PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Hiweb / شرکت های وب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

ahmadnesurf
01-09-2014, 00:29
من از های وب خیلی راضی بودم ولی نمی دونم یه ماهه هی قعطی داره امروز شاید بیشتر از 9 بار قعطی داشت زنگ هم می زنی می گه به علت اینکه بیشتر از 50 نفر تو صف هستن زمان وصل کردن خیلی طولانی می شه من قبلش مخابرات داشتم الان تازه می فهمم که چقدر مخابرات خوب بود!

mehrabooni
01-09-2014, 01:05
اینجا بیاین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نظر بدین

Sent from my iPhone 5S using tapatalk
توی ویرایش متن نظر بدین همگی
برام نظراتتون خیلی مهمه

-JohnsoN
01-09-2014, 09:57
الان سومین روزه زنگ میزنم و جمع آوری نمیکنن هر دفعه بهونه های الکی بخدا نمیخوام زور که نیست ؟ آقا یکی به اینا بفهمونه آب قطعه ! میگه شرکت به این بزرگی مگه میشه قطع و وصلی داشته باشه !!! من دیگه چیزی برا گفتن ندارم.

.Ashkan.
01-09-2014, 11:17
تماس با پشتیبانی کاملا مشخص کرد که های وب شدیدا کمبود پهنای باند و مشکل تجهیزات داره و علنا گفتند که پس از بازگشایی مدارس بدلیل کاهش مصرف کاربران، شرایط بهبود پیدا میکنه. قطعی های مکررشون هم از لینک های فرسوده است. من هم امروز درخواست جمع آوری رو دادم. تا مرداد واقعا کیفیتشون خوب بود ولی یک ماهه که من رو عذاب دادند با این قطعی ها و پکت لاس و افت سرعت بخصوص غروب به بعد.

.Ashkan.
01-09-2014, 11:18
الان سومین روزه زنگ میزنم و جمع آوری نمیکنن هر دفعه بهونه های الکی بخدا نمیخوام زور که نیست ؟ آقا یکی به اینا بفهمونه آب قطعه ! میگه شرکت به این بزرگی مگه میشه قطع و وصلی داشته باشه !!! من دیگه چیزی برا گفتن ندارم.

اگه سه روز کاری (پنجشنبه و جمعه رو فاکتور بگیر) گذشته و تخلیه نکردن برو 195 و شکایت بزن.

isbn
01-09-2014, 11:21

در خواست جمع آوری من 1 روزه انجام شد ! البته ماه پیش و دلیلش هم فک کنم بخاطره لیست انتظاری که داشتن بود میخواستن مشتری بره جاش یکی دیگه بیاد که اونم از دست نره

.Ashkan.
01-09-2014, 13:50
در خواست جمع آوری من 1 روزه انجام شد ! البته ماه پیش و دلیلش هم فک کنم بخاطره لیست انتظاری که داشتن بود میخواستن مشتری بره جاش یکی دیگه بیاد که اونم از دست نره

پس خوب موقعی رفتی... حداقل یک ماه کمتر اعصابت خورد شد. فقط تو اون دنیا باید جواب اونی که بجای تو اومده رو بدی!! :n02:

masooyan
01-09-2014, 14:02
برو بچه ها همتون دارین میدونو خالی میکنین:n09:

bestinternet
01-09-2014, 14:26
ساعت 15:20 بعد از ظهر هستش ، بعد از کانکت شدن با بای وب این پینگ و مشاهده کردم ، دیس کانکت کردم و مجددا" با شاتل اومدم، فقط تستا رو ببینید ، پینگ های وب و شاتل با سرور های وب :n08:

پینگ های وب از سرور خودش :n08:

پینگ شاتل از سرور بای وب :n05:

alijigari
01-09-2014, 14:37
این پشتیبانی ما رو گیر آورده ، نمی خوان قبول کنن پهنای باند کم دارن ، ازشون سوال کن چرا تا ساعت 11 ظهر مشکل نداره ، مشکل فنی شون از ساعت 12 ظهر به بعد سراغ سیستماشون می آد .

میگفت مشکل سراسری هست و عذر خواهی میکرد --همین !!

من دیشب از های وب روی پارس انلاین سوئیچ کردم اکانت 512 را 50 kb کرده !! باورت میشه--تمام اکانت ها را سرعت واقعی کرده -- 2 روز هم قراره از مخابرات بیان خطم چک کنن اما هیچ خبری نیست -- دیروز تا حالا هم 100 بار زنگ زدم میگن میایم اما کی خدا میدونه --بازم به های وب که تا 400 kb میزاره دانلود کنی

alijigari
01-09-2014, 14:43
تماس با پشتیبانی کاملا مشخص کرد که های وب شدیدا کمبود پهنای باند و مشکل تجهیزات داره و علنا گفتند که پس از بازگشایی مدارس بدلیل کاهش مصرف کاربران، شرایط بهبود پیدا میکنه. قطعی های مکررشون هم از لینک های فرسوده است. من هم امروز درخواست جمع آوری رو دادم. تا مرداد واقعا کیفیتشون خوب بود ولی یک ماهه که من رو عذاب دادند با این قطعی ها و پکت لاس و افت سرعت بخصوص غروب به بعد.

نظرت در مورد اینترنت وایرلس چی هست ؟
من از همیارنت پرسیدم میگه اگه اکانت 10مگابیت را بخرم سرعت دانلودم بین 900 تا 1200 هست اما خوب خیلی گرون هست 100 تومان برای 22 گیگ یک ماه

.Ashkan.
01-09-2014, 15:01
برو بچه ها همتون دارین میدونو خالی میکنین:n09:
بهمن جان، تو که خودت اولین کسی بودی که میدون رو خالی کردی که! اصلا از وقتی تو رفتی، چشم و چراغ های وب هم خاموش شد و این بلا سر ما اومد! :n09:

در ضمن، هیچ امیدی به بهبود این وضعیت نیست. اینکه منتظر بمونن تا مدارس باز بشه و پهنای باند محدودشون کمتر گلوی ما رو فشار بده، راه حل منطقی نیست.

نظرت در مورد اینترنت وایرلس چی هست ؟
من از همیارنت پرسیدم میگه اگه اکانت 10مگابیت را بخرم سرعت دانلودم بین 900 تا 1200 هست اما خوب خیلی گرون هست 100 تومان برای 22 گیگ یک ماه
وایرلس بهتره و سرعتی هم که بهت میده خالصه و مشکلاتی مثل نویز رو هم به یدک نمیکشه ولی همونطور که گفتی هزینه ماهیانه اش (سوای هزینه اولیه تجهیزات) گرونتره و بیشتر برای کساییکه امکان استفاده از ADSL رو ندارن یا سرعت ثابت بالا میخوان انتخاب مناسبیه.

masooyan
01-09-2014, 15:16
بهمن جان، تو که خودت اولین کسی بودی که میدون رو خالی کردی که! اصلا از وقتی تو رفتی، چشم و چراغ های وب هم خاموش شد و این بلا سر ما اومد! :n09:

در ضمن، هیچ امیدی به بهبود این وضعیت نیست. اینکه منتظر بمونن تا مدارس باز بشه و پهنای باند محدودشون کمتر گلوی ما رو فشار بده، راه حل منطقی نیست.
.

-حاجی من موقتی رفتم صبا الانم که وضیتش 2 روزه خراب شده

-ما مخلصیم:n18:
-فک نمیکنم منطقه ی ما اوضاش خراب شده باشه:n09:ینی اگه صبا نتونه خودشو جمعو جور کنه 100%برمیگردم:n18:

.Ashkan.
01-09-2014, 15:59
ساعت 15:20 بعد از ظهر هستش ، بعد از کانکت شدن با بای وب این پینگ و مشاهده کردم ، دیس کانکت کردم و مجددا" با شاتل اومدم، فقط تستا رو ببینید ، پینگ های وب و شاتل با سرور های وب :n08:

پینگ های وب از سرور خودش :n08:

پینگ شاتل از سرور بای وب :n05:

اتفاقا من هم امروز همین تست رو گرفتم. تقریبا شرایط مشابهی داشت. جالبه که بعضی از دوستان توی پشتیبانی هنوزم اصرار دارن که مرکز مخابراتی و مدل مودم و نویز خط دلیل اصلی این مشکلات هستند! ما که دو تا شهر مختلفیم چه برسه به مرکز مخابراتی...

-حاجی من موقتی رفتم صبا الانم که وضیتش 2 روزه خراب شده

-ما مخلصیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-فک نمیکنم منطقه ی ما اوضاش خراب شده باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ینی اگه صبا نتونه خودشو جمعو جور کنه 100%برمیگردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قبلا هم گفتم، تا یک ماه پیش خوب بود. یعنی تقریبا همون موقعا که تو رفتی. اگه میخوای برگردی قبلش یه آمار بگیر وگرنه اذیت میشی.

alijigari
01-09-2014, 16:02
ب

وایرلس بهتره و سرعتی هم که بهت میده خالصه و مشکلاتی مثل نویز رو هم به یدک نمیکشه ولی همونطور که گفتی هزینه ماهیانه اش (سوای هزینه اولیه تجهیزات) گرونتره و بیشتر برای کساییکه امکان استفاده از ADSL رو ندارن یا سرعت ثابت بالا میخوان انتخاب مناسبیه.

250 هزینه تجهیزات
25 هزینه نصب
کابل هم متری 2.500
---------------------------
قطعیش در چه حد هست مثل adsl هست ؟
من الان پارس انلاین مشکل داشت مجبور شدم بیام روی های وب

.Ashkan.
01-09-2014, 16:11
250 هزینه تجهیزات
25 هزینه نصب
کابل هم متری 2.500
---------------------------
قطعیش در چه حد هست مثل adsl هست ؟
من الان پارس انلاین مشکل داشت مجبور شدم بیام روی های وب

محل کار قبلیم توی سعادت آباد بود و بالاجبار وایرلس گذاشته بودیم. البته مجتمع اداری بود و بین کل واحدها تقسیم شده بود. قطعی خیلی به ندرت، که اکثرا بخاطر مشکلات آنتن بود که وقتی زنگ میزدیم حداکثر یکساعت بعد متخصصشون میومد و درستش میکرد. کاهش سرعت بعضی وقتا داشتیم که چون بین چند واحد شر شده بود این اتفاق میفتاد ولی در کل کیفیت سرویس در حد مطلوبی بود. البته اگه ددیکیت بگیری مسلما مشکلات به حداقل میرسه.

ADSL قطعیش کمه. اگه به وضعیت فعلی های وب نگاه میکنی که فاجعه است و اسمش رو نمیشه گذاشت ADSL. چند ماه پیش همین های وب، گاهی 2 هفته مدام مودم روشن بود بدون قطعی. به هر حال، اگر هزینه اش برات مهم نیست، وایرلس بگیر در غیر اینصورت، ببین توی مرکزت چه شرکتهایی پورت خالی دارن. هر کدوم رو یکی دو ماه تست بزنی میفهمی کدوم برات بهتره.

alijigari
01-09-2014, 16:19
محل کار قبلیم توی سعادت آباد بود و بالاجبار وایرلس گذاشته بودیم. البته مجتمع اداری بود و بین کل واحدها تقسیم شده بود. قطعی خیلی به ندرت، که اکثرا بخاطر مشکلات آنتن بود که وقتی زنگ میزدیم حداکثر یکساعت بعد متخصصشون میومد و درستش میکرد. کاهش سرعت بعضی وقتا داشتیم که چون بین چند واحد شر شده بود این اتفاق میفتاد ولی در کل کیفیت سرویس در حد مطلوبی بود. البته اگه ددیکیت بگیری مسلما مشکلات به حداقل میرسه.

ADSL قطعیش کمه. اگه به وضعیت فعلی های وب نگاه میکنی که فاجعه است و اسمش رو نمیشه گذاشت ADSL. چند ماه پیش همین های وب، گاهی 2 هفته مدام مودم روشن بود بدون قطعی. به هر حال، اگر هزینه اش برات مهم نیست، وایرلس بگیر در غیر اینصورت، ببین توی مرکزت چه شرکتهایی پورت خالی دارن. هر کدوم رو یکی دو ماه تست بزنی میفهمی کدوم برات بهتره.

درود
1-برای مشکل انتن هر دفعه هزینه میگرفتن ؟
2-برای اکانت 10 مگابیت بهم گفت بین 900 تا 1200 دانلود داری و برای 8 مگ بین 700 تا 800 دانلود داری به نظر شما این اعداد واقعی هستند ؟
3-برای خونه خودم تکی میخواستم و قرار نیست شر بشه --منظورتون از ددیکیت همین هست ؟

.Ashkan.
01-09-2014, 16:48
درود
1-برای مشکل انتن هر دفعه هزینه میگرفتن ؟
2-برای اکانت 10 مگابیت بهم گفت بین 900 تا 1200 دانلود داری و برای 8 مگ بین 700 تا 800 دانلود داری به نظر شما این اعداد واقعی هستند ؟
3-برای خونه خودم تکی میخواستم و قرار نیست شر بشه --منظورتون از ددیکیت همین هست ؟

نه. هزینه ای نمیگیرن چون توی مفاد قرارداد قید شده بود که در صورت بروز مشکل در تجهیزات نصب شده، تعمیرات (نه قطعات) به عهده خودشونه. ددیکیت هم یعنی کل پهنای باند تخصیص داده شده روی خط مال خودته. یعنی ضریب اشتراک 1 به 1. اینطوری نیست که ضریب 1 به 4 و 1 به 8 و ... داشته باشه. برای اینکه ببینی هر سرویسی روی کاغذ چقدر سرعت بهت میده از فرمول زیر استفاده کن:

سرعت (مگابیت بر ثانیه) * 1024 / 8

یعنی سرویس 10 مگابیت باید بین 1 تا 1.2 مگابایت بر ثانیه بهت سرعت بده. پس چیزی که گفتن درسته ولی از حرف تا عمل.....

bestinternet
01-09-2014, 16:48
اتفاقا من هم امروز همین تست رو گرفتم. تقریبا شرایط مشابهی داشت. جالبه که بعضی از دوستان توی پشتیبانی هنوزم اصرار دارن که مرکز مخابراتی و مدل مودم و نویز خط دلیل اصلی این مشکلات هستند! ما که دو تا شهر مختلفیم چه برسه به مرکز مخابراتی...

قبلا هم گفتم، تا یک ماه پیش خوب بود. یعنی تقریبا همون موقعا که تو رفتی. اگه میخوای برگردی قبلش یه آمار بگیر وگرنه اذیت میشی.

اشکان اصلا" باور نکن ، تایم اوت داشتن پینگ با ip داخلی فقط و فقط یک دلیل داره و اونم کمبود پهنای باند هستش،اصلا" ریطی به نویز خط نداره.:n01:

masooyan
02-09-2014, 02:57
دوستان هر شکت دیگه ای میرین صبا نرین.

mehrabooni
02-09-2014, 04:31
صبا نریم
های وب ناراضین
پارس هم که همه سرصداشون دراومده از اونطرف شاتل هم که گند زده
پس کجا بریم

pc-game
02-09-2014, 09:50
عذر میخوام ، خیلی وقته این تاپیک رو دنبال میکنم و همه ناراضی هستن و همه هم به های وب وفادار موندن ! نه تنها های وب بلکه مابقی سرویس دهنده ها هم همین وضعیت رو دارن .
به نظر من های وب از بقیه بهتره

amirharry
02-09-2014, 13:06
مشکل اینه که های وبو هم تخلیه کنیم جایگزین نداره. همشون هم دزدی می کنند هم نوسان دارند.

nima1221
02-09-2014, 19:11
سلام
میخوام 128 نامحدود های وب بگرم سرعت دانلودش چقدره؟تا چقدر در ماه میشه دانلود داشت؟
سپاس

imnot12
02-09-2014, 19:35
سلام
میخوام 128 نامحدود های وب بگرم سرعت دانلودش چقدره؟تا چقدر در ماه میشه دانلود داشت؟
سپاس

16kb سرعت بهت میده
در ماه اگه 24ساعت دانلود کنی 10گیگ نمیتونی بگیری

sadra4030
02-09-2014, 23:18
سلام سرعت دانلود 1 مگ محدود های وب شبانه با دانلود منجر چنده ؟؟

k1ozil
02-09-2014, 23:23
صبا نریم
های وب ناراضین
پارس هم که همه سرصداشون دراومده از اونطرف شاتل هم که گند زده
پس کجا بریم

رفیق بهتره بریم تو یه غار زندگی کنیم نظرت چیه؟

MAHDI_SOS
03-09-2014, 00:20
سلام
من می خواهم از اینترنتم را از صبانت به این شرکت منتقل کنم می خواستم بدانم برای سرعت 512 شبانه حدودا چه قدر دانلود رایگان می توان انجام داد
لطفا را هنمایی کنید

MAHDI_SOS
03-09-2014, 00:22
پاک شود لطفا

mehrabooni
03-09-2014, 00:25
رفیق بهتره بریم تو یه غار زندگی کنیم نظرت چیه؟
مگه الان توی غار زندگی نمیکنیم

alijigari
03-09-2014, 09:03

.
درود
1-قعطی اینترنت وایرلس در چه حدی هست ؟
2-به فرض اگه اکانت 10 مگا بیت را بگیرم به طور ثابت بین 900 تا 1200 کیلوبایت بهم میده ؟
3-انجمنی سراغ داری که در مورد اینترنت وایرلس بحث بشه ؟
4-اینترنت وایرلس کدوم شرکتها بهتر هست ؟

hmd
03-09-2014, 09:53
16kb سرعت بهت میده
در ماه اگه 24ساعت دانلود کنی 10گیگ نمیتونی بگیری

داداش اینجوریام نیست که شما میگین ولی 128 با 256 اختلافی نداره از نظر هزینه شما در ماه با 128 نهایت 20 گیگ بتونی بگیری .

hmd
03-09-2014, 09:57
دوستان میگم اینقد این شرکت کاربر داره احتیاج به جدید دیگه نداره ؟ الان دو هفته هست زنگ میزنم های وب میگه پورت خالی نداریم تو مخابرات شما (آیت اله کاشانی) میگم رزرو دارین میگن نه میگم کی پورت ها خالی میشه میگن معلوم نیست . این زمان ایجاد شدن پورت خالی چقد طول میکشه ؟ یا کسی هست رو مخابرات کاشانی به خواد سرویسشو قطع کنه ؟

imnot12
03-09-2014, 11:45
ای خــــدا باز بعد یک هفته افت سرعت و قطعی شروع شد اوله صبحی چیزی رو باز نمیکرد :|

aliiran2008
03-09-2014, 22:19
امشب دوباره قطعی داره لینک میپره :(

shahrooztk
03-09-2014, 22:43
های وب هنوز مشکل داره ؟
من چند روز پیش جمع آوری کردم های‌وب مو. یه 3-4 هفته ای بود مدام قعطی داشت اصلا کلا چراغ adsl ام خاموش می شد. ping می گرفتم 4 تا ریپلای می داد 2 تا تایم آیوت. زنگم که می زدم پشتیبانی یا می گفت هیچ مشکلی در خطتتون دیده نشد یا می گفت مشکل زیر ساخت.
الان رفتم رو صبانت که بعد از 24 ساعت دوباره درخواست جمع آوری زدم. های وب خداییش خوب بود تا قبل این مشکل الان با تو فکرشم که برگرم . میخوام ببینم این مشکل هنوز همه دارن ؟

amirbrad
03-09-2014, 23:04
های وب هنوز مشکل داره ؟
من چند روز پیش جمع آوری کردم های‌وب مو. یه 3-4 هفته ای بود مدام قعطی داشت اصلا کلا چراغ adsl ام خاموش می شد. ping می گرفتم 4 تا ریپلای می داد 2 تا تایم آیوت. زنگم که می زدم پشتیبانی یا می گفت هیچ مشکلی در خطتتون دیده نشد یا می گفت مشکل زیر ساخت.
الان رفتم رو صبانت که بعد از 24 ساعت دوباره درخواست جمع آوری زدم. های وب خداییش خوب بود تا قبل این مشکل الان با تو فکرشم که برگرم . میخوام ببینم این مشکل هنوز همه دارن ؟

خوب دوست عزیز دوتا پست قبلی ملاحظه کنید !!!

بله همچنان همون مشکلات پابرجاست.

Sent from my iPhone using Tapatalk

imnot12
04-09-2014, 08:49
اقا واسه شمام اینجوریه؟
ترافیک نسبت به چند هفته گذشته حشتناک کم میکنه؟تقریبا دو برابر بیشتر شده :|

.Ashkan.
04-09-2014, 09:48
درود
1-قعطی اینترنت وایرلس در چه حدی هست ؟
2-به فرض اگه اکانت 10 مگا بیت را بگیرم به طور ثابت بین 900 تا 1200 کیلوبایت بهم میده ؟
3-انجمنی سراغ داری که در مورد اینترنت وایرلس بحث بشه ؟
4-اینترنت وایرلس کدوم شرکتها بهتر هست ؟

قطعیش کمه. قبلا گفتم که بیشتر بخاطر مشکل آنتن قطعی داشتیم که اونم وقتی تماس میگرفتیم بلافاصله متخصص میفرستادن درستش میکرد. شاید هر دو سه ماه یه بار. درباره سرعت نمیتونم این اطمینان رو بهت بدم. باید یه شرکت خوب پیدا کنی که سرویسی که بهت میده پایدار باشه. چون میگی فقط خودت میخوای استفاده کنی، اصولا باید تو همین رنج سرعتی که بهت گفتن بدن. یه نیم نگاهی هم به وایمکس داتک بنداز. ظاهرا کیفیت خدماتش خوبه. تا جاییکه میدونم تا 4 مگ میده و سرعت و قیمتش هم مناسبه.

aliiran2008
04-09-2014, 12:11
دیشب ساعت 11 شب 3گیگ فشفه خریدم
تو ساعت رایگان 800مگ مصرف کردم
الان 2گیگ دیگه دارم
زنگ زدم میگم چرا 1گیگ از حجمم کم شده میگه پیگیری میکنیم :(
اخه 1بار را من دیدم دفعه های دیگه را چیکار کنم؟

alone_boy
04-09-2014, 12:14
چطوری بفهمیم حجمی که قبل از خریدِ فشفشه داشتیم چند گیگ بوده؟

aliiran2008
04-09-2014, 12:33
دوستانی که طرح های 6ماه یا 1 سال داررن اگه میشه یه عکس یا قیمت فشفشه های بالاتر از 15 روز را اعلام کنند
چون با توجه به زمان سرویس طرح ها فرق میکنه

imnot12
04-09-2014, 12:43
دیشب ساعت 11 شب 3گیگ فشفه خریدم
تو ساعت رایگان 800مگ مصرف کردم
الان 2گیگ دیگه دارم
زنگ زدم میگم چرا 1گیگ از حجمم کم شده میگه پیگیری میکنیم :(
اخه 1بار را من دیدم دفعه های دیگه را چیکار کنم؟

قسم میخورم که دیروز 1گیگ از جم منم کم شده بی خود اصلا به نت وصل نبودم ولی کم شده :|

imnot12
04-09-2014, 12:45

تو قسمت سرویس - پرداخت اونجا نوشته میشه

behnam-k
04-09-2014, 12:45
دوستان تو قسمت تعرفه ها های وب اینو جدید اضافه کرده
* منظور از ترافیک هر دوره، مجموع ترافیک دریافتی در آن دوره است و ترافیک ارسال رایگان در نظر گرفته می‌شود
از وقتی سرویس گرفتم تا 12 دهم برا من مجموع ارسال و دریافت رو از حجمم کم کرده اما از 12 دهم به بعد فقط دریافت رو حساب کرده
دیشبم تو ساعت رایگان دانلود کردم صبح دیدم 2 گیگ حجمی که داشتم تمام شده(از حجم اصلیم کم کرده)زنگ زدم بهشون گفت تو سیستم دارن تغییراتی میدن بررسی میکنن :n15:

behnam-k
04-09-2014, 12:47

....................

imnot12
04-09-2014, 12:52
دوستان تو قسمت تعرفه ها های وب اینو جدید اضافه کرده
* منظور از ترافیک هر دوره، مجموع ترافیک دریافتی در آن دوره است و ترافیک ارسال رایگان در نظر گرفته می‌شود
از وقتی سرویس گرفتم تا 12 دهم برا من مجموع ارسال و دریافت رو از حجمم کم کرده اما از 12 دهم به بعد فقط دریافت رو حساب کرده
دیشبم تو ساعت رایگان دانلود کردم صبح دیدم 2 گیگ حجمی که داشتم تمام شده(از حجم اصلیم کم کرده)زنگ زدم بهشون گفت تو سیستم دارن تغییراتی میدن بررسی میکنن :n15:

دقیقا این مشکل تو واسه منم پیش اومد دیشب ساعت رایگان که دانلود کردم حدود 1گیگ از حجم اصلیمم کم کرده چیکار کنم؟؟؟

behnam-k
04-09-2014, 12:55
دقیقا این مشکل تو واسه منم پیش اومد دیشب ساعت رایگان که دانلود کردم حدود 1گیگ از حجم اصلیمم کم کرده چیکار کنم؟؟؟
زنگ بزن پشتیبانی اسمتو تو لیست کسانی که از حجمشون کم شده بنویسن بعد به من گفت یکشنبه دوشنبه زنگ بزن تا ببین بهت اضافه میشه

IranNama
04-09-2014, 13:12
دوستان برای شما هم مشکل قطع و وصل شدن وجود داره ؟ :n04: لینک نمیپره اما چند دقیقه سایتا باز میشن دوباره همه چی قطع میشه و همینطوری ادامه پیدا میکنه .:n03:

panther99
04-09-2014, 13:22
دوستانی که های وب دارن به این سوالای من جواب بدید خدا خیرتون بده :
سرعت سرویسهایی که میگیرید ( وب گردی و دانلود ) خوبه ؟؟؟
قعطی داره ؟؟؟ چقدر ؟؟
شبانه رایگان داره سرویساش یا نه ؟؟؟
مثلا من بخوام سرویس 2 مگ با ترافیک 2 گیگ در ماه بگیرم این شامل شبانه رایگان میشه ؟؟!! سرعت دانلود با این سرعتی که گفتم چقدره ؟؟؟
کلا از های وب راضی هستید ؟؟؟؟

imnot12
04-09-2014, 13:29
زنگ بزن پشتیبانی اسمتو تو لیست کسانی که از حجمشون کم شده بنویسن بعد به من گفت یکشنبه دوشنبه زنگ بزن تا ببین بهت اضافه میشه

این عکسو ببین اعتبار حجمم هست طی یک هفته
2تای بالا رو ببین ماله امروز و دیروزه
1گیگ حجم کم شده دیگه درسته؟ چون مصرف نکردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

masooyan
04-09-2014, 13:32
قعطی داره ؟؟؟ چقدر ؟؟
مثلا من بخوام سرویس 2 مگ با ترافیک 2 گیگ در ماه بگیرم این شامل شبانه رایگان میشه ؟؟!! سرعت دانلود با این سرعتی که گفتم چقدره ؟؟؟

-های وب سگش به صبا می ارزه،2مگ شبانه نداره،شما باید 1 مگ بگیری 4تا 7 صبح هم رایگانه سرعتش هم حدودا 250 تا تو تایم رایگان.
-من قبلا مشترک های وب بودم ولی تو تهران یه کم مشکل داره نمیدونم الان مشکل حل شده یا نه قبل ثبت نام حتما از تهرانی ها خوب پرس و جو کن.

behnam-k
04-09-2014, 14:03
این عکسو ببین اعتبار حجمم هست طی یک هفته
2تای بالا رو ببین ماله امروز و دیروزه
1گیگ حجم کم شده دیگه درسته؟ چون مصرف نکردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این چیزی که من میبینم 2125 ازت کم شده چطور میگی 1 گیگ :n13:

IranNama
04-09-2014, 14:16
قعطی داره ؟؟؟ چقدر ؟؟

من یک مگ دارم سرعت دانلود معمولا بین 400 تا 470. سرعت تک کانکشن پایینتره . یوتیوب یا بقیه سایتای ویدویی رو خوب باز میکنه ولی مثلا واسه پخش فوتبال آنلاین مخصوصا 11 به بعد اذیت میکنه !
اینجایی که من هستم (غرب تهران) قطعی هاش فوق القاده زیاده در این حد که روزی 3 - 4 بار قطعی برام رویایی شده ! نمیدونم حالا مشکل از خط من و نویزه یا از اون وره !
شبانه سرویس 1 مگ فقط داره اونم حجم های 3 و 8 گیگ ! دقیقترش رو میتونی تو لیست قیمتا ببینی . سرعت دانلودم همون 450 اینا باید باشه .
در مورد راضی بودن باید ببینی میخوای بیشتر چیکار کنی ! برای دانلود اگه میخوای بد نیست مخصوصا با این فشفشه و حجمای اضافی که گذاشته.
اگر حوصله سر و کله زدن با مودم و قطع و وصلی زیاد و ... رو نداری بهتر نیای سمتش.

panther99
04-09-2014, 14:51
کلا ترافیک 2 گیگ یا همون 3 گیگ در ماه برام بسه .
بیشتر واسه آپدیت گوشی و تبلت میخوام چون معمولا حجم آپدیتا بالای 300 مگ هست .
و خب 1 مگ با 2 مگ اختلاف چندانی نداره ظاهرا !!!

panther99
04-09-2014, 14:54
و خب 1 مگ با 2 مگ اختلاف چندانی نداره ظاهرا تو قیمت!!!

masooyan
04-09-2014, 14:57

شما همون 1 مگ با حجم 3 گیگ در ماه بگیر تایم رایگان هم داره.

ehsanch73
04-09-2014, 15:07

متاسفانه برای منم این مشکل وجود داره 1گیگ 700مگابایت ازم کم کرده دیشب 4 گیگی داشتم صبح دیدم شده 2خورده ای :n03::n04:

amirbrad
04-09-2014, 15:31

اگر با خود گوشی یا تبلت میخواهید اپدیت کنید که اصلا طرف های وب نیایی چون بدترین سرعت تک کانکشن و داره مخصوصا اینکه شما تو تهران هستین که روزی چندبار قطعی و حجم دزدی و.... دارید.

imnot12
04-09-2014, 15:48
امروز کلا توان باز کردن صفحرو هم نداره الان 4ساعت اینجوریه :n03:

behnam-k
04-09-2014, 15:57
امروز کلا توان باز کردن صفحرو هم نداره الان 4ساعت اینجوریه :n03:
آره خاک بر سرا معلوم نیست دارن چه غلطی میکنن

IranNama
04-09-2014, 17:14
بدون چیزشکن جایی رو باز نمیکنه.

imnot12
04-09-2014, 17:18
بدون چیزشکن جایی رو باز نمیکنه.

همین الان همه چی برگشت به حالت عادی :n02::n01:

ehsanch73
04-09-2014, 18:02
دوستان وصع پینگ تایم شما چطوریه ؟ برای من خیلی نوسان داره از 190-200 بعضی ساعات هم داغونه همش 1000-2000 یا قطع وصل میشه زنگ هم میزنیم همش کمبود باند الان 4 ماه که دارن میگن درخواست دادیم ولی معلوم نیست کی اضافه کنن مگه این اضافه کرن چقدر طول باید بکشه اخه :n23::n03::n04:

behnam-k
04-09-2014, 21:19
حجمی که دیشب ازم کم کرد الان اس ام اس اومد که اضافه شد دمشون گرم :n16:
پینگ هم به حالت عادی برگشت:n01:

imnot12
04-09-2014, 21:27
حجمی که دیشب ازم کم کرد الان اس ام اس اومد که اضافه شد دمشون گرم :n16:
پینگ هم به حالت عادی برگشت:n01:

منم زنگ زدم گفتم 2گیگ پریده گفت بزار نگاه کنم کمی نگاه کرد گفت میم رسیدگی کنن به نظرت مثل تو بر میگردونن؟

ehsanch73
05-09-2014, 01:25
شما هم قطعی داشتید از طرفای ساعت 12 تا الان همش قطع میشه وصل میشه 12-1:30 نت کلا قطع شد الان هم که وصل شده همش تایم اوته :n13::n03:

mahdi_abbasnasab
05-09-2014, 03:46
بچه ها از هایوب راضی هستین؟تو تایم شبانش(تایم رایگان)محدودیت و یا سقف دانلود برای محدودیت داره؟

imnot12
05-09-2014, 05:55
بچه ها از هایوب راضی هستین؟تو تایم شبانش(تایم رایگان)محدودیت و یا سقف دانلود برای محدودیت داره؟

تایم شبانه همون ساعت رایگان بله سرعت رو محدود میکنن رو 250kb و هر شب میشه تقریبا 2.8گیگ ویا کمتر گرفت

imnot12
05-09-2014, 07:21
دیروز 2گیگ ازم تموم شد زنگ زدم گفتن برررسی میکنن
امروز باز 2گیگ ازم کم شد چرا شبانه از حجم اصلی کم میکنه :|||||:n04:

behnam-k
05-09-2014, 07:33
آره من دیدم داره کم میکنه دانلود نکردم نمیدونم چرا درستش نمیکنن پس با این حساب 4 گیگ باید بهت برگردونن :n02:
سرویسای نامحدود هم برداشتن نمیدونم اینطوری شم :n01: یا اینطور :n15:
کل سرویساش شده محدود

qwertym
05-09-2014, 08:07
برای منم تو تایم رایگان از حجم اصلیم کم کرده زنگ زدم صبحی های وب گفت تا شنبه برمیگرده

Alone-Star
05-09-2014, 09:23
از بچه های شیراز کسی های وب داره؟
های وب نمایندگی های شیرازش سایت خاصی نداره ظاهرا...

دفتر مرکزی هم شماره در شبکه نیست الان :-)))

وضعیت 1مگ چطوره، من برای 1-2ماه بیشتر نمیخوام.
شبی بالای 3-4 گیگ بگیره کارم راه میافته.

اینطور هست؟

alijigari
05-09-2014, 09:23
برای منم تو تایم رایگان از حجم اصلیم کم کرده زنگ زدم صبحی های وب گفت تا شنبه برمیگرده

برای شما پیش اومده در تایم غیر رایگان حجم اضافی کم بشه ؟ چون برای من خیلی داره حجم کم میکنه --

qwertym
05-09-2014, 09:35
برای شما پیش اومده در تایم غیر رایگان حجم اضافی کم بشه ؟ چون برای من خیلی داره حجم کم میکنه --

تو تایم غیر رایگان سرویس دینامیت که داشتم برام از حجمم کم کرد و حتی تو همین تاپیک هم نوشتم و زنگ زدم های وب اما زیربار نرفتن...

imnot12
05-09-2014, 09:37

یعنی من دوباره زنگ نزنم خودشون میدونن ماله کیا کم شده یا نه؟

imnot12
05-09-2014, 09:37
آره من دیدم داره کم میکنه دانلود نکردم نمیدونم چرا درستش نمیکنن پس با این حساب 4 گیگ باید بهت برگردونن :n02:
سرویسای نامحدود هم برداشتن نمیدونم اینطوری شم :n01: یا اینطور :n15:
کل سرویساش شده محدود

4گیگ که نه
5گیگ بیشتر شبی 2.4 اینا دانلود میکردم :(
از دیروز 8 گیگ داشتم شده 2.7:n03:

essi_raj004
05-09-2014, 10:40
ای بابا ! پریشب توی تایم رایگان حجمم صفر شد . زنگ زدم ، تا شب برگردوندن . حالا بد شانسی های وبی که روزی 10 بار قطعو وصل میشه این دفعه 2-3 روز بود قطع ننشده بود !!!! با کلی بالا پایین طرفو راضی کردم بررسی کردو شب هم اس اومد که...
حالا باز امشب :n23: .... البته ایندفه مودمو خاموش روشن کردم :n09:
دارن چیکار میکنن ؟!؟!؟!

پ ن : تازه میخواستم جمع کنم برم صبا که دیدم اون یهو پوکید :(

imnot12
05-09-2014, 11:34
ای بابا ! پریشب توی تایم رایگان حجمم صفر شد . زنگ زدم ، تا شب برگردوندن . حالا بد شانسی های وبی که روزی 10 بار قطعو وصل میشه این دفعه 2-3 روز بود قطع ننشده بود !!!! با کلی بالا پایین طرفو راضی کردم بررسی کردو شب هم اس اومد که...
حالا باز امشب :n23: .... البته ایندفه مودمو خاموش روشن کردم :n09:
دارن چیکار میکنن ؟!؟!؟!

پ ن : تازه میخواستم جمع کنم برم صبا که دیدم اون یهو پوکید :(

ای بابا پس چرا حجم منو برنگردوندن؟
اخه فشفشه زدم حتما اونو دیدن گفتن ازش کم نشده اونام برنگردوندن :|||

qwertym
05-09-2014, 11:51
یعنی من دوباره زنگ نزنم خودشون میدونن ماله کیا کم شده یا نه؟

اگه قبلا زنگ زدید نیازی نیست دیگه زنگ بزنید اما اگه زنگ نزدید باید زنگ بزنید و اطلاع بدید تا یوزرتون ثبت کنه که حجم ازش کم شده

imnot12
05-09-2014, 12:24
اگه قبلا زنگ زدید نیازی نیست دیگه زنگ بزنید اما اگه زنگ نزدید باید زنگ بزنید و اطلاع بدید تا یوزرتون ثبت کنه که حجم ازش کم شده

قبلا زنگ زدم گفت شما امروز 1200مگ مصرف داشتید چیزی کم نشده که از این 1200مگ 200مگ حجم اصلیه 1گیگش فشفشه هست که نه من یادم بود بگم نه اون
همونطور هم که میبینی اونایی که دیروز زنگ زدن تا شب حجمو دادن ولی ماله منو ندادن پس ثبت نشده فک کنم

ehsanch73
05-09-2014, 13:46
من هم از دوشب پیش این بلا سرم اومده که امروز فهمیدم دیشب ساعت 4:20 رفتم گذاشتم برای دانلود صبح ساعت 6:15 دیدم پیام اومده کمتر از 100 مگ مونده که بعد اومدم دیدم 2140 مگابایتی که داشتم صفر کرده شب فبلش هم 1700مگ بوده که الان حجمم صفر شده زنگ زدم بعداز کلی تو صف بودن و 5 تومان دادم پای شارژ تلفن اینقدر بهش گفت که تو ساعت 4-7 حجمم شده صفر زیر بار نمی رفت گفت چیزی ثبت نشده اخرش گفت شنبه درست میکنیم درخواست خرابی نرم افزار رو براتون میگذارم حالا اگه این حجم نداد تنها راهش سامانه 195 اخه بدون اعلام قبلی میان شبانه رو قطع کنن!:n24: یک مشت دزد :n03:

mehrabooni
05-09-2014, 13:57
شبی 8 تا 9 گیگ دانلود داشتم که الان شده 6 تا 7 گیگ

دیشب از حجم اصلیم کم کرده بود که هنوز زنگ نزدم تا خودشون برگردونن وگرنه میرم سراغ 195 تا اونا حجم رو برگردونن

qwertym
05-09-2014, 14:59
قبلا زنگ زدم گفت شما امروز 1200مگ مصرف داشتید چیزی کم نشده که از این 1200مگ 200مگ حجم اصلیه 1گیگش فشفشه هست که نه من یادم بود بگم نه اون
همونطور هم که میبینی اونایی که دیروز زنگ زدن تا شب حجمو دادن ولی ماله منو ندادن پس ثبت نشده فک کنم

پس دوباره زنگ بزن من خودم ساعت 7 صبح زنگ زدم طرف فکر کنم خواب بود 10 تا بوق خورد تا برداشت :n02:

EshMoul
05-09-2014, 15:14

دقیقاً برای من هم اینطور شده!

3-4 روز پیش 7 گیگ داشتم الان دیدم شده 2 گیگ !

قضیه چیه؟ برمی‌گردونند؟

imnot12
05-09-2014, 15:27
دقیقاً برای من هم اینطور شده!

3-4 روز پیش 7 گیگ داشتم الان دیدم شده 2 گیگ !

قضیه چیه؟ برمی‌گردونند؟

ماله منم اندازه تو بود تا الان که برنگردوندن
این پشتیبانیشم میگه 40نفر تو صفه صبر میکنم به نفر اول که میرسه قطع میکنن :|||||||

EshMoul
05-09-2014, 15:43
ماله منم اندازه تو بود تا الان که برنگردوندن
این پشتیبانیشم میگه 40نفر تو صفه صبر میکنم به نفر اول که میرسه قطع میکنن :|||||||

پس زنگ زدن بی فایده ست؟

تا شنبه صبر می کنم شاید برگردوندن. امشب هم که نباید دانلود کنم وگرنه حجم به 0 میرسه

imnot12
05-09-2014, 15:56
پس زنگ زدن بی فایده ست؟

تا شنبه صبر می کنم شاید برگردوندن. امشب هم که نباید دانلود کنم وگرنه حجم به 0 میرسه

من که امروز خیلی زنگ زدم موفق به برقراری نشدم
تو این دو روز 15تومان ضرر کردم :(
میترسم شنبه حجم برنگرده زنگ بزنیم بگه دیگه دیره اینا نمیشه زودتر میگفتین
و اینکه به نظرت شبانه جمع شده؟

EshMoul
05-09-2014, 16:01
من که امروز خیلی زنگ زدم موفق به برقراری نشدم
تو این دو روز 15تومان ضرر کردم :(
میترسم شنبه حجم برنگرده زنگ بزنیم بگه دیگه دیره اینا نمیشه زودتر میگفتین
و اینکه به نظرت شبانه جمع شده؟

جمع که نه، فکر نمی‌کنم

بالاخره باید یه خبری بدن قبلش. من قبلا مخابرات داشتم میخواستن شبانه رو جمع کنن اطلاع دادن که تا پایان شارژ فعلی فقط شبانه دارید

از اون گذشته شبانه رایگان هنوز جزء پلن هست روی سایت

من که در هر صورت تا پایان این تخلیه می‌کنم. نمی‌دونم داستان چیه، من تمام تعرفه ها رو امتحان کردم، از 128 تا 1 مگ، نتونستم شبی از 2.5 گیگ بیشتر دانلود کنم، اونوقت دوستان حرف از 7-8 گیگ میزنن!

imnot12
05-09-2014, 16:20
جمع که نه، فکر نمی‌کنم

بالاخره باید یه خبری بدن قبلش. من قبلا مخابرات داشتم میخواستن شبانه رو جمع کنن اطلاع دادن که تا پایان شارژ فعلی فقط شبانه دارید

از اون گذشته شبانه رایگان هنوز جزء پلن هست روی سایت

من که در هر صورت تا پایان این تخلیه می‌کنم. نمی‌دونم داستان چیه، من تمام تعرفه ها رو امتحان کردم، از 128 تا 1 مگ، نتونستم شبی از 2.5 گیگ بیشتر دانلود کنم، اونوقت دوستان حرف از 7-8 گیگ میزنن!

نه بابا اینایی که میگن شبی 7-8 گیگ دانلود میکنن فامیلی دوستی چیزی از های وب دارن اینجوری میگن
وگرنه هر کدوم از سرویس های که دانلود رایگان دارن بیشتر از 2.4 نمیشه دانلود کرد ...

mehrabooni
05-09-2014, 17:02
نه بابا اینایی که میگن شبی 7-8 گیگ دانلود میکنن فامیلی دوستی چیزی از های وب دارن اینجوری میگن
وگرنه هر کدوم از سرویس های که دانلود رایگان دارن بیشتر از 2.4 نمیشه دانلود کرد ...
اوایل 8 تا 9 گیگ بود ولی الان 7 تا 8 گیگ هست که بشدت ناراضی هستم از این وضع

mehrabooni
05-09-2014, 17:06

اوایل در 25 اگوست که تازه سرویس یک مگ خریده بودم شبی 8 گیگ میگرفتم ولی بعدش روی 6 گیگ ثابت شد

فقط در تاریخ 30 اگوست چون حجمم تموم شده بود نشد از بازه رایگان استفاده کنم که بعدش باز اول سپتامبر رو هم بخاطر اینکه چیزی برای دانلود در نظر نداشتم حروم شد

golijon
05-09-2014, 21:13
منم زنگ زدم و خودشون پیگیری کردن و حجمی که ازم کم شده بود رو برگردوندن
ازشون پرسیدم مشکل دانلود شبانه حل شده، گفت هنوز نه

imnot12
05-09-2014, 21:15

خودشون پیگیری کردن منظورت اینه قبل اینکه زنگ بزنی حلش کردن خودشون؟

masooyan
05-09-2014, 21:28

ینی این مشکل دانلود شبانه سراسری هستش؟چرا؟

masooyan
05-09-2014, 21:37
راستی کسی اطلاع نداره چرا نامحدود ها از پنل حذف شده؟

bestinternet
05-09-2014, 21:38
سلام دوستان،شما رو این ip تایم اوت دارین؟ 46.224.0.12

behnam-k
05-09-2014, 21:59
ینی این مشکل دانلود شبانه سراسری هستش؟چرا؟

آره 2 شبه اینطور شده سراسریم هست اما من هر چی تو این 2 شب دانلود کردم همون روز برگردوندن

behnam-k
05-09-2014, 22:00
هنوز حجمتو برگشت ندادن ؟؟

imnot12
05-09-2014, 22:04
هنوز حجمتو برگشت ندادن ؟؟

نه به پیغمبر :| 1کیلوبایتم برنگردوندن

behnam-k
05-09-2014, 22:05
سلام دوستان،شما رو این ip تایم اوت دارین؟ 46.224.0.12

سلام
من رو این آی پی تایم اوت ندارم پینگشم 49-50 ست

behnam-k
05-09-2014, 22:07
نه به پیغمبر :| 1کیلوبایتم برنگردوندن

زنگ زدی بهشون ؟؟؟؟؟؟ من دیشبم دانلود کردم 1 ساعت پیش برگشت دادن

imnot12
05-09-2014, 22:17
زنگ زدی بهشون ؟؟؟؟؟؟ من دیشبم دانلود کردم 1 ساعت پیش برگشت دادن

یه بار زنگ زدم
فشفشه زده بودم پشتیبانی گفت چیزی ازتون کم نشده منم یادم نبدو فشفشه زدم اونم بادش نبود
الانم هر چی زنگ میزنم یا 50نفر تو صفه یا میرسم نفر اول اتوماتیک قطع میشه
میترسم بر نگردونن نزدیک 4.7گیگ از حجم اصلیم رفته چیکار کنم :n03:

behnam-k
05-09-2014, 22:20
یه بار زنگ زدم
فشفشه زده بودم پشتیبانی گفت چیزی ازتون کم نشده منم یادم نبدو فشفشه زدم اونم بادش نبود
الانم هر چی زنگ میزنم یا 50نفر تو صفه یا میرسم نفر اول اتوماتیک قطع میشه
میترسم بر نگردونن نزدیک 4.7گیگ از حجم اصلیم رفته چیکار کنم :n03:
هیچ راهی نداری جز اینکه با پشتیبانی یه بار دیگه حرف بزنی ،اگه چند روز بگذره احتمال داره بزنن زیر همه چی میگن اصلا شما مشتری ما نیستی :n02:

bestinternet
05-09-2014, 22:35
سلام
من رو این آی پی تایم اوت ندارم پینگشم 49-50 ست

پس احتمالا" مرکز ما مشکل پیدا کرده

imnot12
05-09-2014, 22:43
هیچ راهی نداری جز اینکه با پشتیبانی یه بار دیگه حرف بزنی ،اگه چند روز بگذره احتمال داره بزنن زیر همه چی میگن اصلا شما مشتری ما نیستی :n02:

ای خداااااااااااااا
22دقیقه تو صف بودم شدم نفر اول یه زنه انگلیسی میگه imsorry نمیدونم plz call back later
:n15::n23:

EhsanCPU
05-09-2014, 22:48
سلام
من نمیدونم چرا تنظیمات پنلشون به هم ریخته ؟؟؟
دقیقا 2 شبه که تو ساعت شبانه رایگان داره از حجم اصلی کم میکنه
البته هر 2 بارش زنگ زدم پشتیبانی که ساعت 10 شب حجم ها رو برگردوندن
ای کاش امشب دیگه مشکل برطرف شده باشه
پشتیبانی هم که زنگ میزنی میگه شما نفر 66 ام هستید باید همینطور بشینی پای تلفن ...

golijon
05-09-2014, 22:51

خیر، من تماس گرفتم یک ساعت بعدش خودشون زنگ زدن و حجم این 2 روز رو برگردوندن.

من یه بار زنگ زدم 35 دقیقه پشت خط بودم نوبتم که شد قطع شد. یه بار دیگه زنگ زدم بازم بیشتر از نیم ساعت پشت خط موندم تا جواب دادن

bestinternet
05-09-2014, 22:59
خیر، من تماس گرفتم یک ساعت بعدش خودشون زنگ زدن و حجم این 2 روز رو برگردوندن.

من یه بار زنگ زدم 35 دقیقه پشت خط بودم نوبتم که شد قطع شد. یه بار دیگه زنگ زدم بازم بیشتر از نیم ساعت پشت خط موندم تا جواب دادن

مگه اینا 20-30 داخل پشتیبانی ندارن ؟ :n02:

mehrabooni
05-09-2014, 23:39
به نظرتون میشه به 195 شکایت کنیم بگیم بجای این دو شب که بازه ی رایگان خراب شده به علت عدم رعایت به قرار داد باید خسارت بدن

FAR FAR251
06-09-2014, 01:48
یه شب اومدیم خوب دانلود کردیم ولی از حجم اصلی کم کرده:n08:
خیر نبینن ایشالا:n24:
تازه سری قبل به من میگفت سیستم اشتباه نمیکنه:n08:
زنگ زدم میگه تا شنبه صبر کن مسئولش نیست:n06:

shahabprince
06-09-2014, 01:52
های وب اوایل خیلی خوب بود هم سرعتش هم پینگش منم جمع کنم برم دیگه شورشو درآوردن دزدی هم که میکنن

imnot12
06-09-2014, 08:49
دوستان تو قسمت ساخت کد تخفیف میتونیم خودمون کد بسازیم؟
مثلا کد 1گیگ 1روزه؟

mehrabooni
06-09-2014, 15:19
به نظرتون میشه به 195 شکایت کنیم بگیم بجای این دو شب که بازه ی رایگان خراب شده به علت عدم رعایت به قرار داد باید خسارت بدن

میشه عایا

imnot12
06-09-2014, 15:27
میشه عایا

انگاری اوضاع خوبه بچه ها دو روزه اینجا پست نمیدن :D
ما که هر کاری کردیم اون حجم که در ساعت رایگان کوفت کردن رو بر نمیگردونن

hamed2004
06-09-2014, 16:33
سلام
آقا منم زنگ زدم خودشون 2 گیگ حجمم رو برگردوندن....ولی نمیدونم امشب دوباره بزاریم دانلود یانه؟

behnam-k
06-09-2014, 16:34
انگاری اوضاع خوبه بچه ها دو روزه اینجا پست نمیدن :D
ما که هر کاری کردیم اون حجم که در ساعت رایگان کوفت کردن رو بر نمیگردونن
به نظر میاد مشکل سیستمشون رو حل کردن دیشب دانلود کردم از حجم اصلی کم نکرد

imnot12
06-09-2014, 16:40
به نظر میاد مشکل سیستمشون رو حل کردن دیشب دانلود کردم از حجم اصلی کم نکرد

اقا حجم منو برگشت ندادن فک کنم دیگه وقتشه از طریق 195 شکایتمو بدم نظرت چیه :n24:

hamed2004
06-09-2014, 16:47
سلام
آقا منم زنگ زدم خودشون 2 گیگ حجمم رو برگردوندن....ولی نمیدونم امشب دوباره بزاریم دانلود یانه؟

mehrabooni
06-09-2014, 18:08
اقا حجم منو برگشت ندادن فک کنم دیگه وقتشه از طریق 195 شکایتمو بدم نظرت چیه :n24:
اره اگه متنی نوشتی اینجا بزار تا توی ویرایشش کمک کنیم بهتون

mehrabooni
06-09-2014, 18:09
دیشب که کم نکرد

zetsou
06-09-2014, 18:24
سلام دوستان

دوستان من الان صبانت دارم که زده فاتحه دانلود شبانشو خونده

میخام بدونم های وب چطوریاس؟

سرعت دانلود شبانش چقده؟
محدودیت دارده؟ (مثلا دانلود شبانه از حدی بیشتر شه بزنه فاتحه سرعت رو بخونه یا بدتر)
ساعت دانلود رایگانش چند ساعته؟ و از کی تا کی؟

مرکز فرشچی مشهد (آزاد شهر- سید رضی)

behnam-k
06-09-2014, 18:27
آره دیگه اگه برنمیگردونن شکایتو بنویس اما چطوره تا من گفتم حجمم کم شده گفت باشه:n13:

pc-game
06-09-2014, 18:28
عزیزان های وبی ، سرعت نت من یک مگابایت هست ، ولی موقع دانلود با 400 کیلو بایت دانلود میکنه ، اینترنت برادران هم همین طوره یا فقط نت ما اینجوریاس ؟
روایت داریم با سرعت یک مگ هم میشه دان کرد ، کسی تجربه داره ؟

.Ashkan.
06-09-2014, 19:07
عزیزان های وبی ، سرعت نت من یک مگابایت هست ، ولی موقع دانلود با 400 کیلو بایت دانلود میکنه ، اینترنت برادران هم همین طوره یا فقط نت ما اینجوریاس ؟
روایت داریم با سرعت یک مگ هم میشه دان کرد ، کسی تجربه داره ؟
احتمالا منظورت اینه که سرویست یک مگابیته که اگه اینطوره معمولا روی ۴ مگ میبندن و سرعتی هم که میگیری باید حدود ۵۱۲ کیلوبایت یا یه کم کمتر باشه.

qwertym
06-09-2014, 19:13
حجم منو برگشت دادند

majid89
06-09-2014, 20:09
دیشب که کم نکرد

میشه لطف کنی از صفحه متوسط سرعت ساعتی هم اسکرین شات بگیری ببینم متوسط سرعتت تو شب چقدره؟ ممنون

Sent from my ZP900 using Tapatalk

EshMoul
06-09-2014, 20:09
حجم من رو هنوز برگشت ندادند

دیشب کسی دانلود کرده؟ دانلود شبانه رو به راه شده؟ دیگه کم نمی کنه؟

mehrabooni
06-09-2014, 20:13
میشه لطف کنی از صفحه متوسط سرعت ساعتی هم اسکرین شات بگیری ببینم متوسط سرعتت تو شب چقدره؟ ممنون

اسکرین شات نمیخواد
دیشب 750 تا 720 ثابت بود

mehrabooni
06-09-2014, 20:13
حجم من رو هنوز برگشت ندادند

دیشب کسی دانلود کرده؟ دانلود شبانه رو به راه شده؟ دیگه کم نمی کنه؟

کم نکرد سرعت هم عالی بود

majid89
06-09-2014, 20:22
دیشب که کم نکرد

mehrabooni
06-09-2014, 21:03

متوسط 700 حدودا یکم بیشتر

imnot12
06-09-2014, 22:07
اقا حجم منو برگشت دادن بعد اینکه دوباره تماس گرفتم
به خاطر تاخیر جایزه هم دادن :n02::n20:

imnot12
06-09-2014, 22:08
دیشب که کم نکرد

داداش اسم این نرم افزار چیه؟؟؟

.Ashkan.
06-09-2014, 22:13
داداش اسم این نرم افزار چیه؟؟؟
Networx. میتونی از نرم افزار های مشابه مثل DU meter یا NetLimiter که امکانات بیشتری داره هم استفاده کنی.

masooyan
06-09-2014, 22:24
Networx. میتونی از نرم افزار های مشابه مثل DU meter یا NetLimiter که امکانات بیشتری داره هم استفاده کنی.

الان وضیت چطوره؟چن روز دیگه برمیگردم های وب:n01:

imnot12
06-09-2014, 23:00
اقا شبانه دانلود فری اوکی شده؟؟؟

mohamad7824
06-09-2014, 23:07
سلام
سرویس 8 مگ های وب چرا توی تعرفه ها که میری نیست ؟ قیمتش چقدره ؟
و طرح فشفشه رو میشه توی روز هم دانلود کرد یا فقط شبانه هست ؟
سرویس 8 مگ شبانه رایگان نداره ؟

imnot12
06-09-2014, 23:20
سلام
سرویس 8 مگ های وب چرا توی تعرفه ها که میری نیست ؟ قیمتش چقدره ؟
و طرح فشفشه رو میشه توی روز هم دانلود کرد یا فقط شبانه هست ؟
سرویس 8 مگ شبانه رایگان نداره ؟

تو پنل اصلی 8مگ هست و خیلی امکانات دیگه که بدون فعال سازی نمیتونی ببینیش
8مگ شبانه نداره
طرح فشفشه رو میشه در طول 24ساعت هر وقت عشقت کشید استفاده کنی اگه شبانه رایگان داشته باشی از فشفشه کم نمیشه

mohamad7824
07-09-2014, 00:01
8مگ شبانه نداره
طرح فشفشه رو میشه در طول 24ساعت هر وقت عشقت کشید استفاده کنی اگه شبانه رایگان داشته باشی از فشفشه کم نمیشه
سرویس 1 مگ که شبانه داره، سرعتش رو روی چند میبندن ؟
توی 3 ساعتی که رایگانه چقدر میشه دانلود کرد ؟

ممنون:n16:

mehrabooni
07-09-2014, 01:19

خطط روی هشت میبندن بارنی جان
بستگی به مرکز مخابراتیت میتونی از 6 تا حتی 8 گیگ راحت دانلود کنی ولی امکانش هست کمتر دانلود کنی

.Ashkan.
07-09-2014, 08:19
الان وضیت چطوره؟چن روز دیگه برمیگردم های وب:n01:
بهتر شده. مشکلات قطعی و افت سرعت تقریبا رفع شده. برگرد ببینیم پاقدمت چطوره! :n02:

معمولا 1 مگ رو روی 4 میبندن که در طول روز حدود 400-500 بهت میده. شبانه هم سرعتت روی 200-250 هست که تقریبا توی 3 ساعت حدود 2 تا 2.5 گیگ میتونی بگیری. بعضی مراکز که وضعیت بهتره، ممکنه سرعت رو برات باز بذارن.

omid-p30
07-09-2014, 10:40
دوستان سرعت های روزانه همون سرعت اسمی هست ؟ یعنی 128 بگیرم همون 128 هست ؟ سرعت شبانه اش چطور ؟

چون مثلا چند سال که از صبانت 128 داشتم عملا بین 512 تا یک مگ رو همیشه داشتم.

ShadowDragon
07-09-2014, 11:07
3 روزه اعلام کردم که از حجم اصلی کم شده هنوز حجممو ندادن! حجم کسی برگشت داده شده؟

imnot12
07-09-2014, 11:43
3 روزه اعلام کردم که از حجم اصلی کم شده هنوز حجممو ندادن! حجم کسی برگشت داده شده؟

ببین واسه منم اینطوری بود
هی زنگ بزن
اگه زنگ زدی بگو هر روز زنگ میزنم کسی رسیدگی نمیکنه طرف میگه خودم شخصا رسیدگی میکنم و اوکی میکنه :n10:

hmd
07-09-2014, 16:15
این سرویس هایی که های وب شبانه داره همیشه سرعت بین 200 تا 250 یا افت میکنه ؟ بعد سرعت این سرویسا در روز چه جوری همون اسمی ؟ یا نه دو سه برابر ؟

imnot12
07-09-2014, 16:24
این سرویس هایی که های وب شبانه داره همیشه سرعت بین 200 تا 250 یا افت میکنه ؟ بعد سرعت این سرویسا در روز چه جوری همون اسمی ؟ یا نه دو سه برابر ؟

نه دانلود شبانه به هیچ وجه افت نداره
اگه 1مگ به بالا بگیری خطط رو تا 6مگ میبندن (اگه خطط کشش رو داشته باشه) و سرعت دانلود 600-800 متغیره

mohamad7824
07-09-2014, 18:22

دوستان میشه لطفا یه عکس از پنل بزارید ؟ میخوام قیمت های سرویسای بالای 2 مگ رو ببینم
:n16:

خطط روی هشت میبندن بارنی جان
بستگی به مرکز مخابراتیت میتونی از 6 تا حتی 8 گیگ راحت دانلود کنی ولی امکانش هست کمتر دانلود کنی

معمولا 1 مگ رو روی 4 میبندن که در طول روز حدود 400-500 بهت میده. شبانه هم سرعتت روی 200-250 هست که تقریبا توی 3 ساعت حدود 2 تا 2.5 گیگ میتونی بگیری. بعضی مراکز که وضعیت بهتره، ممکنه سرعت رو برات باز بذارن.

نه دانلود شبانه به هیچ وجه افت نداره
اگه 1مگ به بالا بگیری خطط رو تا 6مگ میبندن (اگه خطط کشش رو داشته باشه) و سرعت دانلود 600-800 متغیره
بالاخره من نفهمیدم شبانه 1 مگ چقدر سرعت میده!!!!!
هر کدومتون یه چیزی میگین :n02:
(مرکز مخابراتی حافظ شیراز هستم اگه کسی اونجا هست وضعیتشو بگه)

bestinternet
07-09-2014, 19:17
تست ساعت 8 غروب :n21:

placebo111
07-09-2014, 19:36
دوستان من امروز برای امتجان رو یه خط دیگه سرویس 8 مگ های وب گرفتم. اون یکی خطم رو پارس آنلاینه. به نظرتون چجوریاست؟ سرعت تک دانلود برای آنلاین استریمینگ خوبه؟ میشه ویدیو HD انلاین دید توش بدون اذیت شدن؟ سرعت دانلود چطوره؟ همیشه ثابت میمونه یا بالا پایین میشه با توجه به اینکه ساعت رایگان نداره؟
ممنون میشم اگه جواب بدین.

mehrabooni
07-09-2014, 19:59
دوستان من امروز برای امتجان رو یه خط دیگه سرویس 8 مگ های وب گرفتم. اون یکی خطم رو پارس آنلاینه. به نظرتون چجوریاست؟ سرعت تک دانلود برای آنلاین استریمینگ خوبه؟ میشه ویدیو HD انلاین دید توش بدون اذیت شدن؟ سرعت دانلود چطوره؟ همیشه ثابت میمونه یا بالا پایین میشه با توجه به اینکه ساعت رایگان نداره؟
همه چیز بستگی به منطقه مخابراتیت داره

bestinternet
07-09-2014, 20:06

در حال حاضر نه ، اصلا" وضعیت خوبی نداره ، من دیگه این ماه نمی خوام تمدید کنم.

amirharry
07-09-2014, 21:58
الان 1 روز فشفشه هدیه به من داد که وقتی روش زدم یک کد تخفیف بم داد
الان می تونم اینو استفاده کنم یا بقیه حجمم رو می پرونه؟؟

EhsanCPU
07-09-2014, 22:01
دمشون گرم
به مناسبت ولادت امام رضا (ع) HiWeb به من فشفشه هدیه داد :n06:

alone_boy
07-09-2014, 22:35
پس چرا به من هیچی ندادن؟ : دی

mehrabooni
07-09-2014, 22:47
به منم هدیه دادن

imnot12
07-09-2014, 22:51
به ما هم ندادن هدیه که جریان چیه:n15:

mehrabooni
07-09-2014, 23:08
برین قسمت اول پنل

imnot12
07-09-2014, 23:17
برین قسمت اول پنل

یعنی کجا دقیق اسمشو بگو

amirbrad
07-09-2014, 23:26
های وب دیده بدجور داغونه همه دارن تخلیه می کنن میخواد یه جوری گول بزنه.

mehrabooni
07-09-2014, 23:29
های وب دیده بدجور داغونه همه دارن تخلیه می کنن میخواد یه جوری گول بزنه.

دقیقا کجاش داغونه! برای منطقه ما که عالیه
چرا عوام فریبی میکنی

mehrabooni
07-09-2014, 23:31
یعنی کجا دقیق اسمشو بگو
چرا دنبال لقمه ی اماده ای! خودت برو نگاه کن پیدا کن مگه چقد کار داره
پیشنهادات ویژه

amirbrad
07-09-2014, 23:36
دقیقا کجاش داغونه! برای منطقه ما که عالیه
چرا عوام فریبی میکنی

تو که باد از هر طرف بیاد اونطرفی میشی!! امثال شما هستن با یک گیگ فشفشه یا ... میشن طرفدار شرکت!!!
یکم تایپیک و با دقت بخون میفهمی !!!!
من نمیزارم امثال شما با تبلیغ مردم و فریب بدن و پول و وقتشون هدر بره!!!

mehrabooni
07-09-2014, 23:46
اوایل 8 تا 9 گیگ بود ولی الان 7 تا 8 گیگ هست که بشدت ناراضی هستم از این وضع

فکر کنم کاربری که گفته بود من تبلیغ های وب میکنم دیگه اینطرفا پیداش نشه

اوایل در 25 اگوست که تازه سرویس یک مگ خریده بودم شبی 8 گیگ میگرفتم ولی بعدش روی 6 گیگ ثابت شد

فقط در تاریخ 30 اگوست چون حجمم تموم شده بود نشد از بازه رایگان استفاده کنم که بعدش باز اول سپتامبر رو هم بخاطر اینکه چیزی برای دانلود در نظر نداشتم حروم شد

مال همین چندشب قبل
توی منطقه مخابراتیمون های وب عالیه

دیشب که کم نکرد

پ ن :: هموطن های عزیزی که میان این تاپیک تا راهنمایی دریافت کنن،قبل از اینکه به پست های یک کاربر نگاه کنید حتما به سابقه ی فعالیتش هم توجه کنید تا بهترین نتیجه رو دریافت کنید،هر نیو یوزیری بدون مدرک چیزی گفت فورا قبول نکنید

imnot12
07-09-2014, 23:47
چرا دنبال لقمه ی اماده ای! خودت برو نگاه کن پیدا کن مگه چقد کار داره
پیشنهادات ویژه

من که ندیدم فقط یکی زده 40گیگ 30تومان برای یک ماه

mehrabooni
07-09-2014, 23:50
من که ندیدم فقط یکی زده 40گیگ 30تومان برای یک ماه
زنگ بزن بهشون بگو

placebo111
07-09-2014, 23:50
همه چیز بستگی به منطقه مخابراتیت داره

در حال حاضر نه ، اصلا" وضعیت خوبی نداره ، من دیگه این ماه نمی خوام تمدید کنم.

دوستان ممنون از جواباتون. خوب من که دیگه پولو دادم. خطم وصل شد چون دو تا شو همزمان خواهم داشت میام مقایسه میکنم شاید پارس بهتر بود همه تونو تشویق کردم بیاین اونجا. :n02:
جالبه تو تاپیک پارس آنلاین هم همینطوریه یکی 2 میان به به چه چه میکنن از سرویساشون بقیه از جمله خودمم همیشه در حال ناله ایم. فک کنم یکی از مواردی که باعث ایجاد این تناقض میشه همون مراکز مخابراتی مختلفه. یه دلیل دیگه هم میتونه داشته باشه که در مورد اون تاپیک حداقل مطمئنم ولی نمیشه گفت :n07:

البته من برای دانلود رایگان نیومدم برای همون هم یه راست سرویس 8 مگ بدون ساعات رایگان برداشتم! میخوام فقط ببینم یه شرکت میتونه پول خوب بگیره ولی در ازاش یه اینترنت با کیفیت هم ارائه کنه؟؟ باید ببینیم و تعریف کنیم.

mehrabooni
07-09-2014, 23:53
دلیل شما رو در مورد اون تاپیک بنده هم در جریانم
نمیشه گفت

sorek
07-09-2014, 23:55
چه عجب بعد یک سال یه هدیه از طرف های وب دیدیم :n27:

amirbrad
07-09-2014, 23:57
الان من کد تخفیف و گرفتم ایا این کد زمان محدود داره برای استفاده یعنی میسوزه یا اینکه هر وقت خواستیم میتونیم استفاده کنیم؟
هیچ تاریخی هم تو سایت نزده پشتیبانی هم در همین لحظه زنگ زدم چهل نفر پشت خط بودن!!!

placebo111
08-09-2014, 00:02
الان من کد تخفیف و گرفتم ایا این کد زمان محدود داره برای استفاده یعنی میسوزه یا اینکه هر وقت خواستیم میتونیم استفاده کنیم؟
هیچ تاریخی هم تو سایت نزده پشتیبانی هم در همین لحظه زنگ زدم چهل نفر پشت خط بودن!!!

همیشه انقدر پشت خطن؟ چون من امروز زنگ زدم پشتیبانی نفر اول بودم! نکنه چون تازه واردم اینطوریه؟
از طرف دیگه از برخورد پشتیباناش خیلی خوشم اومد توی اولین برخورد!!

amirbrad
08-09-2014, 00:08
همیشه انقدر پشت خطن؟ چون من امروز زنگ زدم پشتیبانی نفر اول بودم! نکنه چون تازه واردم اینطوریه؟
از طرف دیگه از برخورد پشتیباناش خیلی خوشم اومد توی اولین برخورد!!

جدیدا که های وب بد شده بله زیاد پشت خطن تقریبا دو ماهی میشه. ضمن اینکه های وب زیاد مشترک داره با توجه به تبلیغات زیاد.
خیلی خوبه که شما اولین نفر بودین من با شماره 1565 تماس میگیرم. شما الان زنگ زدین چند نفر بودن؟ برای من که گفت 40 نفر تا نفر 33 صبر کردم دیگه خسته شدم. پشتیبانیش از نظر برخورد بد نیستن اما پشتیبانی بی ادب میخوای اسیاتک!!!!

placebo111
08-09-2014, 00:26
جدیدا که های وب بد شده بله زیاد پشت خطن تقریبا دو ماهی میشه. ضمن اینکه های وب زیاد مشترک داره با توجه به تبلیغات زیاد.
خیلی خوبه که شما اولین نفر بودین من با شماره 1565 تماس میگیرم. شما الان زنگ زدین چند نفر بودن؟ برای من که گفت 40 نفر تا نفر 33 صبر کردم دیگه خسته شدم. پشتیبانیش از نظر برخورد بد نیستن اما پشتیبانی بی ادب میخوای اسیاتک!!!!

من الان زنگ نزدم، حول و حوش غروب بود نفر اول بودم :n02:
آسیا تک رو امتحان نکردم، ولی پارس آنلاین زنگ میزنی، قشنگ 2-3 دقیقه واست اتوماتیک قصه تعریف میکنه، بعد که تموم شد تازه شماره تو میزنی، بعد میگه با کدوم بخش میخوای تماس بگیری بعدش میگه شما نفر 18 ام در صف هستید که قاعدتا قطع میکنی و دیگه کار به صحبت کردن با پشتیبانی نمیکشه. :n01:

mehrabooni
08-09-2014, 00:28
بنده همیشه مکالمه رو رکورد میکنم تا اگه بی احترامی کرد بفرستم برای 195 که خوشبختانه تا الان فقط یکنفر زبون نفهم بوده که چون به فحش کشیدمش مکالمه رو برای 195 ارسال نکردم ولی مطمئنم در اینده ازم شکایت میکنن چون مکالمات رو ذخیره میکنن

placebo111
08-09-2014, 00:36
بنده همیشه مکالمه رو رکورد میکنم تا اگه بی احترامی کرد بفرستم برای 195 که خوشبختانه تا الان فقط یکنفر زبون نفهم بوده که چون به فحش کشیدمش مکالمه رو برای 195 ارسال نکردم ولی مطمئنم در اینده ازم شکایت میکنن چون مکالمات رو ذخیره میکنن

نترس شکایت نمیکنن. ضبط مکالمه برای نظارت رو کار پشتیبان هاست نه کاربرا.
من یه بار تو پارس آنلاین شب زنگ زدم انگار خواب بود و خیلی بی ادبانه باهام صحبت کرد.
اسمشو پرسیدم که فرداش برم شکایت کنم ولی بی خیال شدم.
ولی این پشتیبانه امروز شما هم خوش برخورد بود هم خیلی کمک کرد. جدا در مقایسه با پارس آنلاین زمین تا آسمون فرق داشت. بازم معلوم نیست همه شون اینطوری باشن البته. هر چند پارس آنلاین هم انصافا اکثرشون با ادبن هر چند که همیشه میگن مشکل از زیرساخته و کمکی نمیکنن.

mehrabooni
08-09-2014, 01:03
نترس شکایت نمیکنن. ضبط مکالمه برای نظارت رو کار پشتیبان هاست نه کاربرا.
من یه بار تو پارس آنلاین شب زنگ زدم انگار خواب بود و خیلی بی ادبانه باهام صحبت کرد.
اسمشو پرسیدم که فرداش برم شکایت کنم ولی بی خیال شدم.
ولی این پشتیبانه امروز شما هم خوش برخورد بود هم خیلی کمک کرد. جدا در مقایسه با پارس آنلاین زمین تا آسمون فرق داشت. بازم معلوم نیست همه شون اینطوری باشن البته. هر چند پارس آنلاین هم انصافا اکثرشون با ادبن هر چند که همیشه میگن مشکل از زیرساخته و کمکی نمیکنن.
نه رفیق از این گنده ترش نترسیدیم
حالا به یه اوپراتور ساده فحش ناموسی دادم (سانسور)(سانسور) که نزاشتم
مثلا میخواد چکار کنه
هرکار عشقشونه برن انجام بدن
ما باکی نداریم

mehrabooni
08-09-2014, 06:30

alijigari
08-09-2014, 07:50
دوستان ممنون از جواباتون. خوب من که دیگه پولو دادم. خطم وصل شد چون دو تا شو همزمان خواهم داشت میام مقایسه میکنم شاید پارس بهتر بود همه تونو تشویق کردم بیاین اونجا. :n02:
جالبه تو تاپیک پارس آنلاین هم همینطوریه یکی 2 میان به به چه چه میکنن از سرویساشون بقیه از جمله خودمم همیشه در حال ناله ایم. فک کنم یکی از مواردی که باعث ایجاد این تناقض میشه همون مراکز مخابراتی مختلفه. یه دلیل دیگه هم میتونه داشته باشه که در مورد اون تاپیک حداقل مطمئنم ولی نمیشه گفت :n07:

البته من برای دانلود رایگان نیومدم برای همون هم یه راست سرویس 8 مگ بدون ساعات رایگان برداشتم! میخوام فقط ببینم یه شرکت میتونه پول خوب بگیره ولی در ازاش یه اینترنت با کیفیت هم ارائه کنه؟؟ باید ببینیم و تعریف کنیم.

درود خوش اومدی --از سرویس 8 مگ چند مگ و چند ماه برداشتی ؟
خطت روی چند مگ اپ شد ؟
snr خطتت چطور هست ؟

ehsanch73
08-09-2014, 08:46
دوستان این هدیه های وب چیه برای من نیومده فقط یه پیشنهاد جدید تو بخش ویژه اومده 40گیگ 30روزه 30تومن چیزه دیگه ای هم هست ؟ :n13:

mehrabooni
08-09-2014, 08:56
هنون بالاش هدیه هست

imnot12
08-09-2014, 09:01
دوستان این هدیه های وب چیه برای من نیومده فقط یه پیشنهاد جدید تو بخش ویژه اومده 40گیگ 30روزه 30تومن چیزه دیگه ای هم هست ؟ :n13:

نمیدونم بر چه اساسی میدن ولی هدیه به همه کاربرا داده نشده یکیش خودم

qwertym
08-09-2014, 09:29
به منم هدیه ندادن :n03:

mehrabooni
08-09-2014, 09:43
زنگ بزنین 1565

hmd
08-09-2014, 09:45
دوستان نظر شما چی هر چقد تو این سایتها چرخیدم کسی از شرکتی که اینترنت گرفته راضی نیست ولی حالا بین این دو تا شرکت موندم البته بگم هنوز های وب تو مرکز ما پورت خالی نداره و گفته سر ماه زنگ بزنید ولی موندم بیام های وب یا همون سرویی 256 نامحدود مخابراتم به 512 تبدیل کنم . یکم زیاد روی های وب مانور میدم به خاطره همون فشفشه هاست که حداقل میتونی برنامه یا بازیو که میخوای دانلود کنی اگر برنامه یا بازی حجمش 10 15 گیگ باشه بخوام با اینا دانلود کنم 4 5 شبی باید صبر کنم ولی حداقل تو های وب میدونی میتونی یکی دو روز دانلود کنی . خیلی وقتا شده برنامه یا بازیو خواستم ولی بیرون نبود .

ehsanch73
08-09-2014, 09:49
زنگ بزنین 1565

دوست عزیز هدیه چند گیگ داده.بعد میگم شاید من فشفشه فعال داشتم بهم نداده .نمیشه زنگ هم زد 30-40 نفر تو صف هستن :n13::n16:

farzaneh_mk
08-09-2014, 10:13
به منم هدیه ندادن :n03:

با توجه به چیزایی که دیدم به نظر میرسه به کسایی دادن که استفاده بالاتری داشتن

imnot12
08-09-2014, 10:42

خب اگه اینجور باشه باید به منم میدادن من ماهی بالای 80تومان به اینا پول میدم پس چرا به من هدیه ندادن؟

mehrabooni
08-09-2014, 10:47
دوست عزیز هدیه چند گیگ داده.بعد میگم شاید من فشفشه فعال داشتم بهم نداده .نمیشه زنگ هم زد 30-40 نفر تو صف هستن :n13::n16:
یک گیگ

placebo111
08-09-2014, 11:17
درود خوش اومدی --از سرویس 8 مگ چند مگ و چند ماه برداشتی ؟
خطت روی چند مگ اپ شد ؟
snr خطتت چطور هست ؟

سلام بر alijigari عزیز و ممنون از خوش آمد گویی تون.
والا همونطور که گفتم هنوز منتظرم سرویسم وصل بشه و چون روی یه خط دیگه به غیر از اونیکه پارس آنلاین روشه گرفتم هنوز وضعیت SNR رو نمیدونم. خط تلفن که بوقش خش خش نداره پس امیدوارم SNR خوبی هم بده. اگه خوب نباشه هم مثل اون یکی خطم یه کابل مستقیم میکشم تا سر مودم چون اون یکی خطو این کارو کردم SNR تقریبا 2 برابر شد.
فعلا هم برای امتحان سرویس 8 مگ یک ماهه انتخاب کردم.
به هر حال امیدوارم کیفیت خوب باشه و مشتری بشیم :)

aliiran2008
08-09-2014, 11:51
فکر نکنم این بسته جدید با صرفه باشه
15 گیگ فکر کنم 9 تومن هست توی 5 روز
که میشه 45 گیگ و 27 تومن
در صورتی که این بسته 40گیگ را میده 30 تومن

ShadowDragon
08-09-2014, 11:54
من زنگ زدم گفتن به بعضیا دادیم به بعضیا نه!

imnot12
08-09-2014, 11:58
من زنگ زدم گفتن به بعضیا دادیم به بعضیا نه!

حالا به اونایی که دادن چشاشون سیاهه یا چی؟؟؟

pandev
08-09-2014, 12:43
این های وب مارو سرویس کرد ... یه مدت قطعی و وصلی زیاد شده بود من زنگ زدم بعد یک ساعت صحبت بهشون گفتم شرکت در خصوص این قطعی و وصلی ها جریمه ای به کاربر پرداخت میکنه یا نه ... طرف سریع بحث رو عوض کردو گفت چند ثانیه صبر کنید وضعیت تلفونتون رو چک کنم ببینم چجوریاست ... :n24: هیچی دیگه بعد چند دقیقه گفت بهترین حالت استیبل تنظیم شد واستون لطفا چک کنید ... من چک کردم دیدم دقیق دقیق سرعتم نصف شده !
مرکز مخابراتی ما مشترک های وب زیاد داره یه سوال دارم اینکه اگه پورتم رو بزارم رو شهری که هزینه ماهیانه داره فرقی تو سرعت میکنه یعنی ممکنه بیشتر بشه ؟!

sorek
08-09-2014, 13:06
فکر نکنم این بسته جدید با صرفه باشه
15 گیگ فکر کنم 9 تومن هست توی 5 روز
که میشه 45 گیگ و 27 تومن
در صورتی که این بسته 40گیگ را میده 30 تومن

اون بسته ای که شما حساب کردی میشیه واسه 15 روز اما خوب این 30 روزه هست:n27:

imnot12
08-09-2014, 13:13
اون بسته ای که شما حساب کردی میشیه واسه 15 روز اما خوب این 30 روزه هست:n27:

از این 40 گیگ 5-6گیگش خودشون میدزدن که عادیه:n08:

این بسته جدیدم دیشب خواستم بخرم دیدم شد 33تومان پشیمون شدم
این 3تومان دیگه چیه اخه :n23:

masooyan
08-09-2014, 13:48

مالیات دیگه،الان بنگاه املاک هم بری این 8%مالیاتو میگیرن،کلا کشور ما 30 ساله که وله هی شده:n02:

.Ashkan.
08-09-2014, 13:49
این های وب مارو سرویس کرد ... یه مدت قطعی و وصلی زیاد شده بود من زنگ زدم بعد یک ساعت صحبت بهشون گفتم شرکت در خصوص این قطعی و وصلی ها جریمه ای به کاربر پرداخت میکنه یا نه ... طرف سریع بحث رو عوض کردو گفت چند ثانیه صبر کنید وضعیت تلفونتون رو چک کنم ببینم چجوریاست ... :n24: هیچی دیگه بعد چند دقیقه گفت بهترین حالت استیبل تنظیم شد واستون لطفا چک کنید ... من چک کردم دیدم دقیق دقیق سرعتم نصف شده !
مرکز مخابراتی ما مشترک های وب زیاد داره یه سوال دارم اینکه اگه پورتم رو بزارم رو شهری که هزینه ماهیانه داره فرقی تو سرعت میکنه یعنی ممکنه بیشتر بشه ؟!
وضعیت خطت رو بررسی کن یا یه عکس از استاتوس مودمت بذار تا ببینیم چطوره. اگه نویز خطت بالا باشه باید روشهای معمول رو پیاده کنی در غیر اینصورت میتونی زنگ بزنی بگی سرعت رو برگردونن به حالت قبل.

همون ۸٪ مالیاتیه که روی هر نوع سفارشی اعمال میشه.

alijigari
08-09-2014, 17:36
سلام بر alijigari عزیز و ممنون از خوش آمد گویی تون.
والا همونطور که گفتم هنوز منتظرم سرویسم وصل بشه و چون روی یه خط دیگه به غیر از اونیکه پارس آنلاین روشه گرفتم هنوز وضعیت SNR رو نمیدونم. خط تلفن که بوقش خش خش نداره پس امیدوارم SNR خوبی هم بده. اگه خوب نباشه هم مثل اون یکی خطم یه کابل مستقیم میکشم تا سر مودم چون اون یکی خطو این کارو کردم SNR تقریبا 2 برابر شد.
فعلا هم برای امتحان سرویس 8 مگ یک ماهه انتخاب کردم.
به هر حال امیدوارم کیفیت خوب باشه و مشتری بشیم :)

درود
منم سرویس 1 ماه گرفتم و اما مصرف خیلی بالا هست -توی 7 روز اول 16 گیگ پرید بدش مجبور شدم طرح فشفشه 15 روز 15 گیگ بگیرم

alijigari
08-09-2014, 17:41
پست حذف شود

ShadowDragon
08-09-2014, 17:58
دوستان ترافیک باقی مونده به طرح 8 مگ بسته ویژه منتقل میشه؟

bestinternet
08-09-2014, 18:47
سرعت روزانه های وب هم داغونه :n21:

imnot12
08-09-2014, 19:47
دوستان ترافیک باقی مونده به طرح 8 مگ بسته ویژه منتقل میشه؟

اره ترافیکو هر کجا و سرویسی که خواستید میاد باهاتون فقط وقتی که سرویستون تموم میشه قبلش که اس ام اس میاد تمدید کنید وگرنه میپره

placebo111
08-09-2014, 22:41
درود
منم سرویس 1 ماه گرفتم و اما مصرف خیلی بالا هست -توی 7 روز اول 16 گیگ پرید بدش مجبور شدم طرح فشفشه 15 روز 15 گیگ بگیرم
ایول من که 3 گیگ گرفتم چون پارس فعلا قرار دادن مونده کنار اون استفاده میکنم.
یکم هیجان دارم که ممکنه فردا وصل بشه :n02: امیدوارم فردا این هیجانم به خاطر نویز یا سرعت پایین به یاس بدل نشه!!!!

placebo111
08-09-2014, 23:53
دوستان VPI و VCI میدونید چنده روی های وب؟

newman222
08-09-2014, 23:57
دوستان VPI و VCI میدونید چنده روی های وب؟
0 / 35 امتحان کن , اگه نشد 8 / 35 امتحان کن:n27:

ShadowDragon
09-09-2014, 00:37
همون 0/35............

no_rated
09-09-2014, 11:10
​باز ظهر شد و بازم های وب ترکید , انگار که از ساعت 12 limiter میزارن .

placebo111
09-09-2014, 12:36
دوستان سلام و عرض ادب مجدد.
امروز خط تلفنم که قراره روش سرویس بگیرم یه 2 ساعتی قطع بود ولی الان که وصل شده هنوز خبری از چراع ADSL نیست. به نظرتون رانژه کردن؟؟

imnot12
09-09-2014, 12:42
دوستان سلام و عرض ادب مجدد.
امروز خط تلفنم که قراره روش سرویس بگیرم یه 2 ساعتی قطع بود ولی الان که وصل شده هنوز خبری از چراع ADSL نیست. به نظرتون رانژه کردن؟؟

معمولا وقتی رانژه تخیله هست و میری های وب برا ثبت نام های وب نامه رو میفرسته مخابرات وبرات اس ام اس میاد برا شما اومده؟ اگه اومده فکک نم بعد 3-4ساعت رانژه میکنن.

placebo111
09-09-2014, 13:01
معمولا وقتی رانژه تخیله هست و میری های وب برا ثبت نام های وب نامه رو میفرسته مخابرات وبرات اس ام اس میاد برا شما اومده؟ اگه اومده فکک نم بعد 3-4ساعت رانژه میکنن.

بله اس ام اس ارسال نامه که دیروز اومد. مودم رو تنظیم کردم که اگه وصل شد چراغ DSL روشنم بشه که هنوز خبری نشده. پشتیبانی هم که هر بار زنگ زدم نفر 30 ام بودم. بر عکس اون روزی که میخواستم درخواست بدم که هیشکی تو صف انتظار نبود.

bestinternet
09-09-2014, 14:57
​باز ظهر شد و بازم های وب ترکید , انگار که از ساعت 12 limiter میزارن .

واسه منم دقیقا" همین طوری هستش ، ظهر که می شه ، بای وب تعطیل می شه کلا"

amirbrad
09-09-2014, 15:13
بله اس ام اس ارسال نامه که دیروز اومد. مودم رو تنظیم کردم که اگه وصل شد چراغ DSL روشنم بشه که هنوز خبری نشده. پشتیبانی هم که هر بار زنگ زدم نفر 30 ام بودم. بر عکس اون روزی که میخواستم درخواست بدم که هیشکی تو صف انتظار نبود.

برای من روز اول ثبت نام پول بیشتری گفت بدی 24 ساعته وصل میشه اما 4 روز بعد وصل کردن و اینم یه جور دزدی بود که های وب اختراع کرده بود.
پس اون روز شانسی نفر اول بودین. منم تعجب کردم. این تعداد زیاد یعنی اکثرا مشکل دارند که با پشتیبانی تماس میگرن. این اول کاره دوست عزیز . امید وارم برات خوب باشه اما برای ما که حجم دزدی و قطعی و افت سرعت و پینگ بالا با تایم اوت و ......... عادی شده اما هنوز رو اعصابه!!!!

masooyan
09-09-2014, 15:21
برای من روز اول ثبت نام پول بیشتری گفت بدی 24 ساعته وصل میشه اما 4 روز بعد وصل کردن و اینم یه جور دزدی بود که های وب اختراع کرده بود.
پس اون روز شانسی نفر اول بودین. منم تعجب کردم. این تعداد زیاد یعنی اکثرا مشکل دارند که با پشتیبانی تماس میگرن. این اول کاره دوست عزیز . امید وارم برات خوب باشه اما برای ما که حجم دزدی و قطعی و افت سرعت و پینگ بالا با تایم اوت و ......... عادی شده اما هنوز رو اعصابه!!!!

منم 2 بار برام پیش اومده نفر اول بودم،به زودی برمیگردم های وب:n01:

masooyan
09-09-2014, 15:28
سرعت روزانه های وب هم داغونه :n21:

چالوس که اوضاش خوب بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

poops
09-09-2014, 15:35
اوضاع پینگ تو های وب چجوریه؟

adibstar
09-09-2014, 16:32
اوضاع پینگ تو های وب چجوریه؟

با سرور های اروپا دربهترین حالت تا 160 داشتم

aliiran2008
09-09-2014, 17:08
3ماه هست که از های وب استفاده میکنم 2ماه سرویس 8 مگ این ماه ااخری هم 1 مگ با دانلود شبانه
همیشه هم رو سرویسم فشفه فعاله
الان میخواهم سرویس 9 ماه 8مگ با 27 گیگ(9گیگ ترافیک +18 گیگ فشفشه ) بخرم نظرتون چیه؟
قطعی که داره و نمیشه کاریش کرد اما با فشفشه میشه یه جوری کنار امد :D
قیمت 54 هزارتومن

imnot12
09-09-2014, 17:29
3ماه هست که از های وب استفاده میکنم 2ماه سرویس 8 مگ این ماه ااخری هم 1 مگ با دانلود شبانه
همیشه هم رو سرویسم فشفه فعاله
الان میخواهم سرویس 9 ماه 8مگ با 27 گیگ(9گیگ ترافیک +18 گیگ فشفشه ) بخرم نظرتون چیه؟
قطعی که داره و نمیشه کاریش کرد اما با فشفشه میشه یه جوری کنار امد :D
قیمت 54 هزارتومن

قیمتش عالیه فقط شبانه رایگان که نداره :n03:

bestinternet
09-09-2014, 17:36
چالوس که اوضاش خوب بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بیشترین پهنای باند و های وب تو چالوس داشت وضعیت شد این،البته الان فقط از ساعا 3 بامداد خوبه تا 11 صبح،این تست الان ساعت 7 غروب ،برو شاتل ،وضع های وب داغونه،منم این ماه های وبمو تمدید نمی کنم :n21:

hmd
09-09-2014, 18:16
من یه چیزیو متوجه نمیشه خیلی از دوستان از های وب ناراضین ولی چرا شرکتشون عوض نمیکنن ؟ چه دلیلی داره هنوز از های وب استفاده میکنن ؟

aliiran2008
09-09-2014, 18:29
درسته های وب قطعی داره
اما از خیلی شرکت ها بهتره و همچنین قیمت هاش خیلی مناسبه
اگه به دانلود شبانه نیاز نداشته باشی میتونی با پرداخت ماهانه 9 هزار تومن و سرعت 8 مگ +1 گیگ ترافیک از بهترین سرعت استفاده کنی
بیشتر کاربرا رو فشفه های های وب مانور میدن
با پرداخت 19هزار تومن میتونی از سرویس شبانه استفاده کنی اونم فقطتو 3 ساعت 3 گیگ دانلود کنی که سیستمت خیلی ککمتر روشن میمونه و خیلی امکانات دیگه

k1ozil
09-09-2014, 18:42
به نظر من مهمترین مزیت های وب فشفشفه هاش هست که کاربرای پر مصرف واقعن براشون به صرفست.مثلا همین برابر خودم های وب گرفته چون هیچوقت دانلود شبانه نداره ولی تو روز مصفرش زیاده و روزی 1.5 تا 2 گیگ مصرف میکنه.و های وب براش خیلی به صرفست

alijigari
09-09-2014, 19:30
به نظر من مهمترین مزیت های وب فشفشفه هاش هست که کاربرای پر مصرف واقعن براشون به صرفست.مثلا همین برابر خودم های وب گرفته چون هیچوقت دانلود شبانه نداره ولی تو روز مصفرش زیاده و روزی 1.5 تا 2 گیگ مصرف میکنه.و های وب براش خیلی به صرفست

از چه سرویسی استفاده میکنن و حجم چقدر و چند ماه ؟

amirharry
09-09-2014, 22:00
فکر کنم های وب مست کرده.
الان فبسبوک و یوتیوب فیلتر نیست

bestinternet
09-09-2014, 22:21
درسته های وب قطعی داره
اما از خیلی شرکت ها بهتره و همچنین قیمت هاش خیلی مناسبه
اگه به دانلود شبانه نیاز نداشته باشی میتونی با پرداخت ماهانه 9 هزار تومن و سرعت 8 مگ +1 گیگ ترافیک از بهترین سرعت استفاده کنی
بیشتر کاربرا رو فشفه های های وب مانور میدن
با پرداخت 19هزار تومن میتونی از سرویس شبانه استفاده کنی اونم فقطتو 3 ساعت 3 گیگ دانلود کنی که سیستمت خیلی ککمتر روشن میمونه و خیلی امکانات دیگه

های وب با ارائه فشفشه تو سرعت روزانه هم مشکل پیدا کرده چه برسه به شبانه ، مزخرف ترین شرکت در حال حاضر=های وب

amirbrad
10-09-2014, 00:57
های وب با ارائه فشفشه تو سرعت روزانه هم مشکل پیدا کرده چه برسه به شبانه ، مزخرف ترین شرکت در حال حاضر=های وب

دقیقا باهات موافقم. من و شما برامون سرعت تک کانکشن مهمه چون برای استریم و اپدیت و.... بیشتر استفاده می کنیم وگرنه برای کسانی که با idm و 32 تا کانکشن و فشفشه فقط قصد دانلود دارن خوبه. من اینترنت خوب و نتی میدونم که تک کانکشن خوبی داشته باشه نه اینکه بخاطر کمبود پهنای باند بین 10 نفر شِیر میشه.

اون دوستی هم که میگه چرا نمیری جای دیگه من مرکزم فعلا پورت خالی نداره مرکزی هستش که خیلی پوشش داره تو تهران و شلوغه.

bestinternet
10-09-2014, 08:35
دقیقا باهات موافقم. من و شما برامون سرعت تک کانکشن مهمه چون برای استریم و اپدیت و.... بیشتر استفاده می کنیم وگرنه برای کسانی که با idm و 32 تا کانکشن و فشفشه فقط قصد دانلود دارن خوبه. من اینترنت خوب و نتی میدونم که تک کانکشن خوبی داشته باشه نه اینکه بخاطر کمبود پهنای باند بین 10 نفر شِیر میشه.

اون دوستی هم که میگه چرا نمیری جای دیگه من مرکزم فعلا پورت خالی نداره مرکزی هستش که خیلی پوشش داره تو تهران و شلوغه.

دقیقا" همینه ، اینترنتی که تایم اوت داشته باشه حتی رو ip داخلی به نظر من مفتم نمی ارزه مثل های وب ، تایم اوت روی سرور داخلی یک مفهوم داره و اونم کمبود پهنای باند هستش،این کمبود پهنای باند هم تو روز فقط یک دلیل داره و اونم فشفشه هستش،و عامل هم دانلود با چند کانکشن با idm هستش،مگه های وب چقدر پهنای باند داره ، 200 نفر بخوان 8 مگ با فشفشه دانلود کنن،سرعت روزانه داغون می شه ، شما نگاه کن این تست و من صبح گرفتم،اما از ساعت 12 ظهر به بعد زیر 2 مگ هستش،منم این ماه های وب و شارژ نمی کنم تا زمانی که فشفشه داره ، قراره یا عصر انتقال یا آسیاتک بگیرم ، واسه من دانلود شبانه مهم نیستش،می خوام در طول روز اینترنت خوب داشته باشم.

تست صبح :

تست ساعت 12 ظهر به بعد:

farzaneh_mk
10-09-2014, 09:50

چند وقته مشترکشی؟

mazdak89
10-09-2014, 10:25
قطعی های من خیلی زیاد شده . زنگ هم میزنم میگه 50 نفر در صف انتظار

ehsanch73
10-09-2014, 11:59
دوستان شما هم الان قطعی داره زیاد پینگ 200-400 همش هم تایم اوته :n04::n03:

imnot12
10-09-2014, 12:06
دوستان شما هم الان قطعی داره زیاد پینگ 200-400 همش هم تایم اوته :n04::n03:

اره از دیرذوز عطر سرعت بدجوری افت کرده و تا الان درست نشده

alijigari
10-09-2014, 12:16
ایول من که 3 گیگ گرفتم چون پارس فعلا قرار دادن مونده کنار اون استفاده میکنم.
یکم هیجان دارم که ممکنه فردا وصل بشه :n02: امیدوارم فردا این هیجانم به خاطر نویز یا سرعت پایین به یاس بدل نشه!!!!

درود
لینک گرفتین ؟
اگه وصل شدین یک مقایسه با پارسانلاین بگذارید

hmd
10-09-2014, 12:22

یکی از مزیت های های وب به خاطره فشفشه هاست ولی خوب اگر قرار باشه در روز قطعی زیاد باشه سرعت افت داشته باشه فایده نداره فشفشه ها . قطعی ها چه طوری ثابت مثلا هر روز تکرار میشه یا نه هر چند روز یه بار در یک روز قطعی وجود داره یا هر روز در ساعت های مختلف ؟ سرعت روزانه به طور میانگین روی چند ؟

aliiran2008
10-09-2014, 13:13
دیروز از ساعت 14 تا 15 تقریبا قطعی کلی داشت های وب
اما تقریبا برای من هر 2روز حتما یه قطعی یا پرش لینک دارم

aliiran2008
10-09-2014, 13:20
دیروز از ساعت 14 تا 15 تقریبا قطعی کلی داشت های وب
اما تقریبا برای من هر 2روز حتما یه قطعی یا پرش لینک دارم

mehrabooni
10-09-2014, 13:22
چرا این قطعی ها واسه ما نیست اصلا

bestinternet
10-09-2014, 14:08
یکی از مزیت های های وب به خاطره فشفشه هاست ولی خوب اگر قرار باشه در روز قطعی زیاد باشه سرعت افت داشته باشه فایده نداره فشفشه ها . قطعی ها چه طوری ثابت مثلا هر روز تکرار میشه یا نه هر چند روز یه بار در یک روز قطعی وجود داره یا هر روز در ساعت های مختلف ؟ سرعت روزانه به طور میانگین روی چند ؟
در حال حاضر اصلا" های وب و توصیه نمی کنم ، فقط تا ساعت 12 ظهر مشکل نداره ، بعدش دیگه .....................

amirbrad
10-09-2014, 15:34

قطعی که منم روزی دو سه بار دارم. فشفشه اتفاقا باعث شده که کیفیت بیاد پایین چون یه نفر 15 گیگ میخره چون میدونه اگر مصرف نکنه میسوزه الکی هم که شده 24 ساعت میزاره برای دانلود و این یعنی همیشه های وب پیک مصرفش در تمام ساعات بالاست برخلاف شرکتهای دیگه شبها بالا میره بالا بخاطر سرویس شبانه. سرعت روزانه با idm از 350 تا 700 متغیره بستگی به مرکز و اینکه خطت رو چند باشه اما سرعت تک کانکشن 56 هستش یعنی هیچ نرم افزاری رو پی سی یا گوشی نمیشه انلاین اپدیت کرد و اینکه فیلم از یو ت و ب هم نمیشه دید. پینگ هم اگر پایین باشه اما نوسان داره مثلا از 160 میپره 350. برای شرینگ و بازی و.... مناسب نیست ضمن اینکه تایم اوت هم میده.

ehsanch73
10-09-2014, 15:47
دوستان تونستید زنگ بزنید علتش رو بدونید اخه من 2بار زنگ زدم اصلا رو اپراتور نمی رفت گفتم شاید مشکل از منه نامردا وقتی هم خراب میشه تلفن رو میگذارن رو مشغولی تا پاسخگو نباشن :n24::n25::n03:

hmd
10-09-2014, 16:29
قطعی که منم روزی دو سه بار دارم. فشفشه اتفاقا باعث شده که کیفیت بیاد پایین چون یه نفر 15 گیگ میخره چون میدونه اگر مصرف نکنه میسوزه الکی هم که شده 24 ساعت میزاره برای دانلود و این یعنی همیشه های وب پیک مصرفش در تمام ساعات بالاست برخلاف شرکتهای دیگه شبها بالا میره بالا بخاطر سرویس شبانه. سرعت روزانه با idm از 350 تا 700 متغیره بستگی به مرکز و اینکه خطت رو چند باشه اما سرعت تک کانکشن 56 هستش یعنی هیچ نرم افزاری رو پی سی یا گوشی نمیشه انلاین اپدیت کرد و اینکه فیلم از یو ت و ب هم نمیشه دید. پینگ هم اگر پایین باشه اما نوسان داره مثلا از 160 میپره 350. برای شرینگ و بازی و.... مناسب نیست ضمن اینکه تایم اوت هم میده.

درست این موضوع ولی خیلی وقت خیلیها منتظر بودن تا بتونن در روز با سرعت بالا دانلود کنن یا اون فایلی که میخوان در زمان کمتری داشته باشن ولی تو بقیه شرکتها طرف بخواد یه فایل 20 گیگ بگیره باید 3 4 شب وایسه که توی تایم شبانه دانلود کنه آیا وصل باشه یا قطع یا پول زیادی رو بده نامحدود سرعت بالا بگیره که شاید در ماه 2 3 بار به کارش بیاد یا بره بیرون به چرخه ببین کجا دارند .

aliiran2008
10-09-2014, 16:46
من از شهر یزد هستم
من غیر از ساعات رایگان همشه سرعتم بین 600تا 800 متغییره
اما قطعی را بعضی مواقع دارم که واقعا ازاردهنده هست
من اوایل فشفشه 15 گیگ میخریدم اما همیشه قبل اینکه حجمم تموم بشه زمانش تموم میشد دیگه کمتر میگرم اما همیشه فشفشه 5 روزه 3گیگ را دارم
--------------------

amirbrad
10-09-2014, 16:48
درست این موضوع ولی خیلی وقت خیلیها منتظر بودن تا بتونن در روز با سرعت بالا دانلود کنن یا اون فایلی که میخوان در زمان کمتری داشته باشن ولی تو بقیه شرکتها طرف بخواد یه فایل 20 گیگ بگیره باید 3 4 شب وایسه که توی تایم شبانه دانلود کنه آیا وصل باشه یا قطع یا پول زیادی رو بده نامحدود سرعت بالا بگیره که شاید در ماه 2 3 بار به کارش بیاد یا بره بیرون به چرخه ببین کجا دارند .

خوب استفاده ها متفاوت هستش. من بشخصه نت خوب و نتی میدونم که توش حجم دزدی نباشه 3 گیگ فشفشه خریدم فقط دو گیگ استفاده کردم!! چند نفر دیگه هم گزارش دادن. حجم معمولی هم دزدی زیاد داره از قدیم تا الان که حجم شبانه دوستان خورده شده بود. من نتی دوست دارم که تک کانکشن خوبی داشته باشه یعنی نت واقعی باشه کلا با دانلود منیجر با 32 تا کانکشن زیاد کار نمی کنم چون بیشتر با گوشی کار می کنم و دوست دارم حتی رو پی سی ویندوز و انلاین اپدیت کنم نه اینکه بگردم دنبال اپدیت هر چیز و نرم افزار دانلود کنم از اول نصب کنم. من زیاد اهل فیلم و سریال دانلود کردن نیستم چون بیشتر با ر سی ور میبینم. اگر مرکز ما مشکل پورت نداشت میرفتم هز های وب چون به ظاهر 8 مگ دارم اما در اصل 512 کیلوبیت هستش !!! بازم به نظر خودتون بستگی داره کارایی و سلیقه ها متفاوته. هر کسی نت و برای یه چیزی میخواد . شما اگر وانلودری 24 ساعته خوب حرفتون درسته میتونید صبح ها هم استفاده کنید اما حجم دزدی هم در نظر بگیرید!!! مشکلات حجم دزدی من یه بارسرویس تمدید کردم با 3 گیگ حجم دو نیم گیگ حجم اضافه شد- چندین بار فشفشه 3 گیگ گرفتم کمتر از 3 گیگ دانلود داد حدود دو نیم. شبانه هم که دوستان ازشون کم شده بود چند شب پیش. حجم عادی هم با نرم افزار مونیتورینگ کردم بیشتر کم میکنه. اکثر شرکت ها اپلود مجلنیه اما های وب حجم اپلود هم حساب میکنه هرچند میگن چند روزه که رایگان کرده که باید تست بگیرم حقیقت دعره یا نه!!

newman222
10-09-2014, 17:10
بچه ها زیاد نگران این ۳۰ ۴۰ نفر تو صف بودن نشید , من خودم دارم تو پشتیبانی فنی های وب استخدام میشم , از ۲/۷ هم شروع به کار می کنیم:n01:
از اونجایی که می دونم های وب واسه مهر به بعد کلی برنامه ریخته حدس می زنم که مشکل ها کمتر بشه
و ما حدودا ۱۵ نفری میشیم که به پاسخگویی بیشتر به مشترکین کمک میکنه
ایشالا اگه شروع به کار کردم اینجا درخدمتتون هستم:n26:

sorek
10-09-2014, 17:17
دیروز زنگ زدم گفت نفر 27 هم هستید.یهو دیدم جواب داد معینی هستم بفرمایید:n09:

imnot12
10-09-2014, 17:30
بچه ها زیاد نگران این ۳۰ ۴۰ نفر تو صف بودن نشید , من خودم دارم تو پشتیبانی فنی های وب استخدام میشم , از ۲/۷ هم شروع به کار می کنیم:n01:
از اونجایی که می دونم های وب واسه مهر به بعد کلی برنامه ریخته حدس می زنم که مشکل ها کمتر بشه
و ما حدودا ۱۵ نفری میشیم که به پاسخگویی بیشتر به مشترکین کمک میکنه
ایشالا اگه شروع به کار کردم اینجا درخدمتتون هستم:n26:

یه جا شنیدم گفتم تعداد پشتیبانی تلفنیشون 200نفرن:n04:

newman222
10-09-2014, 21:13
ما رو از بین ۲۰۰ نفر گزینش کردن شدیم ۱۵ نفر
شاید اگه ما که بریم اونجا بشه ۲۰۰ نفر ولی فکر نمی کنم ,کلا ما اونجا شیفتی هستیم دیگه یعنی ۲۰۰ نفر هم اگه باشن همزمان نمیان اونجا پاسخگو باشن
اگه بخش فروش هم حساب کنی اره ,بیشتر از ۲۰۰ تا میشن

newman222
10-09-2014, 21:36
خوب استفاده ها متفاوت هستش. من بشخصه نت خوب و نتی میدونم که توش حجم دزدی نباشه 3 گیگ فشفشه خریدم فقط دو گیگ استفاده کردم!! چند نفر دیگه هم گزارش دادن. حجم معمولی هم دزدی زیاد داره از قدیم تا الان که حجم شبانه دوستان خورده شده بود. من نتی دوست دارم که تک کانکشن خوبی داشته باشه یعنی نت واقعی باشه کلا با دانلود منیجر با 32 تا کانکشن زیاد کار نمی کنم چون بیشتر با گوشی کار می کنم و دوست دارم حتی رو پی سی ویندوز و انلاین اپدیت کنم نه اینکه بگردم دنبال اپدیت هر چیز و نرم افزار دانلود کنم از اول نصب کنم. من زیاد اهل فیلم و سریال دانلود کردن نیستم چون بیشتر با ر سی ور میبینم. اگر مرکز ما مشکل پورت نداشت میرفتم هز های وب چون به ظاهر 8 مگ دارم اما در اصل 512 کیلوبیت هستش !!! بازم به نظر خودتون بستگی داره کارایی و سلیقه ها متفاوته. هر کسی نت و برای یه چیزی میخواد . شما اگر وانلودری 24 ساعته خوب حرفتون درسته میتونید صبح ها هم استفاده کنید اما حجم دزدی هم در نظر بگیرید!!! مشکلات حجم دزدی من یه بارسرویس تمدید کردم با 3 گیگ حجم دو نیم گیگ حجم اضافه شد- چندین بار فشفشه 3 گیگ گرفتم کمتر از 3 گیگ دانلود داد حدود دو نیم. شبانه هم که دوستان ازشون کم شده بود چند شب پیش. حجم عادی هم با نرم افزار مونیتورینگ کردم بیشتر کم میکنه. اکثر شرکت ها اپلود مجلنیه اما های وب حجم اپلود هم حساب میکنه هرچند میگن چند روزه که رایگان کرده که باید تست بگیرم حقیقت دعره یا نه!!

دوست عزیز شما مطمینی که حجم دزدی داره؟
چون با این policy ها و sla هایی که داره محله که بیاد دزدی کنه چون الان تو این وضعیت اصلا به نفع شرکت نیست که بیاد مشترک هاشو ناراضی کنه
و اینم بدون که مانیتورنگش خیلی دقیقه , الان نزدیک ۱ هفتس فقط دارن این قسمت و به ما اموزش میدن که اگه یکی زنگ زد و گفت حجمم کم شده ما بتونیم با دلیل و مدرک طرفمونو قانع کنیم که از طرف ما نبوده
الان شرکت بیشتر هدفش رضایت مشتریه , شرکت که خودش ترافیک شما رو مانیتور میکنه
یه چیز دیگه , شما پروفالتون چنده و تا چند اپ شده , نویز نداری؟
واسه افزایش و پرش پینگ هم بستگی خیلی زیادی به مرکزتون داره که اگه شلوغ باشه خب مثلمن(درست نوشتم؟:n02:) پینگ بالا داری , ولی هر مرکزی که پهنای باندش نزدیکای پر شدنش باشه درخواست افزایش پهنای باندشو به مخابرات میده ! حالا مخابرات کی افزایش بده خدا داند!
یه چیز دیگه اینکه باید بدونی اینه که وقتی فشفشه فعال میکنی باید مودم رو خاموش کنی و بعد ۲ دقیقه روشن کنی
دلیلشم اینه که شما دوباره از dhcp ای پی بگیری و دوباره authorize بشی تا policy جدیدی که فعال کردی اعمال بشه
اگه این کار و نکنید از حجم اصلیتون کم میشه
=========
یه چیزی یادم اومد که حتما باید بدونید
شاید این دلیل باعث شده شما فکر کنی حجم دزدی داره
بیبین , شما وقتی تو حسابتون ۳gb شارژ داری , اینگاری که اندازه 3gb پول تو حسابت داری
مثلا اگه گیگی ۱۰۰۰ باشه اینگاری شما ۳۰۰۰ تومن تو حساب کاربریت پول داری
حالا اگه شما سرویس ۶ ماه داشته باشین و بعد از ۳ ماه استفاده بخواین تغییر سرویس بدین , اندازه ۳ ماه نگهداری خط ازتون کم میشه
حالا اگه تو حسابتون حجم باشه که معادل پول نگهداری سرویس از حجمتون کم میکنه اگه حسابتون مستقیما پول توش باشه از اون پول کم میشه
اگر هم هیچ حجم و پولی نباشه هم چیزی ازتون کم نمیشه
کلا گفتم که بدونید گیگ تو حسابتون مثله پوله , حالا اگه شرکت چزیزی شما رو بدهکار کنه میتونه از اون کمش کنه

hmd
10-09-2014, 21:45
شاید اگه ما که بریم اونجا بشه ۲۰۰ نفر ولی فکر نمی کنم ,کلا ما اونجا شیفتی هستیم دیگه یعنی ۲۰۰ نفر هم اگه باشن همزمان نمیان اونجا پاسخگو باشن
اگه بخش فروش هم حساب کنی اره ,بیشتر از ۲۰۰ تا میشن
داداش شما نمیدونی از کی پورت خالی میدن من مرکز مخابراتم کاشانی دو سه هفته زنگ میزنم میگن پورت خالی نداریم میگم رزرو دارین میگن نه .

newman222
10-09-2014, 21:57
رزرو که ندارن ولی به مخابرات درخواست افزایش پورت میدن
ببین مخابرات چون خودش سرویس میده شرکت های pap دیگه رو خیلی اذیت میکنه و ما خیلی باید باهاشون سرکله بزنیم تا کارامون و راه بندازن(مخابرات یه جای دولتیه و زمین تا اسمون با جاهای خصوصی فرق داره)
اصلا تازه دارم میفهمم این مخابرات کارش تو مملکته ما چیه و چی کارست :n02::n02::n02:

amirbrad
10-09-2014, 22:14
دوست عزیز شما مطمینی که حجم دزدی داره؟
چون با این policy ها و sla هایی که داره محله که بیاد دزدی کنه چون الان تو این وضعیت اصلا به نفع شرکت نیست که بیاد مشترک هاشو ناراضی کنه
و اینم بدون که مانیتورنگش خیلی دقیقه , الان نزدیک ۱ هفتس فقط دارن این قسمت و به ما اموزش میدن که اگه یکی زنگ زد و گفت حجمم کم شده ما بتونیم با دلیل و مدرک طرفمونو قانع کنیم که از طرف ما نبوده
الان شرکت بیشتر هدفش رضایت مشتریه , شرکت که خودش ترافیک شما رو مانیتور میکنه ولی رو سیستم خودت نرم افزار مانیتورینگ داری؟
یه چیز دیگه , شما پروفالتون چنده و تا چند اپ شده , نویز نداری؟
واسه افزایش و پرش پینگ هم بستگی خیلی زیادی به مرکزتون داره که اگه شلوغ باشه خب مثلمن(درست نوشتم؟:n02:) پینگ بالا داری , ولی هر مرکزی که پهنای باندش نزدیکای پر شدنش باشه درخواست افزایش پهنای باندشو به مخابرات میده ! حالا مخابرات کی افزایش بده خدا داند!
یه چیز دیگه اینکه باید بدونی اینه که وقتی فشفشه فعال میکنی باید مودم رو خاموش کنی و بعد ۲ دقیقه روشن کنی
دلیلشم اینه که شما دوباره از dhcp ای پی بگیری و دوباره authorize بشی تا policy جدیدی که فعال کردی اعمال بشه
اگه این کار و نکنید از حجم اصلیتون کم میشه
=========
یه چیزی یادم اومد که حتما باید بدونید
شاید این دلیل باعث شده شما فکر کنی حجم دزدی داره
بیبین , شما وقتی تو حسابتون ۳gb شارژ داری , اینگاری که اندازه 3gb پول تو حسابت داری
مثلا اگه گیگی ۱۰۰۰ باشه اینگاری شما ۳۰۰۰ تومن تو حساب کاربریت پول داری
حالا اگه شما سرویس ۶ ماه داشته باشین و بعد از ۳ ماه استفاده بخواین تغییر سرویس بدین , اندازه ۳ ماه نگهداری خط ازتون کم میشه
حالا اگه تو حسابتون حجم باشه که معادل پول نگهداری سرویس از حجمتون کم میکنهاگه حسابتون مستقیما پول توش باشه از اون پول کم میشه
اگر هم هیچ حجم و پولی نباشه هم چیزی ازتون کم نمیشه
کلا گفتم که بدونید گیگ تو حسابتون مثله پوله , حالا اگه شرکت چزیزی شما رو بدهکار کنه میتونه از اون کمش کنه

دوست عزیز اولا من از مهر ماه پارسال مشترک های وب هستم. نویز خط هیچ ربطی به مقدار سرعتی که خط اپ شده نداره اگر نویز به شیگنال خیلی بالا باشه پرش لینک اتفاق میوفته.
پشتیبانی های وب مثل اکثر جاهای دیگه بیسوادن چون الان پهنای باند کم اوردن و اول برای اینکه مقصر و کاربر جلوه بدن میگن بیسیم دارین فکس دارین...... بعد که میبینن خط مستقیم از دم در با کابل مرغوب مستقیم اومده تو مودم میگن مرکزتون شلوغه و غیره.... در صورتیکه من نسبت به قبل که مقایسه می کنم کاملا مشخصه پهنای باند کم دارن حتی به چندتا از کاربرای همین فروم هم گفتن. مراجعه کنید به پست های قبلی.میدونید چرا برای اینکه بیشتر از حد مشترک گرفتن. تبلیغات تو خیابون بیلبورد و برنامه نود و دورتا دور استادیوم و تلویزیون و رادیو و نمایشگاه و....... بدون اینکه ظرفیت و کمیت و با کیفیت متناسب کنند. من چندماه پیش با یکی از این پشتیبانی ها تا چهار صبح بحث کردیم طوری که گفت خیلی باحالی یه سر به شرکت بزن خوشحال میشیم ببینیمت. متاسفانه اولین چیزی که اموزش میدن اینه که ریت خط و بیارین پایین گفتم اون موقع اوایل افت های وب بود از ساعت یک شب شروع میشد. بعدش گفتم باشه بزار هرکار میخواد بکنه خط و تا چهار اورد پایین بعدش میگه برو تو سایت ورزش سه کلیپ دانلود کن واقعا تو دلم گفتم یا نمی فهمه یا فکر می کنه ما نمیدونیم. دید بازم سرعت پایینه تازه چی اینترانت نه اینترنت!!!!

در مورد حجم دزدی من همون سرویس یکماهه بعد از انقضای سرویس و گرفتم همیشه یگ گیگ میگرفتم ایندفعه سه گیگ که حجم دزدید و دو و نیم گیگ داد که بعد از دوروز پیگیری حجم و برگردوندند پس زود قضاوت نکنید سیستمشون اشکال داره . و مونیتورینگ شرکت مهم نیست چون اگر باگ داشته باشه همه شماها با باگ حجم مصرفی و میبینید اما نمیشه که بعضی از کاربرا همشون اشتباه کنن تو مصرف حجم.
در مورد فشفشه و خاموش کردن این و میدونم گفتم که از مهر مشترک های وب هستم ضمن اینکه جدیدا خود مودم خاموش روشن میکنه که با تعرفه جدید ادامه بده و لاگ بندازه.

در مورد پرش لینک عزیزمن من که نیستم فقط یکم تایپیک و بخون ببین نظرات و بعدا نظر کارشناسی بده . تجهیزاتی که دی اس لمش تا هشت باشه خط هم رو هشت اپ بشه احتمال پرش لینکش زیاده خود های وب گفت ببخشید تجهیزاتمون اینطوریه. بعدشم تو پنل لاگ میندازه اکثرا ارور پورت میده یکبارم درخواست تعویض پورت دادم اما مشکل برای دیگران هم هستش.
سرویس 8 مگابیت هستش اما تک کانکشن 54 در بهترین حالت قبلا تک کانکشن بهتر بود این یعنی اشتراک و بردن بالا بجای اختصاص پورت با همون پهنای باند به مشترک!! یکجور دزدی محسوب میشه.
کلا وقتی پهنای باند کم باشه و کاربرا هر ساعتی از فشفشه استفاده می کن و با توجه به تجهیزات قدیمی که البته سیسکو هم هستش پرش لینک زیاد میشه.
اینا رو گفتم بدونی اگر تو های وب استخدام نمیشدید و مثل ماها یک کاربر های وب بودید عقیدتون یه چیز دیگه بود. شما اگردلسوز کاربرا هستین مودبانه با چندتا از بچه های پشتیبانی هماهنگ می کنید که به مدیر اطلاع بدیم که زیاد نارضایتی دعریم در تماس ها و از دید کاربرا صحبت کنید و مدیر هم اگر ترس از حقوق و اخراج نداره به مالک های وب بگه.
راستی اشتباه نوشتی اصلش اینطوریه مسلماً :)