PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Hiweb / شرکت های وب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

golijon
04-12-2014, 23:31
سلام

الان های وب ارزش داره؟
از نظر شبانه و دانلود و اینجور چیزا؟:n13:

مثلن با سرعت یک مگ تو سه ساعت رایگانش چند گیگ میشه دانلود کرد؟
وسرعت دانلودش چنده هم تو روز هم تو شب؟

ممنون:n12:_:n12:

این پست رو ببین. سوال جواب بنده و نماینده ی شرکت درباره ی سرعت شبانه است
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirbrad
05-12-2014, 00:22
امشب های وب ترکیده
سرعت تک کانکشنم رو 16 هستش یعنی منی که 8 مگ دارم در واقع 128 کیلوبیت بهم دادن و رسما و قانونا یک نوع کلاهبرداری با فرض اشتراک من دراوردی زیرساخت و های وب بازم سرعتم کمه، پینگ هم که تایم اوت داره و بالاست
این های وب کِی میخواد بجای تبلیغ رو در و دیوار و مترو یکم پهنای باند بگیره تجهیزات و بروز کنه تعداد کاربران متناسب با پهنای باندش بگیره ، فشفشفه هم که دیگه بجای اینکه امتیازی باشه باعث شده 24 ساعته پهنای باند در حال استفاده باشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

victor203
05-12-2014, 02:02
اقا منطقه ما کلا خلوته و زیاد اینترنتی نداره :n10:
میتونید بگید سرعت 128 تو روز و شب چقدره حدودا؟؟؟پینگ زیاد برام مهم نیست ... میخام اگه شد بیام های وب

mehdidotcom
05-12-2014, 02:43
اقا منطقه ما کلا خلوته و زیاد اینترنتی نداره :n10:
میتونید بگید سرعت 128 تو روز و شب چقدره حدودا؟؟؟پینگ زیاد برام مهم نیست ... میخام اگه شد بیام های وب
سرعت 120 حدودا تا 2 مگ باز هست در شب حداکثر 100 اگر اشتباه نکنم

FAR FAR251
05-12-2014, 03:37
سلام دوستان خسته نباشید.
بنده میخواستم سرویس 256 های وب که 8 گیگ ماهیانه حجم دارد را بررسی کنم. میخاستم بدانم روی 2 مگ بسته شده؟
سرعت روز و شب چقدر هست؟ سرعت تک کانکشن شنیدم کم هست درسته؟
(شهر قم)
اره رو 2 مگه همشهری

bazooka
05-12-2014, 07:07
بستگی داره به مرکز مخابراتی
شبانه ثابت روی 250kb هست و میشه 2.8گیگ دانلود کرد تو این 3ساعت
سرعت دانلود تو تایم غیر رایگان سرویس 1 مگ 450kb هست

یعنی فرق نداره چ سرعتی بگیری کلا رو 250 قفله؟

مثلن 512 هم رو 250ـه؟

امير موسر
05-12-2014, 09:01
از امروز یعنی سرعت ما که مدرک سرعت بالا ندادیم شده 128 !؟

rezasniper2012
05-12-2014, 09:15
من هم نگفتم جایی از حرف های شما خنده دار بود فقط گفتم وقتی آمارها با هم مطابقت دارن نیازی به این مواردی که شما فرمودید نیست . . .
بابت این موضوع از شما عذرخواهی میکنم من نقل قول رو برا پست شخص دیگه ای زده بودم ولی نمیدونم چرا روی پست شما خورد , نمیدونم شاید اشتباه از من بود و جواب پست شما رو دادم , بازم ببخشید.

maziyarkhani
05-12-2014, 10:53
سرعتم دقیقا نصف شده . 256

IVAN
05-12-2014, 13:00
یه زمانی؛ های وب (ساعت رایگان)

rezasniper2012
05-12-2014, 17:12
دوستان لطفا این نکته رو در نظر داشته باشین که کلیه ISP ها از packet switch برای مشترکین استفاده میکنند , بنابراین اینطور نیست که شما وقتی تعرفه 8M رو انتخاب میکنین دقیقا به شما 8M برسه ! اگه این پهنای باند رو به صورت اختصاصی به شما بدن باید ماهانه چیزی حدود 4 میلیون تومان برای اینترنت نامحدود و 900 هزار تومان برای اینترنت محدود با پهنای باند 8M هزینه کنین ! برای همین اومدن ضریب اشتراک رو قرار دادن به اینصورت که پهنای باند شما رو با 8 نفر تقسیم میکنن ولی تا زمانی که هر کدام از این 8 نفر به شبکه متصل نشدن پهنای باند شما همان 8M خواهد بود ولی اگه برای مثال یکی از این 8 نفر به شبکه متصل بشه باعث میشه پهنای باند شما با این مشترک تقسیم بشه , سیاست ISP ها بر این اساس هست که تجهیزات رو به گونه ای انتخاب میکنند که احتمال اینکه هر 8 نفر به شبکه همزمان متصل باشن به 20% کاهش پیدا کنه برای همین شما در اکثر موارد سرعت مطلوبی دارین ولی به محض اینکه سرعت شما کاهش پیدا میکنه فکر میکنین شرکت داره کم فروشی میکنه :n01: لطفا در نظر داشته باشین شما دارین هزینه اینترنت 8M با ضریب اشتراک 1 به 8 رو میدین , بنابراین تضمین شرکت روی حداقل 1M هست و اگه از این مقدار کمتر بشه شما اجازه اعتراض رو خواهین داشت , سیاست تمامی ISP ها اینه که تا جایی که امکان داره این اتفاق نیفته ولی خوب زمانی که شبکه خیلی شلوغه نمیتونن دسترسی کاربرای دیگه رو محدود و یا قطع کنن که برای مثال شما در حال استفاده از خدمات هستین ! لطفا بر اساس منطق مشکلات خودتون رو بیان کنین نه اینکه برای چیزی که همه جا دیده میشه اعصاب خودتون رو خورد کنین و اعتراض کنین.

با احترام

alipoor90
05-12-2014, 17:46
دوستان لطفا این نکته رو در نظر داشته باشین که کلیه ISP ها از packet switch برای مشترکین استفاده میکنند , بنابراین اینطور نیست که شما وقتی تعرفه 8M رو انتخاب میکنین دقیقا به شما 8M برسه ! اگه این پهنای باند رو به صورت اختصاصی به شما بدن باید ماهانه چیزی حدود 4 میلیون تومان برای اینترنت نامحدود و 900 هزار تومان برای اینترنت محدود با پهنای باند 8M هزینه کنین ! برای همین اومدن ضریب اشتراک رو قرار دادن به اینصورت که پهنای باند شما رو با 8 نفر تقسیم میکنن ولی تا زمانی که هر کدام از این 8 نفر به شبکه متصل نشدن پهنای باند شما همان 8M خواهد بود ولی اگه برای مثال یکی از این 8 نفر به شبکه متصل بشه باعث میشه پهنای باند شما با این مشترک تقسیم بشه , سیاست ISP ها بر این اساس هست که تجهیزات رو به گونه ای انتخاب میکنند که احتمال اینکه هر 8 نفر به شبکه همزمان متصل باشن به 20% کاهش پیدا کنه برای همین شما در اکثر موارد سرعت مطلوبی دارین ولی به محض اینکه سرعت شما کاهش پیدا میکنه فکر میکنین شرکت داره کم فروشی میکنه :n01: لطفا در نظر داشته باشین شما دارین هزینه اینترنت 8M با ضریب اشتراک 1 به 8 رو میدین , بنابراین تضمین شرکت روی حداقل 1M هست و اگه از این مقدار کمتر بشه شما اجازه اعتراض رو خواهین داشت , سیاست تمامی ISP ها اینه که تا جایی که امکان داره این اتفاق نیفته ولی خوب زمانی که شبکه خیلی شلوغه نمیتونن دسترسی کاربرای دیگه رو محدود و یا قطع کنن که برای مثال شما در حال استفاده از خدمات هستین ! لطفا بر اساس منطق مشکلات خودتون رو بیان کنین نه اینکه برای چیزی که همه جا دیده میشه اعصاب خودتون رو خورد کنین و اعتراض کنین.

با احترام
دوست عزیز نمیدونم سمت شما در شرکت های وب یا شرکت امل نت چیست ولی به نظر میرسه از implementation شبکه یک ISP هیچ اطلاعی ندارید (و یا دارید و متاسفانه قصدتون چیز دیگریست ...)

تجیهزات تقسیم پیهنای باند و اتصال هم زمان و ... دیگه چه صیغه ای ؟
تخصیص پهنای باند به صورت نرم افزاری ، داینامیک و کلی هست و اینکه مثلا منو شما و 6 نفر دیگه در یک گروه خاص گروه بندی شده باشیم و استفاده همزمان ما باعث کاهش سرعت هر کدوم از ما ها بشه بی معنی هست ...
مسلما ISP پهنای باند کمتری از یک هشتم پهنای باند فروخته شده رو از شرکت upstream (مثلا شرکت زیر ارتباطات زیر ساخت) تهیه میکنه و دقیقا اینکه چه کسری از این یک هشتم رو تهیه میکنه تعیین کننده سود شرکت و کیفیت سرویس ها هست ...

rezasniper2012
05-12-2014, 18:20
دوست عزیز نمیدونم سمت شما در شرکت های وب یا شرکت امل نت چیست ولی به نظر میرسه از implementation شبکه یک ISP هیچ اطلاعی ندارید (و یا دارید و متاسفانه قصدتون چیز دیگریست ...)

تجیهزات تقسیم پیهنای باند و اتصال هم زمان و ... دیگه چه صیغه ای ؟
تخصیص پهنای باند به صورت نرم افزاری ، داینامیک و کلی هست و اینکه مثلا منو شما و 6 نفر دیگه در یک گروه خاص گروه بندی شده باشیم و استفاده همزمان ما باعث کاهش سرعت هر کدوم از ما ها بشه بی معنی هست ...
مسلما ISP پهنای باند کمتری از یک هشتم پهنای باند فروخته شده رو از شرکت upstream (مثلا شرکت زیر ارتباطات زیر ساخت) تهیه میکنه و دقیقا اینکه چه کسری از این یک هشتم رو تهیه میکنه تعیین کننده سود شرکت و کیفیت سرویس ها هست ...
بنده سمتی در های وب ندارم , دوست عزیز بنده نگفتم تقسیم پهنای باند سخت افزاری هست و یا اینکه این 8 نفر داخل گروهی هستن ! بلکه مثالی زدم تا دوستان بتونن بهتر با موضوع آشنا بشن و هیچ تفاوتی بین عرایض بنده با چیزی که شما ذکر کردین حداقل در ظاهر مطلب وجود نداره , اگه بخوام این موضوع رو کامل باز کنم و از نحوه تقسیم پهنای باند بین مشترکین بگم که چگونه به صورت درختی این عمل صورت میگیره 90% دوستان یا مطلب رو به دلیل طولانی بودن نمیخونن یا اگه میخونن هم نمیتونن متوجه بشن , برای همین به شکلی ساده و قابل درک برای دوستان توضیح دادم . اگه شما میتونین ساده تر از چیزی که در پست بالا نوشتم برای دوستان توضیح بدین بفرمایید ...

Xx Hossein xX
05-12-2014, 18:49
فکر کنم داره یه بلایی سرمون میاد، پینگ 74 با خارج؟ :دی
ویرایش: فقط 8.8.8.8 اینطوریه، 4.2.2.4 داغونه
گیت وی 13، آذربایجان

rezasniper2012
05-12-2014, 18:58
گیت وی 13، آذربایجان

پیشنهاد میکنم مودمتون رو خاموش نکنین ;):6:

mehdidotcom
05-12-2014, 19:04
نکته ای که دوستمان یادشان رفت بگن در عمل هیچ وقت وقتی سرویسی میخری که ۸ مگ باشه و دانستریم شما روی ۸ بسته باشه به سرعت دانلود 1024 مگابایت بر ثانیه نخواهی رسید چرا جون ۱.۵ مگ معمولا هدر رفت پهنای باند هست نسبت به انچیزی که خرید کردی در وقع شما به سرعت دانلود حداکثر 900 خواهی رسید البته گاهی اوقات برای چند ثانیه به 1024 میرسی
معمولا میانگین سرعت شما در های وب در اکثر مراکز مخابراتی 4 مگ خواهد بود با توجه به بحث شیرینگی که دوستمان گفتن به کلمه میانگین دقت کنید
لینک ها هم خیلی مهم هست از چه لینکی و کجا دانلود بخواهی بکنی از همه مهمتر نویز خط و فاصله از مرکز مخابراتی است.

netstat
05-12-2014, 19:07

با احترام

ممنون بابت توضیحات خوبتون....
ولی در نظر داشته باشید که وقتی میگیم سرویس ضریب اشتراک 1 به 8 داره منظور این نیست که دقیقا سرویس شما با 8 نفر دیگه(مثلا همسایه هاتون) share شده بلکه این کار توی یه مقیاس بزرگ انجام میشه... مثلا شرکت سرویس دهنده میاد و یک پهنای باند 500 مگابیتی رو بین 4000 تا سرویس 1 مگابیت به اشتراک میذاره... درنتیجه تا زمانی که کمتر از 500 نفر به طور همزمان در حال استفاده از حداکثر ظرفیت سرویسشون باشن هیچ کس افت سرعت نداره.... (من سرویس ها رو 1 مگابیتی در نظر گرفتم نه 8 مگ)
در ضمن ISP وقتی سرویس 8 مگ میفروشه باید سرعت در اکثر مواقع توی همین حدود باشه و گرنه بهتره که اسم سرویس 1 مگ گذاشته بشه!

ruzbeh1
05-12-2014, 19:34
گیت وی 13، آذربایجان

یک تست با speedtest هم می زاشتی سرور داخلی و خارجی:n09:

amirbrad
05-12-2014, 19:40
مشکل اینه که میخوان با کمترین خرج بیشترین سود دهی داشته باشن الان سرعت من 128 مگابیت هستش و من طرح 8 مگ دارم یعنی اشتراک بیشتر از 8 نفر کردن ، اینقدر این کارو می کنن بعد که مقداری ریزش کاربر داشتن مقداری پهنای باند اضافه می کنن و اشتراک مثلا 10 به 1 می کنن 1 به 8 که همه به همین راضی بشن. بعدشم واسه ما مقرراتی شدن 8 به 1 میزارن در صورتیکه اکثر شرکت ها این اشتراک و کم می کنن تا سرعت و کیفیت شبکه بره بالا و مشتری بیشتری جذب کنن.

ruzbeh1
05-12-2014, 19:51
مشکل اینه که میخوان با کمترین خرج بیشترین سود دهی داشته باشن الان سرعت من 128 مگابیت هستش و من طرح 8 مگ دارم یعنی اشتراک بیشتر از 8 نفر کردن ، اینقدر این کارو می کنن بعد که مقداری ریزش کاربر داشتن مقداری پهنای باند اضافه می کنن و اشتراک مثلا 10 به 1 می کنن 1 به 8 که همه به همین راضی بشن. بعدشم واسه ما مقرراتی شدن 8 به 1 میزارن در صورتیکه اکثر شرکت ها این اشتراک و کم می کنن تا سرعت و کیفیت شبکه بره بالا و مشتری بیشتری جذب کنن.

امیر در نظر بگیر،اگه های وب 10000 تا یوزر داشته باشه و همه این 10000 تا بخوان با فشفشه 8 مگابیت دانلود کنند،های وب 80000 مگابیت یا همون 80 گیگا بیت پهنای باند لازم داره تا این 10000 نفر و تغذیه کنه که مطمئنا" هیچ شرکتی این اندازه پهنای باند نداره و به خاطر همین های وب کل شبانه روز مشکل داره.امیر الان ساعت 8 غروب هستش،واقعا" های وب تو این تایم می تونه همچین سرعتی رو بده؟

ehsan_iace
05-12-2014, 19:53
دوستان پشتیبانی های‌وب

چرا تو سرویس یک مگ
8 گیگ در ماه دارد

اما سه ماهه
24 گیگ سه ماهه ندارد؟

اصولی‌اش اینه که 24 گیگ داشته باشه و قیمت‌اش از سه تا 8 گیگ هم کمتر باشه

اما الان سه تا سرویس یک ماهه یک مگ 8 گیگ میشه
3* 29900= 89700

اما سرویس سه ماهه 18 گیگ + یک ترافیک 5 گیگ + یک ترافیک 1 گیگ
73700+18000+3600=95300

Xx Hossein xX
05-12-2014, 19:53
یک تست با speedtest هم می زاشتی سرور داخلی و خارجی:n09:

داخل:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جالبه فقط ای-پی 8.8.8.8 انقدر خوبه، بقیه جاها کاملا عادیه پینگش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ruzbeh1
05-12-2014, 19:56
داخل:

جالبه فقط ای-پی 8.8.8.8 انقدر خوبه، بقیه جاها کاملا عادیه پینگش

اینم تست الان من با آسیاتک،داخلیت همیشه همه ساعتا همین طوریه؟رو ip داخلی تایم اوت نداری؟

rezasniper2012
05-12-2014, 20:23
ممنون بابت توضیحات خوبتون....
ولی در نظر داشته باشید که وقتی میگیم سرویس ضریب اشتراک 1 به 8 داره منظور این نیست که دقیقا سرویس شما با 8 نفر دیگه(مثلا همسایه هاتون) share شده بلکه این کار توی یه مقیاس بزرگ انجام میشه... مثلا شرکت سرویس دهنده میاد و یک پهنای باند 500 مگابیتی رو بین 4000 تا سرویس 1 مگابیت به اشتراک میذاره... درنتیجه تا زمانی که کمتر از 500 نفر به طور همزمان در حال استفاده از حداکثر ظرفیت سرویسشون باشن هیچ کس افت سرعت نداره.... (من سرویس ها رو 1 مگابیتی در نظر گرفتم نه 8 مگ)
در ضمن ISP وقتی سرویس 8 مگ میفروشه باید سرعت در اکثر مواقع توی همین حدود باشه و گرنه بهتره که اسم سرویس 1 مگ گذاشته بشه!
بله دقیقا به همین شکل هست ; من شبکه رو محدود در نظر گرفتم تا موضوع زیاد گنگ نباشه ولی در عمل درواقع چیزی شبیه به Queue tree میباشد با این تفاوت که مدیریت اینبار بر روی رنج IP ها انجام نمیشود و کمی پیشرفته تر هست . در رابطه با ثبات سرعت که اشاره کردین همان قانونی هست که به آن اشاره کردم (( احتمال اینکه هر 8 نفر به شبکه همزمان متصل باشن در بدترین شرایط 20% هست )) البته این 8 نفری که عرض کردم رو برای یک شبکه محدود در نظر گرفتم نه شبکه گسترده ISP ها ولی این 20% برای تمامی ISP ها ثابت هست .

netstat
05-12-2014, 22:04

کلن اینا سرویسارو حجمی کردن که بتونن ضریب اشتراک رو کمتر بکنن... در واقع چون حجم گرونه مصرف کاربرها هم میاد پایین و ضریب اشتراک رو میشه کم کرد و رسوندش به حتی 1/30 و پایین تر ... حالا شما حساب کن توی ساعتای اوج مصرف حتی اگه 30 درصد مشترکا هم بخوان همزمان استفاده کنن سرعت همه 1/10 میشه!!!!!!

hami2007
05-12-2014, 23:43
بله دقیقا به همین شکل هست ; من شبکه رو محدود در نظر گرفتم تا موضوع زیاد گنگ نباشه ولی در عمل درواقع چیزی شبیه به Queue tree میباشد با این تفاوت که مدیریت اینبار بر روی رنج IP ها انجام نمیشود و کمی پیشرفته تر هست . در رابطه با ثبات سرعت که اشاره کردین همان قانونی هست که به آن اشاره کردم (( احتمال اینکه هر 8 نفر به شبکه همزمان متصل باشن در بدترین شرایط 20% هست )) البته این 8 نفری که عرض کردم رو برای یک شبکه محدود در نظر گرفتم نه شبکه گسترده ISP ها ولی این 20% برای تمامی ISP ها ثابت هست .

چرا های وب تقریبا تنها شرکتی هست که نامحدود نداره حتی با حجم تضمین شده که به نظر میرسه روش منصفانه ای باشه این شرکت سیاستی داره که فقط بدرد دانلودرها میخوره و نه عموم مصرف کنندگان اینترنت!

ITLine
06-12-2014, 00:19
تو اهواز کسی های وب داره بگه کیفیتش چجوریه؟

laxer
06-12-2014, 00:21
روشن
.
.
خاموش
.
.
روشن (نیم ساعت بعد)
.
.
خاموش
.
.
روشن ( 2 ساعت بعد)
.
.
خاموش

سناریوی این روز های چراغ internet مودم بنده. (یعنی اگه همچین زنی داشتم خیلی وقت بود طلاقش داده بودم ولی نمیدونم چرا انقدر برا این "هوی وب" صبورم. :n36:)

golijon
06-12-2014, 00:57
تو اهواز کسی های وب داره بگه کیفیتش چجوریه؟

من اهوازم. سرعتش در طول روز 1 مگ خوبه ولی شبا یه خط در میون خوبه. مهمترین ایرادش این که قطعی زیاد داره و
هر چند سرعتت بالاست ولی مثلا نمی تونی باهاش گیم بازی کنی یا فیلم از یوتیوب ببینی

mehdidotcom
06-12-2014, 01:25
چرا های وب تقریبا تنها شرکتی هست که نامحدود نداره حتی با حجم تضمین شده که به نظر میرسه روش منصفانه ای باشه این شرکت سیاستی داره که فقط بدرد دانلودرها میخوره و نه عموم مصرف کنندگان اینترنت!
نامحدود داره اما یکساله ارائه میشه 512 قیمت 1200 با مذاکره تلفنی با شرکت میتوانید تهیه کنید
اتفاقا بدرد مصرف کنندگان عموم میخوره نه دانلودرها چرا؟
جون مصرف کننده معمولی گه گاهی دانلود میکنه اگر از چیزی خوشش بیاد بجای اینکه بیاد گیگی خدا تومان بده دانلود کنه یک فشفشه میخره و دانلودش را انجام میده با هزینه ناچیز بجای اینکه شب تا صبح سیستم را روشن بگزاره هزینه برق و .... سر به فلک بکشه خیلی منطقی در زمان نیاز خودش دانلود خودش را انجام میده
شما زرنگ باشی و یوزر معمولی باشی زیاد اهل دانلود نباشی با ماهی 40 تومان میتونی سرویسسی با بالاترین سرعت بگیری انگار که نامحدود هست ماهی 40 گیگ که قابل توجه هست انگار نامحدود گرفته باشی شرکت های وب به نظر من فشفه های که ارائه داد تنها مزیت و برتری نسبت به سایر رقبا است زیرا خودت دانلود خودت را با سرعت بالا مدیریت میکنی با هزینه ناچیز ضمن اینکه اینها سیاست مدارند اگر شبانه رایگان می گزاشتند درسته پهنای باند شب مصرف میشد و هدر نمیرفت اما از مصرف پهنای باند روزانه کاسته میشد و به نوعی هدر می رفت(پهنای باند مثل شیر آبی میماند که بازه اگر مصرف نکنی میسوزه) در نتیجه سود شرکت کم میشد اما با تدبیر کاری کردند 24 ساعته استفاده بشه از پهنای باند
اینترنت نامحدود به دلیل اینکه همه کاربرانی که نامحدود می گیرند معمولا دانلودر حرفه ای هستند به شدت پهنای باند شرکت را اشغال می کنند و شرکت مجبور میشه پهنای باند اضاف کنه و هزینه گزافی برای شرکت ها به ارمغان میاورد به همین دلیل شرکت ها دست به حذف نامحدود یا منصافانه کردن ان زدند. سود جویی شرکت ها

m_amin
06-12-2014, 01:27
کسی آشنا نداره این ها وب یه پورت تو منطقه پیام نور بده به من؟!
انگار پورتاش اینجا محدود هست باید پارتی داشته باشی

Xx Hossein xX
06-12-2014, 08:59
اینم تست الان من با آسیاتک،داخلیت همیشه همه ساعتا همین طوریه؟رو ip داخلی تایم اوت نداری؟

توی ساعات شلوغ با خارج سرعت کم میشه، پینگ متوسطه.
ولی روزها سرعت دانلود از خارج هم بالاست پینگ هم قابل قبوله.
نه با داخل تاحالا مشکل نداشتم و همیشه از سرور داخلی خوب دانلود کرده.

hami2007
06-12-2014, 11:02
نامحدود داره اما یکساله ارائه میشه 512 قیمت 1200 با مذاکره تلفنی با شرکت میتوانید تهیه کنید
اتفاقا بدرد مصرف کنندگان عموم میخوره نه دانلودرها چرا؟
جون مصرف کننده معمولی گه گاهی دانلود میکنه اگر از چیزی خوشش بیاد بجای اینکه بیاد گیگی خدا تومان بده دانلود کنه یک فشفشه میخره و دانلودش را انجام میده با هزینه ناچیز بجای اینکه شب تا صبح سیستم را روشن بگزاره هزینه برق و .... سر به فلک بکشه خیلی منطقی در زمان نیاز خودش دانلود خودش را انجام میده
شما زرنگ باشی و یوزر معمولی باشی زیاد اهل دانلود نباشی با ماهی 40 تومان میتونی سرویسسی با بالاترین سرعت بگیری انگار که نامحدود هست ماهی 40 گیگ که قابل توجه هست انگار نامحدود گرفته باشی شرکت های وب به نظر من فشفه های که ارائه داد تنها مزیت و برتری نسبت به سایر رقبا است زیرا خودت دانلود خودت را با سرعت بالا مدیریت میکنی با هزینه ناچیز ضمن اینکه اینها سیاست مدارند اگر شبانه رایگان می گزاشتند درسته پهنای باند شب مصرف میشد و هدر نمیرفت اما از مصرف پهنای باند روزانه کاسته میشد و به نوعی هدر می رفت(پهنای باند مثل شیر آبی میماند که بازه اگر مصرف نکنی میسوزه) در نتیجه سود شرکت کم میشد اما با تدبیر کاری کردند 24 ساعته استفاده بشه از پهنای باند
اینترنت نامحدود به دلیل اینکه همه کاربرانی که نامحدود می گیرند معمولا دانلودر حرفه ای هستند به شدت پهنای باند شرکت را اشغال می کنند و شرکت مجبور میشه پهنای باند اضاف کنه و هزینه گزافی برای شرکت ها به ارمغان میاورد به همین دلیل شرکت ها دست به حذف نامحدود یا منصاف بهانه کردن ان زدند. سود جویی شرکت ها
من اصلا کاری به سرویس های فعلی شون ندارم و مخالف نیستم ولی یکی شاید 40گیگ 40 تومن هم نیاز نداشته باشه و یک سرویس استیبل برای مصرف عادی نیازشو برطرف کنه این طرح فعلی های وب جالب و نوآورانه هست ولی حرف من اینه که ویترین فروش خدمات شرکت اصلا کامل و عمومی نیست و مشترک جدید به همین علت ریسک میدونه از اینجا سرویس بگیره

sorek
06-12-2014, 12:56
امروز وضع فوق العادست مخصوصا پینگ:n09: انشالله همیشه همین طور بمونه:n27:

jb.NY
06-12-2014, 15:21
دوستان یه سوال، من خطم هنوز رانژه نشده، پنجشنبه تازه درخواست دادم
واسه وصل شدن به نت یوزر پس همون یوزر پسیه که باهاش وارد سایت میشیم؟ یا اینکه بعد از رانژه شدن خودشون تماس میگیرن یوزرو میدن بهم؟
بعد یه سوال هم در مورد طرح فشفشه داشتم، این 40 گیگ بعد از خرید درجا به حساب اضافه میشه؟ هر مشترک فقط یه بار میتونه این طرح رو بخره یا نه میشه همیشه خرید؟

imnot12
06-12-2014, 15:56
واسه وصل شدن به نت یوزر پس همون یوزر پسیه که باهاش وارد سایت میشیم؟ یا اینکه بعد از رانژه شدن خودشون تماس میگیرن یوزرو میدن بهم؟
بعد یه سوال هم در مورد طرح فشفشه داشتم، این 40 گیگ بعد از خرید درجا به حساب اضافه میشه؟ هر مشترک فقط یه بار میتونه این طرح رو بخره یا نه میشه همیشه خرید؟

همون یوزر و پسوردی باهاش وارد سایت میشی با اون وصل میشی
بعد از خرید این فشفشسه یه کد بهت میده مثل کارت شارژ ایرانسل تو پنل یه قسمت داره کد رو اونجا میزنی و فعال سازی میزنی
قبلا میشد یه بار خرید و الان من دو بار خریدم و میگن به ازای هر 60روز میتونی یه کد 40گیگ بخری ولی فشفشه های دیگر هر وقت بخوای میتونی بخری

babakweb
06-12-2014, 16:33

هر 30 روز یک بار میتونی فشفشه 40 گیگ 30 روزه رو بخری.

EhsanCPU
06-12-2014, 18:13
سلام دوستان
در مورد فشفشه های رایگان ارسال مدارک بالاخره به کسی دادن ؟؟؟
شما هم مدارکتون از روی سایت پاک شده ؟؟؟ قبلا مدارک آپلود شده رو نشون میداد ...

ehsan_iace
06-12-2014, 18:25
سلام دوستان

سلام
من هفته پیش فرستادم هنوز خبری نیست
پشتیبانی هم نمیدونه چه روزی قراره این فشفه رایگان را بدهند!
نه هنوز مدارکم روی سایت است

ehsan_iace
06-12-2014, 18:39
دوستان پشتیبانی های‌وب

چرا تو سرویس یک مگ
8 گیگ در ماه دارد

اما سه ماهه
24 گیگ سه ماهه ندارد؟

اصولی‌اش اینه که 24 گیگ داشته باشه و قیمت‌اش از سه تا 8 گیگ هم کمتر باشه

اما الان سه تا سرویس یک ماهه یک مگ 8 گیگ میشه
3* 29900= 89700

اما سرویس سه ماهه 18 گیگ + یک ترافیک 5 گیگ + یک ترافیک 1 گیگ
73700+18000+3600=95300

الان با پشتیبانی های‌وب این پیشنهاد را مطرح کردم

و گفتم کاربر به نفعشه که یک ماهه هشت گیگ بگیره تا سه ماهه تو این وضعیت!

گفت یک ماه به یک ماه بگیر!

خسته نباشید!!!

alipoor90
06-12-2014, 18:46
سلام دوستان

این قضیه ارسال مدارک چیه؟ مدارکی که قبلا داده بودیم رو از دست دادن؟

EhsanCPU
06-12-2014, 19:04

منظورم مدارک برای سرعت بالای 128 هست ...
که گفته بودن برای هر مدرک 1 بسته فشفشه 500 مگی که با ایمیل مجموعا قرار بود 4 فشفشه 500 مگی بدن
ولی متاسفانه تا این لحظه هیچ خبری از بسته ها نیست ... :n03:
در پنل کاربری به قسمت اطلاعات شما و بعد آپلود اطلاعات برین اگه مدارکتون هست مشکلی نیست.

mehdidotcom
06-12-2014, 19:37
الان با پشتیبانی های‌وب این پیشنهاد را مطرح کردم

و گفتم کاربر به نفعشه که یک ماهه هشت گیگ بگیره تا سه ماهه تو این وضعیت!

گفت یک ماه به یک ماه بگیر!

خسته نباشید!!!
قرار هست بسته های جدیدی اراپه بشه که دقدقه شما هم فکر میکنم بزودی برطرف خواهد شد

aliiran2008
06-12-2014, 20:37
هین الان اخبار 20:30 گفت قرار شده برای هر کاربر یک شناسنامه اینترنت درست کنن که فقط با اون بتونن به اینترنت وصل بشن
یعنی در کل بریم بمیریم :(

puya2010
06-12-2014, 20:46
سلام

۱- دوستان وضعیت تایم شبانه شرکت های وب چطوره؟

۲- تایم شبانه از چه ساعتی شروع میشه و کی تموم میشه؟

۳- آیا سرعت دانلود تو تایم شبانه و روزانه با هم فرقی داره؟ هر کدوم چقدره؟

۴- کدوم سرویس های وب برای دانلود شبانه بهترین گزینه هستش؟

۵- در بهترین حالت و بدترین حالت با اینترنت های وب چقدر میشه دانلود شبانه داشت؟

۶- دوستانی که تو این تاپیک هستن معمولا تجربه خودشون از دانلود شبانه چطوره و در حدود چقدر هستش؟

۷- آیا به کسی که فقط برای دانلود شبانه، اینترنت میخواد پیشنهاد می کنید که بیاد های وب ؟ یا نه گزینه های دیگه ای دارید؟

و چند سوال از مازندرانی های عزیز فعال تو این تاپیک :

۸- وضعیت پهنای باند های وب تو غرب استان چطوره؟

۹- میشه تو تایم شبانه به حداکثر سرعت رسید؟

۱۰- های وب رو برای دانلود شبانه پیشنهاد می کنید؟ یا شرکت دیگه ای مورد نظرتونه؟

rezasniper2012
06-12-2014, 21:42
هین الان اخبار 20:30 گفت قرار شده برای هر کاربر یک شناسنامه اینترنت درست کنن که فقط با اون بتونن به اینترنت وصل بشن
لطفا عجولانه قضاوت نفرمایید , کمی صبر داشته باشید ; به زودی شاهد تغییرات اساسی در سرویس ها خواهید بود :n01: بسترهای لازم برای انجام این طرح انجام شده و ان شاالله بزودی بصورت آزمایشی در کلیه مناطق کشور استارت خواهد خورد (( این طرح مربوط به کلیه ISP های کشور میباشد نه مختص شرکت های وب )) , بنده اجازه ندارم اطلاعات بیشتری در اختیار شما دوستان قرار بدم ولی امیدوارم مشکلی در اجرای این پروژه بوجود نیاد و ملت عزیزمان از این مشکلات مربوط به اینترنت نجات پیدا کنند. :n01:

rezasniper2012
06-12-2014, 21:52
در صورتی که قبلا مدارک رو برای شرکت آپلود نمودید و تمامی این مدارک در قسمت فایل فعلی شما قابل مشاهده است ولی با این وجود باز هم پیام " آپلود اطلاعات " براتون نمایش داده میشه , کافی اسکن یکی از مدارک رو ارسال نمایید و یا یکی از فایل ها را سیو کرده و مجددا ارسال کنین. با این کار اخطار مربوط به ارسال مدارک دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد.

behnam-k
06-12-2014, 22:10
در صورتی که قبلا مدارک رو برای شرکت آپلود نمودید و تمامی این مدارک در قسمت فایل فعلی شما قابل مشاهده است ولی با این وجود باز هم پیام " آپلود اطلاعات " براتون نمایش داده میشه , کافی اسکن یکی از مدارک رو ارسال نمایید و یا یکی از فایل ها را سیو کرده و مجددا ارسال کنین. با این کار اخطار مربوط به ارسال مدارک دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد.
مشخص نیست کی فشفشه ها برای هر کاربر اضافه میشه !!!

ehsan_iace
06-12-2014, 22:51

"وزیر ارتباطات گفت: در راستای اهداف دولت برای دسترسی آزاد به اطلاعات از این پس کاربران ایرانی در فضای اینترنت شناسنامه‌دار می‌شوند تا کسی بدون هویت مشخص از اینترنت استفاده نکند."
منبع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دسترسی آزاد به اطلاعات چه ربطی به شناسایی هویت کاربرها داره؟!!

amirbrad
06-12-2014, 22:53
سلام

۱- دوستان وضعیت تایم شبانه شرکت های وب چطوره؟

۲- تایم شبانه از چه ساعتی شروع میشه و کی تموم میشه؟

۳- آیا سرعت دانلود تو تایم شبانه و روزانه با هم فرقی داره؟ هر کدوم چقدره؟

۴- کدوم سرویس های وب برای دانلود شبانه بهترین گزینه هستش؟

۵- در بهترین حالت و بدترین حالت با اینترنت های وب چقدر میشه دانلود شبانه داشت؟

۶- دوستانی که تو این تاپیک هستن معمولا تجربه خودشون از دانلود شبانه چطوره و در حدود چقدر هستش؟

۷- آیا به کسی که فقط برای دانلود شبانه، اینترنت میخواد پیشنهاد می کنید که بیاد های وب ؟ یا نه گزینه های دیگه ای دارید؟

و چند سوال از مازندرانی های عزیز فعال تو این تاپیک :

۸- وضعیت پهنای باند های وب تو غرب استان چطوره؟

۹- میشه تو تایم شبانه به حداکثر سرعت رسید؟

۱۰- های وب رو برای دانلود شبانه پیشنهاد می کنید؟ یا شرکت دیگه ای مورد نظرتونه؟

یکی از دوستانم rozbeh تو انجمن هستش از چالوس پارسال سرویسش خوب بود اما این چند ماه به قدری افتضاح شده که فرار کرد الانم از اسیاتک داره و راضیه. شما هم سمت های وب نیا فعلا

himyy
06-12-2014, 23:05
های وب از امشب دیگه نمیزاره وارد پنلم بشم!!!!!!!!!
من فقط مدرک کارت ملی رو آپلود کردم و زنگ زدم که بپرسم چرا ارتباط من رو یکطرفه قطع کردید میگن چون مدرکی ارسال نکردی!!!!!!!!!
منم دارم میرم شاتل یا آسیاتک بگیرم.6 ماهی هست که های وب جز اعصاب خردی چیزی برای من نداشته.روزانه قطعی های زیادی داشت و سرعتش هم افتضاح بود

های وب بای

rezasniper2012
06-12-2014, 23:26
مشخص نیست کی فشفشه ها برای هر کاربر اضافه میشه !!!
پس از بررسی مدارک کلیه مشترکین , زمان مشخصی اعلام نشده

IranNama
06-12-2014, 23:59
شما احساس نمیکنید سرعت دانلود رو محدود کردن ؟ من از تورنت یا رپیدباز یا mul.ir بیشتر از 150 تا نمیتونم بگیرم !

binaafarin
07-12-2014, 00:28

ایا سرعت ها بهتر میشه؟ لطفا اینو بگید
شایدم فیلتر ها رومیخان وردارند؟
این طرح ازکی اجرا میشه؟ فکر میکنم دلیل حذف شبانه بعضی شرکتها کمکم داره مشخص میشه

ali_ranger22
07-12-2014, 07:40
سرعت الان برای 64 هست!
تا دیروز همین ساعت 450 بود!!!

ruzbeh1
07-12-2014, 09:56
یکی از دوستانم rozbeh تو انجمن هستش از چالوس پارسال سرویسش خوب بود اما این چند ماه به قدری افتضاح شده که فرار کرد الانم از اسیاتک داره و راضیه. شما هم سمت های وب نیا فعلا

امیر تایم رایگان آسیاتک و داشته باش ، سرویس 10مگ،راحت تو 2 ساعت 4.5 گیگ می گیره،پینگ هم عالی شده ، بیا آسیاتک :n01:راستی های وبت تک لینکش درست شده؟

تست از سرور خارجی در زمان خارج تایم رایگان :

amirbrad
07-12-2014, 12:07
امیر تایم رایگان آسیاتک و داشته باش ، سرویس 10مگ،راحت تو 2 ساعت 4.5 گیگ می گیره،پینگ هم عالی شده ، بیا آسیاتک :n01:راستی های وبت تک لینکش درست شده؟

تست از سرور خارجی در زمان خارج تایم رایگان :

اسیاتک جدیدا خوب شده انگار. اخه منطقه ما پورت محدوده بعدشم خطم ضعیفه بعدشم اخرین باری که از اسیاتر سرویس داشتم حرفم شد چون هر روز ریت خط و میاوردن پایین اما اگر شد میام.
های وب تک کانکشن باورت نمیشه پنجشنبه و جمعه انگار نت نداشتی کلا ، اگر یادت باشه تا قبل 12 ظهر تک کانکشن معمولیه بعدش منهدم میشه تا 2 شب بعدشم که تایم رایگان بازم منهدم میشه. فکر کنم فقط کاربر میگیره و اعتقادی به ارتقا پهنای باند نداره. فقط پورت اضافه می کنه.

ruzbeh1
07-12-2014, 12:20
اسیاتک جدیدا خوب شده انگار. اخه منطقه ما پورت محدوده بعدشم خطم ضعیفه بعدشم اخرین باری که از اسیاتر سرویس داشتم حرفم شد چون هر روز ریت خط و میاوردن پایین اما اگر شد میام.
های وب تک کانکشن باورت نمیشه پنجشنبه و جمعه انگار نت نداشتی کلا ، اگر یادت باشه تا قبل 12 ظهر تک کانکشن معمولیه بعدش منهدم میشه تا 2 شب بعدشم که تایم رایگان بازم منهدم میشه. فکر کنم فقط کاربر میگیره و اعتقادی به ارتقا پهنای باند نداره. فقط پورت اضافه می کنه.

پس هنوزم مثل قبل هستش،من یادمه سرویس های ویم هر زمان مشکل داشت واسه تو هم اون زمان مشکل داشت،الان تک لینک سرور داخلی های وب هم 12 ظهر به بعد وضعیتش خرابه؟تایم اوتم حتما" داره؟الان به نظر من از نظر کیفیت و سرعت دانلود پارس آنلاین و آسیاتک نسبت به بقیه شرکتا وضعشون بهتره

amirbrad
07-12-2014, 14:04
پس هنوزم مثل قبل هستش،من یادمه سرویس های ویم هر زمان مشکل داشت واسه تو هم اون زمان مشکل داشت،الان تک لینک سرور داخلی های وب هم 12 ظهر به بعد وضعیتش خرابه؟تایم اوتم حتما" داره؟الان به نظر من از نظر کیفیت و سرعت دانلود پارس آنلاین و آسیاتک نسبت به بقیه شرکتا وضعشون بهتره

سرور داخلی زیاد کار نمی کنم اما داخلی بهتره نسبت به خارجی خودت دیگه میدونی داخلی براشون مفت میوفته اما خارجی هزینه نمی کنن. زنگ برنی پشتیبانی دیدی که چی می گن با idm از سایت داخلی تست بگیرید؟!؟ جرأت این و ندارن بگن ویندوز و یا یک نرم افزار دیگه خارجی انلاین آپدیت کن چون تک کانکشن خارجی در حد 128 کیلوبیته!!!

ruzbeh1
07-12-2014, 14:42
سرور داخلی زیاد کار نمی کنم اما داخلی بهتره نسبت به خارجی خودت دیگه میدونی داخلی براشون مفت میوفته اما خارجی هزینه نمی کنن. زنگ برنی پشتیبانی دیدی که چی می گن با idm از سایت داخلی تست بگیرید؟!؟ جرأت این و ندارن بگن ویندوز و یا یک نرم افزار دیگه خارجی انلاین آپدیت کن چون تک کانکشن خارجی در حد 128 کیلوبیته!!!

من که های وب داشتم،سرور داخلی منم داغون شده بود،کلا" از روزی که این های وب فشفشه رو راه انداخت اینترنتش به این روز در اومد،قبل از این واقعا" کیفیتش خوب بود،الان به نظر من تو سرعت و کیفیت پارس آنلاین و اسیاتک نسبت به بقیه وضعشون بهتره،پارس آنلاین 16 مگ می ده ، آسیاتک هم 12 مگ

alipoor90
07-12-2014, 14:54
بعدشم اخرین باری که از اسیاتر سرویس داشتم حرفم شد چون هر روز ریت خط و میاوردن پایین اما اگر شد میام.

منم دقیقا به خاطر همین موضوع اسیاتک رو جمع کردم

دو بار تا حالا اسیاتک گرفتم و هر دوبار ظرف 2 ماه مجبور شدم جمع کنم ... مزخرف ترین نحوه برخورد با مشتری رو داره :n21:

aliiran2008
07-12-2014, 14:56
البته تو تهران اینجوریه تو شهر های دیگه چون تعداد کارربر ها کمتره سرعت عالیه و در حد همون سرویسی که میگیرین هست

amirbrad
07-12-2014, 16:15
البته تو تهران اینجوریه تو شهر های دیگه چون تعداد کارربر ها کمتره سرعت عالیه و در حد همون سرویسی که میگیرین هست

اخه ruzbeh1 تهران نیست مازندرانه ، در کل های وب اول باید ظرفیت و می برد بالا بعدش فشفشه بازی می کرد.

rezasniper2012
07-12-2014, 20:56
دوستانی که در مورد فشفشه های هدیه سوال کرده بودن ; از ساعت 3:00PM امروز ارسال این فشفشه ها به مشترکین شروع شده و به زودی تمامی مشترکین فشفشه هدیه خود را دریافت خواهند کرد.

rezasniper2012
07-12-2014, 21:03
ایا سرعت ها بهتر میشه؟ لطفا اینو بگید
شایدم فیلتر ها رومیخان وردارند؟
این طرح ازکی اجرا میشه؟ فکر میکنم دلیل حذف شبانه بعضی شرکتها کمکم داره مشخص میشه
بله این پروژه با هدف افزایش سرعت و ارتقاء پهنای باند مشترکین برنامه ریزی شده و به داستان ملی شدن اینترنت برمیگرده با این تفاوت که برنامه هایی برای این طرح درنظر گرفته شده که در صورت اجرایی شدن کمک شایانی به مشترکین و رفع مشکلات فعلی خواهد کرد .

sleeplessness
07-12-2014, 21:29
میشه یکم توضیح بیشتری بدید
تا جایی که ممکنه؟

navid3941
08-12-2014, 11:05
سلام .
دوستان یه تبلیغی روی سایت های وب هست که 40 گیگ یک ماهه 30000 تومان هست. این واقعا درسته ؟
من توی تعرفشون که نگاه کردن ندیدم!!

mehdidotcom
08-12-2014, 11:35
سلام .
دوستان یه تبلیغی روی سایت های وب هست که 40 گیگ یک ماهه 30000 تومان هست. این واقعا درسته ؟
من توی تعرفشون که نگاه کردن ندیدم!!
بله این یک فشفشه است باید سرویس بخری که خدقل ۳ ماهه باشه ضمن اینکه هر سی روز یکبار میتونی این فشفشه رو بخری برای دانلودر ها عالی هست با سرعت ۸ مگ می تونی دان کنی

jb.NY
08-12-2014, 11:47
دیشب سرعت دانلود من تو ترافیک رایگان با تورنت: (512 محدود)

البته میدونم این از اون حال دادنای اولیه شرکت هست و بعد از یه مدت کم کم سرعت تایم رایگان میاد پایین !

ham33d
08-12-2014, 16:43
دوستانی که در مورد فشفشه های هدیه سوال کرده بودن ; از ساعت 3:00PM امروز ارسال این فشفشه ها به مشترکین شروع شده و به زودی تمامی مشترکین فشفشه هدیه خود را دریافت خواهند کرد.
واسه من که نیومده
:n03::n03::n03:

farshad0123
08-12-2014, 16:50
واسه من که نیومده

حامد باز رفتی های وب؟:n08:

shahram20
08-12-2014, 17:21
دوستان به راهنماییتون نیاز دارم
کدوم سرویس های وب الان خوبه؟ هم از لحاظ سرعت و هم از لحاظ کیفیت؟
من قبلاً 2 مگ محدود پارس داشتم با دانلود شبانه رایگان
حالا میخوام یه پرس و جو بکنم ببینم های وب به درد میخوره یا نه؟
راجع به این طرح فشفشه و اونی که تو سایتش زده: 30 روز 40 گیگ هم یه توضیحی بدین
مرسی از همتون
:n16:

qwertym
08-12-2014, 17:44
برا منم فشفشه ها نیمده هنوز....:n03:

ehsan_iace
08-12-2014, 17:52
به من هم هنوز فشفشه تعلق نگرفته!

rezasniper2012
08-12-2014, 18:28
واسه من که نیومده

برا منم فشفشه ها نیمده هنوز....:n03:

به من هم هنوز فشفشه تعلق نگرفته!

لطفا کمی صبر داشته باشین , اهدای کدها به صورت منطقه ای هست و با توجه به تعداد زیاد مشترکین فعالی که مدارک را ارسال نمودند این فرایند کمی طول خواهد کشید .

sleeplessness
08-12-2014, 18:39
جواب من ندادی دوست عزیز
تا این حد سکرت موضوع؟

rezasniper2012
08-12-2014, 18:48
جواب من ندادی دوست عزیز
تا این حد سکرت موضوع؟
بله نمیتونم متاسفانه اطلاعات بیشتری در اختیارتون بزارم .

Reza R"ch
08-12-2014, 18:53
برای من سه تا فشفشه اومده،چی کار کنم که اون یکی ایمیل هم بیاد؟!
من ایمیلم رو قبلا ثبت کرده بودم!

amirbrad
08-12-2014, 19:07
حجم اضافه میشه یا کد فشفشه میده؟ بعدشم چند روز مهلت استفاده داریم اگر کد باشه و فعال نکنیم؟!

saze
08-12-2014, 19:30
سلام
چطوری فشفشه رایگان بگیریم؟

Reza R"ch
08-12-2014, 19:36
حجم اضافه میشه یا کد فشفشه میده؟ بعدشم چند روز مهلت استفاده داریم اگر کد باشه و فعال نکنیم؟!

توی قسمت "بانک مجازی ← مشاهده ی کد تخفیف" میاد که زمانی برای استفاده نداره! جلوش یک علامت هست برای استفاده!

JING3LKHAN
09-12-2014, 12:33
هفت روز از زمان پرداختم گذشته هنوز رانژه هم نکردن دوبارهم زنگیدم میگن پیگیری میکنیم....از چاله پارس افلاین در اومدیم افتادیم تو چاه های وب....من برم اسم هر دو اپراتورشونو بدم 195 که خوبم بلدم چی بگم....خستته شدم دیگه :n35:

rezasniper2012
09-12-2014, 12:46

توی قسمت "بانک مجازی ← مشاهده ی کد تخفیف" میاد که زمانی برای استفاده نداره! جلوش یک علامت هست برای استفاده!

فشفشه ها تاریخ انقضا ندارن و هر زمانی که مایل بودین میتونین فعالشون کنین .

rezasniper2012
09-12-2014, 13:08
هفت روز از زمان پرداختم گذشته هنوز رانژه هم نکردن دوبارهم زنگیدم میگن پیگیری میکنیم....از چاله پارس افلاین در اومدیم افتادیم تو چاه های وب....من برم اسم هر دو اپراتورشونو بدم 195 که خوبم بلدم چی بگم....خستته شدم دیگه :n35:
در مرکز مخابراتی شما محدودیتی وجود نداره ؟ خط شما تخلیه شده بود ((DSL نباید ثابت بشه )) و بعد سفارش سرویس از های وب دادین و یا قبلش این کار رو کردین ؟ در صورتی که قبل از تخلیه خط توسط ISP قبلی درخواست رانژه داده باشین رانژه خط شما 9-6 روز کاری زمان خواهد برد , دلیل آن هم کاملا مشخص هست ولی اگه خواستین بفرمایید عرض کنم خدمتتون.

Mehdi-Frozen
09-12-2014, 17:18
سلام از عصر به بعد چراغ adsl هی قطع میشه دوباره شروع میکنه به چشمک زدن ثابت میشه یه 5 دقیقه کار میکنه دوباره قطع میشه یبار روی adsl plus سرویس کار میکنه بعد ریست میشه تنظیمات روی g.dmt.bis ست میشه مشکل از کجاست از مودمه یا از طرف شرکت؟

qwertym
09-12-2014, 17:23
دو تا فشفشه بهم دادن و مدرک جواز کسب که برای سرعت بالاتر آپلود کرده بودم تایید نکردن چون روش فشفشه ندادن
برای تایید ایمیل باید چیکار کرد چون ایمیلم رو قلاها تایید کردم

rasmebazi22
09-12-2014, 18:50
سلام دوستان
سرویس 8 مگ (دینامیت)
برای راه اندازی احتیاج به مدارک خاصی داره؟

omidscafild
09-12-2014, 19:18
سلام دوستان
سرویس 8 مگ (دینامیت)
برای راه اندازی احتیاج به مدارک خاصی داره؟

بله . برای سرویس های بالاتر از 128Kbps به قول شما به مدرک خاصی نیاز هست . :n18:

rasmebazi22
09-12-2014, 19:22
بله . برای سرویس های بالاتر از 128Kbps به قول شما به مدرک خاصی نیاز هست . :n18:

حالا اون کسی که قبلا 8 مگ گرفته والان نه کارت دانشجویی داره و نه جواز کسب محدود میشه روی 128 ؟
چون دوست من دقیقآ توی همچین شرایطی هست :n02:

omidscafild
09-12-2014, 19:34
حالا اون کسی که قبلا 8 مگ گرفته والان نه کارت دانشجویی داره و نه جواز کسب محدود میشه روی 128 ؟
چون دوست من دقیقآ توی همچین شرایطی هست :n02:

کسی از سیاست های این شرکت خبر نداره ! دیروز یه چی میگفتن ، امروز یه چی دیگه ! :n21: برا همین فعلا هیچی معلوم نیست . :n18:

aliiran2008
09-12-2014, 21:27
کارت دانشجویی دادم قبول کردم . اما بقیه چیکار میتونن بکن اینجوری خیلی نامردیه؟
3تا فشفشه بهم دادن
----------------
3روزی هست به شدت حجم من داره زیاد کم میشه متاسفانه ریز مصرف نمیاد و تایم کلی را نشون میده
تو 12 ساعت 1 گیگ مصرف میکنه؟ با چیز شکنم وصل میشم بیشتر وقت ها ریموت هم دارم
با همین شرایط قبلا اینجوری اصلا نبود و الان با اپدیت پنل اینجوری شده

aliiran2008
09-12-2014, 21:59
پینگم با 8.8.8.8
شده 234
2تا تایم اوت میده 2تا هم 240
چرا انیجوری شده

rasmebazi22
09-12-2014, 22:11
کسی از سیاست های این شرکت خبر نداره ! دیروز یه چی میگفتن ، امروز یه چی دیگه ! :n21: برا همین فعلا هیچی معلوم نیست . :n18:

دوست عزیز یه سوال دیگه دارم ازت
تعداد صفحات این تاپیک بالاس و من وقت نمیکنم همه رو مطالعه کنم

فزض کنید من یه سرویس دینامیت 3ماه گرفتم
محدودیت روی طرح های فشقشه به چه صورت هست؟

برای مثال من یک طرح فشفشه 15 گیگ 5 روزه فعال میکنم . این 15 گیگ رو توی 2 روز مصرف میکنم . ایا با تموم شدن حجم ، باید 3روز صبر کنم تا بتونم دوباره همچین طرحی رو فعال کنم؟

و اگر جوا سوال بالا مثبت هست
ایا محدودیتی در تعداد فعال کردن این طرح ه وجود داره؟
مثلاً توی یک ماه میشه 6 با فعال کرد این طرح رو ؟

behnam-k
09-12-2014, 22:40

برای مثال من یک طرح فشفشه 15 گیگ 5 روزه فعال میکنم . این 15 گیگ رو توی 2 روز مصرف میکنم . ایا با تموم شدن حجم ، باید 3روز صبر کنم تا بتونم دوباره همچین طرحی رو فعال کنم؟

احتیاج نیس برا فشفشه صبر کنی تا زمانت تمام شه،بعد از تمام شدن حجم درجا میتونی یکی دیگه فعال کنی
هر چند تا بخوای میتونی فشفشه فعال کنی شرکت هم خوشحال میشه :n02: (به نفع شرکته)

Ghasem.M
09-12-2014, 22:52

توی پنل اینو نوشته :

" این ترافیک اضافه در صورت عدم اتمام تا انتهای زمان خود یا پایان زمان سرویس به صورت اتوماتیک صفر می گردد.لذا قبل از خرید حتما به حداکثر زمان قابل استفاده و حجم بسته ترافیکی کاملا دقت فرمایید ، همچنین برای جلوگیری از محاسبه حجم اصلی سرویس بجای حجم ترافیک فشفشه حتما بعد از تکمیل فرآیند خرید فشفشه و قبل از پایان زمان مورد نظر ، نسبت به روشن و خاموش نمودن مودم خود با فاصله توقف زمانی حداقل 2 دقیقه ای اقدام فرمایید.
ضمنا شما تا پایان زمان بسته ترافیک فشفشه خریداری کرده امکان خرید بسته ترافیک فشفشه جدید و تغییر سرویس را نخواهید داشت. "

برای منم هر سه مدرک رو قبول کردن. ۳ فشفشه ۵۰۰ مگی هم دادن.

rasmebazi22
09-12-2014, 22:53
احتیاج نیس برا فشفشه صبر کنی تا زمانت تمام شه،بعد از تمام شدن حجم درجا میتونی یکی دیگه فعال کنی
هر چند تا بخوای میتونی فشفشه فعال کنی شرکت هم خوشحال میشه :n02: (به نفع شرکته)

ممنون از پاسخ شما

سوال بعدی من در مورد شبانه هست
طبق تعرفه های سایت، بالاترین سرعتی که شبانه هم داشته باشه 1 مگ هست

ایا شبانه های وب هم مثل ای اس پس های جدید محدود شده ؟
یعنی بعد از یه حجم مشخص (منصفانه) سرعت به شدت افت میکنه یا خیر

با توجه به اینکه این دوستیمون در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عکسی گذاشتن که با سرویس 1مگ دارن با 400k دانلود میکنن حدودا هم ساعتی 1.5گیگ گرفتن

ممنون میشم از دوستانی که شبانه دانلود میکنن یه راهنمایی کنن تو این زمینه

iman2025
09-12-2014, 22:59
من آریافون دارم سرعت دانلودم اینه :

himyy
10-12-2014, 06:38
های وب بای وب

himyy
10-12-2014, 06:39
دوست عزیز

من فقط کارت ملی دادم آیا قبول میکنن و سرویسم رو قطع نمیکنن

himyy
10-12-2014, 06:40
یکی نیست جواب بده

himyy
10-12-2014, 06:41
من چکار کنم.
های وب سرعتش چرا اینقدر بد شده

jb.NY
10-12-2014, 09:22
ممنون از پاسخ شما

سوال بعدی من در مورد شبانه هست
طبق تعرفه های سایت، بالاترین سرعتی که شبانه هم داشته باشه 1 مگ هست

ایا شبانه های وب هم مثل ای اس پس های جدید محدود شده ؟
یعنی بعد از یه حجم مشخص (منصفانه) سرعت به شدت افت میکنه یا خیر

با توجه به اینکه این دوستیمون در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عکسی گذاشتن که با سرویس 1مگ دارن با 400k دانلود میکنن حدودا هم ساعتی 1.5گیگ گرفتن

ممنون میشم از دوستانی که شبانه دانلود میکنن یه راهنمایی کنن تو این زمینه

من سه روزه های وب گرفتم (سرعت 512)، شب اول سرعت دانلود 400 تا 500، شب دوم 80، شب سوم که دیشب بود باز سرعت دانلود 400 تا 500، انگار بین وجدان خوب و بدشون جنگه!
زمان مشخصی میکنه که اهریمن پیروز میشه یا فرشته :n02:

بعد کاملا مشخصه سرعت به منطقه بستگی داره، من الان شهر گرگان هم روز سرعتم خوب بوده تا الان، هم شب، بعضی دوستان که از سرعت شکایت دارن 90 درصد به خاطر منطقه شلوغ هست

Mr.World.Wide
10-12-2014, 10:12
چجوریه من همین الان زنگ زدم گفتم بچه های پی سی ورلد یه چند تایی شون فشفشه نیم گیگی گرفتن چرا به من ندادین هنوز
گفت نه اونها یه فشفشه دیگه دارن استفاده میکنن فکر میکنن نیم گیگیه :n31:
یعنی خدا لعنتتون کنه این های وبی های دروغگو
آره ملت نمیدونن فشفشه نیم گیگی چیه؟؟؟؟؟ :n02:
این که میگه هنوز این فشفشه های نیم گیگی رو هیچ کسی نگرفته
چی بگه آدم به اینها
خودشون هم هنوز خبر ندارن که شروع کردن به دادن فشفشه ها

behnam-k
10-12-2014, 11:53
3 تا فشفشه الان به پنلم اضافه شد
اون یکی چرا اضافه نشده؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

saze
10-12-2014, 14:12
سلام
دلیل قطعی مداوم های وب ؟
با تشکر

alijigari
10-12-2014, 16:45
یکی نیست جواب بده

دوست عزیز

بهتره به خودشون زنگ بزنی تا راهنماییت کنن چون خودشون از مسئله راضی نیستند !
بهت پیشنهاد میدن که چه کار کنی

aliiran2008
10-12-2014, 17:10
یک سوال فنی پینگ در حال استانداردی که شرکت تعریف کرده باید روی چند باشه؟
الان من 8.8.8.8 روز 270 بوذ زنگ زدم گفت از 260 تا 310 حدودا این پینگ استاندارد شرکته؟
بعد میگم پرا سرعت دانلودم نصف شده گفت پهنای باید مرکزتون از ساعت 2 به بعد پر شده :n13:

rezasniper2012
10-12-2014, 17:52
دوست عزیز

در حال حاضر قرار نیست سرویس کسی قطع بشه (( هنوز این بخش نامه اجرایی نشده در شرکت )) ولی احتمال اجرایی شدنش وجود داره , اما در صورت اجرایی شدن :
ارسال اسکن کارت ملی و قبض تلفن برای مشترکین اجباری هست (( لازم نیست آخرین قبض تلفنتون باشه )) و اما در رابطه با مدرک لازم برای دریافت پهنای باند بالای 128 میتونین اسکن کارت دانشجویی یکی از اعضا خانواده و یا یکی از آشناهاتون رو ارسال کنین

امير موسر
10-12-2014, 19:47
سرعت داغونه ! یعنی برای اینه که مدرک برای بالاتر از 128 ندادم آوردن روی 128 سرویسمو !؟

rezasniper2012
10-12-2014, 20:18
سرعت داغونه ! یعنی برای اینه که مدرک برای بالاتر از 128 ندادم آوردن روی 128 سرویسمو !؟

ساکن استان مازندران هستین ؟ لطفا شهر محل سکونت خودتون رو بفرمایید .

امير موسر
10-12-2014, 20:21
ساکن استان مازندران هستین ؟ لطفا شهر محل سکونت خودتون رو بفرمایید .

نه ! تهران .

mehrabooni
10-12-2014, 20:37
بعد از کلی دانلود در ماه،بالاخره سرعتم از ۸۰۰ یکدفعه ای روی ۲۵۲ ثابت شد.زنگ زدم میگم محدود کردین،میگن نه
الان سه روز مونده سرویسم تموم بشه.بلافاصله بعد از تمدید سرعتم دوباره مثل قبل زیاد شد دوستان حالا به نظرتون اگه منو محدود نکرده بودن پس چیکا کرده بودن ها

rezasniper2012
10-12-2014, 21:43
نه ! تهران .
لطفا از بخش درخواست سطح خدمات برای بررسی این مهم استفاده فرمایید ((قبل از درخواست بر روی تست سرعت کلیک نمایید تا سرعت فعلی شما ثبت گردد )) , احتمالا مرکز شما با کمبود پهنای باند مواجه شده است , در بخش توضیحات سرعت دانلود قبلیتون در تاریخی مشخص را نیز اعلام فرمایید.

بعد از کلی دانلود در ماه،بالاخره سرعتم از ۸۰۰ یکدفعه ای روی ۲۵۲ ثابت شد.زنگ زدم میگم محدود کردین،میگن نه
الان سه روز مونده سرویسم تموم بشه.بلافاصله بعد از تمدید سرعتم دوباره مثل قبل زیاد شد دوستان حالا به نظرتون اگه منو محدود نکرده بودن پس چیکا کرده بودن ها

در صورتی که مجددا این مشکل پیش آمد از مطالب پست بالا استفاده فرمایید , در اولین فرصت از قسمت تست سرعت استفاده نمایید تا سرعت فعلی شما ثبت و با زمان افت سرعت شما مقایسه گردد .

mehrabooni
10-12-2014, 21:51
مدارک هم فرستادم ها

اوپراتور های وب تاکید داشت که به هیچ وجه سرعت رو محدود نکردن حتی از امور فنی هم پرسید گفتن سرعتمو محدود نکردن

منظورتون از مطالب پست بالا کدوم پسته

robotop
10-12-2014, 22:00

Mr.World.Wide
10-12-2014, 23:13
بهتر هست قبل اینکه تماس بگیری و وقت خودت و سایر کارشناسا رو بگیری و بعد بیای اینجا خوشمزگی کنی و تاپیک رو منحرف کنی یه سری به پست های قبل میزدی ! من واقعا نمیدونم چطور باید پاسخ شما رو بدم :n29:

برا چی پست این آدم رو حذف نمیکنید؟؟؟
که پست من رو حذف میکنید؟؟؟؟
یعنی چی خوشمزه گی؟؟؟؟
مگه من چیزی گفتم که این آقا اومده اینجوری من رو خطاب میکنه؟؟؟

rezasniper2012
10-12-2014, 23:52
برا چی پست این آدم رو حذف نمیکنید؟؟؟
که پست من رو حذف میکنید؟؟؟؟
یعنی چی خوشمزه گی؟؟؟؟
مگه من چیزی گفتم که این آقا اومده اینجوری من رو خطاب میکنه؟؟؟
دوست عزیز پست شما حذف نشده سر جاشه !!! همینجوری به پست ها نگاه میکنین که باعث میشه این حرف ها رو بزنین ...
اینی که نوشتین حرفی نیست ؟ : ((

آره ملت نمیدونن فشفشه نیم گیگی چیه؟؟؟؟؟))

دوست عزیز توی پستی که آدرسش رو دادم خدمتتون ذکر شده اهدای فشفشه ها به صورت منطقه ای هست ! تعداد مشترکین هم که کم نیست برای همین کمی باید صبر داشته باشین و در رابطه با تماس شما :
شما با بخش فروش و یا پشتیبانی فنی تماس گرفتین در صروتی که ارسال کدها توسط کارمندان بخش نرم افزار شرکت میباشد و شما قابلیت تماس با این بخش را ندارید بنابراین عجیب نیست که کارشناسان فروش و یا فنی از زمان ارسال این فشفشه ها اطلاع نداشته باشن ! و این دلیل نمیشه که شما کارشناسان را دروغ گو خطاب کنین ...
لطفا همانند سایر دوستان قوانین تاپیک را رعایت فرمایید تا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید و نه اینکه با ذکر این کلمات ذهن سایر کاربران را نیز آشفته و موجب انحراف تاپیک شوید .

Mr.World.Wide
11-12-2014, 00:55
دوست عزیز پست شما حذف نشده سر جاشه !!! همینجوری به پست ها نگاه میکنین که باعث میشه این حرف ها رو بزنین ...
اینی که نوشتین حرفی نیست ؟ : ((

آره ملت نمیدونن فشفشه نیم گیگی چیه؟؟؟؟؟))

دوست عزیز توی پستی که آدرسش رو دادم خدمتتون ذکر شده اهدای فشفشه ها به صورت منطقه ای هست ! تعداد مشترکین هم که کم نیست برای همین کمی باید صبر داشته باشین و در رابطه با تماس شما :
شما با بخش فروش و یا پشتیبانی فنی تماس گرفتین در صروتی که ارسال کدها توسط کارمندان بخش نرم افزار شرکت میباشد و شما قابلیت تماس با این بخش را ندارید بنابراین عجیب نیست که کارشناسان فروش و یا فنی از زمان ارسال این فشفشه ها اطلاع نداشته باشن ! و این دلیل نمیشه که شما کارشناسان را دروغ گو خطاب کنین ...
لطفا همانند سایر دوستان قوانین تاپیک را رعایت فرمایید تا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید و نه اینکه با ذکر این کلمات ذهن سایر کاربران را نیز آشفته و موجب انحراف تاپیک شوید .
پست قبلی من که جوابت رو با ادبیات خودت داده بودم رو حذف کردن

مرد حسابی تو اصلا پست من رو خوندی؟؟؟
من میدونم منطقه ای شروع شده
میدونم خیلی کاربر ها گرفتن
ولی اون کارشناس کاملا منکر شد
و گفت اصلا هیچ جایی فشفشه ها داده نشده
اوکی؟؟؟؟
بحث من سر همین بود
بهش گفتم ولی خیلی ها گرفتند ها
گفت اونها فشفشه دیگه ای گرفتن فکر میکنن که این فشفشه تایید مدارک رو گرفتن

این حرفش برام خنده دار بود
که فکر میکنن کاربرا هیچی حالیشون نیست و نمیفهمن و تشخیص نمیدن که از چه چیزی دارن استفاده میکنن

اون وقت یکی مثل تو بیاد به من اراجیف تحویل بده
و جالبه که مدیریت هیچ اعتراضی به تو نکرده
و پستت رو ویرایش نکرده

با ادبیات درست با من حرف بزن اوکی؟؟؟
خوشمزگی و فلان و .... اینها رو ببر برا رفقای خودت
نه در یک تاپیک عمومی و اون هم با کسی که هیچ سنخیتی باهات نداره

فرستاده شده از Nexus 5ِ من با Tapatalk

mehdidotcom
11-12-2014, 02:48

اوکی؟؟؟؟
بحث من سر همین بود

که فکر میکنن کاربرا هیچی حالیشون نیست و نمیفهمن و تشخیص نمیدن که از چه چیزی دارن استفاده میکنن

و پستت رو ویرایش نکرده

برخورد اپراتور با شما خوب نبوده در هر صورت بهتر بود به شما میگفت اطلاع ندارم تا ایکنه اطلاعات غلط به شما بده ولی همه اپراتور های های وب اینجوری نیستن بهر حال نمیشه انتظار داشت همه صدر درصد باشند.

isbn
11-12-2014, 02:51

12 مگ هاي وب

mehrabooni
11-12-2014, 07:54

مدارک هم فرستادم ها

اوپراتور های وب تاکید داشت که به هیچ وجه سرعت رو محدود نکردن حتی از امور فنی هم پرسید گفتن سرعتمو محدود نکردن

کسی نظر خاصی نداره

rezasniper2012
11-12-2014, 08:27

اوکی؟؟؟؟
بحث من سر همین بود

و پستت رو ویرایش نکرده

بازم حرفاتون دلیل نمیشه کارشناسا رو دروغگو خطاب کنین دوست عزیز , این تاپیک برای بررسی وضعیت سرویس و رفع مشکل کاربراس نه اینجور پست ها, شما وظیفه داری مشکلت رو در رابطه با عدم دریافت فشفشه ها اینجا مطرح کنی و اگه واقعا به جوابت نرسیدی بیای بگی فشفشم رو ندادن و یا مشکلم رو حل نکردن نه اینکه با این اصطلاحات تاپیک رو منحرف کنی ! من نمیدونم واقعا فکر میکنین شرکت میاد برای 3 تا دونه فشفشه 500 مگ که ارزشی هم نداره به شما دروغ میگه ؟! توی مطلب بالا هم ذکر کردم کارشناسان فروش و پشتیبانی هیچ اطلاعی از زمان اهدای این کدها ندارن و عجیب هم نیست اگه چیزی ندونن ولی با این حال باید میگفتن اطلاعی نداریم و نه اینکه کسی نگرفته کدها رو ... فروم شرکت هم برای همین پست ها حذف شد چون کاربرا به جای اینکه بیان مشکلاتشون رو بیان کنن میومدن پست های اینچنینی با متن های خارج از قوانین یک انجمن ارسال میکردن و حتی مدیر شرکت رو هم متهم به دروغگویی و دزدی کرده بودن ! و نتیجش رو هم دیدین ; شرکت فروم رو بست . به این نکته توجه کنین که اکثر کاربرانی که میبان به این تاپیک یا قصد انتقال به این ISP رو دارن و برای تحقیق به تاپیک سر میزنن و یا اینکه میخوان مشکلاتشون رو بیان کنن که روی این موضوع که تعداد مشترکینی که با خدمات مشکل دارن در مقابل مشترکینی که سرویس مطلوبی دارن انگشت شمار هست و شما با بیان این حرف ها ذهن هر دو دسته رو آشفته میکنین.

rezasniper2012
11-12-2014, 08:29
کسی نظر خاصی نداره

جواب شما رو داخل این پست دادم :

rezasniper2012
11-12-2014, 08:40
مدارک هم فرستادم ها

این قسمت :

{{{ لطفا از بخش درخواست سطح خدمات برای بررسی این مهم استفاده فرمایید ((قبل از درخواست بر روی تست سرعت کلیک نمایید تا سرعت فعلی شما ثبت گردد )) , احتمالا مرکز شما با کمبود پهنای باند مواجه شده است , در بخش توضیحات سرعت دانلود قبلیتون در تاریخی مشخص را نیز اعلام فرمایید. }}}

این پست هم مطالعه فرمایید :
در اولین فرصت از قسمت تست سرعت استفاده نمایید تا سرعت فعلی شما ثبت و با زمان افت سرعت شما مقایسه گردد , در صورتی که مجددا این مشکل پیش آمد از مطالب پست بالا استفاده فرمایید .

mehrabooni
11-12-2014, 09:18
درخواست سطح خدمات کجاست

Mr.World.Wide
11-12-2014, 09:24
بازم حرفاتون دلیل نمیشه کارشناسا رو دروغگو خطاب کنین دوست عزیز , این تاپیک برای بررسی وضعیت سرویس و رفع مشکل کاربراس نه اینجور پست ها, شما وظیفه داری مشکلت رو در رابطه با عدم دریافت فشفشه ها اینجا مطرح کنی و اگه واقعا به جوابت نرسیدی بیای بگی فشفشم رو ندادن و یا مشکلم رو حل نکردن نه اینکه با این اصطلاحات تاپیک رو منحرف کنی ! من نمیدونم واقعا فکر میکنین شرکت میاد برای 3 تا دونه فشفشه 500 مگ که ارزشی هم نداره به شما دروغ میگه ؟! توی مطلب بالا هم ذکر کردم کارشناسان فروش و پشتیبانی هیچ اطلاعی از زمان اهدای این کدها ندارن و عجیب هم نیست اگه چیزی ندونن ولی با این حال باید میگفتن اطلاعی نداریم و نه اینکه کسی نگرفته کدها رو ... فروم شرکت هم برای همین پست ها حذف شد چون کاربرا به جای اینکه بیان مشکلاتشون رو بیان کنن میومدن پست های اینچنینی با متن های خارج از قوانین یک انجمن ارسال میکردن و حتی مدیر شرکت رو هم متهم به دروغگویی و دزدی کرده بودن ! و نتیجش رو هم دیدین ; شرکت فروم رو بست . به این نکته توجه کنین که اکثر کاربرانی که میبان به این تاپیک یا قصد انتقال به این ISP رو دارن و برای تحقیق به تاپیک سر میزنن و یا اینکه میخوان مشکلاتشون رو بیان کنن که روی این موضوع که تعداد مشترکینی که با خدمات مشکل دارن در مقابل مشترکینی که سرویس مطلوبی دارن انگشت شمار هست و شما با بیان این حرف ها ذهن هر دو دسته رو آشفته میکنین.
من اومدم اینجا از کارشناس ها دفاع کنم؟؟؟
یا اومدم مشکلم رو مطرح کنم؟؟؟
من در دزد بودن های وب و بیسواد بودن کارشناس هاش ذره ای شک ندارم
کسایی که میان فقط یه دوره مختصر شبکه میگذرونن
یه کاغذ جلوشون هست و از روی اون در حال جواب دادن هستن

از دزد بودن این شرکت همین بس که این طرح چهل گیگ سی روزه سی تومن توی هر دوره فقط یکبار قابل خرید هست
من بهشون اعتراض کردم گفتن بررسی میکنیم
بعد فرداش بهم زنگ زدن گفتن مشکلت چیه؟؟
گفتم نمیتونم اون فشفشه سی روزه رو بخرم
گفت ما نگفتیم مشترکین میتونن اون رو همیشه بخرن
هر مشترک فقط یکبار میتونه بخره
و من مستقیم بهشون گفتم شما کلاهبردار و دزد هستید که موقع تبلیغ تون نمیاید بنویسید که فقط یکبار قابل خریده
در حالیکه من میخواستم طرح شبانه رایگان دار بردارم اما اون نماینده تون توی قم توی میدون توحید بهم گفت بیا همین طرح هشت مگ رو بردار
به جای دانلود شبانه این فشفشه سی روزه رو بگیر
خیلی به نفعته
من تاپیک رو قبلا خونده بودم
بهش گفتم این طرح برداشته شده که
گفت نه همیشه هست
تاکید کرد که این طرح همیشه هست
بعد اون زنه که زنگ زده بود گفت این مشکل اون نماینده فروش هست و شما خودت باید بری پیگیری‌کنی
دقیقا برگشت بهم گفت به نظر شما منطقیه که ما بیایم چهل‌گیگ رو سی هزار تومن بفروشیم؟؟؟
گفتم من کار به منطقی بودنش ندارم
هر کی میاد های وب به خاطر این فشفشه ها میاد

بعد الان میبینم که بعضی دوستان میگند یک ماه در میون میتونن فشفشه بخرن
در حالیکه خود های وب بهم زنگ زد و من کلی جر و بحث کردم و این حرف رو بهم زدن که فقط یکبار میتونی بخری

یا اینکه خط من نویز داره
از سمت کافو نویز داره
وقتی من این طرح رو خریدم
خود نماینده فروش برگشت گفت اگر خط شما هشت مگ نکشه و نویز داشته باشه
ده هزار تومن هزینه میدید میان براتون رفع نویز میکنن
گفتم خب بیاید رفع نویز کنید
گفتن به ما ربطی نداره
لینک شما توی مخابرات تست کردیم و سالمه
خودت باید پیگیری کنی که مخابرات بیاد برات رفع نویز کنه

تمام شرکت های سرویس دهنده اینترنت توی ایران دزد هستن
های وب هم حسابی دزده و کلاه بردار

و اون کارشناس هایی که اون پشت نشستن یه مشت ادم بیسوادن

یه بار زنگ زدم بهشون مشکل نویز داشتم
هی مودم خاموش روشن کرد اخرش برگشت بهم گفت برو توی کنترل پنل بعد نتورک بعد..
گفتم خانم من دوره mcitp رو دارم میگذرونم
گفت مشکل نیست همین مسیر رو برو
اومد تو تنظیمات کارت شبکه م
گفت آی پی دستی رو اینجوری بده
من گفتم ای پی دستی ست کردم
گفتم بذار 1.200 گفتم چه فرقی داره؟؟
تو فقط دی ان اس رو بگو
دو ساعت من داشتم با این بحث میکردم که آی پی 1.200 با آی پی 1.2 هیچ فرقی نداره
در حالیکه dhcp مودمم از 1.35 شروع میشه
یعنی یه مشت آدم کاملا بیسواد
اون وقت شما اومدی از این دزدای کلاه بردار بیسواد دفاع میکنی و به من توهین میکنی

mehrabooni
11-12-2014, 09:28
این شکایت رو الان فرستادم به سامانه ی 195 تا به حق خودم برسم

با عرض سلام و خدا قوت خدمت شما عزیزان . از شرکت Hi Web به دلیل محدود کردن سرعت دانلود شکایت دارم...............................از هر سرور داخلی یا خارجی که دانلود میکنم،سرعت روی 250 یا 251 ثابت هست . مسخره است مگه نه ؟؟ چند روز میشه که سرویس منو محدود کردن،تا همین دو سه روز پیش حداقل سرعت دانلودم 700 یا 800 کیلوبایت درثانیه بود............................علاوه بر اینکه هرچه زودتر باید محدودیت سرعت رو بردارن،باید خسارت چندروزی که سرعت منو محدود کردن پرداخت کنن درست میگم ؟؟ از چشم و ابروی کارمندای Hi Web که خوشم نیومده سرویس گرفتم !! بخاطر خدماتی که توی تعهدنامه گفتن سرویس گرفتم دیگه!حالا سرعت منو سه برابر کمتر کردن.به نظرتون دزدی نیست!طابلوئه روی 250 محدود کردن . اگه میدونستم که بدون اطلاع محدود میکنن هیچوقت از های وب سرویس نمیگرفتم - چون فقط بخاطر اینکه های وب چیزی از محدود کردن سرعت توی سایتش نگفته پول دادمو سرویس گرفتم . اگه میدونستم میخوان محدود کنن از یه شرکت مثل پارس انلاین خدمات میگرفتم که سرویس های باکیفت تری ارائه میده . های وب باید مثل شاتل از قبل اعلام میکرد که مثلا بعد از دانلود 20 گیگ سرعت رو محدود میکنن - اینجوری حداقل سر مردم کلاه نمیرفت.پول مردم رو توی روز روشن دارن بالا میکشن !! چند وقت پیش این مشکل برام پیش اومده بود (با خط XXXX از XXXX) که با پیگیری ازطریق همین سایت تونستم به حق خودم برسم . توی یکی از تصاویر میبینید از سوم دسامبر محدودیت سرعت گذاشتن که باعث شده میزان دریافت اطلاعاتم از شبی تقریبا 8 گیگ برسه به حدودا 2 گیگ
این عکسها رو ضمیمه کردم دوستان

--------
--------

اگه شکایتم نتیجه نداد تصمیم دارم این متن رو به عنوان تجدید نظر واسه سایت 195 ارسال کنم

تا قبل از سوم دسامبر،سرعت دانلود من به هیچ عنوان کمتر از 700~~800 کیلوبایت در ثانیه نمیشد.دقیقا از ساعت 00:00 سوم دسامبر سرعت دانلودم اومد روی 250~252 کیلوبایت در ثانیه................سرکار خانوم دشتی از شرکت های وب با بنده تماس گرفتن،با نرم افزارteam viewer اومدن روی سیستم من و یک فایل از سایت "asan download" دانلود کردن و دیدن که سرعتم محدود شده.حتی از طریق نرم افزار net worx به ایشون نشون دادم که تا قبل از سوم دسامبر سرعتم ثابت بالای 700~800 بوده................ایشون از تنظیمات نرم افزار دانلود منیجر تعداد کانکشنهای دانلود رو چک کردن (عدد روی شونزده تنظیم بود) بعد پرسیدم "آیا سیستم من مشکلی داره که سرعتم محدود شده ؟ اوپراتور شرکت های وب جواب سوالم رو واضح ندادن و ازم پرسیدن سیستم دیگه ای دارین امتحان کنیم؟! گفتم فقط گوشی آیفونم هست که میتونم تیم ویوور نصب کنم و شما تست کنید.گفتن گوشی نمیشه (درصورتی که با گوشی هم میشه سرعت دانلود رو حداقل تست کرد) من دوباره بهشون گفتم مگه الان شما با تیم ویوور سیستم منو تست نکردین ؟ خب یه کلام بگین آیا متوجه شدین محدودیت سرعت از طرف سیستم منه ؟! به اوپراتور گفتم اگه محدودیت سرعت از طرف سیستم من نیست پس صد درصد از طرف شما هست دیگه !!!! دو حالت داره ، یا سیستم من مشکل داره که شما باید تست کنید بهم بگین که امکان داره این مشکل از طرف مودم باشه ، یا های وب کانفیگ منو دستکاری کرده و محدودیت سرعت برام گذاشته !!!! یه حالت دیگه هم وجود داره :: از سوم دسامبر پهنای باند های وب پر شده........ایشون جواب درستی به سوالاتم ندادن،گفتن چند لحظه پشت خط بمونین،منم ده دقیقه پشت خط بودم،آخر سر گفتن باهاتون تماس میگیریم........بهشون گفتم واقعا خوب روشی واسه جذب مشتری یاد گرفتین،اولش سرعت بالا به مردم میدین که مشتری جذب کنید،بعدش خرتون که از پل گذشت سرعت رو از عمد میارین پایین،با قوانینی که وضع کردین عملا حق هرگونه شکایت رو از مشتری صلب میکنین و میگین که با سرویس یک مگ همین سرعت قانونیه درصورتی که من میگم اگه قانونیه 1-چرا روزهای اولی که سرویس گرفته بودم شما سرعت بالا به من ارائه میکردین 2-چرا توی شهرستان های دیگه (به عنوان مثال اسفراین) سرعت دانلود همین سرویس یک مگ رو محدود نمیکنید.................................... ....خانوم دشتی مگه شما به من نگفتین از طرف های وب هیچ محدودتی اعمال نشده ؟ مگه شما نگفتین احتمال داره وای فای نویز داشته باشه که سرعت پایین اومده ؟ پس چرا بلافاصله بعد از تمدید سرویس (پرداخت مبلغ 20 هزار تومان) سرعت دانلود دوباره 700~800 شد.......................................این یعنی شما دروغ گفتین!! یعنی های وب سرعت دانلود محدود کرده بود!! تا به این دروغ شما رسیدگی نشه من دست از شکایت بر نمیدارم

Armin.Computer
11-12-2014, 09:59
سلام
دوستان با توجه به قوانین پست بزنید
سعی کردم پستی رو پاک نکنم
با تشکر

Mr.World.Wide
11-12-2014, 11:38
سلام
دوستان با توجه به قوانین پست بزنید
سعی کردم پستی رو پاک نکنم
با تشکر

آقای جناب
این قوانین شما فقط مختص به این هست که از شخصیت شرکت های سرویس دهنده دفاع بشه؟؟؟
چرا یه کاربری حق داره برگرده به طور علنی من رو خطاب کنه که به جای خوشمزه بازی در اوردن ....
این ادبیات مناسب صحبت کردن با یک کاربر هست؟؟؟؟
این پست ایشون رو شما نه ویرایش کردید و نه حذفش کردید
اما پست من رو که جوابش رو داده بودم رو حذف کردید
الان این ادبیات و این کلمه هایی که برای من کاربر به کار برده از طرف شما مدیریت آیا درسته؟؟؟؟

بهتر هست قبل اینکه تماس بگیری و وقت خودت و سایر کارشناسا رو بگیری و بعد بیای اینجا خوشمزگی کنی و تاپیک رو منحرف کنی یه سری به پست های قبل میزدی ! من واقعا نمیدونم چطور باید پاسخ شما رو بدم :n29:

شما که مدیر هستی و تا تکون میخورم پست من رو حذف میکنید چرا پست این آقا رو ویرایش نکردید؟؟؟
وقتی شما برای من کاربر احترام قائل نیستید رو چه حسابی و بر چه منطقی من باید به قوانین شما احترام بذارم؟؟؟
رسما به من توهین کرده و هنوز پستش ویرایش نشده
چرا؟؟

merlin_magic
11-12-2014, 11:58
من فقط این ها رو مینویسم تا حتی اگر شده یک نفر رو از شر این شرکت نجات بدم!
از روز اولی که بخاطر محدودیت پورت مجبور شدم از این شرکت adsl بگیرم من یک آب خوش از گلوم پایین نرفت. حتی یک روز اینترنت بدون قطعی نداشتم. اونم نه قطعی جزئی. قطعی های پشت سر هم و طولانی. بحدی که عملاً اینترنت رو بلااستفاده کرده بود. و بدتر از اون کارشناس های کارنابلد و بی سوادی که فکر میکنن همه کسانی که سرویس اینترنت دارن و با پشتیبانی تماس میگیرن حتی آیکون کارت شبکه رو هم نمیشناسن! اوایل گفتن چون سرویس شما 128 هستش و روی 1 مگ بسته شده قطعی طبیعیه!!! بعد که جدی تر پیگیری کردم فقط خدا میدونه چه پدری از من درآوردن اینا تا قانع بشن که ایراد از سمت من یوزر نیست. کارشناس بی سوادش به من میگه مودم شما دی لینکه همه مودم های دی لینک با همه isp ها همین مشکل رو دارن!!! به مرغ پخته بگی خنده اش میگیره! آخه مشتری هاتون رو چی فرض کردید شما؟ بهش میگم درست از روز اولی که من از شرکت شما اینترنت گرفتم مودم های دی لینک مشکل پیدا کردن؟ من خودم کارشناس شبکه ام. تو چی داری میگی به من آخه؟ فکر کردی هالو گیر آوردی؟ به مرز جنون رسوندن اینا منو بس که هر بار تماس میگرفتم عصبیم میکردن با چرت و پرتاشون. ماشالله هیچ جوری هم زیر بار هیچی نمیرن. الا و بلا که ایراد از تنظیمات و اتصالات و مودمته. یه بار گفتن مودم رو فقط مستقیم باید وصل کنید. یه بار گفتن سیم ها و اتصالاتت مشکل داره. یه بار گفتن ایراد از مودمته. حتی من با یک مودم دیگه یک مارک دیگه تست کردم. بعد چند روز میگن نه مک آدرس مودمت ثبت نشده دوباره مودم رو بذار!! یعنی 3 ماه تمام این بازیا رو درآوردن و مودم رو سر خط هم بردم، تمام سیم ها دو شاخه ها و اسپلیترها و سیم کشی های تلفن رو چک کردم هر کاری که باید انجام دادم تا بهشون بفهمونم که ایراد از من نیست. آخر سر بعد 3 ماه دوباره برگشته میگه ایراد از مودمه مودم رو عوض کنید! میگم همه این کارا انجام شده میگه نه مک آدرس مودم ثبت نشده دوباره با مودم جدید تست کنید!!!! گفتم نمیکنم این کارو مگه من مسخره دست شما هستم. لابد بعدش دوباره 3 ماه درگیر مسخره بازی شمام. دارم میگم ایراد از من نیست. شما هم که معتقدی ایراد از شما نیست. پس اعلام خرابی خط کنید به مخابرات. میگه باید کارشناس بیاد. میگم کارشناس بیاد چی کار کنه دقیقاً؟ من خودم کارشناسم. شما به من بگو کارشناس چه کاری غیر از کارایی که من انجام دادم قراره انجام بده.
با بدبختی و جنگ و دعوا قرار شد اعلام خرابی کنن. بعد چند روز زنگ میزنن مشکل حل شده. میگم من هنوز قطعی دارم. اگه نامه ای زدید واسه خرابی تحت چه عنوانی چه شماره نامه ای بگید من خودم پیگیری کنم. میگن نه نامه نیست کارشناس میره. حتی خودم حضوری رفتم مخابرات میگن نه ISP دروغ میگه ایراد از خودشه.
بالاخره چون دو تا خط تلفن داشتیم تو خونه تصمیم گرفتم منتقلش کنم رو اون یکی فعلاً تا اون خط خالی باشه تا وقتی پورت آزاد از یک شرکت دیگه پیدا کنم و سریع وصل کنم و منتظر تخلیه خط نمونم. زنگ زدم دوباره شرکت میگم خط رو جابجا کنید رو این یکی. گفتن 3 روز کاری طول میکشه جمع شه 3 روز کاری طول میکشه وصل شه. اما الان بعد 7-8 روز که از جمع آوری میگذره هنوز وصل نشده. پریروز زنگ میزنم میگم چرا پس وصل نشده میگن ما درخواست رو ارسال کردیم مرکز هنوز جواب نداده! بعد دیروز صبح از های وب برام اس ام اس میاد که درخواست رو دیروز صبح ارسال کردن!!! دوباره زنگ زدم میگم چرا پس دروغ گفتید دیروز شما که هنوز ارسال نکرده بودید چرا دروغ گفتید که ارسال شده اما مخابرات تأیید نکرده؟ اصلاً چرا تازه ارسال کردید؟ میگه محدودیت پورت داشتیم رفتید تو نوبت!!! آخه خدا لعنتتون کنه پورت منو که آزاد شده دادید یک مشتری دیگه بعد منو گذاشتید تو نوبت؟
یعنی جایی نیست آدم شکایت کنه از اینا؟ حروم باشه پول اون سرویسی که از من گرفتید که در ازاش فقط اعصاب و روان منو بهم ریختید. من هر جایی که دستم برسه میگم اینا رو. همونطور که تا الان این کارو کردم. پول گرفتید وظیفه دارید سرویس درست تحویل بدید. اگه عرضه اش رو ندارید بگید نمیتونیم نه اینکه دروغ دغل تحویل بدید.

Armin.Computer
11-12-2014, 14:00
سلام
تعدادی از پست های خلاف قوانین پاک شد
اگر فکر می کنید پستی خلاف قوانین انجمن هست و پاک نشده لطفا گزارش بدید تا بررسی بشه
با تشکر

mehdidotcom
11-12-2014, 15:32
من فقط این ها رو مینویسم تا حتی اگر شده یک نفر رو از شر این شرکت نجات بدم!
از روز اولی که بخاطر محدودیت پورت مجبور شدم از این شرکت adsl بگیرم من یک آب خوش از گلوم پایین نرفت. حتی یک روز اینترنت بدون قطعی نداشتم. اونم نه قطعی جزئی. قطعی های پشت سر هم و طولانی. بحدی که عملاً اینترنت رو بلااستفاده کرده بود. و بدتر از اون کارشناس های کارنابلد و بی سوادی که فکر میکنن همه کسانی که سرویس اینترنت دارن و با پشتیبانی تماس میگیرن حتی آیکون کارت شبکه رو هم نمیشناسن! اوایل گفتن چون سرویس شما 128 هستش و روی 1 مگ بسته شده قطعی طبیعیه!!! بعد که جدی تر پیگیری کردم فقط خدا میدونه چه پدری از من درآوردن اینا تا قانع بشن که ایراد از سمت من یوزر نیست. کارشناس بی سوادش به من میگه مودم شما دی لینکه همه مودم های دی لینک با همه isp ها همین مشکل رو دارن!!! به مرغ پخته بگی خنده اش میگیره! آخه مشتری هاتون رو چی فرض کردید شما؟ بهش میگم درست از روز اولی که من از شرکت شما اینترنت گرفتم مودم های دی لینک مشکل پیدا کردن؟ من خودم کارشناس شبکه ام. تو چی داری میگی به من آخه؟ فکر کردی هالو گیر آوردی؟ به مرز جنون رسوندن اینا منو بس که هر بار تماس میگرفتم عصبیم میکردن با چرت و پرتاشون. ماشالله هیچ جوری هم زیر بار هیچی نمیرن. الا و بلا که ایراد از تنظیمات و اتصالات و مودمته. یه بار گفتن مودم رو فقط مستقیم باید وصل کنید. یه بار گفتن سیم ها و اتصالاتت مشکل داره. یه بار گفتن ایراد از مودمته. حتی من با یک مودم دیگه یک مارک دیگه تست کردم. بعد چند روز میگن نه مک آدرس مودمت ثبت نشده دوباره مودم رو بذار!! یعنی 3 ماه تمام این بازیا رو درآوردن و مودم رو سر خط هم بردم، تمام سیم ها دو شاخه ها و اسپلیترها و سیم کشی های تلفن رو چک کردم هر کاری که باید انجام دادم تا بهشون بفهمونم که ایراد از من نیست. آخر سر بعد 3 ماه دوباره برگشته میگه ایراد از مودمه مودم رو عوض کنید! میگم همه این کارا انجام شده میگه نه مک آدرس مودم ثبت نشده دوباره با مودم جدید تست کنید!!!! گفتم نمیکنم این کارو مگه من مسخره دست شما هستم. لابد بعدش دوباره 3 ماه درگیر مسخره بازی شمام. دارم میگم ایراد از من نیست. شما هم که معتقدی ایراد از شما نیست. پس اعلام خرابی خط کنید به مخابرات. میگه باید کارشناس بیاد. میگم کارشناس بیاد چی کار کنه دقیقاً؟ من خودم کارشناسم. شما به من بگو کارشناس چه کاری غیر از کارایی که من انجام دادم قراره انجام بده.
با بدبختی و جنگ و دعوا قرار شد اعلام خرابی کنن. بعد چند روز زنگ میزنن مشکل حل شده. میگم من هنوز قطعی دارم. اگه نامه ای زدید واسه خرابی تحت چه عنوانی چه شماره نامه ای بگید من خودم پیگیری کنم. میگن نه نامه نیست کارشناس میره. حتی خودم حضوری رفتم مخابرات میگن نه ISP دروغ میگه ایراد از خودشه.
بالاخره چون دو تا خط تلفن داشتیم تو خونه تصمیم گرفتم منتقلش کنم رو اون یکی فعلاً تا اون خط خالی باشه تا وقتی پورت آزاد از یک شرکت دیگه پیدا کنم و سریع وصل کنم و منتظر تخلیه خط نمونم. زنگ زدم دوباره شرکت میگم خط رو جابجا کنید رو این یکی. گفتن 3 روز کاری طول میکشه جمع شه 3 روز کاری طول میکشه وصل شه. اما الان بعد 7-8 روز که از جمع آوری میگذره هنوز وصل نشده. پریروز زنگ میزنم میگم چرا پس وصل نشده میگن ما درخواست رو ارسال کردیم مرکز هنوز جواب نداده! بعد دیروز صبح از های وب برام اس ام اس میاد که درخواست رو دیروز صبح ارسال کردن!!! دوباره زنگ زدم میگم چرا پس دروغ گفتید دیروز شما که هنوز ارسال نکرده بودید چرا دروغ گفتید که ارسال شده اما مخابرات تأیید نکرده؟ اصلاً چرا تازه ارسال کردید؟ میگه محدودیت پورت داشتیم رفتید تو نوبت!!! آخه خدا لعنتتون کنه پورت منو که آزاد شده دادید یک مشتری دیگه بعد منو گذاشتید تو نوبت؟
یعنی جایی نیست آدم شکایت کنه از اینا؟ حروم باشه پول اون سرویسی که از من گرفتید که در ازاش فقط اعصاب و روان منو بهم ریختید. من هر جایی که دستم برسه میگم اینا رو. همونطور که تا الان این کارو کردم. پول گرفتید وظیفه دارید سرویس درست تحویل بدید. اگه عرضه اش رو ندارید بگید نمیتونیم نه اینکه دروغ دغل تحویل بدید.
بعضی مودم ها می توانند با تجهزات شرکت سرویس دهنده مشکل داشته باشند چرا؟بخاطر اینکه در خطوطی که نویز زیاد هست مثل کیس شما مودم با نویز سازگاری نداره و نمیتونه نویز را هندل کنه شما از شرکت های دیگه هم بگیری ممکنه مشکل داشته باشی بعضی مودم ها هستند حتی اگر snr شما 2 هم باشه کانکت میشه اما دی لینک اینجوری نیست و قطع میکنه شما رو
مودم های چیپ برودکام خوبن مثل هواوی-یا تندا و....
یا مودم های زایکسل هم مودم های خوبی هستند
در حال حاضر دی لینک قدیمی که شما دارید و تی پلینک و... مودم های خوبی نیستند

ehsan_iace
11-12-2014, 16:10
بعضی مودم ها می توانند با تجهزات شرکت سرویس دهنده مشکل داشته باشند چرا؟بخاطر اینکه در خطوطی که نویز زیاد هست مثل کیس شما مودم با نویز سازگاری نداره و نمیتونه نویز را هندل کنه شما از شرکت های دیگه هم بگیری ممکنه مشکل داشته باشی بعضی مودم ها هستند حتی اگر snr شما 2 هم باشه کانکت میشه اما دی لینک اینجوری نیست و قطع میکنه شما رومودم های چیپ برودکام خوبن مثل هواوی-یا تندا و....یا مودم های زایکسل هم مودم های خوبی هستنددر حال حاضر دی لینک قدیمی که شما دارید و تی پلینک و... مودم های خوبی نیستندمن یک مودم تی‌پی‌لینک 8811 دارم که 5 سال پیش گرفتم و های‌وب سومین شرکتیه که دارم با همین مودم اینترنت استفاده میکنم و تا به حال با هیچکدام از Isp ها مشکلی نداشته!

merlin_magic
11-12-2014, 17:36
من مدت 5 سال از یک شرکت دیگه سرویس اینترنت داشتم که یک مودم TPLINK 8811 رو 3 سال و یه مودم DLINK 2600 رو 2 سال استفاده کردم بدون کوچکترین مشکلی. اما از روز اولی که از اینجا سرویس گرفتم این مشکلات رو دارم. اوایل باز قابل تحمل بود اما این اواخر یعنی درست از وقتی که جدی پیگیری کردم رسماً اینترنت برای من بی استفاده بود و روز به روز هم بدتر میشد. این حجم قطعی که من میگم وحشتناک بود. یعنی 1 دقیقه وصل 5 دقیقه قطع 10 دقیقه وصل نیم ساعت قطع یا مدام با فاصله های زمانی 2-3 دقیقه تا 10 دقیقه قطع و وصل. طوری که من یک فایل چند مگی رو نمیتونستم دانلود کنم. پول میدادم ترافیک فشفشه میخریدم یه فایل 300 مگی رو تا 80% میرفت قطع میشد! سرورش هم قابل resume نبود. یعنی براحتی حجم من سوخت میشد.
کسانی رو میشناسم که همین مودم دی لینک رو در مراکز شلوغ دارن استفاده میکنن و حتی تو ساختمون خودمون اما مشکلی ندارن. ضمن اینکه این به اصطلاح کارشناس این شرکت نگفت تجهیزات شرکت ما مودم های دی لینک رو ساپورت نمیکنه. گفت باید فقط بصورت مستقیم وصل بشن یعنی از وای فای استفاده نکنید. همه کسانی که دی لینک دارن همین کارو دارن میکنن!!! این عیناً عبارت ایشون بود! یعنی یک حرف کاملاً چرت. هر چند من به اجبار همه راه ها و فرمایشات این کار نشناس ها رو تست کردم تا ثابت کنم ایراد از سمت من نیست اما حتی اگر تجهیزات شرکتشون مودم من رو ساپورت نمیکنه هم موظف هستن بگن به فلان دلیل نمیتونیم سرویس بدیم نه اینکه چند ماه تمام با اعصاب و روان مشتری بازی کنن و فقط پول بچاپن و چرت و پرت تحویل بدن و آخرشم باز برگردن سر خونه اول.

mehdidotcom
11-12-2014, 20:14
من مدت 5 سال از یک شرکت دیگه سرویس اینترنت داشتم که یک مودم TPLINK 8811 رو 3 سال و یه مودم DLINK 2600 رو 2 سال استفاده کردم بدون کوچکترین مشکلی. اما از روز اولی که از اینجا سرویس گرفتم این مشکلات رو دارم. اوایل باز قابل تحمل بود اما این اواخر یعنی درست از وقتی که جدی پیگیری کردم رسماً اینترنت برای من بی استفاده بود و روز به روز هم بدتر میشد. این حجم قطعی که من میگم وحشتناک بود. یعنی 1 دقیقه وصل 5 دقیقه قطع 10 دقیقه وصل نیم ساعت قطع یا مدام با فاصله های زمانی 2-3 دقیقه تا 10 دقیقه قطع و وصل. طوری که من یک فایل چند مگی رو نمیتونستم دانلود کنم. پول میدادم ترافیک فشفشه میخریدم یه فایل 300 مگی رو تا 80% میرفت قطع میشد! سرورش هم قابل resume نبود. یعنی براحتی حجم من سوخت میشد.
کسانی رو میشناسم که همین مودم دی لینک رو در مراکز شلوغ دارن استفاده میکنن و حتی تو ساختمون خودمون اما مشکلی ندارن. ضمن اینکه این به اصطلاح کارشناس این شرکت نگفت تجهیزات شرکت ما مودم های دی لینک رو ساپورت نمیکنه. گفت باید فقط بصورت مستقیم وصل بشن یعنی از وای فای استفاده نکنید. همه کسانی که دی لینک دارن همین کارو دارن میکنن!!! این عیناً عبارت ایشون بود! یعنی یک حرف کاملاً چرت. هر چند من به اجبار همه راه ها و فرمایشات این کار نشناس ها رو تست کردم تا ثابت کنم ایراد از سمت من نیست اما حتی اگر تجهیزات شرکتشون مودم من رو ساپورت نمیکنه هم موظف هستن بگن به فلان دلیل نمیتونیم سرویس بدیم نه اینکه چند ماه تمام با اعصاب و روان مشتری بازی کنن و فقط پول بچاپن و چرت و پرت تحویل بدن و آخرشم باز برگردن سر خونه اول.
یک مقدار پشتیبانی اینها ضعیف هست من قبول دارم کاش شما یک مودم دیگه هم تست میکردی . اولین گزینه ای که محتمل هست برای خرابی همیشه مودم هست من با این شرکت با مودم smc و تی پی لینک مشکل دارم و لینکم مدت طولانی میره و بر می گرده گاهی اوقات هنگ هم میکنه یک مودم نو زایکسل خریدم دیگه قطع نمیشه اس ان ار من هم نسبت به دو مودم قبلی حدقل 4 تا بیشتر شد. با آسیاتک هم این مشکل را داشتم لینک با اینکه اس ان ار من خوب بود دائم می رفت اس ان ار من 20 بود در آسیاتک با تعویض مودم و البته سیم تلفنی که به مودم رفته مشکل حل شد. خیلی از اوقات مشکل داخلی هست و البته خیلی از اوقات هم از سمت شرکت ارائه دهنده می تواند باشد.
شما خطت که وصل شد یک تست با یک مودم دیگه بگیر یک عکس هم از صفحه مودمت بگزار اینجا تا من بتونم کمکت کنم

alipoor90
11-12-2014, 21:49
بعضی مودم ها می توانند با تجهزات شرکت سرویس دهنده مشکل داشته باشند چرا؟بخاطر اینکه در خطوطی که نویز زیاد هست مثل کیس شما مودم با نویز سازگاری نداره و نمیتونه نویز را هندل کنه شما از شرکت های دیگه هم بگیری ممکنه مشکل داشته باشی بعضی مودم ها هستند حتی اگر snr شما 2 هم باشه کانکت میشه اما دی لینک اینجوری نیست و قطع میکنه شما رو
مودم های چیپ برودکام خوبن مثل هواوی-یا تندا و....
یا مودم های زایکسل هم مودم های خوبی هستند
در حال حاضر دی لینک قدیمی که شما دارید و تی پلینک و... مودم های خوبی نیستند

بعضی مدل های دی لینک هم چیپ برادکام دارند
بعضی چیپ های غیر برادکام هم SRA و دیگر موارد تحمل نویز رو دارند
ولی مشکل اصلی دی لینک این هست که تقریبا هر ماه میاد با توجه به قیمت قطعات در بازار مدار و قطعات مودم هاش رو عوض میکنه (بدون اینکه مدل و ... دستگاه رو عوض کنه - فقط ورژن نامبر میده به دستگاه ها)
یعنی یک دستگاه از همون مدل ممکنه چیپ برادکام باشه یا کلا خیلی عالی جواب بده و یک نمونه دیگه ممکنه خیلی مزخرف باشه ...

mehdidotcom
11-12-2014, 23:55
بعضی مدل های دی لینک هم چیپ برادکام دارند
بعضی چیپ های غیر برادکام هم SRA و دیگر موارد تحمل نویز رو دارند
ولی مشکل اصلی دی لینک این هست که تقریبا هر ماه میاد با توجه به قیمت قطعات در بازار مدار و قطعات مودم هاش رو عوض میکنه (بدون اینکه مدل و ... دستگاه رو عوض کنه - فقط ورژن نامبر میده به دستگاه ها)
یعنی یک دستگاه از همون مدل ممکنه چیپ برادکام باشه یا کلا خیلی عالی جواب بده و یک نمونه دیگه ممکنه خیلی مزخرف باشه ...
در تکمیل فرمایش شما مودم ها طول عمر هم دارند یک مودم نمیتونه ده سال کار کنه عمر مفید مودم 3 سال هست بعد از 3 سال باید تعویض بشه حتما

alipoor90
12-12-2014, 01:22
در تکمیل فرمایش شما مودم ها طول عمر هم دارند یک مودم نمیتونه ده سال کار کنه عمر مفید مودم 3 سال هست بعد از 3 سال باید تعویض بشه حتما

به نکته بسیار خوبی اشاره کردید ، یک مورد دیگه هم اسپلیتر ها هستند که معمولا بهتره هر 6 ماه تا یک سال عوض بشن مخصوصا با توجه به کیفیت بسیار پایین اسپلیتر های موجود در بازار ، بعد از مدتی معمولا خازن هاشون نشتی پیدا میکنه ، همین اتفاق هم میتونه در خازن های فیلتر های ورودی مودم رخ بده که البته با توجه به جنس نسبتا بهترشون عمرشون بهتره

البته بیشتر مشکل نویز در خطوط ایران و مخصوصا شمال ایران که رطوبت بالاست به علت مشکلات سیم کشی و اتصالات هست(هم سمت مربوط به مخابرات و هم سیم کشی داخلی منازل)، و همچنین dslam های قدیمی و خراب ISP ها که تقریبا به نظر میرسه از هر دستگاه نصف پورت هاش سوخته یا اسیب دیده هستن!

mehrabooni
12-12-2014, 09:18

با عرض سلام و خدا قوت خدمت شما عزیزان . از شرکت Hi Web به دلیل محدود کردن سرعت دانلود شکایت دارم...............................از هر سرور داخلی یا خارجی که دانلود میکنم،سرعت روی 250 یا 251 ثابت هست . مسخره است مگه نه ؟؟ چند روز میشه که سرویس منو محدود کردن،تا همین دو سه روز پیش حداقل سرعت دانلودم 700 یا 800 کیلوبایت درثانیه بود............................علاوه بر اینکه هرچه زودتر باید محدودیت سرعت رو بردارن،باید خسارت چندروزی که سرعت منو محدود کردن پرداخت کنن درست میگم ؟؟ از چشم و ابروی کارمندای Hi Web که خوشم نیومده سرویس گرفتم !! بخاطر خدماتی که توی تعهدنامه گفتن سرویس گرفتم دیگه!حالا سرعت منو سه برابر کمتر کردن.به نظرتون دزدی نیست!طابلوئه روی 250 محدود کردن . اگه میدونستم که بدون اطلاع محدود میکنن هیچوقت از های وب سرویس نمیگرفتم - چون فقط بخاطر اینکه های وب چیزی از محدود کردن سرعت توی سایتش نگفته پول دادمو سرویس گرفتم . اگه میدونستم میخوان محدود کنن از یه شرکت مثل پارس انلاین خدمات میگرفتم که سرویس های باکیفت تری ارائه میده . های وب باید مثل شاتل از قبل اعلام میکرد که مثلا بعد از دانلود 20 گیگ سرعت رو محدود میکنن - اینجوری حداقل سر مردم کلاه نمیرفت.پول مردم رو توی روز روشن دارن بالا میکشن !! چند وقت پیش این مشکل برام پیش اومده بود (با خط XXXX از XXXX) که با پیگیری ازطریق همین سایت تونستم به حق خودم برسم . توی یکی از تصاویر میبینید از سوم دسامبر محدودیت سرعت گذاشتن که باعث شده میزان دریافت اطلاعاتم از شبی تقریبا 8 گیگ برسه به حدودا 2 گیگ

--------
--------

اگه شکایتم نتیجه نداد تصمیم دارم این متن رو به عنوان تجدید نظر واسه سایت 195 ارسال کنم

اساتید نظری ندارن

merlin_magic
12-12-2014, 12:40
راستش من از مودمم 2 سال هم استفاده نکردم که این مشکلات پیش اومد. تا روز آخری که از اینترنت شرکت قبلی استفاده میکردم یعنی اواخر خرداد امسال بدون کوچکترین مشکلی کار میکرد. و درست از روزی که از های وب گرفتم یعنی اوایل تیر ماه این مشکلات پیش اومد. پس نمیتونه ارتباطی با طول عمر مودم داشته باشه. من با مودم TP LINK هم تست کردم همین مشکلات بود. ابداً فرقی نکرد. من تمام سیم ها و اتصالات و حتی اسپلیتر رو عوض کردم. حتی خط تلفن رو از سر خط جابجا کردم تا از سیم کشی داخلی دوم وارد ساختمون بشه. سیم رو کار کشیدم مودم رو سر خط هم بردم. قاعدتاً اگر این کارها انجام نمیشد این شرکت قانع نمیشد که درخواست خرابی خط بزنه. هرچند که من با توجه به مواردی که ازشون دیدم و نوع برخوردشون بعید میدونم این کارو کرده باشن.
در هر حال اینترنت من از دیروز وصل شده و به خط جدید منتقل شده و طی این 24 ساعت فعلاً که مشکل جدی مثل قبل نبوده. اگر این روند ادامه داشته باشه مشخص میشه ایراد یا از شرکت بوده یا از سمت مرکز بوده یا پورت ایراد داشته یا هر چی اما از سمت من کاربر نبوده. و این وظیفه شرکت بوده که مشکل رو برطرف کنه و سرویس درست تحویل من بده اما بخاطر پشتیبانی ضعیف و فاجعه های وب مشکل حل نشد تا جایی که خودم به فکر چاره افتادم و خط رو عوض کردم. در واقع صورت مسئله عوض شد! الان هم اگر بهترین کیفیت اینترنت رو روی این خط بهم تحویل بدن من در اولین فرصت شرکت سرویس دهنده رو عوض میکنم. چون جداً دیگه حالم بد میشه وقتی شماره 1565 رو میگیرم و صدای کارنشناس های بی سوادشون رو میشنوم. بعد از این هم همه جا از افتضاحات این شرکت میگم چون واقعاً توی این چند ماه پدر منو درآوردن اینا. یک سری آموزش ابتدایی به اینا دادن که هر کی زنگ زد به ترتیب این موارد رو بگید و تا حد امکان هم زیر بار خرابی نرید! اگر این شرکت شرکت درست حسابی بود پشتیبانیش انقدر شلوغ نبود که من بعضی روزها که تماس میگرفتم بالای 50 نفر تو نوبت انتظار بودن!

e_georgia
12-12-2014, 18:40
سلام
من با سرویس 1 مگ های وب تو ساعات شبانه 5-8 صبح می تونم 2 گیگ دانلود داشته باشم ؟ سرعتش دانلودش چقدره تو تایم رایگان ؟
الان 1 مگ شاتل دارم با سرعت دانلود 100 که بیشتر از 1 گیگ دانلود کنم محدود می کنه شبانه

جواب بدید ممنون میشم

alijigari
12-12-2014, 20:06
من اومدم اینجا از کارشناس ها دفاع کنم؟؟؟یا اومدم مشکلم رو مطرح کنم؟؟؟از دزد بودن این شرکت همین بس که این طرح چهل گیگ سی روزه سی تومن توی هر دوره فقط یکبار قابل خرید هستمن بهشون اعتراض کردم گفتن بررسی میکنیمبعد فرداش بهم زنگ زدن گفتن مشکلت چیه؟؟گفتم نمیتونم اون فشفشه سی روزه رو بخرمگفت ما نگفتیم مشترکین میتونن اون رو همیشه بخرنهر مشترک فقط یکبار میتونه بخرهو من مستقیم بهشون گفتم شما کلاهبردار و دزد هستید که موقع تبلیغ تون نمیاید بنویسید که فقط یکبار قابل خریدهدر حالیکه من میخواستم طرح شبانه رایگان دار بردارم اما اون نماینده تون توی قم توی میدون توحید بهم گفت بیا همین طرح هشت مگ رو برداربه جای دانلود شبانه این فشفشه سی روزه رو بگیرفرستاده شده از Nexus 5ِ من با Tapatalkدرودمنظورتون از فشفشه چهل گیگ برای 30 روز فقط در یک دوره چی هست ؟؟؟من هر ماه دارم این فشفشه را میخرم و وقتی فشفشه تمام میشه توی صفحه اول به نمایش در میاد و دوباره خرید میکنم میشه بیشتر توضیح بدین

Mr.World.Wide
12-12-2014, 20:13
درودمنظورتون از فشفشه چهل گیگ برای 30 روز فقط در یک دوره چی هست ؟؟؟من هر ماه دارم این فشفشه را میخرم و وقتی فشفشه تمام میشه توی صفحه اول به نمایش در میاد و دوباره خرید میکنم میشه بیشتر توضیح بدین
چی بگم
من طرح هشت مگ برنزی یا نقره ای؟؟
همون 54 هزار تومنیه رو دو ماه پیش خریدم
همون اول ها اومدم و یه فشفشه چهل گیگی یه ماهه سی تومنی خریدم
خب دو روزه تموم شد
رفتم دوباره بخرم دیدم میگه نمیشه
زنگ زدم پشتیبانی گفتند فقط یه بار میتونی بخری توی هر دوره
خلاصه بعدش تا یه ماه درگیر نویز خط م بودم
اخرش خط م از چهار مگ بیشتر نکشید
گفتم باشه همون چهارمگ ثابت بدید
اومدم فشفشه های یه گیگی رو تموم کردم بعد تغییر سرویس دادم
یه مگ دانلود شبانه ای خریدم که روی چهار مگ بسته س
یه ماهه خریدم تا ببینم چجوریه
الان دوستان میگن میتونن ماهی یکبار بخرن
من چون سرویس یه ماهه دارم تست نکردم ببینم چجوریه

alijigari
12-12-2014, 20:54
چی بگم
من طرح هشت مگ برنزی یا نقره ای؟؟
همون 54 هزار تومنیه رو دو ماه پیش خریدم
همون اول ها اومدم و یه فشفشه چهل گیگی یه ماهه سی تومنی خریدم
خب دو روزه تموم شد
رفتم دوباره بخرم دیدم میگه نمیشه
زنگ زدم پشتیبانی گفتند فقط یه بار میتونی بخری توی هر دوره

درود
8 مگ دینامیک که برنز و نقره ای نداره !
بله توی 30 روز فقط فشفه 40 گیگ 30 روزه را فکر کنم فقط بک بار میتونی فعال کنی تا 30 روز دیگه ازش بگذره اما سایر فشفه ها که داره که قیمت مناسبی داره نسبت به isp های دیگه
من پارس انلاین هم دارم اما های وب برای من خیلی سرعتش بیشتر هست --
فقط مشکلی که فشفه داره باید به تعداد روز ها از اکانتون داشته باشید --مثلا اگه 28 روز اط اکانتتون باقی مانده باشه و بخواهید فشفشه 30 روزه فعال کنید فعال نمیشه که برای منم همین اتفاق افتاد -- منم رفتم یک اکانت 1 ساله خریدم که برای خرید فشفشه مشکلی نداشته باشم

Mr.World.Wide
12-12-2014, 21:04
درود
8 مگ دینامیک که برنز و نقره ای نداره !
بله توی 30 روز فقط فشفه 40 گیگ 30 روزه را فکر کنم فقط بک بار میتونی فعال کنی تا 30 روز دیگه ازش بگذره اما سایر فشفه ها که داره که قیمت مناسبی داره نسبت به isp های دیگه
من پارس انلاین هم دارم اما های وب برای من خیلی سرعتش بیشتر هست --
فقط مشکلی که فشفه داره باید به تعداد روز ها از اکانتون داشته باشید --مثلا اگه 28 روز اط اکانتتون باقی مانده باشه و بخواهید فشفشه 30 روزه فعال کنید فعال نمیشه که برای منم همین اتفاق افتاد -- منم رفتم یک اکانت 1 ساله خریدم که برای خرید فشفشه مشکلی نداشته باشم
والا الان یه جورایی راضیم به نسبت باقی سرویس دهنده ها
شبانه من سه گیگ سه و نیم گیگ گاها چهار گیگ دانلود میکنم
روزم سرعت دانلودم بین 450 تا 500 هستش
اگر یه وقتی دانلود بیشتر احتیاج داشتم یه فشفشه 15 گیگ نه تومنی هم میخرم
این وضعیتم نسبتا قابل قبوله
فقط مشکلی که دارم مرور سایت ها برام کنده
هر دی ان اسی هم ست میکنم تو بروز کنده
یا تو اسکایپ سرعتم پایینه
البته این دو روزه اینجوری شده
شاید درست شه چند روز دیگه
یه مشکل دیگه ای هم که دارم قند شکن ها برام سرعتشون پایینه
مثلا dot v+p+n که یه افزونه کروم هست
تو موسسه صبح م و موسسه عصرم که شاتل هست سرعتش اصلا محشره
اما تو خونه ..
یا هات اسپات هم همینطور

alijigari
12-12-2014, 21:10
هر isp يك مزاياي داره يك معايبي-براي منم باز كردن صفحات بعضي اوقات كند هست اما جالب اينجاست چيز شكن روي پارس انلاين افتضاح هست اما روي هاي وب عالي هست-تنها مزيتي كه داره قيمت براي حجم دانلود خيلي بهتر هست !
فقط يك سوال چه جوري ٣ روزه ٤٠ گيگ تمام كردي ؟

Sent from my iPhone

FAR FAR251
12-12-2014, 21:41
من هنوز اون 3 تا فشفشه نیم گیگی رو نگرفتم
دوستان کسی مثل من هست که فشفشه ها شو نگرفته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n16:

alijigari
12-12-2014, 21:42
من هنوز اون 3 تا فشفشه نیم گیگی رو نگرفتم
دوستان کسی مثل من هست که فشفشه ها شو نگرفته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n16:

منم نگرفتم كجا اعلام ميكنه ؟

Sent from my iPhone

Mr.World.Wide
12-12-2014, 21:45
هر isp يك مزاياي داره يك معايبي-براي منم باز كردن صفحات بعضي اوقات كند هست اما جالب اينجاست چيز شكن روي پارس انلاين افتضاح هست اما روي هاي وب عالي هست-تنها مزيتي كه داره قيمت براي حجم دانلود خيلي بهتر هست !
فقط يك سوال چه جوري ٣ روزه ٤٠ گيگ تمام كردي ؟

Sent from my iPhone

چجوری نداره دیگه هر یه ساعت دو گیگ دانلود میکردم
من میدونی چقد دانلود عقب افتاده داشتم؟؟
این مخابرات ملعون خیلی بهم ضرر زد
ولی الان با های وب تقریبا دارم میرسم به دوران طلایی دانلودم :n02:

e_georgia
12-12-2014, 21:56
سلام
من با سرویس 1 مگ های وب تو ساعات شبانه 5-8 صبح می تونم 2 گیگ دانلود داشته باشم ؟ سرعتش دانلودش چقدره تو تایم رایگان ؟
الان 1 مگ شاتل دارم با سرعت دانلود 100 که بیشتر از 1 گیگ دانلود کنم محدود می کنه شبانه

جواب بدید ممنون میشم

کسی نبود جواب ما رو بده ؟ :n14:

mehdidotcom
13-12-2014, 03:00
راستش من از مودمم 2 سال هم استفاده نکردم که این مشکلات پیش اومد. تا روز آخری که از اینترنت شرکت قبلی استفاده میکردم یعنی اواخر خرداد امسال بدون کوچکترین مشکلی کار میکرد. و درست از روزی که از های وب گرفتم یعنی اوایل تیر ماه این مشکلات پیش اومد. پس نمیتونه ارتباطی با طول عمر مودم داشته باشه. من با مودم TP LINK هم تست کردم همین مشکلات بود. ابداً فرقی نکرد. من تمام سیم ها و اتصالات و حتی اسپلیتر رو عوض کردم. حتی خط تلفن رو از سر خط جابجا کردم تا از سیم کشی داخلی دوم وارد ساختمون بشه. سیم رو کار کشیدم مودم رو سر خط هم بردم. قاعدتاً اگر این کارها انجام نمیشد این شرکت قانع نمیشد که درخواست خرابی خط بزنه. هرچند که من با توجه به مواردی که ازشون دیدم و نوع برخوردشون بعید میدونم این کارو کرده باشن.
در هر حال اینترنت من از دیروز وصل شده و به خط جدید منتقل شده و طی این 24 ساعت فعلاً که مشکل جدی مثل قبل نبوده. اگر این روند ادامه داشته باشه مشخص میشه ایراد یا از شرکت بوده یا از سمت مرکز بوده یا پورت ایراد داشته یا هر چی اما از سمت من کاربر نبوده. و این وظیفه شرکت بوده که مشکل رو برطرف کنه و سرویس درست تحویل من بده اما بخاطر پشتیبانی ضعیف و فاجعه های وب مشکل حل نشد تا جایی که خودم به فکر چاره افتادم و خط رو عوض کردم. در واقع صورت مسئله عوض شد! الان هم اگر بهترین کیفیت اینترنت رو روی این خط بهم تحویل بدن من در اولین فرصت شرکت سرویس دهنده رو عوض میکنم. چون جداً دیگه حالم بد میشه وقتی شماره 1565 رو میگیرم و صدای کارنشناس های بی سوادشون رو میشنوم. بعد از این هم همه جا از افتضاحات این شرکت میگم چون واقعاً توی این چند ماه پدر منو درآوردن اینا. یک سری آموزش ابتدایی به اینا دادن که هر کی زنگ زد به ترتیب این موارد رو بگید و تا حد امکان هم زیر بار خرابی نرید! اگر این شرکت شرکت درست حسابی بود پشتیبانیش انقدر شلوغ نبود که من بعضی روزها که تماس میگرفتم بالای 50 نفر تو نوبت انتظار بودن!
همه شرکت ها همینه عزیز فکر کردی اسیاتک که مثلا اینترنت یکه پشتیبانی خوبی داره یا شاتل و.... همه در وهله اول سعی می کنند توپ را در زمین مشترک بندازند البته کم پیش میاد مشکلات از سمت شرکت باشه ولی هست
یک مثال برات میزنم یک دوستی براش آسیاتک گرفتم دوری مرکز داشت بنده خدا لینکش هی قطع میشد و میرفت پشتیبانی احمق آسیاتک تنوانست مشکل ایشان را تشخثیص بده جالبه با مودم تست انها بالا میامد با مودم های که من در اختیار این شخص گزاشتم بالا نمیامد یا لینک ایشان میرفت .بهشون گفت چظور ممکنه مشکل از سمت ما باشه آیا میشه با یک مومدم وصل بشه با یکی نشه بهر حال از اسیاتک جمع اوری کردم براش و از شرکت دیگری (عصر تلکام ) گرفتم براش ایشان بدون هیچ قطعی داره استفاده میکنه
برای خود من هم مورد مشابه پیش آمده متاسفانه در این مملکت آدم باسوداد یا نداریم یا اینکه در جای خودش از ایشان استفاده نمیشه بیشتر ملاک پارتی و.... هست و کسانی که استخدام میشوند برای پشتیانی کوچکترین خلاقیتی ندارند بیشتر اپراتور هستند تا پشتیبان
یک تکته هم بگم حتما در اینجور مواقع به سامانه 195 شکایت کن کار شما حتما پیگیری میشه و شرکت ها موظف هستند به نحوی رضایت شما را جلب کنند آسیاتک پول ما را در این مورد بعد از عحز در حل مشکل عودت داد

FAR FAR251
13-12-2014, 03:27
منم نگرفتم كجا اعلام ميكنه ؟

Sent from my iPhone
پنل کاربری قسمت بانک مجازی

mehrabooni
13-12-2014, 09:25

--------
--------

چرا نظری ندارین اساتید

اقایی که تاپیک زدی ، حداقل تو بیا نظرتو بگو

mehdidotcom
13-12-2014, 12:31
چرا نظری ندارین اساتید

های وب محدود نمیکنه چنین چیزی در دستور کار نیست 3 ساعت رایگان چیه که بخواهد محدود کنه اما جند روز هست در برخی مناطق کشور به دلایل نامعلوم افت سرعت سراسری وجود داره سرعت کاربرا چه در شرکت های وب چه در برخی شرکت های دیگه به یک چهارم حتی کاهش یافته است. که موقفتی است

امير موسر
13-12-2014, 12:34
این فشفشه هارو نمیدن ؟!

mehrabooni
13-12-2014, 12:44
بنده هم میدونم های وب محدود نمیکنه دیگه ، برای همین به سامانه ۱۹۵ شکایت کردم.حالا اگر ممکنه بنده رو در ویرایش هرچه بهتره متن شکایت راهنمایی کنید

پیشاپیش ممنونم

mehrabooni
13-12-2014, 12:46
اگر متن شکایت رو خونده باشی متوجه میشی که دقیقا بعد از تمدید سرویس سرعت دانلود به حالت عادی برگشت.این یعنی محدودیت سرعت از سمت شرکت های وب بوده

ehsan_iace
13-12-2014, 12:49
این فشفشه هارو نمیدن ؟!معلو نیست به اون عده‌ایی که هنوز فشفشه نداده‌اند کی میدهند ولی چند روز پیش که به پشتیبانی زنگ زدم و پرسیدم میگفت تا اول ماه دیگه!

alijigari
13-12-2014, 13:32
چجوری نداره دیگه هر یه ساعت دو گیگ دانلود میکردم
من میدونی چقد دانلود عقب افتاده داشتم؟؟
این مخابرات ملعون خیلی بهم ضرر زد
ولی الان با های وب تقریبا دارم میرسم به دوران طلایی دانلودم :n02:

پس سرعت دانلود شما خیلی خوب هست --من نمیتونتم هر یک ساعت 2 گیگ دانلود کنم

alijigari
13-12-2014, 13:37
پنل کاربری قسمت بانک مجازی

توی قسمت مشاهده کد نخفیف برای من 3 تا نیم گیگ 1 روزه اضافه شده--تاریخ ساخت هم 22-9-93 زده !!!:n02:

e_georgia
13-12-2014, 14:31
سلام :n02:

جواب بدید ممنون میشم:n12:

امير موسر
13-12-2014, 16:11
معلو نیست به اون عده‌ایی که هنوز فشفشه نداده‌اند کی میدهند ولی چند روز پیش که به پشتیبانی زنگ زدم و پرسیدم میگفت تا اول ماه دیگه!

منم زنگ زدم الان ، گفتن هفته بعد میدن همرو !

Ghasem.M
13-12-2014, 17:17
یه 1 هفته ای میشه پینگ های خیلی بالا رفته! سرعت مشکی نداره ولی پینگ بالا رفته برای بقیه هم همینطور هست؟ :n27:

Reza R"ch
13-12-2014, 18:00
یه 1 هفته ای میشه پینگ های خیلی بالا رفته! سرعت مشکی نداره ولی پینگ بالا رفته برای بقیه هم همینطور هست؟ :n27:

منو پینگ های وب همین الان یهویی :n27::n02:

emproor
13-12-2014, 20:24
شبا پینگ حرف نداره مخصوصا موقع تایم رایگان ولی روز ها ... :n21:
بقیه Isp ها روز پینگ خوب شب خراب اینجا برعکسه

امير موسر
14-12-2014, 09:16
دوتا فشفشه منو دادن !

alijigari
14-12-2014, 09:21
دوتا فشفشه منو دادن !

تو مدرك داده بودي ؟

Sent from my iPhone

امير موسر
14-12-2014, 12:17
تو مدرك داده بودي ؟

Sent from my iPhone

آره ، فقط کارت ملی و آخرین قبض تلفن .

masooyan
14-12-2014, 17:26
بالاخره فشفشه های منو دادن:n31:

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=99ms TTL=51
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=95ms TTL=51
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=100ms TTL=51
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=101ms TTL=51

Ping statistics for 8.8.8.8:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 95ms, Maximum = 101ms, Average = 98ms

C:\Windows\system32>ping 4.2.2.4

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=183ms TTL=50

Ping statistics for 4.2.2.4:
Minimum = 183ms, Maximum = 183ms, Average = 183ms

امير موسر
14-12-2014, 18:53
بالاخره فشفشه های منو دادن:n31:

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=99ms TTL=51
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=95ms TTL=51
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=100ms TTL=51
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=101ms TTL=51

Ping statistics for 8.8.8.8:
Minimum = 95ms, Maximum = 101ms, Average = 98ms

C:\Windows\system32>ping 4.2.2.4

Ping statistics for 4.2.2.4:
Minimum = 183ms, Maximum = 183ms, Average = 183ms

برای شما چرا 4 تا دادن ؟

masooyan
14-12-2014, 19:01
برای شما چرا 4 تا دادن ؟

اولیش مال تایید ایمیل هستش،که حدود 15 روزپیش به من دادن:n09:

امير موسر
14-12-2014, 19:13
اولیش مال تایید ایمیل هستش،که حدود 15 روزپیش به من دادن:n09:

منم تایید ایمیل کردم ولی ندادن .

masooyan
14-12-2014, 19:15
منم تایید ایمیل کردم ولی ندادن .

من ایمیلمو عوض کردم و بعد تایید.

rezasniper2012
14-12-2014, 19:43
مشکل افت سرعت در برخی از مناطق تهران که دچار افت سرعت شده بودند برطرف شد , دوستان که در سایر استان ها مشکل دارن در صورتی که خطشون از نظر نویز و ... مشکلی نداره و قبلا سرعتشون بیشتر از 1 هفته اخیر بوده از منوی تست سرعت و درخواست سطح خدمات استفاده فرمایند . به پست های خارج از قوانین فروم و ISP پاسخ داده نخواهد شد.

rezasniper2012
14-12-2014, 19:47
چرا نظری ندارین اساتید

پاسخ شما مشخص هست و بنده در پست های قبل به اون اشاره کردم ((شکایت شما بی نتیجه خواهد بود و هیچ ارتباطی با ISP نخواهد داشت)) , ضریب اشتراک سرویس ها در زمان خرید ذکر شده . لطفا از ایجاد اسپم خودداری فرمایید.

rezasniper2012
14-12-2014, 19:53
های وب محدود نمیکنه چنین چیزی در دستور کار نیست 3 ساعت رایگان چیه که بخواهد محدود کنه اما جند روز هست در برخی مناطق کشور به دلایل نامعلوم افت سرعت سراسری وجود داره سرعت کاربرا چه در شرکت های وب چه در برخی شرکت های دیگه به یک چهارم حتی کاهش یافته است. که موقفتی است
بله بنده هم به این مورد اشاره کردم در پست های قبل ; ولی متاسفانه دوستان قبل از بررسی کامل تاپیک اقدام به زدن پست های اینچنینی میکنن . مشکل فعلی به دلیل کمبود پهنای باند در برخی از مراکز میباشد و هیچ ارتباطی با شرکت های وب ندارد .

alone_boy
14-12-2014, 20:35
مشکل افت سرعت در برخی از مناطق تهران که دچار افت سرعت شده بودند برطرف شد , دوستان که در سایر استان ها مشکل دارن در صورتی که خطشون از نظر نویز و ... مشکلی نداره و قبلا سرعتشون بیشتر از 1 هفته اخیر بوده از منوی تست سرعت و درخواست سطح خدمات استفاده فرمایند . به پست های خارج از قوانین فروم و ISP پاسخ داده نخواهد شد.
خب این کار چه تاثیری داره؟
من الان این کار رو انجام دادم و نوشت درخواست با موفقیت ارسال شد
الان مدتیه سرعتم از 450 به 100 رسیده!

Milad4171
14-12-2014, 21:35
سلام . توجه به قوانین مربوط به تمامی اعضای انجمن است.
هر کاربری که از هر سرویسی اطلاعات کافی داشته باشه و میتونه به سوالات کاربران پاسخ بده.
در صورت مشاهده پست اشتباه یا منحرف کننده از گزارش تخلف استفاده کنید.

پست های بی ارتباط پاک میشن

مرسی
:n40:

alipoor90
14-12-2014, 21:41
اقا بیخیال صلوات بفرستید :n16:

انتی اسپم:

PING google.com (74.125.71.100) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 74.125.71.100: icmp_seq=1 ttl=35 time=375 ms
64 bytes from 74.125.71.100: icmp_seq=2 ttl=35 time=373 ms
64 bytes from 74.125.71.100: icmp_seq=3 ttl=35 time=391 ms
64 bytes from 74.125.71.100: icmp_seq=4 ttl=35 time=373 ms
64 bytes from 74.125.71.100: icmp_seq=5 ttl=35 time=377 ms
64 bytes from 74.125.71.100: icmp_seq=6 ttl=35 time=373 ms
64 bytes from 74.125.71.100: icmp_seq=7 ttl=35 time=375 ms
^C
--- google.com ping statistics ---
7 packets transmitted, 7 received, 0% packet loss, time 6000ms
rtt min/avg/max/mdev = 373.079/377.096/391.352/6.037 ms
[# ping google.com -s24
PING google.com (74.125.71.100) 24(52) bytes of data.
32 bytes from 74.125.71.100: icmp_seq=1 ttl=35 time=374 ms
32 bytes from 74.125.71.100: icmp_seq=2 ttl=35 time=372 ms
32 bytes from 74.125.71.100: icmp_seq=3 ttl=35 time=374 ms
32 bytes from 74.125.71.100: icmp_seq=4 ttl=35 time=376 ms
32 bytes from 74.125.71.100: icmp_seq=7 ttl=35 time=375 ms

rezasniper2012
14-12-2014, 21:48
خب این کار چه تاثیری داره؟
من الان این کار رو انجام دادم و نوشت درخواست با موفقیت ارسال شد
الان مدتیه سرعتم از 450 به 100 رسیده!
شما با ثبت سرعت خود در زمانی که سرعت مناسبی دارین و همچنین ثبت سرعت در تایم های افت سرعت و ایجاد درخواست سطح خدمات با در نظر گرفتن بازه زمانی که در آن سرعت مطلوبی داشتین و سپس دچار افت سرعت شده اید و ارسال این درخواست میتونین به کارشناسان اطلاع بدین تا این مشکل رو بررسی و در صورت امکان نسبت به حل آن اقدام کنن.
در حال حاضر مشکل افت سرعت تعداد زیادی از دوستان به دلیل کمبود پهنای باند مرکز مخابراتی آن ها میباشد و ارتباطی با ISP ها ندارد .
موفق باشین

pooyakasa
14-12-2014, 22:00
هر موقع حس می کنم های وب گرونه می رم اون یکی شرکتا رو نیگا می کنم بعد بر میگردم دوباره به های وب ، به نظر من به صرفه ترین هست، اما خب واقعا اذیت می کنه ،یعنی به معنی واقعی کلمه اذیت می کنه،مخصوصا تابستون،این تابستون پیش رو در اولین فرصت از یه شرکت دیگه سرویس می گیرم ، چون های وب الان چند ساله کیفیت مرور صفحات رو بهبود نداده ،فقط سرعت دانلود خوب هست ، الان شب از ساعت حدود هفت پینگ نا جور میشه تا حدود سه شب ، شما شش صبح بیای کیفیت عالی هست ، الان که ساعت ده شب هستش هر دی ان اس سروری به جز دی ان اس خود های وب ست کنم داغون میشه اینترنتم،
به نظرم های وب سعی داره به زور و با روش های مصنوعی سرعت نشون داده شده در صفحه پینگ رو بهبود بده مثلا پکت های پینگ رو با یه روش هایی میشه ارسال کرد که سرعت پینگ بالا (عدد پینگ کم) نشون داده بشه اما در عمل تفاوتی در کیفیت مرور صفحات وب ایجاد نخواهد شد،
البته در جریانم که های وب سعی کرد که این مشکل رو حل کنه اما نتونست ،احتمالا رفته به جای سیسکو از روتر های چینی خریده.

همیشه وقتی می بینم یه صفحه به زور باز میشه ،میرم با رایتل وصل میشم می بینم خیلی راحت باز میشه ،مطمئن هستم مشکل از طرف های وب هست ،گاهی حتی صفحه وب کامل باز نمیشه ،چند بار زنگ زدم پشتیبانی با TeamViewer وصل شدند اما کاری نتونستند بکنند ،یعنی اشکال از طرف من نیست که بتونند چیزی رو درست کنند،شیوه و الگوریتم های مورد استفاده ی های وب برای مدیریت پهنای باند شبکه صرفا سرعت دانلود رو بهبود میدن و کاری با سایر معیار های سنجش کیفیت شبکه و کیفیت مرور صفحات وب ندارند، برای منی که SNR سی و دو دارم این طوری هست !!

JING3LKHAN
15-12-2014, 00:54
دوستان بسته برنز تایم رایگان شبانه داره؟

robotop
15-12-2014, 00:58
دوستان بسته برنز تایم رایگان شبانه داره؟

خیر سرعت های یک مگ به بالا شبانه رایگان ندارند

alijigari
15-12-2014, 01:06
، برای منی که SNR سی و دو دارم این طوری هست !!

دوست عزيز
١-مطمن هستيد كه اس ان ار شما ٣٢ هست ؟!
٢-فاصله شما تا مركز مخابراتتون چقدر هست ؟
٣-سرعت دانلود شما چقدر هست ؟
٤-مودمتون چي هست ؟

Sent from my iPhone

golijon
15-12-2014, 03:00
چرا این قدر قطع می شه؟؟؟

iran.fa
15-12-2014, 04:48
شرکت " های وب " ( شرکت داده گستر عصر نوین ) به نظر من شرکت خیلی خوبیه قیمت ها مناسب سرعت هم عالیه.

موفق باشید.

alone_boy
15-12-2014, 14:11
دیروز که درخواست رو ثبت کردم امروز صبح از های وب زنگ زدن و یه خانومی بود که گفت برو خدا رو شکر کن که با همین 100 کیلوبایت هم دانلود میکنی
یه سری چرت و پرت گفت که سرعت بر حسب بایته و پهنا بر حسب بیت و از این حرفا و آخرشم نتیجه گرفت که سرعت باید همین حول و حوش باشه و بهترین وضعیت اینترنت رو دارید
پرسیدم چجوری قبلا 500 تا دانلودم بوده که گفت از پهنای باند زیادی استفاده کردی و الان پهنای باندت استاندارد شده و نمیتونیم خطت رو هم بیشتر از 4 مگ ببندیم

rasmebazi22
15-12-2014, 15:40
نیم ساعت طول میکشه یه پرداخت بخوام انجام بدم تو پنل
چرا اینجوری شده؟
به درگاه متصل نمیشه

mahdi1323
15-12-2014, 15:59
Blocked! Malicious Activity Detected
من میخوام به سایت همراه اول برم ولی این اخطار رو میاره

emproor
15-12-2014, 16:18
6-9-رعایت مصوبات کمیسیون 177 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی موضوع ظوابط و چارچوب موافقت نامه های سطح خدمات ( SLA ) و بر اساس مقادیر زیر: پارامتر a برای محاسبه حداکثر میزان مجاز PLR به میزان 3 درصد. پارامتر b برای محاسبه حداکثر میزان تاخیر مجاز (Latency) به میزان 160 میلی ثانیه. پارامتر c برای محاسبه پهنای باند تضمین شده (CIR) به میزان 0.125. میانگین زمان بازیابی یا تعمیر و برقراری مجدد (MTTR) خدمت به میزان 72 ساعت.

تو قرارداد اینو نوشته :n09: حالا منظورش نسبت به کجا هست ؟؟؟ این نمونه بارز دو در بازی هست یا به قول معروف سوراخ تو قرارداد ....
آفا من سرعت دانلود نمیخوام این پینگ لعنتی رو درست کنید ....

و این الان یعنی چی ؟؟؟
5-5- شرکت مجاز است با توجه به محدودیت امکانات و همچنین استفاده بهینه از امکانات واگذار شده در صورت عدم خریداری ترافیک اضافه (در سرویس های حجمی و محدود) توسط مشترک ظرف مدت حداکثر 2 روز از زمان پایان یافتن اعتبار ترافیکی سرویس مشترک، علیرغم باقی ماندن زمان سرویس با توجه به حجمی بودن آن ، نسبت به قطع اشتراک و یا در صورت پرداخت آبونمان توسط مشترک نسبت به تبدیل مبلغ باقیمانده آبونمان به ترافیک اضافه بر اساس حاصلضرب تعداد روز باقیمانده تا پایان سرویس و به ازای هر روز 7 مگابایت ترافیک اضافه به تشخیص خود اقدام نماید.

یعنی اگه ترافیک نخریم خودشون برامون میخرن ؟؟؟:n19:

maziyarkhani
15-12-2014, 19:55
جالبه کارت دانشجویی ارشد که مدت اعتبارش تا سال 95 هست رو تایید نکردن . مگه کارت دانشجویی اعضای خانواده مشکلی داره ؟ :n21:

IVAN
15-12-2014, 20:11
جالبه کارت دانشجویی ارشد که مدت اعتبارش تا سال 95 هست رو تایید نکردن . مگه کارت دانشجویی اعضای خانواده مشکلی داره ؟ :n21:

احتمالا باید بنام صاحب اکانت باشه

amirbrad
15-12-2014, 20:21
بیشتر قطعه تا وصل وقتی هم وصل میشه یک صفحه نمی تونه باز کنه. جالبه google play با چندتا isp دیگه چک کردم بازه اونوقت های وب شده کاسه داغ تر از آش اگرم بره عکسها لود نمیشه. اینقدر کاربر گرفت که کمبود پهنای باند که هیچ دیگه کلا قطع میشه. کاش یه نفر از فامیلا یا نزدیکای مالک های وب بهش می گفت فقط پول داشتن و شرکت زدن مهم نیست یکمی هم به کیفیت توجه کن و هر کاری حساب و کتابی داره. !!!!

mehrabooni
15-12-2014, 21:35
اصلا قطع نیست خوشبختانه
به هیچ عنوان توی منطقه ی ما قطعی از طرف های وب نبوده
خط خودم نویز داشته که خودمم برطرف کردم مشکلو

pooyakasa
15-12-2014, 22:00
دوست عزيز
١-مطمن هستيد كه اس ان ار شما ٣٢ هست ؟!
٢-فاصله شما تا مركز مخابراتتون چقدر هست ؟
٣-سرعت دانلود شما چقدر هست ؟
٤-مودمتون چي هست ؟

Sent from my iPhone

1) بله !! بین 28 تا 32 اینا تغییر می کنه.
2) حدود دو کیلومتر
3)الان 256 های وب دارم و سرعت دانلود 270 کیلوبایت در ثانیه است.
4)دی لینک 2750u؛ و اصلا ازش راضی نیستم چون مودم های دی لینک برخی وقت ها هنگ می کنند.TP-Link داشتم خیلی خوب بود ، کلا مودم های TP-Link با های وب خیلی خوب کار می کنند.یاد آور میشم که من سیستم عامل داخل مودم رو چندین بار عوض کرده ام که البته کیفیت اینترنتم هیچ فرقی با حالت اولیه نکرد !

alijigari
15-12-2014, 22:08
1) بله !! بین 28 تا 32 اینا تغییر می کنه.
2) حدود دو کیلومتر
3)الان 256 های وب دارم و سرعت دانلود 270 کیلوبایت در ثانیه است.
4)دی لینک 2750u؛ و اصلا ازش راضی نیستم چون مودم های دی لینک برخی وقت ها هنگ می کنند.TP-Link داشتم خیلی خوب بود ، کلا مودم های TP-Link با های وب خیلی خوب کار می کنند.یاد آور میشم که من سیستم عامل داخل مودم رو چندین بار عوض کرده ام که البته کیفیت اینترنتم هیچ فرقی با حالت اولیه نکرد !

مبارك باشه -اس ان ار من ٦ هست !

اگه شما اكانت ٨ مگابيت بگيرين چه گرد و خاكي ميشه باهاش راه بندازين !!
شما كدوم شهر هستيد ؟

Sent from my iPhone

amirbrad
16-12-2014, 12:48
چرا دوتا فشفشه داده. مدارک مربوط به سرعت بالای 128 تایید نکرده تایید ایمیل هم حساب نکرده.!!!

emproor
16-12-2014, 12:58
به من کلا یه فشفشه چرا دادن ؟

qwertym
16-12-2014, 15:25
چرا دوتا فشفشه داده. مدارک مربوط به سرعت بالای 128 تایید نکرده تایید ایمیل هم حساب نکرده.!!!

برا منم همینطور

ehsan_iace
16-12-2014, 16:11
فشفشه‌هایی که دادند با تمدید به دوره بعد منتقل می شوند یا باید تو همین دوره مصرفشان کرد؟

emproor
16-12-2014, 18:26
فشفشه تو بانک میمونه هر وفت دلت خواست فعالش کن فعال کردی باید تو یک روز مصرفش کنی

حالا کسی نمیدونه چرا به بعضیا چهار تا دادن به ما یک دونه ؟؟

rezasniper2012
16-12-2014, 19:12
فشفشه تو بانک میمونه هر وفت دلت خواست فعالش کن فعال کردی باید تو یک روز مصرفش کنی

حالا کسی نمیدونه چرا به بعضیا چهار تا دادن به ما یک دونه ؟؟
به مشترکینی که ایمیلشون رو بعد از درخواست ارسال مدارک و تایید ایمیل تایید کردن فشفشه چهارم رو دریافت کردن ; در حال حاضر به مشتریکنی که از قبل ایمیلشون رو تایید کرده بودن فشفشه چهارم تعلق نگرفته و معلوم هم نیست که بعدا ارسال میشه براشون یا خیر ; این بخش خارج از اطلاعات پشتیبانی فنی و فروش شرکت می باشد .

rezasniper2012
16-12-2014, 19:26
هر موقع حس می کنم های وب گرونه می رم اون یکی شرکتا رو نیگا می کنم بعد بر میگردم دوباره به های وب ، به نظر من به صرفه ترین هست، اما خب واقعا اذیت می کنه ،یعنی به معنی واقعی کلمه اذیت می کنه،مخصوصا تابستون،این تابستون پیش رو در اولین فرصت از یه شرکت دیگه سرویس می گیرم ، چون های وب الان چند ساله کیفیت مرور صفحات رو بهبود نداده ،فقط سرعت دانلود خوب هست ، الان شب از ساعت حدود هفت پینگ نا جور میشه تا حدود سه شب ، شما شش صبح بیای کیفیت عالی هست ، الان که ساعت ده شب هستش هر دی ان اس سروری به جز دی ان اس خود های وب ست کنم داغون میشه اینترنتم،
به نظرم های وب سعی داره به زور و با روش های مصنوعی سرعت نشون داده شده در صفحه پینگ رو بهبود بده مثلا پکت های پینگ رو با یه روش هایی میشه ارسال کرد که سرعت پینگ بالا (عدد پینگ کم) نشون داده بشه اما در عمل تفاوتی در کیفیت مرور صفحات وب ایجاد نخواهد شد،
البته در جریانم که های وب سعی کرد که این مشکل رو حل کنه اما نتونست ،احتمالا رفته به جای سیسکو از روتر های چینی خریده.

همیشه وقتی می بینم یه صفحه به زور باز میشه ،میرم با رایتل وصل میشم می بینم خیلی راحت باز میشه ،مطمئن هستم مشکل از طرف های وب هست ،گاهی حتی صفحه وب کامل باز نمیشه ،چند بار زنگ زدم پشتیبانی با TeamViewer وصل شدند اما کاری نتونستند بکنند ،یعنی اشکال از طرف من نیست که بتونند چیزی رو درست کنند،شیوه و الگوریتم های مورد استفاده ی های وب برای مدیریت پهنای باند شبکه صرفا سرعت دانلود رو بهبود میدن و کاری با سایر معیار های سنجش کیفیت شبکه و کیفیت مرور صفحات وب ندارند، برای منی که SNR سی و دو دارم این طوری هست !!
اطلاعات شما متاسفانه در این رابطه کمی پایینه (( در رابطه با پینگ و روتر های چینی که اشاره کردین ! )) لطفا کمی در رابطه با ساختار شبکه و DSL تحقیق فرمایید , در صورت امکان بفرمایید مودم شما روی کدام mod قرار داده شده , از بخش تنظیمات annex و advanced ADSL عکس تهیه فرمایید و برای بررسی قرار دهید , فریمور مودمتون رو در صورتی که با مودم های دیگه وضعیت مطلوب تری رو دارین آپدیت فرمایید , فایروال های فعال در مودمتون رو بفرمایید . فایروال NAT مودمتون به صورت سخت افزاری و یا نرم افزاری هست ؟ لطفا بخش internet shering رو بررسی و در صورت امکان کارت شبکتون رو آپدیت فرمایید , از کدام سیستم عامل استفاده میکنین ؟ در صورت امکان یک درخواست trace از google.com انجام داده و نتیجه رو اعلام فرمایید , در برخی موارد میتوانید از نرم افزار hi help استفاده فرمایید و نکته مهم تر در صورتی که MTU مودم رو تنظیم نکردین بفرمایید آموزش این قسمت رو براتون قرار بدم .
لطفا تک تک عرایض بنده رو بررسی فرمایید , هرچند در ظاهر بعظی از بخش ها ساده و به نظرتون ارتباطی به موضوع نداره ولی همین بخش های ساده میتونه مشکلاتی رو برای مشترکین ایجاد کنه که توضیح آن در این مطلب نمیگنجه .

hamed2004
16-12-2014, 19:40
سلام دوستان های وبی ....به ما که هنوز فشفشه ای ندادن....
امرکز مخابراتی هجرت
من 3 ساله های وبم هر شب 2 گیگ رایگان دانلود داشتم شاید سرجمع 10 شب قطع شده باشه.....ما که راضی هستیم .دستون درد نکنه

ham33d
16-12-2014, 20:17
سلام
میگم دوستانی که مدارک ارسال نکردن واسه های وب هیچ اتفاقی واسشون پیش نیومد؟؟؟؟؟

maziyarkhani
16-12-2014, 20:29
احتمالا باید بنام صاحب اکانت باشه

من وقتی میخواستم سرویس بگیرم گفتن اعضای خانواده مشکلی نداره

rezasniper2012
16-12-2014, 20:39
من وقتی میخواستم سرویس بگیرم گفتن اعضای خانواده مشکلی نداره
بله مشکلی نداره , لطفا فایل رو بررسی فرمایید که درست ارسال شده باشه و در غیر اینصورت مجددا فایل رو ارسال فرمایید.

babakweb
17-12-2014, 14:45
توضیحات سرویس نیترو و نحوه استفاده از آن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

frozen01
17-12-2014, 15:37
دوستانی که ازHiweb سرویس دارند بگن چطوری هست اوضاع الان ؟

کیفیت خط و سرویس دهی.

ممنون.

bazooka
17-12-2014, 17:40
توی بازه زمانی رایگان دوستان چقد میتونین دانلود کنین و با چ سرعتی ؟ ارزش داره یا نه ؟

ممنو:n12:ن

qwertym
17-12-2014, 18:19
سرعت دانلود من به شدت اومده پایین بالاترین سرعت دانلودم 50 کیلوبیته !!

aliiran2008
17-12-2014, 21:47
برنامه hihelp را وقتی دانلود میکنم نمیتونم از حالت فشرده خارج کنم و ارور میده
دوستان یه تستی بکنن

pooyakasa
17-12-2014, 22:41
اطلاعات شما متاسفانه در این رابطه کمی پایینه (( در رابطه با پینگ و روتر های چینی که اشاره کردین ! )) لطفا کمی در رابطه با ساختار شبکه و DSL تحقیق فرمایید ,
در صورت امکان بفرمایید مودم شما روی کدام mod قرار داده شده , از بخش تنظیمات annex و advanced ADSL عکس تهیه فرمایید و برای بررسی قرار دهید ,
فریمور مودمتون رو در صورتی که با مودم های دیگه وضعیت مطلوب تری رو دارین آپدیت فرمایید ,
فایروال های فعال در مودمتون رو بفرمایید . فایروال NAT مودمتون به صورت سخت افزاری و یا نرم افزاری هست ؟
لطفا بخش internet shering رو بررسی و در صورت امکان کارت شبکتون رو آپدیت فرمایید
, از کدام سیستم عامل استفاده میکنین ؟
در صورت امکان یک درخواست trace از google.com انجام داده و نتیجه رو اعلام فرمایید
, در برخی موارد میتوانید از نرم افزار hi help استفاده فرمایید و نکته مهم تر در صورتی که MTU مودم رو تنظیم نکردین بفرمایید آموزش این قسمت رو براتون قرار بدم .
لطفا تک تک عرایض بنده رو بررسی فرمایید , هرچند در ظاهر بعظی از بخش ها ساده و به نظرتون ارتباطی به موضوع نداره ولی همین بخش های ساده میتونه مشکلاتی رو برای مشترکین ایجاد کنه که توضیح آن در این مطلب نمیگنجه .

من برای دوستان خودم هم از های وب اینترنت گرفته ام و با مودم متفاوت با مودم من استفاده می کنند، کیفیت اینترنت ایشون هم مثل من بود قطعا این مشکلاتی که گفتید اگر از طرف من بود باید برای ایشون نبود ! ، موضوع پینگ رو من مطمئن هستم در آزمایشگاه شبکه می شه با یه سری روش های مصنوعی عدد پینگ رو پایین بیارید که تاثیری در کیفیت مرور صفخات وب نخواهد داشت ،بخث درباره ی این موضوع تخصصی هست و از حوصله ی اینجا خارج هست.
های وب از شرکت چینی Huawei تجهیزات شبکه خریداری کرده است ، کیفیت ارائه خدمات روتر چینی Huawei با روتر آمریکایی سیسکو قطعاً فرق دارد !!!!
فریمور آپدیت هست ،با مودم 8811 TP-Link هم همینه حتی با فایروال غیر فعال ، من از سیستم عامل های ویندوز 8 و لینوکس اوبونتو و اندروید استفاده می کنم برای همه کیفیت یکیه ، خونه هم دو تا لپتاپ دارم شرایط اینترنت برای هر دو یکیه،
من مدتی پیش کلی وقت صرف کردم و بهترین MTU رو خودم در روز های مختلف محاسبه کرده ام ولی هر بار دیدم عددی که من به دست آوردم دقیقا برابر با عددی بود که خود مودم به صورت اتوماتیک ست کرده بود.
الان من بهترین شرایط شبکه رو سعی کرده ام فراهم کنم ،کیفیت اینترنتم هم خیلی بد نیست اما با اون کیفیتی که برخی دوستانم از سایر ارائه دهندگان اینترنت دارند فاصله زیادی دارد ، نمی دانم چرا پینگ داخل کشور های وب مناسب ولی پینگ خارج ضعیف هست. تابستون آن قدر اذیت کرد که مجبور شدم چند هفته از اینترنت رایتل استفاده کنم.

Pinging sharif.ir [81.31.160.39] with 32 bytes of data:
Reply from 81.31.160.39: bytes=32 time=49ms TTL=54
Reply from 81.31.160.39: bytes=32 time=48ms TTL=54
Reply from 81.31.160.39: bytes=32 time=50ms TTL=54
======================================
tracert 4.2.2.4

Tracing route to d.resolvers.level3.net [4.2.2.4]
over a maximum of 30 hops:

1 1 ms 1 ms 2 ms D-link.HomeGateway [192.168.1.1]
2 46 ms 45 ms 47 ms 46.224.0.13
3 45 ms 48 ms 46 ms 172.16.5.1
4 47 ms 45 ms 46 ms 46.224.0.177
5 45 ms 44 ms 46 ms 78.38.244.225
6 46 ms 46 ms 48 ms 10.201.47.142
7 213 ms 210 ms * so-10-0-3.franco71.fra.seabone.net [89.221.34.19
6]
8 214 ms 213 ms 210 ms xe-0-2-0.franco31.fra.seabone.net [195.22.211.10
3]
9 188 ms 185 ms 185 ms level3.franco31.fra.seabone.net [195.22.214.53]

10 344 ms * * ae-4-90.edge7.Frankfurt1.Level3.net [4.69.154.20
3]
11 210 ms 207 ms 206 ms d.resolvers.level3.net [4.2.2.4]

Trace complete.
================================================
C:\Users\Admin>ping 4.2.2.4 -t

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=208ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=206ms TTL=50
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=251ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=265ms TTL=50
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=198ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=200ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=203ms TTL=50
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=202ms TTL=50
=====================================
C:\Users\Admin>ping [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] -t

Pinging a-0003.a-msedge.net [204.79.197.203] with 32 bytes of data:
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 204.79.197.203: bytes=32 time=235ms TTL=110
Reply from 204.79.197.203: bytes=32 time=231ms TTL=110
Request timed out.
Reply from 204.79.197.203: bytes=32 time=237ms TTL=110
Reply from 204.79.197.203: bytes=32 time=232ms TTL=110
Reply from 204.79.197.203: bytes=32 time=234ms TTL=110
Request timed out.
Reply from 204.79.197.203: bytes=32 time=239ms TTL=110
Reply from 204.79.197.203: bytes=32 time=317ms TTL=110
Reply from 204.79.197.203: bytes=32 time=248ms TTL=110
Reply from 204.79.197.203: bytes=32 time=236ms TTL=110
Reply from 204.79.197.203: bytes=32 time=267ms TTL=110
Request timed out.
Reply from 204.79.197.203: bytes=32 time=238ms TTL=110
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 204.79.197.203: bytes=32 time=233ms TTL=110
Request timed out.
Reply from 204.79.197.203: bytes=32 time=240ms TTL=110
Reply from 204.79.197.203: bytes=32 time=249ms TTL=110

Ping statistics for 204.79.197.203:
Packets: Sent = 28, Received = 20, Lost = 8 (28% loss),
Minimum = 231ms, Maximum = 317ms, Average = 242ms
Control-C

pooyakasa
17-12-2014, 22:46
مبارك باشه -اس ان ار من ٦ هست !

اگه شما اكانت ٨ مگابيت بگيرين چه گرد و خاكي ميشه باهاش راه بندازين !!
شما كدوم شهر هستيد ؟

Sent from my iPhone

دوست عزیز راستش من قبلا SNR مناسبی نداشتم یعنی زمانی که باران می بارید اینترنتم هی قطع و وصل میشد ، رفتم کل سیم های تلفن را که امکان داشت با آب باران تماس داشته باشد چک کردم ،چند جا بود لنت داشت، لنت را باز کردم و لحیم زدم و روی سیم مقداری چسب آکواریوم زدم ، بعد از استفاده از چسب آلواریوم دیگر مشکل قبلی را نداشتم.

amirbrad
18-12-2014, 11:43
سرعت دانلود من به شدت اومده پایین بالاترین سرعت دانلودم 50 کیلوبیته !!

تایید میشه برای منم اینطوری شده

King Tanha
18-12-2014, 11:59
سلام
دوستان این فشفشه هایی که 4 تا دادند رو باید روزی یک دونه رو استفاده کرد؟
من یکی رو زدم تموم شد حالا دومی رو میزنم کار نمیکنه و میگه شما در حال استفاده فشفشه هستید در صورتی که اون اولی تموم شده

gaxter
18-12-2014, 14:56
دوستان در پنل کاربری های وب قسمت خرید سرویس منظور از حوزه اتصال و پورت شهری اینا چیه؟با خریدشون تاثیری در سرعت داره مخصوصا آی پی استاتیک؟

دومین سوال الان 3 روزه وقتی گزارشات یا اطلاعات اکانتینگم رو چک میکنم زده عدم رعایت اتصال همزمان .مثل عکس زیر و از وقتی این جریان پیش اومده سرعتم هم افت کرده.توی خونه هم فقط با یک سیستم وصل میشم.کسی هم پسورد و اطلاعاتم رو نداره.

niloo0oo
18-12-2014, 15:19
دوستان من تصمیم دارم اینترنت از های وب بگیرم چندتا سوال دارم:
1-خط تلفن به نام کسی دیگه باشه نمیشه از های وب اشتراک گرفت؟(از اعضای خونواده هم نباشه)
2-برای ثبت نام حتما باید حضوری برم؟

masooyan
18-12-2014, 15:50
دوستان من تصمیم دارم اینترنت از های وب بگیرم چندتا سوال دارم:
1-خط تلفن به نام کسی دیگه باشه نمیشه از های وب اشتراک گرفت؟(از اعضای خونواده هم نباشه)
2-برای ثبت نام حتما باید حضوری برم؟

با 1565 تماس بگیر.

mehrabooni
18-12-2014, 20:32
توی بازه زمانی رایگان دوستان چقد میتونین دانلود کنین و با چ سرعتی ؟ ارزش داره یا نه ؟

ممنو:n12:ن

۸۰۰ تا ۹۰۰
بستگی به مرکز مخابراتیت کلا از زمین تا اسمون فرق داره

Reza R"ch
18-12-2014, 20:38
۸۰۰ تا ۹۰۰
بستگی به مرکز مخابراتیت کلا از زمین تا اسمون فرق داره

سرعتتون توی زمان رایگان 900 هست؟! خطتون رو روی چند بستن؟!
من خطم تا 20 مگ میکشه،فکر هم نکنم مرکز مخابراتیمون هم شلوغ باشه! اگه بهشون زنگ بزنم خطم رو بالاتر میبندن؟!الان روی 4 مگ هست!

mehrabooni
18-12-2014, 23:16
خطمو روی هشت بستن
شبی شیش تا هشت گیگ دانلود میکنم

چند صفحه قبل بخونید متوجه میشید سرعت دانلود منو واسه ی مدت یک هفته محدود کردن

به صدو نودو پنج شکایت کردم که اونا پیگیری کنن

Reza R"ch
18-12-2014, 23:39
خطمو روی هشت بستن

خطتون رو از همون اول روی 8 بستن یا بهشون زنگ زدین؟!
وضع خط من خیلی خوبه!زنگ بزنم خیلی رُک بگم خطم رو روی 8 ببندین :/

and-roid2
18-12-2014, 23:42
رضا شما به پشتیبانی زنگ بزن و بگو که خطت از لحاظ نویزی مشکل نداره و برات 8مگ ببندن.
اگر به مشکل خوردی یه بسته 12مگ 1روزه بگیر و زنگ بزن برات 12مگ ببندن. بعدش رو همون 12مگ میمونه.

Reza R"ch
18-12-2014, 23:52
رضا شما به پشتیبانی زنگ بزن و بگو که خطت از لحاظ نویزی مشکل نداره و برات 8مگ ببندن.
اگر به مشکل خوردی یه بسته 12مگ 1روزه بگیر و زنگ بزن برات 12مگ ببندن. بعدش رو همون 12مگ میمونه.

حالا شنبه شاید زنگ بزنم.
من این قسمت دوم رو نفهمیدم! مگه نیترو بگیری بعدش باید بهشون زنگ بزنی که خطت بره روی 12 مگ؟!

mehrabooni
19-12-2014, 00:19
خطتون رو از همون اول روی 8 بستن یا بهشون زنگ زدین؟!
وضع خط من خیلی خوبه!زنگ بزنم خیلی رُک بگم خطم رو روی 8 ببندین :/

اره از اول روی هشت بود
کسی رو ندیدم روی دوازده بزارن بمونه

rznrz06
19-12-2014, 04:14

SONY XPERIA Z3

rezasniper2012
19-12-2014, 09:41
من برای دوستان خودم هم از های وب اینترنت گرفته ام و با مودم متفاوت با مودم من استفاده می کنند، کیفیت اینترنت ایشون هم مثل من بود قطعا این مشکلاتی که گفتید اگر از طرف من بود باید برای ایشون نبود ! ، موضوع پینگ رو من مطمئن هستم در آزمایشگاه شبکه می شه با یه سری روش های مصنوعی عدد پینگ رو پایین بیارید که تاثیری در کیفیت مرور صفخات وب نخواهد داشت ،بخث درباره ی این موضوع تخصصی هست و از حوصله ی اینجا خارج هست.
های وب از شرکت چینی Huawei تجهیزات شبکه خریداری کرده است ، کیفیت ارائه خدمات روتر چینی Huawei با روتر آمریکایی سیسکو قطعاً فرق دارد !!!!
فریمور آپدیت هست ،با مودم 8811 TP-Link هم همینه حتی با فایروال غیر فعال ، من از سیستم عامل های ویندوز 8 و لینوکس اوبونتو و اندروید استفاده می کنم برای همه کیفیت یکیه ، خونه هم دو تا لپتاپ دارم شرایط اینترنت برای هر دو یکیه،
من مدتی پیش کلی وقت صرف کردم و بهترین MTU رو خودم در روز های مختلف محاسبه کرده ام ولی هر بار دیدم عددی که من به دست آوردم دقیقا برابر با عددی بود که خود مودم به صورت اتوماتیک ست کرده بود.
الان من بهترین شرایط شبکه رو سعی کرده ام فراهم کنم ،کیفیت اینترنتم هم خیلی بد نیست اما با اون کیفیتی که برخی دوستانم از سایر ارائه دهندگان اینترنت دارند فاصله زیادی دارد ، نمی دانم چرا پینگ داخل کشور های وب مناسب ولی پینگ خارج ضعیف هست. تابستون آن قدر اذیت کرد که مجبور شدم چند هفته از اینترنت رایتل استفاده کنم.

Pinging sharif.ir [81.31.160.39] with 32 bytes of data:
Reply from 81.31.160.39: bytes=32 time=49ms TTL=54
Reply from 81.31.160.39: bytes=32 time=50ms TTL=54
======================================
tracert 4.2.2.4

Tracing route to d.resolvers.level3.net [4.2.2.4]
over a maximum of 30 hops:

1 1 ms 1 ms 2 ms D-link.HomeGateway [192.168.1.1]
2 46 ms 45 ms 47 ms 46.224.0.13
3 45 ms 48 ms 46 ms 172.16.5.1
4 47 ms 45 ms 46 ms 46.224.0.177
5 45 ms 44 ms 46 ms 78.38.244.225
6 46 ms 46 ms 48 ms 10.201.47.142
7 213 ms 210 ms * so-10-0-3.franco71.fra.seabone.net [89.221.34.19
6]
8 214 ms 213 ms 210 ms xe-0-2-0.franco31.fra.seabone.net [195.22.211.10
3]
9 188 ms 185 ms 185 ms level3.franco31.fra.seabone.net [195.22.214.53]

10 344 ms * * ae-4-90.edge7.Frankfurt1.Level3.net [4.69.154.20
3]
11 210 ms 207 ms 206 ms d.resolvers.level3.net [4.2.2.4]

Trace complete.
================================================
C:\Users\Admin>ping 4.2.2.4 -t

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=208ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=206ms TTL=50
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=251ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=265ms TTL=50
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=203ms TTL=50
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=202ms TTL=50
=====================================
C:\Users\Admin>ping [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) -t

Pinging a-0003.a-msedge.net [204.79.197.203] with 32 bytes of data:
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 204.79.197.203: bytes=32 time=231ms TTL=110
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 204.79.197.203: bytes=32 time=239ms TTL=110
Reply from 204.79.197.203: bytes=32 time=317ms TTL=110
Reply from 204.79.197.203: bytes=32 time=248ms TTL=110
Reply from 204.79.197.203: bytes=32 time=267ms TTL=110
Request timed out.
Reply from 204.79.197.203: bytes=32 time=238ms TTL=110
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 204.79.197.203: bytes=32 time=233ms TTL=110
Request timed out.
Reply from 204.79.197.203: bytes=32 time=240ms TTL=110
Reply from 204.79.197.203: bytes=32 time=249ms TTL=110

Ping statistics for 204.79.197.203:
Packets: Sent = 28, Received = 20, Lost = 8 (28% loss),
Minimum = 231ms, Maximum = 317ms, Average = 242ms
Control-C

وضعیت شما بد نیست ولی خوب با توجه به SNR خط شما و فاصله شما از مرکز باید شرایط مناسب تری داشتین , لطفا در صورتی که براتون مقدور هست با پشتیبانی تماس بگیرین و بفرمایید تا پهنای باند رو روی 4M ببندن و بعد پینگتون رو تست کنین ببینین تغییر میکنه ؟ , پینگ مشترکین تا یه جایی به تجهیزات ISP بستگی داره و بعدش تاخیر بوجود آمده مربوط به موارد دیگه میشه . در حال حاضر اکثر ISP ها از تجهیزات
Huawei استفاده میکنن نمونش مبین نت و رایتل . روش مصنوعی برای کاهش پینگ هم که فرمودین در رابطه با ADSL که بخشی از DSL هست صدق نمیکنه و غیر قابل انجام هست . ولی در ارتباطات وایرلس مانند wimax و نسل 3,4 تلفن همراه قابل انجام هست .

and-roid2
19-12-2014, 09:47
حالا شنبه شاید زنگ بزنم.
من این قسمت دوم رو نفهمیدم! مگه نیترو بگیری بعدش باید بهشون زنگ بزنی که خطت بره روی 12 مگ؟!
من یه بار نیترو گرفتم خودم زنگ زدم تا 12مگ ببندن.چون بعد از خرید ریت خط تغییری نکرد

SONY XPERIA Z3

سرویستون چی هست؟

rezasniper2012
19-12-2014, 09:53
دوستان در پنل کاربری های وب قسمت خرید سرویس منظور از حوزه اتصال و پورت شهری اینا چیه؟با خریدشون تاثیری در سرعت داره مخصوصا آی پی استاتیک؟

دومین سوال الان 3 روزه وقتی گزارشات یا اطلاعات اکانتینگم رو چک میکنم زده عدم رعایت اتصال همزمان .مثل عکس زیر و از وقتی این جریان پیش اومده سرعتم هم افت کرده.توی خونه هم فقط با یک سیستم وصل میشم.کسی هم پسورد و اطلاعاتم رو نداره.
1) آی پی استاتیک و حوضه اتصال تاثیری روی سرعت نداره.
2) شما با خرید آی پی ثابت ((static)) در واقع بک Public IP ثابت اجاره میکنین که برای کاربران خانگی به غیر از اونایی که کارهای خاصی مثل کنترل سیستم از راه دور , VPS , HOST DL و ... انجام میدن کاربردی ندارد .
3)بر فرض با خرید پورت شهری , در صورتی که در شهر خود خط دیگه ای دارین که توسط های وب رانژه شده امکان اتصال اون خط به اکانت فعلی خود که حوضه اتصال آن را بر روی شهری قرار دادین را دارین و این مورد در رابطه با استانی و کشوری نیز صادق است .
4) ارور اتصال همزمان برای تمامی مشترکین نمایش داده میشود و هیچ ارتباطی به کاهش سرعت شما ندارد , دلیل کاهش سرعت در پست های قبلی ذکر شده است.

robotop
19-12-2014, 11:36
خطمو روی هشت بستن

سرویس شما یک مگ هستش؟

mehrabooni
19-12-2014, 12:36
سرویس شما یک مگ هستش؟

اره چطور

robotop
19-12-2014, 12:39
اره چطور

فقط تو تایم رایگان سرعت شما ۸۰۰ هست یا تایم عادی هم همین طوره ؟!

mehrabooni
19-12-2014, 13:51
اول جواب بده

گفتم چطور مگه

robotop
19-12-2014, 14:02
اول جواب بده

گفتم چطور مگه

خب سرویس ۱ مگ نهایت سرعت ۵۰۰ ازش انتظار میره برام جالب بود سرعت شما تا ۹۰۰ هم میره!

rezasniper2012
19-12-2014, 16:00
خب سرویس ۱ مگ نهایت سرعت ۵۰۰ ازش انتظار میره برام جالب بود سرعت شما تا ۹۰۰ هم میره!
در بیشتر مراکز که مشکل کمبود پهنای باند ندارن و یا تعداد مشترکین زیاد نیست در صورتی که با کارشناسان تماس بگیرین سرویس شما رو روی 8Mbps میبندن . سرعت ایشون هم در حال حاضر 8M هست که برابر با 128-1024 کیلوبایت میباشد که در اکثر موارد به دلایلی بالای 800 نمیرود :n39: .

mehrabooni
19-12-2014, 16:40

در شبانه روز ۷۰۰ ۸۰۰ هست

Reza R"ch
19-12-2014, 16:49
شماره نمایندگی های وب توی مشهد چنده؟!

mehrabooni
19-12-2014, 18:03
نمایندگی نداره های وب
اگه منظورتون عاملیت فروش هست میتونین با ۰۲۱۲۹۵۴ تماس بگیرید شماره ی عامل های فروشدر مشهد رو سوال بفرماییذ
اگه کاری دارید با اوپراتور های خود های وب در میون بزارید بهتره چون عامل های فروش معمولا دارای دانش تخصصی کافی برای پاسخگویی به سوالاتتون نیستن

rznrz06
19-12-2014, 18:04
من یه بار نیترو گرفتم خودم زنگ زدم تا 12مگ ببندن.چون بعد از خرید ریت خط تغییری نکرد

سرویستون چی هست؟
سرویس 8 مگابیت ماهی 1 گیگ. و نیترو گرفتم.

SONY XPERIA Z3

mehrabooni
19-12-2014, 18:18
نمایندگی نداره های وب
اگه منظورتون عاملیت فروش هست میتونین با ۰۲۱۲۹۵۴ تماس بگیرید شماره ی عامل های فروشدر مشهد رو سوال بفرماییذ
اگه کاری دارید با اوپراتور های خود های وب در میون بزارید بهتره چون عامل های فروش معمولا دارای دانش تخصصی کافی برای پاسخگویی به سوالاتتون نیستن

Reza R"ch
19-12-2014, 22:37
نمایندگی نداره های وب

بالاخره من اگه مشکل داشتم بخوام به پشتیبانی بگم،باید به چه شماره ای زنگ بزنم؟!

reza.karimi
19-12-2014, 22:40
سلام دوستان من میخوام ازاین شرکت سرویس بگیرم میخواستم بدونم طرحهای فشفشه این شرکت ازطریق پنل خودمون میتونیم این طرح فشفشه رو دریافت کنیم و بعد این اینکه پینگ این طرح به چه صورتی هستش؟:n16:

mehrabooni
19-12-2014, 23:31
سلام دوستان من میخوام ازاین شرکت سرویس بگیرم میخواستم بدونم طرحهای فشفشه این شرکت ازطریق پنل خودمون میتونیم این طرح فشفشه رو دریافت کنیم و بعد این اینکه پینگ این طرح به چه صورتی هستش؟:n16:

اره دیگه از طریق پنل خودت میری خرید میکنی

منظورت چیه پینگ این طرح به چه شکله

فشفشه به پینگ کار نداره اصلا

himyy
20-12-2014, 06:44
سلام به همه کاربرای های وب

دوستان من فقط کارت ملی رو بهشون دادم و دو روز قبل یک فشفشه بهم داد که فقط یک ساعت دوام آورد!!
ولی مجوز بالای 128 رو ندادم بهشون چون نداشتم.
سوالم اینه که سرویسم رو قطع نمی کنند؟
من حدود یک ماه دیگه سرویسم تموم میشه و باید تمدید کنم .از بهمن پارسال سرویس الماس رو گرفتم خیلی از سرعت راضی بودم تا وقتی که این جام جهانی لعنتی شروع شد و تبلیغ های وب زیاد شد.بعد از اون سه ماه تابستون سرعت خیلی خیلی خیلی بد شد.نه می تونستی دانلود کنی نه سایت باز کنی.تو روز هم قطعی زیادی داشت.
ولی خدا رو شکر الان یکی دو ماهه مثل اوایلی که سرویس گرفتم شده.
من کاربر خونگیم و فاصلم از مرکز مخابراتی یک کیلومتره و از سنندج هستم.
دوستانی که اطلاع دارند بفرمایند که بدلیل ندادن اون مجوز بالای 128 سرویسم قطع نمیشه بعدا؟
چون درآمدم از طریق اینترنته و اگه یک ساعت اینترنت نداشته باشم کارم زاره.
دوستی که تو های وب کار می کنید لطفا اگه اطلاع دارید از جواب این سوال بفرمایید که سرویسم رو قطع نمی کنند.؟
با تشکر

hamidsfa
20-12-2014, 11:37
سلام.دوستان کسی 512 داره.توی تایم رایگان سرعتش چنده؟
ممنون

rezasniper2012
20-12-2014, 14:10
سلام به همه کاربرای های وب

دوستان من فقط کارت ملی رو بهشون دادم و دو روز قبل یک فشفشه بهم داد که فقط یک ساعت دوام آورد!!
ولی مجوز بالای 128 رو ندادم بهشون چون نداشتم.
سوالم اینه که سرویسم رو قطع نمی کنند؟
من حدود یک ماه دیگه سرویسم تموم میشه و باید تمدید کنم .از بهمن پارسال سرویس الماس رو گرفتم خیلی از سرعت راضی بودم تا وقتی که این جام جهانی لعنتی شروع شد و تبلیغ های وب زیاد شد.بعد از اون سه ماه تابستون سرعت خیلی خیلی خیلی بد شد.نه می تونستی دانلود کنی نه سایت باز کنی.تو روز هم قطعی زیادی داشت.
ولی خدا رو شکر الان یکی دو ماهه مثل اوایلی که سرویس گرفتم شده.
من کاربر خونگیم و فاصلم از مرکز مخابراتی یک کیلومتره و از سنندج هستم.
دوستانی که اطلاع دارند بفرمایند که بدلیل ندادن اون مجوز بالای 128 سرویسم قطع نمیشه بعدا؟
چون درآمدم از طریق اینترنته و اگه یک ساعت اینترنت نداشته باشم کارم زاره.
دوستی که تو های وب کار می کنید لطفا اگه اطلاع دارید از جواب این سوال بفرمایید که سرویسم رو قطع نمی کنند.؟
با تشکر
ارسال کارت ملی + قبض تلفن خطی که توسط شرکت رانژه شده الزامی میباشد , اما مدرک بالای 128 رو اگه ارسال نکنین قطع نمیکنن ارتباط شما رو ولی در صورتی که این طرح اجرایی بشه سرعت شما به 128 افت میکنه . اما دو تا نکته :
1 ) نیازی نیست قبض تلفن , آخرین قبض ارسالی از مخابرات باشه و قبض های قدیمیتون هم میتونین ارسال فرمایید .
2 ) کارت دانشجویی خود یا یکی از اعضای خانوادتون و همچنین جواز کسب برای تایید قسمت سوم کفایت میکنه و در صورتی که این دو رو ندارین :
اگه یکی از دوستاتون دانشجو هست و کارت دانشجویی داره پ خ کنین تا راهنماییتون کنم.

hamed2004
20-12-2014, 18:07
سلام دوستان کارت دانشجویی و قبض تلفن رو برای من تایید کردن ولی کارت ملی صاحب خط که صاحب خونه هست رو گزاشتم تایید نکردن چرا؟

باید کارت ملی خودمو بزارم؟

masooyan
20-12-2014, 18:15
سلام دوستان کارت دانشجویی و قبض تلفن رو برای من تایید کردن ولی کارت ملی صاحب خط که صاحب خونه هست رو گزاشتم تایید نکردن چرا؟

باید کارت ملی خودمو بزارم؟

بله کارت ملی خودت:n01:

amirpcp30
21-12-2014, 12:16
سلام دوستان
میخواستم بپرسم های وب مک آدرس مودم رو ذخیره میکنه و اجازه نمیده با یک مودم دیگه متصل شد یا مشکلی نداره که با دو تا مودم به اینترنت دسترسی داشت؟
راستی برای کانفیک مودم فقط همون یوزر و پسورد نیازه درسته؟
با سپاس