PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Hiweb / شرکت های وب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

newman222
10-09-2014, 23:10
دوست عزیز اولا من از مهر ماه پارسال مشترک های وب هستم. نویز خط هیچ ربطی به مقدار سرعتی که خط اپ شده نداره اگر نویز به شیگنال خیلی بالا باشه پرش لینک اتفاق میوفته.
پشتیبانی های وب مثل اکثر جاهای دیگه بیسوادن چون الان پهنای باند کم اوردن و اول برای اینکه مقصر و کاربر جلوه بدن میگن بیسیم دارین فکس دارین...... بعد که میبینن خط مستقیم از دم در با کابل مرغوب مستقیم اومده تو مودم میگن مرکزتون شلوغه و غیره.... در صورتیکه من نسبت به قبل که مقایسه می کنم کاملا مشخصه پهنای باند کم دارن حتی به چندتا از کاربرای همین فروم هم گفتن. مراجعه کنید به پست های قبلی.میدونید چرا برای اینکه بیشتر از حد مشترک گرفتن. تبلیغات تو خیابون بیلبورد و برنامه نود و دورتا دور استادیوم و تلویزیون و رادیو و نمایشگاه و....... بدون اینکه ظرفیت و کمیت و با کیفیت متناسب کنند. من چندماه پیش با یکی از این پشتیبانی ها تا چهار صبح بحث کردیم طوری که گفت خیلی باحالی یه سر به شرکت بزن خوشحال میشیم ببینیمت. متاسفانه اولین چیزی که اموزش میدن اینه که ریت خط و بیارین پایین گفتم اون موقع اوایل افت های وب بود از ساعت یک شب شروع میشد. بعدش گفتم باشه بزار هرکار میخواد بکنه خط و تا چهار اورد پایین بعدش میگه برو تو سایت ورزش سه کلیپ دانلود کن واقعا تو دلم گفتم یا نمی فهمه یا فکر می کنه ما نمیدونیم. دید بازم سرعت پایینه تازه چی اینترانت نه اینترنت!!!!

در مورد حجم دزدی من همون سرویس یکماهه بعد از انقضای سرویس و گرفتم همیشه یگ گیگ میگرفتم ایندفعه سه گیگ که حجم دزدید و دو و نیم گیگ داد که بعد از دوروز پیگیری حجم و برگردوندند پس زود قضاوت نکنید سیستمشون اشکال داره . و مونیتورینگ شرکت مهم نیست چون اگر باگ داشته باشه همه شماها با باگ حجم مصرفی و میبینید اما نمیشه که بعضی از کاربرا همشون اشتباه کنن تو مصرف حجم.
در مورد فشفشه و خاموش کردن این و میدونم گفتم که از مهر مشترک های وب هستم ضمن اینکه جدیدا خود مودم خاموش روشن میکنه که با تعرفه جدید ادامه بده و لاگ بندازه.

در مورد پرش لینک عزیزمن من که نیستم فقط یکم تایپیک و بخون ببین نظرات و بعدا نظر کارشناسی بده . تجهیزاتی که دی اس لمش تا هشت باشه خط هم رو هشت اپ بشه احتمال پرش لینکش زیاده خود های وب گفت ببخشید تجهیزاتمون اینطوریه. بعدشم تو پنل لاگ میندازه اکثرا ارور پورت میده یکبارم درخواست تعویض پورت دادم اما مشکل برای دیگران هم هستش.
کلا وقتی پهنای باند کم باشه و کاربرا هر ساعتی از فشفشه استفاده می کن و با توجه به تجهیزات قدیمی که البته سیسکو هم هستش پرش لینک زیاد میشه.
اینا رو گفتم بدونی اگر تو های وب استخدام نمیشدید و مثل ماها یک کاربر های وب بودید عقیدتون یه چیز دیگه بود. شما اگردلسوز کاربرا هستین مودبانه با چندتا از بچه های پشتیبانی هماهنگ می کنید که به مدیر اطلاع بدیم که زیاد نارضایتی دعریم در تماس ها و از دید کاربرا صحبت کنید و مدیر هم اگر ترس از حقوق و اخراج نداره به مالک های وب بگه.

Sent from my iPhone using Tapatalk
نویز خط هیچ ربطی به مقدار سرعتی که خط اپ شده نداره اگر نویز به شیگنال خیلی بالا باشه پرش لینک اتفاق میوفته.
این سوال رو برای این پرسیدم که ببینم snr تون چنده , چون اگه snr پایینی داشته باشی پروفایتو میارن پایین که نتیجش سرعت کمتر میشه
پشتیبانی های وب مثل اکثر جاهای دیگه بیسوادن چون الان پهنای باند کم اوردن و اول برای اینکه مقصر و کاربر جلوه بدن میگن بیسیم دارین فکس دارین
در این مورد هم ببین من خودم سوال پرسیدم که اگه من مستقما بدونم مشکل مشترک چیه می تونم راهنمایی کنم؟ که گفتن نه , ما مجبوریم از یه مسیر خاص و از پیش تعیین شده شما رو راهنمایی کنیم که قانون شرکته
اره شاید این پشتیبانی هایی که الان هستن یه کم پرت باشن ولی از مهر ماه مجبورن خودشونو جم و جور کنن چون دیگه وضع فرق میکنه و اگه کم کاری کنن دریافتیشون کم کنن
میگن مرکزتون شلوغه و غیره.... در صورتیکه من نسبت به قبل که مقایسه می کنم کاملا مشخصه پهنای باند کم دارن
مرکز که شلوغ باشه خب نتیجش میشه همون کمبود پهنای باند دیگه :n02:
من چون قبل از اینکه برم اونجا, اینجا سر زده بودم و می دونستم کمبود پهنای باند دارن اتفاقا ازشون پرسدیم که گفتن می دونیم و ما درخواست می دیم مخابرات ولی کم کاری ها اونجا انجام میشه
ریت خطم همینجوری الکی پایین نمیارن
snr اگه زیره ۱۰ باشه ریت رو میارن پایین
جدیدا خود مودم خاموش روشن میکنه که با تعرفه جدید ادامه بده و لاگ بندازه
قرار بود که اینجوری بشه , حداقل این چیزیه که من می دونم
حالا اگه از قبل انجا شده که چه بهتر
تجهیزاتی که دی اس لمش تا هشت باشه خط هم رو هشت اپ بشه احتمال پرش لینکش زیاده خود های وب گفت ببخشید تجهیزاتمون اینطوریه
دی اس لمش تا هشت نیست :n02:
خط رو هم که گفتن اگه خط شما snr خوبی داشته باشه تا ۸ بهتون می دیم ولی اگه نکشه تزمینی نیست و باید پروفایل پایینتر بگیرین
برای پروفایل ۸ مگ گفتن snr ۱۰ ولی باید بالا ۲۰ باشه به نظر من چون باز احتمال رش لینک زیاده
در مورد اینکه پشتیبانی معظرت خواهی کرده , اگه در بدترین حالت هم باز حق با ما باشه , باید حق رو به مشتری بدیم و معظرت خواهی کنیم:n09:
هدف شرکت رضایت شماست , دیگه کاریش نمیشه کرد
البته جسارت نشه حالا
بعدشم تو پنل لاگ میندازه اکثرا ارور پورت میده
مشکل پورت ارور یا از تجهیزات مخابراتیه یا نویز خط , که مثل اینکه ماله شما مورد اول بوده
حالا چون زیرساخت ایران خیلی بی کیفیته و خط همه هم ۸ مگ ساپورت نمیکنه و همه هم ۸ مگ می خوان نتیجه میشه همین
پروفایل ۸ مگ میگیرن , خطشون نمیکشه , نویز خطشون میره بالا
تجهیزات قدیمی که البته سیسکو هم هستش پرش لینک زیاد میشه
من از دادن اطلاعات معذورم ولی می دونم که تو این مورد اشتباه می کنید:n06:

اینا رو گفتم بدونی اگر تو های وب استخدام نمیشدید و مثل ماها یک کاربر های وب بودید عقیدتون یه چیز دیگه بود
قبول دارم حرفت رو ولی الان که رفتم تو و دارم از داخل میبینم می فهمم که همش تقصیر های وب نیست
درسته شاید بعضی جاها لنگ بزنه ولی داره تلاش میکنه برای کیفیت بیشتر
اینم بدون که های وب نوپا حساب میشه و نمیشه اونو با رقیباش مقایسه کرد
شما اگردلسوز کاربرا هستین مودبانه با چندتا از بچه های پشتیبانی هماهنگ می کنید که به مدیر اطلاع بدیم که زیاد نارضایتی دعریم در تماس ها و از دید کاربرا صحبت کنید و مدیر هم اگر ترس از حقوق و اخراج نداره به مالک های وب بگه.
بعله , حرف شما درسته
همون جور که قبلا گفتم با مدیر مون صحبت کردم و اونم بدون چون و چرا قبول کرد
گقتن که اره کمبود داریم , پینگ تایم بالا داریم , تجهیزات بعضی جاها بی کیفیته
ولی اینم گفتن که یا درخواست که مربوط به مخابرات میشده رو دادن
یا اگه مربوط به خودشونه در حال پیگیری هستن
یعنی همه این چیزایی که شما میگین رو میدونن و برای رفعشون تلاش می کنن
اینی هم که الان میبینی من اینجام دارم کمک می کنم هیچ سودی برام ندارهو یه قرونی به من کمک نمیکنه:n27:
این دوره ای هم که الان استخدام شدیم یک سری هستن از شرکت ای pap دیگه اومدن
وقتی وضع اینجا رو دیدن که مثلا دیگه نمی تونن مشترک رو بپیچونن و گمراه کنن و .. کلا پا پس کشیدن
البته تا الان میشده بپیچونن ولی از مهر به بعد یه کاری کردن که نشه پیچوند کسی رو:n24:

bestinternet
10-09-2014, 23:21
نویز خط هیچ ربطی به مقدار سرعتی که خط اپ شده نداره اگر نویز به شیگنال خیلی بالا باشه پرش لینک اتفاق میوفته.
این سوال رو برای این پرسیدم که ببینم snr تون چنده , چون اگه snr پایینی داشته باشی پروفایتو میارن پایین که نتیجش سرعت کمتر میشه
پشتیبانی های وب مثل اکثر جاهای دیگه بیسوادن چون الان پهنای باند کم اوردن و اول برای اینکه مقصر و کاربر جلوه بدن میگن بیسیم دارین فکس دارین
در این مورد هم ببین من خودم سوال پرسیدم که اگه من مستقما بدونم مشکل مشترک چیه می تونم راهنمایی کنم؟ که گفتن نه , ما مجبوریم از یه مسیر خاص و از پیش تعیین شده شما رو راهنمایی کنیم که قانون شرکته
اره شاید این پشتیبانی هایی که الان هستن یه کم پرت باشن ولی از مهر ماه مجبورن خودشونو جم و جور کنن چون دیگه وضع فرق میکنه و اگه کم کاری کنن دریافتیشون کم کنن
میگن مرکزتون شلوغه و غیره.... در صورتیکه من نسبت به قبل که مقایسه می کنم کاملا مشخصه پهنای باند کم دارن
من چون قبل از اینکه برم اونجا, اینجا سر زده بودم و می دونستم کمبود پهنای باند دارن اتفاقا ازشون پرسدیم که گفتن می دونیم و ما درخواست می دیم مخابرات ولی کم کاری ها اونجا انجام میشه
تجهیزاتی که دی اس لمش تا هشت باشه خط هم رو هشت اپ بشه احتمال پرش لینکش زیاده خود های وب گفت ببخشید تجهیزاتمون اینطوریه
خط رو هم که گفتن اگه خط شما snr خوبی داشته باشه تا ۸ بهتون می دیم ولی اگه نکشه تزمینی نیست و باید پروفایل پایینتر بگیرین
برای پروفایل ۸ مگ گفتن snr ۱۰ ولی باید بالا ۲۰ باشه به نظر من چون باز احتمال رش لینک زیاده
در مورد اینکه پشتیبانی معظرت خواهی کرده , اگه در بدترین حالت هم باز حق با ما باشه , باید حق رو به مشتری بدیم و معظرت خواهی کنیم:n09:
البته جسارت نشه حالا
مشکل پورت ارور یا از تجهیزات مخابراتیه یا نویز خط , که مثل اینکه ماله شما مورد اول بوده
حالا چون زیرساخت ایران خیلی بی کیفیته و خط همه هم ۸ مگ ساپورت نمیکنه و همه هم ۸ مگ می خوان نتیجه میشه همین

اینا رو گفتم بدونی اگر تو های وب استخدام نمیشدید و مثل ماها یک کاربر های وب بودید عقیدتون یه چیز دیگه بود
قبول دارم حرفت رو ولی الان که رفتم تو و دارم از داخل میبینم می فهمم که همش تقصیر های وب نیست
شما اگردلسوز کاربرا هستین مودبانه با چندتا از بچه های پشتیبانی هماهنگ می کنید که به مدیر اطلاع بدیم که زیاد نارضایتی دعریم در تماس ها و از دید کاربرا صحبت کنید و مدیر هم اگر ترس از حقوق و اخراج نداره به مالک های وب بگه.
بعله , حرف شما درسته
اینی هم که الان میبینی من اینجام دارم کمک می کنم هیچ سودی برام ندارهو یه قرونی به من کمک نمیکنه:n27:
وقتی وضع اینجا رو دیدن که مثلا دیگه نمی تونن مشترک رو بپیچونن و گمراه کنن و .. کلا پا پس کشیدن
البته تا الان میشده بپیچونن ولی از مهر به بعد یه کاری کردن که نشه پیچوند کسی رو:n24:

این وضعیت چند ماه اخیر من با های وب:
تست صبح :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تست ساعت 12 ظهر به بعد:

amirbrad
10-09-2014, 23:28
البته جسارت نشه حالا

بعله , حرف شما درسته

دوست عزیز میدونم شما بدون چشم داشت اینجا هستی بقول خودتون اینقدر زیر ساخت و تجهیزات بده که ما به حداقل ها هم راضی شدیم

در موردتجهیزات خود پشتیبانی گفت سیسکو هستش شاید zte یا هاووایی باشه که هر دو چینی و بد کیفیت هستن البته اگر اینا باشه
دی اس لم هم مدیر فنی گفت البته الان شاید بعضی مراکز ارتقا دادن و دیدم دوستان تا 12 هم اپ شده

راستی های وب نوپا نیست داده گستر عصر نوین هستش که البته هر سال اسمش عوض میشه شاید ایندفعه کلا تغییر یافته البته اکثر خط موبایل 912 مدیراشون و حتی مالکش شهر گرگان و..... دارم اما زنگ نزدم چون بقول شما خودشون میدونن مشکلات چیه

راستی این مشکل یا بگ و برطرف کنید ممنون میشم. موقع تمدید سرویس اکثر شرکتها وقتی تمدید میکنی از اخرین باری که سرویست تموم میشه تمدید میشه مثلا من یکم تموم میشه 29 تمدید کنم حتی حجم هم هنوز دارم از ماه بعد از 29 شروع میشه یعنی دوروز جلوهر میندازه . در صورتیکه تو داتک یا اسیاتک و...... هر روزی که وصل شده ساعت 12 شب همون روز تموم میشه اما های وب اینطوری نیست البته برعکسشم هستا یعنی من میتونم تا چندروز صبر کنم سرویس و سوم تمدید کنم تاریخ میره عقب!!!!

در کل امیدوارم شما که دلسوزی اینجا با کمک بچه ها مشکلات و تا حدی برطرف کنیم.

bestinternet
10-09-2014, 23:33
دوست عزیز اولا من از مهر ماه پارسال مشترک های وب هستم. نویز خط هیچ ربطی به مقدار سرعتی که خط اپ شده نداره اگر نویز به شیگنال خیلی بالا باشه پرش لینک اتفاق میوفته.
پشتیبانی های وب مثل اکثر جاهای دیگه بیسوادن چون الان پهنای باند کم اوردن و اول برای اینکه مقصر و کاربر جلوه بدن میگن بیسیم دارین فکس دارین...... بعد که میبینن خط مستقیم از دم در با کابل مرغوب مستقیم اومده تو مودم میگن مرکزتون شلوغه و غیره.... در صورتیکه من نسبت به قبل که مقایسه می کنم کاملا مشخصه پهنای باند کم دارن حتی به چندتا از کاربرای همین فروم هم گفتن. مراجعه کنید به پست های قبلی.میدونید چرا برای اینکه بیشتر از حد مشترک گرفتن. تبلیغات تو خیابون بیلبورد و برنامه نود و دورتا دور استادیوم و تلویزیون و رادیو و نمایشگاه و....... بدون اینکه ظرفیت و کمیت و با کیفیت متناسب کنند. من چندماه پیش با یکی از این پشتیبانی ها تا چهار صبح بحث کردیم طوری که گفت خیلی باحالی یه سر به شرکت بزن خوشحال میشیم ببینیمت. متاسفانه اولین چیزی که اموزش میدن اینه که ریت خط و بیارین پایین گفتم اون موقع اوایل افت های وب بود از ساعت یک شب شروع میشد. بعدش گفتم باشه بزار هرکار میخواد بکنه خط و تا چهار اورد پایین بعدش میگه برو تو سایت ورزش سه کلیپ دانلود کن واقعا تو دلم گفتم یا نمی فهمه یا فکر می کنه ما نمیدونیم. دید بازم سرعت پایینه تازه چی اینترانت نه اینترنت!!!!

در مورد حجم دزدی من همون سرویس یکماهه بعد از انقضای سرویس و گرفتم همیشه یگ گیگ میگرفتم ایندفعه سه گیگ که حجم دزدید و دو و نیم گیگ داد که بعد از دوروز پیگیری حجم و برگردوندند پس زود قضاوت نکنید سیستمشون اشکال داره . و مونیتورینگ شرکت مهم نیست چون اگر باگ داشته باشه همه شماها با باگ حجم مصرفی و میبینید اما نمیشه که بعضی از کاربرا همشون اشتباه کنن تو مصرف حجم.
در مورد فشفشه و خاموش کردن این و میدونم گفتم که از مهر مشترک های وب هستم ضمن اینکه جدیدا خود مودم خاموش روشن میکنه که با تعرفه جدید ادامه بده و لاگ بندازه.

در مورد پرش لینک عزیزمن من که نیستم فقط یکم تایپیک و بخون ببین نظرات و بعدا نظر کارشناسی بده . تجهیزاتی که دی اس لمش تا هشت باشه خط هم رو هشت اپ بشه احتمال پرش لینکش زیاده خود های وب گفت ببخشید تجهیزاتمون اینطوریه. بعدشم تو پنل لاگ میندازه اکثرا ارور پورت میده یکبارم درخواست تعویض پورت دادم اما مشکل برای دیگران هم هستش.
سرویس 8 مگابیت هستش اما تک کانکشن 54 در بهترین حالت قبلا تک کانکشن بهتر بود این یعنی اشتراک و بردن بالا بجای اختصاص پورت با همون پهنای باند به مشترک!! یکجور دزدی محسوب میشه.
کلا وقتی پهنای باند کم باشه و کاربرا هر ساعتی از فشفشه استفاده می کن و با توجه به تجهیزات قدیمی که البته سیسکو هم هستش پرش لینک زیاد میشه.
اینا رو گفتم بدونی اگر تو های وب استخدام نمیشدید و مثل ماها یک کاربر های وب بودید عقیدتون یه چیز دیگه بود. شما اگردلسوز کاربرا هستین مودبانه با چندتا از بچه های پشتیبانی هماهنگ می کنید که به مدیر اطلاع بدیم که زیاد نارضایتی دعریم در تماس ها و از دید کاربرا صحبت کنید و مدیر هم اگر ترس از حقوق و اخراج نداره به مالک های وب بگه.
راستی اشتباه نوشتی اصلش اینطوریه مسلماً :)

حداقل تا زمانی که پهنای باندشون کمه گیگ فشفشه رو غیر فعال کنن،پس تکلیف ماها که تک کانکشن با سرعت بالا و پینگ بدون تایم اوت می خوایم چی می شه

mehdidotcom
10-09-2014, 23:37
دوست عزیز شما مطمینی که حجم دزدی داره؟
چون با این policy ها و sla هایی که داره محله که بیاد دزدی کنه چون الان تو این وضعیت اصلا به نفع شرکت نیست که بیاد مشترک هاشو ناراضی کنه
و اینم بدون که مانیتورنگش خیلی دقیقه , الان نزدیک ۱ هفتس فقط دارن این قسمت و به ما اموزش میدن که اگه یکی زنگ زد و گفت حجمم کم شده ما بتونیم با دلیل و مدرک طرفمونو قانع کنیم که از طرف ما نبوده
الان شرکت بیشتر هدفش رضایت مشتریه , شرکت که خودش ترافیک شما رو مانیتور میکنه
یه چیز دیگه , شما پروفالتون چنده و تا چند اپ شده , نویز نداری؟
واسه افزایش و پرش پینگ هم بستگی خیلی زیادی به مرکزتون داره که اگه شلوغ باشه خب مثلمن(درست نوشتم؟:n02:) پینگ بالا داری , ولی هر مرکزی که پهنای باندش نزدیکای پر شدنش باشه درخواست افزایش پهنای باندشو به مخابرات میده ! حالا مخابرات کی افزایش بده خدا داند!
یه چیز دیگه اینکه باید بدونی اینه که وقتی فشفشه فعال میکنی باید مودم رو خاموش کنی و بعد ۲ دقیقه روشن کنی
دلیلشم اینه که شما دوباره از dhcp ای پی بگیری و دوباره authorize بشی تا policy جدیدی که فعال کردی اعمال بشه
اگه این کار و نکنید از حجم اصلیتون کم میشه
=========
یه چیزی یادم اومد که حتما باید بدونید
شاید این دلیل باعث شده شما فکر کنی حجم دزدی داره
بیبین , شما وقتی تو حسابتون ۳gb شارژ داری , اینگاری که اندازه 3gb پول تو حسابت داری
مثلا اگه گیگی ۱۰۰۰ باشه اینگاری شما ۳۰۰۰ تومن تو حساب کاربریت پول داری
حالا اگه شما سرویس ۶ ماه داشته باشین و بعد از ۳ ماه استفاده بخواین تغییر سرویس بدین , اندازه ۳ ماه نگهداری خط ازتون کم میشه
حالا اگه تو حسابتون حجم باشه که معادل پول نگهداری سرویس از حجمتون کم میکنه اگه حسابتون مستقیما پول توش باشه از اون پول کم میشه
اگر هم هیچ حجم و پولی نباشه هم چیزی ازتون کم نمیشه
کلا گفتم که بدونید گیگ تو حسابتون مثله پوله , حالا اگه شرکت چزیزی شما رو بدهکار کنه میتونه از اون کمش کنه
گیگ تو جساب موقعی تبدیل به پول میشه که بخواهی تغیر سرویس بزنی دوست من و بی دلیل از کسی خجم کم نمیکنه نه تنها های وب بلکه هیچ شرکتی این کارو نه میکنه نه میتونه بکنه

newman222
10-09-2014, 23:44
دوست عزیز میدونم شما بدون چشم داشت اینجا هستی بقول خودتون اینقدر زیر ساخت و تجهیزات بده که ما به حداقل ها هم راضی شدیم

در موردتجهیزات خود پشتیبانی گفت سیسکو هستش شاید zte یا هاووایی باشه که هر دو چینی و بد کیفیت هستن البته اگر اینا باشه
دی اس لم هم مدیر فنی گفت البته الان شاید بعضی مراکز ارتقا دادن و دیدم دوستان تا 12 هم اپ شده

راستی های وب نوپا نیست داده گستر عصر نوین هستش که البته هر سال اسمش عوض میشه شاید ایندفعه کلا تغییر یافته البته اکثر خط موبایل 912 مدیراشون و حتی مالکش شهر گرگان و..... دارم اما زنگ نزدم چون بقول شما خودشون میدونن مشکلات چیه

راستی این مشکل یا بگ و برطرف کنید ممنون میشم. موقع تمدید سرویس اکثر شرکتها وقتی تمدید میکنی از اخرین باری که سرویست تموم میشه تمدید میشه مثلا من یکم تموم میشه 29 تمدید کنم حتی حجم هم هنوز دارم از ماه بعد از 29 شروع میشه یعنی دوروز جلوهر میندازه . در صورتیکه تو داتک یا اسیاتک و...... هر روزی که وصل شده ساعت 12 شب همون روز تموم میشه اما های وب اینطوری نیست البته برعکسشم هستا یعنی من میتونم تا چندروز صبر کنم سرویس و سوم تمدید کنم تاریخ میره عقب!!!!

در کل امیدوارم شما که دلسوزی اینجا با کمک بچه ها مشکلات و تا حدی برطرف کنیم.

منظورم مدیریت جدیدش هست که تازه و نوپا حساب میشه ولی در غیر این صورت که بعله حق با شماست :n01:

درست متوجه منظورتون نشدم
اگه منظورت اینه که مثلا ۳۰ این ماه سرویست تموم میشه و اگه ۲۷ام تمدید کنی , تو این حالت سروس جدید شما از ۳۰ام شروع میشه و شما می تونید تو دو سه روز باقیمونده از حجم فشفشتون استفاده کنید
ولی اگه دوست دارید حجمی که موقع تمدید بهتون اضاف میشه از همون ۲۷ام اضافه بش باید تماس بگیرین که براتون تنظیم کنن و تو این حالت اینگاری که شما قید دو سه روز باقی مونده سرویست رو زدی و از ۲۷ام ماه بعدی تمام سرویست میشه

حالا جدا از این چیزا
اینایی که الان من بهت گفتم مربوط به قسمت فروش میشه
ما هم که بخش فنی هستیم
ولی شرکت ما رو اجبار کرده که باید بدونیم که اگه یه وقت مشترک زنگ زد و سوالی در این مورد داشت همونجا جواب شو بدیم و نگیم داخلی ۲ رو بگیر مثلا
اینا همه یعنی اینکه های وب دنبال افزایش کیفیتشه در حال حاضر
ببخشد بابت Bold!!!
bug شده هر کاری می کنم دیگه از Bold در نمیاد:n02:

mehdidotcom
10-09-2014, 23:50
دوست عزیز شما مطمینی که حجم دزدی داره؟
چون با این policy ها و sla هایی که داره محله که بیاد دزدی کنه چون الان تو این وضعیت اصلا به نفع شرکت نیست که بیاد مشترک هاشو ناراضی کنه
و اینم بدون که مانیتورنگش خیلی دقیقه , الان نزدیک ۱ هفتس فقط دارن این قسمت و به ما اموزش میدن که اگه یکی زنگ زد و گفت حجمم کم شده ما بتونیم با دلیل و مدرک طرفمونو قانع کنیم که از طرف ما نبوده
الان شرکت بیشتر هدفش رضایت مشتریه , شرکت که خودش ترافیک شما رو مانیتور میکنه
یه چیز دیگه , شما پروفالتون چنده و تا چند اپ شده , نویز نداری؟
واسه افزایش و پرش پینگ هم بستگی خیلی زیادی به مرکزتون داره که اگه شلوغ باشه خب مثلمن(درست نوشتم؟:n02:) پینگ بالا داری , ولی هر مرکزی که پهنای باندش نزدیکای پر شدنش باشه درخواست افزایش پهنای باندشو به مخابرات میده ! حالا مخابرات کی افزایش بده خدا داند!
یه چیز دیگه اینکه باید بدونی اینه که وقتی فشفشه فعال میکنی باید مودم رو خاموش کنی و بعد ۲ دقیقه روشن کنی
دلیلشم اینه که شما دوباره از dhcp ای پی بگیری و دوباره authorize بشی تا policy جدیدی که فعال کردی اعمال بشه
اگه این کار و نکنید از حجم اصلیتون کم میشه
=========
یه چیزی یادم اومد که حتما باید بدونید
شاید این دلیل باعث شده شما فکر کنی حجم دزدی داره
بیبین , شما وقتی تو حسابتون ۳gb شارژ داری , اینگاری که اندازه 3gb پول تو حسابت داری
مثلا اگه گیگی ۱۰۰۰ باشه اینگاری شما ۳۰۰۰ تومن تو حساب کاربریت پول داری
حالا اگه شما سرویس ۶ ماه داشته باشین و بعد از ۳ ماه استفاده بخواین تغییر سرویس بدین , اندازه ۳ ماه نگهداری خط ازتون کم میشه
حالا اگه تو حسابتون حجم باشه که معادل پول نگهداری سرویس از حجمتون کم میکنه اگه حسابتون مستقیما پول توش باشه از اون پول کم میشه
اگر هم هیچ حجم و پولی نباشه هم چیزی ازتون کم نمیشه
کلا گفتم که بدونید گیگ تو حسابتون مثله پوله , حالا اگه شرکت چزیزی شما رو بدهکار کنه میتونه از اون کمش کنه
گیگ تو جساب موقعی تبدیل به پول میشه که بخواهی تغیر سرویس بزنی دوست من و بی دلیل از کسی خجم کم نمیکنه نه تنها های وب بلکه هیچ شرکتی این کارو نه میکنه نه میتونه بکنه

newman222
10-09-2014, 23:53
خب منم گفتم که موقع تغییر سرویس دوست عزیز و نگفتم بی دلیل , خب کامل بخون من چی گفتم
حالا تو یک حالت دیگه هم بود که از حجم می تونست کم کنه و مشترک رو بستانکار میکرد , درست یادم نمیاد کجا بود ولی بود:n02: و اتفاقا این یکی به نفع مشترک بود
حالا باز شنبه می پرسم که اطلاعاتم کامل بشه و میام همینجا میگم

amirbrad
10-09-2014, 23:58
منظورم مدیریت جدیدش هست که تازه و نوپا حساب میشه ولی در غیر این صورت که بعله حق با شماست :n01:

درست متوجه منظورتون نشدم
اگه منظورت اینه که مثلا ۳۰ این ماه سرویست تموم میشه و اگه ۲۷ام تمدید کنی , تو این حالت سروس جدید شما از ۳۰ام شروع میشه و شما می تونید تو دو سه روز باقیمونده از حجم فشفشتون استفاده کنید
ولی اگه دوست دارید حجمی که موقع تمدید بهتون اضاف میشه از همون ۲۷ام اضافه بش باید تماس بگیرین که براتون تنظیم کنن و تو این حالت اینگاری که شما قید دو سه روز باقی مونده سرویست رو زدی و از ۲۷ام ماه بعدی تمام سرویست میشه

حالا جدا از این چیزا
اینایی که الان من بهت گفتم مربوط به قسمت فروش میشه
ما هم که بخش فنی هستیم
ولی شرکت ما رو اجبار کرده که باید بدونیم که اگه یه وقت مشترک زنگ زد و سوالی در این مورد داشت همونجا جواب شو بدیم و نگیم داخلی ۲ رو بگیر مثلا
اینا همه یعنی اینکه های وب دنبال افزایش کیفیتشه در حال حاضر
ببخشد بابت Bold!!!
bug شده هر کاری می کنم دیگه از Bold در نمیاد:n02:

بزار یکم ساده تر بگم مهلت اتمام سرویس مثلا پنجم هستش اما من سوم تمدید می کنم اونوقت ماه دیگه مهلت اتمام سرویس و سوم میزنه یعنی دو روز میسوزه!!! در صورتی زودتر باید تموم بشه که حجم باقیمانده صفر باشه اما من اگر حجم مونده باشه و سرویسم هنوز دورش تموم نشده باشه زودتر تمدید کنم تاریخ تمدید و ملاک اتمام سرویس میدونه!!!! در صورتیکه اتومات باید یک تاریخ مشخص بزنه سرویس تمام شده. منظورم خود تمدید سرویس هستش نه حجم و فشفشه.

newman222
11-09-2014, 00:08
بزار یکم ساده تر بگم مهلت اتمام سرویس مثلا پنجم هستش اما من سوم تمدید می کنم اونوقت ماه دیگه مهلت اتمام سرویس و سوم میزنه یعنی دو روز میسوزه!!! در صورتی زودتر باید تموم بشه که حجم باقیمانده صفر باشه اما من اگر حجم مونده باشه و سرویسم هنوز دورش تموم نشده باشه زودتر تمدید کنم تاریخ تمدید و ملاک اتمام سرویس میدونه!!!! در صورتیکه اتومات باید یک تاریخ مشخص بزنه سرویس تمام شده. منظورم خود تمدید سرویس هستش نه حجم و فشفشه.

فکر نکنم حالت عادیش اینجوری باشه ها؟!!
شما فقط ۷۲ ساعت قبل از اتمام می تونی تمدید کنی
و اگه تمدید کنی تاریخ شروع سرویس جدیدت میشه تاریخ اتمام سرویس فعلیت حالا چه حجم داشته باشی چه نداشته باشی
اگه در غیر اینصورت اتفاق می افته که باگه و باید تماس بگیرین
این و هم یاداشت کردم که بعدا مطرح کنم
اتفاقا سیستمش یکم باگ داره ولی برنامه نویسش خیلی ادم گندیه و خیلی سریع رسیدگی می کنن
مثلا همین هفته حین اومزش ما باگ می دیدیم تو سیستمش ولی فردای همون روز میدیدی که باگه برطرف شده
یا مثلا تو همین هفته یکی دو قابلیت به پنل اضافه شد که حتی خود مدرس هم اشنا نبود :n02:

amirbrad
11-09-2014, 00:21
فکر نکنم حالت عادیش اینجوری باشه ها؟!!
شما فقط ۷۲ ساعت قبل از اتمام می تونی تمدید کنی
و اگه تمدید کنی تاریخ شروع سرویس جدیدت میشه تاریخ اتمام سرویس فعلیت حالا چه حجم داشته باشی چه نداشته باشی
اگه در غیر اینصورت اتفاق می افته که باگه و باید تماس بگیرین
این و هم یاداشت کردم که بعدا مطرح کنم
اتفاقا سیستمش یکم باگ داره ولی برنامه نویسش خیلی ادم گندیه و خیلی سریع رسیدگی می کنن
مثلا همین هفته حین اومزش ما باگ می دیدیم تو سیستمش ولی فردای همون روز میدیدی که باگه برطرف شده
یا مثلا تو همین هفته یکی دو قابلیت به پنل اضافه شد که حتی خود مدرس هم اشنا نبود :n02:

دقیقا همون 72 ساعت مثلا اگر 24 ساعت زودتر تمدید کنم چرا تاریخ جدید ثبت میشه؟! در صورتیکه بقیه شرکتها تاریخ انقضای سرویس ساعت 12 شب اولین روزی که سرویس خریداری و وصل شده. چون من ممکنه تاریخ انقضا خونه نباشم یه روز زودتر تمدید کنم که حجمم نپره بره دوره بعد اما تاریخ سرویسم در عوض جلوتر میوفته.
یه باگ دیگه حجم تو پنل خرید ترافیک یک مقدار نشون میده اما اگر موس و ببرید رو اسم مشترک بالا سمت چپ حجم یه چیزه دیگست. الان با گوشیم وگرنه یه عکس میذاشتم از صفحه.

newman222
11-09-2014, 00:41
دقیقا همون 72 ساعت مثلا اگر 24 ساعت زودتر تمدید کنم چرا تاریخ جدید ثبت میشه؟! در صورتیکه بقیه شرکتها تاریخ انقضای سرویس ساعت 12 شب اولین روزی که سرویس خریداری و وصل شده. چون من ممکنه تاریخ انقضا خونه نباشم یه روز زودتر تمدید کنم که حجمم نپره بره دوره بعد اما تاریخ سرویسم در عوض جلوتر میوفته.
یه باگ دیگه حجم تو پنل خرید ترافیک یک مقدار نشون میده اما اگر موس و ببرید رو اسم مشترک بالا سمت چپ حجم یه چیزه دیگست. الان با گوشیم وگرنه یه عکس میذاشتم از صفحه.

والا چیزی که تو پنل به ما نشون دادن فرق می کرد با چیزی که شما میگی
مثلا اگه تارخ اتمام سرویست ۳۰/۶۰/۹۳ باشه وشما ۲۹/۶/۹۳ بیای سرویس رو تمدید کنی , تاریخ شروع سرویست میشه ۳۰/۶/۹۳ و تاریخ اتمامش میشه ۳۰/۷/۹۳
حالا انتقال حجم بستگی به نوع سرویست داره که انتقال پیدا بکنه یا نکنه
دلیل این کارشون هم اینه که میگن مشترک شاید حجم فشفشه داشته باشه بخواد تو این یک روز فشفشه استفاده کنه
حالا شما اگه بخوای تاریخ شروع سرویس جدیدت از همون ۲۹/۶/۹۳ باشه باید تماس بگیری تا این کار رو برات انجام بدن
امیدوارم تونسته باشم جوابتو بدم:n01:

newman222
11-09-2014, 00:59
این وضعیت چند ماه اخیر من با های وب:
تست صبح :

تست ساعت 12 ظهر به بعد:

کاملا مشخصه مرکز مخابراتیتون شلوغه و کمبود پهنای باند داره :n09:
سر ظهر که میشه همه هجوم میارن سمت اینترنت

mehdidotcom
11-09-2014, 02:30
اینها تعریف هاشون با شرکت های دیگه فرق داره
اگر 72 ساعت قبل از اتمام سرویس تمدید بکنی برای شما تمدید حساب میشه و از پایان سرویس قبلی سرویس شما تمدید میشه علتش هم اینه که کاربرانی که سرویس های انتخاب کردن که قابل انتقال هست حجمش به دوره بعد(های وب از اولین و معدود شرکت های است که حجم اصلی سرویس برای سرعت های زیر 2 مگ قابل انتقال به دوره بعد هست) شما از تمدید سرویس استفاده می کنی و مابقی حجمت نمی سوزه نه اینکه کاربر فشفشه داشته باشه دوست من فشفشه بعد از اتمام سرویس و در سرویس بعدی و حتی یوزری دیگر قابل استفاده هست و نمی سوزه!
اگر بعد از تاریخ اتمام سرویس اقدام به تمدید کنی تعریف های وب از این کار تغیر سرویس هست و شما در اصل سرویست را تغیر دادی و تمدید نکردی و امتیازی نداره و از همان روزی که تغیر بدی حساب میشه به مدت 30 روز
نکته پایانی کیفیت سرویس های های وب درسته دو ماهه افت کرده اما تمام تلاش های وب و شخص مدیر عامل افزایش به کیفیت سابق و حتی بهتر و رسیدن به استاندراد ها ست که دارند چه در بخش فروش چه پشتیبانی و چه ...روش کار می کنند. الان برای استخدام در های وب آزمون های سختی گذاشتن این دوستمون شاید داده باشه آزمون عمومی را این شرکت رو اصول کار می کنه و هر کارشون علمی و حساب شده است.حجم دزدی و....من قبول ندارم چون خودم چک کردم.ضمن اینکه اگر خط شما نویز داشته باشه مقداری از بسته های گم میشوند و .... که واردش نمی شم.پرش لینک هم الزاما از طرف های وب نیست.البته کم هم مقصر نیست.نظر سنجی که انجام دادیم در مرکز کاشانی تهران 2 ماه پیش اغلب کاربران راضی بودند و....
نکته پایانی های وب هم خوبه هم بده بستگی به سلیقه کاربر و نیازش از اینترنت داره
از نظر قیمت که فعلا بی نظیر هست

Xx Hossein xX
11-09-2014, 09:51
این اسمس برام اومد الان، یعنی چی؟

اعتبار فعلی شما بعد از محاسبه SLA برابر 9212 MB تعیین گردید.
با تجدید احترام
های وب
تلفن سراسری : 1565

Sent from my HTC One using Tapatalk

pandev
11-09-2014, 11:29
های وب از ساعت 8 صبح تا ساعت 11.45 دقیقه دانلودش رو باز میزاره ولی بعد این محدودش میکنه ... قشنگ یک ماه که اینجوریه :n24:

newman222
11-09-2014, 12:25

با تجدید احترام
های وب

الان حجم بهت اضافه شد یا کم شد؟؟!

Xx Hossein xX
11-09-2014, 12:27
الان حجم بهت اضافه شد یا کم شد؟؟!

اضافه شد، دقیق نمیدونم چقدر ولی حداقل ۲ گیگ اضافه شده.

newman222
11-09-2014, 12:29
اینها تعریف هاشون با شرکت های دیگه فرق داره
اگر 72 ساعت قبل از اتمام سرویس تمدید بکنی برای شما تمدید حساب میشه و از پایان سرویس قبلی سرویس شما تمدید میشه علتش هم اینه که کاربرانی که سرویس های انتخاب کردن که قابل انتقال هست حجمش به دوره بعد(های وب از اولین و معدود شرکت های است که حجم اصلی سرویس برای سرعت های زیر 2 مگ قابل انتقال به دوره بعد هست) شما از تمدید سرویس استفاده می کنی و مابقی حجمت نمی سوزه نه اینکه کاربر فشفشه داشته باشه دوست من فشفشه بعد از اتمام سرویس و در سرویس بعدی و حتی یوزری دیگر قابل استفاده هست و نمی سوزه!
اگر بعد از تاریخ اتمام سرویس اقدام به تمدید کنی تعریف های وب از این کار تغیر سرویس هست و شما در اصل سرویست را تغیر دادی و تمدید نکردی و امتیازی نداره و از همان روزی که تغیر بدی حساب میشه به مدت 30 روز
نکته پایانی کیفیت سرویس های های وب درسته دو ماهه افت کرده اما تمام تلاش های وب و شخص مدیر عامل افزایش به کیفیت سابق و حتی بهتر و رسیدن به استاندراد ها ست که دارند چه در بخش فروش چه پشتیبانی و چه ...روش کار می کنند. الان برای استخدام در های وب آزمون های سختی گذاشتن این دوستمون شاید داده باشه آزمون عمومی را این شرکت رو اصول کار می کنه و هر کارشون علمی و حساب شده است.حجم دزدی و....من قبول ندارم چون خودم چک کردم.ضمن اینکه اگر خط شما نویز داشته باشه مقداری از بسته های گم میشوند و .... که واردش نمی شم.پرش لینک هم الزاما از طرف های وب نیست.البته کم هم مقصر نیست.نظر سنجی که انجام دادیم در مرکز کاشانی تهران 2 ماه پیش اغلب کاربران راضی بودند و....
نکته پایانی های وب هم خوبه هم بده بستگی به سلیقه کاربر و نیازش از اینترنت داره
از نظر قیمت که فعلا بی نظیر هست
منم حرفم همین بود ولی به کاملی شما نتونستم منظورم و انتقال بدم :n16:

ehsanch73
11-09-2014, 13:05
دوستان وضع نت شما هم الان داغونه 1:30 دقیقه قطعی داشتم و پینگ هم الان کلی تایم اوته مثل دیروز دم ظهر شده پینگ 230-400 و تایم اوت فراوان سایت هم بزور باز کردم:n24::n03:

bestinternet
11-09-2014, 15:21
کاملا مشخصه مرکز مخابراتیتون شلوغه و کمبود پهنای باند داره :n09:
سر ظهر که میشه همه هجوم میارن سمت اینترنت

یعنی پهنای باند های وب تو مرکز ما کم هستش؟اگه مرکز پهنای باندش کمه پس چرا شاتل اینا این مشکل و ندارن؟

amirbrad
11-09-2014, 15:29
دوستان وضع نت شما هم الان داغونه 1:30 دقیقه قطعی داشتم و پینگ هم الان کلی تایم اوته مثل دیروز دم ظهر شده پینگ 230-400 و تایم اوت فراوان سایت هم بزور باز کردم:n24::n03:

بله تایید میشه نزدیک ظهر که میشه منهدم میشه . یه app 25 مگابایتی یک ربع طول کشید تا اپدیت کرد تک کانکشن رو بهترین حالت 35 بود. بدجور دارن اذیت می کنن اخرش زدم با نسل سوم ایرانسل با 850 بقیه کارامو کردم. جاله adsl 8 مگ دادن مثلا بدون افزایش پهنای باند خارجی فقط افزایش کاربر . جالبه بازم تبلیغ می کنن این هزینه تبلیغ اگر صرف ارتقا تجهیزات و افزایش پورت و پهنای باند میشد بهتر بود.

maskot
11-09-2014, 19:12

با تجدید احترام
های وب

اقا برا منم این اس ام اس اومد و گفتن طبق محاسبه sla 11 گیگ حجم به شما تعلق می گیره و حجمم 11 گیگ شد البته یه فشفشه 3 گیگ فعال دارم نمی دونم الان چی به چیه

IranNama
11-09-2014, 19:16
بعد از دو سه هفته که اوضاع خوب بود دوباره دو روزه افتضاح شده. سرعت تک کانکشن به زور به 50 میرسه!
یه مشکل جدیدم که یک هفته هست هر چندروز یه بار اتفاق میافته و قبلا نبود اینه که همه سایتا فقط با ف*لترش*ن باز میشن و این وضیعت یکی دو ساعت طول میکشه.

ehsanch73
11-09-2014, 19:20
یعنی پهنای باند های وب تو مرکز ما کم هستش؟اگه مرکز پهنای باندش کمه پس چرا شاتل اینا این مشکل و ندارن؟

برای من هم میگن پهنای باند تو مرکزمون کمه. که مثل شما میگید شرکتای دیگه مشکل ندارند مثلا دوستم پیشگامان داره پینگ 140 داره 8.8.8.8 و4.2.2.4 ولی این های وب از اون روزی که اولین قطعی داشت تو کل ایران که بعدش مسیرش رفت گرجستان وترکیه از اون موقع دیگه وضعیتش بد شده حالا حتما پهنای باند شرکتا تو مراکز جداست که اینطوریه :n03:

x8800
11-09-2014, 21:30
چه خبره امشب !!!

دانلود از فیسبوق با هیتلرشکن

mehdidotcom
11-09-2014, 23:21

چه ربطی دراه؟مگه پهنای باند اشتراکی هست؟پهنای باند هر شرکت مربوط به خود اون شرکت هست که مخابرات در اختیار اون شرکت می گزارد.بعضی شرکت ها مثل آسیاتک-شاتل و... گردن کلفت تر هستند و زودتر می توانند مجوز پهنای باند بگیرند بعضی نه از مراکز مشکل دار در تهران از نظر پهنای باند میتونم سلمان فارسی را مثال بزنم من دو تا اینترنت داشتم یکی آسیاتک یکی عصر تلکام اول عصر تلکام تا 12 مگ باز بود آسیاتک تا 6 بعدا زور آسیاتک به عصر رسید عصر به زور 4 مگ شد و آسیا تک 10 مگ (محوز افزایش پهنای باند به عصر تلکام ندادند ) الان هم همین قضیه هست از های وب و آسیاتک دارم های وب 1.5 مگ رسیده و آسیاتک به 4 مگ فعلا ما در های وب فروش در سلمان فارسی را متوقف کردیم .آسیاتک هم به زودی پنهای باند میگره و دوباره یک میشه پس زور شرکت ها در مراکز شلوغ مخابراتی خیلی شرطه

amirbrad
12-09-2014, 00:20
چه ربطی دراه؟مگه پهنای باند اشتراکی هست؟پهنای باند هر شرکت مربوط به خود اون شرکت هست که مخابرات در اختیار اون شرکت می گزارد.بعضی شرکت ها مثل آسیاتک-شاتل و... گردن کلفت تر هستند و زودتر می توانند مجوز پهنای باند بگیرند بعضی نه از مراکز مشکل دار در تهران از نظر پهنای باند میتونم سلمان فارسی را مثال بزنم من دو تا اینترنت داشتم یکی آسیاتک یکی عصر تلکام اول عصر تلکام تا 12 مگ باز بود آسیاتک تا 6 بعدا زور آسیاتک به عصر رسید عصر به زور 4 مگ شد و آسیا تک 10 مگ (محوز افزایش پهنای باند به عصر تلکام ندادند ) الان هم همین قضیه هست از های وب و آسیاتک دارم های وب 1.5 مگ رسیده و آسیاتک به 4 مگ فعلا ما در های وب فروش در سلمان فارسی را متوقف کردیم .آسیاتک هم به زودی پنهای باند میگره و دوباره یک میشه پس زور شرکت ها در مراکز شلوغ مخابراتی خیلی شرطه

دوست عزیز میشه پهنای باند مرکز سعادتمند اطلاع بدین که اضافه کنند . اوایل های وب مرکزمون مشکل نداشت اما با اضافه شدن کاربرای زیاد پهنای باند کم اورده. ضمن اینکه این مرکز اگر نگاه کنید خیلی مناطق و تحت پوشش میده و متاسفانه افت سرعت داره . اسیتک هم قبلا با های وب داشتم پهناش کم شد تخلیه کردم .

master2014
12-09-2014, 08:29
چه خبره امشب !!!

دانلود از فیسبوق با هیتلرشکن

بدون هیتلر چند بود؟:n06:

bestinternet
12-09-2014, 13:29
این اوضاع بای وب ساعت 3 بعد از ظهر :n21:

FAR FAR251
12-09-2014, 19:35
دوستان :n16:کسی سرویس 128 یا 256 محدود داره که سرعتش بالاتر از 300 بره ؟؟؟؟؟

King Tanha
12-09-2014, 22:31
دوستان حجم من ۱/۵ گیگ ا‌‌صافه شده برام پیام اومده طبق توافق نامه sla این اتفاق افتاده ماجرا چیه؟برای همه اینجوریه؟

ShadowDragon
12-09-2014, 23:29
دوستان حجم من ۱/۵ گیگ ا‌‌صافه شده برام پیام اومده طبق توافق نامه sla این اتفاق افتاده ماجرا چیه؟برای همه اینجوریه؟

نه! شکایتی چیزی نکردی؟
شایدم باگ بوده

mehdidotcom
12-09-2014, 23:31
دوست عزیز میشه پهنای باند مرکز سعادتمند اطلاع بدین که اضافه کنند . اوایل های وب مرکزمون مشکل نداشت اما با اضافه شدن کاربرای زیاد پهنای باند کم اورده. ضمن اینکه این مرکز اگر نگاه کنید خیلی مناطق و تحت پوشش میده و متاسفانه افت سرعت داره . اسیتک هم قبلا با های وب داشتم پهناش کم شد تخلیه کردم .

نیاز به اطلاع نیست خود آنها مرتب مانیتور می کنند شبکه رو و از من و شما بهتر می دانند وضع به چه صورت هست .قطعا افزایش پهنای باند می دهند اما خوب ممکن هست زمان بر باشه

amirbrad
12-09-2014, 23:46
نیاز به اطلاع نیست خود آنها مرتب مانیتور می کنند شبکه رو و از من و شما بهتر می دانند وضع به چه صورت هست .قطعا افزایش پهنای باند می دهند اما خوب ممکن هست زمان بر باشه

از من که بیشتر نمی دونند وگرنه وضع این نبود یا شایدم میدونن اما دارن فعلا بخور بخور می کنن! خود اونها!!!! اونها اگر میدونستند تعداد کاربرا با امکاناتش متناسب می کردن!!!!

cotgnx
13-09-2014, 00:31

برای منم این پیغام اومده و حجمم اضافه شده.

پیام اومده اعتبار فعلی شما بعد از محاسبه SLA برابر 23644 MB تعیین گردید!

نزدیک 14 گیگ حجم اضافه شده برام.

جریان چیه؟

ShadowDragon
13-09-2014, 01:19

جریان چیه؟

قبلا حجم نخریدین؟

Xx Hossein xX
13-09-2014, 08:55
قبلا حجم نخریدین؟

این مسیج برای منم اومده بود، چند صفحه پیش گذاشتم‌ش. حداقل ۲ گیگ برام اضافه شده بود.

cotgnx
13-09-2014, 09:36
قبلا حجم نخریدین؟

نه حجم هیچ موقع نمیخرم. نیاز باشه فشفشه می خرم.

این حجم اضافه شده نمیدونم بابت چیه!

masooyan
13-09-2014, 09:55
سلام دوستان من برگشتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

imnot12
13-09-2014, 10:09
سلام دوستان من برگشتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوش اومدی داداش :n02: شما چه خود تخیله و وصل میکنید مثل اب خوردن میرید میاید
والا فک کنم های وب خودمون از همه جاها بهتره:n20::n22:

ehsanch73
13-09-2014, 10:19
دوستان شما هم پینگ 190-200 8.8.8.8 رو دارید؟ میشه یه tracert -d 8.8.8.8 برام بگذارید :n16:الان من 1ماه که پینگ بهترین حالات با سرورهای المان 199-200 و تایم اوته:n03::n13:

imnot12
13-09-2014, 10:21
دوستان من 40گیگ سی روزه که 30تومان میداد رو خریدم
الان کد تخفیف رو که میزنم میگه که حتما باید 30روز از اعتبارتون باقی مونده باشه
منم 15روز باقی مونده چیکار کنم؟ چطوری استفاده کنم؟
کد تخفیف منقضی نمیشه بعد تاریخ 23؟

qwertym
13-09-2014, 10:37

خوش اومدی داداش :n06:

imnot12
13-09-2014, 10:43
دوستان با موبایل بای شماره های وب رو چند بزنم؟
1565 رو میزنم ولی وقتی شماره1 میگه پشتیبانی میزنم اتفاقی نمیافته و میره رو اپراتور چرا اینجوریه با تلفن خونه هم همینطوره
کسی میدونه؟

Xx Hossein xX
13-09-2014, 11:04

کد تخفیف تاریخ انقضا نداره هرچقدر بخواید میتونید بخرید بعدا استفاده کنید.
شما ماه دیگه کد تخفیف رو وارد کن.

FAR FAR251
13-09-2014, 12:34
دوستان :n16:کسی سرویس 128 یا 256 محدود داره که سرعتش بالاتر از 300 بره ؟؟؟؟؟

کسی نیست ؟؟؟؟؟؟:n02:

barslona2006
13-09-2014, 12:42

داداش کدوم سرویسه؟ شبانه رایگانش خوبه یا نه؟
کسی از دوستان میدونه این سرویس نامحدود چطوریاست؟ سرعتش؟تا چند گیگ محدودش میکنند؟ بعد از محدود سرعت 256 چقدر میشه؟
ممنون

King Tanha
13-09-2014, 12:42

جریان چیه؟
نمیدونم ولی قانون sla رو خوندم زده هر نوع قطعی که از طرف شرکت انجام شده باشه برای کاربران خاصی این حجم باید برگرده یا اینکه سرعت اینترنت واقعی نباشه هم این اتفاق باید بیفته ولی بازم دقیق نمیدونم

masooyan
13-09-2014, 12:53
داداش کدوم سرویسه؟ شبانه رایگانش خوبه یا نه؟
کسی از دوستان میدونه این سرویس نامحدود چطوریاست؟ سرعتش؟تا چند گیگ محدودش میکنند؟ بعد از محدود سرعت 256 چقدر میشه؟
ممنون

-من 512 با حجم 3گیگ گرفتم.شبانه رو هنوز تست نکردم.
-در مورد نا محدود هم اطلاعی ندارم.

djbehnam73
13-09-2014, 13:12
-من 512 با حجم 3گیگ گرفتم.شبانه رو هنوز تست نکردم.
-در مورد نا محدود هم اطلاعی ندارم.
دادا از صبانت درومدی ؟؟؟؟؟

djbehnam73
13-09-2014, 13:13
دوستان های وب شبانش چطوره ؟؟؟؟؟

masooyan
13-09-2014, 13:16
دادا از صبانت درومدی ؟؟؟؟؟

یه روزه برام تخلیه کردن:n01:های وب هم پنجشنبه ثبت نام کردم شنبه صبح وصل شد:n09:

farzaneh_mk
13-09-2014, 13:44

ببین این یعنی وقتی باید فعالش کنی که سی روز از سرویست مونده باشه،چون الان 15 روز مونده فعال نشده خیالت راحت منقضی نمیشه
وقتی سی روز داشتی بزن فعالش کن ;-)

qwertym
13-09-2014, 17:38
دوستان های وب شبانش چطوره ؟؟؟؟؟

سلام حاج بهنام خوبی ؟ :n02:

سگ شبانه های وب می ارزه به پارس آنلاین :n01:

armin321
13-09-2014, 18:03
سلام
دوستان پینگ سرویس های وب چطوره؟
هم سرورهاس ایران و هم خارج منظورمه

imnot12
14-09-2014, 10:56
اینجا کاملا معلوم میشه که فشفشه رو مثل اب خوردن میدزدن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خودتون میدونید دیگه مثلا 3گیگ 1روزه رو از کمتر از 24ساعت تموم کنی روش خط قرمز میکشه و تموم میشه ولی اگه تموم نکنی فقط رو میزنه reset یه خطم روش میکشه
حالا من فشفشه زدم ولی تموم نکردم مودمو روشن خاموش کردم که وقتش تموم شد حجم اصلی از 7935 به 7855 میرسه فقط با یه خاموش و روشن کردن مودم:42:

djbehnam73
14-09-2014, 12:39
سلام حاج بهنام خوبی ؟ :n02:

سگ شبانه های وب می ارزه به پارس آنلاین :n01:
خب حاجی یه ذره توضیحی ، عکسی ، فیلمی ( :n02: ) چیزی بذار ببینیم چطوریاس ! :n09::n04:

ehsan_iace
14-09-2014, 13:05
شبانه یک مگ سرعت‌اش چقدره؟

محدودت میکنند یا نه؟

ne555
14-09-2014, 13:17
دوستان های وب در شیراز چطوره؟
برای کاربران پر مصرف چطوره؟ بصرفه هست؟

imnot12
14-09-2014, 13:18
شبانه یک مگ سرعت‌اش چقدره؟

محدودت میکنند یا نه؟

تایم رایگان شبانه اره محدود میکنن رو 250kb

imnot12
14-09-2014, 13:19
دوستان های وب در شیراز چطوره؟
برای کاربران پر مصرف چطوره؟ بصرفه هست؟

من که روزی 6گیگ دانلود میکنم خیلی به صرفه هست
3گیگ فشفشه 2تومان 2.5 گیگ هم دانلود شبانه کلا میشه روزی 2تومان از این به صرفه تر:n02:

masooyan
15-09-2014, 06:02
خوب مث اینکه منطقه ما هم شلوغ شده سرعت تو بازه ی رایگان نوسان داره.

3مگ بیشتر نمیده:n02:

khoodet
15-09-2014, 06:29
سلام
دوستان منم دارم میام های وب
میگم های وب تو کار محدود کردن هست یا نه؟
بعد اگه 1 مگ بگیرم خطم روی 8 میبندند یا نه؟

masooyan
15-09-2014, 06:47
سلام
دوستان منم دارم میام های وب
میگم های وب تو کار محدود کردن هست یا نه؟
بعد اگه 1 مگ بگیرم خطم روی 8 میبندند یا نه؟

-سلام
-فعلا برا من که محدودیتی نداره
-قبلا 1 مگ 8 میبستن ولی الان نمیدونم،تایم رایگان سرویس 1 مگ حدود 250 کیلو بهت میده که تو بازه ی 3 ساعت رایگان 2گیگی میشه.

bestinternet
15-09-2014, 08:50
بهترین اینترنت adsl تاپیک تا ساعت 12 ظهر :n02:

FAR FAR251
15-09-2014, 13:03
512 محدود روزانه سرعت ش چقدره ؟؟؟؟؟؟؟

voutrijo
15-09-2014, 13:09
دوستان من اسیاتک ۱۰ مگ دارم دانلود روی ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ کیلوبایت هست
به خواطر طر فشفشه دارم ۸ مگ های وب میگیرم واسه اون یکی خط
دوستان میدونند دانلودش رو چند هست؟ تا ۱ مگ میرسه سرعت دانلود؟

mohamad7824
15-09-2014, 13:30
من که روزی 6گیگ دانلود میکنم خیلی به صرفه هست
3گیگ فشفشه 2تومان 2.5 گیگ هم دانلود شبانه کلا میشه روزی 2تومان از این به صرفه تر:n02:
روزی ۲ تومن که میشه ماهی ۶۰ تومن o_O
زیاد نیست؟ :|

راستی ۱ مگ روی چند میبندن؟

masooyan
15-09-2014, 13:50
512 محدود روزانه سرعت ش چقدره ؟؟؟؟؟؟؟

4مگ بسته میشه با دانلود منیجر حدودا 460.

masooyan
15-09-2014, 13:53
دوستان من اسیاتک ۱۰ مگ دارم دانلود روی ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ کیلوبایت هست
به خواطر طر فشفشه دارم ۸ مگ های وب میگیرم واسه اون یکی خط
دوستان میدونند دانلودش رو چند هست؟ تا ۱ مگ میرسه سرعت دانلود؟

قبل از اینکه بیای های وب مطمئن شو پهنای باند های وب تو مرکزتون 8 مگ باشه.

اگه 8 باشه حدودا 900 ،950 روباید بده.

masooyan
15-09-2014, 13:55
روزی ۲ تومن که میشه ماهی ۶۰ تومن o_O
زیاد نیست؟ :|

راستی ۱ مگ روی چند میبندن؟

بسته به مرکز مخابراتی ممکنه 4 مگ،ویا ممکنه 8 مگ.

khoodet
15-09-2014, 14:09
قبل از اینکه بیای های وب مطمئن شو پهنای باند های وب تو مرکزتون 8 مگ باشه.

اگه 8 باشه حدودا 900 ،950 روباید بده.
مرکز ما های وب تازه تجهیزات آورده زنگ زدم نمایندگی شهرمون گفت اگه میخوایی بیا 1 ماه مجانی بهت اینترنت میدیدم و تو میشی یوزر تست ما یعنی تا 1 ماه تنها یوزر منطقتون میشی و تنهایی استفاده کن:n07:
بهش گفتم بهم شبانه میدید گفت نه گفتم پس وایسا الان میام:n02:
حالا فردا دارم صبانت تخلیه میکنم احتمالا برم باهشون صحبت کنم تا با شبانه بگیرم

saeed.tgold
15-09-2014, 17:14
دوستان های وب چطوره؟ راضی هستید ؟

amirbrad
15-09-2014, 18:39
دوستان های وب چطوره؟ راضی هستید ؟

نه دوست عزیز. چند صفحه اخر تایپیک و بخونید!!!

tarfandenter
15-09-2014, 20:07
سلام..ی سوال..من میخوام سروویسمو عوض کنم هر کاری میکنم نمیشه اصلا بالاتر از 256 نداره توی تمدید سرویس... ولی وقتی میرم توی تعرفه های شهرمون تا 4 مگ هم هست روی خرید میزنم خطا میده.؟ هِلپ می :n13:

tarfandenter
15-09-2014, 20:08
سلام..ی سوال..من میخوام سروویسمو عوض کنم هر کاری میکنم نمیشه اصلا بالاتر از 256 نداره توی تمدید سرویس... ولی وقتی میرم توی تعرفه های شهرمون تا 4 مگ هم هست روی خرید میزنم خطا میده.؟ هِلپ می :n13:

masooyan
15-09-2014, 20:46

احتمالا پهنای باند های وب تو مرکز مخابراتی شما محدود به 2 مگ هستش،برا اینکه مطمئن بشید با 1565 قسمت پشتیبانی تماس بگیرید.

x8800
15-09-2014, 21:41
برای ساعت 10:40 شب بد نیست :n02:

newman222
15-09-2014, 22:34
اگه اشتباه نکنم شما باید از تب تغییر سرویس اقدام کنید
تب تمدید سرویس برای تمدید سرویس فعلیتون هست:n26:

tarfandenter
16-09-2014, 12:28
اگه اشتباه نکنم شما باید از تب تغییر سرویس اقدام کنید
تب تمدید سرویس برای تمدید سرویس فعلیتون هست:n26:

چرا!! اتفاقا میرم توی تب تغییر میزنم روش فقط میتونم ای پی رو تغییر بدم دینامیکو از این چرت و پرتا :n15:

voutrijo
16-09-2014, 16:00
امروز های وب وصل شد
تا الان خوب بوده سرعت دانلود ۹۵۰ کیلوبایت

masooyan
16-09-2014, 16:01
امروز های وب وصل شد
تا الان خوب بوده سرعت دانلود ۹۵۰ کیلوبایت

کدون شهر هستید؟

salehi.com
16-09-2014, 16:37
من الان یک ماهی هست های وب دارم. تقریبا راضی هستم. چون تو شهر ما سایر ISP ها از این بدترن! به هرحال تا حالا موفق شده 230 تومن از من بگیره!!(یه راه اندازی اولیه یک ماه 1mbps، یه تمدید 6 ماهه و 3 تا فشفشه 15 گیگ و فشفشه 40گیگ مناسبتی و...)

چیزی که نظرم رو جلب کرده اینه که احجام از آن چیزی که دانلود می کنید بیشتر محاسبه می شود!!
برای تست اومدم یه فایل 100MB رو دانلود کردم. اندازی گیری حجم دانلود شده رو مستقیما از داخل مودم به کمک SNMP انجام دادم(چون کلاینت های دیگه هم به مودم وصل بودن). مجموع آپلود و دانلود شد 110MB. این در شرایطی هست که تو کنترل پنل 135MB کم شده. یعنی 25MB بیشتر حساب کرده!!

میشه سایر دوستان هم تست رو انجام بدن و نتیجه رو اعلام کنن؟ برای انجام تست از لینک پر سرعت زیر استفاده کنید.

saze
16-09-2014, 17:01
سلام
برای دانلود شبانه کدوم سرویس پیشنهاد میدید؟

amirbrad
16-09-2014, 17:19
من الان یک ماهی هست های وب دارم. تقریبا راضی هستم. چون تو شهر ما سایر ISP ها از این بدترن! به هرحال تا حالا موفق شده 230 تومن از من بگیره!!(یه راه اندازی اولیه یک ماه 1mbps، یه تمدید 6 ماهه و 3 تا فشفشه 15 گیگ و فشفشه 40گیگ مناسبتی و...)

چیزی که نظرم رو جلب کرده اینه که احجام از آن چیزی که دانلود می کنید بیشتر محاسبه می شود!!
برای تست اومدم یه فایل 100MB رو دانلود کردم. اندازی گیری حجم دانلود شده رو مستقیما از داخل مودم به کمک SNMP انجام دادم(چون کلاینت های دیگه هم به مودم وصل بودن). مجموع آپلود و دانلود شد 110MB. این در شرایطی هست که تو کنترل پنل 135MB کم شده. یعنی 25MB بیشتر حساب کرده!!

میشه سایر دوستان هم تست رو انجام بدن و نتیجه رو اعلام کنن؟ برای انجام تست از لینک پر سرعت زیر استفاده کنید.

دوست عزیز من از پارسال بارها تست کردم .بله حجم دزدی دارن.

salehi.com
16-09-2014, 18:45
آیا با پشتیبانی در این زمینه صحبت کردین و براشون دلیل و منطق اوردین که حجم اضافه کم می کنه؟ پاسخ اونا چی بوده؟

masooyan
16-09-2014, 19:27
البته زیاد کم نمیکنه یه تلقی کم میکنه در حد 30 مگ یا شایدم کمتر.:n09:

imnot12
16-09-2014, 20:01
دوستان من فشفشه 1 گیگ 1روزه زدم و زودتر از تایمی که بهم داده تموم کردم
الان میخوام باز فشفشه بزنم ولی نمیزاره میگه در حال استفاده از فشفشه دیگری هستید
و تو قسمت دیگه ی پنل میگه که فشفشه تموم شده و میتونید دوباره بزنید جریان چیه؟

hmd
16-09-2014, 20:27
امروز که کلا سایت در حال تغییر بود چند لحظه پیشم نمیشد وارد پنل بشی . بعد دوستان چقد طول میکشه سرویسم وصل بشه من سه روز پیشه ثبت نام کردم گفتن باهاتون برای بقیه کار را تماس میگیریم ولی هنوز زنگی نزدن من از مخابرات داشتم سرویسم تازه امروز زدن قطع کنن که احتمالا فردا جمع آوری بشه .

masooyan
16-09-2014, 20:54
امروز که کلا سایت در حال تغییر بود چند لحظه پیشم نمیشد وارد پنل بشی . بعد دوستان چقد طول میکشه سرویسم وصل بشه من سه روز پیشه ثبت نام کردم گفتن باهاتون برای بقیه کار را تماس میگیریم ولی هنوز زنگی نزدن من از مخابرات داشتم سرویسم تازه امروز زدن قطع کنن که احتمالا فردا جمع آوری بشه .

شما قبلش باید درخواست تخلیه مخابرات رو میدادید بعد ثبت نام میکردین،حالا هر موقع مخابرات تخلیه کرد با های وب تماس بگیرین تا نامه رانژه رو به مخابرات ارسال کنن.

behnam-k
16-09-2014, 21:02
دوستان من فشفشه 1 گیگ 1روزه زدم و زودتر از تایمی که بهم داده تموم کردم
الان میخوام باز فشفشه بزنم ولی نمیزاره میگه در حال استفاده از فشفشه دیگری هستید
و تو قسمت دیگه ی پنل میگه که فشفشه تموم شده و میتونید دوباره بزنید جریان چیه؟
نباید ایراد داشته باشه مودم رو خاموش روشن کردی ؟

hmd
16-09-2014, 21:05
شما قبلش باید درخواست تخلیه مخابرات رو میدادید بعد ثبت نام میکردین،حالا هر موقع مخابرات تخلیه کرد با های وب تماس بگیرین تا نامه رانژه رو به مخابرات ارسال کنن.
اونو زنگ زدم باهاشون هماهنگ کردم پورت خالی نداشتن چند تا یوزر کنسل کرده بودن پورتشون خالی شده بود گفتن میتونی ثبت نام کنی تا ما پورت برات نگه داریم تا اون شرکت خطتو تخلیه کنه . میخواستم بدون معمولا چقد طول میکشه تا وصل بشه .

imnot12
16-09-2014, 21:06
نباید ایراد داشته باشه مودم رو خاموش روشن کردی ؟

بیشتر از 5بار خاموش روشن کردم این مشکل یه بار دیگم برام پیش اومد
این عکسو ببین تا حالا همچین چیزی دیدی؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hmd
16-09-2014, 21:08

احتمالا تو تغییرات که امروز سایت داشته اینجوری شده

imnot12
16-09-2014, 21:13
احتمالا تو تغییرات که امروز سایت داشته اینجوری شده

چیکار کنم به نظرت؟
داره از حجم اصلی کم میکنه مثل شیر اب هدر میره

masooyan
16-09-2014, 21:20
اونو زنگ زدم باهاشون هماهنگ کردم پورت خالی نداشتن چند تا یوزر کنسل کرده بودن پورتشون خالی شده بود گفتن میتونی ثبت نام کنی تا ما پورت برات نگه داریم تا اون شرکت خطتو تخلیه کنه . میخواستم بدون معمولا چقد طول میکشه تا وصل بشه .

اگه خطت آزاد باشه،حداکثر 72 ساعت بعد از ارسال نامه رانژه وصل میشه،برامن 1ساعته رانژه شد چون خطم آزاد بود صبح ساعت 8:30 نامه رو ارسال کردن 9:30وصل شد،البته این رو هم بگم که بستگی به مرکز مخابراتی شما هم داره که تنبل باشه یا سریع کار رانژه رو انجام بده.

amirbrad
16-09-2014, 21:30

دوست عزیز حساب کتاب ندارند پارسال موقع خرید سرویس گفت 5 تومن بیشتر بدید 24 ساعته وصل میشه پول و دادیم 72 ساعت بعد وصل شد بعدش گفت اگر صبح پول و میدادی زود وصل میشد در صورتیکی این و نگفت گذاشت پول و بدم. دیگه خودتون تا اخرشو بخونید

آیا با پشتیبانی در این زمینه صحبت کردین و براشون دلیل و منطق اوردین که حجم اضافه کم می کنه؟ پاسخ اونا چی بوده؟

چندین بار تماس گرفتم زدن زیرش. میگن اینجا برای ما درسته. همینجا تو همین تایپیک یکی دونفر از این پشتیبانی ها اومدن گفتن نه سیستم مونیتورینگ ما معیاره!!!! یعنی مال همه باگ داره فقط برای اینا نداره!!!! فکر کردید برای چی فشفشه گذاشتن!! شما یکبار فشفشه حساب کنید ببیینید واقعا 1 گیگ میشه!!!

hmd
16-09-2014, 22:06
بعد این سرعت سرویساش چه فرقی داره با هم ؟ مثلا 1 مگ با 512 چه تفاوتی میکنه ؟ چون گفتن سرعت کلا بازه.

imnot12
16-09-2014, 22:15
بعد این سرعت سرویساش چه فرقی داره با هم ؟ مثلا 1 مگ با 512 چه تفاوتی میکنه ؟ چون گفتن سرعت کلا بازه.

تفاوتش یکیش تو قیمته یکیش دانلود شبانه
یکی هم 512 رو 4مگ میبندن
ولی 1مگ رو 6مگ میبندن

newman222
16-09-2014, 22:21
دوست عزیز اتفاقا امروز این مشکل رو مواجه شدم باهاش
شما باید زنگ بزنی به ۱۵۶۵ , قسمت پشتیبانی
بگو مشکلت رو تا برات حلش کنن
این مشکل نرم افزاری مربوط به سیستم اکانتینگ های وب هستش
ایشالا که حل میشه :n01:

newman222
16-09-2014, 22:26

جدیدا دارن برای رضایت بیشتر مشتری و کم کردن از این مشکلی که مشترک ها زنگ میزنن و می گن حجم دزدی شده و اینا , محاسبه upload رو بر می دارن از روی اکانتینگ
ولی فعلا در حال تست هست
فکر کنم از اول مهر اعمال بشه:n16:

and-roid2
16-09-2014, 22:32
جدیدا دارن برای رضایت بیشتر مشتری و کم کردن از این مشکلی که مشترک ها زنگ میزنن و می گن حجم دزدی شده و اینا , محاسبه upload رو بر می دارن از روی اکانتینگ
ولی فعلا در حال تست هست
فکر کنم از اول مهر اعمال بشه:n16:

اقا های وب باید خیلی قبلتر مثل شاتل و پارس و.... 25درصد حجم اپلود رو طبق مصوبه 152 سازمان تنظیم(اگر اشتباه نکنم)رایگان حساب میکرد.
ولی اینکه میگید جهت رضایت مشتری و... میخواد محاسبه اپلود رو بردوره خیلی جوک هست این حرکت شرکت!
==============
یه سوال ازتون داشتم:

شرکت قرار نیست سرعت بالاتر از 8مگ ارایه بده؟
اولین شرکتی که تو ایران 8مگ داد همین های وب بود ولی انگار دیگه میلی نداره سرعتهای بالاتر ارایه بده.:n15:
جدیدا هم پارس اتلاین تا 16 مگ داره سرعت میده و صبانت هم دوماهی میشه که 12مگ میده ولی های وب هنوز رو 8مگ مونده!

imnot12
16-09-2014, 22:42
دوست عزیز اتفاقا امروز این مشکل رو مواجه شدم باهاش
شما باید زنگ بزنی به ۱۵۶۵ , قسمت پشتیبانی
بگو مشکلت رو تا برات حلش کنن
این مشکل نرم افزاری مربوط به سیستم اکانتینگ های وب هستش
ایشالا که حل میشه :n01:

بدون زنگ زدن خودش حل شد دمشون گرم:n06:

viking_vp3
16-09-2014, 22:43
سلام بر عزیزان
یه سرویس پیشنهاد بدید ماهی ماکزیمم حدود 40 هزار تومن واسم هزینه داشته باشه دانلودش هم حداکثر باشه. با شبانه رایگان یا بی شبانه رایگان
ممنون پیشاپیش

imnot12
16-09-2014, 23:38
سلام بر عزیزان
یه سرویس پیشنهاد بدید ماهی ماکزیمم حدود 40 هزار تومن واسم هزینه داشته باشه دانلودش هم حداکثر باشه. با شبانه رایگان یا بی شبانه رایگان
ممنون پیشاپیش

512 8گیگ هم دانلود شبانه داره هم سرعت دانلود 400تا 500kb هست

viking_vp3
16-09-2014, 23:46
512 8گیگ هم دانلود شبانه داره هم سرعت دانلود 400تا 500kb هست
ممنون
مثلا منظورم اینه 1مگ 3 گیگ بگیرم بعد در طول دوره دو تا فشفشه 15 گیگ بزنم
کلا چه چیزی رو خوبه ترکیبی برداشت که به صرفه باشه
*
فرق 512 و 1مگ روز و شب چقدره؟

imnot12
17-09-2014, 03:09
ممنون
*

این فشفشه که میگید امروز نگاک کردم غیر فعالش کردن یعنی نمیتونی بخری فعلا
512 با 1مگ دانلود شبانش یکسانه فقط 512رو 4مگ میبندن 1مگ رو هم 6 اگه خطط بکشه وگرنه خودم 1مگ دارم رو 4بستن

newman222
17-09-2014, 05:32
این فشفشه که میگید امروز نگاک کردم غیر فعالش کردن یعنی نمیتونی بخری فعلا
512 با 1مگ دانلود شبانش یکسانه فقط 512رو 4مگ میبندن 1مگ رو هم 6 اگه خطط بکشه وگرنه خودم 1مگ دارم رو 4بستن
امکان نداره خرید فشفشه غیرفعال باشه :n02:
!!!no f... way

newman222
17-09-2014, 05:35
اقا های وب باید خیلی قبلتر مثل شاتل و پارس و.... 25درصد حجم اپلود رو طبق مصوبه 152 سازمان تنظیم(اگر اشتباه نکنم)رایگان حساب میکرد.
ولی اینکه میگید جهت رضایت مشتری و... میخواد محاسبه اپلود رو بردوره خیلی جوک هست این حرکت شرکت!
==============
یه سوال ازتون داشتم:

شرکت قرار نیست سرعت بالاتر از 8مگ ارایه بده؟
اولین شرکتی که تو ایران 8مگ داد همین های وب بود ولی انگار دیگه میلی نداره سرعتهای بالاتر ارایه بده.:n15:
جدیدا هم پارس اتلاین تا 16 مگ داره سرعت میده و صبانت هم دوماهی میشه که 12مگ میده ولی های وب هنوز رو 8مگ مونده!
این چیزی بود که من شنیدم و در مورد سرعت بالای ۸ مگ هم
من دیدم که به مشترکی ۲۴ مگ دادن:n10:
ولی به همه نمیدن چون کمبود پهنای باند دارن
و مثله شرکتای دیگه هم زورش به مخابرات نمیرسه که زودی درخواست پهنای باند داد براش انجام بدن
ولی برنامش رو دارن برای اینده ای نه چندان دور..:25:

general geranger
17-09-2014, 08:34
سلام. امکان داره از های وب بگیرم چن تا سوال داشتم.

1 حجم دزدیش در چه حدیه یعنی 2 برابر 10 % 30 % دانلود چطوریاس؟
2 پینگ؟
3 فشفشش legit هست؟

imnot12
17-09-2014, 08:53
امکان نداره خرید فشفشه غیرفعال باشه :n02:
!!!no f... way

واسه من قسمت فشفشه 15گیگ 15روزه 15تومان قسمت تیکش غیر فعاله یعنی نیست اصلا نمیشه انتخابش کرد:n13:

Mr.World.Wide
17-09-2014, 10:53
دوستان من قم زندگی میکنم و مخابرات دارم
دهن من رو سرویس کرده این مخابرات

میخوام برم سمت یه شرکت دیگه

های وب در نظرم هست
میگن شاتل قطعی زیاد داره و هم دانلود شبانه ش رو خیلی محدود میکنه

این های وب بخوام دانلود شبانه داشته باشه چقد باید هزینه کنم ماهانه؟؟؟
الان که رفتم میبینم یه مگ رو زده ماهانه 18 هزار
درسته؟؟؟
همین رو بگیرم؟؟؟
میخوام بدونم سرعتش در روز چقدره؟؟؟
این طرح های فشفشه می ارزه؟؟
من دانلود فیلم زیاد دارم

masooyan
17-09-2014, 11:26
من دانلود فیلم زیاد دارم

بدرد دانلود فیلم نمیخوره.

Mr.World.Wide
17-09-2014, 11:29
بدرد دانلود فیلم نمیخوره.

چرا؟؟؟
مگه چقده سرعتش؟؟
خب این بحث های فشفشه پس چیه؟؟

masooyan
17-09-2014, 11:36
چرا؟؟؟
مگه چقده سرعتش؟؟
خب این بحث های فشفشه پس چیه؟؟

تو تایم رایگان ارزش نداره دانلود کنی سرعت250 کیلو هس،اگه میخای فشفشه بخری خب میشه دانلود خوب داشته باشی.

Mr.World.Wide
17-09-2014, 11:40
تو تایم رایگان ارزش نداره دانلود کنی سرعت250 کیلو هس،اگه میخای فشفشه بخری خب میشه دانلود خوب داشته باشی.
رایگانش 250 کیلو دانلود میده؟؟؟
250 که خیلی خوبه که
میشه تو سه ساعت سه گیگ دانلود کرد

فرستاده شده از Nexus 5ِ من با Tapatalk

masooyan
17-09-2014, 11:45
250 که خیلی خوبه که

تایم رایگان سرویس 1 مگ 250 کیلو میده،برا من 250 کیلو فاجعس:n09:

khoodet
17-09-2014, 11:53
بابا این رفیقمون مخابرات قم هست که شبانه ها رو 30kb بسته براهمین 250 برای ایشون شاه:n02:

imnot12
17-09-2014, 12:14
250 که خیلی خوبه که

3گیگ کمی کمتر
میشه راحت 3-4فیلم بلوری دانلود کنی تو این 3ساعت
فشفشه هم که سرعت محدود نداره اگه خطط بکشه 6مگ میبندن که دانلود میشه 700-800kb

viking_vp3
17-09-2014, 12:23
ممنون
*
کسی دیگه بسته ترکیبی پیشنهاد نداشت؟؟؟

general geranger
17-09-2014, 12:35
سلام. امکان داره از های وب بگیرم چن تا سوال داشتم.

1 حجم دزدیش در چه حدیه یعنی 2 برابر 10 % 30 % دانلود چطوریاس؟
2 پینگ؟
3 فشفشش legit هست؟

تایپکو اشتباهی اومدم فکر کنم:n03::n27:

masooyan
17-09-2014, 12:43
با وجود اینکه کیفیت خطم خوبه ولی های وب تو مرکز ما بیشتر از 4 مگ نمیده:happy:

x8800
17-09-2014, 13:07

خوب که عرض کنم ، فوق العادس!!!! حتما کمبود پهنای بند دارن دیگه !!

خط خودم :

IranNama
17-09-2014, 13:31
تایپکو اشتباهی اومدم فکر کنم:n03::n27:

بهترین پینگ من تاحالا با هایوب 160 بوده ! منظورت از legit بودن چیه؟:n02:

masooyan
17-09-2014, 13:43
خوب که عرض کنم ، فوق العادس!!!! حتما کمبود پهنای بند دارن دیگه !!

خط خودم :

با پشتیبانی صحبت کردم اصلا زیر بار نمیره که کمبود پهنای باند دارن گفت مشکل از مرکز مخابراتی شماس که پورتاش 4 مگه ولی من حضوری رفتم مرکز مخابراتی پیش ناظر شبکه برام پیگیری کرد گفت همه پورت های ما تا 10 مگ بازه،کارشون اصلا درس نیس:n21:

general geranger
17-09-2014, 13:57
بهترین پینگ من تاحالا با هایوب 160 بوده ! منظورت از legit بودن چیه؟:n02:

یعنی واقعیه؟

khoodet
17-09-2014, 14:03

دادا ش الان که خط روی 8 مگ هست برای چی میگی 4 مگ

اما اگر چشت نکنم خطت عالیه:n02:

ehsan_iace
17-09-2014, 14:07
ثبت نامش از طریق سایتشونه یا باید برویم نمایندگیهاشون؟

سرعت یک مگ را راحت میدهند یا کارت دانشجویی میخواد؟

barslona2006
17-09-2014, 14:10
جریان این طرح های فشفشه چیه؟

masooyan
17-09-2014, 14:12
دادا ش الان که خط روی 8 مگ هست برای چی میگی 4 مگ

اما اگر چشت نکنم خطت عالیه:n02:

خط رو 8 بسته شده ولی از طریق اکانتینگ رو 4 مگ محدوده.

masooyan
17-09-2014, 14:13
ثبت نامش از طریق سایتشونه یا باید برویم نمایندگیهاشون؟

سرعت یک مگ را راحت میدهند یا کارت دانشجویی میخواد؟

ثبت نام از طریق سایت،کارت مارت هم نمیخاد.

masooyan
17-09-2014, 14:14
جریان این طرح های فشفشه چیه؟

Mr.World.Wide
17-09-2014, 14:57

بابا این رفیقمون مخابرات قم هست که شبانه ها رو 30kb بسته براهمین 250 برای ایشون شاه:n02:

3گیگ کمی کمتر
میشه راحت 3-4فیلم بلوری دانلود کنی تو این 3ساعت
فشفشه هم که سرعت محدود نداره اگه خطط بکشه 6مگ میبندن که دانلود میشه 700-800kb

آقا تصویب شد
قطعا همین های وب رو میگیرم
یک مگ دانلود شبانه ش
این مخابراتم تا شنبه تموم میشه و همون روز میرم جمعش میکنم و دیگه تا جمع شه و های وب سوار شه حدود یه هفته ای با تری جی ایرانسل س میکنم دیگه
چاره ای نیس

با طرح های فشفشه ش توی سرعت یه مگ 400 تا سرعت دانلود بهم میده؟؟؟
آخه این مخابرات خیلی حرص میده من رو
اون روز فیلم جدید آنجلینا جی جی رو اومدم دانلود کنم 1080 ش رو شش ساعت طول کشید

general geranger
17-09-2014, 15:06
پینگش بین 150 تا 200 هست برم تو نخش؟ از طریق سایت بثبتم پرت خالی شه می(میشه نوبت گرفت؟)

imnot12
17-09-2014, 15:20
آقا تصویب شد
قطعا همین های وب رو میگیرم
یک مگ دانلود شبانه ش
این مخابراتم تا شنبه تموم میشه و همون روز میرم جمعش میکنم و دیگه تا جمع شه و های وب سوار شه حدود یه هفته ای با تری جی ایرانسل س میکنم دیگه
چاره ای نیس

با طرح های فشفشه ش توی سرعت یه مگ 400 تا سرعت دانلود بهم میده؟؟؟
آخه این مخابرات خیلی حرص میده من رو
اون روز فیلم جدید آنجلینا جی جی رو اومدم دانلود کنم 1080 ش رو شش ساعت طول کشید

6 ساعت 1فیلم؟:n04::n04::n04:
بابا با این فقط دانلود شبانش 2فیلم 1080 میگیری تو 3ساعت چطوری با 6ساعت سر میکنی
من همین فیلمی که میگی رو با 1ساعت یا کمتر دانلود کردم:n14:

Mr.World.Wide
17-09-2014, 15:32
سرعت 90 کیلو‌همینه دیگه عزیز من
در ضمن من الان به این خفت مخابرات افتادم
من حدود دو ترابایت فیلم دارم به سری هاش فیلمای خاصه :D
و همه رو با دانلود شبانه شاتل ترتیبشو دادم
این مخابرات ولی ... بیخیالش
الان باز میخوام برگردم به دوران اقتدار دانلودی
رو همین حساب میام های وب

khoodet
17-09-2014, 15:47
عزیز مثل اینکه مخابرات قم نمی شناسی شهرت جهانی داره این ریسش زده رو دست هیتلر یعنی هر جوری تونسته مردم اذیت کرده:n27:
شبانه : نداره
نامحدود : نداره
ترافیک رو مخابرات گفته 10 گیگ رو 1600 باید داد ولی مخابرات قم 2هزار تومن میده
الان به شرکت های خصوصی پورت نمیده و مردم مجبورند از مخابرات سرویس بگیرند
خلاصه هر طوری تونسته مردم قم اذیت کرده :n21:

hmd
17-09-2014, 16:46
اگه خطت آزاد باشه،حداکثر 72 ساعت بعد از ارسال نامه رانژه وصل میشه،برامن 1ساعته رانژه شد چون خطم آزاد بود صبح ساعت 8:30 نامه رو ارسال کردن 9:30وصل شد،البته این رو هم بگم که بستگی به مرکز مخابراتی شما هم داره که تنبل باشه یا سریع کار رانژه رو انجام بده.

امروز زنگ زدم میگم چقد طول میکشه میگن 20 روز کاری مخابرات آیت اله کاشانی . گفتن به خاطره کابل برگردونه !!!!!!

donya1370
17-09-2014, 17:10
ماشالا چه پشتیبانی ای داره! من تو سایتش فقط مرحله اول ثبت نامو رفتم شماره رو دادم که ببینم پوشش میده یا نه. یه ربع بعد زنگ زدن میگن راهنمایی خواستین در خدمتم :n02:
دوستان شبانه هیچ گونه محدودیت سرعت و حجمی اعمال نمیشه دیگه؟ مطمئن؟
من اصلا فشفشه و این صحبتا نیاز ندارم. فقط به خاطر شبانه دارم میام. یه سوال هم این که با 512 به طور متوسط چند گیگ میشه دان کرد شبانه؟ من مرکز سعادتمند تهران هستم.

masooyan
17-09-2014, 17:12
ماشالا چه پشتیبانی ای داره! من تو سایتش فقط مرحله اول ثبت نامو رفتم شماره رو دادم که ببینم پوشش میده یا نه. یه ربع بعد زنگ زدن میگن راهنمایی خواستین در خدمتم :n02:
دوستان شبانه هیچ گونه محدودیت سرعت و حجمی اعمال نمیشه دیگه؟ مطمئن؟
من اصلا فشفشه و این صحبتا نیاز ندارم. فقط به خاطر شبانه دارم میام. یه سوال هم این که با 512 به طور متوسط چند گیگ میشه دان کرد شبانه؟ من مرکز سعادتمند تهران هستم.

512 سرعت اسمی میده ینی 64 کیلو،شما 1 مگ بگیر بهتره 250 کیلو میده،شایدم بیشتر:n09:

donya1370
17-09-2014, 17:15
512 سرعت اسمی میده ینی 64 کیلو،شما 1 مگ بگیر بهتره 250 کیلو میده،شایدم بیشتر:n09:

ای بابا 64 که کمه. چرا اینقدر تفاوت هست بین 512 و 1 مگ؟! :n13:

masooyan
17-09-2014, 17:18
ای بابا 64 که کمه. چرا اینقدر تفاوت هست بین 512 و 1 مگ؟! :n13:

البته روزانه 512 460 کیلو بهت میده و این شبانش هست که ممکنه رو 64 کیلو فیکس بشه،شما میتونی برا تست 512 با 3 گیگ حجم برا یه ماه بخری اگه از شبانه ناراضی بودی میتونی از طریق کنترل پنلت تغییر سرویس بدی به 1 مگ:n01:

general geranger
17-09-2014, 18:14
1565 رفته لالا؟؟؟:n27: باو میخوام ثبت نام کنم پول برهخ تو خندق بلااااتون هی چرا اشغاله؟؟؟؟

amirbrad
17-09-2014, 19:39
امروز متروی ازادی بودم تو مترو روی هر گیت و توی ریل های وب چسبونده بودن بجای هزینه برای خرید پهنای باند دارن تبلیغ می کنن فقط بیچاره کاربرای جدید!!!

masooyan
17-09-2014, 19:42
امروز متروی ازادی بودم تو مترو روی هر گیت و توی ریل های وب چسبونده بودن بجای هزینه برای خرید پهنای باند دارن تبلیغ می کنن فقط بیچاره کاربرای جدید!!!

پول از ما میگیرن به جای که برن پهنای باند بخرن فقط بلدن تبلیغ کنن.

hmd
17-09-2014, 20:20
کسی نمیدونه قضیه این 20 روز کاری چی ؟ آخه تا حالا ندیده بودم جایی بگه 20 روز طول میکشه تا خطتون رانژه بشه .(مخابرات آیت اله کاشانی)

salehi.com
17-09-2014, 21:05
جالبه، بعد از اینکه دیروز پنل کاربری برای ساعاتی از دسترس خارج شد، سرویس من از 4mbps که ست کرده بودن به 2mbps تغییر پیدا کرده
تو کنترل پنل همچنان همون 4mbps هست. پشتیبانی هم میگه ما تغییر ندادیم ولی سرعت من دقیقا نصف شده!!

newman222
17-09-2014, 21:25
جالبه، بعد از اینکه دیروز پنل کاربری برای ساعاتی از دسترس خارج شد، سرویس من از 4mbps که ست کرده بودن به 2mbps تغییر پیدا کرده
تو کنترل پنل همچنان همون 4mbps هست. پشتیبانی هم میگه ما تغییر ندادیم ولی سرعت من دقیقا نصف شده!!
سرعت واقعی که داری رو از تو مودم ببین و این که خطط تا چند اپ شده

newman222
17-09-2014, 21:30
کسی نمیدونه قضیه این 20 روز کاری چی ؟ آخه تا حالا ندیده بودم جایی بگه 20 روز طول میکشه تا خطتون رانژه بشه .(مخابرات آیت اله کاشانی)
اینکه که میگن ۲۰ روز کاری واسه مرکز مخابراتی
وگرنه برای ارسال نامه رانژه که از طرف شرکت هیچ تاخیری نداره
نهایت اخر ساعت کاری همون روز بفرستن
ماکز مخابراتی داریم که ۲۴ ساعته رانژه می کنن
داریم که ۱۰ روز لفتش می دن
داریم که اصلا رانژه نمی کنن و الکی الکی به مدارک مشترک گیر می دن و نامه رو پس می فرستن
در اخر اینم بگم برای شرکتای خصوصی کیفیت مهمه و دارن برای کیفیت بیشتر رقابت می کنن ولی یه عول بی شاخ و دم این وسط هست به اسم مخابرات :n27:

salehi.com
17-09-2014, 21:37
متوجه بخش دوم نشدم: "خطط تا چند اپ شده"

hamed2004
17-09-2014, 21:50
سلام برای منم از 4 مگ به 2 مگ تغییر دادن و دانلود شبانه هم از 2.5 گیگ به 1200 مگ کم شده

salehi.com
17-09-2014, 21:55
برای شما هم همه شواهد مبنی بر اینه که ٤ مگ هست ولی عملا ٢ مگ بیشتر سرعت ندارین؟
یعنی کاملا مشخصه یه جا رو ٢ مگه ست شده چون یه بایت هم بیشتر نمیشه!

newman222
17-09-2014, 21:55
متوجه بخش دوم نشدم: "خطط تا چند اپ شده"
الان دانلود خطط تا ۴ مگ اپ شده دیگه
مشکلی نداره که
snr خوبی داری
احتمالا تا ۸ مگ هم میکشه خطط
ما تو پنلمون جایی نداره که بخوایم خط کسی که ۴ اپ شده رو روی ۲ مگ محدود کنیم
فقط در یک صورت این اتفاق می افته که شما خطط نویز داشته باشه و پروفایلت روی ۴ باشه وی به خاطر اون نویز تا ۲ اپ نمیشه
که خط شما شامل این حالت نشده
اگرم احیانا محدودیتی اعمال شده باشه سراسریه

hamed2004
17-09-2014, 21:56
برای من همه جا 2 مگ نوشته شده

salehi.com
17-09-2014, 22:46
الان دانلود خطط تا ۴ مگ اپ شده دیگه
مشکلی نداره که
snr خوبی داری
احتمالا تا ۸ مگ هم میکشه خطط
ما تو پنلمون جایی نداره که بخوایم خط کسی که ۴ اپ شده رو روی ۲ مگ محدود کنیم
فقط در یک صورت این اتفاق می افته که شما خطط نویز داشته باشه و پروفایلت روی ۴ باشه وی به خاطر اون نویز تا ۲ اپ نمیشه
که خط شما شامل این حالت نشده
اگرم احیانا محدودیتی اعمال شده باشه سراسریه

وقتی که خواستم برای شما از تنظیمات مودم عکس بگیرم، یه بار مودم رو خاموش روشن کردم، همین باعث شد که مجددا سرعتم برگرده به همون 4 مگ. ممنون که توجه نشون دادین.

قبلا توهمین تاپیک اشاره کرده بودم که حجمی که تو پنل کم میشه از حجمی که دانلود میشه بیشتره، به نظرم اشتباه میکردم. من فکر میکردم حجم تو پنل به صورت لایو هست ولی انگار اینطور نیست. و تو بازه های زمانی خاص آپدیت میشه.
برای رفع این مشکل قبل و بعد از دانلود مودم رو خاموش روشن کردم تا اجبارا لاگی در پنل ثبت بشه. میزان حجم مصرفی در پنل دقیقا برابر حجمی بود که من از روی مودم توسط نرم افزار PRTG به روش SNMP برداشت کردم(مجموع آپلود و دانلود).

newman222
17-09-2014, 22:57
وقتی که خواستم برای شما از تنظیمات مودم عکس بگیرم، یه بار مودم رو خاموش روشن کردم، همین باعث شد که مجددا سرعتم برگرده به همون 4 مگ. ممنون که توجه نشون دادین.

قبلا توهمین تاپیک اشاره کرده بودم که حجمی که تو پنل کم میشه از حجمی که دانلود میشه بیشتره، به نظرم اشتباه میکردم. من فکر میکردم حجم تو پنل به صورت لایو هست ولی انگار اینطور نیست. و تو بازه های زمانی خاص آپدیت میشه.
برای رفع این مشکل قبل و بعد از دانلود مودم رو خاموش روشن کردم تا اجبارا لاگی در پنل ثبت بشه. میزان حجم مصرفی در پنل دقیقا برابر حجمی بود که من از روی مودم توسط نرم افزار PRTG به روش SNMP برداشت کردم(مجموع آپلود و دانلود).
اتفاقا دیشب این پست شما رو خوندم و رو این حساب که شما اندازه گیریتون دقیق بوده این موضوع رو بردم ارجاع دادم
جوابی که بهم دادن این بود که یوزر ۹۹٪ اشتباه میکنه
گفتن که خیلی از یوزر ها زنگ میزنن و از این موضوع گلایه دارن
به همین خاطر چندید بار کد نویسی سیستم اکانتینگ رو چک کردن
اتفاقا برنامه نویس شرکت هم همیشه اونحاست و رسیدگی می کنه

imnot12
17-09-2014, 23:17
ای خدا امشب باز افت سرعت داره واسه شمام افت کرده؟:n14:

ehsan_iace
17-09-2014, 23:22
با بخش فروش صحبت کردم میگفت سرعت شبانه یک مگ ماکزیمم 80 هست آن هم اگه خونتون با مرکز مخابرات 5 کیلومتر بیشتر فاصله نداشته باشی!

salehi.com
17-09-2014, 23:27
اتفاقا دیشب این پست شما رو خوندم و رو این حساب که شما اندازه گیریتون دقیق بوده این موضوع رو بردم ارجاع دادم
جوابی که بهم دادن این بود که یوزر ۹۹٪ اشتباه میکنه
گفتن که خیلی از یوزر ها زنگ میزنن و از این موضوع گلایه دارن
به همین خاطر چندید بار کد نویسی سیستم اکانتینگ رو چک کردن
اتفاقا برنامه نویس شرکت هم همیشه اونحاست و رسیدگی می کنه

ممنون که پیگری می کنین. همونطور که گفتم بایستی توی سیستم اکانتیک نحوه ارائه گزارش مربوط به حجم مصرفی تغییر کنه و دقیق تر باشه و همچنین به صورت لایو باشه تا از بسیاری شکایت ها برطرف بشه، متاسفانه جوی که توی تاپیک راه افتاده مبنی بر اینه که های وب حجم دزدی داره. شایدم هم واقعا برای برخی اینجوری باشه!!

من پیگیر بودم، وقت گذاشتم و واسه خودم ثابت کردم که سیستم اکانتینگ درست کار میکنه! ولی ممکنه سایرین همچین کاری نکنن و خیلی راحت حجم دزدی رو بپذیرن، فقط کافی پست های قبلی من و تاییدات سایرین رو بخونن!!

پیشنهاد دیگر من راه اندازی VOIP هست برای تلفن های پشتیبانی. من امروز تماس گرفتم، بیش از 10 دقیقه منتظر بودم، خب برای مشترک هزینه برداره. ISP قبلی ما اولا که یه شماره داخلی به شهرستان ما اختصاص داده بود. بنابراین تعرفه داخلی شهری حساب میشد. هر وقت هم با موبایل تماس می گرفتم، می گفتن اجازه بدین ما خودمون باهت تماس میگیریم. از لحاظ پشتیبانی حرف نداشت ولی خب، سرویسش خوب نبود.

imnot12
17-09-2014, 23:28
[QUOTE=ehsan_iace;8391271]با بخش فروش صحبت کردم میگفت سرعت شبانه یک مگ ماکزیمم 80 هست آن هم اگه خونتون با مرکز مخابرات 5 کیلومتر بیشتر فاصله نداشته باشی![/QUO

از 250kb کمتر نیست :n15:

newman222
17-09-2014, 23:28
با بخش فروش صحبت کردم میگفت سرعت شبانه یک مگ ماکزیمم 80 هست آن هم اگه خونتون با مرکز مخابرات 5 کیلومتر بیشتر فاصله نداشته باشی!
من خودم سرویس های وب ندارم ولی می دونم که سرعت شبانه میشه سرعت اسمی
۱ مگ حدودا میشه ۱۲۰ تا ۱۳۰

newman222
17-09-2014, 23:45
ممنون که پیگری می کنین. همونطور که گفتم بایستی توی سیستم اکانتیک نحوه ارائه گزارش مربوط به حجم مصرفی تغییر کنه و دقیق تر باشه و همچنین به صورت لایو باشه تا از بسیاری شکایت ها برطرف بشه، متاسفانه جوی که توی تاپیک راه افتاده مبنی بر اینه که های وب حجم دزدی داره. شایدم هم واقعا برای برخی اینجوری باشه!!

من پیگیر بودم، وقت گذاشتم و واسه خودم ثابت کردم که سیستم اکانتینگ درست کار میکنه! ولی ممکنه سایرین همچین کاری نکنن و خیلی راحت حجم دزدی رو بپذیرن، فقط کافی پست های قبلی من و تاییدات سایرین رو بخونن!!

پیشنهاد دیگر من راه اندازی VOIP هست برای تلفن های پشتیبانی. من امروز تماس گرفتم، بیش از 10 دقیقه منتظر بودم، خب برای مشترک هزینه برداره. ISP قبلی ما اولا که یه شماره داخلی به شهرستان ما اختصاص داده بود. بنابراین تعرفه داخلی شهری حساب میشد. هر وقت هم با موبایل تماس می گرفتم، می گفتن اجازه بدین ما خودمون باهت تماس میگیریم. از لحاظ پشتیبانی حرف نداشت ولی خب، سرویسش خوب نبود.
درست می فرمایین
البته اینجا هم اگه با مشترک تماس میگیرن , اگر مشکلی داشته باشین بابت تموم شدن شارژ اعتبار موبایل یا یک طرفه بودن خط یا ناراضی بودن از زیاد پشت خط منتظر ماندن

FAR FAR251
18-09-2014, 00:00
این هزار بار
های وب حجم دزدی زیادی داره
ولی بعضی دوستان میان میگن نه یوزرا اشتباه میکنن:n02:
من دیروز 3 گیگ 5 روزه خریدم . کلن 2 گیگ استفاده کردم ولی تو پنل زده 2400 مگ استفاده شده:n02:
من که شخصا حروم میکنم این پولی که ازم میدزدن دوستان رو نمیدونم:n06:

imnot12
18-09-2014, 00:08
این هزار بار
من دیروز 3 گیگ 5 روزه خریدم . کلن 2 گیگ استفاده کردم ولی تو پنل زده 2400 مگ استفاده شده:n02:

کاملا با نظرت موافقم دقیقا همینطوری هست که شما میفرمایید حجم بیش از حد مصرف کم میکنه

salehi.com
18-09-2014, 00:27
این هزار بار

من چندین بار یه فایل 100 مگی رو تو تست هام دانلود کردم. هر سری مجموع حجم آپلود و دانلود توی مودم 110 مگابایت ثبت شده بود. حالا بیا این اعداد رو ضربدر 20.48 کنیم تا دقیق بشه 2 گیگ. 100*20.48=2048 مگابایت...... قاندتا حجم ثبت شده توسط مودم بایستی 110*20.48=2253
2400-2253=147 مگابایت اختلاف وجود داره که اونم اگه دقیق بشینیم بررسی کنیم، باید برطرف بشه. من تست کردم که میگماااا!!!

اگه مایل بودین می تونیم با هم روی سیستم شما هم با نصب PRTG تست رو انجام بدیم.

FAR FAR251
18-09-2014, 00:54
من چندین بار یه فایل 100 مگی رو تو تست هام دانلود کردم. هر سری مجموع حجم آپلود و دانلود توی مودم 110 مگابایت ثبت شده بود. حالا بیا این اعداد رو ضربدر 20.48 کنیم تا دقیق بشه 2 گیگ. 100*20.48=2048 مگابایت...... قاندتا حجم ثبت شده توسط مودم بایستی 110*20.48=2253
2400-2253=147 مگابایت اختلاف وجود داره که اونم اگه دقیق بشینیم بررسی کنیم، باید برطرف بشه. من تست کردم که میگماااا!!!

اگه مایل بودین می تونیم با هم روی سیستم شما هم با نصب PRTG تست رو انجام بدیم.

تازه این یه نمونه از هزار تا حجم دزدی بود که گفتم .:n01:
به عنوان مثال
حتی ماه پیش علنا 2200 مگ از ترافیک منو وقتی مودم خاموش بود و من حتی خونه نبودم کم کرده بود
هزار بار زنگ زدم قبول نکردن
هی میگفتن آقا چرا دروغ میگی مصرف کردی:n08:
میگفتم مودم خاموش بوده ممکن نیست خونه نبودم :n08:
انقد رفت تو مخم که خودم هم باورم شده که خونه بودم:n08::n08:
گفتم پس چرا ساعت اتصالم نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جواب پیدا نکرد گفت الان سیستممون مشکل داره واس خاطره اونه:n07:
هیچی دیگه دیدم با زبون خوش ترافیکمو نمیدن اول قشنگ شستمشون گذاشتم کنار
بعدش هم رفتم شکایت کردم:n05:
فرداش زنگ زدن معذرت خواهی کردن ترافیکمو هم پس دادن:n06:
اینو چطوری میخواهید دفاع کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

amirbrad
18-09-2014, 01:02
به عنوان مثال
حتی ماه پیش علنا 2200 مگ از ترافیک منو وقتی مودم خاموش بود و من حتی خونه نبودم کم کرده بود

من که یه بار سرویس و تمدید کردم سه گیگ بعدش دو و نیم گیگ اضافه شد!!!!! اینقدر پیگیریکردم تا پس دادن.

newman222
18-09-2014, 01:30
به عنوان مثال
نمی خوام بی خودی دفاع کنم چون سودی واسم نداره
فقط یه چیزی بگم
هیچ چیز تو این دنیا کامل نبوده و نیست
مشکلات هست , ایراد هم هست
ولی یاد بگیریم هیچ وقت جمع نبندیم
اگر حجمی از شما کم شده چه دلیلی داره که حتما از بقیه هم کم شده باشه؟
اگر حجمی از دو سه نفر به اشتباه کم شده دلیل نمیشه که بگیم اون شرکت داره از همه ی یوزر هاش حجم دزدی می کنه:n16:

اینی هم که شما میگی قبول نمی کنن دلیلش اینه که یه ادم مثل من و شما اونجا نشسته و بهش گفتن که اینا رو بگو این کار و بکن این کارو نکن این و بگو اینو نگو:n13:
قاعدتا نمی تونه خارج از چارچوب شرکت عمل کنه
اینی که شما زنگ میزنی طرفو می شوری تنها سودش اینه که می زنی اعصاب اون پشتیبان رو خورد می کنی
وگرنه نه اون حجمی از تو کم کرده و نه دوست داره بکنه که بعد بیاد از یوزر فحش بخوره
متاسفانه منم قبلا همین حوری بودم و اگه مشکلی پیش می اومد زنگ می زدم پشتیبانی رو می ترکوندم
ولی الان می فهمم که چه کار بی خودیه
الکی زنگ می زدم هم اعصاب خودم و هم اعصاب پشتیبان رو بهم می ریختم
اینم بگم که اگه واقعا مشکل جدی هست و پشتیبانی جواب قاطعی برای شما نداره , وقت خودتونو با پشتیبانی تلف نکنید
یه راست بگین که وصل کنه رییس بخششون.:n27:

masooyan
18-09-2014, 09:29

عجیبه ولی 250 رو میده.

salehi.com
18-09-2014, 10:43
خب قضیه داره جالب تر هم میشه!!

برای مثال بازه زمانی فوق رو در نظر بگیرید:
این بازه شامل ترافیک رایگان هم هست. اگه توجه کنید می بینید تو این بازه زمانی 117MB ترافیک از من کم شده، حالا با هم بررسی می کنیم که آیا واقعا من این حجم رو استفاده کرد یا چی؟
سری میزنیم به گزارش های برنامه PRTG

بازه اول(1:21 تا 4:00) حجم دانلود: 4.20MB حجم آپلود: 2.15MB مجموع: 8.5MB
بازه دوم(4:00 تا 7:00) حجم دانلود: 2198.58MB حجم آپلود: 92.07MB مجموع: 2290.65MB
بازه سوم(7:00 تا 10:06) حجم دانلود: 14.34MB حجم آپلود: 3.38MB مجموع: 17.72MB

جمع کل: حجم دانلود: 2217.12MB حجم آپلود: 97.60MB مجموع: 2314.72MB

کنترل پنل: حجم دانلود: 2564.77MB حجم آپلود: 87.39MB مجموع: 2652.16MB میزان ترافیک شارژ شده: 117.82MB

خب حالا رو این اعداد بحث می کنیم:
مجموع دانلود و آپلود بدون در نظر گرفتن بازه زمانی رایگان(جمع بازه 1 و 3)=8.5+17.72=26.22MB
میزان ترافیکی که در بازه رایگان از من کم شده=117.82-26.22=91.6MB

آیا عدد 91.6MB آشنا نیست!!!؟ بله درست حدث زدید، این عدد مروبط میشه به حجم آپلودی که توسط نرم افزار PRTG در بازه زمانی رایگان از روی مودم برداشت شده با اختلاف ناچیز در حد 92.07-91.6=0.47MB

البته مقداری اختلاف در محاسبه حجم اپلودی هم وجود داره.

نتیجه گیری تا به اینجا(قطعی نیست ولی به نظر همه محاسبات درست هست، شب های دیگه هم اگه فرصت کنم تست رو انجام میدم.

حجم آپلودی در بازه زمانی ترافیک رایگان(4 تا 7)، رایگان نیست!!

hmd
18-09-2014, 11:09
من نمیخوام دفاع کنم ولی این بحث حجم دزدی که اینجا بیان میشه مطمعا تو بقیه شرکتها هم هست ولی فرقش چی ؟ چون های وب فشفشه داره و این فشفشها برای کاربر مهمه باعث شده یوزرها روی حجمها بیشتر دقت کنن و بیشتر بررسی کنن این موضوع تو همه شرکتها هست من خیلی از دوستانم از شاتل ، آسیاتک ، فن اوا و مخابرات حجمی داشتن و حجماشون همینجوری پریده بود و شرکتم اصلا قبول نمیکرد .

salehi.com
18-09-2014, 12:05
من نمیخوام دفاع کنم ولی این بحث حجم دزدی که اینجا بیان میشه مطمعا تو بقیه شرکتها هم هست ولی فرقش چی ؟ چون های وب فشفشه داره و این فشفشها برای کاربر مهمه باعث شده یوزرها روی حجمها بیشتر دقت کنن و بیشتر بررسی کنن این موضوع تو همه شرکتها هست من خیلی از دوستانم از شاتل ، آسیاتک ، فن اوا و مخابرات حجمی داشتن و حجماشون همینجوری پریده بود و شرکتم اصلا قبول نمیکرد .

بله خب، ما هم اینجا فقط راجع به این شرکت داریم بحث می کنیم. و نمی گیم که شرکت های دیگه از این جریانات مبرا هستن. هدف شفاف سازی هست و نه خدای نکرده تخریب. همونطور که میبینید من با آمار و ارقام مشکل رو بررسی می کنم و همینطوری رو هوا و از روی حدس و گمان چیزی رو نمی گم. اگر هم جایی اشتباه کنم، دوباره میام و اصلاح می کنم.

بنده تازه یکماهه از این شرکت سرویس گرفتم. تا الان 230 تومن تحت عنواین مختلف(تمدید شش ماهه و...) پرداخت کردم، پس حتما راضی بودم که اینجوری هزینه کردم!

از اونجایی که بچه های پشتیبانی اینجا فعالیت می کنن، این محاسبات دقیق کمک میکنه که بتونن سیستم اکانتینگ خودشون رو اصلاح کنن. مثلا امیدوارم محاسبه حجم آپلود در بازه زمانی ترافیک رایگان برطرف بشه.

ehsan_iace
18-09-2014, 12:13
این هزینه نگهداری سرویس که ماهانه از کاربر میگیرند چیه؟

shayan0o21
18-09-2014, 12:15
این هزینه نگهداری سرویس که ماهانه از کاربر میگیرند چیه؟

هزینه نگه داری پورت در مرکز مخابراتی تون هست

ehsan_iace
18-09-2014, 12:21
هزینه نگه داری پورت در مرکز مخابراتی تون هست

صبانت و شاتل این هزینه را ندارند! برام جدید بود!

shayan0o21
18-09-2014, 12:25
صبانت و شاتل این هزینه را ندارند! برام جدید بود!

دارن احسان جان ، اون هزینه خودشون روی هزینه سرویس اعمال کردند
حتی خود مخابرات هم این هزینه رو میگیره :n22:

newman222
18-09-2014, 12:27
بله خب، ما هم اینجا فقط راجع به این شرکت داریم بحث می کنیم. و نمی گیم که شرکت های دیگه از این جریانات مبرا هستن. هدف شفاف سازی هست و نه خدای نکرده تخریب. همونطور که میبینید من با آمار و ارقام مشکل رو بررسی می کنم و همینطوری رو هوا و از روی حدس و گمان چیزی رو نمی گم. اگر هم جایی اشتباه کنم، دوباره میام و اصلاح می کنم.

بنده تازه یکماهه از این شرکت سرویس گرفتم. تا الان 230 تومن تحت عنواین مختلف(تمدید شش ماهه و...) پرداخت کردم، پس حتما راضی بودم که اینجوری هزینه کردم!

از اونجایی که بچه های پشتیبانی اینجا فعالیت می کنن، این محاسبات دقیق کمک میکنه که بتونن سیستم اکانتینگ خودشون رو اصلاح کنن. مثلا امیدوارم محاسبه حجم آپلود در بازه زمانی ترافیک رایگان برطرف بشه.
این احنمال زیاد یه چیزی بوده که یادشون رفته اصلاح کنند
چون به من گفتن که از ۱۳ ام به بعد حجم اپلود دیگه برای مشترکین حساب نمیشه
حالا احتمالا این وسط متوجه نشدن که باید این رو روی بازه ی رایگان هم اعمال کنند
احتمالا از همون اول هم باگ بوده
چون اینگاری که داره تو بازه ی رایگان حجم اپلود رو حساب می کرده و می کنه..:n13:

viking_vp3
18-09-2014, 13:01
دوستان هزینه اولیه نصب چقدر میگیره های وب؟ منظورم هزینه رانژه کردن و ... که اولین بار برای وصل کردن میگیرند

imnot12
18-09-2014, 13:07
دوستان 15روزه 15گیگ واسه شمام مثل من غیر فعاله؟

salehi.com
18-09-2014, 13:16
دوستان هزینه اولیه نصب چقدر میگیره های وب؟ منظورم هزینه رانژه کردن و ... که اولین بار برای وصل کردن میگیرند
اگه اشتباه نکنم ٦ تومن بود، سرجمع با مالیات و… شد ٦.٥

salehi.com
18-09-2014, 13:18
دوستان 15روزه 15گیگ واسه شمام مثل من غیر فعاله؟

چند روز دیگه از سرویستون باقی مونده؟ اگه زیر ١٥ روز باشه اجازه نمیده و غیر فعال میشه.

hmd
18-09-2014, 13:26
این چه سیستمی دیگه ما نفهمیدیم اول میگن ثبت نام کنید پورت خالی داریم میگم از شرکت دیگه سرویس دارم میگن مشکلی نداره ثبت نام کنید پورت براتون نگه داریم . حالا امروز زنگ میزنیم میگیم چی شد میگن مخابرات کاشانی باید یکسال ثبت نام کنی یک ماه نداریم . دوباره زنگ زدم میگم قضیه چی میگن چون پورتها محدود براساس الویت یکسال چند ماه پورت میدن ممکن پورت بهتون تعلق نگیره یعنی اونی که پول بیشتری میده مهمتر و اونی که زودتر ثبت نام کرده مهم نیست !!!!!!

imnot12
18-09-2014, 13:27

6تومان ایناست

viking_vp3
18-09-2014, 13:40
اگه اشتباه نکنم ٦ تومن بود، سرجمع با مالیات و… شد ٦.٥

6تومان ایناست
من خودم آخر مهر سرویسم تموم میشه میخوام ها وب رو تست کنم
دوستم 2 هفته است وصل کرده اینجوری ازش گرفتن البته حضوری ثبت نام کرده
28هزار تومن (یک مگ 8 گیگ) + 10 هزار تومن(هزینه ثبت نام)+8هزار تومان(رانژه خط)+2هزار تومان(مالیات)= 48 هزار تومان
تازه گفته بود بهش واسه تنظیم مودم اگه بیاری 5 تومن اگه بیایم 10 تومن دیگه بدی !(زدن یه یوزر پسورد توی ودم :|)
سوال من اینه این داستان های وسط چی بوده؟؟؟ شماها 6-6.5 دادین خضوری بوده ثبت نام یا همه چی رو نتی انجام دادید ؟؟؟؟

ehsan_iace
18-09-2014, 13:49

رانژه برقراری و جمع آوری 72 ساعته 5000
نگهداری 1 ماه 1000
هزینه وصل کردن خط (همان تنظیم مودم!) (حضوری) 10.000 (اگر نخواستید تلفنی‌اش رایگانه!)
هزینه سرویس (بر حسب سرویسی که انتخاب کردید!)

بعد اینها را جمع میکنه و 0.08 درصد هم مالیات بر ارزش افزوده بهش اضافه میکنه!

salehi.com
18-09-2014, 13:50
28هزار تومن (یک مگ 8 گیگ) + 10 هزار تومن(هزینه ثبت نام)+8هزار تومان(رانژه خط)+2هزار تومان(مالیات)= 48 هزار تومان
تازه گفته بود بهش واسه تنظیم مودم اگه بیاری 5 تومن اگه بیایم 10 تومن دیگه بدی !(زدن یه یوزر پسورد توی ودم :|)
سوال من اینه این داستان های وسط چی بوده؟؟؟ شماها 6-6.5 دادین خضوری بوده ثبت نام یا همه چی رو نتی انجام دادید ؟؟؟؟
ماه پیش از طریق سایت ثبت نام کردم
1. 28900 هزینه سرویس ١ ماهه ٨ گیگ
2. 2320 مالیات آیتم فوق
3. 6000 راه اندازی
4. 480 مالیات آیتم ٣

تنظیمات هم خودم انجام دادم واسه مودم

imnot12

ببین اصلا نیازی به حضوری نیست تو سایت ثبت نام کنید
نمایندگی شهر ما رایگان ثبت نام میکنه
ولی من واسه یه دوستم ثبت نام کردم از اونجا 3تومان حق ثبت نام دادم بهشون 10تومان دیگه چیه
خودت برو سایت ثبت نام کن بدون هزینه اضافی

FAR FAR251
اینترنتی ثبت نام کن ارزون تر در میاد که اگه اینترنتی ثبت نام کنی فقط یه 6 تومن هزینه رانژه میدی + هزینه سرویس
مودم رو هم اگه بلد نیستی تلفنی میتونی تنظیم کنی

gorzdaran
18-09-2014, 14:00
کسی از زنجان از های وب اینترنت داره ؟

gorzdaran
18-09-2014, 14:12
کسی از زنجان از های وب اینترنت داره ؟

payampop
18-09-2014, 20:42
سلام
دوستان سرعت شبانه های وب چجوریه ؟ محدودیت داره ؟ مثلا سرعت 2 مگ شب ها چقدر میشه دانلود کرد ؟
سپاس

masooyan
18-09-2014, 20:47
سلام
دوستان سرعت شبانه های وب چجوریه ؟ محدودیت داره ؟ مثلا سرعت 2 مگ شب ها چقدر میشه دانلود کرد ؟
سپاس

بهترین سرویس برا شما سرویس 1 مگ هست.تایم رایگان هم 2 مگابیت سرعت میده بهتون.

payampop
18-09-2014, 20:49
بهترین سرویس برا شما سرویس 1 مگ هست.تایم رایگان هم 2 مگابیت سرعت میده بهتون.

ممنون ... شبانه رایگان محدودیت دانلود داره ؟

imnot12
18-09-2014, 22:59

محدودیت دانلود یعنی چی؟
سرعت دانلود شبانه 250kb هست که تو این 3 ساعت میتونی 2.5گیگ دانلود کنی

ShadowDragon
18-09-2014, 23:27
در مورد حجم دزدی تایید میشه! من یه فشفششه 9 گیگ گرفتم به 7 گیگ نرسیده، تموم شد!

viking_vp3
18-09-2014, 23:27
محدودیت دانلود یعنی چی؟
سرعت دانلود شبانه 250kb هست که تو این 3 ساعت میتونی 2.5گیگ دانلود کنی
بعضی از شرکت ها مثلا میگن 2 برابر حجمی که خریدی فقط میتونی شب ها دانلود کنی
بعضی هم میگن دانلود شبانه نیم بهاست نه رایگان !

sorek
18-09-2014, 23:31
در مورد حجم دزدی تایید میشه! من یه فشفششه 9 گیگ گرفتم به 7 گیگ نرسیده، تموم شد!

تایید نمیشه من 5 گیگ گرفتم 7 گیگ دانلود کردم :n10::n22:

boose_bar_khoda
19-09-2014, 01:32
سلام دوستان
من کرج هستم مرکز مخابرات رجایی
کسی از شما دوستان تو این محدوده های وب داره/؟
میخوام بدونم اولا قطعی وصلیش چقدره؟ دوم اینکه شبانه رایگانه کاملا یا محدودیت داره مثل صبانت
و اینکه مثلا با سرعت 2 مگ در شب سرعت دانلودتون چقدره میانگینش
با تشکر

masooyan
19-09-2014, 04:18

محدودیت دانلودش اعمال شده و با دانلود منیجر 250 کیلو تو تایم رایگان میده.میتونی 2 گیگ دانلود داشته باشی هر روز.

aliiran2008
19-09-2014, 20:36
دوستانی که مطلع هستنیه سوال دارم
وقتی مودمم را روشم میکنن max rate رو 5مگ بسته شده بعد دوباره که خاموش روشن میکنم رو 8 مگ بعد دفعه بعد دوباره تغییر میکنه
کسی میدونه ماجرا چیه؟

hmd
19-09-2014, 22:18
کسی از دوستان هست از مخابرات آیت اله کاشانی سرویس داشته باشه ؟

IranNama
19-09-2014, 22:53
کسی از دوستان هست از مخابرات آیت اله کاشانی سرویس داشته باشه ؟

من کاشانی ام.

hmd
19-09-2014, 23:20
من کاشانی ام.

داداش اوضاع سرویس برای شما چه جوری ؟ قطعی ؟ سرعت دانلود ؟ بعد این ثبت نامشم برای شما اینجوری بود بهم گفتن باید یک سال حتما ثبت نام کنی وگرنه مخابرات کاشانی برگشت میزنه . چقد طول کشید تا سرویستون وصل بشه ؟

ShadowDragon
19-09-2014, 23:21
تایید نمیشه من 5 گیگ گرفتم 7 گیگ دانلود کردم :n10::n22:
شما با کل فروم تفاوت داری! تبریک میگم!

IranNama
19-09-2014, 23:28
داداش اوضاع سرویس برای شما چه جوری ؟ قطعی ؟ سرعت دانلود ؟ بعد این ثبت نامشم برای شما اینجوری بود بهم گفتن باید یک سال حتما ثبت نام کنی وگرنه مخابرات کاشانی برگشت میزنه . چقد طول کشید تا سرویستون وصل بشه ؟

نمیدونم این قضیه یکساله رو از کجا درآورده ، من که بهمن ماه گرفتم همچین خبری نبود . ضمنا من فرمشو تو سایت پر کردم ، زنگ زدم پشتیبانی هم اطلاع دادم سه چهار روزه وصل شد .
در مورد سرعت و قطعی هم موندم چی بگم ! :n02: یک هفته در حد فاجعه اس یک هفته عالی ! مثلا ممکنه تو یک روز 10 بار قطعی داشته باشی یه دفعه هم دو هفته قطعی نداشته باشی.

WraithMaster
20-09-2014, 08:30
دوستان من بک سرویس ADSL میخواستم بیشتر برام بازی آنلاین مهمه (WoW بیشتر، زیاد پهنای باند نمیخواد ولی سرعت ثابت و پینگ پایدار لازمه - حداقل 256 کیلوبیت بر ثانیه تو ساعت 9 شب به بعد داشته باشه) واسه همین پینگ هم خیلی مهمه برام. های وب پینگ ثابت داره؟ از ساعت 9 شب به بعد افت سرعت و افزایش پینگ نداره؟
الان صبانت دارم شبا پکت لاس بالا داره، بازی 6-7 ثانیه فریز میشه و بعدش تو 2 ثانیه اتفاقات اون مدت به صورت دور تند! پخش میشن :D
پیش پیش ممنون از راهنماییتون.

Paimon
20-09-2014, 17:36
دوستان من از طریق تلفن ازشون خرید کردم و جزئیات این سرویسم رو نمیدونم میخاستم ببینم کسی از دوستان میدونه این سرویس شبانه داره یا نه؟

ADSL_Internet_Limited_4M/1M_8M/1M
8 گیگ ترافیک داره به اضافه 2 گیگ که خودشون مثل اینکه به عنون سرویس ویژه اضافه کردن.

hmd
20-09-2014, 22:41
نمیدونم این قضیه یکساله رو از کجا درآورده ، من که بهمن ماه گرفتم همچین خبری نبود . ضمنا من فرمشو تو سایت پر کردم ، زنگ زدم پشتیبانی هم اطلاع دادم سه چهار روزه وصل شد .
در مورد سرعت و قطعی هم موندم چی بگم ! :n02: یک هفته در حد فاجعه اس یک هفته عالی ! مثلا ممکنه تو یک روز 10 بار قطعی داشته باشی یه دفعه هم دو هفته قطعی نداشته باشی.

فروشندهای زنش یه مشت .... روز اول زنگ زدم میگم روی مخابرات آیت اله کاشانی پورت خالی دارین آره یه چند تا خالی شده گفتم از شرکت دیگه دارم گفت اشکال نداره ثبت نام کن پورت براتون نگه میداریم هیچی از مخابرات سرویس داشتم سه روز طول کشید تخلیه کنه زنگ زدم گفتم خط تخلیه کردم گفتن باشه نامتون میزنیم به مخابرات . دو روز بعدش زنگ زدم پی گیری با دو سه نفرشونم (زن) صحبت کردم میگن اصلا کاشانی ماهانه نداره باید سالیانه ثبت نام کنید براساس یکساله شش ماه مخابرات پورت میده . هیچی اخر سر یه مرد بالاخره ور داشت گفت اینجوریا نیست اشتباه راهنماییتون کردن . دوباره امروز زنگ زدم میگم چی شد میگه شما نفر اول لیستمونین تا به محض اینکه پورت خالی شد بهتون تعلق بگیره بعد اون یکی گفت نه اصلا پورت خالی نداریم شما یک ماه ثبت نام کردین شماره کارتتون بدین پولتون ببراتون برگشت بزنیم میگم دهن سرویسا من به خاطره اینکه گفتین پورت خالی دارین سرویسم قطع کردم . هیچی کلی دعوا آخرشم قطع کردم . بعد از ظهر به همونی که برام ثبت نام کرده بود (مرد) زنگ گفتم قضیه اینجوری گفت اینا چی بهت گفتن اصلا ربطی نداره به این موضوع . هیچی دیگه فعلا بی اینترنت موندیم تا پورتها باز خالی بشه ببینیم اذیت میکنن . یعنی همینجا میخوام تشکر کنم از شرکت بابت این مشتری مداریشون !!!!!!!!!

salehi.com
21-09-2014, 00:00
مشتری مداری تو ایران کم معناست، به هرحال این شرکت ها هم دارن سعی خودشون رو می کنن که بتونن مشتری هاشون رو راضی نگه دارن. و گاهاً مثل حالت این دوست عزیزمون، موفق نیستن. واینم برمیگرده به حرفه ای نبودن سیستم حاکم بر این شرکت ها و کارمنداشون. باید یه پورت رو برای ایشون نگه میداشتن که انجام ندادن.

alijigari
21-09-2014, 17:15
دوستان های وبی --سایت یو-تو-ب باز میشه ! اونم با چه سرعتی !

hmd
21-09-2014, 19:02

داداش چقد طول کشید تا پورت بهت بدن ؟ شدیدا به نت احتیاج دارم اینام باعث شدن سرویس قبلیم قطع کردم الان هیچ کدوم از شرکتها پورت خالیم ندارن .

IranNama
21-09-2014, 20:16
داداش چقد طول کشید تا پورت بهت بدن ؟ شدیدا به نت احتیاج دارم اینام باعث شدن سرویس قبلیم قطع کردم الان هیچ کدوم از شرکتها پورت خالیم ندارن .

وقتی من گرفتم هنوز اینقدر شلوغ نشده بود همون موقع بهم سرویس دادن.
این مرکز مخابراتی اینقدر شلوغه که به نظر من فعلا همون مخابرات رو بچسبی و به امید اینا نباشی بهتره !
من قبل های وب پارس آنلاین اومدم بگیرم گفت میزاریم تو لیست انتظار تا یک ماه ردیفه ! بعد یک ماه زنگ زدم یکی دیگه بود گفت اصلا اینجور حرفا نیست و معلوم نیست کی خالی بشه ! بگذریم که هنوزم خبری نشده !

hmd
21-09-2014, 23:49
وقتی من گرفتم هنوز اینقدر شلوغ نشده بود همون موقع بهم سرویس دادن.
این مرکز مخابراتی اینقدر شلوغه که به نظر من فعلا همون مخابرات رو بچسبی و به امید اینا نباشی بهتره !
من قبل های وب پارس آنلاین اومدم بگیرم گفت میزاریم تو لیست انتظار تا یک ماه ردیفه ! بعد یک ماه زنگ زدم یکی دیگه بود گفت اصلا اینجور حرفا نیست و معلوم نیست کی خالی بشه ! بگذریم که هنوزم خبری نشده !

اگر میدونستم اینجوری میکنن سرویسم قطع نمیکردم مخابراتم خودش الان پورت خالی نداره یکی دو ماهی یعنی به هر شرکتی زنگ میزنم میگن نداریم اگر بخوای سالیانه ببندی برات میتونیم کاری کنیم . بعد از ظهر همینجوری زنگ زدم با یه شماره دیگه های وب میگم پورت خالی دارین میگن آره فقط 15 20 طول میکشه ;-) بعدش یک ساعت بعد زنگ زدم میگم من ثبت نام کردم پورت خالی دارین میگن نه . خیلی باحالن . باز خوبه حداقل این 3g ایرانسل هست وگرنه از دست اینا روانی میشدم .

ShadowDragon
22-09-2014, 19:35
دوستان شما بسته تمدید کردین؟
بعد پرداخت یه سری کد تخفیف داد و 1 گیگ تو حسابم فعال شده ... داستان چیه؟ این فشفشس؟ اگه نه باید 9 گیگ میداد

hmd
22-09-2014, 19:46
دوستانی که منتظر بودن پورت خالی بشه چقد زمان برده تا پورت بهشون بدن ؟

ShadowDragon
22-09-2014, 20:49
دوستانی که منتظر بودن پورت خالی بشه چقد زمان برده تا پورت بهشون بدن ؟
پورت رزرو نمیشه! اینقدر باید به سایت سر بزنی که شانست بگیره یه بار پورت خالی بشه! من 5 ماه تلاش کردم!!!!

hmd
22-09-2014, 20:52
پورت رزرو نمیشه! اینقدر باید به سایت سر بزنی که شانست بگیره یه بار پورت خالی بشه! من 5 ماه تلاش کردم!!!!

نه جدیدا دیگه رزرو میکنن . امروز زنگ زدم گفتن میخوایین اسمتون ثبت کنم باهاتون تماس میگیریم ولی من تو سایت ثبت نام کردم قبلا پولم هنوز تو حسابم . ولی از سایت از کجا بفهمیم پورت خالی شده ؟

behnam-k
22-09-2014, 21:26
نه جدیدا دیگه رزرو میکنن . امروز زنگ زدم گفتن میخوایین اسمتون ثبت کنم باهاتون تماس میگیریم ولی من تو سایت ثبت نام کردم قبلا پولم هنوز تو حسابم . ولی از سایت از کجا بفهمیم پورت خالی شده ؟
اون که میگه بهتون زنگ میزنیم الکیه به منم گفت اسمتو مینویسم بهت زنگ میزینیم اما هیچ خبری نشد تو قسمت تعرفه ها >>انتخاب سرویس های دیگر تو صفحه باز شده استان و شهرتون رو بزن مرکز هایی که خالی هستند رو میاره(اگه مرکزتون تو لیست بود یعنی خالیه اگه نبود پر شده)
میتونی هر روز از این قسمت چک کنی خالی شده یا نه

aliiran2008
22-09-2014, 21:42
بعد پرداخت یه سری کد تخفیف داد و 1 گیگ تو حسابم فعال شده ... داستان چیه؟ این فشفشس؟ اگه نه باید 9 گیگ میداد

برو تو قسمت بانک مجازی
بعد مشاهده کد تخفیف
بعد جلوی هر بسته علامت مثلث هست هر وقت بهش نیاز داشتی فعالش کن

hmd
22-09-2014, 23:49
اون که میگه بهتون زنگ میزنیم الکیه به منم گفت اسمتو مینویسم بهت زنگ میزینیم اما هیچ خبری نشد تو قسمت تعرفه ها >>انتخاب سرویس های دیگر تو صفحه باز شده استان و شهرتون رو بزن مرکز هایی که خالی هستند رو میاره(اگه مرکزتون تو لیست بود یعنی خالیه اگه نبود پر شده)
میتونی هر روز از این قسمت چک کنی خالی شده یا نه

میزنم مرکزمون هست ولی زنگ میزنم میگن پورت خالی نیست

ahmadnesurf
23-09-2014, 03:30
برید سامانه 195شکایت کنید ظرف یک هفته نتتون وصل میشه

aliiran2008
23-09-2014, 11:21
بسته 40 گیگ در 30 روز دوباره امده برای همه مشترکین
من که خریدم بهم یه کد تخفیف داد الانم دیگه نمیتونم بخرم اون بسته را

behnam-k
23-09-2014, 12:05
میزنم مرکزمون هست ولی زنگ میزنم میگن پورت خالی نیست
به نظرم مشکلی نداره میتونی از طریق سایت ثبت نام کنی اما عجیبه :n13:

alone_boy
23-09-2014, 12:19
سلام
قراره که محدود 1 مگ رو بردارن؟
اینجا یکی دو نفر گفتن که از 128 بیشتر نتونستیم سرویس بگیریم

imnot12
23-09-2014, 12:27
سلام
قراره که محدود 1 مگ رو بردارن؟
اینجا یکی دو نفر گفتن که از 128 بیشتر نتونستیم سرویس بگیریم

مردم یه چیزی میگنــــــا توام باور کن
همچین چیزی امکان نداره و نخواهد داشت تو تاریخ...

hmd
23-09-2014, 14:05

آره مثل اینکه که جدیدا دیگه اینجوری نیست چون الان تو لیستشون کل مراکز مخابراتی هست . امروز رفتم سایت 195 یک شکایت تنظیم کردم ببینیم چی میشه .

hmd
23-09-2014, 14:07

آره مثل اینکه که جدیدا دیگه اینجوری نیست چون الان تو لیستشون کل مراکز مخابراتی هست . امروز رفتم سایت 195 یک شکایت تنظیم کردم ببینیم چی میشه .

ehsan_iace
23-09-2014, 14:52
چیکار کنم که این فایل pdf موافقت نامه sla هر بار که تو کنترل پنل میرم دانلود نشه؟

salehi.com
23-09-2014, 14:57
چیکار کنم که این فایل pdf موافقت نامه sla هر بار که تو کنترل پنل میرم دانلود نشه؟
من با IDM تعیین کردم که از این سایت اتوماتیک دانلود نکنه.

ehsan_iace
23-09-2014, 15:41
من با IDM تعیین کردم که از این سایت اتوماتیک دانلود نکنه.

همین کار را کردم اما الان خود اپرا دانلود میکنه!!! (تا الان ده باری دانلود کرده!)

salehi.com
23-09-2014, 16:06
همین کار را کردم اما الان خود اپرا دانلود میکنه!!! (تا الان ده باری دانلود کرده!)
من با اپرا خیلی وقته کار نکردم. فایرفاکس مشکلی نداره، یعنی pdf ها رو میده idm و اونم که بهش گفتیم واسه این سایت به خصوص، بیخیال شو، پس دانلود نمیکنه!

khoodet
23-09-2014, 18:03
سلام دوستان

به تازگی قانونی تصویب شده برای محدودیت دانلود شبانه به نام قانون مصرف منصفانه که طبق این قانون فقط 2 برابر حجم روزانه حق دانلود شبانه دارید بنده هم اوایل فکر میکردم این قانون شایعه است یا مختص صبانت هست ولی طبق گفته وزیر این قانون سراسری هست و به زودی تمام شرکت های باید آن را اجرا کنند برای همین بنده این پیام رو تمام تایپک ها میدم و اگر از دوستان کسی اعتراض داره میتونه با مراجعه به صفحه کلوب وزیر اعتراض خود رو اعلام کند

برای خواندن نظر وزیر به تایپک صبانت مراجعه شود

ShadowDragon
23-09-2014, 18:30
دوستان بسته چند ماهه، حجم هر ماه رو همون ماه میده؟ اگه آره، منتقل میشه؟

ehsan_iace
23-09-2014, 21:57
تفاوت سرعت شبانه 512 و یک مگ چقدره؟

imnot12
23-09-2014, 23:07
تفاوت سرعت شبانه 512 و یک مگ چقدره؟

512=64kb
1024=250kb
فقط شبانه رایگان اینجوریه

bestinternet
23-09-2014, 23:48
امشب یک کمی سرعت بهتره ، تست ساعت 12 شب :

alijigari
24-09-2014, 15:26

منم همین مشکل را دارم تو رو خدا راه حلی پیدا کردی به منم بگو با idm دهن منو سرویس کرده --

alijigari
24-09-2014, 15:27
512=64kb
1024=250kb
فقط شبانه رایگان اینجوریه

من که 8مگ دینامیک دارم سرعت دانلود شبانم باید چه طوری باشه

masooyan
24-09-2014, 15:30
من که 8مگ دینامیک دارم سرعت دانلود شبانم باید چه طوری باشه

دینامیت شبانه نداره.

alijigari
24-09-2014, 15:45
دینامیت شبانه نداره.

پس برای من سرعت روز و شب باید یکسان باشه ؟ اگه این طور باشه باشه و شب مشکل افت سرعت داشتم میتونم اعتراض کنم ؟

imnot12
24-09-2014, 16:37
پس برای من سرعت روز و شب باید یکسان باشه ؟ اگه این طور باشه باشه و شب مشکل افت سرعت داشتم میتونم اعتراض کنم ؟

افت سرعت که قطعا همه سرویس ها دارن نمیشه بدون افت سرعت مثل این میمونه با ماشین تند برونی ولی انتظار داشته باشی تو جاده پلیس یا دست اندازه تو جاده نباشه نمیشه که :D

masooyan
24-09-2014, 16:39

نه بابا اعتراضم کنی به جایی نمیرسی:n09:فعلا که مرکز مخابراتی ما رو 4 مگ محدود هستش ینی چه دینامیت بگیرم چه 1 مگ چه 512 همشون 460 سرعت دانلوده باحاشون تا حالا چن بار صحبت کردم ولی حالیشون نمیشه اعصابمو خورد کردن:n23:

hmd
24-09-2014, 19:35
دوستان من برای عدم رعایت نوبت واگذاری تو سایت 195 شکایت کردم به نظرتون نتیجه میده ؟

ShadowDragon
24-09-2014, 19:57
دوستان من برای عدم رعایت نوبت واگذاری تو سایت 195 شکایت کردم به نظرتون نتیجه میده ؟

فکر نکنم :)
موارد خیلی مهمترم نتیجه نمیدن!!! های وب کلا رزرو نداره

hmd
24-09-2014, 20:01
فکر نکنم :)
موارد خیلی مهمترم نتیجه نمیدن!!! های وب کلا رزرو نداره

آخه خیلی باحالن میگم رزرو میکنید میگه آره اسمتون بگین 50 نفر تو اولویتن تو مخابرات شما .بعد با شماره خودم دوباره زنگ زدم میگم من ثبت نام کردم اولیت چندم میگه الویت نداریم . الویت با اونایی که پول واریز کردن . هر روز دارم بهشون زنگ میزنم پیگیری میکنم . خوبه حالا 3g ایرانسل هست نبود از دست اینا روانی میشدم .

newman222
24-09-2014, 20:24
آخه خیلی باحالن میگم رزرو میکنید میگه آره اسمتون بگین 50 نفر تو اولویتن تو مخابرات شما .بعد با شماره خودم دوباره زنگ زدم میگم من ثبت نام کردم اولیت چندم میگه الویت نداریم . الویت با اونایی که پول واریز کردن . هر روز دارم بهشون زنگ میزنم پیگیری میکنم . خوبه حالا 3g ایرانسل هست نبود از دست اینا روانی میشدم .
:n08::n08::n02:

ShadowDragon
24-09-2014, 23:05
وقتتو هدر میدی! برو یه شرکت دیگه...
اوضات از من که بهتره! رفتم مرکز توحید یه خط گرفتم، میگم کی وصل میکنین میگه 3 ماه دیگه!

hmd
25-09-2014, 00:42
وقتتو هدر میدی! برو یه شرکت دیگه...
اوضات از من که بهتره! رفتم مرکز توحید یه خط گرفتم، میگم کی وصل میکنین میگه 3 ماه دیگه!

آره ولی چه کنیم شرکتهای دیگم همین دردسر دارم بدرد دانلودم نمیخورن . پارس انلاین آسیاتک صبانت که مصرف منصفانه است . فن آوا میمونه که اونم میگه سرویس قلان فلان روی مرکز شما ارائه نمیشه . همشونم میگن باید یکسال قراداد ببندی . فقط یه دونه مخابرات میمونه این های وب.

ehsanch73
25-09-2014, 01:32
سلام دوستان اوضاع شما هم الان داغونه نمیشه یه سایت درست باز کرد تا یه سایت میخوام باز کنم پینگ میره روی 1000 اما اگه هیچی استفاده نکنم 199-200 پینگ 8.8.8.8
راستی الان که چک کردم پینگ 4.2.2.4 برام پینگش شده 180 برای اولین باره که های وب این مسیر رو گذاشته برای 4.2.2.4 خروجی از ایران به المانه که مسیر خوبیه:n01:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]