PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Hiweb / شرکت های وب

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

italodance
07-08-2012, 12:16
کلا اینترنت همینه
نکنی انتظار داری دقیقا با یه سرعت ثابت دانلود داشته باشی؟

والا من جایی که الان هستم و قبلا هم که مخابرات داشتم کلا 24 ساعت رو خط مستقیم گرافم بود یعنی خط کامل منحنی و سرعت 54 کیلو (512 دارم) هست و یک ثانیه هم نوسان ندارم اصلا یک ثانیه خارج بشه اینترنت بدرد نمیخوره

italodance
07-08-2012, 12:46
الان دارم تورنت دانلود می کنم... یه تورنت 70 هزار Seedی رو با سرعت میانگین 51 دانلود میکنه... با IDM لینک مستقیم دانلود کردم میانگین 65 دانلود کرد... الان با تورنت 0.5 ساعت 100 مگ دانلود کرد.

هر شب (2 تا 8) یه چیزی دوربره 1 گیگ و 300 مگ دانلود میتونه بکنه اگه طرف مقابل سروراش خوب باشن...(من 512 تا 2 دارم)

در کل من که هم از صب هم از شبش خیلی راضی بودم... بالاخره دیر یا زود Novinnet هم شلوغ میشه خدا کنه اون موقع هم اینطوری خوب باشه سرویسش :42:

ماله من ساعت 2 که شد دیدم یهو همچی از کار افتاد سایتم باز نمیکرد! مودم رو "ریست" کردم درست شد، حالا نمیدونم تو هم اینکارو بکنم شاید مشکلش درس شه.
ولی ببین ترافیک میندازه براتا ولی شارژتو کم نمیکنه یه چک کن اشتب نکرده باشی :5:

هر دو برنامه که گفتید اولا برنامه هستند دوما سیستم P2P سرعت تک کانکشن شما با مرورگرتان چند هست؟ دانلود و اعلام کنید چون IDM برنامه هست و ملاک سرعت نیست و اینجور که گفتید تنها پروتکل P2P را تست کردید پس بقیه چی؟

gnewer
07-08-2012, 13:02
هر دو برنامه که گفتید اولا برنامه هستند دوما سیستم P2P سرعت تک کانکشن شما با مرورگرتان چند هست؟ دانلود و اعلام کنید چون IDM برنامه هست و ملاک سرعت نیست و اینجور که گفتید تنها پروتکل P2P را تست کردید پس بقیه چی؟

من همیشه سرعتم رو با سرعت دانلود IDM میسنجم هر وخت هم بخوام چیزی دانلود کنم بیمار نیستم بیام تک کانکشن بزارم! من واسم فرقی نداره این سرعت ها اصلن یا فرع یا... ، اون سرعتی رو که همیشه می بینمش و باش سر و کار دارم میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

italodance
07-08-2012, 13:10
من همیشه سرعتم رو با سرعت دانلود IDM میسنجم هر وخت هم بخوام چیزی دانلود کنم بیمار نیستم بیام تک کانکشن بزارم! من واسم فرقی نداره این سرعت ها اصلن یا فرع یا... ، اون سرعتی رو که همیشه می بینمش و باش سر و کار دارم میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله شما از دید خودت درست میفرمایید ولی isp سود و پولش رو با اینکار میبره و سر شما را کلاه میزاره

الان با برنامه میگی خوبه فردا میخوای ویندوزت رو اپدیت کنی یا هر برنامه دگیری رو ان وقت هنگ میکنی و نمیفهمی مشکل چیه واسه خودت گفتم خود دانی

IDM هم در دنیا استفاده نمیشه و فقط در ایران هست چون مردم زیاد اینترنت نمیدونند در حد امضای زیر فقط

در ضمن اینجوری که شما میگید مردم کل دنیا باید مریض باشند که با سرعت زیاد و همون مرورگری که استفاده میکنند دانلود هم براحتی و بدون چیز دیگری میکنند

malek911
07-08-2012, 13:20

دوستمون درست میگن ملاک سرعت نرم افزارهای دانلودر نیستش چون استفاده اینترنت فقط محدود به pc نیستش.الان اینترنت tv اومده اونرو باید چیکار کرد یا همین کنسولهای بازی .وقتی ps3 رو میزارم واسه آپدیت با کمال تعجب وقتی گرافمو تو pc نگاه میکنم میبینم من که سرعت 2 مگ گرفتم داره با 30 کیلوبایت دانلود میکنه اونم تو روز روشن که قاعدتا باید پهنا بازتر باشه

italodance
07-08-2012, 13:24
من هم همینو میگن نمیدونم ما راجب اینترنت حرف میزنیم دوستان راجب برنامه

gnewer
07-08-2012, 13:32
بله شما از دید خودت درست میفرمایید ولی isp سود و پولش رو با اینکار میبره و سر شما را کلاه میزاره

الان با برنامه میگی خوبه فردا میخوای ویندوزت رو اپدیت کنی یا هر برنامه دگیری رو ان وقت هنگ میکنی و نمیفهمی مشکل چیه واسه خودت گفتم خود دانی

IDM هم در دنیا استفاده نمیشه و فقط در ایران هست چون مردم زیاد اینترنت نمیدونند در حد امضای زیر فقط

آپدیت Kaspersky که لینک مستقیم و تک کانکشن هست رو هم دیشب 60 مگ رو نسبتا سریع دانلود کرد (زمان دقیقشو نگرفتم + خود کسپراسکی هم وسطش کلی وقفه داره زمان واقعی نیس)

عزیزم IDM چیچیو تو دنیا استفاده نمیشه؟ طرف هر سرعتی هم داشته باشه با 8تیکه کردن فایل سرعت زیاد میشه دیگه دلیلی واسه استفاده نکردن نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این قضیه سود ISP و اینا رو هم اگه امکانش هست یکم بازتر کنید من متوجه نمیشم، Provider هر سرعتی بت بده IDM اونو به یه نسبت زیادش میکنه دیگه، اون دیگه کار IDM هست که سرعت و بالا میبره Provider از چیش میتونه سود ببره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](البته من همه اینا رو در مقایسه با بقیه PAPهای ایران دارم میگم وگرنه درسته که سرعت idm ملاک قوی بودن یه Provider نیست...)

gnewer
07-08-2012, 13:39
دوستمون درست میگن ملاک سرعت نرم افزارهای دانلودر نیستش چون استفاده اینترنت فقط محدود به pc نیستش.الان اینترنت tv اومده اونرو باید چیکار کرد یا همین کنسولهای بازی .وقتی ps3 رو میزارم واسه آپدیت با کمال تعجب وقتی گرافمو تو pc نگاه میکنم میبینم من که سرعت 2 مگ گرفتم داره با 30 کیلوبایت دانلود میکنه اونم تو روز روشن که قاعدتا باید پهنا بازتر باشه

عزیز پس شما مشکلت با همه PAPها هس دیگه؟ تا جایی که من میدونم تو ایران برا اینکه اینکارا هم بتونی با اینترنت بکنی باس پهنای باند اختصاصی بگیری که خب خیلی گرونه.

دوستان کل سیستم اینترنت ایران این چن ساله همیشه عقب بوده و الانم هست. 7 سال پیش که با Dial-up میومدیم نت عملا هیچکاری نمیشد باش کرد بعدش همون موقع ADSL تقریبا عادی شده بود تو دنیا... الانم که ما یه نیمچه adsl داریم دنیا یه چی دیگه داره رو میکنه ... نوین نت خیلی با بقیه تو این زمینه فرقی نداره ولی به نظرم توی همون چنتا کاربرد عمده ای که الان اینترنت برای ما داره نوین نت بهتر عمل کرده :20:

italodance
07-08-2012, 13:42
آپدیت Kaspersky که لینک مستقیم و تک کانکشن هست رو هم دیشب 60 مگ رو نسبتا سریع دانلود کرد (زمان دقیقشو نگرفتم + خود کسپراسکی هم وسطش کلی وقفه داره زمان واقعی نیس)

عزیزم IDM چیچیو تو دنیا استفاده نمیشه؟ طرف هر سرعتی هم داشته باشه با 8تیکه کردن فایل سرعت زیاد میشه دیگه دلیلی واسه استفاده نکردن نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این قضیه سود ISP و اینا رو هم اگه امکانش هست یکم بازتر کنید من متوجه نمیشم، Provider هر سرعتی بت بده IDM اونو به یه نسبت زیادش میکنه دیگه، اون دیگه کار IDM هست که سرعت و بالا میبره Provider از چیش میتونه سود ببره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](البته من همه اینا رو در مقایسه با بقیه PAPهای ایران دارم میگم وگرنه درسته که سرعت idm ملاک قوی بودن یه Provider نیست...)

ان جمله ادیت شده بالا را جا انداختی

در هر صورت من برای خودتون میگم چون درست یا خرابش برای من سودی نداره

من هدفم کمک رسانی هست چون خودم قبلا این مشکلات دیدم و انفاقا حلش هم کردم و الان راضیم ولی بقیه isp ها را نمیدونم و فقط جهت اطلاع به دوستان میگم که بعدن در طول 24 ساعت یا اینده گیج نشوند

DariushGreat
07-08-2012, 13:42
دوستان سلام
در راستای عدم نظارت کامل و درست سازمان تنظیم مقررات رادیویی بر شرکت ها، مراتب شکایت رو به سایت خبری 20:30 اعلام کنید.
محض اطلاعتون باید بگم که پهنای باندی که سازمان تنظیم مقررات رادیویی در اختیار شرکت ها قرار داده به شکلیه که کل سرعت مورد تقاضای مشترک رو به شکل 1/1 و کاملا ثابت در روز و شب و با حجم دانلود نامحدود در اختیارش قرار بدن؛ این در حالیه که شرکت های به ظاهر معتبر نه سرعت واقعی رو بهمون می دن نه حجم درست و حسابی... بهانشون برای سرعت کمبود پهنای باند و اشتراک 1/4 و 1/10 هست و برای حجم هم که هر کدومشون یه حرف بی سر و ته می زنن!
من که خودم شکایت کردم و ازونجایی که از مبین نت سرویس دارم، مسائل مبین نت رو گفتم؛ اما در عین حال هم از شرکتای دیگه مثل دزدی شاتل و کم فروشی آسیاتک هم گفتم.
از شما دوستان تقاضا دارم که شما هم علاوه بر گفتن بدی ها و مسائل شرکتتون به طور کلی از همه شرکت ها به خاطر این کم فروشی و دزدی شکایت کنید.
اینترنت با سرعت طی شده در قرارداد به شکل ثابت و بدون محدودیت حق مسلم همه ماست

این هم لینک سایت خبری:
بخش تماس با ما - سایت وبگردی 20:30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم لینک سازمان تنظیم مقررات رادیویی:
سامانه اعلام و رسیدگی به شکایات مشترکین
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خلاصه این که دوستان در این یه مورد با هم متحد باشیم پشت این دله دزدا به خاک مالیده می شه

شاد باشید

club2energy
07-08-2012, 15:06
سلام

میخواستم بدونم سرعت دانلود شبانه این شرکت با سرویس 128 و 512 چند هستش؟

Eblis 2011
07-08-2012, 16:24
شما در چه شهری هستید؟

فقط یک دانلود میگذارید؟

با چه برنامه ای و با چند اتصال؟

آیا تعداد بیشتر برای مثال 3 دانلود همزمان از سرورهای پرقدرت (Microsoft, Opera, SF) که هر کدوم 16 اتصال برقرار کنن (با IDM) رو تست کردید؟

سرعت دانلود لحظه ای واقعی و حجم مصرفیتون رو میتونید با این برنامه مشاهده کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من گرگان - کردکوی هستم
یک دانلود همزمان میزارم که حول حوش 100 میگیره ......

Zeitgeist
07-08-2012, 22:54
من گرگان - کردکوی هستم
یک دانلود همزمان میزارم که حول حوش 100 میگیره ......

اگه لطف کنید امشب تست کنید اینکه چند دانلود همزمان بزارید دانلود بشه عالی میشه

سپاس فراوان

Eblis 2011
07-08-2012, 23:18

سپاس فراوان

خب همزمان دانلود بشه چی بشه ؟ سرعت دانلود بین اونا تقسیم میشه دیگه .... منظورت از دانلود همزمان چیه ؟ هدفت از اینکار چیه ؟

malek911
07-08-2012, 23:47
خب همزمان دانلود بشه چی بشه ؟ سرعت دانلود بین اونا تقسیم میشه دیگه .... منظورت از دانلود همزمان چیه ؟ هدفت از اینکار چیه ؟
منم میخاستم این پیشنهاد رو بهت بدم که دیدم دوستمون قبلا گفته.عوض 1 دانلود 3-4 تا فایل بزار همشون رو هم 16 تیکه باشن بعد همزمان همشونرو دانلود کن به احتمال 99 درصد سرعتت بیشتر میشه.یه جورایی انگار یه فایل رو 64 تیکه کردی عین همون کاری که من با اون نرم افزار فایل رو 500 تیکه میکنم.

Eblis 2011
08-08-2012, 00:48
من نفهمیدم بخدا ..... میشه واضح تر توضیح بدی ؟

16 تیکه باشن
یعنی چی 16 تیکه باشن ؟

Eblis 2011
08-08-2012, 01:24
همین که ساعت 2 میشه سرعت خیلی افت میکنه ..... دانلود حول وحوش 50 60 انجام میشه
خیلی نامردیه ......... اینجوری با این وضع که روز نمیشه دانلود کرد .... 5 گیگ میخری یک ماهه اگه روز بزنی دانلود که به یک هفته هم نرسیده حجمت تموم میشه ..... شب هم که میشه طوری افت میکنه که نمیشه دانلود کرد .... تو این بازه 6 ساعت رایگان اگه فیکس با سرعت 70 دانلود کنه یه فایل 1 گیگ رو بتونه تا تهش دانلود کنه .... واقعا فعلا رو اعصابه

malek911
08-08-2012, 01:42
idm-option-conection اون 8 رو 16 کن.3-4 تا فایل رو همزمان همینجوری بزار دانلود

Eblis 2011
08-08-2012, 02:21

انگاری اینجوری یکم بیشتر دانلود میکنه
دلیلش چیه ؟

User720
08-08-2012, 03:01
دوستانی که سرویس 2 تا 4 مگ دارن ، اگه سرعت ساعات دانلود رایگانش خوب نیست بگن تا سرویس رو 512 نامحدود تغییر بدم چون من پولشو 2 روز پرداخت کردم و هنوز وصل نشده
512 نامحدودش رو کسی داره؟ سرعتش چطوره؟ واقعا نامحدود یا نه؟
ممنون.

Zeitgeist
08-08-2012, 20:16
انگاری اینجوری یکم بیشتر دانلود میکنه
دلیلش چیه ؟

لینک هایی که ازشون دانلود میکنید باید مستقیم بوده و از resume دانلود و این تعداد اتصال همزمان پشتیبانی کنن تا بتونید این کار رو بکنید.

اتصالات بالاتر، موجب "افزایش" سرعت و پهنای باند شما نمیشن.

بلکه فقط باعث این میشن که شما، تا حد ممکن از پهنای باندی که برای اتصال اینترنتتون درنظر گرفته شده بهره ببرید.

به هر حال برنامه هایی هستن که تعداد اتصالات بالاتری در اختیار شما بزارن، ولی برای اونا، شما باید از سرورهای شصی استفاده کنید که تعداد حداکثر simultaneous connections توشون تعریف نشده باشه.

و صد البته اینگونه برنامه ها، خطاهاشون بیشتر از برنامه خوش-ساختی مثل IDM ـه و وسطای فایلاتون امکان پریدن برخی بخش ها وجود داره و شما باید یه دانش اولیه ای از نحوه ذخیره سازی و انتقال اطلاعات در حافظه ها و شبکه ها داشته باشید...

همچین تستی رو با تورنت های با تعداد سیدر بالا و افزایش تعداد اتصالات هم میتونید انجام بدید، ولی سرعتتون ثابت نخواهد بود...

لطفاً اگه میشه در ساعات شبانه، با IDM سه یا 4 لینک مستقیم با 16 اتصال همزمان رو بزارید برای دانلود (همزمان) و بعد از چند دقیقه که اتصالات ثبات یافتن، بگید سرعت مجموعتون چقدره.

سپاس

Eblis 2011
08-08-2012, 21:47
ساعت 22:45

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سرویس 2M-4M
گلستان - گرگان - کردکوی

saeid127
08-08-2012, 22:21
ساعت 22:45

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سرویس 2M-4M
گلستان - گرگان - کردکوی

آقا مهدی (درست میگم؟) شما تو این دو شب چقدر گرفتی؟

لینک هات از کجا بودند؟

125
08-08-2012, 22:27
سلام،
بچه ها کسی تو تهران سرویس 128/128Up to512 / 512 رو گرفته؟
سرعت دانلودش چه جوریاس؟ مین و ماکس؟ روز و شب؟
سرعت لود صفحه اش چه طوره؟

ممنون

Eblis 2011
08-08-2012, 23:00
آقا مهدی (درست میگم؟) شما تو این دو شب چقدر گرفتی؟

لینک هات از کجا بودند؟

اره درست گفتی .... راستش چیزی واسه دانلود نداشتم که بخوام تو این بازه 6 ساعته دائم دانلود کنم .... ولی دوشبه که تا 6 صبح بیدارم بگم که ساعت که میشه 2 و 5 دقیقه سرعت به طرز عجیبی افت میکنه .... سایت ها کند باز میشه .... دیشب که خیلی افتضاح بود .... سرعت دانلود 60 به پایین نوسان میکرد مدام .... اما پریشب باز یکم بهتر بود تا 100 بالا میرفت اما بازم ثابت نبود ....
از سایتهای میهن دانلود - آسان دانلود - سافت 98 - یک موبایل - آندورید ها دانلود کردم حتی سایتهای موزیک تاثیری تو اختلاف سرعت نداشت .... مثلا بخوای بگی مشکل از هاست و شلوغی سرور باشه نه .... همه یکنواخت 60 به پایین دانلود میکرد ....
خدا کنه امشب بهتر باشه

malek911
08-08-2012, 23:08
این لینک رو هم امتحان کن مال psn هستش و سرورهای فوق العاده قدرتمندی دارن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] MrFsaHUfWHweXOfBsrNkYwpYMDluFqMwKhRdUhJLQNjgMkypdH G.pkg?product=0085&country=us

Eblis 2011
08-08-2012, 23:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] MrFsaHUfWHweXOfBsrNkYwpYMDluFqMwKhRdUhJLQNjgMkypdH G.pkg?product=0085&country=us

الان که از حجمم کم میشه .... باشه ساعت 2 تست میکنم نتیجش رو بهت اعلام میکنم

Eblis 2011
09-08-2012, 01:36

سپاس فراوان

Eblis 2011
09-08-2012, 01:42

فرقی نداره ... نوسان داره بین 120 تا 50 - 60

125
09-08-2012, 10:54
سلام،
بچه ها کسی تو تهران سرویس 128/128Up to512 / 512 رو گرفته؟
سرعت دانلودش چه جوریاس؟ مین و ماکس؟ روز و شب؟
سرعت لود صفحه اش چه طوره؟

ممنون

کـــــــــــــــــســــــ ـــــــــی نبود؟؟؟

User720
09-08-2012, 14:47
برای اینکه بخوام موقع دانلود 3-4 تا فایل همزمان کانکشن بیشتری برقرار کنم کدوم یکی از این نرم افزارها کانکشن بیشتری میسازه؟

Download Accelerator
Internet Download Manager
FlashGet
Orbit Downloader
GetGo Download Manager
HiDownload Platinum
.....

NeORiN
09-08-2012, 17:01
کـــــــــــــــــســــــ ـــــــــی نبود؟؟؟

حداکثر 64. شب ها معمولا روی 16 تا 20K.

سرعت بارگذاری صفحات خوبه.....

125
09-08-2012, 23:57
حداکثر 64. شب ها معمولا روی 16 تا 20K.

سرعت بارگذاری صفحات خوبه.....

ممنون رفیق،
شانس من تو مخابرات ما پره انگار!

Eblis 2011
10-08-2012, 02:16
واقعا ناراضی ام
آخرین سرویسی که ارائه میدن رو ورداشتم ( 2M-4M ) سرعت روزش عالیه ( سرعت دانلود 450 )
سرعت شبش افتضاحه .... 80 به پایین دانلود میکنه .... با نوسان شدید ..... کل دانلود مال شبه اصلا نمیشه چیزی دانلود کرد

Hesamso3000
10-08-2012, 05:09
سلام دوست عزیز ، سروری که ازش دانلود دارید هم باید 16تارو ساپورت کنه که اکثر سرورها 8تارو ساپورت می کنند ، پس فرقی نداره
منم کلا 4تا فایل رو هم زمان میزارم واسه دانلود کلا 100تا آخرشه و بیشتر نمیره (تازه در بهترین حالت ، چون از بعضی سرورها با سرعت 5-10 می گیره)
512 شاتل شبانه حداقل 80-90 می داد:41: ،

Hesamso3000
10-08-2012, 05:29
تست سرعت :
روز :

شب :

NeORiN
10-08-2012, 13:23
داده گستر تو بعضی شهرها مشکل پهنای باند پیدا کرده بخاطر همین سرعت شبانه به شدت افت میکنه.
زیرساخت هم باهاشون همکاری نمیکنه طبق گفته خودشون.

امیدوارم تا اول شهریور اوکی بشه این قضیه

Eblis 2011
10-08-2012, 17:06
داده گستر تو بعضی شهرها مشکل پهنای باند پیدا کرده بخاطر همین سرعت شبانه به شدت افت میکنه.
زیرساخت هم باهاشون همکاری نمیکنه طبق گفته خودشون.

امیدوارم تا اول شهریور اوکی بشه این قضیه

منم امیدوارم این قضیه اول شهریور برطرف بشه
به نظرتون من که روز با سرعت 480 دانلود میکنم شب با سرعت 250 دانلود کنم انتظار زیادیه ؟

7xxhosseinxx7
11-08-2012, 14:44
از اول شهریور در دانلود شبانه خود شرکت گفته سرعت ها به حداقل میرسه یعنی دیگه مثلا سرویس 2 تا 4 مگ روی حداقل که 2 مگ باشه می ایسته . اکثر مراکز هم کمبود پهنای باند پیدا کردن در ساعات رایگان شرکت هم میگن مخابرات همکاری نمی کنه

Eblis 2011
11-08-2012, 17:24
از اول شهریور در دانلود شبانه خود شرکت گفته سرعت ها به حداقل میرسه یعنی دیگه مثلا سرویس 2 تا 4 مگ روی حداقل که 2 مگ باشه می ایسته . اکثر مراکز هم کمبود پهنای باند پیدا کردن در ساعات رایگان شرکت هم میگن مخابرات همکاری نمی کنه

یعنی من که روز 450 دانلود میکنم شب چند میرسه حداقل ؟

NeORiN
11-08-2012, 19:51

الانم همینطوره. تو ساعات رایگان سرعت روی حداقله.
خیلی وقته پهنای باند کم آوردن !

NeORiN
11-08-2012, 19:52
یعنی من که روز 450 دانلود میکنم شب چند میرسه حداقل ؟

من یکی رو میشناسم با سرویس 4مگ سرعتش شبا میاد روی 50 60!

Eblis 2011
11-08-2012, 21:02
خود من همین سرویس 4M دارم سرعتم شبا رو 50 60 میاد

jizg
11-08-2012, 21:22
بعید میدونم گفته باشند که قراره از 1 شهریور سرعت ها به حداقل برسه،تو سایتشون که با یوزرنیم و پسوردت لاگین کنی تو قسمت نظرسنجی یه نظر سنجی گذاشتند با عنوان : ارتقای کیفیت ترافیک شبانه سرویس های فعلی گزینه هاش ایناست:

ارایه سرویس شبانه بدون رعایت SLAبه صورت کنونی از ۲ بامداد تا ۸ صبح (مطابق شرایط فعلی)
تغییر سرویس های فعلی با توزیع ترافیک رایگان در شبانه روز
حذف ترافیک رایگان شبانه از برخی سرویسها
توزیع ترافیک رایگان در شبانه روز و حذف ترافیک رایگان از برخی سرویسها (تلفیق موارد ۲و۳)

با پشتیبانشون که حرف میزدم حرفی از سرعت حداقل نزده بودند،واسه ماها که نامحدود داریم هر چی کیفیت سرویس پایدارتر باشه بهتره.من وقتی شرکت کردم زدم:"حذف ترافیک رایگان شبانه از برخی سرویسها"

porya_spy
11-08-2012, 21:41
بعید میدونم گفته باشند که قراره از 1 شهریور سرعت ها به حداقل برسه،تو سایتشون که با یوزرنیم و پسوردت لاگین کنی تو قسمت نظرسنجی یه نظر سنجی گذاشتند با عنوان : ارتقای کیفیت ترافیک شبانه سرویس های فعلی گزینه هاش ایناست:

ارایه سرویس شبانه بدون رعایت SLAبه صورت کنونی از ۲ بامداد تا ۸ صبح (مطابق شرایط فعلی)
تغییر سرویس های فعلی با توزیع ترافیک رایگان در شبانه روز
حذف ترافیک رایگان شبانه از برخی سرویسها
توزیع ترافیک رایگان در شبانه روز و حذف ترافیک رایگان از برخی سرویسها (تلفیق موارد ۲و۳)

با پشتیبانشون که حرف میزدم حرفی از سرعت حداقل نزده بودند،واسه ماها که نامحدود داریم هر چی کیفیت سرویس پایدارتر باشه بهتره.من وقتی شرکت کردم زدم:"حذف ترافیک رایگان شبانه از برخی سرویسها"

دوست عزیز سرویس های نامحدودش 1 به 5 درسته ؟ اگه 128 بگیرم سرعت رو واقعی میبندن !؟ یا بالاتر میبندن ؟ الان شما چه سرویسی دارین و روی چند بستن ؟

jizg
11-08-2012, 22:06
من اینجا تست گذاشتم:
من تصورمو از ضریب اشتراک تو همین تاپیک اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نوشتم چون یکم تعریفم از ضریب اشتراک با بقیه متفاوته در این مورد حرفی نمیزنم.
ولی در مورد سرعت مطمئن باش اگه سرویس نامحدود میگیری دقیقا همونیو واست تنظیم میکنند که پول میدی،اگر به دنبال سرعت بالا هستی محدود 4M بگیر،منم منتظرم از یک شهریور ببینم اگه اشکال شبانشونو حل نکردند برم محدود بگیرم،خیلی به صرفه تره.

Eblis 2011
11-08-2012, 22:34
ما که نفهمیدیم آخر سر از اول شهریور میخوان بهتر کنن شبانه رو یا محدود کنن

rangine.ir
11-08-2012, 22:40
يه چند وقتي هست کلا سرعت نت پايينه

ashi-khan
12-08-2012, 12:36
منم امیدوارم این قضیه اول شهریور برطرف بشه
به نظرتون من که روز با سرعت 480 دانلود میکنم شب با سرعت 250 دانلود کنم انتظار زیادیه ؟

یعنی خیلی انتظار زیادیه تو این مملکت!! :D
والا اون دوستمون میگه شاتل شبا حداقل 80 - 90 میده : من الان 4 ساله مشترک شاتلم شبا واقعی میشه سرعتش یعنی 60 تا 70 میشه. الان حاضر شبی همون 60 - 70 بده اما عین 30 روز همین سرعت رو بده!
نه اینکه 10 روز دانلود کنی بعد دیگه شبا کلا تعطیل! پیجم باز نمیتونی بکنی!
آقا ابلیس عزیز(:D) شما شبا چند مگ دانلود داری؟
تو 1 ماه چقدر میتونی دانلود کنی به نظرت؟

Eblis 2011
12-08-2012, 17:58
والا اون دوستمون میگه شاتل شبا حداقل 80 - 90 میده : من الان 4 ساله مشترک شاتلم شبا واقعی میشه سرعتش یعنی 60 تا 70 میشه. الان حاضر شبی همون 60 - 70 بده اما عین 30 روز همین سرعت رو بده!

اگه سرعت خوب باشه الکی هم شده میزنم دانلود شه :31: فرض کن شبی 2 گیگ دانلود دارم ..... میشه ماهی 60 گیگ
به نظرم 30 گیگ بتونم
یعنی با سرعت 70 80 به زور تو بازه 6 ساعت بتونم یک گیگ دانلود کنم

helllife
13-08-2012, 12:02
دوستان یه نفر که تهرانه از 8.8.8.8 4.2.2.6 4.2.2.3 4.2.2.4 یه پینگ میتونه بگیره بزاره اینجا؟
کلا وضعیت پینگ تایمش چطوره؟

helllife
13-08-2012, 12:17
البته سرویسای adsl محدودش و میگم

helllife
13-08-2012, 13:13
یه رنج ای پیم بدید ممنون میشم سه قسمت اولشو xxx.xxx.xxx

ashi-khan
13-08-2012, 14:29
اگه سرعت خوب باشه الکی هم شده میزنم دانلود شه :31: فرض کن شبی 2 گیگ دانلود دارم ..... میشه ماهی 60 گیگ
به نظرم 30 گیگ بتونم
یعنی با سرعت 70 80 به زور تو بازه 6 ساعت بتونم یک گیگ دانلود کنم

پس خوبه دیگه!
خدا رو شکر کن و دست به دعا بلند کن که همینم حراب نشه! :31:

Margggggg
13-08-2012, 14:42
نا محدود نوین نت چطوره !؟ میشه کسی بگه ؟!

Hesamso3000
14-08-2012, 01:44

البته اینم عرض کنم ، شاتل تو مرکز مخابراتیه ما 512 رو 540 بسته بود که شبها 80-90 می داد
اما دوستم کرج مشترک شاتله اون 512 براش 2مگ بستن شبا 200-300 بعضی اوقات 400-500 دانلود داره ، کلا صفا می کنه واسه خودش
دوستان من هم متوجه نشدم ، این تغییرات در راستایه بهبوده کیفیته یا خیر؟؟؟

با تشکر
حسام

gnewer
14-08-2012, 02:13
خوب الان ساعت 3 و 10 دقیقه نصف شب و من سرعت میانگین 230 کیلو دارم! :18: نمیدونم چطوری سرعتش الان اینه ولی خیلی چیزه خفنی شده امشب :5: ... (من 512 تا 2 مگ هستم)
خدایا این نوین نت رو همینجوری واسمون نگه دار! آمین ... :42:

sh@y@n
14-08-2012, 07:43
خوب الان ساعت 3 و 10 دقیقه نصف شب و من سرعت میانگین 230 کیلو دارم! :18: نمیدونم چطوری سرعتش الان اینه ولی خیلی چیزه خفنی شده امشب :5: ... (من 512 تا 2 مگ هستم)
خدایا این نوین نت رو همینجوری واسمون نگه دار! آمین ... :42:
داداش پینگت با 4.2.2.4 یا 8.8.8.8 چنده؟
میتونی زحمت بکشی یه تست از سایت speed test از فرانکفورت یا لندن بزاری؟

آرش-19
14-08-2012, 08:49
3 روز او پینگ برا من خدا بود. یعنی با 4.2.2.4 بالای 170 نمیرفت. ولی بعد از اون
دیگه زیر 250 نیومد!!!
اینم تیت های سرویس 2m up to 4m

به نظر شما با زتگ زدن به پشتیبانی میشه دوباره به اون 170 رویایی رسید؟!!

Mahdi_Moosavi
14-08-2012, 10:42
سلام ... قزوین ... سرویس 512Kb - 2Mb :

R O O T
14-08-2012, 12:56
سلام دوستان . وضعیت سرویس نامحدود این شرکت چطوره ؟ من از مخابرات دارم ولی خب اکثر موقعها سرعت پینگ خرابه ! . الان مثلا من 512 بگیرم از این شرکت سرعت دانلود 60 70 میشه ؟

porya_spy
14-08-2012, 14:53
خوب بالاخره توی مرکز ما هم سرویس دهی رو شروع کردن :31: الان صفحه سرویس ها برای من اومد ولی بدبختی دوره شاتل رو که دارم همین چند روز پیش پرداخت کردم باید تا 20 ماه دیگه صبر کنم . من سرویس 2mb up 4mb میخوام بگیرم . اخییش تا ماه دیگه از شر شاتل خلاص میشم :40:

User720
14-08-2012, 21:17
من هم میخواستم بدونم سرویس 512 نامحدود این شرکت چطوره ، سرعت دانلود و اینکه واقعا نامحدود یا نه؟
5 ، 6 روزی هست دارم چند تا پست درباره همین موضوع میزنم کسی جواب نمیده ، بی زحمت یه نفر راهنمایی کنه ، ممنون

rezamc
14-08-2012, 23:56
سلام بچه ها چند سوال دارم

این سرویس 128 که میده سرعتش چنده بالاتر مثل شرکتهای دیگه...128 حجمی

2:کنترل پنلش چه جوریه..مثل پارس انلاین می تونی انتخاب کنی سرویس عوض کنی...یعنی 128 خودت اتوماتیک تیکشو بزنی مثلا 1 مگ حجمی بگیری

ممنون میشم یکی جواب بده چون بی خیال پارس انلاین می خوام بشم

helllife
15-08-2012, 10:09
میشه یه نفر لطف کنه از 8.8.8.8 و 4.2.2.3 و 4.2.2.6 4.2.2.1 پینگ بگیره بزاره اینجا ببینیم

Mahdi_Moosavi
15-08-2012, 17:02
سلام ... قزوین ... سرویس 512Kb - 2Mb :

سرعت دانلود همین سرویس در ساعات رایگان ( شبانه ) کاملا ثابت بین 50 تا 60KB/s هستش .

helllife
15-08-2012, 17:42
سرعت دانلود همین سرویس در ساعات رایگان ( شبانه ) کاملا ثابت بین 50 تا 60KB/s هستش .
​خیلی مردی داداش ,دمت گرم پینگش عالیه بهتر از اینم میشه

amin_v30
15-08-2012, 21:14
دوستان میشه سرعت دانلود شبانه سرویس 2m up to 4m رو بگین؟
با کارت دانشجویی هم میدن؟

NeORiN
15-08-2012, 22:59
دوستان میشه سرعت دانلود شبانه سرویس 2m up to 4m رو بگین؟
با کارت دانشجویی هم میدن؟

بستگی به مرکز مخابراتتون داره که اوضای پهنای باندش چطور باشه.
ولی اکثرا شبا سرعتا رو روی حداقل میبیندن و کمتر.

کارت نمیخواد

NeORiN
15-08-2012, 23:01
سلام بچه ها چند سوال دارم

این سرویس 128 که میده سرعتش چنده بالاتر مثل شرکتهای دیگه...128 حجمی

2:کنترل پنلش چه جوریه..مثل پارس انلاین می تونی انتخاب کنی سرویس عوض کنی...یعنی 128 خودت اتوماتیک تیکشو بزنی مثلا 1 مگ حجمی بگیری

ممنون میشم یکی جواب بده چون بی خیال پارس انلاین می خوام بشم

128 تا 512 هست. یعنی نهایتا 60 کیلوبایت در ثانیه سرعت دانلود....

بله...

rezamc
15-08-2012, 23:06
ممنون دوست گرامی

پس می تونی خودت سرویس عوض کنی خیلی عالیه

amin_v30
16-08-2012, 08:41
بستگی به مرکز مخابراتتون داره که اوضای پهنای باندش چطور باشه.
ولی اکثرا شبا سرعتا رو روی حداقل میبیندن و کمتر.

کارت نمیخواد
داداش گلم ممنون که جواب دادی،حالا اگه مثلا یه مرکز مخابراتی نرمال باشه تو تهران،حداقل سرعت سرویس 2m up tp 4m رو شما میدونی چنده؟

NeORiN
16-08-2012, 13:15
داداش گلم ممنون که جواب دادی،حالا اگه مثلا یه مرکز مخابراتی نرمال باشه تو تهران،حداقل سرعت سرویس 2m up tp 4m رو شما میدونی چنده؟

من الان یکی از دوستام 4مگ داره سرعتش هر شب یجوره !
باید خودتون تست کنید ببینید مرکز مخابرات شما چطوره

mr-dion
22-08-2012, 13:29
کسی از 1به 10 استفاده کرده ؟

mohrd
22-08-2012, 13:39
سلام.
دوستان مشهدی هم اینجا هستند؟ سرعت شبانه چطوره؟

gnewer
22-08-2012, 14:25
کسی از 1به 10 استفاده کرده ؟

من 512 تا 2 دارم که البته ظاهرا 1 به 10 هست ولی من فعلا که چیزی احساس نکردم ... سرعت روز متوسط 1.6 مگ به من میده، شب هم 512 :20:

------------------------

اینا قرار بود امروز (1 شهریور) یه تغییراتی تو شبانه بدن، هنوز سایتش چیزی ننوشته، کسی از دوستان خبری نداره از این تغییرات؟

-----------------------

یک سوال: من پریشب وختی داشتم از یه سایت خاص دانلود میکردم سرعتم شبم به 1.5 مگابایت رسید! یعنی یه چیزی دورو بره 12 mb/s :18: ، بعدش از یه سایت معمولی دانلود میکنم همون وخت سرعت به 60 کیلو میرسه، راهی نیست همیشه اونطوری نگه ش دارم؟ :5: راستی اینا سرعتو چجوری تعیین میکنن مگه که به من که 512 تا 2 دارم میتونه 12 مگ برسه؟

mr-dion
22-08-2012, 14:30
من 512 تا 2 دارم که البته ظاهرا 1 به 10 هست ولی من فعلا که چیزی احساس نکردم ... سرعت روز متوسط 1.6 مگ به من میده، شب هم 512 :20:

------------------------

اینا قرار بود امروز (1 شهریور) یه تغییراتی تو شبانه بدن، هنوز سایتش چیزی ننوشته، کسی از دوستان خبری نداره از این تغییرات؟

-----------------------

یک سوال: من پریشب وختی داشتم از یه سایت خاص دانلود میکردم سرعتم شبم به 1.5 مگابایت رسید! یعنی یه چیزی دورو بره 12 mb/s :18: ، بعدش از یه سایت معمولی دانلود میکنم همون وخت سرعت به 60 کیلو میرسه، راهی نیست همیشه اونطوری نگه ش دارم؟ :5: راستی اینا سرعتو چجوری تعیین میکنن مگه که به من که 512 تا 2 دارم میتونه 12 مگ برسه؟
دوست گلم منظورم سرویس نامحدودشون هست

jizg
22-08-2012, 14:41
من پرسیدم تغییرات از امشب اعمال میشه.
یه پیج هست توی FB که اخبار تغییرات این شرکت اعلام میکنه ، با اینکه نوشته Unofficial ولی فکر کنم واسه یکی از کارمندای خودشون باشه چون خبرهارو زودتر از سایت اصلی خودشون میزاره،تو اونجا زودتر اطلاع رسانی میشه.
fbDotCom/pages/NovinNet/447262598639681

mob110
22-08-2012, 15:05
سلام دوستان من دیروز با این شرکت قرار داد یک ساله با سرعت 2 مگ اپ تو 4 مگ بستم
من تو تهرانم به نظرتون چند روز دیگه بهم تحویل میدن ؟

3FX
22-08-2012, 19:02
دوستان تست اسپيد روز و شب رو اگر ميشه بزاريد ...
اين قانون جديد كه واسه رايگان شبانه از 1 ام ميخوان بزارن چي هست ؟؟ از دانلود رايگانش دوستان راضي هستن ؟

saeid127
22-08-2012, 20:51
سلام دوستان من دیروز با این شرکت قرار داد یک ساله با سرعت 2 مگ اپ تو 4 مگ بستم
من تو تهرانم به نظرتون چند روز دیگه بهم تحویل میدن ؟

جاهی مختلف فرق میکنه.

من اصفهانم الان 10 روزه وصل نشده!!

البته 3 روز تعطیلی بهش خورده.

mahdy2021
22-08-2012, 21:06
دوستان تهرانی تست سرعت بزارید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jizg
22-08-2012, 23:11
تعرفه های جدید نوین نت اعلام شد،تغییرات به طور کلی ایناست (منبع face-boockDotCom/pages/NovinNet/447262598639681)

بازه های رایگان و نیم بهای شرکت نوین نت به صورت زیر تغییر کرده:
1 بامداد الی 6 صبح رایگان
6 صبح الی 11 ظهر رایگان
8 شب الی 1 بامداد نیم بها
که لیست سرویس های هر بازه را بعدا ذکر میکنم.

دانلود همه مشترکین فعلی با سرویس اینترنت محدود در بازه 2 بامداد الی 8 صبح رایگان محاسبه می گردد ولی در صورت تمدید یا تغییر سرویس، ساعات رایگان یا نیم بها سرویس انتخابی از همان لحظه اعمال خواهد شد.

سرویس اینترنت 2M تا 4M فقط در بازه های یک ماه ارائه می شود بدون ساعت رایگان!

jizg
22-08-2012, 23:36
به مناسبت عید سعید فطر از تاریخ 2 شهریور لغایت 15 شهریور به همه ی مشترکین سرویس های اینترنت محدود در صورت خریداری 3گیگ ترافیک، 2گیگ ترافیک رایگان و در ازای خرید 5 گیگ ترافیک، 5ترافیک رایگان اعطاء می گردد.

(منبع face-boockDotCom/pages/NovinNet/447262598639681)

gnewer
22-08-2012, 23:38
تعرفه های جدید نوین نت اعلام شد،تغییرات به طور کلی ایناست (منبع face-boockDotCom/pages/NovinNet/447262598639681)

6 صبح الی 11 ظهر رایگان

دانلود همه مشترکین فعلی با سرویس اینترنت محدود در بازه 2 بامداد الی 8 صبح رایگان محاسبه می گردد ولی در صورت تمدید یا تغییر سرویس، ساعات رایگان یا نیم بها سرویس انتخابی از همان لحظه اعمال خواهد شد.

در کل درنظر بگیری به نظرم اتفاقای خوبی افتاده! (البته واس 2 تا 4 مگ نه) ؛ ساعت شبانه رو از 6 ساعت کرده 5 ساعت که خوب اینش خوب نیست ولی یه چیزی که هست اینه که اینترنت رایگان 2بازه ای شده و اگه خوب تقسیم کنن کاربرا رو میشه امیدوار شد سرعت 2 برابر بشه و این یعنی عملا دانلود رایگان شده 10 ساعت با همین سرعت الان(یا 5 ساعت با سرعت جدید) ؛ و یه تغییر خیلی بهتر - حداقل برای من - اینه که 8 تا 1 رو نیم بها حساب میکنن که میتونیم Webگردی هامون رو بزاریم تو این بازه تا مصرف پایین بیاد.

البته به نظرم سرویس 2 تا 4 مگ تا حد زیادی نابود شد با این تغییر... ولی میشه روی 512 تا 2 مگ فکر کرد :20:

gnewer
22-08-2012, 23:50
تعرفه های جدید نوین نت اعلام شد،تغییرات به طور کلی ایناست (منبع face-boockDotCom/pages/NovinNet/447262598639681)بازه های رایگان و نیم بهای شرکت نوین نت به صورت زیر تغییر کرده:1 بامداد الی 6 صبح رایگان6 صبح الی 11 ظهر رایگان8 شب الی 1 بامداد نیم بهاکه لیست سرویس های هر بازه را بعدا ذکر میکنم.دانلود همه مشترکین فعلی با سرویس اینترنت محدود در بازه 2 بامداد الی 8 صبح رایگان محاسبه می گردد ولی در صورت تمدید یا تغییر سرویس، ساعات رایگان یا نیم بها سرویس انتخابی از همان لحظه اعمال خواهد شد.سرویس اینترنت 2M تا 4M فقط در بازه های یک ماه ارائه می شود بدون ساعت رایگان!

در کل درنظر بگیری به نظرم اتفاقای خوبی افتاده! (البته واس 2 تا 4 مگ نه) ؛ ساعت شبانه رو از 6 ساعت کرده 5 ساعت که خوب اینش خوب نیست ولی یه چیزی که هست اینه که اینترنت رایگان 2بازه ای شده و اگه خوب تقسیم کنن کاربرا رو میشه امیدوار شد سرعت 2 برابر بشه و این یعنی عملا دانلود رایگان شده 10 ساعت با همین سرعت الان(یا 5 ساعت با سرعت جدید) ؛ و یه تغییر خیلی بهتر - حداقل برای من - اینه که 8 تا 1 رو نیم بها حساب میکنن که میتونیم Webگردی هامون رو بزاریم تو این بازه تا مصرف پایین بیاد.البته به نظرم سرویس 2 تا 4 مگ تا حد زیادی نابود شد با این تغییر... ولی میشه روی 512 تا 2 مگ فکر کرد :20:

mitraryan
23-08-2012, 00:40
قیمت حجم های اضافش چقدره؟

mob110
23-08-2012, 00:50
تعرفه های جدید نوین نت اعلام شد،تغییرات به طور کلی ایناست (منبع face-boockDotCom/pages/NovinNet/447262598639681) بازه های رایگان و نیم بهای شرکت نوین نت به صورت زیر تغییر کرده: 1 بامداد الی 6 صبح رایگان 6 صبح الی 11 ظهر رایگان 8 شب الی 1 بامداد نیم بها که لیست سرویس های هر بازه را بعدا ذکر میکنم. دانلود همه مشترکین فعلی با سرویس اینترنت محدود در بازه 2 بامداد الی 8 صبح رایگان محاسبه می گردد ولی در صورت تمدید یا تغییر سرویس، ساعات رایگان یا نیم بها سرویس انتخابی از همان لحظه اعمال خواهد شد. سرویس اینترنت 2M تا 4M فقط در بازه های یک ماه ارائه می شود بدون ساعت رایگان! پس تکلیف من چیه من 2 روز پیش سرویس 2 مگ اپ تو 4 مگ ثبت نام کردم اونم یک ساله اونجام نوشته بود شب 2 تا 8 رایگانه حالا فردا نگن رایگان نیست

Zeitgeist
23-08-2012, 00:53
به واقع که زده ری ده که...

ای بابا گفتیم صبانت ری ده بیایم این، اینم که این کارو کرد و اصن دیگه کلاً به سرویس 2 مگش شبانه و ساعات رایگان نمیده...! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انگار یه دستوری از بالا رسیده مبنی بر اینکه لطافت ازلامی بایستی نیشان داده شده و جلوی دانلود رو بگیرن...

ینی خاک بر سر من که دارم توی این مملکت زندگی میکنم که حتی حق دسترسی به اینترنت پرسرعت رو ندارم چون عده ای فکر میکنن دژمنشونه...

jizg
23-08-2012, 00:59
پس تکلیف من چیه من 2 روز پیش سرویس 2 مگ اپ تو 4 مگ ثبت نام کردم اونم یک ساله اونجام نوشته بود شب 2 تا 8 رایگانه حالا فردا نگن رایگان نیست
دقت کن نوشته که همه ی مشترکین فعلی میتونند 2 تا 8 دانلود رایگان بکنند به شرط اینکه خودشون تغییر نزنند،شما هم تا یک ساله دیگه شبانه رایگان دانلود کن.

ooghry
23-08-2012, 01:09
سلام به همه،اینم لیست سرویس هایی که ساعت رایگان یا نیم بها دارند:

1) سرویس هایی که در بازه 1 بامداد الی 6 صبح ترافیک رایگان دارند:
512تا2048 | 3گیگ ترافیک | 1ماهه | 12,000تومان |
512تا2048 | 3گیگ ترافیک | 3ماهه | 36,000تومان | 2درصد تخفیف یا 1G رایگان
512تا2048 | 3گیگ ترافیک | 6ماهه | 72,000تومان | 6درصد تخفیف یا 2G رایگان
512تا2048 | 3گیگ ترافیک | 9ماهه | 108,000تومان | 10درصد تخفیف یا 4G رایگان
512تا2048 | 3گیگ ترافیک | 12ماهه | 144,000تومان | 14درصد تخفیف یا 8G رایگان

512تا2048 | 5گیگ ترافیک | 1ماهه | 15,000تومان |
512تا2048 | 5گیگ ترافیک | 3ماهه | 45,000تومان | 2درصد تخفیف یا .51G رایگان
512تا2048 | 5گیگ ترافیک | 6ماهه | 90,000تومان | 6درصد تخفیف یا .52G رایگان
512تا2048 | 5گیگ ترافیک | 9ماهه | 135,000تومان | 10درصد تخفیف یا 4.5G رایگان
512تا2048 | 5گیگ ترافیک | 12ماهه | 189,000تومان | 14درصد تخفیف یا 10G رایگان

128تا512 | 5گیگ ترافیک | 1ماهه | 12,000تومان |
128تا512 | 15گیگ ترافیک | 3ماهه | 36,000تومان | 2درصد تخفیف یا 1G رایگان
128تا512 | 30گیگ ترافیک | 6ماهه | 72,000تومان | 6درصد تخفیف یا 2G رایگان
128تا512 | 45گیگ ترافیک | 9ماهه | 108,000تومان | 10درصد تخفیف یا 4G رایگان
128تا512 | 60گیگ ترافیک | 12ماهه | 144,000تومان | 14درصد تخفیف یا 8G رایگان

2) سرویس هایی که در بازه 6 صبح الی 11 ظهر ترافیک رایگان دارند:
512تا2048 | 10گیگ ترافیک | 1ماهه | 21,000تومان |
512تا2048 | 10گیگ ترافیک | 3ماهه | 63,000تومان | 2درصد تخفیف یا .52G رایگان
512تا2048 | 10گیگ ترافیک | 6ماهه | 126,000تومان | 6درصد تخفیف یا 4G رایگان
512تا2048 | 10گیگ ترافیک | 9ماهه | 189,000تومان | 10درصد تخفیف یا 7G رایگان
512تا2048 | 10گیگ ترافیک | 12ماهه | 252,000تومان | 14درصد تخفیف یا 15G رایگان

128تا512 | 10گیگ ترافیک | 1ماهه | 18,000تومان |
128تا512 | 30گیگ ترافیک | 3ماهه | 54,000تومان | 2درصد تخفیف یا 2G رایگان
128تا512 | 60گیگ ترافیک | 6ماهه | 108,000تومان | 6درصد تخفیف یا 3G رایگان
128تا512 | 90گیگ ترافیک | 9ماهه | 162,000تومان | 10درصد تخفیف یا 6G رایگان
128تا512 | 120گیگ ترافیک | 12ماهه | 216,000تومان | 14درصد تخفیف یا 10G رایگان

3) سرویس هایی که در بازه 8 شب الی 1 بامداد ترافیک نیم بها دارند:
512تا2048 | 3گیگ ترافیک | 1ماهه | 7,500تومان |
512تا2048 | 3گیگ ترافیک | 3ماهه | 22,500تومان | 2درصد تخفیف یا 0.5G رایگان
512تا2048 | 3گیگ ترافیک | 6ماهه | 45,000تومان | 6درصد تخفیف یا 1.5G رایگان
512تا2048 | 3گیگ ترافیک | 9ماهه | 67,500تومان | 10درصد تخفیف یا 3G رایگان
512تا2048 | 3گیگ ترافیک | 12ماهه | 90,000تومان | 14درصد تخفیف یا 4G رایگان

128تا512 | 5گیگ ترافیک | 1ماهه | 7,500تومان |
128تا512 | 15گیگ ترافیک | 3ماهه | 22,500تومان | 2درصد تخفیف یا 0.5G رایگان
128تا512 | 30گیگ ترافیک | 6ماهه | 45,000تومان | 6درصد تخفیف یا 1.5G رایگان
128تا512 | 45گیگ ترافیک | 9ماهه | 67,500تومان | 10درصد تخفیف یا 3G رایگان
128تا512 | 60گیگ ترافیک | 12ماهه | 90,000تومان | 14درصد تخفیف یا 4G رایگان

ooghry
23-08-2012, 01:12
من لیست همه ی سرویس هایی که ساعت رایگان یا نیم بها دارند جدا کردم و بعد از سالی ماهی اومدم یه چیر بنویسم که به درد مردم بخوره p30world نوشت:
با تشکر از ارسال این مطلب !
لطفا توجه فرمایید ، مطلب ارسالی شما بعد از تایید توسط مدیریت قابل نمایش است ... لطفا از ارسال چند باره مطلب خودداری کنید . با سپاس

امیدوارم یکی از مدیرا سریعتر تایید کنه.

mob110
23-08-2012, 01:14
دقت کن نوشته که همه ی مشترکین فعلی میتونند 2 تا 8 دانلود رایگان بکنند به شرط اینکه خودشون تغییر نزنند،شما هم تا یک ساله دیگه شبانه رایگان دانلود کن. اگه اینطوره پس چه ادم خوش شانسیم من :دی واسه احتیاط فردا یه زنگ میزنم مطمئن شم بعدش اینا اگه قراره 10 روز دیگه سرویسم رو بهم بدن پس چرا اغاز سرویسم رو از همین 2 روز پیش گرفتن

jizg
23-08-2012, 01:18
اگه اینطوره پس چه ادم خوش شانسیم من :دی واسه احتیاط فردا یه زنگ میزنم مطمئن شم بعدش اینا اگه قراره 10 روز دیگه سرویسم رو بهم بدن پس چرا اغاز سرویسم رو از همین 2 روز پیش گرفتن
وقتی خطت رانژه بشه،قبل از اینکه یوزرتو فعال کنی یه صفحه ای میاد که اونجا تاریخ شروع سرویستو از همون روز حساب میکنه و یه sms هم برات ارسال میشه که تاریخ صحیح توش نوشته.

jizg
23-08-2012, 01:27
قیمت حجم های اضافش چقدره؟

میزان ترافیک
1G
3G[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5G[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
10G
20G
50G

قیمت ( ریال )
40,000
112,500
175,000
300,000
400,000
750,000

البته الان توی 3 گیگ و 5گیگ تقریبا دو برابر شارژ میکنه

gnewer
23-08-2012, 01:35

6 صبح الی 11 ظهر رایگان

در کل به نظرم تغییرات (حداقل برای من) مثبت بوده. ببینید درسته اینترنت رایگان از 6 ساعت به 5 ساعت رسیده ولی چون دو بازه ای شده اینترنت رایگان میشه امیدوار بود که اگه کاربرا رو خوب تقسیم کنن سرعت شبانه 2 برابر بشه که اینطوری یعنی 10 ساعت به سرعت الان (یا 5 ساعت با سرعت جدید) + یه مورد خیلی خوب دیگه هم نیم بها تو 8 تا 1 هست که میتونیم Webگردی هامون رو تو این موقع انجام بدیم تا کمتر حجم کم بشه :20:.

البته سرویس 2 تا 4 مگ با این شرایط تا حد زیادی نابود شد ولی برای 512 تا 2 شرایط بهتر شده :5:

tsz
23-08-2012, 05:48
گند زدن اینام

tsz
23-08-2012, 06:01
آقا بهشون ایمیل بدین این 4 مگ دانلود شبانه رو حذف نکنن، قیمت رو یکم ببرن بالا ولی حذف نشه با این اوضاع سرویس 2 مگشون پر میشه، میشه مثل پارس آنلاین و غیره، آشغال میشه

Zeitgeist
23-08-2012, 09:28
در کل به نظرم تغییرات (حداقل برای من) مثبت بوده. ببینید درسته اینترنت رایگان از 6 ساعت به 5 ساعت رسیده ولی چون دو بازه ای شده اینترنت رایگان میشه امیدوار بود که اگه کاربرا رو خوب تقسیم کنن سرعت شبانه 2 برابر بشه که اینطوری یعنی 10 ساعت به سرعت الان (یا 5 ساعت با سرعت جدید) + یه مورد خیلی خوب دیگه هم نیم بها تو 8 تا 1 هست که میتونیم Webگردی هامون رو تو این موقع انجام بدیم تا کمتر حجم کم بشه :20:.

البته سرویس 2 تا 4 مگ با این شرایط تا حد زیادی نابود شد ولی برای 512 تا 2 شرایط بهتر شده :5:

آخه سرعت دانلود 512 به چه دردی میخوره؟

پول برقش درنمیاد توی اون 5 ساعت...!

با این کار رسماً یه بی لاخ نشون دادن به یوزرایی که سرعت بالا میخوان واسه دانلود شبانه... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا بهشون ایمیل بدین این 4 مگ دانلود شبانه رو حذف نکنن، قیمت رو یکم ببرن بالا ولی حذف نشه با این اوضاع سرویس 2 مگشون پر میشه، میشه مثل پارس آنلاین و غیره، آشغال میشه

اونائم گوش میکنن

اونم تو ایران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirrezam
23-08-2012, 09:52
ای بابا چرا up to 4mb رو رایگانش رو برداشتن پس ...
من هفته پیش یه سالش رو ثبت نام کردم هنوز وصل نشده , نامردیه اگه شبانه نداشته باشه (طبق تعرفه موقع ثبت نام باید داشته باشه!)
اگر بخوان این کار رو بکنن زنگ می زنم وصل نکرده فسخش می کنم!

tsz
23-08-2012, 13:42

دادش گلم کجاش خوب شده؟! شما باید یکی از اون سرویس هارو انتخاب کنی در ضمن شرکت تقسیم بندی نمیکنه خود کاربر انتخاب میکنه کدوم رو میخواد!
2 تا 4 مگ من الان زنگ زدم میگم بابا کسی که 2 تا 4 مگ رو انتخاب کرده بیشتر برا دانلود میخواد تو شب کسی که وب گردی میکنه این سرویس براش خوب نیست با 512 هم میتونه راحت وبگردی کنه!
میگه کاربرا 300 گیگ به بالا با این سرویس دانلود میکنن مدیریت مجبور بودو ...
لطفا اگه امکان داره تو قسمت نظرات و پیشنهادات اینو بهشون بگین لطفا
اینا میتونستن خیلی راحت قیمت رو یکم بالا ببرن نه این که سرویس رو بترکونن
در ضمن اگه دقت کرده باشین تو سایت نوشته که :

نوین نت در نظر دارد به منظور افزایش کیفیت سرویس های خود در بازه زمانی رایگان شبانه، تغییراتی را از یکم شهریور ۹۱اعمال نماید .مراتب پیرو اطلاعیه شماره ۴ فروش بحضور اعلام میگردد .

و تو اطلاعیه 4 میگه که:

۴.
سرویس واگذار شده در بازه زمانی ۲ تا ۸ صبح فاقد SLA بوده و صرفاً تا زمانی که امکانات مخابراتی واگذار شده به شرکت و همچنین مطابقت با قوانین و مقررات فروش و رضایت مشترکین مقدور باشد، ادامه خواهد یافت، در هر صورت این حق برای شرکت داده گستر عصر نوین محفوظ خواهد بود که با اعلام قبلی از طریق وب سایت شرکت به مشتریان در فاصله زمانی حداقل یک ماه قبل از تغییر در ساعات یا تعرفه آن اقدام نماید.

این قسمت رو که با رنگ قرمز مشخص کردم خوب بخونید متوجه میشید اینا باید از 1 ماه قبل تغییرات قیمت و ساعات رو اعلام میکرد ولی فقط گفته تغییرات!!
در هر صورت اگه امکانش هست نسبت به این مساله اعتراض کنید تو سایتشون
اینام مثل پارس آنلاین و شاتل و ... دارن میشن

3FX
23-08-2012, 13:43
بنده با اين كه هنوز عضو اين شركت نشدم اما چون داشتم كارامو ميكردم كه بيام اين شركت خيلي تو ذوقم خورد 2تا4 مگ رو شبانش رو حذف كردن !
به نظرم شركت خوبي هستن و اگه تعداد درخواست دوستان بالا بره حتما نتيجه ميگيريد و سياستشون رو در مورد اكانتهاي 2/4 مگ عوض ميكنند .
اين هم نامه اي كه بنده براشون ارسال كردم دوستان ديگه هم چند نوع مختلف بنويسن و علاوه بر اينكه براي شركت ميفرستن اينجا هم بزارن تا دوستاني كه حال ندارن بنويسن از همين template استفاده كنند .

"با سلام
سياست جديد كه ساعات رايگان شبانه را به دو بخش تقسيم كرديد تا بار در ساعات مختلف پخش شود ايده خوبي است اما دو مشكل عمده دارد :
اول - براي اكانت هاي 2 تا 4 مگ ساعات رايگان در نظر گرفته نشده . اين نوع حساب ها هم از نظر قيمتي براي شما ( سود بيش تري براي شركت دارد ) و هم از نظر كيفيتي براي كاربر ارزش خاصي دارند پس بهتر است براي اين نوع حساب ها نيز يك زمان رايگان دانلود در نظر بگيريد .
دوم - ساعات رايگان از 6 ساعت به 5 ساعت كاهش يافته كه در بسياري از شركت ها به خصوص رقيب شما شركت آسياتك كه كيفت خوبي هم در اين زمينه دارد 8 ساعت و از ساعت 1 تا 9 صبح است پس بهتر است زمان دانلود رايگان شبانه را كمي بيش تر كنيد .

البته پيشنهادات بنده نيمه كارشناسي شده است و مطمئنا با كارشناسي شما مسئول عزيز بسيار كار آمد تر و بهتر جلوه خواهد كرد .

باتشكر "

mob110
23-08-2012, 15:08
صبح زنگ زدم میگم من کاربر جدیدم یا قدیمی می گه من نمیدونم شنبه زنگ بزن اگه جدید بودی پولتو بر میگردونیم اگه نه هم که میتونی شبانه دانلود کنی اونم 2 تا 8 . ایشالا که کاربر قدیمی حساب میشم:42:

User720
23-08-2012, 16:25
من ثبت نام کرده بودم ، سرویسم داشت وصل میشد که زنگ زدم کنسل کردم پولی که پرداخت کرده بودم هم برگشت خورد .
این همه گفتن از 1 شهریور میخوایم تغییرات بدیم این بود؟!! خرابش کردن که ، همون اول بهتر بود

gnewer
23-08-2012, 16:32
دادش گلم کجاش خوب شده؟! شما باید یکی از اون سرویس هارو انتخاب کنی در ضمن شرکت تقسیم بندی نمیکنه خود کاربر انتخاب میکنه کدوم رو میخواد!
2 تا 4 مگ من الان زنگ زدم میگم بابا کسی که 2 تا 4 مگ رو انتخاب کرده بیشتر برا دانلود میخواد تو شب کسی که وب گردی میکنه این سرویس براش خوب نیست با 512 هم میتونه راحت وبگردی کنه!
میگه کاربرا 300 گیگ به بالا با این سرویس دانلود میکنن مدیریت مجبور بودو ...
لطفا اگه امکان داره تو قسمت نظرات و پیشنهادات اینو بهشون بگین لطفا

دیشب این سیستم P30WORLD مثنکه یه مشکلی براش به وجود اومده بود پست هارو تایید نمیکرد؛ من این نظرو قبل از این که دوستمون لیست سرویس هارو اعلام کنه دادم، الان به نظر میرسه این نیم بها و دانلود شبانه همزمان به وجود نمیاد؛ پس نیم بها کلا میره کنار. سرویس هارو هم زیاد خوب تقسیم نکردن...البته شاید به خاطر حذف شبانه ی 2 تا 4 مگ سرعت یکم بالا بره ولی فکر نمیکنم اونقدر تغییر محسوسی به وجود بیاد چون تا الانشم سرعت شب 2 تا 4 مگ زیاد فرقی با 512 تا 2 مگ نداشت و اگه همه 2 تا 4 مگی ها هم بیان از 512 تا 2 استفاده کنن سرعت هیچ فرقی نمیکنه و فقط 6 ساعت شده 5 ساعت... در ضمن یه چیز دیگه که اعلام نکردن هم اینه که ترافیک هدیه برای سرویس های چند ماهه رو کم کردن که خوب اصلا خوب نیست...

در کل تغییرات جالبی نبود و خیلی کارهای بهتر از این میتونستن بکنن... من خودم یه ایده واسه این قضیه داشتم و حدود 2 هفته پیش بهشون ایمیل زدم به نظر خودم اون ایده ام خیلی چیز بهتری بود...

فقط یه چیزی که هست اینه که کاربرا چجوری 300 گیگ میتونستند دانلود کنن تو یه ماه ؟؟! شبی 10 گیگ هیچ جوره امکان نداره با این سرویسا... اینا هم عجب توجیهی ساختن :44:

پیش بینی می کردم نوین نت هم کم کم مثل بقیه PAPها بشه... تا الان کاربراش کم بود مشکلی نداشت الان کم کم داره زیاد میشه تازه فهمیده قضیه رو...

NeORiN
23-08-2012, 17:56
حالا با این همه تغییرات(!) سرعت شبانه فرقی کرده؟؟؟
از دوستان هرکی که سرویس 2مگ یا 128 داره بگه که تو بازه 1تا6 و 6تا11 صبح با چه سرعتی دانلود میکنه؟؟؟

LOVEFORLOVE
23-08-2012, 20:17
آقا از کجا بفیمیم کدوم شهر کدوم منطقا ÷شتیبانی داره

mob110
23-08-2012, 20:45
زنگ بزن از پشتیبانی بپرس منطقه شما سرویس داره یا نه

tsz
23-08-2012, 23:23
دوستان لطف کنین ایمیل بزنین بهشون و هم زنگ بزنین و اعتراض کنین چون تماس تلفنی ها ضبط میشه و احتمال داره یه کاری بکنن
ممنون میشم همه ایمل و زنگ بزنین بهشون:40:

tsz
23-08-2012, 23:23
کسانی که سرعت 2 مگ دارن بگن سرعت دانلود شبشون چنده؟
ممنون

porya_spy
23-08-2012, 23:49
دوستان 2 تا خبر خوب دارم . همین امشب از پشتیبانی سوال کردم . خبر اول اینه که تمامی ترافیک ها اعم از ترافیک خود دوره - ترافیک های خریداری شده - ترافیک هدیه در صورت تمدید دوره جدید قبل از تمام شدن دوره فعلی به دوره جدید انتقال پیدا میکنه . و خبر بعد اینکه مدت زمان هم انتقال پیدا میکنه !!! یعنی اگر سرویس شما مثلا 1 مهر تمام میشه و مثلا روز 25 دوره جدید رو پرداخت کنید دوره جدید شما میشه 35 روز ! یعنی اون 5 روزی که زودتر پرداخت کردید به دوره جدیدتون اضافه میشه که این عالیه :11: البته در رابطه با انتقال ترافیک های هدیه مطمئن نیستم . چون 2-3 دفعه زنگ زدم یکی میگفت انتقال پیدا میکنه یکی میگفت نه !!! :20:

ooghry
24-08-2012, 13:20
البته در رابطه با انتقال ترافیک های هدیه مطمئن نیستم . چون 2-3 دفعه زنگ زدم یکی میگفت انتقال پیدا میکنه یکی میگفت نه !!! :20:
اگر سرویستو تمدید کنی ترافیک هدیه به ماه بعد انتقال پیدا میکنه ولی نمیتونی توی تغییر سرویس ترافیک هدیه رو تبدیل به پول کنی و با استفاده از اون سرویس دیگه ای انتخاب کنی.

30we
24-08-2012, 16:56
کسانی که مشترک سرویس 2 مگ تا 4 مگ بودن خواهشا پیگیری کنن یه جوری باشه که نه سیخ بسوزه نه کباب......
به شخصه حاضر بودم 2 برابر پولی که واسه سرویس 10 گیگ 2 مگ تا 4 مگ میدادم بدم ولی دانلود رایگان شبانم به همون شکل قبلی یاقی میموند....
من شبها سرعتم میوفتاد و شبها با سرعت 250 تا 100 دانلود میکردم,حاضرم بودم براش پوله بیشتر هم بدم,اما الان این سرویس 30 گیگ 45 تومن بدونه دانلود شبانه واقعا به ضرر هم شرکته هم مشتری,من مشتری وقتی در ماه میتونستم شبی 3 گیگ به عبارتی ماهی 100 گیگ با سرویس 2 مگ تا 4 مگ دانلود کنم با ماهی 30 تومن,الان برایه همون 100 گیگ باید 3*45=135 تومن پول بدم......این شرکت میخواست رو دسته صبانت و پارس آنلاین بلند بشه و اگه کیفیتش رو حتی با افزایش قیمت هم حفط میکرد مسلما همه راضی بودن ولی الان به صرفه نیست کسی سرویس 2 مگ تا 4 مگ رو درخواست کنه....
لطفا میل بزنید یا تماس بگیرید و بگید که با افزایش قیمت موافقید ولی با این کار برایه سرویس 4 مگ نه....این رویه باعث جذب مشترک برایه سرویس 4 مگ شرکت نمیشه,چرا مشترک باید بره سرویس 4 مگ ماهی 30 گیگ بخره به قیمت 45 در صورتی که با سرویس 512 تا 2مگ هم میتونه با دانلود شبانه رایگان, شبی 1 گیگ و به عبارتی ماهی 30 گیگ دانلود کنه,این رویه برایه سرویس 4 مگ یه اشتباهه محضه,شرکت خودش هم ضرر میکنه ما هم ضرر میکنیم.

WOLF PACK
24-08-2012, 17:06
دوستان سلام می خواستم بدونم این نوین نت کیفیت و سرعتش خوبه؟؟وضعیت شبانه و رایگانش چطوریه؟؟

aasaaasa
24-08-2012, 18:48
دوستم دو هفته ی پیش از اسپادان خط نوین نت گرفت که سه روزه وصل شد دیروز یک خط برای خودم می خواستم زنگ زدم گفت فعلا به دلیل افزایش قیمت نوین نت قرارداد جدید ثبت نمی کنه. تو سایتش هم ثبت کرده. مثل اینکه به نمایندهاشون هم نگفته بودند. زنگ زدم خود شرکت نوین نت در مورد قیمت ها بپرسم خود پشتیبانی هم اطلاع دقیق نداشت گفت شنبه زنگ بزن تا واحد فروش باشند ...

WOLF PACK
25-08-2012, 03:00
کسی جواب مارو نمیده؟؟

mob110
25-08-2012, 10:27
آدم خوش شانس یعنی من :دی امروز زنگ زدم میگه به موقع ثبت کردی اگه پنج ساعت دیر تر ثبت کرده بودی جزو مشتری های جدید حساب می شدی ولی الان می تونی تا یه سال از ساعت 2 تا 8 با سرعت 2 تا 4 مگ دانلود رایگان کنی

saeid127
25-08-2012, 12:50
منم امروز وصل شد واسم.

2-4 مگ گرفتم. بهم گفت کسایی کته قبلاً خرید کردند سرویسشون بر اساس قبل هست!

من تا 3 ماه دیگه شبانه دارم. بعدش هم خدا کریمه!

اینم تست من:

سرعت و پینگش توی روز که عالیه. شب باید امتحان کنم.

ooghry
25-08-2012, 13:54
سلام به همه
porya_spy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه سوال توی پیغام خصوصی پرسیده بود چون من هنوز 20 تا پست ندارم نمیتونم تو پ.خ جواب بدم گفتم همینجا بگم که بقیه هم بدونن.

فکر کنم تصورت از تمدید اشتباه باشه،یه مثال واست میزنم:
یک سرویسی داری از تاریخ 1/6/91 تا 1/7/91
اگه روز 15/6/91 شما سرویس خودت رو تمدید کنی و پول یک سرویس یک ماهه پرداخت کنید سرویس شما از 1/7/91 تا 1/8/91 تمدید میشه(این قانون همیشه بوده) و هم ترافیکی که پول داده بودی تا 1/8/91 اعتبار داره و هم ترافیک هدیه.
ولی اگه تو تاریخ 15/6/91 تغییر سرویس بزنی(بعد از محاسبه بستانکاری فعلی و ...) اگر پرداخت کنی سرویس جدیدت میشه از 15/6/91 تا 15/7/91
این دو تا قانون از قدیم بوده.
چیزی که احتمالا به شما گفتن برای دانلود شبانه رایگانه.
فرض کن همین سرویس 1/6/91 تا 1/7/91 از 2 بامداد تا 8 صبح رایگان داره اگر سرویستو تمدید نکنی یا تغییر ندی میتونی تا 1/7/91 شبانه رایگان دانلود کنی ولی اگه مثلا 15/6/91 سرویستو تمدید کنی یا تغییر بدی دیگه شبانه رایگانت میشه همون سرویس جدیده که انتخاب کردی،بهت توصیه میکنم.تا یک روز مونده به پایان سرویست از ترافیک رایگانت استفاده کن و بعد تمدید بزن که ترافیک باقیموندت یا هدیت نپره.

Lord Farshad
25-08-2012, 18:56
درود.

آقا چه مسخره بازی ای راه انداختند اینا :@ :@ یعنی چی آخه. اصلا بهشون نیومده که واسشون تبلیغ کنیم :دی امروز اومدم سرویسم رو تمدید کنم، میبینم زدند شبانه رو برداشتند و قیمت رو هم بردند بالا. این چه وضعیه آخه !؟ :دی

این چه مسخره بازی هست راه انداختند آخه؟

پاینده باشید.

Diego
25-08-2012, 20:08
آقایون دو تا سوال:
1_چرا توی تعرفه ها پلانهای نامحدود ندارن؟قبلاً یادمه بود.
2_هر جای ایران که سرویس بدن،میشه از سایت خودشون تمدید کرد؟چون نمایندشون توی شهرستان داره دوبرابر از ما پول میگیره

Lord Farshad
25-08-2012, 21:22
درود.

آقایون دو تا سوال:
1_چرا توی تعرفه ها پلانهای نامحدود ندارن؟قبلاً یادمه بود.
2_هر جای ایران که سرویس بدن،میشه از سایت خودشون تمدید کرد؟چون نمایندشون توی شهرستان داره دوبرابر از ما پول میگیره

1- والا انقدر عصبانی هستم که فعلا دیگه نگاه تعرفه هاشونم نمیخوام بندازم. حالا شما یه تماس با خود شرکتش بگیر.
2- الان 6 ماهی هست که دارم از نوین نت استفاده میکنم. از همون لحظه ی ثبت نام هم، اینترنتی و از طریق خودشون بود و همچنین هر ماه هم اینترنتی تمدید میکنم. پس پول الکی به هیچ وجه به کسی ندید. اگر پوشش میده منطقه اتون رو ، اینترنتی ثبت نام کنید.

من همین کار رو هر ماه انجام میدم. راستی هزینه رانژه اولیه و ... هم نداره.

شاد و پیروز و سربلند باشید.

mob110
25-08-2012, 22:10
دوستان یه سوال من زدم فعال سازی تلفنی (رایگان)
سخت نیست خودم میتونم راحت تنظیمات مودم رو انجام بدم؟ مدل مودمم dlink dsl-2730U هستش کسی اموزشش رو داره؟

Lord Farshad
25-08-2012, 22:49
درود.

دوستان یه سوال من زدم فعال سازی تلفنی (رایگان)
سخت نیست خودم میتونم راحت تنظیمات مودم رو انجام بدم؟ مدل مودمم dlink dsl-2730U هستش کسی اموزشش رو داره؟

خوب کاری کردی. خودشون زنگ میزنند و دقیق بهت میگند چی به چیه و مرحله به مرحله راهنماییت میکنند.

به من هم که زنگ زدند (فروردین ماه) هی داشت میگفت، گفتم خانم من قد موهای سرم :دی مودم ریست کردم و ... . شما VPI و VCI رو فقط بده.
خیلی آسونه داداش. مشکلی نخواهی داشت. (وزن دار شد :دی)

پاینده باشید.

ooghry
26-08-2012, 09:35
ali_40 اولین پستت که اینقدر مهربانانه نوشتی بهت تبریک میگم،دایی یه لیوان آب بخور یه کم فکر کن از بقیه کمک بگیر بعد حرف بزن،اگرم چیزی نمیدونی نظر نده ، تو که از سال 2009 تا الان حرفی نزدی خوب همین روند ادامه میدادی :38:

نوین نت هیچ کسیو مجبور نکرده که سرویس فعلیشو عوض کنه.

3FX
26-08-2012, 11:08
ali_40 اولین پستت که اینقدر مهربانانه نوشتی بهت تبریک میگم،دایی یه لیوان آب بخور یه کم فکر کن از بقیه کمک بگیر بعد حرف بزن،اگرم چیزی نمیدونی نظر نده ، تو که از سال 2009 تا الان حرفی نزدی خوب همین روند ادامه میدادی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نوین نت هیچ کسیو مجبور نکرده که سرویس فعلیشو عوض کنه.

دوست عزيز شما هم خيلي گستاخانه جواب ميديد و اصلا از ادبيات خوبي استفاده نميكنيد و با شخصيتي كه در شان كاربر سايت باشه خيلي فاصله داريد !
خود شما هم از سال 2008 تا حالا 7 تا پست زديد ... گفتن اينكه سعي كنيد به همين روند ادامه بديد و پست نزنيد چه حسي به شما دست ميده ؟
حرف شما صحيح هست و نوين نت كسي رو مجبور نكرده يا زير قرارداد خودش نخواهد زد اما بسياري از مشتري هاي اين شركت به خاطر اين تغييرات مسخره از اين شركت ميرن ، نوين نت به صورت ناگهاني تغييرات زياد و به نظر من بسيار بدي رو در سرويس هاش اعمال كرده كاهش زمان دانلود رايگان شبانه و طبقه بندي غير كارشناسي ساعات اون و در آخر حذف زمان شبانه رايگان براي اكانت هاي 2/4 مگ كه مشتري هاي خاص خودشو داشت و خيلي ها براي همين نوع سرويس مشتري اين شركت شدند ...

porya_spy
26-08-2012, 11:15
سلام به همه
porya_spy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه سوال توی پیغام خصوصی پرسیده بود چون من هنوز 20 تا پست ندارم نمیتونم تو پ.خ جواب بدم گفتم همینجا بگم که بقیه هم بدونن.

فکر کنم تصورت از تمدید اشتباه باشه،یه مثال واست میزنم:
یک سرویسی داری از تاریخ 1/6/91 تا 1/7/91
اگه روز 15/6/91 شما سرویس خودت رو تمدید کنی و پول یک سرویس یک ماهه پرداخت کنید سرویس شما از 1/7/91 تا 1/8/91 تمدید میشه(این قانون همیشه بوده) و هم ترافیکی که پول داده بودی تا 1/8/91 اعتبار داره و هم ترافیک هدیه.
ولی اگه تو تاریخ 15/6/91 تغییر سرویس بزنی(بعد از محاسبه بستانکاری فعلی و ...) اگر پرداخت کنی سرویس جدیدت میشه از 15/6/91 تا 15/7/91
این دو تا قانون از قدیم بوده.
چیزی که احتمالا به شما گفتن برای دانلود شبانه رایگانه.
فرض کن همین سرویس 1/6/91 تا 1/7/91 از 2 بامداد تا 8 صبح رایگان داره اگر سرویستو تمدید نکنی یا تغییر ندی میتونی تا 1/7/91 شبانه رایگان دانلود کنی ولی اگه مثلا 15/6/91 سرویستو تمدید کنی یا تغییر بدی دیگه شبانه رایگانت میشه همون سرویس جدیده که انتخاب کردی،بهت توصیه میکنم.تا یک روز مونده به پایان سرویست از ترافیک رایگانت استفاده کن و بعد تمدید بزن که ترافیک باقیموندت یا هدیت نپره.
ممنونم دوست عزیز . فقط این جمله آخر که نوشتین ( بهت توصیه میکنم.تا یک روز مونده به پایان سرویست از ترافیک رایگانت استفاده کن و بعد تمدید بزن که ترافیک باقیموندت یا هدیت نپره. ) میدونم که قبل از تمام شدن دوره باید سرویس تمدید کنم گه هر چی ترافیک دارم انتقال پیدا کنه به دوره بعد . ولی این تیکه که یک روز مانده به سرویسم باید از ترافیک رایگان استفاده کنم بعد تمدید کنم نفهمیدم ! یعنی چی ؟ :31::11:

ooghry
26-08-2012, 11:24
ممنونم دوست عزیز . فقط این جمله آخر که نوشتین ( بهت توصیه میکنم.تا یک روز مونده به پایان سرویست از ترافیک رایگانت استفاده کن و بعد تمدید بزن که ترافیک باقیموندت یا هدیت نپره. ) میدونم که قبل از تمام شدن دوره باید سرویس تمدید کنم گه هر چی ترافیک دارم انتقال پیدا کنه به دوره بعد . ولی این تیکه که یک روز مانده به سرویسم باید از ترافیک رایگان استفاده کنم بعد تمدید کنم نفهمیدم ! یعنی چی ؟ :31::11:
یک روز یا یک ساعت فرقی نداره،منظورم اینه چون احتمال داره موقع پرداختت مشکلی پیش بیاد برای کارتت یا درگاه بانک یا یادت بره به نظرم یک روز زودتر نیت بکن که قبل از اکسپایر شدن تمدید زده باشی.

Fusi0n
26-08-2012, 12:56
دوستان خواهشن یکی با این ای پی پینگ بگیر ............
173.194.66.101

gnewer
26-08-2012, 16:12
دوستان خواهشن یکی با این ای پی پینگ بگیر ............
173.194.66.101

moj63
26-08-2012, 20:52
دوستان کسایی که تازه اینترنت رو گرفتن یه لطفی کنن سرعت دانلود رو تو روز و بازه زمانی تخفیف که گذاشتن بیان کنن
من الان از پارس خدمات میگیرم ولی پارس خیلی افتضاح شده می خوام از این نوین نت بگیرم ، الان دانلود شبانه من 25KB با سرعت 512 بالاتر نمیره یه لطفی کنید یه تستی برا ما بگیرید.

User720
26-08-2012, 22:46
سلام
دوستانی که سرویس 512 تا 2 مگ دارن میشه بگن سرعت دانلود توی ساعات رایگان چنده؟

آرش-19
27-08-2012, 01:06
سرعت شبانه رو روی حداقل سرعت قرارداد میزارن و حتی کمتر!
سیاست زمان رایگانش به افتضاحی شرکت های دیگه نیست ولی تعریفی هم نداره!
تست زمان رایگان:
همونطور که میبینید حتی کمتر از نصف حداقل قراردادم, ولی به دلبل بند اشتراک 1 به 10 حق اعتراضی نیست!!
سرویس من 2m up to 4m

ali_40
27-08-2012, 17:09
عزیزم من نمیدونم چرا این حرفو میزنی! چون واسه من فقط صفحه خرید اکانت جدید باز میشد هیچ پیج دیگه ای باز نمیشد و گزینه ای هم نداشت که بخوام همون سرویس قبلی مو ادامه بدم در صورتی که سرویس من تا 7 مهر تموم میشد.
شرکت باید صبر میکرد که اکانت های جاری تموم میشد بعد هر کاری میخواست میکرد.
ظاهرا از شرکت یه چیزی به شما میرسه که سنگشو به سینه میزنی!

jizg
27-08-2012, 17:49
لیست مراکزی که شرکت داده گستر عصر نوین در آنها سرویس های خود را ارائه می دهد

از امروز متقاضیان دریافت سرویس با مراجعه به صفحه تعرفه ها به صورت قطعی از آغاز فعالیت این شرکت در مراکز مورد نظر مطلع می گردند. و در صفحه تعرفه های نوین نت فقط مراکزی لیست می شود که شرکت درآنها فعالیت خود را آغاز کرده است.
لیست مراکز نوین نت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع face-bookDotCom/pages/NovinNet/447262598639681

FerineFast
27-08-2012, 18:47
انصافا کارشون درست هست، Oversell نمیدن.

docomid
27-08-2012, 20:55
سرعت شبانه رو روی حداقل سرعت قرارداد میزارن و حتی کمتر!
سیاست زمان رایگانش به افتضاحی شرکت های دیگه نیست ولی تعریفی هم نداره!
تست زمان رایگان:
همونطور که میبینید حتی کمتر از نصف حداقل قراردادم, ولی به دلبل بند اشتراک 1 به 10 حق اعتراضی نیست!!
سرویس من 2m up to 4m

سلام داداش تو روز سرعتتون چقدره ؟

WOLF PACK
28-08-2012, 13:21
دوستان یکی میتونه بگه سرویس 512 تو شبانه رایگان چقدر سرعت میده؟؟؟

gnewer
28-08-2012, 14:16
دوستان یکی میتونه بگه سرویس 512 تو شبانه رایگان چقدر سرعت میده؟؟؟

اگه منظورت 512 تا 2 مگ هست قبلنا (تقریبا تا 2 هفته پیش) سرعت شبم دوربره 70 بود (ولی اگه Linkهام خوب بود میانگین 150 هم میرفت... البته رکورد 300 کیلو ثابت واسه 6 ساعت و 1.5 مگابایت رو هم دارم باهاش! ) ولی الان چند وخته سرعت افت کرده میانگین 40 تا 50 هست... من دیشب با تورنت 300Seed حدود 950 مگ دانلود کردم :20: بازم خوبه خدارشکر من راضیم :31:

jizg
29-08-2012, 22:20
دو تا سرویس نسبتا خوب که فقط برای یوزرهای جدیدی که ثبت نام می کنند قابل انتخاب هست:
منبع face-B00KDotcom/pages/NovinNet/447262598639681

Diego
30-08-2012, 00:53
برای دانلود شبانه،باید یه بار دیسکانکت کنی تا حجم کم نکنه؟ منظورم اینه که ساعت 1 که دانلود شبانه شروع میشه باید دیسکانکت کرد یه بار بعد شروع به دانلود کنیم تا حجم کم نکنه؟

sei_pm
30-08-2012, 10:11
برای دانلود شبانه،باید یه بار دیسکانکت کنی تا حجم کم نکنه؟ منظورم اینه که ساعت 1 که دانلود شبانه شروع میشه باید دیسکانکت کرد یه بار بعد شروع به دانلود کنیم تا حجم کم نکنه؟

خیر نیازی به دسکانکت نیست.

saeid127
30-08-2012, 10:46
یعنی به نظرتون هیچ راهی نیست که شبانه رایگان 2-4 مگ رو برگردونن؟

خیلی خوبه آخه. 2 ماه و نیم دیگه سرویسم عوض میشه. الان به خوبی شبی 4-5 گیگ میگیرم!

WOLF PACK
31-08-2012, 15:49
دوستان الان اوضاع نوین نت چطوریه؟؟بده خوبه؟؟

hossein_0907
31-08-2012, 16:49
دوستان الان اوضاع نوین نت چطوریه؟؟بده خوبه؟؟

روزانش عالیه من 512 تا 2 دارم گاهی تا 290 هم میره در صورتی که نباید بیشتر از 2 مگابیت ( 256 کیلوبایت بره ) ولی شبانه کاملا مشخصه محدود میکنن رو سرعت واقعیت . همین دیشب من ساعت 1:58 یه فایل گذاشتم . با سرعت 260 داشت دانلود میشد و سر ساعت 2:02 دقیقه رسید به 50-60 !!!!! ولی پینگش خوبه هم روز هم شب

Persian-Masoud
31-08-2012, 18:06
روزانش عالیه من 512 تا 2 دارم گاهی تا 290 هم میره در صورتی که نباید بیشتر از 2 مگابیت ( 256 کیلوبایت بره ) ولی شبانه کاملا مشخصه محدود میکنن رو سرعت واقعیت . همین دیشب من ساعت 1:58 یه فایل گذاشتم . با سرعت 260 داشت دانلود میشد و سر ساعت 2:02 دقیقه رسید به 50-60 !!!!! ولی پینگش خوبه هم روز هم شب

پینگش چطوره؟ تست میذارین؟

30we
31-08-2012, 20:48
به نظرتون وقتی با سرویس 512 تا 2 مگ بشه شبی 1گیگ دانلود کرد چرا باید برایه سرویس سی گیگ چهار مگ اقدام کرد؟؟
مگه دسته آخر برای مصرف کننده میزان دانلودش مهم نیست؟

Sent from my LT26i using Tapatalk 2

hossein_0907
01-09-2012, 01:23
پینگش چطوره؟ تست میذارین؟

تست همین الان ( ساعت 2:22 )

Persian-Masoud
01-09-2012, 08:56
پینگش که خیلی بده! برای داخل کشور بیشتر از 50 میلی ثانیه بد محسوب میشه!

mob110
01-09-2012, 11:12
سلام امروز از مسافرت اومدم خونه دیدم خطم راه افتاده اینم اولین تستم :

ولی برای سرعت 2 تا 4 مگ کم نیست .
با دانلود منجر سرعت دانلودم حدود 400 هستش.

آرش-19
01-09-2012, 11:13
پینگش اینقدرا هم بد نیست, دیگه 5 میلی ثانیه که تفاوت بین
خوب و خیلی بده رو ایجاد نمیکنه!!
کلا حدود 30 تا 40 برای dsl تو ایران خوبه و بهتر گیر نمیاد مگه با وایرلس
اونم نه هر وایرلسی!

+ مبارک باشه, ایشالا ترنسفر ریتش برات بچرخه !
منم 2M up to 4M دارم ولی تستم که میبینی. میگن فعلا
بخاطر اجلاسه اینجا تو منطقه ما که همه سرعتا نصف شده.
منتظرم ببینم چی میشه!

mob110
01-09-2012, 11:23
ممنونم فقط چطوری یه دیوار اتش درست کنم تا برنامه هام از اینترنت استفاده نکنن اخه من کاری باهاش ندارم ولی با برنامه NetWorx همینجوری الکی داره حجم کم میکنه

mob110
01-09-2012, 12:35
اینم یه تست با ساکس

اینم بدون ساکس از همون سرور

bbbobo2002
01-09-2012, 13:12
سلام دوستان من مشهدم، میخواستم از صبانت به این شرکت تغییر بدم، کسی میدونه تو مشهد سرویس دهیشون چطور هست؟

mob110
01-09-2012, 15:18
سلام دوستان من مشهدم، میخواستم از صبانت به این شرکت تغییر بدم، کسی میدونه تو مشهد سرویس دهیشون چطور هست؟

باید تماس بگیرید بپرسید

jizg
01-09-2012, 15:43

از چند روز پیش لیست تعرفه هاشون فقط واسه شهرهایی میاد که توش سرویس میدن
که مشهد هم تو لیست هست،تو همون صفحه شمارتو وارد کن که از پیش شمارت هم مطمئن بشی.

mr-dion
01-09-2012, 20:45
پینگش اینقدرا هم بد نیست, دیگه 5 میلی ثانیه که تفاوت بین
خوب و خیلی بده رو ایجاد نمیکنه!!
کلا حدود 30 تا 40 برای dsl تو ایران خوبه و بهتر گیر نمیاد مگه با وایرلس
اونم نه هر وایرلسی!

+ مبارک باشه, ایشالا ترنسفر ریتش برات بچرخه !
منم 2M up to 4M دارم ولی تستم که میبینی. میگن فعلا
بخاطر اجلاسه اینجا تو منطقه ما که همه سرعتا نصف شده.
منتظرم ببینم چی میشه!
در جواب دوستمون که میگن پینگ زیر 30 برای وایرلس هست و adsl همچین پینگی نمیده
256 فن اوا کرج

gnewer
01-09-2012, 21:35
در جواب دوستمون که میگن پینگ زیر 30 برای وایرلس هست و adsl همچین پینگی نمیده
256 فن اوا کرج

خو عزیزه من شما از کرج داری با تهران پینگ میگیری ایشون از کرمانشاه. منم بیام با خونه بقلیمون پینگ بگیرم زیر 10 میاد ! :20:

منظور از پینگ معمول یعنی اون چیزی که این PAPها دارن تو ایران ارایه میکنن با یه فاصله فیزیکی متوسط از تهران. که فک کنم 50 عدد نسبتا خوبی باشه... :46:

Persian-Masoud
01-09-2012, 22:10
خو عزیزه من شما از کرج داری با تهران پینگ میگیری ایشون از کرمانشاه. منم بیام با خونه بقلیمون پینگ بگیرم زیر 10 میاد ! :20:

منظور از پینگ معمول یعنی اون چیزی که این PAPها دارن تو ایران ارایه میکنن با یه فاصله فیزیکی متوسط از تهران. که فک کنم 50 عدد نسبتا خوبی باشه... :46:

خب منم در جواب شما بگم از مهاباد هستم! آذربایجان غربی! اینم تستم با سرور فناوا دوستمون در تهران! فاصله هم 800 900 کیلومتر! :دی

نوین نت پینگ متوسطی داره! اگه پینگشو خوب کنه این شرکت بهترین شرکت ایران میشه!

Diego
01-09-2012, 22:18
این قضیه ساعت دو کاملاً عمدیه!من چند شبه بیخوابی به سرم زده میشینم تا صبح دانلود رو چک میکنم دقیقاً راس ساعت دو سرعت میشه 60- 70 و صبح از ساعت 5 و نیم دوباره سرعت ناگهان میره بالا.
من چون شهرستان هستم و اینجا کاربر کمه و تعداد دانلودر ها انگشت شمار هستن واسه همین کاملاً تابلوئه که به خاطر ترافیک سرعت کم نمیشه بلکه سرعت رو کم میکنن.

porya_spy
01-09-2012, 22:41
این قضیه ساعت دو کاملاً عمدیه!من چند شبه بیخوابی به سرم زده میشینم تا صبح دانلود رو چک میکنم دقیقاً راس ساعت دو سرعت میشه 60- 70 و صبح از ساعت 5 و نیم دوباره سرعت ناگهان میره بالا.
من چون شهرستان هستم و اینجا کاربر کمه و تعداد دانلودر ها انگشت شمار هستن واسه همین کاملاً تابلوئه که به خاطر ترافیک سرعت کم نمیشه بلکه سرعت رو کم میکنن.

خوب دوست عزیز فکر کنم منطقی باشه . سرویس 512 تا 2 مگ . یعنی توی روز و ساعت غیر رایگان حداکثر سرعت رو داری و توی شب و ساعت رایگان حداقل سرعت . به نظر من که خیلی خوبه . سرعت خودت رو بهت میده :11:

mr-dion
01-09-2012, 22:58

در جواب شما

مخابرات کرمانشاه نامحدود 256

سرعت دانلود نیگا ماهی 17 تومن هم پول میدیم چه وضعیه!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

ولی پینگش بدک نیست!
پست #3458 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

gnewer
01-09-2012, 23:42
در جواب شما

مخابرات کرمانشاه نامحدود 256

سرعت دانلود نیگا ماهی 17 تومن هم پول میدیم چه وضعیه!!!

ولی پینگش بدک نیست!

پست #3458 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پست 3498 همون تاپیک (از شیراز):

من نگفتم نوین نت بهترین پینگو میده همیشه استثنا هم هست ولی اون طور که خودم از پینگای بقیه خبر دارم نوین نت پینگ بدی نمیده بهترم هس بدترم پیدا میشه ولی طوری نیست که مثلا همه بیان فیکس 20 بدن پینگو نوین نت بیاد بده 50 ! :20:

Persian-Masoud
02-09-2012, 00:28
دوستان نوین نتی یک نکته رو خدمتشون عرض کنم!
نوین نت با اینترانت به کل مراکز مخابراتی کشور که تحت پوشش هستن لینک داده. این یعنی چی؟ یعنی اینکه برای هر مخابرات یک پهنای باند خاص تعریف نکرده! بلکه کل یوزرهای این شرکت در سراسر کشور به یک پهنای باند مرکزی متصل میشن! برای همین هم هست که پینگ و سرعت دانلود سرویس ها بسیار بهم نزدیک هست!

mr-dion
02-09-2012, 14:20
پست 3498 همون تاپیک (از شیراز):

من نگفتم نوین نت بهترین پینگو میده همیشه استثنا هم هست ولی اون طور که خودم از پینگای بقیه خبر دارم نوین نت پینگ بدی نمیده بهترم هس بدترم پیدا میشه ولی طوری نیست که مثلا همه بیان فیکس 20 بدن پینگو نوین نت بیاد بده 50 ! :20:
پینگ داخلی باید خیلی کم باشه
50 میلی ثانیه زیاده برای داخل
اکثر سرویس دهنده ها پینگشون با سرور داخل 20-30 هست

آرش-19
02-09-2012, 17:03
دنیای این روزهای من :

+ همین مخابرات یک کوچه اونورتر من با تهران پبنگ 60 تا 70 میده!
پینگ فقط به isp بستگی نداره, یه چیزی مثه تخم مرغ شانسی شده.
من همه isp هایی که منطقه ما رو پوشش میده تست کردم (فن آوا نمیده متاسفانه)
تا حالا نوین نت بهترین بوده.

moj63
02-09-2012, 18:09
تست بنده با سرعت 512 پارس ساعت 19 اهواز !!!

واقعا این انصافه

ooghry
02-09-2012, 19:33
نوین نت با اینترانت به کل مراکز مخابراتی کشور که تحت پوشش هستن لینک داده. این یعنی چی؟ یعنی اینکه برای هر مخابرات یک پهنای باند خاص تعریف نکرده!
سلام
اگه فرض کنیم نوین نت همه ی مراکزش رو با اینترانت به ابر IP وصل کرده باشه(البته این فرض درست نیست) باید بهت بگم که باز هم امکان داره برای هر مرکز پهنای باند خاص تعریف کرد.
زحمت بکش برو به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و این نوشترو پیدا کن "تعرفه های ماهانه تامین ارتباط برای دسترسی به شبکه ملی انتقال داده ها با سرویس اینترانت و دسترسی به شبکه جهانی اینترنت و VOIP"
چون اتصال به ابر IP از طریق اینترانت رایگان نیست پس ممکنه توی هر مرکز میزان پهنای باند اینترانت با هم متفاوت باشه و باز هم کاملا بستگی به مراکز و ... داره.

Persian-Masoud
02-09-2012, 22:07
سلام
اگه فرض کنیم نوین نت همه ی مراکزش رو با اینترانت به ابر IP وصل کرده باشه(البته این فرض درست نیست) باید بهت بگم که باز هم امکان داره برای هر مرکز پهنای باند خاص تعریف کرد.
زحمت بکش برو به این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و این نوشترو پیدا کن "تعرفه های ماهانه تامین ارتباط برای دسترسی به شبکه ملی انتقال داده ها با سرویس اینترانت و دسترسی به شبکه جهانی اینترنت و VOIP"
چون اتصال به ابر IP از طریق اینترانت رایگان نیست پس ممکنه توی هر مرکز میزان پهنای باند اینترانت با هم متفاوت باشه و باز هم کاملا بستگی به مراکز و ... داره.

دوست من این تعرفه هایی که گذاشتید برای دسترسی به سرویس اینترنت ملی هست، نوین نت نیازی به این سرویس نداره.
شرکت ها میتونن در صورت لزوم ارتباطات خودشون رو با مراکز مخابراطی به صورت اینترانت تامین کنند یعنی یک پورت بین دیتا سنتر شرکت و مرکز مخابراطی مورد نظر ایجاد کنند.
تنها چیزی که باقی میمونه بعد از برقراری ارتباط اینترانت نصب تجهیزات در اتاق pap هست! همین!
گفته شما یعنی اینکه شرکت نوین داره برای اینترانت که پهنای باندی هم براش تعریف شده هزینه میده درصورتی که اینگونه نیست! پهنای باند خاصی از سوی مخابرات برای اینترانت شرکت های pap تعریف نشده و شرکت آزاده پهنای باند مورد نیاز خودش رو به مرکز مخابراتی انتقال بده. فقط هزینه راه اندازی و نگهداری ماهیانه رو پرداخت میکنه!
لینکی که شما دادین برای انتقال دیتا بین شرکت های pap با مراکز مخابراتی نیست! بلکه همون تعرفه های اینترنت ملی هست که برای اتصالات داخل کشوری مورد استفاده قرار میگیره.

jizg
04-09-2012, 14:08
بالاخره نوین نت لیست نماینده هاشو روی وب سایتش گذاشت:

فهرست دفاتر شرکت داده گستر عصر نوین و عاملین فروش
منبع face-b00k.com/novinnet.ir

مجاز
04-09-2012, 14:11
سلام بر همه
آقا این نوین نت توی مرکز مخابرات آیت خوب جواب میده؟
میخوام از سپنتا فرار کنم.نوین قیمتش که خیلی خوبه فقط میمونه سرعتش توی محله ما که اونم اگه لطف کنید و راهنمایی کنید ممنون میشم.:46:

Milad._.R
04-09-2012, 15:26
الان نوین نت در چه وضعیه ؟

روزانه و شبانه سرعت و پینگش چنده ؟

برای هر یک گیگ اضافه چقدر میگیرن ؟

Hojjat07
04-09-2012, 18:28
سه تا تا سوال داشتم از دوستان:
1- این شرکت با مودم های مختلف مشکلی نداره (یعنی مودم خاصی رو توصیه نمیکنه) ؟
2- واسه هر گیگ اضافه چقدر میگیره ؟
3-واسه نصب و راه اندازی هزینه میگیره (مثل بقیه isp ها) اگه اره چقدر؟

آرش-19
04-09-2012, 22:24
نه من دو مودم مختلف دارم که با هر دو به خوبی کار میکنه. 3 گیگ 11 تومن و 1 گیگ 4 تومن.
هزینه نصب و رانژه هم نداره.

+ امروز واقعا اینترنتم بم لطف داره !!

gnewer
05-09-2012, 04:23
الان نوین نت در چه وضعیه ؟

روزانه و شبانه سرعت و پینگش چنده ؟

برای هر یک گیگ اضافه چقدر میگیرن ؟

من تا الان که تقریبا 1 ماهه نوین نت گرفتم ازش راضی بودم واقعا...وضیعتش ثابته، الان 3 هفتس فرقی نکرده...

من سرویس 512 تا 2 مگ دارم: سرعت روزش دوربره 220 KB/S سرعت شبش هم حدود 50 KB/S هست، پینگش هم صبح و شب با سرور تهران 50 تا 60 هست.

--------------------------------

دوستان امروز ظهر سرویسای شما مشکل پیدا نکرده بود؟ من واسم ارور عدم شناسایی DNS میداد؛ فک کنم امروز ظهر DNS شون مشکل پیدا کرده بود... (البته من با OpenDNS عوض کردم آدرساشو که خوب مشکل حل شد)

Milad._.R
05-09-2012, 09:19
پس خیلی هم خوب نیست

ولی قیمتش خوبه

فن آوا من وضعیتش اینه:

فقط شب ها سرعتش به حدود 50 میرسه

cnn
05-09-2012, 10:05
اینها دارن مشتری جمع می کنن، شاتل هم یکی دو سال پیش همینطوری بود و خوب ولی با زیاد شدن مشتری شکمشون سیر شد و این بازیها رو در میارن
نوین هم شاید یک سال دیگه همینطوری بشه اما فعلاً استفاده کنیم ببینیم چی میشه
من هم یک ماه دیگه سرویسم تموم شه میام نوین ببینم چی میشه
البته امروز زنگ زدم شرایط رو بپرسم ،کارشناسه زیاد چیزی بارش نبود حتی از قیمت گیگ اضافه پرسیدم نمی دونست
حالا پشتیبانیش چطوره نمیدونم........ دوستانی که دارن بگن با پشتیبانی تماس داشتن؟ چطوری راهنمایی می کنه؟

ali206206206
05-09-2012, 11:41
منم موافقم نوین نت اوایل که نیاز به جمع کردن مشتری داشت خوب بود ولی الان دیگه خراب کرده.با سرویس512-2 دیشب یه فایل 96 مگابایتی رو گذاشتم دانلود کنه صبح بلند شدم دیدم فقط 14 درصدش رو دانلود کرده سرعتشم تا وقتی که بیدار بودم بین 4-25 کیلوبایت در نوسان بود اصلا ثابت نمیشد.جدیدا هم که تو دانلود شبانه تغییراتی داده اصلا به درد نمیخوره واسه بعضی سرویسا کلا حذف کرده واسه بعضیا نصف قیمت حساب میکنه اون سرویسایی هم که دانلود شبانه مجانی مونده سرعت که خیلی محدود میشه هیچ ساعت دانلود از 2-8 به 1-6 رسیده

gnewer
05-09-2012, 16:27
پس خیلی هم خوب نیست

ولی قیمتش خوبه

فن آوا من وضعیتش اینه:

فقط شب ها سرعتش به حدود 50 میرسه

سرعت شبمون که تقریبا برابره(البته واس سرویس های قدیم،تو سرویس های جدید ساعت 6 تا 11 سرعت خیلی بیشتر از 50 میشه) ، سرعت روز رو هم که با توجه به محدودیت حجمی هرچی سرعتو بیشتر ببندن یه جورایی به ضرر طرف تموم میشه چون مصرف بیشتر میشه... پینگتون حدود 30 تا کمتره که البته برای تهران اینطوریه و واس سرور آمریکا اروپا تقریبا یکی میشه.(تاپیکتونو دیدم میگم)

ولی من قیمتتون رو زیاد خبر ندارم سایت فن آوا رو نگا کردم مثل اینه با 15 تومنی که من در ماه برا 512 تا 2 مگ میدم، 128 بم میده فن آوا (با ترافیک برابر)

در کل فن آوا بازم از نظر خدمات اصلی ترین رقیب نوین نت هست و 2تاشون از بقیه شاخ ترن ... البته پوشش فن آوا هنوز ضعیفه ولی نوین نت خیلی جاهارو سرویس میده.

-----------

راستی 128تون رو شب و روز چند می بندن؟

Milad._.R
05-09-2012, 20:37
سرعت شبمون که تقریبا برابره(البته واس سرویس های قدیم،تو سرویس های جدید ساعت 6 تا 11 سرعت خیلی بیشتر از 50 میشه) ، سرعت روز رو هم که با توجه به محدودیت حجمی هرچی سرعتو بیشتر ببندن یه جورایی به ضرر طرف تموم میشه چون مصرف بیشتر میشه... پینگتون حدود 30 تا کمتره که البته برای تهران اینطوریه و واس سرور آمریکا اروپا تقریبا یکی میشه.(تاپیکتونو دیدم میگم)

ولی من قیمتتون رو زیاد خبر ندارم سایت فن آوا رو نگا کردم مثل اینه با 15 تومنی که من در ماه برا 512 تا 2 مگ میدم، 128 بم میده فن آوا (با ترافیک برابر)

در کل فن آوا بازم از نظر خدمات اصلی ترین رقیب نوین نت هست و 2تاشون از بقیه شاخ ترن ... البته پوشش فن آوا هنوز ضعیفه ولی نوین نت خیلی جاهارو سرویس میده.

-----------

راستی 128تون رو شب و روز چند می بندن؟

قیمت فن آوا خیلی بالاتره از نوین نت هست

الان تو سایتش تعرفه های جدید داره که زیاد جالب نیست ولی من هنوز قدیمیش رو دارم

256 - 8گیگ

ماهی 32هزار تومن

کلا کیفیت و پشتیبانی و ... خیل خوبه

من قبلا شاتل بودم ولی فن آوا کیفیت و سرعتش خوبه

مشکل من فقط قیمتشه که بالاست

البته نوین نت هم اطمینانی نیست

اسیاتک هم که اول اومده بود همه دوستام تعرییف میکردند ولی الان دیگه مثل سابق نیست

ولی فن آوا با توجه به سابقه ای که داره از کیفیتش کم نشده

فعلا قصد دارم از مخابرات بگیرم ببینیم چطوریه
قیمت هاش که دیدم خیلی ارزون بود

مثلا 8 گیگ 256 حدود 14 تومن بود
هر گیگ اضافه هم 1600 تومن !

ehsan30
08-09-2012, 10:09
سلام

از دوستانی که سرویس هاشون به سرویس های جدید تغییر پیدا کرده،درخواست می کنم که در این تابیک اعلام کنید که سرعتشون هم تغییری کرده یا نه
هم در روز و هم در شب،مخصوصا سرویس 512-2 مگ 5 گیگ :)

بای

HO3IN-Life
08-09-2012, 11:36
از دوستانی که داده گستر عصر نوین دارن .
کسی میتونه از داخل CMD پینگ 4.2.2.4 رو بگیره و اینجا عکسشو بزاره ؟
من میخوام سرویس 1024 Up to 4096 ــاش رو بگیرم . بازی هم میکنم . پینگش میخوام مناسب باشه .
ممنون

ooghry
08-09-2012, 13:20
از دوستانی که مبین نت دارن .
اینجا تاپیک نوین نت،یا اشتباه تایپ کردی یا اشتباه اومدی :20:

mob110
08-09-2012, 18:26
قطعی مال همه شرکتاس یا فقط برای نوین نت من روزی چند بار حدود 30 دقیقه قطع میشه دوباره وصل میشه .

دیشبم سرعتم افتضاح بود جوری که صبح کلا صفحه هم باز نمیکرد مال شما هم اینجوری بود.

hardy boys
08-09-2012, 19:19
سلام بچه ها من 512 تا 2 دارم حجمی 5گیگ 1 ماهه
میخوام بدونم رایگانش تا چه ساعتی
یکی میگه از 2تا8
یکی میگه از 1 تا6
برای من سایت زده از 1 تا 6
واقعیت داره ؟

HO3IN-Life
08-09-2012, 21:35
اینجا تاپیک نوین نت،یا اشتباه تایپ کردی یا اشتباه اومدی :20:

من همیشه اسم این 2 تا رو اشتباه میگیرم .
ببخشید .داده گستر عصر نوین منظورم بود .
.

mob110
09-09-2012, 15:17
برو تو سایت نوین نت بقل سرویست نوشته
مثلا برای من نوشته :
۲M/۱M up to ۴M/۱M up to ۲-۸ up to Free

mob110
09-09-2012, 15:18
سلام بچه ها من 512 تا 2 دارم حجمی 5گیگ 1 ماهه
میخوام بدونم رایگانش تا چه ساعتی
یکی میگه از 2تا8
یکی میگه از 1 تا6
برای من سایت زده از 1 تا 6
واقعیت داره ؟

برو تو سایت نوین نت بقل سرویست نوشته
مثلا برای من نوشته :
۲M/۱M up to ۴M/۱M up to ۲-۸ up to Free

HO3IN-Life
09-09-2012, 17:00
سلام
کسی نبود یه تست از پینگ 4.2.2.4 این شرکت بگیره و واسه من بزاره ؟
میخوام سرویس ازشون بگیرم . پینگم واسم مهمه ...

mob110
09-09-2012, 17:27
سلام
کسی نبود یه تست از پینگ 4.2.2.4 این شرکت بگیره و واسه من بزاره ؟
میخوام سرویس ازشون بگیرم . پینگم واسم مهمه ...

بفرمایید اینم پینگ:

Microsoft Windows [Version 6.1.7601]
Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. All rights reserved.

C:\Users\Emad>ping 4.2.2.4

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=187ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=189ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=187ms TTL=51
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=189ms TTL=51

Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 187ms, Maximum = 189ms, Average = 188ms

چطوره خوبه؟

HO3IN-Life
09-09-2012, 22:08
بفرمایید اینم پینگ:

چطوره خوبه؟

آره خیلی خوبه .
از نظر قطعی چطوره ؟!

mob110
09-09-2012, 22:27
آره خیلی خوبه .
از نظر قطعی چطوره ؟!

والا قطعی شاید روزی یکی دوبار در حد چند دقیقه داشته باشه.
شبا افت سرعت داره اما تو روز عالیه.

HO3IN-Life
10-09-2012, 08:28
والا قطعی شاید روزی یکی دوبار در حد چند دقیقه داشته باشه.
شبا افت سرعت داره اما تو روز عالیه.

خیلی خوبه پس سرعت 4 مگشو میگیرم . فقط چند روز طول میکشه تا بتونم از یه شرکت به این شرکت انتقال بدم اینترنتمو ؟
الان نامحدود مخابرات دارم از ساعت 9 صبح تا 12 شب تایم اوت میده . یعنی مودم رو روشن میکنم تا حدود نیم ساعت بد نیست بعد قطع میشه .
اما نصفه شب عالی میشه .
فکر کتم ماله شلوغی پورتاشون باشه .

30we
10-09-2012, 08:35
خیلی خوبه پس سرعت 4 مگشو میگیرم . فقط چند روز طول میکشه تا بتونم از یه شرکت به این شرکت انتقال بدم اینترنتمو ؟
الان نامحدود مخابرات دارم از ساعت 9 صبح تا 12 شب تایم اوت میده . یعنی مودم رو روشن میکنم تا حدود نیم ساعت بد نیست بعد قطع میشه .
اما نصفه شب عالی میشه .
سرعت 4 مگش واقعا خوبه ولی مسئله نداشتن دانلود رایگانه اما اگه خیلی پرمصرف نیستی تو خریدش شک نکن.

italodance
10-09-2012, 08:55
اما نصفه شب عالی میشه .

مخابرات 4 سال پیش یک غلطی کرد حالا چوبش رو داره میخوره ان هم روتر های مرخرف چینیش بود که تو مناقصه انها را برنده اعلام کرد

مشکل از روترهاش هست

mob110
10-09-2012, 09:32
تست و حال کنید

با شیلتر شکن هستش از سا عت 3 دیشب تا الان بدون شیلتر شکن صفحه هم باز نمیکنه کسی میدونه مشکل چیه؟

HO3IN-Life
10-09-2012, 11:26
سرعت 4 مگش واقعا خوبه ولی مسئله نداشتن دانلود رایگانه اما اگه خیلی پرمصرف نیستی تو خریدش شک نکن.

نمیدونید چقدر طول میکشه که من تعویض کنم شرکتم رو ؟ ممخابرات رو جکع آوری کنم و از فناوران عصر نوین بگیرم ...

مخابرات 4 سال پیش یک غلطی کرد حالا چوبش رو داره میخوره ان هم روتر های مرخرف چینیش بود که تو مناقصه انها را برنده اعلام کرد

مشکل از روترهاش هست

به خدا توی این مدت پیر شدم به پای این اینترنت آشغال مخابرات .

30we
10-09-2012, 12:09
نمیدونید چقدر طول میکشه که من تعویض کنم شرکتم رو ؟ ممخابرات رو جکع آوری کنم و از فناوران عصر نوین بگیرم ...

به خدا توی این مدت پیر شدم به پای این اینترنت آشغال مخابرات .
برای حمع آوری باید هر روز سیریش مخابرات بشی.
کلا جمع آوری 1 روز بیشتر طول نمیکشه اگه بچسبی بهش.

mob110
10-09-2012, 13:26
بچه ها از ساعت 3 دیشب تا الان دیگه اینترنت من صفحه هم باز نمیکنه . زنگ زدم پشتیبانی میگه خطت نویزش بالاست باید سرویس پایین تری برداری :(
هیچ راهی نداره که بتونیم نویز خط رو برطرف کنیم. فقط باید سرویسو بیارم پایین تر؟
لطفا زودتر جواب بدید.

ali206206206
10-09-2012, 15:09
سلام بچه ها کسی هست که از اول شهریور به این طرف سرویسش رو تمدید کرده باشه؟من 512-2 دارم که قبل از اعمال سرویس های جدید تمدید کرده بودم سرعت شبانه ام در حد دیال آپ شده و از 2-8 رایگان هست اما عملا چیزی دانلود نمیشه میخوام بدونم در سرویس های جدید از 1-6 سرعت چطوره

Lord Farshad
10-09-2012, 15:44
درود.

وضعیت سرویس من که مناسب هست. توی این 5 ، 6 ماهی که نوین نت داشتم ؛ مشکلش قطعی گاه و بی گاه که چاره اش یه دور خاموش و روشن کردن مودم هست و سرعت کم تک کانکشن هست.

Lord Farshad
10-09-2012, 15:45
درود.

بچه ها از ساعت 3 دیشب تا الان دیگه اینترنت من صفحه هم باز نمیکنه . زنگ زدم پشتیبانی میگه خطت نویزش بالاست باید سرویس پایین تری برداری :(
هیچ راهی نداره که بتونیم نویز خط رو برطرف کنیم. فقط باید سرویسو بیارم پایین تر؟
لطفا زودتر جواب بدید.

اسپلیتر استفاده میکنی دیگه ؟

وضعیت سیم کشی تلفن چطور هست؟ مشکلی مثل قدیمی بودن و یا ... ندارند ؟

پاینده باشید.

mob110
10-09-2012, 16:32
درود.

اسپلیتر استفاده میکنی دیگه ؟

وضعیت سیم کشی تلفن چطور هست؟ مشکلی مثل قدیمی بودن و یا ... ندارند ؟

پاینده باشید.

بله از اسپلیتر استفاده میکنم.
حتی به سر خطم بردم درست نشد مشکل از سیم کشی بیرونی یا مخابراته . تا دیشب درست بود امروز اینجوری شده .
اگه میدونید باید چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید.

saeid127
10-09-2012, 16:41
حتی به سر خطم بردم درست نشد مشکل از سیم کشی بیرونی یا مخابراته . تا دیشب درست بود امروز اینجوری شده .

برو مخابرات منطقه قسمت خرابی تلفن. پیله شو تا واست چک کنه.

sobhani19336
10-09-2012, 17:01
سلام خدمت همه دوستان
این هم تست 512 - 3 گیگ ترافیک نوین نت به قیمت ماهانه 7500تومان
در ضمن قبل از تغیرات در تعرفه شرکت من راحت با نرم افزار dap شبانه 220k دانلود داشتم ولی جدیدا مثل اینکه دانلود شبانه نیم بها شده است
قبلا من راحت شبی 2 گیگ تا صبح دانلود میکردم
جدیدا برای دانلود شبانه مجانی باید تعرفه خود را تغییر دهیم

mob110
10-09-2012, 20:10
سلام خدمت همه دوستان
در ضمن قبل از تغیرات در تعرفه شرکت من راحت با نرم افزار dap شبانه 220k دانلود داشتم ولی جدیدا مثل اینکه دانلود شبانه نیم بها شده است
شما کجایی؟سرویست 512 تا 2 مگه

ali206206206
10-09-2012, 20:25
سلام خدمت همه دوستان

دوستان من 512-2 مگ دارم قبل از تغییر تعرفه ها تمدید کردم الان شبانه سرعت دانلودم مثل دیا آپ شده میخواستم ببینم اگه الان سرویسم رو عوض کنم با این تغییراتی که دادن سرعت شبانه مثل روزانه یا حداقل نصف اون میشه یا نه

PSYCHO_MAN
10-09-2012, 20:41
سلام
دوستانی که از این شرکت سرویس میگیرن ، بالاترین سرعت این شرکت که شبانه رایگان هم داشته باشه کدوم سرویسشه و تو روز و تو ساعات رایگان حدوداً چه سرعت دانلودی میده؟
وضعیت پینگ و قطعی سرویساشون چجوریه؟راضی کنندس؟
Lord Farshad
10-09-2012, 23:48

اگر تازه اینطوری شده، به نظر من یکم صبر کن و ببین عادی میشه یا نه.
اگر موقتی نبود ، اون موقع برو مخابرات.

italodance
11-09-2012, 10:58
تهران

واسه مرکز مخابراتی خودشون که ما هم هستیم دقیقا کوچه روبرومون هستند ندارند ......:41:

تازه مدیر عامل کلشون دوست دوستم هست باید باش حرف بزنم

italodance
11-09-2012, 12:20
درود.

وضعیت سرویس من که مناسب هست. توی این 5 ، 6 ماهی که نوین نت داشتم ؛ مشکلش قطعی گاه و بی گاه که چاره اش یه دور خاموش و روشن کردن مودم هست و سرعت کم تک کانکشن هست.

اه وای نه؟ تک کانکشن = سرعت خود اینترنت

پس یعنی خراب هست بابا پس چه زرنگند زنگ بزن حسابی پیگیر فنی شون باش

Lord Farshad
11-09-2012, 12:39
اه وای نه؟ تک کانکشن = سرعت خود اینترنت

پس یعنی خراب هست بابا پس چه زرنگند زنگ بزن حسابی پیگیر فنی شون باش

تو کتشون نمیره :دی حرف پشتیبانیش اینه ! سرعت دانلود = سرعت اینترنت دانلود منیجر ! حالا هر قدرم بگی ، فایده نداره. این ره رو رفتم ، رو به ترکستان است :دی

پس فکر کردید برای چی مثلا ارزون تر هست و یا ... . خب از اینجا کم میذاره دیگه :46:

porya_spy
11-09-2012, 13:41
تهران

واسه مرکز مخابراتی خودشون که ما هم هستیم دقیقا کوچه روبرومون هستند ندارند ......:41:

تازه مدیر عامل کلشون دوست دوستم هست باید باش حرف بزنم

داداش ایشون رو دیدی سلام برسون :31: بگو این اهواز هم وضعیتش رو مشخص کنه ! تا چند وقت سرویس میدادن دوباره غیر فعالش کردن :41:

italodance
11-09-2012, 14:58
تو کتشون نمیره :دی حرف پشتیبانیش اینه ! سرعت دانلود = سرعت اینترنت دانلود منیجر ! حالا هر قدرم بگی ، فایده نداره. این ره رو رفتم ، رو به ترکستان است :دی

پس فکر کردید برای چی مثلا ارزون تر هست و یا ... . خب از اینجا کم میذاره دیگه :46:

بش بگو با سواد من راجب خود اینترنت میگم شما برنامه

مگه زورکی هست من از شما سرویس خریدم شرط استفاده از شما فقط منوط به برنامه باشه چه ربطی داره

بگو شما خودت تو فلان سایت میری با برنامه دانلود میری توش یا خود مرورگر؟ نکنه ادرس تو برنامه میزنی و میری توش :27:

Lord Farshad
11-09-2012, 16:43
بش بگو با سواد من راجب خود اینترنت میگم شما برنامه

مگه زورکی هست من از شما سرویس خریدم شرط استفاده از شما فقط منوط به برنامه باشه چه ربطی داره

بگو شما خودت تو فلان سایت میری با برنامه دانلود میری توش یا خود مرورگر؟ نکنه ادرس تو برنامه میزنی و میری توش :27:

عزیز من ، وقتی اینا نمیفهمند ، چی میخوای بگی !؟ :دی

البته این رو بگم که این مشکل فقط در دانلودهای تک کانکشنه (مثل به روز رسانی ویندوز و ...) هست نه اینکه بخواد روی مرور صفحات و .. اثر بذاره. خدایش پینگ (باز کردن صفحه اش) خوبه (عالی و بهترین نیست، خوبه) ولی خب این مشکل هست دیگه.

وقتی هم بهشون بگی، یه سری جواب از پیش آماده دارند. مثلا بگی سرعت انقدره اینا رو میگند : سرویس شما (فرضا) 512 هست و این 512 تا 2 مگ یعنی اگه پهنای باند باشه و ... (ادامه میده :دی) و ... . یه چیزی شما میگی ها ، اینا یه سری چیزا رو طوطی وار میگند.

بیش از اونی که فکرش رو بکنی با نت و اینا سر و کله زدم. البته خداییش از اینجا راضی ام :) از فروردین تا حالا دارم ازشون سرویس میگیرم؛ سرعت واسم همیشه سقف چیزی بوده که ارائه میدند (اونم توی مرکز مخابراتی ما!) و قیمتش هم واقعا مناسب هست.

به جز این 2 تا مشکلی که گفتم (که هیچ گاه حاد نبوده برام) مشکل دیگه ای نیست. یه نگاه هم که به وضع سایر شرکت ها میندازم و میبینم خیلی کارای بیشتر از شرکت های دیگه رو با قیمتی کمتر دارم انجام میدم؛ بیشتر مصمم میشم همین جا که راضی هستم و کارمو راه انداخته ، بمونم.

چقدر طولانی شد :دی ولی میتونه تجربیات چند ماهه برای دوستان عزیز مفید باشه :46:

cnn
12-09-2012, 08:51
پس با این حساب پشتیبانی درست و حسابی ندارن دیگه؟؟؟؟
یعنی علاوه بر بی سوادی کار راه انداز هم نیستن؟؟

30we
12-09-2012, 11:04
تو این شرکت یه پسره هست که تو پشتیبانیش آدم عاقلیه بقیه عین طوطی جواب میدن.....تقریبا تو همه شرکت ها چندتا ازین طوطی ها هست شانستونه که کی گوشی رو برداره.
ضمنا کسایی که میان میگن اینترنت یعنی تک کانکشن میشه بپرسم تو ایران کدوم شرکت رو دیدیدن که به این مسئله پایبند باشه؟؟؟؟
نوین نت قبل از برداشتن بحث شبانه 4 مگ عالی بود الان هم به نسبت شرکت های دیگه خوبه,قیمته سرویس 512 تا 2 مگش رو با باقی شرکت ها مقایسه کنید بعد خودتون متوجه میشید.

jizg
12-09-2012, 20:05
داستان اینترنت تک کانکشن چیه؟کسی میتونه با دستور یا با tools اینو بهم بگه؟

NeORiN
13-09-2012, 11:53
سلام.
ازدوستان هرکس سرویس 512 تا 2مگ داره لطف کنه بگه سرعت دانلود در بازه رایگان چنده؟؟؟
تست اسپید تست هم باشه عالی میشه.....

ali206206206
13-09-2012, 13:40
سلام.
ازدوستان هرکس سرویس 512 تا 2مگ داره لطف کنه بگه سرعت دانلود در بازه رایگان چنده؟؟؟
تست اسپید تست هم باشه عالی میشه.....

اینجا هر چی سوال میکنیم یه جوانمرد جواب نمیده ولی داداش من 512-2 دارم دو روزه تمدید کردم سرعت دانلودش روزانه شده 235 کیلوبایت شبانه دانلود رایگان هم از 1 شروه میشه تا نیم ساعت اول همون 235 هست بعد از اون حدود 1 ساعت 140-150 میشه و بعد از اون تا آخرش حدود50-60 میشه

Eblis 2011
13-09-2012, 14:30
ما که از شرکت اومدیم بیرون
روز که مجالی واسه دانلود نبود شبم که 5 ساعت رایگانش 1 گیگ هم نمیشد دانلود کرد .....
اومدم مخابرات 512 گرفتم نامحدود ماهی 22 تومن .... روزانه راحت 4 گیگ دانلوند میکنم ..... این شرکت ها اصلا بدرد نمیخورن

sunmaster_7
13-09-2012, 16:34
والا من ۱ ماه است امدم اینجا حسرت ۱ شب دانلود بالای ۲۰۰ مگ هستم شب ها سرعت اینقدر پایینه که نمیشه صفحه باز کرد حتی چند بار اعتراض کردم میگن همه میخواهند داونلود کنن سرعت پایینه گفتم داداش داونلود هیچی من حتی نمی تونم صفحه باز کنم هیچ شبی هر شب سرعت خرابه از وقتی که اومدم شرکت شما گفت روز ها سرعت خوبه اما شب ها رو ساعت رایگان شرایط همینه. ۱ قسمت سریال رو از ۲ نصفه شب میزارم داونلود ۶.۳۰ هنوز تموم نشده ۱۵۰-۱۶۰ مگ من دورم تموم بشه میرم به خاطر دانلود شبانه اومده بودم داغش تو این ۱ ماه به دلم موند.... 512-2 مگ

Eblis 2011
13-09-2012, 18:36
والا من ۱ ماه است امدم اینجا حسرت ۱ شب دانلود بالای ۲۰۰ مگ هستم شب ها سرعت اینقدر پایینه که نمیشه صفحه باز کرد حتی چند بار اعتراض کردم میگن همه میخواهند داونلود کنن سرعت پایینه گفتم داداش داونلود هیچی من حتی نمی تونم صفحه باز کنم هیچ شبی هر شب سرعت خرابه از وقتی که اومدم شرکت شما گفت روز ها سرعت خوبه اما شب ها رو ساعت رایگان شرایط همینه. ۱ قسمت سریال رو از ۲ نصفه شب میزارم داونلود ۶.۳۰ هنوز تموم نشده ۱۵۰-۱۶۰ مگ من دورم تموم بشه میرم به خاطر دانلود شبانه اومده بودم داغش تو این ۱ ماه به دلم موند.... 512-2 مگ

ای گل گفتی عزیز ... بخدا شبی یک گیگ هم نمیشه دانلود کرد ... اگه مثلا بخوای یه بازی دانلود کنی اگه 7 گیگ باشه 7 روز طول میکشه تا تموم شه تازه هر شب شرایطش فرق داره .... اما من با 512 مخابرات روزی 4گیگ شیرین میتونم دانلود کنم یعنی همین بازی 7 گیگ رو در عرض کمتر از 2 روز میتونم بگیرم .... تازشم روزها دیگه نگران حجمم نیستم که مثلا فلان سایتو باز نکنم چون عکس زیاد داره و از حجمم کم میشه ..... من کلا 25 روز تو این شرکت بودم اما اصلا به درد نمیخوره ....
یادش بخیر 3سال از همین شرکت اینترنت داشتم ( نمیدونم یادتون میاد یا نه ... قبلا اسم این شرکت پارس بود نه نوین نت .... اون موقع سرویساش نامحدود بود .... ) اولین ای دی اس الی که داشتم از همین شرکت بودم ... 3سال سرعت 128 داشتم با سرعت دانلود 18 که چه روزهای به یاد ماندنی بود.

NeORiN
13-09-2012, 18:59
اینجا هر چی سوال میکنیم یه جوانمرد جواب نمیده ولی داداش من 512-2 دارم دو روزه تمدید کردم سرعت دانلودش روزانه شده 235 کیلوبایت شبانه دانلود رایگان هم از 1 شروه میشه تا نیم ساعت اول همون 235 هست بعد از اون حدود 1 ساعت 140-150 میشه و بعد از اون تا آخرش حدود50-60 میشه

دمت گرم داداش.

عجب. پس خیلی نوسانیه. البته این افت هم به تعداد کسایی که شبا دانلود میکنن بستگی داره

gnewer
14-09-2012, 03:33
تست و حال کنید

با شیلتر شکن هستش از سا عت 3 دیشب تا الان بدون شیلتر شکن صفحه هم باز نمیکنه کسی میدونه مشکل چیه؟

هم مشکل نوین نت هم مشکل مخابرات به خاطر DNSـشون هست به احتمال زیاد... کلا اگه Time Out داد بهتون اکثرا DNSـشون مشکل داره، که خب به نظر یه جورایی عمدی اینطوری میکنن تا یه سریا که واسش کاری نمیکنن از مصرف حذف بشن... من یه مدت از EDGE همراه اول هم استفاده میکردم همینطوری Time Out میداد همش واس همین DNSـه...

شما برو DNS رو عوضش کن بزار رو DNS عمومی گوگل یا مثلا OpenDNS احتمال زیاد درست میشه...

Google Public DNS :

8.8.8.8

8.8.4.4

OpenDNS :

208.67.222.222

208.67.220.220

البته توی شناسایی IPهای ایرانی مال گوگل یکم مشکل داره، مثلا خیلی موقعا همین P30WORLD رو باز نمیکنه بتون توصیه میکنم از OpenDNS استفاده کنین :20:

hamid_maxpayne
14-09-2012, 18:57
سلام.دوستان من سرویس 256 مخابرات با ترافیک 3گیگ دارم که تو ساعت رایگان دانلود(1 تا 8 صبح) 750 تا 800 مگ دانلود میکنم.

به نظر شما ارزش داره که این سرویس رو قطع کنم و سرویس 512-2 نوین نت رو خریداری کنم؟
تو ساعت رایگان چقدر میشه دانلود کرد؟
پینگش چطوره؟

lionf3
14-09-2012, 19:02
دوستان من تو زرگنده نزدیکای سینما فرهنگ زندگی میکنم میخواستم بدونم شما میدونید مرکز مخابراتی که تو محله ما سرویس نوین نت میده کجاست؟؟؟ تو سایت خود نوین نت رفتم ولی مرکز هایی که نوشته بود هیچ کدوم تو محدوده ما نبوده:41:

jizg
14-09-2012, 23:47
میخواستم بدونم شما میدونید مرکز مخابراتی که تو محله ما سرویس نوین نت میده کجاست؟؟؟
برو تو صفحه ی تعرفه هاشون فیلد آخر شماره تلفن میگیره،شمارتو اونجا وارد کن.
اگر وایرلس خواستی یه آنتن توی قیطریه دارند(من نزدیکای همت از اون آنتن استفاده میکنم) فکر کنم به طرفای شما هم دید داشته باشه.

italodance
15-09-2012, 08:40
تو این شرکت یه پسره هست که تو پشتیبانیش آدم عاقلیه بقیه عین طوطی جواب میدن.....تقریبا تو همه شرکت ها چندتا ازین طوطی ها هست شانستونه که کی گوشی رو برداره.
ضمنا کسایی که میان میگن اینترنت یعنی تک کانکشن میشه بپرسم تو ایران کدوم شرکت رو دیدیدن که به این مسئله پایبند باشه؟؟؟؟
نوین نت قبل از برداشتن بحث شبانه 4 مگ عالی بود الان هم به نسبت شرکت های دیگه خوبه,قیمته سرویس 512 تا 2 مگش رو با باقی شرکت ها مقایسه کنید بعد خودتون متوجه میشید.

داریم من الان جایی که هستم که فقط بخاطر رعایت و سالم بودن روترش امدم ان جایی که تک کانکشن مشکل داره یعنی رتورش خرابه و سواد هم ندارند

تک کانکشن = سرعت استفاده از اینترنت و صفحه باز کردن

این توضیحش برای دوستان بود

اگر هم بیشتر و تخصصی تر میخواین بدونید ما این بحث رو مخصوص این شرکت داشتیم:

jizg
15-09-2012, 10:54
من باز هم نفهمیدم اینترنت تک کانکشن چیه؟! اگه منظورت گراف هست که همیشه باید ثابت باشه و بدون نوسان این میشه اینترنت dedicated
شاید هم منظورت این نوشته بوده:

بهتر از من میدونی که سرعت باز کردن صفحات به سرور مقابل هم ربط داره،ساده ترین حالتش که همه تجربه کردند دانلود از رپیدشیر،اگه بدون یوزرنیم پسورد دانلود کنی تک کانکشن و با سرعت محدود ولی اگه یوزر و پسورد داشته باشی مالتی کانکشن با سرعت بالا و با قابلیت resume هم میشه دانلود کرد،این داستان هیچ ربطی به روتر ISP نداره،و به وب سرور(web server) سایت مقابل مربوطه.شما در حالتی میتونی تقصیر گردن روتر بندازی که با یک روشی از وب سرور سایت مقابل مطمئن بشی،من میخوام اون روش بدونم.

یعنی واقعا کسی نیست که اینترنت تک کانکشن با روش درست توضیح بده؟

malek911
15-09-2012, 11:08
ما که از شرکت اومدیم بیرون
روز که مجالی واسه دانلود نبود شبم که 5 ساعت رایگانش 1 گیگ هم نمیشد دانلود کرد .....
اومدم مخابرات 512 گرفتم نامحدود ماهی 22 تومن .... روزانه راحت 4 گیگ دانلوند میکنم ..... این شرکت ها اصلا بدرد نمیخورن

کلا مملکت داره کدخدایی اداره میشه.اینجا(جلفا)مخابرات 512 نامحدود ماهانه رو 130 تومن میده

ehsan30
15-09-2012, 12:53
سلام

دوستان با شارژ اعتبار،سرویس تبدیل میشه به سرویس های جدید؟منظورم ساعات رایگان هستش؟یعنی از ساعت 2 تا 8
تبدیل میشه به 1 تا 6؟این سوالو برای این پرسیدم که کلی از حجم من مصرف شده،آخه من دیشب طبق اطلاعاتی که خود
شرکت داده بود،ساعت دانلود رایگانم را تغییر دادم به ساعت جدید؟!ممنون میشم دوستان توضیح بدهند :)

بای

italodance
15-09-2012, 13:49
من باز هم نفهمیدم اینترنت تک کانکشن چیه؟! اگه منظورت گراف هست که همیشه باید ثابت باشه و بدون نوسان این میشه اینترنت dedicated
شاید هم منظورت این نوشته بوده:

بهتر از من میدونی که سرعت باز کردن صفحات به سرور مقابل هم ربط داره،ساده ترین حالتش که همه تجربه کردند دانلود از رپیدشیر،اگه بدون یوزرنیم پسورد دانلود کنی تک کانکشن و با سرعت محدود ولی اگه یوزر و پسورد داشته باشی مالتی کانکشن با سرعت بالا و با قابلیت resume هم میشه دانلود کرد،این داستان هیچ ربطی به روتر ISP نداره،و به وب سرور(web server) سایت مقابل مربوطه.شما در حالتی میتونی تقصیر گردن روتر بندازی که با یک روشی از وب سرور سایت مقابل مطمئن بشی،من میخوام اون روش بدونم.

یعنی واقعا کسی نیست که اینترنت تک کانکشن با روش درست توضیح بده؟

توی ان صفحات براتون توضیح داده شده بود

زمانی که شما از پروتکلی که سرعت سرور پهنای باندش خوب باشه ازش دانلود کنید بدون برنامه ای و فقط سرعت اینترنت خود شما باشد میشود تک کانکشن و سرعت شما را نشان میدهد.

وسلام

hamidrezaj
15-09-2012, 13:58
سلام دوستان عزیز
من میخواستم از پارس آنلاین واسه یه مدتی به نوین نت کوچ کنم, الان ثبت نام کنم گفتن تقریبا سه روز میکشه وصل بشه ,

باید به پارس آنلاین هم بگم یا نمیخواد؟ چون میترسم بیام نوین نت و سرعتش خوب نباشه و مجبور بشم برگردم پارس.

الان سرویس 512 -3گیگ سرعت دانلود شبانش چقدر هست؟

انشاپءالله سربلند باشید

jizg
15-09-2012, 15:07
زمانی که شما از پروتکلی که سرعت سرور پهنای باندش خوب باشه ازش دانلود کنید
از پروتکلی که سرعت سرور پهنای باندش؟؟دایی حواست هست چی میگی؟
برای بعضی از وب سرورها میتونی قانون بزاری که از پوشه ای خاص هر کانکشنش X کیلو بایت بر ثانیه بیشتر دانلود نکنه یا همین قانون روی متغیرهای دیگه مثل IP یا حتی پسوند خاصی از فایلها گذاشت.

در ضمن سرعت دانلود فایل توی مرورگرها هم با هم متفاوت هست،اگه قدیما با IE6 کار کرده باشی احتمالا بارها دیدی که با اینکه پهنای باندت خالیه ولی هیچ وقت از کلش استفاده نمیکنه.همین الان هم مثلا فایرفاکس از سایت firefox.com بزار برای دانلود می بینی تو همه ی مرورگرهای آپدیت فعلی، از یه سرعتی شروع به دانلود میکنند و پله پله میرند بالا،(سرعت شروعش هم توی مرورگرهای مختلف متفاوته)این مساله به تکنولوژی توی مرورگر بستگی داره.

italodance
15-09-2012, 15:25
از پروتکلی که سرعت سرور پهنای باندش؟؟دایی حواست هست چی میگی؟
برای بعضی از وب سرورها میتونی قانون بزاری که از پوشه ای خاص هر کانکشنش X کیلو بایت بر ثانیه بیشتر دانلود نکنه یا همین قانون روی متغیرهای دیگه مثل IP یا حتی پسوند خاصی از فایلها گذاشت.

در ضمن سرعت دانلود فایل توی مرورگرها هم با هم متفاوت هست،اگه قدیما با IE6 کار کرده باشی احتمالا بارها دیدی که با اینکه پهنای باندت خالیه ولی هیچ وقت از کلش استفاده نمیکنه.همین الان هم مثلا فایرفاکس از سایت firefox.com بزار برای دانلود می بینی تو همه ی مرورگرهای آپدیت فعلی، از یه سرعتی شروع به دانلود میکنند و پله پله میرند بالا،(سرعت شروعش هم توی مرورگرهای مختلف متفاوته)این مساله به تکنولوژی توی مرورگر بستگی داره.

بله همون جمله بالا که گفتم اگر نمیفهمید من وقت توضیح و یاد دادن اینترنت را بشما ندارم :

پروتکلها:

DHCP
DHCPv6
DNS
FTP
HTTP
IMAP
IRC
LDAP
MGCP
NNTP
NTP
POP
RPC
RTP
RTSP
SIP
SMTP
SNMP
SOCKS
SSH
Telnet
TLS/SSL
XMPP

ان سروری که تحت هرکدام از این پروتکلها باشد و پهنای باندش خوب باشه و در نتیجه پهنای باندش که باز برای سرعتهای حلزونی ایران که میدونم تاثیری ندارد ازشون دانلود کنی باید سرعت تک کانکشن ات خوب باشه

بلفرض من از پروتکل RPC استفاده میکنم که تو ایتالیاست و پهنای باندش 100 MB است و سرعت خریداری شده من در ایران 1 mb هست پس باید تا 99 درصد سرعت دریافت من از سرور مذکور خوب باشد

گرفتی؟

Eblis 2011
15-09-2012, 15:46
چقدر الکی به سر و کله هم میزنید بابا .... بحث های بی فایده که نه شما قانع میشی نه طرف مقابل ... مهم و اصل اینه که سرعتی که میدن افتضاح

ehsan30
15-09-2012, 16:34
سلام

دوستان با شارژ اعتبار،سرویس تبدیل میشه به سرویس های جدید؟منظورم ساعات رایگان هستش؟یعنی از ساعت 2 تا 8
تبدیل میشه به 1 تا 6؟این سوالو برای این پرسیدم که کلی از حجم من مصرف شده،آخه من دیشب طبق اطلاعاتی که خود
شرکت داده بود،ساعت دانلود رایگانم را تغییر دادم به ساعت جدید؟!ممنون میشم دوستان توضیح بدهند :)

بای

ممنون میشم جواب منم بدهید :ی

ali206206206
15-09-2012, 17:22
ممنون میشم جواب منم بدهید :ی
بله دوست عزیز توسایت هم نوشته به محض شارژ اعتبار از همون لحظه سرویس جدید اعمل میشه من خودمم دو سه روز پیش تمدید کردم از همون موثع اعمال شد الان از یک تا شش دانلود میکنم

ehsan30
15-09-2012, 23:16
بله دوست عزیز توسایت هم نوشته به محض شارژ اعتبار از همون لحظه سرویس جدید اعمل میشه من خودمم دو سه روز پیش تمدید کردم از همون موثع اعمال شد الان از یک تا شش دانلود میکنم

ممنون،ولی فکر کنم داستان خرید ترافیک با تمدید و یا تغییر سرویس فرق داشته باشه،چون دیشب کلی از اعتبارم کم کرده بود
از ساعت 2 تا 8 را تغییر داده بودم به 1 تا 6!؟اگر از دوستان کسی اطلاع داره،لطفا مارو هم در جریان قرار بدهد،با تشکر :)

ooghry
15-09-2012, 23:33
@ehsan30
توی سایت نوین نت لاگین کن ،توی منوی بالا "امور مشترکین" > "گزارشات" > "گزارش عملکرد"
اونجا اون کانکشن خاصی که روش شک داریو پیدا کن و به فیلدهای "دریافت" "ارسال" "شارژ حجمی" دقت کن.
اگه قبلا ساعت رایگانت 2 تا 8 بود و فقط ترافیک خریدی قاعدتا نباید ساعت رایگانت عوض بشه.ساعت رایگان رو هم بچه ها تو همین تاپیک نوشتن از کجا میشه دید: تو سایت که لاگین کردی سمت راست صفحه ی اول نوشته "مشخصات کاربری" داخل نوشته "پهنای باند" اونجا نوشته که رایگان داری یا نه و تو چه ساعتی است.

sunmaster_7
16-09-2012, 03:05
lotfan in yeki pak shavad

italodance
16-09-2012, 08:03
چقدر الکی به سر و کله هم میزنید بابا .... بحث های بی فایده که نه شما قانع میشی نه طرف مقابل ... مهم و اصل اینه که سرعتی که میدن افتضاح

درسته ولی وقتی که کسی الکی اسپم میزنه و چیزی نمیدونه بهتر نگه

این دور و زمونه ملاک سرعت و کیفیت و پشتیبانی isp نیست که هر کسی میخواد بره

مهمترین عامل از نظر من و ملاک انتخاب یک isp خوب تنها و فقط سواد و دانش و اگاهی تیم فنی و کارشناسی ان شرکت هست که میتونه پشتیبانیش رو هم در بر بگیره

خوب شرکت نوین نت همانطور که قبلا هم عرض کرده بودم مدیر عاملش دوست دوستم هست که من باش ان قدر نزدیک و صمیمی نیستم ولی دوستم از دوستان بچگی خانوادگی اوست

این حرفها را با اخبار از این شرکت براتون میخوام گپ بزنم نه اینکه اشناست طرفداری و تبلیغش رو بکنم

دوستی در صفحات پیشین فرموند پشتیبانی تعطیل و وقتی که میگه سرعت تک کانکشن من از فلان پروتکل بد هست اصلا پاسخگو نیستند و ملاک و جواب ناخردانه برو IDM تست کن رو ملاک سنجش براشون معرفی کردند

خوب این یعنی فاجعه سواد و اگاهی طرف

البته پشتیبانی ها در همه جا ها شاید اینطور باشند یعنی باز بقول دوستمون طوطی

اما شما نا امید و مایوس نشو پاشو برو کارشناس انجا رو چه حضوری چه غیر حضوری پیدا کن و درد و مشکل را کامل براشون توضیح بده تا کمکت کنند

بگذریم صحبت تک کانکشن و سرعت خوب بدون نوسان و فیکس 24 ساعت و....به میان امد خواستم وضعیت خودم را نشان بدهم تا دوستان بدانند شرکت با سواد پیدا کردن که ملاک باید باشد به این اسانی ها نیست.

من همیشه تو تک کانکشن و پروتکلی خارج از http کار میکنم: (این نوین نت نیست شرکت دیگری هست)

گراف سرعت:

سرعت دانلود(تک کانکشن):

کارنامه نصفه این ماه سپتمبر که شروع از اول سپتمبر تا الان که فعلا 16 سپتمبر هست:

سرعت فاقد هرگونه نوسان و 24 ساعت ثابت هست و برنامه های چرت و پرت IDM و...نیست روزی 8 و خورده ای گیگ میزنم و هفته ای 58 گیگ کامل و ماهی 232 گیگ تازه برام باز کمه

هارد اکسترنال ترابایتی هم زود زود تموم میکنم اصلا هم پای کامپیوتر نیستم و سر کار و شغلم هستم

اما اگر سرعت شما نوسان پیدا کرد به دلایل زیادی بستگی دارد که من پیش از این این بحث تخصصی رو توضیح نمیدم

اما اخبار نوین نت :

قرار سرعت شبانه نامحدودها را از حجمی ها جدا کنند که سرعت انان همواره ثابت باشد
اما حجمی ها و به همین ترتیب می باشد

موفق باشید

ehsan30
16-09-2012, 09:06
@ehsan30
توی سایت نوین نت لاگین کن ،توی منوی بالا "امور مشترکین" > "گزارشات" > "گزارش عملکرد"
اونجا اون کانکشن خاصی که روش شک داریو پیدا کن و به فیلدهای "دریافت" "ارسال" "شارژ حجمی" دقت کن.
اگه قبلا ساعت رایگانت 2 تا 8 بود و فقط ترافیک خریدی قاعدتا نباید ساعت رایگانت عوض بشه.ساعت رایگان رو هم بچه ها تو همین تاپیک نوشتن از کجا میشه دید: تو سایت که لاگین کردی سمت راست صفحه ی اول نوشته "مشخصات کاربری" داخل نوشته "پهنای باند" اونجا نوشته که رایگان داری یا نه و تو چه ساعتی است.

ممنون از اطلاعات مفیدتون،طبق این نوشته هنوز ساعت رایگان من از 2 تا 8 هستش (۵۱۲K/۵۱۲K up to ۲M/۱M up to ۲-۸ up to Free)
پس دوستان به یاد داشته باشید که با خرید حجم اظافه به احتمال زیاد ساعت رایگان تغییری نمی کنه و فقط با تغییر و یا تمدید سرویس
ساعات رایگان به ساعات جدید تغییر می کند :)

hamidrezaj
16-09-2012, 20:29
سلام دوستان عزیز
من میخواستم از پارس آنلاین واسه یه مدتی به نوین نت کوچ کنم, الان ثبت نام کنم گفتن تقریبا سه روز میکشه وصل بشه ,

باید به پارس آنلاین هم بگم یا نمیخواد؟ چون میترسم بیام نوین نت و سرعتش خوب نباشه و مجبور بشم برگردم پارس.

الان سرویس 512 -3گیگ سرعت دانلود شبانش چقدر هست؟

انشاپءالله سربلند باشید

دوستان عزیز به سوالات من هم جواب بدید واقعا ممنون میشم چون توی این یکی دو روز باید تصمیم بگیرم

jizg
16-09-2012, 21:26
@hamidrezaj
اگه با همون شماره ای که الان از پارس آنلاین سرویس داری توی نوین نت ثبت نام کردی،نوین نت نامه رانژه(اگه مخابرات استان شما پورتال نداشته باشه) میفرسته واسه مخابرات،اونا هم میگن رانژه یک pap دیگست.بعدش دوباره نوین نت تا بیاد شمارو پیدا کنه و به شما زنگ بزنه که بگه به پارس آنلاین بگو نامه جمع آوری به مخابرات بفرستند،و پارس آنلاین این کارو بکنه. فکر کنم حداقل یک هفته ای طول بکشه.
ولی اگه شماره ای که تو نوین نت ثبت نام کردی با اونی که از پارس آنلاین داری متفاوته قاعدتا مشکلی نباید باشه.
در مورد شبانه چون من نمیزارم برای دانلود نظری نمیتونم بدم.

30we
16-09-2012, 21:33
درسته ولی وقتی که کسی الکی اسپم میزنه و چیزی نمیدونه بهتر نگه

این دور و زمونه ملاک سرعت و کیفیت و پشتیبانی isp نیست که هر کسی میخواد بره

مهمترین عامل از نظر من و ملاک انتخاب یک isp خوب تنها و فقط سواد و دانش و اگاهی تیم فنی و کارشناسی ان شرکت هست که میتونه پشتیبانیش رو هم در بر بگیره

خوب شرکت نوین نت همانطور که قبلا هم عرض کرده بودم مدیر عاملش دوست دوستم هست که من باش ان قدر نزدیک و صمیمی نیستم ولی دوستم از دوستان بچگی خانوادگی اوست

این حرفها را با اخبار از این شرکت براتون میخوام گپ بزنم نه اینکه اشناست طرفداری و تبلیغش رو بکنم

دوستی در صفحات پیشین فرموند پشتیبانی تعطیل و وقتی که میگه سرعت تک کانکشن من از فلان پروتکل بد هست اصلا پاسخگو نیستند و ملاک و جواب ناخردانه برو IDM تست کن رو ملاک سنجش براشون معرفی کردند

خوب این یعنی فاجعه سواد و اگاهی طرف

البته پشتیبانی ها در همه جا ها شاید اینطور باشند یعنی باز بقول دوستمون طوطی

اما شما نا امید و مایوس نشو پاشو برو کارشناس انجا رو چه حضوری چه غیر حضوری پیدا کن و درد و مشکل را کامل براشون توضیح بده تا کمکت کنند

بگذریم صحبت تک کانکشن و سرعت خوب بدون نوسان و فیکس 24 ساعت و....به میان امد خواستم وضعیت خودم را نشان بدهم تا دوستان بدانند شرکت با سواد پیدا کردن که ملاک باید باشد به این اسانی ها نیست.

من همیشه تو تک کانکشن و پروتکلی خارج از http کار میکنم: (این نوین نت نیست شرکت دیگری هست)

گراف سرعت:

سرعت دانلود(تک کانکشن):

کارنامه نصفه این ماه سپتمبر که شروع از اول سپتمبر تا الان که فعلا 16 سپتمبر هست:

سرعت فاقد هرگونه نوسان و 24 ساعت ثابت هست و برنامه های چرت و پرت IDM و...نیست روزی 8 و خورده ای گیگ میزنم و هفته ای 58 گیگ کامل و ماهی 232 گیگ تازه برام باز کمه

هارد اکسترنال ترابایتی هم زود زود تموم میکنم اصلا هم پای کامپیوتر نیستم و سر کار و شغلم هستم

اما اگر سرعت شما نوسان پیدا کرد به دلایل زیادی بستگی دارد که من پیش از این این بحث تخصصی رو توضیح نمیدم

اما اخبار نوین نت :

قرار سرعت شبانه نامحدودها را از حجمی ها جدا کنند که سرعت انان همواره ثابت باشد
اما حجمی ها و به همین ترتیب می باشد

موفق باشید

شما تهرانی؟؟

hamidrezaj
16-09-2012, 23:43
@hamidrezaj
اگه با همون شماره ای که الان از پارس آنلاین سرویس داری توی نوین نت ثبت نام کردی،نوین نت نامه رانژه(اگه مخابرات استان شما پورتال نداشته باشه) میفرسته واسه مخابرات،اونا هم میگن رانژه یک pap دیگست.بعدش دوباره نوین نت تا بیاد شمارو پیدا کنه و به شما زنگ بزنه که بگه به پارس آنلاین بگو نامه جمع آوری به مخابرات بفرستند،و پارس آنلاین این کارو بکنه. فکر کنم حداقل یک هفته ای طول بکشه.
ولی اگه شماره ای که تو نوین نت ثبت نام کردی با اونی که از پارس آنلاین داری متفاوته قاعدتا مشکلی نباید باشه.
در مورد شبانه چون من نمیزارم برای دانلود نظری نمیتونم بدم.

ممنون پس اول باید از پارس انلاین انصراف بدم , فقط نمیدونم چقدر میکشه اونا جمع کنن و بعد اینا وصل کنن؟ و کلا چند روز بدون اینترنت میمونم؟

فقط از دوستان دیگه هم لطفا سرعت شبانه رو بگن

sunmaster_7
17-09-2012, 02:18
تو چند تا پست قبلیم هم گفتم شبانه حتی به درد وبگردی هم نمی خوره چه برسه به دانلود الان ساعت ۴:۰۶ است از ساعت ۲ که رایگان شروع شد تا حالا ۱۰ دقیقه ۱ بار رفرش کردم تا الان باز شد هیچ صفحه دیگه ای هم باز نبوده داونلود هم نکرده ام یعنی ۱ هفته است کلا بی خیال دانلود شده ام روزاها بد نیست سرعت. پشتیبانی هم مودبن اما شبانه حسرت باز شدن ۱ صفحه رو رو دلت می زارن واسه دانلود شبانه بدترین انتخاب ممکنه .. ( من این پست رو دیشب نوشتم ولی مثل اینکه سرعت پایین بود نیومد الان دوباره کپی کردم اینجا )

italodance
17-09-2012, 07:57
شما تهرانی؟؟

بله همین طرفهای گوش شمام