PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Hiweb / شرکت های وب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 74

mohandes23
09-12-2017, 11:28
ترافیک 8 مگ و 16 رو نوشته بین الملل برای برقیه رو ننوشته !!!!!! داستان چیه؟

otfbax
09-12-2017, 11:30
توی اینستاگرام چند نفر گفتن توی پنل قیمتا فرق می کنه و اونجا زده یک چهارم دوستانی که های وب هستن اگه لطف کنن یه خبر بدن قضیه چیه ممنون می شیم

mohandes23
09-12-2017, 11:31
باز هم نوشته ضریب اشتراک 1 به 8 اعمل میشه که کاملن خلاف قانون هست .این دیگه خیلی رو می خواد

sima_6600
09-12-2017, 11:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک به چهار هست
۱- مدل غیر حجمی (connection based) یا مبتنی بر سرعت: در این مدل ارائه سرویس مبتنی بر سرعت و نه حجم مصرفی کاربر ارائه می‌گردد، قیمت‌گذاری صرفاً بر مبنای سرعت ارائه‌شده انجام می‌شود.
و از همه چیز جالب تر این که وقتی این بند رو بخوانی و با سرویس های های وب مقایسه کنی میفهمی که اصلا به قانون عمل نمیکنه و هر کاری دوست داره میکنه بعد یک سری از کارمند هاش هم میان این جا تعریف میکنن.
من که درخواست تخلیه میدم از این شرگت میرم.
نه ping داره نه سرعت داره همش پکت لاست و قطغ و وصل شدن های پشت سر هم یک دلیل خوب برای ماندن نیست پس خداحافظ بای وب.

otfbax
09-12-2017, 11:42
یک به چهار هست
۱- مدل غیر حجمی (connection based) یا مبتنی بر سرعت: در این مدل ارائه سرویس مبتنی بر سرعت و نه حجم مصرفی کاربر ارائه می‌گردد، قیمت‌گذاری صرفاً بر مبنای سرعت ارائه‌شده انجام می‌شود.
و از همه چیز جالب تر این که وقتی این بند رو بخوانی و با سرویس های های وب مقایسه کنی میفهمی که اصلا به قانون عمل نمیکنه و هر کاری دوست داره میکنه بعد یک سری از کارمند هاش هم میان این جا تعریف میکنن.
من که درخواست تخلیه میدم از این شرگت میرم.
نه ping داره نه سرعت داره همش پکت لاست و قطغ و وصل شدن های پشت سر هم یک دلیل خوب برای ماندن نیست پس خداحافظ بای وب.

درسته ولی توی این آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته بین الملل وقتی می رید توی قسمت غیر حجمی.

البته می تونه هدف واقعا فریب مشتری باشه کم ندیدیم از این چیزا این چند وقته

البته این خبری که شما گذاشتید خبر قدیمیش هست

siamosi60
09-12-2017, 11:55
اینم پنل های وب هنوز چیزی نیومده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

otfbax
09-12-2017, 12:00
های وب تاحالا اصلا از این طرح جدیدا چیزی فروخته؟:n02: این چند وقته همش داشته عوض می کرده

siamosi60
09-12-2017, 12:05
تعرفه های اینترنت تو ترکیه رو هم ببینید . ۵۹ لیر ۱۶ مگ سرعت و مصرف منصفانه ۵۰ گیگ (داخلی و خارجی نداره) و ۸ مگ سرعت همین ۵۴ لیر
اضافه کنم دیجی ترک از بهترین isp های ارائه دهنده اینترنت ترکیه ست
شبانه نداره -افزایش سرعت نداره دقیقا همون سرعت اسمی . اگه خطت فیبر کنه ۲۴ مگ یا ۵۰ مگ سرعت میده البته ۵۰ یا ۷۵ گیگ سقف مصرف [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

otfbax
09-12-2017, 12:35
الان توی اون صفحه اینو نوشته قبل از تعرفه ها :

مشترکین می توانند به اندازه‌ی یک چهارم از حجم سرویس را برای ترافیک بین‌الملل و یا کل حجم را ترافیک داخلی مصرف کنند؛ همچنین امکان استفاده‌ی ترکیبی از ترافیک بین‌الملل و داخلی را نیز خواهند داشت.

توی خود تعرفه ها ولی نوشته 1100 گیگ بین الملل!

MOHAMMAD2010
09-12-2017, 12:52
اینکه مشخص بود یک چهارم بین الملل هست ( قبلا هم گفته بودن )
در مورد 1 به 8 هم ببینین واقعا شرکت های دیگه 1 به 1 عمل میکنن ( البته منظورم در عمل هست )

otfbax
09-12-2017, 12:56
اینکه مشخص بود یک چهارم بین الملل هست ( قبلا هم گفته بودن )
در مورد 1 به 8 هم ببینین واقعا شرکت های دیگه 1 به 1 عمل میکنن ( البته منظورم در عمل هست )

درسته قبلا گفته بودن ولی اصل بحث اینه که الان توی 2 تا از تعرفه ها به طور صریح نوشته شده که ترافیک بین الملل هست! با توجه به شواهد به نظر میاد یه اشتباه باشه (یا اشتباه عمدی) اما به راحتی می تونه تخلف محسوب بشه چون کاملا مشتری رو گمراه می کنه

Memonex
09-12-2017, 13:04
این بی همه چیزها که باز تعرفه زدن تو سایت بعد میری تو پنل می بینی هیچ خبری نیست واقعا که دیگه شورشو در اوردن !!! یه نفر یعنی تو این شرکت درک نمیکنه اینکار توهین به شعور مردمه بابا یا تعرفه نزار یا پنل و سایت با هم بیاد نمیدونم هدف کثیفشون از اینکارا چیه

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk

MOHAMMAD2010
09-12-2017, 13:13
درسته قبلا گفته بودن ولی اصل بحث اینه که الان توی 2 تا از تعرفه ها به طور صریح نوشته شده که ترافیک بین الملل هست! با توجه به شواهد به نظر میاد یه اشتباه باشه (یا اشتباه عمدی) اما به راحتی می تونه تخلف محسوب بشه چون کاملا مشتری رو گمراه می کنه

فکر کنم اشتباه کردن
در مورد تخلف هم به نظرم شرکت های دیگه دارن بیشتر تخلف میکنن مثلا نمونش پارس انلاین که گفته خط رو اگه کسی کشش داشته باشه تا 16 باز میزاره ! خب این تخلفه ! اصلا این طرح اومد که طرف بر اساس پولی که میده سرعت بگیره نه حجم !
تو پیج اینستاگرام یکی از همین شرکت ها هم پشتیبانی گفته بود این تخلفه و وزیر گفته برخورد میشه !

otfbax
09-12-2017, 13:18
فکر کنم اشتباه کردن
در مورد تخلف هم به نظرم شرکت های دیگه دارن بیشتر تخلف میکنن مثلا نمونش پارس انلاین که گفته خط رو اگه کسی کشش داشته باشه تا 16 باز میزاره ! خب این تخلفه ! اصلا این طرح اومد که طرف بر اساس پولی که میده سرعت بگیره نه حجم !
تو پیج اینستاگرام یکی از همین شرکت ها هم پشتیبانی گفته بود این تخلفه و وزیر گفته برخورد میشه !

درسته اون هم می تونه تخلف باشه ولی به نظر من این خیلی تخلف بزرگتریه شما تصور کن یه نفر میاد این تعرفه رو می بینه می گه ایول عجب شرکتیه می ره فوری خطشو تخلیه می کنه که بره های وب بعد بهش بگن که اشتباه شده طرف هم که دیگه پول رانژه و زمانش رو گذاشته می گه خوب حالا که اینجا هستم بمونم دیگه و این می شه گول زدن مشتری و سو استفاده

از پشتیبانی های وب سوال کردم در مورد این تعرفه ها که آیا اشتباه هست؟ بعد از 45 دقیقه این جواب رو داده!!!

سرویسها هنوز قطعی نشده اند درحال بررسی برای بهینه شدن سرویسها هستیم لطفا منتظر بمانید

sepehr master
09-12-2017, 15:01
این بی همه چیزها که باز تعرفه زدن تو سایت بعد میری تو پنل می بینی هیچ خبری نیست واقعا که دیگه شورشو در اوردن !!! یه نفر یعنی تو این شرکت درک نمیکنه اینکار توهین به شعور مردمه بابا یا تعرفه نزار یا پنل و سایت با هم بیاد نمیدونم هدف کثیفشون از اینکارا چیه

آره والا . یه مشت ابله که هیچی حالیشون نیست . این همه مدت منتظریم . همه راه انداختن جز اینا.

otfbax
09-12-2017, 15:03
کلمه بین الملل رو از اون 2 تا تعرفه حذف کردن. یعنی عملا چند روز کاربرا رو منتظر گذاشتن که همون تعرفه قبلیا رو تکرار کنن!!!!

cartesiba
09-12-2017, 16:14
سلام من مقایسه کردم تا الان فن آوا و دیده بان بهترین سرویس ها را دادند دیگه فکر کنم وقتشه از های وب برم . سرعت و قطعی زیاد داره

otfbax
09-12-2017, 16:17
سلام من مقایسه کردم تا الان فن آوا و دیده بان بهترین سرویس ها را دادند دیگه فکر کنم وقتشه از های وب برم . سرعت و قطعی زیاد داره

اگه از دیده بان می خواید بگیرید حتما قبلش زنگ بزنید بپرسید که توی شهرتون سرویس دهی دارن یا نه چون من ثبت نام کردم بعد گفتن 1 ماه دیگه سرویس دهی داریم شیراز منم برگشت زدم سفارشم رو حتما بپرسید که این اتفاق براتون نیفته

m123f
09-12-2017, 16:34
چند دقیقه پیش تماس داشتم با های وب گفتند که فردا یا پس فردا این طرحهای جدید وارد پنل کاربری میشه

reza_r
09-12-2017, 16:36
خوب الان تماس گرفتم گفتم از ۱۱۰۰۰ گیگ ماهی ۸۰ تومان فقط ۱ چهارم واسه ترافیک بین الملل هست و هنوز تایید نشده و باز ممکنه تغییر کنه
مسخره کردن دززززدااا

AliROCK
09-12-2017, 17:17
و جایزه خرس طلایی میرسه به های وب :n02:
حقه باز ترین شرکت

Baby.Boy
09-12-2017, 18:05
ببخشید، جسارت نباشه، ولی مگه قرار بود غیر از این باشه؟
از روزی که صحبت از ترافیک های وب بود قرار بر همین بود،ماهی 275 گیگ بین الملل برای سرویس 16، الآن هم همینه...
اگر من بد متوجه شدم ممنون میشم روشنم کنید.
توی اون جدول مقایسه که توسط زومیت هم ارائه شد، این مسئله عنوان شده، الآن این بیچاره(!) کجاش دزد یا حقه بازه.:n02:

I Walk Alone
09-12-2017, 18:10
از لحاظ حجم که های وب الان اول هست ولی خوب میشد اگه دانلود رایگان شبانه هم به سرویس هاشون اضافه میکردن.

malthael
09-12-2017, 18:36
دوستان مسیر اتصالتون به اون ور آب از کدوم کشور میگذره ؟ مال من از امارات رد میشه و پینگم به اروپا از 200ms کمتر نمیشه در صورتی که با مخابرات 100ms کمتر بود . کسی راهی نداره که این پینگ رو بهتر کرد یا تنها راه تخلیه هست ؟

sima_6600
09-12-2017, 18:39
دوستان مسیر اتصالتون به اون ور آب از کدوم کشور میگذره ؟ مال من از امارات رد میشه و پینگم به اروپا از 200ms کمتر نمیشه در صورتی که با مخابرات 100ms کمتر بود . کسی راهی نداره که این پینگ رو بهتر کرد یا تنها راه تخلیه هست ؟
دوست عزیز های وب سرویس گیمینگ نداره و به درد گیمر ها نمیخوره هر چی هم زنگ بزنی پشتیبانی کاری نمیکنه پس بهتره بری از یک جای دیگه اینترنت بگیری.

Mana5
09-12-2017, 18:41
به نظرم های وب باید شبانه هم اضافه کنه
الان شاتل و پارس آنلاین و فن آوا شبانه هم میدن

amir3852
09-12-2017, 18:44
من كه يك اشتباه بزرگ انجام دادم و خطم رو اط پارس آنلاين قطع
و به هاي وب منتقل كردم مثل ..... پشيمونم

هر چي هم زنگ ميزنم پشتيباني ميگه شما خطت نويز داره
در حاليكه همين خط و با اين شرايط 8 سال توي پارس آنلاين بودش و نويز نداشت

نريد هاي وب

Mana5
09-12-2017, 18:58
لطفا دوستانی که میان از کیفیت های وب اظهار نارضایتی می کنن بگن از کدوم منطقه تهران یا شهرستان ها هستن
تا افرادی که میخوان از های وب سرویس بگیرن بدونن تو منطقه اونها وضعیت چجوری

zed2
09-12-2017, 20:27
درسته اون هم می تونه تخلف باشه ولی به نظر من این خیلی تخلف بزرگتریه شما تصور کن یه نفر میاد این تعرفه رو می بینه می گه ایول عجب شرکتیه می ره فوری خطشو تخلیه می کنه که بره های وب بعد بهش بگن که اشتباه شده طرف هم که دیگه پول رانژه و زمانش رو گذاشته می گه خوب حالا که اینجا هستم بمونم دیگه و این می شه گول زدن مشتری و سو استفاده

از پشتیبانی های وب سوال کردم در مورد این تعرفه ها که آیا اشتباه هست؟ بعد از 45 دقیقه این جواب رو داده!!!

سرویسها هنوز قطعی نشده اند درحال بررسی برای بهینه شدن سرویسها هستیم لطفا منتظر بمانید

اگر در قوانینی که می توشن یک بند اضافه می کردن که ترافیک رو بر اساس حجم بین الملل باید به مشتری اعلام کنند و حجم داخلی رو بر اساس ضریب، اینجور عنوان های گمراه کننده و گیج کننده رو نداشتیم.....

و جایزه خرس طلایی میرسه به های وب :n02:
حقه باز ترین شرکت
اعلام کردن هنوز تایید نشده، چند روز دیگر مجدد خرس طلایی دوباره برگذار می شه:n09:

دوست عزیز های وب سرویس گیمینگ نداره و به درد گیمر ها نمیخوره هر چی هم زنگ بزنی پشتیبانی کاری نمیکنه پس بهتره بری از یک جای دیگه اینترنت بگیری.

من تصمیم دارم به عنوان خط اصلی باسه استفاده روزانه برای چند نفر به احتمال زیاد بین فن اوا و های وب روی یکیشون برم که جوابگوی ترافیک مصرفی باشم... باید همینجور سبک سنگین کنم ببینم در نهایت کدوم مناسب تر میشه که بره خط اصلی:n15:

atreto
09-12-2017, 21:15
خیلی جالبه
من طرح سه ماهه قرمز داشتم. 3 ماه 3 فشفشه 30 گیگی
الان رفتم تو پنل کاربری دیدم که طرح من رو تبدیل به 8 مگ محدود کردند
سرعتم هم 2 روزه نصف شده.
خوب تکلیف منی که دوست دارم سرعت بیشتر داشته باشم ولی 70 گیگ هم مصرف ندارم چه برسه به 270 گیگ چیه؟
اینجوری باید برای اینکه سرعت قبل رو داشته باشم 2 برابر قبل هزینه کنم.
وقتی هم یه مدت با یه سرعت بالا کار میکنی و عادت میکنی، خیلی سخته که سرعتت رو کم کنی.

david-ebi
10-12-2017, 00:41
خیلی جالبه
من طرح سه ماهه قرمز داشتم. 3 ماه 3 فشفشه 30 گیگی
الان رفتم تو پنل کاربری دیدم که طرح من رو تبدیل به 8 مگ محدود کردند
سرعتم هم 2 روزه نصف شده.
خوب تکلیف منی که دوست دارم سرعت بیشتر داشته باشم ولی 70 گیگ هم مصرف ندارم چه برسه به 270 گیگ چیه؟
اینجوری باید برای اینکه سرعت قبل رو داشته باشم 2 برابر قبل هزینه کنم.
وقتی هم یه مدت با یه سرعت بالا کار میکنی و عادت میکنی، خیلی سخته که سرعتت رو کم کنی.

من از روزی که این طرحهای جدید اومد دارم همین حرف شما رو همه جا تکرار می کنم.
تکلیف کسایی که تا الان سرعت بالا داشتن و حجم کم مصرف می کردند چی میشه؟

الان اگر بخواهند همون سرعت قبلی رو داشته باشن باید ماهیانه 80 هزار تومان بدن.یعنی 2 تا 3 و گاها تا 4 برابر باید بیشتر پول بدن.

البته یکسری از دوستان با دیدن این سوال من کمی عصبانی میشن و جوابشون اینه که شما اگر سرعت بالا و حجم کم لازم داری از adsl برو و برو اینترنت موبایلی بگیر

یعنی کلا صورت مساله رو پاک می کنند:n03:

EhsanCPU
10-12-2017, 01:06
من از روزی که این طرحهای جدید اومد دارم همین حرف شما رو همه جا تکرار می کنم.
تکلیف کسایی که تا الان سرعت بالا داشتن و حجم کم مصرف می کردند چی میشه؟

الان اگر بخواهند همون سرعت قبلی رو داشته باشن باید ماهیانه 80 هزار تومان بدن.یعنی 2 تا 3 و گاها تا 4 برابر باید بیشتر پول بدن.

البته یکسری از دوستان با دیدن این سوال من کمی عصبانی میشن و جوابشون اینه که شما اگر سرعت بالا و حجم کم لازم داری از adsl برو و برو اینترنت موبایلی بگیر

یعنی کلا صورت مساله رو پاک می کنند:n03:

باید یه سرویس 16Mbps با ترافیک 10 گیگ و با قیمت 20 تومان بزارن تا مشکل ما هم حل بشه ...

4l1r3z4
10-12-2017, 01:32
دوستان ، همگی برید سایت 195 و از های وب به سه دلیل شکایت کنید :

1- فریب کاربران به واسطه عدم ذکر ترافیک داخلی و خارجی ؛ تو جدولا اومده حجم کلی رو زده و بالای جداول 1000 خط انشا نوشته و اغلب افراد متن بالا رو نمیخونن و فریب جدول پایین رو میخورن و فک میکنن برای مثال سرویس 16 مگ ، 1100 گیگ ترافیک داره!!!!!

2- پایین صفحه اومده نوشته که ضریب 1 به 8 رعایت میشه ؛ در حالی که این نقض صریح مصوبه 266 کمیسیونه ( بند دوم قسمت ب مصوبه 266 )

3- استفاده از ترافیک داخلی رو محدود به همون 500 سایت قدیم کرده ؛ در حالی که در مصوبه صریحا ذکر شده که " برابر مفاد مصوبه شماره 1 جلسه شماره 248 ، منظور از ترافیک داخلی ، هر ترافیک با میزبانی در داخل کشور است "

EhsanCPU
10-12-2017, 05:28

با بخش پشتیبانی های وب در مورد سرویس بالا صحبت کردم و عنوان کردم 1100 گیگ ( معادل 1 ترا و 100 گیگ ) خیلی زیاده من مصرفم خیلی کمتره شما 10 گیگ بدین 25 هزار تومان
بعدش در جوابم گفت مشکلی نیست شما 10 گیگش را مصرف کن :n04:
من بهش گفتم آخه 10 گیگش رو مصرف کنم باید 80 هزار تومان ماهیانه پول بدم :n03:
در جواب گفت مشکلی نیست شما پول سرعت 16 مگ رو میدین ...
بهش گفتم یک سرویس ویژه برای مشترکین کم مصرف قرار بدین مثلا سرویس با سرعت 16 مگ با ترافیک 10 گیگ و قیمت 20 تا 25 هزار تومان
در جواب گفت امکانش نیست فقط میتونید از سرویسهای موجود خرید کنین و دیگه برای ما حجم ملاک نیست و شما پول سرعت رو میدین ...
و عنوان کرد شما برو سرویس با سرعت پائینتر بخر که قیمتش پائینتره :n15:

ShadowDragon
10-12-2017, 07:05
درسته گه گفتین اینترنت همراه رو پیشنهاد ندیم
اما
من الان TD استفاده میکنم با پینگ پایین تر و سرعت ۱۳-۴۰ مگابیت
شما هم اگع کم مصرفی، این خیلی بهتره
ثباتش هم تا الان از adsl بیشتر بوده

Yi Yi
10-12-2017, 12:10
از چهارشنبه سرعت من شدیدا افت کرده. پنج روزه ادامه داره. هایوب هیچ کاری نمیکنه واسه رفع مشکل.

Omid-HD
10-12-2017, 12:16

با بخش پشتیبانی های وب در مورد سرویس بالا صحبت کردم و عنوان کردم 1100 گیگ ( معادل 1 ترا و 100 گیگ ) خیلی زیاده من مصرفم خیلی کمتره شما 10 گیگ بدین 25 هزار تومان
بعدش در جوابم گفت مشکلی نیست شما 10 گیگش را مصرف کن :n04:
من بهش گفتم آخه 10 گیگش رو مصرف کنم باید 80 هزار تومان ماهیانه پول بدم :n03:
در جواب گفت مشکلی نیست شما پول سرعت 16 مگ رو میدین ...
بهش گفتم یک سرویس ویژه برای مشترکین کم مصرف قرار بدین مثلا سرویس با سرعت 16 مگ با ترافیک 10 گیگ و قیمت 20 تا 25 هزار تومان
در جواب گفت امکانش نیست فقط میتونید از سرویسهای موجود خرید کنین و دیگه برای ما حجم ملاک نیست و شما پول سرعت رو میدین ...
و عنوان کرد شما برو سرویس با سرعت پائینتر بخر که قیمتش پائینتره :n15:

های وب که اصلا فاجعه هست.

اگه اینجا کسی از های وب تعریف کرد شما شک نکن که از کارمندان های وب هست.

L05T
10-12-2017, 12:35
من های وب ندارم
و در مورد کیفیتش هم اطلاعی ندارم
ولی حداقل چیزی که میبینم اینه که با این تعرفه های جدید بیشترین حجم رو داره میده

George Shelly
10-12-2017, 12:45
من تا هفته پیش های وب داشتم همه جوره عالی بود چه از لحاظ پینگ و چه سرعت و ...!
فقط پنل کاربریش خیلی مزخرف و ساده ست .
الانم فن آوا دارم .
پس الکی و احساسی نظر ندید چون کلا ADSL همینه منظقه به منظقه فرق داره .

sasan.69
10-12-2017, 12:47
الانم فن آوا دارم .

فن آوا چطوره راضی هستی؟

mahmoodsoft
10-12-2017, 12:49
الانم فن آوا دارم .

کیفیت فناوا چطوره ؟ پینگ 8.8.8.8 چقدر هست ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

George Shelly
10-12-2017, 12:51
کیفیت پینگ و سرویس خیلی خوبه منتها مثل اینکه سرعتم فعلا محدوده رو سه مگ با اینکه 16 مگ خریدم ...
قول دادن پیگیری کنن .
شبانه هم مثل روز هست هرسرعتی روز باشه شبم همونه 2 تا 8 .

mahmoodsoft
10-12-2017, 12:53
کیفیت پینگ و سرویس خیلی خوبه منتها مثل اینکه سرعتم فعلا محدوده رو سه مگ با اینکه 16 مگ خریدم ...
قول دادن پیگیری کنن .
شبانه هم مثل روز هست هرسرعتی روز باشه شبم همونه 2 تا 8 .

پس خوبه ماه بعد بیام فن اوا
الان مخابرات دارم والا ترافیک داخل خارج اون 500 سایت منتخب همگی دو برابر حجم کم میشه ‌پشتیبان هم زیر بار نمیره

MOHAMMAD2010
10-12-2017, 13:37
مشکل های وب اینا بعضی وقتا قاطی میکنه سرعت افتضاح میشه
مثلا دیروز برای من دوباره خراب شده بود ولی امروز خوب شده
تک کانکشن و پینگ :

EhsanCPU
10-12-2017, 15:31
از صبح تا حالا های وب همش قطعه 100 بار به فاصله هر ثانیه یکبار قطعی داشته :n15:

mahmoodsoft
10-12-2017, 15:35
از صبح تا حالا های وب همش قطعه 100 بار به فاصله هر ثانیه یکبار قطعی داشته :n15:

ریشه اصلی این مشکلات 90 درصد مواقع مربوط به مرکز مخابراتی هست و isp تقصیری نداره

sasan.69
10-12-2017, 15:42
سرویسم امروز تموم شدم و الان نمی‌دونم جمع کنم یا صبر کنم!!! از طرفی میترسم جمع کنم های وب سرویسا رو بزاره پنل و همه جوره تو این مدتی که دارم استفاده میکنم راضی ام ، از طرفی هم از این وضع خسته و عصبانی ام :n34:

4l1r3z4
10-12-2017, 15:53
الانم فن آوا دارم .

سرویسم امروز تموم شدم و الان نمی‌دونم جمع کنم یا صبر کنم!!! از طرفی میترسم جمع کنم های وب سرویسا رو بزاره پنل و همه جوره تو این مدتی که دارم استفاده میکنم راضی ام ، از طرفی هم از این وضع خسته و عصبانی ام :n34:

دوستان ، زیاد از اینترنتتون و های وب تعریف نکنین که الان یه عده حمله میکنن و میگن اینا کارمند های وبن...........!!!!!!!!

EhsanCPU
10-12-2017, 16:24
قطعی خط من قبلا روزی 4 تا 5 دفعه بود ولی چند روز اخیر ثانیه ای یکبار قطع میشه:n15:چراغ DSL ثانیه ای یکبار خاموش میشه بعد از 1 دقیقه که ثابت شد و به اینترنت وصل میشه دوباره اینترنت قطع میشه و چراغ DSL هم خاموش میشه و همینطور تکرار میشه:n15:

otfbax
10-12-2017, 16:32
قطعی خط من قبلا روزی 4 تا 5 دفعه بود ولی چند روز اخیر ثانیه ای یکبار قطع میشه:n15:چراغ DSL ثانیه ای یکبار خاموش میشه بعد از 1 دقیقه که ثابت شد و به اینترنت وصل میشه دوباره اینترنت قطع میشه و چراغ DSL هم خاموش میشه و همینطور تکرار میشه:n15:

نویز داره تلفنتون؟ از توی تنظیمات مودم Snr و Line Attenuation رو ببینید چنده

reza_r
10-12-2017, 17:51
دوستان بغییر پارس انلاین کدومشون سرویس گیمینگ داره و از پینگش راضی هستید
منم چند روز دیگه طرحم تموم میشه و کلا بیخیال های وب میشم
تنها حجم که مهم نیست!

iman2919
10-12-2017, 18:26
دوستان بغییر پارس انلاین کدومشون سرویس گیمینگ داره و از پینگش راضی هستید
منم چند روز دیگه طرحم تموم میشه و کلا بیخیال های وب میشم
تنها حجم که مهم نیست!

من شاتل دارم واقعا راضیم سرویس گیم هم فعال هست پینگ برای من عالیه و همچنین سرعت همیشه ثابت هست.

cartesiba
10-12-2017, 19:17
از موقعی که های وب سهام پارس آنلاین را خریده دیگه محل به مشترکین نمیزاره اینا هم مثل موسسات دو روز دیگه که ورشکست شدند میفهمند

EhsanCPU
10-12-2017, 23:56
نویز داره تلفنتون؟ از توی تنظیمات مودم Snr و Line Attenuation رو ببینید چنده
snr 7.2 و Attenuation هم 27.9 هست ...
دوست عزیز چند روز اخیر اینطور شده قبلا قطعی خیلی کمی داشت ...
1565 را که میگیرم میگه سرویس شما دچار اختلال است ...

otfbax
11-12-2017, 00:34
snr 7.2 و Attenuation هم 27.9 هست ...
دوست عزیز چند روز اخیر اینطور شده قبلا قطعی خیلی کمی داشت ...
1565 را که میگیرم میگه سرویس شما دچار اختلال است ...

attenuation خوبه ولی snr پایینه یعنی روی مرزی هست که قطع و وصل می شه.البته ممکنه واقعا مشکل از شرکت باشه چون دوستان دیگه هم اشاره کردن به این مشکل ولی به نظرم اگه یه سیم کشی از سر خط به مودم بکنید نتیجش براتون راضی کننده باشه

MOHAMMAD2010
11-12-2017, 11:19
کیفیت های وب این چند روز خیلی بد شده
جدیدا قطعیهای چند ثانیه ای داره ! ( چراغ مودم خاموش نمیشه ) فقط چند ثانیه هیچی باز نمیشه دوباره درست میشه
این مشکل فکر نمیکنم از مرکز مخابراتی باشه !

TranceaweSome
11-12-2017, 12:19
من هم بالاخره جمع آوری کردم رفتم فن آوا
البته بعید میدونم با سیل جمعیتی که رفتن سمتش کیفیتش بهتر از های وب بشه ولی همین که حجم خوری نداشته باشه بازم خوبه:n01:

mohandes23
11-12-2017, 14:14
من هم بالاخره جمع آوری کردم رفتم فن آوا
البته بعید میدونم با سیل جمعیتی که رفتن سمتش کیفیتش بهتر از های وب بشه ولی همین که حجم خوری نداشته باشه بازم خوبه:n01:
حتما در مورد کیفیت و پینگ نسبت به های وب هم اطلاع رسانی کنید.

crazyrobot
11-12-2017, 14:17
کیفیت های وب این چند روز خیلی بد شده جدیدا قطعیهای چند ثانیه ای داره ! ( چراغ مودم خاموش نمیشه ) فقط چند ثانیه هیچی باز نمیشه دوباره درست میشه این مشکل فکر نمیکنم از مرکز مخابراتی باشه ! سلام تایید میشه، دیروز و امروز برای من حدود سی ثانیه قطعی داشت اما چراغ مودم روشن بود! شاید قضیه همون فیلتر ناهمسان باشه چون الان حدود یک هفته بیشتر شده که به یوتیوب دسترسی دارم.

sima_6600
11-12-2017, 14:33
درخواست تخلیه رو دادم و جالب این که التماس میکنن که تخلیه نکنم چرا چون من 4 میلیون تومن پول نت دادم تو این مدت که های وب بودم خوب باید هم التماس کنن ولی دیگه این اشتباه رو نمیکنم تو هیچ شرکتی ماه به ماه سرویس میگرم هر وقت هم خراب شد تخلیه میکنم.
طرف زنگ زده میگه میخواید کارشناس بفرسیم اونجا برسی کنه مشکل شما رو به صورت رایگان گفتم نه مرسی فقط تخلیه.

TranceaweSome
11-12-2017, 14:38
درخواست تخلیه رو دادم و جالب این که التماس میکنن که تخلیه نکنم چرا چون من 4 میلیون تومن پول نت دادم تو این مدت که های وب بودم خوب باید هم التماس کنن ولی دیگه این اشتباه رو نمیکنم تو هیچ شرکتی ماه به ماه سرویس میگرم هر وقت هم خراب شد تخلیه میکنم.
طرف زنگ زده میگه میخواید کارشناس بفرسیم اونجا برسی کنه مشکل شما رو به صورت رایگان گفتم نه مرسی فقط تخلیه.
موقع جمع اوري اگه بگيد بخاطر كيفيت و مشكلات اين چيزا ميخوايد تخليه كنيد ول نميكنن كه ! هميشه بگيد ميخوايد نقل مكان كنيد

Memonex
11-12-2017, 18:06
بابا چی شد این تعرفه های لعنتی عجب احقمای بی شرفی هستن ها فقط ترافیک اضافه شده 2 هزار تومن

m123f
11-12-2017, 20:31
به نظر من همه مشترکین های وب باید به 195 حجوم ببرن و شکایت کنن و بگن که الان ما حجم یا قراردادمون تموم شده یا اصلا میخوایم طرح جدید رو ثبت نام کنیم که طبق قانون از 12 آذر باید اجرایی میشده ولی هنوز این شرکت این کار رو انجام نداده و این خلاف قانون هست و هفت ,هشت روزه مردم رو علاف خودشون کردن... بزارید لااقل بدونن که مردم گاگول نیستن و در آینده جرات تکرار چنین کاری رو نداشته باشن... از نظر اونا تا اعتراضی نباشه یعنی مشکلی هم وجود نداره

ahashahin
11-12-2017, 21:53
سرویس ها از روی سایت (پنل) حذف شدن
ظاهرا توی پنل دارن تغییراتی میدن
امیدوارم بالاخره سرویس هارو ارائه بدن :n27:

EhsanCPU
11-12-2017, 22:32
بابا چی شد این تعرفه های لعنتی عجب احقمای بی شرفی هستن ها فقط ترافیک اضافه شده 2 هزار تومن

سرویس ها از روی سایت (پنل) حذف شدن
ظاهرا توی پنل دارن تغییراتی میدن
امیدوارم بالاخره سرویس هارو ارائه بدن :n27:

شما قصد دارین از سرویس های جدید کدام را خریداری کنین ؟؟؟
چون بنا به تجربه شخصی سرعت کمتر از 16 مگ اصلا مناسب وبگردی و ... نیست
شما حاضرین برای سرعت 16 مگ و ترافیک 1100 گیگ که مطمئنا نمیتونین مصرفش کنین ماهیانه 80/000 هزار تومان پول بدین ؟؟؟

ahashahin
11-12-2017, 22:41
شما حاضرین برای سرعت 16 مگ و ترافیک 1100 گیگ که مطمئنا نمیتونین مصرفش کنین ماهیانه 80/000 هزار تومان پول بدین ؟؟؟

اگه مصرف کاربرای دیگه رو در نظر نگیریم و فقط نظر شخصی خودم رو بگم
اره سرویس 16 مگ برای من مناسبه چون در ماه حدودا 100 - 120 گیگ مصرف ماهیانه به جز بسته دانلود شبانه ایرانسل هست و خب اگه قرار باشه با 80 تومن 275 گیگ داشته باشم اوکی هست
های وب برای من سرعت خوبی داره که اونم به خاطر نزدیکی به مخابرات هست پس شاید برای خیلیای دیگه مشکل داشته باشه
ولی این سرویس جدید باید دید چجوری هست یعنی سرعت و محدودیت هاش به چه صورتی خواهد بود
قطعا چه الان چه سه ماه دیگه باید از این سرویس ها استفاده کنیم پس فقط میمونه انتخاب کاربر سر isp ها وگرنه تعرفه ها هیچ تغییری نمیکنه

Mana5
11-12-2017, 23:03

صرفا واسه وبگردی سرعت 2-3 مگ هم مناسبه
البته این نظر شخصی منه

golijon
12-12-2017, 00:26
من سه ماهه تمدید کرده بودم. هنوز مونده از زمانم. برای تلگرام و اینستا بیشتر مواقع مجبورم که از اینترنت ایرانسل استفاده کنم. این چند روز هم سرعتم خیلی نوسان داره. قبلا می خواستم از های وب برم ولی منطقه ما شلوغ بود و فقط مخابرات پورت خالی داشت. موندگار شدم. یه ماهی باهاش سر می کنم، ببینم جای دیگه بالاخره بهم نت می ده یا نه

ahashahin
12-12-2017, 01:22
دوستان سرویس ها ارائه شده
فشفشه های جدیدی ارائه شده با حجم های بالا
نیترو های افزایش سرعت

فقط چیزی که اینجا یکم عجیبه ترافیک عادی هست که چجوری 4 گیگ 2 تومن میده ولی 1 گیگ هم 2 تومن میده :n27:

توضیحات های وب: در این بسته ترافیکی، نسبت مصرف ترافیک بین‌الملل به داخلی ۴ است؛ برای مثال: در ترافیک ۴ گیگ عادی، در صورتی که تمایل داشته باشید تماما از ترافیک بین‌المللی استفاده کنید، می توانید ۱ گیگ ترافیک بین‌الملل استفاده کنید، یا در صورتی که تمایل داشته باشید تماما از ترافیک داخلی (سایت های منتخب) استفاده کنید، می توانید ۴ گیگ ترافیک داخلی استفاده کنید، و یا بصورت ترکیبی از ترافیک داخلی و بین‌الملل استفاده کنید، به هر نسبت دلخواه.

aminrezaeido
12-12-2017, 01:33
هنوز تکلیفشون با خودشون مشخص نیست ردیف بالای ترافیک عادی و نیتروها رو برداشت

misam5526
12-12-2017, 01:42
ظاهرا تو تغییرات جدید ، بالاخره اون بند " ضریب اشتراک 1 به 8" رو حذف کرده های وب!!

DivN
12-12-2017, 01:43
فشفشه های جدیدی ارائه شده با حجم های بالا
چه فایده یک چهارم بین الملل بقیش داخلی

ahashahin
12-12-2017, 01:46
در این بسته ترافیکی، نسبت مصرف ترافیک بین‌الملل به داخلی ۴ است؛ برای مثال: در ترافیک ۴ گیگ عادی، در صورتی که تمایل داشته باشید تماما از ترافیک بین‌المللی استفاده کنید، می توانید ۱ گیگ ترافیک بین‌الملل استفاده کنید، یا در صورتی که تمایل داشته باشید تماما از ترافیک داخلی (سایت های منتخب) استفاده کنید، می توانید ۴ گیگ ترافیک داخلی استفاده کنید، و یا بصورت ترکیبی از ترافیک داخلی و بین‌الملل استفاده کنید، به هر نسبت دلخواه.

بله ظاهرا حرفی که میزنید درسته درواقع همون حجم های گذشته هست اینا فقط باعث گول زدن کاربرا میشن (این کارشون قانونی هست؟)

sswwee
12-12-2017, 01:58
در اصل اینترنت گرونتر شده واسه ما

sasan.69
12-12-2017, 02:36
ی سوال:

الان که خطم 4مگ میکشه و سرعت دانلودم حدود 450هست در ضریب یک ب یک سرعت ب چه شکلی میشه؟

david-ebi
12-12-2017, 02:39
ی سوال:

الان که خطم 4مگ میکشه و سرعت دانلودم حدود 450هست در ضریب یک ب یک سرعت ب چه شکلی میشه؟

با ضریب یک به یک در بهترین حالت سرعت دانلود 512 کیلوبایت خواهید داشت

sasan.69
12-12-2017, 02:50
با ضریب یک به یک در بهترین حالت سرعت دانلود 512 کیلوبایت خواهید داشت

ممنونم از شما:n40:

فردا سرویس می خرم ببینم چطوریاس!

mahan999
12-12-2017, 03:21
این شرکت حجم ها رو خیلی خوب گذاشته حیف فقط جنوبه

david-ebi
12-12-2017, 03:39
این شرکت حجم ها رو خیلی خوب گذاشته حیف فقط جنوبه

خوب نگفته که حجم بین الملل یک دوم یا یک سوم یا یک چهارم حساب میشه؟!!!!

ERF@NIAN
12-12-2017, 03:46
خوب نگفته که حجم بین الملل یک دوم یا یک سوم یا یک چهارم حساب میشه؟!!!!

تو سایت نوشته یک دوم

david-ebi
12-12-2017, 03:56
بالاخره های وب در این طرحهای جدید شبانه رایگان داره یا نه؟

Mana5
12-12-2017, 03:58
فشفشه های جدید که فرقی با قبل نکرده فقط 4 برابر حجم داخلی زدن تنگش
مثلا قبلا فشفشه 30 روزه 70 گیگ 40 تومن بود الان شده 280 گیگ 40 تومن که بازم فقط 70 گیگش بین الملله مثل قبل و 210 گیگش داخلیه
ولی الان دیگه فشفشه ها به صرفه نیست. وقتی طرف با 80 تومن ماهی 275 گیگ حجم بین الملل داره چرا باید برای 70 گیگ 40 تومن بده؟
باید قیمت فشفشه ها هم متناسب با قیمت حجم ماهیانه باشه
مثلا 100 گیگ بین الملل رو بده 25 تومن و قابلیت انتقال به ماه های بعد رو داشته باشه نه فقط 30 روزه

sepehr master
12-12-2017, 09:19
الان فشفشه 16 گیگ 1 روزه رو میده 2 تومن که در عمل 4 گیگه خخ . مسخرست

hamidrezavictor
12-12-2017, 11:54
ای بابا !! من دیروز زنگ زدم پشتیبانی گفتم طرح های جدید کی میاد گفتن معلوم نیست مجبور شدم طرح قبلیمو تمدید کنم الان میام میبینم رو سایته طرح های جدید :|

MOHAMMAD2010
12-12-2017, 12:00
چرا هیچ فشفشه ای تو پنل برای من نشون داده نمیشه ؟!؟

vegas
12-12-2017, 12:15
برای من هم همین طور :

----------------------------

جالبه سرعت اینترنت من بهتر شده قبلا از ۶ مگابیت بیشتر نمیشد :

sima_6600
12-12-2017, 12:18
موقع جمع اوري اگه بگيد بخاطر كيفيت و مشكلات اين چيزا ميخوايد تخليه كنيد ول نميكنن كه ! هميشه بگيد ميخوايد نقل مكان كنيد
اره ولی من میخواستم بهش بگم وضعیت خیلی خراب هست در ضمن بهم گفت 3 تا 5 روز کاری طول میکشه تا تخلیه بشه ولی من قبلش شکایت زده بودم 195 در عرض 3 ساعت تخلیه شد و سرویس جدید هم وصل شد خخخخ.
جالب این جا هست که همون خانم که گفت 3 تا 5 روز بعد از چند ساعت زنگ زده میگه تخلیه خط شما انجام شد لطفا شکایت خود را در سایت 195 پس بگیرید.خخخخخخ ای خدا شکر دست این 195 درد نکنه خیلی حال داد بهم این بار.:n08:

sasan.69
12-12-2017, 12:35
اره ولی من میخواستم بهش بگم وضعیت خیلی خراب هست در ضمن بهم گفت 3 تا 5 روز کاری طول میکشه تا تخلیه بشه ولی من قبلش شکایت زده بودم 195 در عرض 3 ساعت تخلیه شد و سرویس جدید هم وصل شد خخخخ.
جالب این جا هست که همون خانم که گفت 3 تا 5 روز بعد از چند ساعت زنگ زده میگه تخلیه خط شما انجام شد لطفا شکایت خود را در سایت 195 پس بگیرید.خخخخخخ ای خدا شکر دست این 195 درد نکنه خیلی حال داد بهم این بار.:n08:

شما الان کدوم شرکت تشریف بردید؟

Angel Of Darkness
12-12-2017, 13:29
این هایوب از همه بیشتر گیگ میده
کیفیت چطوره برا بازی ؟ قسد دارم هایوب بگیرم

alone_boy
12-12-2017, 13:47
موقع خرید سرویس های جدید اگر دقت بکنید قبل از اتصال به درگاه پرداخت با رنگ قرمز نوشته شده که همه کدهای تخفیف غیرفعال خواهند شد

vegas
12-12-2017, 14:28
این هایوب از همه بیشتر گیگ میده
کیفیت چطوره برا بازی ؟ قسد دارم هایوب بگیرم
‍قبلا جالب نبود پینگش الان بهتر شده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sasan.69
12-12-2017, 14:52
‍قبلا جالب نبود پینگش الان بهتر شده :

الان شما سرویس جدید گرفتید؟ خطتون رو چند مگ بسته شده

vegas
12-12-2017, 15:19
الان شما سرویس جدید گرفتید؟ خطتون رو چند مگ بسته شده
سرویس حجمی با فشفشه هست ...

masoudboy
12-12-2017, 15:41
دوستان یعنی اگر سرویس های جدید FUP بگیریم فقط فشفشه ها جدید د رپنل نمایش داده میشه ؟؟

MOHAMMAD2010
12-12-2017, 15:54
موقع خرید سرویس های جدید اگر دقت بکنید قبل از اتصال به درگاه پرداخت با رنگ قرمز نوشته شده که همه کدهای تخفیف غیرفعال خواهند شد

من سرویس جدید ندارم سرویس حجمی دارم هنوز 45 روز هم ازش مونده !

mohandes23
12-12-2017, 17:49
این فشفشه ها کجا رفته.از توی پنل ورداشتن.

EhsanCPU
12-12-2017, 18:11
این فشفشه ها کجا رفته.از توی پنل ورداشتن.
فکر کنم فقط سرویس های جدید داخل پنلشون فشفشه دارن ...

mohandes23
12-12-2017, 18:14
فکر کنم فقط سرویس های جدید داخل پنلشون فشفشه دارن ...
من تا یکی دو ماه دیگه سرویس دارم نامردا ورداشتن! خیلی دارن اسرار می کنن که تخلیه کن.

sasan.69
12-12-2017, 18:44
تست با 4مگ 320گیگ

sasan.69
12-12-2017, 18:53
پنل هم انگاری قاط زده !!!!

امیدوارم ترافیک رو ب صورت مجزا و تفکیک شده کنن که تو پنل امار دقیقتر داشته باشیم

EhsanCPU
12-12-2017, 19:13
تست با 4مگ 320گیگ

سرعت دانلود چقدره ؟؟؟

cartesiba
12-12-2017, 19:22
الان این 4 مگ با 320 گیگ ماهانه / یعنی چقدر حجم بین الملل داره؟

EhsanCPU
12-12-2017, 19:24
الان این 4 مگ با 320 گیگ ماهانه / یعنی چقدر حجم بین الملل داره؟
اگر فقط از بین الملل استفاده کنید 80 گیگ

MOHAMMAD2010
12-12-2017, 19:39
من تا یکی دو ماه دیگه سرویس دارم نامردا ورداشتن! خیلی دارن اسرار می کنن که تخلیه کن.

منم 43 روز دیگه قراردادم مونده 16 روز دیگه هم فشفشم مونده نمیدونم اون 27 روز اخر رو باید چی کار کنم !؟ فکر کنم مجبور باشم بسوزمش سرویس جدید بگیرم
راستی دوستان این کد های تخفیفی که الان دارم رو روی همین سرویس الانم مصرف کنم ؟ سرویس جدید بگیرم دیگه کار نمیکنن ؟
یه دونه فشفشه 100 گیگ یه روزه دارم به کارم نمیاد الان :n03:

sasan.69
12-12-2017, 21:29
سرعت دانلود چقدره ؟؟؟

۴۵۰-۴۶۰

ولی نمی‌دونم چرا امروز تمدید کردم اینستاگرام سرعتش افت کرده

EhsanCPU
12-12-2017, 21:41
۴۵۰-۴۶۰

ولی نمی‌دونم چرا امروز تمدید کردم اینستاگرام سرعتش افت کرده

چرا کمتر از 512 هست ؟؟؟
مگه نزده ضریب اشتراک 1 به 1

در مورد اینستاگرام با سرویس 16 مگ که سرعت دانلودش 2000 میشه کنده چه برسه بخوای با سرویس 4 مگ و سرعت دانلود 500 ازش استفاده کنی

sasan.69
12-12-2017, 21:44
چرا کمتر از 512 هست ؟؟؟

اره سرعتم مث زمانی هست که اشتراک ۱ ب ۸ داشتم

زنگ زدم ۱۸ نفر در انتظار بودن قطع کردم بپرسم جریان چیه

سرعت باید بالای۵۰۰ باشه درسته؟

Bensonw3x
12-12-2017, 22:10
من به عنوان کاربری که کیفیت خط خوبی رو دارم و اگه کیفیت خیلی خوب یا بد باشه احساس میکنم میخوام اینجا اعلام کنم ، های وب چند وقتی هستش از ساعت 10 شب تا 1-2 بامداد سرعت تک کانکشن (سرورهای خارج) به شدت افت میکنه و همه چی به سختی باز میشه در حالی که پینگ خوبه...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EhsanCPU
12-12-2017, 22:25
دوستان قیمت سرویس 16 مگ 80/000 تومان نیست با مالیات میشه 87/200 هزار تومان

OnlyRealMadrid
12-12-2017, 22:40
دوستان قیمت سرویس 16 مگ 80/000 تومان نیست با مالیات میشه 87/200 هزار تومان

اینا رو همه چیز ارزش افزوده و مالیات میبندن که یه موقع آقازاده ها پولاشون کم نیاد

5ajad
12-12-2017, 22:57
سرویس ۸مگ با ۵۲۰گیگ حجم چند گیگش داخلی و چند گیگش خارجیه؟
اگه ۱به۴ باشه ینی 130گیگ خارجی و 390گیگ داخلی به صورت استفاده همزمان؟؟؟\

این که میگن فقط داخلی یا فقط خارجی دیگه چه ... ایه؟؟؟؟:eh:
اگه کسی فهمید یه توضیحی بده ممنون

OnlyRealMadrid
12-12-2017, 23:10
های وبی ها شرایطتون عالیه. پینگتونم خیلی بهتر از پینگ من در آسیاتک دزده

های وب یک ماهه با احتساب مالیات، دویست و هفتاد و پنج گیگ بین الملل رو میده هشتاد و هفت تومن، اونوقت آسیاتک سیصدگیگ بین الملل سه ماهه رو میده دویست و نه هزار تومن! چون گیگ اضافه گرونه، یکی بخواد ناچارا سه ماهه رو جای یک ماهه بگیره، فقط با بیست و پنج گیگ بیشتر، باید دقیقا صد و بیست و دو هزار تومن بیشتر از های وب پول بده، پس مغز خر نخوردم بمونم تو آسیاتک دزد

همچنان تا 4 دی که وقت تمدیدم هست منتظر میمونم ببینم این حروم خورها تعرفه ها رو تغییر میدن یا نه، اگه تغییر دادن که هیچی وگرنه با کله میام های وب

OnlyRealMadrid
12-12-2017, 23:13

520 رو باید تقسیم بر 4 کنی که میشه 130 گیگ بین الملل. سرعتتم 8 مگابیت رو باید تقسیم بر 8 کنی تا مگابایت بدست بیاد که سرعتتم میشه تقریبا 1 مگابایت که عمرا همینو بدن و فوقش 900 کیلوبایت سرعت دانلودت میشه و در کل به قدیمی یا جدید بودن سیم کشی و فاصلت تا مرکز مخابراتی هم بستگی داره

sepehr master
13-12-2017, 00:28
اینترنت افضاح شده . سرعت تک کانکشن مرخص . مثلا 16 مگ گرفتیم . جمع کنین بابا . منو بگو فکر کردم یه فرجی میشه بهتر میشه سرعت.

EhsanCPU
13-12-2017, 00:39
ببین اگه همه ترافیکت را داخلی استفاده کنی 520 گیگ میتونی استفاده کنی
ولی اگه بخوای همه ترافیکت را بین الملل استفاده کنی فقط میتونی 130 گیگ استفاده کنی و بعدش حجمت 0 میشه

EhsanCPU
13-12-2017, 00:46
520 رو باید تقسیم بر 4 کنی که میشه 130 گیگ بین الملل. سرعتتم 8 مگابیت رو باید تقسیم بر 8 کنی تا مگابایت بدست بیاد که سرعتتم میشه تقریبا 1 مگابایت که عمرا همینو بدن و فوقش 900 کیلوبایت سرعت دانلودت میشه و در کل به قدیمی یا جدید بودن سیم کشی و فاصلت تا مرکز مخابراتی هم بستگی داره
نه دوست عزیز اگه 130 گیگ بین الملل استفاده کنه حجمش 0 میشه و باید دوباره حجم بخره
میتونه 100 گیگ بین الملل و 120 گیگ داخلی استفاده کنه که با حساب و کتاب خودشون جمعش میشه 520 گیگ

اگه سرویس 16 مگ با ترافیک 1100 گیگ را هم ببنی زده به طور مثال 200 گیگ بین الملل و 300 گیگ داخلی بعدش حجم 0 میشه

misam5526
13-12-2017, 01:02
نه دوست عزیز اگه 130 گیگ بین الملل استفاده کنه حجمش 0 میشه و باید دوباره حجم بخره
میتونه 100 گیگ بین الملل و 120 گیگ داخلی استفاده کنه که با حساب و کتاب خودشون جمعش میشه 520 گیگ

اگه سرویس 16 مگ با ترافیک 1100 گیگ را هم ببنی زده به طور مثال 200 گیگ بین الملل و 300 گیگ داخلی بعدش حجم 0 میشه

اشتباه دارید محاسبه میکنید

ترافیک قابل تفکیک نیست. بلکه بصورت ترافیک بین الملل محاسبه میشه و اگه از ترافیک داخلی مصرف بشه یک چهارم حساب میکننداون مقدار داخلی رو

به عکسش هم اینطور میشه گفت ترافیک مبا داخلیه و اگه خارجی مصرف بشه 4 برابر حساب میکنند مقدار خارجی رو ولی تفکیک نمیشه

پس اگه فقط خارجی مصرف بشه میشه 130 گیگ کاملا خارجی

EhsanCPU
13-12-2017, 01:11
اشتباه دارید محاسبه میکنید

ترافیک قابل تفکیک نیست. بلکه بصورت ترافیک بین الملل محاسبه میشه و اگه از ترافیک داخلی مصرف بشه یک چهارم حساب میکننداون مقدار داخلی رو

به عکسش هم اینطور میشه گفت ترافیک مبا داخلیه و اگه خارجی مصرف بشه 4 برابر حساب میکنند مقدار خارجی رو ولی تفکیک نمیشه

پس اگه فقط خارجی مصرف بشه میشه 130 گیگ کاملا خارجی

دوست عزیز شما اشتباه محاسبه میکنید ترافیک بر اساس داخلی هست یعنی ترافیک 520 گیگ بر اساس داخلی هست یا 520 گیگ داخلی یا 130 گیگ بین الملل و یا ترکیبی از هر دو ...
اگه بر اساس بین الملل بود باید حجم سرویس را میزد 130 گیگ

این توضیح خود های وب برای سرویس 16 مگ با ترافیک 1100 گیگ هست :

در این سرویس غیرحجمی، سقف مصرف ماهیانه بر اساس سیاست رعایت مصرف منصفانه (FUP) اعلام شده است که نسبت مصرف ترافیک بین‌الملل به داخلی در آنها 4 است؛
برای مثال: در سرویس «سرعت ثابت 16Mbps» سقف حجم ترافیک ماهیانه (FUP) آن 1100 گیگ است که در صورتی که تمایل داشته باشید تماما از ترافیک بین‌المللی استفاده کنید،
می توانید 275 گیگ ترافیک بین‌الملل استفاده کنید،
یا در صورتی که تمایل داشته باشید تماما از ترافیک داخلی (سایت های منتخب) استفاده کنید، می توانید 1100 گیگ ترافیک داخلی استفاده کنید،
و یا بصورت ترکیبی از ترافیک داخلی و بین‌الملل استفاده کنید، به هر نسبت دلخواه؛ برای مثال 200 گیگ ترافیک بین‌الملل به همراه 300 گیگ ترافیک داخلی استفاده کنید.

misam5526
13-12-2017, 01:30
دوست عزیز شما اشتباه محاسبه میکنید ترافیک بر اساس داخلی هست یعنی ترافیک 520 گیگ بر اساس داخلی هست یا 520 گیگ داخلی یا 130 گیگ بین الملل و یا ترکیبی از هر دو ...
اگه بر اساس بین الملل بود باید حجم سرویس را میزد 130 گیگ

این توضیح خود های وب برای سرویس 16 مگ با ترافیک 1100 گیگ هست :

در این سرویس غیرحجمی، سقف مصرف ماهیانه بر اساس سیاست رعایت مصرف منصفانه (FUP) اعلام شده است که نسبت مصرف ترافیک بین‌الملل به داخلی در آنها 4 است؛
برای مثال: در سرویس «سرعت ثابت 16Mbps» سقف حجم ترافیک ماهیانه (FUP) آن 1100 گیگ است که در صورتی که تمایل داشته باشید تماما از ترافیک بین‌المللی استفاده کنید،
می توانید 275 گیگ ترافیک بین‌الملل استفاده کنید،
یا در صورتی که تمایل داشته باشید تماما از ترافیک داخلی (سایت های منتخب) استفاده کنید، می توانید 1100 گیگ ترافیک داخلی استفاده کنید،
و یا بصورت ترکیبی از ترافیک داخلی و بین‌الملل استفاده کنید، به هر نسبت دلخواه؛ برای مثال 200 گیگ ترافیک بین‌الملل به همراه 300 گیگ ترافیک داخلی استفاده کنید.

دوست عزیز های وب فقط یه مثال زده تا ترکیبشون رو روشن کنه.

اگه گفته منو قبول ندارید مقالات و جدول های سایت زومیت رو که تخصصی تره مطالعه کنید.

مبنا ترافیک خارجیه. و اصلا میتونه هیچ استفاده ای از ترافیک داخلی نشه و این به دلخواه کاربره.

EhsanCPU
13-12-2017, 01:44
دوس عزیز های وب فقط یه مثال زده تا ترکیبشون رو روشن کنه.

اگه گفته منو قبول ندارید مقالات و جدول های سایت زومیت رو که تخصصی تره مطالعه کنید.

مبنا ترافیک خارجیه. و اصلا میتونه هیچ استفاده ای از ترافیک داخلی نشه و این به دلخواه کاربره.

بله درسته همه جای دنیا مبنا ترافیک بین الملل هست ...
ولی های وب مبنا و ملاک را ترافیک داخلی گذاشته :

بر مبنای ترافیک بین الملل باید میزد 275 گیگ

misam5526
13-12-2017, 01:48
بله درسته همه جای دنیا مبنا ترافیک بین الملل هست ...
ولی های وب مبنا و ملاک را ترافیک داخلی گذاشته :

بر مبنای ترافیک بین الملل باید میزد 275 گیگ

خب سری اول همین بین المللی رو زده بود.

وقتی دید بقیه شرکتها تبدیل کردند به حداکثر قابل استفاده از داخلی و تو توضیحات به کاربر میگن این داخلی خودت خارجیش حساب کن اینم یاد گرفت و عوض کرد!

در واقع این حجمی الان زده فقط جنبه تبلیغاتی داره و یعنی ماکزیمم (بیشترین) حجمی که با استفاده کامل از ترافیک داخلی میشه بهش دست پیدا کرد ولی مبنا همون خارجیه. سایتهای مختلف هم برای اینکه کاربرا گمراه نشن مطلقا فریب اینا رو نخورده و با ترافیک خارجی بیان میکنند.

sasan.69
13-12-2017, 01:58
چرا کمتر از 512 هست ؟؟؟

در مورد اینستاگرام با سرویس 16 مگ که سرعت دانلودش 2000 میشه کنده چه برسه بخوای با سرویس 4 مگ و سرعت دانلود 500 ازش استفاده کنی

زنگ زدم پشتیبانی اصن نمیدونست 1ب 1 چی هست بعد گفتم سرعت دانلودم باید از 450 بیشتر باشه میگه قانونیه!!!!!

EhsanCPU
13-12-2017, 02:29
زنگ زدم پشتیبانی اصن نمیدونست 1ب 1 چی هست بعد گفتم سرعت دانلودم باید از 450 بیشتر باشه میگه قانونیه!!!!!
میخواستی به پشتیبانی بگی خودتون تو قسمت توضیحات سرویس ها زدین ضریب اشتراک 1 به 1
دقیقا اینو زده :
ضریب اشتراک 1 به 1 در این سرویس اعمال می‌گردد.
باید سرعت دانلودت دقیقا 512 کیلو بایت باشه

sasan.69
13-12-2017, 02:53
میخواستی به پشتیبانی بگی خودتون تو قسمت توضیحات سرویس ها زدین ضریب اشتراک 1 به 1
دقیقا اینو زده :
ضریب اشتراک 1 به 1 در این سرویس اعمال می‌گردد.
باید سرعت دانلودت دقیقا 512 کیلو بایت باشه

منم دقیقا همینو گفتم بهش اما گفت نه قانونیه!!!!!!

حالا فردا زنگ میزنم قبول نکردن ۱۹۵ شکایت

OnlyRealMadrid
13-12-2017, 04:14

شما کامنت منو قشنگ خوندی؟ فقط جواب سوال ایشون رو دادم. شما اومدی میگی 130 گیگ بین الملل استفاده کنه حجمش تموم میشه و منم گفتم انقدر حجم بین الملل میده در نتیجه وقتی استفاده کنه تموم میشه قرار بوده چیزی جز این باشه؟! حجم داخلی که جوکی بیش نیست اصلا حساب نمیشه. مبنای ما فقط حجم بین الملله. اما در مورد حساب و کتاب هم بهتره خودتونو گیج نکنید و به جدول سایت زومیت مراجعه کنید

منم دقیقا همینو گفتم بهش اما گفت نه قانونیه!!!!!!

حالا فردا زنگ میزنم قبول نکردن ۱۹۵ شکایت

دوست عزیز وقتی تو چنین شرکتایی فقط با پارتی بازی و فامیل بازی استخدام میشن نتیجش همین میشه. پشتیبانی هیچ کدوم از شرکت های اینترنتی اندازه خر هم نمیفهمن و اونایی هم که میفهمن دستور از بالا براشون میاد که خودشون رو بزنن به کوچه علی چپ

OnlyRealMadrid
13-12-2017, 04:18
اینترنت افضاح شده . سرعت تک کانکشن مرخص . مثلا 16 مگ گرفتیم . جمع کنین بابا . منو بگو فکر کردم یه فرجی میشه بهتر میشه سرعت.

همیشه سرعتتون انقدره؟ دلمون خوش بود آسیاتک رو جمع میکنیم میایم ها وب! اگه قراره اینجوری باشه کلا ADSL رو میذارم کنار و میرم سراغ TD-LTE گرچه اونم خیلی گرونه و قیمتاش اصلا منطقی نیست و قطعی هم داره. کلا باید از ایران رفت.

Memonex
13-12-2017, 08:33
هرکس سرعتش هرچی هست همونم میمونه من 8 مگ گرفتم ولی خطم از قبل رو 16 مگ بود هنوزم هست کلا الکیه این سرعتا

sepehr master
13-12-2017, 08:45
همیشه اینطوری نیست ، ولی ساعاتی که مصرف زیاده شما اصلا روش حساب نکن . مثل سر ظهر یا 9-10 شب .
اون دوستی که گفتن سرعت تغییر نکرده ، من با 8 مگ تا 2.5 3 مگ دانلود میکردم . الان با 16 مگ 1.8 1.9 خیلی حال بده آخرش 2 مگ .

sima_6600
13-12-2017, 11:07
ما گه رفتیم یه شرکت دیگه هم پینگ عالی شد هم سرعت ولی خدا به داد شما دوستان برسه که در این شرکت هستید.
سرعت تک کانکشن تو های وب بسیار کم هست به طوری که شما استریم دیدن رو باید کلا فراموش کنید مخصوصا twitch.
پینگ که اصلا حرفش رو نزن. یک سری میگن پینگ خوب هست در صورتی که هیچی نمیدونن.
این شرکت فقط و فقط به درد کسی میخوره که بخواد دانلود کنه اون هم از سایت ها داخلی و زیاد

megax
13-12-2017, 11:20
ما گه رفتیم یه شرکت دیگه هم پینگ عالی شد هم سرعت ولی خدا به داد شما دوستان برسه که در این شرکت هستید.
سرعت تک کانکشن تو های وب بسیار کم هست به طوری که شما استریم دیدن رو باید کلا فراموش کنید مخصوصا twitch.
این شرکت فقط و فقط به درد کسی میخوره که بخواد دانلود کنه اون هم از سایت ها داخلی و زیاد

سرعت تک کانکشن برای من مشکلی نداره ( مشکل پایین بودن سرعت تک کانکشن برمیگرده به کمبود پهنای باند در منطقه ی مخابراتی )

مشکلی که در مورد های وب آزار دهنده است ، این که بعضا در برخی مراکز مخابراتی از تجهیزات به روز استفاده نمی کنه که باعث میشه میزان SNR افت کنه ( من قبلا از مخابرات نت داشتم ، با Downstream ئه 16 مگ ، SNR ام 15-17 بود از زمانی که اومدم های وب ، SNR ام افت کرده! )

mohandes23
13-12-2017, 11:51
دوستان چه جوری باید اشتراک فعلی رو باطل کرد می خوام از این سرویس های جدید بگیرم .

mohandes23
13-12-2017, 11:52
شما از کجا سرویس گرفتید؟

MOHAMMAD2010
13-12-2017, 11:55
های وب چند روزی هست تو ساعات شلوغ سرعت سرور خارجیش به شدت کم میشه
من با همین خطم که روی 5 مگ هست ، اینستاگرام عکسا و فیلماش راحت باز میشد حالا چند روزه تو ساعت های شلوغ واقعا داغون میشه

megax
13-12-2017, 12:23
دوستان چه جوری باید اشتراک فعلی رو باطل کرد می خوام از این سرویس های جدید بگیرم .

از طریق پنل :

alireza_asol
13-12-2017, 12:41
فشفشه کلا پرید؟ یعنی چی ؟
من سرویس ۱ ساله گرفته بودم که راحت فشفشه بزنم. الان اعتبار زمانی دارم ولی حجمی نه. مگه نباید تا آخر قرارداد شرایط ثابت بمونه؟

George Shelly
13-12-2017, 13:22
کسی از سرویس جدیدا 8 یا 16 گرفته ؟
سریع ج بدین ...

alone_boy
13-12-2017, 13:42
کسی از سرویس جدیدا 8 یا 16 گرفته ؟
سریع ج بدین ...

دیروز 8 مگ 520 گیگ گرفتم
سرعت دانلود بین 850 کیلوبایت تا 1 مگ هست

George Shelly
13-12-2017, 13:49
دیروز 8 مگ 520 گیگ گرفتم
من خودم تا هفته قبل های وب داشتم سرعتم عالی بود سرکارای های وب اومدم فن آوا حالا سرعتم پاینه و می خوام برگردم گفتم بپرسم یوقت نکنه سرعتو آورده باشن پایین ....
مرسی .

alone_boy
13-12-2017, 13:51
من خودم تا هفته قبل های وب داشتم سرعتم عالی بود سرکارای های وب اومدم فن آوا حالا سرعتم پاینه و می خوام برگردم گفتم بپرسم یوقت نکنه سرعتو آورده باشن پایین ....
مرسی .

من قبلا هم خطم بخاطر محدودیت روی 8 بسته شده بود و سرعت دانلودم همونقدر بود
دیروز هم که 8 مگ گرفتم سرعت تغییری نکرده و مثل سابقه

amin885
13-12-2017, 14:44
الان های وب روی سرویس اول 512 چه سرعتی ارائه میده؟ کسی تست کرده به ما هم بگه ممنون میشم؟

George Shelly
13-12-2017, 15:52
من قبلا هم خطم بخاطر محدودیت روی 8 بسته شده بود و سرعت دانلودم همونقدر بود
دیروز هم که 8 مگ گرفتم سرعت تغییری نکرده و مثل سابقه

الان واسه شما حجم داخلی و خارجی رو جدا نشون میده ؟ مثلا زده 520 گیگ داخلی + 130 گیگ خارجی ؟
چون من تو اینستای زومیت دیدم گفته های وب جدا نشون میده از هر کدوم استفاده کنی جدا کم میشه ...

OnlyRealMadrid
13-12-2017, 15:55
الان های وب روی سرویس اول 512 چه سرعتی ارائه میده؟ کسی تست کرده به ما هم بگه ممنون میشم؟

دوستانی که این سرویس رو خریدن کاملا پشیمون شدن چون در بهترین حالت بهتون 64 کیلوبایت سرعت میده. یعنی 512 تقسیم بر 8. دیگه مثل قدیم نیست که سرعت رو باز بذارن. اینجا ایران است.

Bensonw3x
13-12-2017, 16:02
تو 24 ساعت جدیدا چندین بار این اتفاق می افته

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

L05T
13-12-2017, 16:04
دوستانی که این سرویس رو خریدن کاملا پشیمون شدن چون در بهترین حالت بهتون 64 کیلوبایت سرعت میده. یعنی 512 تقسیم بر 8. دیگه مثل قدیم نیست که سرعت رو باز بذارن. اینجا ایران است.
البته همه دنیا سرعت رو همونی که گفتن میدن و باز نمیزارن
ولی به جاش سرعت کمشون 16 هست با ترافبک نامحدود و فیمت مناسب

amin885
13-12-2017, 16:22
روی 3 مگ چه سرعتی ارائه میشه روی های وب؟ دوستان کسی گرفته کلا سرعتشون اسمی هست یعنی روی 3 مگ فقط 384 تا دانلود میکنی حداکثر؟

sasan.69
13-12-2017, 17:02
خدایی این مقدار حجم چیه تو اپ اندروید زده!!!!!

تو سایت هم میرم زده ۳۲۰ گیگ اما مصرف میکنم کم نمیشه فکرکنم قراره ی دزدی اساسی کنن!!!

amin885
13-12-2017, 17:44

نمیدونم شاید اطلاعی ندارم

amin885
13-12-2017, 17:46

دوست عزیز شما که اطلاع دارید الان روی سه مگ چه سرعتی ارائه میشه 384 تا؟

sepehr master
13-12-2017, 18:48
از وقتی من این سرویس جدید رو گرفتم همش تایم اوت داریم و تک کانکشن دیگه علاوه بر ساعات پر مصرف ، وقت های دیگه هم کلا زاییده . این ماه تموم بشه تخلیه میکنم . 90 تومن دادیم . پول علف خرس نیست که .

cartesiba
13-12-2017, 18:57
آره قطعی زیاد داره ؟ من میخواستم برم فن آوا یا دیده بان میگن پورت خالی نیست :n03:

alone_boy
13-12-2017, 19:21
الان واسه شما حجم داخلی و خارجی رو جدا نشون میده ؟ مثلا زده 520 گیگ داخلی + 130 گیگ خارجی ؟
چون من تو اینستای زومیت دیدم گفته های وب جدا نشون میده از هر کدوم استفاده کنی جدا کم میشه ...
خیر
همه رو یکجا نوشته

rezapcworld
13-12-2017, 19:31
اقا دو سه هفتس من هم در روز چند بار نتم قطع میشه . قبلا اصلا قطعی نداشتم. دلیلش چیه ؟؟؟؟

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

OnlyRealMadrid
13-12-2017, 19:56

هیچوقت کشورهای دیگه رو با ایران مقایسه نکن. اونا نه محدودیت ترافیک دارن، نه تفکیک ترافیک و به قول خودتم کف سرعتشون از 16 شروع میشه و البته قیمت هاشونم نسبت به درآمد خودشون بسیار بسیار پایینه

دوست عزیز شما که اطلاع دارید الان روی سه مگ چه سرعتی ارائه میشه 384 تا؟

هر سرعتی رو خواستین بدست بیارید تقسیم بر 8 کنید. در واقع این میشه تبدیل بیت به بایت. سرعت 3 مگ میشه 375تا که متاسفانه 95% این سرعت رو تضمین میکنن ( یه دزدی جدید ) که فوقش 350 سرعت دانلود بهتون بده و این مورد به فاصلتون تا مرکز مخابراتی و جدید یا قدیمی بودن سیم کشی منزل هم مربوط میشه

از وقتی من این سرویس جدید رو گرفتم همش تایم اوت داریم و تک کانکشن دیگه علاوه بر ساعات پر مصرف ، وقت های دیگه هم کلا زاییده . این ماه تموم بشه تخلیه میکنم . 90 تومن دادیم . پول علف خرس نیست که .

اقا دو سه هفتس من هم در روز چند بار نتم قطع میشه . قبلا اصلا قطعی نداشتم. دلیلش چیه ؟؟؟؟

لعنت به همشون. دلم خوش بود از آسیاتک دزد با اون تعرفه های مضخرفش میام های وب که اینجا هم اینجوری ...

rezapcworld
13-12-2017, 20:37
هیچوقت کشورهای دیگه رو با ایران مقایسه نکن. اونا نه محدودیت ترافیک دارن، نه تفکیک ترافیک و به قول خودتم کف سرعتشون از 16 شروع میشه و البته قیمت هاشونم نسبت به درآمد خودشون بسیار بسیار پایینه

هر سرعتی رو خواستین بدست بیارید تقسیم بر 8 کنید. در واقع این میشه تبدیل بیت به بایت. سرعت 3 مگ میشه 375تا که متاسفانه 95% این سرعت رو تضمین میکنن ( یه دزدی جدید ) که فوقش 350 سرعت دانلود بهتون بده و این مورد به فاصلتون تا مرکز مخابراتی و جدید یا قدیمی بودن سیم کشی منزل هم مربوط میشه

لعنت به همشون. دلم خوش بود از آسیاتک دزد با اون تعرفه های مضخرفش میام های وب که اینجا هم اینجوری ...بیا های وب به نظرم بازم از اسیاتک بهتره .

mohammadv2
13-12-2017, 21:58
درورد خدمت دوستان

چند تا نکته هست که خواستم با دوستان در میان بزارم سرشون کلاه نره.

1- اگه تو پنلتون چند تا فشفه دارین که استفاده نکردین. به محض خرید از متد جدید فشفشه ها از بین میره. پس زودتر ازشون استفاده کنین.
2- من برای خودم گزارشی گرفتم که ببینم چقدر مصرف ترافیک داخلی دارم. عددش شاید براتون جالب باشه. فقط 2 درصد
3- شاتل لند جزء سایتهایی هست که های وب اعلام کرده نیم بها محاسبه میشه ولی کافیه برای امتحان برین و ازش یه فایل دانلود کنین. می بنینین که مثلا اگه فایل 2 گیگه دقیقا همون دو گیگ کم میشه نه یک چهارم یا حتی یک دوم. دللیش هم بنا به گفته های وب اینه که سرورهای دانلود شاتل لند نیم بها نیست و ملاک فقط همون تک ای پی هست که اعلام کردیم. و دوستان می تونن از وب گردی در شاتل لند به صورت نیم بها لذت ببرن نه دانلود.

George Shelly
13-12-2017, 22:07
درورد خدمت دوستان

چند تا نکته هست که خواستم با دوستان در میان بزارم سرشون کلاه نره.

1- اگه تو پنلتون چند تا فشفه دارین که استفاده نکردین. به محض خرید از متد جدید فشفشه ها از بین میره. پس زودتر ازشون استفاده کنین.
2- من برای خودم گزارشی گرفتم که ببینم چقدر مصرف ترافیک داخلی دارم. عددش شاید براتون جالب باشه. فقط 2 درصد
3- شاتل لند جزء سایتهایی هست که های وب اعلام کرده نیم بها محاسبه میشه ولی کافیه برای امتحان برین و ازش یه فایل دانلود کنین. می بنینین که مثلا اگه فایل 2 گیگه دقیقا همون دو گیگ کم میشه نه یک چهارم یا حتی یک دوم. دللیش هم بنا به گفته های وب اینه که سرورهای دانلود شاتل لند نیم بها نیست و ملاک فقط همون تک ای پی هست که اعلام کردیم. و دوستان می تونن از وب گردی در شاتل لند به صورت نیم بها لذت ببرن نه دانلود.

از شاتل لند درست کم می کنه من خودم شکایت کردم و درستش کردن قبلش کامل کم میکرد اما الان نصف کم می کنه ...
اومدن رو سیستمم و مستندات رو دیدن.
سه ماه پیش فیکس شد و الان مشکلی نداره .

sepehr master
13-12-2017, 22:09
پینگ همین الان :

حسین-
14-12-2017, 00:13
دوستان سلام
من یک سال هست که مشتری های وب هستم، از طرح های بلند مدت 16M استفاده میکردم
با قیمت میانگین ماهی 30 تومن، 30 گیگ حجم میداد بهم
تست سرعتم 15 مگابیت رو نشون میداد و سرعت دانلود ثابت 1.8 مگابایت با دانلود منیجر رو داشتم
الان از دیروز با پایان زمان سرویسم و اعمال تعرفه های جدید، قیمت سرویس مشابه با شرایطی که عرض کردم از ماهی 30 تومن به 80 تومن تغییر کرد!!!!
با توجه به کارم باید سرعت بالایی داشته باشم و یوتیوب زیاد استفاده دارم اما حجم ترافیک سنگین نمیخوام
آیا پیشنهاد سرویس جدید و یا اپراتورهای دیگه دارین؟
امکانش هست راهنماییم کنید

Bensonw3x
14-12-2017, 01:03
من بارها امتحان کردم دقیقا از شاتلند نصف حساب میکنه ، قدیم رو نمیدونم ولی الان کاملا اکیه.

OnlyRealMadrid
14-12-2017, 01:06
پینگ همین الان :

الان دیدم که محل سکونتتون تنکابنه. من فکر کردم تهران هستین. فاصلتون تا مرکز مخابراتی چقدره؟ سیم کشی خونتون مربوط به چند سال پیش میشه و مدل مودمتون چیه؟ مدل مادربوردتونم بگید میخوام ببینم تکنولوژی درگاه LANش چیه

دوستان سلام
من یک سال هست که مشتری های وب هستم، از طرح های بلند مدت 16M استفاده میکردم
با قیمت میانگین ماهی 30 تومن، 30 گیگ حجم میداد بهم
تست سرعتم 15 مگابیت رو نشون میداد و سرعت دانلود ثابت 1.8 مگابایت با دانلود منیجر رو داشتم
الان از دیروز با پایان زمان سرویسم و اعمال تعرفه های جدید، قیمت سرویس مشابه با شرایطی که عرض کردم از ماهی 30 تومن به 80 تومن تغییر کرد!!!!
با توجه به کارم باید سرعت بالایی داشته باشم و یوتیوب زیاد استفاده دارم اما حجم ترافیک سنگین نمیخوام
آیا پیشنهاد سرویس جدید و یا اپراتورهای دیگه دارین؟
امکانش هست راهنماییم کنید

دوست عزیز در حال حاضر های وب داره بهترین رو ارائه میده کوچ نکن که پشیمون میشی

sima_6600
14-12-2017, 02:26
الان دیدم که محل سکونتتون تنکابنه. من فکر کردم تهران هستین. فاصلتون تا مرکز مخابراتی چقدره؟ سیم کشی خونتون مربوط به چند سال پیش میشه و مدل مودمتون چیه؟ مدل مادربوردتونم بگید میخوام ببینم تکنولوژی درگاه LANش چیه

دوست عزیز امکانش خیلی کم هست که مشکل از سیم کشی ایشون باشه چون این مشکل برای من هم پیش امده بود.
وقتی من های وب داشتم پینگ داخلی از ساعت 9 شب بالا می رفت از 60 تا 90 بالا پایین میکرد پینگ خارجی + پکت لاست هم همین طور سرعت تک کانکشن افتضاح می شد و سرعت کلی هم کم میشد.
الان من از شاتل نت گرفتم پینگ داخلی من 20 هست تازه سرویس گیم فعال نکردم. سرعت دانلود 2 مگ در هیچ ساعتی از شب و یا روز هم سرعت کم نمیشه.پس نه از مرکز مخابرات هست نه از خط چون اگه این طور بود خوب بود من الان مشکل داشته باشم.
از قدیم گفتن هیچ ارزانی بی علت نیست هیچ گرانی هم بی حکمت.
اگه های وب طرح میده 1100 گیگ اینترنت داخلی پس بدون خودشون بهتر میدونن که انقدر وضعیت خراب هست که فقط به درد دانلود از سایت داخلی میخوره و بس.
شرکت های که تو بیشتر شهر ها افتضاح هستن اسیاتک و های وب. من از این 2 تا هیچ خیری ندیدم.
وقتی هم میخوای تخلیه کنی میگه 3 تا 5 روز در صورتی که وزیر محترم گفت باید شرکت ها در 1 روز تخلیه کنن.

EhsanCPU
14-12-2017, 05:00
متاسفانه های وب سرویسهای 512 و 1 مگ را از پنل کاربری حذف نمود !!! :n04:

سرویس 512 با ترافیک 50 گیگ و قیمت 12500 تومان حذف شد.
سرویس 1مگ با ترافیک 100 گیگ و قیمت 20000 تومان حذف شد.

و کاربران بالاجبار باید سرویس 2 مگ تا 16 مگ را خریداری کنن ...

sepehr master
14-12-2017, 08:19

فاصله نزدیک 4 کیلومتر اینا . خونه تقریبا 10 سالست . مادربرد asus z170 pro gaming . مودم همhuaweii خود هایوب هست که به یه اکسس پوینت دیگه وصله و از قدیم دارمش و مشکلی نداشته . این مشکلات دقیقا از زمان خرید طرح جدید شروع شد . پس تجهیزات من مشکلی نداره .

dj77
14-12-2017, 09:12
نسخه جدید جدول مقایسه تعرفه‌های غیرحجمی بر اساس حجم بین‌الملل + طرح‌های تشویقی

crazyrobot
14-12-2017, 09:14
چه وضعش شده، پارس آنلاین شبانه گذاشته اما های وب چرا نداره؟ چه فرقی بین این دو تا میکنه که اون یکی داره و این نداره؟

rezapcworld
14-12-2017, 11:42
دوستان عزیز های وب فشفه ها رو دیگه برداشته ؟؟؟؟؟

MOHAMMAD2010
14-12-2017, 11:43
دوستان عزیز های وب فشفه ها رو دیگه برداشته ؟؟؟؟؟

مثل اینکه فقط برای سرویس های جدید فعال هستن - یعنی اگه الان سرویس قدیمی دارین تو پنل نشون داده نمیشن

مطمئنی !؟ تو پنل من که هنوز میشه انتخاب کرد برای خرید !

MOHAMMAD2010
14-12-2017, 12:38
یه فشفشه 100 گیگ یک روزه موجوده کسی خریدار بود بگه

ShadowDragon
14-12-2017, 12:54

تو مراکز شلوغ حذف کرده، شکایت هم اثری نداره
جواب میدن: شرکت بر اساس سودش میتونه سرویس های ارزونتر رو ارایه نده

جوابی که ۲ سال پیش ب من دادن این بود

rezapcworld
14-12-2017, 13:15
دیروز 8 مگ 520 گیگ گرفتم

تو پنل شما ، فشفشه ها هستن یا برداشته شدن؟

dj77
14-12-2017, 13:31

اجباری وجود نداره! در صورت حذف و اطمینان از حذف سرعت های فوق در پنل کاربری در سایت زیر شکایت کنید چون این کار تخلف هست تا به شکایتتون رسیدگی بشه.

alone_boy
14-12-2017, 14:02
تو پنل شما ، فشفشه ها هستن یا برداشته شدن؟

بله
فقط فشفشه مخصوص مشتریان 7 ستاره م باقی مونده

MOHAMMAD2010
14-12-2017, 14:14
بله
فقط فشفشه مخصوص مشتریان 7 ستاره م باقی مونده

فکر نکنم به ستاره ربطی داشته باشه - اونایی که سرویس جدید خریدن فشفشه دارن ، طرح قدیمیا نه

alone_boy
14-12-2017, 14:22
فکر نکنم به ستاره ربطی داشته باشه - اونایی که سرویس جدید خریدن فشفشه دارن ، طرح قدیمیا نه

منظورم فشفشه ای بود که با اولویت تعداد ستاره به هر مشترک تعلق میگیره
مثلا من مشترک 7 ستاره هستم که یه فشفشه هدیه داشتم و هنوزم باقی مونده

sasan.69
14-12-2017, 14:42
از دو س روز پیش که این طرح رو اجرا کردن همش اینترنت لحظه ای قطع می‌شه و اصلا نمیشه بازی آنلاین کرد،والانم زنگ زدم پشتیبانی نفر ۳۰ در صف انتظار هستم!!!!!!!

هرچند پشتیبانی هم جز حرف چرت و تکراری چیزی نمیگه

OnlyRealMadrid
14-12-2017, 15:03
فاصله نزدیک 4 کیلومتر اینا . خونه تقریبا 10 سالست . مادربرد asus z170 pro gaming . مودم همhuaweii خود هایوب هست که به یه اکسس پوینت دیگه وصله و از قدیم دارمش و مشکلی نداشته . این مشکلات دقیقا از زمان خرید طرح جدید شروع شد . پس تجهیزات من مشکلی نداره .

بله حق با شماست، الان پارس آنلاین هم سرویس هاش رو به روز کرده و به نظرم به اون شرکت کوچ کنید

rezapcworld
14-12-2017, 15:09
بله
فقط فشفشه مخصوص مشتریان 7 ستاره م باقی موندهداداش جوابت یک کم برام مبهم بود.
ببین من الان سرویس قدیمی دارم ولی اون فشفشه ثابت ها رو که همه کاربرا میتونستن بخرن دیگه برداشتن. کلا فشفشه ی قابل خریدی نیست.

الان برای شما هم که از این سرویسای جدید گرفتی ، دیگه فشفشه قابل خریدی تو پنل نیست ؟؟

MOHAMMAD2010
14-12-2017, 15:58
از دو س روز پیش که این طرح رو اجرا کردن همش اینترنت لحظه ای قطع می‌شه و اصلا نمیشه بازی آنلاین کرد،والانم زنگ زدم پشتیبانی نفر ۳۰ در صف انتظار هستم!!!!!!!

چند روزه افتضاح شده
ربطی به این طرح هم نداره - چند روز قبل از اجرا هم خراب شده بود
سرعت کمه بعضی وقتا هم کلا قطع میشه !

Memonex
14-12-2017, 16:19
جز کلاهبرداری کار دیگه بلد نیستن اخه این همه حجم وقتی حتی یه سایت دانلود ایرانی هم ساپورت نمیشه توی ترافیک داخلی به چه درد میخوره !!!! ترافیک دانلود شاتل لند واسه شما چجوری حساب میشه بین الملل؟

k1ozil
14-12-2017, 16:21
جز کلاهبرداری کار دیگه بلد نیستن اخه این همه حجم وقتی حتی یه سایت دانلود ایرانی هم ساپورت نمیشه توی ترافیک داخلی به چه درد میخوره !!!! ترافیک دانلود شاتل لند واسه شما چجوری حساب میشه بین الملل؟

اگه اشتباه نکنم ای پی که اپلودسنتر شاتل داره جز سایتها داخل نیست و بین الملل حساب میشه

sasan.69
14-12-2017, 16:34
چند روزه افتضاح شده
ربطی به این طرح هم نداره - چند روز قبل از اجرا هم خراب شده بود
سرعت کمه بعضی وقتا هم کلا قطع میشه !

چند روز قبلش من هیچ مشکلی نداشتم

sasan.69
14-12-2017, 16:35
جالبش اینجاست کسی جوابگو نیست و زیر بار نمیره

AmirH_7
14-12-2017, 16:42
اگه اشتباه نکنم ای پی که اپلودسنتر شاتل داره جز سایتها داخل نیست و بین الملل حساب میشه

من مشترک پارس هستم موقعی که بسته انرژی داد (بسته ایران رو خریداری کردم) لینک ریموت میکردم تو اپلود سنتر بعد دانلود میکردم بین الملل حساب میکرد شکایت کردم به 195 که سرویس مشکل داره بعد شم از پشتیبانی زنگ زدن و تست کردن و قبول کردن و ظرف یک هفته درستش کردن خسارتم بهم دادن ( 6 گیگ ترافیک برا دل جویی:n02:)

خلاصه که کل سایت شاتلند نرافیک داخل هستش

و اگه شرکتی دیدین بین الملل حساب کرد شکایت کنه 150 % باید درستش کنن و گرنه خلاف قانونه

4l1r3z4
14-12-2017, 17:05

آره متاسفانه!! من تو این 6 ماه اصلا چنین مشکلی نداشتم ولی چند روزه که نت ترکیده! ( مودم کانکته ولی چند ثانیه قطع میشه! ) جالب اینجاس که پینگم همچنان مثه قبل عالیه و پکت لاس اصلا ندارم! منتها موقع بازی قطعی و لگ پیش میاد و همچنین فیل شکنم یوهو دیسکانکت میشه!!

alireza_asol
14-12-2017, 18:05
این طرح جدید خیلی مسخرس
یکی سرعت ۱۶ بخواد ولی حجم کمتر باید چیکار کنه؟ حتما باید ۹۰ تومن پول بده؟
به نظرم باید یه ۱۶ مگ با حجم ۱۵۰ گیگ و قیمت ۵۵ تومن هم بود
یا ۱۶ مگ ۱۷۵ گیگ ۶۰ تومن

MOHAMMAD2010
14-12-2017, 18:06
جالبش اینجاست کسی جوابگو نیست و زیر بار نمیره

نه اصلا پشتیبانی زیر بار نمیره
اشغال شده
من خیلی وقته مشکلی نداشتم - نمیدونم چه مرگش شده جدیدا
-------------------------------
این وضع سرعته ( تازه مشکل بدتر اینه همین سرعت داغون قطع هم میشه مثلا تلگرام چند ثانیه تو کانکتینگ میمونه ! )

sasan.69
14-12-2017, 18:27
فرمایش شما کاملا تأیید میشه حین استفاده از تلگرام خیلی اعصاب خورد کنندس

mohammadv2
14-12-2017, 18:35
دوستان کسی سایتی با قابلیت ریموت اپلود سراغ داره که بشه از ترافیک داخلی استفاده بیشتری کرد.

sepehr master
14-12-2017, 18:41
چند روز قبلش من هیچ مشکلی نداشتم
اره از وقتی این طرح اجرا شده گند زدن . من ایرانسلم رسما همیشه .

alone_boy
14-12-2017, 18:50
داداش جوابت یک کم برام مبهم بود.
ببین من الان سرویس قدیمی دارم ولی اون فشفشه ثابت ها رو که همه کاربرا میتونستن بخرن دیگه برداشتن. کلا فشفشه ی قابل خریدی نیست.

الان برای شما هم که از این سرویسای جدید گرفتی ، دیگه فشفشه قابل خریدی تو پنل نیست ؟؟

چرا دوست عزیز هست

OnlyRealMadrid
14-12-2017, 20:49
دوستانی که میخوان کوچ کنن، صبور باشن تا ببینیم در آخر کی از همه بیشتر حجم میده ( با حفظ کیفیت )

newsaber
14-12-2017, 21:02
خلاصه که کل سایت شاتلند نرافیک داخل هستش

و اگه شرکتی دیدین بین الملل حساب کرد شکایت کنه 150 % باید درستش کنن و گرنه خلاف قانونه

سلام یه سوال شما پارس آنلاینید چطور تو شاتل لند آپلود می کنید؟

DivN
14-12-2017, 21:21
بعد از 2 هفته اختلال و بالا رفتن پینگ(همینجوریش بالا بود الان شده 300 400:n34:) سرعت پایین تک کانکشن دیگه خسته شدم درخواست جمع اوری دادم 4 روز پیش 3 روز گذشت خبری نشده خورده به تعطیلات رسمی:n27: من که دارم میرم پارس انلاین اینجا میگن پارس خوبه پینگ سرعتش بعد تعرفه ها جدیدش هم دیگه دلیلی نداره های وب بمونم اهواز مرکز ولی عصر زیتون کارمندی

پینگ فقط صبح ها خوب بود تو های وب

قبل اختلال
ANNEX M

بعد اختلال و معرفی سرویس های جدید اینترنت نامحدود بامحدود :n27:
ANNEX A

EhsanCPU
14-12-2017, 21:35
دوباره افت شدید سرعت و قطعی ها شروع شد ...:n15:

حسین-
14-12-2017, 21:42
دوست من، تا دیروز میشد بسته قرمز-360 رو بگیری با این شرایط:
سرعت: 16 مگابیت - سرعت دانلود برای من : 1.8 مگابایت ثابت
حجم ترافیک: ماهی 30 گیگ
قیمت : میانگین ماهی 23هزار تومن! (طرح یکساله با مالیات برابر 277هزارتومان)
حالا بعد از تغییر تعرفه ها امروز یه همچین سرویسی با قیمت مشابه میشه گرفت:
سرعت: 1 مگابیت
حجم ترافیک: 25گیگ (25گیگ بین الملل یا 100گیگ داخلی )

alone_boy
14-12-2017, 23:05
همین چند لحظه پیش با یه پشتیبان های وب حرف زدم میگفت فشفشه 16 گیگ شامل قانون 1/4 نمیشه و کلا یک جوره(با همین مضمون)
اینطور که ایشون میگفتن این 16 گیگ رو میتونم خارجی استفاده کنم و اینطور نیست که 4 گیگش خارجی باشه و بقیه ش داخلی

کسی از دوستان از صحت و سقم ماجرا اطلاعی داره؟

frozan2014
14-12-2017, 23:22
دوستان مگه فروش فشفشه مغایر قانونه؟!
تا اونجایی که ما هر روز میبینیم همه عزیزان دادوستد میکردن
ما پست زدیم فوری شیفت دیلت کردن
یکم انصاف هم خوب چیزیه
مدیر خجالت

alone_boy
14-12-2017, 23:48
به طرز عجیبی داره با ضریب 3 و 4 برابر از حجم فشفشه م کسر میشه!!
تا الان 1.5 گیگ دانلود داشتم،در صورتیکه باقیمانده فشفشه م شده 10 گیگ

rezapcworld
15-12-2017, 00:09
به طرز عجیبی داره با ضریب 3 و 4 برابر از حجم فشفشه م کسر میشه!!
تا الان 1.5 گیگ دانلود داشتم،در صورتیکه باقیمانده فشفشه م شده 10 گیگپس اگر این طوره فشفشه ها هم یک چهارمش فقط خارجیه.
با این تفاسیر در فشفشه ۱۶ گیگ ، هر گیگ دانلود خارجی ۴ گیگ از کل کم میکنه ، شما هم احتمالا ۱.۵ گیگ خارجی دانلود کردی پس ۶ گیگ کم کرده ، میمونه برات ۱۰ گیگ. اگر ۲.۵ گیگ دیگه خارجی دانلود کنی فشفشت تمومه. این طوری دیگه فشفه ها هم بدرد نمی خوره

zed2
15-12-2017, 00:13
یکم انصاف هم خوب چیزیه
مدیر خجالت
frozan2014بجای اینکه اینجا بگی بهشون پ خ بزن ببین اشتباهی پاک شده یا مورد چی بوده.:n36:

misam5526
15-12-2017, 00:43
یکم انصاف هم خوب چیزیه
مدیر خجالت

چند وقت پیش مدیرا اعلام کردن که خرید و فروش هر چیزی از جمله فشفشه های های وب در بخش بازار چه انجام بشه وگرنه پاک میکنن.

فک کنم به این خاطر پاک شده

OnlyRealMadrid
15-12-2017, 03:45
دوست من، تا دیروز میشد بسته قرمز-360 رو بگیری با این شرایط:
سرعت: 16 مگابیت - سرعت دانلود برای من : 1.8 مگابایت ثابت
حجم ترافیک: ماهی 30 گیگ
قیمت : میانگین ماهی 23هزار تومن! (طرح یکساله با مالیات برابر 277هزارتومان)
حالا بعد از تغییر تعرفه ها امروز یه همچین سرویسی با قیمت مشابه میشه گرفت:
سرعت: 1 مگابیت
حجم ترافیک: 25گیگ (25گیگ بین الملل یا 100گیگ داخلی )

این مورد مقصر وزیره ولی در مورد مقایسه کلی تعرفه های جدید بهتره اینو بخونید:

ehsan_iace
15-12-2017, 08:25
جز کلاهبرداری کار دیگه بلد نیستن اخه این همه حجم وقتی حتی یه سایت دانلود ایرانی هم ساپورت نمیشه توی ترافیک داخلی به چه درد میخوره !!!! ترافیک دانلود شاتل لند واسه شما چجوری حساب میشه بین الملل؟موافقم این حجم بزرگی که برای ترافیک داخل است عملاً غیرقابل استفاده است!

ehsan_iace
15-12-2017, 08:28
فشفشه تو پنل من هم حذف شده!

megax
15-12-2017, 10:55
فشفشه تو پنل من هم حذف شده!

mohammadv2
15-12-2017, 12:54
موافقم این حجم بزرگی که برای ترافیک داخل است عملاً غیرقابل استفاده است!

من برای یک دوره یک ماهه حساب کردم از 120 گیگ مصرفی فقط 2 گیگ ترافیک مصرفی داخلی داشتم. تنها راهش ارائه سرویسی مثل شاتل لند و اپلود سنتر با قابلیت ریموت سروری که مورد تایید حضرات باشه هست.

در ضمن این نحوه محاسبه ترافیک تو پنل با نحوه اعلامش توسط وزیر متفاوته و سردرگم کننده.
مثلا قرار شد حجم ترافیک ایران یک چهارم حساب بشه ولی تو پنل برعکس هست. یعنی شما یه گیگ ترافیک بین الملل که استفاده میکنی چهار گیگ از پنلت کم میشه.

MOHAMMAD2010
15-12-2017, 13:03
دوستانی که مشکل قطعی های چند ثانیه ای و کانکتینگ تلگرام رو داشتن حل شد براشون ؟ ( برای من هنوز هست پشتیبانی هم قبول نمیکنه :n03: )

sasan.69
15-12-2017, 13:24
دوستانی که مشکل قطعی های چند ثانیه ای و کانکتینگ تلگرام رو داشتن حل شد براشون ؟ ( برای من هنوز هست پشتیبانی هم قبول نمیکنه :n03: )

نخیر!!!

جالبش اینجاست که شیلتر شکن رو وصل میکنم دگه قطع نمیشه

MOHAMMAD2010
15-12-2017, 13:26
نخیر!!!

جالبش اینجاست که شیلتر شکن رو وصل میکنم دگه قطع نمیشه

یعنی گند زدن به اعصاب ادم
جالبه دوستان نگران زیاد شدن پینگ بودن حالا یه مشکلی پیش اومده 100 برابر بدتر که ماشالا قبولم نمیکنه کسی !

sasan.69
15-12-2017, 13:40
جالب اینجاست دیروز زنگ زدم انکار میکردن و می گفتن اولین نفری هستید که این مشکل رو مطرح کرده منم گفتم مگه میشه!؟؟؟

شما ی نگاه به صفحه اینستاگرام بندازید ببینید اکثر کاربران این مشکل رو دارن

ehsanch73
15-12-2017, 14:16
سلام دوستان الان اگر حجم مصرف منصفانم تمام شد ومن بیام حجم عادی بگیرم مثل 1 گیگ این 1گیگ برای بین الملل استفاده کنم همون 1گیگ کامله دیگه یا اینم میشه نصفش ترافیک داخلی ؟

mohammadv2
15-12-2017, 14:33
سلام دوستان الان اگر حجم مصرف منصفانم تمام شد ومن بیام حجم عادی بگیرم مثل 1 گیگ این 1گیگ برای بین الملل استفاده کنم همون 1گیگ کامله دیگه یا اینم میشه نصفش ترافیک داخلی ؟

تو پنلتون 4 گیگ اضافه میشه. اگر ترافیک بیت الملل استفاده کنین چهار برابر کم میکنه و اگر ترافیک داخلی همون مقدار خودش.

مثلا شما 4 گیگ حجم میخری 2 تومن. این همون یه گیگه. اگه یه فایل 500 مگی دانبود کنی 2 گیگ از حجمت کم میشه.
در واقع چیزی به اسم یه گیگ تو پنل نیست. یه چیزی مثل ریال و تومن شده. شما ریال می بینی . تومن پرداخت می کنی.

crazyrobot
15-12-2017, 14:34
امروز این پیام از طرف مخابرات آمده

مشتری گرامی
با عرض پوزش به دلیل برگردان تجهیزات ،احتمال اختلال در سرویس اینترنت شما از روز شنبه مورخه 96/9/25 به مدت 48 ساعت وجود دارد.از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم.
بازم به نظرم دارن همون قضیه فیلترناهمسان رو آروم آروم اجرا میکنن چون از وقتی که یادم میاد هیچوقت همچین خبری از طرف مخابرات برام اس ام اس نشده بود. شاید قطعی دوستان هم برای همین باشه؟

rezapcworld
15-12-2017, 14:57
....

rezapcworld
15-12-2017, 14:58

بازم به نظرم دارن همون قضیه فیلترناهمسان رو آروم آروم اجرا میکنن چون از وقتی که یادم میاد هیچوقت همچین خبری از طرف مخابرات برام اس ام اس نشده بود. شاید قطعی دوستان هم برای همین باشه؟ اقا فیلتر ناهمسان یعنی چی ؟؟؟

MMDFullHD
15-12-2017, 15:03

بازم به نظرم دارن همون قضیه فیلترناهمسان رو آروم آروم اجرا میکنن چون از وقتی که یادم میاد هیچوقت همچین خبری از طرف مخابرات برام اس ام اس نشده بود. شاید قطعی دوستان هم برای همین باشه؟

اصلا ربطی نداره شایع درست نکنید
فیلترینگ دست مخابرات و شاتل و ... اینا نیست
دست زیرساخت هس

Dr Nima
15-12-2017, 15:12
اقا فیلتر ناهمسان یعنی چی ؟؟؟

اول گفته شد فیلترینگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) غیرهمسان بعد تکذیب کردن گفتن غیرهمسان سازی نظام فیلترینگ

misam5526
15-12-2017, 15:22
بله.

برگردان یا کابل برگردان یعنی عملیات افزایش ظرفیت مخابراتی در یه مرکز مخابراتی. اکثرا هم برای افزایش ظرفیت کافو یک محله بکار برده میشه وقتی دیگه ظرفیت خط جدید نداره قسمتی از شماره ها رو منتقل میکنن به کافوی جدید. گاهی هم افزایش ظرفیت در داخل مرکز مخابراتی و خود واحد mdf اتفاق میفته.

ShadowDragon
15-12-2017, 15:40

واسه منم خیلی پیش اومده، اما اتفاقی هم نیافتاده

OnlyRealMadrid
15-12-2017, 15:53
تو منطقه ما هم 2بار کابل برگردون انجام دادن ولی اختلال نبوده کامل قطع کردن! خودشونو راحت کردن

abbas67set
15-12-2017, 15:53
سلام
دوستان من الان سرعت ثابت 4Mbps ترافیک ماهیانه ۳۲۰ گیگابایت رو خریدم
سرعت دانلودش باید چنده باشه که روی 100-120 است؟

ERF@NIAN
15-12-2017, 15:56
سلام

512 کیلوبایت. اگه روی 120 عه اول کیفیت خطت رو بررسی کن تا چه حده بعد پیگیری کن

sasan.69
15-12-2017, 16:01
سلام

من همین سرویس رو خریدم سرعت دانلود روی۴۶۰ هست

abbas67set
15-12-2017, 16:04
من همین سرویس رو خریدم سرعت دانلود روی۴۶۰ هست
عجب!
یعنی چرا؟؟
خطم رو چک کردم مشکلی نداره.. به نظرتون چکارش کنم؟؟

sasan.69
15-12-2017, 16:09
عجب!
یعنی چرا؟؟
خطم رو چک کردم مشکلی نداره.. به نظرتون چکارش کنم؟؟

سرعتی که شما فرمودید برای ۴ مگ خیلی کمه حتما با پشتیبانی تماس بگیرید و اطلاع بدید

crazyrobot
15-12-2017, 16:14
صلا ربطی نداره شایع درست نکنید
فیلترینگ دست مخابرات و شاتل و ... اینا نیست
دست زیرساخت هس
البته امیدوارم هیچوقت نتوانن اون طرح کذایی رو اجرا کنن اما میدونی کجای قضیه بو داره؟ الان با بعضی آی اس پی ها میشه رفت یوتیوب و با بعضی ها نمیشه! چرا؟

mohammadv2
15-12-2017, 16:19
سلام

باید بین 400 تا حداکثر 500 باشه. اگه با چند سایت مختلف و با دانلود منیجر سرعتتون همینه. زنگ بزنین 1565 احتمالا میگه خط شما نویز داره.

متسافانه نگفتین که چطور خط رو چک کردین.
حتما از تنظیمات مودم چک کنید. SNR margin و Max Rate رو ببینین.

aliiran2008
15-12-2017, 16:51
در مورد سرور داخل من زننگ زدم سوال پرسیدم
گفتن فقط لیست سایت های که زدن را حساب میکنن؟
عجیب نیست؟

abbas67set
15-12-2017, 17:30
باید بین 400 تا حداکثر 500 باشه. اگه با چند سایت مختلف و با دانلود منیجر سرعتتون همینه. زنگ بزنین 1565 احتمالا میگه خط شما نویز داره.

با پشتیبانی تماس گرفتم
پهنای باند روی یک مگ بوده، اونو درست کرد الان سرعتم روی 300-320 است.
کابل رو هم چندباری عوض کردم ولی سرعتش کمتر میشه بیشتر نمیشه.

abbas67set
15-12-2017, 17:39

SNR Margin: 6.0
Max Rate: 4004
Line Attenuation: 29.1

sasan.69
15-12-2017, 17:44
SNR Margin: 6.0
Max Rate: 4004
Line Attenuation: 29.1

Snr marginشما خیلی کمه و احتمالا رو س مگ بزارید بهتر جواب میده

اینم مشخصات خط من رو ۴ مگ

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

12.5
22.0
db

Line Attenuation

:

23.0
22.5
db

Data Rate

:

4096
512
kbps

Max Rate

:

6720
1192
kbps

CRC

:

2
0

abbas67set
15-12-2017, 18:14

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

12.5
22.0
db

Line Attenuation

:

23.0
22.5
db

Data Rate

:

4096
512
kbps

Max Rate

:

6720
1192
kbps

CRC

:

2
0

چی هست SNR؟
الان اومده رو 3.8

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

3.8
5.7
db

Line Attenuation

:

29.1
41.8
db

Data Rate

:

3375
504
kbps

Max Rate

:

3872
486
kbps

CRC

:

51
29

Soroush-S
15-12-2017, 18:19
تکلیف فشفشه هایی که داریم با طرح جدید چی میشه ؟

golijon
15-12-2017, 18:24
تکلیف فشفشه هایی که داریم با طرح جدید چی میشه ؟

به من گفت موقع استفاده از طرح جدید، فشفشه های که داشتی همشون می سوزه

fastfind
15-12-2017, 18:39
سلام. از تو پنل های وب میشه درخواست جمع آوری داد یا نه باید حضوری رفت؟

sasan.69
15-12-2017, 19:01
چی هست SNR؟
الان اومده رو 3.8

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

3.8
5.7
db

Line Attenuation

:

29.1
41.8
db

Data Rate

:

3375
504
kbps

Max Rate

:

3872
486
kbps

CRC

:

51
29

در پست اول این تاپیک ب طور کامل توضیح داده شده درباره مباحث نویز و کیفیت خط

snr مهمترین فاکتور برای داشتن ی خط خوب و مناسب هست

6dB و کمتر = بسیار بد همراه با مشکلات جدی
7dB-10dB = بد اما میشه از سرویس ADSL استفاده کرد
11dB-20dB = خوب
20dB-28dB = عالی
29dB و بیشتر = بهترین شرایط ممکن برای داشتن یک خط با کیفیت

3.8که شما دارید بدترین نوع و کیفیت هست ب پشتیبان زنگ بزنید بگید بزارن رو 3یا 2 ببینید وضعیت چطوره

MOHAMMAD2010
15-12-2017, 19:34

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

12.5
22.0
db

Line Attenuation

:

23.0
22.5
db

Data Rate

:

4096
512
kbps

Max Rate

:

6720
1192
kbps

CRC

:

2
0

شما تا حالا به پشتیبانی زنگ زدی که اپلودت رو رو 1 بزارن ؟ به نظرم یه بار بهشون بگو فکر کنم تو پیج باز کردن یه خرده بهتر میشه ، نتیجه رو اینجا بگو

MMDFullHD
15-12-2017, 19:40
سلام. از تو پنل های وب میشه درخواست جمع آوری داد یا نه باید حضوری رفت؟

سلام با 1565 تماس بگیرین برای جمع اوری
درخواست بدید باز دوباره سوال میپرسن
تو مدت تخلیه دیگه هیچ خریدی نداشته باشین

sasan.69
15-12-2017, 20:07
شما تا حالا به پشتیبانی زنگ زدی که اپلودت رو رو 1 بزارن ؟ به نظرم یه بار بهشون بگو فکر کنم تو پیج باز کردن یه خرده بهتر میشه ، نتیجه رو اینجا بگو

زنگ میزنم خبرشو می دم:n16:

sasan.69
15-12-2017, 20:10
اوه اوه چ حجم دزدی داره میکنه های وب:n04:

تو س روز واسه من زده 22گیگ مصرف درصورتی که نهایت 1گیگ دانلود کرده باشم و بقیشم استفاده از شبکه های مجازی بود ...من روزی 2و خورده ای مصرفمه الان 7گیگ برام حساب میکنن!!!!!!!!!

تو پنل هم تفکیک شده نیست و این دستشونو باز تر میزاره

MOHAMMAD2010
15-12-2017, 20:14
زنگ میزنم خبرشو می دم:n16:

ممنون

اوه اوه چ حجم دزدی داره میکنه های وب:n04:

تو س روز واسه من زده 22گیگ مصرف درصورتی که نهایت 1گیگ دانلود کرده باشم و بقیشم استفاده از شبکه های مجازی بود ...من روزی 2و خورده ای مصرفمه الان 7گیگ برام حساب میکنن!!!!!!!!!

تو پنل هم تفکیک شده نیست و این دستشونو باز تر میزاره

شاید داره بر اساس همون ترافیک اصلی حساب میکنه ! یعنی باید تقسیم بر 4 کنیش ، یعنی 5.5 گیگ مصرفت بوده

sasan.69
15-12-2017, 20:16
ممنون

شاید داره بر اساس همون ترافیک اصلی حساب میکنه ! یعنی باید تقسیم بر 4 کنیش ، یعنی 5.5 گیگ مصرفت بوده

خواهش می کنم

همون5.5 گیگ هم مصرف نکردم!!!! خیلی عجیبه

sasan.69
15-12-2017, 20:39

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

11.0
8.0
db

Line Attenuation

:

23.5
23.0
db

Data Rate

:

4096
960
kbps

Max Rate

:

6016
1184
kbps

MOHAMMAD2010
15-12-2017, 20:52
Downstream
Upstream

SNR Margin

:

11.0
8.0
db

Line Attenuation

:

23.5
23.0
db

Data Rate

:

4096
960
kbps

Max Rate

:

6016
1184
kbps

دمت گرم داداش چقدر زود زنگ زدی
فرقی کرد سرعت تو وب گردی ؟

sasan.69
15-12-2017, 21:01
دمت گرم داداش چقدر زود زنگ زدی
فرقی کرد سرعت تو وب گردی ؟

چاکرم:n12:

32 دقیقه ای در صف انتظار بودم:n02:

اره خیلی بهتر شده هم در وب گردی هم در لود شدن اینستاگرام !!!! (هرچند پشتیبانی گفت که نویز دارم رو اپلود ولی باز قابل قبوله)

کی بهت گفته بود داداش:n01:

MOHAMMAD2010
15-12-2017, 21:12
چاکرم:n12:

32 دقیقه ای در صف انتظار بودم:n02:

اره خیلی بهتر شده هم در وب گردی هم در لود شدن اینستاگرام !!!! (هرچند پشتیبانی گفت که نویز دارم رو اپلود ولی باز قابل قبوله)

کی بهت گفته بود داداش:n01:

خب خدارو شکر
والا هم تو همین تاپیک خونده بودم ، هم خودم 1 سال پیش از صبانت داشتم وقتی اپلودم رو روی 1 مگ گذاشتن سرعتم بهتر شد یه خرده

sasan.69
15-12-2017, 21:16
خب خدارو شکر
والا هم تو همین تاپیک خونده بودم ، هم خودم 1 سال پیش از صبانت داشتم وقتی اپلودم رو روی 1 مگ گذاشتن سرعتم بهتر شد یه خرده

پس شماهم زنگ بزن اوکی کن:n01:

از بعد از ظهر هم تلگرام ظاهرا مشکلش برطرف شده حداقل برای من

OnlyRealMadrid
15-12-2017, 21:17
وزیر راستگو!!!!!!! گفته بود طرحی داده که کف سرعت ها رو بعد از اتمام حجم برای سرویس های مختلف، متفاوت تعیین میکنه ولی این پست جدیدشه تحویل بگیرید:

✒در خصوص محدود شدن ترافیک پس از رسیدن به سقف مصرف منصفانه نیز قبلا عرض کرده بودم که پیگیری خواهم کرد. در مصوبه، کلمه حداقل قبل از صد و بیست و هشت کیلو بیت اضافه و ابلاغ شد و این امکان بوجود آمده که شرکتها در این محدودیت نیز با یکدیگر رقابت نمایند.

ایشون همش در حال پیگیری هستن و صحبت قبلیشم یادش رفته کلا! منم زیر پستش اینو نوشتم براش:

" در خصوص محدود شدن ترافیک پس از رسیدن به سقف مصرف منصفانه ، اینا تا زور بالا سرشون نباشه رقابت نمیکنن. شما قول دادی مصوبه بدی و سرعت های خوبی برای کف سرویس های مختلف تعیین کنی پس چی شد؟ مرد باش و سر حرفت بمون. شونزده کیلوبایت فاجعست. ضمنا همین شونزده هم نمیدن. یکی از رفقا حجمش تموم شده بهش هشت کیلوبایت سرعت دادن. برای بعضیا با همین هشت کیلوبایت بین المللی هم باز نمیشه و فقط سایت های آشغال داخلی باز میشه. ضمنا خیلیا سایت آپارات رو هم از حجم بین المللی کم میکنن. دست از این تفکیک ترافیک بردار "

zed2
15-12-2017, 21:53
وزیر راستگو!!!!!!! گفته بود طرحی داده که کف سرعت ها رو بعد از اتمام حجم برای سرویس های مختلف، متفاوت تعیین میکنه ولی این پست جدیدشه تحویل بگیرید:

✒در خصوص محدود شدن ترافیک پس از رسیدن به سقف مصرف منصفانه نیز قبلا عرض کرده بودم که پیگیری خواهم کرد. در مصوبه، کلمه حداقل قبل از صد و بیست و هشت کیلو بیت اضافه و ابلاغ شد و این امکان بوجود آمده که شرکتها در این محدودیت نیز با یکدیگر رقابت نمایند.

ایشون همش در حال پیگیری هستن و صحبت قبلیشم یادش رفته کلا! منم زیر پستش اینو نوشتم براش:

" در خصوص محدود شدن ترافیک پس از رسیدن به سقف مصرف منصفانه ، اینا تا زور بالا سرشون نباشه رقابت نمیکنن. شما قول دادی مصوبه بدی و سرعت های خوبی برای کف سرویس های مختلف تعیین کنی پس چی شد؟ مرد باش و سر حرفت بمون. شونزده کیلوبایت فاجعست. ضمنا همین شونزده هم نمیدن. یکی از رفقا حجمش تموم شده بهش هشت کیلوبایت سرعت دادن. برای بعضیا با همین هشت کیلوبایت بین المللی هم باز نمیشه و فقط سایت های آشغال داخلی باز میشه. ضمنا خیلیا سایت آپارات رو هم از حجم بین المللی کم میکنن. دست از این تفکیک ترافیک بردار "

چقدر خشن بهش می گی.:n23:
بجای این کار اشکال طرح کلمه حداقل 128 رو دقیق بگو که متوجه مشکل بشه.:n15:
+
همچنین اگر می خوای کمک کنی بهتره پیشنهاد بدی حداقل ها باسه هر طرح چقدر باشه ( و البته نه دستوری ) که یک پس زمینه ذهنی به خود وزیر و تیمش بده:n39:

OnlyRealMadrid
15-12-2017, 23:58
چقدر خشن بهش می گی.:n23:
بجای این کار اشکال طرح کلمه حداقل 128 رو دقیق بگو که متوجه مشکل بشه.:n15:
+
همچنین اگر می خوای کمک کنی بهتره پیشنهاد بدی حداقل ها باسه هر طرح چقدر باشه ( و البته نه دستوری ) که یک پس زمینه ذهنی به خود وزیر و تیمش بده:n39:

مگه چکار برامون کرده که انقدر ملایم بگم؟! گور پدرش. لیاقتش فحش های رکیک بود تازه خیلی خوب گفتم.