به سرویس 512 نامحدودش با ضریب یک بده یه آماری بده سرعت دانلودش چنده؟ و اینکه واقعا نامحدود یا مثل شرکتهای دیگه 30 گیگ میدن به اسم نامحدود؟

User720
05-08-2012, 00:12
ویرایش (یه پست دو بار تکرار شد...)

User720
05-08-2012, 00:22
ویرایش (یه پست دو بار تکرار شد...)

User720
05-08-2012, 00:27
بازم سوالی بود در خدمتم

شما چه سرویسی داشتی؟ توی یک ماه هر چقدر بخوای میتونی دانلود کنی یا مثل شرکتهای دیگه اگه یه خورده زیاد دانلود کنی توی ساعات دانلود رایگان محدود میشی ؟

کسی از دوستان میدونه سرویس 512 نامحدود با ضریب 1 به 10 این شرکت سرعتدانلودش چنده؟ واقعاً نامحدود یا مثل شرکتهای دیگه 30 گیگ میدن به اسم نامحدود؟
ممنون.

آرش-19
05-08-2012, 09:46
سرویس من امروز راه افتاد, زوده برای قضاوت ولی اونطور که انتظار داشتم نبود.
حالا شاید چندوقت بگذره بهتر بشه! :دی
البته سرعت دانلودشو هنوز با سرورهای قدرتمند تست مکردم ولی به نظر خوب میاد,
شبانشم تست کنم اطلاع میدم چطور بود. سرویس من 2m up to 4m , البته من هنوز درباره این اشتراک
1 به 10 شک دارم, باید تو طول روز تستش کنم ببینم چقدر تاثیر داره!

arash-king
05-08-2012, 10:41
دیروز زنگیدم به شرکت نوین نت و گفتم که آیا توی منطقه ما ((( اندیشه-شهریار ))) سرویس دهی دارید گفت نه :41: کلی ناراحت شدم ....... من نمیدونم آخه وقتی اینا اول از همه کل تهران را پوشش نمیدن چرا میرن سمت استان های دیگه ؟؟؟
اول تمام تهران را پوشش بدید بعد برید سراغ استان های دیگه
بهش میگم کی میاید تو شهریار و سرویس دهی میکنید خانوم میگه فعلا نمیایم ولی بعدا میایم :31::31: نمیدونم چیکار کنم !!

ehsan30
05-08-2012, 11:12
دیروز زنگیدم به شرکت نوین نت و گفتم که آیا توی منطقه ما ((( اندیشه-شهریار ))) سرویس دهی دارید گفت نه :41: کلی ناراحت شدم ....... من نمیدونم آخه وقتی اینا اول از همه کل تهران را پوشش نمیدن چرا میرن سمت استان های دیگه ؟؟؟
اول تمام تهران را پوشش بدید بعد برید سراغ استان های دیگه
بهش میگم کی میاید تو شهریار و سرویس دهی میکنید خانوم میگه فعلا نمیایم ولی بعدا میایم :31::31: نمیدونم چیکار کنم !!

ببخشید استدلال شما برای این حرفتون چیه؟خوب حتما توی منطقه شما استقبال نشده از این شرکت،اما با حرف شما کاملا مخالفم و لطفا سر این بحث های

خارج از موضوع و عقلانیت را در این تابیک باز نکنید.

آرش-19
05-08-2012, 11:29
همه کل تهران را پوشش نمیدن چرا میرن سمت استان های دیگه ؟؟؟

خون تهرانیا رنگی تره؟!!!
عجب استدلالی فرمودین!

hossein_0907
06-08-2012, 01:53
آخه وقتی اینا اول از همه کل تهران را پوشش نمیدن چرا میرن سمت استان های دیگه ؟؟؟

چه حرفی میزنیا
نکنه انتظار داری همه چیز تو تهران کامل بشه بعد بیاد شهر های دیگه

محض اطلاع بگم که تو سپاهانشهر اصفهان هم که یه شهرک تو اصفهانه این شرکت سرویس میده

Hesamso3000
06-08-2012, 03:56
سلام بچه ها
دوستان من یک هفته است که نوین نت دارم ، روزها سرعت دانلود حدودا 200-300 هه ، اما شبها کمه مثلا رو سرور دانلودها که با شاتل 70-80 می گرفتم یا با خود نوین نت تو روز 200-300 شبا 20-30هه (خیلی بالا بره)
می خواستم بدونم که همه تو شباش مشکل دارند یا فقط مشکله منه ؟؟؟؟؟
پینگم هم معمولا70-80هه

با تشکر
حسام

ali206206206
06-08-2012, 07:37
من هم قبلا چند تا کامنت گذاشته بودم ولی مدیر محترم مرحمت فرموده حذف کرده حیف اون همه وقت گذاشتم سرویس تست کردم سرعت تست کردم تایپ کردم تا کمکی به هم وطن های خودم کرده باشم به هر حال رسمش این نبود ما رو به خیر و شما رو به سلامت.تف به ذات همه انسان ها بی شرف.فقط همین.بای

30we
06-08-2012, 08:51
مثل اینکه شبها سرعت رو میندازن....
من دیروز سرویسم راه افتاد,2 مگ تا 4 مگ...
تا سره ساعت 2 با 250 تا 350 دانلود می کردم اما 5 دقیقه از 2 که گذشت اومد بین 100 تا 200 بعد هم زیره 100 به طور کلی میانگین 60 بود تو شبانه....
نمیفهمم چرا وقتی میگن 2 مگ شبانه رو در حد یه 512 تنظیم میکنن!!!!!

ali206206206
06-08-2012, 11:02
من هم چند باری کامنت نوشتم زحمت کشیدم سرویس تست کردم سرعت تست کردم که کمکی به هم وطنان خودم کرده باشم اما مدیر محترم زحمت کشیده همشون رو حذف کرده خواستم بگم رسمش این نیست و تف به روی هر چی نمک نشناسه.بای

Eblis 2011
06-08-2012, 12:32
مال منم امروز وصل شد
فقط یه مشکی دارم
اتوماتیک وصل نمیشم و باید از طریق کانکشن وصل شم ( از طریق Broadband )
واسه شما هم اینطوریه
این باعث شده همزمان نشه از لپ تاپ و کامپیوتر استفاده کرد .... باید چیکار کرد تا مشکل حل شه ؟
آخه قبلا یکی از طریق وای فای لپ تاپ وصل میشد یکی هم از طریق کابل لن با کامپیوتر
راستی سرعت دانلودم 480 تو روز .... شب بشه اونم تست میکنم ...... سرویسم 2M - 4M

jizg
06-08-2012, 12:52
مثل اینکه شبها سرعت رو میندازن....
من دیروز سرویسم راه افتاد,2 مگ تا 4 مگ...
تا سره ساعت 2 با 250 تا 350 دانلود می کردم اما 5 دقیقه از 2 که گذشت اومد بین 100 تا 200 بعد هم زیره 100 به طور کلی میانگین 60 بود تو شبانه....
نمیفهمم چرا وقتی میگن 2 مگ شبانه رو در حد یه 512 تنظیم میکنن!!!!!

تقریبا همه شرکت ها شبانه مشکل دارند،تو سایت نوین نت هم نوشته که شبانشوم SLA نداره(یعنی یه جورایی هیچ تضمینی نیست برای سرعت)
ولی یه سوالی به نظر شما سرویس 4Mb با ضریب اشتراک 1 به 10 باید چقدر دانلود کنه؟
میدونستی که باید 51.2KB دانلود کنه؟و شما به قول خودت تو شب داری میانگین 60 دانلود میکنی.

gnewer
06-08-2012, 13:23
ساعت 2 بعد از ظهر - 512 تا 2 مگ

صبحش که خیلی خوب بود ببینیم شبش چجوریه... البته به نظر من نسبت به قیمتی که داره میده ، سرویسش فوق العادست...

Eblis 2011
06-08-2012, 14:05
اینم سرعت من
سرویس 2M-4M
ساعت 3 بعدازظهر

گلستان - کردکوی

30we
06-08-2012, 14:36
تقریبا همه شرکت ها شبانه مشکل دارند،تو سایت نوین نت هم نوشته که شبانشوم SLA نداره(یعنی یه جورایی هیچ تضمینی نیست برای سرعت)
ولی یه سوالی به نظر شما سرویس 4Mb با ضریب اشتراک 1 به 10 باید چقدر دانلود کنه؟
میدونستی که باید 51.2KB دانلود کنه؟و شما به قول خودت تو شب داری میانگین 60 دانلود میکنی.

آقا شاید من ریاضیم خوب نیست....512 kb تقسیم بر 10 بشه میشه 51.2 مگه اینجوری حساب نمیشه؟ مثلا من 256 داشتم تقسیم بر 10 (مخابرات) سرعت دانلودش میشد بین 20 تا 30.....
من فکر نمیکنم با این سرعت همچین چیزه اعجوبه ای باشه نوین نت,یه زمانی 512 صبانت شب و روز دانلودش 60 بود الان وضع ADSL(تقریبا همه ISP ها) خیلی خرابه و خوب تو این وضع خراب این نوین نت باز از بقیه بهتره ولی اونقدری هم استثنایی نیست.خوبه ولی عالی نیست.
این کردکوی کجاست؟خیلی وضعتون خوبه تو روز 480 دانلود میکنی؟!!!!!سرعت من نهایت برسه 400....یه بار با یه سرور خارجی مثلا فرانسه تست بگیر ببینیم پینگت چنده....

Eblis 2011
06-08-2012, 14:55
آقا شاید من ریاضیم خوب نیست....512 kb تقسیم بر 10 بشه میشه 51.2 مگه اینجوری حساب نمیشه؟ مثلا من 256 داشتم تقسیم بر 10 (مخابرات) سرعت دانلودش میشد بین 20 تا 30.....
من فکر نمیکنم با این سرعت همچین چیزه اعجوبه ای باشه نوین نت,یه زمانی 512 صبانت شب و روز دانلودش 60 بود الان وضع ADSL(تقریبا همه ISP ها) خیلی خرابه و خوب تو این وضع خراب این نوین نت باز از بقیه بهتره ولی اونقدری هم استثنایی نیست.خوبه ولی عالی نیست.
این کردکوی کجاست؟خیلی وضعتون خوبه تو روز 480 دانلود میکنی؟!!!!!سرعت من نهایت برسه 400....یه بار با یه سرور خارجی مثلا فرانسه تست بگیر ببینیم پینگت چنده....
نوشتم که :31: استان گلستان - شهرستان کردکوی
این سرور خارجی که گفتی لینک بده تست بگیرم نمیدونم کجاس
شما مال کدوم شهر و استانی ؟

30we
06-08-2012, 14:56
این دوتا برای روزانه هست:اولی سرور فرانسه دومی کشور دوست و همسایه روسیه:2:

این دوتا برای شبانست:اولی همون سرور فرانسه البته پاریس(خیلی با هم فرقی ندارن) دومی سرور ایران-کرج

کسی میدونه آیا سروری تو ایران مثل همین کرج هست که چیزی برای دانلود داشته باشه؟؟؟سرعتش این طور که تو تست هست تو شب کمتر میفته و مناسبتره.....آیا چنین سرورهایی هست؟؟

hossein_0907
06-08-2012, 14:56
512 را باید بر 8 تقسیم کنی چون هر بایت 8 بیته و 512 کیلوبیت میشه 64 کیلوبایت

jizg
06-08-2012, 15:04
ببین سرعت اینترنت به کیلو بیت بر ثانیه سنجیده میشه،مثلا بهت سرویس 4Mb (چهار مگابیت) میفروشند ولی دانلودرها سرعت به بایت(B بزرگ) نشون میدند.
واسه تبدیل بیت به بایت باید عددو تقسیم به 8 کنی،چون هر 8 بیت یک بایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4096/8=512 ، پس یک خط 4مگابیتی تو حالت یک به یک میتونه 512کیلو بایت بر ثانیه دانلود کنه،حالا ضریب اشتراک 1 به 10 رو هم بخوای اعمال کنی میشه 51.2
یعنی یه خط اینترنت 4مگابیتی با ضریب اشتراک 1 به 10 باید 51.2 کیلو بایت بر ثانیه دانلود کنه.
من خودم هم تازه اینو فهمیدم از اینجا خوندم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و از یکی پرسیدم گفت درسته.

malek911
06-08-2012, 15:30
سرویس 4 مگ به قول دوستمون باید 512 کیلو بایت دانلود بده ولی مفهوم ضریب اشتراک این هست که سرعت 512 باز هستش و به نسبت افرادی که دارن استفاده میکنن تقسیم میشه.حالا شما اگه 2 نفر تو یه محدوده اشتراکی باشین واسه هر کودومتون 256 میرسه و تا 10 نفر میتونن استفاده کنن که کمترین حالت سرعت به 51 میرسه.البته یه نرم افزارهایی هم وجود داره که تمام پهنای باند رو بتونی بمکی و اون 9 تای دیگه که دارن با idm و... دان میکنن برن سماق بمکن:31:

30we
06-08-2012, 15:51
ببین سرعت اینترنت به کیلو بیت بر ثانیه سنجیده میشه،مثلا بهت سرویس 4Mb (چهار مگابیت) میفروشند ولی دانلودرها سرعت به بایت(B بزرگ) نشون میدند.
واسه تبدیل بیت به بایت باید عددو تقسیم به 8 کنی،چون هر 8 بیت یک بایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
4096/8=512 ، پس یک خط 4مگابیتی تو حالت یک به یک میتونه 512کیلو بایت بر ثانیه دانلود کنه،حالا ضریب اشتراک 1 به 10 رو هم بخوای اعمال کنی میشه 51.2
یعنی یه خط اینترنت 4مگابیتی با ضریب اشتراک 1 به 10 باید 51.2 کیلو بایت بر ثانیه دانلود کنه.
من خودم هم تازه اینو فهمیدم از اینجا خوندم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و از یکی پرسیدم گفت درسته.
خوب اگر اینجوری باشه که شما میگی(4 مگ یعنی 512 و تقسیم بر 10 یعنی 51.2 و این تقسیم زمانی صورت بگیره که بقیه هم دارن دانلود میکنن) یه کسی که داره 256 از مخابرات میگیره با ضریب 1 به 10 باید 3 تا 5 سرعت دانلودش باشه؟؟؟(256/8=32 و 32 تقسیم بر 10 میشه 3.2)در صورتی که 20 تا 30 هست.

سرویس 4 مگ به قول دوستمون باید 512 مگا بایت دانلود بده ولی مفهوم ضریب اشتراک این هست که سرعت 512 باز هستش و به نسبت افرادی که دارن استفاده میکنن تقسیم میشه.حالا شما اگه 2 نفر تو یه محدوده اشتراکی باشین واسه هر کودومتون 256 میرسه و تا 10 نفر میتونن استفاده کنن که کمترین حالت سرعت به 51 میرسه.البته یه نرم افزارهایی هم وجود داره که تمام پهنای باند رو بتونی بمکی و اون 9 تای دیگه که دارن با idm و... دان میکنن برن سماق بمکن:31:
قدیما idm پهنای باند رو میخورد الان چیزه دیگه ای اومده؟؟

jizg
06-08-2012, 16:35
یه کسی که داره 256 از مخابرات میگیره با ضریب 1 به 10 باید 3 تا 5 سرعت دانلودش باشه؟؟؟(256/8=32 و 32 تقسیم بر 10 میشه 3.2)در صورتی که 20 تا 30 هست.
شما گقتی که شبها میانگین دانلودت 60 هست و من میگم که واضحه که موقع شبانه رایگان تقریبا همه میزارند برای دانلود و طبیعیه که ضریب اشتراک 1 به 10 اعمال میشه وگرنه خود شما گفتید که روزها بین 200 تا 300 دانلود میکنی که انگار یه خط 4 مگ بین دونفر به اشتراک گذاشته شده.
دقت کنید بعضی از isp-ها مینویسند حداکثر ضریب اشتراک 1 به 10 و بعضی های دیگه مینویسند ضریب اشتراک 1 به 10، این دو تا تفسیرش خیلی با هم فرق داره.

Eblis 2011
06-08-2012, 17:43
این نرم افزاری که گفتی باعث میشه بقیه سماق بمکن چیه ؟ به ما هم بگین بزنیم دهن ملت رو سرویس کنیم :31:

P4RS4
06-08-2012, 20:13
سلام دوستان

من مدت دو سال از شرکت فن آوا نمایندگیش در بابل ( پارسیان سیستم طبرستان ) استفاده میکنم قعطی زیاد داره اما در کل کیفیتش خوبه اما هزینش زیاده چون باید هر چند روز یک گیگ شارز کنم
چون سرویس حجمی استفاده میکنم و مصرفم زیاده برای هر گیگ 5140 تومان میدم جالب اینجاست که اگه بخوای چند گیگ بخری تخفیف نداره یعنی اگه 10 گیگ هم بگیرم باز هر گیگ 5140حساب میکنه !!!!!!!!!

چند وقت دیگه قراردادم تموم میشه میخوام از یک شرکت دیگه بگیرم چون احساس میکنم دارن ازم پول زور میگیرن چون اگه نا محدود هم بگیرم بازم برام قیمتش ماهی بیشتر از 50 تومن میوفته !!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا از شما دوستان خوب میخوام راهنماییم کنین از کدوم شرکت بگیرم که هم کیفیتش خوب باشه هم قیمت مناسب !!

راستی رفتم سایت نوین نت قیمتش مناسبه متوجه شدم با همین هزینه که دارم الان میدم میتونم سرعت 2 تا 4 M داشته باشم داخل بابل هم پوشش میده !!!

دوستان لطفا راهنمایی کنین منتظر جواباتون هستم

malek911
06-08-2012, 23:28
یادش بخیر تو دانشگاه با دوستم میزاشتیم دانلود همه صداشون در میومد که اینترنت قطع شده بعد پاش میکردیم و بعد روز از نو روزی از نو(با 3 مگا بایت دانلود میکردیم).دوستان شرمنده قول شرف دادیم که به کسی نگیم تا عدالت رعایت بشه

Eblis 2011
06-08-2012, 23:32
یادش بخیر تو دانشگاه با دوستم میزاشتیم دانلود همه صداشون در میومد که اینترنت قطع شده بعد پاش میکردیم و بعد روز از نو روزی از نو(با 3 مگا بایت دانلود میکردیم).دوستان شرمنده قول شرف دادیم که به کسی نگیم تا عدالت رعایت بشه

بگو ما هم فیض ببریم ... حالا وجدان درد نگیردت :31:

malek911
06-08-2012, 23:39
شرمنده مقدور نیست.البته کار راحتی هم نیستش باید مدام حواست بهش باشه مثل idm نیستش که مثل برده برات دانلود کنه و بعدشم pc رو بخابونه

Eblis 2011
06-08-2012, 23:47
خوب یه توضیحاتی تو پ.خ بهم بده شاید مطلبو گرفتم :39: اجرت با سیدالشهدا :31:

jizg
07-08-2012, 00:03
هیچ راهی برای این کاری که دوستمون میگه وجود نداره،امیدوارم کسائیکه همچین ادعایی میکنند بدیهی ترین مسائل در مورد نحوه ی اختصاص پهنای باند به یوزرهای adsl بدونند.

P4RS4
07-08-2012, 00:16
کسی نیست جواب منو بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آیا از این شرکت راضی هستین ؟

آیا سرعت 4M واقعی هست یعنی ارزش داره ادم 4M بگیره؟؟؟ یا با 512 فرقی نداره ؟؟؟؟؟

jizg
07-08-2012, 00:34

تو صفحات قبل همین تاپیک تو این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و این یکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بعضی از دوستان speedtest سرویس 4مگ گذاشته .
منتظر باش شاید افراد بیشتری speedtest بزارند.

Eblis 2011
07-08-2012, 00:36

روز که راضی بودم .... مال من 480 دانلود میکرد
حالا شب رو تست کنم میگم خبرشو

malek911
07-08-2012, 00:53
هیچ راهی برای این کاری که دوستمون میگه وجود نداره،امیدوارم کسائیکه همچین ادعایی میکنند بدیهی ترین مسائل در مورد نحوه ی اختصاص پهنای باند به یوزرهای adsl بدونند.

داری تحریکم میکنی که بگم؟
در ضم فرض کن تو کافی نت نشستی و یه نفر با idm دانلود میکنه و شما هم با خود ویندوز .حالا سرعت دانلود کی بیشتره؟

ashjaee
07-08-2012, 01:12
شرمنده مقدور نیست.البته کار راحتی هم نیستش باید مدام حواست بهش باشه مثل idm نیستش که مثل برده برات دانلود کنه و بعدشم pc رو بخابونه

داری تحریکم میکنی که بگم؟
در ضم فرض کن تو کافی نت نشستی و یه نفر با idm دانلود میکنه و شما هم با خود ویندوز .حالا سرعت دانلود کی بیشتره؟

میگم شما یک کار کن نمی خواد این جا بگی برو این روش ایده الت رو به همین شرکت IDM بفروش کلی پول به جیب بزن حال کن بابا.
حالا این مثال رو گوش کن حرف شما مثل اینه که پشت دست مثلا 10 تار مو باشه بخوای 20 تا بکنی. نیست اقا مو نداره

malek911
07-08-2012, 01:37
من کی گفتم زیادتر از پهنای باند میتونم بکشم من میگم اون سرویسی رو که بین 10 نفر تقسیم کردن با این نرم افزار 9 تای دیگه نمیتونن دان کنن و تمام سرعت باند تخصیص داده شده به 10 نفر رو اون یه نفر میکشه.حالا اگه بازم قانع نشدین دیگه تقصیر من نیست

User720
07-08-2012, 01:50
من کی گفتم زیادتر از پهنای باند میتونم بکشم من میگم اون سرویسی رو که بین 10 نفر تقسیم کردن با این نرم افزار 9 تای دیگه نمیتونن دان کنن و تمام سرعت باند تخصیص داده شده به 10 نفر رو اون یه نفر میکشه.حالا اگه بازم قانع نشدین دیگه تقصیر من نیست

آقا اسم این نرم افزاری که میگی چیه؟

Eblis 2011
07-08-2012, 01:51

اینم شب من
2ام به 4 ام
گلستان - کردکوی

jizg
07-08-2012, 02:09
با همین روشی که بلدی یه کاری کن مشکل شبانت حل بشه دیگه.

Eblis 2011
07-08-2012, 02:19
دوستان چرا الان ساعت 3 بازم داره از حجم ترافیک من کم میشه ؟
کسی میتونه کمک کنه .... حجم داره هی کم میشه الکی

User720
07-08-2012, 02:36
مودم رو چند بار خاموش روشن کن ببین درست میشه؟ زنگ بزن پشتیبانی ، سرعت دانلودت الان با idm چنده؟

Eblis 2011
07-08-2012, 03:30
مودم رو چند بار خاموش روشن کن ببین درست میشه؟ زنگ بزن پشتیبانی ، سرعت دانلودت الان با idm چنده؟
زنگ زدم پشتیبانی ..... مشکل حل شد مرسی

gnewer
07-08-2012, 03:33
الان دارم تورنت دانلود می کنم... یه تورنت 70 هزار Seedی رو با سرعت میانگین 51 دانلود میکنه... با IDM لینک مستقیم دانلود کردم میانگین 65 دانلود کرد... الان با تورنت 0.5 ساعت 100 مگ دانلود کرد.

هر شب (2 تا 8) یه چیزی دوربره 1 گیگ و 300 مگ دانلود میتونه بکنه اگه طرف مقابل سروراش خوب باشن...(من 512 تا 2 دارم)

در کل من که هم از صب هم از شبش خیلی راضی بودم... بالاخره دیر یا زود Novinnet هم شلوغ میشه خدا کنه اون موقع هم اینطوری خوب باشه سرویسش :42:

دوستان چرا الان ساعت 3 بازم داره از حجم ترافیک من کم میشه ؟
کسی میتونه کمک کنه .... حجم داره هی کم میشه الکی

ماله من ساعت 2 که شد دیدم یهو همچی از کار افتاد سایتم باز نمیکرد! مودم رو "ریست" کردم درست شد، حالا نمیدونم تو هم اینکارو بکنم شاید مشکلش درس شه.
ولی ببین ترافیک میندازه براتا ولی شارژتو کم نمیکنه یه چک کن اشتب نکرده باشی :5:

Eblis 2011
07-08-2012, 03:41
الان دارم تورنت دانلود می کنم... یه تورنت 70 هزار Seedی رو با سرعت میانگین 51 دانلود میکنه... با IDM لینک مستقیم دانلود کردم میانگین 65 دانلود کرد... الان با تورنت 0.5 ساعت 100 مگ دانلود کرد.

هر شب (2 تا 8) یه چیزی دوربره 1 گیگ و 300 مگ دانلود میتونه بکنه اگه طرف مقابل سروراش خوب باشن...(من 512 تا 2 دارم)

در کل من که هم از صب هم از شبش خیلی راضی بودم... بالاخره دیر یا زود Novinnet هم شلوغ میشه خدا کنه اون موقع هم اینطوری خوب باشه سرویسش :42:

ماله من ساعت 2 که شد دیدم یهو همچی از کار افتاد سایتم باز نمیکرد! مودم رو "ریست" کردم درست شد، حالا نمیدونم تو هم اینکارو بکنم شاید مشکلش درس شه.
ولی ببین ترافیک میندازه براتا ولی شارژتو کم نمیکنه یه چک کن اشتب نکرده باشی :5:

آره ترافیک انداخت اما شارژ کم نکرد من هول شدم اشتباه برداشت کردم
من سرویس 2M-4M دارم الان 100 دانلود میکنه
به نظرم نسبت به روز که 480 میگرفتم خیلی کمه .... لااقل 250 باشه خوبه

gnewer
07-08-2012, 03:47

من میخواستم 2تا4 رو بگیرم خوده نمایندگی بهم گفت 2 تا 4 نگیر چون سرعت شبانش زیاد فرقی با 512 تا 2 نداره.
شمام به اسم سرویس زیاد توجه نکن، نگا کن پولی که بابت همین سرویس دادی رو به یه PAP دیگه میدادی چقد شب بت سرعت میداد... برامن 15تومن ماهی میوفته (برا 5گیگ) که اگه از پیشگامان همین قیمتی (با همین حجم) بگیرم شب 25 هست سرعتش!

Eblis 2011
07-08-2012, 03:52
من 5 گیگ گرفتم 21.000 تومن
اولین شبه که دارمش
بدک نیست اما میتونه بیشترم باشه ..... از اول شهریور گفتن بهتر میشه .... امیدوارم اینجوری باشه

Zeitgeist
07-08-2012, 05:20

شما در چه شهری هستید؟

فقط یک دانلود میگذارید؟

با چه برنامه ای و با چند اتصال؟

آیا تعداد بیشتر برای مثال 3 دانلود همزمان از سرورهای پرقدرت (Microsoft, Opera, SF) که هر کدوم 16 اتصال برقرار کنن (با IDM) رو تست کردید؟

سرعت دانلود لحظه ای واقعی و حجم مصرفیتون رو میتونید با این برنامه مشاهده کنید:

malek911
07-08-2012, 09:42
با همین روشی که بلدی یه کاری کن مشکل شبانت حل بشه دیگه.

بازم که داری حرف تو دهنم میزاری.آخه من کی گفتم مشکل شبانه دارم؟
این نمودار پهنای باند من

italodance
07-08-2012, 10:03
بازم که داری حرف تو دهنم میزاری.آخه من کی گفتم مشکل شبانه دارم؟
این نمودار پهنای باند من

اینکه همش نوسان داره و خراب

malek911
07-08-2012, 10:32

صخره نوردی که نمیخای بکنی فقط نوکهای تیزشو میبینی.
یعنی برداشتت از این نمودار فقط همینه؟

mr-dion
07-08-2012, 11:03
کلا اینترنت همینه
نکنی انتظار داری دقیقا با یه سرعت ثابت دانلود داشته باشی؟