PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Hiweb / شرکت های وب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

rahman0158
24-08-2016, 10:39
دوستان یه سوال دارم . من الان سرویس 8 مگ یک ساله دارم . شش ماهش مونده هنوز . اگه بخوام همین الان سرویسم رو به 16 مگ تبدیل کنم ( می خوام یک ماهه بگیرم امتحان کنم ببینم سرعتش چطوریه ) .سوالم اینه آیا فوری سرعتم تبدیل میشه خود های وب سریع کاراشو انجام میده یا یکی دو روز اینترنتم کلا قطع میشه تا بخواد دوباره سرویس 16 مگ رو برام وصل کنن ؟ کسی چیزی می دونه؟ :n37::n36:

راستی تو پنل کاربریم هم یه گزینه اومده : ابطال سرویس فعلی و انتخاب بسته جدید .واسه شما هم این طوری شده؟
سلام ابطال سرویس بزنی سرویس یک سالت میپره بعدش سرویس 16 مگ گرفتی زنگ بزن پشتیبانی بگو خط رو 16 مگ ببندن برات همین

EhsanCPU
24-08-2016, 10:48
دوستان یه سوال دارم . من الان سرویس 8 مگ یک ساله دارم . شش ماهش مونده هنوز . اگه بخوام همین الان سرویسم رو به 16 مگ تبدیل کنم ( می خوام یک ماهه بگیرم امتحان کنم ببینم سرعتش چطوریه ) .سوالم اینه آیا فوری سرعتم تبدیل میشه خود های وب سریع کاراشو انجام میده یا یکی دو روز اینترنتم کلا قطع میشه تا بخواد دوباره سرویس 16 مگ رو برام وصل کنن ؟ کسی چیزی می دونه؟ :n37::n36:

راستی تو پنل کاربریم هم یه گزینه اومده : ابطال سرویس فعلی و انتخاب بسته جدید .واسه شما هم این طوری شده؟
اگه خواستی از سرویس جدید 16 مگ استفاده کنی باید حجم های باقیمانده سرویس 8 مگ را استفاده کنی تا 0 بشه والی همش میسوزه بعدش از گزینه ابطال سرویس فعلی و انتخاب بسته جدید راحت میتونی 16 مگ خریداری کنی و به پشتیبانی بگی خطت را روی 16 ببندن این هم فقط چند ثانیه زمان میبره

hmz2016
24-08-2016, 11:00
سلام ابطال سرویس بزنی سرویس یک سالت میپره بعدش سرویس 16 مگ گرفتی زنگ بزن پشتیبانی بگو خط رو 16 مگ ببندن برات همین

ها این که می دونم سرویس 8 مگم می پره. . مساله واسه من همین سریع تبدیل شدن به 16 مگ هست و گرنه مشکل دیگه ای ندارم . امروز مثل این که روز خوب های وب هست . اگه چشمش نزنم . مثل توپ سرعت عالیه ! :n09:

راستی هزینه ای نداره این کار؟ همین تبدیل سرعت رو میگم؟

hmz2016
24-08-2016, 11:03
اگه خواستی از سرویس جدید 16 مگ استفاده کنی باید حجم های باقیمانده سرویس 8 مگ را استفاده کنی تا 0 بشه والی همش میسوزه بعدش از گزینه ابطال سرویس فعلی و انتخاب بسته جدید راحت میتونی 16 مگ خریداری کنی و به پشتیبانی بگی خطت را روی 16 ببندن این هم فقط چند ثانیه زمان میبره

والله باقیمونده سرویسم چند ماهه تموم شده الان فشفشه 50 گیگ می خرم . مساله برای من سرعت بالاتر هست. به خصوص تو خونه ما که هفت هشت تا موبایل و تبلت به اینترنت وصله . بعضی وقتا سرعت حسابی میاد پایین . حساب کن مثلا 6 نفری در آن واحد بخوان یه فایل هر چند کم حجم رو دانلود کنن. :n02:

بیش تر تو فکر اینم سرعت دانلودش رو امتحان کنم ببینم چقدره :n02:

rahman0158
24-08-2016, 11:09
والله باقیمونده سرویسم چند ماهه تموم شده الان فشفشه 50 گیگ می خرم . مساله برای من سرعت بالاتر هست. به خصوص تو خونه ما که هفت هشت تا موبایل و تبلت به اینترنت وصله . بعضی وقتا سرعت حسابی میاد پایین . حساب کن مثلا 6 نفری در آن واحد بخوان یه فایل هر چند کم حجم رو دانلود کنن. :n02:

بیش تر تو فکر اینم سرعت دانلودش رو امتحان کنم ببینم چقدره :n02:
قبلش یه عکس از ریت خط و snr مودم بزار ببینیم خطط میکشه برای 16 یا نه

amirbrad
24-08-2016, 11:23
من چون خطم تا 16 نمیکشه نمیدونم الان که 16 گرفتم خط 16 بسته شده یا 8 قبلی ، یعنی دوستان میفرماین باید زنگ زد 16 تنظیم کنن اینطوری که سرویس جدید خریداری نشده همون 8 دینامیت تمدید شده که؟!
کسی از دوستان قدیمی تا حالا سرویس جدید خریده که اتومات بره رو 16؟

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

rahman0158
24-08-2016, 11:27
من چون خطم تا 16 نمیکشه نمیدونم الان که 16 گرفتم خط 16 بسته شده یا 8 قبلی ، یعنی دوستان میفرماین باید زنگ زد 16 تنظیم کنن اینطوری که سرویس جدید خریداری نشده همون 8 دینامیت تمدید شده که؟!
کسی از دوستان قدیمی تا حالا سرویس جدید خریده که اتومات بره رو 16؟

اتومات نمیره دوست عزیز باید زنگ بزنی برات دستی رو 16 ست کنن

hmz2016
24-08-2016, 12:01
با پشتیبانی صحبت کردم . میگه درجا اینترنتت تبدیل میشه به 16 مگ . یک ساله هم داره . والله 6 ماه از زمان اینترنتم مونده ولی به حال من فرفی نمی کنه چون مرتب فشفشه دارم می خرم . حجم

باقیمانده ای ندارم که نگرانش باشم.

می زنمش تبدیل به 16 گیگ می کنمش . ببینم چه قدر فرق می کنه بینشون !! :n13::n01:

hmz2016
24-08-2016, 12:02
قبلش یه عکس از ریت خط و snr مودم بزار ببینیم خطط میکشه برای 16 یا نه

این چیزا رو از کجا باید پیدا کنم ؟ تو خود پروفایلم تو سایت های وب منظورته؟

megax
24-08-2016, 12:07
این وضعیت نت منه به نظرت چطوره ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای سرور داخلی خوبه ، اما اصل کاری تست با سرور خارجی یه که های وب جالب عمل نمی کنه. ( داون استریم خط تون روی چند مگ ئه ؟ )
سرعت تک کانکشن در اغلب ساعات روز داغونه!

این سرعت دانلود من با داون استریم 16 است :

من از وقتی مودم 4G گرفتم ، تقریبا از های وب استفاده نمی کنم ، این سرعت دانلود 4G ایرانسل ئه :

alone_boy
24-08-2016, 12:27
سلام
جریان این سرویس های نامحدود چیه؟
اگه نامحدوده پس چرا حجمشو زیرش نوشته؟!

EhsanCPU
24-08-2016, 12:41
برای سرور داخلی خوبه ، اما اصل کاری تست با سرور خارجی یه که های وب جالب عمل نمی کنه. ( داون استریم خط تون روی چند مگ ئه ؟ )
سرعت تک کانکشن در اغلب ساعات روز داغونه!

این سرعت دانلود من با داون استریم 16 است :

من از وقتی مودم 4G گرفتم ، تقریبا از های وب استفاده نمی کنم ، این سرعت دانلود 4G ایرانسل ئه :

قبلا روی 4 بود به پشتیبانی گفتم گذاشت روی 12

hmz2016
24-08-2016, 13:07

amir_t6262
24-08-2016, 13:48
با پشتیبانی صحبت کردم . میگه درجا اینترنتت تبدیل میشه به 16 مگ . یک ساله هم داره . والله 6 ماه از زمان اینترنتم مونده ولی به حال من فرفی نمی کنه چون مرتب فشفشه دارم می خرم . حجم

سلام دوست عزیز.
شما تماس گرفتی؟
تغییر دادند؟

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز.
شما تماس گرفتی؟
تغییر دادند؟

hmz2016
24-08-2016, 13:58
سلام دوست عزیز.
شما تماس گرفتی؟
تغییر دادند؟

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز.
شما تماس گرفتی؟
تغییر دادند؟

تماس نگرفتم . پشتیبانی اینترنتی بود .دیگه گرفتار مشغولی تلفن و تو صف موندن و هزینه تلفن هم نیستی . پای کامپیوتر خودش اومد اول واسه تست سرعتمو به 16 مگ تبدیل کرد یه چند دقیقه دانلود کردم با سرعت 16 . بعدش چون راضی بودم سریع خودشون به 16 مگ تبدیل کردن سرویسمو . سرویس قبلیم حذف شد اون 8 مگ . به جاش یک ماهه گرفتم 16 مگ

ده دقیقه ای کاراش انجام شد . الان هم 16 مگ گرفتم .

الان پشتیبانیش سر همون فشفشه های باقیمونده از سرویس قبلیم بهم گفت که میشه فشفشه هات برگرده ولی بعد از پایان این سرویس 16 مگ که گرفتی . تازه بعدشم اگه برگرده با همون سرعت 8 مگهست که قبلا استفاده می کردی . منم گفتم که این طوری ارزش نداره !!

amir_t6262
24-08-2016, 14:08
تماس نگرفتم . پشتیبانی اینترنتی بود .دیگه گرفتار مشغولی تلفن و تو صف موندن و هزینه تلفن هم نیستی . پای کامپیوتر خودش اومد اول واسه تست سرعتمو به 16 مگ تبدیل کرد یه چند دقیقه دانلود کردم با سرعت 16 . بعدش چون راضی بودم سریع خودشون به 16 مگ تبدیل کردن سرویسمو . سرویس قبلیم حذف شد اون 8 مگ . به جاش یک ماهه گرفتم 16 مگ

ده دقیقه ای کاراش انجام شد . الان هم 16 مگ گرفتم .

الان پشتیبانیش سر همون فشفشه های باقیمونده از سرویس قبلیم بهم گفت که میشه فشفشه هات برگرده ولی بعد از پایان این سرویس 16 مگ که گرفتی . تازه بعدشم اگه برگرده با همون سرعت 8 مگهست که قبلا استفاده می کردی . منم گفتم که این طوری ارزش نداره !!

الان از سرویس 8 مگ چقدر مانده بود؟
این وسط اختلاف هزینه ای نداره؟
سرعت دانلود چقدر تفاوت داره؟

hmz2016
24-08-2016, 14:58
اگه نگاه کنی تو چند پست قبل تر گفته بودم . شش ماه از اینترنتم مونده بود . هیچ هزینه ای نداشت . فقط تبدیل کرد و بعدش یک ماهه با سرعت 16 مگ خریدم . گفتم اول یک ماهه بخرم بعد اگه خوب بودماه به ماه تمدید کنم . راستش این مشکلات اخیر های وب منو دو دل کرده دیگه دستم نمی جنبه یک سال تمدید کنم . ماه به ماه تمدید می کنم که اگه یه وقت اوضاع نتش خراب شد دیگه ناراحت نباشم که چند ماه دیگه ارم از سرویسم.راحت تخلیه کنم .

سرعت دانلود دیگه نهایتش هست . به قول خود اپراتور خط من کیفیتش خیلی خوب و عالی هست. خودشون تعجب می کنن از کیفیتش . تونستم با سرعت 1.4 مگ دانلود کنم یه فایل رو ( نهایت سرعتی که تونستم ببینم) . . الان هم که وی پی ان روشنه حداقل سرعتم 700 کیلو بایته. بدون وی پی ان هم سرعت دانلود زیر 900 اصلا نمیاد دیگه !!! فعلا که اوضاع خوبه . ببینیم واسه چند روز دبگه هم همین طور می مونه یا نه که با توجه به تجربیاتم تو این سه سال از های وب خیلی امید کمی دارم همین طوری بمونه !!! :n37::n36:

hmz2016
24-08-2016, 16:26
اینم سرعت دانلود . امتحان دوباره !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rahman0158
24-08-2016, 16:32
اینم سرعت دانلود . امتحان دوباره !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام یه عکس از استاتوس مودم بزار خط تا چند مگ آپ شده برای مودم سرعتتون باید تا 2 مگابایت بیاد بالا برای سرویس 16 مگ

amin885
24-08-2016, 16:34
اینم سرعت دانلود . امتحان دوباره !!

در مورد پست بالا چند نکته
اول اینکه 16 مگ منظور 16 مگا بیت هست که هر موقع خط شما روی 10 مگابیت کشش داشته باشه اون موقع حدود 1 مگ بر ثانیه با دانلود منیجر میتونید دانلود داشته باشید.
پس اول باید بری توی تظیمات مودم و نگاه کنید خطتون اینقدر کشش داشته باشه که نوشته شده باشه دیتا ریت

Data Rate

:

16144

بعد اگر دیتا ریت توی تنظیمات مودم بالای 16 هزار بود اون موقع میتونید همین لینک رو با 16 مگا بیت که یه چیزی حدود 1.6 مگ الی 2 مگ بر ثانیه هست با دانلود منیجر دانلود کنید

نکته: اکثر کسایی که مسافت زیادی تا مخابرات دارن بیشتر از 1 کیلومتر مسافت خطشون در بهترین حالت 10 مگابیت کشش داره و چنانچه فاصله کمی تا مخابرات داشته باشید و همچنین نویزی روی خطتون نباشه اون موقع اگر 16 مگابیت رو ساپورت کنه میتونید با 16 مگابیت دانلود کنید.

hmz2016
24-08-2016, 16:46
در مورد پست بالا چند نکته
اول اینکه 16 مگ منظور 16 مگا بیت هست که هر موقع خط شما روی 10 مگابیت کشش داشته باشه اون موقع حدود 1 مگ بر ثانیه با دانلود منیجر میتونید دانلود داشته باشید.
پس اول باید بری توی تظیمات مودم و نگاه کنید خطتون اینقدر کشش داشته باشه که نوشته شده باشه دیتا ریت

Data Rate

:

16144

بعد اگر دیتا ریت توی تنظیمات مودم بالای 16 هزار بود اون موقع میتونید همین لینک رو با 16 مگا بیت که یه چیزی حدود 1.6 مگ اای 2 مگ بر ثانیه هست با دانلود منیجر دانلود کنید

نکته: اکثر کسایی که مسافت زیادی تا مخابرات دارن بیشتر از 1 کیلومتر مسافت خطتشون در بهترین خالت 10 مگابیت کشش داره و چنانچه فاصلهه کمی تا مخابرات داشته باشید و همچنین نویزی روی خطتون نباشه اون موقع اگر 16 مگابیت رو ساپورت کنه میتونید با 16 مگابیت دانلود کنید.

1- منظورم از سرعت همون 16 مگا بیت یود دیگه حوصله نوشتن بیتشو ندارم . توزبون راحت تر می چرخه 16 مگ :n02: سرعت یک مگ و چهار صد هم رسید سرعت دانلود تو اینترنت دانلود منجر

2- بله . با پشتیبانی که چت کردم فهمیدم کجا هست خودش راهنمایی کرد. الان دقیقا SNR DOWNLOAD روی 172 و SNR UPLOAD روی 282 هست .

این ریت خط و اون SNR مودم رو تو مودم کدوم قسمت باید پیدا کنم ؟

ir.ghost
24-08-2016, 17:28
بهترین کار اینکه اینترنت وایرلس بگیرید پهناباند بهتری در اختیارتون میزارن من خودم 3تا 32مگ دارم

k1ozil
24-08-2016, 17:58
دوستان بنظرم های وب رو جمع کنید
سرویس شاتل امروز وصل شد کیفیتش خیلی عالیه
بنظرم اولویتتون به ترتیب شاتل پارس صبانت باشه اگه کسی منطقش این 3 تا شرکت پورت خالی داشت حتما بره
*اگه شبانه هم دانلود دارید صبحانت صبا خوبه شبی 1.5 2 گیگ بعد از محدودیت میده

hmz2016
24-08-2016, 18:38
بنظرم اولویتتون به ترتیب شاتل پارس صبانت باشه اگه کسی منطقش این 3 تا شرکت پورت خالی داشت حتما بره

بدبختی خدا تو سر استان بوشهر زده انگار. این همه پول نفت و گازشو می برن دولت های مختلف . حاضر نیستن به این شرکتای اینترنتی بگن غیر از خود شهر بوشهر و 30 کیلومتریش بقیه جاهای استان رو پوشش بدن :n28::n27:

صبا نت و شاتل و پارس فقط تو خود بوشهر . مجبوری دارم با های وب کنار میام . البته امروز که 16 مگ گرفتم بد نیست ولی صد در صد مطمئنم این سرویسشم چند روز دیگه به گند کشیده میشه .

فقط همون پیشگامان هست .انگار باید دوباره برگردم اون جا . :n36::n37:

k1ozil
24-08-2016, 18:43
بدبختی خدا تو سر استان بوشهر زده انگار. این همه پول نفت و گازشو می برن دولت های مختلف . حاضر نیستن به این شرکتای اینترنتی بگن غیر از خود شهر بوشهر و 30 کیلومتریش بقیه جاهای استان رو پوشش بدن :n28::n27:

صبا نت و شاتل و پارس فقط تو خود بوشهر . مجبوری دارم با های وب کنار میام . البته امروز که 16 مگ گرفتم بد نیست ولی صد در صد مطمئنم این سرویسشم چند روز دیگه به گند کشیده میشه .

فقط همون پیشگامان هست .انگار باید دوباره برگردم اون جا . :n36::n37:
کلا در حق استانای جنوبی ظلم میشه !

ir.ghost
24-08-2016, 19:12
چیزی به اسم پورت خالی توی ISP ها نداریم
ISP ها هیچ وقت سرعت رو لیمیت نمیکنن چون درامدشون از خرید ترافیک هست هر 1mbps که شرکت از زیرساخت میگیره حدود 120-150 (خرید عمده) پاش میوفته
شرکت های اینترنت شیرینگ زیادی دارند چون چیزی به اسم خواب مشتری وجود داره و مشتری دائم از اینترنتش استفاده کامل نمیکنه
یکی از ISP ها که حضور داشتم 100mbps رو برای 4000تا یوزر توی یک مرکز مخابرات گذاشته بود

k1ozil
24-08-2016, 19:18
چیزی به اسم پورت خالی توی ISP ها نداریم
ISP ها هیچ وقت سرعت رو لیمیت نمیکنن چون درامدشون از خرید ترافیک هست هر 1mbps که شرکت از زیرساخت میگیره حدود 120-150 (خرید عمده) پاش میوفته
شرکت های اینترنت شیرینگ زیادی دارند چون چیزی به اسم خواب مشتری وجود داره و مشتری دائم از اینترنتش استفاده کامل نمیکنه
یکی از ISP ها که حظور داشتم 100mbps رو برای 4000تا یوزر توی یک مرکز مخابرات گذاشته بود

ک چ؟
ارتباطش با پست درک نمیکنم

ehsan_iace
24-08-2016, 21:48
دوستان بنظرم های وب رو جمع کنید سرویس شاتل امروز وصل شد کیفیتش خیلی عالیه بنظرم اولویتتون به ترتیب شاتل پارس صبانت باشه اگه کسی منطقش این 3 تا شرکت پورت خالی داشت حتما بره *اگه شبانه هم دانلود دارید صبحانت صبا خوبه شبی 1.5 2 گیگ بعد از محدودیت میدهچه سرعتی خریدی و چه سرعتی دارند بهت میدهند؟

k1ozil
24-08-2016, 21:50
چه سرعتی خریدی و چه سرعتی دارند بهت میدهند؟

جشنواره 60 گیگ سالانه
روی 4 مگ بسته شده بیشتر نویز میفته
تستاش رو تاپیک شاتل گذاشتم میتونی ببینی

EhsanCPU
25-08-2016, 20:09

ehsan_iace
25-08-2016, 21:35

فقط برای مشترکین تهرانی است

MOHAMMAD__REZA
26-08-2016, 11:19
دوستان تو منطقه ما که فقط های وب و مخابرات و آسیاتک سرویس میدن و خیلی کم از اینترنت استفاده میشه چه سرویسی بهتره؟آسیاتک رو کلا بی خیال چون گرون میده ولی این طوفان های وب خیلی باحال به نظر میاد اگه نظرات شما نبود تا الان گرفته بودمش.تا جایی که می دونم توی منطقه ما همه اونایی که نت دارن از مخابرات گرفتن و های وب اینجا کلا خالیه.توی جاهای خالی هم این قطعی هایی که میگین هست یا نه؟چند وقت یه بارن و چه ساعاتی از روز؟لطفا جواب بدین

EhsanCPU
26-08-2016, 11:54
نمیشه با قطعیت گفت
به نظر من 1 ماه به صورت آزمایشی سرویس بگیرید و خودتون تصمیم گیری کنید ...

hmz2016
26-08-2016, 14:06
دوستان تو منطقه ما که فقط های وب و مخابرات و آسیاتک سرویس میدن و خیلی کم از اینترنت استفاده میشه چه سرویسی بهتره؟آسیاتک رو کلا بی خیال چون گرون میده ولی این طوفان های وب خیلی باحال به نظر میاد اگه نظرات شما نبود تا الان گرفته بودمش.تا جایی که می دونم توی منطقه ما همه اونایی که نت دارن از مخابرات گرفتن و های وب اینجا کلا خالیه.توی جاهای خالی هم این قطعی هایی که میگین هست یا نه؟چند وقت یه بارن و چه ساعاتی از روز؟لطفا جواب بدین

داداش همون طور که دوستمون گفته تا امتحان نکنی خودت متوجه نمیشی. حالا هر چی ما بگیم ممکنه تو یه برداشت دیگه ای بکنی . یه ماه به صورت آزمایشی اینترنت های وب رو استفاده کن تا خودت خوب و بد اینترنت های وب رو بدونی.

من سه سال هست که از های وب استفاده می کنم . سرویس 8 مگ یک ساله. ( همین طرح طوفان که شما میگی رو استفاده می کنم) تو دو سال اول به اون صورت اعصاب خوردی و قطعی و نوسان سرعت نداشتم. قطعی یا نوسان بود ولی نه به این شدت الان. تو این یک سال آحر خلاصه کلام این که پدرمو درآورده به خاطر یا قطع و وصلی های الکی مثلا ده دقیقه در روز بگیر تا دو سه ساعت و نهایتش دو بار به صورت 48 ساعته قطع شد . همش هم بهونه می آوردن واسه تعمیرات و سرویس دهی بهتر و فلان و بهمان یا بهونه جدیدی که یاد گرفتن همش میگن مشکل از مخابرات منطقه خودتونه. یه بار نبود که مشکل از خودشون باشه.:n34:

جدای از این ها، مثلا سرعتت فیکس رو 900 کیلو بایت هست یه دفعه زرتی میاد رو 400 تا 500 بعضی وقتا زیر 100 هم می رسه . بدون هیچ دلیل خاصی بعدش دوباره درست میشه . دقیقا مثل النا . تا یک ساعت قبل سرعت از یک مگ کم تر نبود . ولی النا یک ساعته رفته سرعت رو 400 کیلو !!

من دو سه روزه سرویس 16 مگ خریدم . نهایت سرعت دانلودم رو 1.4 مگ می رسه یه دفعه زرتی میاد پایین رو 400 یا 300 کیلو . دقیقا مثل الان که دارم این پیام رو می نویسم . تا 10 دقیقه قبل سرعت دانلودم اوکی بود ولی الان این طوریه . صبحا سرعت عالیه . چون کاربرا معمولا هنوز نیومدن پای کامپیوتر و...:n09::n02:

در یک کلام اینترنتش به قول بچه ها گفتنی اصلا پایداری نداره . پایدایش صفر یا زیر صفر . آرزو به دل موندم واسه بعد از ظهرا سرعت دانلودم از 700 نیاد پایین تر .

در کل اگه بخوای حساب کنی از ساعت 1 یا 2 بعد از ظهر افت سرعت وجود داره که ساعت 4 یا 5 درست میشه . البته نه اون افت سرعتی که فکرشو بکنی. منظورم بیش تر تو همین دانلود و این جور چیزاست.این چیزی که میگم تجربه 3 ساله خودم هست با های وب . بعدش سرعت درست میشه .مگه این که مشکل خیلی بزرگتری باشه.

البته همون طور که گفتم تو منطقه ای که من هستم این طوریه .شاید برای دوستان اوضاع کمی فرق کنه.

alinikoyi
26-08-2016, 18:00
درود
دوستان من بسته طوفان دارم اخرای هر ماه وقتی چند گیگ از اینترنتم مونده میخوام دانلود کنم اینقدر قطع و وصل میشه که اخرش نمیتونم همه حجم باقی مونده مو دانلود کنم و میسوزه خواستم بدونم شما هم همین مشکل رو دارین؟؟؟

حیف که هنوز 6ماه از سرویسم مونده وگرنه تخلیه میکردم

فرستاده شده از H60-L04ِ من با Tapatalk

MOHAMMAD__REZA
26-08-2016, 20:34
نمیشه با قطعیت گفت به نظر من 1 ماه به صورت آزمایشی سرویس بگیرید و خودتون تصمیم گیری کنید ...

داداش همون طور که دوستمون گفته تا امتحان نکنی خودت متوجه نمیشی. حالا هر چی ما بگیم ممکنه تو یه برداشت دیگه ای بکنی . یه ماه به صورت آزمایشی اینترنت های وب رو استفاده کن تا خودت خوب و بد اینترنت های وب رو بدونی.من سه سال هست که از های وب استفاده می کنم . سرویس 8 مگ یک ساله. ( همین طرح طوفان که شما میگی رو استفاده می کنم) تو دو سال اول به اون صورت اعصاب خوردی و قطعی و نوسان سرعت نداشتم. قطعی یا نوسان بود ولی نه به این شدت الان. تو این یک سال آحر خلاصه کلام این که پدرمو درآورده به خاطر یا قطع و وصلی های الکی مثلا ده دقیقه در روز بگیر تا دو سه ساعت و نهایتش دو بار به صورت 48 ساعته قطع شد . همش هم بهونه می آوردن واسه تعمیرات و سرویس دهی بهتر و فلان و بهمان یا بهونه جدیدی که یاد گرفتن همش میگن مشکل از مخابرات منطقه خودتونه. یه بار نبود که مشکل از خودشون باشه.:n34:جدای از این ها، مثلا سرعتت فیکس رو 900 کیلو بایت هست یه دفعه زرتی میاد رو 400 تا 500 بعضی وقتا زیر 100 هم می رسه . بدون هیچ دلیل خاصی بعدش دوباره درست میشه . دقیقا مثل النا . تا یک ساعت قبل سرعت از یک مگ کم تر نبود . ولی النا یک ساعته رفته سرعت رو 400 کیلو !!من دو سه روزه سرویس 16 مگ خریدم . نهایت سرعت دانلودم رو 1.4 مگ می رسه یه دفعه زرتی میاد پایین رو 400 یا 300 کیلو . دقیقا مثل الان که دارم این پیام رو می نویسم . تا 10 دقیقه قبل سرعت دانلودم اوکی بود ولی الان این طوریه . صبحا سرعت عالیه . چون کاربرا معمولا هنوز نیومدن پای کامپیوتر و...:n09::n02:در یک کلام اینترنتش به قول بچه ها گفتنی اصلا پایداری نداره . پایدایش صفر یا زیر صفر . آرزو به دل موندم واسه بعد از ظهرا سرعت دانلودم از 700 نیاد پایین تر .در کل اگه بخوای حساب کنی از ساعت 1 یا 2 بعد از ظهر افت سرعت وجود داره که ساعت 4 یا 5 درست میشه . البته نه اون افت سرعتی که فکرشو بکنی. منظورم بیش تر تو همین دانلود و این جور چیزاست.این چیزی که میگم تجربه 3 ساله خودم هست با های وب . بعدش سرعت درست میشه .مگه این که مشکل خیلی بزرگتری باشه.البته همون طور که گفتم تو منطقه ای که من هستم این طوریه .شاید برای دوستان اوضاع کمی فرق کنه.
خودمم می خواستم همین کار رو بکنم.این افت سرعتی که شما میگین ممکنه به خاطر این باشه که اون موقع اونایی که تو منظقتون های وب دارن از نت استفاده می کنن و برای ما که متروکس افت نداشته باشه.قطعی هاش هم از اون چیزی که کاربرای دیگه میگن کمتره.سرعتش از 100 کیلوئه تا 900؟!پس این که گفته چیه؟
حداقل سرعت ۱Mbps می‌باشد. سرعت اتصال نهایی با توجه به سرویس انتخابی و بر اساس کیفیت خط تلفن و فاصله شما تا مرکز مخابراتی معین خواهد شد.حالا من لازم ندارم حتما سرعتم بالای یه مگ باشه ولی چون خودشون گفنن میگم.یه سوالمو جواب ندادین.این ده دقیقه تا دو سه ساعتی که میگی بیشتر چه موقع هایی هست؟هر روز همین طوریه؟

amir_t6262
26-08-2016, 21:05
دوستان این پشتیبانی آنلاین های وب چطوری فعال میشه؟

alireza20202003
26-08-2016, 21:34
خودمم می خواستم همین کار رو بکنم.این افت سرعتی که شما میگین ممکنه به خاطر این باشه که اون موقع اونایی که تو منظقتون های وب دارن از نت استفاده می کنن و برای ما که متروکس افت نداشته باشه.قطعی هاش هم از اون چیزی که کاربرای دیگه میگن کمتره.سرعتش از 100 کیلوئه تا 900؟!پس این که گفته چیه؟حالا من لازم ندارم حتما سرعتم بالای یه مگ باشه ولی چون خودشون گفنن میگم.یه سوالمو جواب ندادین.این ده دقیقه تا دو سه ساعتی که میگی بیشتر چه موقع هایی هست؟هر روز همین طوریه؟

دوست عزیز تضمین سرعت ۱ مگابیت برابر با ۱۲۸ کیلوبایته و کمتر از اون رو می تونید شاکی بشید البته فقط از اینترانت داخل ایران وگرنه سرور خارجی مثل تلگرام، اینستا، بازی آنلاین، اپ استور، گوگل پل و کلا هر نوع تک کانکشن که ۲۰ - ۳۰ هست هر شب. افت سرعت های وب فراگیر بوده و ربطی به منطقه نداره اما قطعی کامل ربط به منطقه و شهر و ... داره. افت سرعت های وب در ساعات اوج مصرف یعنی اول شب (۱۸-۲۰) تا نیمه شب ساعت ۱ هست.

hmz2016
26-08-2016, 21:38
خودمم می خواستم همین کار رو بکنم.این افت سرعتی که شما میگین ممکنه به خاطر این باشه که اون موقع اونایی که تو منظقتون های وب دارن از نت استفاده می کنن و برای ما که متروکس افت نداشته باشه.قطعی هاش هم از اون چیزی که کاربرای دیگه میگن کمتره.سرعتش از 100 کیلوئه تا 900؟!پس این که گفته چیه؟حالا من لازم ندارم حتما سرعتم بالای یه مگ باشه ولی چون خودشون گفنن میگم.یه سوالمو جواب ندادین.این ده دقیقه تا دو سه ساعتی که میگی بیشتر چه موقع هایی هست؟هر روز همین طوریه؟

گفتم تا دو سه ماه قبل ممکن بود یکی دو روز حتی قطع بشه یا به مدت چندین ساعت پشت سرهم در طول یک روز . همش زنگ که می زدی طرف می گفت اختلال شبکه هست یا مشکل مخابراتتونه. (اتفاقا تو منطقه ما مطمئنم خیلی کم از های وب استفاده می کنن چون همش حجمی هست و ملت دلشون نمیاد پول حجم بدن خیلی . فوقش یک ماهه نامحدود می گیرن که اینو های وب کلا افتضاحه تو سرویس های نامحدودش تو استان بوشهر.. در ضمن تو استان بوشهر خلیج آنلاین رو بیش تر استفاده می کنن و پیشگامان به خاطر تبلیغات و همچنین بومی بودن نسبت به های وب. دوستم یه مدت های وب نام حدود گرفته بود یعنی افتضاح اندر افتضاح به خاطر همین کلا جمعش کرد می گفت پول ندارم خرچ حجم کنم ).

الان یه کم وضع بهتر شده . دیگه مثل قبل نیست. اون طوری یکی دو روز قطع نمیشه . از نظر قطعی خیالت راحت باشه که این طور نیست دیگه. فوقش ممکنه ده دقیقه تو طول روز قطع بشه که اگر اون طور که شما میگید و تو منطقه تون خیلی کم از های وب استفاده می کنن پس جای نگرانی در این مورد اصلا نداشته باشید.

اون قطعی ها گفتم که (بیش تر منظورم افت سرعت هست ) همون طور که امروز هم اتفاق افتاد از ساعت 2 بعد از ظهر تا 4 بعد از ظهر همیشه تو منطقه ما هست همون چیزی که امروز هم بدون رد خور اتفاق افتاد . همین که ساعت 6 بعد از ظهر شد سرعت دوباره درست شد. البته باز هم بگم شاید تو منطقه های دیگه این طور نباشه

k1ozil
26-08-2016, 21:54

داداش منم یه شهر کوچیکم
قطعی اصلا نداشتم نهایتش ماهی 2 ساعت
ولی افت سرعت مخصوصا در تک کانکشن کاملا مشهود بود جوری که اپدیت یه اپ 5 6 مگی از گوگل پلی 15 دقیقه طول میکشید
سرعت دانلود حتی از سرور داخل در تایم اوج مصرف 7 تا 11 شب کم میشد
قطعی های های وب بستگی ب شهر و متطقه و مخابرات ولی سرعت کم تک کانکشن پینگ بالا و تایم اوت در اکثر نقاط کشور هست

amirbagherii
26-08-2016, 23:25
سلام دوستان یه سوال داذم کمک
من سه چهار ساله دارم از adsl مخابرات استفاده میکنم که الان دیگه واسم نمی صرفه/ماهی 6 گیگ هر قبضی هم 30 و خورده ای میدم و ماهی 3/4 گیگ هم جدا ترافیک می خرم
الان میخوام طرح تندباد های وب که میگه 12تا30 گیگ میده /// میخواستم بدونم این طرح چطوریه؟ کسی امتحان کرده ؟ از نظر سرعت و ثبات؟ چون من مخابرات خدارو شکر حداقل قطعی نداشتم
بعد دیدم تو سایتش نوشته بود کد فعال سازی و فشفشه و تنرینو و... /نکنه هر ماه باید برم کار به خصوصی بکنم تا حجم رو بهم بدن؟
از طرفی هم خود مخابرات الان یه طرح یک ساله داره 144 گیگ با نمی دونم چند گیگ حجم اضافه و.. که واسم بسه 250 با مالیات 270 که اینم خوبه حساب کردم میشه ماهی 12 گی سرعتشم بالا

لطفا راهنمایی کنید ممنون:n40:

hmz2016
27-08-2016, 07:16
لوووووووووووول

امروز فهمیدم های وب چه کلاه گشادی سرم گذاشته . با اون فشفشه هاش. خخخ .همین الان صبحی رفتم تو کار ضرب و تقسیم فهمیدم حسابی چپونده . ( نمی دونم چرا یه دفعه تو ذهنم اومد)

قبلا فشفشه 15 گیگ رو می خریدم 9000 تومان هر گیگی 600

الان مرتب دارم فشفشه 10 گیگ رو 7500 تومن می خرم. خخخخ یعنی 150 تومن گرون تر از قبل. خوب چپونده ها !!! تا همین الان اصلا متوجهش نبودم . دلم به سرعت بالا خوش بود :n02:

شاید برای مشترکای کم مصرف ارزون شده باشه ولی برای مشترکای پرمصرف خیلی گرون شده . تو تمام دنیا کسی که مشتری پر و پا قرص محصولات یه شرکتی هست واسش تخفیف های خیلی خوب می زارن بعد این جا همیشه خدا برعکس دنیاست :n02:

اینم از ارزون شدن اینترنت های وب .

MOHAMMAD__REZA
27-08-2016, 09:45
دوست عزیز تضمین سرعت ۱ مگابیت برابر با ۱۲۸ کیلوبایته و کمتر از اون رو می تونید شاکی بشید البته فقط از اینترانت داخل ایران وگرنه سرور خارجی مثل تلگرام، اینستا، بازی آنلاین، اپ استور، گوگل پل و کلا هر نوع تک کانکشن که ۲۰ - ۳۰ هست هر شب. افت سرعت های وب فراگیر بوده و ربطی به منطقه نداره اما قطعی کامل ربط به منطقه و شهر و ... داره. افت سرعت های وب در ساعات اوج مصرف یعنی اول شب (۱۸-۲۰) تا نیمه شب ساعت ۱ هست.

گفتم تا دو سه ماه قبل ممکن بود یکی دو روز حتی قطع بشه یا به مدت چندین ساعت پشت سرهم در طول یک روز . همش زنگ که می زدی طرف می گفت اختلال شبکه هست یا مشکل مخابراتتونه. (اتفاقا تو منطقه ما مطمئنم خیلی کم از های وب استفاده می کنن چون همش حجمی هست و ملت دلشون نمیاد پول حجم بدن خیلی . فوقش یک ماهه نامحدود می گیرن که اینو های وب کلا افتضاحه تو سرویس های نامحدودش تو استان بوشهر.. در ضمن تو استان بوشهر خلیج آنلاین رو بیش تر استفاده می کنن و پیشگامان به خاطر تبلیغات و همچنین بومی بودن نسبت به های وب. دوستم یه مدت های وب نام حدود گرفته بود یعنی افتضاح اندر افتضاح به خاطر همین کلا جمعش کرد می گفت پول ندارم خرچ حجم کنم ). الان یه کم وضع بهتر شده . دیگه مثل قبل نیست. اون طوری یکی دو روز قطع نمیشه . از نظر قطعی خیالت راحت باشه که این طور نیست دیگه. فوقش ممکنه ده دقیقه تو طول روز قطع بشه که اگر اون طور که شما میگید و تو منطقه تون خیلی کم از های وب استفاده می کنن پس جای نگرانی در این مورد اصلا نداشته باشید.اون قطعی ها گفتم که (بیش تر منظورم افت سرعت هست ) همون طور که امروز هم اتفاق افتاد از ساعت 2 بعد از ظهر تا 4 بعد از ظهر همیشه تو منطقه ما هست همون چیزی که امروز هم بدون رد خور اتفاق افتاد . همین که ساعت 6 بعد از ظهر شد سرعت دوباره درست شد. البته باز هم بگم شاید تو منطقه های دیگه این طور نباشه

داداش منم یه شهر کوچیکم قطعی اصلا نداشتم نهایتش ماهی 2 ساعت ولی افت سرعت مخصوصا در تک کانکشن کاملا مشهود بود جوری که اپدیت یه اپ 5 6 مگی از گوگل پلی 15 دقیقه طول میکشید سرعت دانلود حتی از سرور داخل در تایم اوج مصرف 7 تا 11 شب کم میشد قطعی های های وب بستگی ب شهر و متطقه و مخابرات ولی سرعت کم تک کانکشن پینگ بالا و تایم اوت در اکثر نقاط کشور هست
پس قطعی هاش تو منطقه ما خیلی کمه و افت سرعتش هم طبق گفته شما برای همه یکسان نیست.فقط می مونه تسویه با مخابرات و خریدن سرویس دو گیگ یه ماهه های وب(قرار نیست تا آخر ماه جواب بده آزمایشی بعدش طوفان).مخابرات اینجا هر دو ماه روی قبض میده که آخر این ماه موقعشه.باید چکار کنم؟بعد پرداخت برم مخابرات بگم قطعش کنن بعد زنگ بزنم به های وب یا قبلش زنگ بزنم به های وب بگم برای ماه بعد می خوام؟لطفا اونایی که طوفان دارن هم یه تست با پینگ بگیرن بذارن اینجا

Reza R"ch
27-08-2016, 09:49
سلام
وضعیت خطم اینه
والا از دیروز حس میکردم سرعتم ی جوریه :/ پهنای باندم از یک مگ بیشتر نمیشه سرعت دانلودم فوق فوقش تا 128 :/ من قشنگ یادم نیست ولی تا جایی که دیده میشه خطم رو روی 8 مگ بستن ک :| من قبلا با همین وضع تا 6 مگ و سرعت 700 کیلو دانلود میکردم ولی بیشتر نمیشد و تا هشت نمیرفت برای همین سرویس 16 مگ نگرفتم ! حالا به نظرتون این یک مشکل موقتیه یا چون سرویس یک مگشون رو گرفتم سرعتم رو محدود کردن؟ جا داره بگم از اولم من سرویس یک مگ میگرفتم دفعه اولم نیست :|
ممنون

rahman0158
27-08-2016, 09:59
سلام
وضعیت خطم اینه
والا از دیروز حس میکردم سرعتم ی جوریه :/ پهنای باندم از یک مگ بیشتر نمیشه سرعت دانلودم فوق فوقش تا 128 :/ من قشنگ یادم نیست ولی تا جایی که دیده میشه خطم رو روی 8 مگ بستن ک :| من قبلا با همین وضع تا 6 مگ و سرعت 700 کیلو دانلود میکردم ولی بیشتر نمیشد و تا هشت نمیرفت برای همین سرویس 16 مگ نگرفتم ! حالا به نظرتون این یک مشکل موقتیه یا چون سرویس یک مگشون رو گرفتم سرعتم رو محدود کردن؟ جا داره بگم از اولم من سرویس یک مگ میگرفتم دفعه اولم نیست :|
ممنون
سرویس 1 مگ غیر حجمی با سرعت اسمی داده میشه فقط در سرویس های حجمی سرعت بازه دوسته عزیز و سرعت 128 درسته برای شما و سرویس 1 مگ 2 گیگ حجمی هم شامل همین محدودیت هست

k1ozil
27-08-2016, 10:17
پس قطعی هاش تو منطقه ما خیلی کمه و افت سرعتش هم طبق گفته شما برای همه یکسان نیست.فقط می مونه تسویه با مخابرات و خریدن سرویس دو گیگ یه ماهه های وب(قرار نیست تا آخر ماه جواب بده آزمایشی بعدش طوفان).مخابرات اینجا هر دو ماه روی قبض میده که آخر این ماه موقعشه.باید چکار کنم؟بعد پرداخت برم مخابرات بگم قطعش کنن بعد زنگ بزنم به های وب یا قبلش زنگ بزنم به های وب بگم برای ماه بعد می خوام؟لطفا اونایی که طوفان دارن هم یه تست با پینگ بگیرن بذارن اینجا

بنظرم بسته تند باد رو همین اول کار بخر 12 ماه 12 گیگ 12 تومن بعدش هر ماه فشفشه 50 گیگ بخر به هیچ وجه بسته طوفان رو نخر یه بار دیدی 3 ماه دیگه غیرقابل تحمل شد
عصر برو نمایندگی مخابرات درخواست تخلیه بده

masoudboy
27-08-2016, 10:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hmz2016
27-08-2016, 10:22

اینا رو همین الان تست گرفتم . کسی می دونه چرا پینگ تست این دو تا سایت این قدر با هم تفاوت داره؟؟ معیارشون چیه مگه ؟؟ 189 کجا و 69 کجا !!!

sima_6600
27-08-2016, 12:02
جالیه های وب وقتی یک سایت باز میکنی پینگ بالا میره دانلود که میکنی پینگ بالا میره یعنی در ضمینه QOS کاملا ... عمل کرده پکت لاست هم از ساعت 12 ظهر شروع میشه تا ساعت 4 صبح هم ادامه داره اصلا نمیشه بازی انلاین بازی کرد شاتل هم نداریم اینجا پارس هم مشکل افت snr و نوسان پینگ و QOS داره
اسیاتک میمونه مخابرات و یک شرکت خصوصی

alireza9t9
27-08-2016, 12:03
دیگه تایم رایگان نداریم واسه دانلود؟؟

k1ozil
27-08-2016, 12:13
جالیه های وب وقتی یک سایت باز میکنی پینگ بالا میره دانلود که میکنی پینگ بالا میره یعنی در ضمینه QOS کاملا ... عمل کرده پکت لاست هم از ساعت 12 ظهر شروع میشه تا ساعت 4 صبح هم ادامه داره اصلا نمیشه بازی انلاین بازی کرد شاتل هم نداریم اینجا پارس هم مشکل افت snr و نوسان پینگ و QOS داره
اسیاتک میمونه مخابرات و یک شرکت خصوصی

صبانت هم خوبه منطقتون سرویس نمیده ؟!

MOHAMMAD__REZA
27-08-2016, 12:14
بنظرم بسته تند باد رو همین اول کار بخر 12 ماه 12 گیگ 12 تومن بعدش هر ماه فشفشه 50 گیگ بخر به هیچ وجه بسته طوفان رو نخر یه بار دیدی 3 ماه دیگه غیرقابل تحمل شد
عصر برو نمایندگی مخابرات درخواست تخلیه بده
342 هزار برای یه سال پول بدم؟!مگه دیوونه شدم؟من همین 30 گیگ رو نمی دونم چکار کنم تو میگی هر ماه 50 گیگ فشفشه بگیر؟همین عصر؟پول این دو ماه چی میشه؟اگه کامل می گیرن تا آخر ماه صبر می کنم.بعد که درخواست تخلیه دادم برم سایت های وب برای طوفان استعلام کنم؟کد معرف چیه؟اگه بزنم جایزه داره برام؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
چه سرویسی می گیری؟

اینا رو همین الان تست گرفتم . کسی می دونه چرا پینگ تست این دو تا سایت این قدر با هم تفاوت داره؟؟ معیارشون چیه مگه ؟؟ 189 کجا و 69 کجا !!!

سرعتش که خوبه.پینگ رو با run سیستمت بگیری بهتره فکر کنم

k1ozil
27-08-2016, 12:15

اولی از خارج کشور پینگ گرفته دومی داخل کشور

- - - Updated - - -

نه............................

hmz2016
27-08-2016, 12:15

خیر . :n02::n02::n02:

hmz2016
27-08-2016, 12:18
342 هزار برای یه سال پول بدم؟!مگه دیوونه شدم؟من همین 30 گیگ رو نمی دونم چکار کنم تو میگی هر ماه 50 گیگ فشفشه بگیر؟همین عصر؟پول این دو ماه چی میشه؟اگه کامل می گیرن تا آخر ماه صبر می کنم.بعد که درخواست تخلیه دادم برم سایت های وب برای طوفان استعلام کنم؟کد معرف چیه؟اگه بزنم جایزه داره برام؟

چه سرویسی می گیری؟

با من بودی در مورد سرعت؟؟ اگه با منی که قبلا گفتم تو صفحات قبل . 16 مگ های وب . کم تر یک هفته هست گرفتم .

alireza9t9
27-08-2016, 12:23
خب با این حساب که دیگه تایم رایگان نداریم ، من بیچاره میشم که ! یه عالمه پول حجم باس بدم ؟ :|
فرق سرویس حجمیش با غیر حجمیش چیه؟

hmz2016
27-08-2016, 12:24

Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 133ms, Maximum = 143ms, Average = 137ms

k1ozil
27-08-2016, 12:25

سرویس طوفان فقط 12 ماهه هست ماهی 22 هزار در میاد یعنی کل سال 260 270 تومن
اگه پول رو قبض میاد و شما از طرح مودم رایگان مخابرات اسفتاده نکرده باشید دیگه 2 ماه بعد اصولا نباید پولی روی قبض بیاد
کد معرف برای اون کسی که معرفیت کرده خوبه و بهش پول میدن
بعد از تخلیه شماه رو استعلام کن بعدش ثبت نام و باقی موارد
در ضمن اگه شما سرویس تند باد 12 گیگ + فشفشه 50 گیگ بخرید بهتره یه حساب سر انگشتی :
بسته تند باد 12 هزار تومن + فشفشه 20 گیگ 30 روز
11 تا فشفشه 50 گیگ روی هم میشه 350 هزار ماهی میشه 30 31 هزار ( با مالیات و .... )
20 گیگ حجم بیشتر فقط 10 هزار تومن بنظرم ارزشش رو داره
در ضمن اگه بسته طوفان بخرید در صورتی که 6 ماه دیگه بخواید تخلیه کنید کلی ضرر می کنید ولی تند باد کلا 12 هزار خریدید و دیگه ضرری نمی کنید

MOHAMMAD__REZA
27-08-2016, 12:26
دیگه تایم رایگان نداریم واسه دانلود؟؟نه من چند روز پیش زنگ زدم گفتن شبانه دیگه نداریم و چیزی هم در مورد این که بعدا دوباره اضافه میشه نگفت

k1ozil
27-08-2016, 12:29
خب با این حساب که دیگه تایم رایگان نداریم ، من بیچاره میشم که ! یه عالمه پول حجم باس بدم ؟ :|
فرق سرویس حجمیش با غیر حجمیش چیه؟

چندتا کار میتونی بکنی که در همه موارد باید تخلیه کنی :n02:
1. شاتل بگیری شاتل لند استفاده کنی
2.صبحانت صبانت رو بخری
3.سرویس جدید پارس رو بخری که گرونه و 3 ساعت شبانه داره البته در مورد سرعت و محدود کردن اطلاعی در دسترس نیست :n02:

alireza9t9
27-08-2016, 12:35
چندتا کار میتونی بکنی که در همه موارد باید تخلیه کنی :n02:
1. شاتل بگیری شاتل لند استفاده کنی
2.صبحانت صبانت رو بخری
3.سرویس جدید پارس رو بخری که گرونه و 3 ساعت شبانه داره البته در مورد سرعت و محدود کردن اطلاعی در دسترس نیست :n02:

شاتل بنظرم بهتره توی شهرمون
قبلا پارس بودم و راضی نبودم ازش .
صبانتم که اینجا سرویس نمیده!
اما های وب راضیم ازش ! حالا ببینیم چی میشه ! شاید یه طرحی مثل شاتل لند راه انداخت :n09:

MOHAMMAD__REZA
27-08-2016, 12:42
سرویس طوفان فقط 12 ماهه هست ماهی 22 هزار در میاد یعنی کل سال 260 270 تومن
اگه پول رو قبض میاد و شما از طرح مودم رایگان مخابرات اسفتاده نکرده باشید دیگه 2 ماه بعد اصولا نباید پولی روی قبض بیاد
کد معرف برای اون کسی که معرفیت کرده خوبه و بهش پول میدن
بعد از تخلیه شماه رو استعلام کن بعدش ثبت نام و باقی موارد
در ضمن اگه شما سرویس تند باد 12 گیگ + فشفشه 50 گیگ بخرید بهتره یه حساب سر انگشتی :
بسته تند باد 12 هزار تومن + فشفشه 20 گیگ 30 روز
11 تا فشفشه 50 گیگ روی هم میشه 350 هزار ماهی میشه 30 31 هزار ( با مالیات و .... )
20 گیگ حجم بیشتر فقط 10 هزار تومن بنظرم ارزشش رو داره
در ضمن اگه بسته طوفان بخرید در صورتی که 6 ماه دیگه بخواید تخلیه کنید کلی ضرر می کنید ولی تند باد کلا 12 هزار خریدید و دیگه ضرری نمی کنید
طوفان که خودش گفته 252 هزار مالیات هم ننوشته پس نداره یعنی ماهی 21 تومن.تندبادی که میگی با 11 تا فشفشه 50 گیگ با مالیات میشه 372 هزار یعنی ماهی 31 هزار.با تندباد اگه تا ماه هشتم تخلیه نکنم میشه ضرر

k1ozil
27-08-2016, 12:56
طوفان که خودش گفته 252 هزار مالیات هم ننوشته پس نداره یعنی ماهی 21 تومن.تندبادی که میگی با 11 تا فشفشه 50 گیگ با مالیات میشه 372 هزار یعنی ماهی 31 هزار.با تندباد اگه تا ماه هشتم تخلیه نکنم میشه ضرر

6 درصد مالیات + 3 درصد عوارض همه سرویس ها دارن
عزیز فشفشه 50 گیگ رو ماه به ماه میخری تا به محض اینکه دیدی کیفیت خراب شد تخلیه کنی لزومی نداره 11 تا 50 گیگ رو با هم بخری
حله؟

MOHAMMAD__REZA
27-08-2016, 13:22
6 درصد مالیات + 3 درصد عوارض همه سرویس ها دارن
عزیز فشفشه 50 گیگ رو ماه به ماه میخری تا به محض اینکه دیدی کیفیت خراب شد تخلیه کنی لزومی نداره 11 تا 50 گیگ رو با هم بخری
حله؟
یعنی بسته های ویژه هم باید بهشون 9 درصد اضافه کنم؟می دونم با هم نمی خرم ولی به نظر من اگه تا همون 8 ماه اول خوب باشه 4 ماه بعد هم خوبه.ولی اگه تندباد 3 گیگ بگیرم و هر ماه 5 گیگ عادی بگیرم میشه 213 هزار.ولی اون موقع همش استرس حجم دارم به خاطر ماهی 5 تومن.اگه طوفان بگیرن و هر ماه یه فیلمی چیزی برای کسی دانلود کنم و پولشو بگیرم جبران که میشه هیچ خیلی بهتر هم میشه

k1ozil
27-08-2016, 13:44
یعنی بسته های ویژه هم باید بهشون 9 درصد اضافه کنم؟می دونم با هم نمی خرم ولی به نظر من اگه تا همون 8 ماه اول خوب باشه 4 ماه بعد هم خوبه.ولی اگه تندباد 3 گیگ بگیرم و هر ماه 5 گیگ عادی بگیرم میشه 213 هزار.ولی اون موقع همش استرس حجم دارم به خاطر ماهی 5 تومن.اگه طوفان بگیرن و هر ماه یه فیلمی چیزی برای کسی دانلود کنم و پولشو بگیرم جبران که میشه هیچ خیلی بهتر هم میشه

اره ..............

mojtaba0007
27-08-2016, 15:58
سلام
آیا ترافیک آپلود واقعا رایگان هست و محاسبه نمیشه ؟
و اینکه سرعت آپلود و دانلود سرویس ها برابر هستن و اگه نیستن کدوم سرویس بالاترین سرعت آپلود رو میده و چقدر هست سرعتش ؟

با تشکر

MOHAMMAD__REZA
27-08-2016, 18:12
اره ..............
چکار کنم به نظرت؟طوفان بگیرم یا تندباد 3 گیگ + 5 گیگ عادی؟این فشفشه هایی که برای مدال المپیک و زادروز و عید و اینا میدن هر ماه چند تا میشه تقریبا؟هر کدوم چقدر حجم و مدت زمان استفاده ای دارن و قیمتشون چقدره؟

k1ozil
27-08-2016, 18:18
چکار کنم به نظرت؟طوفان بگیرم یا تندباد 3 گیگ + 5 گیگ عادی؟این فشفشه هایی که برای مدال المپیک و زادروز و عید و اینا میدن هر ماه چند تا میشه تقریبا؟هر کدوم چقدر حجم و مدت زمان استفاده ای دارن و قیمتشون چقدره؟

داداش شما ک استفادت کمه چرا صبانت شاتل یا پارس نمیگیری؟
فشفشه هاشون معمولا منطقه به منطقه هست و به کل کشور نمیدن
نهایتش 2 3 تا در طول ماه بدن که همشون 1 گیگ 1 روزن که بدرد نمیخورن
سرویس طوفان خیلی ریسکه قبلا طوفان 3 ماهه هم بود که برداشتنش
اگه نظر منو میخوای
اولا از های وب نگیر
اگه مجبوری سرویس طوفان رو نخر های وب هیج تضمینی نداره

tohi2520
27-08-2016, 18:43
سلام
آیا ترافیک آپلود واقعا رایگان هست و محاسبه نمیشه ؟
و اینکه سرعت آپلود و دانلود سرویس ها برابر هستن و اگه نیستن کدوم سرویس بالاترین سرعت آپلود رو میده و چقدر هست سرعتش ؟

با تشکر

سلام
بله کاملا رایگان هست.
کلا ماهیت فناوری ADSL به این صورت هست که سرعت آپلود و دانلود تفاوت زیادی با هم دارن. برا همین سرویس نامتقارن حساب میشه.
حداکثر سرعت آپلود در این فناوری 1 مگابیت یا ۱۲۸ کیلوبایت میشه. اگر سرعت آپلود بالاتری می‌خواید باید از فناوری‌های متقارن مثل فیبر نوری و وایرلس و ... استفاده کنید.
موفق باشید

ghnjfg
27-08-2016, 18:49
دوستان من در ماه 20 گیگ مصرف دارم
سرویسی که الان دارم تندباد 12 ماهه با ماهی 1 گیگ قیمت 18 هزار تومن و یک فشفشه هدیه 20 گیگ 30 روزه داره
حالا میتونم وقتی این فشفشه هدیه تموم شد ؛ ابطال سرویس بزنم و دوباره همین سرویس رو با قیمت 18 تومن بخرم و از فشفشه 20 گیگ هدیش دوباره استفاده کنم؟ و هر ماه این کارو بکنم
یعنی هر ماه با 18 تومن 20 گیگ داشته باشم مفت نیست ؟

alinikoyi
27-08-2016, 20:14
دوستان من در ماه 20 گیگ مصرف دارم
سرویسی که الان دارم تندباد 12 ماهه با ماهی 1 گیگ قیمت 18 هزار تومن و یک فشفشه هدیه 20 گیگ 30 روزه داره
حالا میتونم وقتی این فشفشه هدیه تموم شد ؛ ابطال سرویس بزنم و دوباره همین سرویس رو با قیمت 18 تومن بخرم و از فشفشه 20 گیگ هدیش دوباره استفاده کنم؟ و هر ماه این کارو بکنم
یعنی هر ماه با 18 تومن 20 گیگ داشته باشم مفت نیست ؟
تا جایی که من میدونم دیگه بسته تند باد وجود نداره

ghnjfg
27-08-2016, 20:48
تا جایی که من میدونم دیگه بسته تند باد وجود نداره

نه هست تو سایت. هفته قبل خریدم

MOHAMMAD__REZA
27-08-2016, 21:47
داداش شما ک استفادت کمه چرا صبانت شاتل یا پارس نمیگیری؟
فشفشه هاشون معمولا منطقه به منطقه هست و به کل کشور نمیدن
نهایتش 2 3 تا در طول ماه بدن که همشون 1 گیگ 1 روزن که بدرد نمیخورن
سرویس طوفان خیلی ریسکه قبلا طوفان 3 ماهه هم بود که برداشتنش
اگه نظر منو میخوای
اولا از های وب نگیر
اگه مجبوری سرویس طوفان رو نخر های وب هیج تضمینی نداره
صبانت و شاتل و پارس کجا بود اینجا فقط های وب و مخابرات و آسیاتک سرویس میدن همون اول گفتم.الان انتخاب های من 1- تندباد 3 گیگ با 5 گیگ معمولی های وب 2- 2 مگ 10 گیگ مخابرات هستن

Aria.A97
28-08-2016, 02:07
تا جایی که میتونین سمت های وب نیاین که کاملا غیر قابل اطمینان هست.
ممکنه وسط انتخاب واحد دانشگاه قطع بشه.
ممکنه به خاطر پکت لاستش پرداخت آنلاین انجام نشه.
ممکنه وسط بازی CS GO یه دفعه به خاطر پایدار نبودن کانکشن با سرورای آنتی چیت کیک ( یا بن موقت) بشید.
ممکنه سایتی رو که تا دیروز باز می کرد امروز باز نکنه.
ممکنه وسط دانلود سرعتتون از ۶۰۰ بیاد رو ۲۰ و یه فایل ۱۰۰ مگی رو تو ۱ ساعت دانلود کنه.
ممکنه پینگ خارج یه دفعه از ۱۲۰ بره رو ۲۲۰.
ممکنه پینگ داخلی از ۳۰ بره رو ۱۳۰.
ممکنه یهویی ۴۰% پکت لاست داشته باشید....

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

hmz2016
28-08-2016, 08:30
ممکنه وسط بازی CS GO یه دفعه به خاطر پایدار نبودن کانکشن با سرورای آنتی چیت کیک ( یا بن موقت) بشید.
ممکنه وسط دانلود سرعتتون از ۶۰۰ بیاد رو ۲۰ و یه فایل ۱۰۰ مگی رو تو ۱ ساعت دانلود کنه.

بسیار عالی . لب مطلب رو یک جا و کامل گفتی

مورد دومش رو صدها بار تو این سه سال تجربه کردم . حتی وقتی می خوای بری پرداخت آنلاین و صفحه بانک رو بیاری تا شارژ بکنی اینترنت خود های وب رو باید بعضی وقت ها ده بار رفرش بکنی .

جدیدا با فایرفاکس خیلی مشکل داره اصلا صفحه اش باز نمیشه تام اوت می زنه ( همین الان امتحان کردم دقیقا همین طور شد این پیغام رو داد The connection has timed out )

مجبورم لینک پرداخت آنلاین رو کپی کنم تو مرورگر کروم تا باز بشه !!

بقیه موارد هم تا دلت بخواد تجربه شده واسم !! مثلا تو این یه هفته سایت ورزش 3 تو بعضی ساعات اصلا باز نمی شه با هیچ مرورگری

ویرایش: تاهمین پست رو ارسال کردم های وب قطع شد . خوب شد چند ثانیه بعد وصل شد خخخخخ:n31:

انگار فهمید چی می خوام بنویسم

sima_6600
28-08-2016, 09:40

یعنی 100% درسته تمام موارد بالا برای من پیش امده + قطع شدن 27 ساعته اینترنت دزدی حجم توسط های وب در مورد اخری پکت لاست کاملا درسته یک دفه 40 درصد پکت لاست میاد رو خط بعد که زنگ میزنی میگه پکت لاست عادیه خخخخخ
برای هیچ کاری مناسب نیست های وب فقط و فقط دانلود از لینک های مستفیم و هاست های قدرت مند در غیر این صورت به درد هیچ چیز نمیخوره.

joyful
28-08-2016, 11:56

به نظر بنده هم این دوستمون به بهترین شکل ممکن شرایط های وب رو توضیح دادن
اکثر مواردی که ایشون اشاره کردن به صورت هفتگی برای بنده هم پیش میاد

مابقی دوستان های وبی هم که ظاهرا تایید کردن حالا شکر خدا من کنار های وب از شرکت دیگه هم خدمات گرفتم

حالا دوستانی که قصد تشریف اوردن به های وب رو دارن خلاصه وضعیت اینطور هست

به ایشون هم خسته نباشید بگیم که اینقدر فوقالعاده شفاف سازی کردن

jb.NY
28-08-2016, 23:28
دوستان معذرت میخوام، من هنوز ۴ روز تا پایان دورم مونده و ترافیکم تموم شده، رفتم یه یه ماهه حداکثر ۱۶ مگ گرفتم، رفته تو سر برگ تخفیفام، ولی نمیتونم اعمالش کنم، میگه اول باید دوره فعلیت تموم شه، راهی نداره من این دوره رو ببندم و اونو اعمال کنم؟

MOHAMMAD__REZA
29-08-2016, 08:42
امروز فهمیدم دانلود ماهانه ما حدود 10 تا 20 گیگه.اونم با نت 16 کیلوبایت!یا باید همین نامحدود بمونم یا طوفان های وب رو بگیرم @k1ozil ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hmz2016
29-08-2016, 11:31
دوستان معذرت میخوام، من هنوز ۴ روز تا پایان دورم مونده و ترافیکم تموم شده، رفتم یه یه ماهه حداکثر ۱۶ مگ گرفتم، رفته تو سر برگ تخفیفام، ولی نمیتونم اعمالش کنم، میگه اول باید دوره فعلیت تموم شه، راهی نداره من این دوره رو ببندم و اونو اعمال کنم؟

راه که داره .

همین الان زنگ می زنی به پشتیبانی میگی آقا می خوام این سرویسم رو کنسل کنم و سرویس جدیدم رو فعال کنم . اونم در جا همون لحظه سرویسی که چند روز ازش مونده رو کنسل می کنه و بعدش میری تو پروفایلت سرویس جدید می خری و تمام !!

البته من به صورت اینترنتی با پشتیبانی حرف زدم و اونم تمام کاراش رو کرد. سرویس یک ساله 8 مگم رو کنسل کرد و سرویس 16 مگ یک ماهه رو برام فعال کرد

تمام این کارا فوقش 10 دقیقه طول بکشه

Reza R"ch
29-08-2016, 11:35

تست نکردم چیزیه ک خودشون نوشتن!
گزینه «ابطال سرویس فعلی و انتخاب بسته جدید» برای مشاهده گزینه «ابطال سرویس فعلی و انتخاب بسته جدید» شما بایستی حتماً از اینترنت های‌وب استفاده نمایید؛ بدین‌صورت که پس از وارد شدن به پنل، گزینه «خروج» را انتخاب می‌کنید، سپس با نام کاربری و کلمه عبور مجدداً وارد پنل کاربری می‌شوید، در این صورت این گزینه قابل‌مشاهده خواهد بود.
درصورتی‌که از مدت‌زمان سرویس فعلی شما به هر میزانی، باقی‌مانده است و شما نیاز به تغییر سرویس و یا خرید مجدد همان سرویس فعلی را دارید، می‌توانید گزینه ابطال سرویس و خرید بسته جدید را انتخاب نمایید، اما دقت کنید که با انتخاب این گزینه زمان و حجم سرویس فعلی و همچنین خدمات خریداری‌شده روی آن صفر می‌گردد.

jb.NY
29-08-2016, 12:26
گزینه «ابطال سرویس فعلی و انتخاب بسته جدید»

برای مشاهده گزینه «ابطال سرویس فعلی و انتخاب بسته جدید» شما بایستی حتماً از اینترنت های‌وب استفاده نمایید؛ بدین‌صورت که پس از وارد شدن به پنل، گزینه «خروج» را انتخاب می‌کنید، سپس با نام کاربری و کلمه عبور مجدداً وارد پنل کاربری می‌شوید، در این صورت این گزینه قابل‌مشاهده خواهد بود.
درصورتی‌که از مدت‌زمان سرویس فعلی شما به هر میزانی، باقی‌مانده است و شما نیاز به تغییر سرویس و یا خرید مجدد همان سرویس فعلی را دارید، می‌توانید گزینه ابطال سرویس و خرید بسته جدید را انتخاب نمایید، اما دقت کنید که با انتخاب این گزینه زمان و حجم سرویس فعلی و همچنین خدمات خریداری‌شده روی آن صفر می‌گردد.

جواب داد، ممنون

hmz2016
29-08-2016, 12:35
گزینه «ابطال سرویس فعلی و انتخاب بسته جدید»

برای مشاهده گزینه «ابطال سرویس فعلی و انتخاب بسته جدید» شما بایستی حتماً از اینترنت های‌وب استفاده نمایید؛ بدین‌صورت که پس از وارد شدن به پنل، گزینه «خروج» را انتخاب می‌کنید، سپس با نام کاربری و کلمه عبور مجدداً وارد پنل کاربری می‌شوید، در این صورت این گزینه قابل‌مشاهده خواهد بود.

بله این طوری هم میشه در جا سرویس فعلی خودتو کنسل کرد و سرویس جدید گرفت

ehsan_iace
29-08-2016, 14:02
گزینه‌ایی هست که بشه فشفشه فعلی را متوقف کرد و یک فشفشه دیگر خرید و استفاده کرد و بعد فشفشه قبلی را ادامه داد؟ (من سرویس سه ماهه هر ماه یک فشفشه سی گیگی دارم و گاهی اوقات در یک روز میخواهم دو تا فشفشه 4 گیگی یک روزه بخرم و استفاده کنم اما انگار تا فشفشه قبلی را تمام نکنی نمیگذارد فشفشه دیگری اجرا کنی!)

amirbrad
29-08-2016, 23:04
این موقع ها فقط چراغ مودم روشنه و مثلا نت داریم هیچ کاری باهاش نمیشه کرد نه بازی نه تلگرام نه .....
صاحب های وب هم نشسته داره به ریش کاربرا میخنده بجا اینکه پهنای باند اضافه کنه و تجهیزاتش عوض کنه

amir_t6262
29-08-2016, 23:18
گزینه‌ایی هست که بشه فشفشه فعلی را متوقف کرد و یک فشفشه دیگر خرید و استفاده کرد و بعد فشفشه قبلی را ادامه داد؟ (من سرویس سه ماهه هر ماه یک فشفشه سی گیگی دارم و گاهی اوقات در یک روز میخواهم دو تا فشفشه 4 گیگی یک روزه بخرم و استفاده کنم اما انگار تا فشفشه قبلی را تمام نکنی نمیگذارد فشفشه دیگری اجرا کنی!)

نه. من که چنین چیزی ندیدم.

یک نکته ای، میگه وقتی فشفشه را فعال کردید، مودم را خاموش کنید و بعد صبر کنید و دوباره روشن کنید تا از حجم فشفشه حساب کنه نه حجم اصلی. یعنی وقتی فشفشه تمام شد باید دانلود متوقف بشه و از حجم اصلی کم نکنه. ولی این اتفاق نمیفته.
برای شما هم همینطوره؟

mohammadv2
29-08-2016, 23:45
دوستان سلام

ظاهرا قرار بود بعد از راه اندازی شبکه ملی اطلاعات محاسبه میزان دانلود از سرورهای داخل ایران به صورت نصف حجم محاسبه بشه. توی خود سایت های وب چیزی ندیدم. دوستانی که مصرف نتشون رو به دقت کنترل می کنن اگه اتفاقی در این زمینه مشاهده کردن به ما هم اطلاع بدن؛ ممنون میشم.

amirbrad
30-08-2016, 01:26

یک نکته ای، میگه وقتی فشفشه را فعال کردید، مودم را خاموش کنید و بعد صبر کنید و دوباره روشن کنید تا از حجم فشفشه حساب کنه نه حجم اصلی. یعنی وقتی فشفشه تمام شد باید دانلود متوقف بشه و از حجم اصلی کم نکنه. ولی این اتفاق نمیفته.
برای شما هم همینطوره؟

موقع فعالسازی فشفشه قدیم یادمه مودم خودش ریستار میشد که از فشفشه استفاده بشه بعضی وقتام نمیشه باید دستی خاموش روشن کرد اما موقع اتمام فشفشه خیر برای منم بارها اتفاق افتاده که فشفشه تموم شده اما داره از حجم اصلی میره اینم سیاست خود های وب هستش متاسفانه که حجم اصلی تموم بشه غافلگیر بشیم در واقع دزدی از روش غیر مستقیم. یعنی مرتب باید محاسبات کنیم که الان چقدر رفته پنل هم اپدیت نیست با تاخیر حجم مونده نشون میده.

Above
30-08-2016, 02:04
دوستان آنلاین یکی امکانش هست یه speedtest بگیره و قرار بده ببینم وضعیت الان چطوره ؟
مرسی .

hmz2016
30-08-2016, 06:55
دوستان آنلاین یکی امکانش هست یه speedtest بگیره و قرار بده ببینم وضعیت الان چطوره ؟
مرسی .

اینترنت 16 مگ های وب

zigzaag
30-08-2016, 09:42
من درخواست جمع آوری دادم چقدر طول میکشه اقدام کنن؟گفتن خودمون زنگ میزنیم

hmz2016
30-08-2016, 11:06
من درخواست جمع آوری دادم چقدر طول میکشه اقدام کنن؟گفتن خودمون زنگ میزنیم

معمولا بیش تر از 72 ساعت دیگه طول نمی کشه . اگه دیدی گیر در آورد های وب . می تونی بری تو اون سامانه 195 شکایتتو بنویسی . در جا خود های وب به غلط کردن می افته سریع تخلیه می کنن

Dr Nima
30-08-2016, 11:16
معمولا بیش تر از 72 ساعت دیگه طول نمی کشه . اگه دیدی گیر در آورد های وب . می تونی بری تو اون سامانه 195 شکایتتو بنویسی . در جا خود های وب به غلط کردن می افته سریع تخلیه می کنن

همون روز که درخواست دادی هم میشه شکایت زد۱۹۵

bivafa.va.man
30-08-2016, 15:28
میخوام این های وب لعنتیو تخلیله کنم امروز صبح تلگرامو باز نمیکرد به پشتیبانی زنگ زدم فرمودن مشکل از تلگرامه،وسط بازی بازی کلش رویال یهو قطع میشه و علامت وای فای میاد میگن مشکل از بازیه، دو بارم پرداخت ناموفق بانکی داشتم بخاطرش، تو انتخاب واحد دانشگاه یهو قطع شد فرمودن مشکل از مرکز مخابراتیه کلا تحت هیچ شرایطی مشکل از خودشون نیست،
حالا میخوام از یه جای دیگه سرویس بگیرم لطف کنید اسم بهترین شرکتو بگید که این مشکلات بالا رو نداشته باشه، نظر خودم بیشتر رو شاتل،صبانت،آسیاتکه لطفا بگید کدومشون بهتره

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Dr Nima
30-08-2016, 16:00
میخوام این های وب لعنتیو تخلیله کنم امروز صبح تلگرامو باز نمیکرد به پشتیبانی زنگ زدم فرمودن مشکل از تلگرامه،وسط بازی بازی کلش رویال یهو قطع میشه و علامت وای فای میاد میگن مشکل از بازیه، دو بارم پرداخت ناموفق بانکی داشتم بخاطرش، تو انتخاب واحد دانشگاه یهو قطع شد فرمودن مشکل از مرکز مخابراتیه کلا تحت هیچ شرایطی مشکل از خودشون نیست،
حالا میخوام از یه جای دیگه سرویس بگیرم لطف کنید اسم بهترین شرکتو بگید که این مشکلات بالا رو نداشته باشه، نظر خودم بیشتر رو شاتل،صبانت،آسیاتکه لطفا بگید کدومشون بهتره

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

بنظرم به ترتیب شاتل پارس صبا
بقیه ارزش نداره

sima_6600
30-08-2016, 16:48
دقیقا نمیدونم علت این چیه ولی وقتی حتی هی سایت معمولی هم باز میکنی پینگ بالا میره من قبلاً از یه شرکت خصوصی اینترنت داشتم حتی در زمان دانلود هم پینگ ثابت بود الان هر بازی که بخوای با نت های وب انجام بدی کاملا لگ هست. جالبیش اینه که هر چی هم زنگ بزنی بگی خودشون رو به کوچه علی چپ میزنن.
اقا یکی میشه تعریف اینترنت در ایران و خدمات دهی در ایران رو برای ما تعریف کنه.

ehsan_iace
30-08-2016, 18:31

برای شما هم همینطوره؟

آره برای من هم همینطوره فشفشه که تمام شد از حجم اصلی شروع میکنه به کم کردن

Aria.A97
30-08-2016, 21:19
همین الان پینگ داخلی من ۱۳۰ هس....

broosli
30-08-2016, 21:49
همین الان پینگ داخلی من ۱۳۰ هس....

پینگ پارس (همین الان):

hmz2016
30-08-2016, 23:09
همین الان . ساعت 12 شب

اینترنت 16 مگ های وب

سرعت دانلود 100 کیلو بایت :n19::n19::n20::n20:

اینم به جای برداشتن اینترنت شبانه اش هست خخخ

EhsanCPU
30-08-2016, 23:15
سرعت دانلود 100 کیلو بایت :n19::n19::n20::n20:

حالا چرا خوشحالی میکنی ؟
فکر کنم منطقه شلوغی داری
سرعت دانلود من 1400 کیلو بایت هست ...

alireza20202003
30-08-2016, 23:20
حالا چرا خوشحالی میکنی ؟
فکر کنم منطقه شلوغی داری

بیزحمت تست : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EhsanCPU
31-08-2016, 00:01
بیزحمت تست : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته داخلی ...
دوستمون اشاره نکرد داخلی یا خارجی

ghnjfg
31-08-2016, 00:08
سرویس 8مگ

hmz2016
31-08-2016, 13:22
حالا چرا خوشحالی میکنی ؟
فکر کنم منطقه شلوغی داری

حالا چرا خوشحالی میکنی ؟
فکر کنم منطقه شلوغی داری

دادا مگه نشنیدی که : خنده ی تلخ من از گریه غم انگیز تر است خخخ

الان درست شده انگار. داداش حرفم سر سرعت نبود . بیش تر سر نوسانات اینترنت های وب بود. با سرعت 1.4 معمولا دانلود می کنم تو اینترنت 16 مگ .

ولی یه دفعه ممکنه بیاد رو 600 تا 800 و یه دفعه هم مثل اون بالا بیاد رو 100 کیلو سرعت دانلود . حرف من اینه :n09:

tygod4everything
31-08-2016, 14:34
منم از قم هستم
16مگ گرفتم تستی
سرعت روی 3 مگ هستش
دانلود 460 این حدودا
ولی پینگ 4.2.2.4 بالاست
زده 157
ولی تو بازی کانتر پینگ 200 190 220 میشه :-؟

اگر هم بهشون بگیم چرا اینجوریه میگه از نویزه این حرف ها

صبادز پینگش زیر 100 میداد صبح در دفترم
تو پینگ حرف نداره

ولی خوب های وب برای دانلود بهتر میارزه یکجورایی :-؟

حالا موندم های وب بگیرم نگیرم

MOHAMMAD__REZA
31-08-2016, 15:18
دوستان به نظرتون من همین 128 نامحدود بمونم یا طوفان های وب رو بگیرم؟الان ماهی 13.5 میدم حساب کردم طوفان میشه ماهی 21 تومن.مشکلی با قیمتش ندارم ولی چون تا حالا کمتر کسی ازش راضی بوده نگرفتم.اگه 512 نامحدود داشتم خیالم برای همیشه راحت بود

sima_6600
31-08-2016, 15:30
خوب این هم وضعیت ما با های وب همین الان.
زنگ زدم پشتیبانی میگم 50% پکت لاست دارم اول که گفت خط شما نویز داره بعد گفتم اگه نویز داره پس چرا اول صبح ها پکت لاست صفر هست بعد گفت پینگ مودم بگیر گفتم 1> هست بعد گفت خوب چیز شکن نزدی گفتم نه گفت خوب نرم افزار tw نصب کن بیام رو سیستمت ببینم چیه نصب کردم امد یه دستور تریس زد که بعد گفت ببین این جا که ای پی شرکت ماست مشکلی نداره و از طرف مخابرات هست و از دست ما کاری بر نمیاد گفتم یعنی شما نمیتونید به مخابرات بگید درست کنه گفت نه ما به سیستم های اونا دسترسی نداریم که خلاصه که ما علاوه بر های وب باید یک قرارداد با مخابرات و یک قرارداد هم با زیرساخت ببندیم و در اخر برای محکم کاری یک قرارداد با شرکت خارجی که اینترنت رو به زیرساخت میفروشه تا شاید بشه از یه طریقی پیگیری کرد.

ghnjfg
31-08-2016, 16:17
توصیه میکنم در صورتی از های وب اینترنت بگیرید که حتما خط با کیفیت و به مرکز مخابرات هم نزدیک باشین

hmz2016
01-09-2016, 07:01
تست سرعت همین الان

MOHAMMAD__REZA
01-09-2016, 12:50
دوستان به نظرتون من همین 128 نامحدود بمونم یا طوفان های وب رو بگیرم؟الان ماهی 13.5 میدم حساب کردم طوفان میشه ماهی 21 تومن.مشکلی با قیمتش ندارم ولی چون تا حالا کمتر کسی ازش راضی بوده نگرفتم.اگه 512 نامحدود داشتم خیالم برای همیشه راحت بود
اینم از خاطره من.چند هفته پیش زنگ زدم به های وب ببینم اینجایی که ما هستیم محدودیت سرعت نداره(چون مخابراتمون بیش تر از 2 مگ نمیده).گفتن منطقه شما رو سرویس می دیم و پورت خالی هم داریم(فکر کنم اینجا های وب پورت خالی نباشه:n09:)بعد گفت برای محدودیت سرعت داخلی 2 رو بگیرین.داخلی 2 رو گرفتم یکی دیگه برداشت گفت داخلی 2 رو بگیرین اینجا داخلی 1 هست.دوباره داخلی 2 گرفتم یکی دیگه برداشت گفت داخلی 2 بگیرین اینجا داخلی 1 هست.قطع کردم:n29:
سوالمم جواب بدین لطفا

maniya12
01-09-2016, 13:49
بچه ها افت سرعت مشکل سراسریه؟! سرویس من 16 مگ هستش چند روزه شده 600 کیلوبایت

dont9
01-09-2016, 13:55
گوگل بدون فیترلشکن واسه من باز نمیشد

hmz2016
01-09-2016, 16:36
بچه ها افت سرعت مشکل سراسریه؟! سرویس من 16 مگ هستش چند روزه شده 600 کیلوبایت

بله دوست عزیز. منم سرویس 16 مگ دارم . الان که دارم این پیام رو می نویسم سرعت دانلود رفته رو 700 کیلو بایت. تا همین یکی دو ساعت قبل سرعت روی 1.8 بود واسم !!

اینم بگم ممکنه تو بعضی از ساعات سرعت من افت کنه ولی مثل شما که میگی تمام روز سرعتش پایینه نیست .

اگر قرار بود کل روز سرعت بیاد رو 700 در جا های وب رو زنگ می زدم درخواست تخلیه می دادم . سرویس 8 مگش سرعت دانلودم رو 700 بود . یعنی 16 مگ نباید تغییری بکنه !! :n05:

چندین بار گفتم های وب از نظر پایداری سرعت نمره ی صفر می گیره . بسیار نوسان داره سرعت اینترنتش !! :n35::n34:

mahmoodsoft
01-09-2016, 18:53
رو این بسته میشه فشفشه 50 گیگ فعال کرد ؟

ghnjfg
01-09-2016, 19:59
9 شب

k1ozil
01-09-2016, 20:55

اره مشکلی نداره

maniya12
01-09-2016, 20:56

بله روی همشون میتونی فشفشه فعال کنی مشکلی نداره

viking_vp3
01-09-2016, 23:29

چطوره اینا توی پنل من نیست؟

- - - Updated - - -

mahmoodsoft
01-09-2016, 23:59

- - - Updated - - -

شما باید برید بسته های ویژه اونجا میتونید ببینید

hmz2016
02-09-2016, 08:30
همین الان ساعت 9 و نیم صبح

اینترنت 16 مگ . سرعت دانلود از سرور خارجی بدون وی..ان = 1/92 کیلو بایت :n10::n09:

یه چیزی نزدیک به 2 مگ . عالیه !!! اما حیف که می دونم چند ساعت دیگه زرتی میاد پایین تا 600 کیلو هم میاد !! :n28::n27:

imnot12
02-09-2016, 09:08

تو پنل من هم نبود هر چی گشتم?

rahman0158
02-09-2016, 09:11
تو پنل من هم نبود هر چی گشتم?

فقط برای مشترکین جدید که اولین باره میان های وب قابل رویت

hmz2016
02-09-2016, 09:53
فقط برای مشترکین جدید که اولین باره میان های وب قابل رویت

نه خیر . برای همه قابل رویت هست. ( من سه ساله های وب دارم استفاده می کنم . دو سال 8 مگ داشتم . امسال 6 ماه از هشت مگم مونده بود که یک هفته قبل اون رو کنسل کردم و 16 مگ گرفتم )
این برمی گرده به نابلدی اون کسایی که سایت های وب رو طراحی کردن . دقیقا مثل قضیه پشتیبانی اینترنتیش هست.

باید ده بار صفحه رو رفرش کنی یا از سایت بری برون و بیای ( بعضی وقتا البته ) تا اون قسمت پشتییبانی اینترنتی اون پایین صفحه پیدا بشه . قضیه این بسته های ویژه هم همینه .

شاید برای خیلی ها نیاد ولی درست میشه

k1ozil
02-09-2016, 10:49
بسته تند باد برای تمدید در مراکز خاص عرضه میشه
++++
مشترکین جدید همه مراکز

rahman0158
02-09-2016, 11:01
نه خیر . برای همه قابل رویت هست. ( من سه ساله های وب دارم استفاده می کنم . دو سال 8 مگ داشتم . امسال 6 ماه از هشت مگم مونده بود که یک هفته قبل اون رو کنسل کردم و 16 مگ گرفتم )
این برمی گرده به نابلدی اون کسایی که سایت های وب رو طراحی کردن . دقیقا مثل قضیه پشتیبانی اینترنتیش هست.

باید ده بار صفحه رو رفرش کنی یا از سایت بری برون و بیای ( بعضی وقتا البته ) تا اون قسمت پشتییبانی اینترنتی اون پایین صفحه پیدا بشه . قضیه این بسته های ویژه هم همینه .

شاید برای خیلی ها نیاد ولی درست میشه

بفرما جواب پشتیبان

hmz2016
02-09-2016, 11:22
بفرما جواب پشتیبان

ها پس ببخشید من اشتباه منظورتونو فهمیدم . احتمالا چون پیامای صفحه قبل رو کامل نخوندم . :n40:

فکر کردم بسته 16 مگ جدید و کلا طرح جدید فشفشه ها و بسته های های وب تو پنل کاربری رو می گید .

بازم ببخشید !!

viking_vp3
02-09-2016, 22:05
عجیبه واسه من اینه فقط
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]);

alinikoyi
02-09-2016, 22:25
عجیبه واسه من اینه فقط
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]);
واسه منم فقط اینه

bhdanathema
03-09-2016, 00:23
عجیبه واسه من اینه فقط

روی توضیحات تکمیلی کلیک کنید تو صفحه جدید سر برگ بسته های ویژه رو انتخاب کنید اونجا به یه شکل دیگه هست

های وب عملا قیمتو که کم نکرده بکه زیاد هم کرده با برداشتن 3 ساعت رایگان حداقل 60 گیگ رو برداشته یعنی حذف 3 ساعت که شبانه رایگان بود
جاش اومده 20 گیگ به فشفشش اضافه کرده با همون قیمت قبل نمیدونم ملتو چی فرض کرده

Aria.A97
03-09-2016, 01:48
روی توضیحات تکمیلی کلیک کنید تو صفحه جدید سر برگ بسته های ویژه رو انتخاب کنید اونجا به یه شکل دیگه هست

های وب عملا قیمتو که کم نکرده بکه زیاد هم کرده با برداشتن 3 ساعت رایگان حداقل 60 گیگ رو برداشته یعنی حذف 3 ساعت که شبانه رایگان بود
جاش اومده 20 گیگ به فشفشش اضافه کرده با همون قیمت قبل نمیدونم ملتو چی فرض کرده
۱۰ گیگ اضافه کرده. فشفشه های قبلی ۴۰ گیگ ۳۰ روزه بود.

maniya12
03-09-2016, 09:54
بفرما جواب پشتیبان
سلام این چت روم کجا هستش؟!
آیا پشتیبانی های فنی هم انجام میده؟!

rahman0158
03-09-2016, 10:00
سلام این چت روم کجا هستش؟!
آیا پشتیبانی های فنی هم انجام میده؟!
تو صفحه اصلی های وب قسمت شبکه های اجتماعی روبات های وب هست

EhsanCPU
03-09-2016, 14:56
های وب از بازی پوکمون گوی خودش رونمایی کرد
هر مکان 1 عدد فشفشه 500 مگ 1 روزه :n08:
محل زندگیتون رو مشخص کنید فشفشه 500 مگ 1 روزه بگیرید :n08:

Reza_brj
03-09-2016, 15:10
حرکت جدید زدن برامون....

Reza R"ch
03-09-2016, 19:34
حرکت جدید زدن برامون....

ی مشت گرگن نامردا! قبلا سرویس رو سه روز زودتر تمدید میکردی راحت فشفشه سی روزه رو استفاده میکردی ولی الان نمیشه مجبوری اینو بگیری! :/
من اخر این ماه اگه طبق گفته شون فکری ب حال شبانه کردن میمونم وگرنه از ایرانسل استفاده میکنم سگش شرف داره به این دزدا (البته همشون سر و ته یک کرباسن! )
جالبه زیر همه پستای مدیر عامل های وب توی اینستا یه مشت دست مال کش ریختن فک میکنه همه راضین :/ باید یک برنامه بریزیم به جای صفحه های وب زیر پستای میری شکایت کنیم بالاخره اصلیه اونه شاید یک حرکتی زد! :|

EhsanCPU
03-09-2016, 20:41
این های وب عجب کاسبی پر سودی برای خودش راه انداخته :n15:
یعنی هر جور حساب کنیم براشون سوده و دارن بارشون رو میبندن :n15:
با توجه به برداشتن شبانه رایگان و بسته ها و سرویسهای مشتری مدارانشون و جدیدا هم نیترو 5 روزه 6000 تومانی :n24:

abbascfc
03-09-2016, 22:29
دوستان این فشفشه های 50 گیگی سی تومن رو اگه امروز فعال کنیم و مثلا ده روز بعد 50 گیگ رو تموم کنیم میتونیم دوباره فشفشه بخریم یا نه مثل قبلا باید تا زمان پایان فشفشه اولی یعنی همون سی روز ، صبر کنیم؟

amirbrad
03-09-2016, 22:32
امروز که همش قطع و وصل شد فکر کنم از بس بیکارن میشینن نت و قطع و وصل میکنن یه کاری کرده باشن
سرعت فاجعست اپارات هم نمیشه دید

EhsanCPU
03-09-2016, 23:23
دوستان این فشفشه های 50 گیگی سی تومن رو اگه امروز فعال کنیم و مثلا ده روز بعد 50 گیگ رو تموم کنیم میتونیم دوباره فشفشه بخریم یا نه مثل قبلا باید تا زمان پایان فشفشه اولی یعنی همون سی روز ، صبر کنیم؟
مگه از سیاست های وب خبر نداری ؟
اگه 50 گیگ رو 1 روزه هم تموم کنی میتونی همون لحظه یکی دیگه بخری شما فقط 33000 تومان را پرداخت کن حله ...
اگرم روز کم آوردی میتونی از نیترو 6000 تومانی 5 روزه استفاده کنی

hmz2016
04-09-2016, 10:22
اینم حرکت جدید البته یادمه قبلا تو سرویس 8 مگم بود . ولی تو سرویس 16 مگ نبود تازه اومده

hmz2016
04-09-2016, 10:35
مگه از سیاست های وب خبر نداری ؟
اگه 50 گیگ رو 1 روزه هم تموم کنی میتونی همون لحظه یکی دیگه بخری شما فقط 33000 تومان را پرداخت کن حله ...
اگرم روز کم آوردی میتونی از نیترو 6000 تومانی 5 روزه استفاده کنی

سیاست های وب کلا این شده

ارزون که اصلا نکرده اگر هم کرده شبانه رایگان رو در مقابلش برداشته که سود این کار براش چند برابر شده

ولی مساله اصلی چیز دیگه است

شاید ما خوشحال باشیم که سرعتمون بهتر شده و یا می تونیم سرویس با سرعت بالاتر بگیریم . تمام هدف های وب همین بوده که ما این طور فکر کنیم.

سرویس با سرعت بیش تر آورده ولی پینگ و قطعی ها وحشتناک بیش تر شده نسبت به قبل این تعرفه ها.

زرتی بریم رو دانلود و زرتی حجممون تموم بشه و باز بسته فشفشه بخریم. مهم برای های وب اینه که تو فشفشه جدید بخری و هی این کار رو تکرار کنی. براش مهم نیست قطعی داره وصلی داره و یا پینگت بالا پایین میاد !!

خرید اینترنت با سرعت بیشتر یعنی سود بیش تر برای های وب . با توجه به این که قیمت هر گیگش کم تر نشده بلکه بیش تر شده یه بازی کاملا برد برد رو داره انجام میده

Aria.A97
05-09-2016, 12:43
باز قطع شد
مودم گیت وی رو 0.0.0.0 نشون میده

maniya12
05-09-2016, 12:50
اینم حرکت جدید البته یادمه قبلا تو سرویس 8 مگم بود . ولی تو سرویس 16 مگ نبود تازه اومده

سلام دوست عزیز ما که تو سایت ندیدیم این فشفشه رو
نکنه برای کاربرهای جدید ثبت نامه؟

club2energy
05-09-2016, 12:58
سلام

سرویس غیر حجمی 17 گیگ با سرعت 1 مگ های وب رو کسی مصرف کرده؟ پیشنهادش میکنید؟
دقیقا سرویس روی 1 مگ بسته میشه یا سرعت بالاتری میدن؟

amir_t6262
05-09-2016, 13:02
سلام دوست عزیز ما که تو سایت ندیدیم این فشفشه رو
نکنه برای کاربرهای جدید ثبت نامه؟

این مخصوص کاربران 7 ستاره به بالاست.

شما چند ستاره هستید؟

amir_t6262
05-09-2016, 13:10
یک سوال هم داشتم، قبلا تا وقتی که فشفشه ات تمام نشده بود، نمیتوانستی فشفشه ی جدید بخری ولی ظاهرا الان این سیاست عوض شده و همزمان با استفاده از یک فشفشه، میتوانی باز هم فشفشه بخری. درسته؟

hmz2016
05-09-2016, 14:26
یک سوال هم داشتم، قبلا تا وقتی که فشفشه ات تمام نشده بود، نمیتوانستی فشفشه ی جدید بخری ولی ظاهرا الان این سیاست عوض شده و همزمان با استفاده از یک فشفشه، میتوانی باز هم فشفشه بخری. درسته؟

بله درست می فرمایید .

توجه نکرده بودم تا به حال به این مورد.. الان که این چیز رو دیدم نوشتید یه سر زدم به پنل کاربریم . دو ساعت قبل حجمم رو شارژ کردم 10 گیگ خریدم فکر کنم 9 گیگش حداقل مونده ولی می تونم همین الان باز فشفشه بخرم !!

اینم در راستای همون سیاست های وب هست که گفتم . حجم بخر پول بریز تو جیب های وب:n31:

EhsanCPU
05-09-2016, 15:14
با این وضع گرانی اینترنت و سرعت افتضاح و قطعی های مکرر دلم به حال خودمون و اون پول های بی زبونی که به حساب های وب میریزیم میسوزه :n28:

های وب بعد از اینکه به حسابش پول واریز میکنیم ==> :n19::n20:

EhsanCPU
05-09-2016, 16:53
رگولاتوری به اپراتورهای ارتباطی هشدار داد/دستور توقف فروش اینترنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%BE%D8%B1%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%87%D 8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7%DB%8C-%D9%87%D8%B4%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D9%88%D9%82%D9%81-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA/)
حذف گزینه ضریب اشتراک 1 به 8 کاربر در مصرف پهنای باند کاربران

MOHAMMAD__REZA
05-09-2016, 17:05
سلام

سرویس غیر حجمی 17 گیگ با سرعت 1 مگ های وب رو کسی مصرف کرده؟ پیشنهادش میکنید؟
دقیقا سرویس روی 1 مگ بسته میشه یا سرعت بالاتری میدن؟
طوفان 30 گیگ سالی 252 تومنه که میشه ماهی 21 تومن.هر ماه 30 گیگ به صورت فشفشه (مصرف نکنی می سوزه) حجم میده سرعتش هم 8 گیگه.اگه با مشکلات های وب آشنایی و می تونی باهاشون کنار بیای بهترین گزینس

MOHAMMAD__REZA
05-09-2016, 17:31
رگولاتوری به اپراتورهای ارتباطی هشدار داد/دستور توقف فروش اینترنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%BE%D8%B1%D8%A7%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%87%D 8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7%DB%8C-%D9%87%D8%B4%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D9%88%D9%82%D9%81-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA/)

حذف گزینه ضریب اشتراک 1 به 8 کاربر در مصرف پهنای باند کاربران
یعنی از این به بعد یک هشتم نمیشه؟قیمتا همونن یا گرون تر میشن؟برای قدیمی ها هم اعمال میشه یا فقط برای از الان به بعده؟

sima_6600
05-09-2016, 18:08
یعنی از این به بعد یک هشتم نمیشه؟قیمتا همونن یا گرون تر میشن؟برای قدیمی ها هم اعمال میشه یا فقط برای از الان به بعده؟

متن خبر رو نخواندی مثل اینکه
فلاح جوشقانی افزود: البته این قانون به معنای آن نیست که برای مثال اگر اپراتور به کاربری اینترنت با سرعت ۲ مگابیت بفروشد باید به صورت اختصاصی کل پهنای باند را در اختیارش بگذارد. بلکه این به معنای آن است که اپراتور باید رفتار مشترک را رصد کرده و بر مبنای این رفتار، شبکه را طراحی کند و سرویس دهد.
یعنی هنوز 1 به 8 هست ولی باید بهتر خدمات بدن لول

MOHAMMAD__REZA
05-09-2016, 18:49
متن خبر رو نخواندی مثل اینکه
فلاح جوشقانی افزود: البته این قانون به معنای آن نیست که برای مثال اگر اپراتور به کاربری اینترنت با سرعت ۲ مگابیت بفروشد باید به صورت اختصاصی کل پهنای باند را در اختیارش بگذارد. بلکه این به معنای آن است که اپراتور باید رفتار مشترک را رصد کرده و بر مبنای این رفتار، شبکه را طراحی کند و سرویس دهد.
یعنی هنوز 1 به 8 هست ولی باید بهتر خدمات بدن لول
خوندم ولی واضح نبود.مثلا چه خدمات بهتری؟از این حرفا زیاد هست ولی تا وقتی که یه چیز دقیقا مشخص نباشه چرت و پرته.باید خدمات بهتری بدن و مشتری مدار باشن و اینا که نشد حرف نگفتنشون بهتره.باید دقیقا مشخص باشه که این خدمات و مشتری مداری یعنی چی

dont9
05-09-2016, 20:33
اینکه های وب بدون هیچ نظرسنجی از کاربران، شبانه رایگان را از همه طرح ها حذف کرد، نشانه میزان اهمیت و احترامی است که برای مصرف کننده قائل است.

dont9
05-09-2016, 20:37
وفاداری شما نشان دهنده درستی رفتار های وب در هیچ انگاری نظرات شما کاربران است

dont9
05-09-2016, 20:41
های وب با حذف شبانه رایگان و افزودن میزان فشفشه ها، میزان هوشیاری شما برای درک میزان گشادی کلاه را جشن می گیرد.

amirbrad
05-09-2016, 23:30
همش قطع و وصل میشه اصلا نمیشه استفاده کرد یعنی این همه پول به جیب میزنن یه ساعتم وقت نمیزارن این مشکلات برطرف کنن مملکت گل و بلبل همینه دیگه هر کی زرنگه بیشتر میچاپه کسی هم نیست نظارت کنه

club2energy
06-09-2016, 20:18
طوفان 30 گیگ سالی 252 تومنه که میشه ماهی 21 تومن.هر ماه 30 گیگ به صورت فشفشه (مصرف نکنی می سوزه) حجم میده سرعتش هم 8 گیگه.اگه با مشکلات های وب آشنایی و می تونی باهاشون کنار بیای بهترین گزینس

نه والا نمیشناسم
از شاتل میخوام بیام های وب
توی خونه جدید شاتل سرویس نمیده
منم دنبال سرویس حجم بالا هستم
دیدم های وب سرویس با حجم 17 گیگ کاهانه داره
خواستم دونم چجوریاس

amirbrad
06-09-2016, 22:21
خیلی قطع و وصل میشه به پنج دقیقه نمیشه قطع میشه نمیدونم مریضیشون از چه نوعیه

MOHAMMAD__REZA
07-09-2016, 11:37
نه والا نمیشناسم
از شاتل میخوام بیام های وب
توی خونه جدید شاتل سرویس نمیده
منم دنبال سرویس حجم بالا هستم
دیدم های وب سرویس با حجم 17 گیگ کاهانه داره
خواستم دونم چجوریاس
نظرات کاربران رو بخون می فهمی.ولی به نظر من اگه خوندی و دیدی می تونی بسازی طوفان بگیر.الان این 17 گیگ ماهی 25 تومنه ولی طوفان 30 گیگ ماهی 21 تومن میشه

sonbolkhann
07-09-2016, 11:47
سلام
های وب یکماهه بگیر و تست کن
تازگی ها افتضاح شده

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

hmz2016
07-09-2016, 17:59
های وب مسابقه راه انداخته :n02::n02:

mf.designing
07-09-2016, 20:09
اقا قبلا میشد 2 3 روز قبل اتمام سرویس ، تمدیدش کرد. الان میزنم میگه باید تا پایان روز صبر کنید ! حجم 1 روزه هم میزنم میگه کمتر از یک روز باقی مانده !
باید چیکار کرد ؟! اگه واقعا قراره اینطوری بمونه جمع کنیم بریم

golijon
08-09-2016, 01:31
اقا قبلا میشد 2 3 روز قبل اتمام سرویس ، تمدیدش کرد. الان میزنم میگه باید تا پایان روز صبر کنید ! حجم 1 روزه هم میزنم میگه کمتر از یک روز باقی مانده !
باید چیکار کرد ؟! اگه واقعا قراره اینطوری بمونه جمع کنیم بریم

یه بار از پنل خارج شو، بعد که دوباره وارد شی گزینه ی ابطال سرویس فعلی و انتخاب سرویس جدید می یاد

mf.designing
08-09-2016, 11:50
یه بار از پنل خارج شو، بعد که دوباره وارد شی گزینه ی ابطال سرویس فعلی و انتخاب سرویس جدید می یاد

این کار رو بارها کردم ، نمیاد !

sima_6600
08-09-2016, 12:28
امروز از شرکت مخابرات برای تعویش سیم های تلفن امدن بعد از تعویض SNR من از 15 به 6 رسید و سرعت دانلودم به 7 مگابیت رسید خسته نباشید به همه مسئولین کشوری.

EhsanCPU
08-09-2016, 12:39
های وب مسابقه راه انداخته :n02::n02:

پس اینو چی میگی ؟ :n02:
فشفشه 100 گیگ 10 روزه
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])البته اینا همون حجم های دانلود شبانه رایگان مشترکین بوده که حالا دارن اینطوری ازش استفاده (سوء استفاده) میکنن :n15:
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MOHAMMAD__REZA
08-09-2016, 14:50
امروز از شرکت مخابرات برای تعویش سیم های تلفن امدن بعد از تعویض SNR من از 15 به 6 رسید و سرعت دانلودم به 7 مگابیت رسید خسته نباشید به همه مسئولین کشوری.
قبلا سرعتت چند بود؟چه سرویسی داری؟

sima_6600
08-09-2016, 14:58
قبلا سرعتت چند بود؟چه سرویسی داری؟
قبلا رو 12 مگ بسته بود و snr هم روی 15 بود ولی امروز زحمت کشیدن و سیم ها قدیمی که خیلی هم خوب بود رو جمع کردن و یک سری سیم نازک بستن جاش حال امدم دیدم به به snr شده 6 و سرعت دانلود روی مودم هم 7000 در بالا ترین حالت هست خخخخخخخخخخخخخخخخ.
مسئولین محترم کشوری متچکرم .

amirbrad
08-09-2016, 15:46
واسه منم چند روزه قطعی داره با پشتیبانی زنگ زدم سر خطم چک کردم از 8 اومده خطم رو 2 دایم هم قطع میشه باید ببینیم حالا از سمت مخابرات یا مثل شما سیم برداشتن داغون کردن . همه جای دنیا میان فیبر میکشن اینجامیان سیم هر روز بی کیفیت تر میکنن. جالبه اگر درخواست مشکل سیم بدی فقط میبینن بوق داری یا نه به کشش خط کاری ندارن در واقع همشون بیسواد و بی مسیولیت هستن حتی حاضرم پولم بدم که سیم تو مسیر چک کنن اما بازم راضی نمیشن چون عادت دارن سر برج بدون کار حقوق بگیرن

mahddi
09-09-2016, 12:34
چرا های وب برای پارالمپیک فشفشه نمی زاره؟:n31:

sima_6600
09-09-2016, 13:59
یعنی بدترین ارائه دهنده اینترنت در ایرن همین های وب هست.

hmz2016
09-09-2016, 17:46
قبلا رو 12 مگ بسته بود و snr هم روی 15 بود ولی امروز زحمت کشیدن و سیم ها قدیمی که خیلی هم خوب بود رو جمع کردن و یک سری سیم نازک بستن جاش حال امدم دیدم به به snr شده 6 و سرعت دانلود روی مودم هم 7000 در بالا ترین حالت هست خخخخخخخخخخخخخخخخ.
مسئولین محترم کشوری متچکرم .

داداش من دو سال قبل خط گرفتم . سیم کشی هم همون دو سال قبل انجام دادم . الان با اینترنت 16 مگ نهایتش برای من SNR رو 17 میاد . تازه با این همه تعریفی که خود اپراتورای های وب از خطم می کنن نهایت سرعت دانلودم با آی دی ام می رسه به 1.9 مگابیت . هر چند که نصف روز سرعت میاد رو 700 کیلو . یعنی عیهو اینترنت 8 مگی که قبلا داشتم !!
یعنی در کل معلوم نیست چه خاکی تو سر خودم ریحتم با این اینترنت 16 مگ های وب :n02::n08::n08:

تو مودم من که این طوریه !!

DSL

Operational Status
G992.5

Upstream Speed
508 kbps

Downstream Speed
16382 kbps

mehryar1973
09-09-2016, 22:11
چرا های وب برای پارالمپیک فشفشه نمی زاره؟:n31:
آقا مطمئن باش اگر برای المپیک هم گزاشت فقط بخاطر اون بود که زمانی بود که تازه شبانه رو برداشته بود خیلی ها میخواستن تخلیه کنن و های وب هم میخواست یا این فشفشه ها
بعضی ها رو ترغیب کنه حداقل یک ماه بمونن!!!

sima_6600
10-09-2016, 00:19
آقا مطمئن باش اگر برای المپیک هم گزاشت فقط بخاطر اون بود که زمانی بود که تازه شبانه رو برداشته بود خیلی ها میخواستن تخلیه کنن و های وب هم میخواست یا این فشفشه ها
بعضی ها رو ترغیب کنه حداقل یک ماه بمونن!!!
من که فردا دارم میرم یک شرکت دیگه پیدا کنم اولیت من پینگ هست و پکت لاست این هام که اصلا گوش نمیدن و پهنای باند مرکز مخابرات تا خرخره پره بعد میگه پرت ازاد زیاد داریم در صورتی که هر روز ضریب اشتراک به بالا 8 هم میرسه.سرعت 100 کیلیوبایت نشان دهنده همین هست مگه نه.

EhsanCPU
10-09-2016, 00:25
دوستان از دانلود شبانه خبری نشد؟ توی صفحه اینستا زده بودن بر اثر ریزش مشترکین دوباره دانلود شبانه را میزارن ...

sima_6600
10-09-2016, 00:38
ساعت 1:38 دقیقه بامداد و الان پکت لاست 3% بله حقیقت اینه که ما باید خفاش باشیم که بتوانیم از نت های وب استفاده کنیم. به دنیای خفاش های خوش امدید.

sorooshfm
10-09-2016, 09:00
دوستان از دانلود شبانه خبری نشد؟ توی صفحه اینستا زده بودن بر اثر ریزش مشترکین دوباره دانلود شبانه را میزارن ...
شما چه زود باورین این یک حربه ای هست برای نگه داشتن مشتری

EhsanCPU
10-09-2016, 12:29
شما چه زود باورین این یک حربه ای هست برای نگه داشتن مشتری

نه زود باور نیستم اگه دروغ باشه مثل خیلی از دوستای دیگه مهاجرت میکنم
دیگه پولی برام نمونده اینقدر حجم خریدم :n03: چشم به هم میزنی تو پنل زده اتمام ترافیک

King Tanha
11-09-2016, 01:34
دیگه پولی برام نمونده اینقدر حجم خریدم :n03: چشم به هم میزنی تو پنل زده اتمام ترافیک
دوست عزیز یکبار همین طرح طوفان رو بگیر ماهی 30 گیگ دیگه کم نمیاری سالیانه هست 275 تومان از اینکه ماهیانه بگیری خیلی به صرفه هست
من که 4 ساله های وب دارم 16 مگ سرعت دانلود تا 1400 الی 1500 کیلو میرسه با 8 مگ به 950 کیلو بایت میرسه و مودم من هم قدیمی هست که خیلی تو نویز تاثیر داره مودم من زمانی ای دی اس ال اومد گرفتم عمرش رو به پایان هست .
من در کل در این مدت از های وب راضی هستم و مشکلی نداشتم واقعا

- - - Updated - - -

دوست عزیز یکبار همین طرح طوفان رو بگیر ماهی 30 گیگ دیگه کم نمیاری سالیانه هست 275 تومان از اینکه ماهیانه بگیری خیلی به صرفه هست
من که 4 ساله های وب دارم 16 مگ سرعت دانلود تا 1400 الی 1500 کیلو میرسه با 8 مگ به 950 کیلو بایت میرسه و مودم من هم قدیمی هست که خیلی تو نویز تاثیر داره مودم من زمانی ای دی اس ال اومد گرفتم عمرش رو به پایان هست .

EhsanCPU
11-09-2016, 20:38

درسته ولی متاسفانه اگه بخوام بین مصرف معمولی مثلا یه بازی یا نرم افزار حجیم دانلود کنم کلی حجم از بین میره
بازیهای الان هم که دیگه کمتر از 40 گیگ نیستن قبلا با IDM میزاشتم دانلود شبانه رایگان خودش دانلود میشد ولی الان برای اون 40 گیگ 22000 تومان باید پول بدم:n03:

King Tanha
12-09-2016, 00:58
درسته ولی متاسفانه اگه بخوام بین مصرف معمولی مثلا یه بازی یا نرم افزار حجیم دانلود کنم کلی حجم از بین میره
بازیهای الان هم که دیگه کمتر از 40 گیگ نیستن قبلا با IDM میزاشتم دانلود شبانه رایگان خودش دانلود میشد ولی الان برای اون 40 گیگ 22000 تومان باید پول بدم:n03:
آره
ولی این طرح های وب هم برای همین موضوع اومده ولی هر جور هم باشه بعید میدونم دیگه این همه حجم در یکسال مصرف بشه. در ضمن فشفشه های هدیه هم هست.
در هر صورت این بهترین گزینه هست.
در ضمن تمام شرکت ها این شبانه رو برمیدارن و کلا تصویب سازمان مقررات رادیویی هست حالا بعضی شرکت ها هنوز اعمال نکردن فوقش یک ماه دیگه بالاخره همه اینجوری میشن

amir_t6262
12-09-2016, 09:42
های وب به مناسبت اعیاد قربان و غدیر، یک فشفشه 2 گیگ 1 روزه هدیه میده.

امير موسر
12-09-2016, 10:14
دوستان وضعیت شاتل چجوره ؟!
این تست سرعت من حاضر »

من یه مشکلی دارم سرعت آپلود اکثرا ندارم . هر وقت هم زنگ میزنم هیچ کاری نمیتونن بکنن ! و آخرین بار گفتن هر سری خواستی آپلود کنی مودمو خاموش روشن کن آی پیش عوض بشه درست میشه !!
اولش گفتن مشکل از مودمه عوضش کردم باز هم نشد !

شاتل خوبه به نظرتون !؟

alireza20202003
12-09-2016, 11:47
دوستان وضعیت شاتل چجوره ؟! این تست سرعت من حاضر » [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من یه مشکلی دارم سرعت آپلود اکثرا ندارم . هر وقت هم زنگ میزنم هیچ کاری نمیتونن بکنن ! و آخرین بار گفتن هر سری خواستی آپلود کنی مودمو خاموش روشن کن آی پیش عوض بشه درست میشه !! اولش گفتن مشکل از مودمه عوضش کردم باز هم نشد ! شاتل خوبه به نظرتون !؟ خوب این تست ها چیزی رو نشون نمیده چون اولا HTTP هست دوما سرور داخلی، شما کجا میخوای أپلود کنی ؟‌ اگر آپلودت مثلا تلگرام و اینستا و از اینجور جاهاست باید بگم که های وب کلا در اون زمینه ها تعطیله. قبلا هم گفتم باز هم میگم تست ها رو اینجا بگیرید تا ببینید وضعیت شبکه های اجتماعی موبایلی و غیر موبایلی و هر گونه تک کانکشن امن دیگه به چه صورته : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehryar1973
12-09-2016, 12:15
های وب به مناسبت اعیاد قربان و غدیر، یک فشفشه 2 گیگ 1 روزه هدیه میده.

سلام خوب شما معلومه ستاره تون زیاده به دو ستاره ها یک گیگ داده...

King Tanha
12-09-2016, 16:46
این تست سرعت من حاضر »

من یه مشکلی دارم سرعت آپلود اکثرا ندارم . هر وقت هم زنگ میزنم هیچ کاری نمیتونن بکنن ! و آخرین بار گفتن هر سری خواستی آپلود کنی مودمو خاموش روشن کن آی پیش عوض بشه درست میشه !!

شاتل خوبه به نظرتون !؟
دوست عزیز آپلود شما از طرف شرکت ارائه دهنده پایین بسته شده و فقط خود شرکت اگر بگید بالاتر ببندن درست میشه اگر هم قبول نکنند که نمیکنن دیگه

خوب این تست ها چیزی رو نشون نمیده چون اولا HTTP هست دوما سرور داخلی، شما کجا میخوای أپلود کنی ؟‌ اگر آپلودت مثلا تلگرام و اینستا و از اینجور جاهاست باید بگم که های وب کلا در اون زمینه ها تعطیله. قبلا هم گفتم باز هم میگم تست ها رو اینجا بگیرید تا ببینید وضعیت شبکه های اجتماعی موبایلی و غیر موبایلی و هر گونه تک کانکشن امن دیگه به چه صورته : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز شما چه مدته های وب دارید؟
اصلا یکبار منطقه رو چک کردید واقعا چه جوریه ؟مشکل از مرکز شما نیست؟چرا همه چیز مشکل از شرکت ارئه دهنده باشه؟
عزیز من 4 ساله های وب دارم و میتونم بگم بهترین شرکتی بوده من داشتم .من از زمانی adsl اومد داشتم. صبانت . مخابرات.شاتل و ... و الان های وب .4 ساله های وب دارم واقعا شرکتی مثل های وب ندیدم. از هر لحاظ .سرویس هاش خیلی عالی بوده هم قیمت هم سرعت و ....در ضمن کلا منطقه ما همه راضی هستند چون بستگی به مخابرات منطقه داره. من خودمفاصله با مرکز دارم 8 مگ گرفتم سرعت دانلود همین الان 930 تا 950 کیلو دان میکنم.بدترین سرور خارجی رو 850 کیلو دانلود میکنم .سرعت آلود من 1 مگ هست برای آپلود کردن.از دوستام های وب داره پهلوی مخابرات هست دقدقا 8 مگ داره 8 مگ هم دانلود میکنه.پس بدونید مشکل جای دیگه هست و اینکه کابل های استفاده شده در مرکزتون و اینکه اتصالات چه جوری باشه همه مهم هستند . تازه اینم بگم که من خداشاهده فکس هم به همین خط و پهلوی سیستمم با اسپلیتر وصل هست و از همونجا هماینترنت میگیرم و اینکه یک گوشی دیگه هم اون ور خونه با اسپلیتر وصل هست و این شرایط رو دارم.مودم من 2640 دلینک هست که خیییلییی قدیمی هست و اون زمان جزو اولین مودم ها بود اومد و هنوز دارم از همون استفاده میکنم که خیلی با مودم های جدید فرق داره شاید عوض کنم بهتر هم بشه

- - - Updated - - -

امير موسر
12-09-2016, 16:50
دوست عزیز آپلود شما از طرف شرکت ارائه دهنده پایین بسته شده و فقط خود شرکت اگر بگید بالاتر ببندن درست میشه اگر هم قبول نکنند که نمیکنن دیگه

اصلا یکبار منطقه رو چک کردید واقعا چه جوریه ؟مشکل از مرکز شما نیست؟چرا همه چیز مشکل از شرکت ارئه دهنده باشه؟
عزیز من 4 ساله های وب دارم و میتونم بگم بهترین شرکتی بوده من داشتم .من از زمانی adsl اومد داشتم. صبانت . مخابرات.شاتل و ... و الان های وب .4 ساله های وب دارم واقعا شرکتی مثل های وب ندیدم. از هر لحاظ .سرویس هاش خیلی عالی بوده هم قیمت هم سرعت و ....در ضمن کلا منطقه ما همه راضی هستند چون بستگی به مخابرات منطقه داره. من خودمفاصله با مرکز دارم 8 مگ گرفتم سرعت دانلود همین الان 930 تا 950 کیلو دان میکنم.بدترین سرور خارجی رو 850 کیلو دانلود میکنم .سرعت آلود من 1 مگ هست برای آپلود کردن.از دوستام های وب داره پهلوی مخابرات هست دقدقا 8 مگ داره 8 مگ هم دانلود میکنه.پس بدونید مشکل جای دیگه هست و اینکه کابل های استفاده شده در مرکزتون و اینکه اتصالات چه جوری باشه همه مهم هستند . تازه اینم بگم که من خداشاهده فکس هم به همین خط و پهلوی سیستمم با اسپلیتر وصل هست و از همونجا هماینترنت میگیرم و اینکه یک گوشی دیگه هم اون ور خونه با اسپلیتر وصل هست و این شرایط رو دارم.مودم من 2640 دلینک هست که خیییلییی قدیمی هست و اون زمان جزو اولین مودم ها بود اومد و هنوز دارم از همون استفاده میکنم که خیلی با مودم های جدید فرق داره شاید عوض کنم بهتر هم بشه

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

اصلا پایین و بالا نداره. کلا آپلود نمیکنه هیچیو . یعنی سرعت صفر . 1 ساعتم بشینم هیچی آپلود نمیشه . شرکت میگه سرعت آپلودو رو یک گذاشتیم برات

Sent from my SM-J500F

King Tanha
12-09-2016, 17:00
این تست سرعت من حاضر »

شاتل خوبه به نظرتون !؟

اصلا پایین و بالا نداره. کلا آپلود نمیکنه هیچیو . یعنی سرعت صفر . 1 ساعتم بشینم هیچی آپلود نمیشه . شرکت میگه سرعت آپلودو رو یک گذاشتیم برات

Sent from my SM-J500F
دوست عزیز مشکل از طذف شرکت هست شک نکنید.درخواست خرابی و مشکل بدید تا بررسی کنند اگر از مخابرات هست بررسی کنند در غیر اینصورت اگر برات خیلی مهمه شکایت به تنظیم مقرات رادیویی کنید تا این گزینه برات بررسی کنه.چون تنها جا بعد پیگیری شما این گزینه هست حتما پیگیری میکنه

امير موسر
12-09-2016, 17:53
دوست عزیز مشکل از طذف شرکت هست شک نکنید.درخواست خرابی و مشکل بدید تا بررسی کنند اگر از مخابرات هست بررسی کنند در غیر اینصورت اگر برات خیلی مهمه شکایت به تنظیم مقرات رادیویی کنید تا این گزینه برات بررسی کنه.چون تنها جا بعد پیگیری شما این گزینه هست حتما پیگیری میکنه
ممنون .
اگر باز این مشکل بشه زنگ میزنم رفع نکردن شکایت میکنم

Sent from my SM-J500F

alireza20202003
12-09-2016, 18:47
- - - Updated - - -

بیشتر از یک ساله های وب هم دارم. کندی سرعت در ساعات اوج شلوغی به خاطر کمپود پهنای باند اینترنت های وب هست و ربطی به مرکز و ... نداره. شما هم که میگی شرکت به این خوبی و سرعت عالی ندیدی ساعت 22 به بعد یه تست بگیر از اینجا : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بذار همینجا ما هم ببینیم شاید مرکز شما معجزه ای درش اتفاق میفته.

hmz2016
12-09-2016, 21:22
بیشتر از یک ساله های وب هم دارم. کندی سرعت در ساعات اوج شلوغی به خاطر کمپود پهنای باند اینترنت های وب هست و ربطی به مرکز و ... نداره. شما هم که میگی شرکت به این خوبی و سرعت عالی ندیدی ساعت 22 به بعد یه تست بگیر از اینجا : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بذار همینجا ما هم ببینیم شاید مرکز شما معجزه ای درش اتفاق میفته.

سایت جالبی بود . اینترنت 16 مگ های وب دارم !! این شد نتیجه اش ( همین الان ساعت 22:20)

alireza20202003
12-09-2016, 23:42
بله سایت جالبیه خصوصا اینکه سرعت رو دو نوع گزارش میکنه یکی تک کانشکن و دیگری با ۶ تا کانکشن. اینهم من الان :

و نکته جالبتر اینکه نسخه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]‌ هم داره که اگر اونو باز کنید به این آدرس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونوقت داستان جالب تر هم میشه :

بسیار هم دست های وب درد نکنه که نت روی ۱۲ مگه سرعتم تو تلگرام و اینستا و ... طبق نمودار فوق روی نیم مگه ! ۱ به ۸ که هیچی ۱ به ۲۴ ضریب اشتراک خورده !

hmz2016
13-09-2016, 07:36
سایت جالبی بود . اینترنت 16 مگ های وب دارم !! این شد نتیجه اش ( همین الان ساعت 22:20)

بله سایت جالبیه خصوصا اینکه سرعت رو دو نوع گزارش میکنه یکی تک کانشکن و دیگری با ۶ تا کانکشن. اینهم من الان :

و نکته جالبتر اینکه نسخه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]‌ هم داره که اگر اونو باز کنید به این آدرس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونوقت داستان جالب تر هم میشه :

بسیار هم دست های وب درد نکنه که نت روی ۱۲ مگه سرعتم تو تلگرام و اینستا و ... طبق نمودار فوق روی نیم مگه ! ۱ به ۸ که هیچی ۱ به ۲۴ ضریب اشتراک خورده !

داداش وضع من هم انگار مثل شماست. تست همین الان . اینترنت 16 مگ

sima_6600
13-09-2016, 10:29
من این موضوع رو خیلی وقت پیش میدونستم و به های وب و پشتیبانی هم تماس گرفتم
در مورد این که سرعت تک کانکشن خیلی کم هست و سرعت دانلود از سرور خارجی نصف داخلی هست و ... میدونید چی گفتن
گفت سرعت تک کانشکن مهم نیست و این که برنامه ها باید از چند کانکشن استفاده کنن و این مشکل ما نیست خخخخخ
در مورد سرعت سرور های خارجی هم گفتن که سرور های خارجی استاندارد نیستن و از سرور های داخلی دانلود کنید .:n04:
برای 20% پکت لاست زنگ زدم که امد با تیم ویور و یک tracert گرفت بعد گفت از حوزه ما خارج هست و مربوط به مخابرات میشه و زیرساخت و کاری از دست ما بر نمیاد.:n04:
2 ماه روزی 2 ساعت اینترنت قطع میشد و یک روز هم کامل قطع بود بعد که درخواست کردم روز های از دست رفته رو برگردونن گفت طبق قرارداد 24 ساعت قطعی اینترنت در ماه مجاز هست و در مورد بقیش هم از کنترل ما خارج بوده و از طرف زیرساخت قطع بوده نه ما :n04:
بعد بعضی ها میان ایتجا میگن های وب به به های وب عجب اینترنتی میده به به چه چه شما یا نماینده های وب هستی و داری بازار گرمی میکنی یا این که خیلی دوست داری اطلاعات اشتباه به مردم بدین دوست عزیز.
اگه 10 تا صفحه قبل رو بخوانی میفهمی که کاربر های اکثر شهر ها مشکل های مشابه دارن و هیچ ربطی به حوزه مخابراتی نداره های وب ضریب اشتراک رو رعایت نمیکنه کم فروشی میکنه به زور 16 مگابیت میده و هیچ حق انتخابی نداره چه خط بکشه چه نکشه پولش رو میگیره بنده خطم میکشه ولی روی 12 مگ بسته تازه سرعت مکس به 900 کیلوبایت میرسه.
حالا ما 10000000 تا از این پست ها میزاریم باز یکی میاد میگه نه همه اشتباه میکنن و من درست میگم.

Aria.A97
13-09-2016, 13:12
دوستان یه چند الان ۱ هفته اس شاتل دارم حتی کیفیت خطم هم بهتره [emoji23]

تک کانکشن شاتل به مراتب بهتره جوری که بار اولی که میرید یو*تیوب متوجه میشید.

تو های وب وقتی یه سایت باز میکنید پینگ تا ۳۰۰ میره بالا ولی با شاتل از ۲۰ میره رو ۵۰-۴۰. (پروفایل گیم فعال کردم رو خط)
در ضمن بین ساعت ۸ تا ۱۱ به شدت پینگم با های وب میره بالا. (از ۴۰ میشه بین ۱۰۰ تا ۲۵۰) ولی شاتل پایدار تره و از ۴۰ بالاتر نمیره.

سایتا هم سریع تر باز میشن. سایت های وب با گوشی کلا بالا نمیاد واسه من. شاتل یه برنامه My Shatel هم داره که خیلی کاربردی تر از بات تلگرام های وبه.

پشتیبانی شاتل هم که هر موقع زنگ میزنید حداکثر ۳ دقیقه معطلتون میکنن و لازم نیس مثل های وب نیم ساعت منتظر بمونید.

ولی شاتل به شدت داره مشتری جمع میکنه واسه خودش. امیدوارم کیفیتش خراب نشه.

البته ازدیروز‌ دوباره از های وب استفاده میکنم چون ۱.۵ گیگم مونده هنوز

sima_6600
13-09-2016, 13:50
دوستان یه چند الان ۱ هفته اس شاتل دارم حتی کیفیت خطم هم بهتره [emoji23]

تک کانکشن شاتل به مراتب بهتره جوری که بار اولی که میرید یو*تیوب متوجه میشید.

تو های وب وقتی یه سایت باز میکنید پینگ تا ۳۰۰ میره بالا ولی با شاتل از ۲۰ میره رو ۵۰-۴۰. (پروفایل گیم فعال کردم رو خط)
در ضمن بین ساعت ۸ تا ۱۱ به شدت پینگم با های وب میره بالا. (از ۴۰ میشه بین ۱۰۰ تا ۲۵۰) ولی شاتل پایدار تره و از ۴۰ بالاتر نمیره.

سایتا هم سریع تر باز میشن. سایت های وب با گوشی کلا بالا نمیاد واسه من. شاتل یه برنامه My Shatel هم داره که خیلی کاربردی تر از بات تلگرام های وبه.

پشتیبانی شاتل هم که هر موقع زنگ میزنید حداکثر ۳ دقیقه معطلتون میکنن و لازم نیس مثل های وب نیم ساعت منتظر بمونید.

ولی شاتل به شدت داره مشتری جمع میکنه واسه خودش. امیدوارم کیفیتش خراب نشه.

البته ازدیروز‌ دوباره از های وب استفاده میکنم چون ۱.۵ گیگم مونده هنوز

من زمانی که تهران بودم شاتل داشتم مرکز مخابرات شهید قدوسی سر ظفر اونجا پروفایل گیم برام فعال بود پینگ داخلی 5 بود پینگ خارجی 60 به مدت 1 سال لذت یک اینترنت خوب رو بردم واقعاً راضی بودم تازه مرکز مخابرات قدوسی اصلا خوب نیست و مشکلات فنی زیاد داره. حیف که اینجا شاتل نداره.

maniya12
13-09-2016, 21:50
سلام دوستان اگه اهل بازی آنلاین و دیدن ویدئو آنلاین هستین اصلا سمت های وب نیاین تایم اوتی داره شدید و قطع و وصل زیاد پینگش هم بدرد نمیخوره من خودم خطم اصلا نویز نداره و روی 16 مگ بسته شده و فقط به درد دانلود که من فشفشه 50 گیگ خریدم میخوره البته شبانه هم نداره لعنتی

dayanoosh
14-09-2016, 17:22
سلام
افرادی که hiweb دارند... شنیدم که میتونند کد تخفیف دیجی کالا بگیرند!!
اگر نیازی ندارید ... یک نفر لطف کنه و کد رو بصورت خصوصی برام بفرسته
دمتون گرم

موفق باشید

reza_r
14-09-2016, 18:23
سلام
دمتون گرم

همچین جیدی نیست هست بگید بگیرم تقدیمتون کنم
موفق باشید

alireza9t9
14-09-2016, 18:58
فقط منتظر اینم که 17 روز دیگه که از سرویسم مونده تموم شه و جمع آوری کنم !
خیلی مشکلات داره های وب از وقتی اومدم های وب مشکل نوییز خط پیدا کردم ، حتی خودشونم نمیدونن باس چیکار کنن و فقط یه سری خزعبلات به آدم میگن !
تایم رایگان هم که دیگه نداره !
گاهی وقتا هم که هیچ فایلی نمیتونم آپلود کنم ! فقط باس مودم رو خاموش و روشن کنم تا دوباره بتونم با سرعت 20 کیلوبایت یه فایل رو آپلود کنم !

dayanoosh
14-09-2016, 23:59
موفق باشید

سلام
شما لطف میکنید
این لینکش هست

البته لینکش برای یکسال پیش هست... احتمال میدم نباشه ... اگر بود ...خیلی خوشحال میشم بصورت خصوصی کد رو برام بفرستید

موفق باشید

amirbrad
15-09-2016, 00:12
فقط منتظر اینم که 17 روز دیگه که از سرویسم مونده تموم شه و جمع آوری کنم !
خیلی مشکلات داره های وب از وقتی اومدم های وب مشکل نوییز خط پیدا کردم ، حتی خودشونم نمیدونن باس چیکار کنن و فقط یه سری خزعبلات به آدم میگن !
تایم رایگان هم که دیگه نداره !
گاهی وقتا هم که هیچ فایلی نمیتونم آپلود کنم ! فقط باس مودم رو خاموش و روشن کنم تا دوباره بتونم با سرعت 20 کیلوبایت یه فایل رو آپلود کنم !

جالبه منم خطم اومده پایین میگن از طرف ما نیست من مجبورم یه ماه دیگه بمونم چون زیاد فشفشه رایگان دارم تموم بشه منم تخلیه میکنم ، اینقدر ضعیفه ساده ترین کاره نمیشه انجام داد همش تایم اوت میده قطعی هم زیاد سرعت هم پایین.

reza_r
15-09-2016, 13:31
سلام
شما لطف میکنید
این لینکش هست

البته لینکش برای یکسال پیش هست... احتمال میدم نباشه ... اگر بود ...خیلی خوشحال میشم بصورت خصوصی کد رو برام بفرستید

موفق باشید

برادر من خوب مال يك سال پيشو مينويسي كه چي!!!قبل پست دادن واقعا فكر كنيد!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hammy
15-09-2016, 15:45
یک سوال

من اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*60)رو دیدم برای "ترافیک عادی" بالای 10 گیگ آفری نداره های وب. این یعنی شما 20 گیگ بخوای بخری باید 2 تا 10 گیگ بدی؟ (به بیان دیگه 2 بار هزینه گزاف پلکانی رو بدی!!؟)

اگر اینجوری هست حتما به 195 شکایت کنید چون این دیگه آخر دزدیه!!

hmz2016
15-09-2016, 18:13
این که هیچی نیست . دلمون خوشه اینترنت 16 مگ گرفتیم . . نود درصد اوقات سرعت اندازه همون 8 مگ هست . فقط صبح می تونم اینترنت واقعی 16 مگ رو تجربه کنم سرعت دانلود یک و 500 تا یک و 600 مگابیت میشه. از ساعت 3-4 بعد از ظهر سرعت میاد رو 900 کیلو تا یک مگا بیت .عینهو موقعی که 8 مگ داشتم.. ( همین الان سرعت دانلود 800 کیلو بیت هست)

البته جالب ترش اینه که بعضی اوقات از سرورای داخل ایران سرعت خیلی پایین تر از سایتا و سرورای خارجی هست !!

hmz2016
15-09-2016, 18:18
سلام
دمتون گرم

موفق باشید

داداش این موضوع فکر کنم مال دو هفته یا سه هفته قبل هست . واسه یه روز کد تخفیف داد فکر کنم 50 تومن یا بیش تر بود..اونم فکر کنم واسه اولین خرید بود کاربرا می تونستن ازش استفاده کنن . همین یه بار بود . فکر می کنی های وب خیرات می کنه روز و شب کد تخفیف دیجی کالا بفرسته واسمون ؟؟

خیلی های وب خاطرمون رو می خواد:n08:

amir_t6262
15-09-2016, 21:30
موفق باشید

جدیدا هم کد تخفیف میده؟ چطور میشه گرفت؟

hmz2016
17-09-2016, 08:04
دوستان یه سوال دارم. لطفا اگر کسی از غیر از های وب هم همین الان در حال استفاده از اینترنت هست جواب بده.

ایا واسه شما هم یوتیوب و فیسبوک بدون فیلتر هست و می تونید بدون مشکل استفاده کنید همین الان؟ :n07:

sima_6600
17-09-2016, 08:06
18 ساعت اینترنت رو قطع کردن باز و انگار نه انگار اتفاقی افتاده مملکت صاحب نداره که این جور میشه.

hmz2016
17-09-2016, 09:28
18 ساعت اینترنت رو قطع کردن باز و انگار نه انگار اتفاقی افتاده مملکت صاحب نداره که این جور میشه.

پس دم مخابرات منطقه شما گرم .

خدا رو شکر یه هفته هست مشکل قطعی ندارم .

ولی این طور که تو گفتی احتمالا به این جا هم سرایت کنه تو همین چند روز . لعنتی مثل بیماری مسری هست . یه جا قطع بشه چهار روز بعدش بقیه نقاط کشورمم این طوری میشه :n02:

sima_6600
17-09-2016, 11:39
پس دم مخابرات منطقه شما گرم .

خدا رو شکر یه هفته هست مشکل قطعی ندارم .

ولی این طور که تو گفتی احتمالا به این جا هم سرایت کنه تو همین چند روز . لعنتی مثل بیماری مسری هست . یه جا قطع بشه چهار روز بعدش بقیه نقاط کشورمم این طوری میشه :n02:
میدونی تمام این مشکلات زیر سر این دولت و مسئولینش هست بدون در نظر گرفتن میزان زیرساخت های کشور و این که مقدمات لازم رو فراهم کنن اجازه بهره برداری از اینترنت های همراه رو صادر کردن 3G ,4G حالا هم که اینترنت روستایی
مگه شما چقدر پهنای باند به کشور اضافه کردین که این همه دارین توسعه میدین روز های هم که قطع نیست پینگ بالا پکت لاست سرعت کم تک کانکشن و ...
من موندم تعریف از اینترنت یعنی چی وقتی حتی نمیتونید یک اینترنت خوب حتی با سرعت 200 کیلوبایت ولی پایدار به مردم ارائه بدین چطور میاین در روزنامه و تلویزیون ادعای پیشرفت در زمینه اینترنت میکنید؟؟؟؟
وقتی حتی با قطع ارتباط یک شهر ارتباط چند تا شهر قطع میشه این نشان دهنده چیه ؟؟؟؟ ضعف زیرساخت ؟؟؟ این دولت از همه دولت های قبلی بیشتر گند زده.

amirbrad
17-09-2016, 12:05
میدونی تمام این مشکلات زیر سر این دولت و مسئولینش هست بدون در نظر گرفتن میزان زیرساخت های کشور و این که مقدمات لازم رو فراهم کنن اجازه بهره برداری از اینترنت های همراه رو صادر کردن 3G ,4G حالا هم که اینترنت روستایی
مگه شما چقدر پهنای باند به کشور اضافه کردین که این همه دارین توسعه میدین روز های هم که قطع نیست پینگ بالا پکت لاست سرعت کم تک کانکشن و ...
من موندم تعریف از اینترنت یعنی چی وقتی حتی نمیتونید یک اینترنت خوب حتی با سرعت 200 کیلوبایت ولی پایدار به مردم ارائه بدین چطور میاین در روزنامه و تلویزیون ادعای پیشرفت در زمینه اینترنت میکنید؟؟؟؟
وقتی حتی با قطع ارتباط یک شهر ارتباط چند تا شهر قطع میشه این نشان دهنده چیه ؟؟؟؟ ضعف زیرساخت ؟؟؟ این دولت از همه دولت های قبلی بیشتر گند زده.

اینا حتی حاضر نیستن پول خرد تو جیبشون که واسه ما ارزوست و صرف فیبرنوری بکنن حاضرن 4g,5g همه بیارن اما فیبر نوری نکشن درصورتی که اولویت هستش

hmz2016
17-09-2016, 12:22
کار به این دولت و اون دولت نداره . مساله اینه که پول مفت مردم زیر دهن اینا مزه کرده و از هر راهی باشه می خوان از حلقوم مردم بکشن بیرون . هر کی تو این راه بیش تر بچاپه بهترهر دولتی باشه همین آش و همین کاسه است. مسابقه واسه چاپیدن ملت

داداش حرف از پهنای باند نداریم و این حرفا هش مسخره کردن خودمونه. همین الان ایران داره به افغانستان و عراق پهنای باند می فروشه . اونم به قیمتی که خدا فقط می دونه چه قدره.
نکنه پس اینایی که میده به عراق وافغانستان می فروشه پهنای باند فرودگاه مهر آباده.

همش به خاطر تجهیزات مزخرف ماقبل تاریخ مخابراتی ایرانه . به درد خودشون می خوره .

وقتی اون قدر قدرت داسته باشی که به هیچ احدالناسی پاسخگو نباشی وضع همینه . تا قیام قیامت همینه

sima_6600
17-09-2016, 12:34
کار به این دولت و اون دولت نداره . مساله اینه که پول مفت مردم زیر دهن اینا مزه کرده و از هر راهی باشه می خوان از حلقوم مردم بکشن بیرون . هر کی تو این راه بیش تر بچاچه بهتر.
هر دولتی باشه همین آش و همین کاسه است.

داداش حرف از پهنای باند نداریم و این حرفا هش مسخره کردن خودمونه. همین الان ایران داره به افغانستان و عراق پهنای باند می فروشه . اونم به قیمتی که خدا فقط می دونه چه قدره.
نکنه پس اینایی که میده به عراقو وافغانستان می فروشه پهنای باند فرودگاه مهر آباده.

همش به خاطر تجهیزات مزخرف ماقبل تاریخ مخابراتی ایرانه . به درد خودشون می خوره .

وقتی اون قدر قدرت داسته باشی که به هیچ احدالناسی پاسخگو نباشی وضع همینه . تا قیام قیامت همینه
مخابرات که مثلا قرار بود خصوصی بشه که بهتر بشه افتاد دست س.پ الان هم که دیگه فقط دارن پیشرفته ترین دست گاه های ش رو از چین میخرن و هیچ انگار و نه انگار بقیه چیز ها هم مهم هست فعلا که این ها سواره هستن و ما پیاده.

EhsanCPU
17-09-2016, 14:53
دوستان یه سوال دارم. لطفا اگر کسی از غیر از های وب هم همین الان در حال استفاده از اینترنت هست جواب بده.

ایا واسه شما هم یوتیوب و فیسبوک بدون فیلتر هست و می تونید بدون مشکل استفاده کنید همین الان؟ :n07:

بله بعضی از روزها مثل امروز فیلتر این سایتها برداشته میشه ولی موقتی هست و بعدش دوباره سریع فیلتر میشه زیاد بهش امیدوار نباش چون دائمی نیست موقته :n02:

hmz2016
17-09-2016, 15:17
بله بعضی از روزها مثل امروز فیلتر این سایتها برداشته میشه ولی موقتی هست و بعدش دوباره سریع فیلتر میشه زیاد بهش امیدوار نباش چون دائمی نیست موقته :n02:

فیسبوک رو نمی دونم ولی یوتیوب رو از اولین روزی که این طرح جدید های وب رو استفاده می کردم(28 روز قبل) بدون فیلتر بود واسم . گفتم شاید بقیه ای اس پی ها هم این طوری باشه

sima_6600
17-09-2016, 17:07
فیسبوک رو نمی دونم ولی یوتیوب رو از اولین روزی که این طرح جدید های وب رو استفاده می کردم(28 روز قبل) بدون فیلتر بود واسم . گفتم شاید بقیه ای اس پی ها هم این طوری باشه
حالا انقدر بیاید بگید اینجا فیلتر نیست فیلتر نیست تا فیلترش کنن بسه دیگه استفاده کن صداش رو هم در نیار اه

ghnjfg
17-09-2016, 18:30
یوتیوب رو هیچوقت نمیبندن
باز گذاشتن تا مردم ویدیو آنلاین ببینن حجمشون تموم شه تا دوباره پول بدن گیگ و فشفشه بخرن

djbehnam73
17-09-2016, 18:35
دوستان من قیمت های این شرکت رو دیدم ، برای دانلود میخوام فقط ، سرعت 16 مگ رو واقعا بهم میده یا الکیه ؟
مثلا میخوام 3 ماهه بخرم ، یه فشفشه 50 گیگی هم بخرم برای دانلود
نظرتون چیه ؟

maniya12
17-09-2016, 20:34
دوستان من قیمت های این شرکت رو دیدم ، برای دانلود میخوام فقط ، سرعت 16 مگ رو واقعا بهم میده یا الکیه ؟
نظرتون چیه ؟
هایوب برای دانلود عالیه
آره اگه خطت 16 بکشه برات میزارن سرعت 1مگ و 500 کیلو بهت میده

EhsanCPU
17-09-2016, 20:57
هایوب برای دانلود عالیه
آره اگه خطت 16 بکشه برات میزارن سرعت 1مگ و 500 کیلو بهت میده

بله سرعتش برای دانلود عالیه
ولی حیف که دانلود شبانه رایگان نداره :n03:

hmz2016
17-09-2016, 21:31
نظرتون چیه ؟

دوست عزیز من همین الانش های وب 16 مگ دارم . سرعت دانلود در بهترین حالت برام تا 1.7 مگابیت هم رسید. در بدترین حالت هم اومد رو 300 کیلوبیت..( وقتی کلا مخابرات و اینترنت داغون باشه)

بستگی به خطت داره هر چه قدر خطت بکشه های وب بهت میده . های وب می خواد تو هی سرعت بالاتر بخری بری رو دانلود زرتی فشفشه بخری. های وب اینو از خداشه .

hmz2016
18-09-2016, 16:32
یوتیوب رو هیچوقت نمیبندن
باز گذاشتن تا مردم ویدیو آنلاین ببینن حجمشون تموم شه تا دوباره پول بدن گیگ و فشفشه بخرن

به نکته ی بسیار خوبی اشاره کردی . دمت گرم . واقعا هم همین هست. اینا خودشون آپارات ساختن ولی دیدن مردم نمی رن سراغش اومدن سراغ یوتیوب.

به خدا چند روز قبل یه فایل 30 مگی رو خواستم تو آپارات آپلود کنم به فحش دادن رسیدم . اونم با همین اینترنت 16 مگ های وب . بعد در عرض یک دقیقه یا کم تر همین فایل تو یوتیوب آپلود شد

samfisher7
18-09-2016, 17:48
سلام
دوستان های وب کیفیت سرویسهای نامحدودش چجوریه؟
قبلا از یه جای دیگه میگرفتم نامحدودشو ورداش جم کردم
کسانی که داشتن رازی بودن؟

mehryar1973
18-09-2016, 18:28
سلام
دوستان های وب کیفیت سرویسهای نامحدودش چجوریه؟
قبلا از یه جای دیگه میگرفتم نامحدودشو ورداش جم کردم
کسانی که داشتن رازی بودن؟

سلام
نامحدودی که محدودیت حجم داشته باشه دیگه میشه شیر بی یال و دم:n02:
سرعت شون هم خود های وب میگه سرعت اسمی،های وب بعد از برداشتن شبانه رایگانش دیگه اصلا توجیه اقتصادی نداره من که اصلا دوست ندارم تست کنم نامحدود هارو...

samfisher7
18-09-2016, 19:06
سلام
نامحدودی که محدودیت حجم داشته باشه دیگه میشه شیر بی یال و دم:n02:
سرعت شون هم خود های وب میگه سرعت اسمی،های وب بعد از برداشتن شبانه رایگانش دیگه اصلا توجیه اقتصادی نداره من که اصلا دوست ندارم تست کنم نامحدود هارو...

بله البته:n02:
حرفتون رو قبول درم
ولی خب چه میشه کرد
اخه خونمون جوریه که حجمی به هیچ وجه جوابگو نیست
و همین نامحدود بی یال و دم جوابه:n41:

(حداقلش اینه که میدونی تا سر برج تموم نمیشه)
قبلا اسیا تک داشتم
نامحدودشو برداش بی خی شدم
پارس انلاین هم که ماشالا بعد از یک ماه میگه تو مرکز مخابراتی شما فقط یک مگ یک ساله میتونیم بدیم:n34:

hami2007
19-09-2016, 13:53
بله البته:n02:
حرفتون رو قبول درم
ولی خب چه میشه کرد
اخه خونمون جوریه که حجمی به هیچ وجه جوابگو نیست
و همین نامحدود بی یال و دم جوابه:n41:

(حداقلش اینه که میدونی تا سر برج تموم نمیشه)
قبلا اسیا تک داشتم
نامحدودشو برداش بی خی شدم
پارس انلاین هم که ماشالا بعد از یک ماه میگه تو مرکز مخابراتی شما فقط یک مگ یک ساله میتونیم بدیم:n34:

سرویس‌های غیرحجمی، سرویس‌هایی با ماهیت مشابه سرویس نامحدود هستند. از این نظر که ترافیک قابل استفاده‌ی بالایی دارند.
تفاوت آنها با سرویس‌های نامحدود معمول این است که به‌جای کاهش سرعت در هنگام گذر از مصرف مشخص، سرعت آنها در طول مدت ارائه سرویس همواره ثابت باقی می‌ماند. در عوض اگر حجم قابل مصرف تمام شود، امکان خرید ترافیک اضافه با قیمت کمتر از معمول و هم‌چنین فشفشه‌، وجود دارد.

ببین های وب اصلا نامحدود نداره و در توضیحات هم واضح نوشته که بعد از تمام شدن حجم باید حجم بخری! تو های وب باید پول بدی پول و فقط پول های وب فقط پول میشناسه برای یک اینترنت متوسط در های وب ماهانه 50 تا 60 هزار تومان حداقل باید کنار بذاری وگرنه باید جمع آوری کنی و فقط هزینه و دردسر رانژه براتون داره بخوای فشفشه بخری قبلش باید پول سرویس رو بدی بعد برای اینکه به تعداد روز فشفشه اعتبار داشته باشی باید نیترو بخری تا شما رو شایسته خرید فشفشه قرار بدهند

در آسیاتک شاتل پارس آنلاین صبانت و... طرح های ویژه تمدید یکساله و... ارزان قیمت برای مشریان قدیمی میزارن تا راحت بشه حجم خرید ولی در های وب از این خبرها برای تمدید نیست هر ماه باید یک نیترو 6 تومنی بخری تا بتونی بسته حجم فشفشه بخری و شرکت های دیگه طرح های ویژه حجم ارزان قیمت به همراه سرویس میدن ولی در های وب اول باید یک سرویس گران قیمت بخری بعد حجم فشفشه بخری

از این ها گذشته خودتون برای پنیگ افتضاح که همیشگی هست آماده کنید به علاوه قطعی وصلی های دوره ای که یک هفته ویا یک ماه طول میکشه ولی پشتبانی میگه اشکال از مرکز مخابراتی شما هست ولی میای اینجا میبینی همه مشکل دارند!

های وب کلی طرح جدید هم برای مشتریان وفادارش داره که بیشتر این عزیزان رو سرکیسه کرد مثلا برای تماس با پشتیبانی باید یه نیترو 2 تومنی بخری و برای نظر دادن و لایک کردن پست های های وب تو اینستا هم یه نیترو 1000 تومنی بخری هنوز این طرح ها راه نیفتاده و مشترکان وفادار منتظرند :n19:

hmz2016
19-09-2016, 17:06
ببین های وب اصلا نامحدود نداره و در توضیحات هم واضح نوشته که بعد از تمام شدن حجم باید حجم بخری! تو های وب باید پول بدی پول و فقط پول های وب فقط پول میشناسه برای یک اینترنت متوسط در های وب ماهانه 50 تا 60 هزار تومان حداقل باید کنار بذاری وگرنه باید جمع آوری کنی و فقط هزینه و دردسر رانژه براتون داره بخوای فشفشه بخری قبلش باید پول سرویس رو بدی بعد برای اینکه به تعداد روز فشفشه اعتبار داشته باشی باید نیترو بخری تا شما رو شایسته خرید فشفشه قرار بدهند

در آسیاتک شاتل پارس آنلاین صبانت و... طرح های ویژه تمدید یکساله و... ارزان قیمت برای مشریان قدیمی میزارن تا راحت بشه حجم خرید ولی در های وب از این خبرها برای تمدید نیست هر ماه باید یک نیترو 6 تومنی بخری تا بتونی بسته حجم فشفشه بخری و شرکت های دیگه طرح های ویژه حجم ارزان قیمت به همراه سرویس میدن ولی در های وب اول باید یک سرویس گران قیمت بخری بعد حجم فشفشه بخری

از این ها گذشته خودتون برای پنیگ افتضاح که همیشگی هست آماده کنید به علاوه قطعی وصلی های دوره ای که یک هفته ویا یک ماه طول میکشه ولی پشتبانی میگه اشکال از مرکز مخابراتی شما هست ولی میای اینجا میبینی همه مشکل دارند!

های وب کلی طرح جدید هم برای مشتریان وفادارش داره که بیشتر این عزیزان رو سرکیسه کرد مثلا برای تماس با پشتیبانی باید یه نیترو 2 تومنی بخری و برای نظر دادن و لایک کردن پست های های وب تو اینستا هم یه نیترو 1000 تومنی بخری هنوز این طرح ها راه نیفتاده و مشترکان وفادار منتظرند :n19:

نه که خیلی عاشق چشم و ابروی های وب باشم که سه سالو نیم هست دارم ازش استفاده می کنم .

بدبختی خدا یه سرویس دهنده درست و حسابی نیست تو این استان بوشهر خراب شده که خدایا خرابش بگردون خودشو نیروگاه اتمیش و اون ذخایر گازش که فقط سرطان و فحشا و بدبختی برامون آورده :n37::n35:

همونایی هم که هست فقط تو خود بوشهر و 50 کیلومتریشو پوشش میدن . ( صبانت- شاتل- پارس آنلاین ) یعنی اگه یه آی اس پی درست و حسابی بود همون دو سال قبل خلاص شده بودم ازش .غیر های وب ، پیشگامان و خلیج آنلاین هست تو منطقه ما . باید ده بیست سی چهل بکنم بین این دو تا تا آخرش یکی رو انتخاب کنم . سه سالم خودم پیشگامان استفاده می کردم قبل های وب

اون روز با پشتیبانی های وب داشتم اینترنتی صحبت می کردم بهش گفتم :اگه بخوام تخلیه بزنم چقدر طول میکشه خطو تخلیه کنید . گفت :بین 3 روز تا یه هفته . گفتم :نمیشه زودتر از این تخلیه
بشه ؟ گفت: نه. گفتم: اگه تو سامانه 195 شکایت کنم چقدر طول می کشه ؟ اول که کمی من من کرد. بعدش گفت ما سعیمون رو می کنیم ببینم چی میشه :n10:

جواب درستی نداد اپراتوره :n02:

alone_boy
19-09-2016, 21:09
سلام
من دفعه قبلی هم پرسیدم ولی کسی جوابمو نداد
سرویس های نامحدود چه فرقی با محدود دارن؟

hmz2016
19-09-2016, 21:19
سلام
من دفعه قبلی هم پرسیدم ولی کسی جوابمو نداد
سرویس های نامحدود چه فرقی با محدود دارن؟

ببین دوست من . من تا حالا سرویس نامحدود نداشتم ولی یکی از دوستام واسه یه ماه سرویس نامحدود های وب رو گرفت ( یک سال پیش ) سرعت 256 بود به نظرم . یعنی افففففففففففتضااااااااااح

سرعت دانلود با دانلود منجر رو 30 به زور به 35 کیلو بیت می رسید . رو 10 یا 20 نرمالش بود .ولی خودم تو خونه اینترنت 8 مگ های وب داشتم سرعت دانلود زیر 600 یا 700 نمیود . دوستم چون پول نداشت خرج خرید حجم کنه مجبور بود نامحدود بخره ولی سر یه ماه بیش تر دووم نیاورد بس که افتضاح بود . این مال یکی دو سال قبله. راستش الان دیگه نمی دونم چه وضعی داره
ولیییی

چرا شما گیر دادی به نامحدود؟ اینو بدون که دیگه تو ایران سرویس نامحدود معنی نداره . یعنی سرعت اصلا نداره و افتضااااااح. شما همون حجمی بخری خیلی بهتره . هر چند که الان همشون نامحدوداشون رو هم حجمی کردن دیگه یعنی تا مقدار معین حق دانلود نامحدود داری و بعد از اون دیگه باید پول بدی واسه حجم !!

پس خیلی خودتو درگیر نامحدود ومحدود نکن . همون حجمی بخر هم سرعتش بالاتره هم دردسرش کم تر !!

EhsanCPU
20-09-2016, 00:52

دوستانی که فشفشه ویژه عید قربان را دریافت کردند این فشفشه به اونها تعلق نمیگیره :n13:

alijigari
20-09-2016, 09:52
دوستانی که فشفشه ویژه عید قربان را دریافت کردند این فشفشه به اونها تعلق نمیگیره :n13:

درود
برای دو تاعید فقط یک فشفشه میدهند .
به مناسبت عید سعید قربان و غدیر، مشترکین گرامی می‌توانند با ورود به پنل کاربری خود از ابتدای روز دوشنبه، ۲۲ شهریور ماه تا پایان روز سه شنبه ۳۰ شهریور ماه، نسبت به دریافت فشفشه هدیه خود اقدام نمایند.

shiia
20-09-2016, 19:35
هنرنمایی دیگری از های وب ....

ماه قبل اینترنت 16 مگ های وب داشتم . این ماه طی صحبت با کارشناس های وب که گفته بود تو سرویس های حجمی پهنای باند رو بالاتر از اون چیزی که خریدین میبندیم ، رفتم اینترنت 1 مگ حجمی خریدم (2 سال همین سرویس رو داشتم که سرعت دانلود روزم 440k بود و سرعت دانلود شب رایگانم هم 250k) . اما دیدم سرعت دانلودم همون 128k است. زنگ زدم پشتیبانی های وب بهش میگم همکارتون گفت که پهنای باند رو توی سرویس های حجمی بالاتر میبندیم اما این که همون سرعت اسمی خودمه که . میگه پهنای باند رو روی 4 مگ براتون بستیم . میگم پس چرا سرعت دانلود من از 128k بیشتر نمیره ؟ میگه خود سیستم به صورت اتوماتیک اجازه نمیده بیشتر از 128k دانلود کنی . به پشتیبانی میگم اگه قرار باشه نهایت سرعت من 128k باشه پس چرا شما پهنای باندم رو روی 4 مگ بستین ؟ اگه روی همون 1m می بستین هم که بازم سرعت دانلودم همین 128k بود .شروع کرد به مِن مِن کردن و جوابی نداد ... اینها دیگه شورشو در آوردن به خدا

EhsanCPU
20-09-2016, 19:43
به پشتیبانی های وب تماس گرفتم گفتم پس چرا فکری برای دانلود شبانه نمیکنین ؟
بهش گفتم اکثرا دارن میرن شرکتهای دیگه ...
بهم گفت اگه دانلود داری فشفشه بخر
میگفت ما بسته های فشفشه را برای افرادی که نیاز به دانلود دارن گذاشتیم :n04:

mehryar1973
20-09-2016, 21:27
به پشتیبانی های وب تماس گرفتم گفتم پس چرا فکری برای دانلود شبانه نمیکنین ؟
بهش گفتم اکثرا دارن میرن شرکتهای دیگه ...
بهم گفت اگه دانلود داری فشفشه بخر
میگفت ما بسته های فشفشه را برای افرادی که نیاز به دانلود دارن گذاشتیم :n04:
کلا تو اینستا هم تا صحبت از دانلود شبانه میشه فوری پشت سر اون چند تا کامنت میاد که از فشفشه و کیفیت سرویس تعریف میکنن و به به چه چه راه انداختن قشنگ معلومه این یوزرها
الکی و از طرف های وبه:n02:
واقعا با این سیاستی که های وب در نظر گرفته متاسفم برای یوزرا چون مشترک رو میپیچونن و عوام فریبی میکنن

hmz2016
21-09-2016, 11:24
خوب بزارید یه داستان قشنگ بگم.

پریشب تو خونه نشسته بودیم ساعت 8 شب که یه دفعه صدای انفجار اومد . بوووم . فکر کردم جایی بمب زدن . تا نه . ترانس برق محله مون ترکید رفت رو هوا. فکر کنم برق محله ما و دو تا محله کناریمون قطع شد. من پای کامپیوتر بودم و خدا خدا می کردم کامپیوتر نابود نشده باشه.
خلاصه من دیگه گذاستم تا فردا صبحش که کامپیوتر رو روشن کن. خلاصه

کامپیوتر رو روشن کردم مودم هم و هارداکسترنال همشون سالم بود اما !!!

هر کاری کردم به هر صراطی رفتم نتونستم به اینترنت وصل بشم . اولین شکی که داشتم این بود که کارت شبکه کامپیوترم سوخته باشه از شانس بدم روز تعطیل بود و عید . همه جا هم تعطیل.

از سر ناچاری زنگ زدم به های وب مثلا گفتم که دیشب همچین اتفاقی افتاده و احتمال میدم مودم از تنظیم دراومده باشه . خوب یه خانومی بود

45 دقیقه با من حرف زد پای تلفن. ده دقیقه اولش همش می گفت پینگ بگیر !! پینگ بگیر :n08::n08:

بعد مثلا گفت 1 دقیقه مودم رو روشن خاموش کن تا چی میشه 5 بار خدا شاهده همین کار رو تکرار کردم و هیچی به هیچی. دقیقا 4 بار مودم رو خودم ریست کردم به صورت سخت افزاری خخخ. چند بار سوزن رفت تو گوشت دستم جونم دراومد .:n08:

همش هم تکرار می کرد که ممکنه مشکل از مرکز مخابراتی خودتون باشه . :n13::n35:

جالبیش می دونی چی بود؟؟ وایرلس سالم کار می کرد و گوشیمو راحت به همین اینترنت های وب وصل کردم بهشم گفتم . بعد واسه همین شک کردم به مشکل کارت شبکه . اینو خودم تو دهن طرف انداختم بعد اونم شروع کرد که آره احتمالا کارت شبکه تون سوخته و باید عوضش کنید تا درست بشه چون با وایرلس به گوشی وصل شده اینترنتتتون. )

خلاصه من بدو بدو رفتم دیروز بعد از ظهر دنبال کارت شبکه . سر یه مغازه که اتفاقا باهاش دوستم هستم طرف بهم راهنمایی داد که احتمال 99 درصد مشکل از ویندوز باشه و کارت شبکه سالم باشه. گفت اول برو ویندوزت عوض بکن اگه نشد بیا کارت شبکه بخر.
منم حرفشو گوش گرفتم ویندوزو دوباره عوض کردم و با کمال تعجب دیدم قشنگ وصل شد به اینترنت .

اما نیم ساعت قبل دوباره کارت شبکه مشکل پیدا کردو چون از قبل این دفعه درایورشو از اینترنت گرفته بودم نصبش کردم و خدا رو شکر دیگه مشکلی نداشته تا الان .

یه خبر خوب هم این که می خوان نمایندگی آسیاتک رو بیارن تو شهرمون . تا آبان ماه کاراش تموم میشه . منم کاسه کوزمو جمع می کنم از های وب بای بای می کنم. البته تا اون موقع مجبورم سر کنم با های وب نکبتی

EhsanCPU
23-09-2016, 02:00

:n03: :41: :n28:

kraiof3
23-09-2016, 02:12

:n03: :41: :n28:
گرافیک تصاویر این صفحه تو همه شرکتا عالیه:|
سریع هم میادش:|

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

mehdidotcom
23-09-2016, 02:13
هنرنمایی دیگری از های وب ....

ماه قبل اینترنت 16 مگ های وب داشتم . این ماه طی صحبت با کارشناس های وب که گفته بود تو سرویس های حجمی پهنای باند رو بالاتر از اون چیزی که خریدین میبندیم ، رفتم اینترنت 1 مگ حجمی خریدم (2 سال همین سرویس رو داشتم که سرعت دانلود روزم 440k بود و سرعت دانلود شب رایگانم هم 250k) . اما دیدم سرعت دانلودم همون 128k است. زنگ زدم پشتیبانی های وب بهش میگم همکارتون گفت که پهنای باند رو توی سرویس های حجمی بالاتر میبندیم اما این که همون سرعت اسمی خودمه که . میگه پهنای باند رو روی 4 مگ براتون بستیم . میگم پس چرا سرعت دانلود من از 128k بیشتر نمیره ؟ میگه خود سیستم به صورت اتوماتیک اجازه نمیده بیشتر از 128k دانلود کنی . به پشتیبانی میگم اگه قرار باشه نهایت سرعت من 128k باشه پس چرا شما پهنای باندم رو روی 4 مگ بستین ؟ اگه روی همون 1m می بستین هم که بازم سرعت دانلودم همین 128k بود .شروع کرد به مِن مِن کردن و جوابی نداد ... اینها دیگه شورشو در آوردن به خدا

در قسمت توضیحات سرویس و خود سرویس ذکر شده تا یک مگ سرعت انتظار دارید 7500 بدید بهتون 4 مگ بدن؟

hmz2016
23-09-2016, 16:24
خواستم چیزای دیگه ای هم بنویسم تو تبادل پیامم با اپراتور های وب . ولی گفتم بر شیطون لعنت و تمومش کردم

یعنی خداییش خودتون نمی دونید چه گندی زدید که الان می خواید نظر ما رو بعد یک ماه با ارشداتون در جریان بزارید؟؟

تازه یکی مثل من که مشترک پرمصرفتون هستم این طوریه وضعش وای به حال بقیه !!

اینم حتما ارجاع بده خخخخخخ :n08::n08:

************************************************** **************************************
سلام در خدمتم بفرمایید

حسین
۱۶:۱۱:۱۷

سلام . میشه بگید چرا دیگه گزینه تمدید اکانت تو پنل کاربریمون نیست؟

Darabi
۱۶:۱۲:۳۰

به تب خرید باید مراجعه کنید

حسین
۱۶:۱۳:۴۳

نیست عزیزم. من منظورم تمدید هست نه خرید

Darabi
۱۶:۱۴:۳۵

بله تمدید دیگر به خرید تبدیل شده است

حسین
۱۶:۱۵:۳۲

خوب الان یکی مثل من که مشترک پرمصرف هست و معمولا 50 گیگ براش به صرفه تره با این وجود ضرر می کنه دیگه . درسته؟ با توجه به این که هر 31 روز مجاز به خریدش هستم

حداقل کاری کنید واسه مشترکان ستاره بالا این محدودیت ها نباشه

Darabi
۱۶:۱۶:۲۲

حتما ارجاع میدهم نظرتان را

حسین
۱۶:۱۷:۴۱

الان من دو تا فشفشه 50 گیگ تو پنلم هست و استفاده نکردم یعنی حتی اگه بخوام تمدید کنم باید دو ماه بگذره تا من بتونم این دو تا 50 گیگ رو تمام کنم .

Darabi
۱۶:۲۰:۰۳

بله باید حداقل 3 ماهه تمدید کنید

حسین
۱۶:۲۱:۲۰

من که این ماه ماه آخرمه تا آبان در خواست تخلیه میدم از های وب .

- - - Updated - - -

************************************************** **************************************

mehdidotcom
23-09-2016, 20:18
خواستم چیزای دیگه ای هم بنویسم تو تبادل پیامم با اپراتور های وب . ولی گفتم بر شیطون لعنت و تمومش کردم

یعنی خداییش خودتون نمی دونید چه گندی زدید که الان می خواید نظر ما رو بعد یک ماه با ارشداتون در جریان بزارید؟؟

سلام در خدمتم بفرمایید

حسین

Darabi

حسین

Darabi

حسین

خوب الان یکی مثل من که مشترک پرمصرف هست و معمولا 50 گیگ براش به صرفه تره با این وجود ضرر می کنه دیگه . درسته؟ با توجه به این که هر 31 روز مجاز به خریدش هستم

Darabi

حسین

الان من دو تا فشفشه 50 گیگ تو پنلم هست و استفاده نکردم یعنی حتی اگه بخوام تمدید کنم باید دو ماه بگذره تا من بتونم این دو تا 50 گیگ رو تمام کنم .

Darabi

حسین

- - - Updated - - -

در خرید فشفشه های جدید محدودیت خرید وجود ندارد حتی در یک ماه می توانید ده ها فشفشه پنجاه گیگ فعال کنید فقط باید زمان سرویس شما بیشتر از 31 روز باشد
که یا می توانید نیترو پنج روزه بخرید تا زمان را پوشش بده
یا اینکه سرویس سه ماهه خریداری کنید
متاسفانه بعضی پشتیبانی شرکت ها بغلط مشترک را راهنمایی می کنند متاسفانه

mehryar1973
23-09-2016, 20:23

سلام در خدمتم بفرمایید

حسین

Darabi

حسین

Darabi

حسین

Darabi

حسین

Darabi

حسین

- - - Updated - - -

کلا خیلی کاراشون عجیب و غریبه از یه طرف میگن تمدید تبدیل به خرید شده از یه طرف دیگه ایمیل میدن که: لطفا نسبت به تمدید سرویس خود اقدام فرمایید:n04:

hmz2016
23-09-2016, 21:21
در خرید فشفشه های جدید محدودیت خرید وجود ندارد حتی در یک ماه می توانید ده ها فشفشه پنجاه گیگ فعال کنید فقط باید زمان سرویس شما بیشتر از 31 روز باشد
که یا می توانید نیترو پنج روزه بخرید تا زمان را پوشش بده
یا اینکه سرویس سه ماهه خریداری کنید
متاسفانه بعضی پشتیبانی شرکت ها بغلط مشترک را راهنمایی می کنند متاسفانه

دوست عزیز با توجه به این که ماه های آینده همش 30 روزه هست و این فشفشه هم 31 روزه هست این آخر کلاه برداری هست . من بعد خرید این فشفشه ها دو تا نیترو 5 روزه خریدم که تاریخ اتمام سرویسم بشه 31 روز بعد همین کاری که شما میگید. . اما فشفشه ها رفت تو حسابم و زااااارت . مثل این که باید به جای دو تا نیترو 6 تا می خریدم که بشه 6 پنج تا = 30 تا ( یعنی باید به اندازه یک ماه کامل نیترو می خریدم واسه این 50 گیگ ). یعنی نهایت کلاه برداری از کاربرا

ببین من 2 مهر تاریخ سرویسم تموم بود اومدم 2 تا نیترو که خریدم ( همین کاری که شما میگید رو خودم اولش فکر می کردم همین کار باید بکنی) تاریخ اتمام سرویسم میشه 12 مهر یعنی فیکس 10 روز جا داشت که بتونم از این 50 گیگ استفده کنم ولی جناب پشتیبانی میگه نمیشه . باید یک ماه نیترو می خریدم .یا باید سه ماهه می خریدم ینترنتمو.

این به نظرت کلاه برداری نیست ؟ پس چیه؟

الان یه فشفشه 50 گیگ تو حسابم مونده که چون ماه های بعدی همش 30 روزه هست و ماه 31 روزه نداریم دیگه حیرونم چیکار کنم باهاش. هر کاری کنم نمیشه از این سرویس فشفشه استفاده کرد . یعنی آخر کلاه برداریو تو پاچه ملت کردن هست این کار های وب

mehdidotcom
24-09-2016, 01:59
دوست عزیز با توجه به این که ماه های آینده همش 30 روزه هست و این فشفشه هم 31 روزه هست این آخر کلاه برداری هست . من بعد خرید این فشفشه ها دو تا نیترو 5 روزه خریدم که تاریخ اتمام سرویسم بشه 31 روز بعد همین کاری که شما میگید. . اما فشفشه ها رفت تو حسابم و زااااارت . مثل این که باید به جای دو تا نیترو 6 تا می خریدم که بشه 6 پنج تا = 30 تا ( یعنی باید به اندازه یک ماه کامل نیترو می خریدم واسه این 50 گیگ ). یعنی نهایت کلاه برداری از کاربرا

ببین من 2 مهر تاریخ سرویسم تموم بود اومدم 2 تا نیترو که خریدم ( همین کاری که شما میگید رو خودم اولش فکر می کردم همین کار باید بکنی) تاریخ اتمام سرویسم میشه 12 مهر یعنی فیکس 10 روز جا داشت که بتونم از این 50 گیگ استفده کنم ولی جناب پشتیبانی میگه نمیشه . باید یک ماه نیترو می خریدم .یا باید سه ماهه می خریدم ینترنتمو.

این به نظرت کلاه برداری نیست ؟ پس چیه؟

الان یه فشفشه 50 گیگ تو حسابم مونده که چون ماه های بعدی همش 30 روزه هست و ماه 31 روزه نداریم دیگه حیرونم چیکار کنم باهاش. هر کاری کنم نمیشه از این سرویس فشفشه استفاده کرد . یعنی آخر کلاه برداریو تو پاچه ملت کردن هست این کار های وب

ببین دوست عزیز فشفشه سرویس نیست حجم اضافه است با شرایط خاص که مثلا سی روز برای این فشفشه 50 گیگ شما فرصت دارید که استفاده کنید طبیعی است که چون سرویس نیست باید زمان کافی حدقل بیشتر از سی روز داشته باشه تا بشه فعال شه شما که 2 روز از سرویس شما باقی مانده بود یک سرویس یکماهه + نیترو میتوانستی بخری یا اینکه یک سرویس سه ماهه بخری تا امکان فعال سازی باشه طبیعا سرویس سه ماهه بصرفه تر از نیترو هست مقاومت بعضی ها برای سرویس سه ماهه را من درک نمی کنم .یکماهه کسی بخواد تمدید کنه و از این فشفه استفاده کنه باید 12 پول سرویس +5500 هزینه نیترو بده که میشه 17500 ماهانه در صورتی که سه ماهه می تونه 35 بگیره و فشفشه ها هم براش با کمی مدیریت برای هر سه ماه فعال میتونه بکنه ماهی براش میفته 11.66
اینجوری شما یک سرویس سه ماهه بگیر مشکلت حل میشه فقط مدیریت کن که زمان کم نیاری برای فعال سازی فشفشه هات

hmz2016
24-09-2016, 13:39
ببین دوست عزیز فشفشه سرویس نیست حجم اضافه است با شرایط خاص که مثلا سی روز برای این فشفشه 50 گیگ شما فرصت دارید که استفاده کنید طبیعی است که چون سرویس نیست باید زمان کافی حدقل بیشتر از سی روز داشته باشه تا بشه فعال شه شما که 2 روز از سرویس شما باقی مانده بود یک سرویس یکماهه + نیترو میتوانستی بخری یا اینکه یک سرویس سه ماهه بخری تا امکان فعال سازی باشه طبیعا سرویس سه ماهه بصرفه تر از نیترو هست مقاومت بعضی ها برای سرویس سه ماهه را من درک نمی کنم .یکماهه کسی بخواد تمدید کنه و از این فشفه استفاده کنه باید 12 پول سرویس +5500 هزینه نیترو بده که میشه 17500 ماهانه در صورتی که سه ماهه می تونه 35 بگیره و فشفشه ها هم براش با کمی مدیریت برای هر سه ماه فعال میتونه بکنه ماهی براش میفته 11.66
اینجوری شما یک سرویس سه ماهه بگیر مشکلت حل میشه فقط مدیریت کن که زمان کم نیاری برای فعال سازی فشفشه هات

دوست عزیز من خودم سه ساله مشترک های وب هستم و دو سال پیاپی هست که سرویس طوفان که همون سرویس یک ساله اش هست خریدم .دلیل این که این ماه سرویس یک ماهه خریدم می خواستم عطای این شرکت دزد رو به لقاش ببخشم . دلیلی هم که تا الان به پاش سوختم و ساختم اینه که متاسفانه بهتر از های وب تو استان بوشهر نیست ( که تمام استان رو پوشش بده) بقیه شرکا هستند مثل پارس آنلاین و شاتل که همش تا نهایتش 100 کیلومتری شهر بوشهر رو پشتیبانی می کنن.( اینم از شانس ماست انگار )

به جای این فشفشه های کوفتی که مثل خوره می اندازی تو جون ما یه کاری کن این پینگ وحشتناکت رو بیار پایین . هر روز نیم ساعت قطعی . یعنی حساب کردم تو 10 ساعتی که پای اینترنتم مثلا 5 ساعت سرعت دانلود میاد نصف میشه . الان 16 مگ دارم ولی عین 8 مگی که قبلا داشتم هست انگار . قبلا تو 8 مگا بیت زیر 700 کیلو سرعت دانلودم بود. الان 16 مگ دارم نهایتش فقط 5 ساعت در روز سرعت داناودم می رسه به 1.7 و بقیه روز سرعت رو همون 600 تا 700 کیلو هست

این جدای طرح تعرفه های دیدش هست که به جای این که ارزون تر کنه گرون ترش کرده !

یعنی خداییش من با سرعت 16 مگ خطی که دو سال نیست سیم کشیش رو انجام دادم همین الان پینگ گرفتم از طریق خود کامپیوتر ، نه سایت های پینگ گیر. . خداییش باید پینگم 193 باشه !!! به هر کی بگم فرار می کنه . والله. جالبه که قبلا تو اینترنت 8 مگم هیچ وقت یادم نمیاد پینگم به این عدد رسیده باشه !!

تازه نمی دونم چه مرگشه وقتی که حجمم تموم میشه تا ده دقیقه نمی تونم فشفشه بخرم و تمدید کنم . نمی دونم چرا صفحه خرید فشفشه اش کار نمی کنه. ده بار باید برم تو کروم و مرور گر اج و فایرفاکس بزنم لینکشو تا صفحه پرداختش بیاد بالا. غیر از این که یکی دو بار مودم رو باید روشن خاموش بکنم

- - - Updated - - -

دوست عزیز من خودم سه ساله مشترک های وب هستم و دو سال پیاپی هست که سرویس طوفان که همون سرویس یک ساله اش هست خریدم .دلیل این که این ماه سرویس یک ماهه خریدم می خواستم عطای این شرکت دزد رو به لقاش ببخشم . دلیلی هم که تا الان به پاش سوختم و ساختم اینه که متاسفانه بهتر از های وب تو استان بوشهر نیست ( که تمام استان رو پوشش بده) بقیه شرکا هستند مثل پارس آنلاین و شاتل که همش تا نهایتش 100 کیلومتری شهر بوشهر رو پشتیبانی می کنن.( اینم از شانس ماست انگار )

به جای این فشفشه های کوفتی که مثل خوره می اندازی تو جون ما یه کاری کن این پینگ وحشتناکت رو بیار پایین . هر روز نیم ساعت قطعی . یعنی حساب کردم تو 10 ساعتی که پای اینترنتم مثلا 5 ساعت سرعت دانلود میاد نصف میشه . الان 16 مگ دارم ولی عین 8 مگی که قبلا داشتم هست انگار . قبلا تو 8 مگا بیت زیر 700 کیلو سرعت دانلودم بود. الان 16 مگ دارم نهایتش فقط 5 ساعت در روز سرعت داناودم می رسه به 1.7 و بقیه روز سرعت رو همون 600 تا 700 کیلو هست

یعنی خداییش من با سرعت 16 مگ خطی که دو سال نیست سیم کشیش رو انجام دادم همین الان پینگ گرفتم از طریق خود کامپیوتر ، نه سایت های پینگ گیر. . خداییش باید پینگم 193 باشه !!! به هر کی بگم فرار می کنه . والله. جالبه که قبلا تو اینترنت 8 مگم هیچ وقت یادم نمیاد پینگم به این عدد رسیده باشه !!

تازه نمی دونم چه مرگشه وقتی که حجمم تموم میشه تا ده دقیقه نمی تونم فشفشه بخرم و تمدید کنم . نمی دونم چرا صفحه خرید فشفشه اش کار نمی کنه. ده بار باید برم تو کروم و مرور گر اج و فایرفاکس بزنم لینکشو تا صفحه پرداختش بیاد بالا. غیر از این که یکی دو بار مودم رو باید روشن خاموش بکنم

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

hmz2016
24-09-2016, 13:42

در ضمن عزیز مثل این که خبر نداری تو طرح اینترنت جدید های وب دیگه از تمدید اکانت خبری نیست . تمدید اکانت بای بای و گرنه خودم نمی دونستم اگه اکانتم رو تمدید کنم اون فشفشه ها برجا می مونه !! یا به قول شما سه ماهه بخرم !! چون نمی خوام بیش تر از این با بای وب سر کنم یک ماهه خریدم !!

EhsanCPU
24-09-2016, 21:14
سلام دوستان
امروز اینترنت شما هم قطع بود ؟
اینترنت من قطع بود یعنی کانکت میشد ولی تبادل اطلاعاتش 0 بود :n03:

arianz
24-09-2016, 21:34
این اینترنت روستای4G هیا وب معلوم نیست کی راه میفته... من هر سری زنگ میزنم.. میگن معلوم نیست:n13: