PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Hiweb / شرکت های وب

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

fanoostalaei
16-10-2012, 20:04
جل الخاق پینگ خدا شده :31: تست با نیویورک :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نویز من از مال تو زیاده ولی پینگم خیلی کمه :31:

اگه این نویز لعنتی رو نداشته باشم همون پینگهای مخابراتم رو میگرفتم اه لعنتی :31:

misam5526
17-10-2012, 00:15
یه سوال؟

حوزه اتصال یعنی چی؟

نوین نت تو سایت برای ثبت نام یکی از قسمتاش اینطوریه:

حوزه اتصال: پورت (رایگان) شهری(3000) استانی (4500) کشوری(6000)

gnewer
17-10-2012, 02:40
misam5526: من ازشون پرسیدم گفتن یعنی اگه با یه خط تلفنی که پورت نوین نت باشه تو این محدوده ها باشی میتونی با یوزر پسورد خودت لاگین کنی.. این زیاد فایده نداره من اول فک کردم یه چیزی تو مایه های Wireless میشه که همه جا میشه برد ولی اونطوری نیست :)

porya_spy
17-10-2012, 11:52
دوستان توی پنل چطوری میشه فهمید چقدر دریافت رایگان داشتی ؟! شارژ حجمی یعنی چی ؟ احساس میکنم توی ساعات رایگان هم از حجم اصلیم کم میشه !! یا شایدم چون نمیدونم چطوری این فکر رو میکنم :31:

mahddi
17-10-2012, 18:09
من اگه بخوام مودمو عوض کنم همین جوری وصل میشه یا باید بدم Mac آدرس اکانتو برام ریست کنن؟

misam5526
17-10-2012, 18:22
دوستان توی پنل چطوری میشه فهمید چقدر دریافت رایگان داشتی ؟! شارژ حجمی یعنی چی ؟ احساس میکنم توی ساعات رایگان هم از حجم اصلیم کم میشه !! یا شایدم چون نمیدونم چطوری این فکر رو میکنم :31:

شارژ حجمی در واقع همون حجم مصرف شدست... تو بخش مشترکین گزارشات رو بزنی همه تفکیک شده هست : مقدار کل دریافت = دریافت رایگان+ دریافت حجمی

misam5526
17-10-2012, 18:23
من اگه بخوام مودمو عوض کنم همین جوری وصل میشه یا باید بدم Mac آدرس اکانتو برام ریست کنن؟

مودم جدید هم باید تنظیم بشه ...

italodance
17-10-2012, 19:24
خوب دوستان کسی وایرلس اینجا رو تو تهران و مرکز مفتح امنحان کرده؟ همون تهران هم بگید ما که خونه مون تا خود این شرکت فقط 2 تا کوچه رو به رو هست

زنگ زدم گفته انتن 200 تومان
مودم 100 تومان
بررسی خونه و انتن دهی توسط کارشناس 50 تومان

میگم برو بابا خونه ما 2 تا کوچه ان ور تر این 50 تومان چیه خودم دستش رو میگیرم پیاده یک دقیقه میارمش اینجا طرف میخندید

این دوست دوست ما یعنی این مدیر عاملشون که خیلی میلیونره باباش فرماندار گیلان بوده

چقدر دیگه از این ملت پول میخوان :sq_10:

خلاصه می ارزه نامحدود 512 که 100 تومان باید بشه؟

1 مگش که 200 تومان....

ruzbeh1
18-10-2012, 10:09
تست از سرور خارجی:امروز خوب شده::sq_8:

misam5526
18-10-2012, 15:04
خوب... گویا نوین نت هم تو کرمانشاه کم کم داره تموم میشه پورتای خالیش و ظرفیتش تکمیل داره میشه...

چند تا از مراکز رو دیگه پورت خالی ندارن ... بقیشونم دارن پورتای آخر رو میفروشن!!

من موندم وقتی بازار ADSL تو شهر کرمانشاه اینقدر داغه چرا شرکتا تلاش بیشتری نمیکنن برای بدست آوردن سهم بیشتر؟؟

fanoostalaei
18-10-2012, 19:16
روز به روز داره پینگم بهتر میشه :31:

Lord Farshad
18-10-2012, 19:41
یک ساعت پیش، برای 5 دقیقه پینگ افتضاح شد و مدام تایم اوت بود ، خدا رو شکر موقتی بود و بعد از اون به وضعیت خوب قبلش برگشت :)

بیش از 6 ماهه که مشتریشم، در کل راضی هستم :)

porya_spy
18-10-2012, 21:41
بللههههه :31: پینگ منم خوب شده . پینگم با 4.2.2.4 حدودا 270 بود !!! الان شده 196 :20: خدارو شکر

پینگ با لندن :

ehsan30
19-10-2012, 10:08
سلام

دیشب که اینترنت قطع و وصل میشد و منم تا ساعت 1:20 که دیدم درست نشد سیستم و خاموش کردم و نشد دانلود کنم

این هم از تست الان من:

بای

Lord Farshad
19-10-2012, 11:01
درود.

دیشب دوباره نمیدونم داشتند چه غلطی میکردند، نزدیکای ساعتای 12 بود که دوباره پینگ همش میشد تایم اوت و صفحه ای باز نمیکرد، ولی مثلا ورزش 3 رو باز میکرد :دی فکر کنم داشتند باز یه چشمه ی اینترنت ملی رو امتحان میزدند :دی

NeORiN
19-10-2012, 11:51
دقیقا.

پینگ به شدت بالا رفته بود. قطع و وصلی هم زیاد بود....

misam5526
19-10-2012, 12:19
دیروز پینگ 4.2.2.4 زیر 190 بود ولی الان دوباره برای من رفته رو 250-260

porya_spy
19-10-2012, 14:01
دوستانی که دیشب قطعی داشتند چراغ لینکشون هم قطع میشد ؟! یا فقط چراغ data خاموش میشد ؟

NeORiN
19-10-2012, 14:22
دوستانی که دیشب قطعی داشتند چراغ لینکشون هم قطع میشد ؟! یا فقط چراغ data خاموش میشد ؟

برای من چراغ ها کامل روشن بود اما پیغام No network Connection میداد.
تقریبا هر نیم ساعت DC میشد.

آرش-19
19-10-2012, 15:03
دیشب چه خبر بود! من به مدت یک ساعت فقط سایتهای ir می تونستم باز کنم!
حتی با 4.2.2.4 و google پینگم نمی تونستم بگیرم!! فقط با ir ها پینگ می داد, ترسم از
اینترنت ملی پلیه!!

fanoostalaei
19-10-2012, 15:34

italodance
19-10-2012, 16:25
دیشب چه خبر بود! من به مدت یک ساعت فقط سایتهای ir می تونستم باز کنم!
حتی با 4.2.2.4 و google پینگم نمی تونستم بگیرم!! فقط با ir ها پینگ می داد, ترسم از
اینترنت ملی پلیه!!

اینترنت ملی که از 2 مهرماه امده الان اسیا تک هم داره مفروشه جالب اینکه سرعت پایین و گرون هست

Lord Farshad
19-10-2012, 16:41

پوریا جان ، من هیچ قطعی ای در لینک یا اینترنت نداشتم ، فقط سایت هایی که سروری غیر از ایران داشتند، باز نمیشدند ( همین !!! :دی :دی )

fanoostalaei
19-10-2012, 16:57
پوریا جان ، من هیچ قطعی ای در لینک یا اینترنت نداشتم ، فقط سایت هایی که سروری غیر از ایران داشتند، باز نمیشدند ( همین !!! :دی :دی )

همچین مسائلی برای خیلی ها پیش اومده ُخیلی طول نمیکشن که درست میشه ُ حداکثر نیم ساعت البته اکثرا :دی

Lord Farshad
19-10-2012, 17:02
همچین مسائلی برای خیلی ها پیش اومده ُخیلی طول نمیکشن که درست میشه ُ حداکثر نیم ساعت البته اکثرا :دی

آره ، مثلا عصر هم شد که البته چند دقیقه ای درستش کردند :دی

ولی توی این چند ماه، من آرزو به دل موندم وقتایی که مشکل از سمت خودشون هست؛ زنگ بزنم پشتیبانی و جواب بدند! :دی

Lord Farshad
19-10-2012, 18:55
اینو الان داخل تاپیک speedtest گذاشتم، گفتم اینجا هم بذارم بد نیست :

kambiz_g
19-10-2012, 19:07
من همدان هستم
از مخابرات سرویس دارم و کلا پدرمو درآورده تصمیم دارم از نوین نت سرویس بگیرم
ممنون میشم یه کمک به برادر رنج کشیده تون بدین :sq_17:
من تصمیم دارم سرویس 256 نامحدود یک به پنج بگیرم بیشترم فیلم دانلود میکنم
سوالم اینه این شرکت هم مثل شاتل و پارس آنلاین سیاست استفاده عادلانه رو داره؟
سرعت دانلودش در سرویس 256 و 512 به چه صورته؟
سرعت شبانه اش چطور ؟
پشتیبانیش چطوره؟
واقعا ممنون میشم کمک کنید مرسی

porya_spy
19-10-2012, 20:08

ممنون فرشاد جان . من به این دلیل گفتم که من روز ها با اینترنت مشکلی ندارم ولی شب که میشه ساعت های 10 به بعد مدام قعی لینک و افت سرعت دارم !!! بعد همه چیز رو چک کردم چندین روز هم به پشتیبانی زنگ زدم اخرش معلوم شد مشکل از مودم !! مودم دوستم رو آوردم گذاشتم هیچ مشکلی در طول 24 ساعت نداشتم !! مودم خودم tp-link !! جالبه بگم دقیقا 2-3 نفر مشکل من رو دارن و مودمشون هم tp-link !!!!!!!! البته باز هم مودم خودم روانیم کرده . الان درسته :31: مسخرمون کرده ! البته اکثرا آخر شب ها اینطوری میشه و صبح تا ساعت 7-8 ! اگر امشب اینطوری شد فردا میرم یه مودم میگیرم !

Lord Farshad
19-10-2012, 22:22
ممنون فرشاد جان . من به این دلیل گفتم که من روز ها با اینترنت مشکلی ندارم ولی شب که میشه ساعت های 10 به بعد مدام قعی لینک و افت سرعت دارم !!! بعد همه چیز رو چک کردم چندین روز هم به پشتیبانی زنگ زدم اخرش معلوم شد مشکل از مودم !! مودم دوستم رو آوردم گذاشتم هیچ مشکلی در طول 24 ساعت نداشتم !! مودم خودم tp-link !! جالبه بگم دقیقا 2-3 نفر مشکل من رو دارن و مودمشون هم tp-link !!!!!!!! البته باز هم مودم خودم روانیم کرده . الان درسته :31: مسخرمون کرده ! البته اکثرا آخر شب ها اینطوری میشه و صبح تا ساعت 7-8 ! اگر امشب اینطوری شد فردا میرم یه مودم میگیرم !

والا این نوین نت که خب یه گاهی همچین قطعی میده که بیشتر هم واسه ی DNS هست اما خب منم توی همین فروم چند جا دیدم که خیلی ها با tp-link همین مشکل شما رو داشتند ؛ به نظرم تنها راه چاره ات هم همین هست که خودت گفتی، یه مودم خریداری کنی.

من روزی که میخواستم بخرم، این TP و D لینک ها هم بودند ؛ اما بیشتر پول دادم و CNet گرفتم ؛ الان کاملا راضی بودم توی این یکسال. هنوزم 6 سال دیگه از گارانتیش مونده :دی

porya_spy
19-10-2012, 23:05
والا این نوین نت که خب یه گاهی همچین قطعی میده که بیشتر هم واسه ی DNS هست اما خب منم توی همین فروم چند جا دیدم که خیلی ها با tp-link همین مشکل شما رو داشتند ؛ به نظرم تنها راه چاره ات هم همین هست که خودت گفتی، یه مودم خریداری کنی.

من روزی که میخواستم بخرم، این TP و D لینک ها هم بودند ؛ اما بیشتر پول دادم و CNet گرفتم ؛ الان کاملا راضی بودم توی این یکسال. هنوزم 6 سال دیگه از گارانتیش مونده :دی

بله فرشاد جان . نوین نت قطعی داره ولی خیلی کم . ولی این قطعی های من کاملا مشخص چیز دیگه ای ! ولی الان که دارم این پست میزنم تا این لحظه مشکلی ندارم . خدا کنه خود به خود درست شده باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا خوبه شبا درست شده باشه این دفعه روزا مشکل پیدا کنه :laughing: اخه ظهر قطع و وصل میشد شدید :31:

tahaafshar
19-10-2012, 23:47
سلام به همگی
دوستان من سرویس 512 تا 2 مگ رو چند وقتی میشه که گرفتم و ازش هم راضی بودم:sq_8:
به طور میانگین با 210 دانلود میکردم:sq_15:
اما از وقتی که موس وایرلس گرفتم سرعتم او مده پایین رو 80 یا 90!!!:sq_6:
به نظرتون مشکل همین موس وایرلس هست یا از جای دیگه؟؟؟؟:sq_3:

Lord Farshad
20-10-2012, 00:13
بله فرشاد جان . نوین نت قطعی داره ولی خیلی کم . ولی این قطعی های من کاملا مشخص چیز دیگه ای ! ولی الان که دارم این پست میزنم تا این لحظه مشکلی ندارم . خدا کنه خود به خود درست شده باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا خوبه شبا درست شده باشه این دفعه روزا مشکل پیدا کنه :laughing: اخه ظهر قطع و وصل میشد شدید :31:

میگم مودمت حالی به حالی هست ها :دی

خب روز بهتر از شب هست ، اینطوری میخوره به دانلود شبانه (البته اگر تایم رایگان شما از 1 تا 6 باشه) .

در کل فکر نمیکنم بشه روی مودمت حساب کنی، افراد دیگه ای هم مشکل داشتند ؛ هر چند یهو دیدی و درست شد :دی

Lord Farshad
20-10-2012, 00:14
سلام به همگی
دوستان من سرویس 512 تا 2 مگ رو چند وقتی میشه که گرفتم و ازش هم راضی بودم:sq_8:
به طور میانگین با 210 دانلود میکردم:sq_15:
اما از وقتی که موس وایرلس گرفتم سرعتم او مده پایین رو 80 یا 90!!!:sq_6:
به نظرتون مشکل همین موس وایرلس هست یا از جای دیگه؟؟؟؟:sq_3:

والا فکر نمیکنم این دو اصلا و ابدا به هم دیگه ربطی داشته باشند.

حالا شما یه دور از موس استفاده نکن، ببین خوب میشه !؟ هر چند فکر نکنم مشکل این باشه.

moslem47
20-10-2012, 00:34
دوستان برای من دو سه شبه که برخی از سایت ها را باز نمیکنه. مشکلیه؟
این دو سایت را شما میتونید باز کنید

Lord Farshad
20-10-2012, 00:37

درود.

برای من هم الان ارور Inactive میده.

مسلم جان مطمئنی مشکل از خود سایت ها نیست؟ فکر میکنم مشکل از خودشون باشه ها.

moslem47
20-10-2012, 00:54
درود.

برای من هم الان ارور Inactive میده.

مسلم جان مطمئنی مشکل از خود سایت ها نیست؟ فکر میکنم مشکل از خودشون باشه ها.
نمیدونم. از بابت جواب ممنون

Lord Farshad
20-10-2012, 01:04
نمیدونم. از بابت جواب ممنون

اختیار داری داداش :)

با قند شکن هم تست کردم ، بازم همینطور بود.

به احتمال بسیار بسیار زیاد ؛ مشکل از خودشون هست.

gnewer
20-10-2012, 01:41
من همدان هستم
از مخابرات سرویس دارم و کلا پدرمو درآورده تصمیم دارم از نوین نت سرویس بگیرم
ممنون میشم یه کمک به برادر رنج کشیده تون بدین :sq_17:
من تصمیم دارم سرویس 256 نامحدود یک به پنج بگیرم بیشترم فیلم دانلود میکنم
سوالم اینه این شرکت هم مثل شاتل و پارس آنلاین سیاست استفاده عادلانه رو داره؟
سرعت دانلودش در سرویس 256 و 512 به چه صورته؟
سرعت شبانه اش چطور ؟
پشتیبانیش چطوره؟
واقعا ممنون میشم کمک کنید مرسی
نوین نت سیاست استفاده عادلانه نداره :)
بهت پیشنهاد میکنم از سرویس های محدودش استفاده کنی چون سرعتشون احتمالا خیلی بالاتر از نامحدودش باشه در ضمن چیزی رم از دست نمیدی چون تو ساعت رایگان سرعت اونقدی هست که بتونی خوب دانلود داشته باشی.
پشتیبانیش برای من که عالی بوده همیشه زنگ زدم جواب دادن ولی گویا بعضی از دوستان راضی نیستن :)
بهت سرویس 512 تا 2 مگ محدود رو پیشنهاد میکنم. البته دقت کن که ساعت رایگانش رو از 6 تا 11 صبح ورداری (که یا باید 5 گیگ ترافیک انتخاب کنی یا 10 گیگ) ؛ سرعت توی این ساعات معمولا بالای 200 هست ;) ؛ توی ساعات غیررایگان هم سرعت این سرویس از 200 تا 450 هست.(اکثرا 300)
البته همه اینا یه طرف حتما قبلش از کسی که تو شهر و منطقه مخابراتیتون از نوین نت سرویس داره هم این سوالا رو بپرس تا یموقع مشکل دار نباشه تو منطقتون. موفق باشی :)

fanoostalaei
20-10-2012, 08:05

INACTIVE.:31:

ruzbeh1
20-10-2012, 09:37
سرعت ما هم خوب شد::sq_2:

Lord Farshad
20-10-2012, 12:13
خدا رو شکر امروز هم وضعیت خوب هست :) :

hossein_0907
20-10-2012, 13:32
دوستانی که سرویس 512 آپ تو 2 دارند و سرعت دانلودشون بالای 250 هست تو مودمشون حداکثر سرعت را روی 2 بستندیا 4 ؟

Lord Farshad
20-10-2012, 13:37
دوستانی که سرویس 512 آپ تو 2 دارند و سرعت دانلودشون بالای 250 هست تو مودمشون حداکثر سرعت را روی 2 بستندیا 4 ؟

حسین جان، این کاری که انجام میدند، یعنی محدودیت سرعت ، نرم افزاری هست.

من فروردین ماه که سرویس گرفتم، 4 مگابیت رو گرفتم، توی این مدت هم بین سرویس های 128 و 2 و 4 اشون سوییچ داشتم، همیشه دست به داون استریم و آپ استریم مودم نزدند، بلکه براست رو بلافاصله بعد از تغییر سرویس، نرم افزاری انجام میدند.

الان هم 512 مگابیت تا 2 مگابیت دارم که داون استریم روی همون 4 مگابیت هست ؛ سرعت دانلود با دانلود منیجر هم روی همون 250 کیلوبایت هست که خب گه گداری واسه ی من موقتی بیشتر هم میشه ولی پایدارش همون 250 کیلوبایت هست.

tahaafshar
20-10-2012, 14:30
حسین جان، این کاری که انجام میدند، یعنی محدودیت سرعت ، نرم افزاری هست.

من فروردین ماه که سرویس گرفتم، 4 مگابیت رو گرفتم، توی این مدت هم بین سرویس های 128 و 2 و 4 اشون سوییچ داشتم، همیشه دست به داون استریم و آپ استریم مودم نزدند، بلکه براست رو بلافاصله بعد از تغییر سرویس، نرم افزاری انجام میدند.

الان هم 512 مگابیت تا 2 مگابیت دارم که داون استریم روی همون 4 مگابیت هست ؛ سرعت دانلود با دانلود منیجر هم روی همون 250 کیلوبایت هست که خب گه گداری واسه ی من موقتی بیشتر هم میشه ولی پایدارش همون 250 کیلوبایت هست.

فرشاد جان عزیز میشه لطف کنید و بگید که چطور باید مقدار داون استریم رو تغییر داد؟
اصلا از کجا باید فهمید که روی چه مقداری تظیم شده؟

Lord Farshad
20-10-2012, 14:38
فرشاد جان عزیز میشه لطف کنید و بگید که چطور باید مقدار داون استریم رو تغییر داد؟

طاها جان؛ داون استریم و آپ استریم رو خود ما نمیتونیم تغییر بدیم، بلکه مقادیری هستند که بسته به سرویسی که از شرکت ها میگیریم، اصطلاحا میگند خط رو روی اون مقدار بستند و با همین مقداری که میبندند، سرعت دانلود و آپلود ما مشخص میشه. (البته سوای بحث براست های نرم افزاری یا لیمیت کردن ها و ...).

مقدارش رو هم میتونید داخل مودم خودتون ببینید ، کافیه که داخل آدرس بار مرورگرتون بزنید 192.168.1.1

fanoostalaei
20-10-2012, 15:02
برای تغیر مقدار دان استریم و اپ استریم باید به خود پشتیبانی زنگ بزنید تا براتون تغیر بدن
در ضمن صفحه کنسول مودم ها فرق میکنه چه صفحه ای باشه ولی اکثرا روی 192.168.2.1 یا 192.168.1.1
هستن

Lord Farshad
20-10-2012, 15:06
من فعلا منتظرم تا واسه ی این عیدهایی که توی راه هست، دوباره از این آیتم های یکی بخر ، دو تا ببر :دی راه بندازه تا یه حجمی برای روز مبادا بگیرم و انبار کنم :دی

fanoostalaei
20-10-2012, 15:09
من فعلا منتظرم تا واسه ی این عیدهایی که توی راه هست، دوباره از این آیتم های یکی بخر ، دو تا ببر :دی راه بندازه تا یه حجمی برای روز مبادا بگیرم و انبار کنم :دی
منم به همچین چیز هایی محتاجم
من الان 6.5 گیگ دارم اگه یه 5 گیگ بده خوب میشه
مثلا 5 گیگ بخر 5 گیگ ببر :دی:دی:دی:دی

Lord Farshad
20-10-2012, 15:13
منم به همچین چیز هایی محتاجم
من الان 6.5 گیگ دارم اگه یه 5 گیگ بده خوب میشه
مثلا 5 گیگ بخر 5 گیگ ببر :دی:دی:دی:دی

خوشم میاد تو هم مثل خود اهل احتکاری :دی

احتمالا این سری هم 5 گیگ بخر ، 5 گیگ ببر راه میندازه ! :دی :دی

من این ترافیک 5 گیگ توی ماه واسم بیش از حد معمولش جوابگو هست اما خب یه گاهی بعضی دانلودها رو آدم طاقت صبر نداره یا میخواد ویندوز عوض کنه و ... و اون موقع هست که حجم انبار شده، به کمک میاد :دی :)

fanoostalaei
20-10-2012, 15:17
خوشم میاد تو هم مثل خود اهل احتکاری :دی

احتمالا این سری هم 5 گیگ بخر ، 5 گیگ ببر راه میندازه ! :دی :دی

من این ترافیک 5 گیگ توی ماه واسم بیش از حد معمولش جوابگو هست اما خب یه گاهی بعضی دانلودها رو آدم طاقت صبر نداره یا میخواد ویندوز عوض کنه و ... و اون موقع هست که حجم انبار شده، به کمک میاد :دی :)

ای گفتی
حرف توی دلم بود
من انقدر بدم میاد برای دانلود یه فایل تا شب صبر کنی :دی:دی:دی
من هر وقت نیاز داشته باشم میزنم دانلود :دی
در ضمن اینکه من اکثرا لینوکس کار میکنم دیگه نمیشه برای اپدیتش تا شب صبر کرد :دی:دی

Lord Farshad
20-10-2012, 15:23
ای گفتی
حرف توی دلم بود
من انقدر بدم میاد برای دانلود یه فایل تا شب صبر کنی :دی:دی:دی
من هر وقت نیاز داشته باشم میزنم دانلود :دی
در ضمن اینکه من اکثرا لینوکس کار میکنم دیگه نمیشه برای اپدیتش تا شب صبر کرد :دی:دی

دقیقا ، یه سری مواقع کار آدم اونقدر زیاد و ضروری هست که نمیشه صبر کرد.

البته خداییش نوین نت ، حجم اضافه تر رو هم به قیمت خوبی میفروشه که با یه خرید هدیه ای که ما الان دنبالشیم ؛ با یه تیر میشه دقیقا چند تا نشون رو زد.

fanoostalaei
20-10-2012, 18:30

Lord Farshad
20-10-2012, 21:09
درود.

دوستانی که مدت زمان دانلود رایگان سرویس خودشون ، داخل بازه ی صبح هست ؛ مشکلی از بابت افت سرعت و ... که ندارند ؟

tahaafshar
20-10-2012, 21:41
درود.

دوستانی که مدت زمان دانلود رایگان سرویس خودشون ، داخل بازه ی صبح هست ؛ مشکلی از بابت افت سرعت و ... که ندارند ؟

هیچ فرقی با وقتای دیگه نداره تازه بیشتر هم هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!:sq_14:
من قبلا که سرعتم درست بود کلا با همون سرعت 200 و خورده ای دانلود داشتم
راستی دوستان شما هم مشکل من رو دارید؟سرعتم خیلی اومده پایین!
چی کار کنم؟؟؟:sq_6:

Lord Farshad
20-10-2012, 21:45
راستی دوستان شما هم مشکل من رو دارید؟سرعتم خیلی اومده پایین!
چی کار کنم؟؟؟:sq_6:

سرعت دانلودتون اومده پایین یا سرعت باز کردن صفحات ؟
میشه یه اسکرین شات از دانلود IDM بذاری تا ببینم وضعیت سرعتت چه مشکلی داره ؟

چون من با هیچ مشکلی روبرو نیستم.

kambiz_g
20-10-2012, 21:53
سلام
من امروز زنگ زدم نویت نت و گفتم میخوام درخواست بدم که سرویس adsl بگیرم اوپراتور اسمش شهسواری بود و گفتش که من عملیات ثبت نام رو همین الان برات انجام دادم و یوزر و پس برات اس ام اس میشه
خلاصه من یه ساعتی منتظر شدم و خبری نشد ناچارا خودم دست به کار شدم و ثبت نام کردم که بعد از اتمام ثبت نام نوشت که یوزر و پس براتون اس ام اس میشه از صبح تا حالا منتظرم و هنوز هیچ پیامی نیومده
برای همه اینقدر طول میکشه ؟

Lord Farshad
20-10-2012, 21:57
سلام
من امروز زنگ زدم نویت نت و گفتم میخوام درخواست بدم که سرویس adsl بگیرم اوپراتور اسمش شهسواری بود و گفتش که من عملیات ثبت نام رو همین الان برات انجام دادم و یوزر و پس برات اس ام اس میشه
خلاصه من یه ساعتی منتظر شدم و خبری نشد ناچارا خودم دست به کار شدم و ثبت نام کردم که بعد از اتمام ثبت نام نوشت که یوزر و پس براتون اس ام اس میشه از صبح تا حالا منتظرم و هنوز هیچ پیامی نیومده

خیر عزیز ، ولی اتفاقا برای من هم همینطوری شد.

کامبیز جان، شما زنگ بزن به " بخش فروش یا پشتیبانی " و مشکل رو بگو کامل ، اونها نام کاربری و گذرواژه رو بهت میدند و یا میتونند دوباره برات پیامکش کنند ؛ اون موقع دیگه مشکلت حل میشه.

همونطور که گفتم اتفاقا برای منم همینطوری شد که زنگ زدم و اونها ، هم برام خوندند و هم اینکه پیامکش کردند.

tahaafshar
20-10-2012, 22:06
سرعت دانلودتون اومده پایین یا سرعت باز کردن صفحات ؟
میشه یه اسکرین شات از دانلود IDM بذاری تا ببینم وضعیت سرعتت چه مشکلی داره ؟

چون من با هیچ مشکلی روبرو نیستم.

ببینید این سرعت قبلم بود:

ولی الان سرعتمو ببینید!!!!!!!!!

الان با IDM سرعتم بین 50 تا 60 هستولی قبلا زیر 200 نمیومد:sq_7:

Lord Farshad
20-10-2012, 22:15
احتمال داره مشکلتون موقتی یا از سمت مخابرات و محدوده اتون باشه.

اگر بازم اینطوری موند ، یه زنگ بزنید به پشتیبانی ؛

چون من الان تست کردم و هیچ مشکلی نداشتم ، سرعت با IDM ماکسیمم مقدارش بود و این هم تست :

fanoostalaei
20-10-2012, 22:18
سلام

برای من حداکثر شد 1 دقیقه:sq_8:

ooghry
20-10-2012, 22:20
@kambiz_g
سلام
میشه اسمی که ثبت نام کردی واسم تو پیغام خصوصی بفرستی تا پیگیری کنم،قاعدتا نباید از این مشکلها باشه.

tahaafshar
20-10-2012, 23:19
الان زنگ زدم پشتیبانی چک کرد گفت منطقه شما الان پهنای باندش پره همه دارن استفاده میکنن
گفتم خوب چی کار کنم؟
گفت بهتون پیشنهاد می کنم که منتظر بمونید ببینید چی میشه!!!!!!!!!!!!!:sq_14::sq_2:
میگم تا کی ؟
میگه شرکت داره مذاکره می کنه ببینه میشه به پهنای باند منطقه شما اضافه کنه یا نه!!!!!!
به نظر شما حرفش راسته یا ایرا از جایه دیگشونه؟
آخه چرا قبلا این طوری نبود؟یه دفه همه اومدن مصرف رفت بالا؟!!!!

Lord Farshad
20-10-2012, 23:25
والا به نظر من صبر کن ؛ اینا زیاد حرف میزنند :دی

در کل پیشتر هم گفتم ، از نوین نت نباید انتظار آنچنانی ای در پشتیبانی داشت! هر موقع هم به جز حرف های روتین معمولی کم بیارند و چیزی نداشته باشند که بگند، میگند تیم ویوور روی سیستمت نصب کن تا وصل بشیم !

fanoostalaei
20-10-2012, 23:42
در کل پیشتر هم گفتم ، از نوین نت نباید انتظار آنچنانی ای در پشتیبانی داشت! هر موقع هم به جز حرف های روتین معمولی کم بیارند و چیزی نداشته باشند که بگند، میگند تیم ویوور روی سیستمت نصب کن تا وصل بشیم !

این حرف همه پشتیبانی هاست ولی من تو این چند باری که با پشتیبانی نوین نت حرف زدم متوجه شدم که خیلی از نظر سطح علمی از بقیه پروایدر هایی که تا الان استفاده کردم بهتر هستن
پ.ن: در ضمن الان نمیدونم چرا اینجوریه ولی پینگ داخل ریخته به هم نمیشه گیم زد
پینگم تو گیم از 45 اومد رو 80 :sq_3:
با لندن هم شده 300 :sq_3::sq_3:

Lord Farshad
20-10-2012, 23:48
این حرف همه پشتیبانی هاست ولی من تو این چند باری که با پشتیبانی نوین نت حرف زدم متوجه شدم که خیلی از نظر سطح علمی از بقیه پروایدر هایی که تا الان استفاده کردم بهتر هستن
پ.ن: در ضمن الان نمیدونم چرا اینجوریه ولی پینگ داخل ریخته به هم نمیشه گیم زد
پینگم تو گیم از 45 اومد رو 80 :sq_3:
با لندن هم شده 300 :sq_3::sq_3:

والا من قبل از نوین نت ، فن آوا داشتم ؛ اونجا اصلا از این خبرها نبود و سوادشون هم خیلی بیشتر بود (البته 6 ماه پیش رو میگم، الانش رو که ...)

مشکل پینگ هم به شدت تایید میشه :(

fanoostalaei
21-10-2012, 00:33
lمثل اینکه پینگ درست شده

پینگ داخل هنوز یکم زیاده!!!

ebow
21-10-2012, 13:01
من الان 2 هفته اشتراک گرفتم پولشم واریز کردم اما هنوز چراق adsl خاموش روشن میشه.1 ساعت کار میکنم 5 ساعت قطعه...
اینم از نوین نت...!!!

kambiz_g
21-10-2012, 14:39
امروز صبح زنگ زدم نوین نت و خودشون رمز و یوزر رو برام خوندن و تونستم وارد بشم
من سرویس 2 مگ با پهنای باند 10 گیگ رو برداشتم و اینترنتی هم هزینه رو واریز کردم
حالا باید زنگ بزنم برای تاییدیه یا خودشون همه کارها رو انجام میدن؟

ooghry
21-10-2012, 16:24
@kambiz_g
سلام دوست من
چون من نمیتونم پیغام خصوصی بدم مجبور شدم اینجا بنویسم.ارسال sms تبلیغاتی به شماره موبایلی که واسم فرستادی بسته شده،به همین خاطر شما sms-ی دریافت نمیکنی.

Lord Farshad
21-10-2012, 20:17
امروز صبح زنگ زدم نوین نت و خودشون رمز و یوزر رو برام خوندن و تونستم وارد بشم
من سرویس 2 مگ با پهنای باند 10 گیگ رو برداشتم و اینترنتی هم هزینه رو واریز کردم
حالا باید زنگ بزنم برای تاییدیه یا خودشون همه کارها رو انجام میدن؟

والا خودشون مراحل رو انجام میدند ؛ هر چند به نظر من هر از گاهی زنگ بزن و پیگیر بشو.

توی منطقه ی مخابراتی ما ، پور خالی نایابه و سرش آدم میکشند :دی رانژه شدنش هم بالای 2 هفته طول میده همیشه ؛ اما دم نوین نت گرم ؛ باهاشون که حرف زدم، بهم قول 3 روز دادند و همون روز سوم رانژه شد خطم.

Lord Farshad
21-10-2012, 20:56
درود.

خب ، اینم از وضعیت الان من :

kambiz_g
21-10-2012, 22:04
والا خودشون مراحل رو انجام میدند ؛ هر چند به نظر من هر از گاهی زنگ بزن و پیگیر بشو.

توی منطقه ی مخابراتی ما ، پور خالی نایابه و سرش آدم میکشند :دی رانژه شدنش هم بالای 2 هفته طول میده همیشه ؛ اما دم نوین نت گرم ؛ باهاشون که حرف زدم، بهم قول 3 روز دادند و همون روز سوم رانژه شد خطم.

به من هم قول سه روزه دادن که امیدوارم درست از آب دربیاد هر چند که من همین الانش هم با یه خط دیگه از مخابرات سرویس دارم ولی خیلی دوست دارم ببینم نوین نت چطوره اگه خوب باشه از دست این مخابرات کلاهبردار راحت میشم و در خواست جمع آوری میدم

fanoostalaei
21-10-2012, 22:14
به من هم قول سه روزه دادن که امیدوارم درست از آب دربیاد هر چند که من همین الانش هم با یه خط دیگه از مخابرات سرویس دارم ولی خیلی دوست دارم ببینم نوین نت چطوره اگه خوب باشه از دست این مخابرات کلاهبردار راحت میشم و در خواست جمع آوری میدم

جالبه شما میخوای بیای نوین من میخوام برم از نوین، پینگش منو اذیت میکنه:sq_3:

fanoostalaei
21-10-2012, 22:21

Lord Farshad
21-10-2012, 22:34

منطقه به منطقه داره ولی خب توی اصفهان ، مرکزی که ما هستیم ، میگم ؛ واقعا اذیت میکنند آدم رو اما اینا همون سومین روز واسم فعال کردند.

بستگی به نیازها و انتظاراتتون داره ؛ امیدوارم که واستون خوب باشه کامبیز جان.

kambiz_g
21-10-2012, 22:35
جالبه شما میخوای بیای نوین من میخوام برم از نوین، پینگش منو اذیت میکنه:sq_3:

من بیشتر از پینگ دانلود برام مهمه بعد اگه شما بدونی من گیر چه شرکتی افتادم همون نوین نت رو دودستی می چسبیدی بیخیالش نمیشدی
من سرویسم 512 با پهنای 8 گیگه که به جرات میگم این ماه 4 گیگ استفاده نکردم ولی این مخابرات دزد کلاهبردار حدود 4 گیگمو کشیده بالا جالبه تا وصل میشم و یه سایت خیلی سبک میبینم چک میکنم میبینم 100 مگ از پهنام رفته

kambiz_g
21-10-2012, 22:38
منطقه به منطقه داره ولی خب توی اصفهان ، مرکزی که ما هستیم ، میگم ؛ واقعا اذیت میکنند آدم رو اما اینا همون سومین روز واسم فعال کردند.

بستگی به نیازها و انتظاراتتون داره ؛ امیدوارم که واستون خوب باشه کامبیز جان.

مرسی من در ابتدا میخواستم سرویس نامحدود بگیرم ولی با پیشنهاد شما همون سرویس 10 گیگ با پهنای 512 تا دو مگ رو گرفتم
تو این چند ساله به طور گردش پارس آنلاین فن آوا شاتل لایزر مخابرات رو طی کردم و رسیدم به نوین نت خدا کنه این دیگه مثل اونا نشه :31:

fanoostalaei
21-10-2012, 22:39
من بیشتر از پینگ دانلود برام مهمه بعد اگه شما بدونی من گیر چه شرکتی افتادم همون نوین نت رو دودستی می چسبیدی بیخیالش نمیشدی
من سرویسم 512 با پهنای 8 گیگه که به جرات میگم این ماه 4 گیگ استفاده نکردم ولی این مخابرات دزد کلاهبردار حدود 4 گیگمو کشیده بالا جالبه تا وصل میشم و یه سایت خیلی سبک میبینم چک میکنم میبینم 100 مگ از پهنام رفته

iهستن همچین شرکتایی
خودم چند تا شونو تجربه کردم

saeid000
21-10-2012, 23:04
سلام دوستان منم از مکس نت دارم دیگه خسته شدم از کلاهبرداریاش
میخوام نوین نت بگیرم ولی رفتم واسه ثبت نام تازه واسه شهر ما اومده
راستی تو قیمت خرید یه قسمت محدوده بود شامل
حوزه اتصالپورت (رایگان)
شهری (ماهیانه 30,000ریال)
استانی (ماهیانه 45,000ریال)
کشوری (ماهیانه 60,000ریال)
اینا هستند یعنی چی کدوم خوبه بردارم میشه برام بگین؟

R.min
22-10-2012, 11:34
منم این صبانت رو فسخ کردم اومدم نوین نت
پنچ شنبه که ثبت نام کردم توی سایتشون شنبه خطم رانژه شد
میخواستم ببینم این سرویس شبانشون از همون 1 تا 6 هه دیگه ؟؟ یوزر پس روزانه و شبانش فرقی نداره که ؟

misam5526
22-10-2012, 11:41
سلام دوستان منم از مکس نت دارم دیگه خسته شدم از کلاهبرداریاش
میخوام نوین نت بگیرم ولی رفتم واسه ثبت نام تازه واسه شهر ما اومده
راستی تو قیمت خرید یه قسمت محدوده بود شامل
حوزه اتصال

پورت (رایگان)
شهری (ماهیانه 30,000ریال)
استانی (ماهیانه 45,000ریال)
کشوری (ماهیانه 60,000ریال)
اینا هستند یعنی چی کدوم خوبه بردارم میشه برام بگین؟

یکی از عزیزان در همین تاپیک اینطور بیان فرمودند که:

برای پورت فقط با خط خودمون میتونیم وصل شیم
شهری: به هر خطی که از نوین نت باشه در سطح شهر میتونیم لاگین کنیم با یوزر خودمون
استانی و کشوری هم در سطح استان و کشور میتونیم اینکار رو کنیم...

misam5526
22-10-2012, 11:44
میخواستم ببینم این سرویس شبانشون از همون 1 تا 6 هه دیگه ؟؟ یوزر پس روزانه و شبانش فرقی نداره که ؟

شبانه سرویسها فرق میکنه .... برای سرویس شما در سایت نوین نت مشخص شده ساعت رایگان چنده..... (برای تعدادی از سرویس ها 1تا 6 و تعدادی 6تا11 )

یوزر و پسورد یکیه و سرور نوین خودش اتوماتیک تنظیم میکنه ....

Lord Farshad
22-10-2012, 11:50

همونطور که میثم جان گفت ، وضعیت ساعت شبانه متفاوت هست، بستگی داره که چه سرویسی رو خریده باشید و اگر مشمولش باشید، بله ؛ یوزر و پسورد یکی هست و نیاز به کار خاصی نیست.
حقیقتا نوین نت توی ارائه ی خدمات و رانژه کردن خیلی خوب و سریع عمل میکنه.

در نهایت هم آرزو میکنم شما هم از نوین نت راضی باشید آرمین جان.

Lord Farshad
22-10-2012, 11:51
خب، اینم از وضع امروز صبح :

porya_spy
22-10-2012, 12:14
اینم پینگ من با 4.2.2.4 . پینگ خیلی خوب شده :20:

Microsoft Windows [Version 6.1.7601]
Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. All

C:\Users\Erfan>ping 4.2.2.4 -t

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=191ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=226ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=208ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=189ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=190ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=192ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=236ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=188ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=224ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=193ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=212ms TTL=51

Lord Farshad
22-10-2012, 13:11
از من هم الان یه دقیقه قطع و بعدش وصل شد ؛ مشکلی با پینگ ندارم ، صفحات رو واسم خوب باز میکنه.

saeid000
22-10-2012, 13:18
سلام دوستان الان تو سایت نوین که میرم شهر مارو ساپورت میکنه تازه هم اومده تو شهرمون از شنبه ولی فکر نکنم هنوز کسی استفاده کرده باشه پیش این نمایندگیش هم رفتم داره گیج بازی در میاره میگم میخوام میگه هنوز قیمتا دستمون نرسیده میگم تو سایت هست میگه باید صبر کنی قیمت به دستمون برسه کلا گیج بازی........
سوالم

من خودم از اینترنت از سایتش بخرم برام فعال میشه نیازی به این نمایندگیش که نیست؟
با این ساعات رایگان 1تا 6 خوبه یا 6 تا 11؟
512 تو 2 مگ

R.min
22-10-2012, 13:24
شبانه سرویسها فرق میکنه .... برای سرویس شما در سایت نوین نت مشخص شده ساعت رایگان چنده..... (برای تعدادی از سرویس ها 1تا 6 و تعدادی 6تا11 )

یوزر و پسورد یکیه و سرور نوین خودش اتوماتیک تنظیم میکنه ....

همونطور که میثم جان گفت ، وضعیت ساعت شبانه متفاوت هست، بستگی داره که چه سرویسی رو خریده باشید و اگر مشمولش باشید، بله ؛ یوزر و پسورد یکی هست و نیاز به کار خاصی نیست.
حقیقتا نوین نت توی ارائه ی خدمات و رانژه کردن خیلی خوب و سریع عمل میکنه.

در نهایت هم آرزو میکنم شما هم از نوین نت راضی باشید آرمین جان.

ممنون از شما
سرویسی که ثبت نام کردم زده 1 تا 6 رایگان
دیشب کمی دانلود کردم ببینم وضعیت ش چجوریه حالا که چک میکنم توی میزان دریافتی امروز زده چقدر دانلود کردم حالا نمیدونم از حجمم کم هم میشه یا نه
بعد یه چیز دیگه اگه بخوایم بریم توی سرویس شبانه باید دیسکانکت بشیم یا اینکه خودش اتومات میره به شبانه . بعد هر 1 ساعت یکبار دیسکانکت نمیشیم مثل صبا که ؟

Lord Farshad
22-10-2012, 13:26
512 تو 2 مگ

عزیز فقط و فقط از طریق خودش اقدام کن ؛ هیچ نیازی نیست کارت رو الکی بسپری به نمایندگی و واسطه ؛ خیلی راحت خودت اقدام کن.

من الان چون سرویسم قدیمی هست، 1 تا 6 هستم ؛ راضی ام که امروز باید تمدید کنم و منم میشم 6 تا 11 که بچه ها میگند خوبه.

البته بستگی به حجم مورد نیازتون داره ؛ اگر 3 گیگ بخواید توی ماه یا 5 گیگ ؛ اینطوری ساعت رایگان هم واستون بسته به سرویستون میشه.

Lord Farshad
22-10-2012, 13:30
ممنون از شما
سرویسی که ثبت نام کردم زده 1 تا 6 رایگان
دیشب کمی دانلود کردم ببینم وضعیت ش چجوریه حالا که چک میکنم توی میزان دریافتی امروز زده چقدر دانلود کردم حالا نمیدونم از حجمم کم هم میشه یا نه
بعد یه چیز دیگه اگه بخوایم بریم توی سرویس شبانه باید دیسکانکت بشیم یا اینکه خودش اتومات میره به شبانه . بعد هر 1 ساعت یکبار دیسکانکت نمیشیم مثل صبا که ؟

خواهش میکنم داداش :)

عزیز ؛ داخل خود سایتش و از طریق منوی گزارش ها ؛ میتونی ببینی که چقدر دانلود داشتی و چقدرش رایگان بوده و ...
البته خیالت راحت باشه ؛ من توی این چند ماه ، تا حالا ندیدم که حجم دانلود رایگانم رو اشتباه حساب کنند.

خودش به صورت خودکار میره و هیچ نیازی به انجام کاری ندارید.
والا خواب بودم :دی ولی دیس نداره. من آخرین بار توی اون هفته ؛ فیفا 13 رو به سادگی و توی شب دانلودش کردم (البته طی 1 شب و نیم ؛ حجمش 6 گیگ بود)

usainbol
22-10-2012, 17:18
سلام دوستان الان تو سایت نوین که میرم شهر مارو ساپورت میکنه تازه هم اومده تو شهرمون از شنبه ولی فکر نکنم هنوز کسی استفاده کرده باشه پیش این نمایندگیش هم رفتم داره گیج بازی در میاره میگم میخوام میگه هنوز قیمتا دستمون نرسیده میگم تو سایت هست میگه باید صبر کنی قیمت به دستمون برسه کلا گیج بازی........
سوالم

512 تو 2 مگ
aziz khodet eghdam kon
khodeshon zang mizanan rahnamaey mikonan
sry english neveshtam:sq_25:

saeid000
22-10-2012, 19:05
سلام دوستان خوبین من ثبت نام کردم ولی اون قسمت که نوشته بود که عکس های مدارکمو ارسال کنم رو اولش نزدم گفتم از مدارک اسکن کنم بعد بفرستم ولی الان اون قسمت رو تو سایتش نمیتونم پیدا کنم که مدارکمو ارسال کنم میشه منو راهنمایی کنین تو کدوم قسمت هست؟
راستی پول رو هم هنوز نریختم چون نوشته اگه مدارک ارسال نشه فعال نمیشه واسه اون نریختم

Lord Farshad
22-10-2012, 19:13
سلام دوستان خوبین من ثبت نام کردم ولی اون قسمت که نوشته بود که عکس های مدارکمو ارسال کنم رو اولش نزدم گفتم از مدارک اسکن کنم بعد بفرستم ولی الان اون قسمت رو تو سایتش نمیتونم پیدا کنم که مدارکمو ارسال کنم میشه منو راهنمایی کنین تو کدوم قسمت هست؟
راستی پول رو هم هنوز نریختم چون نوشته اگه مدارک ارسال نشه فعال نمیشه واسه اون نریختم

والا مدارک فکر نمیکنم نیازی بهش باشه.

شما با پشتیبانی تماس بگیر ؛ اما خب من که هیچ مدرکی تحویل ندادم ؛ فروردین ماه که ثبت نام کردم ؛ فقط و فقط فرم رو پر کردم و بعد از اون یوزر و پسورد پیامک میشه که بعدش باید پرداخت رو انجام داد.

فروردین کی و الان کی :دی هنوز که هنوزه هیچ مدرکی ازم نخواستند. حالا با این وجود شما با پشتیبانی تماس بگیر ؛ باید داخل حساب کاربری و از زیر منو ها ؛ مدارک رو تغییر/ارسال کرد.

fanoostalaei
22-10-2012, 19:50

من خودم این مورد رو قبلا پرسیدم و گفتن که نیازی به ارسال مدارک نیست :sq_1:

tahaafshar
22-10-2012, 21:11
سلام دوستان
بچه ها سرعت شما هم طرفای ساعت 8 یا 9 میاد پایین یا نه؟
این سرعت واقعا منو پیر کرده!!!!!!!!
هی بالا پایین میشه
شما راهکاری چیزی ندارید
میخواید یه بار تنظیمات رو با هم چک کنیم؟مثلا فرق میکنه که تنظیمات اولیه رو از طریق cd مودم انجام بدیم یا از طریق سایت؟
یا بعد از کانفیگ کردن تنظیمات احتیاجی به تنظیمات دیگه نداره؟
الان این سرعت فعلی من:
ببینید چقد پایینه!!!!!!:sq_3:

Lord Farshad
22-10-2012, 21:25
سلام دوستان
بچه ها سرعت شما هم طرفای ساعت 8 یا 9 میاد پایین یا نه؟
این سرعت واقعا منو پیر کرده!!!!!!!!
هی بالا پایین میشه
شما راهکاری چیزی ندارید
میخواید یه بار تنظیمات رو با هم چک کنیم؟مثلا فرق میکنه که تنظیمات اولیه رو از طریق cd مودم انجام بدیم یا از طریق سایت؟
یا بعد از کانفیگ کردن تنظیمات احتیاجی به تنظیمات دیگه نداره؟
الان این سرعت فعلی من:
ببینید چقد پایینه!!!!!!:sq_3:

جالبه ، چه پینگ خوبی دارید طاها جان :) :دی

اینم تست الان من :

من هیچ مشکلی توی دانلود ندارم.

به هیچ کدوم از اینها که گفتی ، ربطی نداره عزیز. به پشتیبانی گفتی الان؟ آخر مزه ی زیر زبونشون چیه؟

tahaafshar
22-10-2012, 21:32
آره فقط پینگش خوبه!چون من خیلی پینگ واسم مهم نیست!!!
میگم میخوای من پینگمو با سرعت شما طاق بزنم!!!:sq_2:
اینقد زنگگگگگگ زدمممممم که نگو!!!!!!!!:sq_17:
هیچی میگه الان اوج مصرفه!کاربرا زیاد شدن!مخابراتتون مشکل داره!مشکل از وندوزتونه!
به هر کی که وصل میشم یه نظر کاملا تخصصی میده!!!!!!!!!!!!!!!!
راستی اگه تو یه اتاق یه خط داری که اسپیلیتر بستیم سرشو باقی قضایا و یک تلفن دیگه تو یه اتاق دیگه باشه باید به اون یکی تلفن هم اسپیلیتر بسته بشه یا تاثیری نداره؟؟؟؟؟؟؟؟

Lord Farshad
22-10-2012, 21:35
آقا این پینگ چشه چند روزه !؟ گاهی خیلی میره روی اعصاب.

Lord Farshad
22-10-2012, 21:38
هیچی میگه الان اوج مصرفه!کاربرا زیاد شدن!مخابراتتون مشکل داره!مشکل از وندوزتونه!
راستی اگه تو یه اتاق یه خط داری که اسپیلیتر بستیم سرشو باقی قضایا و یک تلفن دیگه تو یه اتاق دیگه باشه باید به اون یکی تلفن هم اسپیلیتر بسته بشه یا تاثیری نداره؟؟؟؟؟؟؟؟

:دی

پینگ من هم اونقدر اذیت نمیکنه ؛ فقط نمیدونم چه بلایی دارند سرش میارند. سرعت دانلود هم واسه خودم مهمه :دی :)

شما از کدوم شهر هستی طاها جان ؟ فقط توی این بازه ی زمانی مشکل داری؟

پشتیبانی رو باز هم میگم ؛ نباید بهش امیدی داشت :دی

والا اسپلیتر رو من روی همون پریزی زدم که میاد واسه ی تلفن و اینترنت ؛ فکر هم نمیکنم بیش از این دیگه نیاز باشه. البته ما پریز دیگه ای هم نداریم :دی

fanoostalaei
22-10-2012, 21:42
برای هر تلفن یه اسپلیتر نیاز هست

fanoostalaei
22-10-2012, 21:44
من میمرم برای پینگ
حاضرم سرعتم 100 تا کم شه ولی پینگ عالی شه
که اگه نشد اخر این دوره جمع میکنم همون مکس میگیرم:sq_11:

ولی اون مکس نت هم بدبختیش اینه که لامصب پینگش فوق العاده است ولی سرعت دانلود سرویس های خیلی کمه!!!!! :sq_11::sq_11::sq_11::sq_11::sq_11:

tahaafshar
22-10-2012, 21:46
فرشاد جون من از تهرانم
آره این موقع ها دیگه خیلی وضعیت خرابه!
ولی فک کنم که تاثیر داره !!!!!!!!!!
الان اون یکی تلفونو کشیدم سرعت خیلیییییییی اومد بالا!!!!!!!

Lord Farshad
22-10-2012, 21:51
من میمرم برای پینگ
حاضرم سرعتم 100 تا کم شه ولی پینگ عالی شه
که اگه نشد اخر این دوره جمع میکنم همون مکس میگیرم:sq_11:

ولی اون مکس نت هم بدبختیش اینه که لامصب پینگش فوق العاده است ولی سرعت دانلود سرویس های خیلی کمه!!!!! :sq_11::sq_11::sq_11::sq_11::sq_11:

من همین امروز تمدید کردم :دی

از همون چند شب پیش که نت برای دقایقی ملی شد ؛ این داستانا هم اتفاق افتاده برای من. تو هم همینطور ؟

Lord Farshad
22-10-2012, 21:53
فرشاد جون من از تهرانم

طاها جان ؛ منطقتون شلوغ هست مگه؟

شرمنده عزیز ، من چون کلا یه پریز داریم :دی اطلاعی ندارم ؛ ولی خب اینطور که از گفته ی خودت و دوست عزیزمون پیداست، تاثیر داره ؛ پس اسپلیتر بذار واسش.

راستی ؛ از صحت لینک ها که سرعتشون خوب باشه ، مطمئنی ؟ (یعنی با همه ی لینک ها این مشکل رو داری؟)

fanoostalaei
22-10-2012, 21:53
فرشاد جون من از تهرانم

شما 99% ایراد از نویزته
اسپلیتر وصل کن درست میشه

fanoostalaei
22-10-2012, 22:46
این مال اخرین باریه که شاتل گرفتم حدود 9 روز شد که استفاده کردم(از بس مزخرف بود 9 گیگ دان کردم و با جنگ و دعوا گفتم جمع کردن)

اینم مال مکس نت 1.5 سال پیشم هست

و صبا نت 2 سال پیشم :31:

Lord Farshad
22-10-2012, 22:49
ماشالله همه جا رو هم گشتی ها :دی

فکر کنم نوین نت هم تا ماه دیگه به این کلکسیون اضافه میشه :دی

fanoostalaei
22-10-2012, 22:54
ماشالله همه جا رو هم گشتی ها :دی

فکر کنم نوین نت هم تا ماه دیگه به این کلکسیون اضافه میشه :دی

اینا فقط چند تا از اون همه پروایدر تبریز هست
من خودم تو تبریز 3 بار شاتل 4 بار مخابرات 1 بار صبا 1 بار لایزر 1 بار همین نوین 1 بار مکس نت 1 بار همارا و پارس رو هم برای دوستم گرفتم تا بوسیله اون تست کنم و همینطور رسانت رو هم همینجوری برای دوستم گرفتم تا تست کنه
در ضمن ایرانسل و مبین نت رو هم استفاده کردم :دی:دی:دی:دی:دی

Lord Farshad
22-10-2012, 23:02
من خودم تو تبریز 3 بار شاتل 4 بار مخابرات 1 بار صبا 1 بار لایزر 1 بار همین نوین 1 بار مکس نت 1 بار همارا و پارس رو هم برای دوستم گرفتم تا بوسیله اون تست کنم و همینطور رسانت رو هم همینجوری برای دوستم گرفتم تا تست کنه

حقیقتا من به این همه تلاش و کوششت خسته نباشید میگم :دی

از اینجا هم که رفتنی هستی ؛ تلاش کن روی سرویس بعدی دیگه یه طوری باشه که بمونی :دی

tahaafshar
22-10-2012, 23:25
طاها جان ؛ منطقتون شلوغ هست مگه؟

شرمنده عزیز ، من چون کلا یه پریز داریم :دی اطلاعی ندارم ؛ ولی خب اینطور که از گفته ی خودت و دوست عزیزمون پیداست، تاثیر داره ؛ پس اسپلیتر بذار واسش.

راستی ؛ از صحت لینک ها که سرعتشون خوب باشه ، مطمئنی ؟ (یعنی با همه ی لینک ها این مشکل رو داری؟)

ای آقا ما از هیچی شانس نیاوردیم!!!!!!!! از منطقه هم همینطور!!!!!!!!!!!!!!
والا این طور که معلومه همه تو منطقه ی ما اهل اینترنت و دانلود و این جور چیزا هستن!:sq_2:

Lord Farshad
22-10-2012, 23:29
والا این طور که معلومه همه تو منطقه ی ما اهل اینترنت و دانلود و این جور چیزا هستن!:sq_2:

والا آخه توی اصفهان هم ؛ منطقه ی مخابراتی ما از بس شلوغه ؛ سر پورت خالی ؛ آدم هم میکشند :دی ولی اینطور نیست مثل شما.

جالب اینه که فقط توی یک بازه ی خاص اینطوری میشه سرویستون ؛ که اونم توی بازه ی رایگان شرکت ها نمیافته.

حالا با توجه به حرفا و جمع بندی هایی که شد ؛ شما اسپلیتر بذار سر راه تلفن ها ؛ احتمالا خیلی بهتر جواب خواهی گرفت طاها جان.

mahddi
22-10-2012, 23:53

دمت گرم
شما فکر کنم دیگه واقعا صاحب نظر هستید

misam5526
23-10-2012, 00:06

فقط شما نیستی دوست من که اوضاع سرویست فاجعست....

اگه پستای قبلی منو بخونین گلایه های منو میبینید از دست نوین که اینقدر گفتم که یکی از همین کاربرای نوین تو یه پست گفت" ناراحتی برو از نوین !!شبکه رو هم برای ما شلوغ میکنید!!"

سرعت باز کردن صفحات من از سر شب تا ساعت 12 تقریباً فاجعست... (این هرشب بوده تو این یه ماه) کلاً سرعت همچی بده تو این ساعات...

بعداظهر نسبیه (امروز دوبار قطعی داشتم) و صبحها خوبه...

من اگه شاتل یا پارس تو مرکز مخابراتیم پورت خالی کنند سریع میرم ولی فکر کنم با این اوضاع یه ماهی دیگه باید تحمل کنم این نوین نت رو ....

نوین نت فقط برای دانلودر های حرفه ای خوبه چون با 15 هزار تومن در ماه میتونن بالای 100 گیگ دانلود کنند!!!

Lord Farshad
23-10-2012, 00:47
درود.

پینگش یکم توی این چند روز اذیت میکنه ولی خب خدا رو شکر برای من مشکلی نداشته.

حرف میثم جان هم تایید میشه ؛ من توی این چند ماهه به هیچ وجه دغدغه ی دانلود نداشتم خداییش ؛ شدیدا و بسیار عالی کار منو راه انداخته.

اما در مورد مشکل بد و آزار دهنده ی دوستان ؛ شوربختانه باید نوین نتی ها بهش رسیدگی کنند که از همون اول هم گفتم ؛ روی پشتیبانی این شرکت اصلا حسابی نمیشه و به همین خاطر هست که مشکلات باقی میمونه.

behnam-k
23-10-2012, 10:25
سرعت من شده 10 (سرویس 512 تا 2 مگ) زنگ زدم پشتیبانی میگم قضیه اینطوره میگه برو تو run تایپ کن CMD گفتم پینگ 4.2.2.4 منظورتونه گفت آره خلاصه بگذریم گفت بررسی میکنیم باهاتون تماس میگیرم بعد از 10 دقیقه زنگ زده میگه کرمانشاه افت سرعت داره ،گفتم سرعت 10 شده صفحه هم باز نمیشه چه برسه به دانلود میگه ،هیچ دیگه حرف پشتیبانی این بود که ببخشید سرعت خرابه
حالا من با این شرکت چی کار کنم ؟
میثم تو هم وضعیتت اینطوره ؟؟؟ساعت رایگان که سرعت 10 پینگ 700 با تایم اوت
ساعت غیر رایگان سرعت 60 پینگ 250 تا 300 با تایم اوت و کندی باز کردن صفحات
:sq_3:

misam5526
23-10-2012, 12:38
سرعت من شده 10 (سرویس 512 تا 2 مگ) زنگ زدم پشتیبانی میگم قضیه اینطوره میگه برو تو run تایپ کن CMD گفتم پینگ 4.2.2.4 منظورتونه گفت آره خلاصه بگذریم گفت بررسی میکنیم باهاتون تماس میگیرم بعد از 10 دقیقه زنگ زده میگه کرمانشاه افت سرعت داره ،گفتم سرعت 10 شده صفحه هم باز نمیشه چه برسه به دانلود میگه ،هیچ دیگه حرف پشتیبانی این بود که ببخشید سرعت خرابه
حالا من با این شرکت چی کار کنم ؟
میثم تو هم وضعیتت اینطوره ؟؟؟ساعت رایگان که سرعت 10 پینگ 700 با تایم اوت
ساعت غیر رایگان سرعت 60 پینگ 250 تا 300 با تایم اوت و کندی باز کردن صفحات
:sq_3:

سلام بهنام جان صبح خواستم جواب بدم یهو در حد قطع شدن کند شد! (صفحه هم بالا نمیومد!!)

منم حرفت رو تایید میکنم سرعت باز کردن صفحات داغون داغون بوده ...پشتیبانیم این وضعشه! (خدایی پشتیبانی رو بکوبه یه مزرعه کلمی هویجی چیزی بزنه حداقل خیرش به ملت برسه)

فکر کنم دلیلش اختصاص پهنای باند خیلی کمتر به کرمانشاه در قیاس سایر استانهاست...
برای همینه جاهای دیگه راضین و ما داغون!!

من ماه دیگه 128 رو میگیرم (کمترین هزینه که بشه چون هیج جا دیگه فعلاً تو بعثت پورت نداره)

tahaafshar
23-10-2012, 13:09
درود
بچه سرعتم خیلی خوب شده!!:sq_15:
یعنی مشکلم فقط به خاطر همون تلفن دیگه بود:sq_25:
الان وضعیت من:

salib
23-10-2012, 14:49
کسی هست تو تهران مرکز توحید از نوین نت ADSL گرفته باشه ...
ازش راضی هست یا نه ؟

Lord Farshad
23-10-2012, 15:58
درود
بچه سرعتم خیلی خوب شده!!:sq_15:
یعنی مشکلم فقط به خاطر همون تلفن دیگه بود:sq_25:
الان وضعیت من:

درود.

اسپلیتر گذاشتی سر راه تلفنه؟

ایول طاها جان. خب خدا رو شکر :)

Lord Farshad
23-10-2012, 16:23
امروزم که پینگ مثل روزای قبل هست ؛ وضعیت اصلا اسفناک و بحرانی نیست ؛ مشکلی هم ندارم به اون سرعت ولی خب با روزای اوجش فاصله گرفته.

tahaafshar
23-10-2012, 17:37
درود.

اسپلیتر گذاشتی سر راه تلفنه؟

ایول طاها جان. خب خدا رو شکر :)

نه فرشاد جان
فعلا فقط اون یکی تلفن ور از پریز کشیدم!

Lord Farshad
23-10-2012, 17:50
نه فرشاد جان
فعلا فقط اون یکی تلفن ور از پریز کشیدم!

امشب رو هم تست کن و ببین چطور میشه.

جالبه که این به اصطلاح پشتیبانی یعنی نفهمید روی خط شما نویز هست !؟

tahaafshar
23-10-2012, 18:01
امشب رو هم تست کن و ببین چطور میشه.

جالبه که این به اصطلاح پشتیبانی یعنی نفهمید روی خط شما نویز هست !؟
همیشه طرفای ساعت 7 یا 8 وضعیت داغون میشد/حالا ببینیم امشب چطوره
تا حالا که خوب بوده!

آره والا
من نمیدونم چطوری به اونا حقوق میدن؟

Lord Farshad
23-10-2012, 18:04
همیشه طرفای ساعت 7 یا 8 وضعیت داغون میشد/حالا ببینیم امشب چطوره
تا حالا که خوب بوده!

آره والا
من نمیدونم چطوری به اونا حقوق میدن؟

تست کن و خبرش رو بده عزیز.

هیچی ؛ کم هم میارند و چیزی ندارند بگند ؛ میگند تیم ویوور نصب کن روی سیستمت :دی

Lord Farshad
23-10-2012, 18:10
اینم از الانمون :

tahaafshar
23-10-2012, 19:05
اینم از وضعیت الان ما:

Lord Farshad
23-10-2012, 19:16
خب خدا رو شکر :)

بذار من یه تماسی بگیرم با پشتیبانی ؛ ببینم که وضع پینگم چرا اینطوره؟ البته هرچند امیدی بهش نیست :دی

tahaafshar
23-10-2012, 19:22
اینا وقتی نفهمیدن مشکل من که به این سادگی بود از کجا آب میخوره چطوری می خوان مشکل پینگ شما رو حل کنن؟!!!!!!!!!1:sq_2:

Lord Farshad
23-10-2012, 19:25
اینا وقتی نفهمیدن مشکل من که به این سادگی بود از کجا آب میخوره چطوری می خوان مشکل پینگ شما رو حل کنن؟!!!!!!!!!1:sq_2:

:sq_2: :sq_2:

والا با دست روی دست گذاشتم هم مشکل حل نمیشه ؛ حداقل یه اعتراضی بکنم :)

Lord Farshad
23-10-2012, 20:01
درود.

همون اول کار درست و حسابی مشکل رو به پشتیبانی گفتم؛ و در آخر اینهم پاسخشون :

پهنای باند توی مرکز مخابراتی شما پر شده و به خاطر همین پکت لاست و تایم اوت دارید. به بخش فنی اطلاع میدم که رسیدگی کنند.

fanoostalaei
23-10-2012, 20:43
درود.

همون اول کار درست و حسابی مشکل رو به پشتیبانی گفتم؛ و در آخر اینهم پاسخشون :

پهنای باند توی مرکز مخابراتی شما پر شده و به خاطر همین پکت لاست و تایم اوت دارید. به بخش فنی اطلاع میدم که رسیدگی کنند.

بابا تو مرکز ما که این همه پورت خالی هست و کاربر نوین تو این مرکز انگشت شماره چرا پینگ من اینجوریه؟؟؟ پس؟
حتما با من هم میخوان بگن چون نویزت خیلی زیاده پینگت زیاده(راستشو بخوای نویزم خیلی زیاده:31: و از روزی که دان استریمم شد 4 مگ نویزم شد 3 :31: :sq_6:)

tahaafshar
23-10-2012, 21:29
بچه منو داشته باشید!!!!!!!!!!:sq_15:

misam5526
23-10-2012, 22:07
امشب مجبور شدم دوباره دست به دامن سیم کارت ایرانسل بشم...

خدا لعنت کنه هرکی شرکت نوین نت رو پایه گذاری کرد!!

fanoostalaei
23-10-2012, 22:10

20
عالیه شما کدوم شهری برادر؟
در ضمن با کدوم سرور تهران تست گرفتید؟

misam5526
23-10-2012, 22:25
اینترنت مثلاً 512 به 2 مگ !!!

fanoostalaei
23-10-2012, 22:32
C:\Users\VisTa-pc>ping 4.2.2.4

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=188ms TTL=51

Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 188ms, Maximum = 190ms, Average = 189ms

C:\Users\VisTa-pc>ping google.com

Pinging google.com [173.194.65.100] with 32 bytes of data:
Reply from 173.194.65.100: bytes=32 time=260ms TTL=45
Reply from 173.194.65.100: bytes=32 time=259ms TTL=45
Reply from 173.194.65.100: bytes=32 time=261ms TTL=45
Reply from 173.194.65.100: bytes=32 time=267ms TTL=45

Ping statistics for 173.194.65.100:
Minimum = 259ms, Maximum = 267ms, Average = 261ms

C:\Users\VisTa-pc>ping 4.2.2.6

Pinging 4.2.2.6 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=270ms TTL=51
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=270ms TTL=51
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=271ms TTL=51
Request timed out.

Ping statistics for 4.2.2.6:
Packets: Sent = 4, Received = 3, Lost = 1 (25% loss),
Minimum = 270ms, Maximum = 271ms, Average = 270ms

C:\Users\VisTa-pc>ping 8.8.8.8

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=247ms TTL=46
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=248ms TTL=46
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=248ms TTL=46
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=250ms TTL=46

Ping statistics for 8.8.8.8:
Minimum = 247ms, Maximum = 250ms, Average = 248ms

C:\Users\VisTa-pc>ping p30world.com

Pinging p30world.com [67.205.111.105] with 32 bytes of data:
Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=281ms TTL=48
Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=282ms TTL=48
Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=294ms TTL=48
Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=286ms TTL=48

Ping statistics for 67.205.111.105:
Minimum = 281ms, Maximum = 294ms, Average = 285ms

C:\Users\VisTa-pc>ping tabnak.ir

Pinging tabnak.ir [85.15.26.21] with 32 bytes of data:
Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=67ms TTL=56
Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=49ms TTL=56
Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=52ms TTL=56
Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=50ms TTL=56

Ping statistics for 85.15.26.21:
Minimum = 49ms, Maximum = 67ms, Average = 54ms

C:\Users\VisTa-pc>ping varzesh3.com

Pinging varzesh3.com [85.15.24.66] with 32 bytes of data:
Reply from 85.15.24.66: bytes=32 time=52ms TTL=121
Reply from 85.15.24.66: bytes=32 time=49ms TTL=121
Reply from 85.15.24.66: bytes=32 time=49ms TTL=121
Reply from 85.15.24.66: bytes=32 time=50ms TTL=121

Ping statistics for 85.15.24.66:
Minimum = 49ms, Maximum = 52ms, Average = 50ms

fanoostalaei
23-10-2012, 22:33

بر خلاف شما من در هر دقیقه حدود18-19 مگ دانلود دارم

Lord Farshad
23-10-2012, 23:05
بابا تو مرکز ما که این همه پورت خالی هست و کاربر نوین تو این مرکز انگشت شماره چرا پینگ من اینجوریه؟؟؟ پس؟
حتما با من هم میخوان بگن چون نویزت خیلی زیاده پینگت زیاده(راستشو بخوای نویزم خیلی زیاده:31: و از روزی که دان استریمم شد 4 مگ نویزم شد 3 :31: :sq_6:)

نشد دیگه ! سوالای سخت تر از سواد پشتیبانی نپرس :دی

نمیدونم به خدا ؛ طرف فهمید با دری وری دیگه ای نمیتونه بپیچونه ؛ اینطوری پیچوند :( :دی

Lord Farshad
23-10-2012, 23:06

طاها جان ؛ برادر عزیز :) نکن اینطوری داداش ؛ خب آخه نمیگی ما هم همچین هوسی میکنیم :دی

tahaafshar
23-10-2012, 23:07
20
عالیه شما کدوم شهری برادر؟
در ضمن با کدوم سرور تهران تست گرفتید؟
من تهران هستم
یادم نیس!
مگه چقدر فرق میکنه که با کدوم سرور تست گرفته باشی؟

tahaafshar
23-10-2012, 23:11
طاها جان ؛ برادر عزیز :) نکن اینطوری داداش ؛ خب آخه نمیگی ما هم همچین هوسی میکنیم :دی

ای بابا فرشاد جان ما که از هیچی شانس نیاوردیم!
فقط یه نمه از پینگ شانس آوردیم دیگه!!!!!!!!!!:sq_2:

fanoostalaei
23-10-2012, 23:16
من تهران هستم
یادم نیس!
مگه چقدر فرق میکنه که با کدوم سرور تست گرفته باشی؟
اره فرق میکنه
هم فاصلشون فرق میکنه
و هم کیفیت سرور

tahaafshar
23-10-2012, 23:20
اره فرق میکنه
هم فاصلشون فرق میکنه
و هم کیفیت سرور

فرق که میکنه ولی فکر نمیکنم خیلی تاثیر داشته باشه
وضعیت الان من:

Lord Farshad
23-10-2012, 23:24

میثم جان حالا من توی این مدت اصلا هیچ مشکلی با دانلود حتی توی بازه های رایگان نداشتم.

این نوین نت هم موجود جالبیه ها :دی :دی اما فکر کنم کلا وضعش طرفای کرمانشاه شما خیلی خراب میشه گاهی.

fanoostalaei
23-10-2012, 23:38
فرق که میکنه ولی فکر نمیکنم خیلی تاثیر داشته باشه
وضعیت الان من:
این با سرور رسپینا با فاصله 250 کیلومتری

این با سرور هما تلکام با فاصله 250 کیلومتری

این ایرانت با فاصله 250

Lord Farshad
23-10-2012, 23:38
ای بابا فرشاد جان ما که از هیچی شانس نیاوردیم!
فقط یه نمه از پینگ شانس آوردیم دیگه!!!!!!!!!!:sq_2:

طاها جان ، فقط یه نمه !؟ :دی

خیرشو ببینی ایشالا داداش گلم :) و همیشه راضی باشی.

fanoostalaei
23-10-2012, 23:40

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tahaafshar
23-10-2012, 23:46
شما درس میگید
اینم پینگ تست من:

Lord Farshad
23-10-2012, 23:59
خب ، اینم از من :

usainbol
24-10-2012, 07:37
اقایون من از وقتی تمدید کردم
سرعتم نصف شده
چه تو بازه زمانی رایگان چه غیر رایگان
مشکل چیه یعنی؟:sq_3:

fanoostalaei
24-10-2012, 08:37
مزخرف ترین پینگ رو من دارم ولی بهترین سرعت رو هم من دارم که باعث همین نابودی پینگم سرعتمه!!!!!!:31:

fanoostalaei
24-10-2012, 08:55

ببین چقدر عالی شده!
حدود 13 گیگ مصرف و 8 گیگ نیم بها :31:
ایول داره به خدا!!!!!
حساب کن ببین تو دو ماه حدود 21 گیگ مصرفم بوده :31::31::31::31::31::31::31::31::31:
تازه الان 6 گیگ هم دارم

tranceyou
24-10-2012, 11:47
از دوستانی که توی کرج از سرویس این شرکت استفاده میکنند میخوام بگن چطور هست سرویس 2 مگش؟؟؟؟؟؟؟

salib
24-10-2012, 12:03
کسی هست تو تهران مرکز توحید از نوین نت ADSL گرفته باشه ...
ازش راضی هست یا نه ؟
:sq_19:
من واسه cccam میخوام که فک کنم پینگ باید بالا باشه

NeORiN
24-10-2012, 12:35
سلام. از دوستانی که سرویس 512 به 2مگ دارن سرعتشون تو بازه رایگان کم نشده ؟؟
برای من دیشب سرعت رو یه مگ قفل شد ....

arjp
24-10-2012, 13:07
دقیقاً 2 شبه اینطوری شده، من دیشب با پشتیبانی تماس گرفتم ، گفت بدلیل افت سرعت بخش فنی تصمیم گرفته سرعت شبانه رو روی 1 مگ ببنده. منم بهش گفتم چطور تا 2 شب پیش مشکلی نبود حالا یهو افت سرعت پیدا شد ، حالا اگه سرعت روی 1 مگ قفل بشه افت سرعت پیدا نمیشه ؟!! من که از هرکی تو منطقه خودمون پرسیده بودم از بازه رایگان راضی بود، خلاصه نوین نت هم کم کم داره به جمع کم فروشان می پیونده ، این شرکت که نه پینگ خوبی داشت ، نه سرعت لود خوبی ،فقط یک کمی سرویساش ارزونتر بود که اونم برای من اگه کیفیت نباشه اصلاً مهم نیست ، خلاصه خداحافظ شاتل ، خداحافظ صبانت و حالا خداحافظ نوین نت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lord Farshad
24-10-2012, 14:23
سرعتم نصف شده

مشکل از لینک و ... نیست ؟ میشه یه اسکرین شات از IDM تون موقع دانلود بذارید ؟

Lord Farshad
24-10-2012, 14:26
ببین چقدر عالی شده!
حدود 13 گیگ مصرف و 8 گیگ نیم بها :31:
ایول داره به خدا!!!!!
حساب کن ببین تو دو ماه حدود 21 گیگ مصرفم بوده :31::31::31::31::31::31::31::31::31:
تازه الان 6 گیگ هم دارم

خدا وکیلی من دیگه از دانلود زده شدم ؛ اون قبلا ها که 4 مگابیت شبانه هم داشت ، شب و روز رو با 450 حداقل دانلود میکردم ؛ هر شب هی ویندوز و ... دانلود میزدم :دی

بعدش هم اومدم 2 مگابیت ؛ اونم روز و شب دارم با 250 میگیرم ؛ دیگه خسته شدم.

تازه یه گاهی هم از این یکی بخر ؛ 2 تا ببر ها راه میندازه :دی اصلا یعنی واقعا با این پول کم ؛ اینطور خوراک دانلود شده ها :دی

الان خیلی وقته که دیگه نیاز به هیچ دانلودی ندارم :دی

Lord Farshad
24-10-2012, 14:28

چند تا لینک برای دانلود همزمان داشتید ؟

والا من دانلودی ندارم دیگه ؛ حالا فردا رو به خاطر شما یه تستی میگیرم.

NeORiN
24-10-2012, 17:02
چند تا لینک برای دانلود همزمان داشتید ؟

والا من دانلودی ندارم دیگه ؛ حالا فردا رو به خاطر شما یه تستی میگیرم.

من معمولا دو لینک همزمان با هشت کانکشن میذارم. ولی دیشب سرعت تقریبا نصف شد.سرور دانلود هم مشکلی نداشت.
ممنون میشم ازتون. شاید امشب مشکل حل شد.

hamidrezaj
24-10-2012, 17:36
سلام دوستان عزیز

برای دانلود بیشتر , سرویس 1-6 صبح بهتره یا 6-11 صبح؟

Lord Farshad
24-10-2012, 17:44
من معمولا دو لینک همزمان با هشت کانکشن میذارم. ولی دیشب سرعت تقریبا نصف شد.سرور دانلود هم مشکلی نداشت.
ممنون میشم ازتون. شاید امشب مشکل حل شد.

حالا من فردا تست میکنم و خبرش رو بهتون میدم داداش :)

hamidrezaj
24-10-2012, 17:53
سلام دوستان عزیز

و یه چیز دیگه یادم رفت بپرسم سرعت 128-512 شبا تقریبا چند هست؟ میخوام ببینم این بهتره یا 512-2048

منتظرم انشاءالله سربلند باشید

ezzat5700
24-10-2012, 18:01
سرویس 512 تا 2 مگ حداقل سرعتش چقدره معمولا؟ (چه ساعات رایگان و چه غیر رایگان) کدوماتون 512 تا 2 مگ دارین؟
فردا میخوام منم برم روی نوین نت پس لطفا یکی سریعتر جوابمو بده

ممنون

راستی fanoostalaei ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان از تبریز هستی؟ نوین نت از ماکس نت بهتره؟

Lord Farshad
24-10-2012, 19:45
سرویس 512 تا 2 مگ حداقل سرعتش چقدره معمولا؟ (چه ساعات رایگان و چه غیر رایگان) کدوماتون 512 تا 2 مگ دارین؟

ممنون

دوست عزیز ؛ من چند مدتی هست که دانلود نکردم و الان هم دانلود رایگانم شده روزها ؛ واسه همین تا فردا نمیتونم چیزی در مورد سرعت رایگان و ... اش بگم.

Lord Farshad
24-10-2012, 19:45
درود.

اینم از وضعیت امروز :

hamidrezaj
24-10-2012, 19:58
از دوستان یه نفر هم جواب منو بده ممنون میشم

fanoostalaei
24-10-2012, 20:05

ممنون

راستی fanoostalaei ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان از تبریز هستی؟ نوین نت از ماکس نت بهتره؟

اگه پینگ برات خیلی مهم باشه نوین در برابر مکس نت هیچی نیست
ولی اگه قیمت و سرعت رو باهم بخوای خوب نوین نت بهتره
ولی اگه نامحدود مکس نت نیازت رو رفع کنه اون رو برداری بهتره
هم پینگ کم هم در ماه 13 تومن با دانلود 35

Lord Farshad
24-10-2012, 20:16
سلام دوستان عزیز

حمید رضا جان ؛ پوزش ، اگر پاسخ ندادم به خاطر این بود که به صورت 100 درصد اطمینان نداشتم چون خودم هنوز هر دو اکانت رو امتحان نکردم.

من فقط از روی حدس ؛ روز رو انتخاب میکنم.
اگر نوین نت بخواد محدود کنه که روز و شب براش فرقی نداره :دی همه رو محدود میکنه بسته به سرویسشون.

اما خب دانلود ها همگی شب هستند ؛ یعنی فشار از روی سرور بگیر تا منطقه مخابراتی و ... اون موقع هست ؛ پس روز کمتر درگیر این مشکل میشیم. (حدس و نظر شخصی هست)

hamidrezaj
24-10-2012, 20:22
اگه پینگ برات خیلی مهم باشه نوین در برابر مکس نت هیچی نیست
ولی اگه قیمت و سرعت رو باهم بخوای خوب نوین نت بهتره
ولی اگه نامحدود مکس نت نیازت رو رفع کنه اون رو برداری بهتره
هم پینگ کم هم در ماه 13 تومن با دانلود 35

خیلی ممنون ولی برای من دانلود خیلی مهم هست

و مثلا سرویس 128-512 با سرویس 512-2048 چقدر از نظر سرعت دانلود تفاوت دارند؟

و فرشاد عزیز خواهش میکنم ممنون از جوابتون , خودم هم فکر میکنم صبحانش :sq_2:بهتره

fanoostalaei
24-10-2012, 20:27

و فرشاد عزیز خواهش میکنم ممنون از جوابتون , خودم هم فکر میکنم صبحانش :sq_2:بهتره

سرویس 128 دانلودش حداکثر 60 تا و 2 مگ هم که همون سرعت دانلود 250 رو میده و فکر کنم سرویس روزانه رایگان بهتر باشه

Lord Farshad
24-10-2012, 20:34

خواهش میکنم داداش :)

والا منم از امروز صبحانه خور شدم :دی :دی حالا قراره فردا یه تستی بزنم و ببینم دنیا دست کیه.

سرعت هم تا حالا توی این چند ماه نوین نت ؛ نوسان داشته اما خب همیشه همون ماکس سرویس (Brust شده) رو گرفتم پس پیشنهادم اینه که 512 - 2048 رو بگیرید.

fanoostalaei
24-10-2012, 20:41
Microsoft Windows [Version 6.2.9200](c) 2012 Microsoft Corporation. All rights reserved.

Pinging google.com [173.194.41.192] with 32 bytes of data:
Reply from 173.194.41.192: bytes=32 time=218ms TTL=51
Reply from 173.194.41.192: bytes=32 time=205ms TTL=51
Reply from 173.194.41.192: bytes=32 time=226ms TTL=51
Reply from 173.194.41.192: bytes=32 time=205ms TTL=51

Ping statistics for 173.194.41.192:
Minimum = 205ms, Maximum = 226ms, Average = 213ms

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=270ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=270ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=269ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=296ms TTL=51

Minimum = 269ms, Maximum = 296ms, Average = 276ms

Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=247ms TTL=49
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=249ms TTL=49
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=248ms TTL=49

Minimum = 247ms, Maximum = 249ms, Average = 248ms

C:\Users\VisTa-pc>ping 8.8.8.8

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=249ms TTL=46
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=249ms TTL=46

Ping statistics for 8.8.8.8:
Minimum = 247ms, Maximum = 249ms, Average = 248ms

C:\Users\VisTa-pc>ping p30world.com

Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=262ms TTL=49
Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=263ms TTL=49

Ping statistics for 67.205.111.105:
Minimum = 262ms, Maximum = 263ms, Average = 262ms

Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=48ms TTL=56

Minimum = 48ms, Maximum = 49ms, Average = 48ms

C:\Users\VisTa-pc>
خدایی تا حالا پینگ به بی ثباتی نوین نت ندیده بودم که هر 10 ثانیه عوض میشه
قبل این که این ها رو بگیرم پینگ گوگل 320 بود
در ضمن اینم پینگ مکس نت تو حالتی که تو سایت وضعیت اینترنت رو زده زرد

Pinging google.com [173.194.35.199] with 32 bytes of dataReply from 173.194.35.199: bytes=32 time=151ms TTL=48
Reply from 173.194.35.199: bytes=32 time=149ms TTL=48
Reply from 173.194.35.199: bytes=32 time=158ms TTL=48
Reply from 173.194.35.199: bytes=32 time=152ms TTL=48

Ping statistics for 173.194.35.199:

Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=36ms TTL=50
Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=23ms TTL=50
Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=25ms TTL=50
Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=33ms TTL=50

ezzat5700
24-10-2012, 21:05
پینگ به جز گیم به درد دیگه ای نمیخوره نه؟

fanoostalaei
24-10-2012, 21:10
مهم ترین فاکتور اینترنت خوب پینگ هست
برای مثال اگه پینگ شما با این همین فروم که من کمترینش رو 230 دیدم
اگه کم باشه پستی رو که شما میزنی ان تایم منتشر میشه ولی اگه پینگ شما زیاد باشه ممکنه بروزر هنگ کنه و یا پستتون چند ثانیه طول بکشه که منتشر بشه

Lord Farshad
24-10-2012, 21:18

پینگ بیش از اونی که فکرش رو بکنید مهم هست عزت خان.

مثلا توی بارگذاری صفحات ؛ از گوگل گرفته تا همین پی سی ورلد خودمون.

پ.ن: پوزش ؛ من پست بالایی رو ندیدم که پاسخ داده شده بود به سوالتون.

ezzat5700
24-10-2012, 21:42
Downstream
Upstream

SNR Margin

:

41.7
7.5
db

Line Attenuation

:

26.3
14.4
db

Data Rate

:

2304
1107
kbps

Max Rate

:

24684
1107
kbps

CRC

:

0
0

وضع نویز من خرابه نه؟
فکر کنم باعث افت پینگ بشه
چیکار کنم نویز کم بشه؟ تلفن رو جدا کنم؟

fanoostalaei
24-10-2012, 21:53
Downstream
Upstream

SNR Margin

:

41.7
7.5
db

Line Attenuation

:

26.3
14.4
db

Data Rate

:

2304
1107
kbps

Max Rate

:

24684
1107
kbps

CRC

:

0
0

وضع نویز من خرابه نه؟
فکر کنم باعث افت پینگ بشه
چیکار کنم نویز کم بشه؟ تلفن رو جدا کنم؟

خیلی هم زیاد نیس
ولی اگه خط رو جدا کنی خوب مطمئنن نویزت برطرف میشه البته نه زیاد

ali_80
24-10-2012, 21:53
2 روزی هست که کیفیت و سرعتش بد شده قطعی مداوم و سرعته شبانش هم قبلا 250 بود این 2 شبه 120 130 شده
من از اصفهان هستم
حالا امشب ببینم چطوریاست

mahddi
24-10-2012, 22:33
2 روزی هست که کیفیت و سرعتش بد شده قطعی مداوم و سرعته شبانش هم قبلا 250 بود این 2 شبه 120 130 شده
من از اصفهان هستم
حالا امشب ببینم چطوریاست
تایید میشه
چرا ؟

Lord Farshad
24-10-2012, 22:40
واجب شد که حتما فردا صبح من هم تست کنم.

یا اصفهان مشکل پیدا کرده یا اینکه دیگه داره روزان خوش دانلود تموم میشه.

KINGHMA
24-10-2012, 22:51
سرعتم نصف شده

دقیقا حرف شما رو تایید می کنم ....منم اوایل با سرعت بسیار بالا در ساعات غیر رایگان دانلود می کردم...پایین 200کیلو نمیومد.....
اما دو ماهی میشه چه رایگان و غیر رایگان سرعت دانلود به زور به 70می رسه یعنی نه تفاوتی بین رایگان و غیر رایگان داره نه من سیستم و اتصالاتم رو عوض کردم...نه سایتهایی که ازشون دانلود میکردم...نمی دونم چی شده؟؟؟کسی هم جواب گو نیست!!
سرعتم 512 -2 مگ هست!!!
اینم تست:

خلاصه خیلی ناراضی هستم...این چه وضعشه!!!

fanoostalaei
24-10-2012, 22:57
من که الان داشتم از مدیافایر با سرعت 450 دانلود میکردم
یه 500 مگ رو در عرض چند دقیقه زدم تو رگ :31:

ezzat5700
24-10-2012, 23:12
خیلی هم زیاد نیس
ولی اگه خط رو جدا کنی خوب مطمئنن نویزت برطرف میشه البته نه زیاد

داداش توی اون جدول عددها بر عکس افتادن :D وگرنه فکر کنم نویزم وحشتناک زیاده:

misam5526
24-10-2012, 23:26
امشبم یکی دو ساعت قطع بود!!

درست مهمترین ساعات شب که از 10 تا 12 میشه یا قطعه یا اینقدر کند که مسنجر هم بالا نمیاد!!

مزخرف مزخرف مزخرف! ودیگر هیچ!!

fanoostalaei
24-10-2012, 23:44
امشبم یکی دو ساعت قطع بود!!

درست مهمترین ساعات شب که از 10 تا 12 میشه یا قطعه یا اینقدر کند که مسنجر هم بالا نمیاد!!

مزخرف مزخرف مزخرف! ودیگر هیچ!!

وای بابا مردم از این همه تایم اوت و پینگ مزخرف جونم به لبم رسیده
همش فکر میکنم چرا اون مخابرات و مکس رو ول کردم اومدم اینو گرفتم
بابا الان دوستم تو مخابرات با گوگل 115 میگیره(همین الان داشت بهم نشون میداد):sq_3::sq_3::sq_3:

اینم مال من:

Microsoft Windows [Version 6.2.9200](c) 2012 Microsoft Corporation. All rights reserved.

Pinging google.com [173.194.45.9] with 32 bytes of data:
Request timed out.
Reply from 173.194.45.9: bytes=32 time=283ms TTL=50
Reply from 173.194.45.9: bytes=32 time=280ms TTL=50
Reply from 173.194.45.9: bytes=32 time=280ms TTL=50

Ping statistics for 173.194.45.9:
Minimum = 280ms, Maximum = 283ms, Average = 281ms

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=195ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=209ms TTL=51
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=200ms TTL=51

Minimum = 195ms, Maximum = 209ms, Average = 201ms

Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=265ms TTL=49
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=257ms TTL=49
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=264ms TTL=49

Minimum = 249ms, Maximum = 265ms, Average = 258ms

Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=50ms TTL=56
Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=52ms TTL=56
Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=54ms TTL=56

Minimum = 49ms, Maximum = 54ms, Average = 51ms

C:\Users\VisTa-pc>

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Eblis 2011
24-10-2012, 23:53
بالاخره به حرفم رسیدین که نوین نت مزخرفه ؟
من قبل اینکه شما نوین نت داشته باشین ... 3 سال نوین نت ( پارس سابق ) داشتم .

fanoostalaei
24-10-2012, 23:55
بالاخره به حرفم رسیدین که نوین نت مزخرفه ؟
من قبل اینکه شما نوین نت داشته باشین ... 3 سال نوین نت ( پارس سابق ) داشتم .

بد نیست که تاریخچه نوین رو از سایتش مطالعه بفرمایید
در ضمن تا جایی که من یادم میاد شما همیشه edge استفاده میکردید تا ADSL

Eblis 2011
25-10-2012, 00:03
بد نیست که تاریخچه نوین رو از سایتش مطالعه بفرمایید
در ضمن تا جایی که من یادم میاد شما همیشه edge استفاده میکردید تا ADSL

نه عزیزم ... اگه منصف باشی میدونی که من پرسش هام از edge واسه استفاده لپ تاپ بود نه خانگی .... تاریحچه ی نوین نت رو نمیدونم چی نوشته اما من دروغی واسه گفتن ندارم .... 3 سال نوین نت داشتم که اسمش پارس بود ... این همه سراسری نشده بود و اصلا هم سرویس هاش حجمی نبود و همشون نامحدود بود .

NeORiN
25-10-2012, 01:25
سرعت دانلود شبانه همچنان محدود شده روی 120-130...
این هم از نویـــــن نت!!!

usainbol
25-10-2012, 06:49
مشکل از لینک و ... نیست ؟ میشه یه اسکرین شات از IDM تون موقع دانلود بذارید ؟

usainbol
25-10-2012, 06:52
ای گفتی ماله من کولن اینجور شده رایگانو غیر رایگان نداره:sq_3:

behnam-k
25-10-2012, 07:59

ای گفتی ماله من کولن اینجور شده رایگانو غیر رایگان نداره:sq_3:
دوستان میشه بگید از کدوم شهر هستید ؟

usainbol
25-10-2012, 09:03
دوستان میشه بگید از کدوم شهر هستید ؟
man az golestanam

misam5526
25-10-2012, 10:05
الان ساعت 10 صبح و .... (ساعت رایگان)

سرعت با IDM به 40- 50 هم نمیرسه!!

پینگ بالای 300 !!

NeORiN
25-10-2012, 10:51
من موندم این بازه های رایگان صبح و شب رو برای چی که گذاشتن؟!؟!
سرعت در هردو بازه رایگان محدود شده.
حالا مرکز مخابرات ما یک ماه نشده که پهنای باند رو افزایش دادن و این وضع سرعت.

دوستان از شهرهای دیگه هم لطف کنن سرعتشونو بگن تا بیبینیم کلیه این محدودیت یا نه.....

misam5526
25-10-2012, 11:02
من موندم این بازه های رایگان صبح و شب رو برای چی که گذاشتن؟!؟!
سرعت در هردو بازه رایگان محدود شده.
حالا مرکز مخابرات ما یک ماه نشده که پهنای باند رو افزایش دادن و این وضع سرعت.

دوستان از شهرهای دیگه هم لطف کنن سرعتشونو بگن تا بیبینیم کلیه این محدودیت یا نه.....

همونطور که تو صفحات قبل گفته شد ... برای شهر کرمانشاه در تمامی مراکز بدترین وضع ممکن نسبت به همه استانها !

jabari-m
25-10-2012, 11:13
سلام دوستان من الان از مخابرات سرویس می گیرم 128 رو 10 تومن میدم سرعتش هم به 30 تا 35 میرسه با ترافیک 4.5 گیگ حالا به نظر شما از عصر نوین سرعت
512 / 512
Up to
2048 / 1024
رو با 3 گیگ ترافک رو 7.500 بگیرم یا نه؟

porya_spy
25-10-2012, 13:08
منم صبح گذاشتم دانلود بشه . حدودا 2500 مگ دانلود کردم . چون صبح ها خوابم نمیدونم سرعت دانلود چند بود صبح :31: من اهواز هستم .

misam5526
25-10-2012, 13:32
منم صبح گذاشتم دانلود بشه . حدودا 2500 مگ دانلود کردم . چون صبح ها خوابم نمیدونم سرعت دانلود چند بود صبح :31: من اهواز هستم .

خوب ... شما که خودت استادی دیگه!!

یعنی سرعتت زیر 150 میشه در میانگین! (تازه شما وضعیتت حوب بود تا جایی که پستای شما رو میدیدم!)

نوین نت اگه همین طور افت کنه و برسه 110-120 دیگه برتری نسبت به سرویس دهنده هایی مثل آسیاتک هم نخواهد داشت !

fanoostalaei
25-10-2012, 14:40

این تست رو با مودمی که از خود نوین نت خریداری شده گرفتم
سرعت اپلود زیاد شد
پینگ هم بگی نگی یکم بهتر شد

fanoostalaei
25-10-2012, 15:06
جون من snr رو ببینید
اخه مگه من چقدر اپ استریم دارم که نویزم این همهههههههههههههههههههه زیاد باشه؟

fanoostalaei
25-10-2012, 15:25
دیگه پست بالا رو ویرایش نمیکنم
این هم نویز الان

من موندم تو مودمی که 5 ساله دارم ازش استفاده میکنم SNR اپ استریم 8 هست
چطور تو این مودمی که اولین ساعتی هست که داره استفاده میشه نویز رو زده 1.2
اینم بگه ببینید با 600 کیلو ناقابل وضعیت چطوریه!!!!!!
4 بار هم که تا الان زنگ زدم حداقل تلفن رو جواب ندادن

jabari-m
25-10-2012, 17:14
سلام دوستان کسی جواب من رو نداد 128 مخابرات سرعتش بیشتره یا
512 / 512
Up to
2048 / 1024
عصر نوین؟

دوستان کسی
512 / 512
Up to
2048 / 1024
رو داره؟ میشه بگه سرعتش چقدره؟

Lord Farshad
25-10-2012, 17:17
اینجا اصفهانه

امروز سرعت دانلود رایگان 150 بود .

دهنت سرویس نوین نت :دی :دی

misam5526
25-10-2012, 17:28
سلام دوستان کسی جواب من رو نداد 128 مخابرات سرعتش بیشتره یا
512 / 512
Up to
2048 / 1024
عصر نوین؟

دوستان کسی
512 / 512
Up to
2048 / 1024
رو داره؟ میشه بگه سرعتش چقدره؟

شهر به شهر فرق میکنه سرعت و کیفیت و خدمات...

برای کرمانشاه مخابرات 100% بهتره از هر نظر

اینجا اصفهانه

امروز سرعت دانلود رایگان 150 بود .

دهنت سرویس نوین نت :دی :دی

اینجا کرمانـشــــــاه !!

سرعت در ساعات رایگان زیر 100 (برای من که به 60 هم نرسید با ارفاق گفتم)

jabari-m
25-10-2012, 17:33
من همدانم الان 128 خودم سرعتش 30 تا 35 درحالی که دارم ماهی 10 تومن هم میدم حالا این نوین نت 512 رو داره میده 7.500 یعنی سرعت
512 / 512
Up to
2048 / 1024
نوین نت کمتر از 128 مخابراته؟

misam5526
25-10-2012, 18:24
من همدانم الان 128 خودم سرعتش 30 تا 35 درحالی که دارم ماهی 10 تومن هم میدم حالا این نوین نت 512 رو داره میده 7.500 یعنی سرعت
512 / 512
Up to
2048 / 1024
نوین نت کمتر از 128 مخابراته؟

دوست من یه بار دیگه تعرفه های نوین نت رو چک کن ...

اونی که شما میگی اصلاً ساعت رایگان نداره ... 3 گیگ حجمه فقط!

در ضمن این سرویسی که از مخابرات داری محدوده یا نا محدود؟

astalla
25-10-2012, 19:00
دوست من یه بار دیگه تعرفه های نوین نت رو چک کن ...

اونی که شما میگی اصلاً ساعت رایگان نداره ... 3 گیگ حجمه فقط!

در ضمن این سرویسی که از مخابرات داری محدوده یا نا محدود؟
دوست عزیز این سرویس 7500 تومانی 3 گیگ حجم + 8 شب تا 1 بامداد نیم بهاست

jabari-m
25-10-2012, 19:03
من شبانه اصلا مصرف نمیکم شاید تو این یکی دو ساله اخیر یک بار دانلود شبانه داشتم مخابرات هم محدوده 4.5 گیگ
الان تو این وضعیت که دوستان میگن سرعت پاین اومده سرعت 512/512 تا 1024/2048 نوین نت چنده؟

fanoostalaei
25-10-2012, 19:57
Microsoft Windows XP [Version 5.1.2600]
(C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

C:\Documents and Settings\VisTa Lp>ping google.com

Pinging google.com [173.194.45.6] with 32 bytes of data:

Reply from 173.194.45.6: bytes=32 time=221ms TTL=49
Reply from 173.194.45.6: bytes=32 time=200ms TTL=49
Reply from 173.194.45.6: bytes=32 time=201ms TTL=49
Reply from 173.194.45.6: bytes=32 time=199ms TTL=49

Ping statistics for 173.194.45.6:
Minimum = 199ms, Maximum = 221ms, Average = 205ms

C:\Documents and Settings\VisTa Lp>ping 4.2.2.4

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=260ms TTL=48
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=252ms TTL=48
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=253ms TTL=48
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=251ms TTL=48

Minimum = 251ms, Maximum = 260ms, Average = 254ms

C:\Documents and Settings\VisTa Lp>oing 4.2.2.6
'oing' is not recognized as an internal or external command,
operable program or batch file.

C:\Documents and Settings\VisTa Lp>ping 4.2.2.6

Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=240ms TTL=48
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=243ms TTL=48
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=244ms TTL=48
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=241ms TTL=48

Minimum = 240ms, Maximum = 244ms, Average = 242ms

C:\Documents and Settings\VisTa Lp>ping tabnak.ir

Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=41ms TTL=55
Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=51ms TTL=55
Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=42ms TTL=55
Reply from 85.15.26.21: bytes=32 time=41ms TTL=55

Minimum = 41ms, Maximum = 51ms, Average = 43ms

C:\Documents and Settings\VisTa Lp>ping p30world.com

Reply from 67.205.111.105: bytes=32 time=261ms TTL=49

misam5526
25-10-2012, 20:00
من شبانه اصلا مصرف نمیکم شاید تو این یکی دو ساله اخیر یک بار دانلود شبانه داشتم مخابرات هم محدوده 4.5 گیگ
الان تو این وضعیت که دوستان میگن سرعت پاین اومده سرعت 512/512 تا 1024/2048 نوین نت چنده؟

اگه سرعت واقعاً 30هست که باید قطعاً عوض کنید ISP رو ...

فقط اینجا یه نکته هست اینکه دنبال چی هستید؟ یه سرویس با کیفیت( سرعت بالا و پینگ خوب برای روزانه) یا سرویس ارزان ؟

در مورد نوین نت از شهری به شهر دیگه که هیچ از مرکز مخابراتی تا مرکز دیگه اوضاع متفاوته... اگه خوش شانس باشید باسرویس 128 سرعت دانلود 50-60 رو خواهید داشت و اگه بد شانس باشید زیر 20 خواهد بود!!

قیمت هم 7500 + آبونمان 1000+500 مالیات = 9000 تومن!
نوین نت بیشتر به درد دانلود میخوره و خیلی دنبال کیفیت سرویس روزانه نیست...
__________________________________________________ _______________________________

بهتره نگاهی به سرویس دهنده های دیگه بندازی خصوصاً امثال شاتل که کسایی که دانلود نمیکنن خوب کنار میان باهاش!

ruzbeh1
25-10-2012, 20:02
منم شنبه درخواست جمع سرویس مخابرات و می دم،می گن کیفیت نوین نت تو شمال و چالوس و نوشهر عالیه،می خوام بیام نوین نت:sq_2:

fanoostalaei
25-10-2012, 20:28
من الان موندم چرا پینگم تو لپ تاپ عالیه ولی تو سیستم خودم بده
من کلا هر نتیکه میگیرم وقتی تو این لپتاپ پینگ میگیرم خیلی کمتر از پی سی هست
مثلا وقتیمخابرات داشتم پینگ گوگلم میشد 140 که تو لپ تاپ میشد 110!!!!!!!!!!!

amirharry
25-10-2012, 21:46
چرا این قدر وضع من خرابه؟؟؟؟به خط مربوط میشه؟

fanoostalaei
25-10-2012, 21:55
چرا این قدر وضع من خرابه؟؟؟؟به خط مربوط میشه؟
تهران بعضی سرورهاش خودشون ایراد دارن
مثل همین رسپینا که فکر کنم شما هم از اون سرور تست گرفتی

amirharry
25-10-2012, 21:57
تهران بعضی سرورهاش خودشون ایراد دارن
مثل همین رسپینا که فکر کنم شما هم از اون سرور تست گرفتی

من با همش تست گرفتم مشکل داره.من که از اینا سر در نمیارم شما ببین مشکلی نداره؟

jizg
25-10-2012, 21:57
ضمن تبریک عید سعید قربان،به اطلاع می رساند به کلیه مشترکین سرویس های حجمی که در روز عید نسبت به خرید ترافیک اضافه در بسته های 3 و 5 گیگا بایتی اقدام نمایند،از 70 تا 100 درصد ترافیک رایگان اعطا می گردد.

منبع fb.com/novinnet.ir

Lord Farshad
25-10-2012, 21:59
درود.

خب ؛ الان پیامکش رو به خطم فرستادند ؛ طبق حدسی که داشتیم ؛ یکی بخر ، 2 تا ببر راه انداختند باز :دی ایول :)

fanoostalaei
25-10-2012, 22:06
دوست عزیز خط شما مشکلی نداره

amirharry
25-10-2012, 22:09
دوست عزیز خط شما مشکلی نداره

فکر می کنی زنگ بزنم کاری می تونند بکنند یا isp رو عوض کنم؟

fanoostalaei
25-10-2012, 22:12
مگه باهاش مشکل داری؟
شما تو سرور تهران با ایرانت یا هماتلکام بگیر
در ضمن نوین این 5 گیگ رو که زده 5 گیگ هم ببریم بشه 10 گیگ
که 10 گیگ هم نیم بها میزنه میشه 20 گیگ با 18 تومن
به این میگن یه احتکار بی نظیر:31:

misam5526
25-10-2012, 22:15

زنگ بزنی جوابی که من گرفتم میگیری: " مشکلی نداری شما!! ... خوب سرویسها 1 به 10 هستن دیگه ... پینگ 260 خوبه که!! ... "

درود.

خب ؛ الان پیامکش رو به خطم فرستادند ؛ طبق حدسی که داشتیم ؛ یکی بخر ، 2 تا ببر راه انداختند باز :دی ایول :)

مرده شور خودشون با هدیشون! امروز 3-4 بار قطع و وصل شد (نه کند شدن یا هنگ کردن...مودم چراغش خاموش شد!!)

من 10 گیگ ترافیک خودم برام کافیه ولی وقتی با این سرویس مزخرف همونم نمیشه استفاده کرد....

amirharry
25-10-2012, 22:21
مگه باهاش مشکل داری؟
شما تو سرور تهران با ایرانت یا هماتلکام بگیر
در ضمن نوین این 5 گیگ رو که زده 5 گیگ هم ببریم بشه 10 گیگ
که 10 گیگ هم نیم بها میزنه میشه 20 گیگ با 18 تومن
به این میگن یه احتکار بی نظیر:31:

لول با ایرانی ها که بازی می کنم پینگم 120 شده دیگه چه برسه به خارجیا :دی
البته سرعت دانلودم تو ساعات رایگان و غیر رایگان فرقی نداره همش 250

fanoostalaei
25-10-2012, 22:34
لول با ایرانی ها که بازی می کنم پینگم 120 شده دیگه چه برسه به خارجیا :دی
البته سرعت دانلودم تو ساعات رایگان و غیر رایگان فرقی نداره همش 250

دست نذار رو دلم که خونه
2 ماهه که نتونستم گیم بزنم
پینگ من به خاطر این اپ استریم لعنتیم که همش 600 کیلو هست خراب شده( SNR=2)
ولی من نمیدونم چرا تو گیم پینگ دوست من که از همین مرکز سرویس میگیره و تازه رو خط تلفنش تلفن هم هست پینگش از منی که روی این خط تلفن ندارم و اپلودم از اون کمتره (نویزم بیشتره)
خیلی کمتره!!!!!

misam5526
26-10-2012, 08:22
به نظر میاد بازره زمانی 6 تا 11 حسابی داره شلوغ میشه .... سرعت دانولد در ساعت 8 به 140 نمیرسه !

(ساعت 10 به بعد که تعطیل میشه اساسی...)

fanoostalaei
26-10-2012, 09:54
بعد از 4 روز پینگم اومد سر جاش

fanoostalaei
26-10-2012, 10:44
دوستان من الان پینگم درست شده ولی در حد پارالمپیک 2012 تایم اوت دارم

NeORiN
26-10-2012, 11:36
به نظر میاد بازره زمانی 6 تا 11 حسابی داره شلوغ میشه .... سرعت دانولد در ساعت 8 به 140 نمیرسه !

(ساعت 10 به بعد که تعطیل میشه اساسی...)

بازه 6تا11 از خلوت ترین بازه هاست! کار کاره خودشونه.
سرعتارو آوردن پایین شب و روز همینطوره.

fanoostalaei
26-10-2012, 12:55
پکت لاس هم که از بین رفت
دوباره نوین عالی شد

fanoostalaei
26-10-2012, 13:03
پاک شود پلیز

misam5526
26-10-2012, 13:21

آخه این احمق ها به چی این شرکت مطمئناً که تازه سرعت رو هم پایین میکشن عمداً؟؟

پینگ خوبی داره؟ لود صفحات بالاست؟ پشتیبانی درست و حسابی داره؟ قطعی دو ساعت یه بار نداره؟

چی داره که سرعت رو کم کنن فکر میکنن طرف میمونه اینجا؟

fanoostalaei
26-10-2012, 14:34

gnewer
26-10-2012, 14:54
آخه این احمق ها به چی این شرکت مطمئناً که تازه سرعت رو هم پایین میکشن عمداً؟؟

پینگ خوبی داره؟ لود صفحات بالاست؟ پشتیبانی درست و حسابی داره؟ قطعی دو ساعت یه بار نداره؟

چی داره که سرعت رو کم کنن فکر میکنن طرف میمونه اینجا؟

دوست عزیز نوین نت تو منطقه شما واقعا مثل اینکه افتضاحه ولی لطفا اینو به همه مراکز تعمیم ندین. اکثر جاها کیفیت نوین نت عالیه. من خودم 3 ماهه ازش سرویس دارم و واقعا راضیم از همه چیش. پینگ من همیشه (با توجه به استفاده من) خوب بوده و ازش راضیم. سرعت لود صفحات هم نسبت به اون چیزی که تو بقیه شرکت ها دیدم خیلی خوبه. پشتیبانیشم که میتونم با اطمینان بگم سوادش از 90 درصد شرکتها بهتره! حداقلش اگه همه شرکتا 4تا طوطی سخنگو گذاشتن برای پاسخگویی نوین نت این امکانو داره که اگه واقعا کارِت حرفه ای هست یه آدمی رو بیارن باهات صحبت کنه که خودشم سواد اینا رو داشته باشه و کارت رو را بندازه :)

فطعی رو هم که (اگه DNS رو خودتون تعریف کنین) من تو این 3 ماهی که سرویس داشتم بیشتر از 3 دفعه اتفاق نیوفتاده، هر دفعه هم بعد از چند ساعت به حالت عادی برگشت.

برای بقیه شرکت ها درسته، 6 تا 11 خلوت ترین بازست. ولی نوین نت اکثر بار دانلودر هارو انداخته رو این ساعات (3 تا سرویس اصلی دانلودش توی 6 تا 11 رایگان هست) ؛ به خاطر همین هم سرعت این بازه نسبت به قبل کمتر شده، ولی اگه دقت کنین همین قد که سرعت تو این بازه کم شده سرعت تو ساعات 1 تا 6 اضافه شده و در کل به یه تعادلی رسیده که هم دانلودر ها بتونن راحت دانلود کنن و هم مشترکایی که واقعا با اینترنت کار دارن بتونن با یه سرعت خوب کارشونو انجام بدن.

قبلنا سرعت 2 تا 8 به 60 میرسید ولی الان من چک میکنم معمولا 200 هست و سرعت 6 تا 11 که قبلا 400 بود الان تقریبا به 200 رسیده....

------------------------------------------

سرویس 512 تا 2 مگ - ساعات رایگان 2 تا 8 :

دیشب هم یدونه از این 5 گیگ دوپینگی ها ازشون گرفتم باشه واسه روز مبادا شاید نیاز شد :D

gnewer
26-10-2012, 15:26
البته دوستان نمیدونم توجه کردید یا نه؛ اگه Antivirus رو غیرفعال کنید موقع تست گرفتن پینگتون خیلی کمتر میشه! من KIS2012 دارم؛ غیرفعالش کردم پینگ از 70 شد 54. (با همون سرور)

fanoostalaei
26-10-2012, 15:34
البته دوستان نمیدونم توجه کردید یا نه؛ اگه Antivirus رو غیرفعال کنید موقع تست گرفتن پینگتون خیلی کمتر میشه! من KIS2012 دارم؛ غیرفعالش کردم پینگ از 70 شد 54. (با همون سرور)

اگه انتی ویروس درست و حسابی باشه نیازی نیست که غیر فعال باشه
اکثرا نود 32 این ادا ها رو در میاره ولی من الان کسپر 2013 دارم بدون هیچ مشکلی پینگ درست داره کار میکنه حتی تو لینوکس هم که تست بگیرم همین پینگهای ویندوز رو میده

misam5526
26-10-2012, 15:49
قبلنا سرعت 2 تا 8 به 60 میرسید ولی الان من چک میکنم معمولا 200 هست و سرعت 6 تا 11 که قبلا 400 بود الان تقریبا به 200 رسیده....

من دروغگو.... کاربرای قبلی هم که اومدن اینجا از افت سرعت در بازه 6-11 گفتن (محدود شدن به زیر150) هم خدای نکردی دروغ میگن؟!

چند نفر حالا یا واقعاً اوضاع خطشون خوبه یا هرچی مثل تیزر تبلیغاتی هر 3 پست یه بار میان اینجا یه تبلیغی برای نوین نت میکنن :sq_19:

ولی واقیعیت اینه خیلی مثل بهنام جان مرد عملاً و از همین الان در فکر خونه کشی به ISP جدید (منم یه روزنه های امیدی پیدا شده ... گفتن 20 روز دیگه یه پورت خالی میشه از شرکت؟؟؟؟؟ .... منم هر سه روز یه بار میزنگم جهت عرض ادب و یاداوری ):sq_24:

فطعی رو هم که (اگه DNS رو خودتون تعریف کنین) من تو این 3 ماهی که سرویس داشتم بیشتر از 3 دفعه اتفاق نیوفتاده، هر دفعه هم بعد از چند ساعت به حالت عادی برگشت.

خوبی شما؟ مودم چراغش خاموش میشه .... قطع میشه سرویس!!
من تو این یه ماهه 30 بار داشتم ...

پشتیبانیشم که میتونم با اطمینان بگم سوادش از 90 درصد شرکتها بهتره!

یا ایهالکاربران نوین نت ! شما خودتون این جمله رو قضاوت کنید و جواب بدید!! .... :sq_7:

fanoostalaei
26-10-2012, 15:59
یا ایهالکاربران نوین نت ! شما خودتون این جمله رو قضاوت کنید و جواب بدید!! .... :sq_7:
من از پینگ نوین زیاد راضی نیستم ولی در مورد پشتیبانی میتونم به جرات بگم که نه زیاد حالیشونه و نه زیاد گاو تشریف دارن
در حد نرمال هستن نه خوب و نه بد

game of throne
26-10-2012, 17:48
من تازه از نوین نت گرفتم
تو 3-4 روز اول اشتراکم سرعت در ساعت رایگان (11-6 ) 200 بودش ولی بعدش رسید به 120 ...!!
حالا نمی دونم سیاست شرکت چیه؟

NeORiN
26-10-2012, 19:05
برای بقیه شرکت ها درسته، 6 تا 11 خلوت ترین بازست. ولی نوین نت اکثر بار دانلودر هارو انداخته رو این ساعات (3 تا سرویس اصلی دانلودش توی 6 تا 11 رایگان هست) ؛ به خاطر همین هم سرعت این بازه نسبت به قبل کمتر شده، ولی اگه دقت کنین همین قد که سرعت تو این بازه کم شده سرعت تو ساعات 1 تا 6 اضافه شده و در کل به یه تعادلی رسیده که هم دانلودر ها بتونن راحت دانلود کنن و هم مشترکایی که واقعا با اینترنت کار دارن بتونن با یه سرعت خوب کارشونو انجام بدن.

------------------------------------------

سرویس 512 تا 2 مگ - ساعات رایگان 2 تا 8 :

دیشب هم یدونه از این 5 گیگ دوپینگی ها ازشون گرفتم باشه واسه روز مبادا شاید نیاز شد

دوست عزیز مثل اینکه شما هنوز متوجه نشدی کلا سرویسارو تو بازه های رایگان محدود کردن!
سرعت من تو بازه 1 تا 6 240 بود که سه چهار روزه شده 130.

البته شاید این محدودیت ها طرفای شما نیومده !!
کدوم شهر هستید؟؟؟

kamy_seaman
26-10-2012, 19:20
دوست عزیز مثل اینکه شما هنوز متوجه نشدی کلا سرویسارو تو بازه های رایگان محدود کردن!
سرعت من تو بازه 1 تا 6 240 بود که سه چهار روزه شده 130.

البته شاید این محدودیت ها طرفای شما نیومده !!
کدوم شهر هستید؟؟؟
تایید میشه سرویس 512-2048 تهران مرکز توحید که ما باشیم از 230 اومده رو 130-140 ...کسی هست که به پشتیبانی زنگ زده باشه؟

behnam-k
26-10-2012, 19:31
...............................

misam5526
26-10-2012, 19:39
...............................

بهنام جان الان داری صفحه کلید رو تست میکنی؟

behnam-k
26-10-2012, 19:44
تایید میشه سرویس 512-2048 تهران مرکز توحید که ما باشیم از 230 اومده رو 130-140 ...کسی هست که به پشتیبانی زنگ زده باشه؟

من قبل از اینکه پیغام های شما رو ببینم زنگ زدم می گفت که فیبر مخابرات کرمانشاه قطع شده ،منم که از این وضعیت شما دوستان خبر نداشتم باور کردم اما الان مشخصه که برای تمام شهر ها محدود کردن

behnam-k
26-10-2012, 19:46
بهنام جان الان داری صفحه کلید رو تست میکنی؟
نه میثم جان ،صفحه کلیدم بر عکس اینترنت خوب کار میکنه
یه چیزی نوشتم اما پشیمون شدم :20:

porya_spy
26-10-2012, 19:47
حرف دوستان کاملا تایید میشه . منم صبح پاشدم سرعت دیدم . 130-140 بود ! قبلا با 230-240 دانلود میکردم ! ولی بازم بهتر شاتل که داشتم . همش محدود میکرد شاتل :13:

behnam-k
26-10-2012, 19:50
حرف دوستان کاملا تایید میشه . منم صبح پاشدم سرعت دیدم . 130-140 بود ! قبلا با 230-240 دانلود میکردم ! ولی بازم بهتر شاتل که داشتم . همش محدود میکرد شاتل :13:
پوریا جان 4 روز دیگه میبینی همین 130 رو میکنن 40

hossein_0907
26-10-2012, 19:57
عجب !!!!!!!!!!!!!!!! نوین نت هم کم کم داره سرعتای شبانه را پایین میاره
سرعت سرویس من هم ( 512 تا 2 ) در ساعات رایگان به 140 کاهش پیدا کرده

behnam-k
26-10-2012, 20:00
کسی زنگ زده به پشتیبانی؟

misam5526
26-10-2012, 20:02
پوریا جان 4 روز دیگه میبینی همین 130 رو میکنن 40

خیلی زود بود برای کم کردن این سرعت!! تازه مثلاً بازه زمانی رو تقسیم کرده بودن دو قسمت تا سرعتها حفظ بشه!! ... خوب همینطور ادامه پیدا کنه 130 ماه دیگه میشه 110 ...