PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Hiweb / شرکت های وب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

alipoor90
25-10-2014, 12:58
پورت منو امروز عوض کردند و روی 8Mb/1Mb بستند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این ها هم بعد از اتصال به یک سرور در ایران(تو.نل):

دانلود از سافت 98 تک کانکشن 350KB/s و 128 کانکشن 900KB/s

maziyarkhani
25-10-2014, 14:08
بعد از خرید بسته نیترو یک روزه
up to 12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا نیم ساعت بعد از فعال کردن نیترو میتونستم فشفشه بگیرم . اما حالا نمیشه . باید تا اتمام نیترو صبر کنم !
دوستان از نیترو میشه برای دانلود شبانه استفاده کرد ؟

behnam-k
25-10-2014, 15:42
نمیدونم چرا اطلاعات کاملی در رابطه با بسته های نیترو نداشتن :n13:
1-تاریخ Reset سرویس فعلی Shift داده می شود؟ یعنی چی؟
همونطور که دوستمون گفت میشه از این بسته ها برا دانلود شبانه استفاده کرد ؟

aliiran2008
25-10-2014, 15:52
دوستان نیترو چی هست ؟
توضیحی میدید

behnam-k
25-10-2014, 16:12
دوستان نیترو چی هست ؟
توضیحی میدید

بسته های جدیدیه که جدیدا گذاشته و برای مدت محدود چند روزه(بسته به انتخاب خودتون )سرعتت بالاتر بسته میشه مثلا سرویس 128 داری بسته نیترو 1 روزه12 مگ رو فعال میکنی و برا اون یه روز سرعتت 12مگه
اما چون تازه گذاشتن یه سری اطلاعات در موردش کامل نیست،تو سایتشم چیزی نگفته:n15:

alipoor90
25-10-2014, 16:16
تاریخ اتمام سرویس شیفت داده میشه یعنی مثلا اگر تاریخ اتمام سرویستون 1 ابان باشه اگر 5 روز شیفت بدیم به جلو میشه 6 ابان یعنی اضافه میشه

rezidentevilone
25-10-2014, 16:54
برای من وقتی فشفشه می زنم این میاد :

مشترک گرامی ضمن عرض پوزش به اطلاع می رساند تا پایان زمان بسته ترافیک فشفشه فعلی امکان خرید بسته نیترو جدید برای شما وجود ندارد

فشفشه که تموم می شه دیگه متن بالا نمیاد چیزی هم جایگذینش نمیاد ! :n02:

aliiran2008
25-10-2014, 17:03
با پشتیبانی که تماس گرفتم
بسته نیترو پهنای باند را میبره بالا روی 12 مگ
میتونی ازش تو بازه رایگان استفاده کنید به شرطی که خطتون بکشه
در ضمن نمیدونم جدید هست یا نه اما اگه فشفشه فعال باشه از دانلود شبانه کم میشه

rezidentevilone
25-10-2014, 17:09
اما اگه فشفشه فعال باشه از دانلود شبانه کم میشه

مطمئنید ؟
یعنی اگه فشفشه بزنی شبا دیگه رایگان نیست ؟

aliiran2008
25-10-2014, 17:24
اپراتوی که به من جواب داد همین را گفت
تا زمانی که فشفشه داری از دانلود رایگان کم میشه

imnot12
25-10-2014, 18:41
اپراتوی که به من جواب داد همین را گفت
تا زمانی که فشفشه داری از دانلود رایگان کم میشه

چرت گفته من فشفشه 40رو دارم
شبا هم دانلود میکنم از حجم اصلی کم نمیکنه از فشفشه هم کم نمی کنه

maziyarkhani
25-10-2014, 19:02
چرت گفته من فشفشه 40رو دارم
شبا هم دانلود میکنم از حجم اصلی کم نمیکنه از فشفشه هم کم نمی کنه

فکر کنم این دوستمون منظورش اینه که اگه نیترو فعال باشه این اتفاق میفته .

دوستانی که فشفشه فعال کردن : میتونن نیترو رو هم فعال کنن ؟
برعکس اینکار متاسفانه نمیشه ....

behnam-k
25-10-2014, 19:05
خب نیترو 12 مگ رو فعال کردم اینم تست از دو سرور داخل و خارج کشور

aliiran2008
25-10-2014, 20:02
اگه کسی فشفشه 03 روز و 40 گیگ داره یا هنوز نخریده با من تماس بگیره :D
مصرفم خیلی بالاست
--------
دوستانی که نیترو خریدن شب تو ساعت رایگان تست کن و بگن چقدر دانلود کردن

and-roid2
25-10-2014, 21:17
اینم بسته نیترو 12مگ ما:

پهنای باند مرکز رو به 12مگ ارتقا ندادن اومدن 12مگ میفروشن!

واقعا که!

amirbrad
25-10-2014, 21:25
مشکل اینه که خود های وب کمبود پهنای باند داره فشفشه هم که باعث میشه در طول 24 ساعت پهنای باند در حال استفاده باشه حالا هم که نیترو دادن!!! با چه هدف و برنامه ریزی معلومه دیگه!!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

masooyan
25-10-2014, 21:41
اینم بسته نیترو 12مگ ما:

پهنای باند مرکز رو به 12مگ ارتقا ندادن اومدن 12مگ میفروشن!

واقعا که!

خوبه نخریدم،پهنی باند مرکز ما همون 4 مگ هس هنوز:n09:

maziyarkhani
26-10-2014, 01:37
تست دوباره نیترو 12 مگ ... سرعت بهتر شد

Ja\/aD
26-10-2014, 01:53
دوستان به سوال دارم ...

من ماه پیش سرویسم فعال شد . رفتم این ترافیک 40 گیگ ، 30 تومن رو گرفتم ولی میگفت باید 1 ماه صبر کنی ...

الان که میخوام دوباره فعال کنم میگه ماهه دیگه !

قضیه چیه ؟ باید سرویس 3 ماهه بگیرم !؟

behnam-k
26-10-2014, 11:33
دیشب به امید اینکه نیترو 12 مگ رو فعال کردم شروع به دانلود کردم دیدم نخیر های وب از ما زرنگتره از حجم اصلیم کم شد
آخه پشتیبانی اینقدر احمق ندونی نیترو شبانه رایگان داره یا نه :n15::n15:
به امید دانلود شبانه نیترو نگیرید که هیچ خبری نیست :n15:تف تو روحت های وب:n21:

maziyarkhani
26-10-2014, 12:00
نیترو شبانه نداره ... دیشب یک گیگم پرید :n21:

الان نیترو تموم شده ولی بازم نمیتونم فشفشه بگیرم ... زنگ زدم پشتیبانی گفت تماس میگیرم :n27:

امير موسر
26-10-2014, 18:39
سلام !
سرعت 512 چجوریه ؟! من الان دینامیت دارم سرعت دانلودم بیشتر اوقات دورور 900 میچرخه با IDM ! حالا میخواستم 512 بگیرم ! خیلی سرعتاشون فرق داره ؟! 1مگ چطور ؟!

ممنون.

tabletbaz.com
26-10-2014, 18:50
سلام دوستان
بنده اینترنت مخابرات دارم
های وب وضعش چطوره؟
سرعت دانلود , وضع شبانه ؟ کدوم طرحش رو بگیرم ؟ ممنون

mohammad.asghari
26-10-2014, 19:25
دوستان وضعیت های وب در مشهد چطوره؟سرعت دانلود 1 مگ و 2 مگ رو چند هست؟

behnam-k
26-10-2014, 19:50
سلام !
سرعت 512 چجوریه ؟! من الان دینامیت دارم سرعت دانلودم بیشتر اوقات دورور 900 میچرخه با IDM ! حالا میخواستم 512 بگیرم ! خیلی سرعتاشون فرق داره ؟! 1مگ چطور ؟!

ممنون.

سلام
512 و 1 رو 4 بسته میشن:n01:

masooyan
26-10-2014, 20:32
سلام !

ممنون.

512 رو 4 میبندن و سرویس 1 مگ رو 4 میبندن البته اگه پهنای باند های وب تو مرکز مخابراتی باز باشه 6 مگ هم میبندن.

masooyan
26-10-2014, 20:32
سلام دوستان
بنده اینترنت مخابرات دارم
های وب وضعش چطوره؟
سرعت دانلود , وضع شبانه ؟ کدوم طرحش رو بگیرم ؟ ممنون

برا دانلود سرویس 1 مگ پیشنهاد میشه.

masooyan
26-10-2014, 20:35
دوستان وضعیت های وب در مشهد چطوره؟سرعت دانلود 1 مگ و 2 مگ رو چند هست؟

-بستگی به مرکز مخابراتی شما داره اگه شلوغ باشه جالب نیس ولی اگه خلوت باشه کیفیت تا حدودی خوب هست.

-سرویس 2 مگ تایم رایگان نداره و سرویس 1 مگ با حجم 3 گیگ در ماه، 3ساعت تایم رایگان داره که میشه 2 گیگ دانلود کرد.

newman222
26-10-2014, 20:36
دیشب به امید اینکه نیترو 12 مگ رو فعال کردم شروع به دانلود کردم دیدم نخیر های وب از ما زرنگتره از حجم اصلیم کم شد
آخه پشتیبانی اینقدر احمق ندونی نیترو شبانه رایگان داره یا نه :n15::n15:
به امید دانلود شبانه نیترو نگیرید که هیچ خبری نیست :n15:تف تو روحت های وب:n21:
دست شما درد نکنه , تقصیر ما چیه؟
دیروز صبح رفیتیم سر کار شروع کردیم تلفن واب دادن , بعد مشترک تماس گرفته میکه نیترو فعال کردم!
من :n29:
بعد از ۵ دقیقه رفتم تو پنل مشترک میبینم بعله واقعا چنین چیزی هست
حالا بعد از ۶ ۷ سعت تازه به ما اطلاع دادن چنین چیزی هست
بعد از اون هم اومدن اعلام کردن که این جوری کار می کنه!
حالا ما داریم با مشترک صحبت می کنیم خودمون دقیق نمی دونیم کارکردش چیه باید ب مشترک توضیح هم بدیم!
بعضی موارد دیده شده اطلاعات مشترک بیشتر از کارشناس بوده در ورد نیترو :n02:
درک کنید تو رو خدا
تماس که می گیری , خواهشا , جو IT MAN نگیردتون و فک کنید کارشناس چیزی بارش نیست
به خدا اینقده ادم پرت و شوت تماس میگیره که دیگه حال و حوصل ای نمی مونه برای ادم تا بیاد با مشترک که چیزی حالیشه در حد خودش بر خورد کنه
وقتی می بینی کارشناس جوابی نداره بده دیگه سیریش نشین هی بگین وصل کن فلانی وصل کنید مسیولتون
دردی دوا نیمشه براتون , تا جایی که بتونیم خودمون کمکتون می کنیم.
باو هستن کسایی که رسوندنشو تا مرحله admin admin مودم ۱۰ دقیقه وقت می گیره:n09:
کندی سرعت تو بعضی مراکز پیش میاد ولی بیشتر مواقع مووشکل از نویز هست که روی خططون هست
بوده که تماس گرفتن گفتن کند سرعت داریم
team زدم به سیستمش دیدم اصلا idm نداره و داره با مرورگر دانلود می کنه !!!!
idm نصب کردم براش و دید که بعلهههههههه , حق با من بوده , کندی نداشتن , سرعتش با idm رفت رو 900 ولی همین اقا وقتی تماس گرفتن شاکی بود و می خواست در و دیوار های وب و بیاره پایین
بوده کسی که گفته موقع خرید به من نگفتین سرویستون ماهیانه حجمش اضافه میشه ( همون ماهی مثلا ۳ گیگ )
نشستیم لاگ تلفون شو گوش دادیم دیدم اشتباه می کنه , اتفاقا تاکید هم کردن بودن براش
حالا شاکی شده که به من نگفتین
بهشون گفتم می خواین لاگ تماس تون رو براتون email کنم؟
دید داره کم میاره گفت نه شما یه جوری به من گفتین که من متوجه نشم و سرویس رو انداختین به من !!!:n13:
قلت املایی داشت ببخشید دیگه خستم بود حوسله نداشطم

masooyan
26-10-2014, 20:41
دیروز صبح رفیتیم سر کار شروع کردیم تلفن واب دادن , بعد مشترک تماس گرفته میکه نیترو فعال کردم!
حالا ما داریم با مشترک صحبت می کنیم خودمون دقیق نمی دونیم کارکردش چیه باید ب مشترک توضیح هم بدیم!
درک کنید تو رو خدا
به خدا اینقده ادم پرت و شوت تماس میگیره که دیگه حال و حوصل ای نمی مونه برای ادم تا بیاد با مشترک که چیزی حالیشه در حد خودش بر خورد کنه
وقتی می بینی کارشناس جوابی نداره بده دیگه سیریش نشین هی بگین وصل کن فلانی وصل کنید مسیولتون
کندی سرعت تو بعضی مراکز پیش میاد ولی بیشتر مواقع مووشکل از نویز هست که روی خططون هست
idm نصب کردم براش و دید که بعلهههههههه , حق با من بوده , کندی نداشتن , سرعتش با idm رفت رو 900 ولی همین اقا وقتی تماس گرفتن شاکی بود و می خواست در و دیوار های وب و بیاره پایین
بوده کسی که گفته موقع خرید به من نگفتین سرویستون ماهیانه حجمش اضافه میشه ( همون ماهی مثلا ۳ گیگ )
نشستیم لاگ تلفون شو گوش دادیم دیدم اشتباه می کنه , اتفاقا تاکید هم کردن بودن براش
دید داره کم میاره گفت نه شما یه جوری به من گفتین که من متوجه نشم و سرویس رو انداختین به من !!!:n13:

داداش این مرکز خواجه ربیع مشهد چرا پهنای باندتونو اضافه نمیکنید؟مرکز خواجه ربیع خلوت هم هستش ولی شما اومدین رو 4 مگ قفل کردین!!!

and-roid2
26-10-2014, 21:04
درک کنید تو رو خدا

دوست عزیز میشه بگی چرا شرکت وقتی پهنای باند مرکز مخابراتی مارو افزایش نداده میاد سرویس 12مگ میفروشه؟
پهنای باند مرکز ما حداکثر 8مگ هست و من در بهترین حالت با اینکه خطم 12مگ آپ شده 7.7 مگ سرعت میده!!

زنگ زدم با همکارتون خانوم شهسواری صحبت کردم بعد از کلی جر و بحث بهش میگم چرا اینطوری سرویس میدید میگه سرعت 900-950 که گرفتید از نظر ما مشکلی نداره و اگه خیلی ناراحتی از این به بعد شما بسته نیترو نخر!!:n29:
واقعا جوابش خیلی قانع کننده بود برام:n08:

خواستی شماره عضویتم رو برات پ.خ میکنم با هم بررسی کنیم.
مرکزمون هم علامه طباطبایی قم هست.

masooyan
26-10-2014, 21:12
زنگ زدم با همکارتون خانوم شهسواری صحبت کردم بعد از کلی جر و بحث بهش میگم چرا اینطوری سرویس میدید میگه سرعت 900-950 که گرفتید از نظر ما مشکلی نداره و اگه خیلی ناراحتی از این به بعد شما بسته نیترو نخر!!:n29:

به من میگن سرعت 460 از نظر اونا مشکلی نداره برا سرویس 8 مگ:n08:

newman222
26-10-2014, 22:35
دوست عزیز میشه بگی چرا شرکت وقتی پهنای باند مرکز مخابراتی مارو افزایش نداده میاد سرویس 12مگ میفروشه؟
پهنای باند مرکز ما حداکثر 8مگ هست و من در بهترین حالت با اینکه خطم 12مگ آپ شده 7.7 مگ سرعت میده!!

خواستی شماره عضویتم رو برات پ.خ میکنم با هم بررسی کنیم.
مرکزمون هم علامه طباطبایی قم هست.
اینا رو چرا به کارشناس میگی اخه؟ مگه چه کاری از دست ما بر میاد تو این شرایط؟
ما اینجا سپر محافظ شرکت در مقابل مشترک ها هستیم (تو سری خور مشترک )
وقتی اون بالا بالایی ها بدون توجه به این نکات و برای پول بیشتر میان همچین کارایی می کنن ما چه تقضیری داریم؟
به خدا همون لحظه که فهمیدم چنین چیزی اضافه شده به بقیه گفتم که بد بخت شدیم ,
۱:بعضی مراکز حالا کمبود پهنای باند داره خودش اومدن سرعت و بیشترم کردن , این یعنی یوز شاکی بیشتر و دهن ما سرویستر :n09:
۲:اصلا بعضی ها خطشود به زور ۲ مگ اپ میشه , نویز داره ازش می چکه:n02: , می یاد نیترو هم می زنه , بعد زنگ می زنه چرا من سرعتم پایینه , هرچی هم می خوای بگو نویز از داخلی منزلتونه , راضی میشه مگه؟ اصا وضیفه شرکته که بیاد نویز تو خونه شون ر برطرف کنه:n24:
مثل ی میمونه که رو ژیان بری فنیترو نصب کنی , خو نمیکشه خو :n02::n02:

ehsan_iace
26-10-2014, 22:41
درک کنید تو رو خدا

سلام

من یک پیشنهاد برای های‌وب فرستادم ولی هنوز خبری نشده!

شما که در شرکت های‌وب کار میکنید میتونید این پیشنهاد را مطرح کنید:

میخواستم پیشنهاد کنم در قسمت "عملکرد کاربر" که ریز ترافیک مصرفی را بصورت کلی یا بصورت هر بار اتصال نشان میدهد، ترافیک مصرفی را بر حسب روز هم نشان بدهد
مثلاً
در تاریخ 1393/07/27 حجم دانلود و آپلود و حجم محاسبه شده چه مقادیری است و این مقادیر را در جدولی برای همه روزهای بازه زمانی تعیین شده توسط کاربر نشان بدهد

newman222
26-10-2014, 22:41
به من میگن سرعت 460 از نظر اونا مشکلی نداره برا سرویس 8 مگ:n08:
یه قانونی هست که مربوط به همون ۸ به ۱ هست
اگه شما بیای 1 مگابایت رو به 8 تقسیم کنی میشه میشه ۱۲۵ کیلوبایت
حالا این خط رو محدود نکردن و باز گذاشتن باقیش رو
چون قبلا خط شما شیر نشده بوده به اصطلاح و ۹۰۰ رو می کشیدی , الان هم که یه کم سرعت کم شده فک می کنید که شرکت موظف بوده اون سرعن ۹۰۰ رو به شما بده
منم خودم اول مثل شما فکر می کردم
اخه قبل از این که برم اونجا همیشه تو این انجم ها پلاس بودم
ولی وقتی توضیح هاتشون رو شنیدم قانع شدم
و اینم بدونید چون مکالمات ثبت میشه , کارشناسا نمی تونن خیلی چیزا رو به شما بگن

newman222
26-10-2014, 22:43
داداش این مرکز خواجه ربیع مشهد چرا پهنای باندتونو اضافه نمیکنید؟مرکز خواجه ربیع خلوت هم هستش ولی شما اومدین رو 4 مگ قفل کردین!!!
والا ایناش و اصلا به کارشناسا نمیگن
فقط ما میبینیم که کمبود داره و مثل اینکه هر مرکزی کمبود پبدا می کنه سعی می کنن تجهیزاتشون رو افزایش بدن که فک کنم یلی طول بکشه
لااقل این چیزیه که من می دونم !

newman222
26-10-2014, 22:44
اگه کسی مشکلی داره , شماره کاربری شو برام پ.خ کنه ا فردا چک کنم
هر مشکلی داشت راست و حسینیشو جواب می دم بهتون , اخه توی مکالمات نیمتونیم یه سری چیزهارو به شما بگیم

mohammad.asghari
26-10-2014, 22:59
-بستگی به مرکز مخابراتی شما داره اگه شلوغ باشه جالب نیس ولی اگه خلوت باشه کیفیت تا حدودی خوب هست.

-سرویس 2 مگ تایم رایگان نداره و سرویس 1 مگ با حجم 3 گیگ در ماه، 3ساعت تایم رایگان داره که میشه 2 گیگ دانلود کرد.

مرکز مخابراتی صابری هستم اطلاع دارید وضعیتش چطوری هست؟

alipoor90
26-10-2014, 23:05
اینم تست سرعت بنده (سرور تست سرعت داخل ایران هست و مربوط به شاتل هست)

سرویس 8Mb هست

----------------
newman222 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز نمیدونم چقدر اطلاع دارید از این مسئله ولی حداقل نصف مشکل نویز خط مربوط به *بعضی* تکنسین های بیشعور مخابرات و dslam های زوار درفته isp هاست
البته خط بنده که تست سرعتم رو بالا گذاشتم روی 8 مگ به راحتی اپ میشه با snr 12 و سرعت در مواقعی که مرکز کمبود پهنای باند نداشته باشه تا 7-8 مگابیت میره و مشخصه که مرکز مشکل کمبود پهنای باند داره ...

در کل های وب نسبت به بقیه isp فعلا تنها مزیتی که داره همین فشفشه هست که اگر اینترانت اشتراکی رو تعداد بیشتری از شرکت ها ارائه کنند و رقابتی بشه دیگه مزیت این فشفشه هم کمرنگ میشه ...

newman222
26-10-2014, 23:18
اینم تست سرعت بنده (سرور تست سرعت داخل ایران هست و مربوط به شاتل هست)

سرویس 8Mb هست

----------------
newman222 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز نمیدونم چقدر اطلاع دارید از این مسئله ولی حداقل نصف مشکل نویز خط مربوط به *بعضی* تکنسین های بیشعور مخابرات و dslam های زوار درفته isp هاست
البته خط بنده که تست سرعتم رو بالا گذاشتم روی 8 مگ به راحتی اپ میشه با snr 12 و سرعت در مواقعی که مرکز کمبود پهنای باند نداشته باشه تا 7-8 مگابیت میره و مشخصه که مرکز مشکل کمبود پهنای باند داره ...

در کل های وب نسبت به بقیه isp فعلا تنها مزیتی که داره همین فشفشه هست که اگر اینترانت اشتراکی رو تعداد بیشتری از شرکت ها ارائه کنند و رقابتی بشه دیگه مزیت این فشفشه هم کمرنگ میشه ...
تایید میشه :n09:

papa22
27-10-2014, 07:00
دوستان الان بالاخره ما هم از صبا بیایم های وب یا نه؟!فقط بخاطره فشفشه ی
اول که شاتل داشتم بعدش پیشگامان الان هم صبا اینم که قبر خودشو با اون محدود کردن مزخرف
شبانه کند گفتم بخاطره فشفشه بیام های وب نظر شما چیه؟
راستی من از وقتی که صبانت گرفتم هی نویز خطم بیشتر شده بعدش که زنگ زدم میگه مشکل
از نویز شهری که اصلا درست بشو نیشت واسه این کاری هست که انجام بدم؟
اخه یه چیزایی رفیقم میگفت تو مایه های کابل برگردون همچین چیزی درسته ایا؟

masooyan
27-10-2014, 08:59
یه قانونی هست که مربوط به همون ۸ به ۱ هست
اگه شما بیای 1 مگابایت رو به 8 تقسیم کنی میشه میشه ۱۲۵ کیلوبایت
حالا این خط رو محدود نکردن و باز گذاشتن باقیش رو
چون قبلا خط شما شیر نشده بوده به اصطلاح و ۹۰۰ رو می کشیدی , الان هم که یه کم سرعت کم شده فک می کنید که شرکت موظف بوده اون سرعن ۹۰۰ رو به شما بده
منم خودم اول مثل شما فکر می کردم
اخه قبل از این که برم اونجا همیشه تو این انجم ها پلاس بودم
ولی وقتی توضیح هاتشون رو شنیدم قانع شدم
و اینم بدونید چون مکالمات ثبت میشه , کارشناسا نمی تونن خیلی چیزا رو به شما بگن

حاجی من از اولش که هیشکی تو مرکز ما مشترک های وب نبود سرویس داشتم از همون اول هر سرویسی بالاتر از 512 میخریدی رو 4 مگ قفل بود،این در صورتی که من از یه شرکت دیگه سرویس 12 مگ داشتم و حدود 12 مگ بهم سرعت میداد:n23:

masooyan
27-10-2014, 09:04
مرکز مخابراتی صابری هستم اطلاع دارید وضعیتش چطوری هست؟

مرکز صابری رو اطلاع ندارم یه ماهه دینامیت با حجم یه مگ بگیر برا تست.

ShadowDragon
27-10-2014, 12:55
زیاد رو فشفشه های وب حساب نکید! حجم دزدی داره

imnot12
27-10-2014, 16:23
اقا کسی فشفشه 40گیگ 30روزه نداره بخریم ازش؟

bestinternet
27-10-2014, 17:07
این بای وب فقط به فکر سود خودشه،الان همه شرکتا 10 مگ تا 16 مگ اضافه کردن،بعد بای وب می گه 3 تومن بدین واسه یک روز 12 مگ :n08:

behnam-k
27-10-2014, 18:36
این بای وب فقط به فکر سود خودشه،الان همه شرکتا 10 مگ تا 16 مگ اضافه کردن،بعد بای وب می گه 3 تومن بدین واسه یک روز 12 مگ :n08:

حلا اونم هیچ 3 تومنو میدی شبانه رایگان نداره به چه دردی میخوره 100 مگ هم داشته باشی با حجم محدود

alipoor90
27-10-2014, 18:47
همین 8 مگش هم پهنای باند کم دارن !
تازه اینها مربوط به پهنای باند داخل ایران هست!
و این هم با المان:

behnam-k
27-10-2014, 18:59
درک کنید تو رو خدا
دوست عزیز وقتی یه نفر زنگ زد 2 نفر زنگ زد و دید چیزی بلد نیست باید از سرپرست بخش پشتیبانی بخواد براشون توضیح بده اگه اونم بلد نبود باید از بالا دستی خودش بخواد اما متاسفانه تو ایران که اینطور نیس
میگه خودم سرگرمش میکنم تا میگی سلام میگه برو خط تلفن رو از دم خونه چک کن :n02: میگی چک کردم بعد میگه برو تلفن رو مستقیم وصل کن :n02: و...... هیچکی کار خودشو انجام نمیده و این مشکلات ادامه داره و تمام بشو نیست
اینم بگم که مسئولی که مقصر اصلی این بی نظمی ها که وقتی یه سرویس جدید اضافه میشه و اینطور مشکلاتی پیش میاد مدیریت و مسئولی هستش که متاسفانه متاسفانه کار خودشون رو انجام نمیدن
اگه بیان برا همه پشتیبانا قبل از اینکه سرویس رو تو سایت بزنن برا همه توضیح بدن که این سرویس یا بسته جدید که زدیم این مشخصات و این ویژگی ها رو داره این مشکلات پیش نمیاد
امیدوارم که منظورمو متوجه شده باشی :n11:

lordmahannew
27-10-2014, 21:16
سلام دوستان آقا من می خوام ازوایمکس بیام به دی اس ال نمی دونم های وب بگیرم یا آسیا تک بعدشم آقااین که ایشون گقته( سرویستون ماهیانه حجمش اضافه میشه)یعنی چی؟

alipoor90
27-10-2014, 21:38
یعنی مثلا 6 ماهه بگیری با 12 گیگ حجم سر هر ماه 2 گیگ اضافه میشه و اینطور نیست که 12 گیگ کلا همون اول اضافه شه
سرعتش های وب خوب نیست ولی فکر کنم از وایمکس بهتر باشه

aliiran2008
27-10-2014, 21:47
سلام دوستان آقا من می خوام ازوایمکس بیام به دی اس ال نمی دونم های وب بگیرم یا آسیا تک بعدشم آقااین که ایشون گقته( سرویستون ماهیانه حجمش اضافه میشه)یعنی چی؟
بستگی به محل زندگیت داره
تو شهرستان ها بری از های وب بگیری بهتره
اما تو تهران باید ببینی تو دکوم منطقه هستی و از بقیه بپرسی

amirvar70
27-10-2014, 22:03
سلام کسی از دوستان از کیفیت سرویس در مرکز دانشگاه اطلاعی داره؟
آیا کیفیت های وب از شاتل در این مرکز بهتره؟

HIVA_MAN
27-10-2014, 23:54
دوستان یه سوال داشتم من بسته 30 روزه 40 گیگ فعال کردم مثلا بسته رو در ده روز تموم کنم میتونم از فشفشه های دیگه استفاده کنم یا حتما باید یه ماه بگذره

imnot12
28-10-2014, 00:09
دوستان یه سوال داشتم من بسته 30 روزه 40 گیگ فعال کردم مثلا بسته رو در ده روز تموم کنم میتونم از فشفشه های دیگه استفاده کنم یا حتما باید یه ماه بگذره

اگه این فشفشه رو مثلا تو 10روز تموم کردی بله میتونی بعدش باز فشفشه بگیری کاری به پایان دوره نداره

ShadowDragon
28-10-2014, 00:34
جالبه ! ظاهرا یه پشتیبان اومده اینجا؟
در جواب باید بگم، سرعت با idm ملاک نیست! حداقل باید نصف سرعت رو نک کانکشن بگیره یا نه؟؟؟ نمیتونین الکی ارایه ندین!

newman222
28-10-2014, 01:40
جالبه ! ظاهرا یه پشتیبان اومده اینجا؟
در جواب باید بگم، سرعت با idm ملاک نیست! حداقل باید نصف سرعت رو نک کانکشن بگیره یا نه؟؟؟ نمیتونین الکی ارایه ندین!
واقعا با این طرز برخوردتون
من کاربر همین p30world بودم بعد کارشناس های وب شدم , از تاریخ عضویتم و فعالیتم تو انجمن می تونی بفهمی اینو !!
همچینم میگی اینگاری که مدیر های وبم اومدم اینجا دارم سرویس می فروشم و پول جمع می کنم !
حالا می فهمم چرا کسی از کارشناسای دیگه نمیا اینجا پست بزاره..
درک نمیکنی , فک می کنی اینی اومدم اینجا تا یه کمکی کرده باشم وظیفست؟
تو همون شرکت به اندازه کافی کار ریخته و به اندازه کافی می تونه وقتمو بگیره..
اینگاری هنوز کارفرما بالاسرت نبوده تا ببینی
حرف حرفه کارفرماست
نمی تونی خارج از چارچوب صحبت کنی
اگه گفته سرعت با idm ملاکه , منم جبورم همونو بگم , در غیر اینصورت ...
امثال شما هم زیاده
از این به بعد هم همون خواننده تو این فروم می مونم , پست نزارم بهتره:44:

hmd
28-10-2014, 02:52
میدونی مشکل یکسری کاربرا با های وب مثل مشکل کاربرای ایرانسل با 3g که چون سرعت بالای 3g بستگی به نزدیکی به انتن داره و سرعت با فاصله کم زیاد میشه حالا اونایی که دورن نمیتونن سرعت بالای 2 3 مگ داشتن میان میگن 3g ایرانسل اشغال اینجام چون چند تا کاربر دوست دارن استریم کنن آنتی ویروس آپدیت کنن و نمیتونن به خاطره اینکه سرعت تک کانکشن پایین و هیچ شرکت دیگه سرویس بهشون نمیده میگن های وب افتضاح . با با یکم انصاف داشته باشین خداییش تو این چند سال تو کدوم سرویس دهنده میتونستین دانلود کنید تو روز . از این شبانه ها خسته نشدین ؟ یه شب هست یه شب نیست یه شب قطع . خداییش کی شد شرکتی شبانه بهتون بده دقیقا عین 30 روز ماه بتونید هر شب با سرعت بالا بدون مشکل دانلود کنید ؟ حالا این شرکت اومده با ایده های نوین داره یکم این اینترنت باز میذاره بتونید دانلود کنید حالا میگین فشفشه ها باید جمع بشه اگر های وب بدرد نخور بود این همه کاربر نداشت . من خودم الان منطقه ام که فقط از مخابرات میتونم بگیرم حالا برم بگم مخابرات چرت چون پینگش یکم بالاس . نه مخابراتم خوبه در حد خودش . های وبم خوب برای دانلود . مشکل اصلی ما اینه سرکوب کردن خوب یاد گرفتیم ولی تشویق کردن نه .

amirvar70
28-10-2014, 09:34
سلام کسی از دوستان از کیفیت سرویس در مرکز دانشگاه اطلاعی داره؟
آیا کیفیت های وب از شاتل در این مرکز بهتره؟

اگر لطف کنید پاسخ بدهید ممنون می شوم

laxer
28-10-2014, 09:55
دوستان توجه کردین از وقتی سرویس های نیترو اومده پینگ داخلی افتضاح شده؟ اصلا" کل این ماه افتضاح بوده های وب.
اقا امکان داره ما هم مهاجرت کنیم به آسیاتک.

robotop
28-10-2014, 12:14
سرویس 8 مگ دارم :n16:

سرعت دانلود هم با دانلود منیجر تقریباً 850KB/s هست . . .

lordmahannew
28-10-2014, 17:58
ببخشید دوستان دوباره مزاحم می شم آقااین قانون 128 به بالا واسه کاربراخونگی که نامه می خواست حذف شده یانه اگه خونت روعوض کنی چه طوری بایدخط ات رو بسوزونی و انتقال بدی وچقدطول میکشه بعددوستان سرعت دانلود تو طرح دینامیت و همچنین طرح های دیگه چه جوری وهم چنین سرعت لود کردن صفحات وب وبازهم همچنین قطعی های این شرکت چه قدر طول میکشه؟

lordmahannew
28-10-2014, 18:52
راستی یه چیز دیگه مودمی که می ده مالی هس یا tp link بگیرم؟

amirbrad
29-10-2014, 22:51
امشب فاجعه هستش تک کانکشن رو KB/s20 سرویس 8 مگ .

Mehdi-Frozen
29-10-2014, 23:42
سلام یه سوال بسته برنز 27 گیگ 9 ماه کل حجم یجا بهت میده یا نه هر ماه 1 گیگ ؟

alipoor90
29-10-2014, 23:51
هر ماه 1 گیگ

Xx Hossein xX
30-10-2014, 00:47
ببخشید دوستان دوباره مزاحم می شم آقااین قانون 128 به بالا واسه کاربراخونگی که نامه می خواست حذف شده یانه اگه خونت روعوض کنی چه طوری بایدخط ات رو بسوزونی و انتقال بدی وچقدطول میکشه بعددوستان سرعت دانلود تو طرح دینامیت و همچنین طرح های دیگه چه جوری وهم چنین سرعت لود کردن صفحات وب وبازهم همچنین قطعی های این شرکت چه قدر طول میکشه؟

راستی یه چیز دیگه مودمی که می ده مالی هس یا tp link بگیرم؟

1-قانون ۱۲۸ هست ولی کسی جدی نمیگیرتش، مدارکی برای سرعت بالا لازم ندارید.
2-برای انتقال خط باید به مخابرات مراجعه کنید، معمولا ۳ روز کاری زمان میبره اگه مشکل خاصی نباشه/ شاید هم اگه محله رو کامل عوض کرده باشید نتونید این کارو بکنید.
3-سرعت طرح دینامیت در بهترین حالت حدود ۹۰۰ کیلوبایت دانلود میده، ولی این بهترین حالت فقط ۷ صبح تا ۱۲ ظهر هست. شبا هم سرعت کاملا کم میشه ممکنه به ۶۰ کیلوبایت هم برسه.
4- مودم خودشون هواوی هست، اگه خودتون تهیه کنید بهتره چون مودم رو گرون هم میدن.

Sent from my unknown using Tapatalk

aliiran2008
30-10-2014, 09:07
برخلاف دوست عزیز فقط تو شهر تهران و پر ترافیک ااینجوریه
من در شهر یزد هستم
بدون استثنا همیشه سرعتم ثابته اما چون خطم بیشتر نمیکشه رو 500میمونه

alipoor90
30-10-2014, 13:13
به هر حال وقتی ترافیک با قیمت بسیار پایین تری فروخته میشه ازدحام شبکه هم بالا میره ، مثلا فرض کنید سرویس دهنده ای 1 مگابیت پهنای باند ورودی داره که در ماه میتونه 320 گیگ دریافت و 320 گیگ ارسال داشته باشه اگر کل ماه کل لینک رو اشغال کنه ، حالا اگر این شرکت به دو نفر سرویس 160 گیگ بده و دو نفر از حداکثر ترافیک در طول ماه استفاده کنند طبیعتا سرعت هر نفر حداکثر 512 کیلوبیت خواهد بود ولی اگر شرکت به این دو نفر سرویس 5 گیگ بدهد واضح هست که هر دو نفر میتونن تقریبا در کل ماه حدودا همون سرعت 1 مگابیت رو داشته باشن!

البته در کل به نظر من همین رویه بهتره در حال حاضر ، چون حداقل به جای خرید اینترنت با قیمت 150 برابر میتونید با قیمت 40-50 برابر بخرید :D (کلا انتخاب بین بد و بدتر هست)

aliiran2008
30-10-2014, 19:55
یه مشکلی برای من پیش امده وقتی با چیز شکن وصل میشم بعضی سایت های که هاستشون از ایران هست برام باز نمیشه؟:n28:

tntkgb
30-10-2014, 22:04
سلام دوستان کسی اینترانت از این شرکت خریده قیمتش چنده؟

alipoor90
30-10-2014, 22:37
هنوز اینترانت اشتراکی نمیده

alone_boy
31-10-2014, 09:59
سلام
یه توضیحی در مورد این بسته های نیترو میدین؟
تو پنل من قبلا وجود نداشت و به تازگی اضافه شده.فقط سرعت رو زیاد میکنه و از همون حجم خودمون کم میشه؟
میشه همزمان با فشفشه خریداریش کرد؟

imnot12
31-10-2014, 11:02
سلام
یه توضیحی در مورد این بسته های نیترو میدین؟
تو پنل من قبلا وجود نداشت و به تازگی اضافه شده.فقط سرعت رو زیاد میکنه و از همون حجم خودمون کم میشه؟
میشه همزمان با فشفشه خریداریش کرد؟

فقط سرعتت رو روی 12مگ میبنده چیزه دیگه ای نداره تازه اگه خطط 12مگ بکشه تازه اونو فعال کنی نمیتونی فشفشه فعال کنی و از حجم اصلیت کم میکنه

amirbrad
31-10-2014, 12:21
امروز سایتها بزور باز می کنه.

Reza R"ch
31-10-2014, 15:16
سلام
از سایت های وب میخوام سرویس بگیرم،رفتم برای خرید(بهم نام کاربری و رمز دادن) توی بخش "نگهداری/خدمات" کلی گزینه هست،الان در صورت نرمال باید گزینه ها رو کدوم باشه؟
بقیه به کنار ولی گزینه ی اتصال همزمان منظورش چیه؟! من میخوام همزمان دو نفر با یک مودم وصل بشن،الان باید براش سه هزار بدم؟!
بعد اگه از سایت ثبت نام کنم،مشکلی که پیش نمیاد؟!
با تشکر:n16:

Mr.Pooya
31-10-2014, 15:32
سلام
از سایت های وب میخوام سرویس بگیرم،رفتم برای خرید(بهم نام کاربری و رمز دادن) توی بخش "نگهداری/خدمات" کلی گزینه هست،الان در صورت نرمال باید گزینه ها رو کدوم باشه؟
بقیه به کنار ولی گزینه ی اتصال همزمان منظورش چیه؟! من میخوام همزمان دو نفر با یک مودم وصل بشن،الان باید براش سه هزار بدم؟!
بعد اگه از سایت ثبت نام کنم،مشکلی که پیش نمیاد؟!
با تشکر:n16:

همه رو بزار همونجوري باشه فقط اگر مي توني وصلش كني بر عهده كاربر رو انتخاب كن در غير اينصورت تلفني يا حضورى رو انتخاب كن.
اتصال همزمان منظورش با يك يوزر پس چند بار وصل شدن هست شما با مودم اينترنت روshare مي كني مشكلي پيش نمياد

Reza R"ch
31-10-2014, 15:37
همه رو بزار همونجوري باشه فقط اگر مي توني وصلش كني بر عهده كاربر رو انتخاب كن در غير اينصورت تلفني يا حضورى رو انتخاب كن.
اتصال همزمان منظورش با يك يوزر پس چند بار وصل شدن هست شما با مودم اينترنت روshare مي كني مشكلي پيش نمياد

ممنون
راه اندازیش فقط کانفیگ مودم هست دیگه؟اگه VPI و VCI رو بدن بقیه اش مشکلی نیست!

Mr.Pooya
31-10-2014, 15:40
ممنون
راه اندازیش فقط کانفیگ مودم هست دیگه؟اگه VPI و VCI رو بدن بقیه اش مشکلی نیست!

خواهش مي كنم. بله همون vpi vci و يوزر پس رو بزنيد وصل ميشه شايد يكي دوتا تيك ديگه هم بخواد ولي كلا چيزي نداره
Vpi vci رو هم بهتون ميدن دوستان اينجا هم مي دونند vpi vci رو فكر كنم ٠ ٣٥ باشه
موفق باشيد

amirbrad
31-10-2014, 21:58
از وقتی این نیترو اومده کیفیت های وب بدتر شده. واقعا تو مغز اینا چی میگذره؟! یعنی نمی تونن مقدار پهنای باند و با تعداد کاربران متناسب کنن!! یا اینکه مثل جاروبرقی فقط کاربر میگیرن بدون افزایش پهنای باند و کیفیت!!!!

aliiran2008
31-10-2014, 23:19
ای کاش این همه هزینه تبلیغاتی را که کردن را بجاش کیفیت را میبردن بالا
به خدا کیفیت افزایش پیدا کنه همین کاربرهای فعلی خیلی بیشتر از اینا هزینه میکنن

ehsan_iace
02-11-2014, 18:35
آقا من امروز یک مشکل عجیب اینترنتم پیدا کرد!

خطم از ساعت 10 صبح به اشتباه توسط مخابرات جمع‌آوری شده!!!

پشتیبانی های‌وب هم گفت این دو روز تعطیلی که کاری نمیشه کرد از چهارشنبه هم سه روز کاری طول میکشه بنابراین خط‌تان از شنبه احتمالاً وصل میشه و احتمالاً مخابرات میخواسته یک خط Adsl را برای شماره‌ایی نزدیک به شماره شما فعال کنه زده اینترنت شما را قطع کرده (میگفت کابل شما را شل کرده!!! نخواستم بحث کنم چون پشتیبان خانم بود و ممکن بود فکر کنه دارم سر این قضیه شل شدن و نشدن خط دارم سربرسرش میگذارم!)

ولی سئوال برای من پیش آمد

1.آیا میتوانم از مخابرات بخاطر این کارش شکایت کنم که خط را جمع‌آوری کرده

2. مخابرات برای فعال کردن اینترنت پرسرعت دقیقاً چی کار میکنه؟ قطعه‌ایی را بر روی سیم آن خط در مخابرات منطقه میبینده؟ یا نرم افزاری کاری روی خط انجا میده؟

فعلاً با سرعت 3 کیلوبایتی دایل‌اپ دارم این مطلب را ارسال میکنم!!!

alipoor90
02-11-2014, 19:34
1- بیخیال ،‌اینجا ایرانه! شکایت هم بکنی فقط وقت خودتو تلف میکنی ... هیچ فایده ای نداره ...
2-خط تلفن شما رو به DSLAM یا MSAN شرکت سرویس دهنده متصل میکنه که در واقع به نوعی میشه گفت نقش مودم سمت سرویس دهنده رو بازی میکنه ...

poorya_2
02-11-2014, 21:02
درود

من واسم پینگ و دانلود شبانه مهمه ، بین های وب و فن اوا موندم کدوم رو انتخاب کنم ؟

های وب هنوز اون مشکل دزدیدن حجم رو داره ؟ جریان این فشفشه چیه ؟!

یه نفر لطفا یه تست پینگ از 4.2.2.4 و 8.8.8.8 بزاره

ممنون

alipoor90
02-11-2014, 21:17
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

های وب کیفیتش چندان تعریفی نداره ، فقط قیمت ترافیکش مناسب تر هست کمی ...
فن اوا اینترانت اشتراکی اگه میده بگیری بهتره ...

poorya_2
02-11-2014, 21:25
ممنون این چیزی که من میبینم یعنی افتضاح هم رد کرده :n28:

خودم صبانت دارم از پینگ راضیم ولی شبانش دمار منو دراورده

Reza R"ch
02-11-2014, 21:40
درود

من واسم پینگ و دانلود شبانه مهمه ، بین های وب و فن اوا موندم کدوم رو انتخاب کنم ؟

های وب هنوز اون مشکل دزدیدن حجم رو داره ؟ جریان این فشفشه چیه ؟!

یه نفر لطفا یه تست پینگ از 4.2.2.4 و 8.8.8.8 بزاره

ممنون

این وضعیت منه :

rezasniper2012
03-11-2014, 11:45
3 تا فشفشه 40 گیگ , 30 روزه دارم .

هرکی میخره پ خ بده

mohamad7824
03-11-2014, 18:16
3 تا فشفشه 40 گیگ , 30 روزه دارم .

هرکی میخره پ خ بده
دونه ای چند ؟

rezasniper2012
03-11-2014, 19:22
دونه ای چند ؟
هر کد 35 تومن

imnot12
03-11-2014, 19:49
هر کد 40 تومن

چه خبره؟
اگه 15گیگ 15روزه رو بگیریم یک ماهش میشه 30تومان 30گیگ تازه 10تومان 10گیگ دیگه میگیرم میشه 40روز اونوقت تو 40گیگ 30روزه میدی 40؟:n19:

alipoor90
03-11-2014, 19:56
با یک مشخصات جدید ثبت نام کنید تو سایت میتونید خودتون هم بخرید و کدش رو تو اکانت اصلی استفاده کنید ...

rezasniper2012
03-11-2014, 20:06
چه خبره؟
اگه 15گیگ 15روزه رو بگیریم یک ماهش میشه 30تومان 30گیگ تازه 10تومان 10گیگ دیگه میگیرم میشه 40روز اونوقت تو 40گیگ 30روزه میدی 40؟:n19:
l
مثل اینکه شما مالیاتو در نظر نمیگیرین , با مالیات برا من 33 میوفته . من قیمتم رو گفتم , کسی رو مجبور نکردم.

rezasniper2012
03-11-2014, 20:12
چه خبره؟
l
مثل اینکه شما مالیاتو در نظر نمیگیرین . 15 گیگ 15 روزه یک ماهش میشه 32400 نه 30 تومن, با مالیات برا من همین حدود میوفته . من قیمتم رو گفتم , کسی رو مجبور نکردم.

rezasniper2012
03-11-2014, 20:16
با یک مشخصات جدید ثبت نام کنید تو سایت میتونید خودتون هم بخرید و کدش رو تو اکانت اصلی استفاده کنید ...
شماره ای که باهاش ثبت نام میکنین , بعد ثبت نام های وب زنگ میزنه به همون شماره برای تایید و رانژه اگه متوجه بشه که درخواست از صاحب خط نبوده کدتون رو پاک میکنه و این وسط فقط پولتون میسوزه :n01:

maziyarkhani
03-11-2014, 23:24
دوستان من اگه برای 5 روز اینترنتمو تمدید نکنم ، ممکنه خطم از طرف های وب جمع آوری بشه ؟

alipoor90
04-11-2014, 00:05
دوستان من اگه برای 5 روز اینترنتمو تمدید نکنم ، ممکنه خطم از طرف های وب جمع آوری بشه ؟

بستگی به مرکزتون داره ، اگر کمبود پورت نباشد اگه خودتون هم بخواید که جمع اوری بشه باید خواهش تمنا کنید ولی اگه کمبود پورت داشته باشن در صورت عدم تمدید امکانش هست که سریعا جمع اوری کنند ...

EhsanCPU
04-11-2014, 01:41
سلام شما تا 72 ساعت مهلت دارین تمدید کنین
اگه از 72 ساعت بگذره احتمالش هست که جمع آوری بشه ...

sorek
04-11-2014, 02:14

واسه من تا 13 روز هم جمع نکردن :n13:

Reza R"ch
04-11-2014, 16:41
سلام
وضعیت خط من اینه :
خطم بیشتر از 4 مگ هم میکشه،و الان خطم رو روی 4 بستن.بنظرتون اگه درخواست بدم خطم رو بالاتر میبیندن؟!
الان از کجا بفهمم که خط رو با اکانتینگ محدود کردن یا نه؟!
ـــــــــــــــــــــــــ
اگه نویز خط زیاد باشه (که الان برای من نیست) پهنای باند رو کم میکنن تا بهتر بشه یا زیاد میکنن؟!

gorzdaran
04-11-2014, 17:18
سلام
وضعیت خط من اینه :
خطم بیشتر از 4 مگ هم میکشه،و الان خطم رو روی 4 بستن.بنظرتون اگه درخواست بدم خطم رو بالاتر میبیندن؟!
اگه نویز خط زیاد باشه (که الان برای من نیست) پهنای باند رو کم میکنن تا بهتر بشه یا زیاد میکنن؟!

از نظر نویز خط شما یکی از بهترین خه هایی هست که من دیدم تا ۲۰ مگ میکشه، با پشتیبانی حرف بزن الان رو ۴ مگ بستن

imnot12
04-11-2014, 17:48
سلام
وضعیت خط من اینه :

باید سرویس 1مگ باشه که بالاتر ببندن
اگه نویزم زیاد باشه snr margin تزیره 10بره دیگه قابل استفاده نیست

ea.ali
04-11-2014, 20:53
سلام دوستان این شرکت دانلود شبانش از سرور داخلی محدود میکنه؟پشت سر هم دانلود کنم
و اینکه از حجم اصلی هم کم میکنه ؟چند درصد

باتشکر

alipoor90
04-11-2014, 20:56
سلام
وضعیت خط من اینه :

حتی اگه نویزتون هم زیاد باشه به پشتیبانی بگید با مسئولیت خودتون بالاتر (تا میزان سرویستون) میبندن واستون ، شما که مشالله انگار خونتون توی خود مخابرات هست :n02: سرویس دینامیت بگیرید بگید روی 8 مگ ببندن (بالاتر از میزان خود سرویس واستون نمیبندن های وب ...‌، پارس انلاین تا اونجایی که اطلاع دارم تا حداکثر میزان کشش خط میبندن که خط شما تا 20 مگ جواب میده)

Reza R"ch
04-11-2014, 22:12
از نظر نویز خط شما یکی از بهترین خه هایی هست که من دیدم تا ۲۰ مگ میکشه، با پشتیبانی حرف بزن الان رو ۴ مگ بستن

والا اینطوری نبود اولش،نویز داشتم فقط رفتم سیم تلفنی که از پریز به مودم میره رو عوض کردم،انگار معجزه شد :|

باید سرویس 1مگ باشه که بالاتر ببندن
اگه نویزم زیاد باشه snr margin تزیره 10بره دیگه قابل استفاده نیست
سرویس من یک مگ هست.
پس امیدی هست که بالاتر ببندن؟!

حتی اگه نویزتون هم زیاد باشه به پشتیبانی بگید با مسئولیت خودتون بالاتر (تا میزان سرویستون) میبندن واستون ، شما که مشالله انگار خونتون توی خود مخابرات هست :n02: سرویس دینامیت بگیرید بگید روی 8 مگ ببندن (بالاتر از میزان خود سرویس واستون نمیبندن های وب ...‌، پارس انلاین تا اونجایی که اطلاع دارم تا حداکثر میزان کشش خط میبندن که خط شما تا 20 مگ جواب میده)

:n02:
اگه دینامیت بگیرم ،پس دانلود رایگان رو چی کار کنم.:n09:

alipoor90
04-11-2014, 23:24
اطلاعات کامل AS شرکت داده گستر عصر نوین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_dns

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=routing

poorya_2
05-11-2014, 00:24
درود

های وی چرا ساعت رایگانش این طوریه ؟!

فشفشه چیه ؟ چیکار میشه باهاش کرد ؟! [|:

شبانه سرعت حدودا چند هست ؟ میانگین چقدر میتونید دانلود کنید ؟

imnot12
05-11-2014, 10:09
درود

فشفشه همون حجم فقط با قیمت کمتر و مدت زمان محدود باید استفاده بشه که خیلی عالیه
شبانه سرعت دانلود 250kb هست که میشه 2.5گیگ دانلود کرد

mohamad7824
05-11-2014, 12:23
درود

من 1 مگ دارم واسم رو 4 مگ بستن شبانه معمولا سرعتم 400-450 هست بالای 4 گیگ دانلود میکنم
فشفشه هم که imnot12 گفتن چیه

poorya_2
05-11-2014, 13:28

من 1 مگ دارم واسم رو 4 مگ بستن شبانه معمولا سرعتم 400-450 هست بالای 4 گیگ دانلود میکنم

ممنون از دو عزیز

اگه میشه لطف کنید یه تست پینگ از 4.2.2.4 و 8.8.8.8 بگیرید ، نتیجه رو بزارید ببینم در چه وضعیتی هست

الان بازه زمانی ساعت شبانه های وب از چه ساعتی شروع میشه تا چه ساعت؟

poorya_2
05-11-2014, 14:01

ممنون از دو عزیز

اگه میشه لطف کنید یه تست پینگ از 4.2.2.4 و 8.8.8.8 بگیرید ، نتیجه رو بزارید ببینم در چه وضعیتی هست

اصلا ساعت رایگان داره ؟!

masooyan
05-11-2014, 14:15
ممنون از دو عزیز

اصلا ساعت رایگان داره ؟!

-بازه رایگان سرویس 1 مگ 4 تا 7،سرویس 512: 5 تا 8 ،سرویس 128 و 256 مگ:2 تا 5

سرویس 2 مگ و دینامیت تایم رایگان نداره.

C:\Users\bm-pc>ping 4.2.2.4

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=227ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=219ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=220ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=221ms TTL=50

Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 219ms, Maximum = 227ms, Average = 221ms

C:\Users\bm-pc>ping 8.8.8.8

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=189ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=190ms TTL=41

Ping statistics for 8.8.8.8:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 189ms, Maximum = 190ms, Average = 189ms

rar
05-11-2014, 16:46
یه سوال
من ترافیک فشفشه خریدم
هنوزم تموم نشده

حالا اگه ترافیک معمولی بخرم
شبا میتونم رایگان دانلود کنم ؟

alipoor90
05-11-2014, 17:25
قدیمیه ولی جالبه

sansa
05-11-2014, 17:35
ترافیک فشفشه چی هست شرایطش چی هست ؟

ahmadmehr
05-11-2014, 18:08
سلام دوستان
میخواستم بدونم کسایی که سرویس 512 مگابیت دارن
1- سرعت دانلودشون چنده
2 - سرعت ترافیک دانلود شبشون چنده.
ممنون

masooyan
05-11-2014, 18:11
سلام دوستان
1- سرعت دانلودشون چنده
ممنون

-سرعت دانلود من بین 460 تا 490

-سرعت اسمی 60 کیلو

ahmadmehr
05-11-2014, 18:20
-سرعت دانلود من بین 460 تا 490

-سرعت اسمی 60 کیلو

سرعت اسمی منظورتون همون ترافیک رایگان شبه؟

masooyan
05-11-2014, 19:18
سرعت اسمی منظورتون همون ترافیک رایگان شبه؟
............................
بلی

maziyarkhani
05-11-2014, 19:26
یه سوال
من ترافیک فشفشه خریدم
هنوزم تموم نشده

حالا اگه ترافیک معمولی بخرم
شبا میتونم رایگان دانلود کنم ؟

با وجود فشفشه هم میشه شبانه دانلود کرد . من هفته پیش شبانه دانلود کردم و از فشفشه کم نشد

سلام دوستان
1- سرعت دانلودشون چنده
ممنون

1- میانگین 500
2- شبانه همون که دوستمون گفت ولی اگه مودم توی زمان روزانه لاگ بندازه ، بازم با سرعت 500 میتونی دانلود کنی

mohamad7824
05-11-2014, 19:39
ممنون از دو عزیز

اصلا ساعت رایگان داره ؟!

بفرمایید :
Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=221ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=222ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=216ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=219ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=216ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=218ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=217ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=217ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=219ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=233ms TTL=51

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=340ms TTL=32
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=333ms TTL=32
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=335ms TTL=32
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=342ms TTL=32
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=332ms TTL=32
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=334ms TTL=32
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=333ms TTL=32
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=335ms TTL=32
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=336ms TTL=32
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=342ms TTL=32
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=337ms TTL=32
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=346ms TTL=32
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=338ms TTL=32

aliiiiiii
05-11-2014, 22:15
با سلام

دوستان این سرویس 40 گیگ 30 روزه فشفشه سرعتش چقدره و دانلود شبانه هم داره؟

imnot12
05-11-2014, 22:47
با سلام

دوستان این سرویس 40 گیگ 30 روزه فشفشه سرعتش چقدره و دانلود شبانه هم داره؟

سرعتش بسنتگی به سرویسی که میگیری داره شبانه هم بستگی به سرویس داره
این 40گیگ فقط حجم هست فقط باید تومدت زمان 1اه یا کمتر تموم کنی و ربطی به سرعت یا دانلود شبانه نداره

alipoor90
05-11-2014, 23:30
تک کانکشنش مزخرفه
من از prozilla استفاده میکنم میزارم رو 128 کانکشن که همه پهنای باند رو بکشه :n10:
تک کانکشن حدود ‏‎30-80KB/s و 128 کانکشن حدود 800-900KB/s دانلودش هست سرویس دینامیت

gorzdaran
06-11-2014, 00:53
40 گیگ 30 روزه فشفشه از پنل های ‌های‌وب برای مشترک های موجود حذف شده، که بسیار جای تاسف داره

Mr.World.Wide
06-11-2014, 10:01
40 گیگ 30 روزه فشفشه از پنل های ‌های‌وب برای مشترک های موجود حذف شده، که بسیار جای تاسف داره

سلام
منم اومدم های وب
من دیروز همین چهل گیگ سی روزه رو خریدم
روی تبلیغاتش کلیک کن و از اونجا میتونی بخری

imnot12
06-11-2014, 12:54
سلام
منم اومدم های وب
من دیروز همین چهل گیگ سی روزه رو خریدم
روی تبلیغاتش کلیک کن و از اونجا میتونی بخری

خیر نمیشه فقط برای کاربرای تازه میشه اونم یکبار میشه خرید کرد

gorzdaran
06-11-2014, 13:29
پشتیبانی میگه این طرح از اول هم طرح موقت بود و قرار بود که حذف بشه

ea.ali
06-11-2014, 13:58
سلام دوستان این شرکت دانلود شبانش از سرور داخلی محدود میکنه؟پشت سر هم دانلود کنم
و اینکه از حجم اصلی هم کم میکنه ؟چند درصد
حد اکثر چند گیگ شبانه میده

AbolfazlMF
06-11-2014, 14:00
سلام دوستان :n18:

من الان از شاتل سرویس دارم Art 128 ، محدودش کردن به معنای واقعی افتضاح شده . خواستم سرویس بالاتر از 128 بگیرم گفتن مدرک ، مدرک فرستادم ولی گفتن دو روز طول میکشه برسه به بخش فروش ، الان نزدیکه 2 هفتس که هی امروز و فردا میکنن ، بعد که مدرک رسیده میگه خطتون 4 مگ رو میکشه بعد یکی دیگه میگه نه باید بررسی بشه .

منصرف شدم از سرعت بالاتر ، درخواست تخلیه دادم ولی گفتن باید بیای شرکت ، زنگ هم زدم بعد اینکه 15 دقیقه تو صف انتظار بودم گفتن فقط باید بیای حضوری درخواست بدی .

حالا میخواستم بدونم که چه شرکتی بهتره ؟ خودم نظرم روی های وب هست ، میخواستم بدونم نظر دوستان چیه ، ممنون میشم راهنمایی کنید :n01:

من توی مشهد هستم

Reza R"ch
06-11-2014, 14:30
سلام دوستان :n18:

من الان از شاتل سرویس دارم Art 128 ، محدودش کردن به معنای واقعی افتضاح شده . خواستم سرویس بالاتر از 128 بگیرم گفتن مدرک ، مدرک فرستادم ولی گفتن دو روز طول میکشه برسه به بخش فروش ، الان نزدیکه 2 هفتس که هی امروز و فردا میکنن ، بعد که مدرک رسیده میگه خطتون 4 مگ رو میکشه بعد یکی دیگه میگه نه باید بررسی بشه .

منصرف شدم از سرعت بالاتر ، درخواست تخلیه دادم ولی گفتن باید بیای شرکت ، زنگ هم زدم بعد اینکه 15 دقیقه تو صف انتظار بودم گفتن فقط باید بیای حضوری درخواست بدی .

حالا میخواستم بدونم که چه شرکتی بهتره ؟ خودم نظرم روی های وب هست ، میخواستم بدونم نظر دوستان چیه ، ممنون میشم راهنمایی کنید :n01:

من توی مشهد هستم

سلام
های وب نامحدود نداره!
از نظر دانلود شبانه و محدودیتش من الان 4-5 روز بیشتر نیست که سرویس گرفتم،فعلا که محدود نشدم:n09:شبی هم میانگین 4 گیگ میتونم بگیرم!(سرویس یک مگ) من که فعلا راضی هستم:n01:
اکشش خط رو هم فکر کنم اگه بری توی تنظیمات مودم،حداکثر کشش خطط رو بنویسه!
شنیدم فن اوا هم توی مشهد خوبه،نامحدود های خوبی هم داره!ی سر به تاپیکشون بزن.

amirbrad
06-11-2014, 14:31
تک کانکشنش مزخرفه
من از prozilla استفاده میکنم میزارم رو 128 کانکشن که همه پهنای باند رو بکشه :n10:
تک کانکشن حدود ‏‎30-80KB/s و 128 کانکشن حدود 800-900KB/s دانلودش هست سرویس دینامیت

تاييد ميشه يكي از بدترين تك كانكشن ها داره هاي وب دليلشم كاربراي زياد و استفاده از كل پهناي باند در 24 ساعت روز بوسيله فشفشه هستش.

amrihh49
06-11-2014, 14:47
درود به همه عزیزان،بنده خیلی دانلود دارم،بنظرشما میشه به های وب اعتماد کرد با این طرحهای فشفشه هاش ؟ ارزش داره؟ یا از شرکت دیگه بگیرم

sorek
06-11-2014, 15:04
درود به همه عزیزان،بنده خیلی دانلود دارم،بنظرشما میشه به های وب اعتماد کرد با این طرحهای فشفشه هاش ؟ ارزش داره؟ یا از شرکت دیگه بگیرم

برای دانلود های زیاد بهترین انتخاب های وب هست.بخاطر سرویس های فشفشه.چون واقعا می صرفه:n06:

amrihh49
06-11-2014, 15:07
برای دانلود های زیاد بهترین انتخاب های وب هست.بخاطر سرویس های فشفشه.چون واقعا می صرفه:n06:
پشتیبانی این شرکت چطوره؟ آیا سرعت دانلود طرحهای فشفشفه هاش بستگی به سرعت نتی که بهم میده داره یا سرعت این طرحهای فشفشه هاش بالاتره؟

amrihh49
06-11-2014, 15:08
بنظرشما دوستان اگه از های وب بگیرم نت بهترنیست؟ آخه این طرحهای فشفشفه هاش خیلی خوبه بنظرم،ارزش داره بگیرم ؟ سرعت دانلودش بالاست؟

amirbrad
06-11-2014, 16:17
بنظرشما دوستان اگه از های وب بگیرم نت بهترنیست؟ آخه این طرحهای فشفشفه هاش خیلی خوبه بنظرم،ارزش داره بگیرم ؟ سرعت دانلودش بالاست؟

سرعت همون سرعت طرحي كه داريد اما فشفشه حجم دزدي داره براي من و چندتا از دوستان ثابت شده. همين ديروز 500مگ دزديد.

MOHAMMAD2010
06-11-2014, 16:30
512 های وب سرعت روز و شبانش چنده ؟

bestinternet
06-11-2014, 16:50
تاييد ميشه يكي از بدترين تك كانكشن ها داره هاي وب دليلشم كاربراي زياد و استفاده از كل پهناي باند در 24 ساعت روز بوسيله فشفشه هستش.

من دو سه روز پیش از پنل بای وب درخواست جمع آوری دادم ، حدودا" 2-3 خطی علت جمع آوری نوشتم ، 2 روزه برام جمع کردند:n08:

amirbrad
06-11-2014, 18:57
من دو سه روز پیش از پنل بای وب درخواست جمع آوری دادم ، حدودا" 2-3 خطی علت جمع آوری نوشتم ، 2 روزه برام جمع کردند:n08:

پس بالاخره رفتي راحت شديا. براشون تپل مي نوشتي بفهمن حداقل ما هم تو باغيم!!

bestinternet
06-11-2014, 19:38
پس بالاخره رفتي راحت شديا. براشون تپل مي نوشتي بفهمن حداقل ما هم تو باغيم!!

آره امیر حسابی نوشتم واسشون ،الان که رو یک خط عصر انتقال دارم که خوراک تو هستش ( تک لینک:n09:)،رو اون یکی خطم هم آسیاشت سفارش دادم بینم 12 مگش چی می گه ، تا زمانی که بای وب فشفشه و ترقشو حذف نکنه، دیگه بای وب نمی یام :n02:

bestinternet
06-11-2014, 19:41
اما امیر این عصر انتقال خوراک تو هستشا، تک لینکو داشته باش ساعت 8 غروب :n01: اونم با 128 :n02:

rezidentevilone
06-11-2014, 20:28
به کجا می خوای محاجزت کنی ؟

and-roid2
06-11-2014, 21:03

چی شد بهترین نت تاپیک و خاورمیانه شد بدترین نت روزبه خان؟ :n02:
حالا کجا میخوای بری؟

omidscafild
06-11-2014, 21:09

محاجزت !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bestinternet
06-11-2014, 21:24
چی شد بهترین نت تاپیک و خاورمیانه شد بدترین نت روزبه خان؟ :n02:
حالا کجا میخوای بری؟
آره بابا،این قدر گفتیم خوبه خوبه،فکر کنم کل چالوسیا از این بای وب سرویس گرفتن با این فشفشه هاش :n21::n22:منم که تک لینک برام خیلی مهم هستش،تو که می دونی قمی جون :n09:الان عصر انتقال دارم که بهتیرین پینگ و داره ،شاتلم دارم،این خطی که جمع کردمو می خوام از آسیاشت سرویس بگیرم،آخه مدیر عامل آسیاتک(یوسفی زاده) بچه نوشهر چالوسه :n10:اگه آسیاشت هم خوب نبود،ماه بعد خط آسیاشت جمع آوری ، پارس آفلاین، عصر انتقال و شاتلمو به هیچ وجه جمع نمی کنم ، اگه پارس آفلاینم بد بود ماه بعدش وایرلس از شرکت رایانواز چالوس که می گن سرعتاش تا 20 مگ بازه با دانلود شبانه :n09:اینم سایتشه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bestinternet
06-11-2014, 21:28
محاجزت کجایی می شه ؟ :n13: مقصد بعدی روی خط بای وب که جمع آوری کردم آسیاشت هستش :n02:

Mr.World.Wide
06-11-2014, 23:13
سلام
من سرویس هشت مگ رو دارم
ولی میگن خطم نویز داره
من چی کار کردم؟؟؟
رفتم دو تا سیم خریدم سیم فویل دار
یکی 17 متر
یکی هم 10 متر
و جفتش رو به هم تابوندم یک سرش رو و وصل کردم به سیم مخابراتی که دم در ورودی هست
اون ده متری رو بردم وصل کردم به اسپلیتر و بعد از اسپلیتر به تلفن
اون 17 متری رو مستقیم بردم به پشت مودمم وصل کردم
وقتی که این سیم ها رو جدا میکنم و با یه سیم نیم متری مودم رو سر خط وصل میکنم سرعتم رو که از داخل مودم چک میکنم میبینم به هفت مگ میرسه
اما تا این سیم های 10 متری و 17 متری رو وصل میکنم همون لحظه میاد تا شش مگ کم میشه
بعد که تلفن و اسپیلتر رو وصل میکنم میرسه به چهارمگ
امروز باز دم در سر خط چک کردم و سرعت از داخل مودم روی هفت مگ اومده بود بالا
اما زنگ زدم پشتیبانی و گفتم سرعت دانلودم 30 کیلو هستش و همش هم قطع میشه
گفت خطتون نویز داره حسابی
گفتم مودم سر خطه
میگن از کافو که سیم مخابرات بهش وصل میشه تا اینجایی که میرسه دم خونه ما نویز داره
میگم خب بیاید درستش کنید
میگه به ما مربوط نیست شما خودت باید درست کنی
میگم من که مخابرات اجازه نمیده بهش دست بزنم که
میگه باید پارتی داشته باشید بیاد اونجا و خط رو عوض کنه
این جواب اخری بود که به من دادن

الان سوالی که دارم من چه کار کنم که بتونم سرعت هشت مگ بگیرم؟؟؟
الان سرعت دانلودم با دانلود منیجر بین 400 تا 500 کیلو هستش

دوستان کسی میتونه راهنمایی م کنه
های وب بیشعور که رسما جوابم کرد

ea.ali
06-11-2014, 23:40
سلام حد اکثر شبانه چند گیگ میشه دانلود کرد؟

saeed136812
07-11-2014, 00:26
بابا دیوانمون کردن الان دارم زمین زمان رو فوش میدم الان سه روزه از 8 شب به بعد مدام قعطی دارم پشتیبانی که هیچی از اصفهان مرکز سپاهان شهر کسی این مشکلو داره
بعدش crc هم 0 و 2 میشه نمیدونم از طرف من یا اونا ؟ بچه های خوب

saeed136812
07-11-2014, 00:28
سلام حد اکثر شبانه چند گیگ میشه دانلود کرد؟
بستگی داره مورد داریم یارو 8 گیگ دان داره
معمولیش هم 2.5 گیگه

amirbrad
07-11-2014, 01:02
اما امیر این عصر انتقال خوراک تو هستشا، تک لینکو داشته باش ساعت 8 غروب :n01: اونم با 128 :n02:

اتفاقا تو عصر انتقال يه آشنا داريم از سهامداراش يا مديراشه انگار گفت تا 20 مگ برات باز ميزارم اما مشكل اينه كه خطم داغونه اينقدر نمي كشه. پس تو جاي من حالشو ببر روزبه.

سلام
من سرویس هشت مگ رو دارم
ولی میگن خطم نویز داره
من چی کار کردم؟؟؟
یکی 17 متر
یکی هم 10 متر
وقتی که این سیم ها رو جدا میکنم و با یه سیم نیم متری مودم رو سر خط وصل میکنم سرعتم رو که از داخل مودم چک میکنم میبینم به هفت مگ میرسه
اما تا این سیم های 10 متری و 17 متری رو وصل میکنم همون لحظه میاد تا شش مگ کم میشه
گفتم مودم سر خطه
میگن از کافو که سیم مخابرات بهش وصل میشه تا اینجایی که میرسه دم خونه ما نویز داره
میگم خب بیاید درستش کنید

سلام

من هم مشكل شما دارم حتي يك خط دبگه اسم نوشتم بازم همينه اگر از مخابرات محل دوري هيچ كاريش نميشه كرد اگرم كافوي مخابرات خرابه بايد پارتي كلفت داشته باشي من چندبار مخابرات رفتم با مديرش تا سيم بان حرف زدم كاري نمي كنند يعني سوادشو ندارن. اگر منزلت كنار مخابرات بود تا 20 مگ راحت مي كشيد. شما هم ديگه فكرشو نكن شانسه ديگه مگر اينكه يه روزي بودجه بدن مركز ديتا نقطه به نقطه بزنن و فيبر نوري تا دو منزل بكشن وگرنه بايد بسوزيم و بسازيم.

alipoor90
07-11-2014, 05:32
سلام
من سرویس هشت مگ رو دارم
ولی میگن خطم نویز داره
من چی کار کردم؟؟؟
یکی 17 متر
یکی هم 10 متر
گفتم مودم سر خطه
میگم خب بیاید درستش کنید

الان شما دو تا کابل رو به هم تابوندین؟‌ :n04:
کابل فویل دار داریم تا کابل فویل دار ، نوع کابل (مدل دقیقش) و کیفیتش مهم هست

منم نویز زیاد داشت خطم ، 100 متر کابل belden cat6 گرفتم و رفتم از داخل خود تقسیم مخابرات سیم کشیدم تا خونه و بعد سه تا شاخه دادم بهش یکی به مودم و دو تا واسه پریز های تلفن و انتهای کابل های مربوط به پریز تلفن هم اسپلیتر گذاشتم
مشخصات کابل:
cat6 (شما میتونی cat5 هم بگیری ، برای تلفن چندان فرقی نداره)
23awg (سطح مقطع سیم های داخل کابل - از 23awg کمتر نگیر بیشتر شد اشکالی نداره)
SFTP (یعنی هم فویل و هم شیلد بافتنی (جنس جفتششونم المینیوم باشه نه مس))

الکی هم کابل رو تاب نده یا نپیچون یا زاویه تند نده (زاویه پیچش همیشه کمتر از 90 باشه) ، یه جفت سیم به هم تابیده از داخل کابل انتخاب کن و استفاده کن و بقیه رو کار نداشته باش(یعنی موازی نکن با اون جفت سیمی که استفاده میکنی یا ... - بعدا اگر خط اضافه کردی میتونی از این جفت سیم های اضافه استفاده کنی واسه خط های جدید) ، اتصالات رو هم محکم انجام بده و یا ترجیحا لحیم کن
البته دقت کن که رفتن سر تقسیم مخابرات غیر قانونی هست و باید در اصل از انتهای اون سیمی که بالای دیوار خونتون میاد بگیری ...اسپلیتر هم جنس خوب بگیر هر 6 ماه تا یک سال هم باید عوض کنی چون خازن هاش بعد از مدتی نشتی میده و فرکانس فیلتر تغییر میکنه ...
من با این کار ها snr margin ام روی ریت 8 مگابیت از 6 رسید به 12.5
در ضمن بگو واست روی dslam مدلاسیون رو بزارن روی g.dmt (یا g.992.1 ) و interleaving و trellis رو فعال کنند تست کن اگر snr ات بالاتر رفت بگو روی همین بزارن باشه (فقط همینو تیک بزنن و تیک adsl و adsl2 و ... رو بردارن)

and-roid2
07-11-2014, 09:52
اقای علی پور من چه کابلی بگیرم خوبه(برای سیم کشی داخل منزل)؟
چند ماه پیش 15متر سیم تلفن معمولی گرفتم و از سر خط کشیدم به مودم(روکار) ولی انقدر بی کیفیت و نویز بالا بود که 2مگ هم آپ نمیکرد!

قیمت حدودی هم اگر داری بگو(متری چقدر؟).:n16:

k1_24
07-11-2014, 13:58
سلام دوستان
من پارس آنلاین آلان دارم پینگش خوبه حدود 150 تا 130 ولی داره ترافیک تعرفه ها رو همین طور کم می کنه با همون قیمت قبل می فروشه

بیشتر استفاده من برای بازی آنلاینه پینگ برام خیلی مهمه پینگ های وب چطوره؟
سرویس 2 مگ یا 8 مگ می خوام بگیرم 1 گیگ درماه با یک فشفشه 30 روز 40 گیگ

alipoor90
07-11-2014, 18:30
اقای علی پور من چه کابلی بگیرم خوبه(برای سیم کشی داخل منزل)؟
چند ماه پیش 15متر سیم تلفن معمولی گرفتم و از سر خط کشیدم به مودم(روکار) ولی انقدر بی کیفیت و نویز بالا بود که 2مگ هم آپ نمیکرد!

قیمت حدودی هم اگر داری بگو(متری چقدر؟).:n16:

همون کابل شبکه بهترین هست که مشخصات نمونه رو بالا گفتم ، کابل شبکه برای فرکانس های بسیار بالاتری از فرکانس تلفن طراحی میشه ...
قیمت بستگی به مشخصات دقیق کابل و کیفیتش داره و متراژی که میگیرین ، الان دقیق قیمت ندارم ولی فکر کنم حدود 1700 تومن باشه ...

amirbrad
07-11-2014, 22:09
امروز بدجور سرعت داغون و پینگ بالاست

maziyarkhani
07-11-2014, 22:09
های وب از شب سرعتش افتضاح شده

Paimon
07-11-2014, 22:23
دوستان برای شما هم پینگ که میگیرید مرتب تایم اوت میده وسطش؟
خیلی داغونه به خاطر همین خیلی طول میکشه صفحات وب رو بالا بیاره!

imnot12
07-11-2014, 22:48
های وب از شب سرعتش افتضاح شده

مشکل سراسریه انگار همه شرکت ها افت سرعت دارن امشب

alipoor90
07-11-2014, 23:52
بله بنده هم مشکل دارم

David4None
08-11-2014, 04:08
سلام به دوستان های وبی :n28:
سوالی داشتم در مورد سرعت و کیفیت های وب :n28:
از اونجا که ما پامونو هرجا میزاریم دریا میخوشکه آبش و اینا بعد از حدود 2ماه کمتر رفتن به پارس آنلاین با این تغییر ترافیک نامحدود و برداشتن رایگان شبانه روبرو شدیم و اینا قبلترشم روی شاتل بودیم و قبلتر روی آسیاتک و اونهاهم همین طور خوشکیدن میخواستم بدونم های وب آیا تعرفهاش همیشه گی هست و یا اونم ممکنه همین فردا که مثلا ما بیایم قراره بخوشکه

میخواستم نظرتونو در مورد این سوالا بدونم

این طرح فشفشه چطوریاس ؟
نامحدود ش و جمع کرده ؟
شمایی که میخواین از های وب برید با رفتید کدوم شرکت مد نظرتونه؟
چرا های وب بده؟
خیلی ممنون میشم جوابتون رو بشنوم :n28:

amirbrad
08-11-2014, 12:07
اون از دیشب که داغون بود امروز هم همش قطع میشه!!!!

megax
08-11-2014, 12:48
اون از دیشب که داغون بود امروز هم همش قطع میشه!!!!

مشکل افت سرعت برای من از ساعت 2 برطرف شد ، الان هم مشکلی ندارم.

mzn2008
08-11-2014, 12:57
سلام. دوستان تو کرج مرکز رشیدی کسی از های وب سرویس داره؟ چطوری وضعیت دانلودش؟ رو چند مگ میبندن؟ اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

mahddi
09-11-2014, 01:40
از اونجا که ما پامونو هرجا میزاریم دریا میخوشکه آبش و اینا بعد از حدود 2ماه کمتر رفتن به پارس آنلاین با این تغییر ترافیک نامحدود و برداشتن رایگان شبانه روبرو شدیم و اینا قبلترشم روی شاتل بودیم و قبلتر روی آسیاتک و اونهاهم همین طور خوشکیدن میخواستم بدونم های وب آیا تعرفهاش همیشه گی هست و یا اونم ممکنه همین فردا که مثلا ما بیایم قراره بخوشکه

این طرح فشفشه چطوریاس ؟
نامحدود ش و جمع کرده ؟
چرا های وب بده؟

اینجا هم احتمال زیاد خواهد خشکید

bestinternet
09-11-2014, 11:14
امیر،آسیاتکم وصل شد ، ببین عجب تک لینکی داره :n09:

Paimon
09-11-2014, 12:04

این طرح فشفشه چطوریاس ؟
نامحدود ش و جمع کرده ؟
چرا های وب بده؟

در مورد اینکه تعرفه هاش همیشگی هست که نمیشه چیزی گفت چون اون رو خود شرکت تصمیم میگیره.

طرح فشفشه خرید و مصرف ترافیک در بازه زمانی معین هستش و ارزونتر از ترافیک معمولی. سه گیگ با محدودیت زمانی 1 روز(24 ساعت) 2000 تومن یا 9 گیگ در 3 روز 6000 تومن و...

در مورد نامحدود تا اونجایی که من یادم میاد سرویسی وجود نداشته.

من خودم از پارس‌انلاین سرویس داشتم ولی چون خطم بیشتر از 4 مگ نمیکشه همیشه از عصر به بعد سرعتم روی 512 واقعی بود. ولی از وقتی از های‌وب سرویس گرفتم ریت مودم همیشه روی 3 مگی که توی سرویسم زده بوده(سریس 1 مگ تا سقف 3 مگ).
البته های‌وب سرویسهایی داره که بدون دانلود شبانس و تا 8 مگ هم سرعت میده. و همینطور سرویسی به اسم نیترو که مثل فشفشه میتونید فعالش کنید و برای مدت زمان معینی سرعتتون تا 12 مگ بالا میره.
فرقش با پارس‌انلاین هم اینه که وقتی از پارس میگیری اگه خططت کیفیتش خوب نباشه معمولا حقت خورده میشه و کسایی که خطشون میکشه و کیفیت خطشون بالاس پهنای باند رو اشغال میکنن.به خصوص با این مسخره‌بازیهای پهنای باند تبلیغاتی! پار‌س که جدیدا هر روز داره میره بالا(12 مگ و 16 ومگ و...). ولی های‌وب سعی میکنه همه مشتریهاش رو در تعادل نگه داره اگه وضع خراب میشه یا کمبود پهنای باند پیش میاد برای همس و اگر هم وضع بهتر میشه برای همس.

نکته منفی‌ ها‌وب هم پینگش هستش که مثلا 8.8.8.8 یادمه با پارس آنلاین 120-130 بود ولی با های‌وب بین 150 تا 220 متغیره.

amirbrad
09-11-2014, 12:58
امیر،آسیاتکم وصل شد ، ببین عجب تک لینکی داره :n09:

داداش تو هرچی بگیری به غیر از های وب الان برات خوبه انگار. یادته که منم اسیاشت داشتم از بس ریت خط و اوردن پایین دیگه جمعش کردم. اما از شر های وب خلاص شدیا دیشب رو مخم بود. از ساعت 12 ظهر به بعد تک کانکشن میاد رو 30 انگار 256 مخابرات داری!!! بقول خودت تا زمانیکه این فشفشه ها هستش های وب کیفیت نداره. شرکتهای دیگه میدونیم شب پیک مصرف تو تایم رایگان اما های وب بخاطر این فشفشه و ترغه و .... 24 ساعت تو پیک مصرفه!!!

bestinternet
09-11-2014, 13:00
داداش تو هرچی بگیری به غیر از های وب الان برات خوبه انگار. یادته که منم اسیاشت داشتم از بس ریت خط و اوردن پایین دیگه جمعش کردم. اما از شر های وب خلاص شدیا دیشب رو مخم بود. از ساعت 12 ظهر به بعد تک کانکشن میاد رو 30 انگار 256 مخابرات داری!!! بقول خودت تا زمانیکه این فشفشه ها هستش های وب کیفیت نداره. شرکتهای دیگه میدونیم شب پیک مصرف تو تایم رایگان اما های وب بخاطر این فشفشه و ترغه و .... 24 ساعت تو پیک مصرفه!!!

آره بابا ، تازه سرویسم 256 محدود هستش،زنگ زدم رو 12 مگ ببندن سری گذاشتن،این بای وب 8 مگشم با ناز می بنده :n02:

e_georgia
09-11-2014, 14:48
سلام دوستان :n12:
من 128 اکو شاتل دارم با سرعت دانلود 200 کیلوبایت روزانه و شبانه هم سرعت 80-90 کیلوبایت

می خواستم ببینم سرعت دانلود روزانه و رایگان شبانه 1 مگ های وب حدودا" چقدر هستش ؟

نظرتون هم در مورد های وب می خواستم بدونم ؟ از شاتل بهتر هست یا نه ؟

H_O_S_E_I_N
09-11-2014, 16:02
وضعیت من چطوره؟
256 نامحدود مخابرات

MOHAMMAD2010
09-11-2014, 17:25
512 های وب سرعت روز و شبانش چنده ؟

اگه میشه این سوالو جواب بدین ؟
و آیا 512 با 1 مگ های وب از نظر سرعت خیلی با هم اختلاف دارن ؟ چون قیمتشون خیلی نزدیکه به هم

Paimon
09-11-2014, 18:29
سلام دوستان :n12:
من 128 اکو شاتل دارم با سرعت دانلود 200 کیلوبایت روزانه و شبانه هم سرعت 80-90 کیلوبایت

می خواستم ببینم سرعت دانلود روزانه و رایگان شبانه 1 مگ های وب حدودا" چقدر هستش ؟

نظرتون هم در مورد های وب می خواستم بدونم ؟ از شاتل بهتر هست یا نه ؟

شبانه بستگی به سرویست داره ولی در مورد شبانه سرویس 1 مگ تا 4 مگ هم شده که طرف سرعت داشته
از شاتل بهتر بودن بستگی به این داره که چه فاکتورهایی برات مهمه.

اگه میشه این سوالو جواب بدین ؟
و آیا 512 با 1 مگ های وب از نظر سرعت خیلی با هم اختلاف دارن ؟ چون قیمتشون خیلی نزدیکه به هم

من خودم 512 نداشتم ولی از کسی که داشته پرسیدم و بله سرعتش کمتر بوده.به هر حال بهتره یه ماه امتحانی خودتون تست کنید.

e_georgia
09-11-2014, 18:34
شبانه بستگی به سرویست داره ولی در مورد شبانه سرویس 1 مگ تا 4 مگ هم شده که طرف سرعت داشته
از شاتل بهتر بودن بستگی به این داره که چه فاکتورهایی برات مهمه.

من خودم 512 نداشتم ولی از کسی که داشته پرسیدم و بله سرعتش کمتر بوده.به هر حال بهتره یه ماه امتحانی خودتون تست کنید.

من اول برام سرعت دانلود مهمه و دوم اینکه بتونم بازیهای فوتبال رو به صورت اینترنتی بدون قطعی ببینم
سرعت شبانه های وب 1 مگ از 200 کیلوبایت که دیگه پایینتر نمیاد ؟

imnot12
09-11-2014, 18:43
من اول برام سرعت دانلود مهمه و دوم اینکه بتونم بازیهای فوتبال رو به صورت اینترنتی بدون قطعی ببینم

نه هیچ وقت کمتر از 250kb نمیاد

ea.ali
09-11-2014, 19:34
سلام میشه مثلا شبی 8 گیگ با سرعت 1مگش گرفت
محدود می کنه
دانلودم زیاده

mf.designing
09-11-2014, 19:43
دوستان میشه برای تمدید یک ماهه یه سرویس بلافاصله بعد از تمدید طرح فشفشه 40 گیگ با 30 تومن رو فعال کرد ؟! میصرفه در کل ؟!

omidscafild
09-11-2014, 19:45
سلام میشه مثلا شبی 8 گیگ با سرعت 1مگش گرفت
محدود می کنه
دانلودم زیاده

نهایت با یه مگ سرعت شبانه 400 بهت بده بنظر خودت میتونی تو 3 ساعت 8 گیگ دانلود کنی ؟! :n29:
در بهترین حالت تو تایم رایگان 4 گیگ بتونی بگیری . :n18: الآن دوستان با یه مگ شبی 3 گیگ بیشتر نمیگیرن !

amirbrad
09-11-2014, 22:11

بازی فوتبال انلاین دیدن بستگی به سرعت تک کانکشن داره که های وب یکی از بدترین تک کانکشن ها داره .

golijon
09-11-2014, 23:27
سرعت برای همه داغون؟

maskot
10-11-2014, 00:26
بازی فوتبال انلاین دیدن بستگی به سرعت تک کانکشن داره که های وب یکی از بدترین تک کانکشن ها داره .

البته نمیشه اینو با قطعیت گفت چون های وب تو یک شهر مرکز با مرکز فرق داره من خودم کلا تو دیدن فیلم و پخش زنده انلاین مشکلی ندارم

amirbrad
10-11-2014, 01:27
البته نمیشه اینو با قطعیت گفت چون های وب تو یک شهر مرکز با مرکز فرق داره من خودم کلا تو دیدن فیلم و پخش زنده انلاین مشکلی ندارم

اره خوب شهر به شهر فرق داره اما فشفشه باعث میشه پهنای باند دایم تو اوج مصرف بره.

ALIREZA.000
10-11-2014, 02:28
سلام
اساتید گرام اگ ممکنه راهنماییم کنین
والا من چندساله با مخابرات دارم میکنم،این اخرا ک واقعا خستم کرده و دیگ قصد دارم بدم تخلیه ....
حالا موندم چی بگیرم....
یکی میگه های وب عالیه ، یکی میگه مزخرفه ، یکی میگ اسیا تک خوبه و سرتره و .....
خلاصه گیج شدم اساسی....
من ماهی 8-9گیگ دانلود دارم

های وب طرح نقره رو دیدم+100گیگ اضافه بخرم ولی بعضیا دارن با حرفاشون دلسردم میکنن....
(همدانم)

ممنون میشم اگ واقع بینانه راهنماییم کنین ک واقعا سردرگمم

ممنون

omidscafild
10-11-2014, 12:26
سلام
اساتید گرام اگ ممکنه راهنماییم کنین
والا من چندساله با مخابرات دارم میکنم،این اخرا ک واقعا خستم کرده و دیگ قصد دارم بدم تخلیه ....
حالا موندم چی بگیرم....
یکی میگه های وب عالیه ، یکی میگه مزخرفه ، یکی میگ اسیا تک خوبه و سرتره و .....
خلاصه گیج شدم اساسی....
من ماهی 8-9گیگ دانلود دارم

های وب طرح نقره رو دیدم+100گیگ اضافه بخرم ولی بعضیا دارن با حرفاشون دلسردم میکنن....
(همدانم)

ممنون میشم اگ واقع بینانه راهنماییم کنین ک واقعا سردرگمم

ممنون

اگه در ماه زیر 10 گیگ دانلود داری بهتر هست از شرکت هایی مثل صبانت و یا شاتل بگیرید . چون کیفیت نت و همچنین پینگ و سرعت تک کانکشن این دو isp به نسبت بهتر از بقیست .
ضمن اینکه توصیه میکنم که بیشتر از سه ماه از هیچ شرکتی سرویس نگیرید .

amrihh49
10-11-2014, 13:36
درود به همه،جان من یکی بنده رو راهنمایی کنه بخدا دارم دیوانه میشم. تمام نت رو گشتم به هیچ جایی نرسیدم. من میخوام در ساعات رایگان حداکثر 3 یا 4 گیگ دانلود کنم و روزانه فقط وب گردی میخوام.شرکتی هست که بتونم ازش نت تهیه کنم؟ بنده مشهد هستم

mf.designing
10-11-2014, 16:59
دوستان اهل فن در حوزه های وب! :دی ممنون میشم جواب منم بدن

دوستان میشه برای تمدید یک ماهه یه سرویس بلافاصله بعد از تمدید طرح فشفشه 40 گیگ با 30 تومن رو فعال کرد ؟! میصرفه در کل ؟!
چون قالبا بازه زمانی محاسبه میشه برای طرح های فشفشه. مثل اگه 1 ثانیه هم از مانده مثلا 5 روزه گذشته باشه نمیشه طرح فشفشه 5 روزه زد !

pedram_ashena
10-11-2014, 18:56
شرکت های وب در حال حاظر به افرادی پیشنهاد میشه که دنبال سرویس متعادل و با ثبات میگردن.هیچکدام از تعرفه ها به نفع مشترک نیست تمام ریزه کاری هایی که بعضا به نفع مشترک بود را بستن
مثل اتمام ترافیک که مجبورید حتما حجم بخرید و امکان خرید سرویس جدید نیست. و....
حجمهای ارایه شده در قیمتهای پایین هم بگونه ای است که جوابگو وبگردی ساده هم شاید نباشد
حجم اضافی منتقل نمیشود به ماه بعد
اضافه شدن فشفشه و نیترو و پیچیده کردن سرویس برای مشترک عامی.
در کنار همه این حرفها این شرکت کارش را بلد است و حداقلها را برایتان فراهم کرده.
برای دانلود اسیاتک گزینه بهتریه.
مخابرات قابل اطمینان نیست
شاتل و پارس هم ثبات سرویس ندارند

Memonex
10-11-2014, 19:15
سلام دوستان من شاید با جمع شدن دانلود شبانه پارس آنلاین بعدا از های وب سرویس بگیرم واسه همین چندتا سوال در مورد این شرکت داشتم:

1. سرعت روزانه همه سرویس ها روی 8 مگ هست؟

2. طرح فشفشه مخصوص چه سرویس هایی هست؟ روی یک مگ هم مثلا میشه گرفت؟

3. همیشه این طرح های فشفشه در دسترس هست واسه خرید؟ یا فقط یه بار میشه در هر ماه مثلا یا مدت محدودی داره؟

sansa
10-11-2014, 19:26
به نظر میاد که طرح فشفه برای کسانی که دانلود زیادی دارند خیلی به صرفه هست .

مثلا 40 گیگ میشه 30000 تومان . با طرح فشفشه . انونم جوری هست که حتما نباید شبانه دانلود کنید . هر زمان که بخوای میتونی دانلود کنی .

ولی برای پارس انلاین باید حدود 13 گیگ داشته باشی که حساب کنید حدود 60 تومن باید بدید تا بتونی 40 گیگ اونم تو بازه شبانه بتونی دانلود کنی !!!!!

ولی برای پارس انلاین باید 13 گیگ داشته باشی که حساب کنید حدود 60 تومن باید بدید تا بتونی 40 گیگ اونم تو بازه شبانه بتونی دانلود کنی !!!!!

omidscafild
10-11-2014, 19:59
به نظر میاد که طرح فشفه برای کسانی که دانلود زیادی دارند خیلی به صرفه هست .

مثلا 40 گیگ میشه 30000 تومان . با طرح فشفشه . انونم جوری هست که حتما نباید شبانه دانلود کنید . هر زمان که بخوای میتونی دانلود کنی .

ولی برای پارس انلاین باید حدود 13 گیگ داشته باشی که حساب کنید حدود 60 تومن باید بدید تا بتونی 40 گیگ اونم تو بازه شبانه بتونی دانلود کنی !!!!!

ولی برای پارس انلاین باید 13 گیگ داشته باشی که حساب کنید حدود 60 تومن باید بدید تا بتونی 40 گیگ اونم تو بازه شبانه بتونی دانلود کنی !!!!!

ضمن اینکه این 40 گیگ فقط یه بار در ماه هست و بیشتر امکان پذیر نیست . یعنی دیگه گزینه خریدش حذف میشه و تا پایان زمان 30 روزه بسته قادر به خرید هیچ یک از بسته های فشفشه هم نیستید .

MOHAMMAD2010
10-11-2014, 20:02
شرکت های وب در حال حاظر به افرادی پیشنهاد میشه که دنبال سرویس متعادل و با ثبات میگردن.هیچکدام از تعرفه ها به نفع مشترک نیست تمام ریزه کاری هایی که بعضا به نفع مشترک بود را بستن
مثل اتمام ترافیک که مجبورید حتما حجم بخرید و امکان خرید سرویس جدید نیست. و....
حجمهای ارایه شده در قیمتهای پایین هم بگونه ای است که جوابگو وبگردی ساده هم شاید نباشد
حجم اضافی منتقل نمیشود به ماه بعد
اضافه شدن فشفشه و نیترو و پیچیده کردن سرویس برای مشترک عامی.
در کنار همه این حرفها این شرکت کارش را بلد است و حداقلها را برایتان فراهم کرده.
برای دانلود اسیاتک گزینه بهتریه.
مخابرات قابل اطمینان نیست
شاتل و پارس هم ثبات سرویس ندارند

حداقل اینه با 30 تومن میشه یه سرویس خرید که ماهی 8-10 گیگ ترافیک داشته باشی شبا هم بتونی بدون هیچ محدودیت سرعتی 2-3 گیگ بگیری ! الان همینایی هم که گفتم واسه ما شده آرزو که !

Memonex
10-11-2014, 20:19
ضمن اینکه این 40 گیگ فقط یه بار در ماه هست و بیشتر امکان پذیر نیست . یعنی دیگه گزینه خریدش حذف میشه و تا پایان زمان 30 روزه بسته قادر به خرید هیچ یک از بسته های فشفشه هم نیستید .

اگه طرح 40 گیگ رو نخریم، طرح های دیگه رو چندبار تو ماه میشه خرید؟ مثلا میشه 10 بار طرح 15 گیگ رو خرید؟

omidscafild
10-11-2014, 21:40
اگه طرح 40 گیگ رو نخریم، طرح های دیگه رو چندبار تو ماه میشه خرید؟ مثلا میشه 10 بار طرح 15 گیگ رو خرید؟

تا پایان مدتش نمیتونید فشفشه خرید کنید . فشفشه 40 گیگ 30 روزه هست و بقیه طرح ها از 1 تا 15 روز هست . مثلا شما فشفشه 3 گیگ در 5 روز رو میخرید و تا 5 روز تموم نشه دیگه نمیتونید فشفشه بخرید و اگه در این 5 روز حجمی باقی مونده بود اتومات با پایان مدت زمانش 0 میشه .

amirbrad
10-11-2014, 22:05
اینم در نظر بگیرید که فشفشه حجم دزدی داره و مورد بعدی اینکه من برام تک کانکشن مهمه زیاد اهل دانلود با دانلود منیجر نیستم اما متاسفانه الان یک کلیپ 20 مگ انلاین داشت با سرعت 14 کیلوبایت نشون میداد که کلی قطع و وصل میشه تا دیدم. بخصوص دوستان تهرانی زیاد رو ثبات های وب و تک کانکشن حساب باز نکن. گول تبلیغات روی در و دیوار هم نخورید من بیشتر از یکسال هستش های وب دارم البته اجباری به دلیل محدودیت مرکز مخابرات. کافیه از بچه های قدیمی های وب بپرسین همون داده گستر عصر نوین که الانش با یک ساعت بعدش فرق داره و ثبات نداره.

bestinternet
10-11-2014, 23:23
اینم در نظر بگیرید که فشفشه حجم دزدی داره و مورد بعدی اینکه من برام تک کانکشن مهمه زیاد اهل دانلود با دانلود منیجر نیستم اما متاسفانه الان یک کلیپ 20 مگ انلاین داشت با سرعت 14 کیلوبایت نشون میداد که کلی قطع و وصل میشه تا دیدم. بخصوص دوستان تهرانی زیاد رو ثبات های وب و تک کانکشن حساب باز نکن. گول تبلیغات روی در و دیوار هم نخورید من بیشتر از یکسال هستش های وب دارم البته اجباری به دلیل محدودیت مرکز مخابرات. کافیه از بچه های قدیمی های وب بپرسین همون داده گستر عصر نوین که الانش با یک ساعت بعدش فرق داره و ثبات نداره.

کاملا" تایید می شه ،بای وب به هیچ عنوان کیفیت خوبی نداره،نه شمال نه تهران،در نظر بگیر،اگه 10000 تا بای وب پورت داشته باشه کلا" که 100 درصد از این تعداد بیشتره،اگه قرار باشه این 10000 نفر با فشفشه و سرعت 8 مگ 24 ساعت دانلود کنن،می شه8mb*10000=80gb پهنای باند بای وب نیاز داره، آخه کدوم شرکتی 80 gb پهنای باند داره،به خاطر همین تایم اوت می ده و همه جا کیفیتش پایینه :n01:

ALIREZA.000
11-11-2014, 00:00
کاملا" تایید می شه ،بای وب به هیچ عنوان کیفیت خوبی نداره،نه شمال نه تهران،در نظر بگیر،اگه 10000 تا بای وب پورت داشته باشه کلا" که 100 درصد از این تعداد بیشتره،اگه قرار باشه این 10000 نفر با فشفشه و سرعت 8 مگ 24 ساعت دانلود کنن،می شه8mb*10000=80gb پهنای باند بای وب نیاز داره، آخه کدوم شرکتی 80 gb پهنای باند داره،به خاطر همین تایم اوت می ده و همه جا کیفیتش پایینه :n01:
دوست عزیز اسیا تک رو بهم پیشنهاد میکنی یا های وب؟
واس وبگردی میخام فقط و اصلا دانلود انچنانی ندارم
تا 10 گیگ ماهیانه

دوست عزیزمون گفتن بیشتر از 3 ماهه نگیر!! دلیلش؟؟؟

omidscafild
11-11-2014, 00:18

خیلی سادست دلیلش . اگه کیفیت مناسب رو مخابرات منتطقتون ارائه نمیداد بعد از سه ماه بتونید تخلیه کنید تا مبادا یکسال شمارو اسیر خودشون کنند .

ALIREZA.000
11-11-2014, 00:42
خیلی سادست دلیلش . اگه کیفیت مناسب رو مخابرات منتطقتون ارائه نمیداد بعد از سه ماه بتونید تخلیه کنید تا مبادا یکسال شمارو اسیر خودشون کنند .
اینجا اسیاتک 1 مگ با idm متوسط 900تا مبده و بیشتر مواقع هم روی 1.2مگ هستش
های وب دینامیت هم 800-900 میده همیشه

misam5526
11-11-2014, 00:57

دوست خوبم
درمورد کیفیت های وب نظری ندارم و قطعا شما از روی تجربه می فرمایید

فقط در مورد محاسبات کمی بیشتر دقت بفرمایید...
تعداد فشفشه ها در یک ماه محدوده بنابر این حجم مصرفی هم محدود به عددی خواهد بود... و از اونجا که با سرعت ذکر شده فرد در ۱۲ساعت میتونه بالای ۴۰گیگ بگیره, بنابر این تعداد ساعات دانلودش بسیار در ماه کم خواهد بود...
پس هر فرد کل روز رو دانلود نمیکنه چون حجمش رو نداره و نیازش سریع دانلود میشه

پس با پهنای باندی بسیار کمتر از اونچه ذکر کردید جوابگو خواهد بود برای این سرعت...

misam5526
11-11-2014, 00:58

دوست خوبم

تعداد فشفشه ها در یک ماه محدوده بنابر این حجم مصرفی هم محدود به عددی خواهد بود... و از اونجا که با سرعت ذکر شده فرد در ۱۲ساعت میتونه بالای ۴۰گیگ بگیره, بنابر این تعداد ساعات دانلودش بسیار در ماه کم خواهد بود...

پس با پهنای باندی بسیار کمتر از اونچه ذکر کردید جوابگو خواهد بود برای این سرعت...

amirbrad
11-11-2014, 02:45
دوست خوبم

لپ کلام اینه که شرکتهای دیگه پیک مصرفشون در ساعات رایگانه شبانست اما های وب با وجود فشفشه همیشه تو پیک مصرف هستش.

alipoor90
11-11-2014, 05:44
باز این زیرساخت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو محدود کرده ...

bestinternet
11-11-2014, 08:11
دوست عزیز اسیا تک رو بهم پیشنهاد میکنی یا های وب؟
واس وبگردی میخام فقط و اصلا دانلود انچنانی ندارم
تا 10 گیگ ماهیانه

100 % شک نکن آسیاتک ، های وب الان از هیچ نظر توصیه نمی شه ، کافی هستش برای دیدن کیفیت های وب از آدرس ip ورودی های وب از هر شرکتی که سرویس داری پینگ بگیری تا خودتون تایم اوتا رو ببینید،در حال حاضر فقط از بین شاتل و آسیاتک و صبانت یک شرکت و واسه وبگری انتحاب کن ، من 2-3 سال های وب داشتم ، از وفتی این فشفشه اضافه شده ما دیگه از های وب کیفیت ندیدیم :n01:

gorzdaran
11-11-2014, 18:48
البته من با نظر دوستان مخالم، های‌وب کاملا بستگی داره که کجا باشید و اوضاغ پورت چطور باشه،‌اینجا که من هستم پینگ ۸.۸.۸.۸ رو ۱۴۵ هستش و سرعتم همیشه ۸ مگ، پس بهتره یک ماه تست کنید بعد تصمیم بگیرید

amirbrad
11-11-2014, 20:23
البته من با نظر دوستان مخالم، های‌وب کاملا بستگی داره که کجا باشید و اوضاغ پورت چطور باشه،‌اینجا که من هستم پینگ ۸.۸.۸.۸ رو ۱۴۵ هستش و سرعتم همیشه ۸ مگ، پس بهتره یک ماه تست کنید بعد تصمیم بگیرید

پینگ مدام بالا پایین میشه و مسیر عوض میشه و تایم اوت گاهی اوقات هستش. با idm که 8 مگ همه میگیرن منظور تک کانکشن هستش مثلا ادم بخواد ویندوز اپدیت کنه یا یک فیلم 720 که پیشکش 480 از ی و تو ب ببینه!!!!!

navidng
11-11-2014, 20:44
های وب واقعا عالیه:thumbsup:سرعتش فوق العاده:n12: من 8 مگش رو 1 ساله دارم استفاده می کنم و راضیم البته الان به کاربران زیاد اینترنت های وب سرعت ها کم تر شده و از زمانی که فشفشه ها اضافه وضع بدتر شد و سرعت پایینتر ولی با این صورت باز هم پیشنهاد میکنم حتما استفاده کنید.
البته دوستان یه نکته بگم که وقتی اینترنت 8 مگ می گیرید قرار نیست همه ی 8 مگ مال شما و سرعت دانلود 8 مگ باشه.اینترنت شما با 7 نفر دیگه تقسیم شده و حداقل سرعت تضمینی 1 مگ هستش و برای تجربه سرعت واقعی باید پهنای باند اختصاصی بگیرید.البته می دونم که این رو خیلی ها بلدن مخصوصا کاربر های این انجمن و این رو برای افراد تازه وارد اینترنت گفتم.
البته بایدببینید مخابرات منطقه شما چه کیفیت تلفنی رو ارائه میده و اگر منطقه شما شلوغ باشه و زیاد از اینترنت در منطقه شما استفاده بشه دیگه سرعت واقعا کمه حالا میخواد های وب باشه یا آسیاتک یا شاتل یا پارس آنلاین یا صبانت.یه موقعی دیگه تو منطقه ما (تهرانپارس)سرویس نمی داد.

ALIREZA.000
11-11-2014, 22:06
های وب واقعا عالیه:thumbsup:سرعتش فوق العاده:n12: من 8 مگش رو 1 ساله دارم استفاده می کنم و راضیم البته الان به کاربران زیاد اینترنت های وب سرعت ها کم تر شده و از زمانی که فشفشه ها اضافه وضع بدتر شد و سرعت پایینتر ولی با این صورت باز هم پیشنهاد میکنم حتما استفاده کنید.
البته دوستان یه نکته بگم که وقتی اینترنت 8 مگ می گیرید قرار نیست همه ی 8 مگ مال شما و سرعت دانلود 8 مگ باشه.اینترنت شما با 7 نفر دیگه تقسیم شده و حداقل سرعت تضمینی 1 مگ هستش و برای تجربه سرعت واقعی باید پهنای باند اختصاصی بگیرید.البته می دونم که این رو خیلی ها بلدن مخصوصا کاربر های این انجمن و این رو برای افراد تازه وارد اینترنت گفتم.
البته بایدببینید مخابرات منطقه شما چه کیفیت تلفنی رو ارائه میده و اگر منطقه شما شلوغ باشه و زیاد از اینترنت در منطقه شما استفاده بشه دیگه سرعت واقعا کمه حالا میخواد های وب باشه یا آسیاتک یا شاتل یا پارس آنلاین یا صبانت.یه موقعی دیگه تو منطقه ما (تهرانپارس)سرویس نمی داد.
خب این ک میگی 8 مگ های وب ، سرعت دانلود 1 میده اینکه چیزی نیس....!!!! (فقط مشتری ها رو دارن گول میزنن و بــــــــــــــــــــــــ ـــس)
اسیاتک 512 اش 900میده واس دانلود...
1 مگ هم تا 1.5 دانلود میده

همونطور ک دوستان گفتن های وب با ورودفشفشه ها ب طرح هاش، خراب کرد سیستم رو...

amirbrad
11-11-2014, 22:41
دوستان های وب به علت اینکه پهنای باند اضافه نمی کنه زیاد و برعکس مشتری زیاد میگیره سرویسهای 8 مگ بیشتر از 8 نفر شیر یا تقصیم میشه و بخاطر این هستش که تک کانکشن میشه 16 و این حتی نقض قانون خودشون هستش وگرنه با idm با 32 تا کانکشن و دانلود از سایتهای داخلی بدرد نمیخوره این تجربه من از داشتن های وب بیشتر از یکسال هستش.
اگر اهل بازی یا استریم هستین بیخیال های وب بشید که بدردتون نمیخوره

navidng
11-11-2014, 22:41
خب دوست عزیز ALIREZA.000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دلیل 8 مگ رو ذکر کردم و متاسفانه بیشتر اوقات سرعت شما همون 1 مگ هست.
الان آسیاتک خیلی بهتره و های وب پارسال که گرفته بودم سرعت عالی داشت و از حدودای عید به این ور خراب تر شد.اگه الان میخواین اینترنت بگیرین آسیاتک رو اولویت اول قرار بدید و در رده های بعدی شاتل و پارس آنلاین و های وب و صبانت و ...

bestinternet
11-11-2014, 23:12
خب دوست عزیز ALIREZA.000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دلیل 8 مگ رو ذکر کردم و متاسفانه بیشتر اوقات سرعت شما همون 1 مگ هست.
الان آسیاتک خیلی بهتره و های وب پارسال که گرفته بودم سرعت عالی داشت و از حدودای عید به این ور خراب تر شد.اگه الان میخواین اینترنت بگیرین آسیاتک رو اولویت اول قرار بدید و در رده های بعدی شاتل و پارس آنلاین و های وب و صبانت و ...

منم کاملا" موافقم،الان بین isp ها آسیاتک وضعیت بهتری داره

zoroasterormazd
13-11-2014, 12:28
سلام من الان تو مخابراتم جون شبانشو حذف کرده می خام شرکت عوض کنم بین های وب و اسیاتک گیر کردم کدمشون از نظر سرعت دانلود شبانه بهتر هستن؟ در ضمن بنده تو شهرستان کوچیکی هستم

maskot
13-11-2014, 12:39
دوستان شما می تونید وارد پنل بشین برا من می زنه به دلیل اعمال تغییرات در اکانتینگ فعلا قادر به انجام تغییرات نمی باشیم

bestinternet
13-11-2014, 16:51
دوستان شما می تونید وارد پنل بشین برا من می زنه به دلیل اعمال تغییرات در اکانتینگ فعلا قادر به انجام تغییرات نمی باشیم

maskot عجب شانسی داریا، از هر جا نت می گیری خراب می شه اون جا،:n02:اون از مخابرات،اینم از بای وب ، می گم بیا آسیاتک،فعلا" اوضاع خوبه :n09:

maskot
13-11-2014, 19:31
maskot عجب شانسی داریا، از هر جا نت می گیری خراب می شه اون جا،:n02:اون از مخابرات،اینم از بای وب ، می گم بیا آسیاتک،فعلا" اوضاع خوبه :n09:
اتفاقا های وب برا من عالیه شبی 4 گیگ دانلود دارم و سرعتم جز گاهی اوقات بد نیست نوشته پنل داره بروزرسانی میشه که درست شد
البته اینم بگم من قبلا اسیاتک داشتم سرم بره اسیاتک نمیام والا بی ثبات تر از اینا isp ندیدم هر چند ماه سرویس ها و قیمتش رو تغییر می دن شبانه هم فقط سرویس های گرون قیمتش داره که بدرد ما نمی خوره

ahmadnesurf
14-11-2014, 00:40
من هم های وب دارم اینم امار مصرف دیشبم (سرعت 1 مگ)

Soroush-S
14-11-2014, 14:22
چرا همه طرح های فشفشه بجز 3 گیگ یکروزه حذف شده؟

Reza R"ch
14-11-2014, 16:07
سلام
من سرویس یک مگ های وب رو دارم،خطم هم روی 4 مگ بسته شده.از مودم که چک کردم خط تا 20 مگ رو میکشه!
به نظرتون اگه از بخش "ارتباط با بخش پشتیبانی فنی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" بهشون پیام بدم و درخواست بدم خطم رو روی 6 مگ میبندن؟! اصلا این بخش برای همین کارا هست؟!
:n16:

bestinternet
14-11-2014, 17:05
بچه ها وضع بای وب الان چطوره ؟ ، یک تست از سرور داخلی با speedtest بزارین.این تست من از آسیاتک :n01:

ahmadnesurf
14-11-2014, 17:41
سلام
من سرویس یک مگ های وب رو دارم،خطم هم روی 4 مگ بسته شده.از مودم که چک کردم خط تا 20 مگ رو میکشه!
به نظرتون اگه از بخش "ارتباط با بخش پشتیبانی فنی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" بهشون پیام بدم و درخواست بدم خطم رو روی 6 مگ میبندن؟! اصلا این بخش برای همین کارا هست؟!
سلام اره میبیندن سرعتت بالاتر هم می ره ولی موقع ساعت رایگان دوباره اوتومات می ره روی همون 4 مگ

borna26
15-11-2014, 16:15
سلام دوستان
من یه مشکل در مورد فشفشه 40 گیگ سی روزه دارم.تقریبا سه ماه قبل این نرافیک را به عنوان کد تخفیف خرید کردم.اما در هر مقطع زمانی خواستم این کد اعمال بشه و استفاده کنم با پیام (شما سرویس اعمال نشده ایی دارید)روبرو میشوم. با پشتیبانی تماس گرفتم متاسفانه جواب روشن و مشخصی ندادند.در قسمت ارتباطات هم پیام فرستادم که الان یک ماهی گذشته و جوابی دریافت نکرده ام.کلا اینجور بنظر میرسه که این کد تخفیف برای کسانی قابل استفاده هست که بخواهند ثبت نام کنند.به همین منظور یه اشتراک دیگر گرفتم اما باز هم نتونستم راهی برای استفاده این ترافیک پیدا کنم .ممنون میشوم کسی راهنمایی کنه.

jouhofre
15-11-2014, 17:02
مشهد فرشچی کسی سرویس داره؟
سرعتش چطوره؟ ۸مگش؟ در روز و رایگان شبانش؟
این بسته های ۴۰ گیگ ۳۰ روزه چیه؟

jouhofre
15-11-2014, 17:03
سرعت ۸ مگ با چند دانلود میکنه؟ شبانش چنده؟ وضعیت پینگ برای دیدن یوتیو۴ب چطوره؟
این بسته ۴۰ گیگ ۳۰ روزه چی جوریه؟

ehsanch73
15-11-2014, 20:15

برای من یک ماهی میشه که عالی شده اما کل تابستون داغون بود:n01: من استان بوشهر هستم این پینگ داخلیمه

Mehdi-Frozen
15-11-2014, 22:07
مال ما که ترکیده :n24:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmadnesurf
16-11-2014, 00:33
سلام دوستان
من یه مشکل در مورد فشفشه 40 گیگ سی روزه دارم.تقریبا سه ماه قبل این نرافیک را به عنوان کد تخفیف خرید کردم.اما در هر مقطع زمانی خواستم این کد اعمال بشه و استفاده کنم با پیام (شما سرویس اعمال نشده ایی دارید)روبرو میشوم. با پشتیبانی تماس گرفتم متاسفانه جواب روشن و مشخصی ندادند.در قسمت ارتباطات هم پیام فرستادم که الان یک ماهی گذشته و جوابی دریافت نکرده ام.کلا اینجور بنظر میرسه که این کد تخفیف برای کسانی قابل استفاده هست که بخواهند ثبت نام کنند.به همین منظور یه اشتراک دیگر گرفتم اما باز هم نتونستم راهی برای استفاده این ترافیک پیدا کنم .ممنون میشوم کسی راهنمایی کنه.
این فشفشه رو باید حتما روی طرح اعمال کنی یعنی مثلا شما 6 ماه طرح داری فشفشه رو می زنی برای یه ماهش 40 گیگ بهت می ده ولی اگر کلا طحی نداشته باشی نمی تونی فعالش کنی (اول باید طرح 30 روز به بالا بگیری بعد)

alipoor90
16-11-2014, 15:39
همین سرعت اینترنتی که ما داریم رو با کیفیت خیلی بالاتر و ترافیک نامحدود گوگل الان داره مجانی میده تو امریکا! فقط باید هزینه نصب و تجهیزات رو بدید و گوگل تظمین میکنه حداقل 7 سال این سرویس 5 مگابیت نامحدود رو مجانی بهتون بده!

H_O_S_E_I_N
16-11-2014, 17:02
من یواش یواش دارم به اینترنت مخابرات ایمان میارم
به این سرعت ثابت دقت کنید:
اینترنت 256 نامحدود دارم و چند ساعت بدون وقفه داشتم دانلود میکردم
به نظر شما با این وضعیت به های وب بیام؟

jb.NY
16-11-2014, 17:17
دوستان های وبی سلام
من تا الان پارس (همون عرب آنلاین) داشتم و ترافیک شبانه برام خیلی واجبه
از اونجایی که خدا لعنتشون کنه ترافیک شب رو برداشتن دارم میگردم دنبال یه سرویس دهنده دیگه، امیدم به های وبه
سرعت شب پارس معمولا رو 100 تا 150 بود (512)، میخوام ببینم های وب هم سرعت شبش همین حدوداست یا اینکه خیلی محدود میکنن؟
ممنون میشم جواب بدین

maziyarkhani
16-11-2014, 17:45
دوستان های وبی سلام
من تا الان پارس (همون عرب آنلاین) داشتم و ترافیک شبانه برام خیلی واجبه
از اونجایی که خدا لعنتشون کنه ترافیک شب رو برداشتن دارم میگردم دنبال یه سرویس دهنده دیگه، امیدم به های وبه
سرعت شب پارس معمولا رو 100 تا 150 بود (512)، میخوام ببینم های وب هم سرعت شبش همین حدوداست یا اینکه خیلی محدود میکنن؟
ممنون میشم جواب بدین

برای سرویس 512 اگه مودمت تو تایم شبانه لاگ بزنه با 80 تا دانلود میکنی اما اگه مثلا ده دقیقه زودتر از تایم شبانه مودمت لاگ بندازه ، با سرعت 400 تا 500

jb.NY
16-11-2014, 17:55
برای سرویس 512 اگه مودمت تو تایم شبانه لاگ بزنه با 80 تا دانلود میکنی اما اگه مثلا ده دقیقه زودتر از تایم شبانه مودمت لاگ بندازه ، با سرعت 400 تا 500

مرسی از جوابت
منظورت از لاگ زدن چیه؟ یوزر پس رو دادم به مودم، مودمم تمام ساعت روشنه، اگه سیستمو جوری تنظیم کنم ده دقیقه به دو شروع به دانلود کنه سرعت روی 400 500 میمونه؟ یا اینکه ده دقیقه به دو مودمو روشن کنم؟

m_amin
16-11-2014, 17:56
كسي آشنا نداره تو مركز پيام نور واسه ما پورت خالي جور كنه؟!
پارتي ميخواد خرده ساپورتشون گفت
هزينشم هرچقدر بشه پرداخت ميكنم اگه مسي ميتونه رانژه كنه خطم رو برام يعني همون پورت خالي

e_georgia
16-11-2014, 17:58
سلام دوستان
سرویس 1مگ های وب سرعت دانلود شبانه رایگانش حدودا" چقدره ؟؟

BZ7
16-11-2014, 18:36
بچه ها یه پینگ از 8.8.8.8 واسه من میذارین ؟ من زیاد بازی میکنم . پینگ ها معمولا چقدر هست ؟

placebo111
16-11-2014, 18:38
سرعتش چطوره؟ ۸مگش؟ در روز و رایگان شبانش؟
این بسته های ۴۰ گیگ ۳۰ روزه چیه؟

8 مگ رایگان شبانه نداره.

masooyan
16-11-2014, 18:39
بچه ها یه پینگ از 8.8.8.8 واسه من میذارین ؟ من زیاد بازی میکنم . پینگ ها معمولا چقدر هست ؟

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=374ms TTL=36
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=377ms TTL=36
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=378ms TTL=36
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=374ms TTL=36

masooyan
16-11-2014, 18:41
سلام دوستان
سرویس 1مگ های وب سرعت دانلود شبانه رایگانش حدودا" چقدره ؟؟

اگه مودم تو تایم رایگان قطع و وصل نشه با سرعت روزانه دانلود میکنی.:n02:

placebo111
16-11-2014, 18:41

BZ7
16-11-2014, 19:28
دست شما درد نکنه بعد این پینگ های گرامی اصلا پایین تر هم میاد ؟ با پینگ 350 حتی نمیشه بازی استراتژیک هم آنلاین بازی کرد !!!

placebo111
16-11-2014, 19:40
دست شما درد نکنه بعد این پینگ های گرامی اصلا پایین تر هم میاد ؟ با پینگ 350 حتی نمیشه بازی استراتژیک هم آنلاین بازی کرد !!!

چاکریم. روزا که همیشه اینطوریه شاید نصف شبا بهتر باشه. اون موقع ها چک نکردم. کلا از نظر پینگ و سرعت تک کانکشن مضخرفه. سرعت دانلودشم جدیدا اکثر ساعت های روز پایینه و در ساعات پیک مضخرف میشه. سرویس من 8 مگه تازه.

m_amin
16-11-2014, 20:23
كسي آشنا نداره تو مركز پيام نور واسه ما پورت خالي جور كنه؟!
پارتي ميخواد خرده ساپورتشون گفت
هزينشم هرچقدر بشه پرداخت ميكنم اگه مسي ميتونه رانژه كنه خطم رو برام يعني همون پورت خالي

کسی نیست اینجا؟!
نماینده ای چیزی آشنایی که یتونه نوبت مارو جلو بندازه سرویس بگیریم!

amirbrad
16-11-2014, 23:04
جدیدا قطعی زیاد داره چه روز چه شب تایم رایگان ........

پینگم شدیدا رفته بالا با تایم اوت

تک کانکشن افتضاح یک اپلیکیشن خواست اپدیت کنم پیر شدم.

maziyarkhani
17-11-2014, 00:41
مرسی از جوابت
منظورت از لاگ زدن چیه؟ یوزر پس رو دادم به مودم، مودمم تمام ساعت روشنه، اگه سیستمو جوری تنظیم کنم ده دقیقه به دو شروع به دانلود کنه سرعت روی 400 500 میمونه؟ یا اینکه ده دقیقه به دو مودمو روشن کنم؟

قربون شما
منظورم اینه اگه مودمت رو در تایم شبانه روشن کنی سرعتت میاد پایین
نه لازم نیست ده دقیقه مونده به تایم شبانه دانلود کنی .... مهم اینه که ده دقیقه مونده ، سیستم و مودمت روشن باشه
این نکته رو هم بگم که فقط برای سرویس 512 اینطور هست که باید مودم قبلش روشن باشه ... برای سرویس های 1 مگ و 256 اینطور نیست و سرعت تغییر نمیکنه

Paimon
17-11-2014, 01:15
یه 4-5 روزیه پینگ های‌وب خوب شده امیدوارم همینطور بمونه!:whistle:

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=129ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=129ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=130ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=130ms TTL=41

Memonex
17-11-2014, 01:40
سرویس یه مگ رو روی چند مگ می بندن؟ تا هشت مگ راضی میشن؟

..................................

ویرایش: جواب این سوالو گرفتم فقط یه سوال دارم الان من همه رو دیدم میرن فشفشه 40 گیگ 30 روز رو میگیرن 30 تومن انگار که گیگی 750 تومن میوفته ولی 15 گیگ 9 تومن میشه گیگی 600 تومن خب اینکه به صرفه تره اینطور نیست؟ تازه 5 روزست قاعدتا تو ماه میشه 6 بار خرید ولی اون 40 گیگ ماهی یه بار اونم باید بیشتر از 30 روز باشه... پس اون بسته 40 گیگ مزیتش چیه کلا؟

m_amin
17-11-2014, 06:25
سرویس یه مگ رو روی چند مگ می بندن؟ تا هشت مگ راضی میشن؟

..................................

ویرایش: جواب این سوالو گرفتم فقط یه سوال دارم الان من همه رو دیدم میرن فشفشه 40 گیگ 30 روز رو میگیرن 30 تومن انگار که گیگی 750 تومن میوفته ولی 15 گیگ 9 تومن میشه گیگی 600 تومن خب اینکه به صرفه تره اینطور نیست؟ تازه 5 روزست قاعدتا تو ماه میشه 6 بار خرید ولی اون 40 گیگ ماهی یه بار اونم باید بیشتر از 30 روز باشه... پس اون بسته 40 گیگ مزیتش چیه کلا؟

دلیلش اینه شما تو ۵روز اگه دانلود نکنی اون حجمت رو خودش صفر میشه!

zoroasterormazd
17-11-2014, 12:36
دوستان لطفا جواب بدن: سرعت دانلود سرویس 1 مگ روزانه و شبانه چقدر هست؟ تو پستای قبلی یکی از دوستان گفته بود اگه چند دقیقه زود تر از تایم رایگان شروع کنی سرعت روزانه میوفته. حالا با این کار حجم روزانه حساب نمیشه؟

imnot12
17-11-2014, 13:32
دوستان لطفا جواب بدن: سرعت دانلود سرویس 1 مگ روزانه و شبانه چقدر هست؟ تو پستای قبلی یکی از دوستان گفته بود اگه چند دقیقه زود تر از تایم رایگان شروع کنی سرعت روزانه میوفته. حالا با این کار حجم روزانه حساب نمیشه؟

سرعت دانلود روزانه تا 470kb میره شبانه هم ثابت روی 250kb هست

jb.NY
17-11-2014, 13:41

صددرصد اگه دانلود رو چند دقیقه زودتر از تایم ترافیک رایگان شروع کنی حجم مصرفیش از حسابت کم میشه، ولی منظور دوستمون شروع زودتر دانلود نبود، منظورش روشن کردن مودم و وصل شدن به نت بود
که در مورد من مودم همیشه روشنه

FAR FAR251
17-11-2014, 16:53
فکر کنم وقت بای بای با های وبه:n02:
خیر سرشون رو 6 مگ بستن:n15: