PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Hiweb / شرکت های وب

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

misam5526
26-10-2012, 20:06
کسی زنگ زده به پشتیبانی؟

وقتی پشتیبانی بر میگرده میگه مگه انتظار دارید چند باشه ؟!! تازه میگه سرویسامون یک به 10میبندیم و الان سرعتا خیلیم بالاست!

NeORiN
26-10-2012, 20:06
دقیقا. قرار بود با تقسیم کردن بازه ها دیگه کاهش سرعت نداشته باشیم. ازون طرفم سرویس 4مگ رو برداشتن که پهنای باند کم نیارن!
آخرشم وضع شد این.

من یکی از دوستام به پشتیبانی زنگ زده بود طرف بش گفته اگه سرعتت اومد زیر 64ک حق اعتراض داری چون مینیمم سرعت 512 هستش.
آدم میمونه چی بگه واقعا :sq_6:

behnam-k
26-10-2012, 20:10
وقتی پشتیبانی بر میگرده میگه مگه انتظار دارید چند باشه ؟!! تازه میگه سرویسامون یک به 10میبندیم و الان سرعتا خیلیم بالاست!

دقیقا. قرار بود با تقسیم کردن بازه ها دیگه کاهش سرعت نداشته باشیم. ازون طرفم سرویس 4مگ رو برداشتن که پهنای باند کم نیارن!
آخرشم وضع شد این.

من یکی از دوستام به پشتیبانی زنگ زده بود طرف بش گفته اگه سرعتت اومد زیر 64ک حق اعتراض داری چون مینیمم سرعت 512 هستش.
آدم میمونه چی بگه واقعا!
یعنی شعور اینا در حد جلبکه،از نظر اینا اون ماکزیموم که گذاشتن برای قشنگیه :sq_10:

hossein_0907
26-10-2012, 20:21
من حدود 2 سال و نیم مشترک پرنیان نت ( نمایندگی داتک در اصفهان ) بودم و بعد از 2 سال سرعتا را کم کردند. اینا 2 ماه نشده مشترکینشون زیاد شده دارن سرعتا را کم میکنند.
همه دوستان فردا صبح زنگ بزنند ببینیم چی میشه.

misam5526
26-10-2012, 20:28
من حدود 2 سال و نیم مشترک پرنیان نت ( نمایندگی داتک در اصفهان ) بودم و بعد از 2 سال سرعتا را کم کردند. اینا 2 ماه نشده مشترکینشون زیاد شده دارن سرعتا را کم میکنند.
همه دوستان فردا صبح زنگ بزنند ببینیم چی میشه.

مگه اینا نمیگن 24 ساعته پشتیبانی داریم!! خوب چه وقتی بهتر از الان؟

behnam-k
هر کی فردا زنگ میزنه شرکت از پست حسین تشکر کنه

Hamed DC
دوستان منم دچار همین معظل شدم. اون پشتیبانی ملعون هم میگه سرعت کف مهمه!!!
نظرتون چیه برگه های شکایت پر کنیم؟؟؟
هر کسی هم پیگیری رو توی تاپیک اعلام کنه.چی میگین؟؟؟؟
حداقل فکر میکنم50تا بشیم. میزنیم پک و پوزشونو میاریم پایین.فقط یه نمه هماهنگی و همکاری میخواد.

behnam-k
26-10-2012, 20:31
مگه اینا نمیگن 24 ساعته پشتیبانی داریم!! خوب چه وقتی بهتر از الان؟

آره جون عمشون پشتیبانی 24 ساعته :31:
اوایل که گرفتم اینترنتم شب قطع شده بود همون موقع زنگ زدم برام یه ربع آهنگ گذاشت :sq_10:

NeORiN
26-10-2012, 20:31
منم با حرف دوستان موافقم. پر کردن شکایت هم ایده خوبیه که حامد گفت.

هم بزنگیم هم شکایت بفرستیم.

هرکی زنگ زد پشتیبانی همینجا نتیجه رو اعلام کنه

behnam-k
26-10-2012, 20:32
دوستان منم دچار همین معظل شدم. اون پشتیبانی ملعون هم میگه سرعت کف مهمه!!!
نظرتون چیه برگه های شکایت پر کنیم؟؟؟
هر کسی هم پیگیری رو توی تاپیک اعلام کنه.چی میگین؟؟؟؟
حداقل فکر میکنم50تا بشیم. میزنیم پک و پوزشونو میاریم پایین.فقط یه نمه هماهنگی و همکاری میخواد.
من بد جور هستم ،به یه نتیجه هماهنگ برسیم ،همون کارو کنیم

misam5526
26-10-2012, 20:33
مگه شمارشون 0212954 نیست؟
الان میگه شماره مورد نظر در شبکه موجود نمی باشد!!

NeORiN
26-10-2012, 20:35
فکر کنم فهمیدن :sq_24:

دوستان اینم لینک اعلام شکایت :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hamed DC
26-10-2012, 20:36
من بد جور هستم ،به یه نتیجه هماهنگ برسیم ،همون کارو کنیم

بهنام جان، خودت یا یکی از دوستان یه پست در همین مورد بده و هر کی میخوای توی طرح اعلام شکایت شرکت کنه،
رسما توی نقل و قول پست و بازدن تشکر اعلام کنه. نتیجه شکایت و متن اصلی رو هم توی فروم کپی کنه تا هممون
ببینیم. چی میگی گلم؟؟؟
اگر بچه ها موافقن، بسم الله......

Eblis 2011
26-10-2012, 20:38
مگه شمارشون 0212954 نیست؟
الان میگه شماره مورد نظر در شبکه موجود نمی باشد!!

با تلفن ثابت تماس بگیر با این شماره .

Hamed DC

چی رو فهمیدن؟؟؟؟
راستی چطوره پای یکی از مسئولاشونو بکشیم فروم؟؟؟؟
بابت لینک شکایت هم ممنون. من الان پرش میکنم تا توی تاپیک اعلام کنم.

misam5526

من این صفحه شکایت رو تا حالا چند باری براشون پر کردم...

( همونطور که تو صفحات این تاپیک گفتم من از همون روز اول خطم داغون بود . از همون موقع با بی اعتنایی پشتیبانی مواجه شدم... برای همینم پر کردن فرم شکایت شده سرگرمی روزانم از دست نوین نت !!)

misam5526
26-10-2012, 20:40
با تلفن ثابت تماس بگیر با این شماره .

چرا؟ من قبلاً با گوشی موبایل نگ زدم به همین شماره .... چرا الان باید با ثابت باشه؟

قضیه چیه؟

Eblis 2011
26-10-2012, 20:41
چرا؟ من قبلاً با گوشی موبایل نگ زدم به همین شماره .... چرا الان باید با ثابت باشه؟

قضیه چیه؟

دارن شرکتو جمع میکنن فرار کنن .... به اندازه کافی کلاه برداری کردن :sq_2:

NeORiN
26-10-2012, 20:41
چی رو فهمیدن؟؟؟؟
راستی چطوره پای یکی از مسئولاشونو بکشیم فروم؟؟؟؟
بابت لینک شکایت هم ممنون. من الان پرش میکنم تا توی تاپیک اعلام کنم.

حامد جان توی fb نوین یه صفحه داره حالا نمیدونم اونجا رسمیه یا کاربرا درستش کردن ولی در کل بد نیست
اونجا هم اعلام کنیم شکایتمون رو. بهترم هست.

خواستید لینک رو میفرستم

behnam-k
26-10-2012, 20:42
من این صفحه شکایت رو تا حالا چند باری براشون پر کردم...

( همونطور که تو صفحات این تاپیک گفتم من از همون روز اول خطم داغون بود . از همون موقع با بی اعتنایی پشتیبانی مواجه شدم... برای همینم پر کردن فرم شکایت شده سرگرمی روزانم از دست نوین نت !!)
میثم جان اگه شکایت هم جواب نمیده پس چی کار کنیم ؟؟؟

behnam-k
26-10-2012, 20:44
پای میری رو بکشیم وسط ؟!؟!؟
حامد جان توی fb نوین یه صفحه داره حالا نمیدونم اونجا رسمیه یا کاربرا درستش کردن ولی در کل بد نیست
اونجا هم اعلام کنیم شکایتمون رو. بهترم هست.

خواستید لینک رو میفرستم
چند پست قبل که نقطه چین زدم همین رو نوشتم بعد پاک کردم خواستم بگم بریم تو صفحه نوین نت اونجا بگیم اما یکی از کاربرا تو صفحه نوشته بود که سرعت پایینه گفته بود با پشتیبانی تماس بگیر

behnam-k
26-10-2012, 20:46
دارن شرکتو جمع میکنن فرار کنن .... به اندازه کافی کلاه برداری کردن :sq_2:
خودتو راحت کردی رفتی یه شرکت دیگه
من الان بخوام برگردم مخابرات حداقل حداقل باید 3 ماه تو صف بمونم تا پورت خالی شه

Eblis 2011
26-10-2012, 20:48

برو از همین الان تو نوبت مخابرات ... هر وقت جلوی ضرر رو بگیری منفعت ...

misam5526
26-10-2012, 20:48

خوش به حالت با 3 ماه انتظار برات پورت خالی میشه.... من هر چی وایسادم خالی نشد این پورت مخابرات که نشد!!

حسابگرم نخواهم رفت ! فکر کنم باید دوباره از سیم کارت ایرانسل استفاده کنم!!!

Hamed DC
26-10-2012, 20:49
میثم جان اگه شکایت هم جواب نمیده پس چی کار کنیم ؟؟؟

والا من یکی دوبار پر کردم باهام تماس گرفتن و کلی صحبت کردن.
به نظر من حتمی جواب میده. اینو از روی تجربه میگم. چون اون شکایت دوجانبه دنبال شد. یعنی من و یکی از بچه های دیگه که نوین داره.
خدایی خیلی زود جواب داد.
نظرت چیه بهنام جان؟؟؟
نظر تو چیه کمال جان؟؟؟؟ به نظرت بازم تجریه قبلی جواب میده؟؟؟؟

Hamed DC
26-10-2012, 20:51
چند پست قبل که نقطه چین زدم همین رو نوشتم بعد پاک کردم خواستم بگم بریم تو صفحه نوین نت اونجا بگیم اما یکی از کاربرا تو صفحه نوشته بود که سرعت پایینه گفته بود با پشتیبانی تماس بگیر

fbزیاد جالب نیست. اونم خوبه. ولی خب شکایت بهتره. هر کی ام پر کنه میگه ابن چیه بابا.کل ملت شاکی ان.

NeORiN
26-10-2012, 20:52
به نظر من حتمی جواب میده. اینو از روی تجربه میگم. چون اون شکایت دوجانبه دنبال شد. یعنی من و یکی از بچه های دیگه که نوین داره.
خدایی خیلی زود جواب داد.
نظرت چیه بهنام جان؟؟؟

حق با حامد. ما یکی دوبار شکایت پر کردیم وبه فاصله دو سه هفته جواب گرفیتم.
احتمال خیلی زیاد اگه تعداد زیادی باشیم و شکایت بفرستیم جواب میده.

حامد جون اگه بچه ها پایه ن زحمت متن رو خودت بکش تا شروع کنیم....

bagbagoo
26-10-2012, 20:52
برای منم سرعت نصف شده۔منم با اعتراض موافقم تا مسیولین این شرکت بفهمند که نمیتونند هر وقت دلشون خواست با کاربرا بازی کنند۔

behnam-k
26-10-2012, 20:53
خدایی خیلی زود جواب داد.
نظرت چیه بهنام جان؟؟؟
فکر کنم تنها کاری که خوب باشه و شاید 1 درصد جواب بده همین شکایته اما یه متن هماهنگ باشه و هممون همونو بدیم خیلی خوبه
یه راه دیگه هم هست شماره مدیریت رو گیر بیاریم مستقیم با مدیریت نامردش حرف بزنیم

misam5526
26-10-2012, 20:55
الان تو تاپیک جای یه نفر خیلی خالیه!!

behnam-k
26-10-2012, 20:56

کی!!!!!!!!!

Eblis 2011
26-10-2012, 20:56
اینا باید مثل بچه آدم بگن آقا جان تعرفه های ما اینه سرعت دانلود روز و شبمون هم تو هر سرویس اینه .... یعنی همون اول درست و درمون با ملت اتمام حجت کنن ... بعد حالا طرف میاد سبک سنگین میکنه میبینه اگه بودجش میرسه و نیازشو برطرف میکنه میاد از این شرکت سرویس میگیره و تا آخرم به خوبی و خوشی ازش استفاده میکنه .....

+

حالا اینا نه تعرفه هاشون سر و ته داره نه سرعت دانلودشون نه پینگشون ...... این دیگه به نظرم قابل قبول نیست .

حتما Fanosetalaii

NeORiN
26-10-2012, 20:58
فکر کنم تنها کاری که خوب باشه و شاید 1 درصد جواب بده همین شکایته اما یه متن هماهنگ باشه و هممون همونو بدیم خیلی خوبه
یه راه دیگه هم هست شماره مدیریت رو گیر بیاریم مستقیم با مدیریت نامردش حرف بزنیم

تنها خوبی که پشتیبانی نوین نت داره اینه که راحت کاربراشو به مسئول بخش وصل میکنه!
من خودم دو سه بار با یه مسئول کار داشتم راحت برام وصل کردن.

Eblis 2011
26-10-2012, 20:59
به نظرم بهترین راه تنبیه این جور شرکت ها " جمع آوری اشتراکتونه " اگه همگی متحد شین و یه 10 نفری یکدفعه تو یه روز اعلام کنین که میخواین خطتونو جمع کنید کاملا تنبیه میشن .

misam5526
26-10-2012, 20:59
کی!!!!!!!!!

اینا باید مثل بچه آدم بگن آقا جان تعرفه های ما اینه سرعت دانلود روز و شبمون هم تو هر سرویس اینه .... یعنی همون اول درست و درمون با ملت اتمام حجت کنن ... بعد حالا طرف میاد سبک سنگین میکنه میبینه اگه بودجش میرسه و نیازشو برطرف میکنه میاد از این شرکت سرویس میگیره و تا آخرم به خوبی و خوشی ازش استفاده میکنه .....

+

حالا اینا نه تعرفه هاشون سر و ته داره نه سرعت دانلودشون نه پینگشون ...... این دیگه به نظرم قابل قبول نیست .

حتما Fanosetalaii

خواستم بگم که ..... این ابلیس گفتش!! (عجی ایهامی داره این جمله!!!) :sq_11:

misam5526
26-10-2012, 21:02
به نظرم بهترین راه تنبیه این جور شرکت ها " جمع آوری اشتراکتونه " اگه همگی متحد شین و یه 10 نفری یکدفعه تو یه روز اعلام کنین که میخواین خطتونو جمع کنید کاملا تنبیه میشن .

اینو هستم ..... همینجا اعلام کردم و بازم میگم در پی یه شرکت جدیدم ....... و به محض پیدا کردن یه پورت رفتنیم هر چیم بشه مهم نیست... (فک کنم 20 روز یا کمتر دیگه)حالا نویت شماست بسم الله

behnam-k
26-10-2012, 21:06

+

واقعا تعرفه هاشون سرو ته نداره
512 نامحدود رو زده 800,000 ریال
پیش خودم گفتم این شاید اشتباه باشه اما انگار هشتاد هزار تومانه !!!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی این شرکت شاهکاره

Hamed DC
26-10-2012, 21:09
دوستان جسارتا من متن رو بنویسم:
با عرض سلام و خسته نباشید.
بعد از تغییر در روال کلی شرکت و تغییر کلی سیاستهای نوین نت، بیشتر کاربران اینترنت ADSL این شرکت، از تغییر ناگهانی و غیربرنامه ریزی شده، شکه شدن.این شکه شدن وقتی بیشتر شد که برخی پکیجها حذف شد و بازه رایگان از ریو سرعت 2به4برداشته شد. بدتر از همه اینکه ساعت دانلود رایگان یک ساعت کم شد. همه این موارد ذکر شده، با اینکه کاربر و مشتری شما رو زیر بار تسلیم و قبول اجباری شرایط برد، ولی باز هم کاربران و من جمله خود من از شما قطع امید نکردن و باز هم پابه پای شما تا بهبودی کیفیت پیش آمدن. تا اینکه چندی پیش تغییری ناگهانی و ضرب العجلی من رو به شدت تحت تعجب قرار داد و باعث شد که به شدت از شکرت و سیایتهای شرکت شما، ناراضی بشم. سرعت دانلود من در طی روز و خارج از بازه رایگان کاملا ایده آل هستش. اما به محض وارد شدن در بازه رایگان سرعتم نصف و در بیشتر موارد به کمتر ازز نصف سرعت در خارج از بازه رایگان میرسه. این در حالیه که شما در نظر سنجی که راه انداخته بودین، اعلام کرده بودین در بازه های مختلف سرعت به هیچ وجه افت پیدا نمیکنه و این کار بخاطر پخش متناسب پهنای باند و عدم اشغال همزمان پورتها و پهنای باند عبوری هستش تا کاربر بتونه با نهایت سرعت کارش رو انجام بده. اما حالا با رو شدن این سیایت جدید، همه حرفهای قبلی رو خودتون زیر سوال بردین و عملا هر چی گفته بودین را نقض کردین. حالا من کاربر که بیشتر کارها در بازه رایگان هست، چرا باید با افت زیاد و نوسان وهشتناک سرعت مواجه بشم؟؟؟
لطفا نگین که سرعت رو بر مبنای کف سرعت محاسبه میکنیم! چون اگر من میخواستم کف سرعت رو مبنا قرار بدم میرفتم و راحت یه پکیج نامحدود بر میداشتم نه اینکه روی
پکیجهای شتاب شما متمرکز بشم!!!
لطفا به این مشکل رسیدیگی کنید و یه جواب قانع کننده بدید.
ممنونم.

دوستان اگر نیازه ویرایشش کنید تا برمی برای مرحله نهایی.

misam5526
26-10-2012, 21:09
واقعا تعرفه هاشون سرو ته نداره
512 نامحدود رو زده 800,000 ریال
پیش خودم گفتم این شاید اشتباه باشه اما انگار هشتاد هزار تومانه !!!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی این شرکت شاهکاره

حالا این خوبه باز 128 نامحدود رو ببین!! حالا سرعتشم رو 16 هست!!

gnewer
26-10-2012, 21:10
من دروغگو.... کاربرای قبلی هم که اومدن اینجا از افت سرعت در بازه 6-11 گفتن (محدود شدن به زیر150) هم خدای نکردی دروغ میگن؟!

عزیز من چرا شلوغش میکنی؟ :| من کی به شما گفتم دروغ میگید؟؟! من دیدم شما و چند نفر دیگه ناراضین ولی درعین حال میبینم خودم سرویسم عالیه و هیچ مشکلی ندارم لازم دونستم اعلام کنم این قضیه رو چون اگه دوستی که الان تو فکر نوین نت باشه و این تاپیک رو بخونه پستای شما دوستان رو ببینه بلکل قید نوین نت رو خواهد زد درحالی که ممکنه کیفیت سرویس تو منطقش مثل سرویس من باشه.

البته اینو داشته باشید که فقط من نیستم که سرویسم خوبه و مطمئنا خیلیای دیگه هستن که اینجا سر نمیزنن.

چند نفر حالا یا واقعاً اوضاع خطشون خوبه یا هرچی مثل تیزر تبلیغاتی هر 3 پست یه بار میان اینجا یه تبلیغی برای نوین نت میکنن

واقعا عمق توهین رو میشه تو عبارت Bold شده دید :| ؛ عزیز من اگه من دارم اینجا تبلیغ نوین نت رو میکنم شما که دقیقا 180 درجه خلاف این کارو میکنی!!! چیزی نگو که با حرفای خودت بتونم جوابتو بدم :|

ولی واقیعیت اینه خیلی مثل بهنام جان مرد عملاً و از همین الان در فکر خونه کشی به ISP جدید (منم یه روزنه های امیدی پیدا شده ... گفتن 20 روز دیگه یه پورت خالی میشه از شرکت؟؟؟؟؟ .... منم هر سه روز یه بار میزنگم جهت عرض ادب و یاداوری )

سرویست خرابه تلاش کن درستش کنی، درستش نکردن برو یه شرکت دیگه. مگه من اینجا نگرت داشتم ؟!!
نوین نت تو کرمانشاه افتضاحه، درست. از این به بعد کرمانشاهیا از این شرکت نت نگیرن. ولی به بقیه ملت نگو چون من سرویسم داغونه شما هم نت نگیرین از اینجا ..../

خوبی شما؟ مودم چراغش خاموش میشه .... قطع میشه سرویس!!
من تو این یه ماهه 30 بار داشتم ...

داداش گلم شما هم یه صحبتی میکنیا ... یعنی واقعا نمیتونی این حالت رو تصور کنی که سرویس شما خراب باشه مال من (و خیلیای دیگه) صحیح و سالم ؟؟!

--------------------------

دوست عزیز مثل اینکه شما هنوز متوجه نشدی کلا سرویسارو تو بازه های رایگان محدود کردن!
سرعت من تو بازه 1 تا 6 240 بود که سه چهار روزه شده 130.

البته شاید این محدودیت ها طرفای شما نیومده !!
کدوم شهر هستید؟؟؟

من همچین محدودیتی که شما میگی رو هیچوقت ندیدم ! :|

لاهیجان (استان گیلان)

------------------------------------------------------------------------------

دوستان لطفا یکم انصاف داشته باشین این چه وضعشه آخه. مشکل دارین برید زنگ بزنین با مسئولاش صحبت کنین درستش کنن. ولی این رو هم بپذیرید که شما مشکل دارید نه همه کاربرا :|

ترخدا برید 4تا فروم خارجی رو نگاه کنید، کاربراشون همه بلدن چه جوری تو فروم فعالیت کنن. این تاپیک واسه نوین نته تا ملت بیان نظرشونو درباره کیفیت سرویس بگن. هرکی میاد نظر خودشو میده و هیچ وقت هم به بقیه نمیگه شما داری دروغ میگی و توم مث من باید سرویست مشکل داشته باشه و ... :/ ؛ همه هم بلدن فروم جایه خاله زنگ بازی نیست. :|

----------

فقط یه چیزی بهتون بگم اگه خواستین اینترنتی شکایت کنید بدونید این شکایت ها هم توسط همون اپراتور های تلفنشون بررسی میشه و فرقی با هم ندارن ... البته اگه اینترنتی فرم پر کنید ممکنه به دلیل کتبی بودن (و زیاد بودن تعداد) جدی تر پیگیری کنن ...

Eblis 2011
26-10-2012, 21:11
بعد از تغییر در روال کلی شرکت و تغییر کلی سیاستهای نوین نت، بیشتر کاربران اینترنت ADSL این شرکت، از تغییر ناگهانی و غیربرنامه ریزی شده، شکه شدن.این شکه شدن وقتی بیشتر شد که برخی پکیجها حذف شد و بازه رایگان از ریو سرعت 2به4برداشته شد. بدتر از همه اینکه ساعت دانلود رایگان یک ساعت کم شد. همه این موارد ذکر شده، با اینکه کاربر و مشتری شما رو زیر بار تسلیم و قبول اجباری شرایط برد، ولی باز هم کاربران و من جمله خود من از شما قطع امید نکردن و باز هم پابه پای شما تا بهبودی کیفیت پیش آمدن. تا اینکه چندی پیش تغییری ناگهانی و ضرب العجلی من رو به شدت تحت تعجب قرار داد و باعث شد که به شدت از شکرت و سیایتهای شرکت شما، ناراضی بشم. سرعت دانلود من در طی روز و خارج از بازه رایگان کاملا ایده آل هستش. اما به محض وارد شدن در بازه رایگان سرعتم نصف و در بیشتر موارد به کمتر ازز نصف سرعت در خارج از بازه رایگان میرسه. این در حالیه که شما در نظر سنجی که راه انداخته بودین، اعلام کرده بودین در بازه های مختلف سرعت به هیچ وجه افت پیدا نمیکنه و این کار بخاطر پخش متناسب پهنای باند و عدم اشغال همزمان پورتها و پهنای باند عبوری هستش تا کاربر بتونه با نهایت سرعت کارش رو انجام بده. اما حالا با رو شدن این سیایت جدید، همه حرفهای قبلی رو خودتون زیر سوال بردین و عملا هر چی گفته بودین را نقض کردین. حالا من کاربر که بیشتر کارها در بازه رایگان هست، چرا باید با افت زیاد و نوسان وهشتناک سرعت مواجه بشم؟؟؟
لطفا نگین که سرعت رو بر مبنای کف سرعت محاسبه میکنیم! چون اگر من میخواستم کف سرعت رو مبنا قرار بدم میرفتم و راحت یه پکیج نامحدود بر میداشتم نه اینکه روی
ممنونم.

خودتونو سبک نکنین .... هیچ تغییری اعمال نمیشه با این وضع .

Hamed DC
26-10-2012, 21:11
اینو هستم ..... همینجا اعلام کردم و بازم میگم در پی یه شرکت جدیدم ....... و به محض پیدا کردن یه پورت رفتنیم هر چیم بشه مهم نیست... (فک کنم 20 روز یا کمتر دیگه)حالا نویت شماست بسم الله

دوست عزیز این سنگ آخرم با ما همراه شو بزن. یا میزنیم یا جوابی نمیگیرم.
به نظر من زود میدون رو خالی نکن. باید با اینا مثل خودشون جنگید.

Hamed DC
26-10-2012, 21:13
خودتونو سبک نکنین .... هیچ تغییری اعمال نمیشه با این وضع .

اگه این ناهماهنگی ها حذف بشه، حتما جواب میده.
لااقلش اینه که سعیمون رو کردیم. نه اینکه فقط بشینیم و بگیم این جواب نمیده. این به درد نمیخوره.

misam5526
26-10-2012, 21:15
دوست عزیز این سنگ آخرم با ما همراه شو بزن. یا میزنیم یا جوابی نمیگیرم.
به نظر من زود میدون رو خالی نکن. باید با اینا مثل خودشون جنگید.

من هستم تا هرجا بشه.... دادگاه هم رفتید ما هستیم (مرام کرمانشاهی...)

Hamed DC
26-10-2012, 21:16
دوستان لطفا یکم انصاف داشته باشین این چه وضعشه آخه. مشکل دارین برید زنگ بزنین با مسئولاش صحبت کنین درستش کنن. ولی این رو هم بپذیرید که شما مشکل دارید نه همه کاربرا :|

ترخدا برید 4تا فروم خارجی رو نگاه کنید، کاربراشون همه بلدن چه جوری تو فروم فعالیت کنن. این تاپیک واسه نوین نته تا ملت بیان نظرشونو درباره کیفیت سرویس بگن. هرکی میاد نظر خودشو میده و هیچ وقت هم به بقیه نمیگه شما داری دروغ میگی و توم مث من باید سرویست مشکل داشته باشه و ... :/ ؛ همه هم بلدن فروم جایه خاله زنگ بازی نیست. :|

----------

فقط یه چیزی بهتون بگم اگه خواستین اینترنتی شکایت کنید بدونید این شکایت ها هم توسط همون اپراتور های تلفنشون بررسی میشه و فرقی با هم ندارن ... البته اگه اینترنتی فرم پر کنید ممکنه به دلیل کتبی بودن (و زیاد بودن تعداد) جدی تر پیگیری کنن ...

دوست کیفیت نت من هم قبال عالی بود. ولی با بازاریابی این شرکت و شلوغ شدنش، کیفیتم از نصف هم کمتر شد.
کسی هم منکر نمیشه که شما کیفتت خوب نیست. ولی این خوبی پایدار نیست. بزار یه خورده توی شهرت بازاریابی
بشه. بعدش خودت میای اینجا و میگی کیفیت من داغون شده.
در ثانی اتفاقا این تاپیک جای بحث و مبادله نظر در مورد کیفیت نوین نته که داره رویش دنبال میشه. نیومدین لینک دانلود
بزاریم برای اشتراک که چیزی نقض بشه!!!

behnam-k
26-10-2012, 21:17
ممنونم.

حامد جان متن خیلی عالیه فقط باید یه تاپیک جداگانه بزنیم تا هم تاپیک دیده شه و هم تعداد شکایت کننده ها مشخص شه اون موقع تو ساعت خاصی که میزنیم متنو میفرستیم

fanoostalaei
26-10-2012, 21:21
حتما Fanosetalaii
تو این چند صفحه هر چی دوستان پست داده بودن خوندم
هر کاری دلتون میخواد بکنید ولی به نظر من بهترین راه اعتراض به یه پروایدر نت جمع اوری سرویس هست
من تا الان هر جا که از کیفیت سرویس خوشم نیومده ازش تخلیه کردم
ولی من بازم میگم چون سرویس من بدون شبانه هست و دارای بازه نیم بها و چون سرعت دانلودم همون 350 هست و تا وقتی که کم نشده و نرفته روی اعصاب ازش جمع نمیکنم تا این دوره 3 ماهم تموم بشه و تخلیه کنم و برم مکس نت بگیرم

Hamed DC
26-10-2012, 21:21
حامد جان متن خیلی عالیه فقط باید یه تاپیک جداگانه بزنیم تا هم تاپیک دیده شه و هم تعداد شکایت کننده ها مشخص شه اون موقع تو ساعت خاصی که میزنیم متنو میفرستیم

ممنون بهنام جان. حالا هر جاش رو دیدی مشکل داره خودت اصلاحش کن.
طرح زدن تاپیک شکایت، خوبه ولی باید با مدیر بخش هماهنگ بشه. یه بار یه همچین چیزی در مورد شاتل شکل گرفت و خوب جلو رفت. مدیرها هم خورده ای نگرفتن.ولی اینابرو استارت رو تو بزن. تاپیکش رو درست کن و بزار توی امضات. یعنی هممون میزاریم. متن شکایت هم توی پست اولت بزن.
چی میگی داداش؟؟؟
راستی همه یه جور متن بدیم یه کمی تابلو نیست؟؟؟؟ یه نمه بالا پایینش رو کم و زیاد کنیم.نظرت چیه؟؟؟

misam5526
26-10-2012, 21:27
تو این چند صفحه هر چی دوستان پست داده بودن خوندم
هر کاری دلتون میخواد بکنید ولی به نظر من بهترین راه اعتراض به یه پروایدر نت جمع اوری سرویس هست
من تا الان هر جا که از کیفیت سرویس خوشم نیومده ازش تخلیه کردم
ولی من بازم میگم چون سرویس من بدون شبانه هست و دارای بازه نیم بها و چون سرعت دانلودم همون 350 هست و تا وقتی که کم نشده و نرفته روی اعصاب ازش جمع نمیکنم تا این دوره 3 ماهم تموم بشه و تخلیه کنم و برم مکس نت بگیرم

حسین جان (اگه درست بگم) شهرت جهانی کسب کردی ها !!

NeORiN
26-10-2012, 21:28
حامد جون متن عالیه.

منم موافقم هر کی شکایت رو اعلام کرد نظر خودشو هم بگه که شکایت یجور نباشه.

NeORiN
26-10-2012, 21:30

----------

فکر کنم شما تنها کسی هستی که هنوز محدودش نکردن!
البته امیدوارم سرعتتون همینطور بمونه و به سرنوشت ما دچار نشید :sq_8:

Hamed DC
26-10-2012, 21:31
حامد جون متن عالیه.

منم موافقم هر کی شکایت رو اعلام کرد نظر خودشو هم بگه که شکایت یجور نباشه.

ممنونم گلم.
پس تاپیک شکایت بزنیم یا یه تاپیکی در این مورد بزنیم یا توی همین تاپیک موضوع رو پیگیری کنیم؟؟؟
راستی کمال جون یه 5970 توپول بالاخره پیدا کردم!!!

behnam-k
26-10-2012, 21:32
ممنون بهنام جان. حالا هر جاش رو دیدی مشکل داره خودت اصلاحش کن.
طرح زدن تاپیک شکایت، خوبه ولی باید با مدیر بخش هماهنگ بشه. یه بار یه همچین چیزی در مورد شاتل شکل گرفت و خوب جلو رفت. مدیرها هم خورده ای نگرفتن.ولی اینابرو استارت رو تو بزن. تاپیکش رو درست کن و بزار توی امضات. یعنی هممون میزاریم. متن شکایت هم توی پست اولت بزن.
چی میگی داداش؟؟؟
راستی همه یه جور متن بدیم یه کمی تابلو نیست؟؟؟؟ یه نمه بالا پایینش رو کم و زیاد کنیم.نظرت چیه؟؟؟
به Zed 2 الان پیغام میدم تا ببینم چی میشه اگه مشکلی نداشت تاپیک رو میزنیم و تاپیک رو توی امضا میزاریم و.......

jizg
26-10-2012, 21:36
منم موافقم هم تاپیک شکایت بزنید هم جمع آوری کنید خیالتون راحت بشه :sq_25:

fanoostalaei
26-10-2012, 21:38
حسین جان (اگه درست بگم) شهرت جهانی کسب کردی ها !!
کوچیک شما حسینم
در چه مورد مشهور شدم؟؟؟!!!!:31:

misam5526
26-10-2012, 21:40
کوچیک شما حسینم
در چه مورد مشهور شدم؟؟؟!!!!:31:

همین که نیم ساعت نیستی همه سریع میفهمن جات خالیه

fanoostalaei
26-10-2012, 21:41
گوش شیطون کر بعد از 5 روز پینگم درست شده!!(میشه باهاش گیم زد)

Microsoft Windows [Version 6.2.9200](c) 2012 Microsoft Corporation. All rights reserved.

C:\Users\VisTa-pc>ping google.com

Pinging google.com [173.194.39.174] with 32 bytes of data:
Reply from 173.194.39.174: bytes=32 time=206ms TTL=50
Reply from 173.194.39.174: bytes=32 time=218ms TTL=50
Reply from 173.194.39.174: bytes=32 time=213ms TTL=50
Reply from 173.194.39.174: bytes=32 time=221ms TTL=50

Ping statistics for 173.194.39.174:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 206ms, Maximum = 221ms, Average = 214ms

C:\Users\VisTa-pc>ping 4.2.2.4

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=205ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=199ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=201ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=194ms TTL=50

Ping statistics for 4.2.2.4:
Minimum = 194ms, Maximum = 205ms, Average = 199ms

C:\Users\VisTa-pc>ping 4.2.2.6

Pinging 4.2.2.6 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=271ms TTL=50
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=276ms TTL=50

Ping statistics for 4.2.2.6:
Minimum = 271ms, Maximum = 276ms, Average = 272ms

C:\Users\VisTa-pc>ping 8.8.8.8

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=249ms TTL=45
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=251ms TTL=45
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=250ms TTL=45
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=254ms TTL=45

Ping statistics for 8.8.8.8:
Minimum = 249ms, Maximum = 254ms, Average = 251ms

C:\Users\VisTa-pc>ping p30world.com

Pinging p30world.com [67.205.111.105] with 32 bytes of data:
Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=253ms TTL=49
Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=256ms TTL=49
Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=259ms TTL=49
Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=251ms TTL=49

Ping statistics for 67.205.111.105:
Minimum = 251ms, Maximum = 259ms, Average = 254ms

C:\Users\VisTa-pc>ping tabnak.ir

Pinging tabnak.ir [85.15.26.21] with 32 bytes of data:
Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=51ms TTL=55
Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=52ms TTL=55
Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=54ms TTL=55
Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=51ms TTL=55

Ping statistics for 85.15.26.21:
Minimum = 51ms, Maximum = 54ms, Average = 52ms

C:\Users\VisTa-pc>

به ثانیه نکشید ازش تعریف کردم :sq_11::sq_3:

Hamed DC
26-10-2012, 21:55
بهنام جان تاپیک رو زدی توی همین تاپیک هم اعلام کن.
ممنونم عزیز.

bagbagoo
26-10-2012, 22:01
ولی دوستان یه چیزیو فراموش نکنین اونم اینه که سرویس برست هست یعنی قانونا سرعت ما میتونه تا 512 هم پایین بیاد که تازه اونم اگه ضریب 1 به 10 روش بزنیم میشه 51.2 کیلوبیت بر ثانیه و شرکت میتونه با همین استدلال کار خودشو توجیه کنه۔

ooghry
26-10-2012, 22:09
@bagbagoo
دوست من تبدیل بیت به بایت فراموش کردی حداقل سرعت 512 بعد از اعمال ضریب اشتراک 6.4 هست.

bagbagoo
26-10-2012, 22:22
@ooghry
دوست گرامی اگر دقت کنید من هم همینو گفتم ولی دیگه 51.2 کیلو بیت رو به بایت نگفتم که میشه همون 6.4 کیلو بایتی که شما گفتی۔

fanoostalaei
26-10-2012, 22:31
گفتم دان استریممو از 4 مگ بیارن رو 2 مگ بلکه پینگم درست بشه
ولی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویرایش: من نمیدونم تو اون خراب شده یکی نیست تلفن منو جواب بده؟؟؟؟؟!!!!
نمیدونم چرا باید 3 دقیقه پشت خط وایسی تا جوابتو بدن؟
نمیدونم اینی رو هم که الان جوابمو دادن شانسی بود یا یه چیز دیگه
یعنی چی اعصابمو ریختن به هم با این همه تایم اوت
آشغالا:sq_10:

ویرایش:
من دیگه به خدا رفت رو اعصابم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fanoostalaei
26-10-2012, 23:05
خدایا چرا همچین بلایی سر اینترنتم اومد؟

من قبلا snr اپلودم 0.9 بود ولی هر چیزی بود بهتر از این بود

فردا زنگ میزنم اگه جمع میکنن جمع کنن

saeid000
26-10-2012, 23:12
منو بگو تازه دارم میام این نوین نت ولی میبینم همه دارن فرار میکنن پول هم ریختیم واسه 2به 4 مگ از 2 شنبه هنوز خبری نیست بنظرتون چقدر طول میکشه چراغ adsl روی مودم روشن بشه وصل بشه؟؟؟؟؟؟؟؟

x64
26-10-2012, 23:18
منو بگو تازه دارم میام این نوین نت ولی میبینم همه دارن فرار میکنن پول هم ریختیم واسه 2به 4 مگ از 2 شنبه هنوز خبری نیست بنظرتون چقدر طول میکشه چراغ adsl روی مودم روشن بشه وصل بشه؟؟؟؟؟؟؟؟
به جمع نوینی ها خوش اومدی:sq_2:.نامه ژانره کردنو بردی مخابرات؟!اگه حال کنن یه هفته ای وصل میشه!
----------------------------------------------------------------------------------
دوستان شاید مشکل از اینترنت کل کشور باشه؟!
ببینین بفیه ISP ها چطورین ، اونا هم افت سرعت داشتن یا فقط نوینه؟!

fanoostalaei
26-10-2012, 23:26
عزیزان نوینی
هیچ کدوم از شماها مثل من تایم اوت نداره
من تو اینترنت از این تایم اوت حالم به هم میخوره چون بد ترین عذاب برای کاربر هست چه برسه به اینکه گیم هم بزنی
:2::2::2::2::2:

x64
26-10-2012, 23:36
من نوینیم!
تایم اوت که نمیدونم چیه ولی این دوتا تستو الان گرفتم!
512KB-2MB

fanoostalaei
26-10-2012, 23:38
من نوینیم!
تایم اوت که نمیدونم چیه ولی این دوتا تستو الان گرفتم!
512KB-2MB

واویلا
این دیگه چه نتیه
چرا اینجوری بد شده همه چی؟؟؟؟!!!!

Hamed DC
26-10-2012, 23:55
چرا باسرورای ایران پینگ نمیگیری؟؟؟

fanoostalaei
27-10-2012, 00:06

hellbrain666
27-10-2012, 00:11
سلام

من هم ثبت نام کردم و قصد دارم از اینجا بگیرم یعنی تا اینجا خیلی از isp هارو امتحان کردم الان نوبت اینه
اما پست های این چند صفحه رو خوندم ناامید تر شدم:41:

فعلا فقط ثبت نام کردم نمیدونم واسه رانژه خودشون تماس میگیرن یا نه

Eblis 2011
27-10-2012, 00:17
سلام

من هم ثبت نام کردم و قصد دارم از اینجا بگیرم یعنی تا اینجا خیلی از isp هارو امتحان کردم الان نوبت اینه

و علیکم
نا امید نباش عزیز من .... به نظرم این شرکت واسه ورودی های جدید سنگ تموم میزاره و تا یه مدت راضی نگهشون میداره ... شاید از شانس شما با منطقه شما سازگار باشه
انسان با امید که زندگی میکنه ... پس امیدوار باش :sq_11:

fanoostalaei
27-10-2012, 00:19
با سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) انقدر تایم اوت دارم که برای لود شدن نزدیک 10 بار رفرش میزنم!!!!!!!!!!

x64
27-10-2012, 00:21
سلام

اینجوریام که میگن نیست!:sq_11:
من که ازش راضیم فقط یه چند روزی هست تو بازه های رایگانش افت سرعتو داشتیم.:sq_14:

NeORiN
27-10-2012, 00:23
برای ما که سریع باز شد!
شما نویز خطت خیلی بالاست یه مراجعه به مخابرات بکن شاید مشکل از سوییچ مخابرات باشه.

porya_spy
27-10-2012, 00:38
با سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) انقدر تایم اوت دارم که برای لود شدن نزدیک 10 بار رفرش میزنم!!!!!!!!!!
حسین جان برای منم خیلی سریع و بدون مشکل باز شد !

Hamed DC
27-10-2012, 00:51

حسین جان SNRخطط چنده،عزیز؟؟؟
Attenuation خطط رو هم چک کن و بگو.

ezzat5700
27-10-2012, 01:04
این الان خوبه یا بده؟

misam5526
27-10-2012, 01:05
سلام

چرا نا امید عزیزم ؟ هنوزم بابت پولی که دادی نوین نت سرویس مناسب تری رو بهت خواهد داد نسبت به بقیه ISP ها
الان سرعت تا 130 و اینا اومده که هنوز خیلی کم نشده ...
شما هم با همین راضی باش چون با این قیمتها و عدم محدودیت در ساعت رایگان با همین سرعت 130 هم روند افزایش مشترک تصاعدی افزایش پیدا میکنه (کدوم شرکت دیگه ای 5 گیگ رو میده 15-17 تومن که ساعت رایگانشم بشه 2گیگ دانلود کرد؟)

موضوع برای ماه دیگست... مطمئناً همینطور پیش بره ماه بعد سرعت به زحمت به 100 برسه

حسین جان SNRخطط چنده،عزیز؟؟؟
Attenuation خطط رو هم چک کن و بگو.

بابا ! برادر حسین خودش یه حرفه ایه ...
عجیب اینه با همین خط روزای قبل بهترین وضعیت رو داشت...

Hamed DC
27-10-2012, 01:08
این الان خوبه یا بده؟

این الان خیلی خوبه.
چند تا نکته هست:
SNR خط زیر20نیادش که شدیدا مشکل ساز میشه. البته بیشتر Downstreamاهمیت داره!
LAخط نباید بیشتر از 30بشه که اگه بشه شدیدا باید به کابل تلفن شک کرد.
CRC خط هم نباید بیشتر از 1یا1.5بشه.
مال شما حالت ایدا آل داره.

misam5526
27-10-2012, 01:08
این الان خوبه یا بده؟

همه چیز خوبه به جز آپ استریم که اونم بگید به شرکت آپ رو براتون پایین تر بندن که از 7.9 میره بالای 20

Hamed DC
27-10-2012, 01:10
بابا ! برادر حسین خودش یه حرفه ایه ...
عجیب اینه با همین خط روزای قبل بهترین وضعیت رو داشت...

قصد جسارت نداشتم،عزیز.
من کوچیک همه بچه های پی سی هم هستم. خصوصا باصفاهایی مثل شماها.

misam5526
27-10-2012, 01:26
قصد جسارت نداشتم،عزیز.
من کوچیک همه بچه های پی سی هم هستم. خصوصا باصفاهایی مثل شماها.

ما مخلصیم ای کاربر فعال ...

------------------------------------------
برای اینکه اسپم نشه :

سیاست نوین نت در دانلود محوریش اشتباست و این موضوع زمینگیرش میکنه و مجبور میشه در یه چرخش 180 درجه ای محدودیتهای شدیدی بزاره...

همونطور که یهو خبر داد 2-4 مگ دانلود شبانش متوقف شده...

الان عملاً از هر 10 نفر 9 نفر 512 میگیرن! چون گزینه دیگه ای وجود نداره توی منو نوین نت ... برای ساعات شبانه یا 128 یا 512 !

ثبت نامشون محدودیت که نداره الحمدلله...با همین پهنای باند میخواد کل کشور رو پوشش بده

تا کجا میتونه پیش بره؟ اینکه توقع همه512 رو براورده کنه که با 2مگ دانلود کنن شبا
وقتی همه با دید دانلود سرویس بگیرن معلومه چه بساطی راه میفته بعد یه مدت...

الان شاتل و پارس محدودیت هایی که گذاشتن عملاً یه تعداد مشترک دانلود دوست رو از خودشون دور کردن برای حفظ تعداد بیشتری مشترک که دانلود کمتر دارن ...

Lord Farshad
27-10-2012, 01:48
درود.

آیا ثبت نام توی برخی مناطق اصفهان و کرمانشاه قطع شده ؟

دیروز زنگ زدم پشتیبانی ؛ یه زنه برداشت ؛ گفتم پینگ خرابه ، یکم بعد گفت با چندتا دانلود میکنی !!؟ گفتم با 250 تا ، گفت خوبه که، مشکلی ندارید !!! :دی !!! منو میگی ، در اومدم گفتم میگم پینگم خرابه نه سرعت دانلود ، گفت صبر کنید و بازم آهنگ زد تا وصل شد به کله گندشون.

باهاش حرف زدم ، فهمید قابل پیچوندن نیست ؛ شروع کردیم به حرف زدن ، رسیدیم به پینگ ؛ گفت توی اصفهان حقیقتا پهنای باندکم آوردیم و به خدا هفته ی پیش سفارش خرید دادیم ؛ زیر ساخت بهمون تحویل نمیده ؛ گفتم خبر دارم که توی کرمانشاه هم وضع خرابه ؛ گفت بله ؛ توی برخی مناطق اصفهان و کرمانشاه ثبت نام کاملا متوقف شده تا اینکه پهنای باند رو بهمون بدند و تا اون موقع توی اون مناطقشون ثبت نام نداریم.

گفتم با این حال پینگ نسبت به هفته پیشم ریخته بهم ها ، بعدش طرف نخ بعدی رو داد :دی :دی گفت ما چند روز پیش یه قطعی سراسری داشتیم ؛ نمیدونم خبر دارید یا نه؟ گفتم بله ؛ همونی که نت برای دقایقی ملی شد :دی گفتش دقیقا همونو میگم ؛ بخشی از مشکلاتمون بر میگرده به زیر ساخت.

آخر سر هم بهم قول داد که وقتی زیر ساخت پهنای باند بیشتر رو بهشون بده ؛ وضعیت دوباره نرمال میشه.

منم گفتم که خب فکر نمیکردم انقدر بخواید زیادی بفروشید ؛ اگر نه هیچ وقت تبلیغتون رو نمیکردم ؛ چون مازاد توانایی کار کردن ؛ همینطور میشه دیگه. من که قدیمی شرکتتون هستم ؛ الان وضع واسم داره غیر قابل تحمل میشه ؛ نهایت بتونم چند مدت دیگه باهاتون کنار بیام ؛ بعدش درخواست تخلیه میدم و میرم و خبر دارم خیلیا توی این فکرند.

که اونم گفت شرکت توی فکر کیفیت هست ؛ خبر داره و تلاشش رو میکنه ! و ... که گفتم باید توی عمل نشون بدید و اگر دیر بشه ؛ یقینا شک نکنید درخواست تخلیه ی زیادی خواهید دید.

این بود بخشی از داستان :دی

شاد و پیروز و سربلند باشید.

fanoostalaei
27-10-2012, 08:35
اعلام وضعیت ساعت 8.30 صبح

در ضمن دوست من که SNR رو خواسته بودی!!!

من با این وضعیت کم داشتم نه تایم اوت و نه چیزی داشتم که دیشب گفتم همه چی رو کم کنن

که شد این عکش و باقی ماجرا رو هم خودتون بهتر میدونید

در ضمن اینو هم بگم که من این خط رو 2 سال هست که فقط برای اینترنت دارم استفاده میکنم
و قبل همین نوین سرویس داشتم که تا 4 مگ دان استریم بود و 2 مگ اپ
ولی هیچ کدوم SNR هام زیر 20 نمیاومد
ولی این نوین با 500 کیلو اپ ببین چقدر نویز داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!

misam5526
27-10-2012, 08:58
درود.
آیا ثبت نام توی برخی مناطق اصفهان و کرمانشاه قطع شده ؟
دیروز زنگ زدم پشتیبانی ؛ یه زنه برداشت ؛ گفتم پینگ خرابه ، یکم بعد گفت با چندتا دانلود میکنی !!؟ گفتم با 250 تا ، گفت خوبه که، مشکلی ندارید !!! :دی !!! منو میگی ، در اومدم گفتم میگم پینگم خرابه نه سرعت دانلود ، گفت صبر کنید و بازم آهنگ زد تا وصل شد به کله گندشون.
باهاش حرف زدم ، فهمید قابل پیچوندن نیست ؛ شروع کردیم به حرف زدن ، رسیدیم به پینگ ؛ گفت توی اصفهان حقیقتا پهنای باندکم آوردیم و به خدا هفته ی پیش سفارش خرید دادیم ؛ زیر ساخت بهمون تحویل نمیده ؛ گفتم خبر دارم که توی کرمانشاه هم وضع خرابه ؛ گفت بله ؛ توی برخی مناطق اصفهان و کرمانشاه ثبت نام کاملا متوقف شده تا اینکه پهنای باند رو بهمون بدند و تا اون موقع توی اون مناطقشون ثبت نام نداریم.
گفتم با این حال پینگ نسبت به هفته پیشم ریخته بهم ها ، بعدش طرف نخ بعدی رو داد :دی :دی گفت ما چند روز پیش یه قطعی سراسری داشتیم ؛ نمیدونم خبر دارید یا نه؟ گفتم بله ؛ همونی که نت برای دقایقی ملی شد :دی گفتش دقیقا همونو میگم ؛ بخشی از مشکلاتمون بر میگرده به زیر ساخت.
آخر سر هم بهم قول داد که وقتی زیر ساخت پهنای باند بیشتر رو بهشون بده ؛ وضعیت دوباره نرمال میشه.
منم گفتم که خب فکر نمیکردم انقدر بخواید زیادی بفروشید ؛ اگر نه هیچ وقت تبلیغتون رو نمیکردم ؛ چون مازاد توانایی کار کردن ؛ همینطور میشه دیگه. من که قدیمی شرکتتون هستم ؛ الان وضع واسم داره غیر قابل تحمل میشه ؛ نهایت بتونم چند مدت دیگه باهاتون کنار بیام ؛ بعدش درخواست تخلیه میدم و میرم و خبر دارم خیلیا توی این فکرند.
که اونم گفت شرکت توی فکر کیفیت هست ؛ خبر داره و تلاشش رو میکنه ! و ... که گفتم باید توی عمل نشون بدید و اگر دیر بشه ؛ یقینا شک نکنید درخواست تخلیه ی زیادی خواهید دید.
این بود بخشی از داستان :دی
شاد و پیروز و سربلند باشید.

فرشاد جان...
از اینکه دوستای کرمانشاهیت رو از یاد نبردی ممنون با مرام :7:

جوابی که به ما دادن این بود که کابل استان قطع شده در یه منطقه ای!! عجب آدمای خالی بندین این نوین نتی ها ...

اما بحث دوستان در این چند پست به حاشیه نره و اونم ، کم شدن سرعت دانلود در ساعات رایگان در مناطق مختلف بود

تهران،اهواز،کرمانشاه و ...

در مورد زیر ساخت ؛ واقعاً نمیفروشه؟ اینو باید وقتی شکایت کردیم حتماً مطرح کنیم تا معلوم شه کدومشون راست نمیگه

وقتی پهنای باند رو زیاد کنن وضعیت نرمال نمیشه ثبت نام بیشتر میشه!!!

Lord Farshad
27-10-2012, 09:35
فرشاد جان...
از اینکه دوستای کرمانشاهیت رو از یاد نبردی ممنون با مرام :7:
جوابی که به ما دادن این بود که کابل استان قطع شده در یه منطقه ای!! عجب آدمای خالی بندین این نوین نتی ها ...
اما بحث دوستان در این چند پست به حاشیه نره و اونم ، کم شدن سرعت دانلود در ساعات رایگان در مناطق مختلف بود
تهران،اهواز،کرمانشاه و ...
در مورد زیر ساخت ؛ واقعاً نمیفروشه؟ اینو باید وقتی شکایت کردیم حتماً مطرح کنیم تا معلوم شه کدومشون راست نمیگه
وقتی پهنای باند رو زیاد کنن وضعیت نرمال نمیشه ثبت نام بیشتر میشه!!!

مخلصم داداش :) وظیفه بود :) .

الان سرعت دانلود رایگان من نزدیک 140 ، 150 هست :( بیشتر حول و حوش این هست که گویا سرعت دانلود رو روی 1 مگ بستند.

به قول همون طرف ، گفت مودم های ما هوآوی هستند و بسته به سرویستون هم سرعت محدود میشه ؛ که خب باید گفت با مرام ! الان سرعت رایگان رو روی 1 مگ بستید.

Lord Farshad
27-10-2012, 09:59
درود.

من الان دارم فیلم دی.ک*تا.ت*ور (همون فیلم خارجیه فوق العاده طنز :دی) رو از حسابم، یعنی :

دانلود میکنم ؛ شدیدا واضحه که سرعت رو روی حول و حوش 1 مگ محدود کردند :(

usainbol
27-10-2012, 10:02
الان ماله من رو 30 kb/s
هست:sq_3:

behnam-k
27-10-2012, 10:23
الان من دارم با 10 تا 15 میگیرم ،هر چند دقیقه یه بار هم قطع میشه

Lord Farshad
27-10-2012, 10:32
لطفا حذف شود ...

قربون این پینگ برم که پست رو دوبار ارسال کرد ؛ وضع خیلی خرابه.

Lord Farshad
27-10-2012, 10:33
ای بابا، شما وضعیتتون خیلی افتضاح هست که ؛ الان این سرعت دانلود من از همین لینک هست :

misam5526
27-10-2012, 10:50
سرعت من هم ....

سرعت رو بی خیال شدم ... تنها آرزوم اینه همین صفحه پی سی ورلد بدون بیست بار رفرش باز بشه فعلاً !!!

porya_spy
27-10-2012, 11:44
مال من سرعت صبح امروز ساعات رایگان 130-140 بود ! ولی پینگم خیلی خوب شده . با تهران پینگم 70 بود شده 59 ! با 4.2.2.4 270 بود شده 179 !!! اینم یه تست جدید :.

saeid000
27-10-2012, 12:13
به جمع نوینی ها خوش اومدی:sq_2:.نامه ژانره کردنو بردی مخابرات؟!اگه حال کنن یه هفته ای وصل میشه!
----------------------------------------------------------------------------------
دوستان شاید مشکل از اینترنت کل کشور باشه؟!
ببینین بفیه ISP ها چطورین ، اونا هم افت سرعت داشتن یا فقط نوینه؟!

داداش تشکر
داداش چه نامه ای من که نامه ای چیزی ندارم من از طریق سایتشون ثبت نام کردم اینجا هم اصلا نمایندگی نداره گیج شدم بنظرتون با این وضع وصل میشه من که 2شنبه هفته پیش زنگ زدم با گیج بازی گفتن 1 هفته ای وصل میشه

Hamed DC
27-10-2012, 12:16
دوستان نتیجه ایجاد تاپیک به کجا رسید؟؟؟
بهنام جان، مراحلش نهایی شده، به سلامتی؟؟؟

behnam-k
27-10-2012, 12:23
دوستان نتیجه ایجاد تاپیک به کجا رسید؟؟؟
بهنام جان، مراحلش نهایی شده، به سلامتی؟؟؟
من به مدیر بخش پیغام دادم اما هنوز جواب نداده
میگم نظرتون چیه که تاپیک رو ایجاد کنیم یا مدیران پاکش میکنن یا میزارنش

behnam-k
27-10-2012, 12:24
داداش تشکر
داداش چه نامه ای من که نامه ای چیزی ندارم من از طریق سایتشون ثبت نام کردم اینجا هم اصلا نمایندگی نداره گیج شدم بنظرتون با این وضع وصل میشه من که 2شنبه هفته پیش زنگ زدم با گیج بازی گفتن 1 هفته ای وصل میشه
یه هفته خیلی زیاده ،مال من رو تو 2 روز وصل کردن

Soroush-S
27-10-2012, 13:32
الان شرکت مودم وایرلسشو چند میده ؟ مارکش چیه ؟

behnam-k
27-10-2012, 13:42
تاپیک شکایت از شرکت داده گستر عصر نوین (نوین نت)رو زدم
لطفا همه برید و متن رو بخونید
---------------------------------------
قبل از اینکه تاپیک رو بزنم به مدیر انجمن پیغام دادم اما جوابی نگرفتم امیدوارم که تاپیک رو حذف نکنن
اگه احتیاج هست قسمتی رو حذف کنم یا چیزی اضافه کنم بهم بگید تا ویرایشش کنم

jizg
27-10-2012, 13:51
خب خداروشکر تاپیک شکایت زده شد و افرادی که واقعا ناراضی هستند و شکایت دارند اونجا درددلشون رو میگند و دیگه توی این تاپیک به بحث های دیگه رسیدگی می کنیم :sq_8:

Hamed DC
27-10-2012, 13:55
من به مدیر بخش پیغام دادم اما هنوز جواب نداده
میگم نظرتون چیه که تاپیک رو ایجاد کنیم یا مدیران پاکش میکنن یا میزارنش

کاملا موفقم بهنام جان.
مدیر هر بخش باید لااقل هر6ساعت به کل زیر مجموعه خودش سرکشی کنه نه اینکه.....
در هر حال کاری که باید انجام میشد و اجازه ای که باید گرفته میشد، شده. بقیش دیگه نتیجه کم کاری دوستان ناظر هست!!!

gnewer
27-10-2012, 15:45
سرعت دانلود در ساعت 3 صبح امروز (ساعت رایگان من 2 تا 8 هست) :

سرعت بین 180 تا 250 متغیر بود. -- سرویس 512 تا 2 مگ

-----------------------------

jizg
27-10-2012, 17:59
ادمین عزیز این نوشته تبلیغات نیست،تو تاپیک مربوط به یک شرکتی اومدم طرحی که این شرکت گذاشته برای یوزرهاش اعلام میکنم،لطفا حذف نکنید

طرح عید تا عید
شرکت داده گستر عصر نوین در نظر دارد به مناسبت اعیاد فرخنده قربان و غدیر خم از تاریخ 5 لغایت 20 آبان جشنواره ای بسیار ویژه در برخی استانهای کشور به شرح زیر برگزار نماید:

استانهای خراسان رضوی، اصفهان، آذربایجان شرقی و مازندران:

استانهای چهارمحال و بختیاری، لرستان، زنجان و آذربایجان غربی:

منبع fb.com/novinnet.ir

fanoostalaei
27-10-2012, 20:47
ای بابا، شما وضعیتتون خیلی افتضاح هست که ؛ الان این سرعت دانلود من از همین لینک هست :

سرعت دانلود من با همین سرور

kambiz_g
27-10-2012, 21:28
من از سی ام پول به حساب نوین نت واریز کردم اول گفتن سه روز کاری زمان می بره بعد که سه روز تموم شد گفتن بین سه تا هفت روز کاری باید متنظر باشی و من هنوز کماکان منتظرم چشممون به جمال این نوین نت روشن بشه
من هر موقع زنگ می زنم یه اوپراتور تلفن رو برمیداره و یه جواب سربالا بهم میده دوستانی که تجربه این مورد رو داشتن به نظرتون زنگ زدم بگم کجا وصلم کنن
الان 8 روزه گذشته و اینترنتم وصل نشده

fanoostalaei
27-10-2012, 21:43
من از سی ام پول به حساب نوین نت واریز کردم اول گفتن سه روز کاری زمان می بره بعد که سه روز تموم شد گفتن بین سه تا هفت روز کاری باید متنظر باشی و من هنوز کماکان منتظرم چشممون به جمال این نوین نت روشن بشه
من هر موقع زنگ می زنم یه اوپراتور تلفن رو برمیداره و یه جواب سربالا بهم میده دوستانی که تجربه این مورد رو داشتن به نظرتون زنگ زدم بگم کجا وصلم کنن
از این شگفتی ها زیاد داره نوین
فکر کنم من و دوستم تنها ادمایی باشیم که 1 روزه وصل شده!!!!!!!!!

usainbol
27-10-2012, 22:02
داداش تشکر
عزیزم خودشون زنگ میزنن تو فقط بشین نگا کن هر چی گفت بزن تمومه:sq_2:

misam5526
27-10-2012, 22:04

واسه غصه خوردن هنوز زوده ... وقتی خطت راه افتاد اونوقت باید ببینی که تو این تخم مرغ شانسی(!) چی بوده!!

من الان (ساعت 10 شب) سه چهار بار زنگ زدم پشتیبانی ... و هر بار 3 دقیقه برام آهنگ گذاشتن...

اینم پشتیبانی....

usainbol
27-10-2012, 22:15
الان سرعت پینگ همه چی خوبه تا فردا ساعت6 فیبر نوری پاره میشه:sq_2:

usainbol
27-10-2012, 22:17

usainbol
27-10-2012, 22:18

ببخشید شما دانلودتون رو 250 فیکسه
ماله من 230 اخرش
:sq_11:

fanoostalaei
27-10-2012, 22:30
ببخشید شما دانلودتون رو 250 فیکسه
ماله من 230 اخرش
:sq_11:
من سرعت دانلودم تا 4 مگ باز بود که اصلا هم افت سرعت نداشتم و تا 500 دانلود میکردم که دیشب خودم گفتم بیارن رو 2 مگ
من اصلا از نظر سرعت هیچ محدودیتی ندارم و حتی دوستم که 512 تا مگ داره سرعت دانلود شبانش 280 هست

Eblis 2011
27-10-2012, 22:31
من سرعت دانلودم تا 4 مگ باز بود که اصلا هم افت سرعت نداشتم و تا 500 دانلود میکردم که دیشب خودم گفتم بیارن رو 2 مگ
من اصلا از نظر سرعت هیچ محدودیتی ندارم و حتی دوستم که 512 تا مگ داره سرعت دانلود شبانش 280 هست

خسته نباشی رفیق
شما در ماه چقدر ترافیک میخری کلا ؟ درکل هرماه چقدر پول بابت اینترنت میدی ؟
ممنون .

fanoostalaei
27-10-2012, 22:53
خسته نباشی رفیق
شما در ماه چقدر ترافیک میخری کلا ؟ درکل هرماه چقدر پول بابت اینترنت میدی ؟
ممنون .
تقریبا هر ماه 35-40 تومن
جالبه بدونید که من یه سرویس داشتم که هر ماه 1 گیگ ترافیک داشت نه شبانه و نه رانژ 3500 تومن
من از این انقدر استفاده کرده بودم که هزینه روی قبض اومده بود 28 تومن !!!!!!!!!( البته برای 1 ماه ، که غیر اون یه اینترنت دیگه هم داشتم که در ماه 13 تومن هم هزینه اون بود):31::31::31::31:

fanoostalaei
27-10-2012, 22:56
این صفحه رو خواستید میتوند نوسان نت من رو ببینید

Lord Farshad
27-10-2012, 23:42

خب اینکه واضحه داداش ؛ الان هم سرعت دانلود من از لینکش 250 هست ؛ بحث صبح ما سر دانلود رایگان بودها ؛ فکر کنم اشتباه گرفتی منظور ما رو.

پ.ن: راستی گویا فیلمش رو دوستان خیلی دوست دارند :دی 8 تا دانلود داشته :دی

NeORiN
27-10-2012, 23:51
چند نفر از دوستان داون استریمشون روی 4069 بسته شده؟؟؟؟؟؟
البته این بیشتر برمیگرده پهنای باند مرکز مخابرات.

Lord Farshad
27-10-2012, 23:57
چند نفر از دوستان داون استریمشون روی 4069 بسته شده؟؟؟؟؟؟
البته این بیشتر برمیگرده پهنای باند مرکز مخابرات.

من از همون اولی که گرفتم (فروردین ماه) داون استریمم روی 4096 بوده .

hellbrain666
28-10-2012, 00:19
سلام
من چهارشنبه ثبت نام کردم و امروز با تماسی که گرفتم با شرکت و در نهایت واریز وجه در همین امشب دیدم که خط وصل شده
البته شانسی متوجه شدم خودشون که زنگ نزدن
سرعت عمل عالی بود ولی عیب اصلی پشتیبانی اینه که بی تفاوت هستند :دی

fanoostalaei
28-10-2012, 00:27

بازهم همه چی ریخت به هم

usainbol
28-10-2012, 07:46
پس چرا مله من اینجوریه
پشتیبانی که:sq_2:
پس از ماله ما کم کردن به شما اضافه شده:sq_25:
ای هر چی باشه از 512 مخابرات که بهتره
از این کم نشه ایشالا:sq_17:

fanoostalaei
28-10-2012, 09:06
تست صبحگاهی

amirharry
28-10-2012, 09:57
من بعد از یک هفته امروز می خواستم رایگان دانلود کنم سرعت 50-100 شده.تازه اومده بودم نوین که اینم خراب کرد باید برم یه جا دیگه

bagbagoo
28-10-2012, 10:32
الان سرعت من در حدود 20 تا 30 هست:sq_10:۔واقعا که...

usainbol
28-10-2012, 11:25
مله من کولا تعطیله
به زور صفحه باز میکنه:sq_2:

Hamed DC
28-10-2012, 11:29
خداروشکر نوسان شدید هم قاطی کمبود سرعت شد.......

آرش-19
28-10-2012, 12:38
امروز واقعا اذیت کرد. نوسانات شدید و قعطی !!
خوشحالم که دیروز شکایت رو زدیم :دی

fanoostalaei
28-10-2012, 13:23

C:\Users\HosSeiN>ping tabnak.ir

Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=48ms TTL=55
Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=43ms TTL=55
Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=58ms TTL=55
Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=46ms TTL=55

Minimum = 43ms, Maximum = 58ms, Average = 48ms

C:\Users\HosSeiN>ping 4.2.2.4

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=198ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=208ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=213ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=217ms TTL=50

Minimum = 198ms, Maximum = 217ms, Average = 209ms

C:\Users\HosSeiN>ping google.com

Pinging google.com [173.194.39.162] with 32 bytes of data:
Reply from 173.194.39.162: bytes=32 time=278ms TTL=51
Reply from 173.194.39.162: bytes=32 time=276ms TTL=51
Reply from 173.194.39.162: bytes=32 time=279ms TTL=51
Reply from 173.194.39.162: bytes=32 time=278ms TTL=51

Ping statistics for 173.194.39.162:
Minimum = 276ms, Maximum = 279ms, Average = 277ms

C:\Users\HosSeiN>ping 4.2.2.6

Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=252ms TTL=48
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=244ms TTL=48
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=257ms TTL=48

Minimum = 244ms, Maximum = 257ms, Average = 249ms

C:\Users\HosSeiN>ping 8.8.8.8

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=198ms TTL=44
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=203ms TTL=44
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=185ms TTL=44
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=189ms TTL=44

Minimum = 185ms, Maximum = 203ms, Average = 193ms

C:\Users\HosSeiN>ping p30world.com

Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=257ms TTL=50
Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=254ms TTL=50
Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=255ms TTL=50
Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=262ms TTL=50

Minimum = 254ms, Maximum = 262ms, Average = 257ms

C:\Users\HosSeiN>ping speedtest.net

Pinging speedtest.net [74.209.160.12] with 32 bytes of data:
Reply from 74.209.160.12: bytes=32 time=340ms TTL=45
Reply from 74.209.160.12: bytes=32 time=340ms TTL=45
Reply from 74.209.160.12: bytes=32 time=339ms TTL=45
Reply from 74.209.160.12: bytes=32 time=342ms TTL=45

Ping statistics for 74.209.160.12:
Minimum = 339ms, Maximum = 342ms, Average = 340ms

C:\Users\HosSeiN>ping yahoo.com

Pinging yahoo.com [98.139.183.24] with 32 bytes of data:
Reply from 98.139.183.24: bytes=32 time=310ms TTL=47
Reply from 98.139.183.24: bytes=32 time=341ms TTL=47
Reply from 98.139.183.24: bytes=32 time=409ms TTL=47
Reply from 98.139.183.24: bytes=32 time=335ms TTL=48

Ping statistics for 98.139.183.24:
Minimum = 310ms, Maximum = 409ms, Average = 348ms

ehsan30
28-10-2012, 14:49
سلام

از این شگفتی ها زیاد داره نوین
فکر کنم من و دوستم تنها ادمایی باشیم که 1 روزه وصل شده!!!!!!!!!

یادمه من پنجشنبه صبح فرم درخواست را توی نمایندگی پر کردم و شنبه نزدیک های ظهر بود اگه اشتباه نکنم خطم وصل شده بود

البته من یک زرنگی کردم و نامه تخلیه ی خط از شرکت قبلی را خودم بردم تحویل مرکز مخابراتی دادم :دی

بای

treeeeep
28-10-2012, 15:18
دوستان توضیحی درباره موارد زیر بدید و اینکه این وضعیت الان خوبه یا نه(سرعت 512 تا 2)

Downstream Upstream
SNR Margin : 34.8 26.1 db
Line Attenuation : 25.0 17.8 db
Data Rate : 2048 1021 kbps
Max Rate : 21628 2739 kbps
CRC : 0 0

saeid000
28-10-2012, 15:40
سلام
من چهارشنبه ثبت نام کردم و امروز با تماسی که گرفتم با شرکت و در نهایت واریز وجه در همین امشب دیدم که خط وصل شده
البته شانسی متوجه شدم خودشون که زنگ نزدن
سرعت عمل عالی بود ولی عیب اصلی پشتیبانی اینه که بی تفاوت هستند :دی

خوب داداش کجایی شما من آذربایجان غربی هستم از هفته پیش 2شنبه ثبتنام و پول ریختم هنوز خبری نشده زنگ هم زدم میگه بررسی میکنیم

fanoostalaei
28-10-2012, 17:44
تست های شبانگاهی نوین نت:

Pinging google.com [173.194.39.161] with 32 bytes of data:
Reply from 173.194.39.161: bytes=32 time=277ms TTL=50
Reply from 173.194.39.161: bytes=32 time=277ms TTL=50
Reply from 173.194.39.161: bytes=32 time=273ms TTL=50
Reply from 173.194.39.161: bytes=32 time=273ms TTL=50

Ping statistics for 173.194.39.161:
Minimum = 273ms, Maximum = 277ms, Average = 275ms

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=186ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=184ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=188ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=182ms TTL=50

Minimum = 182ms, Maximum = 188ms, Average = 185ms

Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=250ms TTL=48
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=249ms TTL=48
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=247ms TTL=48

Minimum = 244ms, Maximum = 250ms, Average = 247ms

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=185ms TTL=44
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=184ms TTL=44
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=184ms TTL=44
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=183ms TTL=44

Minimum = 183ms, Maximum = 185ms, Average = 184ms

Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=45ms TTL=55
Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=42ms TTL=55
Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=45ms TTL=55
Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=46ms TTL=55

Minimum = 42ms, Maximum = 46ms, Average = 44ms

usainbol
28-10-2012, 18:04
سلام

یادمه من پنجشنبه صبح فرم درخواست را توی نمایندگی پر کردم و شنبه نزدیک های ظهر بود اگه اشتباه نکنم خطم وصل شده بود

البته من یک زرنگی کردم و نامه تخلیه ی خط از شرکت قبلی را خودم بردم تحویل مرکز مخابراتی دادم :دی

بای
ماله منم 1 رووزه وصل شد:sq_18:

NeORiN
28-10-2012, 18:06
..........................

treeeeep
28-10-2012, 19:02
دوستان توضیحی درباره موارد زیر بدید و اینکه این وضعیت الان خوبه یا نه(سرعت 512 تا 2)

Downstream Upstream

هیچ کس نیست توضیحی بده

fanoostalaei
28-10-2012, 19:15

Downstream Upstream

دوست عزیز کیفیت خط شما از عالی هم اونطرف تره !!!!!:31::31::31::31::31::31:

hellbrain666
28-10-2012, 22:02
خوب داداش کجایی شما من آذربایجان غربی هستم از هفته پیش 2شنبه ثبتنام و پول ریختم هنوز خبری نشده زنگ هم زدم میگه بررسی میکنیم

تهران البته خط آزاد بود

اینم وضعیت من :

kambiz_g
28-10-2012, 23:07
امروز دو بار زنگ زدم که گفتن پیگیری میکنن برای وصل شدن خط ولی مطمئنم عمرا پیگیری کرده باشن
فردا هم دندون رو جیگر می زارم وصل نشه زنگ میزنم هر چی که لیاقتشونه بارشون میکنم الان ده روز گذشته و هنوز نتم وصل نشده در صورتی که اولش با وعده 3ه روز کاری پول ریختم حسابشون

NeORiN
29-10-2012, 00:21
دوست عزیز مخابرات همدان فعلا رانژه برای هیچ شرکتی انجام نمیده. برای اینکه مطمئن بشید برید از مرکز مخابراتتون سوال کنید.

رانژه نوین نت تو همدان خیلی درد سر داره...

fanoostalaei
29-10-2012, 08:28
تست صبحگاهی

Pinging google.com [173.194.39.166] with 32 bytes of data:
Reply from 173.194.39.166: bytes=32 time=273ms TTL=51
Reply from 173.194.39.166: bytes=32 time=273ms TTL=51
Reply from 173.194.39.166: bytes=32 time=271ms TTL=51
Reply from 173.194.39.166: bytes=32 time=275ms TTL=51

Ping statistics for 173.194.39.166:
Minimum = 271ms, Maximum = 275ms, Average = 273ms

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=248ms TTL=49
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=249ms TTL=49
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=249ms TTL=49
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=247ms TTL=49

Minimum = 247ms, Maximum = 249ms, Average = 248ms

Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=266ms TTL=51
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=262ms TTL=51
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=265ms TTL=51
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=263ms TTL=51

Minimum = 262ms, Maximum = 266ms, Average = 264ms

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=252ms TTL=46

Minimum = 252ms, Maximum = 252ms, Average = 252ms

Pinging tabnak.ir [94.182.146.21] with 32 bytes of data:
Reply from 94.182.146.21: bytes=32 time=45ms TTL=51
Reply from 94.182.146.21: bytes=32 time=47ms TTL=51
Reply from 94.182.146.21: bytes=32 time=43ms TTL=51
Reply from 94.182.146.21: bytes=32 time=87ms TTL=51

Ping statistics for 94.182.146.21:
Minimum = 43ms, Maximum = 87ms, Average = 55ms

kambiz_g
29-10-2012, 14:14
دوست عزیز مخابرات همدان فعلا رانژه برای هیچ شرکتی انجام نمیده. برای اینکه مطمئن بشید برید از مرکز مخابراتتون سوال کنید.

رانژه نوین نت تو همدان خیلی درد سر داره...

من امروز صبح زنگ زدم وبا لحن تقریبا تندی باهاشون حرف زدم یه آقایی بود که قول داد حتما تا فردا وصل بشه حالا خوبیش اینه که رو یه خط دیگه اینترنت مخابرات رو دارم واگرنه دیوانه میشدم :sq_10:

saeid000
29-10-2012, 14:20
سلام دوستان خواهشن یکی منو راهنمایی کنه چیکار کنم تا خطمو وصل کنن
بعد کلی حرف زدن با پشتیبانی نوین نت با تهران با ارومیه با 10 تا شماره 100 نفر رنگارنگ پشت خط خبری از این وصل شدن ما نیست که نیست
آخرش رفتم این مخابرات خودمون با کلی گیج بازیهای افراد نخبه تو مخابرات بلاخره گفتن آره ما خط شمارو وصل کردیم تو سیستم نشون داد رانزه شده یعنی گفتن ما باید یه سیم میکشیدیم که کشیدیم شما برو از همون نمایندگی پیگیری کن تا چراغ adsl رو مودمت روشن بشه وصل کنن گفتن تو مخابرات مشکلی نداری
بعدش رفتم پیش این طرف که به قول خودش نمایندگیه گفتم اونم گفت به من ربطی نداره من دیگه نمیففروشم برو امور مشترکین مخابرات رفتم اونجا از اونجا گفت ما وصل کردیم باید شرکت خطتتو فعال کنه
اصلا گیج شدم به پشتیبانی هم میزنم باز میگه برو پیش نمایندگی یا مخابرات
حالا این نمایندهگی هم قبول نمیکنه من موندم چیکار کنم فرضا این نماینده وصل نمیکنه نمیتونن ا اون بالا وصل کنن؟
راستی شما هزینه وصل کردن ریختین؟اینجا 15000 تومان میخواستن من از طریق سایت ثبت نام کردم چیزی ندادم
خودم هم ندونستم چی گفتم از بس منو امروز گیج کردن خواهشن چیکار کنم

kambiz_g
29-10-2012, 14:31
سلام دوستان خواهشن یکی منو راهنمایی کنه چیکار کنم تا خطمو وصل کنن
بعد کلی حرف زدن با پشتیبانی نوین نت با تهران با ارومیه با 10 تا شماره 100 نفر رنگارنگ پشت خط خبری از این وصل شدن ما نیست که نیست
آخرش رفتم این مخابرات خودمون با کلی گیج بازیهای افراد نخبه تو مخابرات بلاخره گفتن آره ما خط شمارو وصل کردیم تو سیستم نشون داد رانزه شده یعنی گفتن ما باید یه سیم میکشیدیم که کشیدیم شما برو از همون نمایندگی پیگیری کن تا چراغ adsl رو مودمت روشن بشه وصل کنن گفتن تو مخابرات مشکلی نداری
بعدش رفتم پیش این طرف که به قول خودش نمایندگیه گفتم اونم گفت به من ربطی نداره من دیگه نمیففروشم برو امور مشترکین مخابرات رفتم اونجا از اونجا گفت ما وصل کردیم باید شرکت خطتتو فعال کنه
اصلا گیج شدم به پشتیبانی هم میزنم باز میگه برو پیش نمایندگی یا مخابرات
حالا این نمایندهگی هم قبول نمیکنه من موندم چیکار کنم فرضا این نماینده وصل نمیکنه نمیتونن ا اون بالا وصل کنن؟
راستی شما هزینه وصل کردن ریختین؟اینجا 15000 تومان میخواستن من از طریق سایت ثبت نام کردم چیزی ندادم
خودم هم ندونستم چی گفتم از بس منو امروز گیج کردن خواهشن چیکار کنم
باز خوبه شما هزینه واریز نکردید من همون روز اول هزینه رو زدم به حسابشون خدایی اگه فردا هم وصل نشه میزنم سیم آخر طرف امروز بعد ده روز به من میگه هنوز نامه ران÷ه رو ارسال نکردیم که وقتی دید من با لحن تندی باهاش حرف زدم و گفتم منو ده روزه گذاشتید سرکار گفت اشتباه کردیم و ارسال کردیم
اگه اولش اینه آخرش رو خدا ختم بخیر کنه

saeid000
29-10-2012, 14:41
باز خوبه شما هزینه واریز نکردید من همون روز اول هزینه رو زدم به حسابشون خدایی اگه فردا هم وصل نشه میزنم سیم آخر طرف امروز بعد ده روز به من میگه هنوز نامه ران÷ه رو ارسال نکردیم که وقتی دید من با لحن تندی باهاش حرف زدم و گفتم منو ده روزه گذاشتید سرکار گفت اشتباه کردیم و ارسال کردیماگه اولش اینه آخرش رو خدا ختم بخیر کنهمگه میشه بدون پول رانژه کنن من هزینه 2به4مگ را ریختم 23 هزار تومان داداش الان 1هفته هست ....خوب شما بجز هزینه خط هزینه وصل کردن هم ریختین 15000ومان را یا نه؟جمش چقد ریختین ؟من زنگ زدم استان یارو میگه پاشو بیا اینجا ارومیه تو دفتر مشکلتو حل کن میگم مرد حسابی من 150کیلومتر راه بیام که چی بشه

نون و پنیر و سبزی
29-10-2012, 14:51
سلام دوستان.من 2-3 تا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید
این قضیه کم شدن و به عبارتی افتضاح شدنه سرعته این شرکت برای همه دوستان پیش اومده؟
این سرویس 2 مگ تا 4 مگ سرعته دانلودش چنده؟ قیمتش که خیلی خوبه با 9 گیگ ترافیک 21 تومن.ولی حیف شبانه نداره
کیفیت سرویسه این شرکت چجوریه؟ قطعی و وصلی و......
در ضمن من اصفهان هستم.کسی از دوستان اگه اصفهان هست راضی هست یا نه؟ ممنونم

KINGHMA
29-10-2012, 15:28
در مورد ساعات رایگانش که من زیاد راضی نیستم....یه دفعه خوبه یه دفعه بده----اگه خوب باشه شاید به زور از 6 تا 11صبح بتونم یکی دو گیگی دانلود کنم....سرعتم 512-2مگ هست.....امروز باز افت شدید داشتم که بعد از تموم شدن ساعت رایگان دوباره درست شد...که چه فابده!!!
زنگ بزنی درست میکنن اما یکی دو روز بیشتر دوم نداره.....خلاصه خیلی نوسان داره----دیدم دوستان دارن در مورد ثبت نام صحبت می کنند...برای منم 3هفته یا بیشتر طول کشید...نمیدونم چرا ثبت مشترک جدید اینقد طول میکشه!؟؟
الان اینجا (شهر خودم)همه جور سرعتی دیدم...یکی میگه400 کیلو یکی میگه 200 و یکی هم مثل من 130-150در ساعات رایگان...ساعات شبانه رو برداشتن به نظرم بهتر شد!!!
@فعلا

نون و پنیر و سبزی
29-10-2012, 15:44
ممنونم
شما توی حالت معمولی و به اصطلاح روز با این سرویس سرعته دانتون چنده؟
من توی شبانش اگه بتونم یه فیلمه فول اچ دی 1.5 گیگ دانلود کنم بسمه

cnn
29-10-2012, 16:43
باید رفت سراغ شرکتهای جدید، دوستان کسی شرکت جدیدی که تازه شروع به کار کرده باشه سراغ ندارن
این شرکتها تا وقتی مشتری کمه اوضاعشون خوبه بعد که زیاد شد مشتری کیفیت افت می کنه و همشون طلبکار میشن مثل شاتل، نوین نت، پارس انلاین و .....

usainbol
29-10-2012, 16:54
ممنونم
شما توی حالت معمولی و به اصطلاح روز با این سرویس سرعته دانتون چنده؟
من توی شبانش اگه بتونم یه فیلمه فول اچ دی 1.5 گیگ دانلود کنم بسمه
bale khobe rahat mitony
valy vase ma ke 45 gig mikhaym na:sq_11:

نون و پنیر و سبزی
29-10-2012, 17:26
bale khobe rahat mitony
valy vase ma ke 45 gig mikhaym na:sq_11:

خب اقا خوبه که:sq_2:با این قیمت و با در نظر گرفتنه اینکه اینجا ایرانه!!!!!!! خوبه

شرمندم ولی من هنوز جوابه سوال اصلیمو نگرفتم.من میخوایم این سرویسو بگیرم:2 مگ تا 4 مگ ماهی 15 گیگ ترافیک.30 تومن.
تا جایی که فهمیدم این سرویس شبانه نداره.2 سوال:

1.سرعته دانلوده این سرویس چقدره؟
2.با اینکه این شبانه نداره،بازم شبا سرعتش افت میکنه؟ ممنونم.

Lord Farshad
29-10-2012, 19:02
درود.

امروز صبح هم که باز سرعت مشکل داشت :@ :( ای بابا ؛ دیگه قشنگ کاملا واضحه که سرعت رو محدود کردند روی 150 . این چه فیلمیه دیگه.

usainbol
29-10-2012, 19:15
خب اقا خوبه که:sq_2:با این قیمت و با در نظر گرفتنه اینکه اینجا ایرانه!!!!!!! خوبه

شرمندم ولی من هنوز جوابه سوال اصلیمو نگرفتم.من میخوایم این سرویسو بگیرم:2 مگ تا 4 مگ ماهی 15 گیگ ترافیک.30 تومن.
تا جایی که فهمیدم این سرویس شبانه نداره.2 سوال:

balay 350
soal 2 to tajrobe nakardam
dar zemn 45 gig na 4 ya 5 gig
man mahe gozashte 110 gig masraf dashtam
fek konam ien mah nesf beshe:sq_2:

Lord Farshad
29-10-2012, 19:18

اون موقع که من سرویس 2 مگ آپ تو 4 مگ داشتم ؛ شبانه هم داشت و سرعت دانلودم توی بدترین حالت زیر 450 نمیومد .

الان آرش جان این سرویس رو دارند و شوربختانه ایشون هم از افت سرعت گلایه دارند.

نون و پنیر و سبزی
29-10-2012, 20:01
داش فرشاد کیفه دنیا رو میکردیا D: این سرویسو چه زمانی داشتی؟ چه قیمت؟قبول داری این شرکت حتی الان از شرکتی مثله پارس انلاین بهتره؟ با توجه به سرویس ها و قیمت ها

من عصر تماس گرفتم نمایندگی فروش اصفهان و یه نیم ساعت باهاش حرف زدم.ثبت نام کردم و قراره اول این سرویس رایگانی که هدیه میدن رو اول تست کنم،بعدش یه 2 مگ تا 4 مگ ازشون بخرم.این سرویسه رایگان 128 تا 512 هست.1 ماهه و 3 گیگ ترافیک.

fanoostalaei
29-10-2012, 21:47
من فکر کنم همین 1 ماهو مهمون باشم بعدش جمع میکنم برم خونمون :31:

x64
29-10-2012, 21:50
امروز صبح در بازه ی زمانیه رایگان هر 5 مین دیسکانکت میشد!
دیگه شورشونو در آوردن!:sq_3:

tahaafshar
29-10-2012, 22:00
درود دوستان الان وضعیت دیگه خیلی خرابه! حتی سایت هم دیگه واسه من لود نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!! زنگ زدم پشتیبانی میگه مشکل از طرف ماست داریم پیگیری می کنیم! گفتم کی درس میشه گفت معلوم نیست!!!!!!!!!!!!!!!!

Eblis 2011
29-10-2012, 22:01
درود دوستان الان وضعیت دیگه خیلی خرابه! حتی سایت هم دیگه واسه من لود نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!! زنگ زدم پشتیبانی میگه مشکل از طرف ماست داریم پیگیری می کنیم! گفتم کی درس میشه گفت معلوم نیست!!!!!!!!!!!!!!!!

اینقدر شکایت کردین این روزا و فرم شکایت فرستادین که دیگه جرات نمیکنن بگن مشکل از طرف شماست .. :sq_2:

Lord Farshad
29-10-2012, 22:08
درود.

اینم وضعیت امروز من :

Lord Farshad
29-10-2012, 22:09

منم این مشکل رو داشتم ؛ اصلا پینگ افتضاح و صفحه باز نمیشد (امروز چند بار شده) اما نهایتا؛ دو ، سه دقیقه بعد درست شده.

Lord Farshad
29-10-2012, 22:12
اینقدر شکایت کردین این روزا و فرم شکایت فرستادین که دیگه جرات نمیکنن بگن مشکل از طرف شماست .. :sq_2:

:sq_2: :sq_2: :sq_2:

دقیقا ، به هر حال باید همگی تلاش کنیم و پیگیر این وضعیت باشیم تا حساب کار دستشون بیاد و حالیشون بشه دنیا دست کیه.

hellbrain666
29-10-2012, 23:25
برای من هم دقیقا 20 دقیقه پیش هیچ جایی رو باز نمی کرد البته من یکم هم به سیم کشی شک دارم چون مقدار snr و la زیاد مناسب نیست و با تغییراتی مقدارشو بالا پایین کردم تا الان که اوکی شد
حالا نفهمیدم از ماست یا ازوناست :دی

Lord Farshad
29-10-2012, 23:27
حالا نفهمیدم از ماست یا ازوناست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکل از اوناست :دی اما از ماست که بر ماست :دی

:دی :دی

باید اینا رو ادب کرد تا متوجه بشند دنیا دست کیه و وقتی پهنای باند ندارند ؛ مشترک نگیرند.

tahaafshar
30-10-2012, 00:07
درود
دوستان واسه منم الان درست شد!
اینم از وضعیت الانم:

Lord Farshad
30-10-2012, 00:16
خوش به حالت طاها جان :)

واقعا حالش رو ببری دادش ؛ وضعیت ما که همچنان همونطوره.

Lord Farshad
30-10-2012, 00:22
اینم از تست الانم :

tahaafshar
30-10-2012, 00:54
وضعیت شما هم که همچین بد نیست:31:

bagbagoo
30-10-2012, 01:28
دوستان شما میتونید با چیز پی ان وصل بشید؟

من با سه چهار تا چیز مختلف امتحان کردم جواب نمیده۔فکر کنم پورتها رو بستن۔

نون و پنیر و سبزی
30-10-2012, 02:46
یکی از دوستان میتونه بگه دلیله اینکه من عصر یه پست دادم ولی نمایش داده نشد و نوشته بود منتظره تایید مدیر،ولی الان باز مثله قبل میتونم پست بزنم چیه؟

من یه چندتا سوال از اقا فرشاد پرسیده بودم الان یادم نمیاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:sq_10:

نون و پنیر و سبزی
30-10-2012, 02:59
اقا فرشاد اون سرویسیو که گفتی داشتی و به نظرم فضایی بوده رو چه زمانی داشتی؟ قیمتش چند بود؟قبول داریاین شکرت حتی الانشم از پارس بهتره؟ به نظره من بهتره! مخصوصا نظر قیمت.

من عصر دیگه کارامو کردم.زنگ زدم نمایندگی نوین نت توی احمد اباد و یه 30 دقیقه ای باهاش حرف زدم و اطلاعات گرفتم.به نظره من بد نبود.خودش تلفنی برام ثبت نام کرد و قرار شد سرویس 2 مگ تا 4 مگ بگیرم.ولی خودش یهو گفت یه سرویسه هدیه هم داریم 128 تا 512 1 ماهه 3 گیگ و رایگان.البته منم قبلا دیده بودم ولی یادم نیست.منم از خداخواسته گفتم اقا اول اینو برام وصل کن بعد میام 4 مگو میخرم:sq_2:.خلاصه......الان منتظره رانژه ایم.گفته 1 هفته ای ردیف میشه.

نون و پنیر و سبزی
30-10-2012, 03:00
اقا فرشاد اون سرویسیو که گفتی داشتی و به نظرم فضایی بوده رو چه زمانی داشتی؟ قیمتش چند بود؟قبول داریاین شکرت حتی الانشم از پارس بهتره؟ به نظره من بهتره! مخصوصا نظر قیمت.

من عصر دیگه کارامو کردم.زنگ زدم نمایندگی نوین نت توی احمد اباد و یه 30 دقیقه ای باهاش حرف زدم و اطلاعات گرفتم.به نظره من بد نبود.خودش تلفنی برام ثبت نام کرد و قرار شد سرویس 2 مگ تا 4 مگ بگیرم.ولی خودش یهو گفت یه سرویسه هدیه هم داریم 128 تا 512 1 ماهه 3 گیگ و رایگان.البته منم قبلا دیده بودم ولی یادم نیست.منم از خداخواسته گفتم اقا اول اینو برام وصل کن بعد میام 4 مگو میخرم:sq_2:.خلاصه......الان منتظره رانژه ایم.گفته 1 هفته ای ردیف میشه.

پ.ن: غلقه پست دادن دستم اومد:sq_2:

نون و پنیر و سبزی
30-10-2012, 03:03

usainbol
30-10-2012, 08:04
ای بابا اقلا ساعت رایگان محدود بشه
ماله من کلا همینجوریه
فقط 3 ساعت خوبه 9 شب تا 12 شب:sq_21:

porya_spy
30-10-2012, 13:12
دوستان شما هم بعضی اوقات که دارید وبگردی میکنید اینترنت قطع میشه !؟ من چندین بار پیش اومده که دارم وبگردی میکنم یه دفعه اینترنت قطع میشه و اون علامت تعجب پایین میاد بعد 2-3 دقیقه دوباره اینترنت وصل میشه ! از سمت خود نوین نت ؟ یا از تنظیمات مودم ؟ :20:

behnam-k
30-10-2012, 13:27
دوستان شما هم بعضی اوقات که دارید وبگردی میکنید اینترنت قطع میشه !؟ من چندین بار پیش اومده که دارم وبگردی میکنم یه دفعه اینترنت قطع میشه و اون علامت تعجب پایین میاد بعد 2-3 دقیقه دوباره اینترنت وصل میشه ! از سمت خود نوین نت ؟ یا از تنظیمات مودم ؟ :20:

از سمت نوین نته

porya_spy
30-10-2012, 13:34
از سمت نوین نته

بهنام جان ممنون . فقط شما هم این مشکل براتون پیش اومده ؟ یا فقط احتمال میدید که از سمت نوین نت ؟ :20:

salib
30-10-2012, 14:06
از 5 شنبه تا به حال منتظرم که وصل بشه اما خبری نشده
تهران مرکز توحید

behnam-k
30-10-2012, 14:10
بهنام جان ممنون . فقط شما هم این مشکل براتون پیش اومده ؟ یا فقط احتمال میدید که از سمت نوین نت ؟ :20:
برام پیش اومده،جهت اطلاع :آخرین بار امروز ساعت 11:05

behnam-k
30-10-2012, 14:10
از 5 شنبه تا به حال منتظرم که وصل بشه اما خبری نشده
تهران مرکز توحید
پیشاپیش بهتون تسلیت میگم :20:

salib
30-10-2012, 14:40
پیشاپیش بهتون تسلیت میگم :20:
من بشتر کاربردم واسه CCcam هست (پینگ برام مهمه دانلود زیاد به کارم نمیاد)

behnam-k
30-10-2012, 14:53
جالبش اینجاست در حال حاضر هم سرعتش افتضاحه،هم پینگ زیاده +تایم اوت

نون و پنیر و سبزی
30-10-2012, 16:05
از بروبچ های نوین نت کسی هست که از مودمه Linksys وایرلس استفاده کنه؟ ممنون میشم تنظیماتشو بهم بگه.خداییش زوره ادم برای یه تنظیمه ساده 15 تومن بده!!

Lord Farshad
30-10-2012, 16:38
وضعیت شما هم که همچین بد نیست:31:

آره خداییش ؛ در کل من هنوزم راضی هستم اما خب پینگش یک هفته ای میشه که اذیت میکنه.

Lord Farshad
30-10-2012, 16:39
یکی از دوستان میتونه بگه دلیله اینکه من عصر یه پست دادم ولی نمایش داده نشد و نوشته بود منتظره تایید مدیر،ولی الان باز مثله قبل میتونم پست بزنم چیه؟

من یه چندتا سوال از اقا فرشاد پرسیده بودم الان یادم نمیاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:sq_10:

کاربرهایی که پست هاشون کمتر از 10 هست و در ابتدای کار هستند ؛ پست هاشون برای نمایش نیاز به تایید مدیر داره.

حالا دوباره بپرسید :دی در خدمتم.

Lord Farshad
30-10-2012, 16:45

من از فروردین ماه نوین نت دارم و از همون موقع مشتگر 2مگ آپ تو 4 مگ بودم ؛ قیمتش هم 15 بود و روز و شب دیگه سرعت دانلودم زیر 450 نمیومد.

از اون موقعی که چند مدت پیش هم گرونش کردند و شبانه اش رو برداشتند ؛ اومدم 512 تا 2 مگ .

حقیقتش رو بگم ؛ الان درسته چند مدتیه که مشکلاتی دارم از نظر پینگ ؛ اما در کل راضی هستم و توی فکر عوض کردنش نیستم.

هیچ جا به من با 15 تومن ؛ سرویسی نمیدند که 5 گیگ توی ماه باشه و روز با 250 بگیره و توی بازه ی رایگان با 150 ؛ گیگ اضافه اش هم ارزونه.
البته هر چند دوستانی که وضعیتشون واقعا مشکل دار هست که باید رسیدگی بشه.

ضمنا ؛ نوین نت هم یه ضعف هایی داره که حقیقتا روی اعصابه.

Lord Farshad
30-10-2012, 16:49

عرفان جان :دی

مخلصم داداش :)

نه عزیز ؛ مشکل از سمت خود نوین نت نامرده و روی اعصاب میره ؛ مشکل DNS هست که فکر کنم عوضش کنیم ، شاید دیگه پیش نیاد.

Lord Farshad
30-10-2012, 16:53

شما چه سرویسیش رو گرفتید؟

پینگش یه مدته که خیلی داره اذیت میکنه، هر چند هستند برخی از دوستانی که مشکلی با پینگ ندارند (بسته به شهر و منطقه) اما خب در کل چند مدته اذیت میکنه خیلی.

gnewer
30-10-2012, 17:57

اگه تعداد دفعات قطعی زیاد باشه و هر بار به مدت چند ثانیه (تا حداکثر 2 3 دقیقه) این به خاطر DNSای هست که NOVINNET استفاده میکنه... خیلی شرکتا DNSشون داغونه و از اونجاییکه ورژن مجانی با کیفیت عالیشم هست نیازی به استفاده از DNS خود نوین نت ندارید :) ؛ میتونید آدرس های DNSتون رو با 208.67.222.222 , 208.67.220.220 عوض کنید. (اگه نمیدونید چجوری عوض کنید میتونید به OpenDNS.com برید)

ولی اگه قطعیتون هر چند روز به مدت 1 یا 2 ساعت باشه اول چک کنید SNR خطتون تو اون موقع چنده؛ اگه زیر 20 بود بهتره که برای کمتر شدن این نوع قطعی ها (که به خاطر کیفیت پایین خط هستن) به نوین نت زنگ بزنین بگین فاصله Upstream و Downstream تون رو زیاد کنن.(که معمولا سرعت آپلود رو براتون کم میکنن) ؛ با این کار این نوع قطعی ها هم از بین میره.

حالا اگه به این دو مورد عمل کردید بازم به قطعی برخوردید دیگه کاره خود نوین نته و دست شما نیست ;)

User720
30-10-2012, 18:02
سلام
سرویس دهی این شرکت چطوره؟سرویس 512 تا 2 مگ سرعتش توی دانلود رایگان چنده؟الان از شاتل سرویس دارم میخوام isp رو عوض کنم چون شاتل 18 گیگ بیشتر نمیتونی در ساعات رایگان شبانه دانلود بکنی!

نون و پنیر و سبزی
30-10-2012, 18:08
فرشاد جان خدمتت عرض کنم که دیروز بعد از صحبتای شما و دوستان تصمیم گرفتم برم تو کارش.زنگ زدم نمایندگی فروشش توی احمداباد.یه حدوده 30 دقیقه باهاش صحبت کردم و در کل خوشم اومد.دیگه همونجوری تلفنی برام ثبت نام کرد و قرار بود سرویس 2 تا 4 بگیرم که گفت یه جشنواره هست اینترنت 128 1 ماه با 3 گیگ رایگان میدن.منم دیدم خب مفتیه گفتم اول اینو برام وصل کنید بعد من تستش میکنم و 1-2 روزه تمومش میکنم بعد اونو میخرم.گفت موردی نداره.خلاصه ما هم وارده هفت خان رانژه شدیم!!:sq_2:

البته قبلش میگفت همه مرکز مخابراتو این سرویسو پشتیبانی نمیکنند ولی یه چک کرد دید استقلال که از منم هست ساپورت میکنه.

gnewer
30-10-2012, 18:08
سلام سرویس دهی این شرکت چطوره؟سرویس 512 تا 2 مگ سرعتش توی دانلود رایگان چنده؟الان از شاتل سرویس دارم میخوام isp رو عوض کنم چون شاتل 18 گیگ بیشتر نمیتونی در ساعات رایگان شبانه دانلود بکنی! سرعت تو بازه رایگان بستگی به بازش داره ولی من که بازه رایگانم 2 تا 8 هست سرعت میانگین 180 هست. ولی بازم برا اطمینان بیشتر حتما از کسایی که تو شهر و مرکز مخابراتیت سرویس دارن هم یه سوال بکن چون نوین نت وضیعتش مرکز به مرکز فرق داره :) / همینجا کسایی داریم که تو رایگان با 50 هم نمیتونن دانلود کنن یه عده هم از 200 پایین نمیان ;)

نون و پنیر و سبزی
30-10-2012, 18:15
فرشاد جان خدمتت عرض کنم که دیروز بعد از صحبتای شما و دوستان تصمیم گرفتم برم تو کارش.زنگ زدم نمایندگی فروشش توی احمداباد.یه حدوده 30 دقیقه باهاش صحبت کردم و در کل خوشم اومد.

نون و پنیر و سبزی
30-10-2012, 18:16
دیگه همونجوری تلفنی برام ثبت نام کرد و قرار بود سرویس 2 تا 4 بگیرم که گفت یه جشنواره هست اینترنت 128 1 ماه با 3 گیگ رایگان میدن.منم دیدم خب مفتیه گفتم اول اینو برام وصل کنید

نون و پنیر و سبزی
30-10-2012, 18:22
خیلی مسخرست.بازم پستای بلندم میره برای تایید

usainbol
30-10-2012, 18:25
اگه تعداد دفعات قطعی زیاد باشه و هر بار به مدت چند ثانیه (تا حداکثر 2 3 دقیقه) این به خاطر DNSای هست که NOVINNET استفاده میکنه... خیلی شرکتا DNSشون داغونه و از اونجاییکه ورژن مجانی با کیفیت عالیشم هست نیازی به استفاده از DNS خود نوین نت ندارید :) ؛ میتونید آدرس های DNSتون رو با 208.67.222.222 , 208.67.220.220 عوض کنید. (اگه نمیدونید چجوری عوض کنید میتونید به OpenDNS.com برید)

ولی اگه قطعیتون هر چند روز به مدت 1 یا 2 ساعت باشه اول چک کنید SNR خطتون تو اون موقع چنده؛ اگه زیر 20 بود بهتره که برای کمتر شدن این نوع قطعی ها (که به خاطر کیفیت پایین خط هستن) به نوین نت زنگ بزنین بگین فاصله Upstream و Downstream تون رو زیاد کنن.(که معمولا سرعت آپلود رو براتون کم میکنن) ؛ با این کار این نوع قطعی ها هم از بین میره.

حالا اگه به این دو مورد عمل کردید بازم به قطعی برخوردید دیگه کاره خود نوین نته و دست شما نیست ;)
ببخشید میشه
کامل توضیح بدین که چطوری dns رو تغییر بدیم
تو تون سایت چیزس سر در نیاوردم
:sq_3:

Lord Farshad
30-10-2012, 18:32
سلام
سرویس دهی این شرکت چطوره؟سرویس 512 تا 2 مگ سرعتش توی دانلود رایگان چنده؟الان از شاتل سرویس دارم میخوام isp رو عوض کنم چون شاتل 18 گیگ بیشتر نمیتونی در ساعات رایگان شبانه دانلود بکنی!

بستگی به شانست داره که توی شهر و منطقتون ؛ نوین نت زیادتر حدش فروخته باشه یا نه که سرعتش رو میتونی از 160کیلوبایت تا 20کیلوبایت داشته باشی! :دی (البته در بدترین حالت).

از من چند روزه که نرم افزاری محدود شده و 150 کیلوبایت هستش.

Lord Farshad
30-10-2012, 18:35
فرشاد جان خدمتت عرض کنم که دیروز بعد از صحبتای شما و دوستان تصمیم گرفتم برم تو کارش.زنگ زدم نمایندگی فروشش توی احمداباد.یه حدوده 30 دقیقه باهاش صحبت کردم و در کل خوشم اومد.

والا نوین نت ؛ بگیر نگیر داره ؛ بسته به این هست که نیاز شما از سرویستون چی باشه داداش.

مشکلات و دزدی های خودش رو داره و در کل هم ؛ زیاد توقع آنچنان بالایی ازش نداشته باشید ، اما بسته به قیمتی که صرفش میکنید ؛ به نظر من ارزشش رو خیلی زیاد داره :) ( در کل من که بسته به شرایط و نیازهام ، کاملا راضی هستم).

نون و پنیر و سبزی
30-10-2012, 18:47
با تشکر از مدیره محترم

فرشاد جان خدمتت عرض کنم که دیروز بعد از صحبتای شما و دوستان تصمیم گرفتم برم تو کارش.زنگ زدم نمایندگی فروشش توی احمداباد.یه حدوده 30 دقیقه باهاش صحبت کردم و در کل خوشم اومد.دیگه همونجوری تلفنی برام ثبت نام کرد و قرار بود سرویس 2 تا 4 بگیرم که گفت یه جشنواره هست اینترنت 128 1 ماه با 3 گیگ رایگان میدن.منم دیدم خب مفتیه گفتم اول اینو برام وصل کنید بعد من تستش میکنم و 1-2 روزه تمومش میکنم بعد اونو میخرم.گفت موردی نداره.خلاصه ما هم وارده هفت خان رانژه شدیم!!:sq_2:

البته قبلش میگفت همه مرکز مخابراتو این سرویسو پشتیبانی نمیکنند ولی یه چک کرد دید استقلال که از منم هست ساپورت میکنه.

gnewer
30-10-2012, 19:59
ببخشید میشه کامل توضیح بدین که چطوری dns رو تغییر بدیم تو تون سایت چیزس سر در نیاوردم :sq_3: از پایین Desktop سمت چپ رو آیکن Network کلیک کن و Open Network and Sharing Center رو بزن بعد از وسط، Ethernet Cable رو انتخاب کن و Properties رو بزن. حالا رو Internet Protocol version 4 دوبار کلیک کن و تو تب General، قسمت دومی رو ببر رو Use the following DNS Server Addresses . اون پایین 2تا سولاخ داره که با عددایی که دادم پرشون کن و همه رو Ok کن. ;)

fanoostalaei
30-10-2012, 20:46
به جون خودم همین چند ساعت مصرف شبهارو هم زورکی میتونم تحمل کنم
اخه یکی نیس بگه این چه پینگیه!!!!!!!!!

Pinging google.com [74.125.226.0] with 32 bytes of data:
Reply from 74.125.226.0: bytes=32 time=681ms TTL=47
Reply from 74.125.226.0: bytes=32 time=710ms TTL=47
Reply from 74.125.226.0: bytes=32 time=717ms TTL=47
Reply from 74.125.226.0: bytes=32 time=692ms TTL=47

Ping statistics for 74.125.226.0:
Minimum = 681ms, Maximum = 717ms, Average = 700ms

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=442ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=420ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=429ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=447ms TTL=51

Minimum = 420ms, Maximum = 447ms, Average = 434ms

Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=444ms TTL=49
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=440ms TTL=49
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=431ms TTL=49
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=440ms TTL=49

Minimum = 431ms, Maximum = 444ms, Average = 438ms

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=393ms TTL=45
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=393ms TTL=45
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=392ms TTL=45
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=400ms TTL=45

Minimum = 392ms, Maximum = 400ms, Average = 394ms

Reply from 94.182.146.21: bytes=32 time=43ms TTL=52
Reply from 94.182.146.21: bytes=32 time=44ms TTL=52

Minimum = 43ms, Maximum = 44ms, Average = 43ms

C:\Users\HosSeiN>ping yahoo.com

Pinging yahoo.com [98.138.253.109] with 32 bytes of data:
Reply from 98.138.253.109: bytes=32 time=841ms TTL=49
Reply from 98.138.253.109: bytes=32 time=738ms TTL=49
Reply from 98.138.253.109: bytes=32 time=788ms TTL=48
Reply from 98.138.253.109: bytes=32 time=805ms TTL=49

Ping statistics for 98.138.253.109:
Minimum = 738ms, Maximum = 841ms, Average = 793ms

Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=448ms TTL=48
Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=455ms TTL=48
Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=451ms TTL=48
Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=454ms TTL=48

Minimum = 448ms, Maximum = 455ms, Average = 452ms

بدون شرح

در ضمن هر دقیقه فکر کنم 3 بار DC میشم!!!!!!

Lord Farshad
30-10-2012, 21:09
درود.

اینم از وضعیت الان من :

tahaafshar
30-10-2012, 21:37
درود
اینم از ما:

User720
30-10-2012, 21:42
ممنون از راهنمایی دوستان
اما یه سوال دیگه برام مونده ، اینکه شاتل سرویسهای حجمی که میده ، درطول 1 ماه در کل ساعات دانلود رایگان شبانه فقط میتونی 18 گیگ دانلود بکنی اگر این مقدار دانلود کنی در ساعات دانلود رایگان سرعتت میاد روی 8kb .
من میخوام سرویس 512 تا 2 مگ رو از نوین نت بگیرم ، میخوام بدونم نوین نت مثل شاتل سقفی برای دانلود رایگان داره یا نه؟
ممنون.

tahaafshar
30-10-2012, 21:48
نه دوست من
نداره
من که تا حالا 26 گیگ تو 13 روز از شبانه دانلود کردم

Lord Farshad
30-10-2012, 22:00
ممنون از راهنمایی دوستان
اما یه سوال دیگه برام مونده ، اینکه شاتل سرویسهای حجمی که میده ، درطول 1 ماه در کل ساعات دانلود رایگان شبانه فقط میتونی 18 گیگ دانلود بکنی اگر این مقدار دانلود کنی در ساعات دانلود رایگان سرعتت میاد روی 8kb .
من میخوام سرویس 512 تا 2 مگ رو از نوین نت بگیرم ، میخوام بدونم نوین نت مثل شاتل سقفی برای دانلود رایگان داره یا نه؟
ممنون.

من زیاد پشت سرهم دانلود نداشتم توی این مدت اما خب چیزی که میتونم بگم ؛ خوشبختانه نوین نت فعلا این رقمه مشکل (دزدی) نداشته اصلا :دی

usainbol
30-10-2012, 22:10
از پایین Desktop سمت چپ رو آیکن Network کلیک کن و Open Network and Sharing Center رو بزن بعد از وسط، Ethernet Cable رو انتخاب کن و Properties رو بزن. حالا رو Internet Protocol version 4 دوبار کلیک کن و تو تب General، قسمت دومی رو ببر رو Use the following DNS Server Addresses . اون پایین 2تا سولاخ داره که با عددایی که دادم پرشون کن و همه رو Ok کن. ;)
tnx:sq_13:

usainbol
30-10-2012, 22:12

حتما باید همین عددا باشه:sq_12:

usainbol
30-10-2012, 22:14
ممنون از راهنمایی دوستان
ممنون.
نه عزیز
من ماهه قبل 132 gb دانلود کردم:sq_2:

behnam-k
30-10-2012, 22:33
قابل توجه دوستانی که میخوان بیان سمت این شرکت :sq_11:

این عکس ها تو ساعت غیر رایگان گرفته شده
سرویس 512 تا 2

سرعت دانلود

porya_spy
30-10-2012, 23:09
قابل توجه دوستانی که میخوان بیان سمت این شرکت :sq_11:

این عکس ها تو ساعت غیر رایگان گرفته شده
سرویس 512 تا 2

سرعت دانلود

کاملا تایید میشه !!! پینگ با 4.2.2.4 برای من 850 !!!! واقعا متاسفم برای این شرکت ها که فقط اولش بلدن خوب سرویس بدن :41::13:

raul793
30-10-2012, 23:16
آقا سلام . تایید میشه حرف دوستان پینگ منم الان روی 950 هست ! تازه من سرویس 2مگ تا 4 مگ دارم مثلا ! باورم نمیشه ! 2روزه که اینجوری شده ! دیروز باز بهتر بود اما الان رسما انگار با وایمکس 128 وصل شدم ! این دیگه چه جورشه ! ؟! اینم عکس وضعیت نت ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lord Farshad
30-10-2012, 23:18
چرا وضعیت شماها انقدر خرابه !؟

انگار من باید کلام رو حسابی محکم بچسبم :دی و از الان برم تو فکر آلترناتیو برای وقتی که مثل دوستان شد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Eblis 2011
30-10-2012, 23:22
من بیشتر از 25 روز دوام نیاوردم و تا این وضع داغونو دیدم ، سریع درخواست جمع آوری رو اعلام کردم .... شبی نبود که نتم قطع نمیشد .... الان از مخابرات دارم 512 نامحدود .... روزی راحت 4گیگ شیرین دانلود میکنم و گوش شیطون کر قطعی هم نداشته تا حالا ....

amir-vampire
30-10-2012, 23:31
من بیشتر از 25 روز دوام نیاوردم و تا این وضع داغونو دیدم ، سریع درخواست جمع آوری رو اعلام کردم .... شبی نبود که نتم قطع نمیشد .... الان از مخابرات دارم 512 نامحدود .... روزی راحت 4گیگ شیرین دانلود میکنم و گوش شیطون کر قطعی هم نداشته تا حالا ....

داداش ما خودمونو ... دادیم 512 نداد مخابرات.چجوری گرفتی ؟؟

یه سوالم داشتم.من 1 مگ آسیا تک دارم.ماهی 27 تومن واسم میافته.سرعتش تو روز عالیه اما تو ساعات فری مخصوصا 1 تا 5 افتضاحه.بین 40 تا 70 اما 5 تا 9 حدودا 130 میشه .می خوام نوین نت بگیرم.اوضاش بهتره ؟؟ قیمتش که خیلی پایینه

Eblis 2011
30-10-2012, 23:34
داداش ما خودمونو ... دادیم 512 نداد مخابرات.چجوری گرفتی ؟؟

تا سرعت 512 که همه میتونن بگیرن منطقه ما ، مشکلی نداره .... 1MB هم میشد بگیرم فقط کارت دانشجویی نیاز بود ... چون قیمتش یکم گرون بود همین 512 رو گرفتم ......

Lord Farshad
30-10-2012, 23:34
یه سوالم داشتم.من 1 مگ آسیا تک دارم.ماهی 27 تومن واسم میافته.سرعتش تو روز عالیه اما تو ساعات فری مخصوصا 1 تا 5 افتضاحه.بین 40 تا 70 اما 5 تا 9 حدودا 130 میشه .می خوام نوین نت بگیرم.اوضاش بهتره ؟؟ قیمتش که خیلی پایینه

درسته خودم مشکلی ندارم اما به شخصه پیشنهاد میکنم امیرجان که فعلا به هیچ وجه سمت نوین نت نیای تا وضعیتش معلوم بشه ؛ الان تقریبا جمع خیلی زیادی از دوستان مشکل دارند باهاش.

x64
30-10-2012, 23:35

دادا مخابراته شهرتون تا چقد پهنای باند میده ؟!

amir-vampire
30-10-2012, 23:36
تا سرعت 512 که همه میتونن بگیرن منطقه ما ، مشکلی نداره .... 1MB هم میشد بگیرم فقط کارت دانشجویی نیاز بود ... چون قیمتش یکم گرون بود همین 512 رو گرفتم ......

شما منطقه کجا هستین.من حدودا 3 4 ماه پیش رفتم .یعنی عوض شده قانون ؟

raul793
30-10-2012, 23:36
فقط یه نکته رو باید بگم که من مشکل سرعت اینترنت ندارم ! یعنی سرعت من بین 300 تا 500 یا حتی 600 بالا و پایین میره و حتی شبا هم روی 300 هست حدودا اما پینگم 2 روزه خیلی افتضاح شده ! اصلا پینگ 900 قابل تصور نیست !

Eblis 2011
30-10-2012, 23:37
شما منطقه کجا هستین.من حدودا 3 4 ماه پیش رفتم .یعنی عوض شده قانون ؟

استان گلستان - گرگان

fanoostalaei
30-10-2012, 23:38
اولین نفری که تو این تاپیک اینترنتش قاط زده بود من بودم

amir-vampire
30-10-2012, 23:42
ای بابا منو یاش گفتم یه شرکت ردیف پیدا شذه یه اشتراک یه ساله بگیرم
.....

fanoostalaei
30-10-2012, 23:43
.....

من تا چند روزه دیگه تخلیه میکنم
برای همین شکایت بی شکایت
:31:(شکایت های من عملیه)

Lord Farshad
30-10-2012, 23:51
.....

یکساله !؟!؟ :sq_6:

هیچ وقت از هیچ جا همچین اشتراکی نگیر داداش.

من پیشنهاد میکنم کاملا صبر کنی تا ببینی وضعیت دوستان چی میشه و البته از کسایی که توی منطقه خودتون از نوین نت دارند ؛ سوال بپرسی.

gnewer
30-10-2012, 23:55

پینگ با tabnak.ir، چهل و هفت هست و با 4.2.2.4 حدود 370 .... با داخلیها زیاد بد نیست ولی با خارجیها خیلی افتضاح شده... به نظرم یه ربطایی با اینترنت ملی باید داشته باشه... معلوم نیست دارن چی کار میکنن با این اینترنت اینا ... :|

fanoostalaei
30-10-2012, 23:56
همیشه و همه جا بهترین کار اینه که 3 ماهه بگیری
چون بهترین زمان برای تست سرویس هست

misam5526
30-10-2012, 23:57
اولین نفری که تو این تاپیک اینترنتش قاط زده بود من بودم حسین؟!! اولین نفر تو بودی؟؟ روت میشه تا من هستم بگی اولین کسی که مشکل داشت با نوین نت تو بودی؟؟

Lord Farshad
31-10-2012, 00:05
پینگ با tabnak.ir، چهل و هفت هست و با 4.2.2.4 حدود 370 .... با داخلیها زیاد بد نیست ولی با خارجیها خیلی افتضاح شده... به نظرم یه ربطایی با اینترنت ملی باید داشته باشه... معلوم نیست دارن چی کار میکنن با این اینترنت اینا ... :|

این از غیرقابل پیش بینی بودن همیشگی نوین نت هست ؛ طبیعی هم هست ، انتظار کیفیت بالایی رو نباید ازش داشت ؛ قیمتشم البته باید در نظر گرفت.

حقیقتا با تمام این تفاسیر که برای من راضی کننده بوده.

الان دارم این فایل رو که یکی از اجراهای فوق العاده زیبا و به صورت زنده ی Adele هست رو میگیرم ؛ همون 250 تای داخل ساعات محاسبه رو داره بهم میده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .html

raul793
31-10-2012, 00:10
دوستان یه نکته هست که باید عرض کنم اونم اینه که نه فقط نوین نت بلکه اینترنت اکثر کشور دچار مشکل هست ! الان من ساکن شاهین شهر هستم و نوین نت دارم اما دوست من توی تهران که شاتل داره هم پینگش روی 900 بود ! با دوستانی که توی استیم بازی میکردیم همگی این مشکل رو داشتیم ! یعنی فک نمیکنم مشکل فقط از نوین باشه بلکه کلا دارن ارتباطمون رو با دنیا ضعیف میکنن ! البته ممکنه موقتی باشه و نهایتا باعث افزایش کیفیت بشه (تقریبا غیر ممکنه مورد آخر) اینم سرعت بنده تو این لحظه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا اینکه چطوری با این سرعت اونم در حال دانلود از یوتیوب , پینگ بدون چیز پی ان روی 900 هست بر میگرده به اینکه اینجا ایرانه و هر اتفاقی ممکنه !

fanoostalaei
31-10-2012, 01:00
حسین؟!! اولین نفر تو بودی؟؟ روت میشه تا من هستم بگی اولین کسی که مشکل داشت با نوین نت تو بودی؟؟

نه شرمنده
شمارو یادم نبود میثم جان :31:

در ضمن من تا الان هیچ مشکلی با سرعت نداشتم
تنها مشکل من این پینگ بدشه :31::31::31::31::31:
:31::31::31::31::31:

Microsoft Windows [Version 6.1.7601]Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. All rights reserved.

Pinging google.com [74.125.226.0] with 32 bytes of data:
Reply from 74.125.226.0: bytes=32 time=311ms TTL=46
Reply from 74.125.226.0: bytes=32 time=298ms TTL=46
Reply from 74.125.226.0: bytes=32 time=298ms TTL=46
Reply from 74.125.226.0: bytes=32 time=311ms TTL=46

Ping statistics for 74.125.226.0:
Minimum = 298ms, Maximum = 311ms, Average = 304ms

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=226ms TTL=52
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=201ms TTL=52
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=208ms TTL=52
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=219ms TTL=52

Minimum = 201ms, Maximum = 226ms, Average = 213ms

Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=269ms TTL=50
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=262ms TTL=50
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=261ms TTL=50

Minimum = 261ms, Maximum = 271ms, Average = 265ms

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=286ms TTL=49
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=273ms TTL=48
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=299ms TTL=49
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=296ms TTL=48

Minimum = 273ms, Maximum = 299ms, Average = 288ms

Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=303ms TTL=48
Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=307ms TTL=48
Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=304ms TTL=48
Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=302ms TTL=48

Minimum = 302ms, Maximum = 307ms, Average = 304ms

C:\Users\HosSeiN>

usainbol
31-10-2012, 07:20
عزیز اینو چندین بار گفتی
من حدود 2 سال 512 مخابرات داشتم
الان چند ماهه که داری
اوایل خوبه
بعد چند ماه
قطه وصلی حایی میبینی
که نوین نت کنارش هیچه
فک میکنی اگه مخابرات خوب بود میومدم نوین نت :sq_17:

usainbol
31-10-2012, 07:23
اولین نفری که تو این تاپیک اینترنتش قاط زده بود من بودم

پس همه اتیشا از شما بلند شد:sq_2:

usainbol
31-10-2012, 07:28
زمان رایگان
اقایون میشه سرعت up رو کم کرد دانلود رو زیاد کرد
شرکت میکونه اینکارو

usainbol
31-10-2012, 07:31
این پینگ خوبه به نظرتون:sq_12:

usainbol
31-10-2012, 07:33

fanoostalaei
31-10-2012, 08:45
تست صبح گاهی نوین نت:

Pinging google.com [74.125.226.9] with 32 bytes of data:
Reply from 74.125.226.9: bytes=32 time=292ms TTL=47
Reply from 74.125.226.9: bytes=32 time=285ms TTL=47
Reply from 74.125.226.9: bytes=32 time=285ms TTL=47
Reply from 74.125.226.9: bytes=32 time=307ms TTL=47

Ping statistics for 74.125.226.9:
Minimum = 285ms, Maximum = 307ms, Average = 292ms

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=250ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=254ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=250ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=251ms TTL=50

Minimum = 250ms, Maximum = 254ms, Average = 251ms

Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=192ms TTL=52
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=193ms TTL=52
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=182ms TTL=52
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=183ms TTL=52

Minimum = 182ms, Maximum = 193ms, Average = 187ms

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=259ms TTL=49
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=267ms TTL=49

Minimum = 259ms, Maximum = 267ms, Average = 261ms

Reply from 94.182.146.21: bytes=32 time=45ms TTL=52
Reply from 94.182.146.21: bytes=32 time=50ms TTL=52

Minimum = 43ms, Maximum = 50ms, Average = 45ms

Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=248ms TTL=49
Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=249ms TTL=49

Minimum = 248ms, Maximum = 249ms, Average = 248ms

Lord Farshad
31-10-2012, 11:39
درود.

منم الان مشکلی با پینگ ندارم و صفحات رو خوب باز میکنه برام :)

نون و پنیر و سبزی
31-10-2012, 12:06
وضعیت نوین نت توی اصفهان فکر کنم بد نباشه.همینجور که فرشاد جان میگن.هرچی باشه بهتر از پارسیه که یهو شبانه رو قطع کرد و 8 گیگ ترافیکه من بی خود و بی جهت پرید! دزدی بیشتر از این؟ جوابی هم ندادند

Lord Farshad
31-10-2012, 12:14
وضعیت نوین نت توی اصفهان فکر کنم بد نباشه.همینجور که فرشاد جان میگن.هرچی باشه بهتر از پارسیه که یهو شبانه رو قطع کرد و 8 گیگ ترافیکه من بی خود و بی جهت پرید! دزدی بیشتر از این؟ جوابی هم ندادند

تایید میشه :)

مشکلی نداره ؛ فقط بیش از ظرفیت گرفتند توی بعضی مناطق و پهنای باند کم آوردند اما خب من مشکلی توی سرعت دانلود ندیدم ؛ البته پینگ نسبت به چند مدت قبلا بالا رفته و گاهی خیلی اذیت میکنه اما خب کمتر پیش اومده برام.

User720
31-10-2012, 12:28
دوستانی که از پینگ این شرکت ناراضی هستند تست پینگ رو از سرور تهران بزارن نه از سرورهای خارجی من از شاتل سرویس میگیرم ولی اینو برای اون دوستانی میگم که میخوان بیان از نوین نت بگیرن
تست هایی که دوستان از سرور تهران میزارن خوبه اما از سرورهای خارجی بد. حتی منی که از شاتل سرویس دارم اگه از سرور خارجی تست بگیرم پینگش میشه این:

اما از سرور تهران

این برام یه سواله؟!

Lord Farshad
31-10-2012, 12:35
درود.

اینم از وضعیت الان :

Lord Farshad
31-10-2012, 12:37
دوستانی که از پینگ این شرکت ناراضی هستند تست پینگ رو از سرور تهران بزارن نه از سرورهای خارجی من از شاتل سرویس میگیرم ولی اینو برای اون دوستانی میگم که میخوان بیان از نوین نت بگیرن
تست هایی که دوستان از سرور تهران میزارن خوبه اما از سرورهای خارجی بد. حتی منی که از شاتل سرویس دارم اگه از سرور خارجی تست بگیرم پینگش میشه این:

این برام یه سواله؟!

دوست عزیز ؛ اتفاقا داری برعکس میگی.

شما سایتی رو که باز میکنید ؛ سرورش کجاست؟ خارج هست (البته سایت هایی مثل تابناک و ... که حساب نیست :دی)

پس اتفاقا اون چیزی که خیلی مهم هست ؛ سرورهای خارجی و تست از طریق cmd هست.

Lord Farshad
31-10-2012, 12:40
مثلا من این تست رو توی صفحه ی قبل گذاشتم :

تنها دلیلی که من میام و از سرورهای داخلی تست میگذارم این هست که حسین جان همیشه تست های بسیار کامل و جامعی از سایت های مختلف و cmd رو میذارند ؛ منم در تکمیلش ، میام از سرورهای داخلی تست میذارم.

نون و پنیر و سبزی
31-10-2012, 13:06
وضعیت اشتراک :
در انتظار اختصاص پورت

اقا این یعنی نامه رانژه به مرکز مخابراتی رفته؟

NeORiN
31-10-2012, 13:16
لعنت بهشون. سرعت تو بازه های رایگان خیلی نوسان داره. اصلا ثابت نیست.....

Lord Farshad
31-10-2012, 13:28
وضعیت اشتراک :
در انتظار اختصاص پورت

اقا این یعنی نامه رانژه به مرکز مخابراتی رفته؟

از نمایندگی گرفتی دادا یا از خودشون ؟

کی درخواست دادی؟

نون و پنیر و سبزی
31-10-2012, 13:31
داش فرشاد پستای مارو نمیبینیا!:sq_2:.این جریان ماله 2 شنبه عصره

نون و پنیر و سبزی
31-10-2012, 13:33
داش فرشاد پست #1191 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو ببین.جریان ماله 2شنبه عصره.

Lord Farshad
31-10-2012, 13:40
داش فرشاد پست #1191 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو ببین.جریان ماله 2شنبه عصره.

من این پستت رو ندیده بودم :) فکر کنم داخل تاییده مونده بود :دی

داداش ؛ بعد از این رایگانت، دیگه از طریق خودشون اقدام کن ؛ هیچ نیازی به واسطه نیست.

از من توی مرکز شهید قندی (که دیگه خودت میدونی چه خبره) رو 3 روزه وصل کردند.