PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Hiweb / شرکت های وب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

frozan2014
13-06-2016, 16:30
سلام
اپ تاپیک جهت بررسی موضوع!
در پناه حق

amir_t6262
13-06-2016, 17:37
سلام خدمت شما دوست عزیز
اگر دال بر بی احترامی به دوستان نباشه!
تنها سرویس دهنده خوب در ایران از نظر بنده های وب هستش! علاوه بر قیمت پایین ترافیک پینگش هم خوبه و هم سرعتش عالیه!
ببینید ما انتظار داریم کمتر مبلغ رو بپردازیم وبالاترین سرعت و کیفیت رو دریافت کنیم این کار شدنیه در کشور های دول اروپایی و امریکایی و اسیایی به جز خاورمیانه(با جنوب خاورمیانه کاری ندارم) این سرعت سرعتی نیست که خیلی عالی باشه به زودی تست سرعت دو برابری رو میذارم اگر خدا بخواد!
برای دست یابی به این مهم باید اولش سرمایه بذاری چطوری اول یه دونه لود بالانسر Peplink و با ... بگیر!
ضمنا با این دو خط یو تیوب رو با کیفیت 1440 بدون فریز پخش میکنه تست خواستین بگین نشون بدم! با 4k (2160 بعد هر 1 مین فریز داره!
و یه نکته بسیار مهم رنج ای پی که نمیشه تو عمومی پابلیک کرد!
و از همه مهم تر:
ببینید تمامی مودم ها الان رو پورت TCP کار میکنن و اگر شما بتونید روی پورت UDP سویچ کنید سرعت دو برابر و پینگ کمتر برای داخل و خارج خواهید داشت! که اونم شدنی هستش و نمیشه تو عمومی پابلیک کرد!
و یه دونه مولفه دیگه DNS هستش!
بعدش یه دونه هم روتر ترجیحا ایسوس بعد لود بالانس کن و با تجمیع دو خط به این سرعت دست پیدا کنید اولش باید حدود 1.5 تومن خرج بذاری بعدش به راحتی بدون دغدغه تمامی کار هاتونو انجام بدین شبانه هم از 5 تا 20 گیگ دانلود کن!
بعد 24 ساعت از پست ادیت خواهد شد!
سوالی بود در خدمتم

به زبان ساده یعنی از دو خط تلفن، دو تا اینترنت بگیریم و با Load balancing اونها را یکی کنیم؟

broosli
13-06-2016, 18:01
سلام خدمت شما دوست عزیز
اگر دال بر بی احترامی به دوستان نباشه!
تنها سرویس دهنده خوب در ایران از نظر بنده های وب هستش! علاوه بر قیمت پایین ترافیک پینگش هم خوبه و هم سرعتش عالیه!
ببینید ما انتظار داریم کمتر مبلغ رو بپردازیم وبالاترین سرعت و کیفیت رو دریافت کنیم این کار شدنیه در کشور های دول اروپایی و امریکایی و اسیایی به جز خاورمیانه(با جنوب خاورمیانه کاری ندارم) این سرعت سرعتی نیست که خیلی عالی باشه به زودی تست سرعت دو برابری رو میذارم اگر خدا بخواد!
برای دست یابی به این مهم باید اولش سرمایه بذاری چطوری اول یه دونه لود بالانسر Peplink و با ... بگیر!
ضمنا با این دو خط یو تیوب رو با کیفیت 1440 بدون فریز پخش میکنه تست خواستین بگین نشون بدم! با 4k (2160 بعد هر 1 مین فریز داره!
و یه نکته بسیار مهم رنج ای پی که نمیشه تو عمومی پابلیک کرد!
و از همه مهم تر:
ببینید تمامی مودم ها الان رو پورت TCP کار میکنن و اگر شما بتونید روی پورت UDP سویچ کنید سرعت دو برابر و پینگ کمتر برای داخل و خارج خواهید داشت! که اونم شدنی هستش و نمیشه تو عمومی پابلیک کرد!
و یه دونه مولفه دیگه DNS هستش!
بعدش یه دونه هم روتر ترجیحا ایسوس بعد لود بالانس کن و با تجمیع دو خط به این سرعت دست پیدا کنید اولش باید حدود 1.5 تومن خرج بذاری بعدش به راحتی بدون دغدغه تمامی کار هاتونو انجام بدین شبانه هم از 5 تا 20 گیگ دانلود کن!
بعد 24 ساعت از پست ادیت خواهد شد!
سوالی بود در خدمتم

خب اگه قرار باشه این همه هزینه لود بالانسر و دو تا خط تلفن و خرید دو سرویس و ... کنیم که نمی ارزه عزیز
خیلی راههای دیگه ای هست (مثل اینترنت 4g ایرانسل و رایتل و یا حتی سرویس های حجمی پارس آنلاین و شاتل که خط رو 16 مگ میبندن) که میشه با سرعت بالا حجم بیشتر از این که شما میگید دانلود کرد هم هزینه اش از این کار کمتره هم قطعی کمتر و هم پینگ بهتر و ... ( که تو های وب هر روز کاربرا رو کلافه میکنه)
های وب وقتی کیفیت اینترنتش مزخرفه چه کاریه که بری ازش دوتا دوتا سرویس بگیری بعد با هم ادغام کنی که مثلا سرعت دانلودت به 17 مگ و آپلودت به 2 مگ برسه خب دو تا سرویس مجزا میخری یکی از مخابرات (که معمولا سرویس های نامحدود و شبانه رایگانش از شرکت های دیگه بهتره و از این نظر کمتر سرعتو محدود میکنه و میشه باهاش حجم زیادی دانلود کرد (شبی 10-15 گیگ رایگان) یه سرویس هم (رو یه خط تلفن دیگه) از پارس یا شاتل میخری برای وبگردی با کیفیت و پینگ و تک کانکشن عالی (پینگ داخلی و خارجی پارس آنلاین از همین سرویسی که شما الان داریدخیلی بهتره!))

frozan2014
13-06-2016, 18:48
خب..........................

frozan2014
13-06-2016, 18:53
..................................

broosli
13-06-2016, 19:07
نظر شما محترمه
ولی (نسبت به این کاری که الان شما انجام دادید) به نظر من الان مخابرات با هزینه ثابت ماهیانه 25 هزار تومن (با احتساب مالیات) راحت شبی 10-12 گیگ میشه دانلود کرد
شاتل هم به قول خودتون بسته 100 گیگش رو میخری با هزینه سرویس حدودا 230 تومن درمیاد و باهاش وبگردی و تماشای فیلم و عکس و... رو انجام میدی
روی هم رفته با ماهی 250 هزار تومن شما حدود 500 گیگ ترافیک استفاده کردید (هزینه اش میشه گیگی 500 تومن که از 650 تومن های وب باز هم کمتره!)
تازه گیر و گرفتاری های قطعی و مسخره بازی های وب هم نداره و اگر هم فرضا یکی از سرویس ها موقتا قطع شد دیگه لنگ نمیمونی (ولی وقتی از یه شرکت (های وب یا هرجای دیگه ای) هر دوتا سرویست رو یگیری اگه قطعی پیش بیاد گرفتار میشی) شاتل پینگ و تک کانکشن بسیار عالی داره فقط مشکلش هزینه اولیه سرویس و محدودیت های زیادی که تو مصرف بالا ایجاد میکنه که اگه قرار باشه از 2 خط استفاده کنید با راهکاری که دادم مشکل حل میشه
تازه اینا فقط هزینه ماهیانه است ولی دیگه اون هزینه و دردسر اولیه رو نداره
حالا قضاوت با دوستانی که با های وب و شرکت های دیگه سرویس داشتن مقایسه کنن ببینن از بین این چیزی که شما گفتید و روشی که من پیشنهاد دادم کدوم روش بهتره

broosli
13-06-2016, 19:13
ببینید تنها بهای اینا مد نظر نیست!
بله شما می تونید از شاتل بگیری اونوقت ترافیکت هر گیگش تو بستای بالای 100 میفته 1600 با مالیات 1744 تومن! خوب اگر پینگ و اپ تایم و پایداری با پینگ حداقل 36 داخل و خارج 125 و هر گیگ 650 توممن با مالیات باز هم میری از شاتل و پارس و اسیاتک میگیری؟!
ببینید میارزه من کل سرویس دهنده هارو هم برای خونه و هم برای شرکت حتی بالاتر از سقف تعهد با اشنا هایی که پیدا کردم از مخابرات بگیر تا شاتل و پارس و اسیاتک و عصر داده ها و ........ تست کردم هیچ کدوم تا به حال به پای های وب نرسیده!
اون وقت هایی که شما عزیزان با مشکل افت و کاهش سرعت و پینگ و ...... چالش دارین من ندارم!
چرا!؟ اول به خاطر پورت UDP و پورت خاصی که داره و DNS و نوع کانفیگ و از همه مهم تر تو این ردیف پورت کانکشن!
دوست عزیز من 5 سال نت تمامی این شرکت هارو تست کردم تا به این نتیجه رسیدم! نظر هر فرد هم برای خودش مهم تره!
تو کدوم سرویس دهنده میتونی بدون لیمیت شدن تا 20 گیگ از یه خط شبانه 365 روز سال رو دانلود کنید؟! (بدون طرح و .......)
شما نشون بده با کدوم سرویس دهنده میتونید همچین کیفیتی رو بگیرید!
قصد من تبلیغ های وب و خدایی نکرده تخریب شرکت های این چنینی نیست!
فقط میخوام متوجه امر باشین!
ارادتمند شما!
سوالی بود در خدمتم

نظر شما محترمه
ولی (نسبت به این کاری که الان شما انجام دادید) به نظر من الان مخابرات با هزینه ثابت ماهیانه 25 هزار تومن (با احتساب مالیات) راحت شبی 10-12 گیگ میشه دانلود کرد
شاتل هم به قول خودتون بسته 100 گیگش رو میخری با هزینه سرویس حدودا 230 تومن درمیاد و باهاش وبگردی و تماشای فیلم و عکس و... رو انجام میدی
روی هم رفته با ماهی 250 هزار تومن شما حدود 500 گیگ ترافیک استفاده کردید (هزینه اش میشه گیگی 500 تومن که از 650 تومن های وب باز هم کمتره!)
تازه گیر و گرفتاری های قطعی و مسخره بازی های وب هم نداره و اگر هم فرضا یکی از سرویس ها موقتا قطع شد دیگه لنگ نمیمونی (ولی وقتی از یه شرکت (های وب یا هرجای دیگه ای) هر دوتا سرویست رو یگیری اگه قطعی پیش بیاد گرفتار میشی) شاتل پینگ و تک کانکشن بسیار عالی داره فقط مشکلش هزینه اولیه سرویس و محدودیت های زیادی که تو مصرف بالا ایجاد میکنه که اگه قرار باشه از 2 خط استفاده کنید با راهکاری که دادم مشکل حل میشه
تازه اینا فقط هزینه ماهیانه است ولی دیگه اون هزینه و دردسر اولیه رو نداره
حالا قضاوت با دوستانی که با های وب و شرکت های دیگه سرویس داشتن مقایسه کنن ببینن از بین این چیزی که شما گفتید و روشی که من پیشنهاد دادم کدوم روش بهتره

broosli
13-06-2016, 19:19
سلام خدمت شما!
بله دوست عزیز
ضمناً وضعیت هر خط:
ایران:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
المان:
فرانسه:

شما از 8.8.8.8 و 4.2.2.4 تو ساعات شلوغی ترافیک (از ظهر تا شب) پینگ 100 تایی (با دستور ping 8.8.8.8 -n 100 داخل command prompt ویندوز) بگیر ببین چند درصد تایم اوت داری و میانگین پینگت چنده اونجوری بهتر میشه با دوستانی که ADSL دارن مقایسه کرد

frozan2014
13-06-2016, 19:29
تو عکسی که از لود بالانسر گذاشتم!
یه دونه 10 مگ از اسیاتک هستش wan1
دوتا شاتل هست wan 2 و wan3
دوتا هم از های وب wan 4 و wan5
خدمت شما برادر گلم عرض کنم تو این دو سالی که این سرویس هارو ست کردم رو نت!
شاتل افتضاح محدودیت داره جدیدا هم شدید شده!
اسیاتک به نسبت گذشته تا حدود خوب شده ولی حتی این 10 مگ اسیا تگ و 16 مگ شاتل تو خارج نمیتونه ثابت 4 مگ بده ولی در صورتی که های وب با اون همه شمکلاتی که کاربرای بسیاری داشتن من نداشتم! دلیلش هم به مواردی که عرض کردم داشت!
شما با 20 تومن های وب برای هر خط که برای دوتا میشه 40 تومن شبانه میتونی راحت با هر کدوم 10 گیگ دان کنی با هر دوتا میشه حداقل(نه حداکثر) 20 گیگ ماهیانه تا حداقل 600 گیگ حداقل حداکثر هم 1200 گیگ که من حتی فرصت نمیکنم از 100 گیگش استفاده کنم چه برسه 1200 گیگ!
استفاده گیگش هم میشه 650 تومن بله درسته! لازم نیست 200 تومن بدی گیگش بشه 1744 با 9 تومن میشه 650 تومن تعرفه های ویژه ای هم داره که برای بعضی کاربرا لحاظ میشه تا حدودی سکرت گیگی 200 تومن!
در هر صورت انتخاب با کاربراست!

frozan2014
13-06-2016, 19:34
شما از 8.8.8.8 و 4.2.2.4 تو ساعات شلوغی ترافیک (از ظهر تا شب) پینگ 100 تایی (با دستور ping 8.8.8.8 -n 100 داخل command prompt ویندوز) بگیر ببین چند درصد تایم اوت داری و میانگین پینگت چنده اونجوری بهتر میشه با دوستانی که ADSL دارن مقایسه کرد
با نهایت احترام خدمت شما برادر گلم!
با تقدیم احترام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

k1ozil
13-06-2016, 19:34
اسیاتک به نسبت گذشته تا حدود خوب شده ولی حتی این 10 مگ اسیا تگ و 16 مگ شاتل تو خارج نمیتونه ثابت 4 مگ بده ولی در صورتی که های وب با اون همه شمکلاتی که کاربرای بسیاری داشتن من نداشتم! دلیلش هم به مواردی که عرض کردم داشت!
شما با 20 تومن های وب برای هر خط که برای دوتا میشه 40 تومن شبانه میتونی راحت با هر کدوم 10 گیگ دان کنی با هر دوتا میشه حداقل(نه حداکثر) 20 گیگ ماهیانه تا حداقل 600 گیگ حداقل حداکثر هم 1200 گیگ که من حتی فرصت نمیکنم از 100 گیگش استفاده کنم چه برسه 1200 گیگ!
استفاده گیگش هم میشه 650 تومن بله درسته! لازم نیست 200 تومن بدی گیگش بشه 1744 با 9 تومن میشه 650 تومن تعرفه های ویژه ای هم داره که برای بعضی کاربرا لحاظ میشه تا حدودی سکرت گیگی 200 تومن!

با کدوم سرویس های وب شبی 10 گیگ دانلود دارید ؟

frozan2014
13-06-2016, 19:39
با کدوم سرویس های وب شبی 10 گیگ دانلود دارید ؟
سلام خدمت شما دوست عزیز
با سرویس 1 مگ با 3 گیگ ترافیک 4 تا 7 به مبلغ 18300!

broosli
13-06-2016, 19:41

اون نه تومن گیگی 650 تومن رو که میدونم تنها نکته مثبت های وب هم در حال حاضر همین فشفشه هاست و لاغیر
ولی خب بحثی که شما مطرح کردید این بود که اول 1 میلیون و 500 هزار تومن بدی و بعدش از دو خط مجزا استفاده کنی (که طبعا باید رو هرکدوم یه سرویس فعال کنی) و ... که طبیعتا میانگین ماهیانه هزینه اش میره بالا (من اولش هم گفتم اگه قرار باشه کاربرا زیاد هزینه کنن بحث سر این قضیه هست وگرنه در کل این راه اصولی و منطقی نیست و اگر کاربر مصرفش کم و در حد وبگردی باشه و بخواد زیاد هزینه نکنه باز هم همون از شاتل یا پارس بگیره بهتره چون کیفیتشون خوبه و های وب فقط به درد کسایی میخوره که میخوان با یه هزینه متوسط حجم زیادی دانلود در روز داشته باشن که از این نظر انصافا هم بد نیست ولی کیفیت وبگردی و .. جالب نیست تو های وب) بعد هم اینکه مشکل های وب پکت لاست بالا و سرعت تک کانکشن پایینه که اگه 10 تا سرویسم ازش بخری با هم ادغام کنی بازهم این مشکل سرجاش هست چون مربوط به تجهیزات های وب در مسیره اتصاله و از سمت کاربر برطرف نمیشه

k1ozil
13-06-2016, 19:43
سلام خدمت شما دوست عزیز
با سرویس 1 مگ با 3 گیگ ترافیک 4 تا 7 به مبلغ 18300!

تا چند وقت پیش روی 250 محدود بود :n13:

frozan2014
13-06-2016, 19:44
با تشکر از شما تست درخواستی شما در صفحه قبل (1301) گذاشته شد!
لطفا مطالعه فرمایید با تشکر

- - - Updated - - -

تا چند وقت پیش روی 250 محدود بود :n13:

بله روی 250 محدود هست!
ولی هر کاری یه روش خاصی داره!

k1ozil
13-06-2016, 19:45
عزیز داری جانب دارانه از های وب دفاع میکنی :n06:
مشخصه برای اکثر ما کیفیت متوسطی داره شما هم که کیفیتش عالیه لذتش رو ببر
ویدیو 4K ببین کیف کن

k1ozil
13-06-2016, 19:49
با تشکر از شما تست درخواستی شما در صفحه قبل (1301) گذاشته شد!
لطفا مطالعه فرمایید با تشکر

- - - Updated - - -

بله روی 250 محدود هست!
ولی هر کاری یه روش خاصی داره!

نیترو بخری سرعت رو باز میکنن فک نکنم خیلی خاص باشه :n02:

alireza20202003
13-06-2016, 20:04
چه خبره باز تاپیک های وب اومده بالا ؟ بذارید اون پایین خاک بخوره بابا این بای وب رو اصلا ارزش نداره خودمو خسته کنم تست و پینگ و ... بذارم. فعلا خراب است برای قریب به اتفاق کاربرانش.

frozan2014
13-06-2016, 21:24
عزیز داری جانب دارانه از های وب دفاع میکنی :n06:
مشخصه برای اکثر ما کیفیت متوسطی داره شما هم که کیفیتش عالیه لذتش رو ببر
ویدیو 4K ببین کیف کن
سلام دوباره خدمت شما نیازی به نیترو نیست!
جانب دارانه نیست اول پست هم توضیح دادم خدمت شما!
حالا شما عزیزان هر جور دوس دارین برداشت کنید!
نظر شما با وجود عدم تطابق برام محترمه!
ارادت

amirbrad
13-06-2016, 22:00
یکی دوساعته خیلی تایم اوت میده خیلی بدتر از چند روز پیش شده تک کانکشن هم که بدتر فقط صبح و اخر شب میتونم به عنوان نت استفاده کنم.

sent from my xperia

ghnjfg
14-06-2016, 09:28
برای من یوتیوب و فیس بوک بازه

k1ozil
14-06-2016, 10:49
ارادت

عزیز شما نتت خوبه خدا رو شکر مشکل اینه که اکثر کاربران های وب ناراضین و کیفیت نتشون متوسط رو ب پایینه و فقط فقط بخاطر ترافیک ارزونتر موندن.شاتل کیفیتش عالیه شاتل لند هم ک رایگان اسیاتک هم شبانش از های وب خیلی بهتره در کل کسی که مصرفس تو روز پایینه دلیلی نداره بیاد های وب.
اگه کسی میخواد بیاد های وب فقط وضعیت یک نفر رو در نظر نگیره وضعیت اکثر ما متوسط رو به پایینه و این چند روزه با تایم اوت های متعدد اعصاب برامون نذاشته

MOHAMMAD2010
14-06-2016, 11:03
والا های وب نه به اون داغونی هست که بعضیا اینجا پست میزرن و بد میگن - نه به اون عالی بودنی که باز بعضیا اینجا میگن !
کاملا معمولیه
ولی حداقل از بعضی isp ها مثل اسیا تک بهتره
از نظر قیمت هم برای کسی که مصرفش بالاست بهترینه

k1ozil
14-06-2016, 11:08
برای من یوتیوب و فیس بوک بازه

YouTube بازه

ghnjfg
14-06-2016, 11:31
YouTube بازه

صبح فیس هم باز بود

Aria.A97
14-06-2016, 11:40
YouTube بازه
با DNS خود های وب؟ یوتیوب واسه من refused connection میده بدون قند شکن

پ.ن دیروز از ساعت ۹ تا ۱۱ پنج بار نت قطع شد :\ هر قطعی بین ۵ تا ۱۰ دقیقه طول کشید. ( چراغ DSL ثابت بود چراغ خود اینترنت قطع برق بود)
همین الان هم ۲ دقیقه قطع شد

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

k1ozil
14-06-2016, 11:50
با DNS خود های وب؟ یوتیوب واسه من refused connection میده بدون قند شکن

اره ......................:n20:

4l1r3z4
14-06-2016, 13:23
ارادت

اولا که با اون خرجی که شما کردی ، باید بالای 10 ترا دانلود کنی!!! من با 20 تومن تو شاتل ، حدود 250 گیگ از چیزایی که نیاز داشتمو دانلود کردم ( و میتونستم تا 1 ترا هم دانلود کنم! )
دوم اینکه اگه کیفیت نت شما خوبه ، بنا نمیشه که برای همه خوب باشه! کیفیت هر شرکتی مرکز به مرکز و شهر به شهر فرق میکنه! من خودم تا چند ماه پیش های وب داشتم و اتفاقا کیفیت خوبی هم داشت ( به جز مبحث سرعت دانلودش که سرعتو رو 2.5 مگ ست میکنن!! ) ولی نیومدم به همه بگم که بیاین از های وب بگیرین و خوبه و فلان!!
و در آخر اینکه نمیدونم چرا از موقعی که های وب بابت معرفی کاربر 40 تومن هدیه میده ،همه خیر خواه شدن و به فکر نت بقیه افتادن و دوست دارن بقیه هم از کیفیت بالای های وب بهره ببرن!!!!

ne555
14-06-2016, 13:33
من امروز از شیراز مشترک های وب شدم.
روز اول استفاده.
خطم رو روی 2 مگ بستن!! در حالی که باید 8 مگ باشه.

MOHAMMAD2010
14-06-2016, 13:35
من امروز از شیراز مشترک های وب شدم.
روز اول استفاده.
خطم رو روی 2 مگ بستن!! در حالی که باید 8 مگ باشه.

کدوم سرویس رو گرفتین ؟ اگه سرویس سرعت بالا باشه بالاتر میبندن مشکلی نداره

ne555
14-06-2016, 13:39
کدوم سرویس رو گرفتین ؟ اگه سرویس سرعت بالا باشه بالاتر میبندن مشکلی نداره
بسته تندباد 1 گیگ در ماه رو

شد 13 تومن.

چون تازه از صبانت اسباب کشی کردم نخواستم ریسک کنم.
یعنی با وجود فشفشه ها نیازی ندیدم سرویس بالاتر بگیرم.
فشفشه رو هم با روبات تلگرام فعال کردم. داخل سایت نتونستم فعال کنم.

روزای اول قبل اینکه خطم رانژه بشه نفر اول صف انتظار پشتیبانی بودم الان شدم نفر 25 ام! :n23:

MOHAMMAD2010
14-06-2016, 13:57

شد 13 تومن.

روزای اول قبل اینکه خطم رانژه بشه نفر اول صف انتظار پشتیبانی بودم الان شدم نفر 25 ام! :n23:

تند باد رو بالاتر میندن - زنگ بزنین پشتیبانی اگه خط بکشه رو 8 میزارن

ne555
14-06-2016, 14:03
تند باد رو بالاتر میندن - زنگ بزنین پشتیبانی اگه خط بکشه رو 8 میزارن
ممنون بابت راهنمایی، زنگ میزنم میگم که بالاتر ببندن
فعلا که 1000 تومن شارژ موبایلم توی انتظار رفت :n23:
این انتظار طولانی مدت منو یاد اینترنت 2020 مخابرات فارس انداخت :n02:

MOHAMMAD2010
14-06-2016, 14:05
ممنون بابت راهنمایی، زنگ میزنم میگم که بالاتر ببندن
فعلا که 1000 تومن شارژ موبایلم توی انتظار رفت :n23:
این انتظار طولانی مدت منو یاد اینترنت 2020 مخابرات فارس انداخت :n02:

قبلا ربات تلگرامشون یه قسمت داشت به اسم پشتیبانی انلاین - این کار ها رو سریع انجام میدادن - نمیدونم چرا حذفش کردن

ja137
14-06-2016, 14:06

شد 13 تومن.

البتع پینگ هم زیاد خوب نیست
واس من 120 با 8.8.8.8 و 138 با 4.2.2.4
ولی تک کانکشن 2 روزی هست اومده روی 200 تا 300.قبلا راحت تا 800 بود

Aria.A97
14-06-2016, 14:08
اولا که با اون خرجی که شما کردی ، باید بالای 10 ترا دانلود کنی!!! من با 20 تومن تو شاتل ، حدود 250 گیگ از چیزایی که نیاز داشتمو دانلود کردم ( و میتونستم تا 1 ترا هم دانلود کنم! )

کدوم سرویس شاتل؟

4l1r3z4
14-06-2016, 14:16
کدوم سرویس شاتل؟

اکو 128 ! در ضمن دانلودام همه در روز و از طریق ریموت در شاتل لنده وگرنه شبانه بعد از چند شب دانلود پشت سر هم و زیاد ، سرعت پله به پله ( اول ساعت 1 تا 2 و بعد ساعت 1 تا 3 و غیره ) محدود میشه!!

ne555
14-06-2016, 14:44
بعد از تماس با شرکت برای ارتقا downstream و بعد از تغییر dns

Line Rate - Upstream (Kbps):
508

Line Rate - Downstream (Kbps):
8190

سرعت دانلودم حدود 900 شد الان.
با دانلود منیجر از سرور tinym0veis
پینگ مجدد

frozan2014
14-06-2016, 16:19
دوم اینکه اگه کیفیت نت شما خوبه ، بنا نمیشه که برای همه خوب باشه! کیفیت هر شرکتی مرکز به مرکز و شهر به شهر فرق میکنه! من خودم تا چند ماه پیش های وب داشتم و اتفاقا کیفیت خوبی هم داشت ( به جز مبحث سرعت دانلودش که سرعتو رو 2.5 مگ ست میکنن!! ) ولی نیومدم به همه بگم که بیاین از های وب بگیرین و خوبه و فلان!!
و در آخر اینکه نمیدونم چرا از موقعی که های وب بابت معرفی کاربر 40 تومن هدیه میده ،همه خیر خواه شدن و به فکر نت بقیه افتادن و دوست دارن بقیه هم از کیفیت بالای های وب بهره ببرن!!!!
سلام
شما هر جور دوست داری فکر کن!
این حرف های شما خلاف نیت من هستش!
حداقل برای خودم این مسایل روشنه!
جدیدا تو مملک مد شده همه با هر طرز فکری طرف مقابل رو با حرفاشون میخوام متهم کنن!
شاتل هههههههه
والسلام

samannnn.hannibal
14-06-2016, 17:37

شد 13 تومن.

چجوری میشه این تست پینگ رو گرفت؟

k1ozil
14-06-2016, 17:44

استارت ویندوز CMD رو سرچ کن و بازش کن
بعدش دستور ping 8.8.8.8 رو وارد کن بزن اینتر

kraiof3
14-06-2016, 18:28
[حذف... شود..

kraiof3
14-06-2016, 18:28
Cmd رو از ویندوز اجرا کنید
و تایپ کنید:
Ping (DNS مورد نظر)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Aria.A97
14-06-2016, 22:18
به شدت packet lost دارم!!!
۴۰٪ تو سرورای تیم اسپیک!

ja137
14-06-2016, 22:43
به شدت packet lost دارم!!!
۴۰٪ تو سرورای تیم اسپیک!

بله اين دو روز وضعيت از حالت خوب در اومده

ne555
16-06-2016, 07:52
سوال!
آیا با اتمام حجم فشفشه در حالی که از زمان فشفشه هنوز چند روز باقی هست میشه فشفشه جدید سفارش داد؟

mehryar1973
16-06-2016, 08:05
سوال!
آیا با اتمام حجم فشفشه در حالی که از زمان فشفشه هنوز چند روز باقی هست میشه فشفشه جدید سفارش داد؟
سلام
خیر باید صبر کنید تا زمان فشفشه تون تموم بشه

ghnjfg
16-06-2016, 10:21
این چه وضعشه روزی هزار بار چراغ مودم خاموش میشه بعدش هم دیس کانکنت. خاک تو سرشون با این سرویس دهیشون:n21:

k1ozil
16-06-2016, 10:35
سوال!

سلام
بله میشه

- - - Updated - - -

این چه وضعشه روزی هزار بار چراغ مودم خاموش میشه بعدش هم دیس کانکنت. خاک تو سرشون با این سرویس دهیشون:n21:

زمانی تلفن زنگ میخوره پرش لینک دارید ؟

ghnjfg
16-06-2016, 10:54
زمانی تلفن زنگ میخوره پرش لینک دارید ؟

از صبح که تلفن زنگ نخورده.من با همین خط از مخابرات هم داشتم اینجوری نبود :n03:

MOHAMMAD2010
16-06-2016, 11:41
سوال!

فکر کنم اگه ترافیک اصلی سرویستون تموم شده باشه میتونین

چرا DSL ؟ اگه اینه زیاد ربطی به شرکت نداره و مربوط به نویز خط میشه

k1ozil
16-06-2016, 15:19
چرا DSL ؟ اگه اینه زیاد ربطی به شرکت نداره و مربوط به نویز خط میشه

فک کنم ربط داره چون من روی اسیاتک شاتل و حتی مخابرات این مشکل رو نداشتم ولی اینجا قطع میشه

هر چند خط DSL جدایه و خیلی مهم نیست :n06:

MOHAMMAD2010
16-06-2016, 15:56
فک کنم ربط داره چون من روی اسیاتک شاتل و حتی مخابرات این مشکل رو نداشتم ولی اینجا قطع میشه

هر چند خط DSL جدایه و خیلی مهم نیست :n06:

اخه اگه چراغ dsl باشه که مشکل همون پرش لینک هست و از نویز
من قبلا مودم معمولی داشتم رو اسیا تک خیلی این اتفاق برام میافتاد
ولی از وقتی مودم با چیپ برودکام گرفتم دیگه اصلا پرش لینک ندارم هیچ وقت
اینجا هم الان دو هفته ای هستم حتی یک بار هم چراغ dsl خاموش یا چشمک زن نشده

mamadsaghi
16-06-2016, 16:02
دوستان من تازه از فن آوا اومدم های وب سرعت دانلود که خوبه قطعی هم ندارم ولی آپلودم افتضاحه:n04:
یعنی جوریه که میخوام با speedtest تست بگیرم تست تایم اوت میده و تست ناقص میمونه در این حد.

Line Rate :

Downstream Line Rate (Kbps):
8160

Upstream Line Rate (Kbps):
512

فاصله ای هم ندارم تا مرکز مخابراتی مشکل از کجاس ؟

kraiof3
16-06-2016, 18:32
دوستان من تازه از فن آوا اومدم های وب سرعت دانلود که خوبه قطعی هم ندارم ولی آپلودم افتضاحه:n04:
یعنی جوریه که میخوام با speedtest تست بگیرم تست تایم اوت میده و تست ناقص میمونه در این حد.

Line Rate :

8160

512

زنگ بزنید ببرن بالا
تاکید کنید دان استریم پایین نره

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Aria.A97
16-06-2016, 19:50

Line Rate :

8160

512

ماکزیمم آپلود 1024 هست بیشتر از اون ندارن.
شما زنگ بزن بگو چند تا آپلود حجیم داری اگه امکان داره سرعت آپلودت رو ببرن بالا. میذارن رو ۱ مگابیت که با ۱۰۰ میتونی آپلود کنی

k1ozil
17-06-2016, 02:39
دوستان لود عکسا اینستا مشکل ندارین؟

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

ne555
17-06-2016, 06:35

با نسخه وب ایسنتاگرام باز میکنم الان مشکلی ندارم.

دوستان یه سوال،
چرا های وب دانلود شبانه توی تعرفه هاش نداره به اون صورت؟
من یه سرویس یک ماهه یا سه ماهه 8 مگابیت میخوام که دانلود شبانه داشته باشه :n03:
عادت کردم به سرعت بالا برام سخته 2 مگ یا 4 مگ

k1ozil
17-06-2016, 10:20
با نسخه وب ایسنتاگرام باز میکنم الان مشکلی ندارم.

دوستان یه سوال،
چرا های وب دانلود شبانه توی تعرفه هاش نداره به اون صورت؟
من یه سرویس یک ماهه یا سه ماهه 8 مگابیت میخوام که دانلود شبانه داشته باشه :n03:
عادت کردم به سرعت بالا برام سخته 2 مگ یا 4 مگ
تا سرویس 1 مگ
بیشتر شبانه ندارن

Aria.A97
17-06-2016, 10:48
من خیلی نوسان snr دارم. بین ۹ و ۱۸ بالا پایین میشه :| از کجا باید پیگیری بکنم؟

محمد7966
17-06-2016, 10:52
من خیلی نوسان snr دارم. بین ۹ و ۱۸ بالا پایین میشه :| از کجا باید پیگیری بکنم؟

شکایت کنید سامانه

فایده نداره بشینید تا پشتیبانی براتون کاری کنه

منم نوسان دارم البته با پارس آنلاین

Aria.A97
17-06-2016, 11:20
شکایت کنید سامانه

فایده نداره بشینید تا پشتیبانی براتون کاری کنه

منم نوسان دارم البته با پارس آنلاین
کدوم سامانه؟ ۱۹۵؟

محمد7966
17-06-2016, 11:47
کدوم سامانه؟ ۱۹۵؟

آره

نگاه کن شما ببینید پنل های وب وضعیت خط رو نشون نمیده

چون من الان رفتم پنل پارس رو دیدم،snr رو ثابت زده 18 ولی وقتی تو مودم رفرش میزنم دائما در حال تغییره

معلوم نیست چطوریه اوضاع

k1ozil
17-06-2016, 12:06
نیترو بخری اتومات سرعتت ازاد میشه یا باید زنگ بزنی پشتیبانی ؟

broosli
17-06-2016, 12:09
نیترو بخری اتومات سرعتت ازاد میشه یا باید زنگ بزنی پشتیبانی ؟

باید زنگ بزنی پشتیبانی
اگه خواستی بگو آپلودتم رو 1 مگ واست ببندن

k1ozil
17-06-2016, 12:11
باید زنگ بزنی پشتیبانی
اگه خواستی بگو آپلودتم رو 1 مگ واست ببندن

اگه دستی باشه
بعد از خرید نیترو سرعت همچنان ازاده پس ؟:n13:

broosli
17-06-2016, 12:16
اگه دستی باشه
بعد از خرید نیترو سرعت همچنان ازاده پس ؟:n13:

اول خرید کن بعد چند دقیقه زنگ بزن بگو نیترو خریدی خطتت رو 12 مگ ببندن
آره با دانلود منیجر تا 1300-1400 کیلوبایت هم میره ولی از نطر تک کانکشن خیلی فرق با بقیه سرویس ها (حتی 256) هم نداره
بعد نیترو اگه خواستی فشفشه هم میتونی بخری ولی اگه فشفشه داشته باشی تا اتمام زمان یا حجم فشفشه خرید نیترو (و فشفشه جدید) امکان پذیر نیست

MOHAMMAD2010
17-06-2016, 13:28

بعضی صفحه ها چرا - مثلا صفحه g.varzeshi بیشتر عکساش برام لود نمیشه ! نمیدونم مشکل از کجاس !
---------------------------
جدیدا تو وب گردی هم صفحه ها زیاد برام نصفه باز میشن که باید رفرش کنم

k1ozil
17-06-2016, 14:28
بعضی صفحه ها چرا - مثلا صفحه g.varzeshi بیشتر عکساش برام لود نمیشه ! نمیدونم مشکل از کجاس !
---------------------------
جدیدا تو وب گردی هم صفحه ها زیاد برام نصفه باز میشن که باید رفرش کنم
اعصاب خرد کن شده تازگیا [emoji37]

amirbrad
17-06-2016, 14:46
های وب الان یک ساعته کلا قطع شده واسه من لینک هم نداره ، روز تعطیل هم ول کن نیستن

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

abbasjun
17-06-2016, 15:08
های وب الان یک ساعته کلا قطع شده واسه من لینک هم نداره ، روز تعطیل هم ول کن نیستن

اره برای من هم از صبح قطع شده

k1ozil
17-06-2016, 15:11
اره برای من هم از صبح قطع شده

برا منم قط بود بهتر بود حداقل اعصابم اینقد خرد نمیشد

broosli
17-06-2016, 15:32
پینگ 8.8.8.8، 17 درصد تایم اوت میده:n38: (رسما های وب تعطیله)

sepehr_2016
17-06-2016, 15:45
متاسفانه چند روزه دوباره فاجعه شده

broosli
17-06-2016, 15:52
متاسفانه چند روزه دوباره فاجعه شده

آره گرفتاری داریم با این شل کن سفت کن بای وب
تا میای بهش امیدوار بشی گند میزنه (بعد از فاجعه ای که تو 15 روز عید به بار اورد و روزی 5-6 ساعت و 7-8 بار در روز قطع و وصل میشد دو ماهی همه چیز خوب و نرمال شده بود دوباره از اول ماه رمضون افتضاح افتضاح شده فقط صبح تا ظهر و نزدیک ساعت افطار وضعیتش عادیه)
از طرفی هم تا میای دیگه تمدید نکنی و اقدام به تخلیه کنی دوباره خوب میشه (شانس بد من اواسط خرداد (یکی دو روز قبل از اینکه وضعیت اینجوری بشه) تمدید کردم بلافاصله بعدش وضعیت اینجوری شد!!)

MOHAMMAD2010
17-06-2016, 15:56
ولی جالبه من هیچ وقت قطعی ندارم - فقط بعضی وقتا سرعتش داغون میشه
----------------------
اقا بیخیال تخلبه بشین
فکر کردین شرکت های دیگه چی هستن ؟
البته اگه دانلود شبانه و قیمت پایین براتون مهم نیست به نظرم شرکت های دیگه بهترن
ولی اگه کسی مصرفش در ماه بالا باشه - دانلود شبانه هم بخواد - پول هم بخواد کم خرج کنه بهترین گزینه های وب هست !
-------------------
اینم پینگ و تایم اوت الان :

broosli
17-06-2016, 16:03
ولی جالبه من هیچ وقت قطعی ندارم - فقط بعضی وقتا سرعتش داغون میشه
----------------------
اقا بیخیال تخلبه بشین
فکر کردین شرکت های دیگه چی هستن ؟
البته اگه دانلود شبانه و قیمت پایین براتون مهم نیست به نظرم شرکت های دیگه بهترن
ولی اگه کسی مصرفش در ماه بالا باشه - دانلود شبانه هم بخواد - پول هم بخواد کم خرج کنه بهترین گزینه های وب هست !
-------------------
اینم پینگ و تایم اوت الان :

منم الان قطعی ندارم تو عید خیلی قطعی داشتم ولی الان بیشتر از دو ماهه که تقریبا قطعی نداشتم
گیت وی اتصالت چیه؟ (مال من 46.224.0.13)
ظاهرا گیت وی خیلی رو سرعت تک کانکشن، تایم اوت و ... های وب تاثیرگذاره

alireza20202003
17-06-2016, 16:22
ولی جالبه من هیچ وقت قطعی ندارم - فقط بعضی وقتا سرعتش داغون میشه ---------------------- اقا بیخیال تخلبه بشین فکر کردین شرکت های دیگه چی هستن ؟ البته اگه دانلود شبانه و قیمت پایین براتون مهم نیست به نظرم شرکت های دیگه بهترن ولی اگه کسی مصرفش در ماه بالا باشه - دانلود شبانه هم بخواد - پول هم بخواد کم خرج کنه بهترین گزینه های وب هست ! ------------------- اینم پینگ و تایم اوت الان : بیزحمت یک تست تک کانشکن از مایکروسافت هم بگیر : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MOHAMMAD2010
17-06-2016, 16:27
منم الان قطعی ندارم تو عید خیلی قطعی داشتم ولی الان بیشتر از دو ماهه که تقریبا قطعی نداشتم
گیت وی اتصالت چیه؟ (مال من 46.224.0.13)
ظاهرا گیت وی خیلی رو سرعت تک کانکشن، تایم اوت و ... های وب تاثیرگذاره

مال منم همینه

بیزحمت یک تست تک کانشکن از مایکروسافت هم بگیر : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا تک کانکشن سرعتش خیلی با زمان شبانه روز عوض میشه
ولی همین الان که تست گرفتم با idm بین 30 تا 90 کیلو بود !
برای سرعت تک کانکشن یه سایت یکی از دوستان چند صفحه پیش گفت به نظرم دقیق بود

abbasjun
17-06-2016, 17:21
برا منم قط بود بهتر بود حداقل اعصابم اینقد خرد نمیشد

آره به خدا داغونه
اینترنت گوشیم بهتر از های وبه اینجا خیلی مسخرست اصلا آدم adsl داشته باشه بعدش برای لود کانالای تلگرام و... کم میاره و آدم باید متوسل به اینترنت گوشی بشه
حیف یه ساله تمدید کردم وگرنه عطاش رو به لقاش میبخشیدم

k1ozil
17-06-2016, 17:25
آره به خدا داغونه
اینترنت گوشیم بهتر از های وبه اینجا خیلی مسخرست اصلا آدم adsl داشته باشه بعدش برای لود کانالای تلگرام و... کم میاره و آدم باید متوسل به اینترنت گوشی بشه
حیف یه ساله تمدید کردم وگرنه عطاش رو به لقاش میبخشیدم

نمی دونم شما چرا نت 1 ساله میخرین :n24:
نهایتش 3 ماهه بخرید تو این مملکت به هیچی نمیشه اعتماد کرد

abbasjun
17-06-2016, 17:39
نمی دونم شما چرا نت 1 ساله میخرین :n24:
نهایتش 3 ماهه بخرید تو این مملکت به هیچی نمیشه اعتماد کرد
یه چند وقتی بود خوب شده بود منم گول این طرح طوفان رو خوردم خریدم[emoji17]

ne555
17-06-2016, 21:36
دوستان برای من صبح ها حدود ساعت 9 صبح قطع میشه های وب! و مودم نمیتونه authentication کنه.
دلیلش چیه؟

k1ozil
18-06-2016, 01:49
دوستان برای من صبح ها حدود ساعت 9 صبح قطع میشه های وب! و مودم نمیتونه authentication کنه.
دلیلش چیه؟
هر صبح؟؟؟

ne555
18-06-2016, 09:03
هر صبح؟؟؟

امروز نشد.
دو روز متوالی اینطوری شد

Aria.A97
18-06-2016, 09:55
امروز نشد.
دو روز متوالی اینطوری شد
عوضش مال من یه ۴۵ دقیقه ای هست هم چراغ DSL خاموشه هم چراغ اینترنت. زنگ زدم میگه همکاران تیم فنی در حال بررسی هستند :)

ghnjfg
18-06-2016, 10:13
برای من SNR Margin در حالت عادی روی 27 هست
ولی ساعت 8 شب به بعد و طرفای ظهر میاد رو 6 :n04: چراغ DSL هم خاموش میشه:n35:

sepehr_2016
18-06-2016, 10:34
عوضش مال من یه ۴۵ دقیقه ای هست هم چراغ DSL خاموشه هم چراغ اینترنت. زنگ زدم میگه همکاران تیم فنی در حال بررسی هستند :)

من زنگ زدم میگه ما قطعی نداریم فقط مرکزمخابرات شما دچار اختلاله و بقیه مراکز مشکلی ندارند!!!!

broosli
18-06-2016, 11:03
من زنگ زدم میگه ما قطعی نداریم فقط مرکزمخابرات شما دچار اختلاله و بقیه مراکز مشکلی ندارند!!!!

دروغ همیشگی بای وب برای توجیه اختلالات داخلی شبکه خودش :n08:

Aria.A97
18-06-2016, 12:17
الان‌ سه ساعته قطعه و همکاران هنوز دارن پیگیری میکنن

k1ozil
18-06-2016, 13:25
من که خیلی وقته رنگ صبح زود رو ندیدم :n02:
الان وصله

Aria.A97
18-06-2016, 17:42
8.5 ساعته که قطعه :| میگن مشکل از مرکز‌ مخابراتتونه معلوم نیس کی وصل بشه :|

ne555
19-06-2016, 00:54
دوستانی که قطعی دارن محل سکونت و مرکز تلفنشون هم بگن بهتره.
مثلا من شیراز - آزادگان هستم.

reza1375534
19-06-2016, 14:07
قیمت اینترنت داخلی 30 درصد ارزان شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
محمد جواد آذری جهرمی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])افزود: کاهش هزینه اینترنت داخلی اخیراً به صورت داوطلبانه از طریق چند شرکت اجرایی شد و آنها با تعامل به این مهم دست یافتند. وی گفت: بر اساس آخرین آمار فقط در یکی از سرویس های ویدئویی کشور ما شاهد رشد 50 درصدی میزان مصرف را داشته ایم و شرکت ارائه دهنده این خدمت با افزایش 80 درصدی درآمد رو برو شده است.
معاون وزیر ارتباطات تاکید کرد: این شرایط نشان می دهد که اجرایی شدن شبکه ملی اطلاعات، شکوفایی اقتصاد فناوری اطلاعات داخلی را به همراه خواهد داشت.
جهرمی گفت: برای اینکه ما بتوانیم اینترنت داخلی ارزان تری را به مشترکان ارائه دهیم همه فعالان زنجیره ارائه خدمات اینترنتی می بایست خدمات ارزان تری را ارائه دهند که این موضوع هم در شرکت ارتباطات زیرساخت و هم در شرکت مخابرات ایران کاهش قیمت رخ داد تا اینترنت داخلی به یک سوم قیمت برسد.
وی با اشاره به مصوبات اخیر کمیسیون تنظیم مقررات گفت: شرکت زیرساخت در شبکه انتقال لایه 2 تا 84 درصد قیمت های خود را کاهش داده در شبکه انتقال لایه 3 تا 72 درصد قیمت ها کاهش یافته است و در سرویس اینترنت هم نزدیک به 40 درصد کاهش قیمت داشته ایم.
مدیرعامل شرکت زیرساخت افزود: بنا بر درخواست کاربران، سرویس نامحدود DSL را خواهیم داشت که نرخ آن اعلام خواهد شد که مدل نهایی که کاربر با آن روبر خواهد شد سبدی است که به اندازه مصرف در برابر اینترنت بین المللی ، اینترنت داخلی مجانی در اختیار خواهد داشت.
آذری جهرمی گفت: این شکل از تعرفه گذاری باعث خواهد شد که در زمینه سرویس های ویدئویی که در ایران زمینه بکری دارد، با رشد قابل توجهی روبرو شویم و نهادهایی مانند صدا و سیما با رفع مشکلات قیمتی می توانند خدمات خود را در چارچوب نمایش خانگی مبتنی بر شبکه ملی اطلاعات ارائه دهند.
معاون وزیر ارتباطات افزود: این شیوه تعرفه گذاری یک نوع بالندگی را برای شرکت های دانش بنیان در عرصه توسعه نرم افزارهای بومی و توجیه اقتصادی برای آنها به همراه خواهد داشت.
وی در پاسخ به سؤالی درباره میزان کاهش اینترنت برای مصرف کننده نهایی گفت: در زنجیره تعیین قیمت اینترنت 20 درصد در اختیار شرکت زیرساخت، حدود 45 درصد در اختیار شرکت مخابرات و مابقی نیز در اختیار اپراتورهای ارائه کننده خدمات اینترنت است.
مدیرعامل شرکت زیرساخت تصریح کرد: درمدل سابق اینگونه بود که 20 درصد نرخ های شرکت ارتباطات زیرساخت را هم در اینترنت و هم انتقال به صورت همگون کاهش دهد که این شکل منطبق با شبکه ملی اطلاعات نبود چرا که در نهایت با 20 درصد سهم شرکت زیرساخت در تعیین قیمت اینترنت، کاهش 20 درصدی تعرفه تنها 4 درصد به کاهش قیمت کمک می کرد.
وی گفت: تجربه اقدامات قبلی باعث شد تا مطالعات دقیق تری صورت گیرد و همه و زنجیره تعیین تعرفه اینترنت با هم دیده شود و همه شرکت ها زیرساخت مخابرات و ارائه کنند خدمات همزمان تعرفه های خود را کاهش دهند.
آذری جهرمی افزود: با پیشنهاد ارائه شده به کمیسیون تنظیم مقررات، این کمیسیون در کاری فشرده و با نگاه به سند بالا دستی اجرای شبکه ملی اطلاعاتی و اصلاح مدل اقتصادی، بسته تعرفه ای جدید را داشته باشد.
معاون وزیر ارتباطات با اشاره به تصمیم کمیسیون تنظیم مقررات گفت: این بسته تعرفه ای فقط کاهش قیمت خدمات شرکت زیرساخت را در نظر نگرفته بلکه کاهش قیمت خدمات همه بخش های زنجیره را دیده و به خاطر همین موضوع نیز در ابلاغ آن همه ملاحظات دیده شده است.
وی افزود: این امیدواری وجود دارد که با این اتفاق، شیرینی شبکه ملی اطلاعات و سرویس با کیفیت برای مردم قابل پذیرش و رضایت مردم را به همراه داشته باشد.
مدیرعامل شرکت زیرساخت کاهش قیمت برای مصرف کنده نهایی اینترنت را بیشتر از 20 درصد دانست و گفت: در مصوبه اخیر کاهش قیمت ها برای مردم محسوس خواهد بود و مدل حمایتی از تولیدات بومی لحاظ شده و شاخص های کیفی به صورت سخت گیرانه تری از سوی سازمان تنظیم مقررات دیده شده است .
آذری جهرمی تاکید کرد: تا پیش از این مردم برای استفاده از اینترنت داخلی قیمت عادی می دادند اما اکنون حتی اگر قیمت هر گیگا بایت 3600 تومان باقی بماند ، کاربر داخلی می تواند به ازای این یک گیگ، دو گیگ اینترنت داخلی رایگان استفاده کند که این نشان از کاهش جدی قیمت است ، البته در مصوبه اخیر قیمت اصلی اینترنت نیز کاهش یافته که سخنگوی کمیسیون تنظیم مقررات آن را اعلام خواهد کرد.

k1ozil
19-06-2016, 16:45
دوستان یه چک کنید ببینید سایت زومیت براتون باز میشه؟!
از امروز صبح برام باز نمیشه در حالی که با دیتای موبایل مشکلی نداره !!!

broosli
19-06-2016, 17:37

برای من باز نمیشه :n38:الان سه چهار روزه که های وب بعضی از سایتا رو یا باز نمیکنه یا خیلی طول میکشه باز بشه (قبلا بعضی وقتا کند باز میکرد ولی در حد 7-8 ثانیه طول میکشید) و جالبه که در اکثر موارد با روشن و خاموش کردن مودم و گرفتن آی پی جدید این مشکل برطرف میشه

MOHAMMAD2010
19-06-2016, 17:41

اره راحت !
مودم رو یه خاموش روشن کن ببین درست نمیشه

k1ozil
19-06-2016, 19:53
اره راحت !
مودم رو یه خاموش روشن کن ببین درست نمیشه
فقط زومیت این مشکل دارم
چند بار خاموش روشن کردم :-|

ehsan_iace
19-06-2016, 23:33
دوستان یه چک کنید ببینید سایت زومیت براتون باز میشه؟!از امروز صبح برام باز نمیشه در حالی که با دیتای موبایل مشکلی نداره !!!Sent from my LG-D802 using Tapatalkآره روی Pc باز میشه

ne555
20-06-2016, 00:46
سایت زومیت برای منم باز نمیشه.

شیراز سرویس 8 مگ های وب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

k1ozil
20-06-2016, 10:40
سایت زومیت برای منم باز نمیشه.

شیراز سرویس 8 مگ های وب[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ادرس گیت ویت برای شما چنده؟

Aria.A97
20-06-2016, 12:08
واقعا دیگه شورشو در آوردن :| حیف تازه تمدید کردم ۳ ماه :| درستش نکنن جمع میکنم میرم آرت شاتل میگیرم

im80za
20-06-2016, 12:38
یک هفتس تقریبا سایتا خیلی با مشکل باز میشن
قطعی بشدت زیاده و افت سرعت
زومیت هم باز نمیشه ولی با نت های دیگه مشکلی نداره

broosli
20-06-2016, 12:38
واقعا دیگه شورشو در آوردن :| حیف تازه تمدید کردم ۳ ماه :| درستش نکنن جمع میکنم میرم آرت شاتل میگیرم

هر روز ظهر که میشد مشکل پکت لاست به وجود میومد امروز به مدت 1 ساعت و نیم کلا قطع شد! تلفن پشتیبانی هم همش مشغول بود

broosli
20-06-2016, 12:45

اگه از مدت قرارداد مونده باشه میشه درخواست تخلیه داد؟ یا باید تا اتمام قرارداد صبر کرد؟ آرت شاتل واسه وبگردی و تماشای فیلم آنلاین مناسبه؟ (کدوم سرویسش؟)

amirbrad
20-06-2016, 12:46
قطعی که زیاد شده وقتی هم وصله یه دفعه هیچ دیتایی نداره هیچ سایتی باز نمی کنه

Aria.A97
20-06-2016, 15:58
اگه از مدت قرارداد مونده باشه میشه درخواست تخلیه داد؟ یا باید تا اتمام قرارداد صبر کرد؟ آرت شاتل واسه وبگردی و تماشای فیلم آنلاین مناسبه؟ (کدوم سرویسش؟)
بعید میدونم. شما دعا کن بعد اتمام مدت قرارداد اذیت نکنن بقیه اش پیشکش.
---------------------------------
تو این ۱۵ روزه واقعا افتضاح شده.

وب گردی داغون. یا سایت لود نمیشه یا هم که نصفه لود میشه باید رفرش کرد. نصف سایت های خارجی هم که باید ۶-۵ بار رفرش کنی

هر لحظه امکان داره چراغ اینترنت واسه چند ساعت خاموش بشه و دیتا رد و بدل نشه (در‌ حالی که چراغ DSL روشن میمونه)

بعضا سرعت تک کانکشن میاد زیر ۲۰-۱۵ کیلوبایت

طوری شده نصف پول اینترنتم باید پول تلفن بدم این ماه از بس زنگ زدم پشتیبانی!! یه هفته پیش ۱۰ دقیقه تو صف بودم ۲۵ دقیقه هم طول کشید بهشون بفمونم ۱۲ گیگ حجمم کم شده :| بعد ۴.۵ ساعت برگردوندن.

فرستادن یه عکس تو تلگرام ۴۰-۳۰ ثانیه زمان میبره. لود کردن هم که عملا تعطیل :| با سرعت ۳۰-۲۵ کیلوبایت لود میشن عکسا.

۸-۷ ساعت هم که تو سرورای داخلی ۴۰٪ پکت لاست داشتم :|

broosli
20-06-2016, 16:04
بعید میدونم. شما دعا کن بعد اتمام مدت قرارداد اذیت نکنن بقیه اش پیشکش.
---------------------------------
تو این ۱۵ روزه واقعا افتضاح شده.

وب گردی داغون. یا سایت لود نمیشه یا هم که نصفه لود میشه باید رفرش کرد. نصف سایت های خارجی هم که باید ۶-۵ بار رفرش کنی

هر لحظه امکان داره چراغ اینترنت واسه چند ساعت خاموش بشه و دیتا رد و بدل نشه (در‌ حالی که چراغ DSL روشن میمونه)

بعضا سرعت تک کانکشن میاد زیر ۲۰-۱۵ کیلوبایت

طوری شده نصف پول اینترنتم باید پول تلفن بدم این ماه از بس زنگ زدم پشتیبانی!! یه هفته پیش ۱۰ دقیقه تو صف بودم ۲۵ دقیقه هم طول کشید بهشون بفمونم ۱۲ گیگ حجمم کم شده :| بعد ۴.۵ ساعت برگردوندن.

فرستادن یه عکس تو تلگرام ۴۰-۳۰ ثانیه زمان میبره. لود کردن هم که عملا تعطیل :| با سرعت ۳۰-۲۵ کیلوبایت لود میشن عکسا.

۸-۷ ساعت هم که تو سرورای داخلی هم ۴۰٪ پکت لاست داشتم :|

دقیقا مال منم همین طوری شده
عید هم 2 هفته عذاب بوده
از 20 بهمن تا 10 اسفند هم همین طور
دیگه خسته شدم
کلا های وب تو همه شهرها گند زده با این اختلال نتش
فقط میشه گفت: ((بای وب، قطعی به پهنای ایران!:n08:))

Aria.A97
20-06-2016, 16:11
دقیقا مال منم همین طوری شده
عید هم 2 هفته عذاب بوده
از 20 بهمن تا 10 اسفند هم همین طور
دیگه خسته شدم
کلا های وب تو همه شهرها گند زده با این اختلال نتش
فقط میشه گفت: ((بای وب، قطعی به پهنای ایران!:n08:))
تا عید اصلا مشکلی نداشتم. از عید قطعی ها و تایم اوت ها شروع شد. فکر کنم پنجم یا ششم عید بود پینگم از سرورای داخلی ۲۰۰ بود

broosli
20-06-2016, 19:33
تا عید اصلا مشکلی نداشتم. از عید قطعی ها و تایم اوت ها شروع شد. فکر کنم پنجم یا ششم عید بود پینگم از سرورای داخلی ۲۰۰ بود

عید که خیلی فاجعه بود

ghnjfg
21-06-2016, 08:36
برای بسته های ویژه اون میزان حجمی که هر ماه به حساب اضافه میشه آیا اطلاعاتش ثبت میشه؟
الان از یک ماه بیشتر شده که این بسته تندباد رو خریدم ولی برای این ماه چیزی اضافه نشده نه چیزی ثبت شده

abbasjun
21-06-2016, 08:51
برای بسته های ویژه اون میزان حجمی که هر ماه به حساب اضافه میشه آیا اطلاعاتش ثبت میشه؟
الان از یک ماه بیشتر شده که این بسته تندباد رو خریدم ولی برای این ماه چیزی اضافه نشده نه چیزی ثبت شده
اگه منظورتون بسته طوفانه که این بسته با فشفشه فعال میشه که میتونید توی پنل قسمت بانک مجازی > مشاهده کد تخفیف فعالش کنید

ghnjfg
21-06-2016, 09:03
اگه منظورتون بسته طوفانه که این بسته با فشفشه فعال میشه که میتونید توی پنل قسمت بانک مجازی > مشاهده کد تخفیف فعالش کنید

نه تندباد رو میگم که باید ماهی 1گیگ اضافه بشه که نشده
من در طول ماه از فشفشه زیاد استفاده کردم گفتم شاید اضافه شده من متوجه نشدم ولی فکر نمیکنم اینطور باشه چون تو قسمت (سرویس و پرداخت) چیزی ثبت نشده

Aria.A97
21-06-2016, 10:26
نه تندباد رو میگم که باید ماهی 1گیگ اضافه بشه که نشده
من در طول ماه از فشفشه زیاد استفاده کردم گفتم شاید اضافه شده من متوجه نشدم ولی فکر نمیکنم اینطور باشه چون تو قسمت (سرویس و پرداخت) چیزی ثبت نشده
بانک مجازی رو چک کنید
اگه چیزی ندیدید با پشتیبانی تماس بگیرید.
منم یه اینترنت سه ماهه گرفته بودم، ۲ ماه اول فشفشه ۳۰ روزه زده بودم اول ماه سوم حجم رو نوشته بود 0 :|
بعد نیم ساعت بحث با پشتیبانی ۱۲ گیگ اضافه کردن

ne555
21-06-2016, 13:23
این چرا نصف سایتها رو که میزنم باز نمیکنه؟!
این سایت برای شما باز میشه؟

خیلی مسخرست

ne555
21-06-2016, 13:30
این خانم تلفن گویا های وب چقدر ضایع صداشو کش میده :n02:
حداقل 2 تومن از دیروز صرف پشت صف موندن های وب کردم فقط

k1ozil
21-06-2016, 13:41

خیلی مسخرست

برا منم باز نمیشه
گیت ویتون چیه ؟

broosli
21-06-2016, 14:50
برا منم باز نمیشه
گیت ویتون چیه ؟

واسه من باز میشه
گیت وی 46.224.0.13

broosli
21-06-2016, 14:54
به نظرم تمام این مشکلات باز نشدن سایت ها و ... برمیگرده به اجرای آزمایشی فازهای مختلف این طرح مزخرف فی. لتر. ینگ هوشمند که دو ساله گند زده به اینترنت کشور (آسیاتک هم چند ماهه همین مشکل رو داره بقیه شرکتها هم کم و بیش همین طوری شدن) چون قبل از عید هم یه فاز دیگه شو رو داشتن اجرا میکردن اون موقع هم اینترنت کشور به هم ریخت

k1ozil
21-06-2016, 15:23
واسه من باز میشه
گیت وی 46.224.0.13

از منم همینه:n27::n03:

broosli
21-06-2016, 15:46
از منم همینه:n27::n03:

از قند شکن استفاده کنی حتما بازمیکنه:n02:

Aria.A97
21-06-2016, 16:20

خیلی مسخرست

جالبه با قند شکن خیلی راحت بالا میاد ولی قند شکنو که میبندی باز نمیشه. گیت وی 46.224.0.12

این خانم تلفن گویا های وب چقدر ضایع صداشو کش میده :n02:
حداقل 2 تومن از دیروز صرف پشت صف موندن های وب کردم فقط
"اینترنت ارزان و تلفن خانگی گران شد"

---------------------------------------

یه چیز خیلی جالب. بعد ۱۵ بار قطع و وصل کردن اینترنت، آیپی که مودم گرفت به جای ۴۶ با ۱۰۰ شروع میشه! آیپی که تا حالا تو های وب‌ ندیده بودم. الان گیت وی هم 46.224.0.7هست. سایت بالا به راحتی باز میشه!

broosli
21-06-2016, 16:25
جالبه با قند شکن خیلی راحت بالا میاد ولی قند شکنو که میبندی باز نمیشه. گیت وی 46.224.0.12

گفتم این فی. لیتر. ینگ هوشمنده ری... به اینترنت مملکت یعنی همین
تا قبل از اینکه تدبیر و امید روی کار بیاد وضع اینترنت حداقل از اینی که الان هست بهتر بود
2 ساله گند زدن به اینترنت کشور با این فاز فاز اجرا کردنشون

Aria.A97
21-06-2016, 16:34
گفتم این فی. لیتر. ینگ هوشمنده ری... به اینترنت مملکت یعنی همین
تا قبل از اینکه تدبیر و امید روی کار بیاد وضع اینترنت حداقل از اینی که الان هست بهتر بود
2 ساله گند زدن به اینترنت کشور با این فاز فاز اجرا کردنشون
این وضعیت اسفناک های وب در حالیه که هنوز نیومده رو‌ این دیتاسنترای ارزون داخلی! خدا از اون به بعدشو بخیر کنه

sepehr_2016
21-06-2016, 19:34
نه اقا فیلترینگ چیه چرا شاتل فبلترینگ شاملش نمیشه اینا همش به خاطر گندکاریا های وبه . اگر همین های وب تو امریکا بود ببینید قانونش چه بلایی سرش میاوورد تازه اونا کافرن ما مسلمون .یعنی شرکتی که پول از مردم میگیره و بدترین کیفیتو عرضه میکنه

ایا یک مسئول نباید ازش بازخواست کنه

alireza20202003
22-06-2016, 02:58
جالبه با قند شکن خیلی راحت بالا میاد ولی قند شکنو که میبندی باز نمیشه. گیت وی 46.224.0.12 "اینترنت ارزان و تلفن خانگی گران شد" --------------------------------------- یه چیز خیلی جالب. بعد ۱۵ بار قطع و وصل کردن اینترنت، آیپی که مودم گرفت به جای ۴۶ با ۱۰۰ شروع میشه! آیپی که تا حالا تو های وب‌ ندیده بودم. الان گیت وی هم 46.224.0.7هست. سایت بالا به راحتی باز میشه! Sent from my SM-G925F using Tapatalk من هم دیدم این آی پی 100 رو و امیدوارم که دیگه نبینم این آی پی رو ! چون رنج 100.64 بود که رنج رزرو شدست یعنی آی پی داخلیه و آی پی ولید نیست.

ArashMiniStar
22-06-2016, 10:46
نه اقا فیلترینگ چیه چرا شاتل فبلترینگ شاملش نمیشه اینا همش به خاطر گندکاریا های وبه . اگر همین های وب تو امریکا بود ببینید قانونش چه بلایی سرش میاوورد تازه اونا کافرن ما مسلمون .یعنی شرکتی که پول از مردم میگیره و بدترین کیفیتو عرضه میکنه

ایا یک مسئول نباید ازش بازخواست کنه
فکر میکنید شما ما ک شرکت دیگه هستیم دل خوشی داریم از اینا؟ والا بلا همشون دزدن اونم به علت اینکه نظارت سرسختانه ای روشون نیست دین ایمون هم اثری نداره روشون

Aria.A97
22-06-2016, 11:29
من هم دیدم این آی پی 100 رو و امیدوارم که دیگه نبینم این آی پی رو ! چون رنج 100.64 بود که رنج رزرو شدست یعنی آی پی داخلیه و آی پی ولید نیست.
با این آیپی سایت های داخلی راحت باز میشه ولی سایت های خارجی....

amirbrad
22-06-2016, 11:37
از ساعت ۹ که همش قطع میشد الانم اینقدر داغونه هیچ کاری نمیشه کرد، دیشبم ۵ گیگ خریدم موندم چطوری استفاده کنم با این نت داغون

ne555
22-06-2016, 12:07
صبح همین صفحه فروم هم باز نمیشد.
هنوز اختلال دارم.
حدود 40% سایتهایی که وارد میکنم باز نمیکنه.
ارور های مرتبط با dns میزنه.
gateway

46.224.0.13

ne555
22-06-2016, 12:13
نمیگم گندترین پشتیبانی رو داره ولی اگر همینطور ادامه بده یقیناً بعد از مخابرات میتونه نشان زرشک طلایی رو بگیره.
20 نفر گذاشتن میخوان کل ایران رو ساپورت کنه! نوبتم بالای 20 هست همش.
صبانت خوبیش این بود هیچوقت بیش از 40-30 ثانیه توی صف معطل نشدم چون پشتیبانی ها رو استانی کردند.
اگر به این صورت ادامه پیدا کنه حجم فشفشش رو که صفر کنم برمیگردم صبانت که بودم یا میرم آسیاتک و شاتل! :n15:
5 روز معطلی رانژه هم با مودم 3G سر میکنم.

broosli
22-06-2016, 13:26
از ساعت ۹ که همش قطع میشد الانم اینقدر داغونه هیچ کاری نمیشه کرد، دیشبم ۵ گیگ خریدم موندم چطوری استفاده کنم با این نت داغون

اصلا با این وضعیت استفاده از فشفشه فایده نداره
من هر وقت سرعت خوب بود 15 گیگ 5 روزه میخریدم تو 4 روز تموم میشد الان با این وضع افتضاح کیفیت نت های وب سر موقع مصرف نمیشه که هیچ 5 گیگش هم میسوزه

MOHAMMAD2010
22-06-2016, 13:29
نمیخوام طرفداری الکی کنم ولی اونقدرام دیگه داغون نیست
تنها مشکلی که باهاش دارم بعضی وقتا سایت ها رو نصفه باز میکنه ، باید رفرش کنم
اگه نه همه سایت ها برای من باز میشن - قطعی هم خیلی کمه البته چند روز پیش نیم ساعت قطع بود
ولی خب در کل با توجه به قیمت خوبه

Memonex
22-06-2016, 17:01
آقا من سرویسم فردا تموم میشه ولی نمیتونم تمدید کنم لیست خالی میاد مشکل از چیه؟ بی زحمت شما هم یه تست کنید خبرشو بدید

amirbrad
22-06-2016, 17:37
آقا من سرویسم فردا تموم میشه ولی نمیتونم تمدید کنم لیست خالی میاد مشکل از چیه؟ بی زحمت شما هم یه تست کنید خبرشو بدید

سایتش واسه تمدید با گوشی مشکل داره چه اندروید چه ای او اس با هر مرورگری ، باید باکامپیوتر تمدید کنی منم هر وقت میخوام تمدید کنم باید سیستم روشن کنم، اما خرید حجم مشکلی نداره.

MOHAMMAD2010
23-06-2016, 16:43
من دیروز اینجا گفتم خوبه ولی از امروز برای منم خیلی داغون شده !
پینگ که رفته بالای 220 با تایم اوت زیاد
بیشتر صفحه ها هم که نصفه باز میشن !
قبلا خیلی بهتر بود - با ریست مودم هم حل نمیشه

broosli
23-06-2016, 18:10
من دیروز اینجا گفتم خوبه ولی از امروز برای منم خیلی داغون شده !
پینگ که رفته بالای 220 با تایم اوت زیاد
بیشتر صفحه ها هم که نصفه باز میشن !
قبلا خیلی بهتر بود - با ریست مودم هم حل نمیشه

نتیجه تعریف کردن از بای وب مزخرف همین میشه دیگه:n24: (مدیراش به فکر اصلاح نمیفتن)
باید واقع بین بود
فشفشه یه مزیته ولی وقتی نشه ازش استفاده کرد به چه دردی میخوره

broosli
23-06-2016, 18:14
امروز از صبح تا الان سه چهار بار قطع میشه آی پی جدید میگیره و دوباره وصل میشه (قطعی در حد زیر یه دقیقه) موقعی که کار آنلاین داشته باشی همین قطعی کافیه که گند بزنه به کل کارت

k1ozil
23-06-2016, 18:24
از امروز صبح همش تایم اوت :n27:

broosli
23-06-2016, 18:34

فک کنم تا چند روز قطعی کامل اتفاق نیفته و چند هزار نفر از مشترکین پورتشون رو تخلیه نکنن های وب درست بشو نیست که نیست
تازه هنوز شبکه 4g شون رو راه اندازی نکردن وضع پهنای باندشون اینه اون راه بیفته وضع چی میشه!!!

ne555
23-06-2016, 23:50
اگر هر کی ناراضی هست گزارش ثبت کنه تو سامانه 195 امیدی میشه داشت به رفع مشکل.

MOHAMMAD2010
24-06-2016, 13:44

zoomit برات درست شد ؟ الان برا من باز نمیشه !

k1ozil
24-06-2016, 14:02
zoomit برات درست شد ؟ الان برا من باز نمیشه !

اره
از دیروز دست شد

MOHAMMAD2010
24-06-2016, 14:10
اره
از دیروز دست شد

بدجور قاطی داره ها ! از امروز برا من باز نمیشه

mehryar1973
24-06-2016, 23:29
قطعی مکرر،یه ساعته وصله یهو قطع میشه
واقعا افت کیفیت سرویس محسوسه...

Aria.A97
25-06-2016, 09:20
دوباره قطعه....

k1ozil
25-06-2016, 11:33
من اصلا قطی ندارم :n13::n06:

ne555
26-06-2016, 00:21
امروز برای من هم اختلال داشت.
با کیلمرفشن درست میشه گاهی اوقات
پشتیبانی هم که عملاً پوکیده!
چار تا کارمند نمیگیرن ملت تو صف نمونن، این که دیگه مخابرات نیست.

broosli
26-06-2016, 13:21
چند روزه این مشکل باز نکردن بعضی از سایت ها (مثلا zoomit.ir،irankish-co.ir و ...) هم شده قوز بالا قوز :n03:

MOHAMMAD2010
26-06-2016, 14:52
چند روزه این مشکل باز نکردن بعضی از سایت ها (مثلا zoomit.ir،irankish-co.ir و ...) هم شده قوز بالا قوز :n03:

اره متاسفانه zoomit دو سه روزه الان برام باز نمیشه !
بعضی سایت های داخلی هم سرعت باز شدنشون افتضاح شده - نمونش فارس نیوز - از سایت خارجی دیر تر باز میشه !
نمیدونم جریان چیه ! قبلا این مشکل های مسخره رو نداشتم

broosli
26-06-2016, 16:12
اره متاسفانه zoomit دو سه روزه الان برام باز نمیشه !
بعضی سایت های داخلی هم سرعت باز شدنشون افتضاح شده - نمونش فارس نیوز - از سایت خارجی دیر تر باز میشه !
نمیدونم جریان چیه ! قبلا این مشکل های مسخره رو نداشتم

نکته جالبش اینجاست که همین سایتا با قندشکن به راحتی باز میشن (یه راهشم اینه که مودمو خاموش و روشن کنی آی پی عوض بشه)
معلوم نیست دارن چی کار میکنن ولی هرچی هست بی ارتباط با طرحهای اینترنت ملی و فی. لتر. ینگ هوشمند نیست (آسیاتک هم 2-3 ماهه همین بلا سرش اومده)

MOHAMMAD2010
26-06-2016, 16:18
نکته جالبش اینجاست که همین سایتا با قندشکن به راحتی باز میشن (یه راهشم اینه که مودمو خاموش و روشن کنی آی پی عوض بشه)
معلوم نیست دارن چی کار میکنن ولی هرچی هست بی ارتباط با طرحهای اینترنت ملی و فی. لتر. ینگ هوشمند نیست (آسیاتک هم 2-3 ماهه همین بلا سرش اومده)

اره با قند شکن باز میشن ولی من از دیروز 3 بار مودم رو خاموش روشن کردم ایپی هم عوض شده ولی بازم زومیت باز نمیشه !

broosli
26-06-2016, 16:22
اره با قند شکن باز میشن ولی من از دیروز 3 بار مودم رو خاموش روشن کردم ایپی هم عوض شده ولی بازم زومیت باز نمیشه !

بستگی به شانست و آی پی که بهت میفته داره ممکن با 10 بار خاموش و روشن کردن هم مشکل حل نشه (به گیت وی هم ربطی نداره چون من دوبار که آی پی گرفتم هر دو از گیت وی 13 بود ولی با یکی زومیت و ایران کیش و ... بازنمیشدن ولی با یه آی پی دیگه از همون گیت وی همه این سایتا باز میشدن)
روز به روز هم داره به تعداد سایتایی که های وب باهاشون این مشکل رو داره اضافه میشه

k1ozil
27-06-2016, 01:21
دانلود شبانه شما هم مشکل داره ؟ نوسان سرعت خیلی زیاد شده :n03:

Aria.A97
27-06-2016, 10:25
دانلود شبانه شما هم مشکل داره ؟ نوسان سرعت خیلی زیاد شده :n03:
کلا هر اتفاقی که واسه این چند روزه واسه نت میوفته ۹۹٪ از‌ طرف های وبه [emoji1]

شاید باورتون نشه ولی نت من از شنبه صبح قطعه! میگن مرکزتون دارن کابل برگردان میزنن تا ۳ روز کاری زمان میبره. نمی دونم جریان این کابل برگردان چیه که ساختمان روبرویی و کل‌ ساختمان ما (حتی طبقه بالایی که فقط‌ رقم آخر شمارش با ما فرق میکنه) اینترنتشون بدون اختلال وصله اونوقت این های وب یدونه شنبه خرابی خط زدن، دیروز زنگ زدم دوباره یه خرابی دیگه زدن گفتن ۳ روز کاری زمان میبره! ۲۸خرداد هم ۲۴ ساعت نتم به خاطر اختلالات خود های وب قطع بود. ۲۴ خرداد هم ۷-۶ ساعت نت نداشتم به خاطر این که یهو حجمم از ۱۲ گیگ اومده بود رو 0!
موقعی هم که وصله هر لحظه امکان داره چراغ اینترنت واسه ۱ دقیقه تا ۱ ساعت خاموش بشه.

یه ماهی هم هست که پکت لاست و تایم اوت و سرعت تک کانکشن به حد اعلای خودش رسیده.

هر روز هم که یه سایت جدید به لیست سایت هایی که های وب باز نمیکنه اضافه میشه.

پشتیبانی هم که عملا کشک! هم اکنون شما نفر ۳۵ام در صف می باشید...

حالا ببینید بعد این که آواسل راه اندازی بشه چی میشه...

broosli
27-06-2016, 11:19

کلا حرف دل ما رو زدی :n16:

MOHAMMAD2010
27-06-2016, 11:57
اقا من امروز ترافیکم تموم شد ( البته 2 تا تا فشفشه 5 روزه در طول این ماه خریده بودم ) از سرویسم 4 روز مونده ، خواستم بازم یه 5 روزه بگیرم دیدم نمیشه ! خواستم تمدید کنم هم دیدم نوشته فقط 72 ساعت مونده با پایان سرویس میشه این کارو کرد ! حالا مجبور شدم الکی یه فشفشه 1 روزه بگیرم تا فردا بشه بتونم تمدید کنم ! اینجور وقتا باید چی کار کنم !!؟ راهی هست ؟

alireza20202003
27-06-2016, 13:44
اقا من امروز ترافیکم تموم شد ( البته 2 تا تا فشفشه 5 روزه در طول این ماه خریده بودم ) از سرویسم 4 روز مونده ، خواستم بازم یه 5 روزه بگیرم دیدم نمیشه ! خواستم تمدید کنم هم دیدم نوشته فقط 72 ساعت مونده با پایان سرویس میشه این کارو کرد ! حالا مجبور شدم الکی یه فشفشه 1 روزه بگیرم تا فردا بشه بتونم تمدید کنم ! اینجور وقتا باید چی کار کنم !!؟ راهی هست ؟ خیر ! این هم از برکات های وب هست. تنها راه خرید نیترو یک روزه هست.

4l1r3z4
27-06-2016, 13:48
اقا من امروز ترافیکم تموم شد ( البته 2 تا تا فشفشه 5 روزه در طول این ماه خریده بودم ) از سرویسم 4 روز مونده ، خواستم بازم یه 5 روزه بگیرم دیدم نمیشه ! خواستم تمدید کنم هم دیدم نوشته فقط 72 ساعت مونده با پایان سرویس میشه این کارو کرد ! حالا مجبور شدم الکی یه فشفشه 1 روزه بگیرم تا فردا بشه بتونم تمدید کنم ! اینجور وقتا باید چی کار کنم !!؟ راهی هست ؟

اگه بخوای فشفشه 5 روزه بگیری ، باید یه نیتروی پیش خرید بگیری که 1 روز به پایان سرویست اضافه شه و بتونی بخری! اگه نه که تا فردا صبر کنی که سرویستو تمدید کنی!

4l1r3z4
27-06-2016, 13:56

شاید باورتون نشه ولی نت من از شنبه صبح قطعه! میگن مرکزتون دارن کابل برگردان میزنن تا ۳ روز کاری زمان میبره. نمی دونم جریان این کابل برگردان چیه که ساختمان روبرویی و کل‌ ساختمان ما (حتی طبقه بالایی که فقط‌ رقم آخر شمارش با ما فرق میکنه) اینترنتشون بدون اختلال وصله اونوقت این های وب یدونه شنبه خرابی خط زدن، دیروز زنگ زدم دوباره یه خرابی دیگه زدن گفتن ۳ روز کاری زمان میبره! ۲۸خرداد هم ۲۴ ساعت نتم به خاطر اختلالات خود های وب قطع بود. ۲۴ خرداد هم ۷-۶ ساعت نت نداشتم به خاطر این که یهو حجمم از ۱۲ گیگ اومده بود رو 0!
موقعی هم که وصله هر لحظه امکان داره چراغ اینترنت واسه ۱ دقیقه تا ۱ ساعت خاموش بشه.

در سایت 195 شکایت کنید و بابت قطعی ها خسارت بگیرید و باهاشون اتمام حجت کنید که در صورتی که قطعی ها ادامه داشته باشه تا تجدید نظر آخر میرید جلو !

k1ozil
27-06-2016, 14:08
دوستان من میخوام شکایت کنم دقیقا بگید کدوم سایتها باز نمیشن و مشکل دارن
تمام مشکلات رو بگید تا من ذکر کنم
Aria.A97
27-06-2016, 14:27
Zoomg.ir

منم فعلا سرم شلوغه چند روز دیگه شکایت میکنم

broosli
27-06-2016, 14:44
fanava.net
irankish-co.ir
پکت لاست بین ساعت 2 تا 7 بعداز ظهر و 10 تا 1 شب بیشتر از 12 درصد میشه و گاهی به 40-30 درصد هم میرسه (هم درون شبکه ای (از گیت وی های خود های وب) و هم خارجی (8.8.8.8 و 4.2.2.4)
سرعت تک کانکشن تو همین ساعات حدود 25-35 کیلوبایت میشه که عملا بازکردن صفحات با کندی مواجه میشه و گاها بازنشدن صفحات و لود نشدن تصاویر اتفاق میفته (غیر از اون مشکلی که تو بازنکردن بعضی از سایت ها چند روزه که به وجود اومده)

broosli
27-06-2016, 14:49
الان تست کردم سایت خود های وب (hiweb.ir) هم به جمع سایتهای مشکل دار اضافه شده !!!:n08:

4l1r3z4
27-06-2016, 14:58
الان تست کردم سایت خود های وب (hiweb.ir) هم به جمع سایتهای مشکل دار اضافه شده !!!:n08:

الان کلا سایتش دان شده و ربطی به نت های وب نداره!

broosli
27-06-2016, 15:01
الان کلا سایتش دان شده و ربطی به نت های وب نداره!
آخه من با نت خودش رفتم نمیدونم از بیرون چه طوریه
مشکلی که با سایتهای دیگه هم داره شبیه همینه

k1ozil
27-06-2016, 15:24
پشتیبانی سریع جواب داد :n13:

4l1r3z4
27-06-2016, 15:25
آخه من با نت خودش رفتم نمیدونم از بیرون چه طوریه
مشکلی که با سایتهای دیگه هم داره شبیه همینه

الان که سایتش دوباره آپ شد ولی هر موقع مشکلی در باز کردن سایتی پیدا کردید و نمی دونستید که ایراد فقط از نت شماست یا همگانیه ، به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برید و اسم سایتو بزنید ، بهتون میگه که دانه یا آپه

Aria.A97
27-06-2016, 15:35
پشتیبانی سریع جواب داد :n13:
به شدت منتظر شنیدن تجربه تون هستیم

k1ozil
27-06-2016, 15:38
به شدت منتظر شنیدن تجربه تون هستیم

ادم خوبی بود
7 8 دقیقه معطل بود اخرش گفت از دسترسم خارجه براتون گزارش خرابی ثبت کردم
جالبه با ای پی باز میکنه و فقط ادرس مشکل داره
ای پی ایران کیش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ای پی زومیت

broosli
27-06-2016, 15:46
ادم خوبی بود
ای پی ایران کیش

ای پی زومیت

برید به این آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون مواردی که شفاها به پشتیبانی گفتید اینجا کتبا بنویسید و ثبت کنید اینجوری دیگه حتما شکاییتون پیگیری میشه (اگر ظرف 2-3 روز رسیدگی نکردن میتونید تو سایت 195 هم شکایت کنید)

k1ozil
27-06-2016, 15:50
برید به این آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون مواردی که شفاها به پشتیبانی گفتید اینجا کتبا بنویسید و ثبت کنید اینجوری دیگه حتما شکاییتون پیگیری میشه (اگر ظرف 2-3 روز رسیدگی نکردن میتونید تو سایت 195 هم شکایت کنید)
دی ان اس داخلی از کجا میشه پیدا کرد ؟
دی ان اس شاتل رو میشه رو های وب زد ؟ ( dns شاتل چیه ؟ )
@
4l1r3z4@

MOHAMMAD2010
27-06-2016, 15:50
ادم خوبی بود
ای پی ایران کیش

ای پی زومیت

با ای پی هم هیچ کدوم برام باز نمیشن

k1ozil
27-06-2016, 15:52

برا من باز میشن
کلا جالب شده این های وب
اگه این مشکل رو نداشت میشد تحملش کرد
دوستان یه کار کنید
برید تنظیمات مودم قسمت dns
اولی رو بزارید
85.15.1.14
دومی رو بزارید
8.8.8.8
من این کار کردم مشکلم حل شد
*اولی دی ان اس شاتله دومی هم که گوگل

broosli
27-06-2016, 16:02
[/QUOTE]
شدنش که میشه همون طوری که میشه از dns های public استفاده کرد (اتفاقا dns های وب جز مزخرف ترین dns ها تو بازکردن سایتها و ... است)
من رفتم تو تاپیک پارس و شاتل و صبانت سوال پرسیدم ببینم کاربراشون اطلاع دارن یا نه؟

broosli
27-06-2016, 16:06

با تنظیم دستی dns هم مشکلتون حل نشد؟

k1ozil
27-06-2016, 16:13
DNS شاتل
85.15.1.14
85.15.1.15

broosli
27-06-2016, 16:22
DNS شاتل
85.15.1.14
85.15.1.15

این یکی DNS نمیتونه خیلی از سایتا رو باز کنه (مثل varzesh3.com، mehrnews.com و...)
ولی اون DNS اولی خوب بود

MOHAMMAD2010
27-06-2016, 16:40
برا من باز میشن
کلا جالب شده این های وب
اگه این مشکل رو نداشت میشد تحملش کرد
دوستان یه کار کنید
برید تنظیمات مودم قسمت dns
اولی رو بزارید
85.15.1.14
دومی رو بزارید
8.8.8.8
من این کار کردم مشکلم حل شد
*اولی دی ان اس شاتله دومی هم که گوگل

با تنظیم دستی dns هم مشکلتون حل نشد؟

نه بازم فایده نداشت !!!
کلا خیلی داغون شده ! اون از این مشکل کوفتی - اونم از این که بیشتر سایت ها نصفه باز میشن !

broosli
27-06-2016, 16:45
نه بازم فایده نداشت !!!
کلا خیلی داغون شده ! اون از این مشکل کوفتی - اونم از این که بیشتر سایت ها نصفه باز میشن !

اینم از بدشانسی شماست اون از آسیاتک اینم از های وب (های وب بعد از عید تا 1-2 ماه وضعش نسبتا خوب بود و مخصوصا تایم اوت از 2-3 درصد بیشتر نمیشد (حتی شب ها))
به نظرم کم کم همه شرکتها میرن به سمت این تغییرات (ظاهرا تمام پکت ها دارن چک میشن چون مخصوصا امروز چه موقع ساخته شدن لینک دانلود و چه موقع بازشدن سایت ها چند ثانیه وقفه هست و بعد سایت باز میشه یا لینک دانلود ساخته میشه)
از آسیاتک شروع شده حالا هم های وب بعدی هم معلوم نیست کدوم یکی از این شرکتها باشه

MOHAMMAD2010
27-06-2016, 16:48
ظاهرا تمام پکت ها دارن چک میشن
یعنی چی این ؟ چه فایده ای داره ؟
----------------------------------------
من تا یه هفته پیش زیاد مشکلی نداشتم چند روزه اینجوری شده

broosli
27-06-2016, 16:55
یعنی چی این ؟ چه فایده ای داره ؟
----------------------------------------
من تا یه هفته پیش زیاد مشکلی نداشتم چند روزه اینجوری شده

قبلا گفتم به علت فی. لتر . ینگ هوشمنده که این مشکل به وجود اومده
هیچ دلیل دیگه ای هم نمیتونه داشته باشه
منتها تا میگی علتش اینه بعضیا میگن چرا شرکتهای دیگه اینجوری نشدن؟
خب آسیاتک از 3 ماه پیش اینجوری شده از 3 هفته پیش هم های وب
به نوبت همه شرکتها مجبورن این طرح رو اجرا کنن

broosli
27-06-2016, 17:05
نشون به این نشون که با قندشکن اکثر این مشکلات برطرف میشه (همه سایتها بی دردسر بازمیشن و حتی سرعت تک کانکشن هم یه مقدار بهبود پیدا میکنه)

4l1r3z4
27-06-2016, 17:06
@
4l1r3z4@

آره مشکلی نداره!
دی ان اس زیر ساخت هم خوبه ، میخوای تست کن ببین اوکیه واست : 217.218.127.127 و 217.218.155.155
ضمنا علاوه بر ست کردن دی ان اس در مودم ، در کانکشن خود ویندوز هم ست کن.

k1ozil
27-06-2016, 17:32
آره مشکلی نداره!
دی ان اس زیر ساخت هم خوبه ، میخوای تست کن ببین اوکیه واست : 217.218.127.127 و 217.218.155.155
ضمنا علاوه بر ست کردن دی ان اس در مودم ، در کانکشن خود ویندوز هم ست کن.

کدوم رو اول بزنم کدوم رو دوم؟

amir_t6262
27-06-2016, 17:46
نه بازم فایده نداشت !!!

شما کجایی؟
من های وب تهران الان وصلم، هیچ مشکلی ندارم.

broosli
27-06-2016, 18:19

217.218.127.127
217.218.155.155

MOHAMMAD2010
27-06-2016, 18:20
شما کجایی؟
من های وب تهران الان وصلم، هیچ مشکلی ندارم.

کرمان
والا منم قطعی ندارم - یه سری مشکل هست که همه تو های وب دارن - بعضی وقتا بیشتر میشه بعضی وقتا کمتر ، مثل همین نصفه باز شدن سایت ها یا اینکه بعضی سایت ها باز نمیشن !

broosli
27-06-2016, 18:39
این dns زیرساخت به نظر میاد نسبتا خوبه و سرعت بازشدن سایت ها رو یه کم بیشتر کرد
اما مشکل زومیت و ایران کیش همچنان پابرجاست (مشکل از ip هست و با تغییر dns مشکل حل نمیشه)

4l1r3z4
27-06-2016, 18:43

اول 217.218.127.127 و بعد ...

ja137
28-06-2016, 09:31
سلام والا منم کرج هستم مشکلاتی که میگید اعم از بازنکردن سایتا نیست
ولی خب بعد از ظهر سرعت تک کانکشن میاد رو 200 تا 300 و از 9 شب به بعد میاد روی 800 تا 900 و درست میشه

Aria.A97
28-06-2016, 10:16
ولی خب بعد از ظهر سرعت تک کانکشن میاد رو 200 تا 300 و از 9 شب به بعد میاد روی 800 تا 900 و درست میشه
مطمئنید سرعت تک کانکشن تا ۸۰۰ بالا میره؟!!! :|

MOHAMMAD2010
28-06-2016, 10:22
دوستانی که مشکل باز کردن هیچ سایتی رو ندارن و همه سایت ها با سرعت عالی براشون باز میشه میشه رنچ ای پیشون رو بگن ؟ یعنی اون 3 دسته اولش رو

ja137
28-06-2016, 11:13
دوستانی که مشکل باز کردن هیچ سایتی رو ندارن و همه سایت ها با سرعت عالی براشون باز میشه میشه رنچ ای پیشون رو بگن ؟ یعنی اون 3 دسته اولش رو
فعلا واسه من رو 100.64 که همه سایتا بازه و فعلا تک کانکشن رو 860 هست
ولی اکثر مواقع رو 46.21 و این رنج ها هست

ja137
28-06-2016, 11:17
مطمئنید سرعت تک کانکشن تا ۸۰۰ بالا میره؟!!! :|

وضعیت همین الان

broosli
28-06-2016, 11:20

فک کنم شما سرعت تک کانکشن رو اشتباه اندازه میگیرید چون بعد از ظهرها سرعت تک کانکشن تا 30-40 کیلوبایت هم میاد پایین و در بهترین حالت حدود 50 کیلوبایته البته شب ها نزدیک افطار که میشه سرعت تک کانکشن برای 1-2 ساعت (بین ساعت 8 تا 10 شب) تا 200-300 کیلوبایت (و شاید هم بیشتر) هم میره بالا ولی بعدش دوباره افت سرعت هست طوری که سرعت تک کانکشن از بعدازظهر هم پایین تر میره
برای اندازه گیری سرعت تک کانکشن از سایت معتبر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (که مبتنی بر پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست و امکان کش و دستکاری در اون وجود نداره) در ساعت 3 بعداز ظهر، 9 شب و 11 شب استفاده کنید و سرعتتون رو با هر 3 تا سرور تست کنید (چند صفحه قبل هم یکی از دوستان سرعت تک کانکشن رو با سایت نامعتبر testmy.net اندازه گرفته بود که وقتی با سایت whatbox دوباره اندازه گرفت نتایج واقعی مشخص شد واختلاف فاحشی بین نتایج وجود داشت)
بحث باز نشدن سایت ها هم بیشتر به ip ربط داره (نه dns یا حتی گیت وی اتصال) ممکنه با خاموش روشن کردن مودم و گرفتن ip جدید مشکل حل بشه و یا برعکس مشکل به وجود بیاد
برای این کار هم دو سایت zoomit.ir و irankish-co.ir رو تست کنید ببینید بازمیشن یا نه؟(این مشکل فقط برای بعضی از سایت ها مثل این دو تا سایتی که گفتم وجود داره نه همه سایت ها)
ضمنا مشکل پکت لاست هم که همه دوستان ازش مینالن با تایپ دستور ping 8.8.8.8. -n 100 (سرور خارجی) و ping 46.224.0.13 -n 100 (گیت وی خود های وب) در Command Prompt ویندوز بین ساعت 3 تا 8 شب تست کنید ببینید تو 100 تا پکت چند مورد لاست (تایم اوت) دارید؟ (حتما بیش از 10 درصد خواهد بود)

ja137
28-06-2016, 11:40
فک کنم شما سرعت تک کانکشن رو اشتباه اندازه میگیرید چون بعد از ظهرها سرعت تک کانکشن تا 30-40 کیلوبایت هم میاد پایین و در بهترین حالت حدود 50 کیلوبایته البته شب ها نزدیک افطار که میشه سرعت تک کانکشن برای 1-2 ساعت (بین ساعت 8 تا 10 شب) تا 200-300 کیلوبایت (و شاید هم بیشتر) هم میره بالا ولی بعدش دوباره افت سرعت هست طوری که سرعت تک کانکشن از بعدازظهر هم پایین تر میره
برای اندازه گیری سرعت تک کانکشن از سایت معتبر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (که مبتنی بر پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست و امکان کش و دستکاری در اون وجود نداره) در ساعت 3 بعداز ظهر، 9 شب و 11 شب استفاده کنید و سرعتتون رو با هر 3 تا سرور تست کنید (چند صفحه قبل هم یکی از دوستان سرعت تک کانکشن رو با سایت نامعتبر testmy.net اندازه گرفته بود که وقتی با سایت whatbox دوباره اندازه گرفت نتایج واقعی مشخص شد واختلاف فاحشی بین نتایج وجود داشت)
بحث باز نشدن سایت ها هم بیشتر به ip ربط داره (نه dns یا حتی گیت وی اتصال) ممکنه با خاموش روشن کردن مودم و گرفتن ip جدید مشکل حل بشه و یا برعکس مشکل به وجود بیاد
برای این کار هم دو سایت zoomit.ir و irankish-co.ir رو تست کنید ببینید بازمیشن یا نه؟(این مشکل فقط برای بعضی از سایت ها مثل این دو تا سایتی که گفتم وجود داره نه همه سایت ها)
ضمنا مشکل پکت لاست هم که همه دوستان ازش مینالن با تایپ دستور ping 8.8.8.8. -n 100 (سرور خارجی) و ping 46.224.0.13 -n 100 (گیت وی خود های وب) در Command Prompt ویندوز بین ساعت 3 تا 8 شب تست کنید ببینید تو 100 تا پکت چند مورد لاست (تایم اوت) دارید؟ (حتما بیش از 10 درصد خواهد بود)
عزیز خیلی خوب میفهم اینایی رو که میگی
تک کانکشن هم با idm گرفتم و بالا گذاشتم از سرور مایکروسافت
ضمنا همه سایتا باز میشن و من مشکل ندارم
بعد از ظهر ها کلا شاید 2 درصد پکت لاست باشه
ضمنا اینم تست از سایتی که میگید

MOHAMMAD2010
28-06-2016, 11:56
فعلا واسه من رو 100.64 که همه سایتا بازه و فعلا تک کانکشن رو 860 هست
ولی اکثر مواقع رو 46.21 و این رنج ها هست

پس هر چی هست به خاطر همین ای پی هست ! چون رنچ ای پی من کلا با شما فرق میکنه و 46.225 هست همیشه !
4-5 روزم هست که زومیت باز نمیشه !

Aria.A97
28-06-2016, 12:37
وضعیت همین الان

سرویستون چیه؟
-----------------------------

و جالب اینجاس که رنج آیپی ۱۰.۶۴ که تک کانکشنش بالاتره و زومیت و ایران کیش رو باز میکنه حتی یو•تیوب هم بازه واسش. ولی اصلا معلوم نیست از کجا میاد :| تو سایت های جست و جوی آی پی مثل
بزنید کلا valid نیست و unknown میده.

broosli
28-06-2016, 12:51
عزیز خیلی خوب میفهم اینایی رو که میگی
تک کانکشن هم با idm گرفتم و بالا گذاشتم از سرور مایکروسافت
ضمنا همه سایتا باز میشن و من مشکل ندارم
بعد از ظهر ها کلا شاید 2 درصد پکت لاست باشه
ضمنا اینم تست از سایتی که میگید

پس احتمالا رنج آی پی تون همون 100. باید باشه
عجیبه که تغییر آی پی انقدر روی سرعت و پینگ تاثیر میذاره

k1ozil
28-06-2016, 15:28
دینامیت رو برداشتن ؟!

broosli
28-06-2016, 15:32
دینامیت رو برداشتن ؟!

منظورتون سرویس 8 مگابیته؟
نه برنداشتن

k1ozil
28-06-2016, 15:40
منظورتون سرویس 8 مگابیته؟
نه برنداشتن

یه دینامیت بود 6 ماه 50 تومن ماهی 3 گیگ
برای شما هست ؟

Aria.A97
28-06-2016, 16:04
بعد از این که مودم رو ریستارت کردم (ساعت ۱) تا الان که وضعم بد نبوه.

]

اینم gateway خود های وب :

زومیت هم باز میشه ولی ایران کیش بالا نمیاد. تک کانکشن هم دور و بر ۴۰

broosli
28-06-2016, 16:06
یه دینامیت بود 6 ماه 50 تومن ماهی 3 گیگ
برای شما هست ؟

نه
دینامیت فقط 1 ماهه و 3 ماهه داره
هرچی تو این سایت هست تو پنل هم هست

broosli
28-06-2016, 16:08
بعد از این که مودم رو ریستارت کردم (ساعت ۱) تا الان که وضعم بد نبوه.

]

اینم gateway خود های وب :

زومیت هم باز میشه ولی ایران کیش بالا نمیاد. تک کانکشن هم دور و بر ۴۰

رنج آی پی تون چیه؟ (100 یا 46 ؟)
گیت وی تون 12 هستش؟

Aria.A97
28-06-2016, 16:10
گیت وی تون 12 هستش؟
آیپی ۴۶.
گیت وی هم همینیه که ازش پینگ گرفتم.

اینم پکت لاست از 8.8.8.8

MOHAMMAD2010
28-06-2016, 16:15
گیت وی تون 12 هستش؟

شروع ای پی که تو های وب همه با 46 هست ، مهم 3 تای بعدی هست

broosli
28-06-2016, 16:16
آیپی ۴۶.
گیت وی هم همینیه که ازش پینگ گرفتم.

اینم پکت لاست از 8.8.8.8

ظاهرا پکت لاست تو مسیر خروجی اتفاق میفته (چون داخلی خوبه)
یه مدت که های وب از نظر پینگ و پکت لاست خیلی خوب شده بود (تو ساعات اوج مصرف پینگ تایم 8.8.8.8 حدود 180 و پکت لاست تو هر 100 تا شاید 1 مورد بود) مسیرش فرانکفورت بود
الان یه ماهی هست که مسیر تمام گیت وی ها (برای اتصال به 8.8.8.8) استانبول شده (قبلا مسیر اتصال برای گیت وی های مختلف فرق میکرد)
شاید یکی از دلایل افتضاح شدن پکت لاست همین مسیر اتصاله

broosli
28-06-2016, 16:17

آخه من تو آی پی هایی که 46 هستن تفاوت چندانی ندیدم ولی وضع آی پی 100 (یا 10) کلا فرق میکنه

Aria.A97
28-06-2016, 16:34
نه آیپی هایی هم هستن که با ۱۰۰ شروع میشن.

broosli
28-06-2016, 16:38
نه آیپی هایی هم هستن که با ۱۰۰ شروع میشن.

همه آی پی های شروع شونده با 100، گیت ویشون 46.224.0.7 هستش

Aria.A97
28-06-2016, 17:35
تفاوت tracert از گوگل.
آیپی 46.224 :

آیپی 100.64 :

broosli
28-06-2016, 19:27
تفاوت tracert از گوگل.
آیپی 46.224 :

آیپی 100.64 :

دقیقا همون چیزی که گفتم
آی پی 100 مسیر اتصالش آلمانه و به همین دلیل کیفیت بالایی هم داره
ولی آی پی های 46 همشون از استانبول میگذرن

broosli
28-06-2016, 19:31
تفاوت tracert از گوگل.
آیپی 46.224 :

آیپی 100.64 :

معمولا با چند بار خاموش و روشن کردن آی پی تون 100 میشه؟
از داخل تنظیمات مودم قطع و وصل می کنید یا با دکمه مودم؟ (اگه مودمتون TPLink وایرلسه راهنمایی کنید چه کار کنم)
بین قطع و وصلتون وقفه هست یا نه؟
ممنون

Aria.A97
28-06-2016, 19:51
معمولا با چند بار خاموش و روشن کردن آی پی تون 100 میشه؟
از داخل تنظیمات مودم قطع و وصل می کنید یا با دکمه مودم؟ (اگه مودمتون TPLink وایرلسه راهنمایی کنید چه کار کنم)
بین قطع و وصلتون وقفه هست یا نه؟
ممنون
سیم تلفن رو از پریز در بیارین لازم نیس خاموش روشن کنین.

mehdi244
29-06-2016, 03:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرویس 1 مگ سرور داخلی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]باکو

Aria.A97
29-06-2016, 09:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرویس 1 مگ سرور داخلی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]باکو
زنگ بزنید خطتون رو بالاتر ببندن. (اگه کشش داشته باشه)
اگه هم که نه، از دفعه بعد ۱۲۸ بگیرید همین سرعتو میده

k1ozil
29-06-2016, 10:53
شبانه هم خراب شده سرعت یه دفعه صفر میشه دانلود خطا میده :n27:
این ip های 100 برا من نمیاد چرا !

broosli
29-06-2016, 11:00

معمولا با 2-3 بار خاموش و روشن کردن مودم تو ساعات شلوغی ترافیک (4 بعد از ظهر تا 12 شب) آی پی 100 ظاهر میشه (چون از نوع رزرو و invalid هست وقتایی که تعداد یوزرها زیاد میشه از این ip به یوزرهای که تازه میخوان آی پی بگیرن تخصیص داده میشه و این آی پی معایبی هم داره مثلا نمیشه باهاش خرید اینترنتی انجام داد!)

MOHAMMAD2010
29-06-2016, 11:03

من که هر چی خاموش روشن میکنم از رو رنج 46.225 تکون نمیخوره !
زومیت هم هنوز برام باز نمیشه !

k1ozil
29-06-2016, 11:07

برا من بگیر نگیر داره
گاهی وقات باز میشه گاهی نمیشه
نظرت در مورد شاتل چیه ؟!
جشنوار 40 تومن ( 20 گیگ سالیانه 2 تا 7 رایگان)
ماهی 10 گیگ حجم بخریم
ماهیانه میشه نزدیک 40 تومن

MOHAMMAD2010
29-06-2016, 11:11
برا من بگیر نگیر داره
گاهی وقات باز میشه گاهی نمیشه
نظرت در مورد شاتل چیه ؟!
جشنوار 40 تومن ( 20 گیگ سالیانه 2 تا 7 رایگان)
ماهی 10 گیگ حجم بخریم
ماهیانه میشه نزدیک 40 تومن

نه من که همین جا میمونم - من حساب میکنم ماهی حدود 13-15 گیگ مصرف میکنم - شبانه هم بییشتر از شبی 2 گیگ به دردم نمیخوره - قیمت اینجا بهتره

ja137
29-06-2016, 12:18
سلام
واسه من رو 46.224 هست و باز میشه و سرعت هم خیلی خوبه

mehdi244
29-06-2016, 13:08
زنگ بزنید خطتون رو بالاتر ببندن. (اگه کشش داشته باشه)
اگه هم که نه، از دفعه بعد ۱۲۸ بگیرید همین سرعتو میده

k1ozil
29-06-2016, 13:29

خط روی 12 مگ بسته شده کیفیت خط هم عالیه
مشکل از جای دیگس پهنای باند کم دارن

broosli
29-06-2016, 14:41
خط روی 12 مگ بسته شده کیفیت خط هم عالیه
مشکل از جای دیگس پهنای باند کم دارن

مگه های وب سرویس 1 مگ رو 12 مگ می بنده؟!
8 مگ هم فقط در صورت خرید نیترو رو 12 مگ میبنده وگرنه که همون 8 مگه
فک کنم یه جای کار مشکل داره
به نظرم بهتره زنگ بزنید پشتیبانی چون منطقی نیست خط رو 12 مگ بسته بشه ولی سرعت 1.5 مگ باشه

k1ozil
29-06-2016, 14:54
مگه های وب سرویس 1 مگ رو 12 مگ می بنده؟!
8 مگ هم فقط در صورت خرید نیترو رو 12 مگ میبنده وگرنه که همون 8 مگه
فک کنم یه جای کار مشکل داره
به نظرم بهتره زنگ بزنید پشتیبانی چون منطقی نیست خط رو 12 مگ بسته بشه ولی سرعت 1.5 مگ باشه

سرعت از اکانتینگ محدوده

broosli
29-06-2016, 15:19
سرعت از اکانتینگ محدوده

پس احتمالا ایشون قبلا سرویسش 8 مگ ارتقا داده شده به 12 بوده حالا که 1 مگ خرید کرده ریت رو 12 مونده ولی سرعت محدود شده

Aria.A97
29-06-2016, 15:20
سرعت از اکانتینگ محدوده
من با سرویس ۲۵۶ حدود 2 مگابیت (250) سرعت دارم اونوقت این دوستمون با سرویس ۱ مگ سرعتش یکیه؟

broosli
29-06-2016, 15:23
من با سرویس ۲۵۶ حدود 2 مگابیت (250) سرعت دارم اونوقت این دوستمون با سرویس ۱ مگ سرعتش یکیه؟

ظاهرا مشکل از های وبه
سرویس های 256 تا 1 مگ همشون سرعتشون روی 2 مگابیت محدود میشه
یعنی هیچ فرقی نداره که سرویست 256 باشه یا 1 مگ
فقط پول اضافی بیخودی که سرویس 1 مگ بخری

k1ozil
29-06-2016, 15:24

سرعت روزانشون بالاتره
1 مگ => روزانه : 512 کیلوبایت - شبانه : 256 کیوبایت
256 کیلو => روزانه : 256 کیلوبایت - شبانه : 256 کیلوبایت

MOHAMMAD2010
29-06-2016, 15:58
من واقعا تا یک هفته پیش هیچ مشکلی باهاش نداشتم
نمیدونم چی شده الان بعضی سایت ها کلا باز نمیشن مثل زومیت بعضی سایت ها هم به شدت کند باز میشن ! یعنی واقعا کند مثل gsmarena یا سایت داخلی فارس نیوز !
حتی تو اینستاگرام هم که عکس ها برام خیلی خوب باز میشدن الان بعضی وقتا هیچ عکسی باز نمیشه !
جالبه که مثل همیشه پشتیبانی هم زیر بار نمیره ! مثلا در مورد زومیت به یکی گفته بود مشکل از مودم هست ! یا مودم رو بزار رو حالت بریج !

broosli
29-06-2016, 16:10
من واقعا تا یک هفته پیش هیچ مشکلی باهاش نداشتم
نمیدونم چی شده الان بعضی سایت ها کلا باز نمیشن مثل زومیت بعضی سایت ها هم به شدت کند باز میشن ! یعنی واقعا کند مثل gsmarena یا سایت داخلی فارس نیوز !
حتی تو اینستاگرام هم که عکس ها برام خیلی خوب باز میشدن الان بعضی وقتا هیچ عکسی باز نمیشه !
جالبه که مثل همیشه پشتیبانی هم زیر بار نمیره ! مثلا در مورد زومیت به یکی گفته بود مشکل از مودم هست ! یا مودم رو بزار رو حالت بریج !
بای وبه دیگه نمیشه کاریش کرد :n08:(الان که فقط ADSL ارائه میدن اینطوریه ببین شبکه 4g شون راه اندازی بشه وضع چی میشه!!)
بعد بعضیا میان میگن بیایید 1.5 میلیون خرج کنید لود بالانسر و .. بخرید چون های وب خوبه!!:n24:
فرض کن 2 تا خط گرفتیم با لود بالانسر و میکس کردیم و... وقتی نمیتونه چهارتا سایت معمولی داخلی رو باز کن چه فرقی میکنه سرویست 128 باشه یا بری دوتا خط بگیری و هزینه کنی و .. که سرعت دانلودت بشه 2.5 مگابایت با اون تجهیزات هم باز نمیتونه سایت باز کنه که:n08:

k1ozil
29-06-2016, 16:38
کل مشکل از ای پی 46.225 هست
چند بار مودم خاموش روشن کنید از این رنج خارج شید اوکی میشه

broosli
29-06-2016, 16:41
کل مشکل از ای پی 46.225 هست
چند بار مودم خاموش روشن کنید از این رنج خارج شید اوکی میشه

نه
اتفاقا من الان رنج آی پی ام 46.225 و گیت وی هم 46.224.0.13 هستش ولی در حال حاضر مشکل باز نکردن سایتا رو ندارم (صبح هم همین رنج آی پی و همین گیت وی بود ولی باز نمیشد که با خاموش و روشن کردن و تغییر آی پی درست شد)

k1ozil
29-06-2016, 16:58
نه
اتفاقا من الان رنج آی پی ام 46.225 و گیت وی هم 46.224.0.13 هستش ولی در حال حاضر مشکل باز نکردن سایتا رو ندارم (صبح هم همین رنج آی پی و همین گیت وی بود ولی باز نمیشد که با خاموش و روشن کردن و تغییر آی پی درست شد)

من خل شدم از دست های وب کلا معلوم نیست چ مرگشه

broosli
29-06-2016, 17:03
من خل شدم از دست های وب کلا معلوم نیست چ مرگشه

آره منم همینطور
هیچ کدوم از مشکلاتش راه حل قطعی ندارن
خودشونم (پشتیبانی) که همش در حال پیچوندنن
یه ملت مشکل بازنکردن سایتهای مختلف رو دارن پشتیبانی گفته برو مودمتو عوض کن :n38: (اینو میگن چون میدونن خیلیا نمیتونن برن مودم دیگه ای تهیه کنن واسه همین بی خیالش میشن)
یه سری به پیج اینستاگرام های وب اگه بزنید بیشتر مشخص میشه وضعیت از چه قراره
الان این مشکل بازنکردن سایتها از اون افت سرعت و پکت لاست و... هم اعصاب خردکن تر شده (فک نمیکنم هیچ شرکت دیگه ای این مشکل رو داشته باشه (مخابرات هم این طوری نیست دیگه ببین های وب چه جوریه :n08:))

broosli
29-06-2016, 17:07
الان خوبی که این انجمن داره اینه که آدم از مشکلاتی که تو این شرکت ها وجود داره اطلاع پیدا میکنه و دیگه بیخود دست به تنظیمات و ... سمت خودمون نمی زنیم

broosli
29-06-2016, 21:15
دیگه google translate هم نمیتونه باز کنه :n27: (حتی با آی پی هایی که zoomit و ایران کیش باز میشن!)

alireza20202003
29-06-2016, 21:44
من این مشکل باز شدن صفحات رو ندارم فقط کندی هست که خوب یه چیز طبیعیه تو های وب. اینایی که مشکل باز شدن صفحات دارن مطمئنید مشکل از سرعتتون نیست ؟ تست بگیرید اینجا ببینید مشکل از سرعت نباشه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ghnjfg
29-06-2016, 22:17
سایت ها کلا با سرعت 40 کیلوبایت باز میشن ولی ساعت 4 صبح من تست کردم سرعت تک کانکشن رو 700 کیلوبایت بود. پس مشخصه همش از شلوغی و افت پهنای باند های وبه

broosli
29-06-2016, 22:47
های وب مشکل پهنای باند و نوسان شدید سرعت (سرعت تک کانکشن از 600 کیلوبایت (قبل از ظهر) تا 30 کیلوبایت (بعد از ظهر و شب) متغیره) در ساعات مختلف شب و روز داره درست، ولی این مشکل باز نشدن سایت ها ربطی به سرعت نداره چون حتی صبح ها هم که سرعت تک کانکشن تا 400-500 بالا میره و سایت های مختلف خیلی سریع لود میشن باز هم نمیتونه بعضی از سایت ها (مثل زومیت، ایران کیش و ...) رو باز کنه که فقط به آی پی ربط داره چون با تغییر آی پی و با همون سرعت (حتی سرعت تک کانکشن 30 کیلوبایت) هم لود میشن (اگه کند هم باشه باز هم میتونه باز کنه به شرطی مشکل ip نداشته باشه)

k1ozil
29-06-2016, 23:16
من این مشکل باز شدن صفحات رو ندارم فقط کندی هست که خوب یه چیز طبیعیه تو های وب. اینایی که مشکل باز شدن صفحات دارن مطمئنید مشکل از سرعتتون نیست ؟ تست بگیرید اینجا ببینید مشکل از سرعت نباشه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه سایت خاص برا همه باز نمیشه مشکل از سرعت نیست :n06:

amirbrad
30-06-2016, 11:17
الان دوساعته برا من قطع شده خیلی خوب سرویس میده قطعی هم براشون داره عادی میشه.موقع تمدید گزینه قطعی هم اضافه کنن به عنوان اپشن !

broosli
30-06-2016, 11:23
الان دوساعته برا من قطع شده خیلی خوب سرویس میده قطعی هم براشون داره عادی میشه.موقع تمدید گزینه قطعی هم اضافه کنن به عنوان اپشن !

واسه منم تا ساعت 12 قطع بود!:n08:

MOHAMMAD2010
30-06-2016, 11:35
دیگه google translate هم نمیتونه باز کنه :n27: (حتی با آی پی هایی که zoomit و ایران کیش باز میشن!)

برای من google translate راحت باز میشه ولی زومیت که اصلا باز نمیشه gsmarena هم به زور و به شدت قاطی پاتی باز میشه !

broosli
30-06-2016, 11:46
برای من google translate راحت باز میشه ولی زومیت که اصلا باز نمیشه gsmarena هم به زور و به شدت قاطی پاتی باز میشه !
اگه dns رو دستی تنظیم کردی برو اتوماتیکش کن و دستور ipconfig /flushdns رو تو cmd بزن و بعدش یه بار مودم رو خاموش و روشن کن تا dns ات اتوماتیک بشه اینجوری شاید با تغییر ip مشکل بازنکردن zoomit حل بشه (البته تو حالت dns اتوماتیک هم باید چند بار خاموش و روشن کنی ولی اگه dns دستی باشه دیگه اصلا زومیت و ... بازنمیشن (من خودم دیشب تا امروز dns ام دستی تغییر دادم 10-15 بار هم مودم خاموش و روشن کردم دیگه اصلا سایت زومیت، ایران کیش و ... رو باز نمیکرد)

broosli
30-06-2016, 11:48
امروز google tranlate رو باز میکنه ولی 30-40 ثانیه طولش میده!

frozan2014
30-06-2016, 11:52
بای وبه دیگه نمیشه کاریش کرد :n08:(الان که فقط ADSL ارائه میدن اینطوریه ببین شبکه 4g شون راه اندازی بشه وضع چی میشه!!)
بعد بعضیا میان میگن بیایید 1.5 میلیون خرج کنید لود بالانسر و .. بخرید چون های وب خوبه!!:n24:
فرض کن 2 تا خط گرفتیم با لود بالانسر و میکس کردیم و... وقتی نمیتونه چهارتا سایت معمولی داخلی رو باز کن چه فرقی میکنه سرویست 128 باشه یا بری دوتا خط بگیری و هزینه کنی و .. که سرعت دانلودت بشه 2.5 مگابایت با اون تجهیزات هم باز نمیتونه سایت باز کنه که:n08:

سلام خدمت شما!
مثل اینکه شما اصلا ادب و نزاکت رو کاملا از یاد بردین!
این لود بالانسر فقط برای میکس کردن دوتا خط نیست که سرعت بالای 2.5 بده!
این لودبالانسر به رنج ای پی هایی دسترسی داره که شما تو خواب هم نمیتونی تصورشو کنی اقای محترم!
از 5 پورت لودبالانسر دوتا به های وب اختصاص داده شد دوتا به شاتل و یه دونه به اسیاتک!
وقتی شما از IT دانشی ندارین چرا اظهار نظر می کنید اخه!؟ هی من چیزی به شما نمیگم شما باز شروع میکنی به اراجیف بافتن!
شما فرق پورت tcp udp رو بگو
در خصوص رنج ای پی هم بفرما تا ما روشن بشیم چرا چهارتا رنج ای پی رو هر مشترکی باید باشه!؟
این مشکل سرعت اکثر دوستان به خاطر پورت اتصال و مسیردهی و 100 البته تجهیزات مخابراتی هستش و ربطی به همه نداره!
تست سرعت هارو نگاه کن: با پورت UDP و رنج...........

با کدوم سرویس دهنده ای تو اوج شلوغی حوالی ساعت 8 شب پک لاست میشه صفر درصد اون نه یه روز کلا 365 روز سال:

و با کدوم سرویس دهنده ای اونم با یه لاین اینترنت 8 مگ در حالت عادی با چرت ترین ------ میتونی ویدیوهای 4K استریم کنی؟!

تو کدوم سرویس دهنده ای چه سرور داخل چه سرور خارج می تونید بدون هیچ تنظیمات و اکانتی میانگین 10 گیگ دان کنی؟!

اینم تست از وب سایت: whatbox.ca/speedtest

بابت حجم زیاد عکس ها پوزش میخوام!
فقط این نکته رو عرض کنم والسلام در بین تمامی PAP ها فقط به جد میتونم بگم تنها های وب ارزش داره!
ببینید سرعت نت با وجود بستگی زیاد به تجهیزات مخابراتی به تجهیزات ما هم بستگی داره!
مودم و روتر و کانفیگ و پورت و رنج دی ان اس و ...........
کاش به جای مسخره کردن راهکار میخواستین!!!!!!!
افسوس................
در پناه حق