PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Hiweb / شرکت های وب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

isbn
06-04-2014, 01:02
شمام مشخصه یه افتی داشتی من رو داخلی هیچ بحثی ندارم منظور فقط خارج هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو ساعات جغد شب مشخصه که حالش خوبه ! این که چیز تازه ای نیست

ویرایش:

چه جالب جفت پستای اخیرم چه ساعتای روندی بودن 00:00 و 02:02 :n02:

G O D
06-04-2014, 01:34
شمام مشخصه یه افتی داشتی من رو داخلی هیچ بحثی ندارم منظور فقط خارج هست

تو ساعات جغد شب مشخصه که حالش خوبه ! این که چیز تازه ای نیست

ویرایش:

چه جالب جفت پستای اخیرم چه ساعتای روندی بودن 00:00 و 02:02 :n02:
داداش سلام من می خواهم وب بگیرم سرعت دانلود با سرورهای خارجی مثل داخلی هست ؟

.Ashkan.
06-04-2014, 07:57

ruzbeh1
06-04-2014, 09:14
بچه ها یک تست از آسیاتک تو مازندران دیدم،سرویس 256 محدود با 10 گیگ ترافیک،بچه های تاپیکمون یکی از آسیاتک گرفت،آسیاتک هم خوبه تو مازندرانا :n13::n13::n13:

King Tanha
06-04-2014, 10:26

mv217010
06-04-2014, 10:30
یه سوال فنی
دلیل اینکه دانلود تا 99 درصد میره بعد میشکنه و دوباره میشه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟
من 1 شب برا یه فایل صبر کردم صبح دیدم 99 درصد اومد .زدم تکمیل بشه شکست خورد و دوباره از صفر شرو شد:n28:

.Ashkan.
06-04-2014, 10:33
بچه ها یک تست از آسیاتک تو مازندران دیدم،سرویس 256 محدود با 10 گیگ ترافیک،بچه های تاپیکمون یکی از آسیاتک گرفت،آسیاتک هم خوبه تو مازندرانا :n13::n13::n13:

مطمئنی این تست مال ۲۵۶؟ بیشتر به ۱۰ مگ میخوره! آسیاتک توی منطقه ما که خیلی خرابه…

Sent from iPhone ~ Tapatalk

Moayeri1372
06-04-2014, 10:53
دوستان چندتا سوال ازتون داشتم
میخواستم ببینم دانلود شبانه 256 که از 2 تا 5 هست سرعتش چنده؟
پینگش توی تست هایی که از دوستان دیدم خوب بوده درسته؟
تایم اوتش چطوره؟
توی طرح گنجینه اون دوتای آخر که مودم وایرلس رایگان میدن.چه برند و چه مدلی هستن؟
در کل از های وب راضی هستین؟

isbn
06-04-2014, 11:12
داداش سلام من می خواهم وب بگیرم سرعت دانلود با سرورهای خارجی مثل داخلی هست ؟

شما اگه به تستای صفحه قبل من نگاه کنی میفهمی که نباید این کارو بکنی ! به این تستا نگاه نکن ارزشی نداره تو ساعات 2 شب به بعد !

G O D
06-04-2014, 11:30
شما اگه به تستای صفحه قبل من نگاه کنی میفهمی که نباید این کارو بکنی ! به این تستا نگاه نکن ارزشی نداره تو ساعات 2 شب به بعد !

یعنی دانلود شما در طول روز با سرور خارجی خوب نیست ؟

.Ashkan.
06-04-2014, 12:10
یه سوال فنی
دلیل اینکه دانلود تا 99 درصد میره بعد میشکنه و دوباره میشه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟
من 1 شب برا یه فایل صبر کردم صبح دیدم 99 درصد اومد .زدم تکمیل بشه شکست خورد و دوباره از صفر شرو شد:n28:

دلایل مختلفی میتونه داشته. هم میتونه مشکل از کانکشن یا نویز خطت باشه یا پکت لاست شدید که باعث میشه فرگمنت دانلود شده با مشکل روبرو بشه و فایل corrupt بشه که این موضوع رو باید با بررسی وضعیت خطت گفت و هم میتونه مشکل از سروری باشه که فایل روش آپلود شده و هم از خود فایلی که دانلود میکنی که اگر درست آپلود نشده باشه هر چند بار هم که امتحان کنی باز با مشکل روبرو میشی. اگر از پرا...ی یا وی... استفاده کنی هم احتمال بروز این اتفاق بیشتر میشه.

دلیلش میتونه نرم افزاری هم باشه. اگر از نرم افزار خاصی برای دانلود استفاده نمیکنی، حتما یه دانلودر خوب مثل IDM رو نصب کن. اما اگر از دانلودر استفاده میکنی و باز هم این اتفاق میفته، میتونه از تداخل فایروال یا آنتی ویروس باشه. اکثر دانلودرها وقتی دانلود فایل کامل میشه، اون رو روی 99% نگه میدارن و شروع میکنن به مرج کردنش. دقیقا همین موقع است که آنتی ویروس میاد وسط و اگه با فایل مشکل داشته باشه، نمیذاره این فایل روی هارد کپی بشه.

B.i.r.i.y.a
06-04-2014, 12:20
این status مودم در ۱۵فروردین قبل از پیگیری:

نویز فوق العاده زیاد و قطعی های مکرر (چند بار در روز!) و سرعت پایین باعث شد تا امروز برم مخابرات برای پیگیری. اونجا گفتن که خطتت مشکلی نداره!
البته صبح با پشتیبانی hiWeb که تماس گرفتم گفت نویز خطتت زیاده، سرعت روی ۸مگ بسته شده بود الان میذارمش روی ۶مگ تا نویزت کمتر بشه.
این کارو انجام داد، قطعی ها همچنان وجود داره و سرعت هم همچنان مطلوب نیست و جالب اینجاس که snr هم همچنان افتضاح پایینه.

اینم نتیجه ی این پیگیری ها (امروز چند دقیقه پیش):

گاهی وقتا با خودم میگم ما تو این مملکت کلا واسه چی میریم کارامونو پیگیری میکنیم؟! وقتی پیگیری ها هیچ سودی نداره و فقط وقتمونو حروم میکنیم!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

ruzbeh1
06-04-2014, 12:21
مطمئنی این تست مال ۲۵۶؟ بیشتر به ۱۰ مگ میخوره! آسیاتک توی منطقه ما که خیلی خرابه…

آره سرویس 256 محدود 10 گیگ گرفته،دان استریمشم بالای 10 مگ بستن

emproor
06-04-2014, 12:25
دوستان IP رو عوض کنید درست میشه وقتی دیدید سرعت خوب نیست مودم رو ریست کنید اگه چند بار ریست کردید درست نشد ریست کارخونه ای کنید از سوراخ پشت مودم دوباره کانکشن بسازید درست میشه

isbn
06-04-2014, 12:36
یعنی دانلود شما در طول روز با سرور خارجی خوب نیست ؟

باتوجه به تستای قبلی که سرعت بین 50 تا 60 بود میشه نتیجه گرفت که در روز مخصوصا از 3 بعد از ظهر به بعد نابود میشه ! پس نه خوب نیست

افت یواش یواش از الان شروع میشه

برادر emproor نیاز به این کار نیست شما هر بار که مودم رو خاموش روشن کنید خودش مسیر رو عوض میکنه دیگه نیاز نیست هر دور یوزر و پس بدین بهش

G O D
06-04-2014, 13:18
[QUOTE=isbn;8175840]باتوجه به تستای قبلی که سرعت بین 50 تا 60 بود میشه نتیجه گرفت که در روز مخصوصا از 3 بعد از ظهر به بعد نابود میشه ! پس نه خوب نیست

شرمنده یک سوال دیگه اگر که سروریس فشفشه هم بگیرید بازم فرقی نداره ؟

isbn
06-04-2014, 13:22
خیر هیچ فرقی نداره !

IVAN
06-04-2014, 14:19
این status مودم در ۱۵فروردین قبل از پیگیری:

نویز فوق العاده زیاد و قطعی های مکرر (چند بار در روز!) و سرعت پایین باعث شد تا امروز برم مخابرات برای پیگیری. اونجا گفتن که خطتت مشکلی نداره!
البته صبح با پشتیبانی hiWeb که تماس گرفتم گفت نویز خطتت زیاده، سرعت روی ۸مگ بسته شده بود الان میذارمش روی ۶مگ تا نویزت کمتر بشه.
این کارو انجام داد، قطعی ها همچنان وجود داره و سرعت هم همچنان مطلوب نیست و جالب اینجاس که snr هم همچنان افتضاح پایینه.

اینم نتیجه ی این پیگیری ها (امروز چند دقیقه پیش):

گاهی وقتا با خودم میگم ما تو این مملکت کلا واسه چی میریم کارامونو پیگیری میکنیم؟! وقتی پیگیری ها هیچ سودی نداره و فقط وقتمونو حروم میکنیم!

احتمالا dsl mode شما الان رو gdm.t هست. شما اونو دستی بذارین رو adsl2plus

ruzbeh1
06-04-2014, 14:31
باتوجه به تستای قبلی که سرعت بین 50 تا 60 بود میشه نتیجه گرفت که در روز مخصوصا از 3 بعد از ظهر به بعد نابود میشه ! پس نه خوب نیست

برادر emproor نیاز به این کار نیست شما هر بار که مودم رو خاموش روشن کنید خودش مسیر رو عوض میکنه دیگه نیاز نیست هر دور یوزر و پس بدین بهش

isbn جان،کل های وب این طوری نیست،پهنای باند های وب تو بعضی از شهرا کم هستش،مثل شهر شما و اهواز،این طوری می گی،اونایی که می خوان بیان های وب،اشتباه می افتن،باید سروریس و بگیرن ببینن تو شهرشون چطوریه،اما شهر ما این مشکلات و نداره،پس کل های وب این طوری نیست،اینم تست من ساعت3:30 بعد از ظهر :n16:های وب مچکریم :n20:

isbn
06-04-2014, 15:13
من تهرانم اما به غیر شما ندیدم کسی سرعتش خوب باشه تو این تاپیک توی غرب مرکز سلمان فارسی هم برای یه بنده خدایی ثبت نام کردم اونم بیچاره الان پشیمونه که 1 ساله گرفته در صورتی که بهش گفتم وضع اینه اما خواست و منم براش ثبت نام کردم
توی تهران های وب با کمبود پهنا باند رو به رو هست و اکثر کاربراشم توی همین تهرانن دیگه منم گفتم حتما god عزیز تهران تشریف دارن و نمیخوام الکی پول بابت تست سرویس بدن که بعد یک ماه هم خواستن جمع کنن های وب بخواد اذیتشون کنه و طول بده یکی از دلایلی که من هنوز از های وب نرفتم این بوده که نه شاتل اینجا سرویس اکو میده و نه اصلا میصرفه با اون حجم پارس هم که میگه پورت ندارم ثبت نام کن برو تو صف گفتم صبر میکنم شاید این ور سال درست بشه که نشد و دیگه این ماه شارژ نمیکنم میخوان خط رو جمع کنن میخوان نکنن

البته امروز انگار وضع آرام هست تا این ساعت

شما الان رو کدوم مسیری ؟

k1_24
06-04-2014, 16:01
پینگ تایم های وب چطوره؟؟؟ یکی پینگ بگیره از سرور های خارجی مثلا لندن یا پارس بی زحمت

راستی دانلود شبانه اش چطوره؟؟

mv217010
06-04-2014, 16:13
دلایل مختلفی میتونه داشته. هم میتونه مشکل از کانکشن یا نویز خطت باشه یا پکت لاست شدید که باعث میشه فرگمنت دانلود شده با مشکل روبرو بشه و فایل corrupt بشه که این موضوع رو باید با بررسی وضعیت خطت گفت و هم میتونه مشکل از سروری باشه که فایل روش آپلود شده و هم از خود فایلی که دانلود میکنی که اگر درست آپلود نشده باشه هر چند بار هم که امتحان کنی باز با مشکل روبرو میشی. اگر از پرا...ی یا وی... استفاده کنی هم احتمال بروز این اتفاق بیشتر میشه.

دلیلش میتونه نرم افزاری هم باشه. اگر از نرم افزار خاصی برای دانلود استفاده نمیکنی، حتما یه دانلودر خوب مثل IDM رو نصب کن. اما اگر از دانلودر استفاده میکنی و باز هم این اتفاق میفته، میتونه از تداخل فایروال یا آنتی ویروس باشه. اکثر دانلودرها وقتی دانلود فایل کامل میشه، اون رو روی 99% نگه میدارن و شروع میکنن به مرج کردنش. دقیقا همین موقع است که آنتی ویروس میاد وسط و اگه با فایل مشکل داشته باشه، نمیذاره این فایل روی هارد کپی بشه.
مرسی ولی فقط تو فایل حجیم رخ میده و تو فایل اهنگ و کم حجم نمیشه
دانلود منیجر دارم و انتی ویروس ندارم و خودم هستم!!!!
شایدبه خاط رع کم نت باشه!
آخه سرعتم 8 کیلوایته...............نامحدود مخابرات!!!!!!!
ببین چه زجری میکشم

Arad olfati
06-04-2014, 16:22
دوستان هایوب توی کرمانشاه سرعتش خوبه؟

k1_24
06-04-2014, 16:28
دینامیت به اصطلاح 8 مگ :n23:

عجب پینگ معرکه ای داری :n19:

با این پینگ فقط حال می ده بشینی TitanFall آنلاین با ایکس باس بزنی :n20::n20:

دمت گرم فردا می رم آسیا رو جم می کنم میام های وب :n16: ( ولی هر کی اهل دانلود زیاده و بازی آنلاین نمی کنه بره آسیا بگیره چون شبانه راحت 2گیگ دانلود میشه)

ham33d
06-04-2014, 16:54
دوستان هایوب توی کرمانشاه سرعتش خوبه؟
دوست عزیز شانسی هست بستگی به مخابرات منطقه شما داره واسه خیلیا که خوب نبود

ruzbeh1
06-04-2014, 17:30
من تهرانم اما به غیر شما ندیدم کسی سرعتش خوب باشه تو این تاپیک توی غرب مرکز سلمان فارسی هم برای یه بنده خدایی ثبت نام کردم اونم بیچاره الان پشیمونه که 1 ساله گرفته در صورتی که بهش گفتم وضع اینه اما خواست و منم براش ثبت نام کردم
توی تهران های وب با کمبود پهنا باند رو به رو هست و اکثر کاربراشم توی همین تهرانن دیگه منم گفتم حتما god عزیز تهران تشریف دارن و نمیخوام الکی پول بابت تست سرویس بدن که بعد یک ماه هم خواستن جمع کنن های وب بخواد اذیتشون کنه و طول بده یکی از دلایلی که من هنوز از های وب نرفتم این بوده که نه شاتل اینجا سرویس اکو میده و نه اصلا میصرفه با اون حجم پارس هم که میگه پورت ندارم ثبت نام کن برو تو صف گفتم صبر میکنم شاید این ور سال درست بشه که نشد و دیگه این ماه شارژ نمیکنم میخوان خط رو جمع کنن میخوان نکنن

البته امروز انگار وضع آرام هست تا این ساعت

شما الان رو کدوم مسیری ؟
مسیر من مثل همیشه آذربایجان

NOVICE_M
06-04-2014, 18:30
سلام عزیزان،
واقعا باید یه تشکر از ته دل از بچه های تاپیک های وب کنم، انصافا دمتون گرم دوستان! داشتم ششصد تا الکی می دادم دینامیت یه ساله بگیرم، ولی این جور که با تست عزیزان دیدم، و نظراتشون را خوندم، دیدم چندان فرقی با همین آسیاتک برا من نداره. البته اینا سروته یه کرباسن، آسیا که گویا از همشون بدتره و دزدتر، ولی چه فرقی می کنه! وقتی های وب هم خرابه،تخلیه از اونجا و اومدن به های وب هم فایده نداره! خدایی دست همگی درد نکنه:n16:
عزیزان شما که اهل فن هستید، اگه میشه یه نگاهی هم به خط ما کنید،نویز و کیفیتش را بهم بگید.من مبتدی ام نمی دونم کدوم باید چقدر باشه.نمی دونم کیفیت خطم چطوره، فقط سرعت دانلودم خوبه. مثل از سایتای داخلی 300-400 میزنه.شب ها ساعات رایگان هم 50-60هست.البته شبانه مهم نیس من دانلود نمی کنم برا روز نت می خوام. سرویس 512 منطقه پیام نور. ولی پینگه این اسیاتر خیلی تر هست.داغونه! راستش من دقیق نمی دونم پینگ برا صفحه باز کردن مهمه یا نه، اگر میشه راهنمایی بفرمایید. جمعه این هفته تمومه یکسالم، نمی دونم باز یه سال تمدید کنم یا نه.کلا گیری کردم! پارس انلاین اینجا افلاینه،شاتل هم همینطور! های وب هم واقعا دیگه دورشو خط کشیدم با نظرات عزیزان. می مونه همین اسیا و فن اوا! می ترسم تخلیه کنم برم فن اوا بدتر بشه اوضاعم.بی نت بمونم. گرفتار شدم، همه در جستجوی یک اینترنت پرسرعتیم! بخدا بیشتر نمی خوایم!:n28: عزیزان همه تست ها را آپلود کردم، ولی نمی دونم چرا اینقدر متفاوتن! همشون را هم الان گرفتم. سرعت دانلود منیجر الان زیاده خیلی، ولی همیشه این شکلی نیست، معمولا همون رنجی هست که عرض کردم. مثل همیشه از کمک و راهنمایی عزیزان واقعا متشکرم.درود بر همه شما:n12:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

f_s10224
06-04-2014, 20:26
من احتمالا تا چند روز دیگر برایم های وب وصل می شود ....دوستان اغلب سرعت های شبانه را قرار داده اند .
سرعت در روز چگونه می باشد ؟ در کرج خصوصا !!!

f_s10224
06-04-2014, 20:35
من احتمالا تا چند روز دیگر برایم های وب وصل می شود ....دوستان اغلب سرعت های شبانه را قرار داده اند .
سرعت در روز چگونه می باشد ؟ در کرج خصوصا !!!

Moayeri1372
06-04-2014, 20:55
دوستان چندتا سوال ازتون داشتم
میخواستم ببینم دانلود شبانه 256 که از 2 تا 5 هست سرعتش چنده؟
پینگش توی تست هایی که از دوستان دیدم خوب بوده درسته؟
تایم اوتش چطوره؟
توی طرح گنجینه اون دوتای آخر که مودم وایرلس رایگان میدن.چه برند و چه مدلی هستن؟
در کل از های وب راضی هستین؟

اساتید عزیز لطفا راهنمایی کنید

ESPSV
06-04-2014, 22:09
امشب سرعت دانلود با سرویس 8 مگ
برای من بیشتر از 100 کیلو نمیره
بین 50 تا 100 نوسان داره
ای لعنت بر انحصار

abolfazlwest72
06-04-2014, 22:11
امشب سرعت دانلود با سرویس 8 مگ
برای من بیشتر از 100 کیلو نمیره
بین 50 تا 100 نوسان داره
ای لعنت بر انحصار

نگران نباش فقط تو نیستی ما هم که شاتل داریم اختلال داره :n02:

King Tanha
06-04-2014, 23:49

emproor
07-04-2014, 00:39
خب من بعد دو ماه تغییر تعرفه دادم از یک مگ رفتم به 512 سرعتم همون 3.6 مگ هست هیچ فرق نکرد :n27:
اگه به شانس ما باشه بریم 128 بازم سرعت 3.6 مگ هست :n09:

masooyan
07-04-2014, 09:26
خب من بعد دو ماه تغییر تعرفه دادم از یک مگ رفتم به 512 سرعتم همون 3.6 مگ هست هیچ فرق نکرد :n27:
اگه به شانس ما باشه بریم 128 بازم سرعت 3.6 مگ هست :n09:

به خاطر اینکه پهنای باند های وب تو منطقتون 4مگ بوده برا همین سرویس 1 مگی که داشتین براتون 4مگ بسته شده بوده در غیر این صورت براتون 8 میبستن.

ruzbeh1
07-04-2014, 10:14

k1_24
07-04-2014, 11:04

چرا اینقدر پینگ شما عالیههههههه؟؟؟

سرویستون چیه؟ سرعت دانلود شبانه چقدره؟

ruzbeh1
07-04-2014, 11:24
چرا اینقدر پینگ شما عالیههههههه؟؟؟

سرویستون چیه؟ سرعت دانلود شبانه چقدره؟

به خاطر اینکه های وب مسیر آذربایجان و فیکس به ما داده :n20:

k1_24
07-04-2014, 11:26
به خاطر اینکه های وب مسیر آذربایجان و فیکس به ما داده :n20:

وب مسیر دیگه چیه؟؟
چجوری می تونم بگیرم؟؟ :n16:

با این پینگ میشه رفت بهشت !!!

shab_2008
07-04-2014, 11:33
خوب های وب اگه همینجوری پیش بره هر چی رکورد در دنیای اینترنت هست را یکجا مال خودش میکنه !!

اینم تست همین چند لحظه پیشه !!

پینگ خط ایرانسلم بهتره اینه !!

خاک توی مخشون !

B.i.r.i.y.a
07-04-2014, 12:26
احتمالا dsl mode شما الان رو gdm.t هست. شما اونو دستی بذارین رو adsl2plus

این گزینه های dsl modulation هست:

تا حالا روی Auto بود (که البته تو status مودم جلوی dsl mod نوشته بود g.dmt)
گزینه های Adsl2 و +Adsl2 رو امتحان کردم روی این گزینه ها اصلا وصل نمیشه! فقط روی حالت g.dmt وصل میشه!

این یعنی چی؟!
مفهوم این قضیه چیه؟!

ESPSV
07-04-2014, 12:46
داداش اگه فقط روی gdm وصل میشی
زنگ بزن پشتیبانی بگو پروفایلتو رو تنظیم کنن روی adsl2+ خیلی فرق میکنه
روی نویز تاثیر زیادی داره

این گزینه های dsl modulation هست:

تا حالا روی Auto بود (که البته تو status مودم جلوی dsl mod نوشته بود g.dmt)
گزینه های Adsl2 و +Adsl2 رو امتحان کردم روی این گزینه ها اصلا وصل نمیشه! فقط روی حالت g.dmt وصل میشه!

این یعنی چی؟!
مفهوم این قضیه چیه؟!

anita.blue
07-04-2014, 13:05
سلام دوستان.1 سوالی داشتم ممنون میشم راهنمایی ام کنید.من اینترنت با سرعت 256 مخابرات استفاده میکنم ولی برای دانلود با حجم بالا خیلی اذیت میکنه.حالا میخوام شرکتی بگیرم ولی نمیدونم کدوم شرکت بهتره. به نظر خودم های وب بهتر اومد ولی باز هم شک دارم.شما راضی هستین ازش؟کلا پیشنهادتون را بگید ممنون میشم:n16:

amirbrad
07-04-2014, 13:06
عجب پینگ معرکه ای داری :n19:

با این پینگ فقط حال می ده بشینی TitanFall آنلاین با ایکس باس بزنی :n20::n20:

دمت گرم فردا می رم آسیا رو جم می کنم میام های وب :n16: ( ولی هر کی اهل دانلود زیاده و بازی آنلاین نمی کنه بره آسیا بگیره چون شبانه راحت 2گیگ دانلود میشه)

منم قبل از های وب اسیاتر بودم
شما پینگ و می بینی اما تایم اوت هم در نظر بگیرید که وسط بازی قطع میشه !!! های وب کلا بیخیال شو اما اگر باز هم شک دارید امتحان کنید . در ضمن حجم دزدی هم داره یعنی ترافیک بیشتری مصرف می کنه از مقداری که مصرف کردین.

isbn
07-04-2014, 13:30
فعلا اوضاع آروم هست

mv217010
07-04-2014, 13:40
سلام دوستان.1 سوالی داشتم ممنون میشم راهنمایی ام کنید.من اینترنت با سرعت 256 مخابرات استفاده میکنم ولی برای دانلود با حجم بالا خیلی اذیت میکنه.حالا میخوام شرکتی بگیرم ولی نمیدونم کدوم شرکت بهتره. به نظر خودم های وب بهتر اومد ولی باز هم شک دارم.شما راضی هستین ازش؟کلا پیشنهادتون را بگید ممنون میشم:n16:
من 5 ماه مشترک های وب بودم .
سرعت خط محدودش حرف نداره و در روز و غیر ساعات رایگان سرغت بسیار خوب و بالا هستش:n01:
ولی ساعات رایگان از 250 بیشتر نمیشه:n03:
شبی 2.5گیگ دان داری ......ولی من ترافیکم تموم میشد و زورم میومد پول بدم برا همین دوباره اومدم مخابرات(بهترین سرویس مال مخابرات هستش و 256 +1مگ نامحدود :عالی و واقعیه):n26:
هر شرکتی بری دوباره میای مخابرات:n02:

mv217010
07-04-2014, 13:47
شما پینگ و می بینی اما تایم اوت هم در نظر بگیرید که وسط بازی قطع میشه !!! های وب کلا بیخیال شو اما اگر باز هم شک دارید امتحان کنید . در ضمن حجم دزدی هم داره یعنی ترافیک بیشتری مصرف می کنه از مقداری که مصرف کردین.
منم اول گفتم حجم دزدی داره .....ولی 1 بار یه فایل 10 مگی زدم دان کردم همون حجم از پهنام کم شد و دهنم بسته موند .دلیلش اینه که سرعت وب گردی این شرکت واقعا بالا هستش و هر فایل که تو سوراخ سمبه مرورگر باشه لود میکنه و Doneمیشه و هی کنتور میندازه.:n01:تازه پیج تبلیغات رو میریم ببندیم میبینیم اونم doneشده سر نیم ثانیه:n04:
در کل های وب حال نمیده و ترافیک رو میخورد .......

King Tanha
07-04-2014, 13:54

k1_24
07-04-2014, 14:22

اگه اهل دانلود زیاد هستین اسیا تک بگیرید که خیلی عالیه برای دانلود ولی برای بازی آنلاین اصلا خوب نیست این طور که معلومه صبانت بهترین پینگ رو داره

k1_24
07-04-2014, 14:24

صبانت برای بازی خوبه؟؟ هرکی صبانت داشته پینگش خیلی عالی بوده
یکی از دوستام هم اهل بازی انلاینه صبانت داره با پینگ 200 تو سرور ها آمریکا بازی می کنه !

isbn
07-04-2014, 14:32
این دیگه چه جورشه نمیفهمم

amirbrad
07-04-2014, 14:37
صبانت برای بازی خوبه؟؟ هرکی صبانت داشته پینگش خیلی عالی بوده
یکی از دوستام هم اهل بازی انلاینه صبانت داره با پینگ 200 تو سرور ها آمریکا بازی می کنه !

والا من صبانت نداشتم اما تست بعضی از دوستان و دیدم پینگ بهتری داره نسبت به بقیه شرکت ها.

King Tanha
07-04-2014, 16:56
والا من صبانت نداشتم اما تست بعضی از دوستان و دیدم پینگ بهتری داره نسبت به بقیه شرکت ها.
قیمت های خیلی بالایی هم داره نسبت به بقیه شرکتها

ruzbeh1
07-04-2014, 18:10
قدرت اینترنت به این می گن،تست شلوغ ترین زمان ممکن،ساعت 7 غروب :n20:

mv217010
07-04-2014, 18:20
قدرت اینترنت به این می گن،تست شلوغ ترین زمان ممکن،ساعت 7 غروب :n20:

حیف فقط برا وب گردیه.ب چه درد مخوره!!!!!!!
وب با 50 کیلو هم باز میشه.
مهم مغز سایته که تو ایران نمیشه گرفت

.Ashkan.
07-04-2014, 18:23
قدرت اینترنت به این می گن،تست شلوغ ترین زمان ممکن،ساعت 7 غروب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روزبه... روتو کم کن! :n02:

خود سایت اسپیدتست رو هم به زور باز میکنه الان... :n03:

mv217010
07-04-2014, 18:27
روزبه... روتو کم کن! :n02:

خود سایت اسپیدتست رو هم به زور باز میکنه الان... :n03:

مال ن با 8 کیلو دان میکنه چی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.Ashkan.
07-04-2014, 18:29
مال ن با 8 کیلو دان میکنه چی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اگه اشتباه نکنم از مخابرات تهران یا کرجی. درسته؟ سرویست چیه؟

masooyan
07-04-2014, 18:48

-همه چی به مرکز مخابراتی شما بستگی داره اگه خلوت باشه های وب گزینه ی خوبی هستش.

mv217010
07-04-2014, 20:03
اگه اشتباه نکنم از مخابرات تهران یا کرجی. درسته؟ سرویست چیه؟
128نامحدود مخبرات مازندران
1 هفته قبل عید مخابرتمون باگ داد و سرعنها رفته بود بالا من گفتم13 تومن که چیزی نیست .....ریسک کردم و به کاه دون خوردم
الان هم میخوام 256 نامحدود بگیرم!!!!!!!!!

.Ashkan.
08-04-2014, 08:05
دیروز که از غروب خراب بود. حتی نمیشد ایمیل چک کرد ولی الان خوب شده دوباره.

ruzbeh1
08-04-2014, 09:07
بهترین اینترنت تاپیک اینجاست،کجا هستن قزوین جون و قمی جون که قدرت اینترنت چالوس و ببینن :n19::n20:

Aryaeiboy
08-04-2014, 10:23
یعنی شاهکاره!

مخابرات هم وضعش عین همینه. پورت udp رو هم که کلا زدن نابود کردن. گیم آنلاین تعطیله یه ماهه. احمقا فکر کردن udp فقط برای قند شکنه!!

FAR FAR251
08-04-2014, 10:23
دوستان عزیز من از شاتل نت دارم میخوام درخواست جمع آوری بدم بیام های وب
به نظرتون بیام ؟
سرویس 2 مگ رو چند بسته میشه دانلود استریمش و اینکه دانلود شبانه داره ؟ چقد میشه دانلود کرد ؟
در ضمن از شهر قم منطقه مخابراتی ابوذر هستم
ممنون میشم جواب بدین:n16:

masooyan
08-04-2014, 10:40
به نظرتون بیام ؟
سرویس 2 مگ رو چند بسته میشه دانلود استریمش و اینکه دانلود شبانه داره ؟ چقد میشه دانلود کرد ؟

-سلام

-سرویس 2 مگ تایم رایگان نداره،با توجه به اینکه پهنای باند های وب تو مرکز مخابراتی شما بیشتر از 4 مگ هستش توصیه من به شما سرویس 1مگ هست که براتون 8مگ بسته میشه 3ساعت تایم رایگان داره،حداقل 2 گیگو میشه دانلود

کرد.

shab_2008
08-04-2014, 10:53
-همه چی به مرکز مخابراتی شما بستگی داره اگه خلوت باشه های وب گزینه ی خوبی هستش.

سلام

البته این موضوع همیشه صادق نیست ! مثلا در مرکز مخابراتی ما تنها مشترکی که از های وب سرویس داره منم !! دیروز یه تست در همین تاپیک قرار دادم که نشون میده خلوتی و شلوغی برای های وب اهمیتی نداره ! کلا کیلویی هست !

King Tanha
08-04-2014, 13:37
سلام
دوستان 128 نامحدود چه جوریه ؟ سرعت دانلود چقدر میده ؟ دانلود محدودیت داره یا نه ؟

ham33d
08-04-2014, 15:54
به نظرتون بیام ؟
از من گوش کن طرف های وب نیا توی این تاپیک فقط 1نفر الی 2نفر راضی هستن بقیه همه ناراضی هستن

ham33d
08-04-2014, 15:56
سلام
دوستان 128 نامحدود چه جوریه ؟ سرعت دانلود چقدر میده ؟ دانلود محدودیت داره یا نه ؟
داغون- پوکیده -حسابی داره

ali_saeedi
08-04-2014, 16:30
سلام به همه
من مشهدی هستم و قصد داشتم اینترنتمو از مخابرات عوض کنم
مرکز صابری هستم
بنظرتون های وب برام خوبه؟
اگه آره چه طرحیش؟
اگه نه از کجا به نظرتون بگیرم؟
کاربرد من هم از نت اکثرن وب هست (شاید ماهی 5 گیگ فقط وب )شاید فوقش شبی 2-3 گیگ دانلود
پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

SKIPY
08-04-2014, 18:16
دینامیت :n02::n02::n19::n19:

SKIPY
08-04-2014, 18:54
مودم رو خاموش روشن کردم gateway از 5 رفت 9 فکر کنم خوب شد :n20:

King Tanha
08-04-2014, 20:41

ali1212
08-04-2014, 22:28
سلام . من اگه بخوام یه سرویس محدود با سرعت حداکثر 1 مگ رو برای یک سال بگیرم و در ساعت ترافیک رایگان شبانه دانلود داشته باشم چه ISP رو پیشنهاد میدید در تهران منطقه 5

ruzbeh1
09-04-2014, 09:18

mv217010
09-04-2014, 09:40
ماهی چند گیگ داری؟؟؟

ruzbeh1
09-04-2014, 10:11
ماهی چند گیگ داری؟؟؟

من اهل دانلود شبانه نیستم،البته شبانه منم محدود نیست همین سرعته یک بار ساعت شبانه تست کردم همین بود،هر چی نیاز دارم با فشفشه می گیرم،متوسط روزی 1 گیگ استفاده دارم می شه ماهی 30 گیگ.

mv217010
09-04-2014, 10:16
من اهل دانلود شبانه نیستم،البته شبانه منم محدود نیست همین سرعته یک بار ساعت شبانه تست کردم همین بود،هر چی نیاز دارم با فشفشه می گیرم،متوسط روزی 1 گیگ استفاده دارم می شه ماهی 30 گیگ.
تو داری حدود 60-70 تومن برای اینترنت میدی؟؟؟؟؟؟؟؟
خوا 1 مگ نامحدود مخارات بیگری به صرفه تره دیگه.......
برا وب گردی هم خوبه دیگه

ruzbeh1
09-04-2014, 10:24
تو داری حدود 60-70 تومن برای اینترنت میدی؟؟؟؟؟؟؟؟
خوا 1 مگ نامحدود مخارات بیگری به صرفه تره دیگه.......
برا وب گردی هم خوبه دیگه
من جز اولین کاربرای مخابرات مازندران بودم،2 سال مخابرات داشتم سال 90 و سال 91،از 91 به بعد دیگه خراب شد،پینگ تایمش تایم اوت داره،پینگش بالاست،ttl خوب نداره،باهاش نمی شه ویدئو آنلاین تماشا کرد،با قندشکن مشکل داره،fb و می خواد باز کنه طول می کشه تا لود شه.... بازم بگم :n02: این طوری بهت بگم الان مخابرات به من بگه بیا مجانی 2 مگ نامحدود بگیر نمی گیرم،شاتل 128 نامحدود art 1 هم دارم،کاملا" راضی هستم.اینم سرویس نامحدود 128 شاتل جونم:

G O D
09-04-2014, 10:57

داداش فشفشه 8 مگ گرفتی ؟ بعد جریان این فشفشه چیه ؟ چه فرقی با سرویس های معمولی داره میشه یه توضیح بدی مرسی

King Tanha
09-04-2014, 11:57
سلام . من اگه بخوام یه سرویس محدود با سرعت حداکثر 1 مگ رو برای یک سال بگیرم و در ساعت ترافیک رایگان شبانه دانلود داشته باشم چه ISP رو پیشنهاد میدید در تهران منطقه 5
سلام
عزیز شما برای اینکه دانلود شبانه داشته باشی از من میشنوی ماهیانه 3 گیگ یا 8 گیگ بگیر و شبانه دان بزار به نظر من که مثل شما فکر میکنم بهترین گزینه ماهیانه هست و استفاده از شبانه چون شما اگر سالیانه بگیری باید تمام ماهها رو پول نگهداری بدید و بعدش دانلود رایگان باید حجم داشته باشی اگر حجمت تموم بشه دیگه دان نمیتونی بکنی و ... بهترین گزینه ماهیانه هست 3 گیگ یا 8 گیگ بگیری شبانه هم دان کنی خیلی عالیه کاری که خودم میکنم و به صرفه هم هست ولی سالیانه ضرر هست

King Tanha
09-04-2014, 12:00
من جز اولین کاربرای مخابرات مازندران بودم،2 سال مخابرات داشتم سال 90 و سال 91،از 91 به بعد دیگه خراب شد،پینگ تایمش تایم اوت داره،پینگش بالاست،ttl خوب نداره،باهاش نمی شه ویدئو آنلاین تماشا کرد،با قندشکن مشکل داره،fb و می خواد باز کنه طول می کشه تا لود شه.... بازم بگم :n02: این طوری بهت بگم الان مخابرات به من بگه بیا مجانی 2 مگ نامحدود بگیر نمی گیرم،شاتل 128 نامحدود art 1 هم دارم،کاملا" راضی هستم.اینم سرویس نامحدود 128 شاتل جونم:

سلام روزبه جان روزهای اولی مخابرات اومد ما رو به زور بردند روی مخابرات من ااول اینترنت adsl اومد صبانت داشتم و بعد از چند سال مخابرات اومد و ما رو اجبار به اومدن روی مخابرات کرد و بعدش که اومدیم اوایل خوب بود به قول شما 2 سالی گذشت خراب شد و من 5 سال از مخابرات فکر کنم اینترنت داشتم امسال به های وب اومدم اونم با هزار بدبختی تونستم از مخابرات خلاص بشم و به هیچکس مخابرات رو پیشنهاد ندادم . چون دارم پول میدم و همینو باید به مخابرات بدیم فوقش 4 تومان بیشتر به های وب میدیم ولی بهترین نتیجه رو میخوایم بگیریم

King Tanha
09-04-2014, 12:15
داداش فشفشه 8 مگ گرفتی ؟ بعد جریان این فشفشه چیه ؟ چه فرقی با سرویس های معمولی داره میشه یه توضیح بدی مرسی
سلام
عزیز فشفشه هر چی بخوای من استفاده کردم و همین الان هم فشفشه دارم 15 گیگی 15 روزه میگیرم و 9 گیگ و خیلی عالیه از لحاظ قیمتی هم به صرفه هست و همون تایمی میده باید استفاده کنی و تمام دانلود هات رو میتونی انجام بدی

King Tanha
09-04-2014, 12:24
از من چند روزه که خیلی عالی هست و این هم تست هام

ShadowDragon
09-04-2014, 13:56
دوستان سرویس 256 محدود ساعت رایگان چند دانلود میکنه؟
سرویس من 24ام تموم میشه! چطور زودتر تمدید کنم؟

King Tanha
09-04-2014, 18:29
سلام ساعت 2-5 هست
شما بیست و سوم تمدید کن که حجمتون نسوزه و اضافه بشه به ماه بعد

behnam-k
09-04-2014, 18:34

از های وب سرویس گرفتی؟؟چه سرویسی؟؟؟الان راضی هستی ؟؟سرعت چطوره؟؟؟

King Tanha
09-04-2014, 18:44

ShadowDragon
09-04-2014, 20:33
کسی از سرعت 256 اطلاع نداره؟!!!!!!!!!!!!!!

بهنام، کرمانشاه هنوز آسیاتکم.. تهران های وب دارم...
الان سرعت باز کردن زیاد جالب نیست! اما قبل عید خوب بود

5800xpm
09-04-2014, 20:47
سلام
این سرویسای های وب چطوره؟ سرعتا خوب هست
تو زمان رایگانش چه سرعتی میده؟
طرح دینامیت هم ساعت رایگان داره یا نه؟
این طرح های فشفشه چیه قضیش؟
ممنون میشم یکی برام توضیح بده

urumchi
09-04-2014, 21:07
کسی از سرعت 256 اطلاع نداره؟
طبق گفته یکی از کاربرای های وب 250کیلوبایت سرعت دانلود میده

FARID88
09-04-2014, 21:07
دوستان وضعیت های وب یا فیلـتر شکن ها به چه شکله؟
کسی اکانت کریـو داره؟
قطع و وصلی داره؟

میشه با فیلـترشکن ویدئو از یوتیوب بدون قطع و وصلی دید؟
سرعت دانلود تک کانکشن چطوره؟

ممنون میشم دقیق راهنمایی کنید به خصوص اگر کسی از دوستان از تبریز بود.

5800xpm
09-04-2014, 21:37
سلام

masooyan
09-04-2014, 22:07
کسی اکانت کریـو داره؟
قطع و وصلی داره؟

سلام دوست من :happy:

-با کریو ،open vpn،pm9،سافت ادر،آی نت و...هیچ مشکلی نداره.

-برا من که مشهد هستم سرعت تک کانکشن خوب نیس.

masooyan
09-04-2014, 22:10
سلام

به پست اول مراجعه کنید همه چیز توضیح داده شده.

troy3
09-04-2014, 22:10
خدا لعنتش کنه این های وب رو!
باز ترکید.

کسی اکانت کریـو داره؟
قطع و وصلی داره؟

سرعت دانلود من با hotspot shield به 900 کیلو هم رسیده ولی متاسفانه بدرد فیلم دیدن آنلاین نمیخوره بهتره فیلم رو دانلود کنید.

سلام

سرعت بستگی داره ولی اکثرا" ثابت.
سرویس 8 مگ تایم فری نداره.
طرع فشفشه یعنی شما 1 گیگ ترافیک رو با قیمت نصف شده میخری ولی باید در یک مدت مثلا" یک روزه تمومش کنی اگه تمومش نکنی خود به خود باقیمونده ترافیکت کنسل میشه.

King Tanha
09-04-2014, 23:12

KiarashMa
10-04-2014, 02:32
سلام. های وب سرویسی داره با نهایتاً 35 تومن ماهیانه 60-70 گیگ دانلود کنم؟

masooyan
10-04-2014, 04:59
سلام. های وب سرویسی داره با نهایتاً 35 تومن ماهیانه 60-70 گیگ دانلود کنم؟

سلام دوست من

-با سرویس 256 میشه ماهی 60گیگ دانلود کرد.

-قیمت این سرویس با 8گیگ ترافیک ماهیانه حدودا 25000تومن هستش.

IranNama
10-04-2014, 15:46
از دیشب سایتای خارجی و پینگ ترکیده ( تهران ) ، اوضاع شما چطوره ؟

ShadowDragon
10-04-2014, 17:51
پینگ ظهر من 477 بود....

King Tanha
10-04-2014, 19:23

amirbrad
10-04-2014, 22:13
برای من 4.2.2.4 و غیره پینگ نمیگیره و 100 درصد تایم اوت داره. یعنی فاجعه.

دزد هم دزدهای قدیم !!!!!!!!!

.Ashkan.
11-04-2014, 08:41

sorek
11-04-2014, 10:14

isbn
11-04-2014, 10:51

shakerfar_yahoo
11-04-2014, 14:37
دوستان این شرکت های وب به درد میخوره
از شاتل رفتم به آسیا تک بیچاره شدم پهنای باند 12 مگ دارم سرعت دانلود 100 کیلو بیته

abolfazlwest72
11-04-2014, 14:53
دوستان این شرکت های وب به درد میخوره
از شاتل رفتم به آسیا تک بیچاره شدم پهنای باند 12 مگ دارم سرعت دانلود 100 کیلو بیته

حتما خطت مشکل داره وگرنه روزانه اسباتک خیلی عالیه اونجور که بچه ها تست میزارن.

isbn
11-04-2014, 19:42
بعد از مدتها با فرانکفورت تونستم همچین تستی بگیرم همیشه در حد 200 کیلوبایت میداد این سرور !!

Ho3ein A
11-04-2014, 22:51
برا شما هم اگه مثلا یه نیم ساعت از اینترنت استفاده نکنین قطع میشه یا فقط برا من اینطوریه؟چراغ اینترنت روشنه فقط وصل نمیشه.
باید مودم رو خاموش و روشن کنم تا درست بشه :|

isbn
12-04-2014, 10:04
برا شما هم اگه مثلا یه نیم ساعت از اینترنت استفاده نکنین قطع میشه یا فقط برا من اینطوریه؟چراغ اینترنت روشنه فقط وصل نمیشه.
باید مودم رو خاموش و روشن کنم تا درست بشه :|

من معمولا وقتی توی مسیر telia میافتم که سرعتش خوبه بعد چند دقیقه قطع میشه و یه مسیر جدید میاد با سرعت کم !!! و دیگه ثابت میمونه تا آخر از نظر نویز هم چک کردم مشکلی نیست نمیدونم شاید از قصد باشه !!:n13:

King Tanha
12-04-2014, 12:41

e4lyas
12-04-2014, 13:06
این تعرفه حجم از 4240 تومن به 3880 ( تنها ۱۰ درصد رسید !‌) اما !!!‌ > قیمت های طرح ها همونه !!! تازه از 79 تومن شده ۸۱ !!!!!!

ESPSV
12-04-2014, 13:26
برای من همه گیتها 5و6و7و8و9و10
همه از آمریکا میگذره ... یعنی یک مسیر . برای همین شاید سرویس داغونه
تو روزم سرعت بالای 400 دیگه نمیره ... قبلا تا 1 مگ هم میگرفتم

King Tanha
12-04-2014, 14:11
برای من همه گیتها 5و6و7و8و9و10
همه از آمریکا میگذره ... یعنی یک مسیر . برای همین شاید سرویس داغونه
تو روزم سرعت بالای 400 دیگه نمیره ... قبلا تا 1 مگ هم میگرفتم
شما همیشه همین مشکلات رو دارید ؟
من از همان اولی از های وب سرویس گرفتم همین تست هایی میزارم تغییری نداره و همیشه همین رنج هست تک کانکشن به 550 تا 600 هم رسیده و مولیتی هم که همیشه 699 تا 710 میزنه ولی هنگام دانلود تا 750 کیلو هم میره و اصلا اذیت هم نمیکنه شاید مشکل شما از جای دیگری باشه

ESPSV
12-04-2014, 19:52
شما همیشه همین مشکلات رو دارید ؟
من از همان اولی از های وب سرویس گرفتم همین تست هایی میزارم تغییری نداره و همیشه همین رنج هست تک کانکشن به 550 تا 600 هم رسیده و مولیتی هم که همیشه 699 تا 710 میزنه ولی هنگام دانلود تا 750 کیلو هم میره و اصلا اذیت هم نمیکنه شاید مشکل شما از جای دیگری باشه

سلام
من دو ماهه که تک مسیر شدم
قبلا سرعت تک کانکشن 1 مگ بیشتر نمیداد
دقیقا از خرداد پارسال اینطوری شد
پارس آنلاین هم دارم اونم بیشتر از 1 مگ تک کانکشن نمیده
فکر کنم پهنای باند مرکز ما پره و کسی گوشش بده کار نیست
آسیاتک هم داشتم همینطور بود
ولی تک مسیره شدن های وب از همه بدتر شده

شما کدام شهر هستین ؟

King Tanha
12-04-2014, 20:07
سلام
من دو ماهه که تک مسیر شدم
قبلا سرعت تک کانکشن 1 مگ بیشتر نمیداد
دقیقا از خرداد پارسال اینطوری شد
پارس آنلاین هم دارم اونم بیشتر از 1 مگ تک کانکشن نمیده
فکر کنم پهنای باند مرکز ما پره و کسی گوشش بده کار نیست
آسیاتک هم داشتم همینطور بود
ولی تک مسیره شدن های وب از همه بدتر شده

شما کدام شهر هستین ؟
من مشهدم اینجا که ما هستیم مشکلی نداره

ixtlan
13-04-2014, 13:43
درود به همه دوستان.

کسی از های وب اصفهان، مرکز قندی سرویس گرفته (مثلا 8 Mb) بگه وضعیت سرویسشون چطوره (پینگ، قطعی، سرعت تک کانکشن، وضعیت دانلود شبانه، حجم دزدی)؟

والا ما از این صبانت داریم، سرویس 1 مگ، دیگه جونمون به لب رسیده....هی میگن مرکز قندی شلوغه و ازین مزخرفات

از گوشه کنار شنیدم های وب خوبه ولی انقدر این جا پست ضد و نقیض دیدم از سرویسش که بازم دودلم صبا رو تخلیه کنم بیام های وب، یا با همون سرویس داغون صبا بسازم.

رفتم دفتر نماینده اصلی های وب توی اصفهانم دیدم. واقعا رقت انگیز بود. اصلا باور نمیشه کرد مثلا یه همچین دفتر داغونی بتونه اصلا ساپورت کنه! یه میز با یه مانیتور زورکی توی یه کافی نت اجاره کردن :n08:

باز حداقل صبا واسه حفظ ظاهرم که شده یه نیمچه تشکیلاتی داره :n02:
حالا اگه دوستان راهنمایی کنند مدیون لطفشونم :n06:

King Tanha
13-04-2014, 14:48

123arash
13-04-2014, 16:18
سلام رفتم سایت های وب خوشبختانه ایلام رو ساپورت کرده.بخوام شبانه رایگان حدودا دو گیگی دانلود کنم و سرعتش پایین نیاد چه سرویسی پیشنهاد میدید؟تو سایت انلاین ثبتنام کنم میتونم خودم ثبتنام کنم؟چون خط تلفن به نام پدرمه.تشکر

x8800
13-04-2014, 17:19
سلام رفتم سایت های وب خوشبختانه ایلام رو ساپورت کرده.بخوام شبانه رایگان حدودا دو گیگی دانلود کنم و سرعتش پایین نیاد چه سرویسی پیشنهاد میدید؟تو سایت انلاین ثبتنام کنم میتونم خودم ثبتنام کنم؟چون خط تلفن به نام پدرمه.تشکر

درود.

میتونید ثبت نام کنید به نام خودتون. بعدا کد ملی صاحب تلفن رو وارد می کنید مشکلی پیش نمیاد.

اگه دانلود شبان می خواید می تونید 512 بگیرید که حدودا 400 کیلوبایت سرعت داره.

x8800
13-04-2014, 17:24

درود.

میتونید ثبت نام کنید به نام خودتون. بعدا کد ملی صاحب تلفن رو وارد می کنید مشکلی پیش نمیاد.

isbn
13-04-2014, 17:26

shab_2008
13-04-2014, 17:47
سلام

دوستان یه سرویس تازگی ها توی پنل من اضافه ضده با عنوان " 4 مگ تیرگان " !

کسی میدونه جریان این چیه !؟

ممنون

ESPSV
13-04-2014, 17:53
دوست عزیز من مرکز قندی هستم
از صبح تا ظهر خوبه
از ظهر تا فردا صبح باید یه صفحه رو چند مرتبه رفرش کنی تا شاید باز کنه
شبانشم 2.4 گیگ روی سرویس 1 مگ میتونی دانلود کنی برای من اینطوریه
یک شب در هفته شانسی 5 گیگ میتونم بگیرم
پینگ افتضاحه قبلا خوب بود

درود به همه دوستان.

کسی از های وب اصفهان، مرکز قندی سرویس گرفته (مثلا 8 Mb) بگه وضعیت سرویسشون چطوره (پینگ، قطعی، سرعت تک کانکشن، وضعیت دانلود شبانه، حجم دزدی)؟

والا ما از این صبانت داریم، سرویس 1 مگ، دیگه جونمون به لب رسیده....هی میگن مرکز قندی شلوغه و ازین مزخرفات

از گوشه کنار شنیدم های وب خوبه ولی انقدر این جا پست ضد و نقیض دیدم از سرویسش که بازم دودلم صبا رو تخلیه کنم بیام های وب، یا با همون سرویس داغون صبا بسازم.

رفتم دفتر نماینده اصلی های وب توی اصفهانم دیدم. واقعا رقت انگیز بود. اصلا باور نمیشه کرد مثلا یه همچین دفتر داغونی بتونه اصلا ساپورت کنه! یه میز با یه مانیتور زورکی توی یه کافی نت اجاره کردن :n08:

باز حداقل صبا واسه حفظ ظاهرم که شده یه نیمچه تشکیلاتی داره :n02:
حالا اگه دوستان راهنمایی کنند مدیون لطفشونم :n06:

123arash
13-04-2014, 18:13
درود.میتونید ثبت نام کنید به نام خودتون. بعدا کد ملی صاحب تلفن رو وارد می کنید مشکلی پیش نمیاد.اگه دانلود شبان می خواید می تونید 512 بگیرید که حدودا 400 کیلوبایت سرعت داره.خیلی ممنون از پاسخ کاملتون.موقع ثبتنام قسمت کارت بانکی نوشته شماره کارت/شبا حالا من شبا ندارم میشه همون شماره رو کارت عابربانکو که حک شده بنویسم؟ممنون

King Tanha
13-04-2014, 19:16
خیلی ممنون از پاسخ کاملتون.موقع ثبتنام قسمت کارت بانکی نوشته شماره کارت/شبا حالا من شبا ندارم میشه همون شماره رو کارت عابربانکو که حک شده بنویسم؟ممنون
سلام
دوست عزیز اون اصلا لازم نیست و میازی نیست تمام اطلاعات خودتون رو قرار بدید هر کدوم ضرورت میدونید نیازه

Ho3ein A
13-04-2014, 19:33
سلام.
با 256 میتونی شبانه 2 گیگ بگیری.سرعتش شبانه روز رو 256 ـه.
آره میشه تو سایت خودت ثبت نام کنی.منم همینکار رو کردم.
با مالک خط کاری ندارن.

123arash
13-04-2014, 21:58
ممنون از همه عزیزانی که کمکم کردند.چند دقیقه پیش ثبتنام کردم و هزینشو حدود 27 تومن شد پرداختم.یک مگابیت با حجم 3 گیگ.حتما وضعیت رو تست میکنم و همینجا اعلام میکنم.به نظرتون چند روز طول میکشه فعال شه؟

King Tanha
13-04-2014, 23:01
ممنون از همه عزیزانی که کمکم کردند.چند دقیقه پیش ثبتنام کردم و هزینشو حدود 27 تومن شد پرداختم.یک مگابیت با حجم 3 گیگ.حتما وضعیت رو تست میکنم و همینجا اعلام میکنم.به نظرتون چند روز طول میکشه فعال شه؟
اگر قبلا خط رو خالی کرده باشید زیاد طول بکشه 3 روز

ham33d
13-04-2014, 23:37
درود.

خیر این طور نیست سرویس 512 تایم رایگان سرعت میشه 64 kb حتی دوستان هم تائید کردن نهایتش بتونی بزور 1.5 گیگ داشتی باشی
یا 256 بگیر یا 1مگ سرعت دانلود بهتری دارن
اگه بازم شانس بیاری مخابرات منطقه خوبی داشته باشی
تایم رایگان
1مگ سرعت دان=256 الی 400
512 =64 الی 90
256=150 الی 270
128 = 50 الی 130

ixtlan
14-04-2014, 06:47
دوست عزیز من مرکز قندی هستم
از صبح تا ظهر خوبه
از ظهر تا فردا صبح باید یه صفحه رو چند مرتبه رفرش کنی تا شاید باز کنه
شبانشم 2.4 گیگ روی سرویس 1 مگ میتونی دانلود کنی برای من اینطوریه
یک شب در هفته شانسی 5 گیگ میتونم بگیرم
پینگ افتضاحه قبلا خوب بود

ممنون دوست عزیز از پاسختون.

پس با این حساب بیام های وب زیاد فرقی نداره. صبا هم توی همین مایه هاست. فقط این شبانه رایگان زورکی با سرعت حلزون و این حجم دزدیشون دیگه شورشو درآورده. ای کاش کلا قطع کنند این اینترنتو راحت شیم. مثلا پهنای باند چند برابر شده.یکی نیس بگه اخه شما که زیر ساخت ندارین پهنای باند میخاین چیکار. با زوج سیم مسی داغون. به جای این که پهنای باند زیاد کنین برین مراکزتون. کابلاتون، زیر ساختتونو درست کنین. :n21:

.Ashkan.
14-04-2014, 07:48
سلام عزیزان،
واقعا باید یه تشکر از ته دل از بچه های تاپیک های وب کنم، انصافا دمتون گرم دوستان! داشتم ششصد تا الکی می دادم دینامیت یه ساله بگیرم، ولی این جور که با تست عزیزان دیدم، و نظراتشون را خوندم، دیدم چندان فرقی با همین آسیاتک برا من نداره. البته اینا سروته یه کرباسن، آسیا که گویا از همشون بدتره و دزدتر، ولی چه فرقی می کنه! وقتی های وب هم خرابه،تخلیه از اونجا و اومدن به های وب هم فایده نداره! خدایی دست همگی درد نکنه:n16:
عزیزان شما که اهل فن هستید، اگه میشه یه نگاهی هم به خط ما کنید،نویز و کیفیتش را بهم بگید.من مبتدی ام نمی دونم کدوم باید چقدر باشه.نمی دونم کیفیت خطم چطوره، فقط سرعت دانلودم خوبه. مثل از سایتای داخلی 300-400 میزنه.شب ها ساعات رایگان هم 50-60هست.البته شبانه مهم نیس من دانلود نمی کنم برا روز نت می خوام. سرویس 512 منطقه پیام نور. ولی پینگه این اسیاتر خیلی تر هست.داغونه! راستش من دقیق نمی دونم پینگ برا صفحه باز کردن مهمه یا نه، اگر میشه راهنمایی بفرمایید. جمعه این هفته تمومه یکسالم، نمی دونم باز یه سال تمدید کنم یا نه.کلا گیری کردم! پارس انلاین اینجا افلاینه،شاتل هم همینطور! های وب هم واقعا دیگه دورشو خط کشیدم با نظرات عزیزان. می مونه همین اسیا و فن اوا! می ترسم تخلیه کنم برم فن اوا بدتر بشه اوضاعم.بی نت بمونم. گرفتار شدم، همه در جستجوی یک اینترنت پرسرعتیم! بخدا بیشتر نمی خوایم!:n28: عزیزان همه تست ها را آپلود کردم، ولی نمی دونم چرا اینقدر متفاوتن! همشون را هم الان گرفتم. سرعت دانلود منیجر الان زیاده خیلی، ولی همیشه این شکلی نیست، معمولا همون رنجی هست که عرض کردم. مثل همیشه از کمک و راهنمایی عزیزان واقعا متشکرم.درود بر همه شما:n12:

آسیاتک سرویس 512 رو روی 4 مگ میبنده. آپ استریم هم روی 512 که توی تست هایی که گذاشتی زیاد هم با چیزی که باید باشه متفاوت نیست. پینگی که با اسپیدتست میگیری خیلی دقیق نیست. اگه میخوای پینگ دقیق داخلی و خارجی رو بگیری از دستور ping استفاده کن. با سرورهای مهمی مثل tabnak.ir و bing.com و 8.8.8.8 و امثال اینها...

اما وضعیت خطت رو باید بر اساس سرعتی که بستن گفت که اگر همین چیزی باشه که من گفتم، زیاد خوب نیست. با این شرایط خطت حداکثر 6 مگ رو ساپورت میکنه. فن آوا رو خبر ندارم ولی تجربه شخصیم با آسیاتک خوب نبود. بیشتر از هر چیز هم پینگشون اذیت میکرد و اینکه بصورت دوره ای افت شدیدی روی سرعت داشتم که ظاهرا تو هم همینطوری هستی.

به مرکز مخابراتی خیلی مربوطه و اینکه های وب توی منطقه شما چطوره رو باید از یکی که از همون مرکز مخابراتی گرفته بپرسی و اینکه مصرفت در چه حده و برای چه کارایی میخوای. دقت کن دینامیت شبانه نداره ولی اگه اهل دانلودهای مداوم نیستی، میتونی از فشفشه استفاده کنی. برای وبگردی و کارهای روزانه هم خوبه.

.Ashkan.
14-04-2014, 07:52

NOVICE_M
14-04-2014, 11:46
آسیاتک سرویس 512 رو روی 4 مگ میبنده. آپ استریم هم روی 512 که توی تست هایی که گذاشتی زیاد هم با چیزی که باید باشه متفاوت نیست. پینگی که با اسپیدتست میگیری خیلی دقیق نیست. اگه میخوای پینگ دقیق داخلی و خارجی رو بگیری از دستور ping استفاده کن. با سرورهای مهمی مثل tabnak.ir و bing.com و 8.8.8.8 و امثال اینها...

اما وضعیت خطت رو باید بر اساس سرعتی که بستن گفت که اگر همین چیزی باشه که من گفتم، زیاد خوب نیست. با این شرایط خطت حداکثر 6 مگ رو ساپورت میکنه. فن آوا رو خبر ندارم ولی تجربه شخصیم با آسیاتک خوب نبود. بیشتر از هر چیز هم پینگشون اذیت میکرد و اینکه بصورت دوره ای افت شدیدی روی سرعت داشتم که ظاهرا تو هم همینطوری هستی.

به مرکز مخابراتی خیلی مربوطه و اینکه های وب توی منطقه شما چطوره رو باید از یکی که از همون مرکز مخابراتی گرفته بپرسی و اینکه مصرفت در چه حده و برای چه کارایی میخوای. دقت کن دینامیت شبانه نداره ولی اگه اهل دانلودهای مداوم نیستی، میتونی از فشفشه استفاده کنی. برای وبگردی و کارهای روزانه هم خوبه.

ممنون عزیزم، محبت کردی..:n16:
تازه فهمیدم چقدر خطم بی خوده. خواستم سرویس را عوض کنم همین امروز، های وب و پارس آنلاین که قبلا منو ناامید کردن با جمله پورت خالی نداریم. الان هم با فن آوا تماس گرفتم: "پورت خالی نداریم تو منطقه پیام نور". بچه ها خدا را شکر کنید خدایی،اراده کنید سرویس عوض کردید. من مجبورم با این آسیا چت گویا یه سال دیگه بسازم و بسوزم. هیچ انتخاب دیگه ای هم ندارم.مدتهاست که تو صف انتظار پورت خالی ام.. همشون میگن پورتمون پر شده. ولی من فکر می کنم الکی هست، یعنی این منطقه ما را انحصار آسیاشت در آوردن. انگار این جور که اشکان عزیز هم گفت خطم تعطیله...هی خدا چقدر باید زجر بکشیم سر یه اینترنت.هیچی دیگه حالمون گرفتن اول صبح.سوختیم تو این اسیاچت:n28:

x8800
14-04-2014, 12:22
زنگ زدم پشتیبانی های وب چون پورت خالی نداشتن یارو میگه یا باید از ین تعرفه های گرون قیمت یک ساله بگیری یا بهت پورت نمی دیم ! اینو کجای دلم بزارم من :n08:

G O D
14-04-2014, 18:25
دوستان سرعت شبانه 8 مگ چنده لطفا راهنمایی کنید :n12:

ESPSV
14-04-2014, 19:20
دوستان سرعت شبانه 8 مگ چنده لطفا راهنمایی کنید :n12:

سرویس دینامیت 8 مگ شبانه نداره داداش

haa
14-04-2014, 19:59
سرویس 8 مگ سزعت دانلود چطوره؟کسایی که دارن راضی ان؟

King Tanha
14-04-2014, 20:04

King Tanha
14-04-2014, 20:22

ShadowDragon
14-04-2014, 21:43
سرعت باز کردن صفحه ها رو مخه!

ESPSV
14-04-2014, 22:11
سرعت باز کردن صفحه ها رو مخه!

واقعا اعصاب خورد کن شده این گند وب

G O D
15-04-2014, 01:19
دوستان سلام من میخواهم وب بگیرم خدایی کسایی که بازی انلاین میکنن بگن پینگش چطوره ؟ در طول شبانه روز

ham33d
15-04-2014, 01:57
دوستان سلام من میخواهم وب بگیرم خدایی کسایی که بازی انلاین میکنن بگن پینگش چطوره ؟ در طول شبانه روزخیــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــلی افتضاح:n04::n28:

x8800
15-04-2014, 08:50
من طی این 7-8 سالی که از انواع شرکت ها اینترنت داشتم ومال دوستان رو هم تست کردم به این نتیجه رسیدم که همه چیز به مرکزمخابراتی مربوط میشه.

مثلا همین های وب الان تو مرکز مخابراتی ما عالیه. البته نماینده فروشش دوستمه و می گفت پهنای باندی خوبی داریم تو این مرکز و راست هم میگفت.

دیروز من پیش دوستم بودم واقعا سرعت وبگردیش عالی بود. سرعت دانلود هم که فیکس 950 بود از سرور خارجی و البته پینگ هم زیر 200 :n27:

ruzbeh3
15-04-2014, 08:51
:n20:

Xx Hossein xX
15-04-2014, 09:52
تست با سرور تهران! سرعت 8 مگ

123arash
15-04-2014, 11:02
دوست عزیز با 8 مگابیت اینقد سرعت دارید؟خیلی کمه که
من امروز طرح یک مگابیت فعال کردم ولی سرعت دانلودم بین 17 تا 27 متغیره..افتضاحه..
منتظر بودم با سرعت حداقل 100 دانلود کنم ولی گویا از 27 بالاتر نمیره..
به نظرتون تو تنظیمات مودم کاری نمیخواد انجام بدم؟شاید سرعت محدود شده باشه؟
ایا امیدی هست سرعت بره بالا؟چه خیالاتی داشتم گفتم میره تا 400 یا 500 سرعت دانلود

dj77
15-04-2014, 11:05
دوست عزیز با 8 مگابیت اینقد سرعت دارید؟خیلی کمه که
من امروز طرح یک مگابیت فعال کردم ولی سرعت دانلودم بین 17 تا 27 متغیره..افتضاحه..
منتظر بودم با سرعت حداقل 100 دانلود کنم ولی گویا از 27 بالاتر نمیره..
به نظرتون تو تنظیمات مودم کاری نمیخواد انجام بدم؟شاید سرعت محدود شده باشه؟
ایا امیدی هست سرعت بره بالا؟چه خیالاتی داشتم گفتم میره تا 400 یا 500 سرعت دانلود

شما یه چک کن ببین مودمت روی چند بسته شده (Rate) ؟

amirbrad
15-04-2014, 11:40
تست با سرور تهران! سرعت 8 مگ

شدیدا تایید میشه. شما حداقل تونستید تست بگیریرید من هرچقدر صبر کردم speedtest نتونست تست و کامل کنه.

زندگی تو جهان چهارم همینه متاسفانه.

123arash
15-04-2014, 11:51
شما یه چک کن ببین مودمت روی چند بسته شده (Rate) ؟
ممنون از پاسختون..
این ریت رو کدوم قسمت مودم پیدا کنم؟تو تنظیماتش همچین چیزی نیست..
مودمم ip-link هست..

dj77
15-04-2014, 11:59
ممنون از پاسختون..
این ریت رو کدوم قسمت مودم پیدا کنم؟تو تنظیماتش همچین چیزی نیست..
مودمم ip-link هست..

معمولاً همون صفحه اصلی مودم که شما کلمه admin رو تایپ می کنی و وارد میشی باید باشه
همه مودمها یکسان نیست ولی اکثرا همون صفحه اول موجوده

وقتی یوزر و پسورد رو تایپ کردین و وارد صفحه اصلی مودم شدین شما این 2تا عدد رو که با قرمز مشخص کردم بگو به ترتیب روی چند دهست؟
upstream:
downstram:
?

123arash
15-04-2014, 12:16
معمولاً همون صفحه اصلی مودم که شما کلمه admin رو تایپ می کنی و وارد میشی باید باشه
همه مودمها یکسان نیست ولی اکثرا همون صفحه اول موجوده

وقتی یوزر و پسورد رو تایپ کردین و وارد صفحه اصلی مودم شدین شما این 2تا عدد رو که با قرمز مشخص کردم بگو به ترتیب روی چند دهست؟
upstream:
downstram:
?
محیط مودمم دقیقا مثل همین عکسه
قسمت اپ استریم 125 هست
قسمت دان استریم 40
البته هر وقت مودمو خاموش روشن کنم عددا متفاوتن..چند لحظه پیش دان استریم 95 بود.
قسمت کانکشنش رو هم گذاشتم روی pppoe
اگه اینو تغییر بدم درست میشه به نظرتون؟

dj77
15-04-2014, 12:28
محیط مودمم دقیقا مثل همین عکسه
قسمت اپ استریم 125 هست
قسمت دان استریم 40
البته هر وقت مودمو خاموش روشن کنم عددا متفاوتن..چند لحظه پیش دان استریم 95 بود.
قسمت کانکشنش رو هم گذاشتم روی pppoe
اگه اینو تغییر بدم درست میشه به نظرتون؟

نه تنظیمات مودم شما درسته
اون دان استریمی که می بینی چون سرویس شما 1مگ هست باید حداقل روی 1024(که بالاتر هم بسته میشه) بسته بشه نه 95 یا 40! زنگ بزن پشتیبانیت بگو دان استریم مودم منو روی چند بستید؟
نویز خطت چنده؟ (snr down stram)

gguuu
15-04-2014, 12:39
اون دان استریمی که می بینی چون سرویس شما 1مگ هست باید حداقل روی 1024(که بالاتر هم بسته میشه) بسته بشه نه 95 یا 40! زنگ بزن پشتیبانیت بگو دان استریم مودم منو روی چند بستید؟

دوست عزیز این نویز خط چند باشه خوبه؟

dj77
15-04-2014, 12:43

Attenuation dB

20dB-30dB عالی
30dB-40dB خیلی خوب
40dB-50dB خوب
50dB-60dB خط ضعیف
60dB بسیار بد و دارای مشکل حاد

طبق استادنداردهای ارائه شده مقادیر کیفیت خط طبقه بندی میشن
SNR Margin dB

6dB و کمتر = بسیار بد همراه با مشکلات جدی
7dB-10dB = بد اما میشه از سرویس ADSL استفاده کرد
11dB-20dB = خوب
20dB-28dB = عالی
29dB و بیشتر = بهترین شرایط ممکن برای داشتن یک خط با کیفیت

نویز رابطه عکس با سرعت داره هر چی سرویس شما بالاتر باشه و سرویس پرسرعت تری روی خط بگیرید میزان SNR خط هم پایین تر میاد

123arash
15-04-2014, 12:46
ممنون.باید همینطور باشه..حتما بهشون زنگ میزنم..میگم دان استریم مودم روی 80 هست ولی سرعت یک مگ گرفتم..درستش کنن..
باز ممنون که کمکم کردید.

dj77
15-04-2014, 12:49
ممنون.باید همینطور باشه..حتما بهشون زنگ میزنم..میگم دان استریم مودم روی 80 هست ولی سرعت یک مگ گرفتم..درستش کنن..
باز ممنون که کمکم کردید.

آره حتما زنگ بزن شما ! الان های وب 1مگ رو روی 4می بنده اگه اشتباه نکنم(حداقل)

ham33d
15-04-2014, 12:57
توضیحات بیشتر خاستی به این تاپیک برو

بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.Ashkan.
15-04-2014, 14:24
ظاهرا امروز تهران مشکل داره. از صبح شدیدا افت کیفیت و سرعت هست...

الان که اسپیدتست ارور میده و اصلا نمیشه تست گرفت!

amirbrad
15-04-2014, 18:14
ای لعنت به این های وب یه سایت هم نمیشه باز کرد. پست بزور تونستم بزارم

Sent from my iPhone using Tapatalk

ESPSV
15-04-2014, 18:15
در حال حاضر های وب بود و نبودش فرقی نمیکنه
همین انجمن رو 20 ثانیه طول کشید تا باز کنه
زنگ زدم پشتیبانی گفت شما نفر 43 هستین !!!!!!!!!!!
این یعنی داغونه این بای وب ...

IranNama
15-04-2014, 18:18
دو سه ساعت درست بود دوباره الان کلا ترکید !

isbn
15-04-2014, 18:18
دقیق راس 7 مسیر عوض شد و کلا شده تایم اوت همه مسیر ها هم آمریکا ! بله مشکل تایید میشه از اون طرف هم مخابرات پینگش رفت بالا و تایم اوت افتاده توی مسیر به شدت :n13:

های وبم روی مسیر TELIA بود با خیلی از سرورای روسی پینگم 70 80 بود سرورای آلمان هم از 110 داشت به بالا !! داشتم بازی میکردم که یهو کیک شدم دیدم زده به علت پینگ بالا 215 که بعد مسیر یابی کردم دیدم بله مسیر عوض شد اونم با چه تایم اوتایی

ESPSV
15-04-2014, 18:26
دقیق راس 7 مسیر عوض شد و کلا شده تایم اوت همه مسیر ها هم آمریکا ! بله مشکل تایید میشه از اون طرف هم مخابرات پینگش رفت بالا و تایم اوت افتاده توی مسیر به شدت :n13:

های وبم روی مسیر TELIA بود با خیلی از سرورای روسی پینگم 70 80 بود سرورای آلمان هم از 110 داشت به بالا !! داشتم بازی میکردم که یهو کیک شدم دیدم زده به علت پینگ بالا 215 که بعد مسیر یابی کردم دیدم بله مسیر عوض شد اونم با چه تایم اوتایی

سلام
پینگ من زیر 330 نمیاد تازه شما میگی 215 ... برای من 215 بشه یعنی عالیه
تایم اوتم وحشتناک
وقتی 43 نفر منتظر جوا پشتیبانی هستند .. دیگه تکلیف معلومه که چی شده
مطمئن باشید جواب هم که بدهند میگند نویز داری و ... پاراز یت داری ... ویروس داری

isbn
15-04-2014, 18:28
خوب الان هم برای من زیر 300 نداره اون لحظه یهو پینگ کسیده بوده بالا ادمین کیکم کرد ممکنه چند ثانیه به بالای 300 رسیده باشه بعد برای منی که با پینگ 70 80 110 ... بازی میکردم 215 فاجعه هست

amirbrad
15-04-2014, 18:31
سلام
پینگ من زیر 330 نمیاد تازه شما میگی 215 ... برای من 215 بشه یعنی عالیه
تایم اوتم وحشتناک
وقتی 43 نفر منتظر جوا پشتیبانی هستند .. دیگه تکلیف معلومه که چی شده
مطمئن باشید جواب هم که بدهند میگند نویز داری و ... پاراز یت داری ... ویروس داری

اره مشکل اینه به این حروم لقمه ها زنگ میزنی میگن مشکل از نویزو ...... خیلی حروم لقمن

.Ashkan.
15-04-2014, 19:14
اینترنت 8 مگ!!!

dj77
15-04-2014, 19:18
اینترنت 8 مگ!!!

زرررررررررررررررررررشک اینم شده شاتل دومی...

Milad4171
15-04-2014, 19:26
دوستان شما که مشکل سرعت دارین برید در تاپیک بررسی نویز خط ، مشخصات مودمتون رو بگذارید تا بررسی بشه.
بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خیلی وقتها مشکل اصلی خطوط تلفنی شماست که باید بررسی بشه! چون این همه افت سرعت نمیتونه برای کمبود پهنای باند باشه چون های وب تقریباً جزو بیشترین دارنده های پهنای باند هست در بین شرکت های خصوصی!

.Ashkan.
15-04-2014, 19:44
دوستان شما که مشکل سرعت دارین برید در تاپیک بررسی نویز خط ، مشخصات مودمتون رو بگذارید تا بررسی بشه.
خیلی وقتها مشکل اصلی خطوط تلفنی شماست که باید بررسی بشه! چون این همه افت سرعت نمیتونه برای کمبود پهنای باند باشه چون های وب تقریباً جزو بیشترین دارنده های پهنای باند هست در بین شرکت های خصوصی!

هرچند این مساله درسته و حتما باید بررسی بشه ولی اکثر دوستانی که مشکل دارند تمام راهکارها رو به کار بردن و وضعیت خطشون رو تا جای ممکن بهتر کردن.

مشکلاتی که هر از گاهی پیش میاد مثل امروز ربطی به وضعیت خط نداره. مشکل از جای دیگه است.

qatreh
15-04-2014, 19:48
بله مشکل از جای دیگس:n09:
من از های وب ندارم ولی این چند وقته مشکلات بیشتر شده مخصوصا چند ساعت اخیر که رسما فاجعه شده

shab_2008
15-04-2014, 19:48
سلام

اوضاع خرابه در حد تیم ملی !!

هیچ سایت تستی برای من باز نمیشه !!

.Ashkan.
15-04-2014, 20:06
سلام

اوضاع خرابه در حد تیم ملی !!

هیچ سایت تستی برای من باز نمیشه !!

تست پیش کش. از صبح کلی ایمیل رو دستم مونده. جیمیل اصلا باز نمیشه.

IVAN
15-04-2014, 20:21

حرف شما مثل جوابهای قسمت پشتیبانیه. مگه میشه کاربرایی از شهرای مختلف یه دفعه مشکل سرعت پیدا کنن و مشکلشون نویز خط باشه :biggrin: ؟!! اشکال از شبکه های وب هست که ثبات نداره دلیلشم معلوم نیست که دارن چیکار میکنن!

SKIPY
15-04-2014, 20:44
دینامیت

amirbrad
15-04-2014, 21:03
نویز و اینا بهانست یه عمره داریم از این چرت و پرتا میشنویم. فکر کنم مدیر های وب پول و زد به جیب دیگه هم پهنای باند نمیگیره شایدم دوباره اسمشو عوض کنن مثل هر سال تا یک عده دیگه فریب بدن. تعجبم از این ادمایی هست که میان میگن اقا از های وب راضی هستین میخوام بیام اینجا. بدون اینکه فقط چندتا پست و بخونن!
اون دوستی هم که میگه نویز دارین میلاد نه عزیز نمیشه یه دفعه این همه کاربر همزمان نویز داشته باشن!

shab_2008
15-04-2014, 21:17
به خدا موندیم که برای یه روز هم داشتن اینترنت خوب باید چیکار کنیم !!! ازون طرف قصد میکنیم بریم پارس آنلاین ، ولی یوزرها میگن اونم بی خوده ! ازین طرف این گند وب این بلا را سرمون در آورده !!

Aryaeiboy
15-04-2014, 21:49
نه ربطی به های وب داره نه نویز و .... همش مربوط می شه به زیرساخت. نمی دونم یه مدت مشغول چه کاری هستن (بخوانید خرابکاری!) . داغونه اوضاع ... داغون....

ham33d
16-04-2014, 02:32
خبر درگوشی میگن قرار های وب از این نابسامانی در بیاد
خبرهای خوبی از های وب در راه هست فقط صبور باشید

mehrabooni
16-04-2014, 02:56
خبر درگوشی میگن قرار های وب از این نابسامانی در بیاد
خبرهای خوبی از های وب در راه هست فقط صبور باشید

الکی میگه

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

mehrabooni
16-04-2014, 02:59
نه ربطی به های وب داره نه نویز و .... همش مربوط می شه به زیرساخت. نمی دونم یه مدت مشغول چه کاری هستن (بخوانید خرابکاری!) . داغونه اوضاع ... داغون....

راست میگه

mehrabooni
16-04-2014, 03:00

چطور مسیر یابی کردی

123arash
16-04-2014, 04:42
دوستان دو تا سوال داشتم ممنونتانم جواب بدید:
1-اگر این سه گیگ شارژ سرویس یک مگ تموم بشه باید حتما دوباره شارژ بخرم و اگه نخرم به معنی انصرافه؟یا نه کاری ندارن تا ماه بعد؟
2-اگر شارژ اینترنت تموم شه نمیتونم از شبانه رایگان استفاده کنم یا میشه استفاده کرد؟

ESPSV
16-04-2014, 06:25
چطور مسیر یابی کردی

برای مثال
tracert google.com
را در Command Prompt وارد کنین
اولین IP که از ایران بیرون هست رو چک کنین مسیر رو مشخص میکنه
سایتهای زیادی هست که IP رو بهش میدین و مشخصات مکانی رو بهتون میگه

ruzbeh3
16-04-2014, 08:32

shab_2008
16-04-2014, 08:41
کاهش چشمگیر سرعت اینترنت در هفته‌های آینده
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۲
در حالی که بسیاری از پایگاه های اینترنتی در حال بازسازی و اصلاح ساختار خود در مقابله با حفره امنیتی هارت بلید هستند، کارشناسان از احتمال کاهش چشمگیر سرعت اینترنت طی هفته‌های آینده خبر دادند.

به گزارش فارس به نقل از واشنگتن پست، طی هفته جاری و با افشای وجود حفره امنیتی هارت بلید، بسیاری از پایگاه‌های اینترنتی برای مقابله با این تهدید امنیتی به تقلا افتاده‌اند. کارشناسان اعلام کرده‌اند که هکرهای حرفه‌ای می‌توانند با استفاده از این نقص امنیتی، صفحات وب سایت‌ها را کپی برداری کرده و با فریب کاربر، اطلاعات کاربری آنها را به سرقت ببرند.

کارشناسان می‌گویند: این حفره امنیتی به گونه‌ای است که امنیت کاربران را با مخاطره جدی روبرو کرده است به گونه ای که اگر افراد تا کنون تصور می‌کردند که اطلاعات خود را درون مکان‌هایی با درهای مستحکم نگهداری می‌کرده‌اند در حال حاضر این درها استحکام خود را از دست داده و به راحتی شکسته شوند. بسیاری از پایگاه ها در حال حاضر از کاربران خود درخواست کرده‌اند تا کلمه عبور حساب‌های خود را در این پایگاه ها تغییر دهند.

از سوی دیگر تلاش میلیون‌ها پایگاه اینترنتی به طور همزمان و در بازه زمانی کوتاه طی هفته‌های آینده برای مصون ماندن از هارت بلید می‌تواند سرعت اینترنت را در سراسر جهان کاهش دهد.

ایران که ازین قضیه 100 درصد معافه ولی اگه اینا هستن به این بهونه هم که شده باز سرعت هارو کم میکنن !

.Ashkan.
16-04-2014, 08:46

mehrabooni
16-04-2014, 10:04
برای مثال
tracert google.com
را در Command Prompt وارد کنین
اولین IP که از ایران بیرون هست رو چک کنین مسیر رو مشخص میکنه
سایتهای زیادی هست که IP رو بهش میدین و مشخصات مکانی رو بهتون میگه

فدایی داری خبر نداری
مثلا چه سایتی دادا

الان اولین ایپی شد 216.239.32.20

mehrabooni
16-04-2014, 10:06
ایا این اولین ایپی همیشه ثابته ؟
فقط وقتی مودم رو خاموش روشن کنم تغییر میکنه ؟

mehrabooni
16-04-2014, 10:07
مسیریابی به چه دردی میخوره ؟
آیا مسیر خاصی هست که از همه بهتر باشه ؟

ESPSV
16-04-2014, 12:14
وقتی مسیر تغییر میکنه اون آی پی که از ایران خارج میشه هم تغییر میکنه . در نتیجه همیشه ثابت نیست
مسیریابی برای این خوبه که شما ببینین بین راه روتری هست خراب باشه یا نه ... در ضمن بتونید پیدا کنین
که کدوم مسیر پینگ کمتری میده و بهتر هست که با خاموش روشن کردن مودم اون مسیر رو انتخاب کنین
اون بالا سمت راست IP رو وارد کنین و پایین صفحه مشخصات جغرافیایی و اطلاعات IP رو ببینید

tiyam 01
16-04-2014, 14:41
چند روزه واسه من سکته میزنه و بعضی وقتا هم قطع میشه
512 محدود

وضعیت خط هم خرابه البته
SNR Margin (dB): 6.8 27.3
Attenuation (dB): 43.9 27.3

واسه فامیلمون snr بالای 30 و نویز زیر 30 بود

isbn
16-04-2014, 15:38

فعلا دوباره اوضاع آرام شد

ruzbeh3
16-04-2014, 16:05

بله با خاموش روشن کردن مودم ip تغییر می کنه

k1_24

N1 پینگ با این پینگ آدم میره بهشت بازی آنلاین

تعرفه اتون چیه؟؟ شبانه سرعت چنده؟

راستی تو این طرح دینامیت شبانه رایگان داره؟

ruzbeh3

بعد از مدت ها این سرعت و گرفتیا :n02:

ruzbeh3
16-04-2014, 16:10
مسیریابی به چه دردی میخوره ؟
آیا مسیر خاصی هست که از همه بهتر باشه ؟

در حال حاضر زیاد فرق نمی کنه

King Tanha
16-04-2014, 16:45

isbn
16-04-2014, 16:54
N1 پینگ با این پینگ آدم میره بهشت بازی آنلاین

تعرفه اتون چیه؟؟ شبانه سرعت چنده؟

راستی تو این طرح دینامیت شبانه رایگان داره؟

والا دینامیته دیگه نه شبانه نداره دینامیت البته اینم بگم امروز رو اوج هست شاید فردا داستان دوباره فرق کنه

بعد از مدت ها این سرعت و گرفتیا :n02:

آره دیگه دقیق بعد 5 ماهی میشه :n02:

isbn
16-04-2014, 17:51
خوب به روزم نکشید

آقا هرکی چشم زد دمش گرم یه سر بیاد باید یه نفرو برام چشم بزنه :n02::n02::n20: looool

k1_24
16-04-2014, 18:22
خوب به روزم نکشید

آقا هرکی چشم زد دمش گرم یه سر بیاد باید یه نفرو برام چشم بزنه :n02::n02::n20: looool

حال کردی؟:n08:

King Tanha
16-04-2014, 22:19

King Tanha
16-04-2014, 22:20

mehrabooni
16-04-2014, 22:39
چطور بهترین مسیر رو پیدا کنم

.Ashkan.
17-04-2014, 07:12
چطور بهترین مسیر رو پیدا کنم

دوست عزیز، زیاد خودتو سر این قضیه اذیت نکن. جز اینکه بعد از یه مدت بشینی کنار مودم و هی خاموش و روشنش کنی فایده دیگه ای نداره. درسته بعضی مسیرها شرایط بهتری دارن ولی وقتی خراب باشه با این کارها درست نمیشه وقتی هم خوب باشه تاثیر چندانی نداره.

saeedsh7j
17-04-2014, 07:53
های وب خوبه؟ این دینامیت چیه؟ من دانلود رایگان شبانه هم میخوام

.Ashkan.
17-04-2014, 08:04
های وب خوبه؟ این دینامیت چیه؟ من دانلود رایگان شبانه هم میخوام

خوبه. البته بستگی به مرکز مخابراتی داره. همین چند صفحه آخر رو بخونی میبینی بعضیا راضین بعضیا ناراضی. بهتره بگی چه شهر و منطقه مخابراتی هستی تا کسی که همونجاست بهت بگه.

طرح ۸ مگ رو اسمشو گذاشتن دینامیت. البته ۲ مگ و ۸ مگ های وب شبانه رایگان نداره ولی بجاش فشفشه داره که اگه اهل دانلود همیشگی شبانه نیستی، جایگزین خوبی برای دانلود رایگانه. یعنی حجم رو با قیمت کمتر میخری ولی باید در مدت زمان محدودی تمومش کنی.

123arash
17-04-2014, 08:38
دوستان دو تا سوال داشتم ممنونتانم جواب بدید:
1-اگر این سه گیگ شارژ سرویس یک مگ تموم بشه باید حتما دوباره شارژ بخرم و اگه نخرم به معنی انصرافه؟یا نه کاری ندارن تا ماه بعد؟
2-اگر شارژ اینترنت تموم شه نمیتونم از شبانه رایگان استفاده کنم یا میشه استفاده کرد؟
دوستانی که با های وب تجربه داشتن راهنمایی کنن..ممنون

shab_2008
17-04-2014, 08:40
سلام

گویا اوضاع فعلا خوب شده :

تست های 1 مگ :

تست 256 :

.Ashkan.
17-04-2014, 16:13
باز که اینطوری شد!... پینگ بالا و پکت لاس

amirbrad
17-04-2014, 17:39
بدجور داغونه. سایت بزور باز میشه. تایم اوت شدید. سرعت پایین. پینگ بالا

اینا دیگه دارن میرن کشور جهان پنجمی !!!!

123arash
17-04-2014, 18:04
من بخوام طرح فشفشه فعال کنم حجم اصلی کسر میشه یا اون محفوظه؟

ESPSV
17-04-2014, 19:22

فشفشه کاری به حجم اصلی نداره
فعال که کردید اضافه میشه به حجم اصلی و سر زمان خودش اگه مصرف نکنین سوخت میشه

.Ashkan.
17-04-2014, 19:23

وقتی فشفشه خریدی، اینترنت رو برای حداقل ۲ دقیقه خاموش کن و بعد که روشن کنی، فشفشه فعال میشه و تا حجم مشخص شده از اون استفاده میشه و بعد از اون از حجم اصلی. اگر هم کامل استفاده نکنی، سر موعد مقرر باقیمانده حجمت صفر میشه.

123arash
17-04-2014, 19:35
حقیقتش چند روز هست که های وب ثبتنام کردم و سه گیگ شارژ دارم.
میترسم فشفشه 15 گیگ بگیرم بعد از اون ور همین 3 گیگ اصلی بسوزه.منظورم اینه سر موعد که مدتش تموم میشه ایا حجم اصلی هم میسوزه یا فقط فشفشه میسوزه؟
خودتون فشفشه خریدید بدونم که میسوزونه یا نمیسوزه؟چون امشبی میخوام فشفشه بخرم کمی دو دلم.
ممنون..

Xx Hossein xX
17-04-2014, 19:40
حقیقتش چند روز هست که های وب ثبتنام کردم و سه گیگ شارژ دارم.
میترسم فشفشه 15 گیگ بگیرم بعد از اون ور همین 3 گیگ اصلی بسوزه.
خودتون فشفشه خریدید بدونم که میسوزونه یا نمیسوزه؟چون امشبی میخوام فشفشه بخرم کمی دو دلم.
ممنون..

مشکلی پیش نمیاد، مودم هم خاموش روشن نکنی چیزی نمیشه.
من ماهی دوتا فشفشه ۱۵ گیگ میگیرم خیلی برام به صرفه شده و حجم اولیه هم کمترین حالت شارژ میکنم.

Sent from my HTC One using Tapatalk

123arash
17-04-2014, 19:42
مشکلی پیش نمیاد، مودم هم خاموش روشن نکنی چیزی نمیشه.
من ماهی دوتا فشفشه ۱۵ گیگ میگیرم خیلی برام به صرفه شده و حجم اولیه هم کمترین حالت شارژ میکنم.

Sent from my HTC One using Tapatalk
ممنونم.الان میرم میخرم 15 گیگشو.
پس بعد از اینکه موعدش تموم بشه اون سه گیگ اصلی باقی میمونه؟

amin1374
17-04-2014, 20:04
من بخام بیام های وب 1 مگ بگیرم تو تایم شبانش چقدر میگیرم؟
منطقم هم خلوته یعنی فک کنم رو 8 مگ ببندن!

این فشفشه ها چجوریه قیمتاش و حجم و زمانش؟ مهمه اینش اگه به صرفه که بیام های وب !
حجم دزدی هم داره های وب؟

123arash
17-04-2014, 20:14
من بخام بیام های وب 1 مگ بگیرم تو تایم شبانش چقدر میگیرم؟
منطقم هم خلوته یعنی فک کنم رو 8 مگ ببندن!

این فشفشه ها چجوریه قیمتاش و حجم و زمانش؟ مهمه اینش اگه به صرفه که بیام های وب !
حجم دزدی هم داره های وب؟
سرعت شبانه من که یک مگه 250 هست و دیشب 1 گیگ و 600 مگ گرفتم..
شما هم همین حدود میگیرید

King Tanha
17-04-2014, 20:25

DJMOKHTAR
17-04-2014, 21:26
فشفشه ؟؟؟؟ :n04:

کسی میتونه یه SPEEDTEST از فشفشه بگذاره ببینم چطوره سرعتش ؟

IranNama
17-04-2014, 22:37
فعلا پیشنهاد میکنم تا اطلاع ثانوی کسی نیاد سراغ های وب !

.Ashkan.
17-04-2014, 23:00

فشفشه حجم اضافیه که میتونی بخری و تا یه مدت مشخصی باید مصرفش کنی. ربطی به سرعت نداره.

DJMOKHTAR
17-04-2014, 23:09
فشفشه حجم اضافیه که میتونی بخری و تا یه مدت مشخصی باید مصرفش کنی. ربطی به سرعت نداره.

اسمش بیشتر شبیه سرعت هست

حالا کسی هست 8 مگ اینارو یه تست بگذاره ببینم چطوره سرعتش ؟

King Tanha
17-04-2014, 23:13

دوست عزیز شما هر سرویسی داشته باشی با همون سرویس فعال میشه اگر 1 مگ داشته باشی با همون اطلاعات و 512 باشه با همون مشخصات و ... و ربطی به سرعت نداره با همون سرویس خودتون فعال میشه من همیشه دارم میگیرم و خیلی هم خوبه از خرید حجم این خیلی بهتره و به صرفه و دست کاربر برای دانلود باز هست

leo.unique
18-04-2014, 00:26
فعلا پیشنهاد میکنم تا اطلاع ثانوی کسی نیاد سراغ های وب !
چرا ؟:n13:

.Ashkan.
18-04-2014, 11:09
چرا ؟:n13:

فقط ملاحظه کن! اینترنت 8 مگ...

امروز خود پشتیبانی گفت مشکل پهنای باند داریم و به زودی رفع خواهد شد ولی این سه چهار روز اخیر خیلی خرابه.

Ho3ein A
18-04-2014, 12:23
جیمیل برا شما ها باز میشه یا فقط برا من باز نمیشه؟
هیچکدوم از سرویس ها باز نمیشن البته،نه یاهو،نه outlook.

.Ashkan.
18-04-2014, 13:04
جیمیل برا شما ها باز میشه یا فقط برا من باز نمیشه؟
هیچکدوم از سرویس ها باز نمیشن البته،نه یاهو،نه outlook.

با این سرعت و پینگ و پکت لاس، پیج معمولیشو نمیشه باز کرد چه برسه به ایمیل SSL.

amirbrad
18-04-2014, 14:03
باز نمیشه وب سایت ها. کلا های وب ترکیده داغون شده.

ESPSV
18-04-2014, 14:44
این بای وب درست بشو نیست

ham33d
18-04-2014, 15:10
باز نمیشه وب سایت ها. کلا های وب ترکیده داغون شده.

این بای وب درست بشو نیست
چه باید کرد:n04::n03:

amirbrad
18-04-2014, 19:34
چه باید کرد:n04::n03:

باید رفت از این خراب شده در اولین فرصت

جالبه هنوز طرف میاد میگه بچه ها من میخوام بیام های وب سرویس فلان بگیرم چطوریه اوضاع های وب؟!!!!! حداقل چندتا پست قبل و هم نمی خونن. های وب الان تنها شرکتیه که زیاد به مرکز مخابراتی و شهرها بستگی نداره و کلا داغونه!!!!! اینایی هم که میان تست میزارن تا میبینن یک لحظه خوب شده میزارن و باعث گمراهی کسانیکه تازه میخوان بیان میشن!

x8800
18-04-2014, 20:14
باید رفت از این خراب شده در اولین فرصت

جالبه هنوز طرف میاد میگه بچه ها من میخوام بیام های وب سرویس فلان بگیرم چطوریه اوضاع های وب؟!!!!! حداقل چندتا پست قبل و هم نمی خونن. های وب الان تنها شرکتیه که زیاد به مرکز مخابراتی و شهرها بستگی نداره و کلا داغونه!!!!! اینایی هم که میان تست میزارن تا میبینن یک لحظه خوب شده میزارن و باعث گمراهی کسانیکه تازه میخوان بیان میشن!

من فردا های وبم وصل میشه. این تست رو همین الان به دوستم گفتم بگیره چون تو یک مرکز مخابراتی هستیم :

Ho3ein A
18-04-2014, 20:30
تست تک کانکشن، 1 مگ (خطم رو 6 مگ بسته شده )

shab_2008
18-04-2014, 20:35
سلام

وضعیت فاجعه هست !! پینگ داغونه طوری که این فروم هم به زور باز میکنه ! هر چی هم MTU را تغییر میدم انگار نه انگار !

masooyan
18-04-2014, 20:49
C:\Windows\system32>ping 8.8.8.8

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=151ms TTL=45

Ping statistics for 8.8.8.8:
Packets: Sent = 4, Received = 1, Lost = 3 (75% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 151ms, Maximum = 151ms, Average = 151ms

SKIPY
18-04-2014, 21:01

amirbrad
18-04-2014, 21:26
من فردا های وبم وصل میشه. این تست رو همین الان به دوستم گفتم بگیره چون تو یک مرکز مخابراتی هستیم :

آفرین

amirbrad
18-04-2014, 21:40
سلام

وضعیت فاجعه هست !! پینگ داغونه طوری که این فروم هم به زور باز میکنه ! هر چی هم MTU را تغییر میدم انگار نه انگار !

تست تک کانکشن، 1 مگ (خطم رو 6 مگ بسته شده )

C:\Windows\system32>ping 8.8.8.8

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=151ms TTL=45

Ping statistics for 8.8.8.8:
Packets: Sent = 4, Received = 1, Lost = 3 (75% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 151ms, Maximum = 151ms, Average = 151ms

حرف های شما دوستان تایید میشه

و تست های شما درسته چون مهم تک کانکشن و پینگ با دی ان اس گوگل و تایم اوتی که میده و تست از سرور خارجی هستش . نه تست با اسپید تست اونم سرور داخلی! چون اینترانت بدرد هیچ کدوممون نمیخوره.

ruzbeh3
19-04-2014, 08:56

ruzbeh3
19-04-2014, 09:02

e4lyas
19-04-2014, 13:30
شایعاتی در مورد کاهش محسوس خدمات و سرعت بعد از یک ماه هست .. درسته ؟

B.i.r.i.y.a
19-04-2014, 13:51

چقدر خوب میشه اگه این شایعه درست باشه:D
فقط برای هایوب؟ یا همه ی isp ها؟

.Ashkan.
19-04-2014, 17:44

نیازی به شایعه نیست. فعلا که اصلا ثبات نداره. گاهی حتی یه پیج معمولی رو هم نمیشه باز کرد.

SKIPY
19-04-2014, 17:53
واقعا دیگه مسخره کردن خودشون رو با این اینترنت

دینامیت به اصطلاح 8 مگ

من که مازندران مرکز استان بودم و همیشه سرعتم خوب بود وضعیتم اینه خدا به داد بقیه دوستان برسه :n23:

shahabprince
19-04-2014, 23:54
امروز به شدت افت سرعت داشتم
حتی یه صفحه ساده به زور لود میشه
سرعت دانلود همیشه روی 700 بود الان به زور رو 100 میاد

ESPSV
20-04-2014, 07:00
کسی تونسته با پشتیبانی تماس بگیره ببینه حرف حساب اینا چیه ؟
من که هر چی زنگ میزنم میگه 30 نفر 40 نفر تو صف هستن ... از خیر تماس گذشتم
شبها از ساعت 8 بعد حتی پیج هم برای من باز نمیکنه