PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Hiweb / شرکت های وب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

misam5526
25-07-2016, 22:09
در حال حاضر شرکت های وب تنها یک حرف داره : "یا فشفشه ۵۰ گیگ بخرید یا برید بسلامت!!!!!!"

احتمالا رو کاهش مشتری هم حساب کردن حتما زیادی جذب کردن زده زیر دلشون!! وگرنه به طرز وحشتناکی احمقانه ست اقداماتشون.... اینا با سرعت ۴ مگ و عده ای هشت مگ اونم با مصرف فشفشه فعلی ساعاتی از شبانه روز ترکیدن! حالا اومدن سرعت رو حداکثر کردن و میگن بیشتر مصرف کنید!! خیب این مبنای عقلی داره اصلا؟

broosli
25-07-2016, 22:15
در حال حاضر شرکت های وب تنها یک حرف داره : "یا فشفشه ۵۰ گیگ بخرید یا برید بسلامت!!!!!!"

احتمالا رو کاهش مشتری هم حساب کردن حتما زیادی جذب کردن زده زیر دلشون!! وگرنه به طرز وحشتناکی احمقانه ست اقداماتشون.... اینا با سرعت ۴ مگ و عده ای هشت مگ اونم با مصرف فشفشه فعلی ساعاتی از شبانه روز ترکیدن! حالا اومدن سرعت رو حداکثر کردن و میگن بیشتر مصرف کنید!! خیب این مبنای عقلی داره اصلا؟

دقیقا موافقم
های وب تو یه چرخش 180 درجه ای سیاستشو عوض کرده
قبلا سیاست های وب قیمت حداقلی و جذب تعداد بیشتر مشتری بود
الان این سیاست شده قیمت حداکثری (با این قیمت هایی که های وب ارائه داده کم مصرف ترین مشترکین با مصرف ماهی 10-15 گیگ باید چیزی حدود 40 تومن هزینه کنن) و گوربابای تعداد مشتری چون سود زیاد شده تعداد هم براشون مهم نیست (حتما با خودشونم فک کردن مشترکین قبلی دنبال تخلیه نمیرن!!) ولی خب مسئله ای که اینجا هست اینه که شرکتهایی امثال پارس آنلاین که گرون محسوب میشن در عوض کیفیتشون هم خوبه نه اینکه کیفیت افتضاح باشه قیمت هم گرون!!:n23:

k1ozil
25-07-2016, 22:30
دوباره گیر این مخابرات میفتیم :-|
دهن ادم سرویس میکنن تا تخلیه و رانژه مجدد

Soroush-S
25-07-2016, 22:45
های وب الان سرویس نامحدود داره ؟:n13:

broosli
25-07-2016, 22:56
دوباره گیر این مخابرات میفتیم :-|
دهن ادم سرویس میکنن تا تخلیه و رانژه مجدد

به نظرم بیشتر این طول کشیدن تخلیه و رانژه به شرکتها مربوط میشه تا مخابرات
ADSL خود همین مخابرات حداقل اندازه این شرکتهای خصوصی دزد و شارلاتان نیست هر روز یه بازی و حقه ای سرت درمیارن (الان شاتل 3-4 روز صفحه قیمت هاشو زده در حال بروز رسانی ببینه بقیه چیکار میکنن یه وقت ارزون فروش نکنه به ضررش بشه!)، حجم دزدی میکنن و ...
من قبل از های وب 4 سال مخابرات داشتم شاید کلا 15-20 بار قطع شد
های وب تو یه هفته اخیر این رکورد رو ثبت کرده!!
بعدهم مخابرات حداقل ثبات داشت سرعت تک کانکشن همیشه بین 50 تا 100 کیلوبایت بود و پینگ هم بین 150 تا 200 و پکت لاست هم شاید تو هر 300 تا 1 دونه داشت این های وب صبح ها تک کانکشن 400 شب میشه 30!! پینگ صبح 1 درصد پکت لاست داره شب 15 درصد! تنها مزیت های وب فشفشه بود که داغونش کرد!! کیفیت هم که 30-40 روزه به فنا رفته و با این سرعت 16 مگ و بسته 50 گیگ باید منتظر قطعی های 7-8 ساعته تو هر روز بود!!!
من اگه شاتل و پارس نتونم برم تا آخر این ماه میرم همون مخابرات حداقل اعصابم آروم تره نمیخوادم هی پول تلفن بدم زنگ بزنم پشتیبانی واسه قطعی و ... که آخرش هم هیچی کاری نکنن

k1ozil
25-07-2016, 23:19
به نظرم بیشتر این طول کشیدن تخلیه و رانژه به شرکتها مربوط میشه تا مخابرات
ADSL خود همین مخابرات حداقل اندازه این شرکتهای خصوصی دزد و شارلاتان نیست هر روز یه بازی و حقه ای سرت درمیارن (الان شاتل 3-4 روز صفحه قیمت هاشو زده در حال بروز رسانی ببینه بقیه چیکار میکنن یه وقت ارزون فروش نکنه به ضررش بشه!)، حجم دزدی میکنن و ...
من قبل از های وب 4 سال مخابرات داشتم شاید کلا 15-20 بار قطع شد
های وب تو یه هفته اخیر این رکورد رو ثبت کرده!!
بعدهم مخابرات حداقل ثبات داشت سرعت تک کانکشن همیشه بین 50 تا 100 کیلوبایت بود و پینگ هم بین 150 تا 200 و پکت لاست هم شاید تو هر 300 تا 1 دونه داشت این های وب صبح ها تک کانکشن 400 شب میشه 30!! پینگ صبح 1 درصد پکت لاست داره شب 15 درصد! تنها مزیت های وب فشفشه بود که داغونش کرد!! کیفیت هم که 30-40 روزه به فنا رفته و با این سرعت 16 مگ و بسته 50 گیگ باید منتظر قطعی های 7-8 ساعته تو هر روز بود!!!
من اگه شاتل و پارس نتونم برم تا آخر این ماه میرم همون مخابرات حداقل اعصابم آروم تره نمیخوادم هی پول تلفن بدم زنگ بزنم پشتیبانی واسه قطعی و ... که آخرش هم هیچی کاری نکنن

مخابرات هیج طرح خوبی نداره شبانه هم که نداره

broosli
25-07-2016, 23:22
مخابرات هیج طرح خوبی نداره شبانه هم که نداره

اتفاقا مخابرات ما اون موقع که من اومدم های وب طرح خاصی نداشت ولی الان شبانه از 1 تا 6 رایگان گذاشته شبی 10 گیگ با سرعت 500 میشه باهاش دانلود کرد سرعتت هم محدود نمیکنه! منتها من بیشتر نت باکیفیت و مقرون به صرفه برای وبگردی تو روز میخوام تا دانلود
(نکته جالبه اینه که مدیران مخابرات وقتی دیدن دارن عقب میمونن یه حرکتی زدن ولی این های وب مزخرف گند زد به همه چی!! شرکتهای دیگه سر این قضیه ارزونی یا دست نزدن به تعرفه هاشون یا فقط تعرفه گیگ اضافه رو کم کردن نه اینکه بیان همه چیزو به این بهونه بریزن بهم!!)

bhdanathema
26-07-2016, 01:42
یکی این جمله رو معنی کنه

در صورت اتمام حجم سرویس‌های «غیرحجمی»، هزینه ترافیک اضافه به ازای هر گیگ 1،500 تومان خواهد بود.

اگه سرویس غیر حجمیه اون اتمام حجمش دیگه چیه ؟!:n13:

Kaveh619
26-07-2016, 04:29
آقا با این وضع شبانه های حجمی ها برداشته میشه دیگه!؟

kraiof3
26-07-2016, 06:51
آقا با این وضع شبانه های حجمی ها برداشته میشه دیگه!؟
شما خودتون فکر کنید ی مشت دزد بیان شرکت اینترنتی بزنن!
معلومه که نمیشه

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

amir000098
26-07-2016, 09:59
این فشفشه 50 گیگ باید چند ستاره باشی تا بتونی بخری؟

MOHAMMAD2010
26-07-2016, 10:13
کامنت اینایی که دارن تو اینستاگرام های وب ، به خاطر طرح های جدید ازشون تشکر میکنن رو میخونه ادم تا تهش آتش میگیره !
تنها چیزی هم که تو مغزشون میگذره اینه که فشفشه 40 گیگ شد 50 گیگ با همون قیمت پس خیلی خوشحالیم !

alinikoyi
26-07-2016, 10:19
کامنت اینایی که دارن تو اینستاگرام های وب ، به خاطر طرح های جدید ازشون تشکر میکنن رو میخونه ادم تا تهش آتش میگیره !
تنها چیزی هم که تو مغزشون میگذره اینه که فشفشه 40 گیگ شد 50 گیگ با همون قیمت پس خیلی خوشحالیم !

ای گفتی اینا یا خیلی اسکلن یا ...

misam5526
26-07-2016, 10:56

همونطور که قبلا عرض شد یه عده ای نفع میبرن از این طرح و اونم کسایین که دقیقا از همون یک روش فشفشه 40 گیگ یا یه طرح بدون شبانه استفاده میکردند...

طبیعتا های وب حساب کتاب عددی رو کرده و با مااری که در سیستمش ثبت میشه براورد کسایی که سود بیشتر میرسونن کرده و دست به این اقدام زده

اما
یه موردی که نه شرکتا نه سیاستمدارا و نه هیچ ارگان دیگه ای در این مملکت بلد نیست، روانشناسی بازاره!
خیلیا شاید در یک ماه از طرح دانلود شبانشون حتی 20 گیگ هم استفاده نمیکردند اما این یک ارامش خاطر روانی برای اونا بود که اگه زمانی نیاز باشه میتونن استفاده ببرن و های وب رو به این خاطر انتخاب کردند نه اینکه دانلودر باشند یا بیماری دانلود داشته باشند که ماهی 500 گیگ نیازشون باشه!!!!

حالا با شکستن این امنیت خاطر و اثر روانی مثبت قطعا طیفی از این ئضع مجبور به رفتن به جای دیگه شده و خیلی از کسایی هم که قصد انتخاب دارن الان صرف مصرف روزانه یا یک طرف یکسان غیر حجمی میتونن کیفیت رو ملاک قرار داده و شرکتای بهتری رو انتخاب کنن

های وب الان فقط در یک جمله خلاصه میشه: " فشفشه 50 گیگ و دیگر هیچ!! "

k1ozil
26-07-2016, 12:48
همونطور که قبلا عرض شد یه عده ای نفع میبرن از این طرح و اونم کسایین که دقیقا از همون یک روش فشفشه 40 گیگ یا یه طرح بدون شبانه استفاده میکردند...

طبیعتا های وب حساب کتاب عددی رو کرده و با مااری که در سیستمش ثبت میشه براورد کسایی که سود بیشتر میرسونن کرده و دست به این اقدام زده

اما
یه موردی که نه شرکتا نه سیاستمدارا و نه هیچ ارگان دیگه ای در این مملکت بلد نیست، روانشناسی بازاره!
خیلیا شاید در یک ماه از طرح دانلود شبانشون حتی 20 گیگ هم استفاده نمیکردند اما این یک ارامش خاطر روانی برای اونا بود که اگه زمانی نیاز باشه میتونن استفاده ببرن و های وب رو به این خاطر انتخاب کردند نه اینکه دانلودر باشند یا بیماری دانلود داشته باشند که ماهی 500 گیگ نیازشون باشه!!!!

حالا با شکستن این امنیت خاطر و اثر روانی مثبت قطعا طیفی از این ئضع مجبور به رفتن به جای دیگه شده و خیلی از کسایی هم که قصد انتخاب دارن الان صرف مصرف روزانه یا یک طرف یکسان غیر حجمی میتونن کیفیت رو ملاک قرار داده و شرکتای بهتری رو انتخاب کنن

مثل من
من کلا دوتا سریال دنبال میکنم یعنی هفته ای 2 گیگ و ماهی 8 گیگ فوق فوقش 2 3 تا فیلم دانلود کنم نهایتش میشه 20 گیگ
مسلما های وب حساب کرده دیده همونایی که فشفشه 40 گیگ میخرن بمونن سودش کم نمیشه :-|
ولی
های وب تو استیبل نگه داشتن پهنای باند 2 مگابیت ( اینترنت ) مونده چجوری 16 مگابیت پهنای باند میخواد بفروشه! و چقدر سرویس های غیر حجمی مسخرن ! ارت های شاتل خیلی به صرفه ترن

ehsan_iace
26-07-2016, 12:50

اما

آخه برای همون فشفشه 50 گیگ هم اول باید یک طرح حداقل دو گیگ در ماه فعال کنی که میشه ماهی 12600 بعد یک فشفشه پنجاه گیگ بگیری که میشه 30.000 تومان یعنی ماهی 42600 که با مالیاتش میشه ماهی 46.400!

در صورتیکه کمتر کسی پیدا میشه که ماهی 52 گیگ دانلود داشته باشه!

من با اینکه های‌وب تصمیم گرفته دیگه شبانه نداشته باشه مشکلی ندارم اما اینکه کاربراهایش را وادار میکنه بیشتر از نیازشان حجم بخرند و پول بپردازند اجحاف در حق کاربرهایش هست!

MOHAMMAD2010
26-07-2016, 13:17
کلا حذف شبانه برای شرکت داغونی مثل های وب اشتباه بزرگی بود
2 سال پیش پارس انلاین این کارو کرد برین ببینین چقدر تخلیه کردن
تازه پارس انلاینی که کیفیتش خوب بود دیگه وای به حال این شرکت

kraiof3
26-07-2016, 14:06
کلا حذف شبانه برای شرکت داغونی مثل های وب اشتباه بزرگی بود
2 سال پیش پارس انلاین این کارو کرد برین ببینین چقدر تخلیه کردن
تازه پارس انلاینی که کیفیتش خوب بود دیگه وای به حال این شرکت
نخیر اون روزا که پارس آنلاین شبانه داشت سرعت من تو تایم رایگان 50 و تایم غیر رایگان سرعتم 200 کیلو بود...
خیلی افتضاح بود اگه اشتباه نکنم ی پستایی هم توی تاپیکش دادم

Armin.Computer
26-07-2016, 14:42
تازه تو سایت های وب بودم زده بود 50 گیگ 30 روزه با قیمت 30 تومن
قیمتش خوبه
شبانه رو میشه با LTE ایرانسل استفاده کرد
یه احساسی بهم میگه رقابت زیادی بین شرکت های افتاده
یه زمانی گیگ رو همینجوری نمیدادن
چه قدر پول پرداخت میشد
ولی من های وب ندارم و نمی دونم کیفیتش خوبه یا نه
ولی اگر مثلا پینگش بالاست و یا تک کانکشن و اینا نداره که هیچی

MOHAMMAD2010
26-07-2016, 14:54
قیمتش خوبه
چه قدر پول پرداخت میشد

داداش کدوم رقابت !؟
یه زمانی گیگ رو همین جوری نمیدادن ! یعنی الان بهتر شده به نظرت !؟ اگه بهتر بود که نمیومد فشفشه های پر مصرف 5 روزه و 15 روزه رو حذف کنه
الان فرقی که کرده 600 تومن بابت هر گیگ کم شده همین
اگه نه هیچ شرکتی قیمت سرویس هاشو یه ذره هم کم نکرده ! حتی مثل های وب زیاد هم کرده ( البته یه جوری که همه فکر کنن کم شده مثل همین اضافه کردن سرویس 16 مگ ! )
در مورد شبانه هم که شما اینو میگی والا همه تو مناطقی نیستن که LTE باشه ! مثلا اینجایی که من هستم جای بدی هم نیست ولی همون 3g هم داغونه و بعضی وقتا پیج به زور باز میشه دیگه چه برسه به دانلود !

نخیر اون روزا که پارس آنلاین شبانه داشت سرعت من تو تایم رایگان 50 و تایم غیر رایگان سرعتم 200 کیلو بود...
خیلی افتضاح بود اگه اشتباه نکنم ی پستایی هم توی تاپیکش دادم

برا من اونقدر داغون نبود
به هر حال باید قبول کنیم خیلی ها به خاطر برداشتن دانلود شبانه از پارس انلاین رفتن

Armin.Computer
26-07-2016, 15:04
داداش کدوم رقابت !؟
یه زمانی گیگ رو همین جوری نمیدادن ! یعنی الان بهتر شده به نظرت !؟ اگه بهتر بود که نمیومد فشفشه های پر مصرف 5 روزه و 15 روزه رو حذف کنه
الان فرقی که کرده 600 تومن بابت هر گیگ کم شده همین
اگه نه هیچ شرکتی قیمت سرویس هاشو یه ذره هم کم نکرده ! حتی مثل های وب زیاد هم کرده ( البته یه جوری که همه فکر کنن کم شده مثل همین اضافه کردن سرویس 16 مگ ! )
در مورد شبانه هم که شما اینو میگی والا همه تو مناطقی نیستن که LTE باشه ! مثلا اینجایی که من هستم جای بدی هم نیست ولی همون 3g هم داغونه و بعضی وقتا پیج به زور باز میشه دیگه چه برسه به دانلود !

برا من اونقدر داغون نبود
به هر حال باید قبول کنیم خیلی ها به خاطر برداشتن دانلود شبانه از پارس انلاین رفتن

حرفت درسته
هرکس شرایطش فرق داره
یکی کم مصرفه و یکی پر مصرف
یکی شبانه نیاز داره و یکی روزانه و یکی هر دو
خودم رو مثال می زنم
من خودم تقریبا ماهی 65 تومن میدم
البته قبلش سرویس 1 ساله 6 مگ آسیاتک گرفتم
وگرنه بیشتر هم باید هزینه می کردم
من تقریبا هر 5 روز 10 تومن میدم واسه 9 گیگ
پس یعنی ماهی 54 گیگ گیرم می یاد
تازه باید هر 5 روز یه بار شارژ کنم
الان های وب داره روزی 4 گیگ میده با قیمت 2000 تومن
یعنی می تونی ماهی 120 گیگ داشته باشی
تازه شرکت هایی مثل پارس آنلاین و شاتل که فکر کنم اصلا همچین چیزی ندارن
واسه من که مصرف روزم بالاست خوبه

broosli
26-07-2016, 15:04
قیمتش خوبه
چه قدر پول پرداخت میشد

های وب تو هر هفته حدود 10-15 ساعت (روزی حدود 2 ساعت که البته در بازه های مختلف زمانی اتفاق میفته)قطعی داره
پکت لاست بین ساعت 1 ظهر تا 1 شب 8 تا 15 درصده
سرعت تک کانکشن هم تو این ساعات بین 30 تا 50 کیلوبایته
با این وضع افتضاح کیفیت هم قیمت هاش رو گرون کرده طوری که کم مصرف ترین مشترکین با مصرف ماهی 10-15 گیگ باید 40-50 تومن در ماه هزینه کنن و هم میخواد کل سرویس هاشو 16 مگ کنه که عملا میپوکه!!!
حالا قضاوت با شما که های وب به درد بخور هست یا نه؟

Armin.Computer
26-07-2016, 15:10
های وب تو هر هفته حدود 10-15 ساعت (روزی حدود 2 ساعت که البته در بازه های مختلف زمانی اتفاق میفته)قطعی داره
پکت لاست بین ساعت 1 ظهر تا 1 شب 8 تا 15 درصده
سرعت تک کانکشن هم تو این ساعات بین 30 تا 50 کیلوبایته
با این وضع افتضاح کیفیت هم قیمت هاش رو گرون کرده طوری که کم مصرف ترین مشترکین با مصرف ماهی 10-15 گیگ باید 40-50 تومن در ماه هزینه کنن و هم میخواد کل سرویس هاشو 16 مگ کنه که عملا میپوکه!!!
حالا قضاوت با شما که های وب به درد بخور هست یا نه؟

منم گفتم
اصلا تک کانکشن و اینا خوب نباشه که گیگ مفهومی نداره

amirbrad
26-07-2016, 15:44
اخه 8 مگ به بقول یکی از دوستان خطمون نمیکشه حالا 16 هم اوردن دیگه پهنای باند نابود میشه که! نمیدونم چرا های وب دوست داره همیشه ظریفیت استفاده بیشتر از پهنای باند بشه و نت بی کیفیت بشه، مثلا شاتل میگه پورت خالی نداریم چون میدونه اضافه هم بکنه کیفیت میاد پایین اما های وب دست رد به کسی نمیده انگار دوست داره 24 ساعته مردم به پشتیبانی زنگ بزنن.
کاش مسئولان با سواد و مردمی داشتیم فیبر نوری نت پر سرعت نا محدود ازاد !!!!!!

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

broosli
26-07-2016, 15:50
های وب سرویس های جدید رو تو تب بسته های ویژه اضافه کرده
ولی سرویس های قبلی هم تو قسمت تغییر سرویس همچنان پابرجا هستن

misam5526
26-07-2016, 15:59
دوستان حواسشون باشه :

این سرویس 16 مگ جدید در واقع 2 مگ آپ تو 16 مگ هست! (یعنی 2 مگ رو تضمین میکنن و اگه خوب باشه میتونه تا 16 بره ولی هیچ الزام و تضمینی از طرف شرکت نیست!)

خودتون واردید دیگه این حرکت یعنی چی.... یعنی سرعتها در عمل به طور مجموع کاهش پیدا میکنه و ساعات مهم شبانه روز این سرویس همون 2 مگ خواهد بود در بهترین حالت!!!!

قیمتش خوبه
چه قدر پول پرداخت میشد

عزیز دل؛ قیمتش وقتی خوبه اون 50 گیگ در حد کیفیت اینترنت روزانه بقیه شرکتا باشه !!!

شما مقایست غلطه... نت داغونی که همینجوریش صفحه بزور باز میکنه و برا تلگرامش هم لنگ میزنه چه برسه کارای سنگین تر رو داری یا حجم روزانه شرکتهایی مقایسه میکنی که میشه از حجم خریداری شده هر وقت شبانه روز استفاده کرد...

تازه اگه ارفاق کنیم و این همه قطع وصلی رو ندید بگیریم!... همین امروزم مشکل قطعی سرجاش بود (چراغای مودم روشنه ولی دیتایی رد و بدل نمیشه)

MOHAMMAD2010
26-07-2016, 16:37
های وب سرویس های جدید رو تو تب بسته های ویژه اضافه کرده
ولی سرویس های قبلی هم تو قسمت تغییر سرویس همچنان پابرجا هستن

فشفشه ها رو که قبلی ها رو کاملا برداشته ! الان قبلیم تموم شد خواستم یه 5 روزه بگیرم دیگه کلا نبود

mehdi244
26-07-2016, 17:11
بهترین فشقشه برای من پرمصرف 50 گیگ هستش قیمتش خیلی خوب و مناسبه سرعت16 مگ ؟ باید زنگ بزنیم برای بالابردن استریم؟

Armin.Computer
26-07-2016, 18:01
دوستان حواسشون باشه :

این سرویس 16 مگ جدید در واقع 2 مگ آپ تو 16 مگ هست! (یعنی 2 مگ رو تضمین میکنن و اگه خوب باشه میتونه تا 16 بره ولی هیچ الزام و تضمینی از طرف شرکت نیست!)

خودتون واردید دیگه این حرکت یعنی چی.... یعنی سرعتها در عمل به طور مجموع کاهش پیدا میکنه و ساعات مهم شبانه روز این سرویس همون 2 مگ خواهد بود در بهترین حالت!!!!

عزیز دل؛ قیمتش وقتی خوبه اون 50 گیگ در حد کیفیت اینترنت روزانه بقیه شرکتا باشه !!!

شما مقایست غلطه... نت داغونی که همینجوریش صفحه بزور باز میکنه و برا تلگرامش هم لنگ میزنه چه برسه کارای سنگین تر رو داری یا حجم روزانه شرکتهایی مقایسه میکنی که میشه از حجم خریداری شده هر وقت شبانه روز استفاده کرد...

تازه اگه ارفاق کنیم و این همه قطع وصلی رو ندید بگیریم!... همین امروزم مشکل قطعی سرجاش بود (چراغای مودم روشنه ولی دیتایی رد و بدل نمیشه)

دوست عزیز منم گفتم اگر کیفیت داشته باشه
اینترنت بی کیفیت گیگی 100 تومن هم به درد نمی خوره

ehsan_iace
26-07-2016, 18:13
فشفشه‌های 50 گیگ یک اشکالی داره با اینکه سی روزه است اما باید زمان فعال کردن 31 روز از زمان سرویس باقی مانده باشه!!!

یعنی آنهایی که سرویس یک ماهه خریدند نمیتوانند استفاده کنند چون چند ثانیه از خریدشان گذشته!!! یعنی باید نیترو بخرند! (اگر نیترو را حذف نکرده باشند یا بروند سرویس سه ماهه بخرند که دو ماهش را میتوانند استفاده کنند و ماه سوم دیگر نمیتوانند این فشفشه را بخرند چون چند دقیقه‌ایی کم دارند!)

در شش ماه دوم سال هم که ماهها سی روز است استفاده از فشفشه‌ایی که در زمان مصرف باید سی و یک روز زمان داشته باشیم غیرممکنه!

با تشکر از اتاق فکر! های‌وب

aliiran2008
26-07-2016, 19:00
فشفشه‌های 50 گیگ یک اشکالی داره با اینکه سی روزه است اما باید زمان فعال کردن 31 روز از زمان سرویس باقی مانده باشه!!!

یعنی آنهایی که سرویس یک ماهه خریدند نمیتوانند استفاده کنند چون چند ثانیه از خریدشان گذشته!!! یعنی باید نیترو بخرند! (اگر نیترو را حذف نکرده باشند یا بروند سرویس سه ماهه بخرند که دو ماهش را میتوانند استفاده کنند و ماه سوم دیگر نمیتوانند این فشفشه را بخرند چون چند دقیقه‌ایی کم دارند!)

در شش ماه دوم سال هم که ماهها سی روز است استفاده از فشفشه‌ایی که در زمان مصرف باید سی و یک روز زمان داشته باشیم غیرممکنه!

ربطی نداره بر اساس ماه که محاسبه نمیشه
بلکه بر اساس روزه
دوما این سیاست شرکت هست که کاربر ها را به خرید بسته سالیانه سوق بده

aliiran2008
26-07-2016, 19:06
به نظرم با تغییر تعرفه های وب به مشکل برخورده
دلیلشم اینه که قبلا کل پهنای باند را با یه تعرفه میدادن
خب اینا میومدن ترافیک بیشتری میفروختن و هزینه ها جبران میشد
اما الان بر حساب ترافیک مصرفی قیمت را محاسبه میکنند
حالا چیزی که میشه دیگه اون سود را نمیبره

amirbrad
26-07-2016, 20:51

والا برا من که 30 روزه حساب میکنه به جای یکماه هر دفعه موقع تمدید یه روز میاد عقب، معنی یک ماهه فقط 30 روز میدونن الان 31 روزه 30 روز حساب میکن موقع اسفند 29 روز یادشون هست کم کنن باز یک روز، کلا تو حق خوری استادن

broosli
26-07-2016, 22:53
فشفشه ها رو که قبلی ها رو کاملا برداشته ! الان قبلیم تموم شد خواستم یه 5 روزه بگیرم دیگه کلا نبود

آره
فشفشه ها رو 2-3 روز بود عوض کرده بودن
ولی سرویس های قبلی تا بعدازظهر تو قسمت تغییر سرویس بودن که اونا رو هم برداشتن

amirbrad
26-07-2016, 23:28
اقا یعنی الان منی که 8 مگ دینامیت دارم موقع تمدید نمی تونم همینو بگیرم ؟ تو حجمی ها ندیدمش. باید 16 بگیرم که خطم نمیکشه یا 8 مگ غیر حجمی 100 هزار تومان؟!

broosli
26-07-2016, 23:31
اقا یعنی الان منی که 8 مگ دینامیت دارم موقع تمدید نمی تونم همینو بگیرم ؟ تو حجمی ها ندیدمش. باید 16 بگیرم که خطم نمیکشه یا 8 مگ غیر حجمی 100 هزار تومان؟!

آره
دقیقا
های وب اصلا این سرویس 16 مگ رو گذاشته که به کسی نفروشتش :n02:
چون خیلیا خطشون نمیکشه مجبور میشن برن سرویس های مزخرف غیرحجمی رو بخرن
کلا های وب یه دفعه گند زد به همه چی (قیمت، سرعت، رضایت مشتری و ...)

amirbrad
26-07-2016, 23:40
آره
دقیقا
های وب اصلا این سرویس 16 مگ رو گذاشته که به کسی نفروشتش :n02:
چون خیلیا خطشون نمیکشه مجبور میشن برن سرویس های مزخرف غیرحجمی رو بخرن
کلا های وب یه دفعه گند زد به همه چی (قیمت، سرعت، رضایت مشتری و ...)
یعنی حتی یک رب هم فکر نکردن دارن چیکار می کنن اخه به تعرفه قبلی چیکار دارن ، جدید اضافه کنن هر کس خواست تغییر سرویس میده. از بچه اول دبستان بخوای لیست بده قشنگتر میده. از فردا باید بگردم دنبال شرکت جدید و پورت خالی چونه زدن که خط و بالا ببندو .....

broosli
27-07-2016, 00:01
یعنی حتی یک رب هم فکر نکردن دارن چیکار می کنن اخه به تعرفه قبلی چیکار دارن ، جدید اضافه کنن هر کس خواست تغییر سرویس میده. از بچه اول دبستان بخوای لیست بده قشنگتر میده. از فردا باید بگردم دنبال شرکت جدید و پورت خالی چونه زدن که خط و بالا ببندو .....

هیچ شرکتی شوک اینجوری به مشتریاش نزده که های وب زد
یا کلا به تعرفه هاشون دست نزدن یا فقط قیمت گیگ (جز سرویس یا اضافی) رو تغییر دادن
البته به نظرم بهتر شد
های وب تکلیفمون رو یه سره کرد
10-12 روز هم هست که همش یا قطعه یا کنده
از این ور قیمت رو هم نابود کرد دیگه تکلیفم روشن شد که تخلیه کنم

misam5526
27-07-2016, 00:16
دارم به شاتل فکر میکنم....

سرویس پایش 22 تومنه با 6 گیگ حجم که شبانه هم داره (سی گیگ شبانه رو هدف قرار میدیم)

7 گیگ هم حجم اضافه میخرم میشه تقریبا 18 هزار؛ همون چهل هزار تومن در میاد ولی...

13 گیگ حجم روزانه دارم با کیفیت شاتل در یک ماه ... و حداقل سی گیگ هم شبانه

تقریبا مشابه شرایط فعلی های وب میشه ( 15-18 گیگ فشفشه و حجم پایه) و شبانه....

دوستان نظرتون چیه؟

k1ozil
27-07-2016, 00:23
دارم به شاتل فکر میکنم....

سرویس پایش 22 تومنه با 6 گیگ حجم که شبانه هم داره (سی گیگ شبانه رو هدف قرار میدیم)

7 گیگ هم حجم اضافه میخرم میشه تقریبا 18 هزار؛ همون چهل هزار تومن در میاد ولی...

13 گیگ حجم روزانه دارم با کیفیت شاتل در یک ماه ... و حداقل سی گیگ هم شبانه

تقریبا مشابه شرایط فعلی های وب میشه ( 15-18 گیگ فشفشه و حجم پایه) و شبانه....

دوستان نظرتون چیه؟

مشکل شبانه شاتله که اصلا وضعش مشخص نیست
سرویس پایه ماهی 30 گیگ رو میده ؟! مطمئنید ؟

misam5526
27-07-2016, 00:34
مشکل شبانه شاتله که اصلا وضعش مشخص نیست
سرویس پایه ماهی 30 گیگ رو میده ؟! مطمئنید ؟

اینطور که شنیدم ظاهرا با شبی یک گیگ (یا دوشب دو گیگ) مشکلی نداره (مجموعا 30 گیگ در ماه) ... متاسفانه به دلایلی به بعضی از نظرات تو تاپیکها نمیشه خیلی باور داشت... به نظر میاد بعضی کاربرا (که کم هست تعدادشون) برا تاثیر گزاری بیشتر کمی اطلاعات غیرواقعی تر ممکنه بگن...مثلا طرف 40 گیگ دان کرده محدودش کردن اینجا میگه 25 گیگ ....

یه خوبی داره کیفیت خط به جز بحث سرعت در شاتل واقعا بهتره !! الان که فشفشه ها رفته و شبانه هم واقعا "کیفیت" به عنصر اول برا تصمیم گیری تبدیل میشه

EhsanCPU
27-07-2016, 04:50
سلام دوستای عزیز
در سرویس های حجمی با تعرفه های جدید های وب شبانه رایگان که قبلا 3 ساعت بود حذف شده ؟؟؟
یا هنوز میشه سرویس با شبانه رایگان خرید ؟؟؟
من یه نگاه انداختم اثری از شبانه رایگان نبود از دوستان اگه کسی اطلاع داره راهنمائی کنه... :n16:

megax
27-07-2016, 06:51
امروز اومدم یک نگاهی به پنل انداختم و ....... ( های وب چرا تعرفه ها رو کلا عوض کرده ؟ )

سرویس غیر حجمی ، دیگه چیه ؟ ( اگر منظور نامحدوده پس چرا حجم مصرفی داخل تعرفه اش درج شده ؟!!! )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirbrad
27-07-2016, 09:08
سلام دوستای عزیز
در سرویس های حجمی با تعرفه های جدید های وب شبانه رایگان که قبلا 3 ساعت بود حذف شده ؟؟؟
یا هنوز میشه سرویس با شبانه رایگان خرید ؟؟؟
من یه نگاه انداختم اثری از شبانه رایگان نبود از دوستان اگه کسی اطلاع داره راهنمائی کنه... :n16:
سلام
شبانه برداشته تو اینستا جواب ملت اینطوری داده که از فشفشه استفاده کنید

امروز اومدم یک نگاهی به پنل انداختم و ....... ( های وب چرا تعرفه ها رو کلا عوض کرده ؟ )

سرویس غیر حجمی ، دیگه چیه ؟ ( اگر منظور نامحدوده پس چرا حجم مصرفی داخل تعرفه اش درج شده ؟!!! )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در کل میخوان بگن همینی که هست ، فکر کنم جیبشون پر شده دارن مشترکا اذیت میکنن

Netw0rks
27-07-2016, 09:26

منم برام سواله

قضیه ش چیه واقعا ؟

Aria.A97
27-07-2016, 10:46
سرعت تضمین شده ۲ مگابیت :)))

کاش یه مقدار سرعت تک کانکشن تضمین شده و پینگ تضمین شده و پکت لاست تضمین شده و تایم اوت تضمین شده و از همه مهم تر قطعی تضمین شده هم مینوشتن.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

broosli
27-07-2016, 12:12
وضعیت کیفیت نت های وب (همین الان) سرویس به اصطلاح 8 مگ!!:
سرعت تک کانکشن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و اینم پینگ

محمد7966
27-07-2016, 12:49
سرعت تک کانکشن
و اینم پینگ

این پینگ 8.8.8.8 از پارس بهتره که

من تازه گرفتم نزدیک 200 بود

قبلا زیر 150 بود یادمه

یه سر به تایپیک پارس بزنید ببینید بقیه دوستان هم همین حرفو زدند

zigzaag
27-07-2016, 12:58
پارس آنلاین طرح های جدیدشو گذاشت

2 مگ 20 گیگ ماهانه 40 تومن

broosli
27-07-2016, 13:12
این پینگ 8.8.8.8 از پارس بهتره که

من تازه گرفتم نزدیک 200 بود

قبلا زیر 150 بود یادمه

یه سر به تایپیک پارس بزنید ببینید بقیه دوستان هم همین حرفو زدند

آخه اون چیزی که از پینگ تایم مهمتره تعداد پکت لاسته
پینگ 200 باشه ولی بدون پکت لاست بهتره تا 130 باشه و با 28 درصد پکت لاست!!!
هرچی پکت لاست بیشتر باشه عملا اینترنت مثل قطعه
کلا پکت لاست بیشتر از 3 درصد اختلال محسوب میشه

broosli
27-07-2016, 13:15

................

kraiof3
27-07-2016, 13:40

نامحدودش خوبه!

EhsanCPU
27-07-2016, 13:52
سلام
شبانه برداشته تو اینستا جواب ملت اینطوری داده که از فشفشه استفاده کنید

در کل میخوان بگن همینی که هست ، فکر کنم جیبشون پر شده دارن مشترکا اذیت میکنن

یعنی باید با دانلود شبانه خداحافظی کنیم... :41: آخه دور از انصافه ... :41:ما دلمون به همین دانلود شبانه خوش بود... :n28::37:باید یه فکری کنیم و تحریمشون کنیم:n13:

ehsanch73
27-07-2016, 14:07
دوستان سرویسهایی که مثلا قبل ارزونی 3ماه و بلند مدت خرید کردیم هنوز شبانش هست یا اونم برداشتن :n13:

Aria.A97
27-07-2016, 14:22
سرعت تک کانکشن

ماه پیش فریمور گوشی رو از sammobile دانلود میکردم. سرعتش تا ۵ کیلوبایت پایین میومد میانگین با ۱۵ دانلود میکرد. زنگ زدم پشتیبانی میگم این چه وضعیه گفت سرورای اون سایت مشکل داره. گفتم چطور ایرانسل تک کانکشن با ۴۰۰ دانلود میکنه برگشت گفت ایرانسل بیسیمه نباید با adsl مقایسه کنین :| گفتم اگه سرور مشکل داشته باشه ایرانسلم باید با ۱۵ دانلود میکرد دیگه جواب نداد :|

hrkhl
27-07-2016, 14:27
چرا پارس نامحدوداش هست و ارزون هم شده به جز صدوبیستو هشت که پریده ولی های وب غیر حجمی با حجم ۱۵۰۰ گذاشته
؟؟؟؟
البته امیدوارم پارس همیشه نامحدوداشو داشته باشه و حفظش کنه نه مثل این شرکت غیر حجمی با حجم ۱۵۰۰ بکنه[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Sent from my NX403A using Tapatalk

amirbrad
27-07-2016, 14:44
از صبح همش داره قطع میشه ، دارن کارشون تکمیل می کنن

broosli
27-07-2016, 14:55
از صبح همش داره قطع میشه ، دارن کارشون تکمیل می کنن

دقیقا مال منم همین طوره
وقتی هم وصله سرعت 30 کیلو با 30 درصد پکت لاست و آپلود تقریبا 2-3 کیلوبایت!!!(در حد دایال آپ)
نمیدونم های وب چرا داره انقد مشتری هاشو اذیت میکنه میخواد همه رو فراری بده؟!

MOHAMMAD2010
27-07-2016, 15:02
یعنی باید با دانلود شبانه خداحافظی کنیم... :41: آخه دور از انصافه ... :41:ما دلمون به همین دانلود شبانه خوش بود... :n28::37:باید یه فکری کنیم و تحریمشون کنیم:n13:

من که دارم تخلیه میکنم به احتمال زیاد میرم صبانت
3 روز دیگه ته قراردادم مونده - شنبه تخلیه میکنم

broosli
27-07-2016, 15:09

منم پارس آنلاین رو انتخاب کردم (جشنواره یکساله با 65 گیگ حجم و سرعت تا 16 مگ (حداقل 2 مگ) با مالیات و ... درمیاد 72 تومن)
شاتل هم که هی میگه فعلا ثبت نام نداریم 10 روز دیگه 10 روز دیگه زنگ میزنی دوباره همین حرفو تکرار میکنه از عید تا حالا لنگ شاتلم هیچ خبری هم نیست (شاتل هم معلوم نیست با این وضع محدودیت شبانه که داره شاید چند وقت دیگه مثل همین بای وب کلا شبانه رو برداره (فعلا شاتل با این طرح های متعدد داره بازار رو دست میگیره قطعا مشتری هاش زیاد بشن مثل بای وب شروع به مشتری پرونی میکنه))

amirbrad
27-07-2016, 15:16
منم پارس آنلاین رو انتخاب کردم (جشنواره یکساله با 65 گیگ حجم و سرعت تا 16 مگ (حداقل 2 مگ) با مالیات و ... درمیاد 72 تومن)
شاتل هم که هی میگه فعلا ثبت نام نداریم 10 روز دیگه 10 روز دیگه زنگ میزنی دوباره همین حرفو تکرار میکنه از عید تا حالا لنگ شاتلم هیچ خبری هم نیست (شاتل هم معلوم نیست با این وضع محدودیت شبانه که داره شاید چند وقت دیگه مثل همین بای وب کلا شبانه رو برداره (فعلا شاتل با این طرح های متعدد داره بازار رو دست میگیره قطعا مشتری هاش زیاد بشن مثل بای وب شروع به مشتری پرونی میکنه))

من پارسال 4 ماه تو صف شاتل بودم پول هم ریخته بودم گفتن یک هفته ایی وصله اما بعد از 4 ماه یه مقدار پولمو پس دادن . شاتل بدیش اینه پورت خالی نداره

broosli
27-07-2016, 15:23
این چند روزی هم که تا های وب جمع بشه و پارس وصل بشه با کارت اینترنت Dial Up سر میکنم :n02: از وضع الان های وب سریعتره قطعی هم نداره (مگه اینکه زمانش تموم بشه)

EhsanCPU
27-07-2016, 15:31
صبانت شبانه رایگان داره ؟
آقا اگه داره ما هم بیایم

EhsanCPU
27-07-2016, 15:35
این چند روزی هم که تا های وب جمع بشه و پارس وصل بشه با کارت اینترنت Dial Up سر میکنم :n02: از وضع الان های وب سریعتره قطعی هم نداره (مگه اینکه زمانش تموم بشه)
Dial Up که خطت اشغال میشه
بعدشم کلی هزینه میاد روی قبض تلفن
4G ایرانسل به صرفه تره ...

MOHAMMAD2010
27-07-2016, 15:40
صبانت شبانه رایگان داره ؟
آقا اگه داره ما هم بیایم

اره جشنواره های یک سالش دارن
البته محدود میکنه ولی خب وقتی محدود هم بشه سرعت شبانش میره رو 128 که بازم شبی 2 گیگ رو میشه گرفت - شاتل تو این مورد متاسفانه خیلی ناجور محدود میکنه
اینم طرحشه خودت نگاه کن بد نیست :

zigzaag
27-07-2016, 15:47

منم میرم رو پارس مگر اینکه صبانت یه حرکت خاصی بزنه
حیف 40 تومنه بدی های وب با این کیفیت شبکه

broosli
27-07-2016, 17:34
منم میرم رو پارس مگر اینکه صبانت یه حرکت خاصی بزنه
حیف 40 تومنه بدی های وب با این کیفیت شبکه

دقیقا حیف پوله
امروز حجمم تموم شد واقعا حیفم اومد پول بدم حجم بخرم زنگ زدم درخواست تخلیه دادم

broosli
27-07-2016, 17:36
Dial Up که خطت اشغال میشه
بعدشم کلی هزینه میاد روی قبض تلفن
4G ایرانسل به صرفه تره ...
نه شوخی کردم :n02:
منظورم این بود که Dial Up از این وضع خراب های وب بهتره

zigzaag
27-07-2016, 20:22
دقیقا حیف پوله
امروز حجمم تموم شد واقعا حیفم اومد پول بدم حجم بخرم زنگ زدم درخواست تخلیه دادم

اگر از زمانمون مونده باشه ولی حجم موم شده باشه جمع آوری میکنن؟

hrkhl
27-07-2016, 20:43
شاتل هم سرویس های نامحدودش هنوز هست و مثل های وب نکرده غیر حجمی با حجم ۱۵۰۰

hrkhl
27-07-2016, 20:43
شاتل هم سرویس های نامحدودش هنوز هست و مثل های وب نکرده غیر حجمی با حجم ۱۵۰۰.

broosli
27-07-2016, 20:55
اگر از زمانمون مونده باشه ولی حجم موم شده باشه جمع آوری میکنن؟

آره
اتفاقا هی به من میگفتن چند روز دیگه از زمانت مونده و چند ستاره هستی و پورتت از دست میدی و .... که من گفت اصلا مهم نیست درخواستمو بزنید
البته یه مرحله دیگه داره که دوباره با شماره ثابت (یا همراهت) تماس میگیرن و بعد اگه دوباره تایید کردی درخواستت میره واسه مخابرات (گفتن 48 ساعت کاری بعد از درخواست تخلیه از های وب تماس میگیرن)

hrkhl
27-07-2016, 21:28
دوستان تسلیت می گم مثل اینکه فقط های وب می خواد همه رو فراری بده الان دیدم حتی پیشگامان هم نامحدوداش هست و مسخره بازی درنیاورده مثل های وب تعطیل

hrkhl
27-07-2016, 21:28
دوستان تسلیت می گم مثل اینکه فقط های وب می خواد همه رو فراری بده الان دیدم حتی پیشگامان هم نامحدوداش هست و مسخره بازی درنیاورده مثل های وب تعطیل.

sima_6600
27-07-2016, 21:53
مشکل این ها نمیدونم چیه ولی من حدود دو ماه هست هر روز اینترنت دچار مشکل میشه روزی 4 ساعت اختلال داره هرچی هم زنگ میزنی میگه از مرکز مخابرات هست من که دیگه خسته شدم میخوام بعد از اتمام ترافیک درخواست تخلیه بدم کاربر 7 ستاره هستم 7 تا ستاره بخوره تو سرشون با این اینترنت شون تعریف اینترنت در ایران با جهان کلا فرق داره تو ایران اینترنت یعنی فقط چراغ مودم روشن بشه و بشه یک صفحه سایت رو باز کرد در دنیا اینرنت یعنی بتونی انلاین تلوزیون ببینی سایت باز کنی بازی کنی و ... که هر کدوم از این خدمات رو نتونی داشته باشی عملا اینترنت نداری.
ایران = بهشت دزد ها فریاد این مردم کی به گوش این مسئولین برسه که میرسه ولی ... ولش کن ایران کلا چی داره که اینترنت داشته باشه.

hrkhl
27-07-2016, 22:42
مشکل این ها نمیدونم چیه ولی من حدود دو ماه هست هر روز اینترنت دچار مشکل میشه روزی 4 ساعت اختلال داره هرچی هم زنگ میزنی میگه از مرکز مخابرات هست من که دیگه خسته شدم میخوام بعد از اتمام ترافیک درخواست تخلیه بدم کاربر 7 ستاره هستم 7 تا ستاره بخوره تو سرشون با این اینترنت شون تعریف اینترنت در ایران با جهان کلا فرق داره تو ایران اینترنت یعنی فقط چراغ مودم روشن بشه و بشه یک صفحه سایت رو باز کرد در دنیا اینرنت یعنی بتونی انلاین تلوزیون ببینی سایت باز کنی بازی کنی و ... که هر کدوم از این خدمات رو نتونی داشته باشی عملا اینترنت نداری.
ایران = بهشت دزد ها فریاد این مردم کی به گوش این مسئولین برسه که میرسه ولی ... ولش کن ایران کلا چی داره که اینترنت داشته باشه.
سایپا مطمن و جی ال ایکس

hrkhl
27-07-2016, 22:42
سایپا مطمن و جی ال ایکس.

dont9
28-07-2016, 10:59
به لیست امید،تَکرار میکنم، به لیست امید رای بدین

sima_6600
28-07-2016, 11:38
به لیست امید،تَکرار میکنم، به لیست امید رای بدین

کلا من رای ندادم نمیدم و نخواهم داد.

Kasra 91
28-07-2016, 13:24
این افت و نوسان سرعت از دیروز همگانیه ؟ زنگ هم میزنم جواب نمیدن

MOHAMMAD2010
28-07-2016, 13:27

اصلا از دیشب داغونه
کلا از دیشب تا حالا فقط چند ساعت وصل بوده ، همش قطعه !
فکر کنم فهمیدن میخوام تخلیه کنم دارن انتقام میگیرن :n02:

EssiJJ
28-07-2016, 13:30

آره من نتم 8 مگه سرعت روی 50 (استان مرکزی)

Aria.A97
28-07-2016, 13:54
منم از دیروز اختلال شدید دارم. امروزم که یه ساعت کل چراغا روشن بود ولی عملا هیچ دیتایی رد و بدل نمیشد

amirbrad
28-07-2016, 14:18
همش قطع میشه یا وصله دیتا نداره اونم از تعرفه و لیست جدیدشون

sima_6600
28-07-2016, 14:23
بله مشکل های وب سراسری هست و در تمام کشور به خصوص جنوب ایران این مشکل وجود داره هر چی هم زنگ بزنی میگه مشکل از مرکز مخابرات شماست لول خوبه ولا این ها هم یاد گرفتن همین رو بگن فقط

kraiof3
28-07-2016, 14:36
بله مشکل های وب سراسری هست و در تمام کشور به خصوص جنوب ایران این مشکل وجود داره هر چی هم زنگ بزنی میگه مشکل از مرکز مخابرات شماست لول خوبه ولا این ها هم یاد گرفتن همین رو بگن فقط
اما آسیاتک به کارمندان پشتیبانی چیزای بیستر و بهتری یاد داده!:|

broosli
28-07-2016, 16:58
من که همون دیروز که دیدم وضع های وب داره روز به روز خراب تر میشه زنگ زدم درخواست تخلیه دادم الان که میبینم دیشب و امروز وضع خراب تر بوده خوشحال شدم که بیشتر از این نموندم های وب فقط اعصاب خوردیه

Aria.A97
28-07-2016, 17:50
گند زدن با این اینترنتشون. ۳ روزه لا اقل روزی ۵ بار اختلال دارم روی خطم. مدت زمان اختلال ۳۰ ثانیه تا ۱۰ دقیقه!
همین الان ۴۵% پکت لاست دارم از گوگل!!!!!!!!

amir000098
28-07-2016, 18:01
دوستان نت شما هم قطعه؟ کلا نت من الان 1 ساعته قطع هست! صبح چک نکردم!
پشتیبانی هم ور نمیداره! 50 نفر تو صف هستن!!

EhsanCPU
28-07-2016, 18:10
دوستان نت شما هم قطعه؟ کلا نت من الان 1 ساعته قطع هست! صبح چک نکردم!
پشتیبانی هم ور نمیداره! 50 نفر تو صف هستن!!

منم دیروز و امروز چندین مورد قطعی کلافه کننده داشتم ... :n15:

mehryar1973
28-07-2016, 19:24
بله برای منم قطعه
کلا های وب همه رو به خاک سیاه نشونده!

Aria.A97
28-07-2016, 20:29
دوباره تایم اوت و پکت لاست....

Soroush-S
28-07-2016, 21:20
زمانی های وب یه صفحه پر از عکس در چشم به هم زدنی بالا میاورد ، حالا. یه سایت خبری مثل ایلنا تابناک یا فارس باید چند دقیقه ای فرصت بدی تا بالا بیاره :-/

Sent From My XPERIA M4

frozan2014
28-07-2016, 21:41
امروز قطع و وصل دیتا داشت!
ولی پینگ و پک لاست و ......... من نداشتم

maniya12
28-07-2016, 23:29
سلام
آیا های وب سرویس گیم یا پروفایل گیمینگ داره برای کاهش پینگ؟!

sima_6600
29-07-2016, 00:25
سلام

خیر اگر برای بازی میخوای های وب بگیری کلا نگیر چون اصلا پینگ مناسبی نداره کلا دیسی و تایم اوت میشی.

EhsanCPU
29-07-2016, 01:19
دوستان اینا که دانلود شبانه رو برداشتن میگن از فشفشه استفاده کنین
الان ارزونترین فشفششون 4 گیگ 1 روزه هست که قیمتش 2200 تومان هست
حالا شما حساب کنین قصد دارین 1 بازی 40 گیگی را دانلود کنین اگه حساب کنین میبینین این بازی 40 گیگی را باید با قیمت 22000 تومان دانلود کنیم
در صورتی که اگه DVD همون بازی را بخواهیم بخریم خیلی کمتر میشه حدود 10 - 15 تومان

قبلا تو دانلود شبانه به صورت رایگان میشد دانلود کرد...

لعنت به این طرح جدیدشون:n34:

Aria.A97
29-07-2016, 02:20
سلام
دوست عزیز بیخیال بشی بهتره. هر ۲۵-۲۰ دقیقه یه بار از سرورای CS GO کیک میشم چون کانکشنم با سرور آنتی چیت پایدار نیست و بالای ۳۰-۲۰ درصد پکت لاست دارم!!!!

ghnjfg
29-07-2016, 02:38
دوستان اینا که دانلود شبانه رو برداشتن میگن از فشفشه استفاده کنین
الان ارزونترین فشفششون 4 گیگ 1 روزه هست که قیمتش 2200 تومان هست
حالا شما حساب کنین قصد دارین 1 بازی 40 گیگی را دانلود کنین اگه حساب کنین میبینین این بازی 40 گیگی را باید با قیمت 22000 تومان دانلود کنیم
در صورتی که اگه DVD همون بازی را بخواهیم بخریم خیلی کمتر میشه حدود 10 - 15 تومان

قبلا تو دانلود شبانه به صورت رایگان میشد دانلود کرد...

ایرانسل بسته نامحدود 3 ساعته داره که کاربرا به طور متوسط تو این سه ساعت سی/چهل گیگ دانلود میکنن. قیمتش هم 2200 تومنه:n02:

EhsanCPU
29-07-2016, 04:28
ایرانسل بسته نامحدود 3 ساعته داره که کاربرا به طور متوسط تو این سه ساعت سی/چهل گیگ دانلود میکنن. قیمتش هم 2200 تومنه:n02:
یعنی منظورتون با گوشی هست ؟
3G یا 4G ؟؟؟

bahman_0121
29-07-2016, 08:00
سلام
چه سرویسهایی شبانه داره سرعت شبانه چقدره و هزینش رو هم بگین ؟

EhsanCPU
29-07-2016, 09:50
سلام
چه سرویسهایی شبانه داره سرعت شبانه چقدره و هزینش رو هم بگین ؟
های وب هیچ سرویسی نداره که شبانه رایگان داشته باشه:n21:
فقط فشفشه داره 4 گیگ 1 روزه 2200 تومان

zigzaag
29-07-2016, 10:48
اینترنت ماهم بعد از 1 ساعت قطعی الان ول شد دلیل : مشکل مخابراتی
تایم اوت + باز نکردن عکس ها در اینستا + لود صفحات افتضاح فشفشه مون تموم بشه بریم برای تخلیه

k1ozil
29-07-2016, 10:51
اینترنت ماهم بعد از 1 ساعت قطعی الان ول شد دلیل : مشکل مخابراتی
تایم اوت + باز نکردن عکس ها در اینستا + لود صفحات افتضاح فشفشه مون تموم بشه بریم برای تخلیه

مال من قطع نمیشه
طول روز 20 30 بار نت وصله ولی برای 3 4 دقیقه هیچ دیتایی رد وبدل نمیشه!!!
حجمم تموم شه تخلیه میکنم

amirbrad
29-07-2016, 10:51
از صبح قطعی شروع شده باز یکساعتم ثبات نداره نمیدونم مشکلشون با کاربرا چیه

zigzaag
29-07-2016, 10:55
مال من قطع نمیشه
طول روز 20 30 بار نت وصله ولی برای 3 4 دقیقه هیچ دیتایی رد وبدل نمیشه!!!
حجمم تموم شه تخلیه میکنم

مال من بعضی وقا چراغ نت رو مودم خاموش میشه بعضی وقتام با اینکه ظاهرا آنلاینه و تو مودم آی پی گرفته ولی اصلا پیج باز نمیکنه

bahman_0121
29-07-2016, 11:11
دوستان عزیز کسایی که نت وصله ولی پیج باز نمیشه ی dns دستی ست کنن انشاالله مشکلشون حل میشه این مشکل خیلی وقته رو کار اوردن بیشرفا

broosli
29-07-2016, 11:20

نتشون پوکیده بود با این همه مشتری که گرفته بودن
میخوان همه فرار کنن برن مشتری های جدید بگیرن با قیمت بالاتر که همون سود قبلی (و یا بیشتر) رو داشته باشن با تعداد مشترک کمتر

k1ozil
29-07-2016, 11:29
دوستان عزیز کسایی که نت وصله ولی پیج باز نمیشه ی dns دستی ست کنن انشاالله مشکلشون حل میشه این مشکل خیلی وقته رو کار اوردن بیشرفا

مال من دی ان اس گوگل سته
بازم هنگ میکنه
مشکل ریشه ای تره با این کارا حل نمیشه

MOHAMMAD2010
29-07-2016, 11:34

اره دو ساعت برا منم امروز قطع بود
تازه الان وصل شد

k1ozil
29-07-2016, 11:42
اره دو ساعت برا منم امروز قطع بود
تازه الان وصل شد

داداش چ کردی ؟
کجا میخوای بری ؟
صبانت؟
*حیف صبانت اینجا سرویس نمیده

MOHAMMAD2010
29-07-2016, 11:43
داداش چ کردی ؟
کجا میخوای بری ؟
صبانت؟
*حیف صبانت اینجا سرویس نمیده

اره دو روز تهش مونده فردا درخواست تخلیه میدم
اره میرم صبانت

hmz2016
29-07-2016, 12:06
دوستان این های وب پدر من رو درآورد. دقیقا مشکل از همون روزری شروع شد که تعرفه های جدید و بسته های جدید رو به فروش رسوند. به قول خودش ارزون کردن اینترنت که همش دروغ محضه

در حقیقت کارش جز کلاه برداری چیزی نیست . قبلا من 15 گیگ رو می خریدم 9 هزار تومن که با احتساب مالیات میشد 9810 تومن. الان 50 گیگ میخرم 30 هزار تومن که با احتساب مالیات میشه 32270 تومن یعنی یک ریال ارزون تر نشده بلکه گرون تر هم شده با احتساب مالیات.. قیمت هر گیگ قبلا 600 تومن بود که الان هم همون 600 تومن هست .خر همون خره ولی پالونش عوض شده/ فقط گرون تر کردنش . خخخخ

خلاصه این که دزدی شاخ و برگ نداره

از این ها بگذریم برسیم اصل مطلب .

دقیقا از همون روزی که این بحث به قول خودشون ارزون کردن اینترنت اومد و از صبح همون روزی که های وب تعرفه های جدید رو آورد . کلا منطقه ما چنان داغون شد اینترنت که اون سرش نا پیدا. روزی حداقل 5 ساعت ( منظورم از ساعت 7 صبح تا 11 شب هست) فیکس اختلال داره و یا کلا قطع میشه و چراغ اینترنت قرمز میشه یا مثل همین الانی که دارم این پیام رو می نویسم سرعت اینترنت به ... میره . اینترنت یک ساله 8 مگ های وب دارم . روز اولی که این تعرفه جدید شروع به کار کرد فیکس تا یک مگ و 300 کیلوبایت هم سرعت دانلود داشتم ولی الان رو 100 کیلو بایت هست سرعتم .

جالبه تا می خوام به 1565 هم زنگ بزنم اون طرف پشت گوشی همش میگه منطقه شما اختلال شدید داره سیستم خابراتیشون هر بار که زنگ می زنم همین رو میگه . حالا جالبه موبایل و تلفن ها کلا مثل برق کار می کنن .

دیگه کارد به استخونم رسیده . یه های وب تو منطقه ما خوب بود که اینم این طوری شد . :n35::n37:

broosli
29-07-2016, 12:10
اره دو روز تهش مونده فردا درخواست تخلیه میدم
اره میرم صبانت
بلافاصله بعد از درخواست تخلیه تو سامانه 195 شکایت کنید که های وب میخواد تخلیه رو طول بده و بهتون گفتن 10-15 روز طول میکشه و ... چند ساعت بعد از های وب بهتون زنگ میزنن بگید اگه تو اولین روز کاری درخواستتون رو بفرستن مخابرات رضایت میدید اینجوری دیگه معطل اون روند تماس مجدد های وب و ارائه پیشنهادات جدید و ... نمیشید فورا درخواستتون میره مخابرات

broosli
29-07-2016, 12:17
دوستان این های وب پدر من رو درآورد. دقیقا مشکل از همون روزری شروع شد که تعرفه های جدید و بسته های جدید رو به فروش رسوند. به قول خودش ارزون کردن اینترنت که همش دروغ محضه

در حقیقت کارش جز کلاه برداری چیزی نیست . قبلا من 15 گیگ رو می خریدم 9 هزار تومن که با احتساب مالیات میشد 9810 تومن. الان 50 گیگ میخرم 30 هزار تومن که با احتساب مالیات میشه 32270 تومن یعنی یک ریال ارزون تر نشده بلکه گرون تر هم شده با احتساب مالیات.. قیمت هر گیگ قبلا 600 تومن بود که الان هم همون 600 تومن هست .خر همون خره ولی پالونش عوض شده/ فقط گرون تر کردنش . خخخخ

خلاصه این که دزدی شاخ و برگ نداره

از این ها بگذریم برسیم اصل مطلب .

دقیقا از همون روزی که این بحث به قول خودشون ارزون کردن اینترنت اومد و از صبح همون روزی که های وب تعرفه های جدید رو آورد . کلا منطقه ما چنان داغون شد اینترنت که اون سرش نا پیدا. روزی حداقل 5 ساعت ( منظورم از ساعت 7 صبح تا 11 شب هست) فیکس اختلال داره و یا کلا قطع میشه و چراغ اینترنت قرمز میشه یا مثل همین الانی که دارم این پیام رو می نویسم سرعت اینترنت به ... میره . اینترنت یک ساله 8 مگ های وب دارم . روز اولی که این تعرفه جدید شروع به کار کرد فیکس تا یک مگ و 300 کیلوبایت هم سرعت دانلود داشتم ولی الان رو 100 کیلو بایت هست سرعتم .

جالبه تا می خوام به 1565 هم زنگ بزنم اون طرف پشت گوشی همش میگه منطقه شما اختلال شدید داره سیستم خابراتیشون هر بار که زنگ می زنم همین رو میگه . حالا جالبه موبایل و تلفن ها کلا مثل برق کار می کنن .

دیگه کارد به استخونم رسیده . یه های وب تو منطقه ما خوب بود که اینم این طوری شد . :n35::n37:

برید درخواست تخلیه بدید
الانم اگه درست بشه یکی دو ماه دیگه همین آش و همین کاسه است
های وب کلا همینه
من بهمن ماه اومدم های وب تو این 6 ماهی که های وب بودم از 20 بهمن تا 8 اسفند و از 7 فروردین تا 17 فروردین و از 18 خرداد تا 8 تیر و از 28 تیر تا الان این روند قطع و وصلی و پایین اومدن سرعت و ... وجود داشته (تقریبا تو هر ماه 10-15 روز) البته این سری شدیدتر و فراگیرتر از دفعات قبلی بوده
با اینکه 20-30 روز از سرویسم (3 ماهه) مونده بود با تموم شدن حجمم رفتم درخواست تخلیه دادم

hmz2016
29-07-2016, 12:45
برید درخواست تخلیه بدید
های وب کلا همینه
من بهمن ماه اومدم های وب تو این 6 ماهی که های وب بودم از 20 بهمن تا 8 اسفند و از 7 فروردین تا 17 فروردین و از 18 خرداد تا 8 تیر و از 28 تیر تا الان این روند قطع و وصلی و پایین اومدن سرعت و ... وجود داشته (تقریبا تو هر ماه 10-15 روز) البته این سری شدیدتر و فراگیرتر از دفعات قبلی بوده
با اینکه 20-30 روز از سرویسم (3 ماهه) مونده بود با تموم شدن حجمم رفتم درخواست تخلیه دادم

آره به خدا . کلا تو این دو ماه تا بستون اختلالات و قطعی هاش بی سابقه بوده . دو سال و نیم هست دارم های وب استفاده می کنم . بعضی وقتا خیلی خوبه بعضی وقتا هم آدمو پیر می کنه از دست اینترنتش . الان هم که کلافه شدم.

بدبختی تو منطقه ما ( استان بوشهر ) بهترینش همین های وب بود که اینم این طوری شد . هم آیدین سیستم هم پیشگامان جنوب داشتم هر کدوم دو سه سال استفاده می کردم . پیشگامان چنوب گه نمایندگی پیشگامان کویر هست اون اوایلش خوب بود ولی چون اون وقتی که من استفاده می کردم تعرفه حجمیش خیلی گرون در میومد دیگه از خیرش گذشتم و رفتم های وب . دو سه ساله های وب استفاده می کنم که اینم این طوری شد

کلا این شرکتا همین طورین. تا معروف نشدن هی مشترک جمع می کنن واسه خودشون . اولا سرعتشون عالیه ولی چند وقت گذشت مشترکاشون زیاد شد دیگه چون ظرفیت خطهاشون پر میشه و مصرف کننده هم که بیش تر دانلود می کنه میان از سرعت مشترکاشون کم می کنن یا خود سیستمشون دچار اختلال میشه .

به دلم افتاده دوبار برگردم پیشگامان !!!

k1ozil
29-07-2016, 12:46
برید درخواست تخلیه بدید
های وب کلا همینه

برا ثبت نام پارس دقیقا چ مدارکی میخواد؟

Aria.A97
29-07-2016, 12:51
بنده خیلی وقته DNS ام زیر ساخته. مشکلشون خیلی عمیق تر از این حرفاست.

:n35::n37:

بله منم زنگ میزنم میگه مرکز شما اختلال شدید داره! صبح یه پینگ ۵۰۰ تایی از گوگل گرفتم. ۳۴۷ تاش لاست بود!

broosli
29-07-2016, 12:56
برا ثبت نام پارس دقیقا چ مدارکی میخواد؟

فقط یه کپی از کارت ملی
هزینه هم کلا 75 تومن میشه (65 گیگ حجم یه ساله)

hmz2016
29-07-2016, 13:04
بنده خیلی وقته DNS ام زیر ساخته. مشکلشون خیلی عمیق تر از این حرفاست.

بله منم زنگ میزنم میگه مرکز شما اختلال شدید داره! صبح یه پینگ ۵۰۰ تایی از گوگل گرفتم. ۳۴۷ تاش لاست بود!

خوبه من لاست ندارم ( صفر هست )ولی پینگ عدد شگفت انگیز 203 هست :n02::n02:

alinikoyi
29-07-2016, 14:01
خوش به حالتون که دارین جمع میکنید برین من یک ساله خریدم هنوز 7 ماه مونده تا پایان سرویسم باید تا اون موقع صبر کنم تا از دست این کلاه بردارا خلاص شم

فرستاده شده از H60-L04ِ من با Tapatalk

Reza_brj
29-07-2016, 14:10
ی مورد رو بگم شاید واستون جالب باشه و حالا یا راسته با دروغ

من 2 روزه (سرویس غیر حجمی_1مگ_17 گیگ) گرفتم گفتم خوبه چیز ب صرفه ای هست

ولی از روزی ک شارژ کردم سرعت دانلود از 120 بالاتر نمیره!!!!!!!!!!!!!!!

همین نیم ساعت پیش با پیشتبانی کلی حرف زدن و 5 باز مودم رو ریست کن و حالت تغییر بده dns ست کن و اینا نشد که نشد

تهشم برگشت گفت سرویس های غیر حجمی همینه سرعتش از این بالاتر نمیره(حالا من بر اساس تجربه قبل ک اگر 1 مگ خریداری کنید خط رو روی 4 میبندن ک خریداری کردم این سرویس رو)

واقعا همین طوره؟بچه ها کسی خبر داره

broosli
29-07-2016, 14:12
خوش به حالتون که دارین جمع میکنید برین من یک ساله خریدم هنوز 7 ماه مونده تا پایان سرویسم باید تا اون موقع صبر کنم تا از دست این کلاه بردارا خلاص شم

فرستاده شده از H60-L04ِ من با Tapatalk
واسه جمع آوری حتما لازم نیست تاریخ سرویست تموم بشه (حتی اگه جشنواره هم خریده باشی میتونی درخواست جمع آوری و تخلیه بدی و اگر هم شرکت گفت نمیشه شکایت کن تو 195 اونوقت میبینی که میشه!)
اگه طرح تندباد خریدی و حجمت داره تموم میشه به نظرم الانم درخواست بدی زیاد ضرر نمیکنی (چون هزینه اولیه اش زیاد نبوده و الان فقط داری پول بابت حجم میدی)
چون های وب همین الانش رسما نابود شده (این همه قطعی و پکت لاست وافت سرعت و ... تو کل کشور داره) چند وقت دیگه که این سرویس های 16 مگ و اینترنت 4g اش هم راه بیفتن دیگه هیچی از های وب نمیمونه!!!

broosli
29-07-2016, 14:16

همین نیم ساعت پیش با پیشتبانی کلی حرف زدن و 5 باز مودم رو ریست کن و حالت تغییر بده dns ست کن و اینا نشد که نشد

تهشم برگشت گفت سرویس های غیر حجمی همینه سرعتش از این بالاتر نمیره(حالا من بر اساس تجربه قبل ک اگر 1 مگ خریداری کنید خط رو روی 4 میبندن ک خریداری کردم این سرویس رو)

های وب با این طرح های دیوانه واری که گذاشت (سرعت 16 مگ و فشفشه 50 گیگ) دیگه پهنای باند نداره بده به کسی واسه همین سرعت ها شدیدا افت کردن
چون سرعت سرویس 1 مگه اگه تا 16 کیلوبایت هم سرعتت بیاد پایین!!! نمیتونی جایی اعتراض کنی (طبق قانون مزخرف ضریب اشتراک 1/8)
تازه هنوز 4g های وب تو راهه ببین اون بیاد وضع سرعت و کیفیت های وب چی میشه!!!

hmz2016
29-07-2016, 14:18

والله من سه سال قبل که از پیشگامان جنوب سرویس یک مگ می گرفتم اونم نامحدود سرعت دانلودم رو 300 کیلوبایت بود حالا های وب این حرفا رو می زنه ؟!!!!!!!!!

تازه اون زمان بدبختی اینترنت صد برابر بیش تر از الان بود .

آخه چه قدر باید حروم بخورین که سیر نمیشین ای دزدای سر گردنه!!!

آقا قبلا تو سایت های وب خودش قسمتی بود می تونستی درخواست تخلیه بدی ولی یکی دوساله فکر کنم حذف شده اون قسمت . می خواستم دیگه آخر این ماه تخلیه اش کنم نفس راحتی بکشم .این چند روز کلا نابود کرده اعصابم رو .

کسی می دونه اگه زنگ بزنی 1565 می تونی از اون جا درخواست تخلیه بدی یا نه؟

broosli
29-07-2016, 14:23
والله من سه سال قبل که از پیشگامان جنوب سرویس یک مگ می گرفتم اونم نامحدود سرعت دانلودم رو 300 کیلوبایت بود حالا های وب این حرفا رو می زنه ؟!!!!!!!!!

تازه اون زمان بدبختی اینترنت صد برابر بیش تر از الان بود .

آخه چه قدر باید حروم بخورین که سیر نمیشین ای دزدای سر گردنه!!!

آقا قبلا تو سایت های وب خودش قسمتی بود می تونستی درخواست تخلیه بدی ولی یکی دوساله فکر کنم حذف شده اون قسمت . می خواستم دیگه آخر این ماه تخلیه اش کنم نفس راحتی بکشم .این چند روز کلا نابود کرده اعصابم رو .

کسی می دونه اگه زنگ بزنی 1565 می تونی از اون جا درخواست تخلیه بدی یا نه؟

آره من از همون 1565 درخواست دادم گفت چند روز دیگه از سرویست مونده و چند ستاره ای و پورتت از دست میره و ... همه اینا به ضررته که من گفتم هیچی نمیخوام

hmz2016
29-07-2016, 14:24
های وب با این طرح های دیوانه واری که گذاشت (سرعت 16 مگ و فشفشه 50 گیگ) دیگه پهنای باند نداره بده به کسی واسه همین سرعت ها شدیدا افت کردن
چون سرعت سرویس 1 مگه اگه تا 16 کیلوبایت هم سرعتت بیاد پایین!!! نمیتونی جایی اعتراض کنی (طبق قانون مزخرف ضریب اشتراک 1/8)
تازه هنوز 4g های وب تو راهه ببین اون بیاد وضع سرعت و کیفیت های وب چی میشه!!!

آخه عقل که نیست جون در عذابه

خو یکی بهشون نیست بگه که آخه مرتیکه های الدنگ شما که این کار رو می کنی و زرتی پهنای باندت رو به جای این که به 100 نفر بفروشی میای به 10 هزار نفر بفروشی بعد اگه اون مشترکین قبلیت صداشون در بیاد میان درخواست تخلیه میدن و ضررت بیش تر از نفعته!!! کلا مردم و کشور جالبی داریم !!!

به قول یه بنده خدایی : خلاصه کلام این که یه مشت نفهم دور هم جمع شدیم و به خوشی زندگی می کنیم و هیچ کی هم اعتراضی از این وضع نداره( البته با عرض معذرت از دوستان )

من که 100 در صد درخواست تخلیه میدم . راحت میشم. میرم باز پیشگامان .

hmz2016
29-07-2016, 14:31
والله من سرویس یک ساله اون طرح اقیانوسش رو دارم . نوشته مخصوص استان بوشهر ( نمی دونم استان های دیگه با چه اسم هایی طرح یکساله دارن) . عید نوروز دوسال قبل گرفتم هر سال تمدیدش کردم . این دفعه آخری ، روز آخرش می خوره اول فروردین 96 . ولی با این وضع ، جهنم و ضرر اون 8 ماه باقی مونده. هر چند من که ضرر نمی کنم با تخلیه کردن خطم . تازه سود هم می کنم از دست این های وب راحت بشم. همیشه تمام اون 12 فشفشه 15 گیگ 15 روزه رو توی 10 روز تمومش می کنم. روزی میانگین 18 تا 30 گیگ دانلود و یا تماشای ویدئو یوتیوب دارم.حالا یکی دو گیگ هم واسه وب گردی. خخخخ

پس خوبه همون 1565 کار رو راه می اندازه .:n39:

من که خیر سرشون 7 ستاره هستم .خخخخ . :n02:

اگه به من باشه میگم تو رو جون مادرتون فقط سریع حتی اگه شده یه هفته تخلیه کنین خططون رو اون ستاره ها همشون بشن شهاب سنگ بخورن تو سرتون با این شرکتتون :n09::n02:

k1ozil
29-07-2016, 14:48

سرویس های غیر حجمی سرعتشون اسمیه یعنی 1 مگ دقیق 128 کیلوبایت دانلود میکنه

Reza_brj
29-07-2016, 14:54

از بس ب فکر جیبشون هستن هیچ جا اعلام نکردن ک ادم نگیره اینارو.....

hmz2016
29-07-2016, 15:13

بله دیگه . قانون من درآوردی ضریب اشتراک 8 به 1 که تو هر کشوری تو دنیا اینو بگی در مورد اینترنت و سرعت اینترنت تو ایران بهت پناهندگی میدن:n02:

یک مگ = 1024 کیلو بایت تقسیم بر 8 مساوی است با 128 . آخه کجای دنیا یه خط اینترنت رو بین 8 نفر پخش می کنن غیر از این خراب شده !!!

k1ozil
29-07-2016, 15:15
از بس ب فکر جیبشون هستن هیچ جا اعلام نکردن ک ادم نگیره اینارو.....
هععععععی
تعرفه شرکتا رو نگا کردم به قانونی ترین شکل ممکن قانون رو دور زدن
قبل از جریان ارزون شدن پارس تا 2 مگ سرویس داشت و تمام سرویساش رو روی 16 مگ میبست
الان تا 8 مگ سرویس داره و بازم تمام سرویساش رو روی 16 میبنده
خوب قبلا 2 مگ 20 گیگ رو مثلا میداد 50 تومن => سرعت دریافتی 16 مگابیت
الان 2 مگ 20 گیگ رو حذف کرده ب جاش 4 مگ 20 گیگ رو میده 55 تومن ( مثلا ) => سرعت دریافتی 16 مگابیت
سرویس های حجمی تمام شرکتا اینجوری تغییر کرده !
در مورد سرویس های نامحدود
ارت 1 شاتل با حداقل تبادل ترافیک 11 گیگ 28 تومن بود ولی طبق تجربه خودم و خیلیا از دوستان تا 20 22 گیگ سرعت محدود نمیشد
یعنی 1 مگ 20 گیگ 28 تومن
ارت 1 جدید : حداقل تبادل ترافیک 16 گیگ ولی خب شک نکن بازم رو همون 20 22 گیگ محدود میکنه یعنی
1 مگ 20 گیگ 28 تومن
یعنی شاتل قرونی ارزون نکرده ! و بقیشون ......
فقط فقط فقط حجم اضافی اونم زیر 10 گیگ تغییر کرده که این 600 تومنم بخوره تو سرشون !
حتی در مورد حجم های بالا خیلی شیک شرکتا دور زدن: پارس بسته 100 گیگ رو حذف کرد ! و دوتا 50 گیگ بخری همون حول حوش 100 گیگ قدیم در میاد !
************************************************** ************************************************** ************************************************** *
مهم تر از همه اینا تلفن ثابت 50 درصد گرون شد و اینترنت ن تنها ارزون نشد بلکه در مواردی گرون هم شد !!!!!!!!!!
و به قول دوستمون یه مشت نفهم ..............!!!!!!!!!!!!! :n27:

k1ozil
29-07-2016, 15:21
بله دیگه . قانون من درآوردی ضریب اشتراک 8 به 1 که تو هر کشوری تو دنیا اینو بگی در مورد اینترنت و سرعت اینترنت تو ایران بهت پناهندگی میدن:n02:

یک مگ = 1024 کیلو بایت تقسیم بر 8 مساوی است با 128 . آخه کجای دنیا یه خط اینترنت رو بین 8 نفر پخش می کنن غیر از این خراب شده !!!

عزیز داری اشتباه حساب میکنی !
سرعتی که به شما میفروشن بر حسب بیته یعنی 1024 کیلوبیت که اگه بخوای به کیلوبایت تبدیلیش کنی باید بخش بر 8 کنی یعنی 128 کیلوبایت این تو تمام دنیا همینه !
ضریب اشتراک 1/8 یعنی تا زمانی سرعت شما کمتر از 1/8 سرعتتون ( یعنی 16 کیلوبایت ) نشده از لحاظ قانونی اوکیه !!!!!!!!!
یعنی سرعت سرویس 1024 باید بین 16 تا 128 کیلوبایت باشه ولی شرکتهای خصوصی به شما لطف میکنه و پهنای باند بالاتر میده تا حجمت سریع تموم شه و حجم بخری :n02:
************************************************** ************************************************** *****************************
این نکته رو اضافه کنم که در تمام دنیا پهنای باند بین چند نفر و و گاهی تعداد زیادی شر میشه که کار خیلی منطقیه و هم برای مشترک و هم برای شرکت کار به صرفه ایه
ولی تو ایران برای توجیح شایدم ( توجیه :n02:) دزدی هاشون استفاده میکنن!!!!!!!!!

broosli
29-07-2016, 15:22

تازه اینکه چیزی نیست
ایران تنها کشور تو کل جهانه که سرعت 128 کیلوبیت رو به عنوان اینترنت پرسرعت میشناسه!!!! و از طرفی با توجه به اینکه 128 کیلوبیت در واقع 16 کیلوبایته طبق قانون ضریب اشتراک 1 به 8 اگه شما سرعتتون تا 2 کیلوبایت (نصف Dial Up) هم پایین بیاد حق اعتراض و شکایت ندارید!!!! (اینجا ایران است)

Reza_brj
29-07-2016, 15:29
دقبقا چ اتفاقی داره میفته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بعد از 6 باز زنگ زدن و داد و بیداد یه سرعت من برگشت ب همون حالت اول از 120 شد 450.500 !!!!

دقیقا چه خبره؟؟؟

k1ozil
29-07-2016, 15:32
دقبقا چ اتفاقی داره میفته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بعد از 6 باز زنگ زدن و داد و بیداد یه سرعت من برگشت ب همون حالت اول از 120 شد 450.500 !!!!

دقیقا چه خبره؟؟؟

مطمئنی؟؟؟؟
سرویس غیر حجمی؟ 450 ؟؟؟

Reza_brj
29-07-2016, 15:35
مطمئنی؟؟؟؟
سرویس غیر حجمی؟ 450 ؟؟؟

اره والا...

broosli
29-07-2016, 15:36
هععععععی
قبل از جریان ارزون شدن پارس تا 2 مگ سرویس داشت و تمام سرویساش رو روی 16 مگ میبست
الان 2 مگ 20 گیگ رو حذف کرده ب جاش 4 مگ 20 گیگ رو میده 55 تومن ( مثلا ) => سرعت دریافتی 16 مگابیت
ارت 1 شاتل با حداقل تبادل ترافیک 11 گیگ 28 تومن بود ولی طبق تجربه خودم و خیلیا از دوستان تا 20 22 گیگ سرعت محدود نمیشد
یعنی 1 مگ 20 گیگ 28 تومن
ارت 1 جدید : حداقل تبادل ترافیک 16 گیگ ولی خب شک نکن بازم رو همون 20 22 گیگ محدود میکنه یعنی
1 مگ 20 گیگ 28 تومن
فقط فقط فقط حجم اضافی اونم زیر 10 گیگ تغییر کرده که این 600 تومنم بخوره تو سرشون !
حتی در مورد حجم های بالا خیلی شیک شرکتا دور زدن: پارس بسته 100 گیگ رو حذف کرد ! و دوتا 50 گیگ بخری همون حول حوش 100 گیگ قدیم در میاد !
************************************************** ************************************************** ************************************************** *
مهم تر از همه اینا تلفن ثابت 50 درصد گرون شد و اینترنت ن تنها ارزون نشد بلکه در مواردی گرون هم شد !!!!!!!!!!

غیر از اینکه شرکت ها قیمت سرویس هاشون رو گرون کردن قیمت حجمم گرون کردن حالا باز خوبه پارس تا بسته 50 گیگ داره های وب بیشترین بسته ترافیکی عادی اش 10 گیگه اگه شما مثلا 100 گیگ نیاز داشته باشید باید 10 تا بسته 10 گیگی خرید کنید که با مالیات بر ارزش افزوده!!! درمیاد حدودا 260 هزار تومن!!! درحالیکه قبلا بسته 100 گیگ با مالیات میشد حدود 210 هزار تومن یعنی همین حجم اضافی هم که قرار بود مثلا ارزون بشه 25 درصد گرون شده!!!

joyful
29-07-2016, 15:38
یعنی واقعا های وب افتضاح تر از افتضاح شده از این کاهش سرعت و لاست بالا و انواع و اقسام مشکلاتش که بگذریم قعطی و هزارو یک مشکل دیگه 3روزه رسما اینترنت بنده سرعتش شده 70 کیلو بایت مثلا 8 مگ بوده بعد پشتیبانی هم که میگه فعلا اختلال هست من نمیدونم چه اختلالی هست که تو این سه روز حل هم نمیشه

به شدت و به شدت به تمامی دوستان برادارانه توصیه میکنم حتی فکر گرفتن اینترنت از های وب هم از سرتون بیرون کنید که فکر نکنم مضخرف تر از این وجود داشته باشه رسما تبدیل میشه به تبر روی اعصابتون حالا فرض کنید من یا امثال بنده دست رسی به اینترنت دیگه ای هم نداشته باشیم دیگه چه شود

حالا خوشبختانه ماه دیگه قرار دار بنده تموم میشه که تخلیه خواهم کرد اگر وضعیت این باشه

اما نظر من اینه که بهترین راه حل حتی اگر قصد تخلیه دارین مثل بنده شکایت در این سامانه هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من خودم ازمایش کردم بارها و بارها واقعا پیگیر بودن خدا خیرشون بده حداقل حقمون رو بگیریم

پستای قبلی دوستان پرسیده بودن چی بگین برای شکایت هیچ چیز خاصی لازم نیست بگین تو توضیحات شکایتتون عین حقیقت مشکلتون رو بگین مثلا سرعت کم هست یک عکس از دانلودتون پیوست شکایت کنید پینگتون خراب هست یا لاست دارید شرایط رو عین حقیقت داخل توضیحات شکایتتون بنویسید و نهایتا یک عکس هم پیوست کنید واقعا رسیدگی میشه

amirbrad
29-07-2016, 15:41
اره والا...

از سایت داخلیه اینترانت شما خارجی هم امتحان کردین؟ دقیقا کدوم سرویس گرفتین؟ بعد از اتمام سرویس یعنی پروفایل از نوع تنظیم میشه و باید زنگ بزنی تا بالا ببندن ریت خطو؟ شما قبل از سرویس جدید و بعدش ریت خط تو مودم چک کرده بودین چند بود؟

Reza_brj
29-07-2016, 15:48
از سایت داخلیه اینترانت شما خارجی هم امتحان کردین؟ دقیقا کدوم سرویس گرفتین؟ بعد از اتمام سرویس یعنی پروفایل از نوع تنظیم میشه و باید زنگ بزنی تا بالا ببندن ریت خطو؟ شما قبل از سرویس جدید و بعدش ریت خط تو مودم چک کرده بودین چند بود؟

نمیدونم چی شد ولی سرعت برگشت ب حالت قبل :n27:
خدا لعنتت های وب ک معلوم نیس چی میکنی

broosli
29-07-2016, 15:57
نمیدونم چی شد ولی سرعت برگشت ب حالت قبل :n27:
خدا لعنتت های وب ک معلوم نیس چی میکنی

حتما تو اون لحظه خواسته دست به سرت کنه سرعت اینترانت رو برده بالا
منم چند روز پیش زنگ زدم از پینگ شکایت داشتم (مدتها بود پینگ 200 بود با 10 درصد پکت لاست) نمیدونم پشتیبانی چی کار کرد یه دفعه پینگ اومد رو 130 با 1 درصد پکت لاست!!! ولی بعد که قطع کردم دوباره خراب شد

maniya12
29-07-2016, 16:21
هععععععی
یعنی 1 مگ 20 گیگ 28 تومن
1 مگ 20 گیگ 28 تومن
سلام دوست گرامی میشه یه توضیحی در مورد سرویسهای جدید art-base شاتل بدین؟!
و این سرویسهای چه فرقی با سرویس های art معمولی دارن؟!
آیا مثلا اگه سرویس art base 1024 من محدود بشه میتونم برم art1 بگیرم از محدودیت در بیام؟!

k1ozil
29-07-2016, 16:25
سلام دوست گرامی میشه یه توضیحی در مورد سرویسهای جدید art-base شاتل بدین؟!
و این سرویسهای چه فرقی با سرویس های art معمولی دارن؟!
آیا مثلا اگه سرویس art base 1024 من محدود بشه میتونم برم art1 بگیرم از محدودیت در بیام؟!

در مورد سوال اولتون
فرقشون اینه که ترافیک داخل و خارج تفکیک میشه و مفتشون گرونه
اگه قصد سرویس غیر حجمی دارید پارس بهتره
تغییر از ارت بیس ها به ارت نمیدونم ممکنه یا ن میتونید از پشتیبانی بپرسید ولی فعلا مثل اینکه این نوع سرویس تو لیست فروش شاتل نیست
بهترین کار خرید سرویس ارت 1 هست هر وقت محدودشدید با پرداخت تفاوت با ارت 2 ارتقا بدید تا از محدودیت در بیاید و الی اخر...

hmz2016
29-07-2016, 17:52
عزیز داری اشتباه حساب میکنی !
سرعتی که به شما میفروشن بر حسب بیته یعنی 1024 کیلوبیت که اگه بخوای به کیلوبایت تبدیلیش کنی باید بخش بر 8 کنی یعنی 128 کیلوبایت این تو تمام دنیا همینه !
ضریب اشتراک 1/8 یعنی تا زمانی سرعت شما کمتر از 1/8 سرعتتون ( یعنی 16 کیلوبایت ) نشده از لحاظ قانونی اوکیه !!!!!!!!!
یعنی سرعت سرویس 1024 باید بین 16 تا 128 کیلوبایت باشه ولی شرکتهای خصوصی به شما لطف میکنه و پهنای باند بالاتر میده تا حجمت سریع تموم شه و حجم بخری :n02:
************************************************** ************************************************** *****************************
این نکته رو اضافه کنم که در تمام دنیا پهنای باند بین چند نفر و و گاهی تعداد زیادی شر میشه که کار خیلی منطقیه و هم برای مشترک و هم برای شرکت کار به صرفه ایه
ولی تو ایران برای توجیح شایدم ( توجیه :n02:) دزدی هاشون استفاده میکنن!!!!!!!!!

بله بله حواسم نبود یه الف اضافه گذاشتم . به جای بیت نوشتم بایت خخ

کجای دنیا اولا اینترنت زیر یک مگ دارن و بعدش اون رو با منت به مردمش میدن غیر از چند کشور عقب مونده مثل خودمون ؟ تازه بهش میگن اینترنت پر سرعت !!

یعنی میگی تو تمام دنیا یه سرویس رو بین 8 نفر پخش می کنن مثل ایران ؟؟؟ فکر نکنم قانون من درآوردی ضریب اشتراک 1 به 8 تو تمام دنیا هم وجود داشته باشه ها !!!

broosli
29-07-2016, 17:58
بله بله حواسم نبود یه الف اضافه گذاشتم . به جای بیت نوشتم بایت خخ

کجای دنیا اولا اینترنت زیر یک مگ دارن و بعدش اون رو با منت به مردمش میدن غیر از چند کشور عقب مونده مثل خودمون ؟ تازه بهش میگن اینترنت پر سرعت !!

یعنی میگی تو تمام دنیا یه سرویس رو بین 8 نفر پخش می کنن مثل ایران ؟؟؟ فکر نکنم قانون من درآوردی ضریب اشتراک 1 به 8 تو تمام دنیا هم وجود داشته باشه ها !!!

شیرینگ تو خارج هم وجود داره ولی اون جا پهنای باندی که میفروشن 100 مگابیت این حدوداست نه اینکه بیان 128 کیلوبیت رو شیر کنن و بگن قانونیه :n08:

hmz2016
29-07-2016, 18:00
یعنی واقعا های وب افتضاح تر از افتضاح شده از این کاهش سرعت و لاست بالا و انواع و اقسام مشکلاتش که بگذریم قعطی و هزارو یک مشکل دیگه 3روزه رسما اینترنت بنده سرعتش شده 70 کیلو بایت مثلا 8 مگ بوده بعد پشتیبانی هم که میگه فعلا اختلال هست من نمیدونم چه اختلالی هست که تو این سه روز حل هم نمیشه

به شدت و به شدت به تمامی دوستان برادارانه توصیه میکنم حتی فکر گرفتن اینترنت از های وب هم از سرتون بیرون کنید که فکر نکنم مضخرف تر از این وجود داشته باشه رسما تبدیل میشه به تبر روی اعصابتون حالا فرض کنید من یا امثال بنده دست رسی به اینترنت دیگه ای هم نداشته باشیم دیگه چه شود

حالا خوشبختانه ماه دیگه قرار دار بنده تموم میشه که تخلیه خواهم کرد اگر وضعیت این باشه

اما نظر من اینه که بهترین راه حل حتی اگر قصد تخلیه دارین مثل بنده شکایت در این سامانه هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من خودم ازمایش کردم بارها و بارها واقعا پیگیر بودن خدا خیرشون بده حداقل حقمون رو بگیریم

پستای قبلی دوستان پرسیده بودن چی بگین برای شکایت هیچ چیز خاصی لازم نیست بگین تو توضیحات شکایتتون عین حقیقت مشکلتون رو بگین مثلا سرعت کم هست یک عکس از دانلودتون پیوست شکایت کنید پینگتون خراب هست یا لاست دارید شرایط رو عین حقیقت داخل توضیحات شکایتتون بنویسید و نهایتا یک عکس هم پیوست کنید واقعا رسیدگی میشه

داداش این سایت که گفتی و این لینکی که دادی روش کلیک می کنم می زنه The page isn't redirecting properly

خودم رفتم گوگلش کردم پیدا کردم سایت وزارت ارتباطات !!!

هاهاها . جالبه صفحه اصلی سایت وزارت ارتباطات این کشور بالا نمیاد. سامانه ثبت شکایاتش هم بالا نمیاد خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ :n02::n02::n02:

جای دیگه ای نیست واسه ثبت شکایتمون ؟

آقا پیداش کردم . دمتون گرم

broosli
29-07-2016, 18:06
داداش این سایت که گفتی و این لینکی که دادی روش کلیک می کنم می زنه The page isn't redirecting properly

خودم رفتم گوگلش کردم پیدا کردم سایت وزارت ارتباطات !!!

هاهاها . جالبه صفحه اصلی سایت وزارت ارتباطات این کشور بالا نمیاد. سامانه ثبت شکایاتش هم بالا نمیاد خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ :n02::n02::n02:

جای دیگه ای نیست واسه ثبت شکایتمون ؟

شاید های وب موقتا قطعش کرده :n02:
من که رو همین لینکی که دوستمون داده کلیک می کنم راحت بالا میاد

hmz2016
29-07-2016, 18:11
شاید های وب موقتا قطعش کرده :n02:
من که رو همین لینکی که دوستمون داده کلیک می کنم راحت بالا میاد

واسه من که باید برم تو این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعدش میرم تو قیمت سامانه 195 . خود سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برام باز نمیشه

هر کاری می کنم باز نمیشه . خخخ شایدم کار های وبه . خدا می دونه :n02:

broosli
29-07-2016, 18:14
کلا برای ثبت شکایت در رابطه با اینترنت به این آدرس برید:

hmz2016
29-07-2016, 18:22
کلا برای ثبت شکایت در رابطه با اینترنت به این آدرس برید:

آره الان همین جا هستم . الان من می خوام در خواست تخلیه و جمع آوری خطم رو بدم .

اومدم تو قسمت نوع شکایت : زدم تخلیه خط

موضوع شکایت : زدم عدم جمع آوری سرویس

اسم اپراتور هم که های وب یا همون داده گستر عصر نوین رو مشخص کردم .

درست گزینه ها رو مشخص کردم یا گزینه های دیگه ای باید انتخاب کنم؟ خودم که فکر میکنم درست انتخاب کردم !!!

یا بهتر بود اول موضوع شکایت رو عدم تضمین کیفیت سرویس ارائه شده انتخاب می کردم ؟ ( هر دو تاش رو امتحان می کنم .اول همین عدم تضمین کیفیت سرویس ) ببینم چی میشه !

broosli
29-07-2016, 18:30

درست گزینه ها رو مشخص کردم یا گزینه های دیگه ای باید انتخاب کنم؟ خودم که فکر میکنم درست انتخاب کردم !!!

یا بهتر بود اول موضوع شکایت رو عدم تضمین کیفیت سرویس ارائه شده انتخاب می کردم ؟ ( هر دو تاش رو امتحان می کنم .اول همین عدم تضمین کیفیت سرویس ) ببینم چی میشه !
من اینجوری اقدام کردم:
نوع سرویس: ارتباطات ثابت
نوع شکایت: اینترنت پرسرعت
موضوع شکایت: خروج خط از رانژه
نام اپراتور: داده گستر عصر نوین (های وب)
تو متن شکایت هم بنویسید برخلاف قانون که درخواست مشترک برای جمع آوری سرویس و تخلیه خط باید فورا به مخابرات ارسال شود و کل روند تخلیه باید ظرف 72 ساعت انجام شود شرکت های وب 2-3 روز کاری مشترک را برای تماس و تایید مجدد و ارائه پیشنهادات جدید معطل می نماید و اعلام نموده که روند جمع آوری 10-15 روز به طول خواهید انجامید
با ثبت شکایت، شکایتتون از سوی سامانه فورا به شرکت مربوطه (های وب) ارجاع داده میشه و حدودا 12 ساعت بعد از امور مشترکین های وب باهاتون تماس میگیرن بگید خواسته تون اینه که باید در اولین روز کاری (یکشنبه) درخواستتون رو به مخابرات ارسال کنن نه اینکه اینجا دو سه روز معطل بشید که آخر هفته بشه و هفته بعد تازه درخواست بره مخابرات

broosli
29-07-2016, 18:32

البته قبل از اینکه تو 195 شکایت کنید اول زنگ بزنید 1565 درخواست تخلیه رو بدید بعد برید 195

maniya12
29-07-2016, 18:45
در مورد سوال اولتون
فرقشون اینه که ترافیک داخل و خارج تفکیک میشه و مفتشون گرونه
اگه قصد سرویس غیر حجمی دارید پارس بهتره
تغییر از ارت بیس ها به ارت نمیدونم ممکنه یا ن میتونید از پشتیبانی بپرسید ولی فعلا مثل اینکه این نوع سرویس تو لیست فروش شاتل نیست
بهترین کار خرید سرویس ارت 1 هست هر وقت محدودشدید با پرداخت تفاوت با ارت 2 ارتقا بدید تا از محدودیت در بیاید و الی اخر...
سلام شما میگین فرقشون اینه که ترافیک داخل و خارج تفکیک میشه و مفتشون گرونه .سوال اینجاست art-base ارزونتره فرقی این دوتا هم میگین اینه چرا میگین art-base خوب نیست؟!

broosli
29-07-2016, 18:50
سلام شما میگین فرقشون اینه که ترافیک داخل و خارج تفکیک میشه و مفتشون گرونه .سوال اینجاست art-base ارزونتره فرقی این دوتا هم میگین اینه چرا میگین art-base خوب نیست؟!

مثلا تو art اگه حداقل تبادل ترافیک 18 گیگه شما میتونی از همه اون 18 گیگ برای سایت ها و دانلودهای سرور خارجی (مثل تلگرام، اینستاگرام و ....) استفاده کنی
ولی تو art base اگه میزان ترافیک همون 18 گیگ باشه، فقط تا سقف 6 گیگ میتونی از اینترنت (سرور خارجی) استفاده کنی و 12 گیگش مجبوری از اینترانت (سرور داخلی) استفاده کنی که واقعا زور داره پول بابتش بدی

k1ozil
29-07-2016, 18:51

منظورم سرویس های ارت بیس بود گفتم مفت اونا گرونه
بهترین نامحدودها ارت های شاتل هستن

hmz2016
29-07-2016, 18:56
دوستان مثل این که از ده دقیقه قبل سرعت اینترنت های وب درست شد . الان دارم با سرعت یک مگ دانلود می کنم . البته کور خونده صد در صد تخلیه اش می کنم . حالا صبر کن :n02:

می ترسم این درست شدن هم مقطعی باشه و باز روز از نو روزی از نو:n36::n37:

maniya12
29-07-2016, 20:51
چرا دلیل؟!میشه بیشتر توضیح بدین؟!این سرویس کی در چه تاریخی ارائه میشه؟!

- - - Updated - - -

مثلا تو art اگه حداقل تبادل ترافیک 18 گیگه شما میتونی از همه اون 18 گیگ برای سایت ها و دانلودهای سرور خارجی (مثل تلگرام، اینستاگرام و ....) استفاده کنی
ولی تو art base اگه میزان ترافیک همون 18 گیگ باشه، فقط تا سقف 6 گیگ میتونی از اینترنت (سرور خارجی) استفاده کنی و 12 گیگش مجبوری از اینترانت (سرور داخلی) استفاده کنی که واقعا زور داره پول بابتش بدی
آها متشکر از جوابتون

maniya12
29-07-2016, 20:52
آها متشکر از جوابتون
فقط یک سوال سرویس art-base 1024 سرعت اولیش چنده و بعد از محدود شدن چند میشه؟!

- - - Updated - - -

فقط یک سوال سرویس art-base 1024 سرعت اولیش چنده و بعد از محدود شدن چند میشه؟!

broosli
29-07-2016, 21:17
دوستان مثل این که از ده دقیقه قبل سرعت اینترنت های وب درست شد . الان دارم با سرعت یک مگ دانلود می کنم . البته کور خونده صد در صد تخلیه اش می کنم . حالا صبر کن :n02:

می ترسم این درست شدن هم مقطعی باشه و باز روز از نو روزی از نو:n36::n37:
قطعا مقطعیه و حداکثر تا 2-3 هفته دیگه مشکلاتش دوباره شروع میشن (منم واسه همین رفتم سریع درخواست تخلیه دادم که دوباره درست نشه منم بهش دل خوش کنم)
چون پهنای باندش که ثابته و حالا هم قراره حجم های بیشتر با سرعت بالاتر بده مشکلاتش بیشتر خواهد شد

k1ozil
29-07-2016, 22:22
چرا دلیل؟!میشه بیشتر توضیح بدین؟!این سرویس کی در چه تاریخی ارائه میشه؟!

- - - Updated - - -

آها متشکر از جوابتون

ارت بیسهای شاتل کلا 10 گیگ سرور خارج دانلود میتونی یکنی یعنی این 10 گیگ تمام شه دیگه اینستا تله و...... تعطیل و فقط سایت های داخل رو برات باز میکنه!
نمی دونم بچه های تاپیک شاتل گفتند مثل اینکه فعلا ارائه نمیشه !

maniya12
29-07-2016, 23:07
ارت بیسهای شاتل کلا 10 گیگ سرور خارج دانلود میتونی یکنی یعنی این 10 گیگ تمام شه دیگه اینستا تله و...... تعطیل و فقط سایت های داخل رو برات باز میکنه!
نمی دونم بچه های تاپیک شاتل گفتند مثل اینکه فعلا ارائه نمیشه !
با تشکر
دوست عزیز متوجه حرف شما شدم یه سوالی که پیش میاد اینکه سرعت قبل و بعد محدود شدن سرویس art-base 1024 چنده؟!

broosli
29-07-2016, 23:10
با تشکر
دوست عزیز متوجه حرف شما شدم یه سوالی که پیش میاد اینکه سرعت قبل و بعد محدود شدن سرویس art-base 1024 چنده؟!

آرت بیس هنوز راه اندازی نشده که کسی ازش استفاده کرده باشه و اطلاع از سرعت قبل و بعد از محدود شدنش داشته باشه!!

Aria.A97
30-07-2016, 00:12
این جریان ارزون شدن اینترنت هم شوخی کثیفی بود

mohssen_00
30-07-2016, 12:55
دوستان سرویس های غیر حجمی سرعت اسمی رو میدن یعنی؟ یک به هشت؟؟؟!!!:n30::n30:

k1ozil
30-07-2016, 13:30
دوستان سرویس های غیر حجمی سرعت اسمی رو میدن یعنی؟ یک به هشت؟؟؟!!!:n30::n30:

یکی از دوستان صفحه قبل بعد چند بار زنگ زدن پشتیبانی مثل اینکه سرعتش بردن بالا !!!
ولی اصولا این نوع سرویس سرعت اسمیه

alireza20202003
30-07-2016, 14:36
مثل اینکه های وب رو باید جمع کرد دیگه حتی به عنوان نت پشتیبان هم به درد نمیخوره ! الان سر ظهر چشه که سرعت از 100 بالاتر نمیره ؟!

masoudboy
30-07-2016, 15:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alireza20202003
30-07-2016, 16:25
واقعا افتضاحه زنگم میزنی میگه با IDM دانلود کن! آخه تلگرام، اینستا، گوگل پلی، اپ استور، یوتیوب، بازی آنلاین و ... رو با IDM میشه انجام داد ؟! بعدم زود میگه برو با speedtest سرور ایران تست بگیر ! مگه اینترانت خریدم من آخه ؟

Aria.A97
30-07-2016, 17:10
آدم میتونه سرویس حجمی ۲ گیگ بگیره ۱۲ تومن. بعد یه فشفشه بگیره ۳۰ تومن. اینطوری ۵۲ گیگ حجم، با مالیاتش میشه ۴۶ تومن که اگه خط کشش داشته باشه تا ۱۶ هم باز میذارن.
اونوقت سرویس غیرحجمی ۴ مگ ۳۴ گیگ با مالیات میشه ۶۵ تومن!!

broosli
30-07-2016, 17:33
آدم میتونه سرویس حجمی ۲ گیگ بگیره ۱۲ تومن. بعد یه فشفشه بگیره ۳۰ تومن. اینطوری ۵۲ گیگ حجم، با مالیاتش میشه ۴۶ تومن که اگه خط کشش داشته باشه تا ۱۶ هم باز میذارن.
اونوقت سرویس غیرحجمی ۴ مگ ۳۴ گیگ با مالیات میشه ۶۵ تومن!!

دقیقا
به خاطر همینه میگیم یه دقیقه هم روی این تعرفه های جدیدشون فک نکردن
وگرنه این تعرفه های جدید (فشفشه و سرویس های حجمی و غیرحجمی) خیلی احمقانه است

King Tanha
30-07-2016, 18:14
دوستان سرعت 1024 های وب کسی داره؟ سرعت دانلودش چنده؟نسبت به قبل تغییر کرده؟ به خصوص از زمانی طرح های جدید اعلام شده و قیمت های جدید؟
در ضمن من 8 مگ دینامیت دارم که ماه بعد تموم میشه به نظرتون طرح تندباد بگیرم؟ 360 گیگ 1 ساله. من سرعت دانلود با همین دینامیت 800 کیلو بایت هست که برام عالیه. در ضمن من زیاد دانلود نمیکنم. میشه ماهی 30 گیگ.
نظرتون چی هست در مورد این طرح؟
ممنون راهنمایی کنید
من قبلا 1 مگ داشتم که اونم سرعت دانلود 600 کیلو بایت تا 800 بود.

sima_6600
30-07-2016, 18:44
دوستان سرعت 1024 های وب کسی داره؟ سرعت دانلودش چنده؟نسبت به قبل تغییر کرده؟ به خصوص از زمانی طرح های جدید اعلام شده و قیمت های جدید؟
در ضمن من 8 مگ دینامیت دارم که ماه بعد تموم میشه به نظرتون طرح تندباد بگیرم؟ 360 گیگ 1 ساله. من سرعت دانلود با همین دینامیت 800 کیلو بایت هست که برام عالیه. در ضمن من زیاد دانلود نمیکنم. میشه ماهی 30 گیگ.
نظرتون چی هست در مورد این طرح؟
ممنون راهنمایی کنید
من قبلا 1 مگ داشتم که اونم سرعت دانلود 600 کیلو بایت تا 800 بود.
دوست عزیز الان های وب در کل کشور مشکل داره سرعت بنده 8 مگ باید باشه که الان 40 کیلو بیت هست خودت حساب کن چه خبره دیگه.
از من میشنوی بروی از هر شرکتی بگیر به جز این 3 تا شرکت های وب(بای وب) پارس انلاین (پارس افلاین) اسیاتک (اسیاشت).
اسم های که در () میبنی رو من براشون انتخاب کردم که اون هم دلیلش مشخص هست. از هر شرکتی به جز این 3 تا بگیری برد کردی.

King Tanha
30-07-2016, 20:02
دوست عزیز الان های وب در کل کشور مشکل داره سرعت بنده 8 مگ باید باشه که الان 40 کیلو بیت هست خودت حساب کن چه خبره دیگه.
از من میشنوی بروی از هر شرکتی بگیر به جز این 3 تا شرکت های وب(بای وب) پارس انلاین (پارس افلاین) اسیاتک (اسیاشت).
اسم های که در () میبنی رو من براشون انتخاب کردم که اون هم دلیلش مشخص هست. از هر شرکتی به جز این 3 تا بگیری برد کردی.

درسته
ولی برای من سرعت های وب عالیه و الان دارم پچ pes2016 رو دانلود میکنم با سرعت 950 کیلو دان میکنم
از سرور خارجی هم با سرعت 500 کیلو دان میکنم
از زمانی های وب دارم 3 ساله برای من عالیه و مشکلی نداشتم

Reza_brj
30-07-2016, 20:29
درسته
ولی برای من سرعت های وب عالیه و الان دارم پچ pes2016 رو دانلود میکنم با سرعت 950 کیلو دان میکنم
از سرور خارجی هم با سرعت 500 کیلو دان میکنم
از زمانی های وب دارم 3 ساله برای من عالیه و مشکلی نداشتم

تو تعرفه های جدید چی استفاده میکنید؟؟؟

masoudboy
30-07-2016, 20:36
من اسفند 94 از های وب طرح تندباد یکساله گرفتم و تو این مدت شش ماه واقعا ازش راضی بودم سرعت دانلود چه سرور خارج چه سرور داخل ایران
همیشه روی 900 بوده و پینگ خارج هم همیشه زیر 200 و پکت لاست هم نداشتم تو این حدود 9 سالی که ADSL دارم از هیچ شرکتی به اندازه های وب راضی نبودم
با اینکه طرح های فشفشه قبلی خیلی بهتر و متنوع تر بود ولی باز هم برای من که حجم روزانه به کارم میاد قیمتش خیلی عالی و به صرفه هست
اینم تست سرور خارج همین الان ساعت 9.30 شب

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aliiran2008
30-07-2016, 21:43

broosli
30-07-2016, 22:29
من اسفند 94 از های وب طرح تندباد یکساله گرفتم و تو این مدت شش ماه واقعا ازش راضی بودم سرعت دانلود چه سرور خارج چه سرور داخل ایران
همیشه روی 900 بوده و پینگ خارج هم همیشه زیر 200 و پکت لاست هم نداشتم تو این حدود 9 سالی که ADSL دارم از هیچ شرکتی به اندازه های وب راضی نبودم
با اینکه طرح های فشفشه قبلی خیلی بهتر و متنوع تر بود ولی باز هم برای من که حجم روزانه به کارم میاد قیمتش خیلی عالی و به صرفه هست

این از شانس شماست
(البته یادمه یه مدت این مشکل قطع و وصلی های بی دلیل های وب گریبان گیر شما هم شده بود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این طور که من متوجه شدم های وب تو اکثر استان ها مشکل داره طوری که وقتی قطعی و افت سرعت و ... پش میاد تو خیلی از مراکز این مشکل هست (از روی نظرات دوستان همین انجمن و همچنین اینستاگرام خود های وب میشه فهمید) ولی ظاهرا تو تهران و اصفهان با توجه به رقابت شدیدی که بین شرکت ها هست های وب از نظر کیفیت نسبتا خوب عمل کرده (مثلا همین بسته تندباد تو خیلی از مراکز ارائه نشده (حتی برای مشترکین جدیدی که تازه میخوان از های وب اینترنت بگیرن) و به قول خودشون تو مراکز منتخب ارائه میشه (یه بار با پشتیبانی صحبت میکردم که چرا این بسته برای همه مشترکین و یا حداقل تو همه مراکز نیست میگفت این بسته تندباد مختص مشترکین جدیده مراکزیه که رقابت بین شرکت ها زیاده و های وب با قیمت خیلی نازل داره این بسته رو میفروشه تا بتونه بازار اون مرکز رو دست بگیره!!)

broosli
30-07-2016, 22:43

نتایج این سایت speedtest.net خیلی معتبر نیست (ممکنه سرورهاش از سمت های وب کش شده باشن)
سرعت دانلود (با دانلود منیجر) هم خیلی معیار خوبی برای کیفیت اینترنت نیست
شما یه لطفی کنید بین ساعت 2 بعدازظهر تا 12 شب این تست ها رو بگیرید عکس نتایجشو بذارید:
(تست سرعت تک کانکشن- از هر 3 تا سرور سایت بالا تست بگیرید)
ping 8.8.8.8 -n 100
ping 4.2.2.4 -n 100
(تست 100 تایی پینگ- چون ممکنه پکت لاست از پکت 50 ام به بعد اتفاق بیفته)

King Tanha
30-07-2016, 22:52
تو تعرفه های جدید چی استفاده میکنید؟؟؟

من طرح دینامیت 6 ماهه داشتم که ماه بعد تموم میشه میخوام طرح طوفان بگیرم 1 ساله

King Tanha
30-07-2016, 22:57
این از شانس شماست
(البته یادمه یه مدت این مشکل قطع و وصلی های بی دلیل های وب گریبان گیر شما هم شده بود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این طور که من متوجه شدم های وب تو اکثر استان ها مشکل داره طوری که وقتی قطعی و افت سرعت و ... پش میاد تو خیلی از مراکز این مشکل هست (از روی نظرات دوستان همین انجمن و همچنین اینستاگرام خود های وب میشه فهمید) ولی ظاهرا تو تهران و اصفهان با توجه به رقابت شدیدی که بین شرکت ها هست های وب از نظر کیفیت نسبتا خوب عمل کرده (مثلا همین بسته تندباد تو خیلی از مراکز ارائه نشده (حتی برای مشترکین جدیدی که تازه میخوان از های وب اینترنت بگیرن) و به قول خودشون تو مراکز منتخب ارائه میشه (یه بار با پشتیبانی صحبت میکردم که چرا این بسته برای همه مشترکین و یا حداقل تو همه مراکز نیست میگفت این بسته تندباد مختص مشترکین جدیده مراکزیه که رقابت بین شرکت ها زیاده و های وب با قیمت خیلی نازل داره این بسته رو میفروشه تا بتونه بازار اون مرکز رو دست بگیره!!)
من سه سال و نیم میشه از های وب اینترنت در مورد واقعا راضی هستم و سرعت تو طرح های مختلف برام بالا بود و همین سرعت برام حفظ شده و مشکلی هم ندارم وو هر وقت قطع میشه کوتاه بوده و ایمیل برام میاد مشکل داره صبورباشید.
من مشهد هستم

broosli
30-07-2016, 23:07
من سه سال و نیم میشه از های وب اینترنت در مورد واقعا راضی هستم و سرعت تو طرح های مختلف برام بالا بود و همین سرعت برام حفظ شده و مشکلی هم ندارم وو هر وقت قطع میشه کوتاه بوده و ایمیل برام میاد مشکل داره صبورباشید.
من مشهد هستم

من که تو این 6 ماهی که از های وب سرویس داشتم (خدا رو شکر می کنم که اون زمان از این بسته های یکساله با قیمت پایین نبود که من گرفتار های وب بشم و من اول یه ماهه گرفتم و بعد 3 ماهه تمدید میکردم) خیری ازش ندیدم و مدت زمانی که مشکل داشت (قطعی وصلی، بازنکردن بعضی از سایت ها (مثل زومیت و ایران کیش و گوگل ترنسلیت)، پکت لاست بالا، بعضی مواقع (بسته به اینکه با کدوم گیت وی اتصال داشته باشی) سرعت آپلود در حد صفر،سرعت تک کانکشن پایین و حتی بعضی مواقع سرعت دانلود کمتر سرور خارجی نسبت به داخلی که این مشکلات رو بقیه کاربرای های وب هم اکثرا دارن کافیه یه سری به کامنت های موجود در اینستاگرام های وب برنید خواهید دید که این مشکلات فراگیره و به یه شهر و مرکز خاص محدود نمیشه) از زمان هایی که نرمال و یا باکیفیت بود (بعضی مواقع هم خداییش خوب بود مثل صبح ها یا روزهای 5 شنبه و جمعه) خیلی بیشتر بود این سری هم چند روز پیش من به پشتیبانی های وب گفتم اگه مشکل از سمت من نیست (که نبود چون اصلا مشکل SNR نداشتم) ظرف یه هفته یا مشکلو برطرف کنن یا من تخلیه می کنم که طبق معمول های وب هی میگفت مرکز مخابراتی شما فقط اینجوریه و ... منم که دیدم های وب غیر از کیفیت تو قیمت ها و سرویس هاشم گند زده گفتم باشه حالا که شما کاری نمی کنید پس من تخلیه می کنم این بود که عطای های وب (فشفشه هاش) رو به لقاش بخشیدم حالا من دعا می کنم مال شما دوستانی که راضی هستید خراب نشه و ایشالا همین طوری باقی بمونه واستون

maziyarkhani
31-07-2016, 10:54
من که تو این 6 ماهی که از های وب سرویس داشتم (خدا رو شکر می کنم که اون زمان از این بسته های یکساله با قیمت پایین نبود که من گرفتار های وب بشم و من اول یه ماهه گرفتم و بعد 3 ماهه تمدید میکردم) خیری ازش ندیدم و مدت زمانی که مشکل داشت (قطعی وصلی، بازنکردن بعضی از سایت ها (مثل زومیت و ایران کیش و گوگل ترنسلیت)، پکت لاست بالا، بعضی مواقع (بسته به اینکه با کدوم گیت وی اتصال داشته باشی) سرعت آپلود در حد صفر،سرعت تک کانکشن پایین و حتی بعضی مواقع سرعت دانلود کمتر سرور خارجی نسبت به داخلی که این مشکلات رو بقیه کاربرای های وب هم اکثرا دارن کافیه یه سری به کامنت های موجود در اینستاگرام های وب برنید خواهید دید که این مشکلات فراگیره و به یه شهر و مرکز خاص محدود نمیشه) از زمان هایی که نرمال و یا باکیفیت بود (بعضی مواقع هم خداییش خوب بود مثل صبح ها یا روزهای 5 شنبه و جمعه) خیلی بیشتر بود این سری هم چند روز پیش من به پشتیبانی های وب گفتم اگه مشکل از سمت من نیست (که نبود چون اصلا مشکل SNR نداشتم) ظرف یه هفته یا مشکلو برطرف کنن یا من تخلیه می کنم که طبق معمول های وب هی میگفت مرکز مخابراتی شما فقط اینجوریه و ... منم که دیدم های وب غیر از کیفیت تو قیمت ها و سرویس هاشم گند زده گفتم باشه حالا که شما کاری نمی کنید پس من تخلیه می کنم این بود که عطای های وب (فشفشه هاش) رو به لقاش بخشیدم حالا من دعا می کنم مال شما دوستانی که راضی هستید خراب نشه و ایشالا همین طوری باقی بمونه واستون

بله منم همین مشکلات رو داشتم و دو هفته پیش تخلیه کردم ...

jb.NY
31-07-2016, 11:22
دوستان سلام
با این تعریفه های جدید دیگه ساعت رایگان شب نداریم؟ من جایی توضیحی در موردش نمیبینم
بعدش یه سوال شاید مسخره! تب تمدید سرویس کجا رفته؟ از قسمت سرویس های حجمی که سرویس میخرم میره توی تب تخفیفا! چجوری میتونم سرویمو تمدید کنم!؟

broosli
31-07-2016, 11:28
دوستان سلام
با این تعریفه های جدید دیگه ساعت رایگان شب نداریم؟ من جایی توضیحی در موردش نمیبینم
بعدش یه سوال شاید مسخره! تب تمدید سرویس کجا رفته؟ از قسمت سرویس های حجمی که سرویس میخرم میره توی تب تخفیفا! چجوری میتونم سرویمو تمدید کنم!؟

شبانه کلا حذف شده
امکان تمدید و تغییر سرویس هم دیگه وجود نداره
الان سرویس ها به صورت بسته ای دراومدن که هر وقت بخوای میتونی خرید کنی (میره تو همون تب کد تخفیف) ولی واسه فعال کردنش باید حتما زمان سرویست به پایان برسه
این کارو کردن که کسی که میخواد از فشفشه 50 گیگ 30 روزه استفاده کنه یکی دو روز قبل از اتمام سرویس با تمدید به تاریخش نتونه اضافه کنه و برای استفاده از فشفشه 30 روزه مجبور بشه دوباره پول بابت نیترو هم بده که این تصمیمات و برنامه ریزی های وب (با توجه به سایر سرویس های مزخرفی که ارائه کرده) عملا حداقل هزینه ماهیانه برای هر مشترک رو به 50000 تومن (با مالیات) میرسونه

Aria.A97
31-07-2016, 11:56
من متوجه این حذف شدن تمدید سرویس نشده بودم :| یعنی اگه حجم باقی بمونه نمیشه به دوره ی بعدی انتقال داد؟!

broosli
31-07-2016, 12:08
من متوجه این حذف شدن تمدید سرویس نشده بودم :| یعنی اگه حجم باقی بمونه نمیشه به دوره ی بعدی انتقال داد؟!

قاعدتا نه!!

puya2010
31-07-2016, 12:45
الان یکسال و هفت ماه میشه که از های‌وب بیرون اومدم
قبلا درست راس زمان شروع شدن تایم رایگان سرعتش زیر بیست میومد
الان اوضاع دانلودش تو تایم رایگان چجوریاست؟ میشه اعتماد کرد دوباره ازشون سرویس گرفت؟

k1ozil
31-07-2016, 12:53
الان اوضاع دانلودش تو تایم رایگان چجوریاست؟ میشه اعتماد کرد دوباره ازشون سرویس گرفت؟

تایم رایگان برداشت !!!:n19:

broosli
31-07-2016, 12:54

شما مثه اینکه اصلا پست های بالا (همین صفحه) رو نگاه نکردید
های وب کلا شبانه رایگان رو حذف کرده و فشفشه ها رو هم به هم ریخته
یه نگاه به پست های همین 4-5 صفحه آخر بندازید همه چی دستتون میاد
یه سری هم به قیمت های خود های وب بزنید:

sima_6600
31-07-2016, 13:48
زنگ زدم کلی تشکر کردم بابت این که سرعت ها افت کرده و این که مشکل قطع شدن داریم زنه جا خورده میگه مشکلتون چیه میگم کدوم مشکل ببخشید مگه های وب مشکل هم داره میگه مرکز مخابراتی شما دچار مشکل شده این هم برطرف میشه بعد میگم خوب کی میگه مشخص نیست ولی برطرف میشه.
امام زمان هم یک روزی قراره بیاد بچه ها ولی مشخص نیست کی درسته؟؟؟؟
تخلیه بای وی.

Aria.A97
31-07-2016, 14:34
قاعدتا نه!!
من تا شهریور سرویس دارم. شبانه هم دارم. تموم شه درجا میرم شاتل [emoji1]

puya2010
31-07-2016, 14:38

خب داداش مگه وضعیت تایم رایگان شاتل خوبه؟
چه سرویسی از شاتل رو شما مد نظر داری؟ که بتونه سرعت خوب تو تایم رایگان بده؟

jb.NY
31-07-2016, 14:38
چقدر افتضاح شده قیمت و سرعت و طرح ها :n04: سرعت که اسمی شده تقریبا، حتا پایین تر! طرح ها هم که کلا محدود شدن! نه ترافیک شب، نه قیمت مناسب، واس چی های وب بگیرم دیگه...
لعنت به اینا که هر دفه میان به صلاح ملت کار کنن مثلا میزنن آسایش و راحتی مردمو میریزن به هم! باز باید دنگ و فنگ و معطلی جمع کردن سرویس دهنده فعلی و پهن کردن سرویس جدید رو کشید! اه!

puya2010
31-07-2016, 14:44
های‌وب که دیگه تایم رایگان نداره، پارس هم که قبلا شبانشو برداشته بود
میمونه آسیاتک و شاتل و مخابرات
مخابرات منطقه ما که یک هفتست تایم رایگانش سرعت زیر سی میشه
آسیاتک هم که نیم بها هستش تا اونجایی که من درجریانم، شاید سرویس های جدید اورده باشن
میممونه شاتل که از اوضاعش اطلاعی ندارم

maniya12
31-07-2016, 14:52
سلام دوستان هاوب شبانه هم داره؟!
از ساعت چند تا چند؟!

broosli
31-07-2016, 14:55

شاتل اگه پورت داره برو همین الان ثبت نام کن
من همین 3-4 ماهی هم که بیخود موندم های وب فقط به خاطر شاتل بود آخرش هم پورتش گیر نیومد رفتم پارس

jb.NY
31-07-2016, 14:58
های‌وب که دیگه تایم رایگان نداره، پارس هم که قبلا شبانشو برداشته بود
میمونه آسیاتک و شاتل و مخابرات
مخابرات منطقه ما که یک هفتست تایم رایگانش سرعت زیر سی میشه
آسیاتک هم که نیم بها هستش تا اونجایی که من درجریانم، شاید سرویس های جدید اورده باشن
میممونه شاتل که از اوضاعش اطلاعی ندارم

آسیاتک رو نگاه کردم بعضی سرویساش فقط نیم بها بودن، بعضی دیگه از 2 تا 5 نیم بها تا 8 رایگان، یعنی انگار مثل همون 5 تا 8 رایگان های وب... ولی اینکه سرعتش چجوریه رو نمیدونم، باید از بچه های اون تاپیک بپرسیم
ولی قیمتش گرون تره از طرح های که های وب میداد، سرویسی که های وب مثلا میداد 25 تومن آسیا میده 35 تومن... ترافیک رایگان شبش رو کشیده روی هزینه ای که میدی...

سلام دوستان هاوب شبانه هم داره؟!
از ساعت چند تا چند؟!

داشت، خدا بیامرزش، با این طرح جدیدی که دولت محترمه واسه رفاه ما مصرف کننده ها گذاشتن ترافیک رایگانش رو برداشته های وب، قیمت ترافیک رو آورده پایین، ولی سرعت رو هم آورده پایین و طرح ها رو خیلی محدود کرده، شرایط رو آمده کردن واسه چاپیدن مردم

ویرایش: الان دوباره داشتم نگاه میکردم فهمیدم دلیل گرون تر بودن آسیاتک چی بود، ساعت رایگان بیشتر

moviesansor
31-07-2016, 15:14
دوستان آیا میشه با اتمام حجم فشفشه دوباره فشفشه جدید گرفت
تو سایت یه جا گفته
ضمناً شما تا پایان زمان بسته ترافیک فشفشه خریداری کرده امکان خرید بسته ترافیک فشفشه جدید و تغییر سرویس را نخواهید داشت
یه جا دیگه گفته
اگر حجم فشفشه زودتر از زمانش تمام شود، امکان فعال‌سازی یک فشفشه‌ی دیگر هست؟
این موضوع بستگی به ترافیک عادی روی سرویس دارد. اگر ترافیک موجود سرویس‌تان صفر باشد، می‌توانید با اتمام حجم فشفشه، فشفشه جدیدی را فعال کنید. اما اگر ترافیک عادی سرویس باقی مانده باشد، برای فعال‌سازی فشفشه‌ی بعدی، باید منتظر اتمام زمان فشفشه موجود بمانید.

فرستاده شده از Vsun H9ِ من با Tapatalk

hmz2016
31-07-2016, 16:35
دوستان آیا میشه با اتمام حجم فشفشه دوباره فشفشه جدید گرفت
تو سایت یه جا گفته
ضمناً شما تا پایان زمان بسته ترافیک فشفشه خریداری کرده امکان خرید بسته ترافیک فشفشه جدید و تغییر سرویس را نخواهید داشت
یه جا دیگه گفته
اگر حجم فشفشه زودتر از زمانش تمام شود، امکان فعال‌سازی یک فشفشه‌ی دیگر هست؟
این موضوع بستگی به ترافیک عادی روی سرویس دارد. اگر ترافیک موجود سرویس‌تان صفر باشد، می‌توانید با اتمام حجم فشفشه، فشفشه جدیدی را فعال کنید. اما اگر ترافیک عادی سرویس باقی مانده باشد، برای فعال‌سازی فشفشه‌ی بعدی، باید منتظر اتمام زمان فشفشه موجود بمانید.

فرستاده شده از Vsun H9ِ من با Tapatalk

بله که میشه .مگه های وب خر هست که خودشو از نون خوردن بندازه . با همین خرید حجم ها توسط امثال ماها هست که سر پاست

منظورش این هست که مثلا اگه فشفشه پونزده گیگ 5 روزه بگیری و تو این مدت 5 روز تمومش نکنی حجمت رو کل باقیمانده حجمت به دیار باقی می شتابد. اگه تو دو روز هم حجم 15 گیگت تموم بشه می تونی هر چند بار که حجمت تموم شد حجم جدید بخری

در مورد ترافیک عادی هم همین قضیه صدق می کنه . تا موقعی که ترافیک عادیت تموم نشده نمی تونی ترافیک عادی جدید بخری . فشفشه ات هم تا تموم نکردی نمی تونی فشفشه جدید بخری

من که روزی فقط 30 گیگ حجم می خرم .خخ

hmz2016
31-07-2016, 16:38
آقا یه خبر

بعد 24 ساعت از این که سرعت اینترنت های وب درست شده بود . از چند دقیقه قبل باز اینترنت های وب از هم پاشید . حداقل تو منطقه ی محل زندگی من که این طوره . تا نیم ساعت قبل سرعت دانلود روی 800 کیلو بایت بود الان شده رو 300 کیلوبایت .

های وب عزیز خودت کاری کردی که بعد سه سال استفاده ازت ، ریشه تو بخشکونم :n02::n02:

broosli
31-07-2016, 16:58
آقا یه خبر

بعد 24 ساعت از این که سرعت اینترنت های وب درست شده بود . از چند دقیقه قبل باز اینترنت های وب از هم پاشید . حداقل تو منطقه ی محل زندگی من که این طوره . تا نیم ساعت قبل سرعت دانلود روی 800 کیلو بایت بود الان شده رو 300 کیلوبایت .

های وب عزیز خودت کاری کردی که بعد سه سال استفاده ازت ، ریشه تو بخشکونم :n02::n02:

دندون لق رو باید کشید یعنی همین قضیه های وب و اینترنتش :n02:

Aria.A97
31-07-2016, 17:11
خب داداش مگه وضعیت تایم رایگان شاتل خوبه؟
چه سرویسی از شاتل رو شما مد نظر داری؟ که بتونه سرعت خوب تو تایم رایگان بده؟
داداش تایم شبانه به درک! در طول روز اینترنت خوب باشه ببینیم بقیه اش چی میشه.
شاتل بگیرم آرت میگیرم.

بله که میشه .مگه های وب خر هست که خودشو از نون خوردن بندازه . با همین خرید حجم ها توسط امثال ماها هست که سر پاست

منظورش این هست که مثلا اگه فشفشه پونزده گیگ 5 روزه بگیری و تو این مدت 5 روز تمومش نکنی حجمت رو کل باقیمانده حجمت به دیار باقی می شتابد. اگه تو دو روز هم حجم 15 گیگت تموم بشه می تونی هر چند بار که حجمت تموم شد حجم جدید بخری

در مورد ترافیک عادی هم همین قضیه صدق می کنه . تا موقعی که ترافیک عادیت تموم نشده نمی تونی ترافیک عادی جدید بخری . فشفشه ات هم تا تموم نکردی نمی تونی فشفشه جدید بخری

من که روزی فقط 30 گیگ حجم می خرم .خخ
والا من که فشفشه ۳۰ روزه رو ۲۸ روزه تموم میکنم تا دو روز نمیذاره فشفشه بخرم.

آقا یه خبر

سرویس ۱ مگ گرفتم. خطم رو ۴ بسته شده. سرعت سرعت دانلودم به زور از ۱۲۰ رد میشه [emoji23] فیکس ۴۲۰ هم بده تخلیه میکنم. ۱۷ ماهه مشترک های وبم ماهی نبوده که کمتر از ۱ ساعت قطعی و کمتر از ۵ روز اختلال داشته باشم. شده ۵ روز قطعی داشتم تو یه ماه. الانم که ۱۵-۱۴ روزی هست های وب تعطیله.

همیشه تو های وب همین آش بوده و همین کاسه ولی به خاطر فشفشه ها تحمل میکردیم.

بنده خودم یه طرح ۳ ماهه میگرفتم ماه اول و دوم فشفشه میزدم. اول ماه سوم تغییر سرویس میدادم با ۸-۷ هزار تومن دوباره ۳ ماه تمدید میکردم ۲ تا فشفشه ۳۰ روزه میزدم و ‌‌‌‌....

یعنی ۴۰ گیگ حجم روزانه با ۳ ساعت تایم رایگان (که تو بازه ی رایگان، تو یه ماه میشد ۵۰ گیگ دانلود کرد) با مالیات ۳۷ تومن میشد.
الان تایم رایگان برداشته شده، بخوام مشابه این سرویس رو بگیرم باید ۱۲ تومن بدم واسه سرویس، ۳۰ تومن بدم فشفشه. ماه آخرم باید یه نیترو بزنم که حدودا با مالیات ماهی ۴۸ تومن میشه.
به خدا سرویس دهیش خوب بود حاضر بودم ماهی ۶۰ تومن هم بدم ولی آدم زورش میاد ماهی ۵۰ تومن بده واسه اینترنتی که سرعت تک کانکشنش زیر ۲۰ هست و نصف ماه هم مشکل پینگ و تایم اوت و قطعی و نوسان سرعت داره!!

hmz2016
31-07-2016, 17:28
دندون لق رو باید کشید یعنی همین قضیه های وب و اینترنتش :n02:

حالا بدبختی می دونی چیه؟؟ واسه همینه که یه کم دست و دلم می لرزه واسه تخلیه !!

تو استان بوشهر بهترینش همین های وب بود که اینم این طوری شد بعد سه سال . یک سال از آیدین سیستم استفاده می کردم . سه سال از پیشگامان جنوب که نمایندگی پیشگامان یزد هست.
خلیج آنلاین هم هست که قبل همه این ها ازش استفاده می کردم که ز بس گرون بود دیگه قیدشو زدم .بهترین تجربه من همین پیشگامان جنوب بود . البته های وب هم تا دو سال اول خیلی عالی بود ولی از سال سوم دیگه گند زده به همه چیز !!!

الان حیرونم برگردم دوباره پیشگامان یا نه !! می ترسم اون دیگه بدتر های وب باشه:n36::n36:

broosli
31-07-2016, 18:08
حالا بدبختی می دونی چیه؟؟ واسه همینه که یه کم دست و دلم می لرزه واسه تخلیه !!

تو استان بوشهر بهترینش همین های وب بود که اینم این طوری شد بعد سه سال . یک سال از آیدین سیستم استفاده می کردم . سه سال از پیشگامان جنوب که نمایندگی پیشگامان یزد هست.
خلیج آنلاین هم هست که قبل همه این ها ازش استفاده می کردم که ز بس گرون بود دیگه قیدشو زدم .بهترین تجربه من همین پیشگامان جنوب بود . البته های وب هم تا دو سال اول خیلی عالی بود ولی از سال سوم دیگه گند زده به همه چیز !!!

الان حیرونم برگردم دوباره پیشگامان یا نه !! می ترسم اون دیگه بدتر های وب باشه:n36::n36:

نمی دونم چی بگم
ولی خب این های وب هم دیگه خیلی افتضاحه حیف پوله بدی به های وب
یعنی الان شاتل، پارس و صبانت تو بوشهر خدمات ندارن؟! (هرکدوم از اینا رو بگیری خوبه)
الان مخابرات های استانی هم بد نیستن بین سال های 89 تا 92 که مخابرات مشترکین زیادی گرفت کیفیتش خراب شد اما به مرور که مشترکین رفتن سمت این شرکت ها، کیفیت مخابرات یه کم بهتر شده و اگه تو این اوضاع گرونی و قحطی حجم، شبانه رایگان یا نامحدود هم داشته باشه (که معمولا داره) خیلی خوبه چون مخابرات هرسرعتی بهت بده سرعتت همون ثابته و دیگه سرعت شب و نامحدود و ... رو مثل شرکت ها بعد از یه حجمی محدود نمیکنه (کلا مخابرات از نظر هزینه ای خیلی به صرفه تر از شرکت هاست (به شرطی که نامحدود یا شبانه رایگان داشته باشه))
پیشگامان جز اولین شرکت هایی بود که ADSL تو شهرستان ها ارائه داد (فک کنم سال 84 این حدودا بود) و خوبیه که داره اینه که خودش جز تامین کنندگان پهنای بانده (مثل شرکت زیرساخت) به خاطر همین فک نکنم خیلی نتش داغون باشه
نهایتش شما که حالا مطمئن نیستی از هرجا میخوای بگیری یه ماهه بگیر که اگه بد بود ضرر نکنی

EssiJJ
31-07-2016, 20:09

اینم تست 4.2.2.4.. اینجا میزنه 0% loss ولی توی بازی دوتا2 این موقع ها معمولا 2 تا 3 % packet loss دارم (همیشگی نیست)
.
.
یه سایت بجز testmy.net برای تست سرعت تک کانکشن معرفی کنید:n40:

hmz2016
31-07-2016, 20:22
نمی دونم چی بگم
ولی خب این های وب هم دیگه خیلی افتضاحه حیف پوله بدی به های وب
یعنی الان شاتل، پارس و صبانت تو بوشهر خدمات ندارن؟! (هرکدوم از اینا رو بگیری خوبه)
الان مخابرات های استانی هم بد نیستن بین سال های 89 تا 92 که مخابرات مشترکین زیادی گرفت کیفیتش خراب شد اما به مرور که مشترکین رفتن سمت این شرکت ها، کیفیت مخابرات یه کم بهتر شده و اگه تو این اوضاع گرونی و قحطی حجم، شبانه رایگان یا نامحدود هم داشته باشه (که معمولا داره) خیلی خوبه چون مخابرات هرسرعتی بهت بده سرعتت همون ثابته و دیگه سرعت شب و نامحدود و ... رو مثل شرکت ها بعد از یه حجمی محدود نمیکنه (کلا مخابرات از نظر هزینه ای خیلی به صرفه تر از شرکت هاست (به شرطی که نامحدود یا شبانه رایگان داشته باشه))
پیشگامان جز اولین شرکت هایی بود که ADSL تو شهرستان ها ارائه داد (فک کنم سال 84 این حدودا بود) و خوبیه که داره اینه که خودش جز تامین کنندگان پهنای بانده (مثل شرکت زیرساخت) به خاطر همین فک نکنم خیلی نتش داغون باشه
نهایتش شما که حالا مطمئن نیستی از هرجا میخوای بگیری یه ماهه بگیر که اگه بد بود ضرر نکنی

داداش چی بگم که دلم خونه !!

رفتم سایت هر سه این شرکت ها بجز شهرستان ما و یکی دو تا شهرستان دیگه ، تمام نقاط استان بوشهر رو پشتیبانی می کنن هر سه این شرکت ها . نمایندگی هم دارن غیر از خود شهر بوشهر تو یکی دو تا از شهرستان های استان بوشهر . الا شهرستان ما :n03:

به خدا خیلی زوره ها . حالا یه ای میل می زنم تو سایت هر سه این شرکتا . ببینم می تونم ازشون اینترنت بگیرم یا نه !!!

************************************************** **********************************
30 کیلومتری عسلویه ( بزرگترین منبع گازی جهان) زندگی کنی و هنوز تونصف شهرهات گاز کشی نداشته باشی، مجبور باشی هی کپسول گاز بار ماشین یا موتور بکنی ببری پرش کنی، زور نیست . نفرین خدا هست !!!

بعدش اینا حرف نیروگاه اتمی بوشهرو انرژی هسته ای می زنن. جالبه می خوان یه نیروگاه دیگه هم توی خود بوشهر بسازن . نیروگاهی که دو سال بعد بهره برداریش یه کیلو وات برقش به خود استان بوشهر نرسیده چه برسه جاهای دیگه . تو تیرماه سه بار برق رفت . اونم تو گرمای 45 درجه و اون هوای شرجی وحشتناک این جا :n21:

بعد ما هنوز دلمون خوشه یه اینترنت درست و حسابی داشته باشیم!!

broosli
31-07-2016, 20:38
داداش چی بگم که دلم خونه !!

رفتم سایت هر سه این شرکت ها بجز شهرستان ما و یکی دو تا شهرستان دیگه ، تمام نقاط استان بوشهر رو پشتیبانی می کنن هر سه این شرکت ها . نمایندگی هم دارن غیر از خود شهر بوشهر تو یکی دو تا از شهرستان های استان بوشهر . الا شهرستان ما :n03:

به خدا خیلی زوره ها . حالا یه ای میل می زنم تو سایت هر سه این شرکتا . ببینم می تونم ازشون اینترنت بگیرم یا نه !!!

************************************************** **********************************
30 کیلومتری عسلویه ( بزرگترین منبع گازی جهان) زندگی کنی و هنوز تونصف شهرهات گاز کشی نداشته باشی، مجبور باشی هی کپسول گاز بار ماشین یا موتور بکنی ببری پرش کنی، زور نیست . نفرین خدا هست !!!

بعدش اینا حرف نیروگاه اتمی بوشهرو انرژی هسته ای می زنن. جالبه می خوان یه نیروگاه دیگه هم توی خود بوشهر بسازن . نیروگاهی که دو سال بعد بهره برداریش یه کیلو وات برقش به خود استان بوشهر نرسیده چه برسه جاهای دیگه . تو تیرماه سه بار برق رفت . اونم تو گرمای 45 درجه و اون هوای شرجی وحشتناک این جا :n21:

بعد ما هنوز دلمون خوشه یه اینترنت درست و حسابی داشته باشیم!!

غصه نخور- اگه نشد از همون پیشگامان بگیر قبلا هم که داشتی راضی بود این خودش خیلی مهمه که خودت تجربه اش داری و ازش راضی بودی
مطمئن باش هیچ شرکتی مثل های وب یه دفعه اینهمه افتضاح بالا نمیاره (من تا همین 2 هفته پیش هم نسبتا ازش راضی بودم با خودم میگفتم اگه هرازگاهی مشکل پیش میاد لااقل طرح ها و تعرفه هاش عالی و ایده ال هستن، یه دفعه ظرف 2 هفته هم تو قیمت ها و سرویس هاش گند زد و هم قطعی ها و کیفیت افتضاحش که بی سابقه بود (حداقل تو این 6-7 ماه اخیر))
شما که 3 سال های وب داشتی دقیقا های وب از چه موقعی کیفیتش انقد افتضاح شده؟ (طرح ها و سرویس هاش 3 سال پیش همین چیزیا بود که 1 هفته پیش هم بود یا بهتر بود یا بدتر (نسبت به هفته پیش))

Aria.A97
31-07-2016, 21:30
این چه وضعیه خدایی. از سافت ۹۸ دارم با ۲۰ دانلود میکنم!!!!!!!!!!

sima_6600
31-07-2016, 21:33
همه با هم شکایت کنیم 195 شاید یکی پیدا شد به داد ملت رسید مسئولین همیشه در صحنه کجان؟؟؟؟
فقط وقتی پول باشه مسئولین هستن؟؟؟؟ دولت تدبیر و امید هم دیدیم.
هر سال میگیم قربون پارسال.

Kaveh619
31-07-2016, 21:53
داداش تایم شبانه به درک! در طول روز اینترنت خوب باشه ببینیم بقیه اش چی میشه.
شاتل بگیرم آرت میگیرم.

والا من که فشفشه ۳۰ روزه رو ۲۸ روزه تموم میکنم تا دو روز نمیذاره فشفشه بخرم.

سرویس ۱ مگ گرفتم. خطم رو ۴ بسته شده. سرعت سرعت دانلودم به زور از ۱۲۰ رد میشه [emoji23] فیکس ۴۲۰ هم بده تخلیه میکنم. ۱۷ ماهه مشترک های وبم ماهی نبوده که کمتر از ۱ ساعت قطعی و کمتر از ۵ روز اختلال داشته باشم. شده ۵ روز قطعی داشتم تو یه ماه. الانم که ۱۵-۱۴ روزی هست های وب تعطیله.

همیشه تو های وب همین آش بوده و همین کاسه ولی به خاطر فشفشه ها تحمل میکردیم.

بنده خودم یه طرح ۳ ماهه میگرفتم ماه اول و دوم فشفشه میزدم. اول ماه سوم تغییر سرویس میدادم با ۸-۷ هزار تومن دوباره ۳ ماه تمدید میکردم ۲ تا فشفشه ۳۰ روزه میزدم و ‌‌‌‌....

یعنی ۴۰ گیگ حجم روزانه با ۳ ساعت تایم رایگان (که تو بازه ی رایگان، تو یه ماه میشد ۵۰ گیگ دانلود کرد) با مالیات ۳۷ تومن میشد.
الان تایم رایگان برداشته شده، بخوام مشابه این سرویس رو بگیرم باید ۱۲ تومن بدم واسه سرویس، ۳۰ تومن بدم فشفشه. ماه آخرم باید یه نیترو بزنم که حدودا با مالیات ماهی ۴۸ تومن میشه.
به خدا سرویس دهیش خوب بود حاضر بودم ماهی ۶۰ تومن هم بدم ولی آدم زورش میاد ماهی ۵۰ تومن بده واسه اینترنتی که سرعت تک کانکشنش زیر ۲۰ هست و نصف ماه هم مشکل پینگ و تایم اوت و قطعی و نوسان سرعت داره!!

دقیقا این مشکل سرعت رو منم دارم...هر کاری هم کردم و پیگیری میکنن درست نمیشه که نمیشه...
فقط سرعت دانلودم میاد رو 440 ، ولی یه فیلم بخوام از آپارات ببینم با کیفیت 360 هزار دفعه قطع میشه....تو شبکه های اجتماعی هم که هیچی نگم بهتره...فقط منتظرم اگه ماه بعدی که حداقل سرعت میاد رو 2 مگ اگه درست شد که شد...اگه نشد سریعا تخلیه میکنم....

zigzaag
31-07-2016, 22:11
آقا دیگه بخدا کلافه شدم وسط پرداخت آنلاین نت قطع شد دیدم پینگ رفته ، اومده میبینم پرداخت نشده فاکتورم پولم برگشت نخورده 2 ساعته :n14:
3 گیگ از فشفشه قبلیم با 1 فشفشه 7 گیگم مونده اونارو تموم کنم دیگه میرم پشت سرمم نگا نمیکنم

broosli
31-07-2016, 22:21
آقا دیگه بخدا کلافه شدم وسط پرداخت آنلاین نت قطع شد دیدم پینگ رفته ، اومده میبینم پرداخت نشده فاکتورم پولم برگشت نخورده 2 ساعته :n14:
3 گیگ از فشفشه قبلیم با 1 فشفشه 7 گیگم مونده اونارو تموم کنم دیگه میرم پشت سرمم نگا نمیکنم

منم دقیقا همین جوری شدم
فک کنم سه شنبه بود داشتم پرداخت انجام می دادم یهو قطع شد
زنگ زدم پشتیبانی گفتم دلیلش چیه؟ طبق معمول گفت مرکز مخابراتی تون مشکل داره منم گفتم رفیقم یه مرکز مخابراتی دیگه است گفت خوب نه استانتون مشکل داره:n38: دیگه موندم چی بهش بگم بعد برگشت گفت این قطعی ها همشون در حد 5 دقیقه- 10 دقیقه است مشکلی پیش نمیاد گفتم آخه اینترنتی که داری باهاش کار میکنی نمیدونی یه دقیقه دیگه وصله یا قطعه اصلا میشه اسمشو اینترنت گذاشت؟!!(تو اینترنت اول باید اتصال دائمی باشه (قطعی در حد 1 ساعت تو 1 ماه قابل قبوله ولی بیشتر نه)، بعد سرعت معیاره (سرعت تک کانکشن سرور خارجی نه سرعت 32 کانکشنه از سرور داخلی!، بعد قیمت مهمه های وب فک کرده فقط همین سومیه مهمه که اونم کم کم داره دبه درمیاره قول میدم چند وقت دیگه همین دو سه تا فشفشه بیخودی هم که گذاشته جمع میکنه ولی کیفیتش هم در حد همین الان (یا بدتر از الان) خواهد شد (چون حاضر نیست واسه مشتری خرج کنه))

amirbrad
31-07-2016, 23:32
الان یک ساعته کلا چراغ مودم رفته فکر کنم سهمیه بندی کردن ایندفعه یه جا قطع میکنن فشار جای دیگه بره بالا

کسی همچین مشکلی داره الان؟ پشتیبانی هم 36 نفر تو صف هستن. لطفا اعلام کنید

Aria.A97
01-08-2016, 00:11
یه فایل برین از سافت ۹۸ دانلود کنین :| فقط منم که سرعتم ۱۲ هس؟!!!!

Soroush-S
01-08-2016, 00:13
این اوضاع منو یاد آخرین روزایی میندازه که ADSL مخابرات داشتم:n01:

اره ، واسه من به 50 هم میرسه ، دلتون بسوزه :n02:

amirbrad
01-08-2016, 00:56
دوساعته اصلا چراغ adsl هم خاموشه چه غلطی میکنن پشتیبانی هم که شلوغه درشو ببندن لواشک بفروشن بهتره یه کدومشون سواد ندارن

qw1212
01-08-2016, 01:35
فقط باید گریخت ....
سایتارو باید 10 بار رفرش کنی تا کامل باز بشه :n09:
سرعت دانلود با منیجر از سافت 98 - 24 کیلو بایت دیگه سرور خارج بماند :n09:

این ماهم تموم بشه فِلِنگو بستم

Aria.A97
01-08-2016, 01:36
فقط باید گریخت ....
سایتارو باید 10 بار رفرش کنی تا کامل باز بشه :n09:
سرعت دانلود با منیجر از سافت 98 - 24 کیلو بایت دیگه سرور خارج بماند :n09:

این ماهم تموم بشه فِلِنگو بستم
اوووووووو ۲۴! من ۱۰ ام [emoji23]

maniya12
01-08-2016, 10:30
با سلام دوستان من میخوام تعرفه 3 ماه 2 گیگ 12 هزار تومان بخرم و بعدش فشفشه 50 گیگ 30 هزار تومن بخرم
فقط اینجا یه سوال پیش میاد آیا من تو این 3ماه چند بار میتونم فشفشه 50 گیگ فعال کنم و بخرم؟!!
با تشکر لطفا جواب منو بدین کارم ضروریه

amir_t6262
01-08-2016, 11:44

maniya12
01-08-2016, 12:00
با سلام دوستان من میخوام تعرفه 3 ماه 2 گیگ 12 هزار تومان بخرم و بعدش فشفشه 50 گیگ 30 هزار تومن بخرم
فقط اینجا یه سوال پیش میاد آیا من تو این 3ماه چند بار میتونم فشفشه 50 گیگ فعال کنم و بخرم؟!!

hmz2016
01-08-2016, 12:39

اینو همین الان امتحان کردم واسه گل روی شما

hmz2016
01-08-2016, 12:44
البته اینم بگم وقتی این کار رو کردم به یه مورد مشکوکی برخورد کردم خخخخ

قبل دانلود این فایل داشتم از سرور خارجی دانلود می کردم سرعتم بود رو 100 کیلو بایت . بعد که اومدم ز این سایت دانلود کنم سرعت رفت رو 600-700 کیلو بایت .

نتیجه اخلاقی این موضوع چیه؟ اینه که به صورت بسیار کثیفی های وب ترافیک داخلی و خارجی رو که از هم جدا کرده هیچ ، سرعت دریافت فایل از خارج کشور رو به طرز وحشتناکی پایین آورده . البته اینم بگم دیشب درست بود . ( البته جدا از قطع و وصلی وحشتناک های وب)احتمال میدم این که در بازه زمانی خاصی سرعت سایت های خارجی داغون میشه ولی سایت های ایرانی تغییری تو دانلود ازشون بوجود نمیاد

همین الان سرعت از سایت خارجی 70 کیلوبایت 2:6 دقیقه بعد از ظهر:n36::n35:

Aria.A97
01-08-2016, 13:15
اینو همین الان دامتحان کردم واسه گل روی شما

الان درست شده. دیشب افتضاح بود

MOHAMMAD2010
01-08-2016, 15:11
خب خط من بعد دو روز تخلیه شد :n01:

broosli
01-08-2016, 15:13

خوش به حالت
من 4 شنبه درخواست دادم هنوز تخلیه نشده!!! (چراغ ADSL هنوز روشنه)
به نظرت چی کار کنم؟
دیروز زنگ زدم های وب گفت درخواستتو فرستادیم مخابرات یه شماره پیگیری و یه شماره اتوماسیون هم بهم داد
ولی تا امروز که خبری از تخلیه نیست
رفت واسه فردا

hmz2016
01-08-2016, 15:30
خوش به حالت
به نظرت چی کار کنم؟
دیروز زنگ زدم های وب گفت درخواستتو فرستادیم مخابرات یه شماره پیگیری و یه شماره اتوماسیون هم بهم داد
رفت واسه فردا

از های وب کسی بهت زنگ نزده قربون صدقه ات بره بگه طرح های جدید داریم و فلان و بهمان و تخفیف بهتون میدیم :n02:

یادم میاد وقتی داشتم از پیشگامان تخلیه می کردم دو سه بار یه خانمه تماس می گرفت از واحد فروششون می گفت شما جزو مشتریان خوبمون هستید دلایلتون واسه تخلیه چیه و مثلا بهتون تخفیف میدیم اگه ناراضی هستید و از این جور مزخرفات :n02:

hmz2016
01-08-2016, 15:32

از چه راهی اقدام کردی واسه تخلیه خط؟؟

به خود 1565 فقط زنگ زدی یا کار دیگه ای کردی؟ مثلا نمایندگیش توشهرتون هم رفتی واسه درخواست یا فقط همین تماس تلفنی کافی بود؟

broosli
01-08-2016, 15:37
از های وب کسی بهت زنگ نزده قربون صدقه ات بره بگه طرح های جدید داریم و فلان و بهمان و تخفیف بهتون میدیم :n02:

یادم میاد وقتی داشتم از پیشگامان تخلیه می کردم دو سه بار یه خانمه تماس می گرفت از واحد فروششون می گفت شما جزو مشتریان خوبمون هستید دلایلتون واسه تخلیه چیه و مثلا بهتون تخفیف میدیم اگه ناراضی هستید و از این جور مزخرفات :n02:
نه
میخواستن این کارو انجام بدن (میگفتن 48 ساعت کاری طول میکشه تا زنگ بزنن!!) منتها من پیش دستی کردم رفتم تو 195 شکایت کردم که های وب درخواست مشترک واسه تخلیه رو فوری نمیفرسته مخابرات که خلاف قانونه همون شبش بهم زگ زدن گفتن دیگه بهت زنگ نمیزنیم واسه پیشنهاد و اولین روز کاری (1 شنبه) درخواستتو میفرستیم مخابرات الانم میگن که درخواستو فرستادن ولی دو روزه از تخلیه خبری نیست (موقع راه اندازی سرویس از زمانی که پرداخت انجام دادم تا ارسال نامه و رانژه و راه اندازی کلا 48 ساعت شد! حالا که میخوان تخلیه کنن 5 روزه معطلم کردن (تازه مثلا تو 195 هم شکایت کردم))

hmz2016
01-08-2016, 15:49
نه
میخواستن این کارو انجام بدن (میگفتن 48 ساعت کاری طول میکشه تا زنگ بزنن!!) منتها من پیش دستی کردم رفتم تو 195 شکایت کردم که های وب درخواست مشترک واسه تخلیه رو فوری نمیفرسته مخابرات که خلاف قانونه همون شبش بهم زگ زدن گفتن دیگه بهت زنگ نمیزنیم واسه پیشنهاد و اولین روز کاری (1 شنبه) درخواستتو میفرستیم مخابرات الانم میگن که درخواستو فرستادن ولی دو روزه از تخلیه خبری نیست (موقع راه اندازی سرویس از زمانی که پرداخت انجام دادم تا ارسال نامه و رانژه و راه اندازی کلا 48 ساعت شد! حالا که میخوان تخلیه کنن 5 روزه معطلم کردن (تازه مثلا تو 195 هم شکایت کردم))

آره دیگه . وقتی می خوای از خدماتشون استفاده کنی ناز می کنن و پدرتو در میارن و معطلت می کنن.

وقتی هم می خوای تخلیه کنی و از خدماتشون منصرف بشی باید نازشون بکشی و پدرتو در میارن و معطلت می کنن.

به خاطر سنگینی جمله بشکنه کمر های وب و اینترنتش.:n35:

شانس من که فیکس یه هفته طول میدم . مطمئنم. واسه پبشگامان ده روز معطل شدم آخرشم فهمیدم که اون دختره تو مغازه درخواست تخلیه رو نفرستاده بود و ثبت نکرده تو سامانه شرکت پیشگامان جنوب . یه روز رفتم خرشو چسبیدم گفتم مسخره کردی ما رو . مسئول اون فروشگاه اومد همون دقیقه قشنگ تو یک دقیقه خطمو تخلیه کرد و رفت .فقط سایتشو آرود بالا و دو تا کلیک و تمام

آیدین سیستم هم داشتم یک هفته و نیم معطلم کردم هی زنگ می زدم بهشون می گفتن نمی دونم وقت نیست و انشالله فردا پس فردا . رفتم تو مغازه نمایندگیش تو شهرمون . تو دو دقیقه خطمو تخلیه کرد و رفت.

خلاصه این که خودشون با یه ترفندی می خوان منصرفت کنن از تخلیه ولی کور خوندن .ما سمج تریم.:n10:

داداش میشه متن اون شکایتی که تو سامانه 195 بابت تخلیه خط نوشتی رو عینا کپی کنی این جا تا منم بنویسم ثبت کنم بلکه زودتر تخلیه کنن. دقیقا نمی دونم چی بنویسم :n02:

broosli
01-08-2016, 15:55
آره دیگه . وقتی می خوای از خدماتشون استفاده کنی ناز می کنن و پدرتو در میارن و معطلت می کنن.

وقتی هم می خوای تخلیه کنی و از خدماتشون منصرف بشی باید نازشون بکشی و پدرتو در میارن و معطلت می کنن.

به خاطر سنگینی جمله بشکنه کمر های وب و اینترنتش.:n35:

شانس من که فیکس یه هفته طول میدم . مطمئنم. واسه پبشگامان ده روز معطل شدم آخرشم فهمیدم که اون دختره تو مغازه درخواست تخلیه رو نفرستاده بود و ثبت نکرده تو سامانه شرکت پیشگامان جنوب . یه روز رفتم خرشو پسبیدم گفتم مسخره کردی ما رو . مسئول اون فروشگاه اومد همون دقیقه قشنگ تو یک دقیقه خطمو تخلیه کرد و رفت .فقط سایتشو آرود بالا و دو تا کلیک و تمام

آیدین سیستم هم داشتم یک هفته و نیم معطلم کردم هی زنگ می زدم بهشون می گفتن نمی دونم وقت نیست و انشالله فردا پس فردا . رفتم تو مغازه نمایندگیش تو شهرمون . تو دو دقیقه خطمو تخلیه کرد و رفت.

خلاصه این که خودشون با یه ترفندی می خوان منصرفت کنن از تخلیه ولی کور خوندن .ما سمج تریم.:n10:

داداش میشه متن اون شکایتی که تو سامانه 195 بابت تخلیه خط نوشتی رو عینا کپی کنی این جا تا منم بنویسم ثبت کنم بلکه زودتر تخلیه کنن. دقیقا نمی دونم چی بنویسم :n02:

اول حتما زنگ بزن 1565 درخواست تخلیه رو ثبت کن
یکی دو ساعت بعد برو این سایت
برای ثبت درخواست با توجه به پست پایین اقدام کن:

hmz2016
01-08-2016, 15:59
راستی دیروز رفتم تو سایت شاتل و صبا نت و اون یکی پارس آنلاین . فقط تو خود شهر بوشهر سرویس میدن و به بقیه شهرستان ها هیچ خدماتی نمیدن .پارس آنلاین و شاتل البته به یکی دو تا دیگه شهرستان استان بوشهر هم خدمات می دادن ولی شهرستان ما انگار تو نقشه ایران نیست . :n02: البته پیام گذاشتم واسشون تو سایتشون. تا الان که 5 بعد از ظهره هیچ کدومشون جوابلی ندادن . نه ای میلی نه چیزی هیچی .

خود شما از بین این سه شرکت کدومشو پیشنهاد می کنید؟

maniya12
01-08-2016, 16:02
دوستان کسی نیست جواب منو بده؟!

broosli
01-08-2016, 16:07
راستی دیروز رفتم تو سایت شاتل و صبا نت و اون یکی پارس آنلاین . فقط تو خود شهر بوشهر سرویس میدن و به بقیه شهرستان ها هیچ خدماتی نمیدن .پارس آنلاین و شاتل البته به یکی دو تا دیگه شهرستان استان بوشهر هم خدمات می دادن ولی شهرستان ما انگار تو نقشه ایران نیست . :n02: البته پیام گذاشتم واسشون تو سایتشون. تا الان که 5 بعد از ظهره هیچ کدومشون جوابلی ندادن . نه ای میلی نه چیزی هیچی .

خود شما از بین این سه شرکت کدومشو پیشنهاد می کنید؟
اول شاتل، بعد صبانت و پارس
(البته با توجه به روندی که شاتل در پیش گرفته و طرح های متعددی که داره (از قبیل سرویس های نامحدود، شبانه رایگان، دانلود از سرور شاتل لند و...) فعلا اقبال مشتری ها به سمت شاتله اما به نظرم همه این طرح هاش موقتی و واسه جذب مشتریه و احتمالا تا 5-6 ماه دیگه که همه مشتری هاشو جذب کرد (مشتری های فراری از این های وب وآسیاتک و...) شاتل هم شبانه و... بقیه آپشن هاشو خواهد برداشت من غیر از اینکه شاتل میگفت تو مرکزتون پورت خالی نداریم به همین دلیلی که گفتم (احتمالا شاتل هم به ویروس مشتری آزاری های وب آلوده بشه) نرفتم شاتل و رفتم پارس
حالا دیگه خود دانید ولی به نظرم اگه پیشگامان داشتید و خوب بوده برید همونجا

broosli
01-08-2016, 16:21
دوستان کسی نیست جواب منو بده؟!

اینو بهتره زنگ بزنید 1565 از پشتیبانی بپرسید (هنوز این طرح تازه اومده و کسی ازش استفاده نکرده که اطلاع داشته باشه ولی قبلا که فشفشه 40 گیگ سی روزه وجود داشت ماهی 1 بار بیشتر اجازه خرید نداشت)

hmz2016
01-08-2016, 18:04
اول شاتل، بعد صبانت و پارس
(البته با توجه به روندی که شاتل در پیش گرفته و طرح های متعددی که داره (از قبیل سرویس های نامحدود، شبانه رایگان، دانلود از سرور شاتل لند و...) فعلا اقبال مشتری ها به سمت شاتله اما به نظرم همه این طرح هاش موقتی و واسه جذب مشتریه و احتمالا تا 5-6 ماه دیگه که همه مشتری هاشو جذب کرد (مشتری های فراری از این های وب وآسیاتک و...) شاتل هم شبانه و... بقیه آپشن هاشو خواهد برداشت من غیر از اینکه شاتل میگفت تو مرکزتون پورت خالی نداریم به همین دلیلی که گفتم (احتمالا شاتل هم به ویروس مشتری آزاری های وب آلوده بشه) نرفتم شاتل و رفتم پارس
حالا دیگه خود دانید ولی به نظرم اگه پیشگامان داشتید و خوب بوده برید همونجا

دوستان این طرح مال شرکت پیشگامان جنوب هست همونی که گفتم سه سال ازش استفاده می کردم .بعدش رفتم های وب . به نظرتون می صرفه یا نه ؟

البته قمت هر گیگ اینترنتشو ننوشته . باید امروز برم مغازه طرف بپرسم قیمت حجمش چطوریه !!

Aria.A97
01-08-2016, 18:23
و باز قطعی! چراغ اینترنت پرید.
حرومشون بشه پولی که میگیرن!

ehsan_iace
01-08-2016, 19:02
تست سرعت ساعت 8 شب امشب :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دلیل اختلاف این اعداد چیه؟

broosli
01-08-2016, 19:34
دوستان این طرح مال شرکت پیشگامان جنوب هست همونی که گفتم سه سال ازش استفاده می کردم .بعدش رفتم های وب . به نظرتون می صرفه یا نه ؟

البته قمت هر گیگ اینترنتشو ننوشته . باید امروز برم مغازه طرف بپرسم قیمت حجمش چطوریه !!

قیمتش خوبه
قیمت حجم هم نباید از هر گیگ 3 تومن بیشتر باشه که البته چون سرویس 1 ساله میخوای بگیری میتونی حجم بالا (مثلا 100 گیگ) بخری گیگی 1800 (با مالیات) بهت میفته

MOHAMMAD2010
01-08-2016, 19:55
خوش به حالت
به نظرت چی کار کنم؟
رفت واسه فردا

والا اگه گفتن فرستادیم مخابرات فکر نکنم دیگه شما و های وب بتونین کاری کنین - متاسفانه بعضی مراکز مخابراتی خیلی کندن

از چه راهی اقدام کردی واسه تخلیه خط؟؟

به خود 1565 فقط زنگ زدی یا کار دیگه ای کردی؟ مثلا نمایندگیش توشهرتون هم رفتی واسه درخواست یا فقط همین تماس تلفنی کافی بود؟

نه من فقط 1565 زنگ زدم بعدشم تو 195 شکایت کردم

qw1212
01-08-2016, 20:57
دوستان این تعرفه های مخابرات رو نگاه کنید

پشتیبانی میگه 512 نامحدود بین 60-65 هست سرعتش ولی من چشمم آب نمیخوره با نامحدود
خودم نظرم رو اون 8 مگ 1 ساله هست که شبانه هم داره

کدومشون بهتره به نظر شما ؟

broosli
01-08-2016, 21:11
دوستان این تعرفه های مخابرات رو نگاه کنید

پشتیبانی میگه 512 نامحدود بین 60-65 هست سرعتش ولی من چشمم آب نمیخوره با نامحدود
خودم نظرم رو اون 8 مگ 1 ساله هست که شبانه هم داره

کدومشون بهتره به نظر شما ؟

از وقتی مخابرات اجرای اینترنتشو داده به شرکت سپنتا واقعا روز به روز داره بهتر میشه (برعکس بای وب)
ببین اگه مصرف روزانه ات خیلی زیاد نیست (در حد ماهی 10-15 گیگه) و بیشتر میخوای دانلود داشته باشی همون 8 مگ 1 ساله (اون طرح 18 هزار تومنیش رو میگم که ماهانه 8.33 گیگ بهت حجم اضافه میشه) اونو بگیری خیلی خوبه (راحت شبی 12 گیگ با سرعت 600 کیلوبایت میتونی دانلود کنی) سرعت روزانه اش هم خوبه (سرعت دانلود 600 و سرعت تک کانکشن 100)
ولی اگه مصرف روزانه ات (وبگردی) زیاده و خیلی دنبال دانلود نیستی نامحدود یه ماهه بگیری بهتره (واقعا هم نامحدود و سرعتشم ثابت رو 60 فیکسه نه اینکه سقف حجمی داشته باشه بعد سرعت بیاد رو 16) اگه خوب بود تمدید کن (خوبی مخابرات از نظر طرح های 1 ساله اش اینه که محدود به مشترکین جدیدش نیست و مشترکین قدیمی هم میتونن استفاده کنن (یعنی اگه مثلا دیدی 512 سرعتش خوب نیست میتونی بری طرح 1 ساله بگیری بعد یه خوبی هم داره میتونی بین دوره هم تغییر طرح بدی (یعنی مثلا دو سه روز با 512 کار کردی دیدی جالب نیست میتونی بری 1 طرح دیگه بگیری (فقط هزینه اون مدت ازت کسر میشه و میتونی از پول قبلیت واسه خرید جدید استفاده کنی)

alireza20202003
01-08-2016, 22:36
آقا تخلیه بزنم پول فشفشه استفاده نشده رو برمیگردونن یا باید مصرف کنم ؟

broosli
01-08-2016, 23:44
آقا تخلیه بزنم پول فشفشه استفاده نشده رو برمیگردونن یا باید مصرف کنم ؟

واسه تخلیه هیچ پولی (بابت زمان یا حجم باقی مونده) بهت برنمیگردونن
حالا دیگه خودت حساب کن به ضررش می ارزه یا نه؟

ham33d
02-08-2016, 01:47
وختشه از های وب رفت دیگه

qw1212
02-08-2016, 02:04
از وقتی مخابرات اجرای اینترنتشو داده به شرکت سپنتا واقعا روز به روز داره بهتر میشه (برعکس بای وب)
ببین اگه مصرف روزانه ات خیلی زیاد نیست (در حد ماهی 10-15 گیگه) و بیشتر میخوای دانلود داشته باشی همون 8 مگ 1 ساله (اون طرح 18 هزار تومنیش رو میگم که ماهانه 8.33 گیگ بهت حجم اضافه میشه) اونو بگیری خیلی خوبه (راحت شبی 12 گیگ با سرعت 600 کیلوبایت میتونی دانلود کنی) سرعت روزانه اش هم خوبه (سرعت دانلود 600 و سرعت تک کانکشن 100)
ولی اگه مصرف روزانه ات (وبگردی) زیاده و خیلی دنبال دانلود نیستی نامحدود یه ماهه بگیری بهتره (واقعا هم نامحدود و سرعتشم ثابت رو 60 فیکسه نه اینکه سقف حجمی داشته باشه بعد سرعت بیاد رو 16) اگه خوب بود تمدید کن (خوبی مخابرات از نظر طرح های 1 ساله اش اینه که محدود به مشترکین جدیدش نیست و مشترکین قدیمی هم میتونن استفاده کنن (یعنی اگه مثلا دیدی 512 سرعتش خوب نیست میتونی بری طرح 1 ساله بگیری بعد یه خوبی هم داره میتونی بین دوره هم تغییر طرح بدی (یعنی مثلا دو سه روز با 512 کار کردی دیدی جالب نیست میتونی بری 1 طرح دیگه بگیری (فقط هزینه اون مدت ازت کسر میشه و میتونی از پول قبلیت واسه خرید جدید استفاده کنی)

ممنون بابت توضیحاتت :»

والا الان نمیدونم نت مخابرات تو چه وضعیتیه در حال حاضر ولی چاره ای به جز همین مخابرات نمونده برام !
شاتل که پورت خالی نداره صبانت هم که کلا نمایندگی نداره اینجا آسیاتک هم که میگن عین های وبه
مونده همین مخابرات با توجه به شرایط

یه ماه میرم همون نامحدود رو میگیرم اگه خوب بود که هیچ اگر نه عوض میکنم همون 1 ساله که شبانه هم داره رو میگیرم

broosli
02-08-2016, 10:55
ممنون بابت توضیحاتت :»

والا الان نمیدونم نت مخابرات تو چه وضعیتیه در حال حاضر ولی چاره ای به جز همین مخابرات نمونده برام !
شاتل که پورت خالی نداره صبانت هم که کلا نمایندگی نداره اینجا آسیاتک هم که میگن عین های وبه
مونده همین مخابرات با توجه به شرایط

یه ماه میرم همون نامحدود رو میگیرم اگه خوب بود که هیچ اگر نه عوض میکنم همون 1 ساله که شبانه هم داره رو میگیرم

مطمئن باش بدتر از بای وب نیست (قطعی هاش در حد ماهی 2 ساعت بیشتر نیست)
پکت لاست هم اصلا نداره
پینگش هم متوسطه (بین 150 تا 200)
مخابرات همون زمانی هم که خیلی بد شده بود بازم انقد قطعی و وصلی و آپلود در حد صفر و ... که بای وب داره، نداشت الان که بهتر هم شده

EssiJJ
02-08-2016, 13:45

:n03:

broosli
02-08-2016, 13:48

:n03:
خیلی عجیبه
اصلا ثبات نداره
نوسان شدید داره
(اگه اینترنت کیفیت لازم رو داشته باشه باید هر 3 تا عدد نزدیک بهم باشن یا حداکثر 10 درصد اختلاف داشته باشن)