PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Hiweb / شرکت های وب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

Aria.A97
30-06-2016, 11:54
امروز صبح هم اینترنت من ۱۰ دقیقه قطع بود.

کسایی که با آیپی هم نمیتونن برن زومیت مشکلشون با عوض کردن dns درست نمیشه.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

frozan2014
30-06-2016, 11:57
دوستان اگر مشکلی در استریم ویدیوها و یا بازکردن صفحات دارن بی زحمت پ خ بدن در خدمتم!

broosli
30-06-2016, 12:00
سلام خدمت شما!
مثل اینکه شما اصلا ادب و نزاکت رو کاملا از یاد بردین!
این لود بالانسر فقط برای میکس کردن دوتا خط نیست که سرعت بالای 2.5 بده!
این لودبالانسر به رنج ای پی هایی دسترسی داره که شما تو خواب هم نمیتونی تصورشو کنی اقای محترم!
از 5 پورت لودبالانسر دوتا به های وب اختصاص داده شد دوتا به شاتل و یه دونه به اسیاتک!
وقتی شما از IT دانشی ندارین چرا اظهار نظر می کنید اخه!؟ هی من چیزی به شما نمیگم شما باز شروع میکنی به اراجیف بافتن!
شما فرق پورت tcp udp رو بگو
در خصوص رنج ای پی هم بفرما تا ما روشن بشیم چرا چهارتا رنج ای پی رو هر مشترکی باید باشه!؟
این مشکل سرعت اکثر دوستان به خاطر پورت اتصال و مسیردهی و 100 البته تجهیزات مخابراتی هستش و ربطی به همه نداره!
تست سرعت هارو نگاه کن: با پورت UDP و رنج...........

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با کدوم سرویس دهنده ای تو اوج شلوغی حوالی ساعت 8 شب پک لاست میشه صفر درصد اون نه یه روز کلا 365 روز سال:

و با کدوم سرویس دهنده ای اونم با یه لاین اینترنت 8 مگ در حالت عادی با چرت ترین ------ میتونی ویدیوهای 4K استریم کنی؟!

تو کدوم سرویس دهنده ای چه سرور داخل چه سرور خارج می تونید بدون هیچ تنظیمات و اکانتی میانگین 10 گیگ دان کنی؟!

بابت حجم زیاد عکس ها پوزش میخوام!
فقط این نکته رو عرض کنم والسلام در بین تمامی PAP ها فقط به جد میتونم بگم تنها های وب ارزش داره!
ببینید سرعت نت با وجود بستگی زیاد به تجهیزات مخابراتی به تجهیزات ما هم بستگی داره!
مودم و روتر و کانفیگ و پورت و رنج دی ان اس و ...........
کاش به جای مسخره کردن راهکار میخواستین!!!!!!!
افسوس................
در پناه حق

اولا که شما لحن صحبت کردنتون اصلا مناسب نیست
من حرفم این بود که های وب نت بسیار ضعیفی از همه جهات داره که ارزش خرج کردن نداره ولی توهینی به خود شما نکردم گفتم به نظرم من این حرف شما که میگید خرج کنید برای نتی مثل های وب به درد نمیخوره نه اینکه بیام به شخصیت شما توهین کنم!
ثانیا همون روز هم همه کاربرا به شما گفتن که بحث هزینه مطرحه
با اون هزینه ای که شما میگید آپشن های بسیار مناسب تر از این کاری که شما گفتید هم وجود داره ولی باز هم میگم نظر شما برای خودتون محترمه منم نظرم اینه که های وب همه کاربراشو داره خسته میکنه همه هم که نمیتونن برن پول تجهیزات و ... بدن باید با همون تجهیزات معمولی به نت معقول که حداقل بتونه سایت ها رو درست بازکنه و مشکل قطعی نداشته باشه و ... داشته باشن حالا این حرف من توهینه؟!!! بقیه کاربرا خودشون قضاوت کنن من دارم بد میگم؟!!!
و السلام

broosli
30-06-2016, 12:07
دوستان اگر مشکلی در استریم ویدیوها و یا بازکردن صفحات دارن بی زحمت پ خ بدن در خدمتم!

در ضمن اگه شما راه حلی داری پس چرا خود های وب به مشتریاش توصیه نمیکنه برن اون کارو انجام بدن؟!!
همه مردم دارن مینالن از این وضعیت پشتیبانی هم همه اش داره مردمو دست به سر میکنه (میگه برید سیم کشی خونتون عوض کنید، مودمتون عوض کنید، مشکل از مرکز مخابراتی تونه و ...)
پس یعنی های وب با مشتریاش صادق نیست دیگه؟!!

frozan2014
30-06-2016, 12:08
پست های شما هنوز تو صفحات 1300 1301 موجوده!
اپشن های دیگه؟! چه اپشنی!؟
خوب شما ماهی 50 تومن کناز بذار برای تجهیزات یه عمر استفاده شو بکن!
حالا شدین ادم خوبه!
اون نقل قول شما هم در صفحه 1325 کاملا نشون میده چه قصدی داشتین!
بحث کردن بیش از اندازه جایز نیست!

frozan2014
30-06-2016, 12:09
سلام خدمت شما!
مثل اینکه شما اصلا ادب و نزاکت رو کاملا از یاد بردین!
این لود بالانسر فقط برای میکس کردن دوتا خط نیست که سرعت بالای 2.5 بده!
این لودبالانسر به رنج ای پی هایی دسترسی داره که شما تو خواب هم نمیتونی تصورشو کنی اقای محترم!
از 5 پورت لودبالانسر دوتا به های وب اختصاص داده شد دوتا به شاتل و یه دونه به اسیاتک!
وقتی شما از IT دانشی ندارین چرا اظهار نظر می کنید اخه!؟ هی من چیزی به شما نمیگم شما باز شروع میکنی به اراجیف بافتن!
شما فرق پورت tcp udp رو بگو
در خصوص رنج ای پی هم بفرما تا ما روشن بشیم چرا چهارتا رنج ای پی رو هر مشترکی باید باشه!؟
این مشکل سرعت اکثر دوستان به خاطر پورت اتصال و مسیردهی و 100 البته تجهیزات مخابراتی هستش و ربطی به همه نداره!
تست سرعت هارو نگاه کن: با پورت UDP و رنج...........

با کدوم سرویس دهنده ای تو اوج شلوغی حوالی ساعت 8 شب پک لاست میشه صفر درصد اون نه یه روز کلا 365 روز سال:

و با کدوم سرویس دهنده ای اونم با یه لاین اینترنت 8 مگ در حالت عادی با چرت ترین ------ میتونی ویدیوهای 4K استریم کنی؟!

تو کدوم سرویس دهنده ای چه سرور داخل چه سرور خارج می تونید بدون هیچ تنظیمات و اکانتی میانگین 10 گیگ دان کنی؟!

اینم تست از وب سایت: whatbox.ca/speedtest

بابت حجم زیاد عکس ها پوزش میخوام!
فقط این نکته رو عرض کنم والسلام در بین تمامی PAP ها فقط به جد میتونم بگم تنها های وب ارزش داره!
ببینید سرعت نت با وجود بستگی زیاد به تجهیزات مخابراتی به تجهیزات ما هم بستگی داره!
مودم و روتر و کانفیگ و پورت و رنج دی ان اس و ...........
کاش به جای مسخره کردن راهکار میخواستین!!!!!!!
افسوس................
در پناه حق

MOHAMMAD2010
30-06-2016, 12:11
اگه dns رو دستی تنظیم کردی برو اتوماتیکش کن و دستور ipconfig /flushdns رو تو cmd بزن و بعدش یه بار مودم رو خاموش و روشن کن تا dns ات اتوماتیک بشه اینجوری شاید با تغییر ip مشکل بازنکردن zoomit حل بشه (البته تو حالت dns اتوماتیک هم باید چند بار خاموش و روشن کنی ولی اگه dns دستی باشه دیگه اصلا زومیت و ... بازنمیشن (من خودم دیشب تا امروز dns ام دستی تغییر دادم 10-15 بار هم مودم خاموش و روشن کردم دیگه اصلا سایت زومیت، ایران کیش و ... رو باز نمیکرد)

نه بازم زومیت باز نمیشه !

broosli
30-06-2016, 12:11
پست های شما هنوز تو صفحات 1300 1301 موجوده!
اپشن های دیگه؟! چه اپشنی!؟
خوب شما ماهی 50 تومن کناز بذار برای تجهیزات یه عمر استفاده شو بکن!
حالا شدین ادم خوبه!
اون نقل قول شما هم در صفحه 1325 کاملا نشون میده چه قصدی داشتین!
بحث کردن بیش از اندازه جایز نیست!
چه قصدی داشتم؟!!
همچین میگین انگار منم مثل شما دارم سنگ یه شرکت خاصو به سینه میزنم
من گفتم راههای دیگه ای هم هست
این شمایید که گیر دادید های وب و لاغیر
بعد هم میایید با رمز و راز صحبت میکنید
من دیگه حاضر به جر و بحث با شما نیستم
حوصله این مسخره بازیا رو هم ندارم

frozan2014
30-06-2016, 12:15
در ضمن اگه شما راه حلی داری پس چرا خود های وب به مشتریاش توصیه نمیکنه برن اون کارو انجام بدن؟!!
همه مردم دارن مینالن از این وضعیت پشتیبانی هم همه اش داره مردمو دست به سر میکنه (میگه برید سیم کشی خونتون عوض کنید، مودمتون عوض کنید، مشکل از مرکز مخابراتی تونه و ...)
پس یعنی های وب با مشتریاش صادق نیست دیگه؟!!

اولا من هیچ قصدی از این پست های خودم ندارم و لازم نیست بر این مهم پافشاری کنم دوست عزیز!
شما میخوای پشتیبانی بیاد براتون راهکار بده که دوتا دونه صفحه پرینت گرفتن دادن دستشون تا با اون پشتیبانی کنن اونوقت شما انتظار دارین اینا راهکار بدن به شما!؟
نتنها های وب بلکه تمامی PAP ها الان این مشکل رو دارن! هیچ کدوم تخصصی کار نمیکنن درصورتی که با همین اپ لینک ها میشه تمامی ای تی ایران رو دگرگون کرد و نیازی هم مراکز کپی دیتا برو اینترانت نیست! شما زیرساخت رو برو ببین چه خبره؟! بماند PAP ها..........................................
شما اگر تخصصی مقابلشون وایسین هیچ کار نمیتونند بکنن جز تن دادن به خواسته شما!
من نمیتونم قضاوت کنم های وب صادق هست با نیست اون به مشتریان بستگی داره!

- - - Updated - - -

جناب
MOHAMMAD2010 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پ خ بدین با هم حلش کنیم ارادت!

- - - Updated - - -

چه قصدی داشتم؟!!
همچین میگین انگار منم مثل شما دارم سنگ یه شرکت خاصو به سینه میزنم
من گفتم راههای دیگه ای هم هست
این شمایید که گیر دادید های وب و لاغیر
بعد هم میایید با رمز و راز صحبت میکنید
من دیگه حاضر به جر و بحث با شما نیستم
حوصله این مسخره بازیا رو هم ندارم
شما که باید بهتر از همه بدونید نمیشه راه کارهارو پابلیک کرد!

broosli
30-06-2016, 12:17
اولا من هیچ قصدی از این پست های خودم ندارم و لازم نیست بر این مهم پافشاری کنم دوست عزیز!
شما میخوای پشتیبانی بیاد براتون راهکار بده که دوتا دونه صفحه پرینت گرفتن دادن دستشون تا با اون پشتیبانی کنن اونوقت شما انتظار دارین اینا راهکار بدن به شما!؟
نتنها های وب بلکه تمامی PAP ها الان این مشکل رو دارن! هیچ کدوم تخصصی کار نمیکنن درصورتی که با همین اپ لینک ها میشه تمامی ای تی ایران رو دگرگون کرد و نیازی هم مراکز کپی دیتا برو اینترانت نیست! شما زیرساخت رو برو ببین چه خبره؟! بماند PAP ها..........................................
شما اگر تخصصی مقابلشون وایسین هیچ کار نمیتونند بکنن جز تن دادن به خواسته شما!
من نمیتونم قضاوت کنم های وب صادق هست با نیست اون به مشتریان بستگی داره!
QUOTE=frozan2014;8847145]
خب آفرین به این حرف شما
منم حرفم اینه که نه فقط تو های وب بلکه تو تمام شرکت های ایران بحث فنی مطرح نیست و پشتیبانی کشکه و شرکت ها فقط دنبال جذب و حفظ مشتری هستن
حالا شما چرا بدتون میاد من میگم های وب تجهیزاتش جالب نیست رو نمیدونم
من میگم خانه از پای بست ویران است....

frozan2014
30-06-2016, 12:21
دوست عزیز من کی طرفداری های وب رو کردم اخه؟! من میگم با تمامی تست هایی که روی PAP ها انجام دادم در خصوص پورت های مختلف فقط های وب الان سه ساله که نسبت به شرکت هایی که قبلا بودم خوب عمل کرده حتی شاتل که که از پیشگامان پهنا میگیره هم کم میاده منتها نیاز به یه سری هزینه ها هست!
100% کلا تو تمامی کشور ما هیچ کاری رو تخصصی پی نمیگیرن فقط سهل انکاری و. ....... که باعث دردسرهای زیادی میشه!
همین

k1ozil
30-06-2016, 12:29
اگه واقعا روش و راه حلی وجود داره از دوست عزیزمون Frozen درخواست دارم که با کابران با سابقه درمیون بزاره ( پابلیک هم نمیشه :n01:)
در ضمن چندتا نکته :
1. خرید لود بالانسر واقعا صرفه اقتصادی نداره
2.در مجموع های وب وضعش خرابه ( این به وضعت اکثر مشتریا بستگی داره و کافیه به اینستاگرم های وب مراجعه کنید / روش و راه حل دور زدن معیار خوبی برای سنجش یک isp نیست مخابرات کلی باگ داشت و من n گیگ حجم رایگان دانلود کردم با سرعت 500 کیلو و ماهی 7 تومن برای من عالی بود ولی بقیه ناراضی بودن پس لزوما رضایت بنده دلیلی بر خوب بودن isp نیست
3.دوستانه مشکل رو حل کنید :n06:

k1ozil
30-06-2016, 12:34
دوست عزیز من کی طرفداری های وب رو کردم اخه؟! من میگم با تمامی تست هایی که روی PAP ها انجام دادم در خصوص پورت های مختلف فقط های وب الان سه ساله که نسبت به شرکت هایی که قبلا بودم خوب عمل کرده حتی شاتل که که از پیشگامان پهنا میگیره هم کم میاده منتها نیاز به یه سری هزینه ها هست!
100% کلا تو تمامی کشور ما هیچ کاری رو تخصصی پی نمیگیرن فقط سهل انکاری و. ....... که باعث دردسرهای زیادی میشه!
همین

عزیز من خدمتتون پخ دادم اگه دوس داشتید با من درمیون بزارید در غیر اینصورت با دوست خوبمون Mohammad2010 در میون بزار ( برای تایید صحت حرفاتون )
موفق باشید

broosli
30-06-2016, 12:39
اگه واقعا روش و راه حلی وجود داره از دوست عزیزمون Frozen درخواست دارم که با کابران با سابقه درمیون بزاره ( پابلیک هم نمیشه :n01:)
در ضمن چندتا نکته :
1. خرید لود بالانسر واقعا صرفه اقتصادی نداره
2.در مجموع های وب وضعش خرابه ( این به وضعت اکثر مشتریا بستگی داره و کافیه به اینستاگرم های وب مراجعه کنید / روش و راه حل دور زدن معیار خوبی برای سنجش یک isp نیست مخابرات کلی باگ داشت و من n گیگ حجم رایگان دانلود کردم با سرعت 500 کیلو و ماهی 7 تومن برای من عالی بود ولی بقیه ناراضی بودن پس لزوما رضایت بنده دلیلی بر خوب بودن isp نیست
3.دوستانه مشکل رو حل کنید :n06:

حرفات رو به شدت تایید می کنم :n01:
کلا حرف و منظور من همین بود و قصد ناراحت کردن و توهین به کسی رو نداشتم :n16:

frozan2014
30-06-2016, 12:40
سلام خدمت شما دوست عزیز
لزوما مشکلی نبود و نخواهد بود! یکم جر و بحث که این همه خصومت نداره دوست عزیز
من فقط اینارو به عنوان راهنمایی عرض کردم دوست عزیز
درسته خرید لودبالانسر برای کوتاه مدت صرفه اقتصادی نداره ولی برای بلند مدت تمامی هزینه ها برمیگرده!
من هیچ وقت نگفتم های وب خوبه و الانم میگم! درسته نارضایتی های زیادی وجود داره و این بر هیچ کس پوشیده نیست تمامی PAP ها دارن!
این راهکار خدایی نکرده اصلا و ابدا دور زدن و استفاده حروم نیست(با وجود اینکه همین اقایون دارن بیت المال رو به تاراج میبرن) الان تو مخابرات و اسیاتک هم باگ هایی هست که مصرف کلا صرف در نظر گرفته میشه ولی اصلا ارزش نداره!
ببینید این راهکار رو میشه علنی کرد ولی اصلا لازم نیست!
ابتدا باید تمامی مولفه های شما بررسی بشه تا ببینیم امکانش هست برای شما یا نه!
مشکلی هم نبوده و نیست جناب broosli ادم خوبی هستن و ........
هیچ کدورتی هم نیست!

frozan2014
30-06-2016, 12:47
عزیز من خدمتتون پخ دادم اگه دوس داشتید با من درمیون بزارید در غیر اینصورت با دوست خوبمون Mohammad2010 در میون بزار ( برای تایید صحت حرفاتون )
موفق باشید
سلام خدمت شما دوست عزیز
پاسخ داده شده!

broosli
30-06-2016, 12:48
نه بازم زومیت باز نمیشه !

کلا یکی دو روز با همون dns اتوماتیک کار کن
تو این چند ماهی که از های وب نت گرفتم کلا حالت dns اتوماتیک بهتر از dns دستی بوده (dns دستی ممکنه بعضی مواقع ایجاد کندی و یا حتی بازنشدن بعضی از سایت ها کنه و خیلی هم تفاوتی از نظر پینگ و سرعت با اتوماتیک نداره)

MOHAMMAD2010
30-06-2016, 12:59
- - - Updated - - -

جناب
MOHAMMAD2010 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پ خ بدین با هم حلش کنیم ارادت!

- - - Updated - - -

شما که باید بهتر از همه بدونید نمیشه راه کارهارو پابلیک کرد!

موفق باشید

چرا الکی دارین قضیه رو پیچیده میکنین !؟
اگه راهی هست که مشکل باز نشدن بعضی سایت ها حل بشه همین جا بگین ، اگه نه هیچی نگین کلا !
والا من تا یه هفته پیش همه سایت ها رو راحت باز میکردم مشکلی هم نبود الان یه هفته گند زده !
اینم مطمئنم مشکلی از سمت من نیست چون همین الان هم با قیلتر شکن همه سایت ها راحت باز میشن !

کلا یکی دو روز با همون dns اتوماتیک کار کن
تو این چند ماهی که از های وب نت گرفتم کلا حالت dns اتوماتیک بهتر از dns دستی بوده (dns دستی ممکنه بعضی مواقع ایجاد کندی و یا حتی بازنشدن بعضی از سایت ها کنه و خیلی هم تفاوتی از نظر پینگ و سرعت با اتوماتیک نداره)

من همیشه رو اتومات هست

broosli
30-06-2016, 13:04
چرا الکی دارین قضیه رو پیچیده میکنین !؟
اگه راهی هست که مشکل باز نشدن بعضی سایت ها حل بشه همین جا بگین ، اگه نه هیچی نگین کلا !
والا من تا یه هفته پیش همه سایت ها رو راحت باز میکردم مشکلی هم نبود الان یه هفته گند زده !
اینم مطمئنم مشکلی از سمت من نیست چون همین الان هم با قیلتر شکن همه سایت ها راحت باز میشن !

دمت گرم منم همینو میگم همون طوری که چند صفحه قبل هم گفتم با قندشکن این مشکل حل میشه ولی راه حل معقولی نیست

broosli
30-06-2016, 13:43
ظاهرا مشکل کاهش شدید سرعت آپلود هم به مشکلات قبلی اضافه شده!

kraiof3
30-06-2016, 14:22
بلی سراسریه 100 کیلو بود شده 40 الی 50

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Aria.A97
30-06-2016, 17:08

بلی سراسریه 100 کیلو بود شده 40 الی 50

تایید میشه. تا ۲۰ هم پایین میاد.
-----------------------
بعد از مدت ها الان یه رام ۶۰۰ مگی گذاشتم واسه دانلود. (مصرف روزانه من زیاده ولی روزا فایل زیاد دانلود نمیکنم)
خیلی افتضاحه! سرعت دانلود از ۲۴۰ شروع میشه، ۴۵ ثانیه بعد میاد رو ۱۵۰، ۳۰ ثانیه با ۱۵۰ دانلود میکنه، ۲ ثانیه کلا 0 میشه. دوباره میره رو ۲۴۰.

آپدیت : پارت بعدی فایل رو گذاشتم دیگه کلا از ۱۵۰ بالاتر نمیره. داره با ۱۰۰ دانلود میکنه :|

ne555
01-07-2016, 11:49
پرده اول: (قبل از خرید سرویس)
یادمه روز اول که میخواستم سرویس بگیرم وسط مکالمه شارژم تموم شد خودشون زنگ زدن و عذر خواهی کردند.
خانومه میگفت ببخشید قطع شد! در حالی که شارژ من تموم شده بود! جالبه بدون اینکه مطمئن بشن میتونن به من سرویس بدن گفتن برو پرداخت اینرتنتی رو انجام بده! اگر نشد برمیگردونیم .

پرده دوم: (پشتیبانی)
الان هم که میخوام زنگ بزنم پشتیبانی میگه شما اولویت 9 از 10 هستید 15 دقیقه هم صبر کنم نوبتم نمیشه.
اگر هم تماس برقرار بشه زیر بار نمیرن که سرویس نوسان شدید داره.

جالبه به یکی از دوستان گفتند مودمتون رو عوض کنید!

h9025
01-07-2016, 12:03
دوستان منم ADSL 256K دارم. من از سرویسم راضیم و مشکلی باهاش ندارم! فقط می خواستم بپرسم هزینه آپلود رو چطوری محاسبه می کنن؟

مرسی

k1ozil
01-07-2016, 12:07
دوستان منم ADSL 256K دارم. من از سرویسم راضیم و مشکلی باهاش ندارم! فقط می خواستم بپرسم هزینه آپلود رو چطوری محاسبه می کنن؟

مرسی

اشتباه نکنم
اپلود رایگانه

Reza_brj
01-07-2016, 13:27
من امروز زنگ زدم اپلودم رو روی 1 مگ بستن خیلی هم خوب جواب میده سرعت ارسال فایل تو تلگرام مثه جت شده :n05::n20:

broosli
01-07-2016, 14:03
من امروز زنگ زدم اپلودم رو روی 1 مگ بستن خیلی هم خوب جواب میده سرعت ارسال فایل تو تلگرام مثه جت شده :n05::n20:

جدیداً تو های وب سرعت آپلود به غیر از اینکه ریت خطت رو چه مقداری ببندن به گیت وی اتصال هم ربط داره (گیت وی های 46.224.0.5 و 46.224.0.7 سرعت آپلودشون افتضاح افتضاحه (در حد 10 کیلوبایت یا شایدم کمتر!!) شده ولی تو گیت وی 46.224.0.13 به همون مقداری که ریت خطه (مثلا 1 مگ آپلود) تقریبا سرعت آپلود همون مقداره (حدودا 100 کیلوبایت) که از سرعت دانلود تک کانکشن هم بیشتره!! به خاطر همین خیلی سریع به نظر میاد)

MOHAMMAD2010
01-07-2016, 14:09

بین 512 و 1 هم میبندن ؟ من خطم فکر کنم 1 رو نمیکشه ولی تو اسیا تک بودم بهشون گفته بودم برام رو 768 بسته بودن

broosli
01-07-2016, 14:09
البته همون گیت وی 13 هم سرعت اپلودش نسبت به قبل کم شده و الان حدودا 50-60 کیلوبایته

Reza_brj
01-07-2016, 14:11
بین 512 و 1 هم میبندن ؟ من خطم فکر کنم 1 رو نمیکشه ولی تو اسیا تک بودم بهشون گفته بودم برام رو 768 بسته بودن

واسه من 512 بود زنگ زدم گفتم خطم میکشه بزارید رو 1 مگ تست کردن خوب جواب داد

Reza_brj
01-07-2016, 14:16
البته همون گیت وی 13 هم سرعت اپلودش نسبت به قبل کم شده و الان حدودا 50-60 کیلوبایته

واسه من 0.13 هست خیلی عالیه سرعت اپلود بین 100 تا 130 هست

broosli
01-07-2016, 14:21
واسه من 0.13 هست خیلی عالیه سرعت اپلود بین 100 تا 130 هست

سرعت آپلود رو از کجا اندازه گیری کردید؟
من از سایت speedtest
سرور داخلی: 0.8 مگابیت
سرور خارجی: 0.55 مگابیت

Reza_brj
01-07-2016, 14:30
سرعت آپلود رو از کجا اندازه گیری کردید؟
من از سایت speedtest
سرور داخلی: 0.8 مگابیت
سرور خارجی: 0.55 مگابیت

اسپید تست ک مصقرس هر بار ی چیزی نشون میده
فایل میزارم واسه اپلود سرعت خوبی دارن

broosli
01-07-2016, 14:40
اسپید تست ک مصقرس هر بار ی چیزی نشون میده
فایل میزارم واسه اپلود سرعت خوبی دارن

خب حرف شما درسته speedtest سرورهای مختلفش کلی باهم فرق داره و خیلی نمیشه به نتایجش اعتماد کرد (مخصوصا در رابطه با سرعت دانلود)
ولی من با فایل هم که تست کردم تو ایمیل یاهو یه فایل 1 مگی حدود 20-30 ثانیه طول کشید که آپلود بشه
چون قبلا هم آپلودم همین بود کاملا مشخصه سرعت اپلود حدودا نصف شده
(با گیت وی 0.7 و 0.5 که دیروز اصلا نمیشد آپلود کرد (تو speedtest هم میزد سرعت آپلود 0.02 مگابیت!!!))

k1ozil
01-07-2016, 14:49
سرویس 256 , اپلود رو میارن روی 1 مگ ؟!

Reza_brj
01-07-2016, 14:56
سرویس 256 , اپلود رو میارن روی 1 مگ ؟!

خطت میکشه؟

k1ozil
01-07-2016, 15:12
خطت میکشه؟

فک کنم بکشه
مکس ریت اپلود رو زده 1256
بنظرت میکشه ؟!

Reza_brj
01-07-2016, 15:23
فک کنم بکشه
بنظرت میکشه ؟!
زنگ بزن عین من بگو تو تلگرام مشکل دارم نمیتونم عکس بفرستم و اینا تا ببندن وگرنه میگن تا 512 بیشتر اجازه ندارم وقتی بستن بگو الان عالی شده و بی نطیر و اینا :n02::n02:

MOHAMMAD2010
01-07-2016, 16:31
فک کنم بکشه
بنظرت میکشه ؟!

واسه من مکس ریت اپلود 1328 هست
اگه رو 1 بستن به منم بگو زنگ بزنم
-----------------------------------
این قسمت گفتگوی انلاین ربات تلگرامشون کسی نمیدونه چرا حذف شده ؟ قبلا گفتن در حال بروزرسانی هست !

k1ozil
01-07-2016, 16:40
واسه من مکس ریت اپلود 1328 هست
اگه رو 1 بستن به منم بگو زنگ بزنم
-----------------------------------
این قسمت گفتگوی انلاین ربات تلگرامشون کسی نمیدونه چرا حذف شده ؟ قبلا گفتن در حال بروزرسانی هست !

اره بست
کلا حذفش کردن خیلی خوب بود

MOHAMMAD2010
01-07-2016, 16:51
کسی سایت gsmarena براش اینجوری باز میشه !؟

broosli
01-07-2016, 16:55
اره بست
کلا حذفش کردن خیلی خوب بود

تست کن ببین سرعت آپلود سرور خارجیت چند کیلوبایته؟

Reza_brj
01-07-2016, 17:08

k1ozil
01-07-2016, 17:18
تست کن ببین سرعت آپلود سرور خارجیت چند کیلوبایته؟

70 80 کیلوبایت

broosli
01-07-2016, 17:20
70 80 کیلوبایت

مال منم همین حدوده (البته با گیت وی 0.13 وگرنه 0.5 و 0.7 که رسما نمیشه باهاشون آپلود کرد)

k1ozil
01-07-2016, 17:22
مال منم همین حدوده (البته بای گیت وی 0.13 وگرنه 0.5 و 0.7 که رسما نمیشه باهاشون آپلود کرد)

گیت وی منم 0.13 هست

مال من اوکیه
البته الجی رو ترجیح میدم :n06:

MOHAMMAD2010
01-07-2016, 17:38
ای بابا برا همه درسته که !
اینقدر مشکل ها مسخره هستن اصلا نمیشه به پشتیبانی توضیحشون داد !
توضیحم بدم نهایتش میگه مودم رو عوض کن :n02:
خدایی تا یه هفته پیش این مشکلای مسخره رو نداشتم
-----------------------------------------
با این dns مشکل gsmarena برطرف میشه ولی زومیت هنوز باز نمیشه
85.15.1.14
8.8.8.8

alireza20202003
01-07-2016, 18:30
مشکل gsmarena مربوط به خودشونه به گیرندتون دست نزنید. اینا هم بعضی سروراشون روی softlayer‌ هست و اگر از شانس شما لود اجزای استاتیک سایت از روی سرورهای سافت لیر انجام بشه آنگاه بدلیل مسدود بودن آی پی های ایران در سافت لیر پیج نصفه و نیمه براتون لود میشه و یا به هم ریخته میشه یا عکساش لود نمیشه.

broosli
01-07-2016, 18:39
ظاهرا مشکل پکت لاست تا حدودی برطرف شده

Soroush-S
02-07-2016, 15:14
چرا با 1565 نمیشه تماس گرفت؟ حجم من یهویی صفر شده ! انگار سیستم قاطی کرده

Sent From My XPERIA M4

masooumi
02-07-2016, 20:09
چرا با 1565 نمیشه تماس گرفت؟ حجم من یهویی صفر شده ! انگار سیستم قاطی کرده

Sent From My XPERIA M4

اگر 1565 مشکل دارد با 0212954 تماس بگیرید

Soroush-S
02-07-2016, 22:05
اگر 1565 مشکل دارد با 0212954 تماس بگیرید
با 02129400 تماس گرفتم و مشکل حل شد:n01:

qw1212
02-07-2016, 22:16
دوستان فایده نداره ظاهرا قصد ندارن مشکلات رو برطف کنن اعصابم داغون شد
شاتل این طرح 1 ساله ش 16 مگ 2-7 رایگان بد گزینه ای نیست
کسی نداره شاتل ببینیم تو ساعت رایگان وضعیتش چطوره ؟ محدودیت داره یانه
های وب یه خوبی داره تو روز هرچی سرعتم باشه تو ساعت رایگان 1 کیلوبایت کم نمیشه

Aria.A97
02-07-2016, 23:33
این باگ مزخرفشون رو نمیخوان درست کنن؟ هر بار فشفشه میخرم حجم اصلیم هم بعدش ۰ میشه باید زنگ بزنم پشتیبانی بعد ۳-۲ ساعت برمیگردونن. ۲ ماهه اینطوری شده

Aria.A97
02-07-2016, 23:36
دوستان فایده نداره ظاهرا قصد ندارن مشکلات رو برطف کنن اعصابم داغون شد
شاتل این طرح 1 ساله ش 16 مگ 2-7 رایگان بد گزینه ای نیست
کسی نداره شاتل ببینیم تو ساعت رایگان وضعیتش چطوره ؟ محدودیت داره یانه
های وب یه خوبی داره تو روز هرچی سرعتم باشه تو ساعت رایگان 1 کیلوبایت کم نمیشه
والا از من میشنوید اینترنت رو مفت هم بدن نباید ۱ ساله تمدید کرد. حالا فرقی نمیکنه شاتل باشه یا آسیاتک یا های وب. نهایت ۶ ماه

broosli
02-07-2016, 23:52
والا از من میشنوید اینترنت رو مفت هم بدن نباید ۱ ساله تمدید کرد. حالا فرقی نمیکنه شاتل باشه یا آسیاتک یا های وب. نهایت ۶ ماه

دقیقا آسیاتک الان همین طوری خیلیا رو بیچاره کرده
کافیه یه سر به تاپیک آسیاتک تو همین فروم بزنید معلوم میشه آسیاتک هم مثل های وب (شایدم بدتر از های وب) شده
از طرفی هم خیلی از کاربرای جدیدش جشنواره 1 ساله خریدن و آسیاتک هم موقع قرارداد ازشون تعهد گرفته که پورتشون رو تا پایان قرارداد تخلیه نمیکنه!!!
اصلا دلیلی که این جشنواره ها هم یک ساله هستن و با قیمت خیلی پایین ارائه میشن همینه

alijigari
03-07-2016, 09:55
این باگ مزخرفشون رو نمیخوان درست کنن؟ هر بار فشفشه میخرم حجم اصلیم هم بعدش ۰ میشه باید زنگ بزنم پشتیبانی بعد ۳-۲ ساعت برمیگردونن. ۲ ماهه اینطوری شده

درود
منم مشکل شما را دارم اما هر وقت زنگ زدم میگن حجم را مصرف کردی !
شما چه طوری بهشون میگین که قبول میکنن و حجم را بر میگردونن

masoudboy
03-07-2016, 11:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MOHAMMAD2010
03-07-2016, 11:41
دوستان زومیت برای من درست شد ! اونم خود به خود ! حتی مودم هم خاموش روشن نشده و ای پی تغییر نکرده ! دیشب باز نمیکرد الان راحت باز میکنه !
واقعا این های وب عجیب غریبه

qw1212
03-07-2016, 22:27

اینجا همه رو به غیر از شاتل خودم یا رفیقام امتحان کردیم . از های وب بدتر نباشن بهترم نیستن
نمیدونم باس چی کرد :|

amirpcp30
03-07-2016, 23:15
سلام دوستان
من چهارشنبه عصر تماس گرفتم که خط رو جمع کنند دیدم تا شنبه اتفاقی نیافتاد شنبه تماس گرفتم به نمایندگی گفت امروز نامه اش رو میفرسته پنج شنبه جمعه تعطیل بوده
فک میکردم دیگه امروز جمع کنند که بازم اتفاقی نیافتاد
حالا این مشکل از های وب هست یا از مخابرات که پیگیری کنم؟
با سپاس :n40:

broosli
04-07-2016, 00:40
سلام دوستان
من چهارشنبه عصر تماس گرفتم که خط رو جمع کنند دیدم تا شنبه اتفاقی نیافتاد شنبه تماس گرفتم به نمایندگی گفت امروز نامه اش رو میفرسته پنج شنبه جمعه تعطیل بوده
فک میکردم دیگه امروز جمع کنند که بازم اتفاقی نیافتاد
حالا این مشکل از های وب هست یا از مخابرات که پیگیری کنم؟

سلام
مشکل از های وبه که نامه نمیزنه
شما برید تو سامانه 195 شکایت بزنید که های وب تخلیه نمیکنه و 4-5 روزه معطلتون کرده
اینجوری دیگه های وب ظرف 72 ساعت مجبور به تخلیه میشه (با خود های وب هم تماس بگیرید و تهدیدشون کنید وگرنه حالاحالاها پورتتون رو تخلیه نمیکنن)

amirpcp30
04-07-2016, 10:19
سلام
مشکل از های وبه که نامه نمیزنه
شما برید تو سامانه 195 شکایت بزنید که های وب تخلیه نمیکنه و 4-5 روزه معطلتون کرده
اینجوری دیگه های وب ظرف 72 ساعت مجبور به تخلیه میشه (با خود های وب هم تماس بگیرید و تهدیدشون کنید وگرنه حالاحالاها پورتتون رو تخلیه نمیکنن)
سلام ممنون از راهنمایی شما
تماس گرفتم با نمایندگی که جواب ندادند متاسفانه سایت 195 هم باز نمیشه
:n40:

Aria.A97
04-07-2016, 10:35
درود
منم مشکل شما را دارم اما هر وقت زنگ زدم میگن حجم را مصرف کردی !
شما چه طوری بهشون میگین که قبول میکنن و حجم را بر میگردونن
گزارش مصرف بگیرید تو تایمی که فشفشه داشتین. قبل استفاده از فشفشه مثلا ۱۰ گیگ حجم داشتین. تو تایمی که فشفشه ۱۵ گیگ داشتین ۱۳ گیگ مصرف کردین. این یعنی بعد تموم شدن فشفشه هم باید ۱۰ گیگ اینترنت داشته باشین.

broosli
04-07-2016, 11:50
برای تماس تلفنی حتما لازم نیست به نمایندگی شهرتون زنگ بزنید میتونید با 1565 یا 02129400 که دفتر اصلی های وب (تهران) هست تماس بگیرید
برای ثبت شکایت تو سامانه 195 هم به این آدرس مراجه کنید:
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

k1ozil
04-07-2016, 12:47
اینجا همه رو به غیر از شاتل خودم یا رفیقام امتحان کردیم . از های وب بدتر نباشن بهترم نیستن
نمیدونم باس چی کرد :|

شاتل خوبه کیفیتش قابل قبوله حداقلش اینکه درصد کسایی که راضی هستند بالاس

- - - Updated - - -

تلفنی هم میتونید 195 شکابت کنید

Aria.A97
04-07-2016, 13:15
وضعیت امروز من خیلی خوبه.

broosli
04-07-2016, 13:16

میشه لطف کنید رنج آی پی، گیت وی و مسیر اتصال از کدوم کشور میگذره رو بگید؟ (dns دستی هم ست کردید یا نه؟)
ممنون

Aria.A97
04-07-2016, 13:49
میشه لطف کنید رنج آی پی، گیت وی و مسیر اتصال از کدوم کشور میگذره رو بگید؟ (dns دستی هم ست کردید یا نه؟)
ممنون
رنج آیپی 10.64
دی ان اس زیرساخت
گیت وی 0.10

k1ozil
04-07-2016, 15:46
دوستان شما سرویس تند باد رو تو لیست سرویس های قابل خریدتون دارید؟( صفحه اول )

MOHAMMAD2010
04-07-2016, 16:37

چه جوری تعداد پینگ رو تو cmd باید مشخص کرد ؟ که مثلا چه تعداد بگیره ؟
dns زیرساخت چندن ؟

IVAN
04-07-2016, 16:50
چه جوری تعداد پینگ رو تو cmd باید مشخص کرد ؟ که مثلا چه تعداد بگیره ؟
dns زیرساخت چندن ؟
تو لینوکس:
ping -c 10 4.2.2.2
ویندوز:
ping -n 10 4.2.2.2

دی ان اسها هم که 217.218.127.127 و x.x.155.155 هستن

Aria.A97
04-07-2016, 17:54
تو لینوکس:
ping -c 10 4.2.2.2
ویندوز:
ping -n 10 4.2.2.2

دی ان اسها هم که 217.218.127.127 و x.x.155.155 هستن
البته تو ویندوز Ping 8.8.8.8 -n 1000 هست.

4l1r3z4
04-07-2016, 18:20
البته تو ویندوز Ping 8.8.8.8 -n 1000 هست.

جفتش درسته و تفاوتی نداره !

Aria.A97
04-07-2016, 18:30
جفتش درسته و تفاوتی نداره !
نمیدونستم. چون خودم همیشه عدد رو بعد از آدرس میزنم

alireza20202003
04-07-2016, 20:38
خوب این چند روزی که از امروز تا شنبه ملت رفتن مسافرت و پهنای باند اندک های وب بین تعداد کمتری کاربر تقسیم میشه لذت ببرید که دوباره از شنبه اوضاع خرابه.

Aria.A97
04-07-2016, 23:22
خوب این چند روزی که از امروز تا شنبه ملت رفتن مسافرت و پهنای باند اندک های وب بین تعداد کمتری کاربر تقسیم میشه لذت ببرید که دوباره از شنبه اوضاع خرابه.
نکته ی زیبا و ظریفی بود.

k1ozil
05-07-2016, 00:24

4 شنبه تا شنبه میتونیم لذتش رو ببریم :n02:

MOHAMMAD2010
05-07-2016, 11:01

فعلا که برا من خراب تر شده !
همیشه سرعت شبانه سرویس 256 من رو 240 ثابت بود دیشب همش بین 90 تا 200 تغییر میکرد !

amirpcp30
05-07-2016, 11:04
شاتل خوبه کیفیتش قابل قبوله حداقلش اینکه درصد کسایی که راضی هستند بالاس

- - - Updated - - -

تلفنی هم میتونید 195 شکابت کنید

برای تماس تلفنی حتما لازم نیست به نمایندگی شهرتون زنگ بزنید میتونید با 1565 یا 02129400 که دفتر اصلی های وب (تهران) هست تماس بگیرید
برای ثبت شکایت تو سامانه 195 هم به این آدرس مراجه کنید:
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شلام
ممنون از هر دوی شما :n40:
با 195 دیروز تماس گرفتم گفت نگذاشت حرفم تموم بشه گفت برید تو سایت شکایت کنید گفتم سایتتون که خرابه مشخص نیست کی درست میشه گفت نمیدونم!! برید تو مخابرات درخواست جمع اوری بدید که رفتم گفت باید خود شرکت درخواست بده
به شماره 1565 تماس گرفتم گفتند ما باهاتن شنبه تماس گرفتیم جواب ندادید (2940000 ، که البته همیشه تماس میگیرن و فقط نظر خواهی میکنند که بنده جواب نداده بودم) ، خب نیم ساعتی بعد تماس گرفتند از همین شماره این دفعه رو جواب دادم برای سومین بار توضیح دادم که چرا میخوام برم شاتل و خدا رو شکر جمع کردند ، امروز تماس گرفتم شاتل برای اینکه خط رو وصل کنند به نظرتون امروز متصل میشه؟ چون نشه میره برای شنبه

k1ozil
05-07-2016, 12:11
شلام
ممنون از هر دوی شما :n40:
با 195 دیروز تماس گرفتم گفت نگذاشت حرفم تموم بشه گفت برید تو سایت شکایت کنید گفتم سایتتون که خرابه مشخص نیست کی درست میشه گفت نمیدونم!! برید تو مخابرات درخواست جمع اوری بدید که رفتم گفت باید خود شرکت درخواست بده
به شماره 1565 تماس گرفتم گفتند ما باهاتن شنبه تماس گرفتیم جواب ندادید (2940000 ، که البته همیشه تماس میگیرن و فقط نظر خواهی میکنند که بنده جواب نداده بودم) ، خب نیم ساعتی بعد تماس گرفتند از همین شماره این دفعه رو جواب دادم برای سومین بار توضیح دادم که چرا میخوام برم شاتل و خدا رو شکر جمع کردند ، امروز تماس گرفتم شاتل برای اینکه خط رو وصل کنند به نظرتون امروز متصل میشه؟ چون نشه میره برای شنبه

های وب قط شده ؟! چراغ dsl خاموش شد !؟

k1ozil
05-07-2016, 13:06
پشتیبانی های وب
من: ترنسلیت برام باز نمیشه
پشتیبانی : صبر چک کنم , مشکل از گوگله
- گوگل !؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
- بله
- شوخی میکنی یا جدی میگی؟ شمارتون و فامیلتون رو در شکایت 195 ذکر میکنم , مشکل از گوگله هنوز ؟!
- ن جناب الان چک میکنم مشکل از مرکز مخابراتیه تمام سرویس دهنده ها مشکل دارن فک کنم
- چجوریه ک شاتل مشکل نداره ؟! عزیز حقیقتش رو بگو من خیلی راحت برم پی کارم اینقدر هم زنگ نزنم
- مشکل از های وبه
-حله تشکر
:n08::n08::n08:
دنش سرویس مشکل از گوگله!!!!!!! :n08:
مردمو چی فرض میکنن بقران :n04:

MOHAMMAD2010
05-07-2016, 14:13
پشتیبانی های وب
- گوگل !؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
- بله
- شوخی میکنی یا جدی میگی؟ شمارتون و فامیلتون رو در شکایت 195 ذکر میکنم , مشکل از گوگله هنوز ؟!
- ن جناب الان چک میکنم مشکل از مرکز مخابراتیه تمام سرویس دهنده ها مشکل دارن فک کنم
- چجوریه ک شاتل مشکل نداره ؟! عزیز حقیقتش رو بگو من خیلی راحت برم پی کارم اینقدر هم زنگ نزنم
- مشکل از های وبه
-حله تشکر

برا من راحت باز میشه - یعنی از سایت های داخلی سریع تر !

broosli
05-07-2016, 15:35
امروز سرعت (به خصوص سرور خارجی) خیلی کم شده
ظاهرا های وب تو تعطیلات وضعش خراب تر از قبل میشه (عید هم فاجعه بود)

Reza_brj
05-07-2016, 16:07
سرویس 1 مگ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirpcp30
05-07-2016, 17:33
های وب قط شده ؟! چراغ dsl خاموش شد !؟
سلام
اره خداروشکر دیروز خاموش شد
امروز خط مثل اینکه وصل شده و چراغش روشنه اما چراغ نت خاموشه تماس گرفتم گفت هنوز متصل نشده و متاسفانه رفت برای بعد از تعطیلات
با سپاس از شما

k1ozil
05-07-2016, 17:57
سلام
اره خداروشکر دیروز خاموش شد
امروز خط مثل اینکه وصل شده و چراغش روشنه اما چراغ نت خاموشه تماس گرفتم گفت هنوز متصل نشده و متاسفانه رفت برای بعد از تعطیلات
با سپاس از شما

عزیز شما اگه dsl دیروز خاموش شده و امروز روشن پس خطتون رانژه شده مودم رو باید با اطلاعات شاتل کانفیگ کنید

ne555
05-07-2016, 21:03
به نظر میرسه طبق ایمیلی که به کاربران فرستاده شده امشب های وب به مناسبت عید فطر فشفشه هدیه میده.

amirbrad
05-07-2016, 22:58
پشتیبانی های وب
- گوگل !؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
- بله
- مشکل از های وبه
-حله تشکر

منم با سرویس های گوگل مشکل دارم امروز گوگل پلی باز نمیشد با قند شکن رفتم با سرعت لاک پشتی

امروز سرعت (به خصوص سرور خارجی) خیلی کم شده
ظاهرا های وب تو تعطیلات وضعش خراب تر از قبل میشه (عید هم فاجعه بود)

تایید میشه عید همه مسافرت نرفتن یه سری از عصر زدن تو کار فشفشه و تا اخرین لحظه روز جمعه کل پهنای باند میترکه برامون.

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

MOHAMMAD2010
06-07-2016, 11:12
آقا این فشفشه 1 گیگ 1 روزه که برا عید دادن رو تا کی میتونیم بخریم ؟ فقط امروزه یا نه ؟

k1ozil
06-07-2016, 13:27
آقا این فشفشه 1 گیگ 1 روزه که برا عید دادن رو تا کی میتونیم بخریم ؟ فقط امروزه یا نه ؟

الان بخر ( فکر کنم تا جمعه وقت داره )
میره سر برگ بانک مجازی
هر وقت دلت خواست میتونی استفاده کنی

amirpcp30
06-07-2016, 18:19
عزیز شما اگه dsl دیروز خاموش شده و امروز روشن پس خطتون رانژه شده مودم رو باید با اطلاعات شاتل کانفیگ کنید
سلام
متاسفانه کانفیگ کردم نشدم ، یوزر و پسورد رو داخل مای شاتل هم میزنم میگه اشتباهه با خودشون که تماس گرفتم گفتند شنبه یکشنبه ، به شاتل لند نیاز داشتم که متاسفانه قبل از تعطیلات متصل نشد
از شما هم ممنون

MOHAMMAD2010
07-07-2016, 11:33
دوستان یه چیز عجیب
از چند روز پیش که من همه سایت ها رو میتونم باز کنم و سرعتم هم بهتر شده ( سرعت لود اینستاگرام هم عالی شده )
وقتی تو سایت های ip مثل whatismyipaddress چک میکنم isp رو بعضیاشون زدن Rayaneh Danesh Golestan Complex P.J.S. Co
البته تو speedtest زده HIWEB
فکر کنم وقتی اینجوری باشه بهتره ، چون در مواقع عادی speedtest میزد داده گستر ...
البته رنج ایپی همون 46.225 هست ولی با قبل خیلی فرق میکنه

Kasra 91
07-07-2016, 11:55
چجوری میتونم بفهمم قدرت خطم چقده ؟ های وب تو رشت چطوره ؟ اوضای خط خیلی خرابه میخوام بدونم فرقی داره که شرکت رو عوض کنم های وب بگیرم؟

محمد7966
07-07-2016, 12:00
چجوری میتونم بفهمم قدرت خطم چقده ؟ های وب تو رشت چطوره ؟ اوضای خط خیلی خرابه میخوام بدونم فرقی داره که شرکت رو عوض کنم های وب بگیرم؟

تو استاتوس مودم یا جای دیگه ای بگردید دنبال snr down و attenuation

تا مشخص بشه خطتون تا چقدر کشش داره

alireza20202003
07-07-2016, 14:36
دوستان یه چیز عجیب
از چند روز پیش که من همه سایت ها رو میتونم باز کنم و سرعتم هم بهتر شده ( سرعت لود اینستاگرام هم عالی شده )
وقتی تو سایت های ip مثل whatismyipaddress چک میکنم isp رو بعضیاشون زدن Rayaneh Danesh Golestan Complex P.J.S. Co
البته تو speedtest زده HIWEB
فکر کنم وقتی اینجوری باشه بهتره ، چون در مواقع عادی speedtest میزد داده گستر ...
البته رنج ایپی همون 46.225 هست ولی با قبل خیلی فرق میکنه

شما رو ارجاع میدم به این پست :‌ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا یکشنبه صبر کن اگه همچنان خوب بود اون موقع میشه نتیجه گیری کرد اما الان خیلی زوده هنوز ملت تو مسافرتن یا تو راه مسافرتن ! مثل عکس زیر :

من آخرشم نفهمیدم چرا رگولاتوری تعداد مشترکین و میزان پهنای باند خریداری شده هر شرکت رو، رو سایتش نمیذاره !

MOHAMMAD2010
07-07-2016, 14:54
شما رو ارجاع میدم به این پست :‌ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا یکشنبه صبر کن اگه همچنان خوب بود اون موقع میشه نتیجه گیری کرد اما الان خیلی زوده هنوز ملت تو مسافرتن یا تو راه مسافرتن ! مثل عکس زیر :

اخه از 4 روز پیش تقریبا خوب شده ، اون موقع هنوز مسافرت نرفته بودن
حالا بازم تا یکشنبه صبر میکنم

Kasra 91
07-07-2016, 16:37
تو استاتوس مودم یا جای دیگه ای بگردید دنبال snr down و attenuation

تا مشخص بشه خطتون تا چقدر کشش داره

وضیعتش چطوره ؟

محمد7966
07-07-2016, 16:43
وضیعتش چطوره ؟

خیلی جالب نیست

از مرکز مخابراتی دورید

نهایت بخاد بکشه 3 مگ البته اگر نویزو برطرف کنید

الان که روی 945 کیلو بایت بسته شده،

اگر نویز رو برطرف کنید شاید تا 2 مگ یا 3 مگ هم بکشه

بهترین راه که بفهمید سیم کشی خونه مشکل داره یا نه،اینه که مودم رو سر خط تست کنید،اگر هم حال و حوصله شو ندارید با همین سر کنید

این سایت بهتون میگه خط تا چقدر کشش میتونه داشته باشه

MOHAMMAD2010
08-07-2016, 11:48
سلام سایت asriran.com براتون باز میشه ؟ برا من از دیشب باز نمیشه

k1ozil
08-07-2016, 12:24

مشکلی نداره
رنج ای پی 46.224
گیت وی 0.13

MOHAMMAD2010
08-07-2016, 12:30
مشکلی نداره
رنج ای پی 46.224
گیت وی 0.13

دوباره برا من قاطی کرده از دیشب چند تا سایت باز نمیشن ! ولی با قیلتر شکن باز میشن !

viking_vp3
08-07-2016, 13:50
های وب چه سیستم مسخره ای داره
یکی اینکه تمدید میکنی به طول قبلی اضافه نمیشه تا بتونی فشفشه طولانی بزنی فقط باید واس تا قبلی دوره تموم شه و دوره جدید شروع و نیترو بخری بعد فشفشه طولانی :| بلدن کجا پاچه کنند
از اون مسخره تر این ماه فرصت نشد هدیه دو ستاره یعنی
فشفشه ۱۵ گیگابایت ۹ روزه رو فعال کنم شدم سه ستاره اون هدیه قبلی پرید :|

amir_t6262
08-07-2016, 14:13

برای من هم در تهران باز نمیشود.

Aria.A97
08-07-2016, 14:18

دوباره برا من قاطی کرده از دیشب چند تا سایت باز نمیشن ! ولی با قیلتر شکن باز میشن !
منم از دیشب نمیتونم انجمن XDA باز کنم. ولی با قند شکن راحت بالا میاد :|

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

alireza20202003
08-07-2016, 15:25
با گیت وی 12 هم مشکلی نیست هم xda هم asriran باز میشن. تماس گرفتید تا حالا برای این مشکل ؟

MOHAMMAD2010
08-07-2016, 17:17
با گیت وی 12 هم مشکلی نیست هم xda هم asriran باز میشن. تماس گرفتید تا حالا برای این مشکل ؟

نه تماس نگرفتم ولی میدونم تماس هم بگیرم فایده نداره !
سر جریان زومیت هر چی بهشون گفتیم حرف خودشون رو زدن ! اخرش گفتن عیب از مودم هست !
ولی یه شبه درسته شد !
همه چی به ip هاشون ربط داره ولی زیربار نمیرن !

ja137
08-07-2016, 17:46
منم از دیشب نمیتونم انجمن XDA باز کنم. ولی با قند شکن راحت بالا میاد :|

Sent from my SM-G935F using Tapatalkبله عصرايران و اكسپريان و انجمن xda باز نميشه.

Aria.A97
08-07-2016, 18:28
بله عصرايران و اكسپريان و انجمن xda باز نميشه.
گند زدن با این اینترنتشون. فعلا که تو بانک مجازی اندازه ۶۰-۵۰ تومن فشفشه دارم صرف نمیکنه جمع کنم.

تک کانکشن های وب گل بود به سبزه هم آراسته شده. قبلا با ۳۰-۲۵ دانلود میکرد. الان انگار هر ثانیه 0.1-0.3 ثانیه دانلود متوقف میشه. تا ۱۰ هم پایین میاد. مجبور شدم بسته ایرانسل بگیرم ۲ گیگ ۲ ساعته. از همون سرور فیکس ۴۰۰ دانلود میکرد!

amir_t6262
08-07-2016, 18:35
بله عصرايران و اكسپريان و انجمن xda باز نميشه.
xda هم برای من باز نمیشه. عصرایران هم که باز نمیشد.
ولی با اینترنت آسیاتک امتحان کردم، هر دو باز شدند.

ja137
08-07-2016, 20:02
xda هم برای من باز نمیشه. عصرایران هم که باز نمیشد.
ولی با اینترنت آسیاتک امتحان کردم، هر دو باز شدند.
شكايت كردم به ١٩٥ ببينم فردا چه جوابي ميدن.شما هم شكايت كنيد

ja137
09-07-2016, 09:04
دوستان مشکل با شکایت حل شد واسه من.
یه تست کنید شاید کل شبکه رو درست کردن

amir_t6262
09-07-2016, 09:09
Xda و asriran از صبح برای من باز میشوند.

ja137
09-07-2016, 10:48
بله بنده خودمو جر دادم که تونستم بهشون بفمونم و درستش کنن

MOHAMMAD2010
09-07-2016, 11:06

برای من که هیچ کدوم باز نمیشن هنوز ! مودم رو خاموش روشن کردین ؟

ja137
09-07-2016, 11:11
برای من که هیچ کدوم باز نمیشن هنوز ! مودم رو خاموش روشن کردین ؟
نه
ولی شما یه بار امتحان کن نشد تماس بگیر

MOHAMMAD2010
09-07-2016, 11:26
نه

با دو بار خاموش روشن مودم درست شد

k1ozil
09-07-2016, 11:29
نه

بعد از شکایت کیفیت نتتون هم تغییری کرد؟

ja137
09-07-2016, 11:32
کیفیتش خوب بودش. و فرقی هم نکرد.
مسیر هم از المان افتاد ترکیه
پینگ 8.8.8.8 از 140 شده 119
اینم از ای پی 46.224.117
Rayaneh Danesh Golestan Complex P.J.S. Co

MOHAMMAD2010
09-07-2016, 11:55

راستی از وقتی اپلودت رو روی 1 مگ بستن تفاوت خاصی تو سرعت حس میکنی ؟ مثلا وب گردی ؟ ارزش داره بگم رو 1 بزارن ؟

اینم از ای پی 46.224.117

عجب پینگ خوبی ! برای من که 8.8.8.8 روی 200 هست

ja137
09-07-2016, 12:05
راستی از وقتی اپلودت رو روی 1 مگ بستن تفاوت خاصی تو سرعت حس میکنی ؟ مثلا وب گردی ؟ ارزش داره بگم رو 1 بزارن ؟

اره پینگ بهتر شده
با خود سایت گوگل 103 هست و با yahoo.com حدودا 198 هست

k1ozil
09-07-2016, 12:16

ارسال فایل تو تله و واتس :n12: خوب شده
اگه نویز نمی نداره اره زنگ بزن
بگو میخوام یه فایل سنگین اپلود کنم سرعت رو نمیشه زیاد کنین!
وبگردی مثل قبله هیچ تغییری نکرده
====
نظرت چیه شکایت کنیم؟ شاید کیفیتش بهتر شد :-|

amir_t6262
09-07-2016, 12:19
اره پینگ بهتر شده
با خود سایت گوگل 103 هست و با yahoo.com حدودا 198 هست

این برای من.
البته من خیلی هم مشکل DNS دارم.
حتی وسط کار میبینی اینترنت قطع میشه و بعد باید دو سه بار مودم را روشن و خاموش کنی تا مشکل حل شود.

البته مودمم از این هواوی هاست که خود های وب داده. فکر کنم باید مودم را هم عوض کنم.

MOHAMMAD2010
09-07-2016, 12:21
ارسال فایل تو تله و واتس :n12: خوب شده
اگه نویز نمی نداره اره زنگ بزن
بگو میخوام یه فایل سنگین اپلود کنم سرعت رو نمیشه زیاد کنین!
وبگردی مثل قبله هیچ تغییری نکرده
====
نظرت چیه شکایت کنیم؟ شاید کیفیتش بهتر شد :-|

اهان خب پس بیخیال چون خیلی اپلودی ندارم
---------------------------
والا به نظرم این شکایت خیلی فایده ای برای سرعت نداره
این دوستمون هم شاید پینگش از قبل خوب بوده و حتی شاید دوباره خراب بشه !
شرکتی که با یه خاموش روشن مودمش همه چی تغییر میکنه خیلی نمیشه با اطمینان دربارش حرف زد

MOHAMMAD2010
09-07-2016, 12:29
اینم از ای پی 46.224.117

این مسیر رو با همون tracert 8.8.8.8 مشخص میکنین ؟
من که میگیرم تا عدد 7 ایرانه عدد 8 رو کلا timed out میزنه عدد 9 ایتالیا میشه ! یعنی مسیرم ایتالیا هست !؟

ja137
09-07-2016, 12:38
این مسیر رو با همون tracert 8.8.8.8 مشخص میکنین ؟
من که میگیرم تا عدد 7 ایرانه عدد 8 رو کلا timed out میزنه عدد 9 ایتالیا میشه ! یعنی مسیرم ایتالیا هست !؟
اره دیگه
واس منم 8 تایم اوته
9 رو میزنه استانبول sebone

ArashMiniStar
09-07-2016, 17:46
دوستان برای شبانه سرویس 1 مگ بگیرم یا 512؟ شبی چقد میشه دانلود کرد؟
مرسی

Kasra 91
09-07-2016, 20:35
های وب دانلود شبانه داره ؟ امروز به امید این طرح های حجمی که به نظرم خوبه از های وب گرفتم امیدوارم مثل اندیشه سرعت لود کردن عکس و فیلماش داغون نباشه
البته خط خودمون هم داغونه

alireza20202003
09-07-2016, 22:04
خوب اولین شب بازگشت مسافرین سرعتتون چطوره ؟

k1ozil
09-07-2016, 22:08
مرسی

بهترین سرویس برای شبانه همون 1 مگه - شبی نردیک 3 گیگ در بهترین حالت دانلود میکنه

k1ozil
09-07-2016, 22:10
های وب دانلود شبانه داره ؟ امروز به امید این طرح های حجمی که به نظرم خوبه از های وب گرفتم امیدوارم مثل اندیشه سرعت لود کردن عکس و فیلماش داغون نباشه

سرویس های 128 تا 1 مگ بعضیهاشون شبانه دارند
داغونه
اینستا خوب بود که فعلا نصف عکس ها اصلا لود نمیشن

MOHAMMAD2010
10-07-2016, 11:23
خوب اولین شب بازگشت مسافرین سرعتتون چطوره ؟

دیشب حدود ساعت 11 شب که پای نت بود سرعت خیلی داغون بود !

viking_vp3
10-07-2016, 12:27
مرسی
1مگ در حالت بدون مشکل 230 اینا سرعت میده میشه شبی 2.5 گیگ دانلود کرد. از 512 خبر ندارم

بلی سرویس های زیر 2 مگ 3 ساعت شبانه رایگان دارند
های وب کامللا معمولیه و تنها نکته ش فعلا فشفشه و قیمت حجم ارزونش هست برای کسایی که مصرف روزانه بالایی دارند
کیفیت بالا میخواید ب

ne555
10-07-2016, 13:47
سرویس های وب من در دو سه روز اخیر کیفیت قابل قبولیداشته.
همه سایتها بی مشکل باز میشن.
عصر ایران هم باز میشه.

ping گوگل 140 هست بطور متوسط ،

Aria.A97
10-07-2016, 21:49
امروز اینترنت من خدایی عالی بود

amirbrad
11-07-2016, 23:42
ابن موقع ها واقعا تک کانکشن فاجعست یه رب طول کشید یه فایل صد مگی اپدیت کنه ، معلومه بدون برنامه فقط دارن کاربر میگیرن بدون افزایش باند با توجه به اینکه فشفشه بازی هم دوست دارن

imnot12
12-07-2016, 12:37
یه 2ساعتی اینترنت قطع بود و همین الان وصل شد واسه شمام قطع بود؟

imnot12
12-07-2016, 12:57

MOHAMMAD2010
12-07-2016, 12:58

نه وصل بود

amirbrad
12-07-2016, 20:47
یکی دو ساعته خیلی داغون شده با چیز شکن و خاموش روشن کردن مودم هم جواب نمیده معلوم نیست چه غلطی دارن میکنن

Aria.A97
12-07-2016, 23:12
وضعیت دانلود از سرورای خارج از کشور شما هم اسفناکه؟ :|
از ۵۰ بالاتر نمیره کلا!

MOHAMMAD2010
13-07-2016, 11:42
زومیت دوباره برای من از کار افتاده !

mf.designing
13-07-2016, 12:22
زومیت دوباره برای من از کار افتاده !

دقیقا منم همچین مشکلی دارم ! هر از گاهی پیش میاد

ehsan_iace
13-07-2016, 19:40
پنل باز نمیشه پیغام میده : به دلیل تغییرات در اکانتینگ ، هم اکنون قادر به اعمال تغییرات جدید نمی باشیم

MOHAMMAD2010
17-07-2016, 19:52
چقدر این تاپیک خلوت شده
وقتایی که همه چی عالی هست معمولا اینجوری میشه :n02:

kraiof3
17-07-2016, 20:06
چقدر این تاپیک خلوت شده
وقتایی که همه چی عالی هست معمولا اینجوری میشه :n02:
برای شما هم همه چی عالیه?

amir000098
17-07-2016, 20:39
دوستان های وب تهران چطوری هست؟ من مخابرات محلاتی (مینی سیتی) هستم . کسی اینجا های وب داره؟ چطوریه؟

MOHAMMAD2010
17-07-2016, 20:57
برای شما هم همه چی عالیه?

والا سرعت که مثل گذشته هست ( دیگه عادت کردیم نا عالیه نه داغونه )
ولی دیروز قطعی داشتم چند دقیقه

britain
18-07-2016, 08:07
اگه های وب اینه .... پس برای چی 4g میده ..... خسته نباشه ! :n35:

broosli
20-07-2016, 17:34
از دو سه روزه پیش که 2-3 ساعت قطع شده بود خیلی افتضاح شده
همش قطع و وصل میشه
سرعت تک کانکشن از ظهر تا نصفه شب 20-30 کیلوبایته
الانم که پینگ داخلی 170 :n08:و پینگ 8.8.8.8، 280 شده !!!!
تا میاییم به های وب امیدوار بشیم گند میزنه :n24:

Soroush-S
21-07-2016, 14:40
قیمتهای جدید اینترنت های وب از کی اعلام میشه ؟

kraiof3
21-07-2016, 14:48
قیمتهای جدید اینترنت های وب از کی اعلام میشه ؟
فردا

niloo0oo
22-07-2016, 12:35
سلام دوستان.میگم این بسته های نیترو رو بخوایم فعال کنیم ربطی به نوع سرویسمونم داره؟؟مثلا اگه 128 باشه نمیشه نیترو رو فعال کرد؟یا به خط فقط ربط داره؟هرکی میدونه یه کم در مورد این نوع خطو اینا واسه من توضیح بده ممنون میشم:n16:

k1ozil
22-07-2016, 12:57
سلام دوستان.میگم این بسته های نیترو رو بخوایم فعال کنیم ربطی به نوع سرویسمونم داره؟؟مثلا اگه 128 باشه نمیشه نیترو رو فعال کرد؟یا به خط فقط ربط داره؟هرکی میدونه یه کم در مورد این نوع خطو اینا واسه من توضیح بده ممنون میشم:n16:

سلام عزیز
کیفیت خط و پهنای باند مرکز مخابراتی
وضعیت خط رو می تونید از تنظیمات مودم چک کنید
اگه پهنای باند مرکز مشکل داشته باشه نیتروهای 12 مگ فعال نیستند
*سرویس هم فرقی نمیکنه با هر سرویسی میتونید از نیترو استفاده کنید

حیزون
22-07-2016, 12:58
نیترو حتما همون فشفشه ی جدیده ؟

niloo0oo
22-07-2016, 13:15
سلام عزیز
کیفیت خط و پهنای باند مرکز مخابراتی
وضعیت خط رو می تونید از تنظیمات مودم چک کنید
اگه پهنای باند مرکز مشکل داشته باشه نیتروهای 12 مگ فعال نیستند
*سرویس هم فرقی نمیکنه با هر سرویسی میتونید از نیترو استفاده کنید

عه اینجوریه؟آخه من صبح زنگ زدم پشتیبانی خانومه میگه فکر نکنم با این سرویس شما بشه آخه سرویستون 128 بوده منم کلی تعجب کردم...بهم گفت هروقت سرویستو تغییر دادی زنگ بزن بررسی میکنیم:n38:
آخه من کارم با همین 128 راه میفته سرعت دانلودمم خیلی خوبه فقط دوست داشتم وقتایی که فشفشه میگیرم یه نیترو هم بگیرم که سرعتم بالاتر بره

k1ozil
22-07-2016, 15:45
عه اینجوریه؟آخه من صبح زنگ زدم پشتیبانی خانومه میگه فکر نکنم با این سرویس شما بشه آخه سرویستون 128 بوده منم کلی تعجب کردم...بهم گفت هروقت سرویستو تغییر دادی زنگ بزن بررسی میکنیم:n38:
آخه من کارم با همین 128 راه میفته سرعت دانلودمم خیلی خوبه فقط دوست داشتم وقتایی که فشفشه میگیرم یه نیترو هم بگیرم که سرعتم بالاتر بره

شاید طرف اطلاع نداشته
فقط دقت کنید بعد از خرید فشفشه امکان خرید نیترو ندارید
اول نیترو بخرید بعدش فشفشه

k1ozil
22-07-2016, 15:48
نیترو حتما همون فشفشه ی جدیده ؟

ن
نیترو سرعت رو زیاد میکنه
فشفشه حجم

MOHAMMAD2010
22-07-2016, 16:54
امیدوارم قیمت فشفشه ها هم کم بشه نه فقط قیمت ترافیک ! چون تو های وب همه از فشفشه استفاده میکنن

broosli
22-07-2016, 17:23
امیدوارم قیمت فشفشه ها هم کم بشه نه فقط قیمت ترافیک ! چون تو های وب همه از فشفشه استفاده میکنن

های وب مشکل قطعی های مکرر و افت سرعت و پینگش (که تو هر ماه تقریبا 1 هفته- 10 روز این مشکلات اتفاق میفته) رو درست کنه کم کردن قیمت پیشکشش

MOHAMMAD2010
22-07-2016, 17:52
های وب مشکل قطعی های مکرر و افت سرعت و پینگش (که تو هر ماه تقریبا 1 هفته- 10 روز این مشکلات اتفاق میفته) رو درست کنه کم کردن قیمت پیشکشش

اون که درسته ، ولی به هر حال قیمت هم خیلی مهمه ، خیلی از کسای که های وب موندن به خاطر قیمتشه فقط

broosli
22-07-2016, 17:59
اون که درسته ، ولی به هر حال قیمت هم خیلی مهمه ، خیلی از کسای که های وب موندن به خاطر قیمتشه فقط

آره های وب جونش به فشفشه است خرابش کنه (گرون کنه یا برش داره) همه یوزرهاشو از دست میده

ehsan_iace
22-07-2016, 18:06
قیمتها قرار بود امروز ارزان بشه خبری نشد؟

Kaveh619
22-07-2016, 18:26
زنگ زدیم یکی از اپراتور ها گفت که سایت در حال بروز رسانیه...شما پنل رو چک کنید...به محض اینکه قیمت ها یا بسته های جدید اضافه بشن شما هم میتونید ببینید....

sima_6600
23-07-2016, 00:46
های وب یا همون بای وب پینگ 4.2.2.4 بنده 130 هست ولی مشکل اصلی فیک بودن پینگ و بالا بودن جیتر و تایم اوت هست دوست من همین پینگ رو داره ولی اصلا در بازی مشکل نداره هر چی هم زنگ بزنی هیچ کس کاری نداره روزی 1 ساعت هم اینترنت رو قطع میکنن هر چی زنگ میزنم میگه مشترک گرامی هم اکنون خط شما دچار اختلال شدید است و کارشناسان تیم فنی در حال پیگیری و رفع مشکل می باشند. بعد هم که خودش بر میداره همین رو میگه بعد که من میگم بر اساس قرار داد شما ماهی 13 ساعت قطعی مجاز هستین و بالاترش باید به مشترک هزینه پرداخت کنید با کمال پرویی میگه نه.سامانه 195 که کلاً تعطیل هست. مملکت داریم؟؟؟ اسلامی ؟؟؟؟ شک دارم کلا.

Memonex
23-07-2016, 12:34
عجب هنوز که قیمت قبلی سرجاشه چقدر جون سختن اینا یه چ.. مثقال میخوان ارزون کنن

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

k1ozil
23-07-2016, 12:49
دن سرویسا ارزون نمیکنن
حالا اگه قرار بود 50 تا تک تومنی گرون بشه راس ساعت 12 شب 1 مرداد گرون میشد

mehdi244
23-07-2016, 22:21
داره سوم مرداد میشه و های وب هیچ تکونی نخورده تعرفه هاش همچنان پابرجاست

ghnjfg
24-07-2016, 01:15
قیمت ها رو کاهش دادن البته فشفشه ها تغییری نکرده:n37:

aliiran2008
24-07-2016, 05:50
قیمت ها کاهش پیدا کرد
فشفشه ها هم همینطور
4G - فشفشه >> 1 روزه 2 هزار تومان
10G - فشفشه>>>7روزه 7500تومان
50G - فشفشه>>>30هزار تومان
---
قیمت حجم های معمولی
1G سه هزار تومان
5گیگ 13400تومان
10 گیگ 24400 توان
-----------
دوستان این ستاره های کاربرا چه فرقی میکنه من که 6 ستاره هستم همش 2 تا بسته که اونم فقط ماهی یه بار میتونم فعال کنم اخه چه فایده حداقل بسته ویژه درست حسابی میگذاشتن

aliiran2008
24-07-2016, 09:40
2000/4=500
7500/10=750
30000/50=600

broosli
24-07-2016, 11:11
2000/4=500
7500/10=750
30000/50=600

در واقع میشه گفت تنوع فشفشه ها کمتر و بدتر شده قبلا 15 گیگ 5 روزه 9000 تومن بود که با احتساب مالیات هر گیگ حدود 650 تومن میشد ولی الان این 10 گیگ 7 روزه 7500 شده که با مالیات بر ارزش افزوده میشه گیگی 820 تومن!! از طرفی بسته های ترافیک عادی هم بیشتر از 10 گیگ نیست که این جوری مشتری که مثلا 50 گیگ مصرف داره مجبور میشه 5 تا از این بسته های 10 گیگی رو به قیمت حدود 133 هزار تومن بخره درحالیکه اگر امکان خرید یکجا وجود داشت با قیمت حال حاضر 50 گیگ حدود 98 هزار تومن میشد! یعنی شرکت های وب با این حرکتش داره 35 هزار تومن اضافه میگیره!! بعد هم میگن اینترنت ارزون شده!! این دور زدن مشتری نیست؟!!

MOHAMMAD2010
24-07-2016, 11:33
اقا چرا گند زدن به فشفشه ها !؟
من همیشه پنج روزه میخریدم - وقتی ترافیکم تموم میشد 3 تا 5 روزه میگرفتم میشد 11 تومن
حالا چه غلطی کنم !؟
چرا همیشه گند میزنن به همه چی - یه بار نشد یه چی درست بشه
-----------------------------
دوستان خواهشا برین اعتراض کنین
زنگ بزنین - تو صفحه انتقاداتشون هم بنویسین

خدایی تنها دلیل من تو های وب همین فشفشه بود

k1ozil
24-07-2016, 12:54
اقا چرا گند زدن به فشفشه ها !؟
من همیشه پنج روزه میخریدم - وقتی ترافیکم تموم میشد 3 تا 5 روزه میگرفتم میشد 11 تومن
حالا چه غلطی کنم !؟
چرا همیشه گند میزنن به همه چی - یه بار نشد یه چی درست بشه
دوستان خواهشا برین اعتراض کنین
زنگ بزنین - تو صفحه انتقاداتشون هم بنویسین

خدایی تنها دلیل من تو های وب همین فشفشه بود

الان هزینه زیاد میشه ! خیلی زیاد !
3 گیگ 5 روز رو چرا حذف کردن !

ghnjfg
24-07-2016, 12:59
منم همیشه فقط فشفشه 3 گیگ پنج روزه رو میخریدم یعنی برای همین فشفشه اومدم های وب
حالا بازه زمانی فشفشه ها کم شده و حجم و قیمت فشفشه ها هم بیشتر شده
امید داشتیم 1 مرداد چه خبر میشه حالا هم تو فکر تخلیه ام. بر پدر مادرشون لعنت من که راضی نیستم

MOHAMMAD2010
24-07-2016, 13:09
متاسفانه با پشتیبانی هم صحبت کردم فقط حرف خودش رو میزنه میگه در راستای حقوق مصرف کننده و تنوع بیشتر این کار رو کردیم !!!

zigzaag
24-07-2016, 13:15
متاسفانه با پشتیبانی هم صحبت کردم فقط حرف خودش رو میزنه میگه در راستای حقوق مصرف کننده و تنوع بیشتر این کار رو کردیم !!!
الان بیشترین بازه فشفشه 7 روزه اس؟
اینجوری که باید تخلیه کنیم من 15 گیگ 15 روز میزدم

MOHAMMAD2010
24-07-2016, 13:16
الان بیشترین بازه فشفشه 7 روزه اس؟
اینجوری که باید تخلیه کنیم من 15 گیگ 15 روز میزدم

الان بیشترینش 50 گیگ 30 روزه هست !!
کلا تنوع رو داغون کردن

zigzaag
24-07-2016, 13:24
کلا تنوع رو داغون کردن

خب اینجوری که خیلی بده من بخاطر فشفه اومدم های وب اونم 15 گیگ 15 روزه اینجوری باشه باید یه فکر دیگه بکنیم...
سرعت لود صفحات که داغونه دنلود نوسان داره پینگ تایم مشکل داره اینستا و تلگرامم که هیچ الانم که فشفشه رو اینجوری کردن هزینه هاهم میره بالا در نتیجه بای وب

broosli
24-07-2016, 13:36
کلا تنوع رو داغون کردن

جالب اینجاست که برای استفاده از این فشفشه باید نیترو هم بخری چون سیستم های وب به سرویس 1 ماهه اجازه خرید فشفشه 30 روزه نمیده باید نیترو بخری که تعداد روزهای سرویست بیشتر بشه بعد تازه میتونی این فشفشه رو بخری! یعنی باید چند هزارتومن اضافه بدی
فشفشه 1 روزه هم که احمقانه است نمیشه هر روز وایسی خرید کنی
میمونه فشفشه 10 گیگ 7 روزه که اونم قیمتشو گرون کردن!!

Kasra 91
24-07-2016, 13:52
الان اومدم نگاه کنم ببینم فشفشه های دیگه چجوریه
دیدم اینو نوشته

مشترک گرامی ضمن عرض پوزش به اطلاع می رساند تا پایان زمان بسته ترافیک فشفشه فعلی امکان خرید بسته فشفشه جدید برای شما وجود ندارد

یعنی اگه من 15 گیگم زودتر از 15 روز تموم شه نمیتونم فشفشه بزنم ؟

zigzaag
24-07-2016, 13:55
جالب اینجاست که برای استفاده از این فشفشه باید نیترو هم بخری چون سیستم های وب به سرویس 1 ماهه اجازه خرید فشفشه 30 روزه نمیده باید نیترو بخری که تعداد روزهای سرویست بیشتر بشه بعد تازه میتونی این فشفشه رو بخری! یعنی باید چند هزارتومن اضافه بدی
فشفشه 1 روزه هم که احمقانه است نمیشه هر روز وایسی خرید کنی
میمونه فشفشه 10 گیگ 7 روزه که اونم قیمتشو گرون کردن!!
در واقع 30 هزار تومن فشفشه + 10 تومن سرویس + 3 تومن نیترو جمعا 43 تومن میره تو پاچمون هر ماه

ghnjfg
24-07-2016, 14:18
در واقع 30 هزار تومن فشفشه + 10 تومن سرویس + 3 تومن نیترو جمعا 43 تومن میره تو پاچمون هر ماه

اگه طرح 1 ساله تندباد با قیمت 12 هزار تومن رو بخرید دیگه لازم نیست ماهی 10 تومن به سرویس بدی. دیگه هر ماه فقط پول به فشفشه و نیترو میدی

MOHAMMAD2010
24-07-2016, 14:22
کلا گند زد های وب !
همه هم دارن بهشون میگن
امیدوارم این انتقاد ها جواب بده و فشفشه های قبلی رو برگردونن ! ( بابا به خدا کاهش قیمت نخواستیم )

aliiran2008
24-07-2016, 14:23
مشکل ار خودتونه باید سرویس های یک ساله را خریداری کنید
در مورد فشفشه ها احتمال میدم چون تازه این کار را کردن و هنوز نمیدونن با چه رنج قیمتی ارائه کننن تصمیمی نگرفتن
در اینده ممکنه بسته فشفشه جدید بدن

Aria.A97
24-07-2016, 14:23
اگه طرح 1 ساله تندباد با قیمت 12 هزار تومن رو بخرید دیگه لازم نیست ماهی 10 تومن به سرویس بدی. دیگه هر ماه فقط پول به فشفشه و نیترو میدی
تو ایران اینترنت ۱۶ مگ نا محدود مفت هم بدن نباید یک ساله بگیری!

broosli
24-07-2016, 14:25
کلا گند زد های وب !
همه هم دارن بهشون میگن
امیدوارم این انتقاد ها جواب بده و فشفشه های قبلی رو برگردونن ! ( بابا به خدا کاهش قیمت نخواستیم )

دیدی دو سه روز پیش بهت گفتم گند نزنن به فشفشه ها نمیخواییم ارزونش کنن به خاطر همین بود

aliiran2008
24-07-2016, 14:25

من که بیشتر از 3سال هست که های وب دارم

broosli
24-07-2016, 14:27
مشکل ار خودتونه باید سرویس های یک ساله را خریداری کنید
در مورد فشفشه ها احتمال میدم چون تازه این کار را کردن و هنوز نمیدونن با چه رنج قیمتی ارائه کننن تصمیمی نگرفتن
در اینده ممکنه بسته فشفشه جدید بدن

مگه تصمیم سختی میخوان بگیرن
همون بسته های ترافیک عادی و فشفشه های قبلی رو حفظ میکردن رو هرکدوم همون تخفیف 15-20 درصدی رو میدادن لازم نبود همه چی رو بهم بریزن

ghnjfg
24-07-2016, 14:29

من این طرحو خریدم هیچ مشکل خاصی نداره

Kasra 91
24-07-2016, 14:37
الان اومدم نگاه کنم ببینم فشفشه های دیگه چجوریه
دیدم اینو نوشته

مشترک گرامی ضمن عرض پوزش به اطلاع می رساند تا پایان زمان بسته ترافیک فشفشه فعلی امکان خرید بسته فشفشه جدید برای شما وجود ندارد

یعنی اگه من 15 گیگم زودتر از 15 روز تموم شه نمیتونم فشفشه بزنم ؟

اینم میشه لطفا جواب بدین ؟ امیدو به همین فشفشه بود اگه نتونم بگیرم دوباره همون اش و همون کاسه

پیشنهادتون برای سرویس های جدید چیه ؟

MOHAMMAD2010
24-07-2016, 14:43
اینم میشه لطفا جواب بدین ؟ امیدو به همین فشفشه بود اگه نتونم بگیرم دوباره همون اش و همون کاسه

پیشنهادتون برای سرویس های جدید چیه ؟

چرا اگه حجم اصلی سرویستم صفر شده باشه میتونی جدید بخری
متاسفانه مشکل اصلی الان اینه تنوع گذشته رو حذف کردن و 3 تا بدرد نخور که دو تاش واقعا به دردنخور هستن گذاشتن !

Kaveh619
24-07-2016, 16:04
قیمت ها کاهش پیدا کرد
فشفشه ها هم همینطور
4G - فشفشه >> 1 روزه 2 هزار تومان
10G - فشفشه>>>7روزه 7500تومان
50G - فشفشه>>>30هزار تومان
---
قیمت حجم های معمولی
1G سه هزار تومان
5گیگ 13400تومان
10 گیگ 24400 توان
-----------
دوستان این ستاره های کاربرا چه فرقی میکنه من که 6 ستاره هستم همش 2 تا بسته که اونم فقط ماهی یه بار میتونم فعال کنم اخه چه فایده حداقل بسته ویژه درست حسابی میگذاشتن

من هنوز فشفشه ام تموم نشده که قسمت فشفشه های پنلم باز بشه...
این 50 گیک 30 روزه رو میشه هر ماه خرید!؟ مثل اون 40 گیگ 30 روزه نیست!؟

rahman0158
24-07-2016, 16:14
سلام چرا قسمت خرید ترافیک عادی رو به صورت پویا نمیزارن این ظلمه در حق مشتری من اگه مثلا بخوام 6 گیگ حجم عادی بخرم با این گزینه ها روبرو میشم (بدون مالیات). که در واقع باید 15600 پول بدم اگه به صورت پویا بود .
3*2*3000=18000 دوتا 3گیگ
3*3000/+2*2200/+1*3000=16400 یه 5گیگ یه 1گیگ
3*3000/+3*2200=15600 عادی

Kaveh619
24-07-2016, 17:25
دوستانی که از سرویس 1 مگ یا بیشتر یا کمتر استفاده میکنید یه لطفی میکنید بگید موقع دیدن ویدیو از آپارات یا اینستاگرام سرعت لحظه ای تون چنده؟!
برای من صفحات رو با سرعت خوبی باز میکنه....(بعضی اوقات با 420 هم پیج باز میکنه)ولی موقع دیدن استریم ها از 120 بالاتر که نمیاد هیچ بعضی اوقات 0 میشه بعضی اوقات 30 میشه بعضی اوقات 60...علت چیه...!؟زنگ بزنم پشتیبانی!؟

ham33d
24-07-2016, 18:40
اینا مردمو خر فرض کردن
قیمت سرویس ها که همونه هنوز:n08::n08::n08::n08:

aliiran2008
24-07-2016, 19:17
دوستان توجه داشته باشید
تازه تغییرات اتفاق افتاده ممکنه عجله داشته باشند و در اینده بسته های متفاوت ارائه کننن

ehsan_iace
24-07-2016, 20:03
قیمت ها کاهش پیدا کردفشفشه ها هم همینطور4G - فشفشه >> 1 روزه 2 هزار تومان10G - فشفشه>>>7روزه 7500تومان50G - فشفشه>>>30هزار تومان---قیمت حجم های معمولی1G سه هزار تومان5گیگ 13400تومان10 گیگ 24400 توان-----------دوستان این ستاره های کاربرا چه فرقی میکنه من که 6 ستاره هستم همش 2 تا بسته که اونم فقط ماهی یه بار میتونم فعال کنم اخه چه فایده حداقل بسته ویژه درست حسابی میگذاشتن

فشفشه 5 روزه و 15 روزه را حذف کردند

بسته‌های ویژه هم که فقط طرح یکساله‌اش را اعلام کردند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]های‌وب):

های‌وب انگار خواب بوده! در صورتی که قرار بوده طرح کاهش قیمت اینترنت ار جمعه یک مرداد اجرایی بشه نه اینکه الان که یکشنه شب هست هنوز طرح "سرویس حجمی" و "سرویس غیر حجمی" شان را در سایت‌شان (لینک بالا) میزنه کارشناسان مشغول کارند!

hrkhl
24-07-2016, 20:07
فشفشه 5 روزه و 15 روزه را حذف کردند

بسته‌های ویژه هم که فقط طرح یکساله‌اش را اعلام کردند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]های‌وب):

های‌وب انگار خواب بوده! در صورتی که قرار بوده طرح کاهش قیمت اینترنت ار جمعه یک مرداد اجرایی بشه نه اینکه الان که یکشنه شب هست هنوز طرح "سرویس حجمی" و "سرویس غیر حجمی" شان را در سایت‌شان (لینک بالا) میزنه کارشناسان مشغول کارند!
شاتل هم زده در حال بروزرسانی از صبح تا حالا معلوم نیست می خوان چی کار بکنن

viking_vp3
24-07-2016, 20:19
از وقتی تغییرات رو اعمال کردند توی کروم میری سربرگ بانک مجازی قسمت ها کدها نیست :|
با فایرفاکس میاد
کش هم پاک کردم فایده نداشت :|

zigzaag
24-07-2016, 22:30

این بسته ها تو مراکز منتخب ارائه میشه و تو مرکز مخابراتی ما این بسته ها فعال نیست

amirbrad
24-07-2016, 23:22
دوبار از بانک مجازی فشفشه فعال کردم اولا حجم کمتر میده چند صد مگ میخوره از روز اول اینطوری بود هر دو فشفشه چک کردم دوما قبلا وقتی فشفشه تموم میشد مودم قطع میکرد تا متوجه بشیم از حجم اصلی نمیره اما الان بدون قطع کردن از حجم اصلی کم کرد خیلی زرنگن ، اینم از فشفشه های جدیدشون !

MOHAMMAD2010
25-07-2016, 10:54
دوستان به نظرتون های وب فشفشه های قبلی رو برمیگردونه ؟
همه دارن تو صفحشون تو اینستاگرام اعتراض میکنن مخصوصا برای حذف فشفشه 5 روزه و 15 روزه
متاسفانه هزینه اینجوری خیلی بیشتر میشه مثلا برای من تا حالا میشد ماهی 36 الان میشه ماهی حدود 46 !
تنها جوابی هم که پشتیبانی میده اینه فشفشه های محبوب رو گذاشتیم و بقیه رو حذف کردیم ، و اینکه متنوع تر شده !
تنوع رو خودتون ببینین !!!

k1ozil
25-07-2016, 11:50
دوستان به نظرتون های وب فشفشه های قبلی رو برمیگردونه ؟
همه دارن تو صفحشون تو اینستاگرام اعتراض میکنن مخصوصا برای حذف فشفشه 5 روزه و 15 روزه
متاسفانه هزینه اینجوری خیلی بیشتر میشه مثلا برای من تا حالا میشد ماهی 36 الان میشه ماهی حدود 46 !
تنها جوابی هم که پشتیبانی میده اینه فشفشه های محبوب رو گذاشتیم و بقیه رو حذف کردیم ، و اینکه متنوع تر شده !
تنوع رو خودتون ببینین !!!

سوال اینجاس از اینجا کجا بریم ؟!!:n19:
نمردیم معنی ارزون شدن فهمیدیم ! :n08:
دوستان لطفا قسمت انتقاد و پیشنهاد سایت نظر خودشون رو بگن شاید برشون گردونن!

Click 1
25-07-2016, 12:06

من که روی شاتلم . برای دانلود های خودمم یک بسته شاتل لند گرفتم 10 هزار تومان یک ماهه که تا 1000 گیگ میشه ازش استفاده کرد :n19:

k1ozil
25-07-2016, 12:12
من که روی شاتلم . برای دانلود های خودمم یک بسته شاتل لند گرفتم 10 هزار تومان یک ماهه که تا 1000 گیگ میشه ازش استفاده کرد :n19:

شاتلند خوبه ولی خانواده که نمیخوان دانلود کنن ! :n13:
بیشتر مصرفشون اینستا و تلگرمه :n06:

MOHAMMAD2010
25-07-2016, 12:14

جایی که نیست بریم
یا باید اول ماه یه فشفشه 50 گیگ بگیریم یا در طول ماه 3-4 تا 10 گیگ !
در کل هزینمون بیشتر میشه :n03:
منم اییدوارم با توجه به انتقاد ها برش گردونن

k1ozil
25-07-2016, 12:17
جایی که نیست بریم
یا باید اول ماه یه فشفشه 50 گیگ بگیریم یا در طول ماه 3-4 تا 10 گیگ !
در کل هزینمون بیشتر میشه :n03:
منم اییدوارم با توجه به انتقاد ها برش گردونن

40 - 50 گیگ 2 2.5 برابر مصرفم تو ماهه !
یه فشفشه 50 گیگ بخرم :n13:رمز مودم بردارم در همسایه فیضی ببرن :n02:

MOHAMMAD2010
25-07-2016, 12:52
40 - 50 گیگ 2 2.5 برابر مصرفم تو ماهه !
یه فشفشه 50 گیگ بخرم :n13:رمز مودم بردارم در همسایه فیضی ببرن :n02:

دقیقا منم مصرفم مثل شماست - بین 15 تا 20 گیگ در ماه هست

zigzaag
25-07-2016, 13:07

ما که ذاتا الان ماهی 46 تومن میدیم میریم یدونه ازین سرویس 1 ساله شاتل یا پارس آنلاین میخریم 12.000 تومن بعدش 20 گیگ رو میخریم 42000 تومن ماهیانه
کیفیتش هم بهتره دیگه اینجارو میخوایم چیکار
نظرتون چیه؟

broosli
25-07-2016, 13:31
ما که ذاتا الان ماهی 46 تومن میدیم میریم یدونه ازین سرویس 1 ساله شاتل یا پارس آنلاین میخریم 12.000 تومن بعدش 20 گیگ رو میخریم 42000 تومن ماهیانه
کیفیتش هم بهتره دیگه اینجارو میخوایم چیکار
نظرتون چیه؟

پیشنهاد عالیه ای
حیف که شاتل پورت خالی گیر نمیاد هروقت زنگ میزنم میگن تا 10 روز دیگه اضافه می کنیم!

zigzaag
25-07-2016, 15:46
بسلامتی های وب هم تعرفه هارو عوض کرد خراب کرد

Memonex
25-07-2016, 16:03
دو روز پیش عوض کرده بود

zigzaag
25-07-2016, 16:18
دو روز پیش عوض کرده بود
تا دیشب که زده بود همکاران مشغول کارند چه جوری 2 روز پیش عوض کرده بود؟!! اونیکه شما میگی حجم اضافی و فشفشه بود الان کلا تعرفه هارو عوض کرده

Aria.A97
25-07-2016, 16:28
این سرویس غیر حجمی یعنی چی دقیقا؟ نا محدود خودمونه؟ اونوقت چرا نوشته تموم بشه هر گیگش ۱۵۰۰ تومنه؟
شبانه هم که پر...

MOHAMMAD2010
25-07-2016, 16:31

این دیگه چیه !!!!؟
سرویس های زیر 1 مگ کجا رفتن !؟
شبانه رایگان چی شد !؟ حذف شده ؟ اگه حذف کرده که 100 درصد تخلیه میکنم
قیمتش هم که گرون تر کرده !!!!!

zigzaag
25-07-2016, 16:39
این سرویس غیر حجمی یعنی چی دقیقا؟ نا محدود خودمونه؟ اونوقت چرا نوشته تموم بشه هر گیگش ۱۵۰۰ تومنه؟
شبانه هم که پر...

گرونن آخه 34 گیگ 60 تومنه اونم سرعت 4 مگ درحالیکه فشفشه 50 گیگ 1 ماهه 46 تومنه چی فکر کردن پیش خودشون

Memonex
25-07-2016, 16:46
تا دیشب که زده بود همکاران مشغول کارند چه جوری 2 روز پیش عوض کرده بود؟!! اونیکه شما میگی حجم اضافی و فشفشه بود الان کلا تعرفه هارو عوض کرده
درسته آخه این لینکی که شما دادی صفحه ترافیک اضافه برام باز شد بغلش روی تب زدم دیدم.

حالا در مورد تغییر خیلی های وب همه چیو خلاصه کرده چه فشفشه چه سرویس اصلا دیگه خبری از سرعت های مختلف هم نیست فقط تنها نکته مثبت اینکه زده 16 مگ البته باز های وب هرچی باشه از آسیادزد بهتره نه تنها سرویس هاشو تغییر نداده بلکه توی ترافیک اضافه هم خیلی فریبکارانه عمل کرده

ghnjfg
25-07-2016, 16:49
شبانه هم که پر...

مثلا نامحدوده ولی چون مثل شرکت های دیگه براش محدودیت گذاشتن اسمش خیلی ضایع میشد بزارن نامحدود گذاشتن غیر حجمی

MOHAMMAD2010
25-07-2016, 16:50
درسته آخه این لینکی که شما دادی صفحه ترافیک اضافه برام باز شد بغلش روی تب زدم دیدم.

حالا در مورد تغییر خیلی های وب همه چیو خلاصه کرده چه فشفشه چه سرویس اصلا دیگه خبری از سرعت های مختلف هم نیست فقط تنها نکته مثبت اینکه زده 16 مگ البته باز های وب هرچی باشه از آسیادزد بهتره نه تنها سرویس هاشو تغییر نداده بلکه توی ترافیک اضافه هم خیلی فریبکارانه عمل کرده

کجا خوبه !!!؟ اگه شبانه رو حذف کرده باشه که دیگه به درد نمیخوره - خیلی ها سرویس زیر 1 مگ میگرفتن فقط به خاطر شبانه

hrkhl
25-07-2016, 16:58
مثلا نامحدوده ولی چون مثل شرکت های دیگه براش محدودیت گذاشتن اسمش خیلی ضایع میشد بزارن نامحدود گذاشتن غیر حجمی
نه دوست عزیز بقیه شرکتا هم مجبورن همین کارو بکنن و فقط برای های وب نیست طبق اون مصوبه ی نمی دونم چند و خوردی[emoji20]

Sent from my NX403A using Tapatalk

zigzaag
25-07-2016, 16:59

درسته آسیاتک تغییر نداده به هرحال 2 3 روز دیگه تغیر میده ولی بازم هرچی باشه کیفیت شبکه اش از های وب بهتره لود صفحات و پینگ تو های وب افتضاحه افتضاح یدونه فشفشه خوب بود از لحاظ مصرف حجمی که اونم خرابش کردن

broosli
25-07-2016, 17:04
کجا خوبه !!!؟ اگه شبانه رو حذف کرده باشه که دیگه به درد نمیخوره - خیلی ها سرویس زیر 1 مگ میگرفتن فقط به خاطر شبانه

های وب همین الانش که حداکثر سرعت 8 مگ ارائه میده کمبود شدید پهنای باند داره (با مقایسه کیفیت نت ساعت 10 صبح (کیفیت عالی) با 10 شب (کیفیت افتضاح) و افت شدید سرعت و حتی قطعی مکرر تو ساعات و روزهای اوج مصرف این امر کاملا مشخصه) 1 هفته هم هست که این کندی و قطعی ها خیلی بیشتر از قبل شده حالا نمیدونم با چه رویی اومده میخواد ADSL با سرعت 16 مگ و 4g با سرعت 50 مگ ارائه بده!!!! (فک کنم اون موقع روزی 20 ساعت قطعی داشته باشه :n08:)

k1ozil
25-07-2016, 17:06
وااااات؟؟؟؟؟؟
سرویس رو کلا حذفید !!!!
فقط 16 مگ ؟!؟!
شبانه پر !!!!!
فشفشه ام تموم شه تخلیه میکنم
جشنواره شاتل هنوز هست؟

qw1212
25-07-2016, 17:06
دوستان تو پنل سرویس ها مثل قدیم ( 128 تا 8 مگ ) با همون قیمتای قدیم هستشون
ولی سابت اصن کلا تعرفه ها عوض شده !
نمیدونم جریان چطوره . :n13:

های وب اون تعداد مشتری که به خاطر فشفشه و ساعت رایگان مونده بودن رو هم داره پَر میده

k1ozil
25-07-2016, 17:10
دوستان تو پنل سرویس ها مثل قدیم ( 128 تا 8 مگ ) با همون قیمتای قدیم هستشون
ولی سابت اصن کلا تعرفه ها عوض شده !
نمیدونم جریان چطوره . :n13:

های وب اون تعداد مشتری که به خاطر فشفشه و ساعت رایگان مونده بودن رو هم داره پَر میده

اونا رو هم درست میکنن :-|
دوستان قصد دارن کجا برن؟

MOHAMMAD2010
25-07-2016, 17:12
بقیه قصد دارن کجا برن؟

واقعا شبانه رو حذف کردن !؟ هنوز باورم نمیشه :n02:
واقعا نمیدونم چه غلطی باید کنم
اصلا جایی هست هنوز شبانه رایگان داشته باشه !؟ اسیا تک ؟ یا اونم میخواد برداره ؟

qw1212
25-07-2016, 17:13
اگه شبانه رایگان رو برداره منم کوچ میکنم

این طرح صبانت رو ببینید . نظرتون چیه ؟

k1ozil
25-07-2016, 17:17
واقعا شبانه رو حذف کردن !؟ هنوز باورم نمیشه :n02:
واقعا نمیدونم چه غلطی باید کنم
اصلا جایی هست هنوز شبانه رایگان داشته باشه !؟ اسیا تک ؟ یا اونم میخواد برداره ؟

اسیاتک + شاتل ( که محدود ) میکنه
صبانت هم که مرکزمون سرویس نمیده بین شاتل و اسیاتک و پارس و مخابرات فک کنم منطقی باشه برم شاتل

broosli
25-07-2016, 17:26
دوستان قصد دارن کجا برن؟

شاتل چند وقته خیلی خوب شده
هم سرعت 16 مگ میده
هم کیفیت و پینگ عالی داره
هم پروفایل گیم رو داره
هم جشنواره فروش یکساله با قیمت مناسب و شبانه رایگان داره
هم شاتل لند
هم قابلیت تفکیک ترافیک داخلی و بین الملل (و در نتیجه تفکیک قیمت) داره
هم اینکه چند وقت یک بار جشنواره فروش بسته های 10 گیگ و 50 گیگ میذاره که این بسته ها رو با 50 درصد تخفیف ارائه میده
فقط حیف که مشکل نبود پورت خالی داره و من باید حسرت بخورم
صبانت هم که تو شهر ما خدمات نداره
پارس آنلاین هم متاسفانه با وجود کیفیت عالی که همه ازش تعریف میکنن آپشن خاصی نداره و هزینه خیلی بالا میره
شما اگه شرکت بهتری سراغ دارید بگید

broosli
25-07-2016, 17:29
های وب یه شبه خودکشی کرد :n08:(نیست که مثلا خیلی وضعیت کیفیت و پایداری نتش خوب بود گند زد به تنها نکته مثبتش (فشفشه و شبانه رایگان و تنوع سرویس هاش) تا اونهایی هم که تو تخلیه اش شک داشتن مصمم بشن)

broosli
25-07-2016, 17:34
وااااات؟؟؟؟؟؟
سرویس رو کلا حذفید !!!!
فقط 16 مگ ؟!؟!
شبانه پر !!!!!
فشفشه ام تموم شه تخلیه میکنم
جشنواره شاتل هنوز هست؟

جشنواره 1 ساله شاتل تا 7 مرداد تمدید شده

misam5526
25-07-2016, 18:26
خداحافظ های وب !!!!

بدون فشفشه و شبانه ، حداقل جایی میرم که کیفیت داشته باشه!

16 مگ یه دروغ بزرگه وقتی که خط بیشتر مشترکای این مملکت 8 مگ رو بزور میکشه! ........

برای خیلیا بد نشده.... و اونها با همون فشفشه 30-40 گیگی خودشون حال میکنن و براشون مهم نیست پس عزیزان به فکر خودتون باشید نه متقاعد کردن دیگران به رفتن یا نرفتن!!

ehsan_iace
25-07-2016, 18:53
من شبانه نمیخوام اما بسته تندباد را هم های‌وب اجازه نمیده بخرم! پیغام میده "بسته پیشنهادی انتخاب شده در صفحه قبل توسط شما قابل استفاده نمیباشد" زنگ زدم پشتیبانی گفت بسته های تندباد برای مشترکین جدیده!!! ولی گفت فردا یکسری بسته‌های جدید تو پنل قراراه معرفی بشه که حجم بالایی داره و یکجورایی نامحدود حساب میشه! درباره بسته‌های طوفان سه ماهه سی گیگ هم پرسیدم که قبلاً 99.000 بود الان هم 99.000 تومانه و ارزان نشده که گفت ارزانتر نمیشه! در صورتیکه الان فشفشه 50 گیگ را دارند میدهند 30.000 تومان!

broosli
25-07-2016, 18:55
خداحافظ های وب !!!!

بدون فشفشه و شبانه ، حداقل جایی میرم که کیفیت داشته باشه!

16 مگ یه دروغ بزرگه وقتی که خط بیشتر مشترکای این مملکت 8 مگ رو بزور میکشه! ........

برای خیلیا بد نشده.... و اونها با همون فشفشه 30-40 گیگی خودشون حال میکنن و براشون مهم نیست پس عزیزان به فکر خودتون باشید نه متقاعد کردن دیگران به رفتن یا نرفتن!!
تعریف های وب از شرایط ایده ال:
سایت آسان دانلود را باز و یک فایل با دانلود منیجر دانلود کنید
در صورتی که با سرویس 16 مگ سرعت دانلود شما بیشتر از 256 کیلوبایت است وضعیت سرویس شما از لحاظ سرعت و کیفیت در حالت ایده ال قرار دارد!!!

Memonex
25-07-2016, 19:03
سرعت نابود میشه با این وضعیت حتی اگه فشفشه ها رو هم دست نمیزدن وقتی میگن سرعت 256 کیلوبایت یعنی دانلود کشک

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

zigzaag
25-07-2016, 19:09
من شبانه نمیخوام اما بسته تندباد را هم های‌وب اجازه نمیده بخرم! پیغام میده "بسته پیشنهادی انتخاب شده در صفحه قبل توسط شما قابل استفاده نمیباشد" زنگ زدم پشتیبانی گفت بسته های تندباد برای مشترکین جدیده!!! ولی گفت فردا یکسری بسته‌های جدید تو پنل قراراه معرفی بشه که حجم بالایی داره و یکجورایی نامحدود حساب میشه! درباره بسته‌های طوفان سه ماهه سی گیگ هم پرسیدم که قبلاً 99.000 بود الان هم 99.000 تومانه و ارزان نشده که گفت ارزانتر نمیشه! در صورتیکه الان فشفشه 50 گیگ را دارند میدهند 30.000 تومان!

همونایی که الان گذاشتن رو سایت منظورشون اوناس حجمشون بالاس ولی قیمتشون زیاده و سرعتشون کم

MOHAMMAD2010
25-07-2016, 19:47
اسیاتک + شاتل ( که محدود ) میکنه
صبانت هم که مرکزمون سرویس نمیده بین شاتل و اسیاتک و پارس و مخابرات فک کنم منطقی باشه برم شاتل

این شاتل چه جوریه ؟
هر وقت میرم سایتش گیج میشم !
اصلا درست مشخص نکرده - هر سرویسش سرعت دانلود روز و شبش چنده ؟ بعد دانلود چقدر شبانه محدود میشه ؟
الان سرویس 1 ماهه بخوام بگیرم ازش که ماهی بیشتر از 40 تومن نشه و ترافیک ماهانم 15 یا بیشتر باشه و شبی هم بتونم 2 گیگ دانلود کنم ، داره همچین چیزی ؟
این صبانت هم که محدود میکنه انگار !
فکر کنم تنها شرکتی که درست شبانه داره همون اسیا تک باشه :n03:

broosli
25-07-2016, 20:11
این شاتل چه جوریه ؟
هر وقت میرم سایتش گیج میشم !
اصلا درست مشخص نکرده - هر سرویسش سرعت دانلود روز و شبش چنده ؟ بعد دانلود چقدر شبانه محدود میشه ؟
الان سرویس 1 ماهه بخوام بگیرم ازش که ماهی بیشتر از 40 تومن نشه و ترافیک ماهانم 15 یا بیشتر باشه و شبی هم بتونم 2 گیگ دانلود کنم ، داره همچین چیزی ؟
این صبانت هم که محدود میکنه انگار !
فکر کنم تنها شرکتی که درست شبانه داره همون اسیا تک باشه :n03:

شاتل برای اینکه هزینه اش زیاد نشه واست میتونی یا جشنواره 1 ساله بخری (با 20 گیگ حجم اولیه و شبانه رایگان (فک کنم تا شبی 2 گیگ محدود نمیکنه) با قیمت حدود 40 هزار تومن) که در این صورت فقط باید حجم اضافی بخری که 15 گیگ حجمش با قیمت های جدید چیزی حدود همون 35-40 تومن درمیاد
یه راه دیگه هم اینه که سرویس 128 اکو بگیری (با قیمت 15 تومن) که اونم همین شرایط بالا رو داره ولی 1 ماهه است و 4 گیگ حجم اولیه داره و 10 گیگ حجم اضافی هم حدود 25 تومن که اونم درمیاد 40 تومن
اینم بگم که هر دو سرویس سرعت روزانه شون 16 مگه

MOHAMMAD2010
25-07-2016, 20:22
شاتل برای اینکه هزینه اش زیاد نشه واست میتونی یا جشنواره 1 ساله بخری (با 20 گیگ حجم اولیه و شبانه رایگان (فک کنم تا شبی 2 گیگ محدود نمیکنه) با قیمت حدود 40 هزار تومن) که در این صورت فقط باید حجم اضافی بخری که 15 گیگ حجمش با قیمت های جدید چیزی حدود همون 35-40 تومن درمیاد
یه راه دیگه هم اینه که سرویس 128 اکو بگیری (با قیمت 15 تومن) که اونم همین شرایط بالا رو داره ولی 1 ماهه است و 4 گیگ حجم اولیه داره و 10 گیگ حجم اضافی هم حدود 25 تومن که اونم درمیاد 40 تومن
اینم بگم که هر دو سرویس سرعت روزانه شون 16 مگه

والا از این سرویس های 1 ساله اصلا خوشم نمیاد
یه چیز دیگه هم اینکه شبانه سرعتش چند هست ؟ مثلا همین سرویس 128 ؟ و بعد چند گیگ محدود میکنه ؟ ( در واقعا مشکل اصلیش همین محدود کردن هست که اصلا مشخص نیست شبی چقدر میشه دانلود کرد )

alinikoyi
25-07-2016, 20:30
مثل اینکه های وب انتقاد های زیاد رو دید تو اینستا گفته سرویس های دیگه رو تا پایان هفته درست میکنه اگه درست نشه من تخلیه میکنم
وقتی واسه سرعت 8مگ زنگ میزنی که سرعت اینترنت کمه میگه مشکل از خط شماست حالا اومده 16 مگ گذاشته اونم با اون قیمت ها
ای کاش قیمت ها رو پایین نمی اوردن

فرستاده شده از H60-L04ِ من با Tapatalk

broosli
25-07-2016, 20:41
والا از این سرویس های 1 ساله اصلا خوشم نمیاد
یه چیز دیگه هم اینکه شبانه سرعتش چند هست ؟ مثلا همین سرویس 128 ؟ و بعد چند گیگ محدود میکنه ؟ ( در واقعا مشکل اصلیش همین محدود کردن هست که اصلا مشخص نیست شبی چقدر میشه دانلود کرد )

چیزی که من از دوستان شنیدم میگن قبل از اینکه محدود بشی سرعت شبانه با روز (16 مگ) یکیه و بعد از محدودیت اسمی (حتی تا 16 کیلوبایت!) هم میاد پایین
همون طور که شما میگید محدودیتش واسه هیچ کس درست مشخص نیست
البته یه چیز دیگه هم بگم و اون اینکه تفاوتی که سرویس های اکو با هم دارن یکی تو سرعت آپلوده و یکی هم تو همین محدودیت سرعت شبانه (مسلما کسی که اکو 8 مگ با قیمت 43 تومن میخره خیلی دیرتر از اکو 128 با قیمت 13 تومن محدود میشه)
واسه اطلاع دقیق تر به نظرم تو تاپیک شاتل سوال کنید بهتره

MOHAMMAD2010
25-07-2016, 20:48
چیزی که من از دوستان شنیدم میگن قبل از اینکه محدود بشی سرعت شبانه با روز (16 مگ) یکیه و بعد از محدودیت اسمی (حتی تا 16 کیلوبایت!) هم میاد پایین
همون طور که شما میگید محدودیتش واسه هیچ کس درست مشخص نیست
البته یه چیز دیگه هم بگم و اون اینکه تفاوتی که سرویس های اکو با هم دارن یکی تو سرعت آپلوده و یکی هم تو همین محدودیت سرعت شبانه (مسلما کسی که اکو 8 مگ با قیمت 43 تومن میخره خیلی دیرتر از اکو 128 با قیمت 13 تومن محدود میشه)
واسه اطلاع دقیق تر به نظرم تو تاپیک شاتل سوال کنید بهتره

ای بابا پس شاتل هم هیچی
چون تو تاپیکش که نگاه کردم یکی میگفت بعد 16 گیگ محدود میکنه ! یکی میگفت بعد 24 گیگ ! یکی 40 ! یکی 50 !
اینجوری هم که شما گفتی سرویس های پایین تر مثل 128 رو زود محدود میکنه فکر نکنم شبی باهاش بشه 2 گیگ ( یعنی ماهی 60 گیگ ) دانلود کرد و احتمالا زود محدود میشه !
128 هم محدود بشه دیگه میشه 16 ! دیگه واقعا شب بعد 2 باهاش چت هم نمیشه کرد ! :n02:

broosli
25-07-2016, 20:50
مثل اینکه های وب انتقاد های زیاد رو دید تو اینستا گفته سرویس های دیگه رو تا پایان هفته درست میکنه اگه درست نشه من تخلیه میکنم
وقتی واسه سرعت 8مگ زنگ میزنی که سرعت اینترنت کمه میگه مشکل از خط شماست حالا اومده 16 مگ گذاشته اونم با اون قیمت ها
ای کاش قیمت ها رو پایین نمی اوردن

فرستاده شده از H60-L04ِ من باTapatalk
اصلا با این قیمت هایی که گذاشته خیلی تناقض پیش میاد
بسته 40 گیگ 30 روزه (با محدودیت خرید ماهانه 1 بار)، 30 تومن بعد فشفشه 50 گیگ 30 روزه هم 30 تومن!!
فشفشه 9 گیگ 5 روزه (ویژه مشترکین 5 ستاره و بالاتر با محدودیت خرید ماهانه 1 بار) 7500!!! بعد فشفشه 10 گیگ 7 روزه (عادی) هم 7500 (مثلا های وب داره لطف میکنه بسته ویژه به مشترکین با تعداد ستاره بالا میده!!)
سرویس به اصطلاح "غیرحجمی" با سرعت 8 مگ و ترافیک ماهانه 50 گیگ 100 هزار تومن بعد سرویس 1 ماهه با سرعت 16 مگ و با فشفشه 50 گیگ 30 روزه درمیاد 50 تومن!!! (سرعت 2 برابر و قیمت نصف!!)
بعد هم اومدن گفتن کار کارشناسی انجام دادیم تنوع بخشیدیم ارزون کردیم و ....:n08:

broosli
25-07-2016, 20:53
ای بابا پس شاتل هم هیچی
چون تو تاپیکش که نگاه کردم یکی میگفت بعد 16 گیگ محدود میکنه ! یکی میگفت بعد 24 گیگ ! یکی 40 ! یکی 50 !
اینجوری هم که شما گفتی سرویس های پایین تر مثل 128 رو زود محدود میکنه فکر نکنم شبی باهاش بشه 2 گیگ ( یعنی ماهی 60 گیگ ) دانلود کرد و احتمالا زود محدود میشه !
128 هم محدود بشه دیگه میشه 16 ! دیگه واقعا شب بعد 2 باهاش چت هم نمیشه کرد ! :n02:

خب شاتل امکان شاتل لند رو هم برای مشتری هاش فراهم کرده یه مدت به صورت موقت رایگان بود
الان 1000 گیگ ترافیک شاتل لند رو میفروشه 15 تومن که تقریبا همه دانلودهای لینک مستقیم رو میشه با ریموت به اون انجام داد
از این نظر میشه سرویس بدون شبانه رایگان هم بگیرید (که اون 5500 شبانه رو هم نپردازید) چون اکثر دانلودها با شاتل لند قابل انجامه

alinikoyi
25-07-2016, 20:54
اصلا با این قیمت هایی که گذشته خیلی تناقض پیش میاد
بسته 40 گیگ 30 روزه (با محدودیت خرید ماهانه 1 بار)، 30 تومن بعد فشفشه 50 گیگ 30 روزه هم 30 تومن!!
فشفشه 9 گیگ 5 روزه (ویژه مشترکین 5 ستاره و بالاتر با محدودیت خرید ماهانه 1 بار) 7500!!! بعد فشفشه 10 گیگ 7 روزه (عادی) هم 7500 (مثلا های وب داره لطف میکنه بسته ویژه به مشترکین با تعداد ستاره بالا میده!!)
سرویس به اصطلاح "غیرحجمی" با سرعت 8 مگ و ترافیک ماهانه 50 گیگ 100 هزار تومن بعد سرویس 1 ماهه با سرعت 16 مگ و با فشفشه 50 گیگ 30 روزه درمیاد 50 تومن!!! (سرعت 2 برابر و قیمت نصف!!)
بعد هم اومدن گفتن کار کارشناسی انجام دادیم تنوع بخشیدیم ارزون کردیم و ....:n08:
من به ایناشذتوجه نکردم بودم اینطوری واقعا افتضاح شده
از اول هم معلوم بود این کاهش قیمت به ضرر مردم تموم میشه بیخودیذبه دلمون صابون زدیم

broosli
25-07-2016, 20:56
من قبلش هم گفتم تو این مملکت به هرچی خواستن دست بزنن ر..ده شد توش (به ویژه اینکه قبلش بگن میخواییم ارزون کنیم و ... یعنی حتما گرونی و افتضاح شدن کیفیت در راهه حالا میخواد اینترنت باشه یا خودرو یا ...)

MOHAMMAD2010
25-07-2016, 20:56
از اول هم معلوم بود این کاهش قیمت به ضرر مردم تموم میشه بیخودیذبه دلمون صابون زدیم

اینقدر ما بدبخت شدیم که حاضریم با شرایط داغون قبل هم اینترنت بخریم ولی دیگه همونم نمیدن !

broosli
25-07-2016, 20:59
اینقدر ما بدبخت شدیم که حاضریم با شرایط داغون قبل هم اینترنت بخریم ولی دیگه همونم نمیدن !

کلا وضع سیستم همینه
همیشه باید حسرت گذشته رو بخوری
چند وقته دیگه چنان کاری کنن که آرزوی همین شرایط و قیمت های الانو داشته باشیم (دنبال اینن که اینترانت راه اندازی بشه و کلا اینترنت به مشترکین خانگی ندن!!)

broosli
25-07-2016, 21:48
پاسخ های پشتیبانی های وب به درخواست های مشترکین در اینستاگرام برای بازگرداندن فشفشه های قبلی و همچنین سرویس های نامحدود
"مشترکین گرامی، فشفشه برای مشترکین پر مصرف طراحی شده است. با توجه به کاهش قیمت‌های ترافیک عادی، استفاده از ترافیک عادی یا خرید سرویس‌هایی با ترافیک اولیه بالاتر برای مشترکین کم مصرف پیشنهاد می‌شود"
"مشترکین گرامی، سرویس نامحدود طبق مصوبه سازمان تنظیم ارائه شده است. ضمنا هزینه ترافیک اضافه‌ی این سرویس، تنها ۱۵۰۰ تومان می‌باشد که موجب بهبود تجربه‌ی مشترکین گرامی خواهد بود، چرا که به‌جای کاهش سرعت پس از یک مصرف ترافیک مشخص، سرعت همواره ثابت باقی می‌ماند"
ببینید تو اتاق فکر شرکت های وب چی میگذره!!
رسما با این حرکات نصف بیشتر مشترکین رو از دست میدن!! (مگر مشترکی که حوصله تخلیه رو نداشته باشه یا مصرف روزانه اش صرفا دانلود باشه و حال و حوصله دانلود شبانه رو نداشته باشه که بمونه های وب وگرنه الان های وب با این کیفیت و قیمت ها و ...مزخرف ترین شرکت واسه موندنه)