PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Hiweb / شرکت های وب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

amirbrad
07-01-2017, 22:58
[emoji23] [emoji23] [emoji23] این isp ها هم ظاهرا کسب و کارشون حسابی به هم ریخته و هیچ جوره نمیخوان مشتری از دست بدن ... خب اینا که اینقدر دوست دارن مشتریشون نپره چرا کیفیت سرویساشون رو بهتر نمیکنن!؟ الان ایرانسل سر همین بحث کیفیت بالای نت این همه مشتری تونسته جذب کنه [emoji41]

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

ایرانسل هم داره نزول میکنه نسبت به اوایل از بس که کاربر اضافه شد یک دفعه،

Sent from my iPhone using Tapatalk

malavan.ehsan
07-01-2017, 23:26
ستاره های های وب به چه دردی میخوره؟

amirbrad
08-01-2017, 01:00
ستاره های های وب به چه دردی میخوره؟

تو نوبت زودتر جواب میدن و فشفشه هدیه بیشتره، امسال تولدم هیچی ندادن !

EhsanCPU
08-01-2017, 14:03
تو نوبت زودتر جواب میدن و فشفشه هدیه بیشتره، امسال تولدم هیچی ندادن !
برای گرفتن هدیه روز تولد باید حتما اسکن کارت ملی شما در بخش آپلود اطلاعات ثبت شده باشه در غیر اینصورت هدیه روز تولد به شما تعلق نمیگیره
این هدیه قبلا فشفشه 7 گیگ 1 روزه و جدیدا به فشفشه 100 گیگ 1 روزه تبدیل شده

amirbrad
08-01-2017, 16:09
برای گرفتن هدیه روز تولد باید حتما اسکن کارت ملی شما در بخش آپلود اطلاعات ثبت شده باشه در غیر اینصورت هدیه روز تولد به شما تعلق نمیگیره
این هدیه قبلا فشفشه 7 گیگ 1 روزه و جدیدا به فشفشه 100 گیگ 1 روزه تبدیل شده

اسکن همون سال که گفتن اپلود کردم اشتباه از خودشون بود زنه میگفت مشخصاتت با کارت ملی فرق داره مثل فاصله بین اسم!!! یکی نیست بگه من که کارت ملی داده بودم شما اشتباه اسم من تایپ کردین! جالبه پارسال دادن امسال نه. واسه من قبل اون ۱۰۰ گیگ بود همون هفت گیگ هم ندادن! هر چند با این سرعت هفت گیگ صد گیگ یه روزه نمیشه تموم کرد بجاش پنج گیگ میدادن یه هفته بهتر بود.

alireza20202003
09-01-2017, 11:38
دوره اشتراکم تموم بشه از شاتل می زنم بیرون...بی پدرا دم ب ساعت سرعتمو پایین میارن...گ ا ی ی دن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میام های وبت ببینم چطوره ی بسته 1ماهه2گیگ می گیرم با فشفه 50گیگی ..ولی مصرفم بالای 80گیگه..از طرفی فشفه تعدادی بگیرم زیاد بیاد می سوزه....بالای 70تومن باس خرج کنم ماهی..این بدی هم داره بسته های فشفشه متنوع تر بود خوب بود... حالا موندم چی کنم...الان ماهی 50تومن پول نت می دم لطفا راهنمایی اگر استفادت از نت فقط دانلود هست ، های وب خوبه ولی اگر میخوای وب گردی کنی و قند شکن استفاده کنی بدترین سرویس دهنده ای هست که الان موجوده.

EhsanCPU
09-01-2017, 11:50
اگر استفادت از نت فقط دانلود هست ، های وب خوبه ولی اگر میخوای وب گردی کنی و قند شکن استفاده کنی بدترین سرویس دهنده ای هست که الان موجوده.
سلام وقتی های وب دانلود رایگان نداره با این قیمت بالای فشفشه ها کجاش برای دانلود خوبه ؟ :n04:
شما برای دانلود 50 گیگ باید یک عدد فشفشه 50 گیگی بخری و 33000 تومان پول بدی که با احتساب هزینه سرویس اجباری و نیتروی اجباری میره روی 65000 تومان ماهانه و حتی بیشتر :n15:

Living DEATH
09-01-2017, 13:12
خوب یه ماه رایگانو میگرفتی،

اره میاد یه ماه رایگان میده بعد مجبوری بری فشفشه بخری برای حجم
بعد چون های وب حجم دزدی شدیدی داره ( در حد مبین نت که من قدیم داشتم که نابودم کرده بود ) مجبوری چندین فشفشه بخری
خب مگه مجبورم؟
واسه چی دوباره برم توی این منجلاب

یه ماه رایگان میشه 10 هزار تومن. اما این آقا قصد حل مشکلش رو داره. نه جبران 10 هزار تومن.
من هم جاش بودم یه ماه رایگان رو میگرفتم. ولی خوب این کار مشکل رو حل نمیکنه. فقط یه ماه دیگه به اعصاب خوردیات اضافه میکنه.
مشکل آقا زمانی حل میشه که سرویس دهنده سرویسشو اصلاح کنه.

دقیقا :V30:

Living DEATH
09-01-2017, 13:16
[emoji23] [emoji23] [emoji23] این isp ها هم ظاهرا کسب و کارشون حسابی به هم ریخته و هیچ جوره نمیخوان مشتری از دست بدن ... خب اینا که اینقدر دوست دارن مشتریشون نپره چرا کیفیت سرویساشون رو بهتر نمیکنن!؟ الان ایرانسل سر همین بحث کیفیت بالای نت این همه مشتری تونسته جذب کنه [emoji41]

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

آره واقعا دمش گرم ایرانسل .
درسته که یه مقدار گرونه ولی حداقل همیشه همراته و اکثرا سرعتش پایداره .
اصلا یه جورایی آدم مصرف بهینه رو با بسته ی 3 گیگ در ماه یاد میگیره . توو مایه های صرفه جویی و قناعت :n09:
ولی بسته های نامحدود شبانه ش واقعا عااااالیه . من یه شب 80 گیگ گرفتم با 4000 تومن :n10:

hmz2016
10-01-2017, 15:08
اگر استفادت از نت فقط دانلود هست ، های وب خوبه ولی اگر میخوای وب گردی کنی و قند شکن استفاده کنی بدترین سرویس دهنده ای هست که الان موجوده.

دادا باهات مخالفم . اتفاقا یکی از عجیب ترین موردهای تو های وب و بهتره بگم یکی از عجایب هفتگانه تو اینترنت ایران اینه که استفاده از قندشکن در اینترنت های وب باعث بالا رفتن سرعت میشه . مثلا یه سایت خارجی ف..تر شده و یکی که فیل تر نشده رو امتحان کن و ازشون دانلود کن . اونی که فیلتر شده و با وی.ی ان استفاده می کنی سرعت دانلود ازش بیش تره

یا مثلا از یه سایت فیلتر نشده داری دانلود می کنی. همون لحظه توقف بزن و ...ترشکن رو روشن کن می بینی که سرعت دانلود با..شکن بیش تره . عین همین مورد رو در حال استفاده هستم در همین لحظه:n02:یه بار دوبار نیست که همچین موردی واسم اتفاق افتاده . تو این چهار سال و نیم تا دلت بخواد این طوری شده اینترنتم/

حالا تو سرویس دهنده های دیگه رو امتحان نکردم ببینم چطوریه ولی تو های وب جریان این طوریه واسه من .

ولی در کل های وب عینهو سرطان شده . صبحا اینترنتش خوبه بعد از ساعت 1۰ صبح تا شب میاد طوری سرعت پایین که نفس آدم رو می گیره وشب دوباره درست میشه . فرقی هم نمی کنه سرعت یک مگ گرفته باشی یا 16 مگ .من 16 مگ دارم از سایتای خارجی صبحا تا نزدیک دو مگ سرعت دانلودم میاد ولی از ساعت 10 یا 11 صبح تا شب میاد زیر 600 کیلوبایت .

YAHYA-PRO
10-01-2017, 19:11
اسکن همون سال که گفتن اپلود کردم اشتباه از خودشون بود زنه میگفت مشخصاتت با کارت ملی فرق داره مثل فاصله بین اسم!!! یکی نیست بگه من که کارت ملی داده بودم شما اشتباه اسم من تایپ کردین! جالبه پارسال دادن امسال نه. واسه من قبل اون ۱۰۰ گیگ بود همون هفت گیگ هم ندادن! هر چند با این سرعت هفت گیگ صد گیگ یه روزه نمیشه تموم کرد بجاش پنج گیگ میدادن یه هفته بهتر بود.

دقیقا همین حرکت رو سر منم در اوردن
جالبه تماس گرفتم شبش که فشفه هدیه نیومده برام . پیگیری کردن بعد گفتن حل شده تو سیستم نوشته شده مسول فروش تایید کرده باید به شما تعلق بگیره و فردا ساعت اداری تماس بگیرید تا درست بشه
فردا زنگ زدم 180 درجه حرفشون عوض کردن میگه به شما تعلق نمیگیره بخاطر مغایرت اطلاعات:n04:
اینجور کلاه بردارهایی هستن:n29:

fastfind
13-01-2017, 20:45
سلام. تک کانکشن های وب چطوره؟ توی ساعاتهای شلوغ شبکه خوبه میشه روش حساب کرد؟

amirbrad
14-01-2017, 00:48
سلام. تک کانکشن های وب چطوره؟ توی ساعاتهای شلوغ شبکه خوبه میشه روش حساب کرد؟

تو ساعات شلوغی اصلا رو تک کانکشن حساب نکنید

alireza20202003
14-01-2017, 01:02
سلام. تک کانکشن های وب چطوره؟ توی ساعاتهای شلوغ شبکه خوبه میشه روش حساب کرد؟ روی 30 کیلوبایت میتونید حساب کنید بیشتر از اونم که لازم نیست.

EhsanCPU
14-01-2017, 02:49
روی 30 کیلوبایت میتونید حساب کنید بیشتر از اونم که لازم نیست.
کجا 30 کیلو بایت 3 کیلو بایت هست دایال آپ بالاتره

alireza20202003
14-01-2017, 13:05
کجا 30 کیلو بایت 3 کیلو بایت هست دایال آپ بالاتره

من از داخلی گفتم :n02:

hmz2016
19-01-2017, 11:42
امروز صبح پنجشنبه .از ساعت ۱۰ و نیم صبح اینترنت های وب دچار افت سرعت وحشتناک شده.

سرعت دانلود اینترنت 16 مگ برابر است با 20 کیلو بایت و در بهترین حالت 200 کیلو بایت. نمی دونم چه برنامه ای دارن یه دفعه این همه سرعت پایین اومد!!

واسه شما هم این طوری شده امروز ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoudboy
19-01-2017, 20:32
اینترنت 8 مگ های وب اصفهان سرور داخل و خارج

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mazdak89
19-01-2017, 21:22
امروز صبح پنجشنبه .از ساعت ۱۰ و نیم صبح اینترنت های وب دچار افت سرعت وحشتناک شده.

سرعت دانلود اینترنت 16 مگ برابر است با 20 کیلو بایت و در بهترین حالت 200 کیلو بایت. نمی دونم چه برنامه ای دارن یه دفعه این همه سرعت پایین اومد!!

واسه شما هم این طوری شده امروز ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دقیقا واس منم ترکیده

EhsanCPU
20-01-2017, 01:04
بله افت شدید سرعت و قطعی داره ...

amirbrad
21-01-2017, 17:52
قطعی پشت سرهم و افت سرعت تایید میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

mehryar1973
21-01-2017, 20:07
سلام
من الان یه فایل از آپلود بوی گرفتم خوب بود سرعت البته نوسان داشت (آپلود بوی هم که میدونید 4 تا کانکشن بیشتر نمیده)از جای دیگه ای امتحان نکردم...

alireza20202003
21-01-2017, 23:08
تست سرعت fast.com‌ نتیجه 180 کیلوبیت معادل ۲۲ کیلوبایت :n08:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

joyful
22-01-2017, 19:59
دروود
همونطور که باقی دوستان هم عرض کرده بودند فشفشه هدیه تولد بنده رو هم ندادند تماس گرفتم گفتند اطلاعاتت تایید نشده گفتم طی این چند سال که من مشترکتون بودم و هر سال فشفشه رو میدادین گفت این قانون امسال هست :n02:
جالب اینجاست که قبلا که دوستان از قضیه رو هشدار داده بودن من تمام اطلاعات و مدارک اپلود شده ام رو چک کردم و همه تایید شده بود:n01:
خلا صه اینطور دیگه گفتم بگم که باقی عزیزات در جریان باشن

amirbrad
22-01-2017, 21:59
دروود
همونطور که باقی دوستان هم عرض کرده بودند فشفشه هدیه تولد بنده رو هم ندادند تماس گرفتم گفتند اطلاعاتت تایید نشده گفتم طی این چند سال که من مشترکتون بودم و هر سال فشفشه رو میدادین گفت این قانون امسال هست :n02:
جالب اینجاست که قبلا که دوستان از قضیه رو هشدار داده بودن من تمام اطلاعات و مدارک اپلود شده ام رو چک کردم و همه تایید شده بود:n01:
خلا صه اینطور دیگه گفتم بگم که باقی عزیزات در جریان باشن

جالبه به من گفت تا چند روز بعد از تولد شما همه اطلاعات درست میشه و تایید میشه و هدیه میدیم شانس شما تولدت قبل این تاریخ بوده! تولد من دو ماه پیش بود اما برای شما هم ندادن، این نشون میده که دروغ گفتن براشون راحته

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

hmz2016
23-01-2017, 16:19
جالبه اینترنت های وب طوری شده که دیگه نمی شه از وی پی ان و این جور چیزا استفاده کرد. چنان سرعت محدود شده که نگو!!!

آیا آی اس پی های دیگه هم همین طوری هست؟ یا فقط مخصوص های وبه !!

Upstream
508 kbps

Downstream
16382 kbps

Attenuation Downstream(db)
22

Attenuation Upstream(db)
12

SNR Margin Downstream(db)
16.6

SNR Margin Upstream(db)
28.6

آقا ویرایش کنم . فکر می کردم وی پی ان رو محدود کردن . تا نه . مشکل فاجعه تر از ایناست. الان که دوباره خواستم از سایت دانلود ها باز دانلود کنم سرعت دانلود رفت رو ۵۰ کیلو بایت .

تا نیم ساعت قبلش رو یک مگ بود سرعت دانلود ‍‍‍.

امروز هر 10-20 دقیقه اینترنتنم کلا قطع و وصل میشه . وقتی هم وصل میشه سرعت فاجعه است !!

nima3p2p
26-01-2017, 00:15
میگم چرا اینترنت 12 گیگ 12 ماه 12 هزار تومن توی پنل نیست ولی توی قسمت تعرفه ها هست

EhsanCPU
26-01-2017, 01:13
میگم چرا اینترنت 12 گیگ 12 ماه 12 هزار تومن توی پنل نیست ولی توی قسمت تعرفه ها هست
این سرویس خوبا برای مشترکین جدیده که بار اولشونه سرویس میخرن بعد برای اونا هم حذف میشه ...

apple021
27-01-2017, 13:43
های وب واقعا خراب کرده ! دیگه اصلا پول و حروم داریم میکنیم ! چیز شکن استفاده میشه سرعت فکر کردم به بیت میرسه چه برسه به کیلوبایت !
حجم خوری کاملا غیر حرفه ای هم داره همه میفهمن!
صفحه گوگل هم دیگه با ذور باز میشه!
اپدیت: ایسنتا میخواد یه پیج رو باز کنه دقیقا 8 ثانیه طول میکشه!
و همینطور تلگرام 5 ثانیه بعد میره پیام!
افرین های وب :)

hmz2016
30-01-2017, 16:20
های وب واقعا خراب کرده ! دیگه اصلا پول و حروم داریم میکنیم ! چیز شکن استفاده میشه سرعت فکر کردم به بیت میرسه چه برسه به کیلوبایت !
حجم خوری کاملا غیر حرفه ای هم داره همه میفهمن!
صفحه گوگل هم دیگه با ذور باز میشه!
اپدیت: ایسنتا میخواد یه پیج رو باز کنه دقیقا 8 ثانیه طول میکشه!
و همینطور تلگرام 5 ثانیه بعد میره پیام!
افرین های وب :)

الان سرعت زیر 3۰۰ کیلو بایته تو اینترنت ۱۶ مگ. لعنت بهت های وب !!! تازه هر روز یکی در میون این اختلالات داریم. حداقلش یک روز در میون !!

تلگرام و اینستا گرام که دبگه حرفشو نزن . انگار مثل زمانای قدیم باید کبوتر بفرستیم تا نامه و جوابش بیاد . این قدر که کند کردن .

چرا من گول این های وب رو خوردم این همه حجم الکی تو جشنواره یلداش خریدم که الان باید خودمو فحش بارون کنم. خوبه می دونستم های وب چطوریه که باز گول حجم ارزونش نسبت به قبل جشنواره اش رو خوردم !!:n37::n36::n36::n34:

واقعا راست گفتن چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی

الان با پشتیبانی اینترنتی صحبت کردم گفتم اگه نمی تونید اینترنت درست بدید تا شکایت کنم ازتون بعد هم قطع کنم اینترنتمو و تمام می گفت مشکل از مرکز مخابراتی خودتون هست . گفتم این همه فوروم اینترنتی و آدم هست تو انی کشور همه بد میگن از اینترنت شما نکنه همه کشور مراکز مخابراتیش داغونه که همه می نالن از شما . دیگه جوابی واسش نموند!!!

گفتم اینترنت 16 مگ سرعت دانلود باید رو 100 کیلو بایت باشه .
می خو استم بگم که این چه سرویس دهنده اینترنتی هست که سرعت دانلود با استفاده از ... شکن و تغییر دادن آی پی بیش تر از سرعت دانلود با خود آی پی ایران هست که دیگه نگفتم :n02::n08:
البته می خواستم چیزای دیگه ای هم بگم ولی لعنت کردم شیطون رو
خودش از چت زنده خارج شد !!!!!!!!!!!!!:n08:

bivafa.va.man
30-01-2017, 17:18
الان سرعت زیر 3۰۰ کیلو بایته تو اینترنت ۱۶ مگ. لعنت بهت های وب !!! تازه هر روز یکی در میون این اختلالات داریم. حداقلش یک روز در میون !!

تلگرام و اینستا گرام که دبگه حرفشو نزن . انگار مثل زمانای قدیم باید کبوتر بفرستیم تا نامه و جوابش بیاد . این قدر که کند کردن .

چرا من گول این های وب رو خوردم این همه حجم الکی تو جشنواره یلداش خریدم که الان باید خودمو فحش بارون کنم. خوبه می دونستم های وب چطوریه که باز گول حجم ارزونش نسبت به قبل جشنواره اش رو خوردم !!:n37::n36::n36::n34:

الان با پشتیبانی اینترنتی صحبت کردم گفتم اگه نمی تونید اینترنت درست بدید تا شکایت کنم ازتون بعد هم قطع کنم اینترنتمو و تمام می گفت مشکل از مرکز مخابراتی خودتون هست . گفتم این همه فوروم اینترنتی و آدم هست تو انی کشور همه بد میگن از اینترنت شما نکنه همه کشور مراکز مخابراتیش داغونه که همه می نالن از شما . دیگه جوابی واسش نموند!!!

گفتم اینترنت 16 مگ سرعت دانلود باید رو 100 کیلو بایت باشه .
می خو استم بگم که این چه سرویس دهنده اینترنتی هست که سرعت دانلود با استفاده از ... شکن و تغییر دادن آی پی بیش تر از سرعت دانلود با خود آی پی ایران هست که دیگه نگفتم :n02::n08:
البته می خواستم چیزای دیگه ای هم بگم ولی لعنت کردم شیطون رو
خودش از چت زنده خارج شد !!!!!!!!!!!!!:n08:
تخلیه کن راحت میشی از دست این سرطان،یه ماه پیش تخلیه کردم الان حال میگنم با ایرانسل،
شما حتما به سامانه ۱۹۵ شکایت کن که بررسی کنن مشکل سرعتتو وگرنه این های وب آشغال با این پشتیبانی نفهم فقط بلدن بگن مشکل از مرکز مخابراتی و نویز خطه،
جالبه بخای از های وب تخلیه کنی حتما باید از سایت ۱۹۵ شکایت کنی وگرنه تخلیه نمیکنن تحت هیچ شرایطی

EhsanCPU
30-01-2017, 17:26

مگه شما چقدر حجم تو جشنواره یلدا خریدی که هنوز تموم نشده ؟؟؟ :n04:

اگه حجم اضافی داری بده ما هم دانلود کنیم :n06:

apple021
01-02-2017, 13:00
تخلیه بخوام کنم چقد زمان میبره دوستان؟

Mohammad Aghaee
01-02-2017, 13:26
تخلیه کن راحت میشی از دست این سرطان،یه ماه پیش تخلیه کردم الان حال میگنم با ایرانسل،
شما حتما به سامانه ۱۹۵ شکایت کن که بررسی کنن مشکل سرعتتو وگرنه این های وب آشغال با این پشتیبانی نفهم فقط بلدن بگن مشکل از مرکز مخابراتی و نویز خطه،
جالبه بخای از های وب تخلیه کنی حتما باید از سایت ۱۹۵ شکایت کنی وگرنه تخلیه نمیکنن تحت هیچ شرایطی
همه isp ها از نظر تخلیه اینجوری هستن؟ منظورم اینه که حتما باید ازشون شکایت کرد به 195 واسه تخلیه؟؟ آخه من مخابرات داشتم اینطوری نبود و فقط لازم بود مالک خط بره پیششون تا اقدام کنن .

bivafa.va.man
01-02-2017, 14:47
همه isp ها از نظر تخلیه اینجوری هستن؟ منظورم اینه که حتما باید ازشون شکایت کرد به 195 واسه تخلیه؟؟ آخه من مخابرات داشتم اینطوری نبود و فقط لازم بود مالک خط بره پیششون تا اقدام کنن .
فقط این های وب اینجوریه،
آسیاتک،صبانت و چند شرکت دیگه داشتم زود تخلیه میکردن و مثل های وب آدمو بازجویی نمیکردن،
اینترنت مخابرات همین که مالک خط درخواست جمع آوری بده ده دقیقه بعد تخلیه میکنن ،
چند سال پیش اینترنت مخابرات طرح پیش پرداخت داشتم،تمدید نکردم خودشون طرح پیش پرداختو حذف کردن و پول اینترنت رو قبض میومد نمیدونم الانم از این کارای مزخرف میکنه یا نه؟

ali 2990
06-02-2017, 11:12
سرویس 16 مگ سرعت 100 کیلو ، فشفشه خریدم 15 گیگ 5 روز خودم حساب کردم 4 گیگ بیشتر استفاده نکردم ولی نو گزارش نوشته 13.5 گیگ تو 5 ساعت!!!!!!!!! اصلا هم زیر بار نمیرن که حجم دزدی کردن ، طرف میگه احتمالا هک شدین اخه مرد مومن گیرم که هک شدم مگه میشه تو 5 ساعت با سرعت 100 کیلو 13.5 گیگ دانلود کرد

hmz2016
06-02-2017, 14:19
سرویس 16 مگ سرعت 100 کیلو ، فشفشه خریدم 15 گیگ 5 روز خودم حساب کردم 4 گیگ بیشتر استفاده نکردم ولی نو گزارش نوشته 13.5 گیگ تو 5 ساعت!!!!!!!!! اصلا هم زیر بار نمیرن که حجم دزدی کردن ، طرف میگه احتمالا هک شدین اخه مرد مومن گیرم که هک شدم مگه میشه تو 5 ساعت با سرعت 100 کیلو 13.5 گیگ دانلود کرد

الان دو روز هست که به اوج ...دن رسیده اینترنت های وب . سرویس ۱۶ مگ دارم از سایتای خارجی سرعت دانلود در حد ۳۰۰ کیلو بایت هست نهایتش

فقط از سایت های داخلی درسته .مثل این که حسابی ...دن به اینترنتشون. خوب بابا اینترنت ملیش کنین بره دیگه. کلا خارج رو قطع کنین دردسرش کم تره که

ALI V8
06-02-2017, 22:30
دوستان من مركز مخابرات اشرفي اصفهاني ام بهم گفتن اونجا پورت شناور داريم يعني شما بسته ميخري اگه پورت داشتيم وصل ميشه اگر نه سه روز كاري پولتون رو عودت ميديم.... الانم در شرف خريد بسته قرمز هاي وب هستم كمي پستها رو خوندم پشيمون شدم... سه ماه نت ندارم نميدونم از كدوم سرويس دهنده خريد كنم دانلود هم زياد دارم

alireza20202003
07-02-2017, 00:37
دوستان من مركز مخابرات اشرفي اصفهاني ام بهم گفتن اونجا پورت شناور داريم يعني شما بسته ميخري اگه پورت داشتيم وصل ميشه اگر نه سه روز كاري پولتون رو عودت ميديم.... الانم در شرف خريد بسته قرمز هاي وب هستم كمي پستها رو خوندم پشيمون شدم... سه ماه نت ندارم نميدونم از كدوم سرويس دهنده خريد كنم دانلود هم زياد دارم Sent from my iPhone using Tapatalk های وب شده اینترانت دیگه اینترنت نیست. دیگه با دانلود منیجر هم سرعت داغونه. وبسایت هم که کلا هیچی نصف سایت ها نصفه میان اونقدر که تایم اوت داره این روزها.

hmz2016
07-02-2017, 19:56
قبلا می شد بگی برای دانلود خوبه اینترنت های وب ولی الان به جز دانلود از سایتای داخلی ( یه جورایی بگم همون اینترانت ) دیگه اصلا به هیچ دردی نمی خوره !!

سرعت دانلود از سایتی مثل دانلود ها نزدیک دو مگابایت هست ( یعنی دقیقا به اندازه همین سرویس 16 مگابیت که دارم) ولی فقط کافیه بری یه سایت خارجی فوق فوقش بره رو 400 کیلو بایت !!

آقا یه مشت فشفشه اضافی دارم . ارزون حساب می کنم . هر کی خواست بهم خبر بده . با این وضع اینترنت تا آخر اسفند که فکر نکنم این فشفشه ها رو تموم کنم !! حراجه آقا حراااااااج:n08:

.Ashkan.
09-02-2017, 08:24
دوستان عزیز،

من ۴۱ گیگ فشفشه در حجم های مختلف (از ۱ گیگ تا ۹ گیگ) دارم که با قیمت مناسب به هر کسی که نیاز داشته باشه میفروشم.

اگر خواستید پیغام خصوصی بدید

hmz2016
09-02-2017, 08:38
من چی بگم که یه مشت فشفشه 100 گیگ دارم

آقا حراجه

به ازای خرید هر یک فشفشه 100گیگ یه فشفشه 100 گیگ مجانی بهش میدم . هر کی خواست خبر بده . فکر کنم اگه بای و ب گیر بازی در نیاره تا همین هفته دیگه تخلیه کنم بره . چون هیچ ارزشی نداره برام با این وضعیت

کلا شده اینترانت . سرعت دانلود داخلی نزدیک دو مگه ولی خارجی میشه ۱۰۰ تا ۳۰۰ مگه . آخه مگه بیکاریم صبح تا شب از دانلود ها و میهن دانلود دانلود کنم ؟:n08:

اصلا نمیشه از سایتای خارجی دانلود کرد . فیل ت ر شکن که کلا داغون شده اصلا فایده نداره استفاده ازش

imnot12
10-02-2017, 10:17
کاربر 6 ستاره هستم هر ماه 2تا کد 50گیگی میخرم الان هدیه 22بهمن داده 1گیگ فشفشه 1 روزه :| :n04: قبلا خوب بود 2گیگ بالاتر میداد

imnot12
10-02-2017, 10:19
من چی بگم که یه مشت فشفشه 100 گیگ دارم

آقا حراجه

به ازای خرید هر یک فشفشه 100گیگ یه فشفشه 100 گیگ مجانی بهش میدم . هر کی خواست خبر بده . فکر کنم اگه بای و ب گیر بازی در نیاره تا همین هفته دیگه تخلیه کنم بره . چون هیچ ارزشی نداره برام با این وضعیت

کلا شده اینترانت . سرعت دانلود داخلی نزدیک دو مگه ولی خارجی میشه ۱۰۰ تا ۳۰۰ مگه . آخه مگه بیکاریم صبح تا شب از دانلود ها و میهن دانلود دانلود کنم ؟:n08:

اصلا نمیشه از سایتای خارجی دانلود کرد . فیل ت ر شکن که کلا داغون شده اصلا فایده نداره استفاده ازش

داداش ای دی تلگرامتو بده

imnot12
10-02-2017, 10:20
دوستان عزیز،

من ۴۱ گیگ فشفشه در حجم های مختلف (از ۱ گیگ تا ۹ گیگ) دارم که با قیمت مناسب به هر کسی که نیاز داشته باشه میفروشم.

اگر خواستید پیغام خصوصی بدید

لطفا ای دی تلگرامتو بده خریدارم

hmz2016
10-02-2017, 11:09
آقا به سلامتی . زنگ زدم به پشتیبانی های وب و درخواست تخلیه دادم. اون قدر موقع حرف زدن اعصابم خرد بود که خدا شاهده می خواستم فحش بدم. طرف بازم خوب بود فهمید همه چی حالیمه نتونست با زبون بازی سرمو شیره بلامه . خودش گفت خودتون واردین به همه چی !!!

گفتم والله این اینترانته که دادین به من نه اینترنت . بعد 4 سال باید این وضع اینترنت من باشه ؟ هیچی نگفت . همه اش می گفت مثلا یوتیوب فیلتره و این حرفا !!

گفتم من از شما اینترنت خریسدم نه اینترانت . شما پول اینترنت از من می گیرید و به جاش اینترانت میدین . اونم هی میگفت خوب اینا فیلتره !!! گفتم چرا لود صفحه سایت ها خیلی پایینه !! هی بالا پایین می پرید !!

گفتم دانلود از دانلودها و آپارات به چه درد من می خوره آخه !! هیچی نگفت !! گفتم اینا هیچ تو این یکی دو ماه اخیر چرا هر روز من قطعی اینترنت داشتم . یا کلا سرورای خارجی ور محدود کردین . همون سرورایی که قبلا با یک و نیم مگ دانلود می کردم الان با 200 کیلو بایت دارم دانلود می کنم . گفتم دیشب ایرانسل گرفتم حال کردم باهاش . گفت خوب اون گرون تره !!

بهش گفتم 80 گیگ حجم فورجی ایرناسل رو با 4000 تومن خریدم این کجاش گرونه ؟

خخخ . گرفتاریم به خدا ×××

گفت این همه حجم داری چیش می کنی ؟ گفتم به جهنم می خوام همه اش بسوزه مشکلی ندارم !!

دییگه هیچی حرف واسش نموند گقتم تا شنبه یک شنبه نامه اش رو می فرستیم نهایت تا پنج شنبه تخلیه می کنیم خطتو !!

یعنی اینو که شنیدم یه نفس راحت کشیدم . خدا رو شکر از شر های وب راحت شدم !!

hmz2016
10-02-2017, 11:11
داداش ای دی تلگرامتو بده

moallemebad

imnot12
10-02-2017, 11:57
moallemebad

من هر کاری میکنم نمیتونم پیام بدم

imnot12
10-02-2017, 17:33
اقایون هر کی فشفشه 50گیگ داره ما خریداریم لطفا اعلام کنید...

alireza20202003
10-02-2017, 22:34
خخخ ... سرعت دانلود از github اومده رو 8 کیلوبایت بر ثانیه ! یاد اولین adsl‌ که گرفتم افتادم ! آسیاتک 64 کیلوبیت که 8 کیلو سرعت داشت ۱۱ سال پیش.

mohandes23
11-02-2017, 21:23
سلام دوستان.یه راهنمایی می خواستم ازتون.همنطور که می دونید جدیدا های وب افتضاح شده.سرعت داخلی خوبه ولی اکثر سرور های خارجی افتضاحه.حالا من می خواستم ایرانسل 4g lte بگیرم.توی قم هستم و توی نقشه سایت ایرانسل سبز پررنگ نشون می ده.حالا می خواستم ببینم وضعیت گمینگ چه جوریه باهاش.من پینگم برای امریکا حدود 300 هست . و nat type هم اگر باسیم وصل کنم توی اکس باکس وان open هست. حالا نظرتون چیه و ایا ایرانسل بازه رایگان داره و سرعتاش رو کمو زیاد میکنه یا نه؟

EhsanCPU
11-02-2017, 21:31
سلام دوستان.یه راهنمایی می خواستم ازتون.همنطور که می دونید جدیدا های وب افتضاح شده.سرعت داخلی خوبه ولی اکثر سرور های خارجی افتضاحه.حالا من می خواستم ایرانسل 4g lte بگیرم.توی قم هستم و توی نقشه سایت ایرانسل سبز پررنگ نشون می ده.حالا می خواستم ببینم وضعیت گمینگ چه جوریه باهاش.من پینگم برای امریکا حدود 300 هست . و nat type هم اگر باسیم وصل کنم توی اکس باکس وان open هست. حالا نظرتون چیه و ایا ایرانسل بازه رایگان داره و سرعتاش رو کمو زیاد میکنه یا نه؟
سلام ایرانسل دانلود و یا بازه رایگان نداره در مورد سوالتون هم میتونین در تاپیک های خودش بپرسین
3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
TD-LTE Irancell / شرکت ایرانسل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohandes23
11-02-2017, 23:41

hmz2016
12-02-2017, 16:18
فیکس دو هفته هست که های وب در سکته مغزیه . انگار نه انگار سرعت 16 مگ داریم . آشغال وب !!!

.Ashkan.
12-02-2017, 17:08
من که درخواست تخلیه رو دادم چون دیگه اعصابم کشش قطعی و افت سرعت و پکت لاس رو نداره.

دوستان عزیز، ۴۲ گیگ فشفشه با کمترین قیمت به علاقمندان ارائه میشود!!

cnn
12-02-2017, 19:05
من الان یک هفته هست که نمی تونم از یوتیوب دانلود کنم، ظاهرا های وب یه خرابکاری تو یوتیوب کرده، دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن؟؟؟ راه حل نرم افزاری هست یا باید زنگ بزنم بهشون داد و بیداد کنم؟؟

Le0nard0
12-02-2017, 20:31
ایا ایرانسل بازه رایگان داره و سرعتاش رو کمو زیاد میکنه یا نه؟
مهندس تاپیک ایرانسل بپرس جواب میگیری

mohandes23
13-02-2017, 00:33
مهندس تاپیک ایرانسل بپرس جواب میگیریاونجام گفتم هنوز جواب نگرفتم.:n24:

hmz2016
13-02-2017, 08:54
لطفا حذف شود

hmz2016
13-02-2017, 08:55
اونجام گفتم هنوز جواب نگرفتم.:n24:

جواب هر دوتاش به نظرم خیره !!

دوستان اون لینک شکایت واسه اینترنت تو سامانه 195 کسی داره بهم بده !!! یعنی هر چی تو دلمه می خوام بنویسم واسه های وب تا از شرش راحت بشم . فکر می کنم که اینا به این راحتی نمیشه از شرشون خلاص شد

apple021
13-02-2017, 14:08
دوستان من گفتم قطع کنن , گفت 48 ساعت طول میکشه ولی گفت 20 روزی تا قطع شه از جایی سرویس بگیری طول میکشه؟ درست میگه؟

alireza20202003
13-02-2017, 15:47
دوستان من گفتم قطع کنن , گفت 48 ساعت طول میکشه ولی گفت 20 روزی تا قطع شه از جایی سرویس بگیری طول میکشه؟ درست میگه؟

شما ابتدا درخواست قطع میدی بعد اگر تو همون 48 ساعت درخواستت نرفت میری 195 شکایت میکنی تا سریع قطع کنن. رانژه هم من تا حالا بارها اینترنت جدید گرفتم تا حالا نشده از سه روز کاری بیشتر طول بکشه.

hmz2016
13-02-2017, 17:24

جااااااااااااان ؟ ۲۰ روز ؟

نه بابا فوقش یک هفته . مگه می خوان اینترنت کره ماه رو تخلیه کنن !!

من پریروز زنگ زدم به پشتیبانی مزخرف های وب درخواست تخلیه دادم . گفتم باشه انجام میدیم ولی تا دو روز می تونی استفاده کنی. روز سوم به بعد دیگه نمی تونی از اینترنت های وب استفاده کنی و تا سر 7 روز که کامل تخلیه بشه خطت. جالبه امروز بعد از ظهر روز دوم تموم میشد ولی هنوزم اینترنت دارم .گفت سر یک هفته هم کار تخلیه اش تموم میشه . باید شکایت کنم 195 ببینم اون وقت تخلیه می کنن یا نه

فعلا که مثل این که می خوان منو سر کار بزارن . ببینم چی میشه !!

MMDFullHD
13-02-2017, 19:56
اوه اوه تازه مرکز مخابراتی ما تحت پوشش رفت یکی ازون مناطق 8 تایی شهریار هست
خونه خودمون فعلا از صبانت دارم
کیفیتش عالیه فیلترم ک نداره مخابراتمون خلوته ...
ی خط اضافه دارم برای مغازه بنظرتون ارزش داره رانژه اش کنم ؟ دلم نمیاد صبانت رو بدم بره 4 ماه دیگ 25 گیگ از سرویسم مونده
واسه دانلود این فشفشه هاییی که داره عالیه
شاتل حیف سرویس نمیده من دانلودام زیاده

دوستانی ک هنوز از های وب سرویس دارن ی speedtest از داخل میذارید؟

alinikoyi
13-02-2017, 22:14
سلام دوستان
من دو روز هست که اینترنتم قطع میشه طوری که هر سه چراغ مودم روشن هستن ولی به اینترنت وصل نمیشه حتی با گوشی از طریق وای فای. وقتی مودم رو خاموش روشن میکنم درست میشه و هر یکی دو ساعت اینطوری میشه کسی از دوستان این مشکل رو داره کسی میتونی راهنمایی کنه که مشکل از کجاست؟
ممنون

hmz2016
14-02-2017, 13:31
اوه اوه تازه مرکز مخابراتی ما تحت پوشش رفت یکی ازون مناطق 8 تایی شهریار هست
خونه خودمون فعلا از صبانت دارم
کیفیتش عالیه فیلترم ک نداره مخابراتمون خلوته ...
ی خط اضافه دارم برای مغازه بنظرتون ارزش داره رانژه اش کنم ؟ دلم نمیاد صبانت رو بدم بره 4 ماه دیگ 25 گیگ از سرویسم مونده
واسه دانلود این فشفشه هاییی که داره عالیه
شاتل حیف سرویس نمیده من دانلودام زیاده

دوستانی ک هنوز از های وب سرویس دارن ی speedtest از داخل میذارید؟

یه چیز عجیب . تو عمرم همچین پینگی از های وب ندیده بودم . سرور داخلی . دو بار هم امتحان کردم تا مطمئن بشم. بعدش یه پینگ هم از خود کامپیوتر گرفتم.

عجیب تر از اون پینگی هست که تو خود کامپیوتر گرفتم . عدد عجیب و غریب 186 که نمیگم اصلا ندیدم از های وب . خیلی کم دیدم . من با های وب پینگ بالای 200 هم تجربه کردم . ولی نمیشه این همه اختلاف !!! البته اینم بگم که در همین لحظه سرعت دانلودم عالیه و اصلا اختلالی نداره اینترنتم

186 کجا و 58 کجا
راستی اینم بگم هنوز اینترنتم قطع نشده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:n13::n02::n37::n36:

MMDFullHD
14-02-2017, 13:40
یه چیز عجیب . تو عمرم همچین پینگی از های وب ندیده بودم . سرور داخلی . دو بار هم امتحان کردم تا مطمئن بشم. بعدش یه پینگ هم از خود کامپیوتر گرفتم.

عجیب تر از اون پینگی هست که تو خود کامپیوتر گرفتم . عدد عجیب و غریب 186 که نمیگم اصلا ندیدم از های وب . خیلی کم دیدم . من با های وب پینگ بالای 200 هم تجربه کردم . ولی نمیشه این همه اختلاف !!! البته اینم بگم که در همین لحظه سرعت دانلودم عالیه و اصلا اختلالی نداره اینترنتم

186 کجا و 58 کجا

اینطور ک معلومه همه دارن در میرن از های وب
الان من پینگ عالی دارم رو صبانت مسیر عالیم دارم ولی بدی ک داره سرویساش زیاد جالب نیست.
حجم مصرفی من زیاده فشفشه هاش برای من عالیه همینطور تولدم هم نزدیکه 100 گیگ خیلی خوبه

siava5h
14-02-2017, 15:15

186 کجا و 58 کجا

اینکه پینگ خوب داری به خاطر همونه که هنوز قطع نشده. میخوان حال اساسی بهت بدن که تخلیه نکنی، یا انصراف بدی، یا پیگیرش نشی....!
اینکه اونها میتونن سرویس خوب ارائه بدن شکی درش نیست. اما مسئله اونجاس که نمیخوان سرویس خوب بدن که سود خوبی کسب کنن.

مشکل همه همون سرویس خوب ندادنه..

apple021
15-02-2017, 03:02
وای وای خسته شدیم از این های وب , منم نیاز دارم به اینترنت نمیتونم 2 هفته ای قطع باشه!
سرعت شده 60 کیلوبایت از سایت وطنی

منقضی هم شده :n02:
یه خدمات جدید نذاشته حتی یکی
:n34:

hmz2016
15-02-2017, 12:11
امروز پینگ گرفتم شد 185 پینگم !!

جالبه حتی سایت خودش رو به زور باز می کنه!!!

hmz2016
15-02-2017, 13:07
آقا یه سوال دارم

نمیشه من خودم برم مخابرات شهر خودم و از اون جا در خواست تخلیه خطم بکنم ؟ اگه نمیشه کسی می تونه بگه چرا؟

bivafa.va.man
15-02-2017, 13:20
آقا یه سوال دارم

نمیشه من خودم برم مخابرات شهر خودم و از اون جا در خواست تخلیه خطم بکنم ؟ اگه نمیشه کسی می تونه بگه چرا؟
نمیشه
ابتدا زنگ بزن های وب درخواست جمع آوری بده،بعد از سایت 195 از های وب شکایت کن،شکایت نکنی یک ماه هم تمدید نکنی خط رو تخلیه نمیکنن،

hmz2016
15-02-2017, 16:10
نمیشه
ابتدا زنگ بزن های وب درخواست جمع آوری بده،بعد از سایت 195 از های وب شکایت کن،شکایت نکنی یک ماه هم تمدید نکنی خط رو تخلیه نمیکنن،

دادا اینا رو خودم هم که می دونم . می گم اگه اون راه ها جواب نداد این یکی میشه یا نه که این طور که میگی نمیشه . یعنی خودمون اختیار خودمون هم نداریم تو این جا . عجیبه ها

************************************************** ************************************************** ***********************************

به هر حال بریم سراغ مطلب من

روز جمعه زنگ زدم در خواست جمع آوری کردم . خیلی زبون بازی کرد اپراتوره ولی من زرنگ تر اون بودم تصمیم آخه جدی بود خلاص بشم از شر های وب. آخرش گفت بعد دو روز نامه می فرستیم به مخابراتتون و بعد سه روز کلا اینترنتتتون قطع میشه و سر یک هفته هم کلا تخلیه میشه خطت

امروز دقیقا روز چهارمی که من درخواست داده بودم تمام شد . نه تنها اینترنتم به هیچ عنوان قطع نشده مثل این که اصلا خیال تخلیه کردن هم ندارن انگار. :n34:

به خاطر همین امروز صبح یک بار نامه شکایت عدم جمع آوری نوشتم تو سامانه 195 . الان چند دقیقه قبل هم یه بار دیگه شکایت عدم جمع آوری نوشتم تو سامانه 195.

پ ن : من بعد از ظهری خواب بودم . مثل این که های وب زنگ زده بوده من خواب بودم گوشی بر نداشتم .تو متن شکایتم نوشتم درخواست تخلیه و جمع آوری من 100 درصد قطعی و بدون بازگشت هست هر دو بار هم اینو نوشتم . ببینم تخلیه می کنن آخرش یا نه. یعنی بار اول یه پینگ گرفتم از اینترنت های وب همینو تو سامانه 195 هم ثبت کردم .پینگ نزدیک 200!!!!:n02::n34:

کلا شده اینترانت اصلا از سرورای خارجی سرعت دانلود افتضاحه حتی اگر فیل تر هم نباشه . بابا اگه اینترانت می خواستیم که یه کار دیگه می کردم می رفتم اینترانت می گرفتم کلا . مرض داشتم اینترنت گرفتم ؟ حتی خود مخابرات هم این طوری نیستش اینترنتش.

imnot12
15-02-2017, 17:43
یعنی واقعا افضاح شده کلا شده اینترانت اصلا سایت های خارجی سرعت ندارند
60روز از سرویسم مونده ولی میخوام درخواست تخلیه بدم واقعا افتضاح شده نمیشه استفاده کرد

hmz2016
16-02-2017, 11:29
دیروز یه زن از های وب باهام تماس گرفت گفت میخواستین تخلیه کنین ؟ گفتم پ ن دو بار شکایت کردم تو سامانه 195 پس می خواستم شوخی کنم باهاتون حتما . خیلی خواست منو باز خر کنه ولی ما خودمون گاو رو جای خر رنگ می کنیم و می فروشیم . خیلی اعصابم خورد بودا . خوب بود کار به فحش نکشید دیگه.

گفتم از روز شنبه سرعت اینترنت 16 مگ من تو دانلود منجر شده 200 کیلو بایت واسه سرور خارجی. امروز به 200 کیلوبایت هم به زور می رسه .این که نشد اینترنت. این اینترانته که به من می دین. یعنی فرق اینترنت و اینترانت هم نمی دونیم که دارین پول زور و دزدی ازمون می گیری. چرا تو سایت دانلود ها من با همین 16 مگ سرعت دانلودم به دو مگ هم رسید ولی تو سرور خارجی افتضاح افتضاحه.

آقا ما نخوایم از اینترنتتون استفاده کنیم کی رو باید ببینیم . خلاصه دیگه تسلیم شد . گفتم ما را به خیر شما امید نیست شر مرسانید. خلاصه گفت فردا( منظور امروز که پنج شنبه هست) ادارات تعطیله . نامه جمع آوری رو شنبه می فرستیم مخابراتتون و اون جا هم بعد یه هفته تخلیه می کنن بستگی به اداره مخابراتتون داره.

گفتم خودم روز شنبه که از سر کار برگردم مستقیم میرم مخابرات اگه نامه جمع آوری فرستاده بودین خودم میام یکی از کارمندای مسئول مخابرات رو میارم مستقیم بهش میگم اگه تا الان خطمو تخلیه نکردین، تخلیه کنین تا از شر های وب راحت شم . تا تخلیه نکنی پامو از مخابرات بیرون نمی زارم :n02:. دقیقا همین جمله رو به اون اپراتور های وب که یه خانم هم بود گفتم:n08:

به اون زنه گفتم دیگه به حد سکته قلبی رسیده برام اینترنت آشغال های وب . قشنگ بهش گفتم شما دارید آشغال به من می فروشید . اینترنت 16 مگ یک هفته هست زیر 20 کیلوبایته سرعتش. سه ماه هم هست که مرتب قطع و وصلی و اختلال سرعت شدید دارم و اگر می خواستید تا الان درست کنید درستش می کردید.

خداییش دلم پر بود گفتم به هیچ عنوان دیگه نمی تونم تحمل کنم . تا شنبه دیگه کار رو باید تموم کنید . گفتم چرا من شنبه هفته قبل که زنگ زدم و درخواست تخلیه کردم انجامش ندادید؟ گفت اون اپراتوره یادش رفته به مسئول بالاتر ارجاع بده . من گفتم چطور خودش گفت که ارجاع داده. هی می خواست بپیچونه ولی کور خوند.

گفتم عزیزم اگه نخوام از های وب استفاده کنم کی رو باید ببینم . با این سرعت آشغال به چه دردم می خوره های وب . گفتم درسته ممکنه تا شنبه منو باز باید گیر بیارید و اونم ممکنه تا آخر هفته دیگه واسه تخلیه طول بدین ولی خدا شاهده هر روز یه شکایت می نویسم تو سامانه 195 تا همون قدر که تو این مدت کفر منو درآوردین منم کفرتون رو در بیارم .این گوی و این میدون

ولی عجیب خنک شدم ها بعد تلفن کردنم و یعنی راحت راحت شدم . هر چی تو دلم بود گفتم بهشون .:n02::n08:

hmz2016
18-02-2017, 09:36
پینگ امروز گرفتم سرور داخلی و خارجی . شما فقط پینگ و سرعت سرور خارجی رو ببینین تا بفهمین اینترانت یعنی چی. خوب دیگه به چه زبونی بگه های وب کلا اینترانت شده

apple021
18-02-2017, 13:22
های وب باید خیلی ها تخلیه کنن تا حالیش بشه ! خسته شدیم:n30:

iman2919
19-02-2017, 11:05
از ساعت 4 بعدظهر تا 1 شب اینترنت های وب در حد 128 کیلوبایت مشه یعنی واقعا داغون میشه. یک عکس توی تلگرام بعد 1 دقیقه باز میشه:n34:

ولی سایت های داخل و دانلود از سرورهای داخلی خوبه:n13:

فقط با سرورهای خارج از کشور مشکل داره

اینترنت های وب شده اینترانت:n08:

40 گیگ فشفشه دارم تموم بشه تخلیه میکنم:n01:

hmz2016
19-02-2017, 12:42
آقا به سلامتی . از شر های وب راحت شدم . از مدرسه که برگشتم رفتم اداره مخابرات شهرمون. گفتم نامه تخلیه رسیده یا نه بهتون . گفتن آره و تخلیه رو زدیم .آخ چه قدر خوشحالم از شر های وب راحت شدم.

فعلا بسته ۱۰۰ گیگ شش ماهه ایرانسل خریدم دارم حال می کنم !!!:n31::n02:

EhsanCPU
19-02-2017, 13:33
آقا به سلامتی . از شر های وب راحت شدم . از مدرسه که برگشتم رفتم اداره مخابرات شهرمون. گفتم نامه تخلیه رسیده یا نه بهتون . گفتن آره و تخلیه رو زدیم .آخ چه قدر خوشحالم از شر های وب راحت شدم.

فعلا بسته ۱۰۰ گیگ شش ماهه ایرانسل خریدم دارم حال می کنم !!!:n31::n02:
سلام بسته ای که خریدین میشه ماهی 32000 تومان و 16 گیگ حجم
ایرانسل سرعتش در مناطق تحت پوشش خوبه ...

hmz2016
19-02-2017, 13:54
آقا یه چیز عجیب. من تخلیه کردم ولی الان رفتم تو سایت های وب هنوز نام و نام کاربری من و پسوردم هست!!! یعنی هنوز می تونم تو سایتش وارد بشم .

جریان چیه؟

والله من راضی نیستم . می خوام تمام آثار حضورم تو های وب پاک بشه .:n02: من امروز می خوام برم ثبت نام کنم واسه ای دی اس ال . نکنه بگن تخلیه نشده . والله از این نکبت وب بعید نیست.

البته من خودم رفتم تو اداره مخابراتمون ظهری. از مسئول ام دی اف پرسیدم نامه تخلیه اومده از های وب . شمارمو چک کرد و گفت آره اومده و تخلیه زدیم .یه بار دیگه واسه محکم کاری پرسیدم مطمئن باشم اونم گفت آره ولی باز می ترسم از این آشغال وب چیزی بعید نیست والله!! :n02::n10:

mahan999
19-02-2017, 18:44
آقا یه چیز عجیب. من تخلیه کردم ولی الان رفتم تو سایت های وب هنوز نام و نام کاربری من و پسوردم هست!!! یعنی هنوز می تونم تو سایتش وارد بشم .

جریان چیه؟

والله من راضی نیستم . می خوام تمام آثار حضورم تو های وب پاک بشه .:n02: من امروز می خوام برم ثبت نام کنم واسه ای دی اس ال . نکنه بگن تخلیه نشده . والله از این نکبت وب بعید نیست.

البته من خودم رفتم تو اداره مخابراتمون ظهری. از مسئول ام دی اف پرسیدم نامه تخلیه اومده از های وب . شمارمو چک کرد و گفت آره اومده و تخلیه زدیم .یه بار دیگه واسه محکم کاری پرسیدم مطمئن باشم اونم گفت آره ولی باز می ترسم از این آشغال وب چیزی بعید نیست والله!! :n02::n10:

اگر لینک مودم ثابت نشه یعنی تخلیه شده

iman2919
19-02-2017, 19:59
ای پی من بجای ایران > ایتالیا هست همیشه چرا؟:n13:
( بدون استفاده از فیلتر شکن)

epaaeiz
19-02-2017, 20:57
ای پی من بجای ایران > ایتالیا هست همیشه چرا؟:n13:
( بدون استفاده از فیلتر شکن)
من آسیاتک داشتم اینطور بود. زنگ زدم گفتن: آی پی های ایران مسدود میشه و مجبور هستیم از آی پی خارج استفاده کنیم.
حالت دور زدن تحریم.

hmz2016
19-02-2017, 21:09
اگر لینک مودم ثابت نشه یعنی تخلیه شده

از راهنماییت ممنونم.خدا رو شکر چراغ ای دی اس ال مودمم ثابت نمیشه . پس تمامه. البته همون طور که گفتم به مخابرات هم مراجعه کردم و مسئول ام دی اف هم گفت تخلیه اش کردم . نفس عمیییییییق:n02::n08:

البته من خودم امروز بعد از ظهر رفتم ثبت نام ای دی اس ال کردم . معروف ترین ارائه دهنده اینترنت تو استان بوشهر. خلیج آنلاین.

رفتم پیش مسئولش گفتم یه پینگی بگیر واسم . یه اسپید تست هم بگیر تا اون جا هم ببینم . هم اسپید تست. هم پینگ عالی بود. پینگ 40 !!!

خود فروشنده اینترنت 256 داشت با سرعت بیش از سیصد کیلو بایت تو دانلود منجر دانلود می کرد . نشونم دادتا باور کنم !! البته خودم خواستم

Ehsan-F12
19-02-2017, 22:56
سلام
با PS4 گیم بازی میکنم از مخابرات نت داشتم پینگ خیلی بالا بود تخلیه کردم الان میخوام از های وب نت بگیرم باهاشون صحبت کردم گفتند مشکلی نیست. ولی اومدم اینجا رو خوندم کلا نا امید شدم.
البته میخواستم از شاتل نت و یا صبا نت بگیرم که چند ماهه که اومدن تجحیزاتشونو نصب کردن ولی مخابرات بهش پهنای باند نمیده که شروع به سرویس دهی کنه.
البته های وب منطقه ما تازه شروع به سرویس دهی کرده و منم فعلا یک سرویس استارتی گرفتم ببینم شرایط به چه صورته؛ خدا کنه خوب باشه.
چون طبق گفته دوستان اگه بد باشه حاضرم نت نداشته باشم ولی اعصابم درست باشه پس اگه بد بود میره برای تخلیه. :n31:

iman2919
20-02-2017, 00:48
سلام
با PS4 گیم بازی میکنم از مخابرات نت داشتم پینگ خیلی بالا بود تخلیه کردم الان میخوام از های وب نت بگیرم باهاشون صحبت کردم گفتند مشکلی نیست. ولی اومدم اینجا رو خوندم کلا نا امید شدم.
البته میخواستم از شاتل نت و یا صبا نت بگیرم که چند ماهه که اومدن تجحیزاتشونو نصب کردن ولی مخابرات بهش پهنای باند نمیده که شروع به سرویس دهی کنه.
البته های وب منطقه ما تازه شروع به سرویس دهی کرده و منم فعلا یک سرویس استارتی گرفتم ببینم شرایط به چه صورته؛ خدا کنه خوب باشه.
چون طبق گفته دوستان اگه بد باشه حاضرم نت نداشته باشم ولی اعصابم درست باشه پس اگه بد بود میره برای تخلیه. :n31:

های وب اصلا برای بازی انلاین و تلگرام و شبکه های اجتماعی و دانلود از سرورهای خارج از کشور خوب نیست اصلا طرف های وب نیای:V32:
های وب یعنی اینترانت نه اینترنت

apple021
20-02-2017, 02:19
سلام

اخی الهی با اعصابت خدافظی کن :n01:

Ehsan-F12
20-02-2017, 10:13
سرویس راه اندازی شد ! :n19: پینگ 260 الی 300
بعد از اتمام حجم درخواست تخلیه میدم. :n34:

imnot12
20-02-2017, 12:12

:n27::n27::n27:این ادم گفتن به درد نمیخوره باز اومدی الانم میخوای تخلیه کنی

iman2919
20-02-2017, 13:02

من که گفتم سمت های وب نیای :n29:

hmz2016
20-02-2017, 13:02

ای بابا . داداش این همه ما نوشتیم فکر کردی الکی می گیم ؟

دلتو خوش کردی که های وب تازه اومده منطقه شما و مشترکش کمه به خاطر همین پهنای باند مفتی بهت میده و سرعت عالی در انتظارته ؟!!!

الان یه هفته باید اعضاب خوردی داشته باشی واسه تخلیه . مگه همین طوری ول می کنن. بابا پریروز تخلیه کردم تا همین امروز صبح هم دارن بهم زنگ می زنن از های وب . ولی گوشی رو بر نمی دارم . والله دارم خدا رو شکر می کنم از دست این سرطان راحت شدم .

Ehsan-F12
20-02-2017, 13:20
ای بابا . داداش این همه ما نوشتیم فکر کردی الکی می گیم ؟

دلتو خوش کردی که های وب تازه اومده منطقه شما و مشترکش کمه به خاطر همین پهنای باند مفتی بهت میده و سرعت عالی در انتظارته ؟!!!

الان یه هفته باید اعضاب خوردی داشته باشی واسه تخلیه . مگه همین طوری ول می کنن. بابا پریروز تخلیه کردم تا همین امروز صبح هم دارن بهم زنگ می زنن از های وب . ولی گوشی رو بر نمی دارم . والله دارم خدا رو شکر می کنم از دست این سرطان راحت شدم .
دقیقا فکر میکردم تازه داره سرویس میده شاید 2 الی 3 ماهی پینگ پائین باشه بتونم بازی کنم ولی پینگ 8.8.8.8 و 4.2.2.4 هر دو روی 190 ms تا 210.
ناچارا از این شرکت سرویس گرفتم ! چون فعلا صبا نت و شاتل هر دو میخوان سرویس بدن ولی مخابرات پهنا نمیده. بعد از اینکه حجم سرویسم تموم شد درخواست تخلیه میدم و مطئنم نهایت 72 ساعت تخلیه میکنم. دو خط تلفن دارم از شرکت آسیاتکم سرویس گرفتم اونکه بزور سایت باز میکنه فقط چون سرویس خوبی میده برا دانلود فعلا گذاشتم باشه. این یکی خط های وبمو تخلیه میکنم تا شاتل شروع کنه. :n28::n20:

MMDFullHD
20-02-2017, 14:07
دقیقا فکر میکردم تازه داره سرویس میده شاید 2 الی 3 ماهی پینگ پائین باشه بتونم بازی کنم ولی پینگ 8.8.8.8 و 4.2.2.4 هر دو روی 190 ms تا 210.
ناچارا از این شرکت سرویس گرفتم ! چون فعلا صبا نت و شاتل هر دو میخوان سرویس بدن ولی مخابرات پهنا نمیده. بعد از اینکه حجم سرویسم تموم شد درخواست تخلیه میدم و مطئنم نهایت 72 ساعت تخلیه میکنم. دو خط تلفن دارم از شرکت آسیاتکم سرویس گرفتم اونکه بزور سایت باز میکنه فقط چون سرویس خوبی میده برا دانلود فعلا گذاشتم باشه. این یکی خط های وبمو تخلیه میکنم تا شاتل شروع کنه. :n28::n20:

مشخصات خططتو میتونی بذاری و اینکه چقد با اینترنت دانلود منیجر سرعت داری؟
و اینکه کدوم شهر و مرکزی؟

bivafa.va.man
20-02-2017, 14:30
اگه برا بازی میخوای به غیر پارس آنلاین که پروفایل بازی آنلاین میتونی بذاری هیچ شرکت دیگه ای بدرد نمیخوره،همین های وب و صبانت اعصابمو خورد کردن برا بازی آنلاین،
البته فورجی ایرانسل و همراه اول هم خیلی خوب هستن حتی بهتر از پارس آنلاین

Ehsan-F12
20-02-2017, 14:34
اگه برا بازی میخوای به غیر پارس آنلاین که پروفایل بازی آنلاین میتونی بذاری هیچ شرکت دیگه ای بدرد نمیخوره،همین های وب و صبانت اعصابمو خورد کردن برا بازی آنلاین،
البته فورجی ایرانسل و همراه اول هم خیلی خوب هستن حتی بهتر از پارس آنلاین

مشخصات خططتو میتونی بذاری و اینکه چقد با اینترنت دانلود منیجر سرعت داری؟
و اینکه کدوم شهر و مرکزی؟

خطم شاید تا 15 مگ جواب بده ولی برای قطعی کمتر روی 8 مگ گذاشتم که کمترین قطعی رو داشته باشه:

تست خارج کشور فرانسه:
speedtest.net/my-result/6067771593
تست داخل:
speedtest.net/my-result/6067785893

پینگ:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=192ms TTL=40
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=191ms TTL=40
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=193ms TTL=40
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=187ms TTL=40
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=192ms TTL=40
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=194ms TTL=40
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=188ms TTL=40

در حال حاضر مشترک خیلی کمی داره برای دانلود و بگردی خوبه ولی برای بازی چون پینگ بالا میده خوب نیست.

iman2919
20-02-2017, 16:16
دوستان های وب هم توی تلگرامش اعلام کرد که از امشب دانلود و اپلود هر 2 حساب میشه و اپلود دیگه رایگان نیست!

ehsanch73
20-02-2017, 17:05
آره متاسفانه:n28: کل شرکتها میخوان اجراش کنند و اپلود هم حساب میشه !!واقعا کشور توپی داریم ما خوشبحالمون :n08:همیشه

Memonex
20-02-2017, 17:09
یعنی چی اخه چرا مجانی میکنن که حالا میخوان برش دارن مسخره بازی تا چه حد، گند زدن به همه چیز خدایی

ehsanehsan007
20-02-2017, 17:17
اخه های وب دیگه چرا اپلود رایگان رو برداشت..های وب که نه سایت دانلود رایگان داره نه iptv نه یه سرعت و پینگ درست و حسابی...میخوام تخلیه کنم نمیدونم کجا برم هر شرکتی یه مشکلی داره

Ehsan-F12
20-02-2017, 17:39
اخه های وب دیگه چرا اپلود رایگان رو برداشت..های وب که نه سایت دانلود رایگان داره نه iptv نه یه سرعت و پینگ درست و حسابی...میخوام تخلیه کنم نمیدونم کجا برم هر شرکتی یه مشکلی داره
من به این نتیجه رسیدم که نت ایران برای تا حدودی دانلود و تحقیق و اخبار ارائه میشه. برای گیم شانسیه - هر جا بری همه چی 50 -50 هست ممکنه یه مدت خوب باشه یک مدت افتضاح.

amirbrad
20-02-2017, 19:36
حذف شود لطفا...........

sswwee
20-02-2017, 21:29
میشه تست بزارین از speedtest.net

mehrabooni
20-02-2017, 21:47
الان از HiWeb با من تماس گرفتن (+982129400000) اوپراتور گفت قراره از امشب همه ی ISP ها طرح های جشنواره ی خودشونو حذف کنن و قراره ترافیک آپلودی واسه ی مشترکین قدیمی و جدید هزینه داشته باشه

گفت اگه میخواین طرح های جشنواره رو بخرین امشب تا قبل از ساعت 24 اقدام کنید

جریان چیه ؟
راست میگن ؟

masoudboy
21-02-2017, 00:15
فشفشه هم فقط دو تا گذاشته های وب یکی 4 گیگ یکی هم 30 گیگ ....

iman2919
21-02-2017, 08:24
دوستان چرا فشفشه 50 گیگ 1 ماهه و 10گیگ 1 هفته ای حذف شده؟

imnot12
21-02-2017, 10:15
دوستان چرا فشفشه 50 گیگ 1 ماهه و 10گیگ 1 هفته ای حذف شده؟

خوب دیگه پس چه جوری با اعصاب مشتریاشون بازی کنن؟

YAHYA-PRO
21-02-2017, 11:04
الان از HiWeb با من تماس گرفتن (+982129400000) اوپراتور گفت قراره از امشب همه ی ISP ها طرح های جشنواره ی خودشونو حذف کنن و قراره ترافیک آپلودی واسه ی مشترکین قدیمی و جدید هزینه داشته باشه

گفت اگه میخواین طرح های جشنواره رو بخرین امشب تا قبل از ساعت 24 اقدام کنید

جریان چیه ؟
راست میگن ؟

شما از قبل خبر داده بودین که میخواید طرح جشنواره ای بخرید ؟
تماس گرفتم چرا خبر رسانی درستی نشده میگه با
مشترکینی که در چند روز اخبر تماس داشتند و حتمی می خواستند خرید کنند تماس گرفتیم:n04:

یعنی ملت زنگ میزنن و تلفنی اعلام میکنن طرح جشنواره ای میخوان ؟!!!

iman2919
21-02-2017, 12:04
درخواست تخلیه کردم :n19:

اپراتورش میگفت شما مشتری ویژه هستید 5 ستاره هستین و کلی مزایا دارین:n37:

تازه 30 گیگ و 80 روز هم از اینترنتم مونده بود ولی گفتم جهنم ضرر فقط تخلیه:n02:
گفتم وقتی پینگ بالا هست از ساعت 5 عصر تا 1 شب نمیشه بازی انلاین انجام داد یا از تلگرام استفاده کرد یا دانلود کرد مزایا و ستاره به چه دردی میخوره:n34:

rfadayi
21-02-2017, 12:57
بنظرتون کدوم شرکت برم بهتره؟!
های وب انصافا سرعتش و پینگش از مخابرات هم بدتره...
تلگرام و اینستا که کلا در حد دایال آپه!

hmz2016
21-02-2017, 13:16
خدا رو شکر که سه روزه از شر های وب راحت شدم . ثبت نام کردم خلیج آنلاین که بزرگ ترین آی اس پی تو استان بوشهر هست. تنا دو روز دیگه کار راه اندازی اینترنتم تموم میشه . البته فعلا فور جی گرفتم که واقعا می ارزه به ای دی اس ال. هر چند بعضی وقتا سرعتش افت می کنه ولی واقعا می ارزه .

جالبه حالا که دو روز از تخلیه گذشته الان از 195 بهم زنگ می زنن . سه بار زنگ زدن امروز که هیچ کدومشو برنداشتم . به درد خودتون می خوره الان که از شر های وب راحت شدم:n02:

alinikoyi
21-02-2017, 13:49
سلام دوستان من میخوام از های وب جمع اوری کنم برم دیگه چیزی برای جذب کاربر ندارن آپلود رو که برداشتن سرویس یک ساله رو هم که.‌.‌.
به نظرتون سرویس غیرحجمی بگیرم چطوره میشه یکم توضیح بدین چه فرقی با حجمی داره؟

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

ehsanehsan007
21-02-2017, 14:13
سلام دوستان من میخوام از های وب جمع اوری کنم برم دیگه چیزی برای جذب کاربر ندارن آپلود رو که برداشتن سرویس یک ساله رو هم که.‌.‌.
به نظرتون سرویس غیرحجمی بگیرم چطوره میشه یکم توضیح بدین چه فرقی با حجمی داره؟

بیشتر به حجمی شبیه تا نامحدود...فرقش با حجمی اینه که شما علاوه بر هزینه ترافیک مثل قدیم هزینه سرعت هم پرداخت میکنید و در بهترین حالت سرعت هشت مگابیته که این سرعت فقط روی سرویس پنجاه گیگ یکماهه صدتومن هست..ترافیک هم تموم بشه فقط بسته پنج گیگی هست که گیگی 1500 میده یعنی نصف حجمی...البته اینایی که گفتم برای بای وب بود..در کل من بخاطر قیمت بالاش و مشکلاتش پیشنهاد نمیکنم...تخلیه کنی از جشنواره فروش یه شرکت دیگه استفاده کنی هم هزینش پایینتره هم کیفیتش بالاتر

mehrabooni
21-02-2017, 14:50
شما از قبل خبر داده بودین که میخواید طرح جشنواره ای بخرید ؟
تماس گرفتم چرا خبر رسانی درستی نشده میگه با
مشترکینی که در چند روز اخبر تماس داشتند و حتمی می خواستند خرید کنند تماس گرفتیم
:n04:

یعنی ملت زنگ میزنن و تلفنی اعلام میکنن طرح جشنواره ای میخوان ؟!!!

نه از قبل خبر نداده بودم میخوام جشنواره بخرم
روز قبلش باهاشون تماس گرفته بودم فقط سرویس ها رو پرسیده بودم

alinikoyi
21-02-2017, 15:01
بیشتر به حجمی شبیه تا نامحدود...فرقش با حجمی اینه که شما علاوه بر هزینه ترافیک مثل قدیم هزینه سرعت هم پرداخت میکنید و در بهترین حالت سرعت هشت مگابیته که این سرعت فقط روی سرویس پنجاه گیگ یکماهه صدتومن هست..ترافیک هم تموم بشه فقط بسته پنج گیگی هست که گیگی 1500 میده یعنی نصف حجمی...البته اینایی که گفتم برای بای وب بود..در کل من بخاطر قیمت بالاش و مشکلاتش پیشنهاد نمیکنم...تخلیه کنی از جشنواره فروش یه شرکت دیگه استفاده کنی هم هزینش پایینتره هم کیفیتش بالاتر
ممنون درسته
اخه های وب گفت که همه شرکت ها باید جشنواره هاشون رو لغو کنن طبق اون مصوبه ای که گفتن اگه اینطور نباشه میرم سمت مخابرات

bhdanathema
21-02-2017, 17:27
اون فشفشه 100 گیگ 10 روزه رو هم که مشترکین 7 ستاره میدادن رو در کمال ناباوری بدون سرو صدا برداشتن
خسته نباشید دلاوران دزد :4::n21:

joyful
21-02-2017, 17:38
رفقا فشفشه ها کو؟
برای باقی دوستان هم فشفشه ها رو برداشتن ؟
الان فقط 30 گیگ 15 روزه هست و 4 گیگ 1 روزه - اخه بدون هماهنگی و اطلاع رسانی:n04:
بعد رفقا دقیقا چه جوری حساب کردن که قبلا 50 گیگ 30 روزه 30 تومن الان 30 گیگ 15 روزه 18 تومن (یدون مالیات - 10 درصد مالیات هم باید حساب کرد) :n13:

فکر کنم های وب خسته شده میخاد مشتریاش تخلیه کنن

تنها خوبیش همین فشفشه ها بود دیگه واقعا ارزش نداره

iman2919
21-02-2017, 17:44
اون فشفشه 100 گیگ 10 روزه رو هم که مشترکین 7 ستاره میدادن رو در کمال ناباوری بدون سرو صدا برداشتن
خسته نباشید دلاوران دزد :4::n21:

رفقا فشفشه ها کو؟
برای باقی دوستان هم فشفشه ها رو برداشتن ؟
الان فقط 30 گیگ 15 روزه هست و 4 گیگ 1 روزه - اخه بدون هماهنگی و اطلاع رسانی:n04:
تنها خوبیش همین فشفشه ها بود دیگه واقعا ارزش نداره

معلوم نیست های وب داره چه میکنه اون از کندی سرعت و پینگ و اینم از نابودی فشفشه های پر طرفدار:n13:

من که امروز درخواست جمع اوری خط دادم:n01:

kamkar
21-02-2017, 17:51
من از طریق این فرم شکایت ثبت کردم.

صبر میکنم ببینم فشفشه ها جایگزین میشه یا نه، وگرنه تخلیه میکنم.

ehsanehsan007
21-02-2017, 18:10
دوستان adsl با مصرف ماهانه ده تا پونزده گیگ غیر های وب کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنید؟(پینگ خیلی مهم نیست)

apple021
21-02-2017, 18:40
خیلی بخشید های وب پلشت و !! تو مثلا سایت داشتی یا چی که میگی اپلود رایگان حذف شد:n34: یا برای ما 50 گیگ رو برمیداری که کلش دانلود از نت داخلی هست !
حقمونه واقعا حقمونه وقتی کل اینترنت و تخلیه کنیم حالیشون میشه
یه روز شیر تو المان گرون میشه مردم فردا هیچکی نمیخره فرداش ارزون میشه و همون قیمت
یه تاپیک یه سایت باز کنید این عنوان توش باشه اصلا هر جا که میتونید
اینترنت خود را تخلیه کنید

ehsan_iace
21-02-2017, 18:43
یک شرکت معرفی کنید حجم بالا ماهیانه به قیمت مناسب و سرعت بدون محدودیت داشته باشد

bivafa.va.man
21-02-2017, 20:34
یک شرکت معرفی کنید حجم بالا ماهیانه به قیمت مناسب و سرعت بدون محدودیت داشته باشد
همچین چیزی داخل ایران پیدا نمیشه

Le0nard0
21-02-2017, 20:37
من یه تاپیک معرفی میکنم شاید بتونی توش این شرکت جادویی رو پیدا کنی
|| راهنمایی و مشاوره خرید مناسبترین سرویس دهنده اینترنت ||| ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rahman0158
22-02-2017, 10:32
دوستانی که هدیه سرشماری از های وب رو نگرفتن به این لینک مراجعه کنن :n09:

mohandes23
22-02-2017, 14:16
ینی خاک بر سر این های وب.خجالت نمی کشن اپلود رو پولی کردن.دانلود هم باید رایگان بود اونوخت ببین چه جوری شده.این همه می گن این کشورای غربی و کره و ژاپن پیشرفت کردن برو ببین اینترنتشون چه جوریه؟ این کره جنوبی به زور میاد بهت نت می ده اونم با چه سرعتایی اونوخت اینجا اینترنت دیزلی ارایه می کنن.وزیر رو استیضاح کنه مجلس.نمی شه اینو به گوش نماینده ها رسوند؟

abbascfc
22-02-2017, 14:55
ای لعنتی های عوضی
تو پنل کاربری میری همه شرایط خوب رو برداشتن
آخه دزد بی شرف چرا 50 گیگ سی روزه رو برداشتی؟؟؟ کردی 30 گیگ 15 روزه که ملت هی 15 روز 15 روز به حساب شرکت کوفتیت پول واریز کنن؟ همین چند ماه پیش هم که رایگان شبانه ها رو برداشتن. چن ماه پیش گرونتر کردن. همین جوری پیش بره چند وقت دیگه میری پنل کاربری میگه باید 200 هزار تومن واریز کنی تا بتونی پنل کاربریتو کامل ببینی.
دزدهای عوضی بی همه چیز. بعد میگن مملکت چرا اینجوریه. اخه من چقدر پول درمیارم که همش بریزم تو جیب این جور شرکتا. لعنتی ها اه اه اعصابمو خورد کردن:n34:

hmz2016
22-02-2017, 15:48
همه برین تو این لینک و تو نظرسنجی رتبه بندی اینترنت های وب ( داده گستر عصر نوین ) شرکت کنید. همین الان برام اس ام اس اومد. اولش باید عضو سایت بشید.

کاربر محترم
باشرکت در این نظرسنجی در رتبه بندی و نظارت بر اپراتور اینترنتی "داده گستر عصر نوين" مشارکت فرمایید.
مهلت نظرسنجی تا تاریخ 1395/12/15 می باشد .
کد شناسه : .....
و یا اینکه تنها به سوال زیر با ارسال نمره 1 الی 20 به شماره 3000504901 پاسخ دهید.

ميزان رضايت کلي شما از کيفيت و پشتيباني سرويس، پاسخگويي به شکايات و ارزش گذاري به مشتري، اپراتورتان چقدر است؟

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
باتشکر

mehrabooni
22-02-2017, 18:07

این وضعیت من تو های وب
بدون سرویس گیمینگ
خطمو هم بدون منت روی شونزده مگ بستن
ششصد گیگ یکساله چهارصد هزار تومن
----
----
مقایسه کن با شاتل که مثلا سرویس گیمینگ هم داشت
خطمو روی چهار مگ میبستن میگفتن داریم لطف میکنیم
سالانه حدودا ششصد هزارتومن برام آب میخورد
نهایتا چهارصد گیگ حجم میدادن با محدود شدن سرعت

YAHYA-PRO
22-02-2017, 20:15
فعلا که طرح ها رو برداشتن .
امروز تماس گرفتم گفتن احتمالا طرح های جدید بیاد
حجم سرویسم تموم شده منتظرم ببینم اگه طرح جدیداش به صرفه بود بگیرم اگرم نبود همون شاتل میگیرم
برای دانلود هم هفته ای دو بار دو ساعته ایرانسل بگیرم از سرمم زیاده:n01:

ehsan_iace
22-02-2017, 23:13
امروز تماس گرفتم گفتن احتمالا طرح های جدید بیادبستگی به تعداد کسانی دارد که تخلیه میکنند

YAHYA-PRO
22-02-2017, 23:24
بستگی به تعداد کسانی دارد که تخلیه میکنند

در هر صورت چون الان اپلود هم حساب میکنن باید طرح های ارزون تر بدن و گرنه اصلا نمی ارزه:n29:

alone_boy
23-02-2017, 00:21
همین چند روز پیش بود زنگ زدن نظرسنجی کردن در مورد سرویسشون و گفتم تنوع فشفشه هاتون کمه..:|

siava5h
23-02-2017, 02:56
آقا یه خاطره بگم.... :n02:

تو یه شرکتی کار میکردم که مدیر عامل یک دکتر بود. دکترمکانیک.

این بده خدا هم به خطر جابجایی در شرکت سرویس اینترنتش تغییر کرد و دست بر قضا یکی از دانشجوهاش تو کار اشتراک دهی و این حرفا بود. اونم بهش گفت های وب میدنم بهت نمیدونم اینجوریه و نمیدونم چه جوریه و از این حرفا....

آقا این اینترنته هی قطع و وصل میشد، کم میشد، زیاد میشد... بالا یشد، پایین میشد... دیگه امونشون رو بریده بود.

زنگ زد به این اپراتوره آشناش، گفت آقا اینترنت مشکل داره حجم کمه نمیدونم ترافیک فلان، سرعت ممدان، نمیدونم چی چی و چی چی، خلاصه گلایه کرد...

اون طرف هم هی میگفت نیدونم شب پا میشی دانلود میکنی روز فشفشه میزنی، شب دانلود میزنی دوباره فشفشه میکنی،

مدیرعامل گفت اینارو نمیدونم، حوصله این کارارو ندارم. یه سرویس باز بهمون بده..

دست بر قضا های وب همه طرح هاش فشفشه ای بود. آزاد نداشت. اونهایی هم که داشت خیلی ناجور بود. قیمتش در حد فضانوردی بود. این ینده خدا اپراتوره هم چاره ای نداشت دوباره فشفشه بازی دربیاره.. :n02:

آره... مصرف میکنی، تموم میشه، فشفشه میزنی، دوباره هر دفعه تموم شد درخواست فشفشه میدی، دوباره فشفشه میزنی... خلاصه حسابی فشفشه کاریش کرد.

من داشتم از خنده تو دفتر جر میخوردم. :n08:

یهو مدیر عامل گفت ببین فلانی. من از این بچه بازی ها من سر در نمیارم. این فشفشه مشفشه هارو ول کن. من اینترنت میخوام اینترنت ندارم.

اونم گرفت اینترنتشو مثلا برقرار کرد حالا با سرعت یک اسب بخار در ساعت... :n15:باز فرداش زنگ زد گفت چی شد، مشکل ما رفع نشد که... اون بنده خدا هم چیزی در آستین نداشت جز صحبت از فشفشه هاش که مدیر عامل دید این چیز دیگ ای واسه گفتن نداره باهاش خدافظی کرد، تا مدتها با این فشفشه ها سروکله زدیم ما تو شرکت. :n31:

The Big Bang Th
23-02-2017, 14:33
به نظر من های وب واقعا باید یه فکری به حال بسته هاش بکنه ، یا حداقل ترافیک شبانه رایگان رو برگردونه. از بقیه آی اس پی ها تو مرکز مخابراتی خودم مطمئن بودم. حتما از های وب میرفتم. به نظرم هزینه های وب بالاست.

Memonex
23-02-2017, 19:22
واقعا گند بزنه به این های وب نه دیگه فشفشه داره نه اینترنت درست حسابی سرعت خارجی افتضاح پینگ فوق العاده مزخرف با پکت لاست تک کانکشن داغون البته شرکتهای دیگه هم هرکدوم یه جاشون میلنگه کاری کردن که ادم خودش کلا از اینترنت انصراف بده

apple021
23-02-2017, 21:40

- - - Updated - -

kamkar
23-02-2017, 21:46
فشفشه های جدید به نظرم بهتر از قبلی هان.
۷۰ گیگ یه ماه برای من مناسب تر از ۵۰ گیگ یه ماهه است.

apple021
23-02-2017, 21:47
پولاتون و جمع کنید ماهی 65 باید بدید
یارو مگه مخش تخته است 70 گیگ با سرعت داغون شما:n02:

mf.designing
24-02-2017, 01:05
فک کنم بعد این همه مدت باید جمع کنم از های وب ! محاسبه آپلود ، نبود بازه شبانه ، حذف بسته ها ، افت شدید سرعت و قطعی مکرر...
دوستان با هزینه 100 - 110 ت برای 3 ماه چه بسته ای از چه isp پیشنهاد میدن ؟

hmz2016
24-02-2017, 08:17

آره واقعا هم بهتره و مناسب تره . داداش حساب کتاب کردی اصلا ؟ فقط 29 تا تک تومنی ارزون تر کرده !!! هی خدا .های وب رو نگاه!! تازه با اون سرعت آشغالش .

خدا رو شکر از شر این ویروس های وب راحت شدم.

hmz2016
24-02-2017, 08:19

حذف بشه لطفا

kamkar
24-02-2017, 08:51
آره واقعا هم بهتره و مناسب تره . داداش حساب کتاب کردی اصلا ؟ فقط 29 تا تک تومنی ارزون تر کرده !!! هی خدا .های وب رو نگاه!! تازه با اون سرعت آشغالش .

خدا رو شکر از شر این ویروس های وب راحت شدم.
اولا مگه قرار بود ارزون تر کنه؟ تا دیروز میزدیم تو سرمون که نکنه کلا فشفشه ها رو حذف کرده باشه و فقط ۳۰ گیگ ۱۵ روز مونده باشه. حالا بحث ارزونی شد؟

از حساب کتاب شما هم ممنونم که حساب کردی ۲۹ تومن ارزون تر شده نه گرون تر!

دوما، من قبلا باید دو سه بار فشفشه و نیترو میخریدم تا آخر ماه برسم. حدود ۶۰ ۶۵ گیگ مصرف داشتم. الان فقط یه بار فشفشه میخرم و برام بهتره. تازه حجم آپلود هم جدیدا اضافه شده.
وقتی این فشفشه ها برای من راحت تر و به صرفه تره الکی بیام شلوغش کنم بگم من همون قبلی ها رو میخوام؟
شاید بعضی ها که مصرف کمتری داشتن ناراحت بشن، اما برای من که مصرفم از ۵۰ گیگ بیشتر بود بسته ۷۰ گیگی مناسب تره.

حذف بشه لطفا

ناراحتی بلاکم کن.
یا وقتی های وب نداری نیا تو تاپیک، از شر های وب راحت شدی، اومدی در مورد کسایی که هنوز گرفتارش هستن نظر هم میدی؟
اصن چه کاره ای تو سایت؟
من نمیتونم چون شما خوشت نمیاد خودمو سانسور کنم.

ghnjfg
24-02-2017, 10:05
دوستان توصیه میکنم برای این فشفشه های مزخرف گرون قیمت های وب یک قرون هم پرداخت نکنید
کسی که خیلی فشفشه لازم داشته باشه میتونه هرچقدر دلش خواست بخره
ولی این فشفشه ها حجم خیلی زیادی دارن و کسی که مصرف زیادی نداره مجبوره بخاطر حجم زیاد فشفشه ها هزینه زیادی هم پرداخت کنه
این فشفشه هایی که های وب طراحی میکنه حجم خیلی زیاد و مدت زمان کمی دارن که مشتری مجبور بشه دانلود کنه قبل از این که زمانش تموم شه.
اگر هم دانلود زیاد دارید میتونید شرکت های دیگه رو تحقیق کنید و کمتر هزینه کنید مثلا من با بسته های دوهزار تومنی نامحدود ایرانسل60 گیگ دانلود میکنم
حالا همین مقدارو اگه از های وب بخوام میشه حدود چهل هزار تومن!

Armania97
24-02-2017, 12:31
دوستان گرامی با حمایت از کمپین اعتراض به قیمت اینترنت خواهان اصلاح قیمت و گرفتن حق خود شوید

یک دست صدا ندارد
لینک کمپین:

hmz2016
24-02-2017, 13:59
اولا مگه قرار بود ارزون تر کنه؟ تا دیروز میزدیم تو سرمون که نکنه کلا فشفشه ها رو حذف کرده باشه و فقط ۳۰ گیگ ۱۵ روز مونده باشه. حالا بحث ارزونی شد؟

از حساب کتاب شما هم ممنونم که حساب کردی ۲۹ تومن ارزون تر شده نه گرون تر!

دوما، من قبلا باید دو سه بار فشفشه و نیترو میخریدم تا آخر ماه برسم. حدود ۶۰ ۶۵ گیگ مصرف داشتم. الان فقط یه بار فشفشه میخرم و برام بهتره. تازه حجم آپلود هم جدیدا اضافه شده.
وقتی این فشفشه ها برای من راحت تر و به صرفه تره الکی بیام شلوغش کنم بگم من همون قبلی ها رو میخوام؟
شاید بعضی ها که مصرف کمتری داشتن ناراحت بشن، اما برای من که مصرفم از ۵۰ گیگ بیشتر بود بسته ۷۰ گیگی مناسب تره.

ناراحتی بلاکم کن.
یا وقتی های وب نداری نیا تو تاپیک، از شر های وب راحت شدی، اومدی در مورد کسایی که هنوز گرفتارش هستن نظر هم میدی؟
اصن چه کاره ای تو سایت؟
من نمیتونم چون شما خوشت نمیاد خودمو سانسور کنم.

داداش چی میگی واسه خودت .پیام دومم تکراری بود گفتم پیام دومم حذف بشه !!عجبا اصلا خودت چی کاره ای مهمل می بافی واسه خودت

عزیز بله قرار بود اینترنت ارزون بشه . آذرماه مگه یادت رفته وزیر مخابرات قول ارزونی اینترنت داد و بالعکس ارزون که نشد بلکه گرون تر شد .نه های وب بلکه همه . مثل این که خبر نداری اینا رو

داداش خود درگیری داری . خیلی هم خود در گیری داری.

داداش من کاری به حساب کتاب شما ندارم .

بزار قصه خودم رو بگم . قبلا هر 15 گیگ های وب رو می خریدم 9 هزار تومن که می شد گیگی 600 تومن با مالیات 100 و خوده ای روش میومد .

بعدش که به قول خودش ارزون شد 50 گیگ رو 30 هزار تومن می خریدم که می شد همون 600 تومن ولی چون 30 هزار تومن از 15 هزار تومن بیش تره پس مالیاتشم بیش تر می شد. واسه مشترکین پر مصرفی مثل من ارزش نداشت بسته های دیگه رو بخرم.چون همین 50 گیگ رو تو سه روز تموم می کردم . بعد که افتضاح شد وعلما اینترانت شد دیگه به چه درد من می خورد وقتی همش مجبور بودم از سایتای داخلی دانلود کنم . تو دانلودها سرعت دانلود نزدیک 2 مگ بود ولی یه یوتیوب رو به زور باز می کرد. چه برسه ویدئوهاشو لود کنه

عزیزم واسه مشترکین کم مصرفی مثل شما آره شاید به صرفه تره ولی واسه مشترکین پرمصرفی مثل من که 5 تا موبایل و کامپیوتر هر روز به اینترنت وصل بود افتضاح و آشغال بود. به خصوص که تو تلگرام دیگه نهایت فاجعه بود. دو دقیقه طول می کشید تا یه کانال باز بشه . الان فورجی دارم مثل برق تلگرام کار می کنه.

تا تونست پورت فروشی کرد هی مشتری جمع کرد بعد به جای این که کیفیت رو بهتر بکنه ..../ فقط متری جمع کرد و بس.
اگه این تاپیک رو دیده باشی همه از اینترنت آشغال های وب ناراحتن . شما خوشحالی پس خوشحال باش!!

Bensonw3x
24-02-2017, 14:44
حذف شود اشتباه شد

kamkar
24-02-2017, 16:43
داداش چی میگی واسه خودت .پیام دومم تکراری بود گفتم پیام دومم حذف بشه !!عجبا اصلا خودت چی کاره ای مهمل می بافی واسه خودت

عزیز بله قرار بود اینترنت ارزون بشه . آذرماه مگه یادت رفته وزیر مخابرات قول ارزونی اینترنت داد و بالعکس ارزون که نشد بلکه گرون تر شد .نه های وب بلکه همه . مثل این که خبر نداری اینا رو

داداش خود درگیری داری . خیلی هم خود در گیری داری.

داداش من کاری به حساب کتاب شما ندارم .

بزار قصه خودم رو بگم . قبلا هر 15 گیگ های وب رو می خریدم 9 هزار تومن که می شد گیگی 600 تومن با مالیات 100 و خوده ای روش میومد .

بعدش که به قول خودش ارزون شد 50 گیگ رو 30 هزار تومن می خریدم که می شد همون 600 تومن ولی چون 30 هزار تومن از 15 هزار تومن بیش تره پس مالیاتشم بیش تر می شد. واسه مشترکین پر مصرفی مثل من ارزش نداشت بسته های دیگه رو بخرم.چون همین 50 گیگ رو تو سه روز تموم می کردم . بعد که افتضاح شد وعلما اینترانت شد دیگه به چه درد من می خورد وقتی همش مجبور بودم از سایتای داخلی دانلود کنم . تو دانلودها سرعت دانلود نزدیک 2 مگ بود ولی یه یوتیوب رو به زور باز می کرد. چه برسه ویدئوهاشو لود کنه

عزیزم واسه مشترکین کم مصرفی مثل شما آره شاید به صرفه تره ولی واسه مشترکین پرمصرفی مثل من که 5 تا موبایل و کامپیوتر هر روز به اینترنت وصل بود افتضاح و آشغال بود. به خصوص که تو تلگرام دیگه نهایت فاجعه بود. دو دقیقه طول می کشید تا یه کانال باز بشه . الان فورجی دارم مثل برق تلگرام کار می کنه.

تا تونست پورت فروشی کرد هی مشتری جمع کرد بعد به جای این که کیفیت رو بهتر بکنه ..../ فقط متری جمع کرد و بس.
اگه این تاپیک رو دیده باشی همه از اینترنت آشغال های وب ناراحتن . شما خوشحالی پس خوشحال باش!!

۱- پست منو نقل قول کردی، زیرش نوشتی حذف شود، انتظار داری متوجه بشم پست خودتو میگی حذف کنن؟ فکر کردم میگی پست من حذف شود.
خودت باشی چه فکری میکنی؟
مثل جناب Bensonw3x در پست بالایی فقط بنویس حذف شود، نقل قول کردی فکر کردم با منی.

۲- شما داری مسائل رو با هم قاطی میکنی! ارزونی اینترنت یه بحث دیگه است!
پریروز فشفشه ها رو حذف کردن و آپلود رایگان رو برداشتن، حالا که فشفشه های جدید با همون قیمت گذاشتند برای من بهتر شده.
اگر همون ۵۰ گیگ رو میزاشتن من وسط ماه کم میوردم و به خاطر مدت زمان مورد نیاز برای فشفشه دیگه نمیتونستم وسط ماه ۵۰ گیگ دیگه بخرم. ۷۰ گیگ برای من مطلوب تره.

۳- تو منطقه مخابراتی ما من مشکلی با دانلود از سرور خارجی ندارم و با حداکثر سرعت خط میتونم از psn و تلگرام دانلود کنم و با کیفیت 480p از یوتیوب استریم کنم.
تو منطقه مخابراتی شهید زارعی تهران من همچین مشکلی ندارم.
خبر هم نداشتم بعضی ها نمیتونن از سرور خارجی دانلود کنند!

۴- یه سری فشفشه رو برداشتن، سری جدید اضافه کردن، قبلا هم این کارو کرده بودن و باز هم میکنن.
سری قبل تو پاییز برای من بدتر شد، این دفعه بهتر شد.
اومدن نظرمو گفتم که فشفشه های جدید برای من بهترن، گیر دادی به من که حساب کتاب کردی یا نه؟ و اصرار داری وضعیت برای همه بدتر شده و گیر دادی به من که چرا میگی بهتر شده و الا بلا های وب آشغاله.
نه من کاری به حساب کتاب شما دارم نه شما به حساب کتاب من کاری داری، واضحه شرایط منطقه مخابراتیمون هم با هم کاملا فرق داره.
سر چی داری با من بحث میکنی دقیقا؟

apple021
24-02-2017, 17:28
سلام دوستان دوست باشید باهم
یکی دوست داره بمونه ماهی 65 بده یکی دوست نداره!
ولی بنده دوست ندارم باشم و تخلیه میکنم ,
های وب بسته پیشنهاد نمیکنه بسته تحمیل میکنه
اون همه حجم دانلود مفید نداره چرا چون خوب معلومه سرعتش خیلی بده! من چون کارم وب گردی بود 50 گیگ خوب بود 30 تومن ! که یه نیترو میبستن به ذوووووووووووور بهش 6 تومن الانم خیلی ببخشید هول میدن به ادم!:n02:
سر جمع های وب دزدی رو خوب بلده! از دزدی حجم گرفته تا ..................

ehsan_iace
24-02-2017, 20:10
این مطلب را در اینستاگرام های‌وب نوشتم:

سلام من چند ساله مشترک های‌وب هستم و های ‌وب را به دیگران توصیه کردم و حتی در نظرسنجیهای تلفنی های‌وب همیشه نمره بالا داده‌ام
ولی متوجه نمیشوم های‌وب چرا با کاربرهایش اینطور برخورد میکنند؟ شما میگویید مصوبه بوده که آپلود را هم حساب کنیم این چه ربطی دارد به حذف فشفشه هفتگی و بالاتر بردن قیمت فشفشه ماهیانه و حذف بسته‌های قرمز ماهیانه؟
من وقتی در ماه 30 گیگ اینترنت نیاز دارم و های‌وب را برای سرویسهای ماهیانه 30 گیگه‌اش انتخاب کردم چرا باید سرویس ماهیانه 70 گیگ خریداری کنم؟ و آنرا روی سرویس ماهیانه خودم فعال کنم؟
یعنی در کمترین حالت باید یک سرویس 7 گیگ 23500 بخرم و یک فشفشه 70 گیگ 40.000 تومانی بخرم یعنی هزینه اینترنت ماهیانه‌ام از ماهی 33000 تومان به ماهی 70.000 برسد؟!
یک موقعهایی میخواهید ابرویش را درست کنید میزنید چشمش را هم کور میکنید!

masooumi
24-02-2017, 20:35
هدیه شرکت در سرشماری اینترنتی سراسری نفوس و مسکن سال 95
اسفند 03, 1395
مشترک گرامی،

در راستای قدردانی از مشترکینی که در سرشماری اینترنتی سراسری نفوس و مسکن سال 95 شرکت کرده‌اند، های‌وب دو گیگ ترافیک رایگان یک‌روزه هدیه داده است. درصورتی‌که تاکنون هدیه خود را دریافت نکرده‌اید کلیک کنید.

Armania97
24-02-2017, 21:42

Armania97
24-02-2017, 21:45

saeedtuborg
25-02-2017, 11:16
من دو سال مشترک های وب هستم سرعت و کیفیتش تقریبا خوب بوده ولی الان های وب با طرح ها و فشفشه های مضخرف گند زده به همه چی
یه زمانی فشفشه 3 گیگ در پنج روز داشت که خیلی خیلی به صرفه و خوب بود قیمتش 3500 تومن بود
بعد این فشفشه رو برداشت به جاش فشفشه 10 گیگ در هفت روز گذاشت با قیمت 7500
حالا هم اینو برداشته جاش فشفشه 30 گیگ در 15 روز گذاشته با قیمت 18000 تومن یعنی فقط میخاد بکنه تو پاچه مشتری
من خیلی بخام مصرف کنم روزی 500 مگ هستم این طرح جدیدشون فقط برای مشترک های پر مصرف خوبه من که مصرفم متوسط هست
من فقط دنبال سرویس دهنده بهتر هستم که تخلیه کنم

saeedtuborg
25-02-2017, 16:57
کسی اینترنت های وب نگیره اصلن سمت های وب نیاید که تاریخ مصرفش تموم شده

هر سرویس دهده اینترنت اوایل کار بهترین خدمات و سرویس هارو ارائه میده تا مشتری جمع کنه های وب هم دو سال پیش که من مشترکش شدم واقعا عالی بود ولی الان که مشتری هاشو جمع

کرده واقعا افتضاح شده طرح ها و فشفشه هایی که واقعا به صرفه بوده برداشته مثلا فشفشه 3 گیگ در پنج روز داشت که قیمتش 3500 تومان بود و شما توی 5 روز میتونستی سه گیگ استفاده کنی

خوراکه اینستاگرام و وب گردی بود بعد این طرح رو برداشت به جاش طرح 10 گیگ در هفت روز رو گذاشت به قیمت 7500 تومان حالا این طرح هم برداشته و به جاش 30 گیگ در 15 روز گذاشته 18000

تومان یعنی رسما داره شمارو مجبور میکنه پول بیشتری بدید و حجم زیادی که لازم ندارید باید بخرید من خودم بخام خیلی استفاده کنم روزی 500 مگ هست به هیچ وجه سمت های وب نیاید که

تاریخ انقضاش تموم شده

Mehditedi
25-02-2017, 17:18
اگه زنگ بزنیم 195 شکایت کنیم از های وب در مورد محدود کردن تنوع سرویس ها و فشفسه ها به نظرتون رسیدگی میکنن ؟

rahman0158
25-02-2017, 17:25
تا 15 اسفند ضرب الاجل گذاشتند برای تفکیک ترافیک داخلی و خارجی از اونطرف های وب میگه تا 15 اسفند بسته های جدید میزاریم باید منتظر بود چی میشه :n27:

ehsan_iace
25-02-2017, 17:29
کسی میدونه چرا بعضی لینکها سرعتش بالاست (بالای 900) و بعضی لینکها با اینکه از سایت شناخته شده‌ایی هست اینقدر سرعتش پایین است؟ (حدود 60) (هر دو تا لینک تک لینک دانلود هستند و اینترنت به وسیله دستگاه دیگری در حال استفاده نیست و بوسیله IDM در حالت تک لینک در حال دریافت است)

ehsanehsan007
25-02-2017, 18:42
اگه زنگ بزنیم 195 شکایت کنیم از های وب در مورد محدود کردن تنوع سرویس ها و فشفسه ها به نظرتون رسیدگی میکنن ؟
نه...های وب حتی اگه همین سه تا فشفشه رو هم حذف کنه فقط ترافیک بفروشه کار غیرقانونی انجام نداده...کاربر ها از دست این شرکت ها فقط دستشون به این 195 بنده،برای کارای بیهوده که تماس گرفته بشه قاطعیت و توجهشون کم میشه

alireza20202003
25-02-2017, 22:44

خیر

تا 15 اسفند ضرب الاجل گذاشتند برای تفکیک ترافیک داخلی و خارجی از اونطرف های وب میگه تا 15 اسفند بسته های جدید میزاریم باید منتظر بود چی میشه :n27:

چیز خاصی نخواهد بود. حجم اینترنت رو کمتر میکنن اینترانت رو بیشتر

کسی میدونه چرا بعضی لینکها سرعتش بالاست (بالای 900) و بعضی لینکها با اینکه از سایت شناخته شده‌ایی هست اینقدر سرعتش پایین است؟ (حدود 60) (هر دو تا لینک تک لینک دانلود هستند و اینترنت به وسیله دستگاه دیگری در حال استفاده نیست و بوسیله IDM در حالت تک لینک در حال دریافت است)

مسیر های وب یکی از بدترین مسیرهای موجوده. ماه ها پیش حدودا دو هفته افتاده بود رو مسیر های درست و درمونی که شاتل و پارس دارن اما دوام نیاورد.

masoudboy
26-02-2017, 01:41
تست سرویس 16 مگ های وب سرور داخل و خارج :

های وب اگر تنوع فشفشه هاش را بیشتر کنه و سرعت تک کانکشن اینترنت بین الملل هم خوب کنه بدون شک بهترین ارایه دهنده ADSL در ایران میشه ...
من که بعد از یک سال کاملا راضی هستم از های وب ...

mehryar1973
26-02-2017, 21:45
سلام
دوستان منم امروز بسلامتی بعد از دو سال از شر های وب خلاص شدم،های وب دو سال پیش یه انتخاب متوسط بود ولی الان دیگه واقعا حرفی برای گفتن نداره
سه تا فشفشه حجیم(مجموعا 55 گیگ) موجوده هر کسی احتیاج داشت PMبده ارزون حساب میکنم:n02:

imnot12
27-02-2017, 00:35
سلام
دوستان منم امروز بسلامتی بعد از دو سال از شر های وب خلاص شدم،های وب دو سال پیش یه انتخاب متوسط بود ولی الان دیگه واقعا حرفی برای گفتن نداره
سه تا فشفشه حجیم(مجموعا 55 گیگ) موجوده هر کسی احتیاج داشت PMبده ارزون حساب میکنم:n02:

سلام من میخوام

ehsan_iace
27-02-2017, 09:33
مسیر های وب یکی از بدترین مسیرهای موجوده. ماه ها پیش حدودا دو هفته افتاده بود رو مسیر های درست و درمونی که شاتل و پارس دارن اما دوام نیاورد.من متوجه نشدم میشه توضیح بدهی مسیر یعنی چه؟ مگه همه از زیرساخت اینترنت نمیگیرند؟ چون طبق قانون "ارتباطات زیرساخت مجری انحصاری واردات و توزیع پهنای باند اینترنت به کشور است"

ehsanehsan007
27-02-2017, 19:35
طرح جدید های وب...زحمت کشیده واقعا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

YAHYA-PRO
27-02-2017, 21:28
طرح جدید های وب...زحمت کشیده واقعا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان چی شد ؟ :n04:
اولا الان اپلود رو حساب میکنن یعنی بخوای نخوای بیشتر باید بسرفی
بعد اومدن فشفشه رو هم گرون کردن؟
خوشم میاد وقتی میخوان بچپونن مردونه تا جایی که جا داشته باشه میچپونن :n19:

یعنی تو این کشور خراب شده همیشه باید خر تو خر باشه ؟ :n04: کسی نیست جلو دار اینا باشه ؟

MMDFullHD
27-02-2017, 22:21
من متوجه نشدم میشه توضیح بدهی مسیر یعنی چه؟ مگه همه از زیرساخت اینترنت نمیگیرند؟ چون طبق قانون "ارتباطات زیرساخت مجری انحصاری واردات و توزیع پهنای باند اینترنت به کشور است"

ببین مسیر جاییه ک اینترنت درخواستت ازش کشورا رد میشه و میرسه به سرور تو کشور مورد میرسه
همه هم از زیرساخت میگیره اما چون بعضی درگاهها متفاوته ممکنه بعضی از ای اس پی ها بیافتن رو گیت وی اذربایجان یا ترکیه یا عمان رد بشه و کیفیت پینگ تفاوت کنه
تاپیک بالا مطالبی ک میخوای توش نوشته شده

MMDFullHD
27-02-2017, 23:20
تست سرویس 16 مگ های وب سرور داخل و خارج :

های وب اگر تنوع فشفشه هاش را بیشتر کنه و سرعت تک کانکشن اینترنت بین الملل هم خوب کنه بدون شک بهترین ارایه دهنده ADSL در ایران میشه ...
من که بعد از یک سال کاملا راضی هستم از های وب ...

دوست عزیز میشه مشخصات خططتو بگی و اینکه مرکزتون خلوته یا ن ؟

epaaeiz
27-02-2017, 23:59
من یک سال هست های وب دارم. این مدت خیلی خیلی کم قطعی داشته و سرویس های اون هم خوب هست.
تازه فاصله من از مرکز مخابرات زیاد هست و خطم حداکثر شش مگابایت میکشه.
تک به تکِ ISP ها رو امتحان کردم.
کرمانشاه - مرکز بعثت.

YAHYA-PRO
28-02-2017, 13:59
من یک سال هست های وب دارم. این مدت خیلی خیلی کم قطعی داشته و سرویس های اون هم خوب هست.
تازه فاصله من از مرکز مخابرات زیاد هست و خطم حداکثر شش مگابایت میکشه.
تک به تکِ ISP ها رو امتحان کردم.
کرمانشاه - مرکز بعثت.

اتفاقا منم از همین مرکز بعثت سرویس دارم و فاصلمونم زیاد نیست ولی کلا قطع و وصلی داره
چند باری تماس گرفتم اخرش گفتن سیم کشی مشکل داره . دو بار رفتم مرکز بعثت با جنگ و دعوا مجبورشون کردم سیم کشی عوض کنن چون هشت ماه هست خط جدید کشیدم برای اینترنت و منتظقی نیست خراب بشه :n04:
با این که سیم کشی جدید کردن هنوزم قطع و وصل میشه به اپراتور میگم شما گفتید سیم کشی مشکل داره کلا عوض کردم ولی هنوز مشکل داره دوباره میگه برو سر خط تست بگیر:n04: خدا شاهده قطع کردم کار به فوش و فوش کاری نرسه:n29:
الانم شکایت ثبت کردم چون ظاهرا فقط شکایت کارسازه:n24:

apple021
28-02-2017, 16:59
زنگ زدم های وب برای قطع کردن و اینکه خیلی بی ادب بود, گفتم بسته هاتون چرا اینقد بد شده یهو گفت همینه که هست اما غیر مستقیم و اینکه گفت بسته جدید تو کار نیست منم تو دلم گفتم ......

masoudboy
28-02-2017, 20:31
دوست عزیز میشه مشخصات خططتو بگی و اینکه مرکزتون خلوته یا ن ؟

مرکز فکر کنم شلوغ باشه چون پورت خالی ندارند توی این مرکز ....
مشخصات خط که روی 16 مگ بسته شده ....

sswwee
28-02-2017, 21:22
مرکز فکر کنم شلوغ باشه چون پورت خالی ندارند توی این مرکز ....
مشخصات خط که روی 16 مگ بسته شده ....

دادا dns چی گذاشتی؟

epaaeiz
01-03-2017, 12:19
اتفاقا منم از همین مرکز بعثت سرویس دارم و فاصلمونم زیاد نیست ولی کلا قطع و وصلی داره
چند باری تماس گرفتم اخرش گفتن سیم کشی مشکل داره . دو بار رفتم مرکز بعثت با جنگ و دعوا مجبورشون کردم سیم کشی عوض کنن چون هشت ماه هست خط جدید کشیدم برای اینترنت و منتظقی نیست خراب بشه :n04:
با این که سیم کشی جدید کردن هنوزم قطع و وصل میشه به اپراتور میگم شما گفتید سیم کشی مشکل داره کلا عوض کردم ولی هنوز مشکل داره دوباره میگه برو سر خط تست بگیر:n04: خدا شاهده قطع کردم کار به فوش و فوش کاری نرسه:n29:
الانم شکایت ثبت کردم چون ظاهرا فقط شکایت کارسازه:n24:

خط ADSL یک سری پارمترها داره که باید چک بشه. یکی از این گزینه ها SNR Margin هست که بسته به سرعتی که برای شما ثبت کردن متفاوت هست. باید توی تنظیمات مودم بری و چک کنی که این مقدار SNR Margin سما چقدر هست و خطتتونُ رو چه سرعتی بستن. اگر مقدار SNR پایین بود زنگ میزنی و میگی سرعتت رو یه پله پایین تر ثبت کنن. من دیگه همشو بلدم. فاصله ما خیلی زیاده ولی مشکلی ندارم.

MMDFullHD
01-03-2017, 12:48
دوستات 1565 واسه من ن بوق میخوره ن صدایی ازش در میاد
بکجا دیگ زنگ بزنم ؟ ی شماره دیروز زنگ زد از تهران بود شماره اونو میدونید چنده ؟ از گوشیم شمارش پاک شده

ehsan_iace
01-03-2017, 13:22
دوستات 1565 واسه من ن بوق میخوره ن صدایی ازش در میاد
بکجا دیگ زنگ بزنم ؟ ی شماره دیروز زنگ زد از تهران بود شماره اونو میدونید چنده ؟ از گوشیم شمارش پاک شده

021
29
40
0000

masoudboy
01-03-2017, 16:32
دادا dns چی گذاشتی؟

برای خود های وب هست

King Tanha
01-03-2017, 19:33
برای خود های وب هست

این دی ان اس ها رو در کدوم بخش باید وارد کرد؟

MMDFullHD
01-03-2017, 23:11
این دی ان اس ها رو در کدوم بخش باید وارد کرد؟

اتوماتیک خودش از ارایه دهنده میگیره
مگه تغیرش دادین ؟؟
مودمتون چیه؟

Mehditedi
02-03-2017, 16:31
منم از های وب فرار کردم هفته پیش درخواست تخلیه دادم بی شرفها حالا که مشتری جمع کردن گند زدن به همه چی های وب دورانش تموم شده از های وب اینترنت نگیرید

essien
02-03-2017, 20:08
سلام.
دوستان کسی اینترنت غیر حجمی اینا رو تست کرده ؟
چون نوشته سرعت ثابته برای من جالبه .

من دنبال سرویسی هستم که سرعت ثابت حداقل 8 مگ داشته باشه و اصلا نوسان نداشته باشه .
اینا 8 مگ رو با 50 گیگ حجم میدن 100 تومن .
گیگ اضافه این سرویس هم 1500 نومنه .
ضمنا نوشته حجم که تموم بشه روش فشفشه هم فعال میشه ...

مخصوصا اگه کسی تو منطقه پیام نور تهران سرویس داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

iman2919
02-03-2017, 21:05
سلام
ip من همیشه بدون استفاده از قند شکن ایتالیا هست و برای ورود به سایتهایی که فقط با ip ایران باز میشن مشکل دارم بنظرتون چیکار کنم؟
با پشتیبانی های وب تماس گرفتم گفت فعلا برای 50 درصد مشترکین همینطوره و داریم پیگیری میکنیم تا درست بشه
برای شما هم همینطوره؟

mazdak89
02-03-2017, 23:54
سلام
ip من همیشه بدون استفاده از قند شکن ایتالیا هست و برای ورود به سایتهایی که فقط با ip ایران باز میشن مشکل دارم بنظرتون چیکار کنم؟
با پشتیبانی های وب تماس گرفتم گفت فعلا برای 50 درصد مشترکین همینطوره و داریم پیگیری میکنیم تا درست بشه
برای شما هم همینطوره؟

خیر!!!!!!!!!!!!!!!

King Tanha
03-03-2017, 19:53
اتوماتیک خودش از ارایه دهنده میگیره
مگه تغیرش دادین ؟؟
مودمتون چیه؟
مودم من دلینکه ، توی تنظیمات ندارم ولی خودم در کانکشن براش این دی ان اس ها رو داده بودم

King Tanha
03-03-2017, 19:56
دوستان کسی شرکتی سراغ نداره قیمت ها ارزون باشه و مقدار حجم بالا باشه و سرعت هم بالا باشه؟
مثل قدیم همین های وب

imnot12
03-03-2017, 21:30
دوستان کسی شرکتی سراغ نداره قیمت ها ارزون باشه و مقدار حجم بالا باشه و سرعت هم بالا باشه؟
مثل قدیم همین های وب

صبانت سرویس بی کران نامحدود سرعت دان تا 1.5 میره سرویس رو 16میبندن نامحدودم هست ماهی 45تومان قیمت اصلیش تو سایت های دیگه 400تومانه

MMDFullHD
03-03-2017, 22:04
صبانت سرویس بی کران نامحدود سرعت دان تا 1.5 میره سرویس رو 16میبندن نامحدودم هست ماهی 45تومان قیمت اصلیش تو سایت های دیگه 400تومانه

نامحدود نیست اسمشه تو پنل نوشته
به شرط استفاده منصفانه و این بخاطر عید هست داره این سرویس رو میده
محددودیت حجم داره

ehsan_iace
04-03-2017, 15:05
تفاوت سرعت تضمین شده با سرعت اتصال!

hmz2016
04-03-2017, 15:12

اینم از شاهکارای های وبه دیگه!

King Tanha
04-03-2017, 15:26

اینم از شاهکارای های وبه دیگه!
این سرویس مگه 3 ماهه نیست؟
چرا زدن 3 تا فشفشه 15 روزه؟
یعنی هر فشفشه 15 روز؟
ما که کلا نفهمیدیم این طرچ چه جوری هست

Ehsan-F12
04-03-2017, 15:43
سرویس های حجمی تضمین شده رو زده بودن 2 مگابیت الان شده 1 مگابیت ! ( هر روز بد تر از دیروز)

zigzaag
04-03-2017, 20:10
این سرویس مگه 3 ماهه نیست؟
چرا زدن 3 تا فشفشه 15 روزه؟
یعنی هر فشفشه 15 روز؟
ما که کلا نفهمیدیم این طرچ چه جوری هست
آره واقعا چرا اینجوریه 3 تا 15 روز میشه 45 روز چطور سرویس 3 ماهه اس

King Tanha
04-03-2017, 22:15
آره واقعا چرا اینجوریه 3 تا 15 روز میشه 45 روز چطور سرویس 3 ماهه اس

اره،منم موندم،جالبت تر اینه اگر اینجوری باشه ممکنه اون ۶ گیگ که جدا زدن برای این باشه که باز بخوایم فشفشه بخریم عزیز،یعنی دوباره پول زیاد بدیم،فکر کنم اینجوری هست

zigzaag
04-03-2017, 22:28
اره،منم موندم،جالبت تر اینه اگر اینجوری باشه ممکنه اون ۶ گیگ که جدا زدن برای این باشه که باز بخوایم فشفشه بخریم عزیز،یعنی دوباره پول زیاد بدیم،فکر کنم اینجوری هست

خلاصه آخر یه کاری میکنن برای خودشون بصرفه مشتری رو سرکیسه کنن
دوستان برای مصرف ماهی 20 گیگ چه شرکتی پیشنهاد میدین؟

ehsan_iace
04-03-2017, 22:49
این سرویس مگه 3 ماهه نیست؟چرا زدن 3 تا فشفشه 15 روزه؟یعنی هر فشفشه 15 روز؟ما که کلا نفهمیدیم این طرچ چه جوری هستآره نوابغ قسمت فروش های‌وب طرح داده‌اند که در هر 15 روز 30 گیگ مصرف کنی و در 45 روز باقیمانده کلاً 6 گیگ!

King Tanha
05-03-2017, 07:24
خلاصه آخر یه کاری میکنن برای خودشون بصرفه مشتری رو سرکیسه کنن
دوستان برای مصرف ماهی 20 گیگ چه شرکتی پیشنهاد میدین؟

آره نوابغ قسمت فروش های‌وب طرح داده‌اند که در هر 15 روز 30 گیگ مصرف کنی و در 45 روز باقیمانده کلاً 6 گیگ!

فعلا همونم برداشتن،ببینیم بالاخره چیکار میخوان انجام بدن

MMDFullHD
05-03-2017, 16:06
پنل من چرا اینطوریه ؟

King Tanha
05-03-2017, 16:24
پنل من چرا اینطوریه ؟

مشکل به پنل شما هم صراحت کرده

rahman0158
05-03-2017, 16:27
مشکل به پنل شما هم صراحت کرده
ماله منم همینجوریه فکر کنم میخوان بسته های جدید بزارن

YAHYA-PRO
05-03-2017, 17:20
ماله منم همینجوریه فکر کنم میخوان بسته های جدید بزارن

دلتون خوش نکنید:n29:
قرار بود امروز ترافیک داخلی و خارجی تفکیک بشه . احتمالا به خاطر همونه :n02:

MMDFullHD
06-03-2017, 12:18
سرویس من امروز فعال شد
مرکز مخابراتیمون تازه فعال کردن خلوت خلوته اینم سرعت و پینگه
سرور خارجی
سرور داخلی
پینگ و مسیر

اینم خط کیفیتشه
SNR Up : 27.2
SNR Down : 11.9
Line Attenuation Up : 17.9
Line Attenuation Down : 26.0
Data Rate Up : 506
Data Rate Down : 8192

من هیچ مشکلی ندارم تو سرعت و تلگرام و اینستا ولی ازین فشفشه هاش راضیم .

apple021
06-03-2017, 12:54
دوستان من قطع کردم و دیدم هیچ شرکتی خدمات نمیده و میگه پره گفتن میره تا اردیبهشت مجدد زنگ زدم های وب برای وصل گفتن خالی داریم پورت ، پرداخت کنید بعد ۲۴ ساعت میگن نداریم دقیقا کاری ک اولین بار کردن گفتن پورت خالی داریم بعد پرداخت گفتن نداریم و بعد منم رفتم بسته خریدم دیدم وصل شده در صورتی که شماره کارت گرفتن برای برگشت پول ، الانم میترسم بسته بخرم میتونم از این کارشون شکایت کنم

saman02
06-03-2017, 13:27
سرویس من امروز فعال شد
مرکز مخابراتیمون تازه فعال کردن خلوت خلوته اینم سرعت و پینگه
سرور خارجی
سرور داخلی
پینگ و مسیر

اینم خط کیفیتشه
SNR Up : 27.2
SNR Down : 11.9
Line Attenuation Up : 17.9
Line Attenuation Down : 26.0
Data Rate Up : 506
Data Rate Down : 8192

من هیچ مشکلی ندارم تو سرعت و تلگرام و اینستا ولی ازین فشفشه هاش راضیم .

دوست عزیز شما کجای تهرانی؟؟ کدوم مرکز مخابراتی؟؟ چرا با اینکه خطط رو ۸ بسته شده ولی سرعتت ۴ مگه؟؟

MMDFullHD
06-03-2017, 14:15
دوست عزیز شما کجای تهرانی؟؟ کدوم مرکز مخابراتی؟؟ چرا با اینکه خطط رو ۸ بسته شده ولی سرعتت ۴ مگه؟؟

تهران شهریار واسه خونه پدریم هست پروفایل اینو بستن .
این ۴ مگابیت تو سرعت دانلود هست burst میره تا ۸ مگ یعنی یهو میره ۸ مگ میشه سریع میاد پاین فیکس میاد رو ۴
این حرکتش واسه بالابردن سرعت وبسایت ایناس
البته فشفشه فعاله ۳ تا فشفشه نیم گیگ بود نمیدونم واسه چیه .
قطعی هم که نداشته تا الان بعد ۴ ساعت استفاده .

MMDFullHD
06-03-2017, 14:34
دوستان برای کیا یوت یوب ایناشون بازه ؟ فیس بو ک رو صبانت که اینا ک باز بود
برای من دو سه تا سایت فقط بازه اونم ساندکلاد و نتفیلکس

King Tanha
06-03-2017, 15:05
این ۴ مگابیت تو سرعت دانلود هست burst میره تا ۸ مگ یعنی یهو میره ۸ مگ میشه سریع میاد پاین فیکس میاد رو ۴

خب روی ۸ مگ سرعت دان ۴ مگ میگیری میشه ۵۱۲ کیلو
من مشهدم خطم روی ۱۲ مگ بسته شده چون طرحم اینگونه هست سرعت دانلود ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ کیلو دارم

King Tanha
06-03-2017, 16:19
دوستان من میخوام تست بگیرم چرا میره توی peed test beta؟
ممنون راهنمایی کنید باید چیکار کنم؟

MMDFullHD
06-03-2017, 16:22
دوستان من میخوام تست بگیرم چرا میره توی peed test beta؟
ممنون راهنمایی کنید باید چیکار کنم؟

فلش پلیرت حتمن مشکل داره
مشکل از فلش پلیره .
مرورگرت چیه؟

MMDFullHD
06-03-2017, 16:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سرعت رو نمیشه برد بالاتر ؟‌ یکی زحمت میتونه به من بگه چطور میتونم هلش بدم ؟
کیفیت خوبه سرعت لود بالاس ولی واسه دانلود دهن ادم سرویس میشه با این سرعت :n27:
سرویسی ک گرفتم ۷ گیگ ۱ ماهس ۱ مگابیت تا ۱۶ هست چرا رو ۸ فیکس کردن بعد ۴ مگ میرسونن دست ادم ؟

King Tanha
06-03-2017, 16:46
فلش پلیرت حتمن مشکل داره
مشکل از فلش پلیره .
مرورگرت چیه؟
با مرورگر ایج میرم درسته ولی اپرا میره بتا
ممنونم

imnot12
06-03-2017, 20:10
قرار نبود از 15 اسفند فشفشه های جدید بزارن پس چی شد؟؟؟

imnot12
06-03-2017, 20:12
خبرگزاری فارس: صادق عباسی شاهکوه از تغییر روش محاسبه ترافیک ADSL خبر داد و گفت: با مصوبه جدید کمیسیون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات، از این پس روش محاسبه ترافیک اینترنت همراه و ثابت یکسان می‌شود.

معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: طبق مصوبه 253 کمیسیون از این پس محاسبه حجم در سرویس ADSL براساس مجموع ترافیک ارسال و دریافت خواهد بود.

وی توضیح داد: در گذشته، محاسبه حجم در اینترنت همراه به صورت مجموع ترافیک ارسال و دریافت محاسبه می‌شد، اما در سرویس اینترنت ثابت تنها در بخش ADSL شیوه محاسبه متفاوت بود.

عباسی توضیح داد: در گذشته برخی ارائه‌دهندگان اینترنت، امکان فنی محاسبه حجم براساس مجموع ترافیک ارسال و دریافت را داشتند و برای برخی، این امکان فراهم نبود که اکنون با این مصوبه تمامی شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت ثابت در روش محاسبه حجم (براساس مجموع ترافیک ارسال و دریافت) یکسان شدند.

معاون رگولاتوری تصریح کرد: در گذشته شرکت‌هایی که این امکان فنی را نداشتند، ملزم بودند تنها ترافیک دریافت را محاسبه کنند و البته ترافیک ارسال بیش از 25 درصد را نیز محاسبه می‌کردند.

وی گفت: رویه قبلی درباره کاربرانی که ارسال زیادی داشتند شرایط نابرابری را برای شرکت‌ها ایجاد کرده بود.

شاهکوه درباره تاثیر مصوبه جدید در قیمت ADSL کاربر نهایی، خاطرنشان کرد: اغلب کاربران بیشتر دریافت اطلاعات دارند و بخش کمی از کاربران اسال اطلاعات زیاد دارند؛ مصوبه جدید برای تغییر روش محاسبه ترافیک مصرفی، برای تعداد کمی از کاربران که ارسال زیاد دارند، حداکثر 10 تا 12 درصد افزایش قیمت ایجاد خواهد کرد که در کنار کاهش 50 درصدی قیمت ترافیک داخلی تفاوت چندانی نسبت به گذشته ایجاد نمی‌‌کند.

آخرین خبر از اعمال تخفیف 50 درصدی ترافیک داخلی/ کمی یکنواخت فعلی به تدریج حل می‌شود

معاون رگولاتوری آخرین مراحل اجرای کاهش 50 درصدی تعرفه ترافیک داخلی نسبت به ترافیک خارجی را تشریح کرد و گفت: این مصوبه دو هفته پیش ابلاغ شد و دستورالعمل اجرایی آن از هفته قبل برای اجرا ابلاغ شده است.

وی تأکید کرد: طبق این مصوبه تعرفه ترافیک داخلی باید حداقل 50 درصد ارزان‌تر از خارجی در شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت ارائه شود.

شاهکوه گفت: در حال حاضر شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت به این مصوبه عمل می‌کنند و حدود 200 الی 300 سایت داخلی را با تخفیف 50 درصدی اعلام کرده‌اند اما ممکن است فعلاً دستورالعمل در اجرا توسط شرکت‌ها کمی یکنواخت نباشد که به تدریج اجرای دستورالعمل تکمیل می‌شود.

* شرکت زیرساخت با ایجاد شبکه ملی ترانزیت IP، پهنای باند داخلی و خارجی را به صورت تفکیک شده و یکسان به تمامی شرکت‌ها ارائه می‌کند

عباسی گفت: از سوی دیگر با مصوبه اخیر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات شرکت ارتباطات زیرساخت موظف به ایجاد یک شبکه ملی ترانزیت IP شده که ترافیک داخلی به صورت مجزا از ترافیک خارجی ارائه شود.

وی گفت: پیش از این شرکت زیرساخت، مراکز تبادل ترافیک (IXP) را پیاده‌سازی کرده بود که بخشی از ترافیک از مرکز IXP و بخشی خارج از مرکز IXP عبور می‌کرد و با شبکه ملی ترانزیت IP ترافیک داخلی و خارجی به صورت کامل تفکیک می‌شود.

معاون رگولاتوری گفت: این موضوع طی چند روز آینده در شرکت زیرساخت نهایی می‌شود و با تکامل آن و تکمیل روش اجرا دستورالعمل تفکیک خارجی و داخلی، پهنای باند به صورت تفکیک شده، یکسان به تمامی شرکت‌ها ارائه می‌شود.

*کف قیمت ترافیک خارجی 60 درصد و کف قیمت ترافیک داخلی 10 درصد سقف تعیین شد

وی همچنین با اشاره به مصوبه جدید کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از تعیین سقف و کف مجاز قیمت سرویس ADSL خبر داد و گفت: تاکنون در سرویس ADSL سقف و کف تعرفه وجود داشت که کف تعرفه 60 درصد سقف تعرفه تعیین شده بود و شرکت‌ها مجاز به ارائه تخفیف تا این میزان بودند که برای مثال، هزینه یک گیگ اینترنت 3 هزار تومان بود که شرکت‌ها می‌توانستند تا مبلغ 1800 تومان تخفیف قائل شوند.

وی گفت: اکنون با تفکیک ترافیک داخلی و خارجی برای ترافیک داخلی نیز کف تعین شده است و کف تعرفه 10 درصد درنظر گرفته شده است؛ به این معنی که تعرفه یک گیگ ترافیک داخلی 1500 تومان است و شرکت‌ها می‌تواند تا 150 تومان تخفیف بدهد.

وی گفت: با این اقدام است که اپراتورها اکنون می‌توانند 100 گیگ ترافیک را به قیمت 10 هزار تومان ارائه کنند و با شرایط قبلی امکان آن وجود نداشت.

وی تأکید کرد: درنهایت مجموع این مصوبات به تولید داخلی ترافیک کمک بزرگی کرده و ارائه ترافیک داخلی بی‌نهایت را به مردم امکان‌پذیر می‌کند.

MMDFullHD
08-03-2017, 17:48
قرار نبود از 15 اسفند فشفشه های جدید بزارن پس چی شد؟؟؟

میگن ک بخاطر تفتیک داخلی و خارجی بسته هارو تعویق انداختن

Le0nard0
08-03-2017, 17:54
شاهکوه گفت: در حال حاضر شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت به این مصوبه عمل می‌کنند و حدود 200 الی 300سایت داخلی را با تخفیف 50 درصدی اعلام کرده‌اند
این چی میگه ؟؟ یعنی همین الان هم ترافیک ما شامل 50 درصد تخفیف میشه فقط ما حالیمون نیست ؟؟ کدوم 200-300 سایت ؟؟ دوزش بالا بوده .

MMDFullHD
08-03-2017, 18:11
این چی میگه ؟؟ یعنی همین الان هم ترافیک ما شامل 50 درصد تخفیف میشه فقط ما حالیمون نیست ؟؟ کدوم 200-300 سایت ؟؟ دوزش بالا بوده .

اره ۲۰۰ تا سایت هست
ازینجا ببین سایتارو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته اعلامیه شاتل هست فک کنم واسه بقیه و کم و کثر شاید زیاد باشه

iman2919
09-03-2017, 07:36
های وب

سرعت بسته شده روی 8

سرور داخل: تهران

سرور خارج: پاریس

تک کانکشن:

MMDFullHD
10-03-2017, 01:14
های وب
خط رو 8 بسته شده اما سرعت فیکس رو 4 هست تو وب گردی تا 8 مگ میره
پینگ وضعیت عالیه قطعی نداره

اینم وضعیت خط

George Shelly
10-03-2017, 11:00
دوستان من الان شاتل دارم به خاطر مصرف زیاد میخوام بیام های وب چون فشفشه هاش خیلی عالیه برای من .
به نظرتون بیام ؟ شاتل تخفیف حجم رو خیلی کم کرده اصلا ارزش خهرید نداره و اینکه قرار قیمت فشفشه زیاد بشه ؟ لطفا جواب بدین زود!!!!!!!!!

George Shelly
10-03-2017, 11:04

منم شهریارم مرکز شهدا الان شاتل دارم به نظرت های وب بگیرم ؟ بیشتر به خاطر فشفشه میخوام . سرویس پایه اون 2 گیگ یه ماهه رو بخرم بعدش فشفشه اضافه کنم ؟

alinikoyi
10-03-2017, 11:56
دوستان من الان شاتل دارم به خاطر مصرف زیاد میخوام بیام های وب چون فشفشه هاش خیلی عالیه برای من .
به نظرتون بیام ؟ شاتل تخفیف حجم رو خیلی کم کرده اصلا ارزش خهرید نداره و اینکه قرار قیمت فشفشه زیاد بشه ؟ لطفا جواب بدین زود!!!!!!!!!

دوست عزیز فشفشه ای دیگه نمونده همه رو حذف کردن یه 70 گیگ مونده گرون نشه مطمنا ارزون نمیشه
من تجربه خودم رو میگم من بسته یکساله خریدم ماهی 30 گیگ وقتی آخر ماه میخوام حجم باقی موندمو استفاده کنم اونقدر قطع و وصل میشه که آدمو پشیمون میکنه

George Shelly
10-03-2017, 12:11
دوست عزیز فشفشه ای دیگه نمونده همه رو حذف کردن یه 70 گیگ مونده گرون نشه مطمنا ارزون نمیشه
من تجربه خودم رو میگم من بسته یکساله خریدم ماهی 30 گیگ وقتی آخر ماه میخوام حجم باقی موندمو استفاده کنم اونقدر قطع و وصل میشه که آدمو پشیمون میکنه

من همون 70 گیگ رو میخوام میدونم برای کاربرای کم مصرف خیلی بد شده اما این 70 گیگ برای من خیلی خوبه! شاتل الان 1 ساله 100 گیگ رو میده 150 تومن ماه پیش فقط 150 تومن پول نتم شد واسه این 100 گیگ !!!!
راستی چند تا سوال دیگه هم دارم
خط تلفن به نام پدرمه بهتر نیست بزنم به نام خودم موقع ثبت نام ؟ مثلا هردو کادر صاحب خط و صاحب اشتراک رو اسم پدرمو بزنم ؟ چون موقع اپلود فایل فقط گفته تصویر کارت ملی صاحل اشتراک نه صاحب خط ؟ ضمنا واسه سرعت بالاتر از 128 هم مدرک میخواد ؟ خودم بعید میدونم !!! فک کنم از قبل این فرم باقی مونده باشه و حذفش نکرده باشن !!! چون الان این داستانا دیگه تموم شده !
سرویس پایه چی بگیرم ؟ 2 گیگ 12 تومن 1 ماهه خوبه ؟

MMDFullHD
10-03-2017, 12:15
منم شهریارم مرکز شهدا الان شاتل دارم به نظرت های وب بگیرم ؟ بیشتر به خاطر فشفشه میخوام . سرویس پایه اون 2 گیگ یه ماهه رو بخرم بعدش فشفشه اضافه کنم ؟

من ک راضیم
صبانت داشتم اونم خوب بود کلا این سمتی ک هستیم هر سرویس دهنده عالیه:n31:
ولی به مصرف خودت نگاه کن تصمیم بگیر

George Shelly
10-03-2017, 12:23
من ک راضیم
صبانت داشتم اونم خوب بود کلا این سمتی ک هستیم هر سرویس دهنده عالیه:n31:
ولی به مصرف خودت نگاه کن تصمیم بگیر

آره شهریار عالیه ! عاشقشم ! xD
اکثر isp ها اینجا خوبن !
چند تا سوالم تو پست بالایی داشتم اونارم جواب بده لطفا !!!
چرا تو نقشه یه سری جاهه مثل شهریارو قرمز کرده ؟ محدودیت که نداره ؟
الان پینگت چنده ؟ سرعت صفحه ؟ من زیاد بازی انلاین انجام میدم میتونم با خرید اکانت کاهش پینگ حل کنم مشکلو اگر پینگم بد بود ولی امیدوارم خود سرویس پینگ خوبی داشته باشه ! این سوالم تو پست بالا هست ولی باز میپرسم ! سرویس پایه چی بخرم ؟

alinikoyi
10-03-2017, 12:26
من همون 70 گیگ رو میخوام میدونم برای کاربرای کم مصرف خیلی بد شده اما این 70 گیگ برای من خیلی خوبه! شاتل الان 1 ساله 100 گیگ رو میده 150 تومن ماه پیش فقط 150 تومن پول نتم شد واسه این 100 گیگ !!!!
راستی چند تا سوال دیگه هم دارم
خط تلفن به نام پدرمه بهتر نیست بزنم به نام خودم موقع ثبت نام ؟ مثلا هردو کادر صاحب خط و صاحب اشتراک رو اسم پدرمو بزنم ؟ چون موقع اپلود فایل فقط گفته تصویر کارت ملی صاحل اشتراک نه صاحب خط ؟ ضمنا واسه سرعت بالاتر از 128 هم مدرک میخواد ؟ خودم بعید میدونم !!! فک کنم از قبل این فرم باقی مونده باشه و حذفش نکرده باشن !!! چون الان این داستانا دیگه تموم شده !
سرویس پایه چی بگیرم ؟ 2 گیگ 12 تومن 1 ماهه خوبه ؟
نه لازم نیست خط منم به اسم پدرم ولی من اطلاعات خودمو آپلود کردم اون مدرکم که الکیه
ولی نظر منو بخواین شما صبر کن تا این طرح های جدید رو بده بعد بیا شاید حذف کرد و از اومدنت پشیمون شدی

MMDFullHD
10-03-2017, 12:49
آره شهریار عالیه ! عاشقشم ! xD
اکثر isp ها اینجا خوبن !
چند تا سوالم تو پست بالایی داشتم اونارم جواب بده لطفا !!!
چرا تو نقشه یه سری جاهه مثل شهریارو قرمز کرده ؟ محدودیت که نداره ؟
الان پینگت چنده ؟ سرعت صفحه ؟ من زیاد بازی انلاین انجام میدم میتونم با خرید اکانت کاهش پینگ حل کنم مشکلو اگر پینگم بد بود ولی امیدوارم خود سرویس پینگ خوبی داشته باشه ! این سوالم تو پست بالا هست ولی باز میپرسم ! سرویس پایه چی بخرم ؟

داداش اون واسه فورجی هست واسه اینترنت روستایاس
ن تو شهریار محدودیت نداره
الان پینگ فیکس رو 160 از8.8.8.8 هست 120 رو 4.2.2.2
سرعت لود صفحه هم عالیه
ولی واس گیم ریاد راضی نمیکتت
چون از داخل 30 میلی هست خیلی هست زیاده مخابرات تو اینجا عالیه پینگ تک رقمی هس از داخل جدیدا افتاده رو مسیری ک پینگ از داخل خارج عالی شده
بنظرم 2 گیگ یه ماهه با فشفشه هفتاد گیگ سرجمع شاید بشه 60 تومن با هزینه رانژه و مالیات

George Shelly
10-03-2017, 13:00
داداش اون واسه فورجی هست واسه اینترنت روستایاس
ن تو شهریار محدودیت نداره
الان پینگ فیکس رو 160 از8.8.8.8 هست 120 رو 4.2.2.2
سرعت لود صفحه هم عالیه
ولی واس گیم ریاد راضی نمیکتت
چون از داخل 30 میلی هست خیلی هست زیاده مخابرات تو اینجا عالیه پینگ تک رقمی هس از داخل جدیدا افتاده رو مسیری ک پینگ از داخل خارج عالی شده
بنظرم 2 گیگ یه ماهه با فشفشه هفتاد گیگ سرجمع شاید بشه 60 تومن با هزینه رانژه و مالیات

نه آخه زده بوده به دلیل محدودیت مخابرات تو توسعه زیرساخت ها تو بعضی مراکز مشکل داره ! 4g نبود !
الان من پینگم با شاتل 90 هست بعضی موقع ها هم مودمو ریست کنم یا برق بره میپره رو 140 در کل خوبه در این محدوده باشه !
مخابرات قبلا داشتم حال بهم زن بود !
حالا های وب میگیرم ببینم چی مشه !
الان جمعه ست به نظرت هزینه شو واریز کنم واسه فردا ؟
چون قبلش باید به شاتل بگم جمع کنه !

MMDFullHD
10-03-2017, 13:40
نه آخه زده بوده به دلیل محدودیت مخابرات تو توسعه زیرساخت ها تو بعضی مراکز مشکل داره ! 4g نبود !
الان من پینگم با شاتل 90 هست بعضی موقع ها هم مودمو ریست کنم یا برق بره میپره رو 140 در کل خوبه در این محدوده باشه !
مخابرات قبلا داشتم حال بهم زن بود !
حالا های وب میگیرم ببینم چی مشه !
الان جمعه ست به نظرت هزینه شو واریز کنم واسه فردا ؟
چون قبلش باید به شاتل بگم جمع کنه !
اول مطمعن شو تخلیه کامل شده
چون من از صبانت داشتم تخلیه زدم 1 هفته بعد ثبت نام واریز کردم رانژه نشد شکایت کردم سه شنبه زنگ زد گفت جمع اوری شده بعد شنبه باز ثبت کردم
پیش شمارتون 652x نیست مگه؟
من تست کردم محدودیت نداره
اگ الان بریزی ساعت 8 فردا صب نامه میره 10 11 رانژه میشه دوشنبه سه شنبه اس میاد برات وصل شده
الان دارم با 500 کیلو دانلود میکنم هم تو تل میچرخم هم وبگردی میکنم کم نمیاره
1 و نیم گیگ هم اول کاری میده

George Shelly
10-03-2017, 14:14
اول مطمعن شو تخلیه کامل شده
چون من از صبانت داشتم تخلیه زدم 1 هفته بعد ثبت نام واریز کردم رانژه نشد شکایت کردم سه شنبه زنگ زد گفت جمع اوری شده بعد شنبه باز ثبت کردم
پیش شمارتون 652x نیست مگه؟
من تست کردم محدودیت نداره

اگ الان بریزی ساعت 8 فردا صب نامه میره 10 11 رانژه میشه دوشنبه سه شنبه اس میاد برات وصل شده
الان دارم با 500 کیلو دانلود میکنم هم تو تل میچرخم هم وبگردی میکنم کم نمیاره
1 و نیم گیگ هم اول کاری میده

چرا شماره م پیش شماره ش همونه اره میدونم مشکلی نیست .
قردا باید اول به شاتل بگم جمع اوری رو بزنه بعد تو های وب ثبت نام کنه !
ولی های وب واسه من خوبه اما در عین حال یه بدی هم داره که شبانه نداره به جز مصرف روزم که 4 گیگ هست تقریبا شبانه هم زیاد استفاده می کنم تو شاتل چون من سرویسمو تو جشنواره گرفتم شبانه 2 تا 7 داره اما عملا از 4 تا 7 دانلود می که ول یبا این حال شبی میتونم 10 گیگ بگیرم .
الان اگه واریز کنم 18 تومن سرویس + هزیته رانژه فردا نامه میره بعد می بینه خطم تخلیه نیست برمیگرده و باید دوباره ثبت کنم ؟

MMDFullHD
10-03-2017, 15:30
چرا شماره م پیش شماره ش همونه اره میدونم مشکلی نیست .
قردا باید اول به شاتل بگم جمع اوری رو بزنه بعد تو های وب ثبت نام کنه !
ولی های وب واسه من خوبه اما در عین حال یه بدی هم داره که شبانه نداره به جز مصرف روزم که 4 گیگ هست تقریبا شبانه هم زیاد استفاده می کنم تو شاتل چون من سرویسمو تو جشنواره گرفتم شبانه 2 تا 7 داره اما عملا از 4 تا 7 دانلود می که ول یبا این حال شبی میتونم 10 گیگ بگیرم .
الان اگه واریز کنم 18 تومن سرویس + هزیته رانژه فردا نامه میره بعد می بینه خطم تخلیه نیست برمیگرده و باید دوباره ثبت کنم ؟

اره دیگ
صد درصد مطمعن شو تخلیه کرده شاتل اگ رانژه بمونه نامه برگشت میخوره
:n09:
اینطوری سرویست معلق میمونه باید زنگ بزنی ب پشتیبانی دوباره نامه روبفرستن

iman2919
10-03-2017, 22:16
های وب
سرعت بسته شده روی 8

طرف های وب نیایین که اعصاب براتون نمیذاره خیلی در طول روز بالا و پایین داره:n34:

George Shelly
10-03-2017, 22:29
های وب
سرعت بسته شده روی 8

طرف های وب نیایین که اعصاب براتون نمیذاره خیلی در طول روز بالا و پایین داره:n34:

چرا سرعت رو 500 کیلو هست ؟ مگه میشه انقدر افتضاح باشه ؟
از صبح تا الان میشه نوساناتشو بگی ؟

iman2919
10-03-2017, 22:47
چرا سرعت رو 500 کیلو هست ؟ مگه میشه انقدر افتضاح باشه ؟
از صبح تا الان میشه نوساناتشو بگی ؟

کلا داغون هست صبح تا ساعت 10 سرعت تا 6 مگ هست از ساعت 11 صبح تا 6 بعدظهر تا 4 مگ و از 6 بعدظهر تا 12 شب به زور به 2 مگ برسه
اصلا ثابت نیست نه پینگ و نه سرعت :n24:

بعضی شب ها بازی کلش رویال نمیتونه بیاره و تلگرام یک کلیپ 3 مگ 5 دقیقه طول میکشه لود بشه:n02:

البته بیشتر فقط از ساعت 6 عصر تا 12 شب مشکل داره و باقیه روز قابل تحمل هست:n27:

iman2919
10-03-2017, 22:50
سرعت بسته شده روی 8 مگابیت
سرور داخل
همین الان:n02:

George Shelly
10-03-2017, 23:03
سرعت بسته شده روی 8 مگابیت
سرور داخل
همین الان:n02:

باورم نمیشه انقدر داغون چجوری اخه ممکنه ! اونم با سرور داخل !!! مطمئنی همه چی اوکیه ؟ زنگ نزدی بهشون ؟
من اخه شهریارم اینجا کلا همه ای اس پی ها خوبن با اینکه شهریارم خیلی شلوغه ولی خوب بهتر از جاهای دیگه ست !

iman2919
10-03-2017, 23:11
باورم نمیشه انقدر داغون چجوری اخه ممکنه ! اونم با سرور داخل !!! مطمئنی همه چی اوکیه ؟ زنگ نزدی بهشون ؟
من اخه شهریارم اینجا کلا همه ای اس پی ها خوبن با اینکه شهریارم خیلی شلوغه ولی خوب بهتر از جاهای دیگه ست !

اره زنگ زدم زیاد و میخوام تخلیه کنم فایده نداره
اینم تست تک کانکشن
همین الان ساعت 23/07
باید بحالم گریه کنید با این نت :n02:
فکر کن با این سرعت تک کانکشن یک کلیپ 5 مگ بخوای توی تلگرام باز کنی:n08:

iman2919
11-03-2017, 08:54
اینم تست ساعت 8/45 دقیقه صبح

با تست دیشب مقایسه کنید ببینید چقدر های وب ( در طول روز ) نوسان داره :n08:

از من میشنوید سراغ های وب نیان که اعصاب براتون نمیذاره

اینم تست تک کانکشن که 10 برابر شب ها صبح سرعت داره ولی از ساعت 6 عصر تا 12 شب میشه همون تست قبلی که گذاشتم:n34:

اینم پینگ 4.2.2.4

از این کامل تر دیگه نمیشد راهنمایی کنم:n31:

George Shelly
11-03-2017, 10:43
آخه بستگی به مرکز هم داره ولی در کل های وب اشغاله شکی نیست ! اما شاتل هم بسته هاش دیگه تخفیف سابق رو نداره ! منم هیچی اصلا دانلود ندارم در طول روز یعنی به طور مستقیم دانلود ندارم ولی زیاد میرم یوتیوب راحت 4 گیگ استفاده میشه در روز ! برای من شاتل مناسب نیست ولی همه جوره اوکیه شاتل !!!!!!

rahman0158
11-03-2017, 16:40
بسته های مضخرف جدید های وب

George Shelly
11-03-2017, 17:24
تو سایتش چرا چیزی نیست پس رحمان ؟ اینا همونایی بودن که قرار بود 15 اسفند معرفی کنه ؟

hellbrain666
11-03-2017, 19:28
الان های وب فقط همین 4 پلن رو داره؟ فقط 1 تا 8 مگابیت ماهانه؟

بعد چرا 50 گیگ 100 تومنه ولی فشفشه اونم یکماهه 70 گیگ 40 تومن؟

AnonymousX
11-03-2017, 19:53
سمت های وب نرید که افتضاحه من خریدم همون هفته اول تخلیه کردم نوسان سرعت بسیار زیاده پینگ بالا و تایم اوت زیاد از ویژگی های نت های وبه ...
موقع تخلیه هم اذیتتون میکنن حواستون باشه فریب این مارمولکا رو نخورید
============
هیچ ارزانی بی دلیل نیست ...

MMDFullHD
12-03-2017, 01:48
:n03: 10 گیگ رو چرا گرون تر کردن ؟
بر پدرشون
قبلن ۷.۵ بوده ها
خدا کنه این فشفشه یه روزه رو ور نداره ی سری روزا مهمون میاد و شخصا دانلود دارم خیلی بکار میاد
یا یه روزه ۱۰ گیگ ۵ تومن بذاره هم عالیه

.Ashkan.
12-03-2017, 13:15
هر گیگابایت اینترنت از ۳۶۰۰ تومان به ۱۴۰۰ تومان رسید

معاون وزیر ارتباطات:
نرخ موثر یک گیگابایت اینترنت بر مبنای تکنولوژی ADSL که در سال ۹۲، سه هزار و ۶۰۰ تومان محاسبه می شد امروز به ۱۴۰۰ تومان رسیده است

MMDFullHD
12-03-2017, 15:24
پنل هم قربونش برم دیگ نمیره تو
دسترسی به یکی از سرورها برقرار نشد

rahman0158
12-03-2017, 15:31
عجب مارمولکیه این های وب 10 گیگ 7 روزه رو زده 7500 ولی تو پنل 8500 :n24:

hamidrezavictor
12-03-2017, 18:27
پنل هم قربونش برم دیگ نمیره تو
دسترسی به یکی از سرورها برقرار نشد

برای من هم همینجوری شد الان که نگاه کردم حجم ماهیانه م منفی 2500 شده :|

zigzaag
12-03-2017, 18:32
10 گیگ رو 1000 تومن گرون کرده و دیگه نمیصرفه واقعا متاسفم

George Shelly
12-03-2017, 18:52
70 گیگ که تغییری نکرده ؟

sima_6600
12-03-2017, 20:50
این هم یک تست پینگ از های وب فقط ببین پینگ داخلی چی هست دیگه بقیش بماند

Memonex
12-03-2017, 21:06
هر گیگابایت اینترنت از ۳۶۰۰ تومان به ۱۴۰۰ تومان رسید

معاون وزیر ارتباطات:
نرخ موثر یک گیگابایت اینترنت بر مبنای تکنولوژی ADSL که در سال ۹۲، سه هزار و ۶۰۰ تومان محاسبه می شد امروز به ۱۴۰۰ تومان رسیده است

چرا جو میدن کجا رسید به 1400 :| یه مشت دری وری تحویل ادم میدن